PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره در مورد خرید مودم وایرلس

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18

َARM1
01-02-2014, 11:09
:n13:حالا چی بگیرم .؟؟

leo.unique
01-02-2014, 11:32
بد جوری!؟:n23:
خودت تصور میکردی تروپوت وایرلس 2750u اینقدر پایین باشه ؟:n27:

DragonVsPhoenix
01-02-2014, 13:27
:n13:حالا چی بگیرم .؟؟

گفتم دیگه اگه با پولش مشکل نداری 8970

amir_82111
01-02-2014, 15:28
سلام.
من یه مودم 2750u مشکی خریدم... حالا یعنی این چون مشکیه به درد نمیخوره؟
دقیقا فرقش با سفید چیه؟
این که میگن چیپست سفید سازگارتره دقیقا یعنی چی؟یعنی چیپست مشکی با خط adsl ایران مشکل داره؟
از نظر سازگاری با گوشی ها چه فرقی دارن این دو رنگ؟

ورژن سخت افزار مودم من C1 هستش حالا آنتن این مدل 5dbi هستش یا 2.5dbi>؟

َARM1
01-02-2014, 15:36
سلام.
دقیقا فرقش با سفید چیه؟
این که میگن چیپست سفید سازگارتره دقیقا یعنی چی؟یعنی چیپست مشکی با خط adsl ایران مشکل داره؟

چند گرفتی ؟ بردش چطوره ؟ و گرم زیاد نمیکنه ؟

amir_82111
01-02-2014, 16:07
چند گرفتی ؟ بردش چطوره ؟ و گرم زیاد نمیکنه ؟

95 تومان...
یه ذره گرم میشه...
با لن بهش وصل شدم... هنوز بردشو تست نکردم...

leo.unique
01-02-2014, 17:04
سلام.
دقیقا فرقش با سفید چیه؟

ورژن سخت افزار مودم من C1 هستش حالا آنتن این مدل 5dbi هستش یا 2.5dbi>؟
کی گفته به درد نمیخوره ؟ چیپست c1 برودکام آمریکاییه !!! اما u1 ریل تک تایوانی و پورت wan داره !
آره مشکلاتی گزارش شده! :n02:
اطلاعاتی در دست نیست !
هردو ورژن آنتنشون 5 هست !

par_haam
01-02-2014, 18:32
امروز رفتم بازار --- DSL-N12 که کلا نبود ! باز ما خواستیم یه چیزی بگیریم در بازار نیست شد !

leo.unique
01-02-2014, 19:17
امروز رفتم بازار --- DSL-N12 که کلا نبود ! باز ما خواستیم یه چیزی بگیریم در بازار نیست شد !
DSL-N12U یا DSL-N12U B1 یا DSL-N12E ؟؟:n13:

par_haam
01-02-2014, 19:27
دنبال B1 بودم ، سری قدیمش که هیچی :دی

amir_82111
01-02-2014, 20:20
کی گفته به درد نمیخوره ؟ چیپست c1 برودکام آمریکاییه !!! اما u1 ریل تک تایوانی و پورت wan داره !
آره مشکلاتی گزارش شده! :n02:
اطلاعاتی در دست نیست !
هردو ورژن آنتنشون 5 هست !

پس چرا اینجا همه میگن سفید بخرید؟؟؟؟
این C1 که من دارم هم پورت wan داره..
راستی چرا تو سایت خود dlink نزده که این مدل wan داره؟و تو عکساش آنتنش کوچیکتره.. فرق اون آنتن ها با این آنتن بزرگتر ها تو چیه؟
و یه چیز دیگه چرا اینترفیس این مدل فرق داره با مدل های دیگه؟مدل های دیگه هم منو افقی داره و هم عمودی ولی این 2750u همه منو هاش عمودیه...

leo.unique
01-02-2014, 21:13
راستی چرا تو سایت خود dlink نزده که این مدل wan داره؟و تو عکساش آنتنش کوچیکتره.. فرق اون آنتن ها با این آنتن بزرگتر ها تو چیه؟
و یه چیز دیگه چرا اینترفیس این مدل فرق داره با مدل های دیگه؟مدل های دیگه هم منو افقی داره و هم عمودی ولی این 2750u همه منو هاش عمودیه...
گفتم که مشکلاتی گزارش شده بود از مدل مشکی !!!!:n06:
پورت ون داره و هم قیمت سفید شده ! این یعنی اینکه ...:n10:

DragonVsPhoenix
01-02-2014, 21:14

اون آنتنا دو دسیبلی هستن. یه عکس از اینترفیسش میزاری ببینم چه فرقی داره با مال من؟

yas956
01-02-2014, 21:29
دوستان میشه یکی مشخصات WAG120N رو بهم بده ممنون :n16:

ha88an
01-02-2014, 21:30
دوستان میشه یکی مشخصات WAG120N رو بهم بده ممنون :n16:

اینو پیدا کردم واست فقط انگلیسیه :n18:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amir_82111
01-02-2014, 21:47
اون آنتنا دو دسیبلی هستن. یه عکس از اینترفیسش میزاری ببینم چه فرقی داره با مال من؟

از شما هم اینجوری اینترفیسش؟

amir_82111
01-02-2014, 21:51
گفتم که مشکلاتی گزارش شده بود از مدل مشکی !!!!:n06:
پورت ون داره و هم قیمت سفید شده ! این یعنی اینکه ...:n10:
یعنی چی؟ یعنی چیپست مشکی ها هم عین سفید ها شده؟ چطوری میشه فهمید چیپستشون چیه؟ یا آنتنشون؟شاید این جدید ها آنتنشون 2.5 dbi شده...

DragonVsPhoenix
01-02-2014, 23:17

از شما هم اینجوری اینترفیسش؟

نه این جوری نیست. ولی من یه دلینک قدیمی داشتم اگه اشتباه نکنم مدلش 2520 بود اونم اینترفیسش این شکلی بود. شاید فریم ورشو آپدیت کنی عوض شه شکلش.

amir_82111
01-02-2014, 23:31
نه این جوری نیست. ولی من یه دلینک قدیمی داشتم اگه اشتباه نکنم مدلش 2520 بود اونم اینترفیسش این شکلی بود. شاید فریم ورشو آپدیت کنی عوض شه شکلش.

یه عکس از اینترفیست واسم بذار...

از کجا باید فریمور جدیدشو بگیرم؟ الان وژن ME_1.10 روش نصبه

DragonVsPhoenix
01-02-2014, 23:56

ماله تو که ورژنش بالاتره!:n27:

البته یه توجیه دیگه هم اینه که اینترفیس مودم با چیپست برادکام شکلشون فرق میکنه چون که 2520 هم چیپستش برادکام بود. به نظرم آپدیتو بی خیال شو.

amir_82111
02-02-2014, 00:34
ماله تو که ورژنش بالاتره!:n27:

البته یه توجیه دیگه هم اینه که اینترفیس مودم با چیپست برادکام شکلشون فرق میکنه چون که 2520 هم چیپستش برادکام بود. به نظرم آپدیتو بی خیال شو.

چرا مودم من اینترفیسش انقدر سادس؟ نکنه تقلبیه؟؟

leo.unique
02-02-2014, 01:46
اگه مشکل داشت آپدیت کن در غیراینصورت اصلا پیشنهاد نمیشه !!!

mrhdir
02-02-2014, 06:43
اگه میشه مودم های 2750U و TD-W8951ND رو یه مقایسه بکنین من نمیدونم کدوم رو بخرم
و اینکه TD-W8951ND با مدل بدون ND چه فرقی داره
و دیگه اینکه از کجا بفهمم مودم 2750U سری جدید میتونم تو بازار گیر بیارم از کجا معلومه اصلا سری قدی می جدیدش از کجا معلوم میشن؟
و فرق Dlink و TPlink بگین کدوم بهتره
خواهشا هم کامل و درست جواب بدین

DragonVsPhoenix
02-02-2014, 09:58
چرا مودم من اینترفیسش انقدر سادس؟ نکنه تقلبیه؟؟

كجاش ساده هست. همه منوهايی که مودم من داره مال تو هم داره فقط طراحیش عمودی شده گفتم احتمال زیاد به خاطر اینه که چیپستت برادکامه.

DragonVsPhoenix
02-02-2014, 10:02
اگه میشه مودم های 2750U و TD-W8951ND رو یه مقایسه بکنین من نمیدونم کدوم رو بخرم
و اینکه TD-W8951ND با مدل بدون ND چه فرقی داره
و دیگه اینکه از کجا بفهمم مودم 2750U سری جدید میتونم تو بازار گیر بیارم از کجا معلومه اصلا سری قدی می جدیدش از کجا معلوم میشن؟
و فرق Dlink و TPlink بگین کدوم بهتره
خواهشا هم کامل و درست جواب بدین
2750 از هر نظر از 8951 بهتره والبته 30 تومن هم گرونتره. پورت usb پورت wan ساپورت ipv6 دو آنته بودن و ... مزیت 2750 نسبت به8951ه.
سفیدا سری جدیدن و سیاها قدیمی اگه از مخابرات اینترنت میگیری ترجیحا سفید بردار اگه نه فرق آنچنانی نمیکنه

vahedsaeed
02-02-2014, 11:04
اقا این 8968 ورژن دو که می خوام بگیرم یه سوال دارم.جایی که من استفاده می کنم مغازه است.مودم رو می خوام زیر زمین بزارم می ترسم به همکف انتن دهیش ضعیف باشه.زیرزمین 30 متر - همکف 25 متر .البته زیرزمین که می گم فقط 4 تا پله می خوره میره و زیر همکف واقع نشده.اما از دیوار بینشون می ترسم.فقط به اندازه همون یک در بین بالا و پایینه.مشکلی پیش نمیاد؟بالا هم نهایت همون 25 متر و می خوام پوشش بده.

leo.unique
02-02-2014, 11:38
یعنی چی؟ یعنی چیپست مشکی ها هم عین سفید ها شده؟ چطوری میشه فهمید چیپستشون چیه؟ یا آنتنشون؟شاید این جدید ها آنتنشون 2.5 dbi شده...
منظورم اینه که احتمال داره تغییر چیپست داده باشن:n10:

DragonVsPhoenix
02-02-2014, 11:59
اقا این 8968 ورژن دو که می خوام بگیرم یه سوال دارم.جایی که من استفاده می کنم مغازه است.مودم رو می خوام زیر زمین بزارم می ترسم به همکف انتن دهیش ضعیف باشه.زیرزمین 30 متر - همکف 25 متر .البته زیرزمین که می گم فقط 4 تا پله می خوره میره و زیر همکف واقع نشده.اما از دیوار بینشون می ترسم.فقط به اندازه همون یک در بین بالا و پایینه.مشکلی پیش نمیاد؟بالا هم نهایت همون 25 متر و می خوام پوشش بده.

نگران نباش مشکلی پیش نمیاد. 30 متر آنچنان مساحتی نیستش که یه دیوار مشکل ایجاد کنه.

mrhdir
02-02-2014, 15:18
2750 از هر نظر از 8951 بهتره والبته 30 تومن هم گرونتره. پورت usb پورت wan ساپورت ipv6 دو آنته بودن و ... مزیت 2750 نسبت به8951ه.
سفیدا سری جدیدن و سیاها قدیمی اگه از مخابرات اینترنت میگیری ترجیحا سفید بردار اگه نه فرق آنچنانی نمیکنه

پس یعنی tplink آنتن دهیش ضعیفه؟؟ ipv6 به چه درد میخوره من که دارم از ipv4 استفاده میکنم
و اینکه کلا غیر از این دو مدل که مقایسه کردید کلا dlink بهتره یا tplink?????? مثلا مدل های بالاتر tp مثل 8961nd و 8968 اونا چی خوبند بهتر از دی لینکه آیا؟

Sent from my Xperia SP using Tapatalk

DragonVsPhoenix
02-02-2014, 15:33
پس یعنی tplink آنتن دهیش ضعیفه؟؟ ipv6 به چه درد میخوره من که دارم از ipv4 استفاده میکنم
و اینکه کلا غیر از این دو مدل که مقایسه کردید کلا dlink بهتره یا tplink?????? مثلا مدل های بالاتر tp مثل 8961nd و 8968 اونا چی خوبند بهتر از دی لینکه آیا؟

2750 و 8968 ورژن 2 تقریبا تو یه سطحا انتخابش به سلیقت مونده.

Hamed DC
02-02-2014, 16:04

دوست عزیز برای خرید یک کالا به هیج وجه نمیشه از سلیقه گرایی استفاده کرد!!!
به دلالیل زیر خرید مودم 2750Uرو توصیه نمیکنم:
عدم تعویض آنتهای وایرلس.
عدم آپدیت و تعویض فریمور.
داغ کرد برد اصلی(بر اساس تجربیات خودم).
قطع شدنهای متوالی بعد از چند ماه استفاده.
مشکل گرفتن آی پی با برخی از ISP های ایران.
و..... .

پیشنهاد بنده خرید مودم 8968 هستش/.....

Hamed DC
02-02-2014, 16:06

فقط داشتن پورت USB یک مزیت(!!!) محسوب میشه و بقیه موارد جز محسنات این مدل نیستش!!!

leo.unique
02-02-2014, 16:40
عدم تعویض آنتهای وایرلس.
و..... .

c1 یا u1 ??

DragonVsPhoenix
02-02-2014, 16:48
عدم تعویض آنتهای وایرلس.
و..... .

پیشنهاد بنده خرید مودم 8968 هستش/.....
من مدل سفیدشو دارم.
فعلا چهار ماهه مودمم رو خاموش نکردم، نه مشکل قعطی داشتم نه مشکل گرفتن ip و نه مشکل داغ کردن.
مشکلی با فریم ور نداشتم که حالا آپدیت لازم داشته باشه ولی معمولا tplink امکانات بیشتری تو تنظیماتش ارائه میده و بیشتر هم آپدیت میکنه. اگه بحث نصب فریم ورهای open-wrtیه که 8968 هم ازشون پشتیبانی نمیکنه.
میمونه آنتنش که برا کاربری خونگی مخصوصا اگه تو 2 یا 3 طبقه قراره وایرلس داشته باشی بهترین انتخاب آنتن 5 دسیبلیه که برد عمودی و افقی مناسبی داره. شاید تو یه خونه بزرگ یه طبقه ای تعویض آنتن به کار بیاد.
از طرفی سرعت نوشت و خوندن پورت usb تو 2750 از 8968 بالاتره.

Hamed DC
02-02-2014, 16:50
c1 یا u1 ??

جالبه!!!:
Dlink 2750U ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Hamed DC
02-02-2014, 16:55
من مدل سفیدشو دارم.
فعلا چهار ماهه مودمم رو خاموش نکردم، نه مشکل قعطی داشتم نه مشکل گرفتن ip و نه مشکل داغ کردن.
مشکلی با فریم ور نداشتم که حالا آپدیت لازم داشته باشه ولی معمولا tplink امکانات بیشتری تو تنظیماتش ارائه میده و بیشتر هم آپدیت میکنه. اگه بحث نصب فریم ورهای open-wrtیه که 8968 هم ازشون پشتیبانی نمیکنه.
میمونه آنتنش که برا کاربری خونگی مخصوصا اگه تو 2 یا 3 طبقه قراره وایرلس داشته باشی بهترین انتخاب آنتن 5 دسیبلیه که برد عمودی و افقی مناسبی داره. شاید تو یه خونه بزرگ یه طبقه ای تعویض آنتن به کار بیاد.
از طرفی سرعت نوشت و خوندن پورت usb تو 2750 از 8968 بالاتره.

