PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Tomb Raider: Legend

MOH333EN
27-03-2006, 22:03
سلام عزیزان :biggrin: :cool:
گفتم که قبل از اومدن بازی تامب رایدر جدید بد نیست یک تاپیک در موردش داشته باشیم و مشکلات همدیگرو از اینجا برطرف کنیم فعلا تا 10 15 روز دیگه تا بیاد این تاپیک به روز نگه دارید که فکر کنم عالی میشه

یادش بخیر اون تام رایدرهای اولی دورانی بود خدایش ولی از شماره 4 به بعدش بازی تامب رایدر اون تامب رایدر نبود ولی یک خبر خوب این سری بازی عین سری اوایل بازی میشه یعنی لارا دوباره تو همون کوهستانها و اون پرشای عالیه حرکتهای زیبا و خیلی چیزای دیگه من که دارم لحظه شماری میکنم شما چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ :blink:

خوب حالا بیاید فعلا در باره آنچه گذشته از این بازی صحب کنیم تا بعد :blush: :blush: :rolleye:

راستی اینجا کسی داریم عاشق این سبک بازی باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :rolleye:

بد نیست اینجا هم یک سری بزنید که دهانتان آب بیفتد مثل من :tongue: :tongue: :tongue:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jarooo_khakandaz
27-03-2006, 22:37
در تام رايدر جديده ازادي عمل بيشتري وجود داره
با موتور وسايل نقليه هم كار مي كنيم....
موتور گرافيكش هم ماله اسنوبلايند.....سازندشم كريستال ديناميكه
بايد منتظر بازي ماند چون از ايداس اطمينان نيست.بيست و پنج تو لايف كه يادتونه

MOH333EN
27-03-2006, 22:56
آره یادمه الهی این مشکل دیگه پیش نیاد و گرنه دیونه میشم

با تشکر از جاروی عزیز

NFSMW
28-03-2006, 11:26
من دیروز یه دمو از بازی دیروز تو کانال گیم وان دیدم واقعا که از دمو ها نشون میده بازی درست حسابیه میشه
تاریخ انتشار دقیقش کی هست

amin mozy
28-03-2006, 12:55
سلام
من که عاشق شماره ی 4 اون بودم واقعا که باحال بود
هم داستانش خوب بود و هم گیم پلی اون

END_GIRL
28-03-2006, 15:54
بهترين بازي فكري كه ميشه گفت حرف نداره .انجلينا جولي با همين Lady Craft بود که معروف شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Arashi
28-03-2006, 18:18
بهترين بازي فكري كه ميشه گفت حرف نداره .انجلينا جولي با همين Lady Craft بود که معروف شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام
من كه خيلي از اين خانوم جولي بدم مياد ، نميدونم چرا ولي به نظر من لارا كرافت رو خراب كرد

در ضمن به نظر من 2 و 4 از همه بهتر بود 5 هم از همه چرت تر بود

موفق باشيد

MOH333EN
29-03-2006, 01:05
سلام به همه عزيزان تاريخ دقيق عرضه اين بازي به نقل از سايت گيم اسپات نوشته كه 11 آپريل(Apr 11, 2006 )كه البته به قول دوستمون اگه عقب نيفته

ولي نه فكر نكنم اين همه تبليغ كه از اين بازي شده صد در صد عقب نميافته ايشالا

ميتونيد اينجا هم يك سري بزنيد براي دانلود گوشه هايي از دموي بازي

MOH333EN
29-03-2006, 15:56
شبكه گيم وان امروز تكه هايي از اين بازي را نشان ميداد ظاهرا بازي گرافيك بالا بود و مراحل پيچيده و كارهاي فكري توپي داشت تصاوير آبشار و پيش زميهنها ي توپي استفاده شده بود كوهستانها بعلاو اون مثال شماره هاي اوليه اين بازي سوار موتور و وسايي نقليه هم ميشد به قول جاروي عزيز

mehdi_bjt
29-03-2006, 18:21
سلام
كساني كه داستانهاي لارا كرافت رو دنبال مي كنن به نظر من خيلي با سليقه هستند . يه عكس از اين بازي
ميذاشتين بد نبود. ;)

M E H D I
30-03-2006, 00:11
سلام

چهار تا زمينه دسكتاپ:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مي دونم قديمي هستن اما فعلا اينا رو داشته باشين. چند تا ديگه دارم كه بعدا ميذارم :biggrin:

MOH333EN
31-03-2006, 03:28
خواهش ميكنم مهدي جان سال نو مبارك و همچنين شما كه اومديد تو اين تاپيك مرسي اين روزها بازيهاي خوبم كم پيدا ميشه شده مثل خوانند هاي خودمون كه هر كي با ننش قهر ميكنه ميدوه ميره خواننده شه

راستی دستت درد نکنه ولی این عکسها خیلی کوچیکه برای دسکتاپ بزرگتراشو بزارید تا فعلا بازی میاد یه جورایی تبلیغ کنیم تا هوا داری این تاپیک زیاد شن فعلا بچه ها برید تو کار عکسای بازی مرسی

NFSMW
01-04-2006, 19:44
این بازی 10 روز تا انتشار رسمیش مونده ولی شرکت تکین اونو تو 7 سی دی پخش کرده پیشنهاد می کنم تا انتشار رسمی بازی رو نگیرید تا مثل گاد فادر نشه

jarooo_khakandaz
01-04-2006, 22:17
اقال نگيريد بازه حداقل بايد 12 سي دي با حجميكه شركت ايداس گفته باشه ولي تكين 7 تا داده

M E H D I
01-04-2006, 22:46
اقال نگيريد بازه حداقل بايد 12 سي دي با حجميكه شركت ايداس گفته باشه ولي تكين 7 تا داده

سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه اينجوري باشه كه من كلا بيخيالش ميشم. يا اينكه بايد شريكي بگيريم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jarooo_khakandaz
02-04-2006, 00:47
اين بازي9.9GB free disk space جا ميگره که احتمالا ۱۴ cd ميشه
پس تا مطمعن نشديد اين بازي را نگيريد. من نميدونم شايد زيپ كنند...ولي رسمان تو سايت ايداس گفتند......
Demo رسمي Eidos هست حجمش 521.7 هست

amirpers
02-04-2006, 13:20
تکین این بازی را در 8 سی دی و 1 دی وی دی عرضه کرده .
البته شرکتهای ایرانی بازیها را از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] می گیرند که در حال حاضر Tomp Raider را هم عرضه کرده .

kkain-blood
02-04-2006, 13:25
pardisهم بازي رو منتشر كرده!

MOH333EN
02-04-2006, 22:40
سلام به همگي اين بازي تا اونجا كه من اطلاعات در موردش جمع كردم 8 سي دي البته كسي اگه چيزي بهتر ميدونه بزاره

amin mozy
02-04-2006, 23:42
اين بازي9.9GB free disk space جا ميگره که احتمالا ۱۴ cd ميشه
پس تا مطمعن نشديد اين بازي را نگيريد. من نميدونم شايد زيپ كنند...ولي رسمان تو سايت ايداس گفتند......
Demo رسمي Eidos هست حجمش 521.7 هست
چه خبره
10 گیگ !!!!!!!!!!!!!!
فاینال فانتزی 12 که برای پی اس 2 اومده روی هم 2 تا دی ویدی هست
که به 10 گیگ نمی رسه
مگه این چقدر فضاش گنده است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

MOH333EN
02-04-2006, 23:53
در ضمن هركي بازي خوبي سراغ داره بازي باحال كلاسيك مثل همين تامب رايدر جديد بياد تو اين تاپيك معرفي كنه تا همه حالشو ببرن

MOH333EN
02-04-2006, 23:54
در ضمن هركي بازي خوبي سراغ داره بازي باحال كلاسيك مثل همين تامب رايدر جديد بياد تو اين تاپيك معرفي كنه تا همه حالشو ببرن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

OMID
03-04-2006, 17:02
نمیدونم خبر دارین یا نه
بازی در بازار پخش شده است
7 سیدی

در مورد فضایی هم که برای نصب بازی احتیاج هست
فکر میکنم 7 گیگ و خورده ای بود
و 12 گیگ نیست :laughing:

kkain-blood
03-04-2006, 20:21
دوستان كسي بازي رو گرفته يا نه؟ اگه كسي گرفته لطفا بگه مشكل داره يا نه؟

parisa277
04-04-2006, 19:57
لطفا من را در مورد بازي tomb raider6در ان مرحله اي كه بايد با جانوري شبيه عنكبوت كه مايع سبز رنگي ازخود ترشح ميكند ودر زير شكم خود زني را گرفته راهنمايي كنيد

MOH333EN
04-04-2006, 23:10
سلام عزيزم اگه اشتباه نكنم بايد آنقدر بايد با تير بزني به اون مخزنهاي زهر تا يكي يكي نابود بشه خيلي زمان ميبره اميدوارم اشتباه نكنم

amirpers
05-04-2006, 12:33
دوستانی که این بازی را گرفته اند آیا این بازی مشکلی نداره ؟

kkain-blood
05-04-2006, 19:15
من بازي رو گرفتم dvdاز شركت تكين اخر نصب antivirusمن كهnod32 هستش erorr ميده كه dvdويروس داره :unknown win 32 virusونصب متوقف ميشه من زد به سرم انتي ويروس رو unistalكردم بازي رو نصب كردم بعد دوباره antivirusرو نصب كردم update كردم و كل سيستم رو دادم scanكرد ولي ويروسي پيدا نكرد!
ولي باز كه dvdرو scan ميكردم ميگفت ويروس داره!
اما بازي خيلي عالي اگه فقط به حركات laraتوجه كنيد نه چهرش فكر ميكنيد دارين پرنس بازي ميكنين همون حركات مثل گرفتن لبه ديوار يا چرخيدن دور ميله و پريدن!
تنها اشكالي كه من دارم سيستم هدف گيريه بازه كه زياد خوب كار نشده !
تو option اين بازي گزينه اب به اسم next generation وجود داره كه اگه سيستم پيشنهادي بازي رو داشته باشين ميتونين فعالش كنين و از دنياي نسل بعد لذت ببرين!
من كه سيستمم تاب اين گزينه رو نداشت ولي در كل بازي خيلي عاليه من كه دارم لذت ميبرم !
اهان تا يادم نرفته كنترل با joystick خيلي خيلي خيلي راحت تر از كيبورده.
در اخر اينم مشخصات سيستم مورد نياز وسيتم پيشنهادي براي گزينه next generation:
The minimum system requirements are as follows:

OPERATING SYSTEM:
Microsoft Windows 2000, XP
CPU:
Pentium 3 1.0Ghz or Athlon XP Equivalent
RAM:
256MB
GRAPHICS:
100% DirectX 9.0c compatible 64 MB 3D Accelerated Card with TnL (GeForce 3Ti / Radeon 9 series)
SOUND:
Microsoft Windows 2000/XP compatible sound card (100% DirectX 9.0c -compatible)
DVD-ROM:
Quad-speed (4x) DVD-ROM drive
HARD DRIVE:
9.9GB free disk space
INPUT DEVICES:
100% Windows 2000/XP compatible mouse and keyboard

The recommended system requirements are as follows:

CPU:
Pentium 4 3.0Ghz or Athlon XP Equivalent
RAM:
1GB
GRAPHICS:
100% DirectX 9.0c compatible 512 MB 3D Accelerated Card (Nvidia GeForce 7800 / Ati X-1800)
SOUND:
Microsoft Windows 2000/XP compatible sound card (100% DirectX 9.0c compatible)
DVD-ROM:
Eight-speed (8x) DVD-ROM drive or faster
HARD DRIVE:
9.9GB free disk space

NFSMW
05-04-2006, 23:23
يعني 10 گيگ فضا مي خواد

MOH333EN
07-04-2006, 23:18
آره درسته تقريبا 10 گيك جا ميخواهد در ضمن دوست عزيز شما ميتوني بازي را از يك شركت معتبر تر فراهم كني

jarooo_khakandaz
08-04-2006, 13:39
ما كه گفتيم 10 گيگه همه فكر كردن خالي مي بنديم(شوخي)...ولي اين شركتايي كه بازي رو عرضه كردند بعضي چيزهارو حذف كردن اهنگ ها وزبان ها رو حذف كردن تا حجمشو بيارن پايين...بزارين يه شركت معتبرتر عرضه كنه.راستي تو پايتخت اوريجينالش اومده.اونم دو تا دي وي دي.

kkain-blood
08-04-2006, 15:36
من كه فكر نميكنم اهنگي ازش حذف شده باشه بازيش خيلي عاليه من تقريبا نصفش رو رفتم خيلي عالي مدتها بود از يه بازي اينقدر خوشم نيومده بود!

arash2006
08-04-2006, 21:07
اينم يك ترينر براي بازي:

kkain-blood
08-04-2006, 22:07
اينم يك ترينر براي بازي:
ترينر با حجم 21.3mb??????????!!!!!! :wac: :wac: ]چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

jarooo_khakandaz
09-04-2006, 17:02
این بازی طرفداران خاص خودشو داره شاید اکثرا از این سبک بازی اصلا خوششون نیاد.اکثرا داستان بازی رو میدونید چیه کاراکتر لارا یک باستان شناسه و علاقه خاصی به اشیا باستانی و قدیمی داره.دختر ماجراجویی و از خطر لذت می بره.اگه کسایی که فیلم این بازی رو دیده باشن با بازی انجیلا جولی از این بازی بیشتر استقبال میکنن.حدود 8 سال پیش بود که اولین سری این بازی ساخته شد.مثل همه فیلم ها و بازی ها به تبع نسخه اول و دوم خیلی عالی بود اما وقتی نسخه سوم ساخته شد افت بسیار زیادی داشت.در نسخه چهارم(من که بازی نکردم) شنیدم که اکثر مشکلات حل شده ولی نتونست خودش به کیفیت سابق برسونه.در نسخه 5 و 6 بازی که همش باید در اهرام ثلاثه مصر معما های باستانی رو حل می کردی به یکباره تبدیل به یه بازی دیگه شد.مکان های پیشرفته و شهر .اینجا بود که دیگه صر و صدای همه در اومد
Tomb Raider: Legend حركات آكروباتيك، زيركي و حادثه‌هاي مهيج را زنده مي‌كند. اين بازي در خاطر تمام بازي كنندگان جهان باقي خواهد ماند. سري بازي هاي Tomb Raider هميشه محبوب طرفداران سبک اکشن بوده و توانسته موقعيت خوبي را در عرصه بازي هاي کامپيوتري براي خود دست و پا کند. تاکنون نسخه هاي متفاوتي از بازي منتشر شده که تعداد آنها به 6 مي رسد. هر کدام از اين نسخه ها با فراز و نشيب هايي همراه بوده اند که آخرين نسخه آن يعني نسخه 6 با شکست بدي همراه شد و شرکت Eidos را مجبور به فسخ قرارداد خود با شرکت سازنده بازي كرد. اين شركت اين بار استوديوي ديگري را براي طراحي نسخه 7 بازي انتخاب كرده است. با تصاوير و دموهايي که در سايت هاي مختلف پخش شد تقريبا همه بازي کنندگان متقاعد شدند که نسخه 7 اين بازي متفاوت از نسخه هاي پيشين خواهد بود و صد البته بهتر و جذاب تر.

قابليت هاي بازي

شخصيت اول بازي به نام Lara Croft همچنان در بازي حضور داشته و به نمايش حرکات آکروباتيک مي پردازد. لارا همچنان دو کلت کمري معروف خويش را در دست دارد و به جنگ دشمنان مي رود. اما اين بار نه فقط دو کلت بلکه سلاح هاي ديگري نيز بازي در اختيار شما مي گذارد اين تنوع سلاح باعث مي شود بازي از حالت يکنواختي خارج شود. از وسايل جديدي که به بازي اضافه شده مي توان به قلاب مغناطيسي اشاره کرد که مي توانيد در هاي سنگين فلزي را با آن باز کنيد. دوربين دوچشمي هم ديگر وسيله لارا در بازي است. يکي از نکات جالبي که در اين نسخه مي توان اشاره کرد حرکات آکروباتيک لارا در بازي است. يکي از اين حرکات اين است که شما مي توانيد با جهش کردن به سمت دشمن و لگد زدن به سر او براي چند ثانيه او را گيج کنيد. از حرکات ديگر لارا مي توان به پرش او به سمت بالا و شليک به طرف دشمن اشاره كرد که البته اين حرکت او را مي توان به حرکاتي که در فيلم ماتريکس نمايش داده شد، شباهت داد. اين حرکات از تنوع بالايي برخوردار بوده و مي تواند شما را در حين بازي سرگرم کند. همانطور که اشاره شد لارا مي تواند حرکات آکروباتيک زيادي انجام دهد. اين حرکات در بازي خيلي به درد مي خورند و درحين نبرد مي توانيد با استفاده از آنها دشمنان خود را نابود کنيد. البته معلوم نيست اين بازي امکان آهسته کردن صحنه يا slow motion را به بازيکن مي دهد يا خير ، اما آنچه معلوم است اين است که بازي ترکيبي از حرکات آکروباتيک و شليک است. يک نکته جالب که در بازي گنجانده شده اين است که شما در بعضي از مراحل بايد موتورسواري کنيد. اين مراحل طوري طراحي شده اند که شما در حين موتور سواري مشغول نبرد با دشمان مي شويد. شايد اين امر در جذابيت بازي تاثير زيادي داشته باشد.

نکات + و – در این نسخه های موجود
نکات +:
طراحی زیبای اهرام ثلاثه مصر و معما های باستانی که خیلی عالی بودن.داستانی زیبا که روندشو واقعا نمیشه پیش بینی کرد.کوچیکترین موارد در بازی نقش اساسی رو داشتن
نکات - :
گرافیک نسبتا پایین و مشکلاتی در زاویه دید و کنترل کاراکتر.در بعضی از موارد حتی پرش از یک سطحی به سطح دیگه بسیار مشکل بود.یکی دیگر از بزرگترین مشکلات دیگه این بازی در نسخه های اول این بود که اگه یک چیزی رو یک جایی جا میذاشتی دیگه نمی تونستی برگردی برای همین باید چند تا سیو داشته باشی که اگه مشکلی پیش اومد بتونی دوباره برگدی عقب و بازی کنی

اطلاعات ديگر

اما در مورد محيط هاي بازي؛ ماموريت هاي شما در مکان هاي مختلفي نظير بوليوي، پرو و روسيه اتفاق مي افتد كه در هر يک از اين کشورها مناطقي مانند جنگلها و غارها وجود دارد. سازندگان بازي توضيحات زيادي در رابطه با داستان بازي منتشر نکرده اند، تنها چيزي که طراحان بازي از داستان آن فاش کرده اند اين است که لارا در جستجوي يك جسم باستاني است که در اين راه بايد با دشمنان زيادي مبارزه کند. گرافيک و نورپردازي بازي تغييرات زيادي کرده و با نسخه هاي قبلي تفاوت زيادي دارد. با تصاويري که از بازي منتشر شد مي توان گفت گرافيک بازي حرفي براي گفتن ندارد و مي تواند نويد يک بازي با گرافيک خوب را بدهد که البته نورپردازي هم در بالابردن سطح آن نقش بسزايي داشته است. در طراحي محيط ها اين طور که به نظر ميرسد طراحان خيلي دقت کرده اند زيرا محيط ها بسيار جذاب هستند. اما در رابطه با دوربين بازي؛ دوربين بازي تفاوت چشمگيري نسبت به نسخه قبلي بازي داشته و ديگر هيچگونه مشکلي که در نسخه 6 اين بازي مشاهده کرده را ندارد. (مخصوصا هنگام پرش لارا
سیستم مورد نیاز بازی:
P4.1.7 celeron
Ram:256 ddr kingstone
VGA:128 ATI radeon or GF

شما دوباره همون اسلحه و کوله پشتی رو در اختیار دارید .اما چند چیز از جمله قفل کردن هدف روی دشمن و دوربین شب به امکانات شما افزوده شده
نكات پاياني

Tomb Raider: Legend مي تواند يکي از بهترين بازي هاي اکشن ماجراجويي امسال باشد كه مي توان آن را يک تجربه اکشن خوب براي بازي کنندگان دانست. اين بازي در محيط هايي سينمايي و غير حقيقي از قبيل مقبره‌هاي باستاني، جنگل هاي پرخطر، كوهستان هاي برفي و غيره صورت مي‌گيرد. اين بازي در 11 آوريل (22 فروردين) براي PC، سه كنسول Xbox 360، PS2 و Xbox و كنسول دستي PSP عرضه مي گردد.

kkain-blood
10-04-2006, 02:00
من تمومش كردم اگه كسي مشكلي داشت بگه كمكش كنم.

reza_17173
12-04-2006, 20:42
سلام.
از کاربران محترم این سایت یک سوال مهم داشتم. من dvd این بازی رو گرفتم و الان در مرحله دوم این بازی هستم.مشکل من اینه که چرااین بازی اصلا" دمو نداره. یعنی دمو داره ولی گرافیک دمو ی بازی بالا نیست. نكنه شركت سرزمين دموهاي اين dvd رو حذف كرده. مثلا" من در اول بازي هيچ فيلم گرافيك بالايي نديدم. مگه ميشه يك بازي به اين مهمي اولش فيلم نداشته باشه؟ تنها چيزي كه من اول بازي ديدم نشون ميداد كه lara همراه با مادرش سوار هواپيما هستن كه اصلا" شبيه فيلم نبود و گرافيك بالايي نداشت. حالا اگه ميشه اقاي kkain-blood لطف كنه بگه داستان اول بازي همينه؟؟ يا چيز ديگه اي هست. منتظر جوابتون هستم. مرسي...
راستي يه نكته رو بگم. منظور من از demo همون صحنه هاي از بازي هست كه گرافيك بالايي دارن(يه جورايي شبيه فيلم). ما كه تا اينجا هر چي demo ديديم گرافيك بالايي نداشتن.

sAsAn.K
12-04-2006, 22:07
ترينر با حجم 21.3mb??????????!!!!!! :wac: :wac: ]چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
kkain-blood جان آرش جان اشتباها نوشتن Trainer در حالی که این فایل Trailer بازی هست;)

kkain-blood
12-04-2006, 22:28
سلام.
از کاربران محترم این سایت یک سوال مهم داشتم. من dvd این بازی رو گرفتم و الان در مرحله دوم این بازی هستم.مشکل من اینه که چرااین بازی اصلا" دمو نداره. یعنی دمو داره ولی گرافیک دمو ی بازی بالا نیست. نكنه شركت سرزمين دموهاي اين dvd رو حذف كرده. مثلا" من در اول بازي هيچ فيلم گرافيك بالايي نديدم. مگه ميشه يك بازي به اين مهمي اولش فيلم نداشته باشه؟ تنها چيزي كه من اول بازي ديدم نشون ميداد كه lara همراه با مادرش سوار هواپيما هستن كه اصلا" شبيه فيلم نبود و گرافيك بالايي نداشت. حالا اگه ميشه اقاي kkain-blood لطف كنه بگه داستان اول بازي همينه؟؟ يا چيز ديگه اي هست. منتظر جوابتون هستم. مرسي...
راستي يه نكته رو بگم. منظور من از demo همون صحنه هاي از بازي هست كه گرافيك بالايي دارن(يه جورايي شبيه فيلم). ما كه تا اينجا هر چي demo ديديم گرافيك بالايي نداشتن.
دوست عزيز demoديگري وجود نداره همون demoداستان رو بيان ميكنه ولي همه بازيها كه حتما نبايد demo مثل فيلم داشته باشن شما half lifeرو بازي نكردي ياdoom3!

