PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره در مورد خرید مودم وایرلس

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

behnambb
23-08-2011, 22:12
با سلام
دوستان من الان مودم d-link 2740u دارم و از شرکت ماتریکس سرویس 1 مگ میگیرم ولی راضی نیستم از مودم قعطی زیاد داره ...حالا میخوام مودم جدید بگیرم ولی گیر کردم نمیدونم کدومش رو بگیرم ..مدلهای مد نظرم اینها هست میخوام ساپورتش عالی باشه حرفه ای باشه و انتن وایرلسش حدود 300 متر را ساپورت کنه ...1-سرعت مودم عالی باشه -2-موقع خاموش و روشن کردن مودم سریع وصل بشه به شبکه 3-دکمه روشن و خاموش وایرلس داشته باشه 4-موقعی که شارژ اینترنت تمام میشه چراغ هشدار داشته باشه مثل 2740 که رنگ اینترنتش قرمز میشه
asus-n11
asus-n13

AR-7265WnA

behnambb
24-08-2011, 12:23
کسی نیست جوابم رو بده ؟؟؟؟

cold398
24-08-2011, 13:40
با سلام
دوستان من الان مودم d-link 2740u دارم و از شرکت ماتریکس سرویس 1 مگ میگیرم ولی راضی نیستم از مودم قعطی زیاد داره ...حالا میخوام مودم جدید بگیرم ولی گیر کردم نمیدونم کدومش رو بگیرم ..مدلهای مد نظرم اینها هست میخوام ساپورتش عالی باشه حرفه ای باشه و انتن وایرلسش حدود 300 متر را ساپورت کنه ...1-سرعت مودم عالی باشه -2-موقع خاموش و روشن کردن مودم سریع وصل بشه به شبکه 3-دکمه روشن و خاموش وایرلس داشته باشه 4-موقعی که شارژ اینترنت تمام میشه چراغ هشدار داشته باشه مثل 2740 که رنگ اینترنتش قرمز میشه
asus-n11
asus-n13

AR-7265WnA

سلام

عزیز 2740 مدل خیلی خوبی هستش ، امکانات فوق العاده ای هم داره شاید قطعی به خاطر خط ADSL شما باشه یا اینکه نهایتا خود دستگاه مشکل داشته باشه .

شما مودم رو جای دیگه تست کنید ببینید همین مشکلات رو داره یا نه ؟

مدل 2750U هم جدید اومده و USB هم داره ، مدل فوق العاده کاملیه .

مودم های ASUS هم اینجوری که تحقیق کردم کیفیت قابل قبولی دارن ولی باز هم از نظر امکانات کامل تر از این مدل که خدمتتون معرفی کردم نیستن .

در ضمن چند وقت پیش توی چند تا سایت خوندم که مودم های ASUS داغ میکنن !!! حالا نمیدونم شایعست یا اینکه درسته . اگر نظرتون روی ASUS هست حتما راجع به این مساله هم تحقیق کنید .

behnambb
24-08-2011, 14:31
با تشکر از شما
من نظرم بیشتر روی مودم جدید ادیمکس مدل AR-7265WnA هست که سه تا انتن وایرلس داره این مدل چه جوریه ؟؟؟میشه یه خورده بیشتر برام توضیح بدید

cold398
24-08-2011, 16:40
با تشکر از شما
من نظرم بیشتر روی مودم جدید ادیمکس مدل AR-7265WnA هست که سه تا انتن وایرلس داره این مدل چه جوریه ؟؟؟میشه یه خورده بیشتر برام توضیح بدید

راجع به این برند چیز زیادی نمیدونم ، بهتره راجع بهش با سرویس دهندتون مشورت کنید چون این شرکت ها عادت دارن از مودم ها ایراد بگیرن ولی ظاهرا که مودم خوبی هستش .

خودم احتمالا 2750U بگیرم ، باز هم میگم حتما مودمت رو با خط دیگه تست کن

sabasi
24-08-2011, 19:34
میخواستم بدونم 2750u چه تقاوتی با 2740u داره ؟ کدوم بهتره ؟
این قضیه u و b چیه ؟

behnambb
25-08-2011, 19:42
دوست من از من میشنوی سراغ دی لینک نرو ..من داشتم 2740 ازش راضی نبودم و حالا یک مودم ساده وایرلس از بابام گرفتم مارک مکث نت اینقدر عالیه که نگو ..ولی میخوام ادیمکس بگیرم سه انتن داره برای وایرلسش که خیلی عالیه و تعریفش هم خیلی شنیدم و قیمتش هم حدود 120 تا 130 هست حرفه ای هست

mostafa hasani
26-08-2011, 11:00
من به شخصه روتر ASUS RT-N16 رو به همه پیشنهاد می کنم قیمت هم 144000 تومان از شرکت پارس ارتباط که نمایندگی محصولات ASUS رو داره.

ASUS RT-N16 در یک نگاه:

LAN Ports WAN x 1, LAN x 4 RJ-45 for 10/100/1000 Base T
Support Ethernet and 802.3 with max. bit rate 10/100/1000 Mbps and auto cross-over function(MDI-X)
Antenna 3 x external antenna
USB port USB2.0 x 2
Power Adapter AC input: 100V ~ 240V(50~60HZ)
DC output: 12V with max. 1.25A current
Size 216 x 161.9 x 40.5 mm
Weight 470g
Operating Frequency 2.4GHz ~ 2.5GHz
Data Rate 802.11n Draft: up to 300Mbps ;
802.11g: 6, 9, 12, 18, 24, 36, 48, 54Mbps;
802.11b: 1, 2, 5.5, 11Mbps
Output Power n mode: 15.8~19.5dBm
g mode: 15.5~16.5dBm
b mode: 15.8~19.5dBm
Sensitivity at 54Mbps data rate
ANT0 -75dBm
ANT1 -75dBm
Encryption Supports 64/128-bit WEP
WPA-PSK, WPA2-PSK
WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise
Radius with 802.1x
Management • EZQoS (Easy Quality of Service): Allow multiple network activities (FTP, Game, P2P) to work smoothly at the asame time.
• DHCP Server: Supports up to 253 IP addresses; Changeable DHCP lease time, IP pool, domain name; Static mapped IP
• Web-based administration: Support IE 5.5 or later, Firefox 2.0.0.1 or later; Managed from LAN and Internet; Password Setting
• System Event Log
• Firmware Upgrade: Web Interface, Bootloader
• Save/Restore Configuration File
Network Protocol Automatic IP ,Static IP, PPPoE(MPPE supported), PPTP, L2TP
Security Firewall: NAT and SPI (Stateful Packet Inspection), intrusion detection including logging

Logging: Dropped packet, security event, Syslog

Filtering: Port, IP packet, URL keyword, MAC add

در خدمت دوستان هستیم. :20:

behnambb
26-08-2011, 16:53
با تشکر از شما
یعنی این مدل asus بهتر از ادیمکس مدل edimaxAR-7265W هست سه تا انتن وایرلس داره و حدود 130 هم هست .... من میخواستم بگیرم ولی از اسوز بیشتر خوشم میاد ...نمایندگی نداره تو شیراز ایسوز ؟؟؟ اگر سایت ایرانی داره لطف کنید بدید که داخلش ادرس نمایندگیها باشه

ArashMiniStar
26-08-2011, 19:48
با تشکر از شما
یعنی این مدل asus بهتر از ادیمکس مدل edimaxAR-7265W هست سه تا انتن وایرلس داره و حدود 130 هم هست .... من میخواستم بگیرم ولی از اسوز بیشتر خوشم میاد ...نمایندگی نداره تو شیراز ایسوز ؟؟؟ اگر سایت ایرانی داره لطف کنید بدید که داخلش ادرس نمایندگیها باشه
در مورد ایسوس که شکی نیست! ادیمکس هم ظاهرا کیفیت خوبی داره.NETGEAR هم مودم های با کیفیتی داره.

---------- Post added at 08:48 PM ---------- Previous post was at 08:44 PM ----------

دوست من از من میشنوی سراغ دی لینک نرو ..من داشتم 2740 ازش راضی نبودم و حالا یک مودم ساده وایرلس از بابام گرفتم مارک مکث نت اینقدر عالیه که نگو ..ولی میخوام ادیمکس بگیرم سه انتن داره برای وایرلسش که خیلی عالیه و تعریفش هم خیلی شنیدم و قیمتش هم حدود 120 تا 130 هست حرفه ای هست
این دلیل بر بی کیفیت بودن تمام محصولات دی لینک نیست.:46:
من در مورد این مدل اطلاع ندارم ولی برای مثال مودم های ورژن قدیمی DLINK 2640U برد پایین تری نسبت به سری جدید دارند.از نظر ظاهری هم تغییر کرده.
بهترین کار تحقیق کردن از کسانی هست که اون محصول رو دارند هست! البته به 1 نفر اکتفا نکنید.

behnambb
26-08-2011, 22:05
من 2740 داشتم خیلی مزخرف بود قطعی زیاد داشت ولی الان با یک مودم دیگه هستم اصلا ایرادی نداره

amirrasa kateb
27-08-2011, 12:35
من تصمیم گرفتم تجهیزات شبکم رو آپگرید کنم(چه جوگیر شدم:31:)
یک مودم 3 کاره(!)(مودم+روتر+سویچر) می خوام که N باشه (300 مگابیت باشه) و بردش هم زیاد باشه (خونه نسبتا بزرگه و می خوام همه جا سیگنال قابل قبول داشته باشم) و آنتن هاش هم قابل تعویض باشه تا بتونم آنتن 5dB یا 8dB روش بزارم
مارکش هم ترجیحا TP-Link باشه یا D-Link یا (می دونم به بودجم نمی خوره) LinkSys یا ZyXel
لطفا Asus و SMC و... پیشنهاد ندید که تجربه ای روشون ندارم

اول W8950ND TP-Link vو انتخاب کرده بودم با قیمت 50 تومن اما تصمیم گرفتم یه مدل جدید تر و پیشرفته تر مثل

8960 بگیرم اما نمی دونم کیفیت و قیمتش چجوریه
بودجم هم حدود 80 تومنه
------------------------------
یه سوال دیگه دارم. میشه اکسس پوینت قدیمیم( فقط اکسس پوینته و مارک D-Linkهست) رو با کابل لن به مودم-روتری که می خوام بگرم وصل کنم و اونرو یک قسمت دیگه از خونه قرار بدم که آنتن دهیش بهتر شه؟ (یعنی دوتا شبکه وایرلس داشته باشم)

ArashMiniStar
27-08-2011, 12:57
یک مودم 3 کاره(!)(مودم+روتر+سویچر) می خوام که N باشه (300 مگابیت باشه) و بردش هم زیاد باشه (خونه نسبتا بزرگه و می خوام همه جا سیگنال قابل قبول داشته باشم) و آنتن هاش هم قابل تعویض باشه تا بتونم آنتن 5dB یا 8dB روش بزارم
مارکش هم ترجیحا TP-Link باشه یا D-Link یا (می دونم به بودجم نمی خوره) LinkSys یا ZyXel

اول W8950ND TP-Link vو انتخاب کرده بودم با قیمت 50 تومن اما تصمیم گرفتم یه مدل جدید تر و پیشرفته تر مثل

بودجم هم حدود 80 تومنه
یه سوال دیگه دارم. میشه اکسس پوینت قدیمیم( فقط اکسس پوینته و مارک D-Linkهست) رو با کابل لن به مودم-روتری که می خوام بگرم وصل کنم و اونرو یک قسمت دیگه از خونه قرار بدم که آنتن دهیش بهتر شه؟ (یعنی دوتا شبکه وایرلس داشته باشم)
سرعت بالا به کارتون میاد؟
مودم قبلی تون حدودا چقدر برد داشته؟:11:

amirrasa kateb
27-08-2011, 13:25
سرعت بالا به کارتون میاد؟
مودم قبلی تون حدودا چقدر برد داشته؟:11:
آره. یه هارد 1TB شیر دارم باهاش رو پی سی های دیگه فیلم نگاه می کنم :31:
نمی دونم بردش چقدره ولی راضی نیستم ازش. اینم مدلش: D-Link G700AP کلا لان نسلش منقرض شده! مال سال 2006 هست و G هست

cold398
27-08-2011, 15:00

بودجم هم حدود 80 تومنه

Dlink 2750U با قیمت 85 / 6 تومن تمام امکاناتی رو که نیاز داشته باشید داره.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amirrasa kateb
27-08-2011, 16:24
Dlink 2750U با قیمت 85 / 6 تومن تمام امکاناتی رو که نیاز داشته باشید داره.

ایندوتا 2750U چه فرقی دارن؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
شکلشون فرق داره!
ممکنه یه لینک ریویو ازش بدید؟ منکه چیزی پیدا نکردم
امکاناتش عالیه!

ArashMiniStar
27-08-2011, 16:25

بودجم هم حدود 80 تومنه
بله.با استفاده از Repeater :31:

cold398
27-08-2011, 21:44
ایندوتا 2750U چه فرقی دارن؟

شکلشون فرق داره!
ممکنه یه لینک ریویو ازش بدید؟ منکه چیزی پیدا نکردم
امکاناتش عالیه!

امکاناتش بسیار عالیه . این سری جدید به پورت USB مجهز شده .

این هم مشخصاتش :

amirrasa kateb
28-08-2011, 17:11
امکاناتش بسیار عالیه . این سری جدید به پورت USB مجهز شده .

این هم مشخصاتش :

شما اینو خریدی؟ تاریخ ریلیزش پاییز هست و هنوز رسما وارد بازار جهانی نشده و فعلا بطور آزمایشی توی هند توزیع میشه
برای همینه هیچ ریویو انگلیسی براش وجود نداره
من که از خریدش منصرف شدم. چون جدیدا خیلی ها از کیفیت بد محصولات D-Link گلایه می کنن
برعکس TP-Link

فعلا TP-Link W8960N مد نظرم هست. و بیش از 5 ریویو در موردش خودم و بیش از 200 کامنت از کسانی که این مودمو دارن. 80 درصد ازش تعریف می کردن
داشتن پورت USB عالیه اما به کم بودن کیفیت مودم و قطع و وصل شدنش نمی ارزه

ArashMiniStar
28-08-2011, 17:54
شما اینو خریدی؟ تاریخ ریلیزش پاییز هست و هنوز رسما وارد بازار جهانی نشده و فعلا بطور آزمایشی توی هند توزیع میشه
من که از خریدش منصرف شدم. چون جدیدا خیلی ها از کیفیت بد محصولات D-Link گلایه می کنن
برعکس TP-Link

فعلا TP-Link W8960N مد نظرم هست. و بیش از 5 ریویو در موردش خودم و بیش از 200 کامنت از کسانی که این مودمو دارن. 80 درصد ازش تعریف می کردن

ASUS N13U هم هست که USB داره و کیفیتش هم 100 درصد از تی پی لینک بیشتره.ولی روتر هست یعنی بدون ای دی اس ال و مشکل دیگه هم که داره 2 تا آنتن 3dbi اینترنال داره و پاور کمتری هم در ارسال امواج داره/:41:

---------- Post added at 06:54 PM ---------- Previous post was at 06:52 PM ----------

آره. یه هارد 1TB شیر دارم باهاش رو پی سی های دیگه فیلم نگاه می کنم :31:
نمی دونم بردش چقدره ولی راضی نیستم ازش. اینم مدلش: D-Link G700AP کلا لان نسلش منقرض شده! مال سال 2006 هست و G هست
میتونم بدونم هاردتون چیه؟پورت LAN داره دیگه؟

ArashMiniStar
28-08-2011, 19:50
دوستان میتونن اطلاعات دقیق مودم مورد نظر رو از سایت زیر دریافت نمایند ::11:

ali_phd71
28-08-2011, 21:34
سلام دوستان
من الان یه مودم adsl tp-link دارم پشیمون شدم میخوام یه وایرلس بگیرم.اصلا هیچی هم در این مورد نمیدونم ممنون میشم یه کمک مشتی بهم کنید یه چیز خفن معرفی کنید.