دست عزیز عدم تعویض آنتن برای یک مودم بزرگتری نقص محسوب میشه.
بنده هم بیشتر مدلهای این برند رو داشتم. که برحی ISPها مشکل داره.
بحث این نیست که من به شما یا خریدار اثبات کنم کخ کدام بهتر هستش. بحث نقایصی هستش که باید گفته بشه و انتخاب رو به خریدار واگذاشت!
شما با بالا بردن مساحت در آینده نمیتونی از همه پهنای باند مودم بهره ببری و عملا اون مدلهایی که آنتن قابل تعویض ندارن، یه جوری حالت دکوری به خودشون میگیرن.
در مورد برد افقی و عمودی هم مباحث بسیار گسترده تری وجود داره که فقط به Gain آنتن منتهی بشه.
سرعت بالای USB هم به موارد متعددی بستگی داره که همه رو نمیشه با مدل مودم نسبت داد!!!

DragonVsPhoenix
02-02-2014, 17:08
دست عزیز عدم تعویض آنتن برای یک مودم بزرگتری نقص محسوب میشه.
بنده هم بیشتر مدلهای این برند رو داشتم. که برحی ISPها مشکل داره.
بحث این نیست که من به شما یا خریدار اثبات کنم کخ کدام بهتر هستش. بحث نقایصی هستش که باید گفته بشه و انتخاب رو به خریدار واگذاشت!
شما با بالا بردن مساحت در آینده نمیتونی از همه پهنای باند مودم بهره ببری و عملا اون مدلهایی که آنتن قابل تعویض ندارن، یه جوری حالت دکوری به خودشون میگیرن.
در مورد برد افقی و عمودی هم مباحث بسیار گسترده تری وجود داره که فقط به Gain آنتن منتهی بشه.
سرعت بالای USB هم به موارد متعددی بستگی داره که همه رو نمیشه با مدل مودم نسبت داد!!!

بله مدل c1 به نگرفتن ip معروف بود. تو مدلu1 این مشکلو ندیدیم.
عدم قابلیت تعویض آنتن هم بستگی به جایی که قراره استفاده کنی میتونه یه عیب بزرگ باشه یه اصلا عیب محسوب نشه. مسلما وقتی مجبوری به خاطر شرایط خاص از آنتن خاص استفاده کنی معلومه که چی باید بخری. ولی به هر حال آنتن 5دسی بلی منطقی ترین برد رو تو بعد عمودی و افقی میده و آنتن 7 دسی بلی کارائی خوبی برا یه طبقه ارائه میده (تو مصراف خونگی)
سرعت usb هم از همه بیشتر به فرکانس چیپست به کار رفته تو مودم بستگی داره.

vahedsaeed
02-02-2014, 17:12
تو اینترنت که واسه فروش 130 تومنه.بازار باید 110-120 تومن باشه.خوب حالا 8968 ورژن دو با مخابرات سازگاره انشاء اله؟

DragonVsPhoenix
02-02-2014, 17:17
تو اینترنت که واسه فروش 130 تومنه.بازار باید 110-120 تومن باشه.خوب حالا 8968 ورژن دو با مخابرات سازگاره انشاء اله؟
آره سازگاره.

Hamed DC
02-02-2014, 17:18
بله مدل c1 به نگرفتن ip معروف بود. تو مدلu1 این مشکلو ندیدیم.
عدم قابلیت تعویض آنتن هم بستگی به جایی که قراره استفاده کنی میتونه یه عیب بزرگ باشه یه اصلا عیب محسوب نشه. مسلما وقتی مجبوری به خاطر شرایط خاص از آنتن خاص استفاده کنی معلومه که چی باید بخری. ولی به هر حال آنتن 5دسی بلی منطقی ترین برد رو تو بعد عمودی و افقی میده و آنتن 7 دسی بلی کارائی خوبی برا یه طبقه ارائه میده (تو مصراف خونگی)
سرعت usb هم از همه بیشتر به فرکانس چیپست به کار رفته تو مودم بستگی داره.
برند دیلینک همراه مشکلاتی رو با خودت یدک میکشه که تا این موارد رفع نشه، نمیشه یک مودم ایده آل رو به این برند نصبت داد.
البته منظورم سریهایی هستش که برای آسیا و خاورمیانه در نظر گرفته شده. چون سایر سریها این مشکلات خنده دار رو ندارن.
در خرید هر وسیله هم باید آینده نگری رو کمی(!!!) در نظر داشت و صرف داشتن یک مدل با تعصب اون رو به دیگران پیشنهاد نداد.
در خرید مودم چند اصل مهم رو باید در نظر گرفت که حریدار بعد از حرید به مشکل نخوره.
و اینکه چیزی به اسم فرکانس چیپست تا حالا نشنیدم. همه مودمهای با سرعت بالا از چیپهای سری N بهره میبرن. . چیزی به اسم فرکانس چیپ مطرج نیست.
اگر منظورتون محدوده فرکانس آنتن هستش، باید بگم که ارتباطی به چیپ و یا بقول شما فرکانس چیپ نداره. اون محدوده فرکانس آنتهانهاست که اگر بالای2.5باشه
تداخل امواج کمتری رو شاهد هستش و اگر تلفنی با این فرکانس کاری در محیط باشه ازش استفاده بشه، باعث افت سرعت نمیشه. پس داشتان فرکانس کلا
با اون چیزی که شما میگین فرق میکنه.

leo.unique
02-02-2014, 17:23
این از اون حرفا بودا :n02: این گفته حداقل در مورد u1 غلطه چون لینک آپدیت فیرمورشو گذاشتم چند صفحه قبل

DragonVsPhoenix
02-02-2014, 17:26
برند دیلینک همراه مشکلاتی رو با خودت یدک میکشه که تا این موارد رفع نشه، نمیشه یک مودم ایده آل رو به این برند نصبت داد.
البته منظورم سریهایی هستش که برای آسیا و خاورمیانه در نظر گرفته شده. چون سایر سریها این مشکلات خنده دار رو ندارن.
در خرید هر وسیله هم باید آینده نگری رو کمی(!!!) در نظر داشت و صرف داشتن یک مدل با تعصب اون رو به دیگران پیشنهاد نداد.
در خرید مودم چند اصل مهم رو باید در نظر گرفت که حریدار بعد از حرید به مشکل نخوره.
و اینکه چیزی به اسم فرکانس چیپست تا حالا نشنیدم. همه مودمهای با سرعت بالا از چیپهای سری N بهره میبرن. . چیزی به اسم فرکانس چیپ مطرج نیست.
اگر منظورتون محدوده فرکانس آنتن هستش، باید بگم که ارتباطی به چیپ و یا بقول شما فرکانس چیپ نداره. اون محدوده فرکانس آنتهانهاست که اگر بالای2.5باشه
تداخل امواج کمتری رو شاهد هستش و اگر تلفنی با این فرکانس کاری در محیط باشه ازش استفاده بشه، باعث افت سرعت نمیشه. پس داشتان فرکانس کلا
با اون چیزی که شما میگین فرق میکنه.
خب حالا بشنوین! منظورم clock speed چیپستشه که دلینکی که شما داشتین فرکانسش 320mhz بوده و 32mb رم داشته.

Hamed DC
02-02-2014, 17:38
این از اون حرفا بودا :n02: این گفته حداقل در مورد u1 غلطه چون لینک آپدیت فیرمورشو گذاشتم چند صفحه قبل

پس توصیه میکنم که حتما فریمورش رو آپدیت کنی.
چون نتیجه خوبی در برد داره دوست خوبم." بهترین حالتش عدم شناسایی پورتهاست" .

Hamed DC
02-02-2014, 17:39
خب حالا بشنوین! منظورم clock speed چیپستشه که دلینکی که شما داشتین فرکانسش 320mhz بوده و 32mb رم داشته.

میشه یه منبع معتبر در زمینه این موردی که فرمودین ارائه بدین.
ممنونم.

mrhdir
02-02-2014, 17:43

8968 هم مگه ورژن هاش مختلفه؟ از کجا ورژن 2 اش رو گیر بیارم؟ و اینکه از dlink خودم زیاد بخاطه قیافش خوشم نمیاد ولی یک سری از خریدارای دیجیکالای تی پی لینک گفته بودن بعد چند ماه استفاده مودم از اینترنت قطع میشه ریست باید کرد مودم رو
توروخدا خودتون بگین کدوم رو بگیرم

leo.unique
02-02-2014, 17:48
پس توصیه میکنم که حتما فریمورش رو آپدیت کنی.
چون نتیجه خوبی در برد داره دوست خوبم." بهترین حالتش عدم شناسایی پورتهاست" .
دعبا داری ؟:n24::n25:بریم پی تی :n08:
من w8951nd دارم

Hamed DC
02-02-2014, 17:51
من w8951nd دارم

خیر دوست گلم. چون خودم ضربه آپدیت کردن فریمور رو بارها خوردم و آخر کار مجبور به فلش رم دستگاه شدم!
در خدمتت هستم توی پی تی.....

DragonVsPhoenix
02-02-2014, 17:58
ممنونم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

vahedsaeed
02-02-2014, 17:59
خوب این فریمور که نمی خواد؟من از این چیزا سر در نمیارما!من می خوام تو اینترنت بچرخم و با وای فای گوشیم وصل بشم منظورم 8968

tohid_2651
02-02-2014, 18:02
سلام
من واسه اینترنت مخابرات یه مودم مناسب میخوام کهWireless ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و wifi باشه و فقط با لپ تاپ وصل میشم-برد زیادم نیاز ندارم .
زیر 100 تومن پیشنهادتون چیه؟

Hamed DC
02-02-2014, 18:07
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنونم بابت منبعتون، دوست خوبم.
این رم بافر سیستم محصوب نمیشه. برای دخیره سازی فریمور دستگاه هستش. و در سرعت اطلاعات تاثیری نداره!
در چیپ دستگته هم چیزی به اسم فرکانس من ندیدم. فقط حجم رم دستگته رو اسم بده که یا16هستن و یا32مگ هستن.
بازم اگه مطلبی در این مورد داشتین بگذارین چون به شخصه مطلبی در مورد فرکانس کاری چیپ ستهای مودم و اکسس پوینتها، ندیدم.
بازم ممنونم بابت مطلبتون.

leo.unique
02-02-2014, 18:08
ممنونم.
بهرحال هر چیپی یه کلاکی داره !:n01:

DragonVsPhoenix
02-02-2014, 18:24
ممنونم بابت منبعتون، دوست خوبم.
این رم بافر سیستم محصوب نمیشه. برای دخیره سازی فریمور دستگاه هستش. و در سرعت اطلاعات تاثیری نداره!
در چیپ دستگته هم چیزی به اسم فرکانس من ندیدم. فقط حجم رم دستگته رو اسم بده که یا16هستن و یا32مگ هستن.
بازم اگه مطلبی در این مورد داشتین بگذارین چون به شخصه مطلبی در مورد فرکانس کاری چیپ ستهای مودم و اکسس پوینتها، ندیدم.
بازم ممنونم بابت مطلبتون.
خب دیگه، تو لینک دوم مدل BCM63281 رو جستجو کنین اطلاعات دقیقشو میتونین ببینین. دونستن مدل چیپستا و فرکانسشون به خاطر بررسی سازگاریه کاستوم فریم ورهایی مثل dd-wrt و open-wrtیه که امکانات بیشتری رو در اختیار میزاره.

vahedsaeed
02-02-2014, 18:57
نگفتید منظور از فریم ور چیه؟همون نت فریم ورک ؟

sasan.69
02-02-2014, 19:00
کیفیت TP-LINK 8901چطوره؟(وقتی گرفتم میگن که کیفیت نداره!)

Hamed DC
02-02-2014, 19:38
خب دیگه، تو لینک دوم مدل BCM63281 رو جستجو کنین اطلاعات دقیقشو میتونین ببینین. دونستن مدل چیپستا و فرکانسشون به خاطر بررسی سازگاریه کاستوم فریم ورهایی مثل dd-wrt و open-wrtیه که امکانات بیشتری رو در اختیار میزاره.
من چیزی از فرکانس نتونستم پیدا کنم توی لینک دوم!!!
میشه در مورد ارتباط مدل چیپستو فرکانس کاری اون(که هنوز بهید میدونم چنین چیزی وجود داشته باشه) به طور کامل توضیح بدین؟؟؟
و اینکه فرکانس چه ارتباطی با فریمور و مواردی که فرمودین داره؟؟؟
ممنونم.

Hamed DC
02-02-2014, 19:40
نگفتید منظور از فریم ور چیه؟همون نت فریم ورک ؟

در اصل نرم افزاری هستش که قطعه سخت افزاری رو به سیستم عامل میشناسونه و اطلاعات و مشخصات سخت افزار مربوطه رو در خدش ذخیره داره.
که شرکتها با توجه به به روز شدن نرم افزارها د برای بالا بردن کارایی سخت افزار خود و شناسایی سرعتر اون، فریمورهای جدید رو برای آپدیت دستگاهشون ارائه میدن.

Hamed DC
02-02-2014, 19:53
8968 هم مگه ورژن هاش مختلفه؟ از کجا ورژن 2 اش رو گیر بیارم؟ و اینکه از dlink خودم زیاد بخاطه قیافش خوشم نمیاد ولی یک سری از خریدارای دیجیکالای تی پی لینک گفته بودن بعد چند ماه استفاده مودم از اینترنت قطع میشه ریست باید کرد مودم رو
توروخدا خودتون بگین کدوم رو بگیرم

بله دوست عزیز.
برای این منظور باید به قسمت زیرین مودم و یا قسمتی از کارتن که شماره سریال مودم نوشته شده دقت کنید:

تنها فرقی هم که ورژنهای 1 با ورژنهای2 داره در نوع آنتنش هست. که در ورژن2 آنتنها دوتا5dB هستن ولی در ورژن1 آنتنها دوتا3dB هستن.
توی بازار هم99 درصد موارد از نوع نسخه یک هستش. و نسخه2 خیلی سخت گیر میادش.
برخی مدلهای TP-Link که فاقد چیپهای Broadcomبودن، ممکنه با مشکل روبرو شده باشن. این مدل رو +8961 رو تست زدم. هیج مشکلی ندارن!

Hamed DC
02-02-2014, 19:54
کیفیت TP-LINK 8901چطوره؟(وقتی گرفتم میگن که کیفیت نداره!)

از چه نظر؟؟؟

sasan.69
02-02-2014, 19:59
از چه نظر؟؟؟

به طور کلی... حالا یه نمونش این که وایرلسش زود میسوزه! شما چیزی نشنیدید؟

vahedsaeed
02-02-2014, 20:02
در اصل نرم افزاری هستش که قطعه سخت افزاری رو به سیستم عامل میشناسونه و اطلاعات و مشخصات سخت افزار مربوطه رو در خدش ذخیره داره.
که شرکتها با توجه به به روز شدن نرم افزارها د برای بالا بردن کارایی سخت افزار خود و شناسایی سرعتر اون، فریمورهای جدید رو برای آپدیت دستگاهشون ارائه میدن.