reza_17173
12-04-2006, 23:03
اخه مگه ميشه گرافيك بازي انقدر بالا باشه ولي گرافيك demo بازي انقدر پايين؟ اخه تو بازيهاي قبلي از سري tomb raider دموي بازي گرافيك بالايي داشت. مثل دموي اول بازي يا دموي پاياني بازي. به هر حال خود بازي گرافيك بالايي داره. پس اقاي kkain-blood دموهاي بازي در همين حد هستن؟؟ يعني تو دموي اول بازي نشون ميده كه lara همراه با مادرش سوار هواپيما هستن؟ همين؟

kkain-blood
12-04-2006, 23:55
اخه مگه ميشه گرافيك بازي انقدر بالا باشه ولي گرافيك demo بازي انقدر پايين؟ اخه تو بازيهاي قبلي از سري tomb raider دموي بازي گرافيك بالايي داشت. مثل دموي اول بازي يا دموي پاياني بازي. به هر حال خود بازي گرافيك بالايي داره. پس اقاي kkain-blood دموهاي بازي در همين حد هستن؟؟ يعني تو دموي اول بازي نشون ميده كه lara همراه با مادرش سوار هواپيما هستن؟ همين؟
همين و هواپيما سقوط ميكنه و....

amirpers
13-04-2006, 11:36
دوستان چرا گاهی اوقات زمانی که بازی را Save می کنیم و بعد Load می کنیم از Checkpoint لود می شود ؟ پس اون Save که در منو گذاشتند برای چیه ؟

reza_17173
13-04-2006, 20:13
سلام. من Trailer بازي رو كه اقا ارش گذاشته بود با حجم 21 mb دانلود كردم. توي اين Trailer يه سري دمو نشون ميده با گرافيك بالا و خيره كننده:blink: من بازم تو شك افتادم نكنه دموهاي dvd من حذف شدن:sad: من كه فعلا" قسمت چهارم بازي هستم ولي هيچ دمويي با گرافيك بالا نديدم. حداقل بايد اخر يا اول هر قسمت يه دموي خوشكل باشه. اقايون شما در كل اين بازي هيچ دموي قشنگي نديدين؟

kkain-blood
14-04-2006, 00:21
دوستان چرا گاهی اوقات زمانی که بازی را Save می کنیم و بعد Load می کنیم از Checkpoint لود می شود ؟ پس اون Save که در منو گذاشتند برای چیه ؟
اين بازي فقط از Checkpoint هاSave ميشود اون Save رو هك كه شما ميگي فقط اخرين CheckpointروSave ميكنه!

reza_17173
14-04-2006, 12:25
كسي نيست جواب مارو بده...

hossein3d
15-04-2006, 12:31
من در مرحله ي قزافستان آنجايي كه بايد آن موجود رو بكشم گير كردم لطفا به من كمك كنيد.
ممنون

NFSMW
15-04-2006, 17:46
من هر وقت نكست گن رو فعال ميكنم بازي خيلي كند ميشه چرا

kavoshm
15-04-2006, 19:30

من تو انگلستان گير کردم
اون جايی که اون مار آبی رو بايد بکشم
4 تا قفس هست که 3 ته شون کار ميکنه ولی آخری کار نميکنه
3 تا شونو انداختن ولی چاهارمی رو که ميکشم قفس پايين نمياد
چی کار بايد بکنم؟؟

reza_17173
16-04-2006, 00:00
لطفا من را در مورد بازي tomb raider6در ان مرحله اي كه بايد با جانوري شبيه عنكبوت كه مايع سبز رنگي ازخود ترشح ميكند ودر زير شكم خود زني را گرفته راهنمايي كنيد
شما نبايد از رويرو به عنكبوت ضربه وارد كني. بايد به پهلوي عنكبوت بري(سمت راست يا چپ عنكبوت). بعدش اول بايد به يكي از باله هاش تير بزني و بعد با دكمه END تغيير نشانه داده و به باله ديگرش تير بزني. بعد بايد به پهلوي ديگر عنكبوت بري و اين كارو تكرار كني

reza_17173
16-04-2006, 00:03
من در مرحله ي قزافستان آنجايي كه بايد آن موجود رو بكشم گير كردم لطفا به من كمك كنيد.
ممنون
شما اول باید به 4 قسمت منطقه بری و 4 دسته را به سمت پایین بکشی تا 4 توپ اهنی بزرگ به سمت پایین بیاد. بعد باید پشت اون دستگاه که وسط منطقه قرار داره بشینی و باید به ترتیب و به سرعت به 4 توپ اهنی که پایین اومدن شلیک کنی تا اون 4 توپ هم وارد جریان الکتریسیته بشن. بعد باید به سرعت از دستگاه پایین بیای و باید به بالای دستگاه نگاه کنی. یه شیئ نورانی میبینی. با چنگک به سمت اون شیئ نورانی یه ضربه بزن.

reza_17173
16-04-2006, 00:07
من تو انگلستان گير کردم
چی کار بايد بکنم؟؟
شما اول بايد به يكي از 4 وسيله اهني كه قفس ها به اونا متصل هستن شليك كني. انقدر بايد شليك كني تا صداي بلندي از اون پخش بشه. وقتي اون صدا پخش ميشه مار ابي به سمت صدا مياد و حدود 2-3 ثانيه منگ مي مونه. بعد شما بايد به سرعت با چنگك دسته قفس رو بكشين تا قفس پايين بيادو به هيولا ضربه وارد بشه. اين كارو براي 3 قفس ديگه هم انجام بدين.

reza_17173
16-04-2006, 00:15
اقايون كسي در كل اين بازي دموي گرافيك بالا ديده؟؟

kkain-blood
16-04-2006, 00:24
من تو انگلستان گير کردم
چی کار بايد بکنم؟؟
مطمعني؟ نميدونم مشكل از چيه طبيعاتا بايد كا ر كنه منظورت از چهارمي يكي از اونايي كه بايد بري وسط اب ؟اگه منظورت اونجاست منم اول تو اين قسمت مشكل داشتم ولي نه اين مشكلي كه شما ميگي من هز چي زنجير رو به طرف دسته مينداختم اونيكي رو ميگرفت ولي بعد چند بار درست شد ! ازsaveقبل شروع كن شايد درست بشه!

kkain-blood
16-04-2006, 00:29
من هر وقت نكست گن رو فعال ميكنم بازي خيلي كند ميشه چرا
اين سيستم مورد نياز براي فعال كردن next genبه كارت گرافيك و رم دقت كن:CPU:
Pentium 4 3.0Ghz or Athlon XP Equivalent
RAM:
1GB
GRAPHICS:
100% DirectX 9.0c compatible 512 MB 3D Accelerated Card (Nvidia GeForce 7800 / Ati X-1800)
SOUND:
Microsoft Windows 2000/XP compatible sound card (100% DirectX 9.0c compatible)
DVD-ROM:
Eight-speed (8x) DVD-ROM drive or faster
HARD DRIVE:
9.9GB free disk space

reza_17173
16-04-2006, 14:58
نكست گن اگه فعال بشه چه سودي داره؟؟

*hamedkhatar*
16-04-2006, 21:57
شما اول باید به 4 قسمت منطقه بری و 4 دسته را به سمت پایین بکشی تا 4 توپ اهنی بزرگ به سمت پایین بیاد. بعد باید پشت اون دستگاه که وسط منطقه قرار داره بشینی و باید به ترتیب و به سرعت به 4 توپ اهنی که پایین اومدن شلیک کنی تا اون 4 توپ هم وارد جریان الکتریسیته بشن. بعد باید به سرعت از دستگاه پایین بیای و باید به بالای دستگاه نگاه کنی. یه شیئ نورانی میبینی. با چنگک به سمت اون شیئ نورانی یه ضربه بزن.
سلام رضا جان
من هم تو همين مرحله گير كردم من همه اون كار هايي كه گفتي رو كردم اون چهارتا توپ وارد جریان الکتریسته شد بعد از دستگاه پیاده شدم و با دکمه Q همون چیز براقه که گفتی رو گرفتم ولی نمیتونه اون رو بکشه راستی منظورت از چنگک چیه؟ ممنون میشم اگه توضیح بدی
:)

kkain-blood
16-04-2006, 23:14
سلام رضا جان
من هم تو همين مرحله گير كردم من همه اون كار هايي كه گفتي رو كردم اون چهارتا توپ وارد جریان الکتریسته شد بعد از دستگاه پیاده شدم و با دکمه Q همون چیز براقه که گفتی رو گرفتم ولی نمیتونه اون رو بکشه راستی منظورت از چنگک چیه؟ ممنون میشم اگه توضیح بدی
:)
وقتي گرفتيش Eرو بزن تا بكشتش.

H 2 H
17-04-2006, 00:20
آقا من اونجا گير كردم كه ميخواي 3 تا قفس رو رو 3 تا جايگاه بزاري كه باز بشه اگه ميشه راهنمايي كنيد .
اونجام كه 1 ببر هم داشت كه كشتمش و در يك محوطه بسته هستم ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

amirpers
17-04-2006, 02:38
آقا من اونجا گير كردم كه ميخواي 3 تا قفس رو رو 3 تا جايگاه بزاري كه باز بشه اگه ميشه راهنمايي كنيد .
اونجام كه 1 ببر هم داشت كه كشتمش و در يك محوطه بسته هستم ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

روی زمین سنگی به شکل الاکلنگ وجود داره . شما باید یکی یکی قفسها رو در انتهای اون قرار بدی و در طرف دیگر آن بپری تا قفسها به بالا پرت بشوند .

H 2 H
17-04-2006, 10:47
ممنون امير جان :*

*hamedkhatar*
17-04-2006, 13:18
وقتي گرفتيش Eرو بزن تا بكشتش.
خوب منم E رو میزنم ولی طناب برمیگرده و نمیکشه
آیا باید جای خاصی وایسیم
ممنون

H 2 H
17-04-2006, 17:44
ببخشيد من تو مرحله آفريقا گير كردم اونجا كه بايد ديواري رو بياري بالا تا آب از يه قسمت به قسمت ديگه بره و 2 تا هم قايق آبي داره . من اون مجسمه اي كه باعث ميشه ديوار بياد بالا رو 1 دستشو آزاد كردم اما اون دسش مونده و ديگه چيزي نيست كه بزارم روي جايگاه كه اون دستشم آزاد بشه ممنون ميشم راهنمايي كنيد..

H 2 H
17-04-2006, 18:53
آقا كمك كنيد

reza_17173
17-04-2006, 19:38
شما لازم نيست كه در جايگاه دوم هم چيزي قرار بدي.فقط به روي جايگاه برو و بعد سريع به جايي كه مجسمه هست بپر و قبل از اینکه دست مجسمه بسنه شه با چنگک اون قسمت مجسمه رو بیرون بکش. در ضمن موقع پریدن از روی سنگ چرخانی که روبروت قرار داره مراقب باش لیز نخوری.

reza_17173
17-04-2006, 19:50
منم تمومش کردم. ولی دریغ از یه دمو. تو كل اين بازي يه دموي گرافيك بالا نديدم. عجيبه كه چرا بايد بازي به اين شهرت و محبوبيت دمو نداشته باشه.