ArashMiniStar
28-08-2011, 21:54
سلام دوستان
من الان یه مودم adsl tp-link دارم پشیمون شدم میخوام یه وایرلس بگیرم.اصلا هیچی هم در این مورد نمیدونم ممنون میشم یه کمک مشتی بهم کنید یه چیز خفن معرفی کنید.
سلام.چقدر میخواین خرج کنین؟ کابردتون؟

ali_phd71
28-08-2011, 23:00
سلام.چقدر میخواین خرج کنین؟ کابردتون؟
والا خرجش خیلی مهم نیست تا 90 تومن موردی نداره.استفادمون هم واسه کامپیوتر لپتاپ موبایل ایناس نمیخوام چیز اضافی داشته باشه که گرون تر باشه از اینایی نمیخوام که هم وایرلسه هم adsl.و اینکه در دریافت سیگنال خیلی قوی باشه تهش باشه و توی خونی هم انتن دهیش عالی باشه.
دستت درد نکنه

david-ebi
29-08-2011, 03:14
دوستان من اینترنت پرسرعت با پهنای باند 2 مگ دارم. حالا میخواهم مودم وایرلس بخرم تا حدود قیمت هفتاد هزارتومان. شما چه مدلی را پیشنهاد میکنید که بتواند سرعت 2مگ را به خوبی جواب دهد. فاصله هم 20 متر بیشتر نیست.

cold398
29-08-2011, 14:46
برعکس TP-Link

خیر عزیزم ولی به زودی میخرم حالا یا این مدل رو یا WAG320N لینکسیس رو میگیرم .

کی گفته ریلیز نشده ؟؟؟؟؟

رایان سبا موجود زده !!!!!!

توی U تی و ب هم من یه سرچی کردم همه ازش تعریف میکنن !!!

ali_phd71
29-08-2011, 23:59
والا خرجش خیلی مهم نیست تا 90 تومن موردی نداره.استفادمون هم واسه کامپیوتر لپتاپ موبایل ایناس نمیخوام چیز اضافی داشته باشه که گرون تر باشه از اینایی نمیخوام که هم وایرلسه هم adsl.و اینکه در دریافت سیگنال خیلی قوی باشه تهش باشه و توی خونی هم انتن دهیش عالی باشه.
دستت درد نکنه
دوستان راهنمایی کنید.مناسب ترین قیمت به همراه بالا ترین کیفیت

david-ebi
30-08-2011, 00:51
دوستان من اینترنت پرسرعت با پهنای باند 2 مگ دارم. حالا میخواهم مودم وایرلس بخرم تا حدود قیمت هفتاد هزارتومان. شما چه مدلی را پیشنهاد میکنید که بتواند سرعت 2مگ را به خوبی جواب دهد. فاصله هم 20 متر بیشتر نیست.
از اساتید کسی نیست که من راهنمایی کنه؟

8613187
30-08-2011, 02:30
سلام دوستان

آقا یه مدل وایرلس میخوام بگیرم
احتمالا سیستم از طریق سیم شبکه و آیپد هم از طریق وایرلس

میخوام سیستم رو با آیپد شبکه هم باشن

بهترین مودم ی هستش
از دی لینک یا لینک سیس باشه

salar_linux
30-08-2011, 08:33
بچه ها به نظر شما من کدوم یک از اینهارو بگیرم که بهترین آنتن دهی داشته باشه و به مشکلی بر نخورم

ArashMiniStar
30-08-2011, 13:03
دستت درد نکنه
والا توی خونه که نیازی به آنتن خیلی قوی نیست.الان فقط محدوده ی پوشش خونه هست؟متراژش چقدره؟
یک مودم دیگه از مودم زیاد کار میکشید یا نه؟ استفادتون فقط اینترنت هست؟
در صمن به اینا روتر یا اکسس پوینت میگن.:11:

---------- Post added at 02:00 PM ---------- Previous post was at 01:55 PM ----------

در مورد 2 مگ که هر مودمی جواب میده.فاصله هم که خیلی نیست.فقط میمونه شما وایرلس خالی میخواین یا ای دی دس ال وایرلس؟ فرقشون اینه که دومی ای دی اس ال هم میگیره اولی برای به اشتراک گذاری اینترنت مودم ای دس ال میخواد.

---------- Post added at 02:03 PM ---------- Previous post was at 02:00 PM ----------

بچه ها به نظر شما من کدوم یک از اینهارو بگیرم که بهترین آنتن دهی داشته باشه و به مشکلی بر نخورم

شما برای اینکه کمترین مشکل رو داشته باشین باید فاصله رو مشخص کنید که یک چیز حدوی تعیین کنیم.
در ضمن این 2 مودم اصلا قابل مقایسه نیستن! تی پی لینک با خودش کارت شبکه وایرلس هم داره (KIT) ولی ایسوز نداره.باز ایسوز از نظر کیفیتی از تی پی لینک بیشتره.موضوع اینه که همه چی به کاربرد خودتون بستگی داره.مثلا زیاد کار میکشین یک مارک بهتر میگیرید یا بالعکس.در ضمن این 300 مگ سرعت رو برای انتقال اطلاعات چیزی میخواین یا ... ؟

ArashMiniStar
30-08-2011, 13:13
سلام دوستان

آقا یه مدل وایرلس میخوام بگیرم
احتمالا سیستم از طریق سیم شبکه و آیپد هم از طریق وایرلس

میخوام سیستم رو با آیپد شبکه هم باشن

بهترین مودم ی هستش
از دی لینک یا لینک سیس باشه

دی لینک رو زیاد پیشنهاد نمیکنم.چون ناراضی زیاد داره.لینک سیس 120N از نظر بردی زیاد خوب نیست.
با این حال همه چی بستگی به میزانی که میخواین خرج کنین داره.

ArashMiniStar
30-08-2011, 13:20
دوستان اگه لطف کنن تو اولین پست درخواست راهنمایی تمام اطلاعات کافی مثل فاصله تحت پوشش ، کاربرد دقیق ، هزینه رو لطف کنند ممنون میشم.اینطوری دوستان دیگه هم که وارد تاپیک میشن میتونن بدون پست دادن و با خوندن پست های قبلی مودم مورد نظرشون رو پیدا کنند.:11:

salar_linux
30-08-2011, 14:08
من منزلم نزدیک 100 متر و موانعی مثل دیوار هم وجود داره
فقط برای داخل منزل می خوام برای شر کردن نت روی موبایلم و لب تاپ
اما یه چیزی می خوام که دردسر ساز نشه و 1 هفته سر از گارانتی در نیاره
مودمی باشه که کیفیت و انتن دهیش عالی باشه
زیر 60 و زیر 110 چه مودل هایی توصیه می کنین.
منم با شما موافقم احساس می کنم کیفیت Asus باید خیلی از D-link و TP-link بالاتر باشه
در ضمن من یه کارت شبکه یو اس بی D-Link دارم
من اعتقادم اینه ادم یا نگیره اگه می گیره بهترینش و باید بگیره

ArashMiniStar
30-08-2011, 14:59
من منزلم نزدیک 100 متر و موانعی مثل دیوار هم وجود داره
فقط برای داخل منزل می خوام برای شر کردن نت روی موبایلم و لب تاپ
اما یه چیزی می خوام که دردسر ساز نشه و 1 هفته سر از گارانتی در نیاره
مودمی باشه که کیفیت و انتن دهیش عالی باشه
زیر 60 و زیر 110 چه مودل هایی توصیه می کنین.
منم با شما موافقم احساس می کنم کیفیت Asus باید خیلی از D-link و TP-link بالاتر باشه
در ضمن من یه کارت شبکه یو اس بی D-Link دارم
من اعتقادم اینه ادم یا نگیره اگه می گیره بهترینش و باید بگیره
از اونجایی که برای Share کردن اینترنت میخواین نیازی به سرعت بالا نیست ولی خوب :
(این مدل ها ای دی اس ال هم دارنو قیمت دقیق هم میتونید از اینترنت با سرچ کلمه "فروش X" بگیرید)
کلا دنبال لینک سیس هم نباشید که فکر نکنم برد خوبی بهتون بده.:46:
از دی لینک هم چیز خوبی نمیتونم پیشنهاد بدم چون واقعا آدم رو سردر گم میکنه.n تا از محصولاتش بی کیفیت هست که اونا رو باز تو قالب ورژن Hardware جدید ارایه میکنه.من که کلا ریسک نمیکنم!
دی لینک :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدچیزی که برام جالبه چرا عکس ها متفاوته؟:31:

تی پی لینک :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید*از این مدل ظاهرا خیلی ها راضی بودند.قیمت هم خیلی مناسبه! بیشتر از این هزینه کردن هزینه اضافه هست.
اگر بیشتر میخواهید هزینه کنید باید از اکسس پوینت های تی پی لینک + مودم ای دی اس ال استفاده کنید.

از ایسوز :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید* این مدل پورت USB برای به Share کردن پرینتر و هارد داره.همچنین قابلیت دانلود مستر داره که میشه بدون روشن گذاشتن پی سی دانلود کرد!:18::31:
البته 2 تا آنتن 3dbi داره که اینترنال هست.پس قابل ارتقا نیست.همچنین از نظر Power وایرلس هم کمی از تی پی لینک ضعیف تره.ولی از نظر کیفیت مسلما بهتر هست.
قیمت در حدود 80 تومان + مودم ای دی اس ال
این ها هم مودم های ای دس ال وایرلس ایسوز هستن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید*پورت یو اس بی نداره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید*هم پورت یو اس بی نداره ولی قدرت خوبی در آنتن دهی داره.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدقیمت این هم پیدا کردید لطفا به منم خبر بدید.:11:
مارک های دیگه ای هم مثل Edimax و Netgear هم هست که میتونید از ظریق مراجعه به سایتشون اطلاعات مودم نظر رو هم بدست آوردید.

sabasi
30-08-2011, 15:31
لینک سیس wag160n بردش چقدره ؟
سه طبقه رو جواب میده ؟
چون یکی از دوستان که wag120n داره توی همین فروم ( نمیدونم کدوم تاپیک ) گفته بود که اگه برم طبقه پایین و زیر جایی که مودم قرار داره وایسم یک کمی آنتن میده .
راستش اول کیفیت برام مهمه . و فکر کنم توی کیفیت لینک سیس حرف اول رو بزنه . ولی برد وایرلس هم خیلی بی اهمیت نیست .

8613187
30-08-2011, 15:43
دی لینک رو زیاد پیشنهاد نمیکنم.چون ناراضی زیاد داره.لینک سیس 120N از نظر بردی زیاد خوب نیست.
با این حال همه چی بستگی به میزانی که میخواین خرج کنین داره.

ممنون دوست عزیز

چه مدلی از لینک سیس
ارزون باشه :31:
a\b\g\n رو ساپورت کنه
میخوام از طریق لن کامپیوتر رو بزنم و از طریق وایرلس گوشی و آپیدم رو
و کامپیوتر و آیپد رو میخوام شبکه کنم

بردش هم بگین چقده

ArashMiniStar
30-08-2011, 17:06
ممنون دوست عزیز

چه مدلی از لینک سیس
ارزون باشه :31:
a\b\g\n رو ساپورت کنه
میخوام از طریق لن کامپیوتر رو بزنم و از طریق وایرلس گوشی و آپیدم رو
و کامپیوتر و آیپد رو میخوام شبکه کنم

بردش هم بگین چقده
Linksys WAG120N

در مورد ساپورت کردن نوع a اطلاعی ندارم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هم هست که قیمتش سر به فلک کشیده!:31:
بردش رو بعضی از دوستان خوب میدنن بعضی بد.در این مورد ناراضی ها بیشتر راضی ها هستن.:46: یکی از دوستان در مورد 120N فرمودند که بردش در 80 متری خوبه و بیشتر از اون فقط شناسایی میشه.در هر حال همه چی بستگی به اون محیط و نحوره قرار گرفتن مودم داره.

ArashMiniStar
30-08-2011, 17:12
لینک سیس wag160n بردش چقدره ؟
سه طبقه رو جواب میده ؟
چون یکی از دوستان که wag120n داره توی همین فروم ( نمیدونم کدوم تاپیک ) گفته بود که اگه برم طبقه پایین و زیر جایی که مودم قرار داره وایسم یک کمی آنتن میده .
راستش اول کیفیت برام مهمه . و فکر کنم توی کیفیت لینک سیس حرف اول رو بزنه . ولی برد وایرلس هم خیلی بی اهمیت نیست .
در مورد 160N اطلاعی ندارم.120N هم که اصلا اینقدر برد نمیده.چرا اصرار به خرید Linksys دارید؟میتونید با این پول ASUS N16 بگیرید که از هر لحاظ سرتر هست و هم کیفیت خوبی دارد.:11:

8613187
30-08-2011, 17:35
Linksys WAG120N

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر مورد ساپورت کردن نوع a اطلاعی ندارم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هم هست که قیمتش سر به فلک کشیده!:31:
بردش رو بعضی از دوستان خوب میدنن بعضی بد.در این مورد ناراضی ها بیشتر راضی ها هستن.:46: یکی از دوستان در مورد 120N فرمودند که بردش در 80 متری خوبه و بیشتر از اون فقط شناسایی میشه.در هر حال همه چی بستگی به اون محیط و نحوره قرار گرفتن مودم داره.

هشتاد هزار تومننننننننننننننننننننن
چه خبر آخه ، مگه میخوام چیکار کنم من

ارزون تر نداره دیگه ؟

8613187
30-08-2011, 17:44
آقا یه کاره دیگه هم میشه کرد

من الان مودم ساده دارم که یه پورت لن داره فقط
D-link 2500U
اگه یه اکسس پوینت بگیرم بهتر نیست به نظرتون ؟؟؟؟؟
اکسس پوینت قیمتش چنده ؟
فکر کنم برد وایرلسش هم خیلی بیشتر از مودم وایرلس باشه ؟؟؟؟؟

نظرتون چیه ؟

D-link DIR-300

ArashMiniStar
30-08-2011, 18:00
آقا یه کاره دیگه هم میشه کرد

من الان مودم ساده دارم که یه پورت لن داره فقط
D-link 2500U
اگه یه اکسس پوینت بگیرم بهتر نیست به نظرتون ؟؟؟؟؟
اکسس پوینت قیمتش چنده ؟
فکر کنم برد وایرلسش هم خیلی بیشتر از مودم وایرلس باشه ؟؟؟؟؟

نظرتون چیه ؟

D-link DIR-300

کلا حرفه ای تره ولی گرون تر در میاد.بله .بهتره.
این مدل قدیمی و از رده خارج هست.:46:
پیشنهاد من :

*از سری High Power و برد خوبی داره.بخصوص اگه از آنتن بهتری براش استفاده کنید.(مثلا اگه برای اکسس پوینت عادی این کار رو انجام بدید برد کمتری خواهید داشت)

از ایسوز :

*برخلاف مدل بالایی از سری n هم پشتیبانی میکند.

دی لینک هم تنوع زیادی دارد و متناسب با نیازتون میتونید خریداری نمایید.:11:

8613187
30-08-2011, 18:07
کلا حرفه ای تره ولی گرون تر در میاد.بله .بهتره.
این مدل قدیمی و از رده خارج هست.:46:
پیشنهاد من :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید*از سری High Power و برد خوبی داره.بخصوص اگه از آنتن بهتری براش استفاده کنید.(مثلا اگه برای اکسس پوینت عادی این کار رو انجام بدید برد کمتری خواهید داشت)

از ایسوز :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید*برخلاف مدل بالایی از سری n هم پشتیبانی میکند.

دی لینک هم تنوع زیادی دارد و متناسب با نیازتون میتونید خریداری نمایید.:11:

خب احتمالا اکسس پوینت بگیرم

الان من اینترنت رو با 2500 میگیرم ، از طریق لن میدم به اکسس پوینت !
اکسس پوینت لن هم داره ؟
بردش حدودی چقدر هستش ؟
اگه مستقیم باشه و بدون مانع آیا تا 30 مترو جواب میده ؟

ArashMiniStar
30-08-2011, 18:09
هشتاد هزار تومننننننننننننننننننننن
چه خبر آخه ، مگه میخوام چیکار کنم من

ارزون تر نداره دیگه ؟
روتر خالیش هم فکر کنم باشه که کمی ارزون تر میشه.(بخاطر نداشتن ای دی اس ال)
کلا Linksys 2 تا ویژگی داره : 1.کیفیت بالا 2.پنل نرم افزاری پیشرفته تر از بقیه (طبق گفته بعضی از دوستان)
بنظر من ارزش اینقدر هزینه اضافه تر رو نداره.چون یک کاربر خانگی چقدر ازش کار میکشه؟ در ضمن هر روز داره مودم های وایرلس پیشرفته تر و ارزون تر میشه.پس این هزینه ها اضافه هست.:20:

ArashMiniStar
30-08-2011, 18:16
خب احتمالا اکسس پوینت بگیرم

الان من اینترنت رو با 2500 میگیرم ، از طریق لن میدم به اکسس پوینت !
اکسس پوینت لن هم داره ؟
بردش حدودی چقدر هستش ؟
اگه مستقیم باشه و بدون مانع آیا تا 30 مترو جواب میده ؟
بله جواب میده.
این تی پی لینکی که معرفی کردم یک پورت WAN داره که برای اینترنت استفاده میکنید پس دیگه چیزی نمیمونه.
البته مدل های دیگه هم زیاد داره تی پی لینک ولی این مدل اینطوری هست.
ایسوزی که معرفی کردم 1 پورت WAN و 4 پورت LAN داره که میتونید از 4 پورت لن برای کارتون استفاده نمایید.
پ.ن : پورت WAN همون LAN هست و برای رساندن اینترنت به مودم استفاده میشه.

salar_linux
30-08-2011, 21:55
من فکر می کنم زیر 100 تومان این مدل همه نظر از بقیه مدل های asus بهتره؟شما چطور فکر می کنید؟

ArashMiniStar
30-08-2011, 21:57
من فکر می کنم زیر 100 تومان این مدل همه نظر از بقیه مدل های asus بهتره؟شما چطور فکر می کنید؟

منم همینطور فکر میکنم.مگر برد بالایی بخواین.:46:

salar_linux
30-08-2011, 22:05
منم همینطور فکر میکنم.مگر برد بالایی بخواین.:46:
انتن داخلیش که مشکلی ایجاد نمی کنه تو بردش درسته؟

اما نمی دونم چرا این مدل از rtn13u گرون تره

احتمالا بخاطر انتن خارجیشه درسته>؟

ali_phd71
30-08-2011, 22:23
سلان
متراژخونه حدود 170 متر هست.اره استفادم فقط واسه اینترنته مگه استفاده دیگه ای هم میشه ازش کرد؟
جنس خوب با قیمت مناسب:31:

behnambb
30-08-2011, 23:49
دوستان قیمتهای مودم ایسوز را بزارید .اونهایی که موجوده در بازار ایران ...اگر سایت فارسی و کامل هم داره که نمایندگیهاشو داخلش داشته باشه ممنون میشم بزارید ...راستی نظرتون در مورد مودمهای ادیمکس چیه مخصوصا مدل 7265 که سه انتن داره

8613187
31-08-2011, 00:43
روتر خالیش هم فکر کنم باشه که کمی ارزون تر میشه.(بخاطر نداشتن ای دی اس ال)
کلا Linksys 2 تا ویژگی داره : 1.کیفیت بالا 2.پنل نرم افزاری پیشرفته تر از بقیه (طبق گفته بعضی از دوستان)
بنظر من ارزش اینقدر هزینه اضافه تر رو نداره.چون یک کاربر خانگی چقدر ازش کار میکشه؟ در ضمن هر روز داره مودم های وایرلس پیشرفته تر و ارزون تر میشه.پس این هزینه ها اضافه هست.:20:

بله جواب میده.
این تی پی لینکی که معرفی کردم یک پورت WAN داره که برای اینترنت استفاده میکنید پس دیگه چیزی نمیمونه.
البته مدل های دیگه هم زیاد داره تی پی لینک ولی این مدل اینطوری هست.
ایسوزی که معرفی کردم 1 پورت WAN و 4 پورت LAN داره که میتونید از 4 پورت لن برای کارتون استفاده نمایید.
پ.ن : پورت WAN همون LAN هست و برای رساندن اینترنت به مودم استفاده میشه.

از تی پی لینک که زیاد خوشم نمیاد
حالا شما یه اکسس پوینت ارزون معرفی کنید که
1 - از مودم 2500U خودم بهش اینترنت بدم
2 - از لن اکسس پوینت اینترنت بگیرم بدم با کامپیوتر
3 - از وایرلسش برای گوشی و آیپدم استفاده کنم

هم یه مدل از دی لینک هم تی پی لینک و هم لینک سیس و اسوس - معرفی کنید ببینیم تا چی میشه

بیشتر از 50 60 نشه ها که پول ندارم

ArashMiniStar
31-08-2011, 09:42
انتن داخلیش که مشکلی ایجاد نمی کنه تو بردش درسته؟

اما نمی دونم چرا این مدل از rtn13u گرون تره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداحتمالا بخاطر انتن خارجیشه درسته>؟
بله درسته.چون آنتن خارجیش قابل تعویض هست.مشکل آنتن داخلی غیر فابل ارتقا بودن هست.:20:
البته بورد های وایرلسی هم دیدم که ظاهرا آنتن میخوردند ولی یادم نیست.:27:

ArashMiniStar
31-08-2011, 10:15
سلان
متراژخونه حدود 170 متر هست.اره استفادم فقط واسه اینترنته مگه استفاده دیگه ای هم میشه ازش کرد؟
جنس خوب با قیمت مناسب:31:
شما هزینتون رو 80 گفتید که.:31: بله.مثل شبکه کردن 2 پی سی بصورت وایرلس و انتقال فایل و ... .
دقت داشته باشید مکان مودم خیلی مهم هست.چون معمولا این آنتن هایی که با مودم هست بصورت 360 درجه افقی امواج رو پخش میکنند.مثلا شما اگه یک گوشه خونه خونه قرار بدید انگار از 50 درصد قدرتش برای سرویس دهی به خارج ساختمان و 50 درصد دیگش برای تو خونه استفاده کردید.:46:
چیزایی که میتونم پیشنهاد بدم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید*آنتن این مودم 3dbi که میتونید یک آنتن قویتر تی پی لینک با Gain 8dbi رو فکر کنم با حدودا 15 تومان خریداری نمایید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید* در سایت ایسوز Gain آنتن هاش مشخص نشده!:27:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید*که 3 انتنه هست با Gain 3dbi.
مارک های دیگه هم مثل SMC , NETGEAR , EDIMAX هست که نظری ندارم.ایشالا دوستان در مورد این مودم ها راهنمایی کنند.:40:

david-ebi
01-09-2011, 15:06
والا توی خونه که نیازی به آنتن خیلی قوی نیست.الان فقط محدوده ی پوشش خونه هست؟متراژش چقدره؟
یک مودم دیگه از مودم زیاد کار میکشید یا نه؟ استفادتون فقط اینترنت هست؟
در صمن به اینا روتر یا اکسس پوینت میگن.:11:

---------- Post added at 02:00 PM ---------- Previous post was at 01:55 PM ----------

در مورد 2 مگ که هر مودمی جواب میده.فاصله هم که خیلی نیست.فقط میمونه شما وایرلس خالی میخواین یا ای دی دس ال وایرلس؟ فرقشون اینه که دومی ای دی اس ال هم میگیره اولی برای به اشتراک گذاری اینترنت مودم ای دس ال میخواد.

---------- Post added at 02:03 PM ---------- Previous post was at 02:00 PM ----------

شما برای اینکه کمترین مشکل رو داشته باشین باید فاصله رو مشخص کنید که یک چیز حدوی تعیین کنیم.
در ضمن این 2 مودم اصلا قابل مقایسه نیستن! تی پی لینک با خودش کارت شبکه وایرلس هم داره (KIT) ولی ایسوز نداره.باز ایسوز از نظر کیفیتی از تی پی لینک بیشتره.موضوع اینه که همه چی به کاربرد خودتون بستگی داره.مثلا زیاد کار میکشین یک مارک بهتر میگیرید یا بالعکس.در ضمن این 300 مگ سرعت رو برای انتقال اطلاعات چیزی میخواین یا ... ؟دوست عزیز من مودم ای دی اس ال وایرلس میخواهم تا هر جای خونمون رفتم بتونم به اینترنت ای دی اس ال با لپ تاپم وصل بشم. مسافت هم همانطور که گفتم حداکثر 25 متر است. بودجه هم 70000 تومان. حالا چه مودمی بگیرم؟

ArashMiniStar
01-09-2011, 17:01
دوست عزیز من مودم ای دی اس ال وایرلس میخواهم تا هر جای خونمون رفتم بتونم به اینترنت ای دی اس ال با لپ تاپم وصل بشم. مسافت هم همانطور که گفتم حداکثر 25 متر است. بودجه هم 70000 تومان. حالا چه مودمی بگیرم؟
ایسوز :

(این ممکنه چند هزاری بیشتر باشه ولی نسبت به مدل های قدیمیتر ترجیح میدم)

تی پی لینک :

ادیمکس : (حدودا 60 تومانه + 1 پورت یو اس بی هم داره)

salar_linux
01-09-2011, 19:32
اقا من بین این 2 تا دو دل هستم همون طور که می دونید یکیش usb داره اما انتنش داخلی یکی دیگه usb نداره اما انتن خارجی
خودم دلم می خواد rtn-13u بگیرم چون انتنش داخلی می ترسم بگیرم بردش کم باشه مثل wag120n بشه به نظر شما چکار کنم؟

sabasi
01-09-2011, 19:44
دوستان میشه بین linksys wag160n و asus n13 راهنماییم کنید ؟
اینجوری که معلومه برد ایسوس بیشتره . از نظر کیفیت کدوم بهتره ؟

ArashMiniStar
01-09-2011, 20:57
اقا من بین این 2 تا دو دل هستم همون طور که می دونید یکیش usb داره اما انتنش داخلی یکی دیگه usb نداره اما انتن خارجی
خودم دلم می خواد rtn-13u بگیرم چون انتنش داخلی می ترسم بگیرم بردش کم باشه مثل wag120n بشه به نظر شما چکار کنم؟

بین WAG120n و RT-N13U?
والا linksys فکر کنم ای دی اس ال وایرلس هست ولی ایسوز فقط روتر یعنی ای دی اس ال هم میخواد.
اگه اینطوری هست نظر من رو n13u هست.

ArashMiniStar
01-09-2011, 21:03
دوستان میشه بین linksys wag160n و asus n13 راهنماییم کنید ؟
اینجوری که معلومه برد ایسوس بیشتره . از نظر کیفیت کدوم بهتره ؟
کیفیت که Linksys ظاهرا بهتره ولی فکر نکنم اونقدر زیاد.:46:

salar_linux
01-09-2011, 22:21
بین WAG120n و RT-N13U?
والا linksys فکر کنم ای دی اس ال وایرلس هست ولی ایسوز فقط روتر یعنی ای دی اس ال هم میخواد.
اگه اینطوری هست نظر من رو n13u هست.

مرسی از راهنماییتون
شما تا به حال اسمی از مودم بوفالو شنیدین ؟ کشور سازندش کجاست؟

sinaxex
01-09-2011, 22:33
مرسی از راهنماییتون
شما تا به حال اسمی از مودم بوفالو شنیدین ؟ کشور سازندش کجاست؟
برند ژاپنی اما ساخت چین : کیفیت مودم متوسط رو به پایین.
پیشنهاد تو رنج قیمتی زیر 100 تومان حتی 120 اول linksys دوم asus سوم tplink اما خودم باشم tplink ور مدارم به دلیل مدل های بهتر تو ضمینه وایرلس

salar_linux
02-09-2011, 01:40
شما اطلاع دارید برد مسافتی این مدل چقدره؟

david-ebi
03-09-2011, 16:30
دوستان من بالاخره تصمیم گرفتم که یک مودم وایرلس tp-link 8960n بگیرم. گفتم که برد بیشتر از 25 متر احتیاج ندارم. و میخواهم مودم را با کابل به pc خانگی و بطور بیسیم به لپ تاپ وصل کنم.آیا نظر شما دوستان هم مساعد است؟. حداکثر بودجه هم 80000 تومان است. توی این رنج مدل بهتری میتوانم بگیرم؟. البته چون در آینده به خانه دو طبقه میروم بردش هم برایم مهم است. لطف کنید تا نخریدم راهنمایی آخرین را هم بکنید. برای اتصال به گوشی موبایلم بطور بیسیم آیا تنظیمات خاصی میخواهد؟

8613187
03-09-2011, 19:10
از تی پی لینک که زیاد خوشم نمیاد
حالا شما یه اکسس پوینت ارزون معرفی کنید که
1 - از مودم 2500U خودم بهش اینترنت بدم
2 - از لن اکسس پوینت اینترنت بگیرم بدم به کامپیوتر
3 - از وایرلسش برای گوشی و آیپدم استفاده کنم

هم یه مدل از دی لینک هم تی پی لینک و هم لینک سیس و اسوس - معرفی کنید ببینیم تا چی میشه

بیشتر از 50 60 نشه ها که پول ندارم

david-ebi
04-09-2011, 11:56
دوستان من بالاخره تصمیم گرفتم که یک مودم وایرلس tp-link 8960n بگیرم. گفتم که برد بیشتر از 25 متر احتیاج ندارم. و میخواهم مودم را با کابل به pc خانگی و بطور بیسیم به لپ تاپ وصل کنم.آیا نظر شما دوستان هم مساعد است؟. حداکثر بودجه هم 80000 تومان است. توی این رنج مدل بهتری میتوانم بگیرم؟. البته چون در آینده به خانه دو طبقه میروم بردش هم برایم مهم است. لطف کنید تا نخریدم راهنمایی آخرین را هم بکنید. برای اتصال به گوشی موبایلم بطور بیسیم آیا تنظیمات خاصی میخواهد؟ اساتید هیچکس نمیخواهد من راهنمایی بکنه؟

cold398
04-09-2011, 13:38
دوستان من بالاخره تصمیم گرفتم که یک مودم وایرلس tp-link 8960n بگیرم. گفتم که برد بیشتر از 25 متر احتیاج ندارم. و میخواهم مودم را با کابل به pc خانگی و بطور بیسیم به لپ تاپ وصل کنم.آیا نظر شما دوستان هم مساعد است؟. حداکثر بودجه هم 80000 تومان است. توی این رنج مدل بهتری میتوانم بگیرم؟. البته چون در آینده به خانه دو طبقه میروم بردش هم برایم مهم است. لطف کنید تا نخریدم راهنمایی آخرین را هم بکنید. برای اتصال به گوشی موبایلم بطور بیسیم آیا تنظیمات خاصی میخواهد؟

سلام

TD-W8960N فکر میکنم حدودا 100 تومن باشه . توی این رنج هم بهترینه مگه اینکه N11 ایسوز رو بهش ترجیح بدی .

واسه بردش هم قبلا صحبت شده نمیشه نظر قطعی داد ولی چون انتن هاش قابل تعویض هستن نهایتا اگر بردش هم واسه شما کافی نبود میتونید انتن ها رو با انتن های قوی تر جایگزین کنید .

با این قیمت D LINK DSL-2750U هم هست که واقعا امکانات فوق العاده ای داره ولی هنوز از کیفیتش مطمئن نشدم .

8613187
04-09-2011, 21:15
سلام

آقا این wan که بعضی از مدل ها دارن چی هستش ؟
این db انتن هر چی بیشتر باشه بهتره دیگه ؟

ArashMiniStar
04-09-2011, 21:36
سلام

آقا این wan که بعضی از مدل ها دارن چی هستش ؟
این db انتن هر چی بیشتر باشه بهتره دیگه ؟

WAN همون پورت LAN برای تامین (:31:) اینترنت روتر یا اکسس پوینت هست.
بله.گرچه عوامل دیگه ای تاثیر دارند و همچنین اگه سازندگان مودم دروغ نگفته باشند.:27:

8613187
04-09-2011, 22:20
WAN همون پورت LAN برای تامین (:31:) اینترنت روتر یا اکسس پوینت هست.
بله.گرچه عوامل دیگه ای تاثیر دارند و همچنین اگه سازندگان مودم دروغ نگفته باشند.:27:

میخوام اینو بگیرم نظرت در موردش چیه
asus
DSL-N10

به نظرم مدل بدی نمیاد
البته من dlink دارم الان خیلی خیلی راضی هستم (2500U) ساده ترین مدل هستش

االان موندم اکسس پوینت بگیرم یا مدل ای دی اس ال وایرلس که فقط یه مودم روشن باشه نه دوتا

برد linksys 120n مگه چقدر هستش که همه ازش ناراضی هستن

ArashMiniStar
05-09-2011, 11:12
میخوام اینو بگیرم نظرت در موردش چیه
asus
DSL-N10

به نظرم مدل بدی نمیاد
البته من dlink دارم الان خیلی خیلی راضی هستم (2500U) ساده ترین مدل هستش

االان موندم اکسس پوینت بگیرم یا مدل ای دی اس ال وایرلس که فقط یه مودم روشن باشه نه دوتا

برد linksys 120n مگه چقدر هستش که همه ازش ناراضی هستن
شما روی اکسس پوینت یا روتر خالی کلیک کنید خیلی بهتر هست.(از اونجایی که مودم ای دی اس ال دارید.)
بردش رو یکی از دوستان 80 متر فرموده بودند.

8613187
05-09-2011, 14:33
شما روی اکسس پوینت یا روتر خالی کلیک کنید خیلی بهتر هست.(از اونجایی که مودم ای دی اس ال دارید.)
بردش رو یکی از دوستان 80 متر فرموده بودند.

سلام

ممنون بابته راهنمایی

dsl-n10 خریدم رفت :دی
خیال خودمم راحت کردم

بردش تقریبا با 1 دیوار نازک حدود 20 متر به صورت خطی هستش (بیشتر از این جا نبود تست کنم)

از مودم راضی هستم ، کاشه روتر خالی یا اکسس پوینت اسوس میگرفتم

دوستون دارم

ArashMiniStar
05-09-2011, 14:56
سلام

ممنون بابته راهنمایی

dsl-n10 خریدم رفت :دی
خیال خودمم راحت کردم

بردش تقریبا با 1 دیوار نازک حدود 20 متر به صورت خطی هستش (بیشتر از این جا نبود تست کنم)

از مودم راضی هستم ، کاشه روتر خالی یا اکسس پوینت اسوس میگرفتم

دوستون دارم
مبارکا باشه.:31::11: ایشالا چرخش برات بچرخه.

8613187
05-09-2011, 15:04
مبارکا باشه.:31::11: ایشالا چرخش برات بچرخه.

ممنون

اگه دیشب میگفتی اکسس پوینت یا روتر میگرفتم

البته یه چیزم هستا
الان یه مودم روشنه ، اون موقع میشد 2 تا

یارانه و این حرفا

Lich.King
05-09-2011, 15:23
سلام
یه مودم میخوام که wireless هم داشته باشه تا 60 تومان.
من از adsl مخابرات استفاده میکنم قبلا هم مودم دی لینک 2600 داشتم اما قطعی زیاد داشته.

ArashMiniStar
05-09-2011, 16:29
ممنون

اگه دیشب میگفتی اکسس پوینت یا روتر میگرفتم

البته یه چیزم هستا
الان یه مودم روشنه ، اون موقع میشد 2 تا

یارانه و این حرفا
نه بابا.مگه چقدر برق مصرف میکنه؟ برچسب انرژیش روی A B هست؟:27::31:

caca_caca888
05-09-2011, 16:53
منم یه دونه لینکسیز 120 ان گرفتم

یه سوال :الان که با کابل وصله به کامپیوتر،همینطوری داره امواج وایرلسم میفرسته؟
این دکمه که علامت چرخش داره واسه این کار نیست که هر وقت وایرلس خواستیم بگیریم ازش اونو بزنیم؟اگه نیس چیه؟

پ ن : دو تا سوال شد اما جفتش یکیه:دی

ArashMiniStar
05-09-2011, 17:05
منم یه دونه لینکسیز 120 ان گرفتم

یه سوال :الان که با کابل وصله به کامپیوتر،همینطوری داره امواج وایرلسم میفرسته؟
این دکمه که علامت چرخش داره واسه این کار نیست که هر وقت وایرلس خواستیم بگیریم ازش اونو بزنیم؟اگه نیس چیه؟

پ ن : دو تا سوال شد اما جفتش یکیه:دی
خوب باید بفرسته! نفرسته چطوری گیرنده شناسایی کنه؟:31:
این دکمه WDS فکر کنم هست که برای اتصال سریع فرستنده و گیرنده هست.(با زدن دکمه مخصوص)

behnambb
05-09-2011, 23:16
دوستان دیروز یک روتر ایسوز دیدم که سه انتنه بود و کلی امکانات داشت که فروشنده گفت یک کارت مودم هم بگیر و فوق العاده میشه ... نمیدونم چکار کنم اینو بگیرم یا ادیمکس 6275 سه انتنه که خودش مودم وایرلسه

Intel VS AMD
06-09-2011, 01:07
دوستان دیروز یک روتر ایسوز دیدم که سه انتنه بود و کلی امکانات داشت که فروشنده گفت یک کارت مودم هم بگیر و فوق العاده میشه ... نمیدونم چکار کنم اینو بگیرم یا ادیمکس 6275 سه انتنه که خودش مودم وایرلسه

خوب اون فروشنده نا محترم كه گفته كارت مودم بگير به اين فكر نكرده كه براي كارت مودم بايد pc روشن باشه !! يعني براي اينترنت بي سيم بايد سيستم هم روشن باشه درست نميگم ؟

ArashMiniStar
06-09-2011, 11:39
من که کلا متوجه نشدم! :31:
کارت شبکه وایرلس برای سیستم هایی هست که ندارن.کارش هم اینه که بتونی با اون به وایرلس وصل بشی.حالا کلا قضیه روشن بودن پی سی چیه؟

Intel VS AMD
06-09-2011, 15:55
من که کلا متوجه نشدم! :31:
کارت شبکه وایرلس برای سیستم هایی هست که ندارن.کارش هم اینه که بتونی با اون به وایرلس وصل بشی.حالا کلا قضیه روشن بودن پی سی چیه؟

من برداشتم از حرف بهنام اين بود كه قراره يك روتر وايرلس بخره و براي adsl يك مودم اينترنال !!

8613187
06-09-2011, 17:49
نه بابا.مگه چقدر برق مصرف میکنه؟ برچسب انرژیش روی A B هست؟:27::31:

آرش جان بر چسب مصرف انرژی نداره

sabasi
06-09-2011, 18:16
بین dlink 2640u و dlink 2730u و لینک سیس wag120n کدوم کیفیت بهتری داره ؟

ArashMiniStar
06-09-2011, 18:38
از نظر کیفیت ساخت بدون شک Linksys :31:

Intel VS AMD
07-09-2011, 16:05
دوستان همونطور كه ميدونين من درگير خريد مودم وايرلس بودم ولي از اونجا كه خيلي تو خريد وسواس دارم هنوز

كاري انجام ندادم

حالا يكي از دوستان TP link 8901g و TP link8101g رو پيشنهاد داد ميخواستم نظر دوستانو بدونم .

و اينكه سري g و n در عمل چه فرقايي دارن ؟؟

ArashMiniStar
07-09-2011, 16:55
دوستان همونطور كه ميدونين من درگير خريد مودم وايرلس بودم ولي از اونجا كه خيلي تو خريد وسواس دارم هنوز

كاري انجام ندادم

حالا يكي از دوستان TP link 8901g و TP link8101g رو پيشنهاد داد ميخواستم نظر دوستانو بدونم .

و اينكه سري g و n در عمل چه فرقايي دارن ؟؟
مدل عادی هست.8101 یک پورت LAN داره ولی اون یکی 4 پورت LAN را داراست.
در برد ، سرعت و ... .

farhad moradi
07-09-2011, 17:14

من dlink 2730u رو دادم دست مشتری خیلی راضی بوده البته از dlink 2640u تو فروشگاه استفاده میکنم اونم خوبه

sepehrin
07-09-2011, 18:48
با سلام و با اجازه

شرکت پیشرو توسعه سپهرین نماد، نماینده انحصاری فروش محصولات NEXUS در ایران می باشد.

محصولات NEXUS شامل کلیه محصولات شبکه می باشند که هم اکنون مودم و روترهای این برند پس از تست و کسب مجوزهای لازم آماده ارائه می باشند و سایر محصولات این برند نیز روند دریافت مجوزها را طی می نمایند و به زودی توسط شرکت سپهرین ارائه می گردد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به سایت های زیر مراجعه کنید و یا با شرکت سپهرین در تهران تماس بگیرید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ,

sabasi
08-09-2011, 16:09
دوستان بین linksys wag160n و asus n13 کدوم رو پیشنهاد میدید ؟
از شرکت صبانت پرسیدم که کدوم بهتره گقت راجع به ایسوس اطلاعاتی نداریم .
حالا موندم کدوم رو بگیرم . چون قیمت هر دو حدودا یکیه . البته برد ایسوس که بیشتره ولی میخوام بدونم کیفیتشون خیلی فرق داره؟

ArashMiniStar
08-09-2011, 17:45
دوستان بین linksys wag160n و asus n13 کدوم رو پیشنهاد میدید ؟
از شرکت صبانت پرسیدم که کدوم بهتره گقت راجع به ایسوس اطلاعاتی نداریم .
حالا موندم کدوم رو بگیرم . چون قیمت هر دو حدودا یکیه . البته برد ایسوس که بیشتره ولی میخوام بدونم کیفیتشون خیلی فرق داره؟
دوست عزیز چند بار عرض کردم اصلا این 2 قبل مقایسه نیستن!
قیمت Linksys خیلی بالاتره.:31:

behnambb
08-09-2011, 21:52
من هم یک مودم وایرلس دار میخوام تا 100 تومن برد انتنش عالی باشه حدود 300 متر باشه ولی بین ایسوز و ادیمکس موندم کدومش بهتره ایسوز ان 13 یا ادیمکس 7265 ؟؟؟

my space
09-09-2011, 22:52
سلام

دوستان من قصد تهیه یک مودم وایرلس دارم .

بین ASUS N11 و TD-W8960N از برند تی پی لینک موندم .

کدام مدل امکانات بهتر و برد بیشتری داره ؟

کدوم سریعتر به شبکه وصل میشه ؟

در کل کدام مدل رو بیشتر توصیه میکنید ؟

MagicPC
10-09-2011, 01:49
من dlink 2730u رو دادم دست مشتری خیلی راضی بوده البته از dlink 2640u تو فروشگاه استفاده میکنم اونم خوبه
سلام دوست عزیز
به نظرتون D-Link DSL-2750U که یکی از دوستان من قصد خریدشو داره خوبه؟نظرتونو میشه بگین
ممنون:46:

mkhr2max
10-09-2011, 11:46
به نظرتون این مدل تو ایران کاربرد داره ؟
و مشکلی نداره؟

behnambb
10-09-2011, 14:12
کسی نیست جوابم رو بده ؟؟؟

cold398
10-09-2011, 15:24
سلام دوست عزیز
به نظرتون D-Link DSL-2750U که یکی از دوستان من قصد خریدشو داره خوبه؟نظرتونو میشه بگین
ممنون:46:

یکی از دوستان من 2730U گرفته خیلی راضیه .

یه چیز خیلی عجیبه دیگه هم هست !!!!!!!

خونشون سه طبقه هستش و مغازش کنار خونه . توی مغازه راحت کانکت میکنه !!!!!!! :18::18::18::18:

2750 هم همونطور که گفتم خیلی کامله ولی یکی از دوستان همینجا میگه با 2740 مشکل داره !!!!!

دوستان کسی قیمت ASUS N12U و N13 رو نداره ؟؟؟؟؟؟؟

parmida00
10-09-2011, 17:42
مودمهای وایرلس smc و edimax کسی کار کرده؟کیفیتشون و سازگازیشون با ispهای ایران خوبه؟

mr-dion
11-09-2011, 13:50
سلام بچه ها
میخوام بدونم فرق این دو مدل چیه؟
ASUS ADSL Modem DSL-N12U

ASUS RT-N12

ArashMiniStar
11-09-2011, 13:53
سلام بچه ها
میخوام بدونم فرق این دو مدل چیه؟
ASUS ADSL Modem DSL-N12U

ASUS RT-N12
بالایی ای دی اس ال داخلی دارد و نیاز به مورد ای دی اس ال ندارید ولی در مورد دوم برای اینترنت به مودم ای دی اس ال جدا نیاز دارید.

parmida00
11-09-2011, 16:22
کسی جوابی نداره؟

behnambb
11-09-2011, 23:56
من میخوام این مودم رئ بخرم نظرتون چیه ادیمکس 7265

ata.royalfalcon
12-09-2011, 07:16
دوستان سلام

من قبلا وايمكس داشتم حالا adsl از مخابرات گرفتم .
حالا ميخوام يه مودم هم بخرم ميشه يه مدل مناسب معرفي كنيد واي فاي هم داشته باشه از اونجايي كه براي يه PC هست پس خيلي لازم نيست چند پورته باشه ترجيحاً از برند D-link باشه و خيلي گرون نباشه .

ببخشيد كه سوالم تكراريه .

ArashMiniStar
12-09-2011, 09:39
دوستان سلام

من قبلا وايمكس داشتم حالا adsl از مخابرات گرفتم .
حالا ميخوام يه مودم هم بخرم ميشه يه مدل مناسب معرفي كنيد واي فاي هم داشته باشه از اونجايي كه براي يه PC هست پس خيلي لازم نيست چند پورته باشه ترجيحاً از برند D-link باشه و خيلي گرون نباشه .

ببخشيد كه سوالم تكراريه .
سلام عطا جان.دوباره هم دیگر رو دیدیم.:46:
بودجه مورد نظرتون چقدره؟ مودم ای دی اس ال وایرلس باشه یا وایرلس خیلی؟ چقدر باید پوشش داده بشه؟

ata.royalfalcon
12-09-2011, 10:51
سلام عطا جان.دوباره هم دیگر رو دیدیم.:46:
بودجه مورد نظرتون چقدره؟ مودم ای دی اس ال وایرلس باشه یا وایرلس خیلی؟ چقدر باید پوشش داده بشه؟

سلام رفيق :46:

بلي ، مودم adsl باشه كه وایرلس هم داشته باشه . خيلي نميخوام خرج كنم چون براي خودم نيست ولي من بايد پولش رو بدم :31: تا 60 هزارتومن چيزي پيدا ميشه ؟؟

چقدر باید پوشش داده بشه؟

در حد روتر d-link dir 600 باشه . چون اين روتر رو كه براي وايمكس ايرانسل گرفتم پوشش كاملا كافيه .

نكته : من adsl رو از مخابرات گرفتم نميدونم آيا مودم خاصي ميخواد يا نه همشون مثل همه !!!

cold398
12-09-2011, 11:29
من میخوام این مودم رئ بخرم نظرتون چیه ادیمکس 7265

این مودم حرف نداره ، فقط مشخص نیست مثل لینکسیس با بعضی از سرویس دهنده های ایران مشکل داره یا نه !!!

کسی از دوستان هست که مودم Edimax داشته باشه ؟

behnambb
12-09-2011, 14:19
کسی هست مودم ادیمکس داشته باشه ؟؟؟؟ من سرویس adsl را از شرکت ماتریکس میگیرم

parmida00
12-09-2011, 17:06
این مودم حرف نداره ، فقط مشخص نیست مثل لینکسیس با بعضی از سرویس دهنده های ایران مشکل داره یا نه !!!

کسی از دوستان هست که مودم Edimax داشته باشه ؟
از نظر سازگاری بهتر از اسوس هست؟

cold398
12-09-2011, 19:29
دوستان من راجع به برند Edimax بیشتر تحقیق کردم .

ظاهرا شرکت خیلی معروفیه کلی هم تاییدیه ی بین المللی گرفته .

کیفیت ساختش که ظاهرا بسیار عالی و من فکر میکنم از ASUS هم خوش ساخت تر باشه .

از نظر امکانات هم مدل های جدیدش مثل همون مدلی که دوستمون معرفی کردن و 3 تا انتن داشت و مدل AR-7266WNA که 2 تا انتن داره و قیمتش هم 72 تومنه از بهترین های ASUS مثلا N11 از نظر امکانات بهتر هستن .

سایر موارد هم مثل بسته بندی و این جور موارد هم خیلی عالیه ، این جور که شرکت وارد کننده میگه ظاهرا با سرویس دهنده های ایران هم سازگاره .

راستی این مودم ها تایوانی هستن ، باقی مودم هایی که من دیدم اکثرا چینی هستن .

من هرچی گشتم نتونستم قیمت AR-7265WNA که 3 تا انتن داره رو در بیارم ولی قیمتشو تو چندتا سایت خارجی نگاه کردم ، تقریبا 3 برابر مدل دو انتنش هست .

حالا اگه کسی از دوستان بیشتر اطلاعات داره راهنماییمون کنه .

behnambb
12-09-2011, 19:36
من شیراز اون 3 آنتنه رو قیمت کردم گفت 130 تومن دوست عزیز ...کاملا در جریان قیمتش هستم و فروشنده میگفت ما روزی 15 تا 20 دستگاه از مدلهای ادیمکس میفروشیم

cold398
12-09-2011, 21:25
من شیراز اون 3 آنتنه رو قیمت کردم گفت 130 تومن دوست عزیز ...کاملا در جریان قیمتش هستم و فروشنده میگفت ما روزی 15 تا 20 دستگاه از مدلهای ادیمکس میفروشیم

والا من قیمتش رو توی امازون نگاه کردم ، الان مدلش رو سرچ کنید خودتون هم میتونید ببینید .

2 انتنش 21.96 پوند بود و 3 انتنش 64 پوند .

اگه 3 انتنش رو 130 میدن که خیلی مناسبه

behnambb
12-09-2011, 23:31
آره 3 آنتنه 130 تومنه ...اگر کاکو خواستی تا برات بگیرم عزیزم ....دیگر دوستان نظری ندارن در مورد مودم ادیمکس 3 آنتنه با شرکت ماتریکس مچ هست یا نه ؟؟؟؟ لطفا همه نظرشون رو بگن

mkhr2max
13-09-2011, 00:48
دوستان این مدل کاربرد نداره ایران؟

TERNDent -TEW-658BRM
300Mbps Wireless N ADSL 2/2+ Modem Router

??????????????

cold398
13-09-2011, 03:16
آره 3 آنتنه 130 تومنه ...اگر کاکو خواستی تا برات بگیرم عزیزم ....دیگر دوستان نظری ندارن در مورد مودم ادیمکس 3 آنتنه با شرکت ماتریکس مچ هست یا نه ؟؟؟؟ لطفا همه نظرشون رو بگن

ممنون ، اتفاقا خیلی دلم میخواست این مودم رو بگیرم .

ای کاش زودتر راجع به این برند تحقیق میکردم .

امروز گفتم یه N11 واسم گرفتن .

parmida00
13-09-2011, 13:22
asus dsl-n10
مودم روتر وایرلس SMC7904WBRA-N

مودم روتر وایرلس و هاب AR-7284WnA
مودم روتر وایرلس و هاب AR-7266WnA

کدام بیشتر ارزش خرید داره برای یک طبقه.
لطفا قیمت هم داشتید بگذارید.

cold398
13-09-2011, 13:38
asus dsl-n10
مودم روتر وایرلس SMC7904WBRA-N

مودم روتر وایرلس و هاب AR-7284WnA
مودم روتر وایرلس و هاب AR-7266WnA

کدام بیشتر ارزش خرید داره برای یک طبقه.
لطفا قیمت هم داشتید بگذارید.

فکر میکنم AR-7266WnA مناسب باشه .

قیمت هم حدودا 72 / 3 تومن .

behnambb
13-09-2011, 22:58
منم میخوام برم بگیرم تا چند روز دیگه خیلی تعریفش رو میکنن این مودم ادیمکس 7265 ...به فروشنده تماس گرفتم گفت made in china هست ولی قطعات داخلش تایوانی هست

parmida00
13-09-2011, 23:36
7265 یا 7266؟

behnambb
14-09-2011, 10:31
همون سه آنتنه دیگه 7265 هست فکر کنم

---------- Post added at 11:31 AM ---------- Previous post was at 11:30 AM ----------

7265 رو میخوام بگیرم

arvinivra
14-09-2011, 17:09
سلام یه مودم وایرلس پورت اترنت یکی هم باشه کارم را میفته ولی بردش زیاد باشه واسه دو طبقه . adsl 128 . چی پیشنهاد میکنی ؟

behnambb
15-09-2011, 22:33
سلام من مودم ادیمکس 7265 رو خریدم محشره واقعا که توپه به قیمت 130 تومن سه انتنه ...حالا نمیدونم روشن و خاموش وایرلس چه جوریه روش داره یک دکمه بنام (wps) که فکر کنم مربوط به off .on وایرلس باشه ..میزنم ولی نه تغییری میکنه و همیشه وایرلسش روشنه ...کسی از دوستان میدونه چه جوریه تنظیمش ؟؟؟

ArashMiniStar
15-09-2011, 22:54
سلام من مودم ادیمکس 7265 رو خریدم محشره واقعا که توپه به قیمت 130 تومن سه انتنه ...حالا نمیدونم روشن و خاموش وایرلس چه جوریه روش داره یک دکمه بنام (wps) که فکر کنم مربوط به off .on وایرلس باشه ..میزنم ولی نه تغییری میکنه و همیشه وایرلسش روشنه ...کسی از دوستان میدونه چه جوریه تنظیمش ؟؟؟

WDS برای اتصال سریع هست نه خاموش روشن کردن :31:
ممنون که نظر دادین.حدودا حساب کردین چقدر برد میده؟:11:

---------- Post added at 11:54 PM ---------- Previous post was at 11:53 PM ----------

سلام یه مودم وایرلس پورت اترنت یکی هم باشه کارم را میفته ولی بردش زیاد باشه واسه دو طبقه . adsl 128 . چی پیشنهاد میکنی ؟
سلام.عزیز بودجتون چقدر هست؟
مورد وایرلس خالی یا ای دی اس ال وایرلس(که مودم ای دی اس ال هم هست) ؟

behnambb
15-09-2011, 23:30
میشه یه خورده بیشتر توضیح بدید در مورد wds ..چیو سریعتر انجام میده ؟؟؟؟ پس خاموش و روشن کردن وایرلس نداره این مودم ؟؟؟ دوستان دفترچه فارسی نداره این مودم برای تنظیماتش

behnambb
16-09-2011, 16:38
plz help me

ArashMiniStar
16-09-2011, 18:25
میشه یه خورده بیشتر توضیح بدید در مورد wds ..چیو سریعتر انجام میده ؟؟؟؟ پس خاموش و روشن کردن وایرلس نداره این مودم ؟؟؟ دوستان دفترچه فارسی نداره این مودم برای تنظیماتش
اون دکمه رو که فشار میدین دکمه ای هم اگه جای کارت شبکه یا برنامه ای که هست داره فشار بدین.

behnambb
16-09-2011, 18:44
hاین کارش اصلا چی هست و همینجور تنظیمات کلی مودم رو هم میخواستم

arvinivra
16-09-2011, 20:15
سلام.عزیز بودجتون چقدر هست؟
مورد وایرلس خالی یا ای دی اس ال وایرلس(که مودم ای دی اس ال هم هست) ؟
100 هزار تومن . اره adsl wireless
:11:

ArashMiniStar
16-09-2011, 20:29
100 هزار تومن . اره adsl wireless
:11:

این هم خیلی خوب هست ولی راستش قیمت دقیقی ندارم!

8060 هم هست.

ادیمکس هم مودم های خوبی داره.یک نگاهی هم به سایتش بندازید بد نیست!
در مورد Linksys نظری ندارم.:20:

behnambb
17-09-2011, 01:44
آخر من که متوجه نشدم برای این مودم ادیمکس خیلی سخته تنظیماتش ...با مودمهای دیگه فرق میکنه کلی چی داره برای تنظیم

cold398
17-09-2011, 11:05
آخر من که متوجه نشدم برای این مودم ادیمکس خیلی سخته تنظیماتش ...با مودمهای دیگه فرق میکنه کلی چی داره برای تنظیم

منو های این مودم دقیقا مثل منوهای مودم TP-Link TD-W8901G هستش با این تفاوت که این مدل یک سری امکانات اضافه داره .

بفرمایید کجاش مشکل دارید تا کمکتون کنم .

parmida00
17-09-2011, 13:57
نظرتون راجع به

smc790wBrA-n

چیه؟

behnambb
17-09-2011, 14:28
ﻣﻦ ﻣﺸﮑﻞ ﺑﺎ ﺗﻨﻈﯿﻤﺎﺗﺶ ﺩﺍﺭﻡ ﻫﻢ ﻭﺍﯾﺮﻟﺲ ﻭ ﻫﻢ ﺍﯾﻨﺘﺮﻧﺖ . ﺗﻮ ﺍﻃﺎﻗﻢ ﺑﺎ ﻭﺍﯾﺮﻟﺴﺶ ﮐﺎﺭ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺧﻂ ﻭﺍﯾﺮﻟﺲ ﮔﻮﺷﯿﻢ ﻧﺼﻔﻪ ﻫﺴﺖ . ﻭ ﺍﯾﻨﮑﻪ wps ﭼﯿﻪ ﻭ ﮐﺎﺭﺵ ﺗﻮ ﺍﯾﻦ ﻣﻮﺩﻡ ﭼﯿﻪ ???

parmida00
17-09-2011, 15:35
ﻣﻦ ﻣﺸﮑﻞ ﺑﺎ ﺗﻨﻈﯿﻤﺎﺗﺶ ﺩﺍﺭﻡ ﻫﻢ ﻭﺍﯾﺮﻟﺲ ﻭ ﻫﻢ ﺍﯾﻨﺘﺮﻧﺖ . ﺗﻮ ﺍﻃﺎﻗﻢ ﺑﺎ ﻭﺍﯾﺮﻟﺴﺶ ﮐﺎﺭ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺧﻂ ﻭﺍﯾﺮﻟﺲ ﮔﻮﺷﯿﻢ ﻧﺼﻔﻪ ﻫﺴﺖ . ﻭ ﺍﯾﻨﮑﻪ wps ﭼﯿﻪ ﻭ ﮐﺎﺭﺵ ﺗﻮ ﺍﯾﻦ ﻣﻮﺩﻡ ﭼﯿﻪ ???
wps یک یک رمز گذاری سخت افزاری هست که اگر هر 2 دستگاه مودم و گیرنده داشته باشند می توان استفاده کرد.بیشتر توضیح خواستید از سایتهای شبکه بپرسید.تنظیمات مودم نگاه کن ببین شاید دسترسی به قدرت کامل وایرلس را محدود کردی.

cold398
17-09-2011, 21:44

اگر با وایرلسش کار میکنید چه مشکلی باهاش دارید ؟

behnambb
17-09-2011, 22:04
اره با وایرلس کار میکنم تو اطاقم هم سیستمم هست و هم مودم و گوشی ولی خط وایرلسش تا نصفه هست نمیدونم چرا ؟ بعد تنظیمات کلی مودم رو کسی نمیدونه ؟

ArashMiniStar
18-09-2011, 10:44
اره با وایرلس کار میکنم تو اطاقم هم سیستمم هست و هم مودم و گوشی ولی خط وایرلسش تا نصفه هست نمیدونم چرا ؟ بعد تنظیمات کلی مودم رو کسی نمیدونه ؟
اگه بتونید از بخش مخصوصش یک 2 تا شات بذارین بچه ها ببینن خیلی خوب میشه.کلا فکر نکنم تنظم خیلی خاصی داشته باشه.هم تی پی لینک نداره اینم که میگن مثل اونه!!:20:

behnambb
18-09-2011, 22:11
با تشکر
من تو این لینک اسکرین شات گذاشتم

behnambb
19-09-2011, 20:27
plz help me

parmida00
21-09-2011, 16:00
کسی با مودمهای smc کار کرده؟کاراییش چطوره؟

ArashMiniStar
21-09-2011, 16:11
کسی با مودمهای smc کار کرده؟کاراییش چطوره؟
مهرداد جان که این مودم هارو تایید کردند.باز هم بنده اطلاعی ندارم!:46:

hacpdvp
22-09-2011, 18:57
سلام من یه مودم ای دی اس ال برای PC و لپتاب (WIFI) میخوام
قیمتش هم زیاد نباشه 100 تا 150
از نظر سازگاری هم در حد خوبی باشه
ممنون از راهنماییتون

ArashMiniStar
22-09-2011, 20:18
سلام من یه مودم ای دی اس ال برای PC و لپتاب (WIFI) میخوام
قیمتش هم زیاد نباشه 100 تا 150
از نظر سازگاری هم در حد خوبی باشه
ممنون از راهنماییتون
ای دی اس ال وایرلس دیگه؟
100 تا 150 که غولیه برای خودش!:31:
کاربرد شما فقط اشتراک گذاری اینترنت هست؟ چه مساحتی رو مودم وایرلس باید پوشش بده؟(متراژ خونه یا ...)

armin.ehteshami
23-09-2011, 17:03
سلام به همگی.من میخوام از اینترنت ای دی اس ال برای اولین بار استفاده کنم.فک کنم اولین قدم خریدن مودمه. ما2 تا کامپیوتر رومیزی و 2 تا لب تاب داریم میخواستم یه مودم بگیرم .ولی نمیدونم چه مودمی به کارم میاد خونمون حدود 300 متره.مودم
TD-W8960N
مناسبه برای من؟
درضمن میخواستم بدونم فرق 300 مگابیت سرعت شبکه بیسیم با 54 و اینا تو چیه؟اگه قیمت پایین تر هم مودمی هست ممنون میشم کمکم کنید.میخوام گارانتی خوب داشته باشه خودشم معتبر باشه.

behnambb
23-09-2011, 18:15
با سلام
دوستان من مودم ادیمکس مدل 7265 خریدم ولی دکمه روشن و خاموش وایرلس نداره ..چکار کنم تا بتونم وایرلسش رو خاموش یا روشن کنم ؟؟؟

ArashMiniStar
23-09-2011, 20:27
سلام به همگی.من میخوام از اینترنت ای دی اس ال برای اولین بار استفاده کنم.فک کنم اولین قدم خریدن مودمه. ما2 تا کامپیوتر رومیزی و 2 تا لب تاب داریم میخواستم یه مودم بگیرم .ولی نمیدونم چه مودمی به کارم میاد خونمون حدود 300 متره.مودم
TD-W8960N
مناسبه برای من؟
درضمن میخواستم بدونم فرق 300 مگابیت سرعت شبکه بیسیم با 54 و اینا تو چیه؟اگه قیمت پایین تر هم مودمی هست ممنون میشم کمکم کنید.میخوام گارانتی خوب داشته باشه خودشم معتبر باشه.
سلام.
سرعت در ایران برای انتقال اطلاعات (دیتا نرم افزاری ، مدیا ! ...) کاربرد دارد.برای استفاده از این سرعت باید گیرنده هم پشتیبانی کند.تو سرعت های بالا فاصله هم تاثیر گذار هست.
کاربرد و بودجه حداکثر شما چقدر هست؟
ضمنا مودم خوب و تایید شده هم هست.:11:

armin.ehteshami
23-09-2011, 20:42
سلام.
سرعت در ایران برای انتقال اطلاعات (دیتا نرم افزاری ، مدیا ! ...) کاربرد دارد.برای استفاده از این سرعت باید گیرنده هم پشتیبانی کند.تو سرعت های بالا فاصله هم تاثیر گذار هست.
کاربرد و بودجه حداکثر شما چقدر هست؟
ضمنا مودم خوب و تایید شده هم هست.:11:

کاربرد من به عنوان یه کاربر خونگی معمولی .بیشتر تحقیق و research و کارهای اینجوری شاید یکم هم دانلود موزیک و اینجور چیزا.بودجه هم زیر 80.

ArashMiniStar
23-09-2011, 21:22
کاربرد من به عنوان یه کاربر خونگی معمولی .بیشتر تحقیق و research و کارهای اینجوری شاید یکم هم دانلود موزیک و اینجور چیزا.بودجه هم زیر 80.
عزیز من بیشتر منظورم این بود که با وایرلس چی رو انتقال میدید و چی کار می کنید؟ مثلا اشتراک گذاری اینترنت ، مدیا استریمینگ ،
نمیدونم انتقال فایل های حجیم بین 2 کامپیوتر توسط وایرلس و ... .:46:

armin.ehteshami
24-09-2011, 11:02
اولا ممنون از توجهتون.فقط اشتراک گذاری اینترنت.بین کامپیوتر ها فایل های حجیم رو نمیخوام انتقال بدم.ولی شاید وایرلس رو بخوام بین مثلا 10 تا سیستم همزمان استفاده کنم.ولی فقط استفاده از نت.یه مودمی میخوام لا اقل تا چند سال کار کنه و از رده خارج نشه.نظرتو در مورد مدلی که گفتم میگی ؟اون چطوره؟میخوام تنظیماتش سخت نباشه تا خودم بتونم راش بندازم.

sam_mk
25-09-2011, 09:01
دوستان کسی با این محصول asus RT-N56U کار کرده از تابع دانلود مستقیم پشتیبانی میکنه
من یه مودم adsl دارم میخوام wireless شو بگیرم این مودم چطوره DSL-N10 ASUS

cold398
25-09-2011, 19:28
دوستان کسی با این محصول asus RT-N56U کار کرده از تابع دانلود مستقیم پشتیبانی میکنه

در رابطه با سوال اولتون اطلاعی ندارم .

ولی راجع به سوال دوم ، N10 بسیار بسیار مودم خوبیه .

مودم های ASUS کیفیت ساخت خوبی دارن ، در ایران با گارانتی خوب عرضه میشن و منوی تنظیمات کاربری خیلی کاملی هم دارن .

ArashMiniStar
25-09-2011, 19:56
حتما پشتیبانی می کند.مودم گرونی باید باشه.:31:

sabasi
25-09-2011, 20:37
گارانتی asus در حال حاضر چیه ؟
پارس ارتباط یا رهنمون ؟

Squall Leonhart
25-09-2011, 22:06
دو تا مدل از TP-Link واسم معرفی بکنین که هر کدوم مشخصات زیر رو داشته باشن. لطفا قیمت تقریبی رو هم بگین :

مدل یک :
وایرلس G با سرعت 54Mbps
تک آنتنه
چهار تا پورت شبکه
ارزون قیمت

مدل دو :
بدون وایرلس
یک پورت شبکه + یک پورت یو اس بی
ارزون قیمت

ArashMiniStar
26-09-2011, 18:09
دو تا مدل از TP-Link واسم معرفی بکنین که هر کدوم مشخصات زیر رو داشته باشن. لطفا قیمت تقریبی رو هم بگین :

مدل یک :
وایرلس G با سرعت 54Mbps
تک آنتنه
چهار تا پورت شبکه
ارزون قیمت

مدل دو :
بدون وایرلس
یک پورت شبکه + یک پورت یو اس بی
ارزون قیمت
TPLINK 8901 یا 8010G که وایرلس و ای دی اس ال داره.8101 1 پورته هست.

kiuna
26-09-2011, 19:30
بین این چند مدل به نظرتون کدوم ها بهتره ؟
مودم روتر وایرلس و هاب P-660HW
TD-W54KITمودم روتر وایرلس و هاب
مودم روتر وایرلس و هاب + مبدل USB به شبکه وایرلس TD-W54KIT
مودم روتر وایرلس و هاب ADSL DSL-N10

aking
27-09-2011, 21:17
بین این چند مدل به نظرتون کدوم ها بهتره ؟
مودم روتر وایرلس و هاب P-660HW
TD-W54KITمودم روتر وایرلس و هاب
مودم روتر وایرلس و هاب + مبدل USB به شبکه وایرلس TD-W54KIT
مودم روتر وایرلس و هاب ADSL DSL-N10

مودم های asus,linksys عالین هم از نظر کارای هم با تمامی ISP ها سازگارن

پیشنهاد من Asus DSL n10

1- کیفیت عالی (خرکار) , تنظیمات کامل و راحت
2- سازگاری با تمامی ISP ها
3- بورد WL قوی ( میگن 200 متر) , سری n
4- از نظر امنیتی WPA2 رو ساپورت میکنه ( نکته: اصلا از رمزگزاری WEP برای وایرلس استفاده نکنید بسیار راحت -- میشه من خودم زیر 3 دقیقه پسورد WEP رو میزنم ولی WEP2 عمرا)
5- قیمت خیلی خوب ( دیروز از پاساژ رضا آمار گرفتم 65 هزار بود )

یا علی

daryoosh2
28-09-2011, 08:38
با سلام. به نظر شما مودم وايرلس symphony 4024 كه شركت پارس آنلاين كه با 50 درصد تخفيف 40 تومن (قيمت خودشون 79000 است) ميدن بخرم يا از بازار مودم تهيه كنم؟

kiuna
28-09-2011, 11:10
مودم های asus,linksys عالین هم از نظر کارای هم با تمامی ISP ها سازگارن پیشنهاد من Asus DSL n10

این مدل ایا شبکه داخلی وایرلس هم داره ؟
یعنی میشه از وایرلس اون برای شبکه شدن با وسایل دیگه استفاده کرد ؟

EXTREME
28-09-2011, 11:23
این مدل ایا شبکه داخلی وایرلس هم داره ؟
یعنی میشه از وایرلس اون برای شبکه شدن با وسایل دیگه استفاده کرد ؟
بله میشه acess point داشته باشه میشه

parmida00
28-09-2011, 11:54
مودمهای edimax و smc خوب هستند؟وایرلسشون کسی تست کرده؟

kiuna
28-09-2011, 12:45
بین این مدل ایسوس و زایکسل کدوم رو پیشنهاد می کنید ؟

ArashMiniStar
28-09-2011, 13:51
2 تاشون برند های خوبی هستند.من ایسوز رو انتخاب میکنم.ولی باز هم باید دید فرق دقیق 2 مدل از این 2 برند با یک قیمت در چیست؟

Hamed DC
28-09-2011, 15:37
نظر من روی زایکسل هست.
البته باید کاربرد رو هم مشخص کنید؟؟؟

daryoosh2
28-09-2011, 15:51
***به نظر شما مودم وايرلس symphony 4024 كه شركت پارس آنلاين كه با 50 درصد تخفيف 40 تومن (قيمت خودشون 79000 است) ميدن بخرم يا از بازار مودم تهيه كنم؟ ************************************************** *

Hamed DC
28-09-2011, 15:59
***به نظر شما مودم وايرلس symphony 4024 كه شركت پارس آنلاين كه با 50 درصد تخفيف 40 تومن (قيمت خودشون 79000 است) ميدن بخرم يا از بازار مودم تهيه كنم؟ ************************************************** *
دوست عزیز به هیچ وجه از شرکت چیزی نخر.
برو بازار و به تناسب کاربرد و بودجت یه مودم خوب بخر.
اینها فقط واسه سود بیشتره:2:

aking
29-09-2011, 00:26
کاملا تایید میشه .
پشتیبانی پارس آنلاین میگه ما مودم های Linksys رو ساپورت نمیکنیم
گفتم عجب :9:
بعد رفیق من سرویس پارس انلاین داره با مودم linksys !!!

Hamed DC
29-09-2011, 08:47
daryoosh2 عزیز اگر نمی خوای از وایرلس استفاده کنی یه TP-Link8811بخر و راحت.20.000تومنه.

mono1364
29-09-2011, 12:28
zyxel بهتره يا اينكه linksys ??
ميخوام از shatel خدمات بگبرم . .

---------- Post added at 02:28 PM ---------- Previous post was at 02:26 PM ----------

ميخوام بدونم بهتره خودم مودم بگبرم يا از شركتش . . ؟؟
نشكر . .

Hamed DC
29-09-2011, 14:14

---------- Post added at 02:28 PM ---------- Previous post was at 02:26 PM ----------

نشكر . .

من linksys رو پیشنهاد میدم.
اصلا از شرکت مودم نگیر.
گرونتر از بازار میدن.
از بازار میتونی با قیمت مناسب تر بخری.

hooooooman
29-09-2011, 16:13
سلام
یه مودم وایرلس دار می خوام که بتونم با گوشی و لب تاپ باهاش به اینترنت برم قابلیت شر کردن با وایرلس هم داشته باشه
بودجمم هم 50 تومن هست
می خوام برد وایرلسشم هم تا 20 الی 300 متر بکشه

با تشکر

Hamed DC
29-09-2011, 16:36
سلام
یه مودم وایرلس دار می خوام که بتونم با گوشی و لب تاپ باهاش به اینترنت برم قابلیت شر کردن با وایرلس هم داشته باشه
بودجمم هم 50 تومن هست

با تشکر
سلام
TP-LINK TD-W8901G...50.000

ArashMiniStar
29-09-2011, 17:13
سلام
TP-LINK TD-W8901G...50.000
6کیلومتر هم برد داره.
دوست عزیز لطفا اطلاعاتی که مطمین نیستید را ندهید.مودم های گرون تر تو فضای باز اینقدر برد نمیدن چه برسه به این.:31:

hooooooman
29-09-2011, 17:13
سلام
بجز تی پی لینک از برند های دیگه چه مدل هایی هست
من خودم این رو انتخاب کردم:
D-link DSL-2730U
این مدل چطوره
برد وایرلسش چطوره؟؟
این بهتره یا اون مدل تی پی لینک

با تشکر

Hamed DC
29-09-2011, 17:20
سلام
بجز تی پی لینک از برند های دیگه چه مدل هایی هست
من خودم این رو انتخاب کردم:
D-link DSL-2730U
این مدل چطوره
برد وایرلسش چطوره؟؟
این بهتره یا اون مدل تی پی لینک

با تشکر

پست قبلی اصلاح شد.
اون مودم یه فضای 100متری رو میتونه پوشش بده.
مودمهای با تلنولوژیN 150 نهایتا100یا 150متر برد دارن. اون هم توی فضای باز.
ولی به راحتی میتونه کل فضای خونه رو پوشش بده.
در پست قبل هم اشتباهی رخ داد که عذر خواهی میکنم.
قیمتش هم 54.000تومنه.

ArashMiniStar
29-09-2011, 17:26
کاملا تایید میشه .
پشتیبانی پارس آنلاین میگه ما مودم های Linksys رو ساپورت نمیکنیم
گفتم عجب :9:
بعد رفیق من سرویس پارس انلاین داره با مودم linksys !!!
این کارا برای سودشون سودشون از فروش مودم هست.:13:
اصلا به این موضوع توجه نکنید.
فقط دقت داشته باشید که مودم های Linksys علارقم کیفیت بالا ، برد نسبتا پایینی دارند.(نسبت به مودم های هم رده)

---------- Post added at 07:26 PM ---------- Previous post was at 07:24 PM ----------

سلام
بودجمم هم 50 تومن هست

با تشکر
راستش فکر نکنم 8901 اینقدر بتونه پوشش بده.بودچه رو بیشتر کنین دست بازتر میشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 07:26 PM ---------- Previous post was at 07:26 PM ----------

نشكر . .

اگر من بجای شما باشم از بازار تهیه خواهم کرد.:20:

hacpdvp
29-09-2011, 17:32
ای دی اس ال وایرلس دیگه؟
100 تا 150 که غولیه برای خودش!:31:
کاربرد شما فقط اشتراک گذاری اینترنت هست؟ چه مساحتی رو مودم وایرلس باید پوشش بده؟(متراژ خونه یا ...)
بله دیگه میخوام با هر چی دم دستمه بتونم کانکت شم با سیم ، بی سیم ، با لب تاپ ، با آیپاد ،با پی سی و . . .:31:
بله فقط اینترنت،برای اشتراک گذاری پرینتر و غیره باید یه اکسس پوینت گرفت یا میشه با یه مودم وایرلس م اینکارو کرد؟
تقریبا 200 متر
طبقه پایین بالا هم برام مهم نیست فقط از نظر سازگاری با آی اس پی های مختلف مشکل نداشته باشه

ممنون

daryoosh2
01-10-2011, 15:01
چون عجله داشتم همون مودم شركت رو با 50 درصد تخفيف 39.5 خريدم. گرچه 79 قيمت اصلي اين مودم بي نام و نشون خيلي زياد و به نوعي كلاهبرداري بود، اما 39 تومن قيمت ارزون ترين مودم وايرلس موجود بازاره. هرچي باشه تو اين رده قيمتي بي كيفيت ترين نخواهد بود. ضمن آنكه بعدا شركت پارس آنلاين واسه ايرادات شبكه خودش كمتر بهونه مي تونه بياره...
در مجموع با توجه به هزينه صرف شده در محدوده كمترين قيمت هم رده بازار پشيمون نيستم اگر چه با صرف هزينه بالاتر مي تونستم مودم بهتري بگيرم اما خودم اگر هم از بازار مي خريدم بيشتر از 50 تومن واسه مودم هزينه نمي كردم. :8:

Hamed DC
01-10-2011, 15:54
چون عجله داشتم همون مودم شركت رو با 50 درصد تخفيف 39.5 خريدم. گرچه 79 قيمت اصلي اين مودم بي نام و نشون خيلي زياد و به نوعي كلاهبرداري بود، اما 39 تومن قيمت ارزون ترين مودم وايرلس موجود بازاره. هرچي باشه تو اين رده قيمتي بي كيفيت ترين نخواهد بود. ضمن آنكه بعدا شركت پارس آنلاين واسه ايرادات شبكه خودش كمتر بهونه مي تونه بياره...
در مجموع با توجه به هزينه صرف شده در محدوده كمترين قيمت هم رده بازار پشيمون نيستم اگر چه با صرف هزينه بالاتر مي تونستم مودم بهتري بگيرم اما خودم اگر هم از بازار مي خريدم بيشتر از 50 تومن واسه مودم هزينه نمي كردم. :8:
مبارکه.
تست کردید نتیجه تست رو اعلام کنید.

aking
01-10-2011, 17:06
بله دیگه میخوام با هر چی دم دستمه بتونم کانکت شم با سیم ، بی سیم ، با لب تاپ ، با آیپاد ،با پی سی و . . .:31:
بله فقط اینترنت،برای اشتراک گذاری پرینتر و غیره باید یه اکسس پوینت گرفت یا میشه با یه مودم وایرلس م اینکارو کرد؟
تقریبا 200 متر
طبقه پایین بالا هم برام مهم نیست فقط از نظر سازگاری با آی اس پی های مختلف مشکل نداشته باشه

ممنون

پیشنهاد میدم همون asus DSL N10 رو بگیر برد WL بسیار خوبی داره ... راست کار خودته

ArashMiniStar
01-10-2011, 17:30
پیشنهاد میدم همون asus DSL N10 رو بگیر برد WL بسیار خوبی داره ... راست کار خودته
از تی پی لینک :

kiuna
01-10-2011, 20:06
نظر من روی زایکسل هست.
البته باید کاربرد رو هم مشخص کنید؟؟؟
چرا ؟
ایسوس وایرلس N رو هم ساپورت میکنه
اکسس پوینت هم میشه
حالا شما چرا نظرتون روی رایکسل هست ؟

Hamed DC
02-10-2011, 10:43
چرا ؟
ایسوس وایرلس N رو هم ساپورت میکنه
اکسس پوینت هم میشه
حالا شما چرا نظرتون روی رایکسل هست ؟
اخه داشتم راضی بودم.
ایسوز هم کار کردم.
ولی بعضی مدلخاش قطعی زیاد داره.

hacpdvp
03-10-2011, 18:29
از تی پی لینک :

از نظر كيفيت نسبت به بقيه مدل ها كم نمياره
LinkSys چرا قيمتش اينقدر بالاتر از بقيه هست؟

armin_punisher6
03-10-2011, 21:03
من بهت قول میدم بعد خرید 8960 پشیمون نمیشی.مطمئن باش بردش هم از لینکسیس بیشتره.اینو دوستم به چشم دیده بود.

ArashMiniStar
03-10-2011, 21:50
من همین تی پی لینک رو ترچیه میدم.چون مگه کاربر خانگی چقدر مصرف داره که بخواد جنس خیلی خوب تر بخره؟
linksys بردش واقعا از مدل های هم رده پایین تره.:46:

mtd110
03-10-2011, 23:08
سلام دوستان؛من تازه میخوام adsl‏ بگیرم؛اولین کارم خرید مودمه
من یه لپتاپ دارم و دوتا ‏PC‏ و موبایل

چه مودمی بخرم؟ قیمتشم به صرفه باشه
برد 150 متر خونه؛
(اگه بخوام فایل هم شیر کنم چی؟)
لطفا خیلی ساده یه کم توضیح بدین چکارکنم؟ از خرید تا نصب!

ArashMiniStar
04-10-2011, 13:33
سلام دوستان؛من تازه میخوام adsl‏ بگیرم؛اولین کارم خرید مودمه
من یه لپتاپ دارم و دوتا ‏PC‏ و موبایل

چه مودمی بخرم؟ قیمتشم به صرفه باشه
برد 150 متر خونه؛
(اگه بخوام فایل هم شیر کنم چی؟)
لطفا خیلی ساده یه کم توضیح بدین چکارکنم؟ از خرید تا نصب!
هزینه مد نظرتون چقدره؟ هزینه با توجه به نیازتون کف قیمت یا حداقل باشه؟

parmida00
04-10-2011, 18:40
من یک مودم ادیمکس AR-7284WNA گرفتم با اینکه مودم قبلی که اسوس بود راحت ای پی میگیره این مودم روی هیچ روشی ای پی نمیگیره.هر کاری هم می کنم درست نمیشه.چراغ اتصال adsl ثابت و سبز است .چراغ اینترنت هم روشن است اما قرمز است.کسی می تونه کمک کنه؟ کار خاصی باید انجام بدم؟روی بریج که تنظیم می کنم چراغ اینترنت سبز میشه اما با هیچ کانکشنی وصل نمیشه و خطای اشتباه بودن یوزر و پسورد میده.
اینترنت مخابرات است

parmida00
05-10-2011, 11:47
من یک مودم ادیمکس AR-7284WNA گرفتم با اینکه مودم قبلی که اسوس بود راحت ای پی میگیره این مودم روی هیچ روشی ای پی نمیگیره.هر کاری هم می کنم درست نمیشه.چراغ اتصال adsl ثابت و سبز است .چراغ اینترنت هم روشن است اما قرمز است.کسی می تونه کمک کنه؟ کار خاصی باید انجام بدم؟روی بریج که تنظیم می کنم چراغ اینترنت سبز میشه اما با هیچ کانکشنی وصل نمیشه و خطای اشتباه بودن یوزر و پسورد میده.
اینترنت مخابرات است
مشکل من حل شد.مشکل از مخابرات بود.گفتند caller id گرفته که نمیدونم چیه.نوشتم که اگه کسی مثل من به مشکل خورد بدونه چکار کنه.

ArashMiniStar
07-10-2011, 12:15
به زودی هم روتر وایرلس 450 Mbps تی پی لینک وارد بازار میشود! :31:

Moayeri1372
10-10-2011, 00:22
سلام دوستان می خواستم یه مودم دور و ور 50 هزار تومن بخرم چی بخرم خوبه؟
نظرتون راجع به محصولات TP-link چی هست؟
لطفا یه مودم خوب معرفی کنید ممنون میشم

armin_punisher6
10-10-2011, 12:59
به نظر من بهترین انتخاب شما همون تی پی لینک مدل 8901g هست که قیمتشم حدود 45 تومانه.