مرسی دوست من

vahedsaeed
02-02-2014, 20:07
خوب 8968 رو بگیرم نیازی به فریم ور نداره که؟اگر به مشکل خوردم باید از تو سی دی پیدا کنم نصب کنم؟ببخشید دیگه سوالهایی که می پرسم از نظرتون بی ربط بوئ.اشنایی ندارم.البته الان یه 8817 دارم خیلی هم خوبه.بدون نیاز به فریم ور و اینجور چیزا . بدون قطعیو داغ شدن.اما با بیسیم کار نکردم تا الان.خوب 8968 رو بگیرم نیازی به فریم ور نداره که؟

ali_j55
02-02-2014, 20:09
سلام دوستان نظرتون راجع به مودم TD-W8901N چیه ؟ ارزش داره بگیریم؟
با تشکر

leo.unique
02-02-2014, 20:09
من چیزی از فرکانس نتونستم پیدا کنم توی لینک دوم!!!
میشه در مورد ارتباط مدل چیپستو فرکانس کاری اون(که هنوز بهید میدونم چنین چیزی وجود داشته باشه) به طور کامل توضیح بدین؟؟؟
و اینکه فرکانس چه ارتباطی با فریمور و مواردی که فرمودین داره؟؟؟
ممنونم.
منظورش فرکانس پردازنده-ست:n01: هرچند معماری چیپهای وایرلس مهمتره از نظر من

ha88an
02-02-2014, 20:12
سلام دوستان نظرتون راجع به مودم TD-W8901N چیه ؟ ارزش داره بگیریم؟
با تشکر

یه مودم وایرلس ارزون قیمت و خوب مناسب واسه خونه، به نسبت قیمتش مودم TD-W8901N ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])خیلی خوبه
در کل بازم بستگی به نیاز هات داره

sasan.69
02-02-2014, 20:18
یه مودم وایرلس ارزون قیمت و خوب مناسب واسه خونه، به نسبت قیمتش مودم TD-W8901N ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])خیلی خوبه
در کل بازم بستگی به نیاز هات داره

این که میگن کیفیت خوبی نداره درسته؟ من گرفتم اماا بااین تعریفا پشیمونم(هرچند تو این یه هفته ای مشکلی نداشته)

leo.unique
02-02-2014, 20:19
تنها فرقی هم که ورژنهای 1 با ورژنهای2 داره در نوع آنتنش هست. که در ورژن2 آنتنها دوتا5dB هستن ولی در ورژن1 آنتنها دوتا3dB هستن.

مطمئنی ؟؟:n02:

mrhdir
02-02-2014, 20:41
من w8951nd دارم
اقا میبخشید من همین مدل مودم شما هم در نظر دارم مودم خوبی باید باشه برای خرید قیمتش هم مناسبه
حالا شما از مودمتون راضی هستین مشکلی ندارین باهاش؟
من بین اون و DSL-2730U/U1 حالا گیر کردم بنظرتون tplink ّهتره یا dlink?

pouyacapitan
02-02-2014, 20:45
دوستان پس از حدود ۴.۵ سال مودمم جان به جان افرین تسلیم کرد
به نظرتون چی بگیرم؟
قیمتش یکم بالا پایینش مهم نیست چیزی معرفی کنین که دردسر نداشته باشه،لازم نباشه ریست کنمش زود زود!
یکیم این که اگه قابلیت اتصال هارد اکسترنال و پرینتر هم داشته باشه عالیه.
اگه ارزش داشته باشه تا ۱۵۰ هم می دم اگه ۶۰-۷۰ تومنی کارمو راه بندازه هم مشکلی نیست

Hamed DC
02-02-2014, 21:45
خوب 8968 رو بگیرم نیازی به فریم ور نداره که؟اگر به مشکل خوردم باید از تو سی دی پیدا کنم نصب کنم؟ببخشید دیگه سوالهایی که می پرسم از نظرتون بی ربط بوئ.اشنایی ندارم.البته الان یه 8817 دارم خیلی هم خوبه.بدون نیاز به فریم ور و اینجور چیزا . بدون قطعیو داغ شدن.اما با بیسیم کار نکردم تا الان.خوب 8968 رو بگیرم نیازی به فریم ور نداره که؟

کلا نیازی به آپدیت فریمور نیستش تا زمانی عدم سازگاری یا مواردی این چنینی پیش بیادش.
فایلهای ـپدیت فریمور هم روی سرور سایت موجوده و میتونید دانلود کنید و بعد از اون مبادتر به آپدیت کنید/

amir_82111
02-02-2014, 22:11

تو این منبعتون که آنتن 2750u رو زده WI1 MIMO config: 2x2:2 این یعنی 2.5؟
اینD-Link DSL-2750U rev unk همون 2750u C1 هستش یا فرق میکنه؟

من از آسیا تک اینترنت گرفتم .. حالا مودم من که 2750u c1 مشکی هستش با این شرکت مشکل داره؟آخه اینجا خیلی از این مدل مشکی بد گفتن... مشکل از چیست بردکامه یا اینترنت ایران؟

mrhdir
02-02-2014, 22:22
این دیگه سواله اخرمه توروخدا جواب بدین اون قبلیه هم جواب ندادش اون اقا
من اخر مودم D-Link DSL-2750U رو بخرم یا نه؟؟؟؟
این مودم هم ایا مدل قدیمو جدید داره؟ از کجا بفهمم جدیده یا قدیمی؟ من سفیدشو میخوام بگیرم
و اینکه ایا این مودم دوتا باند 5db داره یا 3db ????? برد وایفایش چقدره؟

mrhdir
02-02-2014, 22:50
و یک سوال دیگه الان باز داشتم تحقیق میکردم مثل اینکه مودم D-Link DSL-2750U مشکی دارای chipset broadcom و سفید chipset realtek هست حالا اینا باهم چه فرقی دارن و کدوم چیپست؟؟؟ بهتره توروخدا جواب بدین میخوام بخرم صددرصدی جواب بدین لطفاااااا

leo.unique
02-02-2014, 23:01

من از آسیا تک اینترنت گرفتم .. حالا مودم من که 2750u c1 مشکی هستش با این شرکت مشکل داره؟آخه اینجا خیلی از این مدل مشکی بد گفتن... مشکل از چیست بردکامه یا اینترنت ایران؟
آره همون c1 ! مودم شما هم دو آنتن جدانشدنی 5 داره ! مواردی از مشکل با اینترنت مخابرات گزارش شده بود ! درکل زیاد وسواس نداشته باشین :n01:

این دیگه سواله اخرمه توروخدا جواب بدین اون قبلیه هم جواب ندادش اون اقا
من اخر مودم D-Link DSL-2750U رو بخرم یا نه؟؟؟؟
این مودم هم ایا مدل قدیمو جدید داره؟ از کجا بفهمم جدیده یا قدیمی؟ من سفیدشو میخوام بگیرم
و اینکه ایا این مودم دوتا باند 5db داره یا 3db ????? برد وایفایش چقدره؟
آنتنهای 2750u جدانشدنی و 5 هستن ! دوستمون سفیدشو داره و همونطور که گفته مشکلی نداشته تاحالا :n01: برد وایرلسش هم قابل قبوله با این قیمت فوق العاده ! 8968 ورژن دو هم مورد مناسبیه !
صادقانه بگم سری جدید w8951nd مرجوعی زیاد داشته ! مال من قدیمیه:n10:

DragonVsPhoenix
02-02-2014, 23:21

اون دوها به نوع آنتن ربطی نداره بلکه به تعداد آنتنا و تعداد mimo ها مربوط میشه. یکیم شکل آنتن 2.5دسی بلی با 5 دسیبلی خیلی فرق میکنه راحت از فاصله ده متری هم میشه تشخيص داد. راجع به چیپست هم گفتیم با اینترنت مخابرات مشکل داره ممکنه این مشکل رو اصلا با آسیاتک نداشته باشه. اگه مشکلی نداشته باشی ارزش نداره بیخود خودت رو نگران این مسائل جزئی کنی!

amir_82111
02-02-2014, 23:25
این آخرین فریمور واسه 2750U C1 هستش که سایت گذاشته ولی ورژن مودم من ME_1.10 هستش جریان چیه؟ورژن من جدیدتره یا قدیمی تر.یه ورژن ME_1.30 هم هست که هنوز نتونستم لینک دانلود واسش پیدا کنم.. اگه کسی لینک داره بذاره...
4823-DSL-2750U_MEGE_1.00_B038_K8B_0K_MEGE-00-4453-20130621_test.img ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

leo.unique
02-02-2014, 23:31
این آخرین فریمور واسه 2750U C1 هستش که سایت گذاشته ولی ورژن مودم من ME_1.10 هستش جریان چیه؟ورژن من جدیدتره یا قدیمی تر.یه ورژن ME_1.30 هم هست که هنوز نتونستم لینک دانلود واسش پیدا کنم.. اگه کسی لینک داره بذاره...
4823-DSL-2750U_MEGE_1.00_B038_K8B_0K_MEGE-00-4453-20130621_test.img ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
وسواس نداشته باش ! تا وقتی با مشکل مواجه نشدی فیرمور آپ نکن

amir_82111
02-02-2014, 23:37
وسواس نداشته باش ! تا وقتی با مشکل مواجه نشدی فیرمور آپ نکن
آخه ساعت 5 صبح چراغ اینترنت خاموش شده بود... من ساعت 8 بیدار شدم دیدم خاموشه مجبور شدم مودم رو خاموش روشن کنم تا اینترنت وصل بشه.. به نظرت مشکل از کجا بوده؟من 3 روزه این مودمو خریدم..اینترنتم از آسیاتک هستش..

leo.unique
02-02-2014, 23:41
آخه ساعت 5 صبح چراغ اینترنت خاموش شده بود... من ساعت 8 بیدار شدم دیدم خاموشه مجبور شدم مودم رو خاموش روشن کنم تا اینترنت وصل بشه.. به نظرت مشکل از کجا بوده؟من 3 روزه این مودمو خریدم..اینترنتم از آسیاتک هستش..
مطمئنی اشکال از طرف مخابرات یا آسیاتک نیست ؟؟؟:n06:

DragonVsPhoenix
02-02-2014, 23:51

اگه سیم تلفن رو چند دقیقه در بیاری و بدون اینکه مودم رو خاموش کنی دوباره سیم تلفن رو وصل کنی وصل میشه یا نه چراغ اینترنت خاموش میمونه؟

amir_82111
02-02-2014, 23:56
مطمئنی اشکال از طرف مخابرات یا آسیاتک نیست ؟؟؟:n06:

این گزارش آسیاتک از خط منه.. ساعت 5:29 اینترنتم قطع شده.. با رنگ قرمز کنارش علامت زدم.. به نظرت مشکل از کجاست؟

amir_82111
03-02-2014, 00:04
اگه سیم تلفن رو چند دقیقه در بیاری و بدون اینکه مودم رو خاموش کنی دوباره سیم تلفن رو وصل کنی وصل میشه یا نه چراغ اینترنت خاموش میمونه؟

الان تست کردم.. چراغ اینترنت خاموش میمونه .. باید مودمو خاموش روشن کنم تا وصل بشه.. مشکل از کجاست؟

DragonVsPhoenix
03-02-2014, 00:14
الان تست کردم.. چراغ اینترنت خاموش میمونه .. باید مودمو خاموش روشن کنم تا وصل بشه.. مشکل از کجاست؟
اگه مودم قبلیتو داری یه بار هم با اون همین کارو امتحان کن اگه اون این مشکلو نداشته باشه مشکل از مودم تازت خواهد بود و احتمالا همون مشکل معروف مدل سیاهه که ip نميگیره.

DragonVsPhoenix
03-02-2014, 00:21
اگه خواستی یه بار مشکلتو با بچه های این صفحه مطرح کن:

amir_82111
03-02-2014, 00:23
اگه مودم قبلیتو داری یه بار هم با اون همین کارو امتحان کن اگه اون این مشکلو نداشته باشه مشکل از مودم تازت خواهد بود و احتمالا همون مشکل معروف مدل سیاهه که ip نميگیره.

اونم همین مشکلو داشت که فروختمش اون چراغ اینترنتش قرمز میشد و باید خاموش روشنش میکردم تا وصل بشه.. زنگ زدم آسیا تک گفت snr خطم پایینه.. علتش هم این بود که 10 مگ روی خطم بسته بودن بعدش کردش 6 مگ حالا snr خطم بهتر شده بین 18 تا 22
حالا خطم مشکل داره یا این مودمه؟مودمو که دیگه نمیتونم پس بدم...

mrhdir
03-02-2014, 00:27
اونم همین مشکلو داشت که فروختمش اون چراغ اینترنتش قرمز میشد و باید خاموش روشنش میکردم تا وصل بشه.. زنگ زدم آسیا تک گفت snr خطم پایینه.. علتش هم این بود که 10 مگ روی خطم بسته بودن بعدش کردش 6 مگ حالا snr خطم بهتر شده بین 18 تا 22
مودمه شما چیه؟ من میخوام مودم بخرم بین tplink و dlink موندم

mrhdir
03-02-2014, 00:29
و یک سوال دیگه الان باز داشتم تحقیق میکردم مثل اینکه مودم D-Link DSL-2750U مشکی دارای chipset broadcom و سفید chipset realtek هست حالا اینا باهم چه فرقی دارن و کدوم چیپست؟؟؟ بهتره توروخدا جواب بدین میخوام بخرم صددرصدی جواب بدین لطفاااااا
کسی جواب اینو نمیدونه؟
و اینکه تووووووووووووخدا بگین من dlink بگیرم اخر یا tplinlk یک کلام بگین کدوم نگین این خوبه اون خوبه بگین کدوم رو بگیرم

DragonVsPhoenix
03-02-2014, 00:35
کسی جواب اینو نمیدونه؟
و اینکه تووووووووووووخدا بگین من dlink بگیرم اخر یا tplinlk یک کلام بگین کدوم نگین این خوبه اون خوبه بگین کدوم رو بگیرم

من خودم 2750 سفید دارم و مشکلی هم باهاش پیدا نکردم.

amir_82111
03-02-2014, 00:37
اگه مودم قبلیتو داری یه بار هم با اون همین کارو امتحان کن اگه اون این مشکلو نداشته باشه مشکل از مودم تازت خواهد بود و احتمالا همون مشکل معروف مدل سیاهه که ip نميگیره. اونم همین مشکلو داشت که فروختمش اون چراغ اینترنتش قرمز میشد و باید خاموش روشنش میکردم تا وصل بشه.. زنگ زدم آسیا تک گفت snr خطم پایینه.. علتش هم این بود که 10 مگ روی خطم بسته بودن بعدش کردش 6 مگ حالا snr خطم بهتر شده بین 18 تا 22 حالا خطم مشکل داره یا این مودمه؟مودمو که دیگه نمیتونم پس بدم...

leo.unique
03-02-2014, 00:39
خیلی از چنین مشکلاتی برمیگرده به DSLAM اونطرف:n27:

amir_82111
03-02-2014, 00:40
من خودم 2750 سفید دارم و مشکلی هم باهاش پیدا نکردم.

یعنی مودم شما بعد قطع و وصل کردن خط چراغ اینترنتش روشن میمونه؟

DragonVsPhoenix
03-02-2014, 00:41
مودم قبلیتون چی بود؟ 18 و 22 خوبه و مشخصه باز گاهی مشکل قطع شدن پیدا میکنین ولی دلیل نمیشه مودم بعد دوباره وصل شدن مودم وصل نشه. باز با بچه های اون صفحه ای که لینکشو دادم یه صحبتی بکنین چون به تنظیمات مودم واردترن.

amir_82111
03-02-2014, 00:41
خیلی از چنین مشکلاتی برمیگرده به DSLAM اونطرف:n27:

یعنی چی دقیقا؟میشه درستش کرد؟باید به مخابرات زنگ بزنم یا آسیا تک؟

amir_82111
03-02-2014, 00:43
مودم قبلیتون چی بود؟ 18 و 22 خوبه و مشخصه باز گاهی مشکل قطع شدن پیدا میکنین ولی دلیل نمیشه مودم بعد دوباره وصل شدن مودم وصل نشه. باز با بچه های اون صفحه ای که لینکشو دادم یه صحبتی بکنین چون به تنظیمات مودم واردترن.
مودم قبلیم goldweb بود

DragonVsPhoenix
03-02-2014, 00:43
یعنی مودم شما بعد قطع و وصل کردن خط چراغ اینترنتش روشن میمونه؟

آره من وقتی میخوام به اینترنت وصل نباشم مودمو خاموش نمیکنم سیم تلفنشو در میارم بعد این که کارم تموم شو دوباره سیم تلفن رو وصل میکنم.

leo.unique
03-02-2014, 00:46
یعنی چی دقیقا؟میشه درستش کرد؟باید به مخابرات زنگ بزنم یا آسیا تک؟
درست که میشه اما درست نمیکنن !:n09:

mrhdir
03-02-2014, 00:49
صادقانه بگم سری جدید w8951nd مرجوعی زیاد داشته ! مال من قدیمیه:n10:
حالا یعنی اگه من بخرم این مودمو مشکل داره؟
تو ر خدا اخر یکی بگه من چه مودمی بخرم مخم هنگید سریع تا فردا باید مودم بگیرم میخوان بیان adsl و وصل کنن 2750u سفید یا 8968?تورو قران

amir_82111
03-02-2014, 00:53
تو ر خدا اخر یکی بگه من چه مودمی بخرم مخم هنگید سریع تا فردا باید مودم بگیرم میخوان بیان adsl و وصل کنن 2750u سفید یا 8968?تورو قران
از من میشنوی اصلا نخر همش دردسره همون دیال آپ بهتره....والا...

leo.unique
03-02-2014, 00:57
اگه واست مهم نیست که آنتن 2750U جدا نمیشه سفیدشو بخر چون خیلی خوش قیمته نسبت به امکاناتش:n18: اگر هم مهمه 8968 ورژن 2

pouyacapitan
03-02-2014, 08:36
دوستان پس از حدود ۴.۵ سال مودمم جان به جان افرین تسلیم کرد
به نظرتون چی بگیرم؟
قیمتش یکم بالا پایینش مهم نیست چیزی معرفی کنین که دردسر نداشته باشه،لازم نباشه ریست کنمش زود زود!
یکیم این که اگه قابلیت اتصال هارد اکسترنال و پرینتر هم داشته باشه عالیه.
اگه ارزش داشته باشه تا ۱۵۰ هم می دم اگه ۶۰-۷۰ تومنی کارمو راه بندازه هم مشکلی نیست
خواهشا یکی چواب بده!

pouyacapitan
03-02-2014, 10:09
دوستان D-Link ADSL2+ Gigabit Cloud Router N300 DSL-2770L به نظرم خیلی با کلاس اومد :n19:

کارش چیه؟
می خوام چیزی بخرم یک عمر استفاده کنم
خواهشا سریع جواب بدین می حوام امروز خرید کنم
!

DragonVsPhoenix
03-02-2014, 10:20
دوستان D-Link ADSL2+ Gigabit Cloud Router N300 DSL-2770L به نظرم خیلی با کلاس اومد :n19:

کارش چیه؟
می خوام چیزی بخرم یک عمر استفاده کنم
خواهشا سریع جواب بدین می حوام امروز خرید کنم
!

اين مودمی که گفتین از بودجوتون گرونتر نیست؟ اگه میتونین برا 2770 هزینه کنین بيخيالش شين بهتره و به tplink 8970 فكر كنين چون خیلی امکانات بهتری داره و قیمتش زیاد با 2770 فرق نمیکنه.

pouyacapitan
03-02-2014, 10:31
اين مودمی که گفتین از بودجوتون گرونتر نیست؟ اگه میتونین برا 2770 هزینه کنین بيخيالش شين بهتره و به tplink 8970 فكر كنين چون خیلی امکانات بهتری داره و قیمتش زیاد با 2770 فرق نمیکنه.

والا قیمت زیاد مهم نیست،بیشتر این مهمه که به دردم بخوره.
اگه مودم ۱۰۰ تومنی کارمو راه بندازه اونم برمیداوم!
نظر شما چیه با توجه به اولویت؟
به نظرتون همچین مودمی به کارم میاد؟

DragonVsPhoenix
03-02-2014, 10:50
خب اگه هزینه زیاد برا مهم نباشه حتما 8970 بردار چون پورت lan1000 داره و اکه در آینده هارد اکسترنالی خریدی که به پورت lan مجهز بود خیلی به دردت خواهد خورد. و با اين طریق میتونی اون هارد رو با همه دستگاهای وایرلست با سرعت بالا به اشتراک بزاری. به علاوه دوتا پورت usb هم داره. يه نمونه از هاردایی که پورت lan دارن:

اگه نخوای زیاد هزینه کنی dlink2750 سفيد به قیمت 100 تومن و tplink8968 به قيمت 120 تومن هم كارتو راه ميندازه و هر دوشون پورت usb دارن که اجازه میده بهش هارد و پرینتر وصل کنی. ولي سرعت انتقالش از پورت lan كمتره.

vahedsaeed
03-02-2014, 11:02
کلا نیازی به آپدیت فریمور نیستش تا زمانی عدم سازگاری یا مواردی این چنینی پیش بیادش.
فایلهای ـپدیت فریمور هم روی سرور سایت موجوده و میتونید دانلود کنید و بعد از اون مبادتر به آپدیت کنید/

ممنون از شما

vahedsaeed
03-02-2014, 11:12
کسی جواب اینو نمیدونه؟

دوست من 8968 بگیر . من هم می خوام بگیرم.هوا سرد حسش نیست برم بگیرم.اگه هر کدوم زودتر گرفتیم میگیم چطوریه.من خیلی واسه مودم تحقیق کردم.زیاد فرقی نداره.در هر حال من 8968 می گیرم.

leo.unique
03-02-2014, 12:44
خب اگه هزینه زیاد برا مهم نباشه حتما 8970 بردار چون پورت lan1000 داره و اکه در آینده هارد اکسترنالی خریدی که به پورت lan مجهز بود خیلی به دردت خواهد خورد. و با اين طریق میتونی اون هارد رو با همه دستگاهای وایرلست با سرعت بالا به اشتراک بزاری. به علاوه دوتا پورت usb هم داره. يه نمونه از هاردایی که پورت lan دارن:

با سرعت بالا یعنی حدودا چقدر ؟؟؟:n27:

pouyacapitan
03-02-2014, 13:34
مدل linksys w120 n چطوره؟
این مدل مزیتش اینه که می تونم از ایکس باکس لایو استفاده کنم،پارس انلاین یه ایرادی که نمی شه باهاش رفت ایکس باکس لایو که این مشکل برا همس!به mtu گیر می ده ولی با این مودم مشکلی نداره؟
من ۳-۴ سال به لایو وصل نشدم ضرورتی هم نداره ولی اگه زحمتی نباشه در مورد این هم توضیح بدین

DragonVsPhoenix
03-02-2014, 13:50
با سرعت بالا یعنی حدودا چقدر ؟؟؟:n27:

خب تا 18 مگابایت بر ثانیه شايد بيشتر جا داره اگه با کانکشن 300 وصل شی. در مقایسه با usb كه نهايت 2-3 مگابایت بر ثانيه ميده كه خيلي بهتره. اگه جفت دستگاها رو با کابل وصل کنی بسته به هارد تا 70 مگابایت بر ثانیه هم جا داره.

DragonVsPhoenix
03-02-2014, 13:54
این مدل مزیتش اینه که می تونم از ایکس باکس لایو استفاده کنم،پارس انلاین یه ایرادی که نمی شه باهاش رفت ایکس باکس لایو که این مشکل برا همس!به mtu گیر می ده ولی با این مودم مشکلی نداره؟
من ۳-۴ سال به لایو وصل نشدم ضرورتی هم نداره ولی اگه زحمتی نباشه در مورد این هم توضیح بدین

والا هر کی اومده این صفحه نظر داده ازش راضی نبوده. به نظر من مودمی مثل" 8968 ورژن2 "هم امکانات بیشتری داره و هم قیمت بهتر.

mrhdir
03-02-2014, 14:32
اگه واست مهم نیست که آنتن 2750U جدا نمیشه سفیدشو بخر چون خیلی خوش قیمته نسبت به امکاناتش:n18: اگر هم مهمه 8968 ورژن 2
یعنی چی انتنش درمیاد به چه درد میخوره؟
و اینکه مزیت های 8968 فقط انتشه؟یعنی در کل بهتر از 2750 هست یا خیر

DragonVsPhoenix
03-02-2014, 15:07
یعنی چی انتنش درمیاد به چه درد میخوره؟
و اینکه مزیت های 8968 فقط انتشه؟یعنی در کل بهتر از 2750 هست یا خیر

خب صرف نظر از آنتن تو بقیه چیز تو یه سطحن. و زمانی لازم میشه که آنتنو عوض کنی که احساس کنی آنتنای فعلی جواب نمیدن.

par_haam
03-02-2014, 15:09

Asus N10 یا N12 با گارانتی سازگار بگیرید.

Sent from my iPhone

ha88an
03-02-2014, 16:15
این که میگن کیفیت خوبی نداره درسته؟ من گرفتم اماا بااین تعریفا پشیمونم(هرچند تو این یه هفته ای مشکلی نداشته)

من مودم TD-W8901N ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو تقریبا 3 ماهی میشه که دارم و بعضی وقتا تا چند روز روشن میمونه و خاموشش نمیکنم! خلاصه هیج مشکلی تا حال ازش ندیدم

leo.unique
03-02-2014, 17:19
خب تا 18 مگابایت بر ثانیه شايد بيشتر جا داره اگه با کانکشن 300 وصل شی. در مقایسه با usb كه نهايت 2-3 مگابایت بر ثانيه ميده كه خيلي بهتره. اگه جفت دستگاها رو با کابل وصل کنی بسته به هارد تا 70 مگابایت بر ثانیه هم جا داره.
مودم تو هم پورت لن 100 داره ! حداکثر چقدر تونستی تروپوت بگیری از وایرلسش ؟:n27:

DragonVsPhoenix
03-02-2014, 18:03
مودم تو هم پورت لن 100 داره ! حداکثر چقدر تونستی تروپوت بگیری از وایرلسش ؟:n27:

با کانکشن 150 حداکثر 10.5 مگابایت برثانیه و از فاصله 5 متری از پشت دو تا دیوار ضخیم به طور میانگین حدود 7 مگابایت بر ثانیه.

leo.unique
03-02-2014, 18:36
با کانکشن 150 حداکثر 10.5 مگابایت برثانیه و از فاصله 5 متری از پشت دو تا دیوار ضخیم به طور میانگین حدود 7 مگابایت بر ثانیه.
عالی:n19::n20:
اینو ببین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :n13:

DragonVsPhoenix
03-02-2014, 18:47
عالی:n19::n20:
اینو ببین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :n13:

بیچاره وضعش خیلی خرابه.:n08:

leo.unique
03-02-2014, 19:35
بیچاره وضعش خیلی خرابه.:n08:
واسه همین میگم بیشتر احتیاط کن در پیشنهاد دادن یه مودم :n10:

yas956
03-02-2014, 22:23
من از مودم زیاد سر در نمیارم :n13:
دنبال یه مودم وایرلس خوب میگردم، بنظرتون مودم D-Link DSL 2750U ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خوبه ؟ واسه خونه میخوام در روز اگه 3 یا 4 ساعت روشن باشه
ممنون

DragonVsPhoenix
03-02-2014, 23:00
من از مودم زیاد سر در نمیارم :n13:
دنبال یه مودم وایرلس خوب میگردم، بنظرتون مودم D-Link DSL 2750U ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خوبه ؟ واسه خونه میخوام در روز اگه 3 یا 4 ساعت روشن باشه
ممنون
خوبه ولی حتما سفیدشو بردار.

DragonVsPhoenix
03-02-2014, 23:06
واسه همین میگم بیشتر احتیاط کن در پیشنهاد دادن یه مودم :n10:
طرف یه جای کارش می لنگه آخه سرعتش واقعا کمه. یکیم از خودم نمیگم آخه یکی 8970 تست کرده بود باهاش راحت 12 مگابایت بر ثانیه رو گرفته بود. فقط نمیدونم دو طرف هم با وایرلس وصل شده بودن یا نه، یکی با کابل و یکی با وایرلس وصل شده بود.

amir_82111
03-02-2014, 23:09
من اون 2750U C1 رو پس دادم... حالا نظرم رو TP-Link W8968 v2 هستش..حالا چیپست این مودم چیه؟ریل تک یا بردکوم... این بهتره یا 2750u سفید؟قیمتش واسم مهم نیست.. کیفیت خط من خوب نیست و فاصلم از مرکز مخابرات زیاده.. اشتراک آسیا تک دارم.. میخوام یه مودمی باشه که اذیت نکنه.. به نظرتون کدومو بخرم؟؟

leo.unique
04-02-2014, 01:21
من اون 2750U C1 رو پس دادم... حالا نظرم رو TP-Link W8968 v2 هستش..حالا چیپست این مودم چیه؟ریل تک یا بردکوم... این بهتره یا 2750u سفید؟قیمتش واسم مهم نیست.. کیفیت خط من خوب نیست و فاصلم از مرکز مخابرات زیاده.. اشتراک آسیا تک دارم.. میخوام یه مودمی باشه که اذیت نکنه.. به نظرتون کدومو بخرم؟؟

چیپستاش Ralink/Trendchip هستن (البته بهتره عادت کنیم که بگیم MediaTek):n06:میخوای ایندفعه تی پی بگیر با گارانتی سازگار ارقام :n18: و اگه بازهم با مشکل مواجه شدی خودکشی کن:n08:

Reza82N
04-02-2014, 09:01
خوبه ولی حتما سفیدشو بردار.
سفیدشو دارم آنتن دهیش حرف نداره،کیفیت ساخت خیلی خوبه،خیلی شیکه،داغ نمیکنه.خلاصه من خیلی راضی ام-مودم قبلی ام LinksysWag54g2 بود واقعا آنتنش نسبت به اون بهتره.

amir_82111
04-02-2014, 10:02
تنظيمات مودم قبلي من goldweb خيلي بيشتر از اين 2750u بود... تنظيمات TPLink W8968 v2 چجوريه؟اينترفيسش مثل dlinke يا فرق ميكنه؟آنتن دهي 2750u با 8968 v2 يكيه؟ ميشه فرقاشونو بگيد؟

DragonVsPhoenix
04-02-2014, 10:23
تنظيمات مودم قبلي من goldweb خيلي بيشتر از اين 2750u بود... تنظيمات TPLink W8968 v2 چجوريه؟اينترفيسش مثل dlinke يا فرق ميكنه؟آنتن دهي 2750u با 8968 v2 يكيه؟ ميشه فرقاشونو بگيد؟

تنظیمات خاصی رو لازم داشتین که تو 2750u نبود؟ شاید یه خورده تنظیمات 8968 بیشتر باشه ولی زیاد فرق نمیکنن.
2750 و 8968 از اکثر جهات تقریبا تو یه سطحن ولی تو 8968 آننتنا جدا میشن همین.