H 2 H
17-04-2006, 22:54
ممنون رضا جان

kavoshm
18-04-2006, 01:24
ميگم اين بازی 2 تا dvd ولی من رو 1 dvd بازی رو گرفتم!!!!
شايد واسه همين دمو نداره

reza_17173
18-04-2006, 02:13
واقعا" 2 dvd بازیش؟؟؟ بچه ها کسی بازیه کاملشو داره؟ کسی دموی گرافیک بالا دیده؟؟

legend_of_croft
18-04-2006, 09:17
سلام
مگه ميشه يه دمو هم نداشته باشه؟
ايا واقا 2 تا ديويدي هستش؟
كسي تو اين بازي دموي كيفيت بالا ديده
بابا يكي جواب بده من از كرج ميخوام بيام تهران ديويدي شو بخرم :sad:

reza_17173
18-04-2006, 10:09
والا ما يه dvd گرفتیم. بازی رو تموم کردیم هیچ دموی خوشکلی هم ندیدیم. البته خود بازی خیلی گرافیکش بالاهست ولی دموش اصلا". همه دموهایی که در طول بازی دیدیم اصلا" شبیه فیلم نبودن

kkain-blood
18-04-2006, 10:34
خوب منم E رو میزنم ولی طناب برمیگرده و نمیکشه
آیا باید جای خاصی وایسیم
ممنون
خوب پس حتما درست زنجير رو پرت نميكينّبايد دقيقا به مركز بزني

H 2 H
18-04-2006, 18:29
آقا من تو مرحله انگلستان گير كردم وارد جايي كه 4 تا قفس هست رفتم اما ماري بيرون نيومده و من مجسمه اي را كه پشت در قفل شده است و بايد از بالا به زنگوله اويزان بشوي و پايين بروي. من در اون اتاق گير كردم و نصف قبر را هم حركت داده ام و از ان طناب هم اويزان شدهام زنگوله هم به صدا درامد اما چيزي نشد لطفا كمك كنيد ممنون ...

reza_17173
18-04-2006, 20:33
این سایت کل بازی رو توضیح داده: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط یکی به من بگه تو این بازی دموی کیفیت بالا دیده یا نه؟

H 2 H
18-04-2006, 20:42
ممنون رضا جان

reza_17173
18-04-2006, 21:01
اقا حسن شما خودت دموي خوشكلي نديدي تو بازي؟

legend_of_croft
24-04-2006, 23:43
خيلي بازي توپيه

kkain-blood
25-04-2006, 13:14
اقا حسن شما خودت دموي خوشكلي نديدي تو بازي؟
بابا خودمونيم گيري داديا به خدا دموي ديگه اي نداره!

HEGOR
27-04-2006, 17:06
آیا بازی تام رایدر در ایران آمده یا نه آخه بعضی ها میگن آره ولی بعضی ها میگن نه هر جا که میرم بخرم میگن نیامده

Amin
27-04-2006, 17:09
آیا بازی تام رایدر در ایران آمده یا نه آخه بعضی ها میگن آره ولی بعضی ها میگن نه هر جا که میرم بخرم میگن نیامده
سلام
اووومده عزيز :)
بيشتر مغازه‌ها الان دارن

HEGOR
27-04-2006, 17:19
ببخشيد شما از چه بازي صحبت مي كنيد كه هيچ دمويي نداشته

HEGOR
27-04-2006, 17:22
من عيد مغازه هايي كه دور ما بودن پرسيدم همه گفتن نيومده عجب مردم آزار هايي

Amin
27-04-2006, 17:25
من عيد مغازه هايي كه دور ما بودن پرسيدم همه گفتن نيومده عجب مردم آزار هايي
خب عزيز عيد كجا !! الان كجا !! :tongue:
بازي بعد عيد پخش شده

p30planet
28-04-2006, 01:23
بابا بازی دو هفته هست که اومده .......
راستی من اونجا گیر کردم که باید اون غول بیابونی ( همون غول سیاهه که آماندا میندازه به جونمون) گیر کردم من همه چهار دسته رو میکشم و اون چهار تا وسیله میان پایین بعد میفرستمشون توی برق و بعد دیگه نمیدونم باید چی کار کنم ......
راستی اون غول بیابونی هم تا حال صد بار کشتمش ولی دوباره میادش............
کسی میدونه باید چیکار کنم؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!!؟!؟!؟!؟!؟!؟! !؟!؟!؟........
مرسی.............

M E H D I
28-04-2006, 13:41
بابا بازی دو هفته هست که اومده .......
راستی من اونجا گیر کردم که باید اون غول بیابونی ( همون غول سیاهه که آماندا میندازه به جونمون) گیر کردم من همه چهار دسته رو میکشم و اون چهار تا وسیله میان پایین بعد میفرستمشون توی برق و بعد دیگه نمیدونم باید چی کار کنم ......
راستی اون غول بیابونی هم تا حال صد بار کشتمش ولی دوباره میادش............
کسی میدونه باید چیکار کنم؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!!؟!؟!؟!؟!؟!؟! !؟!؟!؟........
مرسی.............

سلام

اون چهار تا رو كه فرستادين توي برق سريع پياده بشين و با Q بالاي سرتون رو بگيرين و با E بكشين.

legend_of_croft
29-04-2006, 12:23
اقا يكي به من كمك كنه
مرحله اي كه لارا شمشيرش كامل ميشه و براندا يه غول ميشه بايد چي كار كرد
ممنون ميشم اگه زود جوابمو بديد

p30planet
29-04-2006, 12:48
سلام

اون چهار تا رو كه فرستادين توي برق سريع پياده بشين و با Q بالاي سرتون رو بگيرين و با E بكشين.
بابا ای ول مرگ موش جان دوباره کاره ما رو را انداختی .....

راستی اگه میشه جواب legen... رو بده که ما توش موندیم...

M E H D I
29-04-2006, 15:22
متاسفانه سيوهاي بازي من تو 54 درصد پاك شدن (توسط دستان پليد استكبار جهاني). قراره امين جان بهم بده. اگه دوستان ديگه بدونن كمك مي كنن. ;)

p30planet
29-04-2006, 16:45
متاسفانه سيوهاي بازي من تو 54 درصد پاك شدن (توسط دستان پليد استكبار جهاني). قراره امين جان بهم بده. اگه دوستان ديگه بدونن كمك مي كنن. ;)
مرگ موش جان من سیو 42% - 63% - 64% - 74% رو دارم هر کدومشون رو که خواستی بگو واست بذارم...

bayern
29-04-2006, 20:12
سلام :rolleye:

در مرحله ای که لارا با شمشیر باید با زنی که غول میشه بجنگه چطور میتونه ان را بکشد :happy:

لطفآ کمکم کنید :blush:

legend_of_croft
29-04-2006, 21:43
اقا يكي به من كمك كنه

اقا تراخودا بگيد :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :)

M E H D I
29-04-2006, 22:37
اقا يكي به من كمك كنه

اقا تراخودا بگيد :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :)

به خدا من غير لارا هيشكي رو با اسم نميشناسم. منظورتون اون پسره هست كه اولش هم يه بار اومد و اول بازي باهاش صحبت كرد؟ الان هم توي يه اتاق دارن باهم دعوا مي كنن؟ اگه اونه بگين تا راهنمايي كنم.

p30planet
30-04-2006, 00:15
به خدا من غير لارا هيشكي رو با اسم نميشناسم. منظورتون اون پسره هست كه اولش هم يه بار اومد و اول بازي باهاش صحبت كرد؟ الان هم توي يه اتاق دارن باهم دعوا مي كنن؟ اگه اونه بگين تا راهنمايي كنم.
نه عزیز من توی درصد 74 و انجایی که دوست لارا همون دختره مو سفیده که مثل دخترای......... :rolleye:
میمونه رو میگه اونجا اون دختر با اون گردبندش تبدیل میشه به یه غول بیابونی (حالا اگه نگرفتی بگو تا بیشتر بگم) ما گیر کردیم که چجوری باید اون رو بکشیم حالا اگه میدونی...

EAB
30-04-2006, 17:06
من بازی رو 7سی دی گرفتم وقتی یه کمی مونده بازی نصبش تموم بشه این ارور میده
CRC error occured while installing
please read the readme.rtf for additional information and technical
support contact information .

Hossein_Bahal
01-05-2006, 01:15
نه عزیز من توی درصد 74 و انجایی که دوست لارا همون دختره مو سفیده که مثل دخترای......... :rolleye:
میمونه رو میگه اونجا اون دختر با اون گردبندش تبدیل میشه به یه غول بیابونی (حالا اگه نگرفتی بگو تا بیشتر بگم) ما گیر کردیم که چجوری باید اون رو بکشیم حالا اگه میدونی...
دوست عزيز شما بايد با همون شمشيري كه داري به طرف صورت اون غول بيابوني شليك كني و مواظب باشي كه اون چيزهايي كه پرت ميكنه بهت نخوره .

بعد وقتي خون غول نصف شد ميفته زمين و بايد بري جلوش و دكمه E رو با شمشير بزني و دوباره بلند ميشه و بايد دوباره سريع با شمشير بهش شليك كني تا خونش دوباره زياد نشه و اگه اين كار رو درست انجام بدي بازي با نشون دادن يه دمو به طور كل تموم ميشه . ;) ;)

legend_of_croft
01-05-2006, 10:20
اقا دمت گرم خيلي حال دادي ممنون حالا الان سر كارم ظهر برم ببينم چي ميشه ژ
ازت ممنونم :blush: :)

p30planet
01-05-2006, 15:18
مرسی حسین با حال ...
ولی قضیه چیه بازی تو 84% تموم شد...

Hossein_Bahal
01-05-2006, 19:33
مرسی حسین با حال ...
ولی قضیه چیه بازی تو 84% تموم شد...
خواهش ميكنم . ;) ;)

در رابطه با اون درصد بايد بگم شما براي اينكه بازي رو 100% تمام كنيد بايد تمام اون ايتم‌ها كه به سه صورت برنزي ، نقره‌اي و طلايي هست رو در طول مراحل جمع‌اوري كنيد . :) :)

reza_17173
02-05-2006, 13:44
بابا انقدر در مورد بازي سوال نكنيد من كه راهنماي كامل بازي رو گذاشتم. حالا بازم ميزارم: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اين سايت بازي رو مرحله به مرحله توضيح داده.
ولي من ميخوام يه اعترافي بكنم. من خودم از طرفداران پروپاقرص Tomb Raider بودم و خيلي هم منتظر اين بازي بودم اما وقتي بازي عرضه شد و ديدم حتي يه دمو هم تا پايان بازي وجود نداره خيلي از Tomb Raider بدم اومد و پشميون شدم كه چرا اين همه وقت گذاشتم و بازي رو تموم كردم. چون دموهای بازی هستن که اونو جذاب میکنن.اين مسئله باعث تعجب خيلي ها شده, كه چطور شماره هاي قبل اين بازي از دموهاي زيبايي بهره مند بودن ولي اين این شماره نه. به هر حال امیدوارم اگه سری جدید این بازی اومد بتونه با گرافیک بالا و جذابش مارو راضی کنه.

legend_of_croft
03-05-2006, 10:51
سلام
اقا كسي رمز خون نداره من تو مرحله غول اماندا خون كم ميارم
يكي كمك كنه
ممنون ميشم
البته از رمز بدم مياد ولي اين يكيو مجبورم
:sad: ;)

MOH333EN
03-05-2006, 14:14
با تشكر از همگي دوستان

عزيزم نسخه شركت مدرن را تهيه كن 7 تا سي دي هستش و خيلي راحت نصب ميشه

شمايي كه رمز خون بازي را ميخواهي يك سري بزن اينجا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اينجا همه چيز پيدا ميشه امتحان كن :tongue: :tongue: :tongue: :tongue:

Gagsta
05-05-2006, 15:55
بابا انقدر در مورد بازي سوال نكنيد من كه راهنماي كامل بازي رو گذاشتم. حالا بازم ميزارم: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اين سايت بازي رو مرحله به مرحله توضيح داده.
ولي من ميخوام يه اعترافي بكنم. من خودم از طرفداران پروپاقرص Tomb Raider بودم و خيلي هم منتظر اين بازي بودم اما وقتي بازي عرضه شد و ديدم حتي يه دمو هم تا پايان بازي وجود نداره خيلي از Tomb Raider بدم اومد و پشميون شدم كه چرا اين همه وقت گذاشتم و بازي رو تموم كردم. چون دموهای بازی هستن که اونو جذاب میکنن.اين مسئله باعث تعجب خيلي ها شده, كه چطور شماره هاي قبل اين بازي از دموهاي زيبايي بهره مند بودن ولي اين این شماره نه. به هر حال امیدوارم اگه سری جدید این بازی اومد بتونه با گرافیک بالا و جذابش مارو راضی کنه.

