PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راه اندازی یک سایت بزرگ !

Tornado2800
09-01-2010, 02:32
سلام
مثل همیشه چون وقت نیست بدون مقدمه
در طی یه پروژه ی چند ساله ، تصمیم بر راه اندازی یک سایت دانلود سنتر تمام عیار گرفته بودم که به خاطر کمبود وقت عقب عقب می افتاد تا اینکه دیدم وقت ما ازاد بشو نیست و باید شروع کنم چون خیلی ها الا وارد این کار شدند :20: ( حتما خیلی از دوستان یادشون میاد سالها پیش لینک های مستقیم جنجالی در انجمن پخش میکردم)
خلاصه ، در حال راه اندازی سایت هستم و هزینه ای که دارم میکنم حدودا 400 دلار در ماه هستش برای سرور دانلودر های عزیز ایرانی
دلیل باز کردن تاپیک این بود که ، میخوام از ایده ها و نکته نظرات شما عزیزان استفاده کنم !
یکی از تصمیماتی که گرفتم:
تمامی فیلم ها برنامه ها درخواستی باشه یعنی هرچی بازدید کننده درخواست داد ، در سایت قرار داده بشه که فکر میکنم خوب باشه:20: و شاید هم به زودی برای هر کاربر با توجه به محدودیت سرور.. یک تورنت مجانی بهشون دادم
که ازش استفاده کنند
گیم سرور راه اندازی کنم و...
انشاالله اگه بشه وارز تمام عیار معرفی کنیم.
کلا نظراتتونو اعلام کنید
ممنون

Tornado2800
10-01-2010, 21:48
از نظراتتون ممنون :8:

MaSoUd555
10-01-2010, 22:40
خــــــــــــــــــــــوا هش میکنم وظیفه بود برادر:11:

undertaker_ss
10-01-2010, 22:42
من فقط میتونم تشکر کنم ازتون و بگم اجرتون با آقا:11:ا

iload
11-01-2010, 19:13
سلام

من نفهمیدم . شما پیشنهاد همکاری دادید یا نه یه توضیح در باره سایتی که میخواید بزنید ؟

Tornado2800
12-01-2010, 10:50
همینطوری که اخر پست عرض کردم این تاپیکو باز کردم که نظر دوستان رو بدونم چه کاری انجام بدیم که بهتر پیش بره !
و قصد توضیح خالی سایت رو ندارم

undertaker_ss
12-01-2010, 13:41
همینطوری که اخر پست عرض کردم این تاپیکو باز کردم که نظر دوستان رو بدونم چه کاری انجام بدیم که بهتر پیش بره !
و قصد توضیح خالی سایت رو ندارم

به نظر من همین کارایی که خودتون مد نظرتون هست خوبه و بعد از راه اندازی سایت میشه راجع بهش نظر داد که چه کاری انجام بشه تا سایت بهتر بشه
تا سایت راه اندازی نشده زیاد نمیشه راجع بهش حرف زد