PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه كد Html مخوام كه متني كه داخلش تايپ مي كنند رو ي صفحه ذخيره بشه

shahnameh
27-03-2006, 19:14
يه كد Html مخوام كه يه متني كه داخلش تايپ مي كنند رو ي صفحه ذخيره بشه يه چيز تو مايه هاي
همين ارسال پاسخ خودمون اما (( Html )) باشه

Erfaan
30-03-2006, 06:57
به دليل اينکه فايلهاي Html و اسکريپتهاي جاوا در سرور کامپايل نميشوند و مستقيما به کامپيوتر کاربر سرازير ميشوند پس نميشه با اونا يه ارسال پاسخ ساخت. ولي ميتونيد با زبان هاي برنامه نويسي پيشرفته مثل PHP از اين جور برنامها داشته باشيد و در کدHTML از اسکريپتهاي خاصي استفاده کنيد که در سرور پردازش شده و نتيجه براي شما به صورت HTML ارسال بشه.
بهتره بريد سراق برنامه هاي مديريت محتوا

Far Va Har
08-04-2006, 19:30
سلام
آره مستر صبحانی راست میگه
برای این کار حتما باید زبان سرور ساید بلد باشی
اما یه راه دیگه هم هست
بری دنبال سایت هایی که این امکانات رو مجانی البته به نام شرکت خودشونبرات بزنن
حتما از طریق گوگل به نتیجه میرسی
جستجو کنی پیدا میشه اگه من این سایت هارو پیدا کردم حتما آدرسش رو اینجا میزنم اگه تو پیدا کردی لطفا لینکش رو بزن
ضمنا اگه فرانت پیج رو هم خوب بلد باشی می تونی به راحتی این کارو انجام بدی حیف که نمی دونم چرا با فرانت پیج درست میکنم حتی با وجود فرانت پیج اکستشنز رو سرور باز کار نمی کنه

Erfaan
11-04-2006, 07:09
سلام
آره مستر صبحانی راست میگه
برای این کار حتما باید زبان سرور ساید بلد باشی
اما یه راه دیگه هم هست
بری دنبال سایت هایی که این امکانات رو مجانی البته به نام شرکت خودشونبرات بزنن
حتما از طریق گوگل به نتیجه میرسی
جستجو کنی پیدا میشه اگه من این سایت هارو پیدا کردم حتما آدرسش رو اینجا میزنم اگه تو پیدا کردی لطفا لینکش رو بزن
ضمنا اگه فرانت پیج رو هم خوب بلد باشی می تونی به راحتی این کارو انجام بدی حیف که نمی دونم چرا با فرانت پیج درست میکنم حتی با وجود فرانت پیج اکستشنز رو سرور باز کار نمی کنه

ديگه تكرار نشه ديگه تكرار نشه ديگه تكرار نشه ديگه تكرار نشه ديگه تكرار نشه ديگه تكرار نشه ديگه تكرار نشه ديگه تكرار نشه ديگه تكرار نشه ديگه تكرار نشه ديگه تكرار نشه ديگه تكرار نشه ديگه تكرار نشه ديگه تكرار نشه ديگه تكرار نشه

miladz
11-04-2006, 15:11
شما میتونید توی چند تا سایت مثل tag-board.com ثبت نام کنید بهتون یک کد می دن اون کد رو توی هر کدوم از صفحه های اچ تی ام ال که می خواید کپی کنید و دقیقا کاری که می خواید انجام می شه

miladz
11-04-2006, 15:13
فکر میکنم دنبال همین می گشتین

Far Va Har
20-04-2006, 04:08
ديگه تكرار نشه ديگه تكرار نشه ديگه تكرار نشه ديگه تكرار نشه ديگه تكرار نشه ديگه تكرار نشه ديگه تكرار نشه ديگه تكرار نشه ديگه تكرار نشه ديگه تكرار نشه ديگه تكرار نشه ديگه تكرار نشه ديگه تكرار نشه ديگه تكرار نشه ديگه تكرار نشه

چرا ديگه تكرار نشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :angry: :angry: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

Erfaan
20-04-2006, 06:50
Sobhani = سبحاني

Far Va Har
22-04-2006, 02:21
:blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:
معذرت مي خوام منظوري نداشتم اشتباه لپي بود
:blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: