PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Best Games of 2009 - Best Xbox 360 Games

Sam Fisher 11
09-01-2010, 09:05
P 3 0 W O R L D
Best Games of 2009
Best Xbox 360 Games

بــهتــریــن بــازی هــای 9 0 0 2

بهترین بازی های Xbox 360

سلام
طبق رسم این چند ساله امسال هم با نظرخواهی از کاربران انجمن، بهترین های سال رو انتخاب میکنیم. البته و با عرض پوزش امسال کمی دیرتر اقدام به ایجاد تاپیک کردیم که البته امیدوارم این تاخیر فرصتی بوده باشد تا دوستان بازی های بیشتر رو بازی کرده باشند و بتونن مقایسه ی بهتری بین بازی ها داشته باشن.

در این تاپیک 30 عنوان از بهترین بازی هایی که در سال 2009 بر روی پلتفرم Xbox 360 عرضه شدند رو میبینید، در میان این عناوین چند عنوان برتر از بازی های آرکید اختصاصی این کنسول که از طریق شبکه ی لایو عرضه شدند هم وجود داره.

شما مجازید به بیش از یک گزینه رای بدید و علاوه بر اون پست هم بدید و در مورد بازی هایی که انتخاب کردید توضیح مختصری بدید.

اين نظر خواهي, عمومي است و کاربران ديگر نظر شما را مشاهده ميکنند.

بازی ها بر اساس حروف الفبا لیست شدن!

30 روز دیگر این نظرسنجی بسته می شود!

خواهش دارم از ایجاد بحث های انحرافی و ارسال پست های بی ربط با موضوع تاپیک خودداری کنید.
در این پست و پست بدی باکس شات های بازی ها در اندازه بزرگ ضمیمه شدن:

Sam Fisher 11
09-01-2010, 09:14
بقیه باکس شات های ضمیمه شده:

pcali
09-01-2010, 13:10
با تشکر از جناب sam ولی بهتر نبود سبکهای مختلف رو از هم تفکیک میکردید
بهتر میشد انتخاب و نظر رو اعلام کرد مثلا بهترین بازیها در سبک ورزشی که
یک بازی در یگ گروه یا این دو بازی از بقیه بهتر میباشند به فلان دلیل
به حر حال با تشکر

من بازی Batman: Arkham Asylum رو اول میگم چون به خاطر
اینکه خلاقیت این بازی در نوع خودش بی نظیر بود در ضمن بازی گیم پلی
زیبا وداستان عالی داشت

دوم بازی X-Men Origins: Wolverine یکی از اکشن های با حال
با توجه به نسخه سینمایی این بازی هم بسیار عالی از کار در آومده بود
اکشن هایی زیبای بازی مثل بازی Batman: Arkham Asylum داشت
که خیره کننده بود.

سوم بازی Resident Evil 5 که دیگه تعریف نداره این مورد رو همه با هاش
آشنا هستند گیم پلی عالی و داستانی بی نظیر

چهارمCall of Juarez: Bound in Blood بهترین بازی در سبک western
که باز هم حالت سینمایی و داسنان جذاب و گیم پلی عالی یک شاهکار بود
در ضمن موسیقی بازی همیشه خاطره انگیز هستش.

پنجم بازی Grand Theft Auto: Episodes From Liberty City بهترین
بازی در سبک GTA که بهترین گزینه بعد از بازی کردن Grand Theft Auto IV
میباشد که روی دیگه شهر Liberty City رو برای شما به نمایش میذاره.