F R E E M A N
10-10-2011, 13:05
مودمهای TP-link واقعا کیفیت و قیمت خوبی دارند، روی خطهای ایران خوب جواب دادند و گارانتی معتبری هم دارند
مدل 8950n بهترین انتخابه که قیمتش زیر 50 تومن شده پروتکل 802.11n را هم ساپورت میکنه

ArashMiniStar
10-10-2011, 13:53
تی پی لینک هم مودم های خوبی میزنه.
ادیمکس هم یک مدلی داره که همین حدودا قیمت داره و موضوع جالبش اینه که 1 پورت یو اس بی هم داره!
(قیمت دقیقش رو ندارم)
AR-7284WnA

ضمنا متراژ رو هم حتما مشخص کنید.این ادیمکسه برد زیادی فکر نکنم داشته باشه.(با توجه به آنتن 3dBi RP-SMA)

kiuna
17-10-2011, 09:33
کسی می دونه مودم300Mbps Wireless N ADSL2+ Modem Router
TD-W8960N
قابلیت اشتراک گذاری بین دستگاه های مختلف رو داره یا نه ؟ یعنی میشه
پرینتر یا دستگاه های وایرلس دیگه به صورت اکسس پوینت بهش وصل کرد ؟
در ضمن منظور از روتر چیه ؟

farhoudr
19-10-2011, 12:19
لپ تاپ مودم وايرلس ايسوس N10 رو نميشناسه
من دو هفته است كه مودم ايسوس وايرلس N10 خريدم.دو روز است كه مودم را كه روشن ميكنم توسط لپ تاپ شناسايي نميشه ولي از طريق كابل LAN كه به كامپيوتر دسكتاپم وصل است بدون هيچ مشكلي شناسايي ميشه و ميتونم وارد اينترنت بشم.بعد از چند بار خاموش روشن كردن و ور رفتن با تنظيمات مودم مشكل حل ميشه.اينو بگم كه لپ تاپ مشكلي نداره و ساير شبكه ها رو ميگيره.
با اين وضعيت مودم به راحتي سيگنال قوي ميفرسته و كار ميكنه.تا اينكه در روزهاي بعد به طور اتفاقي باز هم شناسايي نميشه.واين مشكل دو بار برام پيش اومده.
در ضمن 2 دفعه هم در عين داشتن سيگنال قوي از لپ تاپ وارد هيچ سايتي نميتوانستم بشم و هيچديتايي رد و بدل نميشد در حالي كه همان موردم به كامپيوتر دسكتاپم ديتا ارسال ميكرد.

واقعا موندم مشكل از كجاست.ميترسم خود مودم مشكل داشته باشه.
در ضمن مودم راتا به حال ريست و يا آپديت نكردم

Romax
20-10-2011, 00:06
بهترین مودم وایرلس تو رنج قیمت 100 تومن چیه که هم حداکثر پوشش رو داشته باشه. و از همه مهتر بشه پهنای باند هر کاربر رو کنترل کرد. یعنی بشه مثلا برای کسی که از وایرلس استفاده میکنه محدودیت سرعت 30 کیلوبایت بر ثانیه گذاشت؟

fereydoon1
20-10-2011, 03:52
بهترین مودم wlan usb که میتونم بگیرم چیه برای فاصله ی 200 300 متر که تو دید آنتن هم هست یه چیز کوچیک و جمع جور

Masoud 206-16v
20-10-2011, 09:04
کسی می دونه مودم300Mbps Wireless N ADSL2+ Modem Router
TD-W8960N
قابلیت اشتراک گذاری بین دستگاه های مختلف رو داره یا نه ؟ یعنی میشه
پرینتر یا دستگاه های وایرلس دیگه به صورت اکسس پوینت بهش وصل کرد ؟
در ضمن منظور از روتر چیه ؟

آره دوست من ، همونی که خودتون ذکر کردید(قابلیت اشتراک گذاری ) رو روتر میگن.

komeyl67
20-10-2011, 16:58
سلام دوستان، یه سوال داشتم.:20:
اگر بخوایم از wifi روی گوشی استفاده کنیم، حتما باید اون سیستمی که مودم بهش وصله روشن باشه و اونهم به اینترنت وصل باشه؟
اگه لازم نیست، همه مودمهای wifi این قابلیتو دارن؟ اگه ندارن، باید چه ویژگی داشته باشن؟
ممنون:11:

ArashMiniStar
20-10-2011, 18:02
سلام دوستان، یه سوال داشتم.:20:
اگر بخوایم از wifi روی گوشی استفاده کنیم، حتما باید اون سیستمی که مودم بهش وصله روشن باشه و اونهم به اینترنت وصل باشه؟
اگه لازم نیست، همه مودمهای wifi این قابلیتو دارن؟ اگه ندارن، باید چه ویژگی داشته باشن؟
ممنون:11:
سلام.دوست عزیز برای این کار 100 درصد روتر یا مودم های ای دی اس ال وایرلس پیشنهاد می شود.در صورتی که از کارت شبکه وایرلس استفاده کنید نیاز به روشن گذاشتن کامپیوتر دارید!! (اصلا کارت شبکه برای کار دیگری است)

Romax
21-10-2011, 16:27
بهترین مودم وایرلس تو رنج قیمت 100 تومن چیه که هم حداکثر پوشش رو داشته باشه. و از همه مهتر بشه پهنای باند هر کاربر رو کنترل کرد. یعنی بشه مثلا برای کسی که از وایرلس استفاده میکنه محدودیت سرعت 30 کیلوبایت بر ثانیه گذاشت؟
یکی جواب بده دیگه:31:

ArashMiniStar
21-10-2011, 17:46
یکی جواب بده دیگه:31:
اتفاقا همین الان داشتم سایت ایسوز رو زیر و رو میکردم این رو دیدم :

ArashMiniStar
21-10-2011, 18:08
بچه ها امروز یک مقاله ای در مورد ASUS N13U دیدم که دیدنش همچین بد نیست!:31:

elvin_1987
23-10-2011, 14:49
مشکل من حل شد.مشکل از مخابرات بود.گفتند caller id گرفته که نمیدونم چیه.نوشتم که اگه کسی مثل من به مشکل خورد بدونه چکار کنه.
این مشکل این هست یوزر شما انلاین می مونه و شما که می خواهید وارد شید ارور691میده و اون موقع باید کلیر بزنه پشتیبانی براتون.راسی مودم شما چطور هست خوب جواب میده؟منم می خوام بگیرم

arashpr9
23-10-2011, 15:30
سلام دوستان

یه مودم وایرلس ADSL 2 تک یا چهار پورت فرق نداره فقط قیمتش واسم مهمه . قیمت 25 تا 40 هزار تومن

ArashMiniStar
23-10-2011, 17:24
سلام دوستان

یه مودم وایرلس ADSL 2 تک یا چهار پورت فرق نداره فقط قیمتش واسم مهمه . قیمت 25 تا 40 هزار تومن
TP LINK 8901G
TP LINK 8101G - تک پورت

mahmood_t
23-10-2011, 19:41
سلام

یه مودم وایرلس که بتونه بیشترین فضای ممکن رو پوشش بده معرفی کنید .من می خوام مدوم توی یه زیر زمینی بزارم و بتونم ازش توی طبقه های بالاتر استفاده کنم .
در مضن اگه آتن جدا داشته باشه و بشه اونو یه جای دیگه نصب تا فضای بیشتری رو پوشش بده خیلی عالی میشه

ممنون

ArashMiniStar
23-10-2011, 19:50
سلام

یه مودم وایرلس که بتونه بیشترین فضای ممکن رو پوشش بده معرفی کنید .من می خوام مدوم توی یه زیر زمینی بزارم و بتونم ازش توی طبقه های بالاتر استفاده کنم .
در مضن اگه آتن جدا داشته باشه و بشه اونو یه جای دیگه نصب تا فضای بیشتری رو پوشش بده خیلی عالی میشه

ممنون
هزینه مد نظرتون چقدر هست؟

pouyapro
25-10-2011, 12:27
دوستان TP-LINK TD-W8960N بهتره یا ASUS DSL-N10 ؟
استفاده روتین خونگی با برد بالا،زیادم نمیخوام هزینه کتمهرچی ارزون تر بهتر. الان یه 8901 دارم 5متر خم برد نداره البته فکر کنم خراب شده؛قبلا خوب بود.برای من 20-30 متر تو خونه(با احتساب دیوار و ...) جواب بده از سرمم زیاده!
TP-LINK TD-W8950 چطوره کارمو راه میندازه؟

ArashMiniStar
25-10-2011, 13:31
دوستان TP-LINK TD-W8960N بهتره یا ASUS DSL-N10 ؟
استفاده روتین خونگی با برد بالا،زیادم نمیخوام هزینه کتمهرچی ارزون تر بهتر. الان یه 8901 دارم 5متر خم برد نداره البته فکر کنم خراب شده؛قبلا خوب بود.برای من 20-30 متر تو خونه(با احتساب دیوار و ...) جواب بده از سرمم زیاده!
TP-LINK TD-W8950 چطوره کارمو راه میندازه؟

برد مودم دومی (1 آنتن 5 dbi) بیشتر ولی فضای پوشش اولی (2 تا آنتن 3 dbi) بیشتره.البته اگه جا به جا نگفته باشم.:31:

mahmood_t
25-10-2011, 13:53

ممنون از شما

حدود 100 تومن . یه مقدار بالا و پایین اشکالی نداری

با سپاس

pouyapro
25-10-2011, 18:05
برد مودم دومی (1 آنتن 5 dbi) بیشتر ولی فضای پوشش اولی (2 تا آنتن 3 dbi) بیشتره.البته اگه جا به جا نگفته باشم.:31:
فضای پوشش؟ اونوقت این چی هستش؟
من فکر میکردم فضای پوشش یه دایرست به شعاع برد. :5:

Romax
25-10-2011, 21:46
اتفاقا همین الان داشتم سایت ایسوز رو زیر و رو میکردم این رو دیدم :

این مودم Adsl نیست که روتره
این مودم adsl هم هست
DSL-N12U ولی نمیدونم جایی گیر میاد یا نه! بعد هم فکر نکنم به اون صورت امکاناتی داشته باشه برای کنترل پهنای باند که مثلا کسی که از وایرلس استفاده میکنه محدودین سرعت 30 کیلوبایت بر ثانیه داشته باشه....

کسی مودم خوبی تا 100 تومن با این ویژگی سراغ نداره ؟؟؟

behnambb
27-10-2011, 02:21
با سلام
دوستان من یک مودم ادیمکس مدل 7265 که حرفه ای هست دارم فقط باز شده از تو کارتن و استفاده هم نشده سه آنتنه هم هست و کاملا حرفه ای هم هست ساخت چین و وسایل داخلش تایوانی هست و از همه مهمتر چیپستش هلندی هست به بالاترین قیمت بفروش میرسد با گارانتی دو ساله به بالاترین قیمت پیشنهادی ....حضوری در شیراز و در شهرها هم واریز بعد ارسال و قیمت بازار هم 125 هست در شیراز

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ali_disslove
28-10-2011, 18:55
با سلام

این مودم هایی که احتیاج به روشن موندن سیستم نیست آیا خوبه ؟میتونه اندازه یه سیستم و idm دانلود کنه ؟قیمتش چند هست ؟

چه مودمایی این قابلیت رو دارند؟

ArashMiniStar
28-10-2011, 19:53
با سلام

این مودم هایی که احتیاج به روشن موندن سیستم نیست آیا خوبه ؟میتونه اندازه یه سیستم و idm دانلود کنه ؟قیمتش چند هست ؟

چه مودمایی این قابلیت رو دارند؟
مودم هایی نظیر ASUS N13U - ASUS N16 و ... از N13U از 80 تومان شروع میشود.بله خوبه ولی یکسری مشکلاتی هم دارن.ورژن جدید N13U به نام B1 اومده ولی نمیدونم تو ایران هست یا نه.ولی فکر نکنم تا 1 سال دیگه بیاد.:13::31: البته ورژن قدیمیش هست.
اینم یک سری از مشکلات :
1.پورت 100 مگابیتی لن که اگر تقسیم بر 8 کنید از سرعت نزدیک 30 مگابایت بر ثانیه ، 12.5 مگابایت بر ثانیه خواهید داشت.
2.محدودیت در حجم هارد.(1 ترا برای FAT 32 و EXT3 و 2ترا برای FAT 16) و ...
عدم توانایی در رایت NTFS
رجوع شود به :

برای کسب اطلاعات بیشتر :

mahmood_t
28-10-2011, 23:02
سلام

ممنون

ممنون از شما

حدود 100 تومن . یه مقدار بالا و پایین اشکالی نداری

با سپاس

سلام

آقا لطفا یکی جواب ما رو بده

EXTREME
28-10-2011, 23:13
سلام

آقا لطفا یکی جواب ما رو بده
شما باید دنبال مودم ADSL باشین که وایرلسش از استاندارد سری N با فرکانس 5GHZ هم پشتیبانی بکنه
یعنی دوکاناله باشه هم 2.4 گیگاهرتز و هم 5 گیگاهرتز
اگه بازم برد جواب نده که بعید میدونم باید از آنتن های با DBI بالاتر یا ریپیتر استفاده کنید
تو این رنج قیمت من لینک سیس و ZYXEL رو پیشنهاد میدم

mahmood_t
29-10-2011, 13:50
شما باید دنبال مودم ADSL باشین که وایرلسش از استاندارد سری N با فرکانس 5GHZ هم پشتیبانی بکنه
یعنی دوکاناله باشه هم 2.4 گیگاهرتز و هم 5 گیگاهرتز
اگه بازم برد جواب نده که بعید میدونم باید از آنتن های با DBI بالاتر یا ریپیتر استفاده کنید
تو این رنج قیمت من لینک سیس و ZYXEL رو پیشنهاد میدم

ممنون

میشه دقیق بگید چه مدل هایی .درضمن یهنی میشه به از اینکه یه مودم خریدم بهش آتن های دیگری نصب کنیم که بردش بیشتر بشه

ArashMiniStar
29-10-2011, 18:34
مودم هایی نظیر ASUS N13U - ASUS N16 و ... از N13U از 80 تومان شروع میشود.بله خوبه ولی یکسری مشکلاتی هم دارن.ورژن جدید N13U به نام B1 اومده ولی نمیدونم تو ایران هست یا نه.ولی فکر نکنم تا 1 سال دیگه بیاد.:13::31: البته ورژن قدیمیش هست.
اینم یک سری از مشکلات :
1.پورت 100 مگابیتی لن که اگر تقسیم بر 8 کنید از سرعت نزدیک 30 مگابایت بر ثانیه ، 12.5 مگابایت بر ثانیه خواهید داشت.
2.محدودیت در حجم هارد.(1 ترا برای FAT 32 و EXT3 و 2ترا برای FAT 16) و ...
عدم توانایی در رایت NTFS
رجوع شود به :

برای کسب اطلاعات بیشتر :

قابلیت Resume هم ندیدم.:27:

Erfan.
30-10-2011, 13:28
سلام.

یه مودم میخواستم بگیرم برای کانکت شدن به اینترنت با گوشی و ... از طریق Wi-Fi ...

اطلاعاتم در این زمینه در حد 0 هست، اگه لطف کنید چند مدل به قیمت مناسب پیشنهاد کنید + کمی توضیح... خیلی ممنون میشم!!

البته 2 تا PC هم به همین مودم وصل میشن...

پیروز باشید.

Zalamen
30-10-2011, 22:53
ىک مودم واىرلس مىخوام براى مساحت دوىست و پنجاه متر فعلا دوتا موباىل و ىک لپتاپ(از واىرلس) و ىک پى سى (با کابل)بتونن همزمان استفاده کنن بعد اىن قابلىت ادامه ى دانلود بدون روشن بودن رایانه هم خىلى جالىه ىک مودم هم با اىن تواناىى معرفى کنین.مىشه تورنت هم دانلود کرد اىن طورى?

ArashMiniStar
01-11-2011, 17:24
ىک مودم واىرلس مىخوام براى مساحت دوىست و پنجاه متر فعلا دوتا موباىل و ىک لپتاپ(از واىرلس) و ىک پى سى (با کابل)بتونن همزمان استفاده کنن بعد اىن قابلىت ادامه ى دانلود بدون روشن بودن رایانه هم خىلى جالىه ىک مودم هم با اىن تواناىى معرفى کنین.مىشه تورنت هم دانلود کرد اىن طورى?
سلام.بله تورنت هم میشه.پیشنهاد من ASUS N16 یا مدل های گرون تر هست.(همین خودش خیلی عالیه:31:)

behnambb
02-11-2011, 02:01
اینم هست برای فروش فقط یکبار تست شده و تا الان هم تو کارتنش هست و مودم بسیار بسیار قوی و با چیپست هلندی ...

pouyapro
02-11-2011, 11:38
سلام.