سلام دوست عزیز من این بازی رو دونلد کردم و همهٔ فیلم هارو داره من ببینم اگه شد براتون میزارم.

reza_17173
06-05-2006, 00:44
سلام اقاي Gagsta. ببينم بازيه شما دمو داره؟؟ منظورم دموي گرافيك بالاس. مثلا" چه دموهاي گرافيك بالايي در طول بازي ديدن؟

MOH333EN
09-05-2006, 11:22
:rolleye:

سلام به همگي من چند تا ا نسخه هاي بازي را از نظر دمو امتحان كردم از همه بهتر مال شركت مدرن گيمس بود و پيشنهاد ميكنم هر كي بازي را بازي نكرده بره حالشو ببره :cool: :cool:

reza_17173
10-05-2006, 01:02
:rolleye:

سلام به همگي من چند تا ا نسخه هاي بازي را از نظر دمو امتحان كردم از همه بهتر مال شركت مدرن گيمس بود و پيشنهاد ميكنم هر كي بازي را بازي نكرده بره حالشو ببره :cool: :cool:
یعنی دموهای این شرکت گرافیک بالاتری دارن؟ یا منظورت اینه که دموهایی که این شرکت دارن بقیه شرکت ها ندارن؟ اگه میشه توضیح بده. مرسی

amirpers
10-05-2006, 02:34
من این اولین شماره ای از این سری بود که بازی می کردم. مگه این دموها چیه که اینقدر در موردش بحث می کنید ؟

END_BOY
11-05-2006, 16:01
به نظر من دمو ها با هم هيچ فرقي نميکنه. ولي حيف که تايم دموها کم بود و دمو ي جذاب و جالبي هم نداشت. بازي رو ميشه 5 ساعته تموم کرد به صورت حرفه اي .در کل خوب بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MOH333EN
12-05-2006, 18:22
من یک نسخه تهیه کردم و دمو داشت بعضی از جاهای بازی تو دمو باید یک کارهایی کنی البته اشاره میکنه و همین نسخه را بیشتر ندیدم

HEGOR
18-05-2006, 12:04
کدام بازی؟

khaniyan
20-05-2006, 17:15
در مرحله انگلستان در خانه اي كه تابوتها با يك زنگ قرار دارد چه كار بايد كرد :cool:

M E H D I
20-05-2006, 23:07
سلام

يك تابوت شكسته اينجا هست. اون رو بكشين كنار ستوني كه كوتاه هست. بعد برين جلوي مجسمه بايستين و با كمان چراغ آويزون بزرگ رو بكشين و ول كنين تا حركت كنه. از روي تابوت شكسته برين بالاي ستون و روي طنابي رو كه اونجا هست و يه آونگ بزرگ بهش آويزونه بپرين.

ramin-ahmadi
03-06-2006, 16:54
دوستان من در مرحله برفی گیر کردم آخرش که میری سراغ آماندا چطور اون غول رو باید بکشی من تمام اتصال های الکتریکی رو روشن کردم و بعد نشستم پشت اون دستگاه ولی چطور باید بکشمش ؟

Amin
03-06-2006, 17:12
دوستان من در مرحله برفی گیر کردم آخرش که میری سراغ آماندا چطور اون غول رو باید بکشی من تمام اتصال های الکتریکی رو روشن کردم و بعد نشستم پشت اون دستگاه ولی چطور باید بکشمش ؟
سلام
شما وقتي به غول شليك مي‌كنيد براي چند ثانيه غيب ميشه
تو اين مدت شما بايد به تمامي گوي‌هاي معلق در هوا شليك كنيد تا القاي الكتريك صورت بگيره و تمامي گو‌ي‌ها به هم مرتبط بشن بعد از اين اتفاق بالاي سر شما محلي براي گرفتن قلاب وجود داره كه با يه هاله بنفش رنگ محافظت ميشه ... به محض اينكه گوي‌ها به وسيله الكتريسيته به هم مرتبط شدن اووون هاله بنفش رنگ از بين ميره و شما بايد سريع از دستگاه پياده بشين و قلاب رو بندازيد به اووون رو بكشيد پايين ..........

ramin-ahmadi
03-06-2006, 20:20
دوستان در مرحله انگلستان آخرش باید چطور اون اژدها که از آب میاد بیرون رو بکشم

Amin
03-06-2006, 20:30
دوستان در مرحله انگلستان آخرش باید چطور اون اژدها که از آب میاد بیرون رو بکشم
سلام
4 تا برج در اطراف هستش
شما بايد به اووونها نزديك بشين و بهشون شليك كنيد تا اژدها هيپنوتيزم بشه .... در همون لحظه خيلي سريع بايد قلاب رو بندازيد و قفس رو بكشيد پايين تا به اژدها برخورد كنه
هر بار كه اين كار رو ميكنيد اژدها ميزنه و اووون برج رو خراب ميكنه و شما بايد برين سراغ برج ديگه
در كل بايد 4 بار اين كار رو انجام بديد

ramin-ahmadi
03-06-2006, 23:26
مرسی ممنون بالاخره بازی رو تموم کردم ولی واقعا با این همه حجمی که داشت خیلی زود تموم شد !!! ورژن قبلیش خیلی بهتر بود و هیجان بیشتری داشت !

amir_vel
05-06-2006, 14:31
سلام

يك تابوت شكسته اينجا هست. اون رو بكشين كنار ستوني كه كوتاه هست. بعد برين جلوي مجسمه بايستين و با كمان چراغ آويزون بزرگ رو بكشين و ول كنين تا حركت كنه. از روي تابوت شكسته برين بالاي ستون و روي طنابي رو كه اونجا هست و يه آونگ بزرگ بهش آويزونه بپرين.

ميشه بهتر توضيح بديد.. :)

ramin-ahmadi
05-06-2006, 20:27
کجاش مشکل داره فکر کنم توضیح واضح باشه منظور از کمان همان چنگک خودمان است ( حرف q )

M E H D I
05-06-2006, 22:33
ميشه بهتر توضيح بديد.. :)

توي اين سالن وقتي مي گردين كناره يكي از تابوتها مي ايسته و حرف مي زنه. تابوت از وسط شكسته شده. اون رو با E مي گيرين و ميكشين كنار ستوني كه اون طرف هست. بايد اونقدر نزديك به ستون باشه كه از روي تابوت بتونين روي ستون بپرين. بعد برين وسط سالن رو به زنگ بايستين و با Q اون چراغ رو بگيرين. با E بكشين و بعد ولش كنين. زماني كه اون داره حركت مي كنه برين رو تابوت و بپرين روي ستون. از بالاي ستون هم بپرين رو طنابي كه پيش ستون هست و يه وزنه هم بهش آويزونه. وقتي چراغ به زنگ خورد در باز ميشه.

amir_vel
05-06-2006, 22:59
ممنون راهنمايي خوبي بود...

دستون درد نكنه

mshiraz.2006
07-06-2006, 09:57
به نام خدا

دوستان در در مرحله دوم بالا یه ساختمان گیر کردم نمی دونم چه کارکنم راهنمایی کنید؟

Amin
07-06-2006, 11:33
به نام خدا

دوستان در در مرحله دوم بالا یه ساختمان گیر کردم نمی دونم چه کارکنم راهنمایی کنید؟
سلام عزيز
اسم مرحله ... كشور ... جايي كه گير كردين رو دقيق بگين تا راهنماييتون كنم
------------------------
اگه همون مرحله هستيد كه به بالاي هتل ميريد .... بايد به سقف اتاقك شيشه‌اي بريد و محفظه‌ روي اووون رو با قلاب كنار بزنيد و بپريد پايين .... بعد سوار موتور بشيد و روي ساختمان ديگه بپريد

Alireza_Shafaei_PCworld
13-06-2006, 06:25
من تازه بازیش را خریدم!
با با این چیه؟ انقدر گرافیکش بالا و کامله که دهنه آدم باز میمونه
مخصوصا وقتی anti-aliasing را فعال کنیم که خوده لارا هم عوض میشه !!!!!!
من در اون مرحله ای گیر کردم که آماندا را برای اولین بار میبینیمش
که دوتا سرباز میندازه به جونمون و اونها پل را منفجر میکنند
باید بشینیم پشت دستگاهه و چی کار کنیم؟

Amin
13-06-2006, 12:22
من در اون مرحله ای گیر کردم که آماندا را برای اولین بار میبینیمش
که دوتا سرباز میندازه به جونمون و اونها پل را منفجر میکنند
باید بشینیم پشت دستگاهه و چی کار کنیم؟
اگه يه عكس هم ميزاشتي خوب ميشد
يه چيزي مثل پل معلق وجود داره كه شما بايد با دستگاه اووون رو بگيريد و بكشيد و جلوي در رها كنيد و براي عبور از اوووون استفاده كنيد

Alireza_Shafaei_PCworld
14-06-2006, 06:55
خیلی ممنونم اونجا را رد کردم
ولی سر اون هیولا که اماندا میندازه به چونمون گیرم
اون چهارتا توپ معلق را به برق وصل میکنم
ولی نمیدونم باید بعدش چی کار کنم!
جون هیولا هرباره تا دم مرگ میره و دوباره پر میشه!