ششم بازی Assassin's Creed II که باز هم بهترین ادامه برای نسخه یک
بازی هستش و شما این بار در ایتالیا درگیر میکنه با گیم پلی بسیاربهبود یا فته
وماموریتهای سرگرم کننده تر که کمتر احساس تکراری بودن رو بر خلاف نسخه یک به شما میده

هفتم بازی F.E.A.R. 2: Project Origin اگر روی گرافیک این بازی بیشتر کار شده بود
بی شک یکی از عنوانهای بسیار عالی میشد خب همه چیز گرافیک نمیشه جو و اتمسفر
ترسی که بر این بازی حاکم بود بسیار عالی بود به نحوی که من چندین بار در حال سکته بودم

هشتم بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 که باز هم یک شاهکار دیگه در COD
با توجه به کوتاه بودن بازی اما اینقدر مراحل متنوع و حالت سینمایی زیبایی داشتند
که با لذت کامل این بازی به پایان رسید در ضمن با گرافیک خیره کننده

نهم بازی Colin McRae: Dirt 2 که سبک رالی رو دوباره احیاء کرد با موسیقی و گرافیک و
گیم پلی عالی

موفق باشید و همیشه بازی کنید.

Layken
09-01-2010, 14:15
Assassin's Creed II
Batman: Arkham Asylum
Call of Duty: Modern Warfare 2
Forza Motorsport 3
Halo 3: ODST

so007
09-01-2010, 14:34
street fighter
bayonetta
x-men origins:wolverine
guitar hero 5

mehdi_1981
09-01-2010, 20:45
1.اسیسین کرید 2
2.بت من اسایشگاه ارخام
3.cod:mw2

resident_evil
10-01-2010, 17:27
كاربر ali 5260 واقعا امثال شمارو آدم ميبينه خندش ميگيره ! كلا ظاهرا شما ازون دسته آدم هايي هستي كه فرهنگ به چند گزينه راي دادن رو نداري كه اومدي به تمام گزينه ها راي دادي ! واقعا متاسفم كه هنوز هم تو اين فروم يه همچين كاربرهايي پيدا ميشن !

mehdy.z
10-01-2010, 19:30
كاربر ali 5260 واقعا امثال شمارو آدم ميبينه خندش ميگيره ! كلا ظاهرا شما ازون دسته آدم هايي هستي كه فرهنگ به چند گزينه راي دادن رو نداري كه اومدي به تمام گزينه ها راي دادي ! واقعا متاسفم كه هنوز هم تو اين فروم يه همچين كاربرهايي پيدا ميشن !
نوید جون ولی در کل توی درصدها تاثیر نداره که;)
شاید بنده خدا با همش حال کرده:31::31:

resident_evil
10-01-2010, 19:42
بله اينم ميشه ! شايد 2 تا بازي Arcade از XBL دان كردن و گيتار و درام هم داشتن تا بتونن Guitar Hero 5 بازي كنن و 100% هم با Halo Wars عنوان استراتژيك اين كنسول هم حال كردن و احتمالا ايشون يه Simulation باز هم هستن كه با FM3 هم حال كردن ! كلا ايشون حال ميكنن ! يه توضيحي بدن ما ممنون ميشيم چون تو تاپيك PC با تمام بازي ها حال نكرده بودن !

Protoss
10-01-2010, 19:48
Dragon Age : Origins
Shadow Complex
Assassin's Creed 2
Bayonetta
Batman Arkham Asylum

Turok-71
10-01-2010, 21:00
1 بایونتا
2 مدرن 2
3 اساسین 2

halflife g
10-01-2010, 21:29
من كه به cod mw2 و batman و odst و dragon age و forza3 راي دادم البته مطمينم كه shadow complex هم بازيه موفقي بوده ولي چون بازيش نكردم بهش راي ندادم....

از اينايي هم كه راي دادم از odstو cod وforza3 بيشتز از همه خوشم اومد ............ .

pcali
11-01-2010, 08:11
بله اينم ميشه ! شايد 2 تا بازي Arcade از XBL دان كردن و گيتار و درام هم داشتن تا بتونن Guitar Hero 5 بازي كنن و 100% هم با Halo Wars عنوان استراتژيك اين كنسول هم حال كردن و احتمالا ايشون يه Simulation باز هم هستن كه با FM3 هم حال كردن ! كلا ايشون حال ميكنن ! يه توضيحي بدن ما ممنون ميشيم چون تو تاپيك PC با تمام بازي ها حال نكرده بودن !