یه مودم میخواستم بگیرم برای کانکت شدن به اینترنت با گوشی و ... از طریق Wi-Fi ...

اطلاعاتم در این زمینه در حد 0 هست، اگه لطف کنید چند مدل به قیمت مناسب پیشنهاد کنید + کمی توضیح... خیلی ممنون میشم!!

البته 2 تا PC هم به همین مودم وصل میشن...

پیروز باشید.
یه TP-LINK TD-W8901G بگیر خوب و ارزون.4تا پورت داره+وایرلس. قیمتش هم حدودا 40 تومنه.من 1-2 روز پیشگرفتم 41. اگه میخوای بیشتر هزینه کنی بگو.

porya_spy
02-11-2011, 13:53
دوستان یه مودم خوب 4 پورت وایرلس + تو جعبش روتر هم داشته باشه :31: قیمت هم 40 تا 45 . ممنون :40:

hamidzaeri
02-11-2011, 15:18
سلام
میشه یه مودم وایرلس N با 4 پورت گیگابیت که بتونه تا 3 یا 4 روز مداوم هم کار کنه، معرفی کنید. (هر چی ارزونتر هم بهتر)

pouyapro
04-11-2011, 18:02
دوستان یه مودم خوب 4 پورت وایرلس + تو جعبش روتر هم داشته باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قیمت هم 40 تا 45 . ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
میشه یه مودم وایرلس N با 4 پورت گیگابیت که بتونه تا 3 یا 4 روز مداوم هم کار کنه، معرفی کنید. (هر چی ارزونتر هم بهتر)

یه TP-LINK TD-W8901G بگیر خوب و ارزون.4تا پورت داره+وایرلس. قیمتش هم حدودا 40 تومنه.من 1-2 روز پیشگرفتم 41. اگه میخوای بیشتر هزینه کنی بگو.

انتخاب خیلی خوبی برای 40-45 تومنه.کار روتر رو هم میکنه.3 یا 4 هفته هم مداوم کار میکنه.:10:

AB
04-11-2011, 20:49
سلام

مدل TD-8961ND و TD-W8960N تی پی لینک چه فرقی با هم دارن؟

Erfan.
05-11-2011, 16:50

ممنون!
خوب گرون تر از این فرقش چی میشه؟

این بردش چه قدره؟

توی سرعت و ... اینا فرق دارن؟ یه کم توضیح بدید ممنون میشم!

پیروز باشید.

ArashMiniStar
05-11-2011, 18:18
ممنون!

این بردش چه قدره؟

پیروز باشید.
سرعت ، پوشش ، امکانات جانبی و ... .

paeez101
05-11-2011, 18:19
با سلام و خسته نباشیدمن تو تاپیک راهنمایی در مورد خرید مودم وایرلس نام کاربری شما رو دیدم که توضیحه خیلی خوب و کاملی داده بودیواسه همین چند تا سوال داشتم که اگه لطف کنی و جوابای کامل به ما بدی، انشاالله خدا با استیو جابز محشورت کنه۱.فرق adsl مودم با adsl روتر چیه دقیقا؟۲.فرق مودم وایرلس با روتر وایرلس چیه دقیقا؟۳.اکسس پوینت باز این وسط چیکارست و فرقش با دوتای بالا در چیه؟۴.من موندم که کاربرد اکسس پوینت همون کاربرد وایرلس روتره که ، پس اینا چه تفاوتی با هم دارن؟۵.من یه adsl روتر tp-link به مدل 8811 دارم ، که وایرلس نداره، و دو تا خروجی، usb و lan داره، حالا آیا آنتنی، مبدلی یا چیزی وجود نداره که به خروجی usb و یا lan وصل بشه و قابلیت وایرلس رو به دستگاه 8811 اضافه کنه؟و یا اصلا یه همچین چیزی وجود نداره؟در ضمن هدف من اینه که بتونم اینترنت ADSL رو با وایرلس روی موبایلم شیر کنم ولی الان با این تی پی لینک 8811 نمی تونم این کارو بکنم، و همچنین اولویت من استفاده از همین دستگاهه، یعنی یه چیزی باشه که با این ادغام بشه، یعنی با یه آنتنی و یا مبدلی چیزی که بهش بخوره،اگرم نشد یه چیز جداگانه و خوب معرفی کن که زیادم گرون نباشه و ما رو به هدفمون برسونهمیدونم پر حرفی کردم ولی شما ببخش و یه لطفی در حق من بکن و سوالات منو با صبر ایوبی که داری، جواب بدهپیشاپیش ممنون و بایمنتظرم[نقل ق

paeez101
05-11-2011, 18:35
با سلام و خسته نباشید
چند تا سوال داشتم که اگه لطف کنین و جوابای کامل به ما بدین، انشاالله خدا با استیو جابز محشورتون کنه

۱.فرق adsl مودم با adsl روتر چیه دقیقا؟

۲.فرق مودم وایرلس با روتر وایرلس چیه دقیقا؟

۳.اکسس پوینت باز این وسط چیکارست و فرقش با دوتای بالا در چیه؟

۴.من موندم که کاربرد اکسس پوینت همون کاربرد وایرلس روتره که ، پس اینا چه تفاوتی با هم دارن؟

۵.من یه adsl روتر tp-link به مدل 8811 دارم ، که وایرلس نداره، و دو تا خروجی، usb و lan داره، حالا آیا آنتنی، مبدلی یا چیزی وجود نداره که به خروجی usb و یا lan وصل بشه و قابلیت وایرلس رو به دستگاه 8811 اضافه کنه؟

و یا اصلا یه همچین چیزی وجود نداره؟

در ضمن هدف من اینه که بتونم اینترنت ADSL رو با وایرلس روی موبایلم شیر کنم ولی الان با این تی پی لینک 8811 نمی تونم این کارو بکنم،

و همچنین اولویت من استفاده از همین دستگاهه، یعنی یه چیزی باشه که با این ادغام بشه، یعنی با یه آنتنی و یا مبدلی چیزی که بهش بخوره،
اگرم نشد یه چیز جداگانه و خوب معرفی کنین که زیادم گرون نباشه و ما رو به هدفمون برسونه

میدونم پر حرفی کردم ولی شما ببخشین و یه لطفی در حق من بکنین و سوالات منو با صبر ایوبی که دارین، جواب بدین

پیشاپیش ممنون و منتظرم

paeez101
05-11-2011, 19:04
با سلام و خسته نباشید
چند تا سوال داشتم که اگه لطف کنین و جوابای کامل به ما بدین، انشاالله خدا با استیو جابز محشورتون کنه

۴.من موندم که کاربرد اکسس پوینت همون کاربرد وایرلس روتره که ، پس اینا چه تفاوتی با هم دارن؟

۵.من یه adsl روتر tp-link به مدل 8811 دارم ، که وایرلس نداره، و دو تا خروجی، usb و lan داره، حالا آیا آنتنی، مبدلی یا چیزی وجود نداره که به خروجی usb و یا lan وصل بشه و قابلیت وایرلس رو به دستگاه 8811 اضافه کنه؟

در ضمن هدف من اینه که بتونم اینترنت ADSL رو با وایرلس روی موبایلم شیر کنم ولی الان با این تی پی لینک 8811 نمی تونم این کارو بکنم،

و همچنین اولویت من استفاده از همین دستگاهه، یعنی یه چیزی باشه که با این ادغام بشه، یعنی با یه آنتنی و یا مبدلی چیزی که بهش بخوره،
اگرم نشد یه چیز جداگانه و خوب معرفی کنین که زیادم گرون نباشه و ما رو به هدفمون برسونه

میدونم پر حرفی کردم ولی شما ببخشین و یه لطفی در حق من بکنین و سوالات منو با صبر ایوبی که دارین، جواب بدین

پیشاپیش ممنون و منتظرم

paeez101
05-11-2011, 19:15
با سلام و خسته نباشید
چند تا سوال داشتم که اگه لطف کنین و جوابای کامل به ما بدین ، انشاالله خدا با استیو جابز محشورتون کنه

اگرم نشد یه چیز جداگانه و خوب معرفی کن که زیادم گرون نباشه و ما رو به هدفمون برسونه

میدونم پر حرفی کردم ولی شما ببخشین و یه لطفی در حق من بکنین و سوالات منو با صبر ایوبی که دارین ، جواب بدین

پیشاپیش ممنون و منتظرم

پست ارسال شده توسط موبايل

Erfan.
05-11-2011, 22:36
سرعت ، پوشش ، امکانات جانبی و ... .

از من اسرار که یه کم توضیح بدید و از شما جواب چند کلمه ای :دی

سرعت تا چه حد محدود میشه؟ یعنی این مودم ها سرعت ADSL مزخرف مارو محدود میکنن؟

امکانات جانبی منظورتون چیا هست؟

ممنون!:20:

EXTREME
05-11-2011, 22:47
ممنون!

این بردش چه قدره؟

پیروز باشید.
این مدل الان تو بازار کم شده و خوب گیر نمیاد
این مدل استاندارد سری g هست که در فضای بسته تا 35 متتر و در فضای باز تا 125 متر برد داره
مجهز به یک آنتن 5dbi هست
بردش خوبه امواج از دیوار رد میشه و قابلیت ارتقای آنتن رو هم داره
مجهز به 4 پورت هست
این هم مودم adsl هست هم روتر و هم اکسس پوینت
از فرکانس 2.4 گیگاهرتز هم پشتیبانی میکنه
سوالی دیگه ای هم بود در خدمتم
کانفیگشم راحته
ولی اگه بودجشو داری سری n بگیر
مکان مودم هم در برد اون مهمه
ترنسفرریت اطلاعات در وایرلس 54mbps هست که برای کاربردهای خانگی کافی هست

paeez101
05-11-2011, 23:36
با سلام و خسته نباشید
چند تا سوال داشتم که اگه لطف کنین و جوابای کامل به ما بدین ، انشاالله خدا با استیو جابز محشورتون کنه

اگرم نشد یه چیز جداگانه و خوب معرفی کن که زیادم گرون نباشه و ما رو به هدفمون برسونه

میدونم پر حرفی کردم ولی شما ببخشین و یه لطفی در حق من بکنین و سوالات منو با صبر ایوبی که دارین ، جواب بدین

پیشاپیش ممنون و منتظرم

بابا ما هم آدمیم، جواب ما رو هم بدین

aking
05-11-2011, 23:38
با سلام و خسته نباشید

پیشاپیش ممنون و منتظرم

ADSL روتر امکان اشتراک گذاری بین چند کامپیوتر (همزمان) به وسیله کابل LAN رو امکان پذیر میکنه.

ADSL وایرلس روتر امکان اشتراک گذاری بین چند کامپیوتر (همزمان) بدون سیم رو امکان پذیر میکنه.

اکسس پوینت به دستگاهایی که توانایی برقراری اتصال بین کامپیوتر ها رو به ما بده میگن ...
ADSL روتر و با وایرلس روتر قابلیت اکسس پوینت دارن

بهترین روش استفاده از مودم وایرلس هست که به صرفه تر هستش , قیمت هاش از 40 هزار تومن به بالا هست
سوالی داشتی در خدمتم

یا علی , ابوالفضل

paeez101
06-11-2011, 10:49
ADSL روتر امکان اشتراک گذاری بین چند کامپیوتر (همزمان) به وسیله کابل LAN رو امکان پذیر میکنه.

ADSL وایرلس روتر امکان اشتراک گذاری بین چند کامپیوتر (همزمان) بدون سیم رو امکان پذیر میکنه.

اکسس پوینت به دستگاهایی که توانایی برقراری اتصال بین کامپیوتر ها رو به ما بده میگن ...
ADSL روتر و با وایرلس روتر قابلیت اکسس پوینت دارن

بهترین روش استفاده از مودم وایرلس هست که به صرفه تر هستش , قیمت هاش از 40 هزار تومن به بالا هست
سوالی داشتی در خدمتم

یا علی , ابوالفضل

خیلی خیلی ممنون بابت پاسختون، اما این همه سوال از من و این جوابای تلگرافی از شما

قصد من از این سوالات نه تنها رفع مشکلم، بلکه به دست آوردن کمی اطلاعات مفید درباره این دسته از سخت افزارهاست،

اگه کسی بیشتر میدونه، به من کمک کنه، راه دوری نمیره، اگه لینکی چیزی البته به فارسی دارین که میتونه در این مورد اطلاعات بیشتری به من بده، معرفی کنین لطفاً

aking
06-11-2011, 11:35
خیلی خیلی ممنون بابت پاسختون، اما این همه سوال از من و این جوابای تلگرافی از شما

قصد من از این سوالات نه تنها رفع مشکلم، بلکه به دست آوردن کمی اطلاعات مفید درباره این دسته از سخت افزارهاست،

اگه کسی بیشتر میدونه، به من کمک کنه، راه دوری نمیره، اگه لینکی چیزی البته به فارسی دارین که میتونه در این مورد اطلاعات بیشتری به من بده، معرفی کنین لطفاً

یه توضیح کلی دادم تا بدونی اینا چی هست و چی کار میکنه , بیشتر از این موضوع تاپیک منحرف میکنه
تو نت یه سرچ بزنی مطلب درباره اینا پره
درمورد خرید مودم وایرلس سوال داشتی بپرس دوستان کمکتون میکنند
موفق باشی

paeez101
06-11-2011, 11:48
یه توضیح کلی دادم تا بدونی اینا چی هست و چی کار میکنه , بیشتر از این موضوع تاپیک منحرف میکنه
تو نت یه سرچ بزنی مطلب درباره اینا پره
درمورد خرید مودم وایرلس سوال داشتی بپرس دوستان کمکتون میکنند
موفق باشی

خوب اگه دادن توضیحات جزیی در مورد سوالات من، موضوع تاپیک رو منحرف میکنه، جواب این سوالات رو اگه اگه میدونی، در یه پیغام خصوصی بهم بگو

در ضمن عزیزم،من تو گوگل سرچ زدم که به این تاپیک رسیدم دیگه

poonel
08-11-2011, 17:48
تفاوت مودم با روتر چیه؟
بعضی دستگاهها رو دیدم نوشته مودم روتر وایرلس و بعضی دیگه نوشته روتر وایرلس.

ArashMiniStar
08-11-2011, 19:42
تفاوت مودم با روتر چیه؟
بعضی دستگاهها رو دیدم نوشته مودم روتر وایرلس و بعضی دیگه نوشته روتر وایرلس.
اولی مودم ای دی اس ال هم هست.

poonel
08-11-2011, 20:34
اساتید عزیز
محبت کنید، بگید آیا بهتر از مودم ASUS N13 چیزی تو بازار هست؟
من یه مودم میخوام که فاصله زیادی رو پوشش بده و از موانع مثل دیوارهای خیلی ضخیم راحت سیگنال بده. N13 پوشش خوبی داره اما میخوام ببینم چیز بهتری هم هست؟
N13 قیمتش چنده؟

ArashMiniStar
09-11-2011, 13:57
اساتید عزیز
محبت کنید، بگید آیا بهتر از مودم ASUS N13 چیزی تو بازار هست؟
من یه مودم میخوام که فاصله زیادی رو پوشش بده و از موانع مثل دیوارهای خیلی ضخیم راحت سیگنال بده. N13 پوشش خوبی داره اما میخوام ببینم چیز بهتری هم هست؟
N13 قیمتش چنده؟
N13 یا N13U!?

ArashMiniStar
13-11-2011, 20:52
نمیدونم چرا اینقدر فعالیت کم شده!! میان سوال میکنن پی اون رو نمیگیرن.:13:

eng2006
15-11-2011, 12:59
یه مودم وای فای دار ADSl خوی میخوام.
دوستم d-link 2730 خریده 55 تومان راضیه !
بهتر از این مودم چیزی هست با همین قیمتا ؟
ایسوز چطوره؟
لطفا کسانی که تجربه دارن راهنمایی کامل کنن
ممنون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ArashMiniStar
15-11-2011, 13:08
یه مودم وای فای دار ADSl خوی میخوام.
دوستم d-link 2730 خریده 55 تومان راضیه !
بهتر از این مودم چیزی هست با همین قیمتا ؟
ایسوز چطوره؟
لطفا کسانی که تجربه دارن راهنمایی کامل کنن
ممنون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ایسوز هم مودم های با کیفیتی داره.اگه دوستتون راضی هستن چرا نخرید پس؟:31:

eng2006
15-11-2011, 13:11
نمیدونم بقیه شاید بهتر از اون باشن.
D link بهتره یا Tp link
چرا بیشتر اینجا همه Tp link رو معرفی کردن؟
فرق روتور با وایرلس چیه؟
من میخوام هم کامپیوتر هم لبتاب هم گوشی رو استفاده کنم چه حالتی باید بگیرم؟