Amin
14-06-2006, 13:06
خیلی ممنونم اونجا را رد کردم
ولی سر اون هیولا که اماندا میندازه به چونمون گیرم
اون چهارتا توپ معلق را به برق وصل میکنم
ولی نمیدونم باید بعدش چی کار کنم!
جون هیولا هرباره تا دم مرگ میره و دوباره پر میشه!
صفحه قبل براي يكي از دوستان توضيح دادم

سلام
تو اين مدت شما بايد به تمامي گوي‌هاي معلق در هوا شليك كنيد تا القاي الكتريك صورت بگيره و تمامي گو‌ي‌ها به هم مرتبط بشن بعد از اين اتفاق بالاي سر شما محلي براي گرفتن قلاب وجود داره كه با يه هاله بنفش رنگ محافظت ميشه ... به محض اينكه گوي‌ها به وسيله الكتريسيته به هم مرتبط شدن اووون هاله بنفش رنگ از بين ميره و شما بايد سريع از دستگاه پياده بشين و قلاب رو بندازيد به اووون رو بكشيد پايين ..........

a_moradi
20-06-2006, 01:16
من در بازي Tomb Raider Legend در مرحله ژاپن جاي غولي كه دستش سر نيزه هست گير كردم چه جوري غول رو بكشم

jak_1300
20-06-2006, 13:17
ٍسلام اميدوارم حالتون خوب باشه من در اين بازي به مشكل برخوردم درمورد اون غولش تو قسمت قزاقستان
كه يه جايي كه وقتي واردش ميشي يه زن از بالا با دست زدن به گردنبندش اون غول رو مياره مشخصه اون غول اين كه يه موجود عجيب و غريب كه مرتب وسريع در هوا و زمين حركت ميكنه در اين مرحله در چهار طرف اين سالن چهار اهرم وجود داره كه وقتي آنها رو پائين ميكشي وارد دمو ميشه ويك سري چيزها يي كه در سقف هست پايين مياد
ودر وسط سالن يك صندلي اسلحه دار هست كه وقتي به طرفش ميري سوار نميشه و من هر چي به غولش تير ميزنم يه ذره هم از خونش كم نمشه چطوري بايد اين غول رو بكشم خواهش مي كنم كمكم كنيد ُERFAN_LCD@YAHOO.COM

M E H D I
20-06-2006, 13:26
ٍسلام اميدوارم حالتون خوب باشه من در اين بازي به مشكل برخوردم درمورد اون غولش تو قسمت قزاقستان
كه يه جايي كه وقتي واردش ميشي يه زن از بالا با دست زدن به گردنبندش اون غول رو مياره مشخصه اون غول اين كه يه موجود عجيب و غريب كه مرتب وسريع در هوا و زمين حركت ميكنه در اين مرحله در چهار طرف اين سالن چهار اهرم وجود داره كه وقتي آنها رو پائين ميكشي وارد دمو ميشه ويك سري چيزها يي كه در سقف هست پايين مياد
ودر وسط سالن يك صندلي اسلحه دار هست كه وقتي به طرفش ميري سوار نميشه و من هر چي به غولش تير ميزنم يه ذره هم از خونش كم نمشه چطوري بايد اين غول رو بكشم خواهش مي كنم كمكم كنيد ُERFAN_LCD@YAHOO.COM

3 تا پست بالاتر جواب شما بود:

نوشته شده توسط Amin
سلام

a_moradi
20-06-2006, 20:20
چرا جواب من رو نمي ديد تو مرحله ژاپن در آخرش جاي غولي كه نيزه به دست دارد و از خود چيز هاي سبز مي فرستد گير كردم چيكار كنم

Amin
20-06-2006, 21:50
چرا جواب من رو نمي ديد تو مرحله ژاپن در آخرش جاي غولي كه نيزه به دست دارد و از خود چيز هاي سبز مي فرستد گير كردم چيكار كنم
سلام
در محوطه 4 صخره وجود داره كه غول وقتي جونش نصفه شد روي اووونها ميپره و عمرش رو زياد ميكنه
شما بايد در پايين هر صخره به سنگ قرمز رنگ و براقي كه به وسيله سنگهاي ديگه پوشونده شده اووونقدر شليك كنيد تا سنگهاي كنار شكسته شده و سنگ قرمز رنگ كاملا نمايان شود .... شما بايد به شليك كردن به سنگ قرمز همچنان ادامه دهيد تا كل صخره نابود گردد.
به همين ترتيب شما بايد تمامي 4 صخره رو نابود كنيد تا غول ديگه نتونه جون خودش رو پر كنه و با خيال راحت اووون رو بكشيد :) :rolleye: :laughing:
البته آقا غوله !!! به همين راحتي ها به شما اجازه نميده كه به سنگ قرمز شليك كنيد ... بايد اول جونش رو نصفه كنيد تا براي تجديد قوا به بالاي يكي از صخره‌ها بپره و شما شروع به شليك كردن كنيد

javadjoe2
23-06-2006, 01:08
آقا من در تام رایدر 4 در مرحله ( آسیاب قدیمی ) اش گیر کردم.فکر کنم همه ی کارهاش را کرده باشم و در آخرش موندم چی کار کنم؟

hezaro-yekshab
25-06-2006, 18:15
من تو پرو اونجایی که لارا یه دختر دیگه رو میبینه بعد یهو چند نفر میان بعد از این که اونارو کشتم چطوری باید از محوطه خارج بشم؟

Amin
25-06-2006, 18:31
من تو پرو اونجایی که لارا یه دختر دیگه رو میبینه بعد یهو چند نفر میان بعد از این که اونارو کشتم چطوری باید از محوطه خارج بشم؟
سلام
2 تا از خونه‌ها با طناب به هم وصل شده‌اند
بايد بپري رو ماشين و بري به ايوان خونه و با طناب خودتو به ايوان اووون يكي خونه برسوني و بازي رو ادامه بدي ....

hezaro-yekshab
26-06-2006, 06:50
مرسی از راهنمایی :cool:

hezaro-yekshab
28-06-2006, 17:31
چطور میشه دمو های این بازی رو حذف کرد؟

sms
30-06-2006, 02:29
سلام من تو اول نپال گيرکردم وقتي از روي لبه صخره مي روم تا وسط که ميرسم صخره از بين مي رود ومن مي افتم لطفاًراهنمايي کنيد

Amin
30-06-2006, 09:46
سلام

چطور میشه دمو های این بازی رو حذف کرد؟
نميشه !!!!

سلام من تو اول نپال گيرکردم وقتي از روي لبه صخره مي روم تا وسط که ميرسم صخره از بين مي رود ومن مي افتم لطفاًراهنمايي کنيد
به وسيله دكمه‌هاي جهت نما حركت كنيد و در همين حين پشت سر هم دكمه E رو فشار دهيد تا سريع تر حركت كند

*hamedkhatar*
30-06-2006, 15:27
سلام
من تو اون مرحله موندم كه اون بالا با يه طناب ميايم پايين كه تهش زنگ داره عكسها رو ببينيد ميفهميد
لطفا بگيد بايد چكار كنم
من تا اونجاش رو رفتم كه يكي از قبرها نصفه است من اون نصفش رو كشيد و بردم كنار اون ستون از ستون رفتم بالا بعد از روي ستون پريدم روي يه طناب ديگه كه تهش يه سنگ نسبتا بزرگ هستش وقتي ميپرم رو اون زنگ ميره بالا ديگه نميدونم چكار كنم
ممنون

فكر كنم عكسها خراب شدند به غير از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] يه سايت بديد تا براتون عكس رو آپلود كنم

Amin
30-06-2006, 15:38
سلام
من تو اون مرحله موندم كه اون بالا با يه طناب ميايم پايين كه تهش زنگ داره عكسها رو ببينيد ميفهميد
لطفا بگيد بايد چكار كنم
من تا اونجاش رو رفتم كه يكي از قبرها نصفه است من اون نصفش رو كشيد و بردم كنار اون ستون از ستون رفتم بالا بعد از روي ستون پريدم روي يه طناب ديگه كه تهش يه سنگ نسبتا بزرگ هستش وقتي ميپرم رو اون زنگ ميره بالا ديگه نميدونم چكار كنم
ممنون

فكر كنم عكسها خراب شدند به غير از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] يه سايت بديد تا براتون عكس رو آپلود كنم
سلام
براي شما

توي اين سالن وقتي مي گردين كناره يكي از تابوتها مي ايسته و حرف مي زنه. تابوت از وسط شكسته شده. اون رو با E مي گيرين و ميكشين كنار ستوني كه اون طرف هست. بايد اونقدر نزديك به ستون باشه كه از روي تابوت بتونين روي ستون بپرين. بعد برين وسط سالن رو به زنگ بايستين و با Q اون چراغ رو بگيرين. با E بكشين و بعد ولش كنين. زماني كه اون داره حركت مي كنه برين رو تابوت و بپرين روي ستون. از بالاي ستون هم بپرين رو طنابي كه پيش ستون هست و يه وزنه هم بهش آويزونه. وقتي چراغ به زنگ خورد در باز ميشه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم مشكلي نداره

*hamedkhatar*
30-06-2006, 21:41
سلام
براي شما

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم مشكلي نداره
ممنون امين جان و مهدي جان ردش كردم
;)

*hamedkhatar*
01-07-2006, 11:27
سلام
من اون مراحل رو رد كردم وحالا رسيدم به اين كوه وقتي ميپرم حاشیه دیوار رو میگیرم اون وسطاش دیوار میریزه باید چکار کنم؟
ممنون
:sad:

Amin
01-07-2006, 12:27
سلام
من اون مراحل رو رد كردم وحالا رسيدم به اين كوه وقتي ميپرم حاشیه دیوار رو میگیرم اون وسطاش دیوار میریزه باید چکار کنم؟
ممنون
:sad:
سلام
صفحه پيش بالاي پست خودتون نوشته بودم

سلام
به وسيله دكمه‌هاي جهت نما حركت كنيد و در همين حين پشت سر هم دكمه E رو فشار دهيد تا سريع تر حركت كند

a_moradi
02-07-2006, 23:02
سلام من سيو بعد از جايي كه غول ژاپن كشته شده باشد را مي خام

*hamedkhatar*
03-07-2006, 22:16
من به اين غوله رسيدم كه اون دختر مو سفيده به اون غول تبديل ميشه
وقتي جونش به نصف ميرسه ميخابه رو زمين دوباره بلند ميشه و جونش كامل ميشه بايد چكار كنم
;)

Amin
03-07-2006, 22:32
من به اين غوله رسيدم كه اون دختر مو سفيده به اون غول تبديل ميشه
وقتي جونش به نصف ميرسه ميخابه رو زمين دوباره بلند ميشه و جونش كامل ميشه بايد چكار كنم
;)
سلام حامد جان
اينم براي شما

دوست عزيز شما بايد با همون شمشيري كه داري به طرف صورت اون غول بيابوني شليك كني و مواظب باشي كه اون چيزهايي كه پرت ميكنه بهت نخوره .

بعد وقتي خون غول نصف شد ميفته زمين و بايد بري جلوش و دكمه E رو با شمشير بزني و دوباره بلند ميشه و بايد دوباره سريع با شمشير بهش شليك كني تا خونش دوباره زياد نشه و اگه اين كار رو درست انجام بدي بازي با نشون دادن يه دمو به طور كل تموم ميشه . ;) ;)

jak_1300
04-07-2006, 10:55
سلام من ميخواستم به من يه بازي به سبك تام رايدر معرفي كنيد خودم هرچي گشتم پيدا نكردم هرچي بازي ميخرم اون چيزي كه ميخوام نميشه لطفا منو رو راهنمايي كنيد13/4/85 erfan_lcd@yahoo.com

*hamedkhatar*
04-07-2006, 14:32
سلام حامد جان
اينم براي شما
سلام
ممنون امبن جان
فقط ميخواستم بدونم وقتي اين غوله رو ميكشيم بازي تموم ميشه؟
چون براي من نوشت game finished
ممنون
;)

Amin
04-07-2006, 15:45
سلام
ممنون امبن جان
فقط ميخواستم بدونم وقتي اين غوله رو ميكشيم بازي تموم ميشه؟
چون براي من نوشت game finished
ممنون
;)
سلام حامد جان
بله وقتي غول رو بكشيد يه كم دمو نشون ميده و بازي تموم ميشه

*hamedkhatar*
04-07-2006, 19:14
سلام حامد جان
بله وقتي غول رو بكشيد يه كم دمو نشون ميده و بازي تموم ميشه
خوب خدا رو شكر
هم من راحت شدم از بازي هم شما از سوال كردن هاي من :laughing:
چاكرم
باي
;)

HEGOR
07-07-2006, 21:01
ببخشيد شايد مسخره باشه ولي من در مرحله نصب بازي گير كردم وقتي نصب بازي حدودا به آخر بازي ميرسه اين پيغام رو ميده
crcerror occured while installing
please read the Read me.rtf for additianal
infomation and Technical support contact information
ولی واقعا اعصاب منو خورد کرده :sad: :sad: :sad:

mahsoft
07-07-2006, 21:40
من درایور 3 و تام رایدر رو گرفتم هر کدوم چهار صی دی بود

چطور میشه

Mirage
09-07-2006, 19:13
30% گير كردم. اونجايي كه يكي از رئيس هاي بازي رو كه جونش نصفه ميشه ميره بالا و جونش پر ميشه

تمامي سنگ هاي قرمز رو هم شكستم ولي بازم ميره بالا جونش زياد مي شه!

Amin
09-07-2006, 20:21
30% گير كردم. اونجايي كه يكي از رئيس هاي بازي رو كه جونش نصفه ميشه ميره بالا و جونش پر ميشه

تمامي سنگ هاي قرمز رو هم شكستم ولي بازم ميره بالا جونش زياد مي شه!
سلام
براي شما

سلام
در محوطه 4 صخره وجود داره كه غول وقتي جونش نصفه شد روي اووونها ميپره و عمرش رو زياد ميكنه
شما بايد در پايين هر صخره به سنگ قرمز رنگ و براقي كه به وسيله سنگهاي ديگه پوشونده شده اووونقدر شليك كنيد تا سنگهاي كنار شكسته شده و سنگ قرمز رنگ كاملا نمايان شود .... شما بايد به شليك كردن به سنگ قرمز همچنان ادامه دهيد تا كل صخره نابود گردد.
به همين ترتيب شما بايد تمامي 4 صخره رو نابود كنيد تا غول ديگه نتونه جون خودش رو پر كنه و با خيال راحت اووون رو بكشيد :) :rolleye: :laughing:
البته آقا غوله !!! به همين راحتي ها به شما اجازه نميده كه به سنگ قرمز شليك كنيد ... بايد اول جونش رو نصفه كنيد تا براي تجديد قوا به بالاي يكي از صخره‌ها بپره و شما شروع به شليك كردن كنيد

Mirage
10-07-2006, 02:19
سلام
براي شما
به سنگ قرمزا كه 4 تا تير ميزنيم خراب مي شن. پايه ها هم كه هرچي تير ميزنم خراب بشو نيستن، مثل اينكه به ديوار تير بزنم.

شايد باگ داره؟!

Amin
10-07-2006, 03:11
به سنگ قرمزا كه 4 تا تير ميزنيم خراب مي شن. پايه ها هم كه هرچي تير ميزنم خراب بشو نيستن، مثل اينكه به ديوار تير بزنم.

شايد باگ داره؟!
شايد من دقيق يادم نيست
شما بعد از اينكه سنگ قرمز رو خراب كردي .... به جاش قلاب بنداز (با Q)‌ و به سمت خودت بكش

Mirage
10-07-2006, 15:27
شايد من دقيق يادم نيست
شما بعد از اينكه سنگ قرمز رو خراب كردي .... به جاش قلاب بنداز (با Q)‌ و به سمت خودت بكش
ممنون، همين بود.

Mirage
11-07-2006, 17:21
53% مرحله انگلستان توي يك غار بزرگ هستم كه از سقف 4 تا قفس آويزونه، پايين هر قفس هم يك دستگيره، كه وقتي با كيو ميكشم قفس مياد پايين و دوباره ميره بالا نمي فهمم چكار بايد كرد؟

Amin
11-07-2006, 17:29
53% مرحله انگلستان توي يك غار بزرگ هستم كه از سقف 4 تا قفس آويزونه، پايين هر قفس هم يك دستگيره، كه وقتي با كيو ميكشم قفس مياد پايين و دوباره ميره بالا نمي فهمم چكار بايد كرد؟
سلام
فعلا به اووون قفس ها كاري نداشته باشيد
الان شما بايد از سمت چپ قلعه شروع به بالا رفتن بكنيد و بر روي ميله جلوي در ورودي بپريد (قبلش با قلاب بايد جهت ميله سمت چپ رو عوض كرده باشيد) ... به ميله بعدي بپريد .... دوباره بپريد و قلاب رو به سقف گير بديد و از سمت راست قلعه خودتون رو به سقف قلعه برسونيد و از اووونجا داخل شويد

Mirage
13-07-2006, 14:45
اي به ه ه ه بازي 7.5g همينقدر بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

FOXY
06-08-2006, 22:01
سلام
من بازی رو تموم کردم.واقعاً آخرش الکیه.از بازی هایی که خیلی تخیلی بشن اصلاً خوشم نمی یاد.تازه آخرش وقتي بازي تموم شد مي توني با شخصيت هاي ديگه بازي رو از اول شروع كني.ولي اون وقت از اون شخصيت دو نفر تو بازي هست.اينجاش ديگه خيلي مسخرست...
به هر حال تا قبل از رسيدن به قسمت هاي آخرش بازي خوبي بود.

FOXY
06-08-2006, 22:04
راستي بچه ها من نمي تونم تو اين قسمت فايل براي دانلود بذارم.چه جورياست....؟؟؟؟
چون عضو جديدم؟

salman_sh
21-08-2006, 16:22
سلام
مرحله ي پرو 11%
اونجايي كه بايد سنگها رو بذاري تا پله ها بياد
نميتونم از پله سمت چپي برم بالا؟
اصلا اونجا بايد چكار كنم؟
مرسي

salman_sh
22-08-2006, 16:56
كسي از بچه ها نيست كمك كنه ؟
واقعا چند روزه توش موندم..

MOH333EN
23-08-2006, 00:05
سلام دوست عزيز يكم بيشتر توضيح بده اخه من يادم درست نمي آيد

در ضمن يك شماره از اين بازي به زودي عرضه ميشه كه همان داستانهاي اوليه بازيه در پلي استيشن 1 ميباشد و لي گرافيك اين بازي بهتر شده

salman_sh
23-08-2006, 00:29
مرسي
من عكسشو گذاشتم
print screen كيبوردم خراب بود عكس گرفتم

Amin
23-08-2006, 00:38
سلام
شما گوي رو ببر تو قسمت سمت راست ... تا اينكه پلهكان باز بشه
بعد برو بالا اووون يكي گوي رو از بالا بنداز پايين و روي يكي ديگه از محل هاي مشخص شده قرار بده
بعد سمت چپ محوطه يك گوي ديگه بالاي يك ستون هستش
شما به كمك نشونه (فكر كنم دكمه Z بود) قلاب رو (دكمه Q) به تيكه سنگ پايينش كه برق ميزنه پرتاب كن و اوون رو بكش تا گوي سوم تو محوطه بيفته و اووون رو روي آخرين محل مشخصه شده قرار بده تا در باز بشه

MOH333EN
23-08-2006, 15:28
:laughing: ;) آره آقا امين كه خيلي ارادت خدمتش دارم اين زحمت و كشيده آخه هر چی باشه درجش بیشتره و ارباب ماست

omidshsh
03-09-2006, 16:06
اقا يه نفر به من بگه كه اين ننه ي لارا اخرش زنده موند ديگه؟

Morteza4SN
03-09-2006, 17:54
سلام دوستان
راهنمای فارسی مراحل بازی در اینجا :

farid0485
20-09-2006, 21:07
توي راپن روي پشت ب.م بايد چه كار كنم؟

omidshsh
21-09-2006, 11:20
توي راپن روي پشت ب.م بايد چه كار كنم؟

برو بالا تر يه سقفي هيت كه روش يه جعبه هست جعبه رو متلاشي كن داخلش يه چيز هست بگيرش بعد از همون بالا قلاب بنداز تا پنجره اي كه روي سقف هست و مي درخشه رو بگيري درش واز شه و بپري داخل سوار موتور شو و از رامپ بپر

reza159
07-10-2006, 15:15
سلام

من اونجا که با یه غول الکتریکی میجنگه گیر کردم غول هی جونش پر می شه

کمک کنید.

rez_reza2001@yahoo.com

Amin
08-10-2006, 00:56
سلام

من اونجا که با یه غول الکتریکی میجنگه گیر کردم غول هی جونش پر می شه

کمک کنید.

rez_reza2001@yahoo.com
سلام دوست خوبم
تو اين تاپيك بارها روش كشتن اين غول گفته شده
به صفحات قبل مراجعه كنيد
ممنون

reza.a
12-10-2006, 21:13
من توی بازی های فکری فقط تامبو رو قبول دارم من از 2 اون بازی کردم تا الان Tomb Raider - Legend .

بچه ها یک مشکل به دادم برسید.

من الان داخل یک فضایی هستم توی انگلستان
یک جایی که اینجوری تشریحش می کنم
اولش یک تابوت زیر پام بود که خودمو از درون یک کانال آب به یک جایی رسوندم که اخرش افتادم توی یه دریاچه
کوچک که جلو تر یک قلعه است داخل اب هم چهار تا قلعه است که جلوشون 4 چرخ دنده است اگه چرخ دنده ها را بکشیم یک قفس با طناب آویزون پایین می اید.
داخل قلعه بزرگ رفتم یک مجسمه فلزی با چندین تابوت سنگی است اونجا باید چه کاری کرد.

farid0485
13-10-2006, 02:15
عجب بازي با حالي بود منم تمومش كردم.

Amin
13-10-2006, 03:11
من توی بازی های فکری فقط تامبو رو قبول دارم من از 2 اون بازی کردم تا الان Tomb Raider - Legend .

بچه ها یک مشکل به دادم برسید.

من الان داخل یک فضایی هستم توی انگلستان
یک جایی که اینجوری تشریحش می کنم
اولش یک تابوت زیر پام بود که خودمو از درون یک کانال آب به یک جایی رسوندم که اخرش افتادم توی یه دریاچه
کوچک که جلو تر یک قلعه است داخل اب هم چهار تا قلعه است که جلوشون 4 چرخ دنده است اگه چرخ دنده ها را بکشیم یک قفس با طناب آویزون پایین می اید.
داخل قلعه بزرگ رفتم یک مجسمه فلزی با چندین تابوت سنگی است اونجا باید چه کاری کرد.

براي شما

fati83
18-11-2006, 01:06
شايد اينجا جاش نباشه ولي من عليرغمي كه tomb raider the legend تموم کردم
ولی توی tomb raider angel of darkness جایی که لارا جاش با مرده عوض شده ومرده باید اون غول عنکبوتی که از دهانش مایع سبزرنگ خارج میشه رو بکشه گیرکردم
لطفا اگه امکان داره کمک کنید .

Oracle_Eldorado
18-11-2006, 13:07
آره داستانهاش خيلي قشنگه
من خيلي داستان هاشو دوست دارم

mshiraz.2006
26-02-2007, 22:05
با سلام دوستان.

من تو یه جایی بازی گیر کردم.
تو 44 درصد رسیدم به یه غول که از گردنبند یه زنه بیرون میاد.
موندم چه کارش کنم.
لطفا راهنمایی کنید.

mshiraz.2006
02-03-2007, 16:42
کسی نبود جواب پست بالایی رو بده؟

Amin
02-03-2007, 18:11
کسی نبود جواب پست بالایی رو بده؟
قبلا توضيح داده شده
صفحات قبل رو يه نگاهي بندازيد بد نيستا !

سلام

Oracle_Eldorado
02-03-2007, 18:23
دوستان این بازی گرافیک بالایی میخواد . با مال من نمیاد . Gefroce 5500 256B

دوستان من وقتی این بازی رو نصب کردم . 2 حالت نصب داره نه ؟
باید کدومش رو بزنم ؟

Amin
02-03-2007, 18:57
دوستان این بازی گرافیک بالایی میخواد . با مال من نمیاد . Gefroce 5500 256B

دوستان من وقتی این بازی رو نصب کردم . 2 حالت نصب داره نه ؟
باید کدومش رو بزنم ؟
نه اصلا
من با كارت Geforce 4200 Ti هم اين رو اجرا كردم (خيلي راحت)
----------
فرقي نداره
انتخابيه

Captain_Nemo
05-03-2007, 12:01
آيا اين بازي رو ميشه با كارت گرافيك XFX 6200 256mb با جزئيات بالا بازي كرد؟

Amin
05-03-2007, 20:26
آيا اين بازي رو ميشه با كارت گرافيك XFX 6200 256mb با جزئيات بالا بازي كرد؟
ميشه عزيزم

caspian_hi
31-03-2007, 17:51
سلام دوستان
من تو این مرحله که عکسش رو گذاشتم گیر کردم این قسمت تو یه منطقه کوهستانی و فضای برفی است که باید از دیواره عبور کرد اما نمیشه لطفا راهنمایی کنید

Amin
31-03-2007, 17:56
سلام
دقيق يادم نيست
اما فكر كنم اگه آروم عبور ميكردين لبه ديوار ميريخت و شما هم پرت ميشدين پايين
براي اين كار بايد دكمه E رو هم فشار بدين تا سريع حركت كنه

caspian_hi
31-03-2007, 18:01
مرسی ایول .... ردش کردم
فدات

caspian_hi
01-04-2007, 22:07
با سلام مجدد

من رسیدم جایی که آماندا تبدیل به یه هیولا میشه :41: اینجا رو هم نمیدونم چطور رد کنم:19:
عکس این مرحله رو هم گذاشتم لطفا کمکم کنید:11:

*Necromancer
01-04-2007, 22:14
وقتي جون هيولا تموم شد بايد بري جلوش به شبه اماندا ضربه بزني.

caspian_hi
01-04-2007, 23:44
وقتي جون هيولا تموم شد بايد بري جلوش به شبه اماندا ضربه بزني.

خوب مسئله اینه جون هیولا تموم نمیشه یعنی وقتی جونش نصف شد میفته زمین و بعد دوباره جونش فول میشه
راستیتش من در اون زمان که هیولا افتاده زمین به شبه آماندا انواع و اقسام ضربه ها رو زدم اما باز هم نشد:19:

Captain_Nemo
02-04-2007, 00:01
Dvd كدوم شركت براي نصب اين بازي مناسبه؟

*Necromancer
02-04-2007, 02:30
خوب مسئله اینه جون هیولا تموم نمیشه یعنی وقتی جونش نصف شد میفته زمین و بعد دوباره جونش فول میشه
راستیتش من در اون زمان که هیولا افتاده زمین به شبه آماندا انواع و اقسام ضربه ها رو زدم اما باز هم نشد:19:

از نزديك بايد ضربه بزني

Amin
02-04-2007, 02:54
Dvd كدوم شركت براي نصب اين بازي مناسبه؟

دي وي دي شركت مدرن خوب بود

براي شما

caspian_hi
02-04-2007, 19:09
مرسی دوستان
بالاخره به هر جون کنندنی بود این مرحله رو رد کردم:5:
و این بازی تموم شد حالا بریم سر وقت یه بازی دیگه
مرسی از راهنمایی های شما
یا حق:11:

Lord007
02-04-2007, 22:44
آقا من بچه که بودم توم ريدر 3 رو بازی کردم به مرحله ترن که رسيدم هر کار کردم نتونستم ردش کنم
هنوز که هنوزه رد کردنه اون مرحله برام يه سؤاله
اگه کسی يادش هست بگه
ممنون

Linux Learner
08-04-2007, 12:09
سلام
من كه خيلي از اين خانوم جولي بدم مياد ، نميدونم چرا ولي به نظر من لارا كرافت رو خراب كرد

در ضمن به نظر من 2 و 4 از همه بهتر بود 5 هم از همه چرت تر بود

موفق باشيد

منم ازش بدم میاد:2:
نمیدونم چرا میگن خیلی خوشگله:13:
قیافش که با اون لباش حال آدمو بهم میزنه که:2:
ایکاش یکی رو میزاشتن که حداقل با نمک بود:21:

Linux Learner
08-04-2007, 12:12
آقا من بچه که بودم توم ريدر 3 رو بازی کردم به مرحله ترن که رسيدم هر کار کردم نتونستم ردش کنم
هنوز که هنوزه رد کردنه اون مرحله برام يه سؤاله
اگه کسی يادش هست بگه
ممنون

بیشتر توضیح بده دقیقا" رو کجا مشکل داری؟
من نصب دارمش

arash2006
13-04-2007, 03:18
سلام دوستان من 14 درصد گير كردم اونجايي كه نياز به سه تا سنگ گر د است من 2 تارو ميگزارم توي سر جاش و نور ها مي ايد و لي سنگ سوم را نميدونم چطوري بيارم پايين اعصابم خورد شد
مرسي

Oracle_Eldorado
18-04-2007, 21:31
با سلام دوستان .
من در يك قول اين بازي گير كردم .
عكس رو ببينيد :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اگه ميشه بگيد من اين جونور رو چطوري بكشم ؟
من اون دسته ها رو هر 4 تا رو ميدم پايين .
بعد بايد خود جونور رو بندازي توي برق ها .
بعد خونش تقريبا تا ته ميره ولي نميميره .
بعد دوباره خونش پر ميشه .
ممنون ميشم راهنمايي كنيد

faraz_n
19-04-2007, 02:35
آقا من اولین مرحله قزاقستان گیر کردم همه رو میکشم ولی دیگه نمیدونم چی کار کنم اگه میشه کمک کنین

Oracle_Eldorado
20-04-2007, 10:14
كسي نبود به ما كمك كنه ؟

*Necromancer
20-04-2007, 21:40
كسي نبود به ما كمك كنه ؟

اول بايد همه ي كره هايي كه از سقف اويزونن رو هل بدي عقب طوري كه دورتاورت اليكتريسيته به وجود بياد بعد از دستگاه پياده شي با كليد q اون قطعه از شمشير كه بالاي دستگاه قرار داره بگيري . اين كارو بايد سريع انجام بدي.
.

Oracle_Eldorado
21-04-2007, 23:52
ممنون . اونو رد كردم .
حالا رسيدم يه قسمتي كه مادرش اونجا با شمشيره غيب شد .
يه جاييه كه حالت يه ترازو هستش . 3 تا جعبه داره . اين هم بگم مرحله ي Nepal هستم .
اگه ميشه اون ترازو رو چطوري بايد بچينم ؟ ممنون ميشم .

SADEGH 7
29-06-2007, 20:14
سلام
من تو درصد 49 بازی گیر کردم. یک غول سیاه هست و یک تفنگ که برق می زنه.
یک سری برق رو فعال کردم و با تفنگ 4 تا میله رو طرف دیوار می فرستم. ولی هنوز روش کشتن این غوله رو یاد نگرفتم اگه یه نفر لطف کنه توضیح بده ممنون می شم.

Amin
29-06-2007, 20:27
سلام
یک سری برق رو فعال کردم و با تفنگ 4 تا میله رو طرف دیوار می فرستم. ولی هنوز روش کشتن این غوله رو یاد نگرفتم اگه یه نفر لطف کنه توضیح بده ممنون می شم.
سلام
عزیزم همین صفحه های آخر رو نگاه کنی چندین بار توضیح داده شده

SADEGH 7
29-06-2007, 20:42
دم همه گرم به خاطر همین تیکش چند ماه بود بازی نکرده بودم.

MAHDI M
10-07-2007, 03:24
من رمز بازی tomb raider رو می خواستم.:10: :10:

Harvest_Moon_Iman
11-07-2007, 00:36
سلام

بیبین سادست وقتی میری داخل 4 یا 3 منبه برق داره که باید سبز بشه

خوب حالا 5 یا 6 توپ آهنی میاد برو رو دسگاه و همر زربه بزن تا بالا سرت او فزاهه باز بشه و سری بیا پایین و با آهنربات وستشو نشونه بگیر تا تکی بعدی شمشیر رو برداری باید خیلی سریی این کارو بکنی

Kav3h
20-08-2007, 21:38
سلام
من تو این قسمت از بازی گیر کردم:
مرحله England
جایی که یه میری اون بالا و از طناب میری پایین و یه تابوت اونجاست که شکستت و میشه یه تیکش رو جابجا کرد...
(خودمونیم ؛ عجب توضیحی دادم !)

حالا باید چی کار کرد ؟
بازیخورها کمک کنند.

Amin
20-08-2007, 21:57
سلام
من تو این قسمت از بازی گیر کردم:
مرحله England
جایی که یه میری اون بالا و از طناب میری پایین و یه تابوت اونجاست که شکستت و میشه یه تیکش رو جابجا کرد...
(خودمونیم ؛ عجب توضیحی دادم !)

حالا باید چی کار کرد ؟
بازیخورها کمک کنند.
سلام
فکر کنم مهدی جان این قسمت رو توضیح داده بودن
شما سرچ میکردین به نتیجه میرسید

================

ویرایش
ایناهاش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Kav3h
21-08-2007, 01:35
مرسی آقا امین

Linux Learner
30-09-2007, 13:38
این بازی برای اومدن با گرافیک واقعی نیاز به چه کارت گرافیکی داره؟

GHASH MASTAN
06-05-2008, 12:41
سوال درباره مرحله ghana-west africa

سلام من در مرحله ghana-west africa بازي tomb raider در اونجا كه آب از سقف داخل يه استخر بزرگ ميريزه و چند تا سنگ با طناب به سقف آويزونند گير كرده ام و هر چي اينور اونور ميرم نميفهمم بايد چه كار كنم لطفا منو راهنمايي كنيد.
اينم عكسهايي از اين مرحله:

morteza_m2n
05-07-2008, 09:34
سلام

تو این مرحله گیر کردم

این یارو رو چطوری باید بکشیم؟

دوستان لطفا کمک کنین

Amin
05-07-2008, 15:34
سلام
خودم تو هیمن تاپیک 3-4 ذشق توضیح دادم
همین چند صفحه آخر رو بپردین به نتیجه میرسین

morteza_m2n
05-07-2008, 17:32
سلام
خودم تو هیمن تاپیک 3-4 ذشق توضیح دادم
همین چند صفحه آخر رو بپردین به نتیجه میرسین

درسته پیداش کردم:

سلام

دمت گرم داداش

koorush_secret
04-08-2008, 10:57
تو بازی یه مرحله هست که لارا باید با یه اژدها بجنگه تو قسمتای آخر بازی هست من اونجا رو نمی تونم رد کنم هر کاری میکنم اژدها از بین نمیره دوباره زنده میشه. کی میتونه کمکم کنه؟ مرسی

koorush_secret
04-08-2008, 11:02
درسته پیداش کردم:

سلام

دمت گرم داداش

آقا یه دنیا ممنون خیلی وقت بود که همین مرحله گیر کرده بودم مرسی

metaler-soad
03-02-2009, 02:14
آقا یه نفر سیو مرحله انگلیسو برا من بزاره
ممنون میشم
یه جا گیر کردم نمیتونم برگردم
آخرین سیوم هم برا قزاقستانه