amir_82111
04-02-2014, 13:39
الان مودم قبلیم که goldweb بود رو وصل کردم.. وقتی سیم تلفن رو ازش میکشم چراغ اینترنتش خاموش میشه ولی چراغ adsl چشمک زن میشه و خاموش نمیشه وقتی سیم تلفن رو دوباره وصل میکنم چراغ اینترنتش روشن میمونه و خاموش نمیشه ولی با 2750u c1 وقتی سیم تلفن رو ازش میکشیدم چراغ اینترنت و چراغ adsl جفتشون خاموش میشدن و وقتی دوباره وصلش میکردم چراغ adsl روشن میشد و چراغ اینترنت چند تا چشمک میزد و خاموش میشد و باید مودمو خاموش روشن میکردم تا اینترنت وصل بشه.. حالا به نظرتون مشکل از کجاست؟ میترسم 2750u سفید بخرم بازم مشکل داشته باشه....

amir_82111
04-02-2014, 14:41
چطوری میشه 1 پورت لن مودم رو موقتا از کار انداخت یا اینترنتش رو قطع کرد؟مودم من الان GoldWeb W812N/ND هستش... اصلا مودم های معمولی چنین قابلیتی رو دارند؟

DragonVsPhoenix
04-02-2014, 15:21
چطوری میشه 1 پورت لن مودم رو موقتا از کار انداخت یا اینترنتش رو قطع کرد؟مودم من الان GoldWeb W812N/ND هستش... اصلا مودم های معمولی چنین قابلیتی رو دارند؟

یه تو تنظیمات یه قسمتی هست به port mapping که اجازه میده دسترسی هر کدوم از پورتا رو تغییر بدی. خودم استفاده نکردم ولی احتمالا کاریو که میخوای انجام میده.

kavoshm
04-02-2014, 16:23
دوستان اگه بخوام زیر 100 تومن هزینه کنم چی بگیرم؟
بالای 100 رو تقریبآ فهمیدم فکر کنم 8968 V2 یه خرده بهتر باشه نسب به 2750u
واسه حدود 70-80 تومن چی؟!

sasan.69
04-02-2014, 16:30

TP-LINK8901Nباتوجه به بودجتون...

leo.unique
04-02-2014, 16:48
الان مودم قبلیم که goldweb بود رو وصل کردم.. وقتی سیم تلفن رو ازش میکشم چراغ اینترنتش خاموش میشه ولی چراغ adsl چشمک زن میشه و خاموش نمیشه وقتی سیم تلفن رو دوباره وصل میکنم چراغ اینترنتش روشن میمونه و خاموش نمیشه ولی با 2750u c1 وقتی سیم تلفن رو ازش میکشیدم چراغ اینترنت و چراغ adsl جفتشون خاموش میشدن و وقتی دوباره وصلش میکردم چراغ adsl روشن میشد و چراغ اینترنت چند تا چشمک میزد و خاموش میشد و باید مودمو خاموش روشن میکردم تا اینترنت وصل بشه.. حالا به نظرتون مشکل از کجاست؟ میترسم 2750u سفید بخرم بازم مشکل داشته باشه....
وقتی سیم تلفن رو از مودم goldweb جدا میکنی و چند دقیقه بعد دوباره وصل میکنی بازهم میتونی اینترنت کار کنی ؟؟:n13:

pouyacapitan
04-02-2014, 18:42
دوستان من می رم دنبال tplink8968 فقط این که می گین ۲ تا ورژن داره!من از کجا بفهمم کدومه؟
اگه ممکنه یدونه فروشگاه اینترنی درست حسابی هم معرفی کنین تو پ.خ

leo.unique
04-02-2014, 19:26
دوستان من می رم دنبال tplink8968 فقط این که می گین ۲ تا ورژن داره!من از کجا بفهمم کدومه؟
اگه ممکنه یدونه فروشگاه اینترنی درست حسابی هم معرفی کنین تو پ.خ

اگه از فروشگاه اینترنتی بخوای بخری که نمیتونی بفهمی ورژن 2 هست یا نه !!:n27:
برای هزار و یکمین بار :n08: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kavoshm
04-02-2014, 20:10
TP-LINK8901Nباتوجه به بودجتون...

واسه یه فضای 80-90 متری خوب جواب میده دوست گرامی؟

sasan.69
04-02-2014, 20:21

دقیقاااااا نمیدونم ولی من تو فضای 70متری مشکلی ندارم

leo.unique
04-02-2014, 20:29
بستگی به ضخامت و مصالح بکار رفته در دیوارهای واحد مسکونی شما داره ! اگه بساز بندازیه خیالت راحت:n08:
آنتن این مودم جدانشدنیه !!!:n06:

sasan.69
04-02-2014, 20:56
بستگی به ضخامت و مصالح بکار رفته در دیوارهای واحد مسکونی شما داره ! اگه بساز بندازیه خیالت راحت:n08:
آنتن این مودم جدانشدنیه !!!:n06:

جدی؟ نمیدونستم:n02:

درباره کیفیتش نظرتون چیه؟

amir_82111
04-02-2014, 21:47
وقتی سیم تلفن رو از مودم goldweb جدا میکنی و چند دقیقه بعد دوباره وصل میکنی بازهم میتونی اینترنت کار کنی ؟؟:n13:

اره ولی با اون 2750u c1 مجبور بودم مودمو خاموش روشن کنم... ازین گلد وب خسته شدم خیلی طول میکشه تا وصل بشه به اینترنت... از dlink هم ترسیدم... فک کنم 8968 v2 انتخاب خوبی باشه.. نظر شما چیه؟ dlink سریعتر کانکت میشه یا TP Link ؟

amir_82111
04-02-2014, 21:50
شرکتی که goldweb رو میاره میگه به Dlink سفارش ساخت این مودم رو دادن تا واسشون بسازش.. این حقیقت داره؟ آخه اصلا معلوم نیست این goldweb مال کجاست ... شما چیزی میدونین در مورد این مودم؟ چیپستش چیه؟

ha88an
04-02-2014, 21:56
TP-LINK 8901 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بهترین گزینس واسه خرید، من که یکی دارم صب تا شب روشنه آخ هم نمیگه!

sasan.69
04-02-2014, 22:01
TP-LINK 8901 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بهترین گزینس واسه خرید، من که یکی دارم صب تا شب روشنه آخ هم نمیگه!

منم جدیدا خریدم بعدش شنیدم که کیفیت نداره..

leo.unique
05-02-2014, 00:39
جدی؟ نمیدونستم
:n02:

درباره کیفیتش نظرتون چیه؟
مودم شما 8901g نبود مگه ؟:n13:

اره ولی با اون 2750u c1 مجبور بودم مودمو خاموش روشن کنم... ازین گلد وب خسته شدم خیلی طول میکشه تا وصل بشه به اینترنت... از dlink هم ترسیدم... فک کنم 8968 v2 انتخاب خوبی باشه.. نظر شما چیه؟ dlink سریعتر کانکت میشه یا TP Link ؟

شرکتی که goldweb رو میاره میگه به Dlink سفارش ساخت این مودم رو دادن تا واسشون بسازش.. این حقیقت داره؟ آخه اصلا معلوم نیست این goldweb مال کجاست ... شما چیزی میدونین در مورد این مودم؟ چیپستش چیه؟

پس مشکل آیپی گیری 2750u مشکی هنوز حل نشده !:n15:
به احتمال زیاد حقیقتو گفت !:n01: میتونی بازش کنی تا بفهمی چیپستش چیه:n06:
شرکتهایی مثل دی لینک یا تی پی لینک خودشونو مجدود نمیکنن به یک سازنده چیپست !
انتخاب برای خریداران مودم در ایران بسیار محدوده و به همین دلیل چاره ای جز خرید تی پی در این محدوده قیمتی نداری اگه از دیلینک ترسیدی !

kavoshm
05-02-2014, 01:15
منم جدیدا خریدم بعدش شنیدم که کیفیت نداره..

بلاخره راضی هستید یا نه؟! :n17:
به من که اینو پیشنهاد دادی؟!:n04:
چه کنیم پس :n13:

sasan.69
05-02-2014, 02:06

شما گفتی زیر 100 تومن منم اینو پیشنهاد دادم ha88an ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم اینو پیشنهاد داد
منم بیش از100 نمیخواستم هزینه کنم و وقتی گرفتم بعضیا گفتم کیفیتی خوبی نداره....فعلا که راضیم

َARM1
05-02-2014, 09:30
یک مودم توی بازار هست بنام datasheen تک انتن هست از تمامی لحاظ ازش تعریف میکنن.نظز بدید دوستان

vahedsaeed
05-02-2014, 11:20
فقط 8968 .یه خورده بیشتر هزینه می کنی اما انتن دهی خوب-عدم داغ شدن.عدم قطعی.البته تا جایی که من می دونم.این برف امون بده می خرم.از کرج سخته برم تهران اخه!!!!

ha88an
05-02-2014, 13:20
دیگه فک نکنم استفادتون از مودم، از من بیشتر باشه! شده بعضی وقتی تا 20 روز پشت سر هم مودمم روشنه!
به نسبت قیمتش عالیه TP-LINK 8901 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و تا حالا ازش کوچترین نقصی ندیدم

َARM1
05-02-2014, 13:56
دیگه فک نکنم استفادتون از مودم، از من بیشتر باشه! شده بعضی وقتی تا 20 روز پشت سر هم مودمم روشنه!
به نسبت قیمتش عالیه TP-LINK 8901 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و تا حالا ازش کوچترین نقصی ندیدم

بردش چقدر هست ؟

ha88an
05-02-2014, 20:11
بردش چقدر هست ؟

مشخصات آنتنش رو میتونید توی نت سرچ کنید و نگاه کنید
اگه بخوام حدودی و به متر بگم شاید تا حدود 65 متری برد داشته باشه
اگه دنبال برد زیاد هستید مدل TP-LINK 8901 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو پیشنهاد نمیکنم

sepah11
06-02-2014, 13:49
دوستان بین این مدل چه تفاوتی دارن و کدوم بهتر هستش با این نو مودم ها ایا میشه اطلاعات رو به ایپد ایر شیر کرد یعنی هارد وصل بشه به این مودم و از طریق وای فای اطلاعات هارد رو بدیم به ایپد ایر باتشکر

RT-N66U

و دومی
DSL-N55U

یکی رو هم لطفا ببینید

DragonVsPhoenix
07-02-2014, 09:38
دوستان بین این مدل چه تفاوتی دارن و کدوم بهتر هستش با این نو مودم ها ایا میشه اطلاعات رو به ایپد ایر شیر کرد یعنی هارد وصل بشه به این مودم و از طریق وای فای اطلاعات هارد رو بدیم به ایپد ایر باتشکر

RT-N66U

و دومی
DSL-N55U

یکی رو هم لطفا ببینید

از بین اینا فقط دومی مودمه و دوتای دیگه روتر خالین. از نظر امکانات مورد سومی امکانات خیلى خوبی داره مخصوصا از استاندار ac هم پشتیبانی میکنه که رو کارائی وایرلس خیلی موثره. ولی برای دسترسی به اینترنت باید با کابل بهش یه مودم adsl وصل کنی.
نظر من در مورد اون دوتای دیگه اينه كه قیمتشون یه خورده بالاست و با اينكه امكانات جالبى دارن ولی مودمی مثل tplink8980 یا tplink8970 با قيمت كمتر هم امکانات خوبی رو ارائه ميده.
همه مواردی که نوشتی پورت usbشون از حالت samba پشتیبانی میکنه كه اجازه میده به کمک اپلیکیشن خاصی به اطلاعات هارد دسترسی داشته باشی.
نظر من اینه به ترتیب:
asus rt ac66u
tplink 8980
tplink 8970 - asus dsl n55

farokhe
07-02-2014, 11:48
دوستان منم نظر خودمو بزارین بگم
من خیلی تو موضوع مودم وسواسم و تا حالا مودم های زیادی تعویض کردم که در 80 درصد موارد راضی نبودم و از مخابرات اینترنت میگیرم
تی پی لینک 8951 nd داشتم که بعد از دو ساعت کارکرد هنگ میکرد و باید روشن خاموشش میکردی و نکته بدی که داره پایهاش برخلاف دلینک به میز چسبندگی نداره و این ور و اون ور میره الانم بیش از ده روزه دادمش گارانتی خبری ازش نیست
لینکسیز n 120 افتضاح بعد چند ساعت وایرلس گوشی و لب تاب از کار میوفتادن و باید دوباره مودمو روشن خاموش میکردی اه هیچ

2750 سیاه افتضاح ای پی رو نمیشناسه و طول میکشه تا بشناسه دیسکانکت میشه بدتر اینکه تو خونه کار نمیکنه اوردمش مغازه جالبیش اینه با همین مودم تو مغازه تست نویز میگیرم خیلی بد نشون میده ولی تو مودم 2640 تو همین خط عالی نشون میده اون و ثابت میکنه نویز پذیره

مودمی که ازش تا حالا راضی بودم و تا حالا دلم نیومده ردش کنم 2640 دلینک بوده که واقعا عالیه و هر مودمی گرفتم بعد بهش ایمان اوردم
تی پی لینک 8960 از اون برد امریکاییها داشتم مودم خوبی هست مشکلات نامبرده شده رو نداشت راضی کننده بود
بعد یک مساله ای در مورد برد بگم ممکنه من اشتباه میکنم دوستان من با مودم 2640 که یار همیشگیمه تست برد میگیرم در یک شرایط یکسان با گوشی از مودم دور میشم مثلا 50 متر میزان انتن و غیره رو تو گوشیم ثبت میکنم در همون شرایط با 2750 هم این کارو کردم با 8951 هم این تستو زدم باورتون میشه برد همشون یکی بود در حالی که 2640 یک انتن فکر کنم 3 دسی بل داره 8951 یک انتن 5 داره و 2750 دوتا انتن 5 داره ولی برد همشون یکی هست من که گیج شدم

zadis
08-02-2014, 09:15
سلام دوستان من تازگی اینترنت وایرلس گرفتم به مودم خوب برای اشتراک وایرلس با بردخوب و قیمت مناسب معرفی کنید .....اینترنم اس دی اس ال نیستا .......وایرلسه...ممنون

leo.unique
08-02-2014, 15:55
سلام دوستان من تازگی اینترنت وایرلس گرفتم به مودم خوب برای اشتراک وایرلس با بردخوب و قیمت مناسب معرفی کنید .....اینترنم اس دی اس ال نیستا .......وایرلسه...ممنون
با چه دستگاهی به wisp وصل شدی ؟

amir_82111
08-02-2014, 22:13
کسی در مورد 2770L مشکی چیزی میدونه؟چیپستش چیه؟آنتنش داخلی هستش ولی چند دسیبله؟ من یه دونشو تست کردم جالبه که در قسمت status گزینه statistics برای دیدن کیفیت خط نداره... کلا این مودمو توصیه میکنید؟

DragonVsPhoenix
08-02-2014, 23:27
کسی در مورد 2770L مشکی چیزی میدونه؟چیپستش چیه؟آنتنش داخلی هستش ولی چند دسیبله؟ من یه دونشو تست کردم جالبه که در قسمت status گزینه statistics برای دیدن کیفیت خط نداره... کلا این مودمو توصیه میکنید؟

چیسپستش از مال tplink 8968 ورژن1 هست! به نظر من tplink 8970 تو این محدوده قیمت بهتره.

amir_82111
08-02-2014, 23:58
چیسپستش از مال tplink 8968 ورژن1 هست! به نظر من tplink 8970 تو این محدوده قیمت بهتره.

