PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 2سال در باره جیمیل

ila
10-01-2010, 11:51
چطور میشه در جیمیل میشه آدرس شخصی رو جوری کرد که اگه ایمیل از طرف اون اومد بره تویپوشه اسپم
و بعد اینکه میشه کاری کرد اگه در میل باکس یاهوت یک میل اومد یک کپی هم به ادرس جیمیلت بفرسته از همون میل به صورت همزمان؟
ممنون

sei_pm
12-01-2010, 08:41
باید اون ID رو تو لیست Spam جیمیل بگذاری . نه از یاهو نمیشه ایمیل ها رو فوروارد کرد تو جیمیل این سرویس پولیه ولی از جیمیل میشه فوروارد کرد تو Option بخش تنظیمات Pop3 پیدا می کنید.

ila
14-01-2010, 10:32
باید اون ID رو تو لیست Spam جیمیل بگذاری . نه از یاهو نمیشه ایمیل ها رو فوروارد کرد تو جیمیل این سرویس پولیه ولی از جیمیل میشه فوروارد کرد تو Option بخش تنظیمات Pop3 پیدا می کنید.

از کجا میشخ بگذاری توی اسپم
اگه میشه مسیر رو دقیق بگید
ممنون

sepid12ir
14-01-2010, 21:35
ممنون
من الان جیمیل را زیر و رو کردم .... نتونستم راه حلی برا فرستاده شدن خودکار ایمیلها به پوشه ی اسپم کنم...

بجاش میتونی شما از گزینه ی فیلتر استفاده کنی....

به این شکل که یک فولدر مجزا بسازی، به هر اسمی که دلت میخواد و ایمیلهای دریافتی از ایمیل خاصی را بصورت خودکار در ان فولدر داشته باشی....

برا این کار هم کافیه ی ایمیلی که میخوای در یک فولدر جدید داشته باشی را تیک بزنی و این مرحله را پیش ببری:

more actions/ Filter messages like these

در پنجره ی باز شده کافیه در مقابل to ادرس جیمیل خودتون را یادداشت کنی.... و بعد next step و گزینه ی Apply the label را تیک بزنی و در مقابل یک لیبل را انتخاب کنی و یا یک new label با اسم خاص بسازی و در نهایت create filter را میزنی .

Hossein 12
15-01-2010, 10:45
ممنون

فکر کنم يه بار خودت واسه ايميل اون شخص، بالاي جيميل گزينه‌ي اسپم رو بزني، از اون به بعد خود به خود همش بره تو اسپم.

امتحان کن ببين ميشه يا نه.

online_amin
15-01-2010, 10:49
آره اصلش همینطوریه. ولی گاهی اوقات نمیدونم چی میشه که باز هم از طرف برت ایمیل میاد.

یاهو که سیستمش خیلی خیلی اسپم پذیره. جدیدا گوگل هم داره اسپم زیادی قبول میکنه.

ila
15-01-2010, 17:48
فکر کنم يه بار خودت واسه ايميل اون شخص، بالاي جيميل گزينه‌ي اسپم رو بزني، از اون به بعد خود به خود همش بره تو اسپم.

امتحان کن ببين ميشه يا نه.

نه اینطوری نمیشه.امتحان کرده بودم قبلا

SAH-IE
18-01-2010, 14:23
چطور میشه در جیمیل میشه آدرس شخصی رو جوری کرد که اگه ایمیل از طرف اون اومد بره تویپوشه اسپم
هر وقت از طرف برات ای میل اومد گزینه Report Spam رو بزن .از این به بعد هر میلی از اون شخص بیاد میره تو اسپم.من امتحان کردم !!!میشه!!!

برای فیلتر کردن ای میل ها در جی میل باید مسیر زیر رو بری:
settings/filters/Create a new filter

برای فروارد تو جی میل باید بری به آدرس زیر و آدرس مقصد رو وارد کنی:
Settings/Forward.....

sepid12ir
18-01-2010, 15:59
هر وقت از طرف برات ای میل اومد گزینه Report Spam رو بزن .از این به بعد هر میلی از اون شخص بیاد میره تو اسپم.من امتحان کردم !!!میشه!!!
امتحان کردم نشد !!!