دوست عزیز از همون اول کار شما تایپیک رو به انحراف کشیدید
حالا شما منظورتون کدوم کاربره میشه بگید چوم همچین نام کاربری
وجود نداره.

vahidgame
11-01-2010, 12:38
من با اینکه xbox 360 ندارم به Assassin's Creed2 رای دادم چون یوبی سافت واقعا کارش درسته.

resident_evil
11-01-2010, 19:21
دوست عزیز از همون اول کار شما تایپیک رو به انحراف کشیدید
حالا شما منظورتون کدوم کاربره میشه بگید چوم همچین نام کاربری
وجود نداره.

اولا اينكه من از قدرت بينايي جشمان شما با خبر نيستم دوست عزيز چون من به وضوح به همراه خيلي از دوستان نام كاربري ايشون رو زير اسم تمام بازي ها ميبينيم
دوم اينكه اين تاپيك دوباره روال عاديه خودش رو پيش گرفته بود و شما الان دوباره لطف كردي و منحرفش كردي كه چي ؟ كه مثلا مُچ منو بگيري !
سوم اينكه زياد خودتون رو درگير اون قضيه نكنيد تموم شد رفت بحَمدِالله .

Layken
12-01-2010, 00:19
نوید جان واسه من که چیزی نشون نمیده..
من فک می کردم پست علی پاک شده بعد شما پست دادی که ما نتونستیم ببینیم.
بیشتر واسه همین هم من گفتم که به کدوم ها رای دادم. چون الان واسه من نشون نمیده...فقط بازی ها با رای هاشو نشون میده..
اگه یه کاری باید کرد که نشون بده ممنون میشم بگید..؟

resident_evil
12-01-2010, 00:47
نوید جان واسه من که چیزی نشون نمیده..
من فک می کردم پست علی پاک شده بعد شما پست دادی که ما نتونستیم ببینیم.
بیشتر واسه همین هم من گفتم که به کدوم ها رای دادم. چون الان واسه من نشون نمیده...فقط بازی ها با رای هاشو نشون میده..
اگه یه کاری باید کرد که نشون بده ممنون میشم بگید..؟

رو يكي از تعداد راي ها كليك كن ! مثلا رو همون 33 كه جلو ACII هستش كليك كن

Turok-71
12-01-2010, 01:43
چه جالب این موضوع از خود تاپیک هم مهمتر شده.:دی
بابا ناسلامتی کنسول گیمر هستید یه کاری نکنید فردا این پی سی ....:دی

pcali
12-01-2010, 08:40
اولا اينكه من از قدرت بينايي جشمان شما با خبر نيستم دوست عزيز چون من به وضوح به همراه خيلي از دوستان نام كاربري ايشون رو زير اسم تمام بازي ها ميبينيم
دوم اينكه اين تاپيك دوباره روال عاديه خودش رو پيش گرفته بود و شما الان دوباره لطف كردي و منحرفش كردي كه چي ؟ كه مثلا مُچ منو بگيري !
سوم اينكه زياد خودتون رو درگير اون قضيه نكنيد تموم شد رفت بحَمدِالله .

با عذرخواهی پیشاپیش اشتباه از بنده بود بازهم تشکر :11:

shab_2008
16-01-2010, 22:31
only batman:arkham asylum

masoud93
23-01-2010, 22:35
منم xbox ندارم ولی به assassins creed 2 رای دادم اما به زودی xbox میخرم.

$$Don Corleone$$
23-01-2010, 23:27
1.modernwarfare 2 گرافیک خوب موسیقی فوق العاده وتاثیرگذار.گیم پلی جدید و متنوع.جذابیتی عالی آمیخته با هیجان و داستان فوق العاده و بخش چندنفره هم حرف نداره.
2.batman: arkhamasylum گرافیک فوف العاده صداگذاری مناسب . گیم پلی بسیار عالی و فوق العاده و خلاقانه.جذابیتی عالی در درگیری ها
3.Grand Theft Auto: Episodes From Liberty City گرافیک عالی در محیط شهر وساختمان ها و مناظر و ... صداگذاری و موسیقی حرف نداره.گیم پلی عالی ولی جای پیشرفت داره.به نظر من بالا ترین هوش مصنوعی در طول تاریخ بازی های ویدئویی رو داره.تنوع مراحل وداستانی جالب.
4.assassins crees 2 صداگذاری و موسیقی حرف نداره.گیم پلی جدید و متنوع.جذابیت بسیار عالی و فوق العاده.به نظر من بهترین داستان در طول تاریخ بازی های ویدئویی.ولی متاسفانه گرافیک افتضاح شده.
5.Resident Evil5 :گرافیکی فوقالعاده.موسیقی وصدا مناسب .گیم پلی تکراری.جذابیت خوب
6.left for dead 2 یکی از بهترین بازی ها در بخش چندنفره و به همین دلیل جذابیتی فوق العاده بالا.
7.prototype موسیقی و صدا فوق العاده بالا.گیم پلی خلاقانه.جذابیتی فوق العاده وجذاب.گرافیک بد.

D r i v e r
28-01-2010, 01:01
بازی که فعلا خیلی از بازی کردنش لذت بردم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Assassin's Creed II
هست
Forza هم بازی قشنگیه
مهمترین ویژگیش به نظر من تعداد بالای ماشین هاش هست
Call of Duty: Modern Warfare 2 رو هم خیلی شاهکار بود
فقط من این یکی رو روی PC بازی کردم

vahidgame
28-01-2010, 02:59
دوستان نمیخوام بحث راه بندازم ولی واقعا جای تاسف داره که توی یه کنسول بازیی مثل mw2 برای بهترین بازی سال اول باشه.من با اینکه اصلا هیچ کنسولی ندارم ولی میدونم دیگه مثلا توی xbox360 خیلی بازی عالی در سال 2009 منتشر شده که از mw2 خیلی بهتر است.حالا بازم توی کامپیوتر میشه تحمل کنی ولی توی این نمیشه چون call of duty اصلش برای کامپیوتر هستش. دوستان من یه پیشنهاد داشتم حداقل برای سالهای بعد مثلا پنج شش تا بازی بذارید که خیلی عالی بودن تا مثل امسال نشه که یه بازی الکی انتخاب بشه:20: سایتهای دیگه هم معمولا همین جوری انتخاب می کنند.

$$Don Corleone$$
28-01-2010, 18:29
دوستان نمیخوام بحث راه بندازم ولی واقعا جای تاسف داره که توی یه کنسول بازیی مثل mw2 برای بهترین بازی سال اول باشه.من با اینکه اصلا هیچ کنسولی ندارم ولی میدونم دیگه مثلا توی xbox360 خیلی بازی عالی در سال 2009 منتشر شده که از mw2 خیلی بهتر است.حالا بازم توی کامپیوتر میشه تحمل کنی ولی توی این نمیشه چون call of duty اصلش برای کامپیوتر هستش. دوستان من یه پیشنهاد داشتم حداقل برای سالهای بعد مثلا پنج شش تا بازی بذارید که خیلی عالی بودن تا مثل امسال نشه که یه بازی الکی انتخاب بشه:20: سایتهای دیگه هم معمولا همین جوری انتخاب می کنند.
خوب هر کس تو یه ژنری بازی می کنه.مثلا خود من ازبازی مثل bayonetta که خیلی غیر طبیعیه خوشم نمیاد .یا بر خلاف همه از بازی های فوتبال خوشم نمیاد.وعاشق بازیای اکشن که به واقعیت نزدیک هستندهستم مثل GTA , CALL OF DUTY, SPLINTERCELL ,ASSASSINS CREED ...

Layken
29-01-2010, 01:17
این بحث واقعی بودن یا نبودن دیگه در بین بازی ها اولویت های مهم نیست
مهم لذت بردن از بازیه که باید هدف از ساختنش در درجه اول لذت بردنش هست.

vahidgame
29-01-2010, 23:04
این بحث واقعی بودن یا نبودن دیگه در بین بازی ها اولویت های مهم نیست
مهم لذت بردن از بازیه که باید هدف از ساختنش در درجه اول لذت بردنش هست.
منم صد در صد موافقم.باید برای انتخاب بهترین بازی به خیلی چیزهای دیگه به جز گرافیک باید توجه کرد و این طوری نباید باشه هر بازیی که از نظر گرافیک بهتر بود بهترین بازی سال باشه.
من از دوستان تقاضا می کنم برای بهترین بازی های سال 2010 حداقل یه کمی این سیستم رو تغییر بدند و برای بهترین بازی هر پلتفرمی فوقش مثلا شش هفت بازی بذارند که واقعا فوق العاده باشند و به اسم ها توجه نکنند.

Advanced Ali-001
09-02-2010, 11:16
واقعا که نوبره بازی اساسینز کرید 2 60رای اون وقت بازی CALL OF DUTY MODERN63رای:18::18::18::18::18::18::18::18::18: :18:
کاملا نوبره!
آخه کی CALL OF DUTY رو به اساسینز کرید2ترجیه میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!! !!!!!:18::18::18::18::18::18:

resident_evil
09-02-2010, 13:00
آخه کی CALL OF DUTY رو به اساسینز کرید2ترجیه میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!! !!!!!

اگه اونجوري باشه كه خيلي از بازي ها الان بايد خيلي خيلي بيشتر راي آورده باشن اما نياوردن !
هركي يه نظري داره ديگه

Layken
26-02-2010, 01:31
مثل اینکه قراره تاپیک انتخاب بهترین بازی های Ps3 هم سال بعد ...زده بشه
2 تا سال رو با هم یکجا انتخاب میکنیم.

resident_evil
26-02-2010, 01:37
2 تا سال رو با هم یکجا انتخاب میکنیم.

اينقدر بد بين نباش . در اون صورت رقابت فشرده تر ميشه !

Sam Fisher 11
26-02-2010, 02:01
دقیقا: دی البته منهای بازی های سال 2009;)

به خاطر یه سری ناهماهنگی ها تاپیک های دیگه زده نشد الان هم که دیگه خیلی دیره!...از همه پوزش میطلبم امیدوارم سال بعد همه رو یجا بزنیم...

+
نظرسنجیا بسته شدن و من هنوز رای هم ندادم: دی

Layken
26-02-2010, 15:50
به خاطر یه سری ناهماهنگی ها تاپیک های دیگه زده نشد الان هم که دیگه خیلی دیره!...از همه پوزش میطلبم امیدوارم سال بعد همه رو یجا بزنیم...
خب الان من مدیر بودم این پستتون رو پاک می کردم. :31: عمری اماده کرده بودیم تنها برای Unchart رای بدیم.
می زاشتین خودمون میزدیم. کمکی هم به فروم بود. :20:

resident_evil
26-02-2010, 15:54
خب الان من مدیر بودم این پستتون رو پاک می کردم. :31: عمری اماده کرده بودیم تنها برای Unchart رای بدیم.
می زاشتین خودمون میزدیم. کمکی هم به فروم بود. :20:

دوباره اونجام همه به MW2 راي ميدادن ديگه . بازي هاي انحصاري فوقش 10 تا راي مياوردن : دي .

vahidgame
10-03-2010, 02:03
دوباره اونجام همه به MW2 راي ميدادن ديگه . بازي هاي انحصاري فوقش 10 تا راي مياوردن : دي .
آقا واقعا اینو خوب اومدی.فکر کنم توی ایران همراه با موجهای دیگه که هستش موج MW2 هم به وجود اومده:31:
میگم اگه میشه توی امسال اگر بازیی از COD منتشر شد اون توی نظر سنجی بهترین بازی سال نذارین چون اگر بدترین شماره از COD هم حتی باشه بازم همه بهش رای میدم. نظرسنجی اینجا دقیقا مثل 90 شده که مثلا اگر یه چیزی از یه تیم خاصی باشه همه به اون رای میدن بدون توجه به سوال و گزینه های دیگه!!!