مگه چیپست 8968 ورژن 1 با 2 فرق داره؟مگه فقط آنتنشون فرق نداشت؟

DragonVsPhoenix
09-02-2014, 00:45
مگه چیپست 8968 ورژن 1 با 2 فرق داره؟مگه فقط آنتنشون فرق نداشت؟

آره فرق میکنه!

sepah11
09-02-2014, 03:41
از بین اینا فقط دومی مودمه و دوتای دیگه روتر خالین. از نظر امکانات مورد سومی امکانات خیلى خوبی داره مخصوصا از استاندار ac هم پشتیبانی میکنه که رو کارائی وایرلس خیلی موثره. ولی برای دسترسی به اینترنت باید با کابل بهش یه مودم adsl وصل کنی.
نظر من در مورد اون دوتای دیگه اينه كه قیمتشون یه خورده بالاست و با اينكه امكانات جالبى دارن ولی مودمی مثل tplink8980 یا tplink8970 با قيمت كمتر هم امکانات خوبی رو ارائه ميده.
همه مواردی که نوشتی پورت usbشون از حالت samba پشتیبانی میکنه كه اجازه میده به کمک اپلیکیشن خاصی به اطلاعات هارد دسترسی داشته باشی.
نظر من اینه به ترتیب:
asus rt ac66u
tplink 8980
tplink 8970 - asus dsl n55
خوب شد گفتی بهم چون می خواستم مودم بگیرم برای همین امروز n55 گرفتم خیلی عالیه سه طبقه رو قشنگ تحت پوشش خودش در می یاره انتن دهیش عالیه از مدیا اشامتحان کردم سرعت باندش فوق العاده اس در کل از شما ممنونم امروز خیلی خوشحال شدم واقعا چیزی که می خواستم رو پیدا کردم :n20:

farokhe
09-02-2014, 11:05
خوب شد گفتی بهم چون می خواستم مودم بگیرم برای همین امروز n55 گرفتم خیلی عالیه سه طبقه رو قشنگ تحت پوشش خودش در می یاره انتن دهیش عالیه از مدیا اشامتحان کردم سرعت باندش فوق العاده اس در کل از شما ممنونم امروز خیلی خوشحال شدم واقعا چیزی که می خواستم رو پیدا کردم :n20:

خوش به حالت داداش ولی ما هنوز بعد از طی این همه مراحل و تعویض انواع مودم به نتیجه نرسیدیم چند گرفتیش ای پی گیریش چطوریه ریست نمیکنه خودبخود؟

vahedsaeed
09-02-2014, 12:40
اقا تو رو خدا یکی اگه می دونه بگه ورژن 2 8968 رو چطور تشخیص بدم.فردا می خام بخرم.

leo.unique
09-02-2014, 13:18
اگه از فروشگاه اینترنتی بخوای بخری که نمیتونی بفهمی ورژن 2 هست یا نه !!:n27:
برای هزار و یکمین بار :n08: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اقا تو رو خدا یکی اگه می دونه بگه ورژن 2 8968 رو چطور تشخیص بدم.فردا می خام بخرم.
اینم برای هزار و دومین بار:n08:

َARM1
09-02-2014, 15:09
یعنی تو عکس زده V1.1 ورژن 2 چی را توی آن قسمت چی می نویسه؟

leo.unique
09-02-2014, 15:26
یعنی تو عکس زده V1.1 ورژن 2 چی را توی آن قسمت چی می نویسه؟
:n04:خیلی واضح توضیح داده ! برچسب پشت دستگاه رو باید نگاه کنی و اگه Ver:X.Y و یا Ver:X دیدی میشه ورژن X

vahedsaeed
09-02-2014, 17:03
فک کنم یعنی جای ایکس هر عددی یا به عبارت دیگر 2 باشه یعنی ورژن 2.درسته؟

x.y=1.1 ---------->>> باشه ورژن 2 هم میشه به طور مثال : x.y=2.1
جای ایکس 2 میشه.leo جان درسته؟پس موقع خرید باید باز کنم

leo.unique
09-02-2014, 17:16
فک کنم یعنی جای ایکس هر عددی یا به عبارت دیگر 2 باشه یعنی ورژن 2.درسته؟

x.y=1.1 ---------->>> باشه ورژن 2 هم میشه به طور مثال : x.y=2.1
جای ایکس 2 میشه.leo جان درسته؟پس موقع خرید باید باز کنم
کاملا درسته ! بجای x هر عددی باشه میشه ورژن دستگاه تی پی لینک :n11:

vahedsaeed
09-02-2014, 18:16
بسیار سپاس.مخمون میکشه ها اما تو این جور چیزا که تخصص نداریم میترسیم :n13::n09:

leo.unique
09-02-2014, 20:28
سه طبقه :n19: چند خریدی دقیقا ؟ فلش یا هارد اکسترنال وصل کردی بهش ؟ حداکثر سرعت چقدر بود ؟:n01:

sepah11
10-02-2014, 02:09
خوش به حالت داداش ولی ما هنوز بعد از طی این همه مراحل و تعویض انواع مودم به نتیجه نرسیدیم چند گرفتیش ای پی گیریش چطوریه ریست نمیکنه خودبخود؟
مودم فوق العاده ای هستش خدایی کلی تحقیق کردم کلی فیلم توی یوتیوب گرفتم دیدم تا این رو رفتم گرفتم سه طبقه رو قشنگ تحت پوشش خودش داره
از نظر ای پی گیری سریع وصل میشه خودم این مورد رو چک کردم چند بار حتی خودم خاموش روشن کردم ببینم وضعیت اش چطوریه ولی خیلی سریع وصل میشه در مورد قطعی هم من تا الان دقیقا 27 ساعته باهاش وصلم خودش داخلش زمان اتصال رو می ده خوبی که این مودم داره ساپورت dlna هستش یعنی شما فیلم رو مستقیم می فرستی روی tv مستقیم می شنی می ببینی در واقع stream content هستش من این مودم رو از نمایندگی اصلی اش گرفتم با سه سال گارانتی 439000 تومان
اینم سایت اش
کلا من خیلی از این راضیم نسبت به امکاناتش اگه کسی بخواد جز بهترین مودم های حرفه ای محسوب میشه البته اول می خواستم rt-ac66u رو بگیرم به خاطر 802.11ac می خواستم بگیرم بعد ولی خب چون روتر بود این طوری باید یه مودم اول قرار می دادم که به نظرم زیاد جالب نمی شد برای همین n55 رو گرفتم یه خوبی دیگه هم داره این اتصال مودم 3G به درگاه usb اش که از اون طریق هم میشه اینترنت رو رسوند به دستگاه و پخش کرد کلا امکانات جالبی روش هست مخصوصا یه کلید قطع و صل جدا هم برای بیسیم گذوشتن که هر موقع خواستی وایرلس رو خاموش کنی فقط اونطوری میشه مودم و روتر خالی طراحیش هم خیلی جالبه :n19:

sepah11
10-02-2014, 02:23
سه طبقه :n19: چند خریدی دقیقا ؟ فلش یا هارد اکسترنال وصل کردی بهش ؟ حداکثر سرعت چقدر بود ؟:n01:
اره بابا قشنگ جواب می ده این مودم dual-band هستش 439000 از خود شرکت اش گرفتم با سه سال گارانتی بله هارد 1 ترا وصل کردم دیشب شد بود اتاقم کلا مرکز پخش فیلم در خانه اگه تلویزیون خونه تون قابلیت مدیا یا DLNA رو داشته باشه یا مثلا ps3 داشته باشی می تونی مستقیم فیلم موزیک ات رو بشینی ببینی یا گوش بدی در مورد سئوال سوم والله از نظر تست من خودم تست اش رو بلد نیستم ولی تا این حد بگم در موردش ه سه طبقه الان اینترنت دسترسی دارن در مورد مدیا طبقه سوم مودم وی اتاقم دیشب فیلم بلوری گذوشتم روی هارد و از طبقه دوم بدون افت و قطعی پخش کرد این مورد جالب بود با اینکه توی اتاق بود نه حال ولی برای فیلم بسیار عالی جواب داد خودت حساب کن اگه مودم بره توی یه فضای باز به نظرم پوشش خوبی می ده ولی خوب جواب گوی سه طبقه هستش باز البته اینم بگم مودم رو کنار پنجره گذوشتم ... اگه می خوای یه مقدار توضیح بده تا طبق همون چیزی که می گی تست کنم بهت بگم

leo.unique
10-02-2014, 11:01
اره بابا قشنگ جواب می ده این مودم dual-band هستش 439000 از خود شرکت اش گرفتم با سه سال گارانتی بله هارد 1 ترا وصل کردم دیشب شد بود اتاقم کلا مرکز پخش فیلم در خانه اگه تلویزیون خونه تون قابلیت مدیا یا DLNA رو داشته باشه یا مثلا ps3 داشته باشی می تونی مستقیم فیلم موزیک ات رو بشینی ببینی یا گوش بدی در مورد سئوال سوم والله از نظر تست من خودم تست اش رو بلد نیستم ولی تا این حد بگم در موردش ه سه طبقه الان اینترنت دسترسی دارن در مورد مدیا طبقه سوم مودم وی اتاقم دیشب فیلم بلوری گذوشتم روی هارد و از طبقه دوم بدون افت و قطعی پخش کرد این مورد جالب بود با اینکه توی اتاق بود نه حال ولی برای فیلم بسیار عالی جواب داد خودت حساب کن اگه مودم بره توی یه فضای باز به نظرم پوشش خوبی می ده ولی خوب جواب گوی سه طبقه هستش باز البته اینم بگم مودم رو کنار پنجره گذوشتم ... اگه می خوای یه مقدار توضیح بده تا طبق همون چیزی که می گی تست کنم بهت بگم
439 تومن:n28: تست خاصی مد نظر نیست فقط میخوام بدونم ویدیوهایی که استریم کردی حداکثر چه بیت ریتی داشتن ؟؟ :n13:
بعنوان مثال روی پنجره kmplayer در حال پخش فیلم کلیک راست کن و بعد media info رو انتخاب کن و عدد روبروی overall bit rate رو بگو:n11:

zadis
10-02-2014, 11:12
سلام دوستان من یه اینترنت وایرلس دارم ...از اینایی که دکل دارن و باید رو خونه رادیو وصل کنی ........حالا میخوام یه چیزی بگیرم که اینترنتم رو بین گوشی و تی وی و لبتاپ به اشتراک بزارم وای فای چه چیزی رو شما پیشنهاد میدین .که بردش هم خوب باشه و بشه تو اتاق ها وای فای استفاده کرد . ممنون قیمت شهم مناسب باشه

zadis
10-02-2014, 11:16
با چه دستگاهی به wisp وصل شدی ؟
نمیدونم ولی یه دستگاهی هست که بالای خونه وصل کردیم مثل آنتن و مارکش tp link هست از بالای خونه با کابل لن اومده تو خونه و یه سویچ دوپرته داره که یکی ه رایانه وصله و یکی به آنتن بالای خونه

leo.unique
10-02-2014, 12:01
نمیدونم ولی یه دستگاهی هست که بالای خونه وصل کردیم مثل آنتن و مارکش tp link هست از بالای خونه با کابل لن اومده تو خونه و یه سویچ دوپرته داره که یکی ه رایانه وصله و یکی به آنتن بالای خونه
پس یکی از ایناست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
باید مودمی بخری که پورت ewan داشته باشه ! با حدود صد تومن میتونی تی پی 8968 ورژن 2 رو بخری که اگه بعدا اینترنت adsl هم گرفتی بتونی ازش استفاده کنی ! البته اگه میخوای کمتر هزینه کنی میتونی یه روتر ارزونتر بخری اما خب آینده-نگرانه نیست چندان

vahedsaeed
10-02-2014, 12:52
داداش نگید از این چیزا تو رو خدا.یکی مثل ما بی پوله درموندهس :n03: مبارکت باشه.هزینه اینترنتت خیلی بالاست شما یحتمل

sepah11
10-02-2014, 13:11
439 تومن:n28: تست خاصی مد نظر نیست فقط میخوام بدونم ویدیوهایی که استریم کردی حداکثر چه بیت ریتی داشتن ؟؟ :n13:
بعنوان مثال روی پنجره kmplayer در حال پخش فیلم کلیک راست کن و بعد media info رو انتخاب کن و عدد روبروی overall bit rate رو بگو:n11:
خدمت شما 7777kbps
اینم یه فیلم دیگه 16.1mbps

air_damned
10-02-2014, 14:30
سلام دوستان
بنده از وایمکس به اینرتنت مخابرات نقل مکان کردم..
قبلا با مودم tplink با مخابران مشکل داشت که مجبور شدم دستی Ip بدم..
حالا مجددا میخاوم مودم adsl بخرم با قابلیت wifi ... قبلا linksys داشتم راضی بودم..
الان در حال حاضر چه مودمی پیشنهاد میکنید ؟؟

leo.unique
10-02-2014, 14:41
داداش نگید از این چیزا تو رو خدا.یکی مثل ما بی پوله درموندهس :n03: مبارکت باشه.هزینه اینترنتت خیلی بالاست شما یحتمل
درکت میکنم ! من که بزودی میرم یکی از این مودمها میدزدم :n08:

خدمت شما 7777kbps
اینم یه فیلم دیگه 16.1mbps
بسیار عالی :n19: مبارکتون باشه ! دارندگی و برازندگی:n02:

Mohammad_es66
10-02-2014, 14:43
بنده zyxel رو پیشهناد میکنم مدل p-660hn-t1

zadis
10-02-2014, 22:16
پس یکی از ایناست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
باید مودمی بخری که پورت ewan داشته باشه ! با حدود صد تومن میتونی تی پی 8968 ورژن 2 رو بخری که اگه بعدا اینترنت adsl هم گرفتی بتونی ازش استفاده کنی ! البته اگه میخوای کمتر هزینه کنی میتونی یه روتر ارزونتر بخری اما خب آینده-نگرانه نیست چندان ممنون از جوابت . اره خودشه همین لینکی که گذاشتی
بهترین برای اشتراک اینترنت از طریق وای فای با برد مناسب میشه معرفی کنید .مر30 از همه عزیزان

leo.unique
11-02-2014, 00:49
ممنون از جوابت . اره خودشه همین لینکی که گذاشتی
بهترین برای اشتراک اینترنت از طریق وای فای با برد مناسب میشه معرفی کنید .مر30 از همه عزیزان
چقدر میخوای هزینه کنی ؟ adsl هم باشه ؟

َARM1
11-02-2014, 08:55
سلام بر دوستان این دو مودم رو میتوان در یک راستا قرارداد asus 55n و tplink8970 از لحاظ فنی میگم .:n26:

zadis
11-02-2014, 10:24
چقدر میخوای هزینه کنی ؟ adsl هم باشه ؟
نمیخوام هزینه زیاد بکنم نهایتا تا 100 . اگه adsl هم باشه بهتره ولی قیمت اگه بالا میره زیاد نه

leo.unique
11-02-2014, 12:26
نمیخوام هزینه زیاد بکنم نهایتا تا 100 . اگه adsl هم باشه بهتره ولی قیمت اگه بالا میره زیاد نه
خب بهت گفتم تی پی 8968 ورژن 2

vahedsaeed
12-02-2014, 15:42
اره منم تی پی 8968 رو پیشنهاد می کنم.ورژن 2.حتما همینو بخر

farokhe
12-02-2014, 18:25
اره منم تی پی 8968 رو پیشنهاد می کنم.ورژن 2.حتما همینو بخر
سلام دوستان قیمت این مودم چنده واسه من امروز یکی 140 قیمت داد:n04:
بعد اینکه من گشتم مودم 8961 بیشتر موجود بود دو انتنه هم هست بنظرتون واسه من که فلش خوری مودم کارایی نداره چطوره اونو بخرم 100 تومان میگفتنش اطلاع دارین از لحاظ برد و کیفیت با هم فرق دارن یا نه بعد اینم ورژن یک و دو داره؟مرسی

leo.unique
12-02-2014, 20:43
سلام دوستان قیمت این مودم چنده واسه من امروز یکی 140 قیمت داد:n04:
بعد اینکه من گشتم مودم 8961 بیشتر موجود بود دو انتنه هم هست بنظرتون واسه من که فلش خوری مودم کارایی نداره چطوره اونو بخرم 100 تومان میگفتنش اطلاع دارین از لحاظ برد و کیفیت با هم فرق دارن یا نه بعد اینم ورژن یک و دو داره؟مرسی
120 باید باشه :n27:
2750u سفید میتونی بخری البته آنتنهاش ثابته:n01:

vahedsaeed
13-02-2014, 14:11
سلام بچه ها من امروز 8961 گرفتم این اداپتورش چرا اینجوریه.]چکار کنم حالا .تقریبا مثل اینه.اما سیاه و مستطیلی.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] راه چاره داره؟تبدیلی چیزی؟؟؟؟؟؟؟کمک کنید

farokhe
13-02-2014, 16:49
سلام بچه ها من امروز 8961 گرفتم این اداپتورش چرا اینجوریه.]چکار کنم حالا .تقریبا مثل اینه.اما سیاه و مستطیلی.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] راه چاره داره؟تبدیلی چیزی؟؟؟؟؟؟؟کمک کنید
سلام باید تبدیل داشته باشه برید از لوازم الکترونیکی یک تبدیل واسش بگیرید
دوست عزیز چند گرفتید یک تستی بکنید از کارایی و بردش بگید چطوریه این 8961 تو سایت سازندش من نگاه میکردم دوتا انتن 3 دسی بلی داشت و خروجی اداپتورشم 9 ولت هست

vahedsaeed
13-02-2014, 19:34
دوست من نمی خواستم بگیرم.همه جا گشتم دنبال 8968 ورژن دو.ورژن یکش هم نداشتن چه برسه به .....خلاصه مرکز کامپیوتر ولیعص نداشت همه واحد هاششو گشتم.اومدم رفتم پایینتر .اون 4-5طبقه هه (ایران )اونجا هم نداشتن.اخر سر یارو گفت هرچیزی که تو اینترنته اینجا نمیارن .منم گزینه دومم 8961 رو گرفتم.105000 تومن.گارانتی وارد کننده جنوسهmetem-f اما ویزگیها :

برد سیگنال عالی و کیفیت خوب -من از انتن دهیش می ترسیدم اما خیلی خوبه(توی کوچه تا 100 متری هم مشکل نداشتم.بیشتر امتحان نکردم)
بدون قطعی
وصل شدن سریع

اما یه مشکلی که امیدوارم واسه خاطر اب بندیش باشه داغ شدنشه.نه خیلی زیاد مثلا 3-4 ساعت روشن موند 40-50 درصد داغ بود.خدا کنه مشکلی پیش نیاد.البته من زیاد روشن نمی زارم.بازم سوالـــــــــــــی بود بپرسید

مشکل اداپتور هم با یه تبدیل 1000 تومنی حل شد.

leo.unique
13-02-2014, 20:54
دوست من نمی خواستم بگیرم.همه جا گشتم دنبال 8968 ورژن دو.ورژن یکش هم نداشتن چه برسه به .....خلاصه مرکز کامپیوتر ولیعص نداشت همه واحد هاششو گشتم.اومدم رفتم پایینتر .اون 4-5طبقه هه (ایران )اونجا هم نداشتن.اخر سر یارو گفت هرچیزی که تو اینترنته اینجا نمیارن .منم گزینه دومم 8961 رو گرفتم.105000 تومن.گارانتی وارد کننده جنوسهmetem-f اما ویزگیها :

برد سیگنال عالی و کیفیت خوب -من از انتن دهیش می ترسیدم اما خیلی خوبه(توی کوچه تا 100 متری هم مشکل نداشتم.بیشتر امتحان نکردم)
بدون قطعی
وصل شدن سریع

اما یه مشکلی که امیدوارم واسه خاطر اب بندیش باشه داغ شدنشه.نه خیلی زیاد مثلا 3-4 ساعت روشن موند 40-50 درصد داغ بود.خدا کنه مشکلی پیش نیاد.البته من زیاد روشن نمی زارم.بازم سوالـــــــــــــی بود بپرسید

مشکل اداپتور هم با یه تبدیل 1000 تومنی حل شد.
دماسنج نداری ؟ آب بندی ؟؟:n08: پس بردش خوبه !:n18: چندبار سیم تلفن رو ازش جدا کن و بعد از چند دقیقه وصل کن ببین سریع آی پی میگیره و میتونی وارد اینترنت بشی ؟!!

zadis
13-02-2014, 21:51
سلام دوستان کمک کنید . سوالم اینه که من اینترنت وایرلس که بالای خونه یه آنتن وصل میکنن و با کابل لن میاد تو خونه استفاده میکتم . میخوای یه اینترت وای فای هم داشته باشم واسه گوشی . هر کی یه چیزی میگه ؟؟؟؟. یکی میگه واسه تو روتر وایرلس خوبه چون مختص به اینترنت وایرلسه . یکی هم میگه مودم ای دی اس ال بگیر استفاده کن . حالا نمیدونم مدوک رو بگیرم روتر اکسس پوینت یا مودم aDSL
مودم ADSL رو که گقتن 8968 یا 2750U بگیرم و روتر وایرلس (اکسس پوینت) TP-Link 300Mbps Wireless N Access Point TL-WA801ND یا D-Link Wireless N Router DIR-605 بگیرم
حالا شما بگید کدومو بگیرم و به دردم میخوره و بردش و سرعت انتقالش بیشتره .......ممنون از همه
اصلا فرق TP-Link Wireless N ADSL2+ Modem Router TD-W8961ND ....و D-Link Wireless N Router DIR-605 چیه که منو گیچ کردن کدوم بخرم

leo.unique
13-02-2014, 22:58
سلام دوستان کمک کنید . سوالم اینه که من اینترنت وایرلس که بالای خونه یه آنتن وصل میکنن و با کابل لن میاد تو خونه استفاده میکتم . میخوای یه اینترت وای فای هم داشته باشم واسه گوشی . هر کی یه چیزی میگه ؟؟؟؟. یکی میگه واسه تو روتر وایرلس خوبه چون مختص به اینترنت وایرلسه . یکی هم میگه مودم ای دی اس ال بگیر استفاده کن . حالا نمیدونم مدوک رو بگیرم روتر اکسس پوینت یا مودم aDSL
مودم ADSL رو که گقتن 8968 یا 2750U بگیرم و روتر وایرلس (اکسس پوینت) TP-Link 300Mbps Wireless N Access Point TL-WA801ND یا D-Link Wireless N Router DIR-605 بگیرم
حالا شما بگید کدومو بگیرم و به دردم میخوره و بردش و سرعت انتقالش بیشتره .......ممنون از همه
اصلا فرق TP-Link Wireless N ADSL2+ Modem Router TD-W8961ND ....و D-Link Wireless N Router DIR-605 چیه که منو گیچ کردن کدوم بخرم
:n04: کی بهت گفت TL-WA801ND یا TD-W8961ND بخر ؟؟؟

farokhe
14-02-2014, 11:09
دماسنج نداری ؟ آب بندی ؟؟:n08: پس بردش خوبه !:n18: چندبار سیم تلفن رو ازش جدا کن و بعد از چند دقیقه وصل کن ببین سریع آی پی میگیره و میتونی وارد اینترنت بشی ؟!!
همین کارو بکن ببین نتیجه چی میشه منم دنبال 8968 هستم پیدا نکردم یک جایی پیدا کردم 140 گفت ولی اکثرا تو فروشگاههای اینترنتی هست

sepah11
15-02-2014, 05:34
سلام بر دوستان این دو مودم رو میتوان در یک راستا قرارداد asus 55n و tplink8970 از لحاظ فنی میگم .:n26:

فکر نکنم درست گفتی درستش میشه tplink8980 چون 8970 dual band نیست :n09:

zadis
15-02-2014, 16:45
سلام من مودم 2750u خریدم ........اینترت وایرلس دارم وهمونایی که با کابل لن از بلای خونی میاد .......حالا این مودمو وصل کردم وای فای اینترنت دارم ولی تو کامپیوتر ندارم چیکار باید بکنم . چه تنظیماتی رو باید انجام بدم . که تو کانپیوتر هم وصل شه اینترنت ......................ممنون

leo.unique
15-02-2014, 17:03
سلام من مودم 2750u خریدم ........اینترت وایرلس دارم وهمونایی که با کابل لن از بلای خونی میاد .......حالا این مودمو وصل کردم وای فای اینترنت دارم ولی تو کامپیوتر ندارم چیکار باید بکنم . چه تنظیماتی رو باید انجام بدم . که تو کانپیوتر هم وصل شه اینترنت ......................ممنون
برای تنظیمات به این تاپیک مراجعه کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کاربر fanoostalaei :n12: با حوصله زیاد پاسخ میده به سوالات

vahedsaeed
15-02-2014, 17:37
اینترنت هست اما ورژن 2 باشه.اونجایی که داشته کجا بوده؟؟؟؟!!!!!!!!

leo.unique
15-02-2014, 18:14
اینترنت هست اما ورژن 2 باشه.اونجایی که داشته کجا بوده؟؟؟؟!!!!!!!!
2750u سفید هم گزینه خیلی خوبی واسه خرید هست :n01: آنتنهای 5 امنی کافیه واسه مودمهای با توان حداکثر 100 میلی وات

vahedsaeed
16-02-2014, 11:45
حالا میشه انتنش و عوض کرد 5 dbi انداخت؟؟؟2750 رو همه جا داشتن می خواستن بندازن .البته مودم خوبیه اما زوری می خواستن بدن

ArashMiniStar
16-02-2014, 11:59
حالا میشه انتنش و عوض کرد 5 dbi انداخت؟؟؟2750 رو همه جا داشتن می خواستن بندازن .البته مودم خوبیه اما زوری می خواستن بدن
خیر دوست عزیز.2750u آنتن هاش non-detachable هستن.اگر احیانا مودمی گرفتید و خواستید آنتن بهتری روش بذارید من 8dbi برند tp-link رو پیشنهاد میکنم که قیمتش هم دور و بر 25 تومن هست.:n06:

leo.unique
16-02-2014, 13:18
مگه آنتنهاش 5 نیستن ؟؟؟:n13: اگه بگردی آنتنهای جدانشدنی دی بی بالاتر هم توی بازار پیدا میشه که تعمیرکار راحت میتونه تعویضشون کنه اما خب گارانتی میپره :n01:

ArashMiniStar
16-02-2014, 13:22
مگه آنتنهاش 5 نیستن ؟؟؟:n13: اگه بگردی آنتنهای جدانشدنی دی بی بالاتر هم توی بازار پیدا میشه که تعمیرکار راحت میتونه تعویضشون کنه اما خب گارانتی میپره :n01:
خوب چه کاریه عزیز این همه مودم وایرلس خوب.ایشون دنبال چیز خاصی هستن؟؟؟ بعد یه مورد دیگه بین 5 دی بی آی و 8 فرقی نیست الکی پول آنتن ندین.جالبه حتی خیلی ها رفتن بالاتر گرفتن بردشون کمتر شده چرا حالا؟؟؟ بخاطر اینکه با بالا رفتن گین ، زاویه پخش امواج وایرلس کمتر میشه یا به عبارتی با کمتر شدن زاویه ، قدرت پخش یا همون گین ، برد بالا میره....

leo.unique
16-02-2014, 13:28
خوب چه کاریه عزیز این همه مودم وایرلس خوب.ایشون دنبال چیز خاصی هستن؟؟؟ بعد یه مورد دیگه بین 5 دی بی آی و 8 فرقی نیست الکی پول آنتن ندین.جالبه حتی خیلی ها رفتن بالاتر گرفتن بردشون کمتر شده چرا حالا؟؟؟ بخاطر اینکه با بالا رفتن گین ، زاویه پخش امواج وایرلس کمتر میشه یا به عبارتی با کمتر شدن زاویه ، قدرت پخش یا همون گین ، برد بالا میره....
سلام
کاملا درسته فرمایشتون
یادش بخیر پی تی قدیم:37:

ArashMiniStar
16-02-2014, 13:33
سلام
کاملا درسته فرمایشتون
یادش بخیر پی تی قدیم:37:
آره:n30: من شما رو از آی دی تون میشناسم یادمه آی دی تون.یاد گفتگوی آزاد بخیر :n28:

vahedsaeed
16-02-2014, 17:16
خیر دوست عزیز.2750u آنتن هاش non-detachable هستن.اگر احیانا مودمی گرفتید و خواستید آنتن بهتری روش بذارید من 8dbi برند tp-link رو پیشنهاد میکنم که قیمتش هم دور و بر 25 تومن هست.:n06:

عزیزم منظورم 8961 بود انتناش پیچی خودم هم می تونم عوض کنم دیگه.فقط میخوام بدونم این مودم 8961 توان انت 5 dbi رو داره یا نه

vahedsaeed
16-02-2014, 17:18

نه لئو جان 3 dbi اما می خوام 5 بندازم می خوام بدونم مشکلی پیش نمیاد؟انت هاش هم پیچیه خودم می تونم عوض کنم.تعمیر کار می خواد مگه؟باید باز بشه؟نمایندگی هم بابت انتن جدید فقط پول می گیره دیگه

vahedsaeed
16-02-2014, 17:20
خدا وکیلی مودمش نسبت به قیمتش حرف نداره تو دیجی کالا همه تعریف کردن.من که راضیم درضمن این با 8970 فرقی نداره فرق اینا با 8968 تو یو اس بیه

leo.unique
16-02-2014, 17:27
نه لئو جان 3 dbi اما می خوام 5 بندازم می خوام بدونم مشکلی پیش نمیاد؟انت هاش هم پیچیه خودم می تونم عوض کنم.تعمیر کار می خواد مگه؟باید باز بشه؟نمایندگی هم بابت انتن جدید فقط پول می گیره دیگه
آخ بخشید اصلا حواسم نبود 8961 گرفتی:blush: نه عزیز مشکلی پیش نمیاد و تعمیرکار هم نمیخواد ! :n11:

vahedsaeed
16-02-2014, 20:24
آخ بخشید اصلا حواسم نبود 8961 گرفتی:blush: نه عزیز مشکلی پیش نمیاد و تعمیرکار هم نمیخواد ! :n11:

حالا باید از کجا بخرم؟اسم یا مدل این انتنها Omni ؟ باید بگم انتن 5 دی بی امنی بده؟؟همین؟؟

leo.unique
16-02-2014, 20:53
حالا باید از کجا بخرم؟اسم یا مدل این انتنها Omni ؟ باید بگم انتن 5 دی بی امنی بده؟؟همین؟؟
آره همین فقط توجه کن که حتما 2.4GHz باشه ! مارکهای مختلفی توی بازار هست ! به نظرم همون تی پی بگیری بهتره ! حالا واقعا لازمه آنتن 5 بذاری ؟؟

َARM1
17-02-2014, 00:30
سلام بر همگی من بین مودم dlink2750u و مودم tplink8968 v2 گیر کردم کدوم رو بگیرم لطفا کمک کنید پیشنهاد میدین لطفا نظرتون رو بگید مرسی

leo.unique
17-02-2014, 01:31
سلام بر همگی من بین مودم dlink2750u و مودم tplink8968 v2 گیر کردم کدوم رو بگیرم لطفا کمک کنید پیشنهاد میدین لطفا نظرتون رو بگید مرسی
تفاوت قیمتشون زیاده ؟

َARM1
17-02-2014, 09:04
از لحاظ قیمت نمیگم از لحاظ کیفیت و کارایی میگم .

farokhe
17-02-2014, 10:38
من 2750 سیاه دارم خوب نیست میگن سفیدش خوبه بردشم راضی کننده نیست حالا خود دانی
مودم های تی پی لینک هم اواخر مرجوعی زیاد دارن مونده به شانست من تازه 8951 فرستادم گارانتی منم این دفعه 8968 میگیرم ببینم اون چطوریه

vahedsaeed
17-02-2014, 10:57
آره همین فقط توجه کن که حتما 2.4GHz باشه ! مارکهای مختلفی توی بازار هست ! به نظرم همون تی پی بگیری بهتره ! حالا واقعا لازمه آنتن 5 بذاری ؟؟

اینم ترجمش والا اخرشو نمی دونم منظورشو درست متوجه شدم یا نه:

نصب و راه اندازی بسیار آسان است - فقط آنتن کارخانه دستگاه خود را جدا کنید و آنتن تقویت کننده ما راضمیمه کنید
و شما تجربه خواهید کرد یک افزایش سیگنال و پوشش بالا و پایدار. لطفا توجه داشته باشید که افزایش قدرت سیگنال
بیشتر در روتر و یا آداپتور شما بستگی دارد.اپگرید کردن انتها کمک می کند به شما اما در ارسال و دریافت به مودم
شما بستگی ندارد و این به ...... شما بستگی دارد( نقطه چین ISP )

leo.unique
17-02-2014, 13:02
من 2750 سیاه دارم خوب نیست میگن سفیدش خوبه بردشم راضی کننده نیست حالا خود دانی
مودم های تی پی لینک هم اواخر مرجوعی زیاد دارن مونده به شانست من تازه 8951 فرستادم گارانتی منم این دفعه 8968 میگیرم ببینم اون چطوریه
به این میگن یه مشاور مجرب :38: ورژن دو بگیر حتما

اینم ترجمش والا اخرشو نمی دونم منظورشو درست متوجه شدم یا نه:

نصب و راه اندازی بسیار آسان است - فقط آنتن کارخانه دستگاه خود را جدا کنید و آنتن تقویت کننده ما راضمیمه کنید
و شما تجربه خواهید کرد یک افزایش سیگنال و پوشش بالا و پایدار. لطفا توجه داشته باشید که افزایش قدرت سیگنال
بیشتر در روتر و یا آداپتور شما بستگی دارد.اپگرید کردن انتها کمک می کند به شما اما در ارسال و دریافت به مودم
شما بستگی ندارد و این به ...... شما بستگی دارد( نقطه چین ISP )
لپ کلام اینکه شاید تغییر محسوسی مشاهده نکنی با تعویض آنتنها :n18:

َARM1
17-02-2014, 13:08
leo جان خودت مودمت چیه؟:n24:

leo.unique
17-02-2014, 13:34
leo جان خودت مودمت چیه؟:n24:
8951 ورژن سه :n25:

َARM1
17-02-2014, 13:55
8951 چطوره بنظرت؟من امروز رفتم ولیعصر 8968 گیر آوردم ولی طرق نمیدونه ورژن دو چیه؟:n16:

leo.unique
17-02-2014, 14:07
8951 چطوره بنظرت؟من امروز رفتم ولیعصر 8968 گیر آوردم ولی طرق نمیدونه ورژن دو چیه؟:n16:
واقعیتش اینه که آمار مرجوعی 8951 بالا رفته جدیدا :n21: خودم اگه الان بخوام مودم بخرم طرفش نمیرم چون حوصله گارانتی ندارم اصلا:n27:
اگه حافظه ضعیفم درست یاری کنه یکی از دوستان توی همین تاپیک میگفت کارتن ورژن دو مودم 8968 با ورژن یک فرق داره !!!:n18:
2750u سفید هم با توجه به اینکه زیر صد تومن قیمتشه انتخاب خوبیه بعلاوه اینکه مشکل خاصی هم ازش گزارش نشده از طرف کاربران این فروم

َARM1
17-02-2014, 15:01
leo جان تصمیم من قطعی شد میرم امروز همون tplink8968 ورژن دو رو میگیرم .نمیخوام باهاش پیر بشم بعد وسواس زیادی خوب نیست .:n01:

leo.unique
17-02-2014, 15:37
leo جان تصمیم من قطعی شد میرم امروز همون tplink8968 ورژن دو رو میگیرم .نمیخوام باهاش پیر بشم بعد وسواس زیادی خوب نیست .:n01:
فقط یادت باشه غیب نشی بعد از خرید و تست کنی ویدیو با حداکثر چه بیت ریتی رو میتونه از طریق پورت usb استریم کنه :n11:

َARM1
17-02-2014, 17:02
نه غیب نمیشم هستم صد درصد میگم بیت ریتی شو فقط این گارنتی پارس ارتباط خوبه ؟:n01:

vahedsaeed
17-02-2014, 17:42
فقط یادت باشه غیب نشی بعد از خرید و تست کنی ویدیو با حداکثر چه بیت ریتی رو میتونه از طریق پورت usb استریم کنه :n11:

اقا از کجا گیر اوردی 8968؟ادرس دقیق میدی

esthesist
17-02-2014, 18:52
سلام دوستان عزیز .

من از لینک سیس 120 ان استفاده میکنم که مدتی هست قطعی های زیادی هم در لینک اینترنت و هم در وایرلس داره .
تصمیم ببه گرفتن مودم جدید دارم تا سقف 220 تومن اما مودمی غیر از تی پی لینک .

اینترنت از آسیاتک دارم و برد خوب و پایداری خوب میخوام . از مدل 2770 دیلینک خوشم آمده بود اما در فروم های خارجی خیلی خوب نگفتن ازش...

ممنون میشم کمکم کنید حسابی گیج شدم و وقت گشتن در بازار رو ندارم و سایت ها ی فروش هم خیلی مدل هاشون کم شده...

poyyesh
17-02-2014, 19:42
دوستان سلام

اینجا جاش نی ولی دیدم از 8968 حرف میزنید من دوساله دارم تا امسال فقط از کابل لن استفاده میکردم و امسال از وای فای میخواستم استفاده کنم از طریق گوشیه اندرویدی اس پی علامت وایفایو میاره میگه ذخیره شد- درحال دریافت ای پی -و متصل شد اما بامرورگر هیچ سایتیو باز نمیکنه مشکل از تنظیمات گوشی نی چون با گوشی به وایرلسایه دیگه وصل میشه و استفاده میکنم حالا چطوری اینو درست کنم اگه اینجا نمیشه پ.خ بدین

ممنون

leo.unique
17-02-2014, 20:16
نه غیب نمیشم هستم صد درصد میگم بیت ریتی شو فقط این گارنتی پارس ارتباط خوبه ؟:n01:
همه-شون سر و ته یه کرباسن اما با گارانتی سازگار ارقام بگیری بهتره

سلام دوستان عزیز .

من از لینک سیس 120 ان استفاده میکنم که مدتی هست قطعی های زیادی هم در لینک اینترنت و هم در وایرلس داره .
تصمیم ببه گرفتن مودم جدید دارم تا سقف 220 تومن اما مودمی غیر از تی پی لینک .

اینترنت از آسیاتک دارم و برد خوب و پایداری خوب میخوام . از مدل 2770 دیلینک خوشم آمده بود اما در فروم های خارجی خیلی خوب نگفتن ازش...

ممنون میشم کمکم کنید حسابی گیج شدم و وقت گشتن در بازار رو ندارم و سایت ها ی فروش هم خیلی مدل هاشون کم شده...
اگه پولشو داری میتونی ایسوس بخری در غیر اینصورت باید تی پی بگیری دیگه:n27:

دوستان سلام

اینجا جاش نی ولی دیدم از 8968 حرف میزنید من دوساله دارم تا امسال فقط از کابل لن استفاده میکردم و امسال از وای فای میخواستم استفاده کنم از طریق گوشیه اندرویدی اس پی علامت وایفایو میاره میگه ذخیره شد- درحال دریافت ای پی -و متصل شد اما بامرورگر هیچ سایتیو باز نمیکنه مشکل از تنظیمات گوشی نی چون با گوشی به وایرلسایه دیگه وصل میشه و استفاده میکنم حالا چطوری اینو درست کنم اگه اینجا نمیشه پ.خ بدین
ممنون
اگه مطمئنی از تنظیمات نیست با یه دیوایس دیگه که مجهز به wifi هست امتحان کن و در نهایت به آخرین فیرمور آپدیت کن !

poyyesh
18-02-2014, 00:41
مطمئنن از تنظیمات نیس . چطوری میشه فریمورشو اپدیت کرد راهنمایی کنید

َARM1
18-02-2014, 17:29
اینم آدرس
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من از اینجا گرفتن واقعا tplink8968 ورژن 2 هست کاملا درسته گارانتی پارس ارتباط قیمت 118 . تویه سایتش آدرس دقیق با تلفن نوشته :n01:.

َARM1
18-02-2014, 17:31
اقا از کجا گیر اوردی 8968؟ادرس دقیق میدی

اینم آدرس
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من از اینجا گرفتن واقعا tplink8968 ورژن 2 هست کاملا درسته گارانتی پارس ارتباط قیمت 118 . تویه سایتش آدرس دقیق با تلفن نوشته :n01:.

leo.unique
18-02-2014, 18:18
مطمئنن از تنظیمات نیس . چطوری میشه فریمورشو اپدیت کرد راهنمایی کنید
سوالتون مربوط به این تاپیک میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم آدرس
بالاخره گرفتی ؟!!:n19: به قیمت هم خریدی :n11:

َARM1
18-02-2014, 18:45
آره leo جان گرفتم مودم خوبیه با cd خودش کانفیگ کردم و کانفیگش راحته تا امشب بردش رو تست کنم ببینم چقدره. شما بردش رو چقدر میگی ؟:n01:

farokhe
18-02-2014, 19:09
آره leo جان گرفتم مودم خوبیه با cd خودش کانفیگ کردم و کانفیگش راحته تا امشب بردش رو تست کنم ببینم چقدره. شما بردش رو چقدر میگی ؟:n01:
منم میخوام اینو بگیرم ورزن دو داشتن اونا رو کارتنش معلوم بود قشنگ تستش کن نتیجه رو بگو

poyyesh
18-02-2014, 19:16
سلام عزیز َARM1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این کانفیگ کردنشو با تصویر تو یه تاپیک توضیح میدی ؟

خیلی لازم دارم

leo.unique
18-02-2014, 20:06
سلام عزیز َARM1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این کانفیگ کردنشو با تصویر تو یه تاپیک توضیح میدی ؟

خیلی لازم دارم
مودمت ورژن یکه دیگه درسته ؟؟:n27:

َARM1
18-02-2014, 20:25

برای من میگی leo جان ورژن دو هست هم روی جعبه هم پشتش مودم نوشته V2.0 از لحاظ گرما زیاد گرم نمیکنه عادی هست البته وای فای هم روشنه گرماش عادیه .

kasra2012
18-02-2014, 21:16
دوستان بهترین مودمی ک پیشنهاد میدید تا 150 چیه؟
برای خونه میخوام متراژی حدودا 220 متر

amirmohammad_49
18-02-2014, 22:14
دوستان یه مودم وایرلس خونگی میخوام که قابلیت محدودیت حجم و زمان واسه یوزر داشته باشه..مدلی مد نتظرتون هست؟

poyyesh
19-02-2014, 01:31

نمیدونم دوساله دارمش الان میخوام از وایفایه ش استفاده کنم نمیتونم درست کانفیگش کنم این دوستمون َARM1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اگه لطف کنه کانفیگو توضی بده خیلی عالی میشه

َARM1
19-02-2014, 01:48
8961زیاد فرقی با 8968 نمیکنه یک نگاه کن اینم لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دقیقا مدلش چیه؟؟؟؟

َARM1
19-02-2014, 01:57
دوستان یه مودم وایرلس خونگی میخوام که قابلیت محدودیت حجم و زمان واسه یوزر داشته باشه..مدلی مد نتظرتون هست؟

بنظر من بتزتیب
1- ASUS
2-تی پی لینک ( 8968v2------8970 )
3-دلینک ( 2750U1 سفید )
از linksys خبری در دست ندارم.

poyyesh
19-02-2014, 11:19
8961زیاد فرقی با 8968 نمیکنه یک نگاه کن اینم لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دقیقا مدلش چیه؟؟؟؟

مدلش 8968 ه دوتا انتن داره یه یو اس پی همون مدل خودته.
واسه همین هیشکی مثل تو نمیتونه راهنمایی اساسی کنه :n02::n08:

َARM1
19-02-2014, 11:37
مدلش 8968 ه دوتا انتن داره یه یو اس پی همون مدل خودته.
واسه همین هیشکی مثل تو نمیتونه راهنمایی اساسی کنه :n02::n08:

مشکلی نیست تا جایی که بتونمو اما توی جعبه cd نیست ؟ 8968 ورژن 1 هست ؟ اگه میخوای کارا راه بیوفته سریع جواب بده

َARM1
19-02-2014, 11:43
راه تشخیص اش اینه که پشت مودمت زیر بارکد شماره سریال داره نگاه چی نوشته اینم لینکش
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اگه ورژن V1.0 هست کانفیگش این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگه ورژن V2.0 هست کانفیگش این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پله به پله راهنما برو جلو حله.

leo.unique
19-02-2014, 12:20
چنین کاری از مودمهای عادی ساخته نیست !:n27:

poyyesh
19-02-2014, 12:30
راه تشخیص اش اینه که پشت مودمت زیر بارکد شماره سریال داره نگاه چی نوشته اینم لینکش
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اگه ورژن V1.0 هست کانفیگش این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگه ورژن V2.0 هست کانفیگش این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پله به پله راهنما برو جلو حله.

نوشته V1.0 یه سیدیه کوچیک هم داره

َARM1
19-02-2014, 15:04
نوشته V1.0 یه سیدیه کوچیک هم داره

به دو روش میتونی کانفیگش کنی 1- با سی دی بصورت quick intstaltion
2- به روش که توی سایت خودش pdf ان هست .
روش دوم بماند روش اول : سی دسی رو اجرا کن بعد یک صفحه میاد که میگه مدل مودم رو انتخاب کن و بعد اون زیر مدل گزینه quick instalion را انتخاب بکن . تا این کار بکن به من اطلاع بده کخ همین جوریه بعد بقیه رو میگم.:n01: