PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سی دی رایتر و دی وی دی رایتر

صفحه ها : [1] 2 3 4

WooKMaN
27-03-2006, 16:52
سلام دوستان
از کسانی که تو کار سی دی رایتر یا دی وی دی رایتر هستند تقاضای کمک دارم
دوستان عزیز مدتیه میخوام یه سری رایتر از اون طرف مرز سفارش بدم بیاد
اما متاسفانه اینقدر رایتر های موجود در بازار چرت هستند که نمیدونم چی سفارش بدم
حالا اونی که میخواد برام بیاره میگه رایتر suzuki بهترینه !!!!!!!
اما من خودم با رایتر plextor موافقم
میگم رایتر منظورم هم دی وی دی رایتره هم سی دی رایتر
------------------------
خواهشا نظرتون رو بنویسید که خیلی واسم مهمه !

EMPERATOUR
27-03-2006, 17:41
نيش نيش عزيز به نظرم يا پلكستور يا سوني بگير

WooKMaN
27-03-2006, 22:15
سعيد جان پلسكتور رو كه ميدونم خوبه اما سوني چي ؟
الان تو بازار سوني فقط چيني داره !!!!!!!!

saeid_ronaldo
27-03-2006, 22:26
رايتر فقط Msi اينو از من داشته باش

shahnameh
27-03-2006, 22:33
من سوني پيشنهاد نمي كنم بهترين مارك بازار suzuki

البته سي دي رامش تو صيه نميشه
فكر نكنم كسي ديگه سي دي رام بخره

hesam
27-03-2006, 23:43
نيش نيش عزيز به نظرم يا پلكستور يا سوني بگير
من سونی استفاده میکنم وهیچ مشکلی تا حالا نداشته

Mezzo
28-03-2006, 09:44
اما من خودم با رایتر plextor موافقم

خودت بهترينشو گفتي . بجز plextor به هيچي فكر نكن

Lord_theOne
29-03-2006, 18:00
سونی بخر درسته چینی هست ولی کارش درسته
سی پی یوها هم چینی هستند

mehdi modares
12-04-2006, 13:44
من هم سوني را پسشتهاد مي كنم چون سوني تحت ليسانس ژاپن در چين توليد ميشه

ALIAK28
12-04-2006, 23:57
تو آمار میگن nec 3550a اول شده! اما من هم اینو داشتم هم سونی رو. هر دو خوبن. اکثر دی وی دی رایتر ها تو رایت مشکل ندارن . تو خواندن ممکنه مشکل داشته باشن. تو خواندن SONY به نظرم بهتر اومد از NEC

mehdi_bjt
13-04-2006, 07:41
سلام
هر چي ميخري Lg نخر . آشغاله .

MBM
15-04-2006, 01:19
سلام
من پیشنهاد می کنم HP بخر
چون از فن آوری جدید LightScribe پشتیبانی میکنه ، یعنی چاپ لیزری لیبل روی سی دی یا دی وی دی .
همچنین از DVD+R DL یا دی وی دی های دولایه پشتیبانی می کنه
لازم به ذکره که برای چاپ لیبل به CD یا DVDمخصوص نیاز داره
ضمنا ساخت USA هستش

MaFia
15-04-2006, 01:31
براي دي وي دي رايتر :
فعلا تو بازار الي جي از همه بهتر هست فكر مي كنم
باقي مثل سوني و .... همه خوندشون ضعيف هستند

ElmO
15-04-2006, 03:04
همونطور که دوستان گفتن plextor خیلی خوبه ..... اگه اصلشو گیر بیاری البته
یا حق

peternorton
21-04-2006, 16:52
Only TDK Then Plextor

Rashidahwazian
22-04-2006, 20:49
سلام دوستان ... جديدا تو بازار گفته مي شه كه dvd writer از نوع pioneer تقلبی شده و دیگه مثل قدیم نیست . کسی در این مورد چیزی شنیده ؟ بچه هایی که تو بازارن یه جوابی بدن ... مرسی ...

اگر هم کسی با plextor های sata کار کرده کاراییشون رو بهم بگه ... مرسی ...

Diego
22-04-2006, 21:11
philips........................,من خودم asus دارم هر چقدر هم ازش کار میکشم اخ نمیگه.

*سینا*
22-04-2006, 22:43
با سلام
بهترین Dvd رایتر فقط Nec
این توی مجله رایانه از همه لحاظ بر دیگران برتری داشته و به عنوان بهترین دی وی دی رایتر انتخاب شده
ساخت ژاپن 3 سال گارانتی سازگار 3 ماه تعویض و ...
اگه تونستم لینکشو برات پیدا میکنم

Rashidahwazian
23-04-2006, 09:41
سينا جان تو ساخت ژاپنش رو از كجا گير آوردي !!!!!!؟؟؟؟؟؟

*سینا*
23-04-2006, 09:49
سينا جان تو ساخت ژاپنش رو از كجا گير آوردي !!!!!!؟؟؟؟؟؟
با سلام
من قبلا تو شرکت کار می کردم اکثر این دی وی دی رایترا رو (اونایی که تو اصفهان بودن)
را خریدم برای مشتری ها و امتحان کردم هیچ کردوم به پای NEC نمی رسندر ضمن روی کارتن وقتی شماره بارکد رو ببینی می تونیم بفهمیم که ساخت کجاست غیر از اینکه نوشته مید این ژاپن!!!!!!
البته بگم این قضیه مال 4 ماه پیش امکان داره شرکت سازگار دیگه سفراش یه ژاپن نده مثل چند سال پیش ولی انی که من خریدم (حیف که بهش دسترسی ندارم وگرنه عکسشو برات می گذاشتم ساخت ژاپن بود کیفیتش هم حرف نداشت
در ضمن توی مجله رایانه هم به این نکته اشاره شده بود که متاسفانه من لینکشو پیدا نکردم

MaFia
23-04-2006, 11:38
خدا بيامرزه Nec هاي خوب و اصل رو
الان تو بازار فقط لايت ان و يه مد ال جي قابل خريد هستند

mndbnt
24-04-2006, 10:44
ال جي مزخرفه است به تمام معنا

najafiinfo
24-04-2006, 11:05
دوستان سلام
بهترين تو بازار Tdk هست كه حرف نداره از هر مغازه داري هم بژرسي قبولش داره من خودم دارم حدود 5000 ئسي دي و 800 دي وي دي زدم هنوز 1 هم نسوزونده و مشكلي هم نداره

Mehdi_Full
26-04-2006, 21:15
منم نظر مافيا رو دارم اونم Lite-On چون خودم هم سي دي - دي وي دي رامشو دارم هم دي وي دي رايترشو و ازش هم راضيم .

WooKMaN
29-04-2006, 21:34
مهدي جان همين چند روز پيش يه دونه لايتئون گرفتم به خدا فقط يه دونه رايت زدم سريع سوخت !!!!

Lord_theOne
29-04-2006, 23:10
دوستم لايتون خريد يك سي دي زد بعدش رايترش سوخت و رفت يك اي سوز گرفت
اينقدر گفتيد كه ليتون خوبه كه رفت خريد و اين هم عاقبتش

Mezzo
30-04-2006, 02:14
لنز LiteOn خيلي قويه و بعد از پلكستور بهترينه . من خودم يكساله LiteOn دارم تابحال

فقط يك سي دي سوزونده اونم تقصير خودم بوده.

MaFia
30-04-2006, 11:25
من كه خودم بدون هيچ شكي دارم ال جي 4167 مي گيرم
خيلي ازش تعريف شنيدم
البته شكل ظاهري نداره ولي كارايي خوبي داره
با اينكه خاطره خوبي از ال جي ندارم ولي خب فعلا بهترين اينگار تو بازار

Diego
30-04-2006, 14:42
اگه ملاک راضی بون کاربر باشه که فکر کنم 99% از خریدشون راضی باشن.

MaFia
30-04-2006, 14:50
اگه ملاک راضی بون کاربر باشه که فکر کنم 99% از خریدشون راضی باشن.
نه منظورم كاربري كه هر چي داره مي گه بهترين هست نبود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حرفه اي ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

WooKMaN
30-04-2006, 19:16
دوستان بهتر نيست يه نتيچه گيري كنيم ؟؟
آخه اين طور كه من از پست هاي شما عزيزان ديدم همه انواع رايتر هاي موجود در بازار خوبن فقط من بدم ;)

Diego
30-04-2006, 20:59
نه منظورم كاربري كه هر چي داره مي گه بهترين هست نبود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حرفه اي ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اخه چون همه میگن ما باهاش رایت کردیم طوریش نشده!مگه قراره چی بشه :sad: :rolleye:

arashk
02-05-2006, 03:33
بهترين رايتر از نظر من پلكستور و ام اس اي است

ALIAK28
02-05-2006, 21:03
دوستان بهتر نيست يه نتيچه گيري كنيم ؟؟
آخه اين طور كه من از پست هاي شما عزيزان ديدم همه انواع رايتر هاي موجود در بازار خوبن فقط من بدم ;)
به نظر من هم راست می گید شما! فکر کنم. بهترین راه اینه که چند تا review از سایتهای مشهور و معتبر رو پیدا کنید . مثل اناندتک . بعد تصمیم خودتون رو بگیرید. ;)
و البته توجه داشته باشید که :
this is iran!
یعنی انتظار نداشته باشید که همه چیزش تو اینجا درست در بیاد. ! حتی گاهی ممکنه کاملا برعکس باشه نتایج برخی تستها!!! :puke:

hajHasan
02-05-2006, 21:34
درایوهای nec که من باهاشون کار کردم , مکانیک ضعیفی دارن یعنی بخش مکانیکی درایو برای باز و بسته شدن زود مشکل پیدا میکنه. liteon و asus مارکهای خوبین. گر چه خودم liteon را ترجیح میدم.
در ضمن حتما درایوی با کارت گارانتی از یک شرکت معتبر بخرید تا اگر بنا به دلایلی مشکل پیدا کرد, دستتون جایی بند باشه

peternorton
04-05-2006, 18:03
بابا خوب TDK و Plextor و Lite ON همه از برندهای با کیفیت هستند.

ماراتون
07-05-2006, 02:05
دی وی دی رایتر های NEC چیزهای خوبی هستند. البته وقتی شما 3 سال ضمانت سازگار رو هم داشته باشید دیگه گل هست. با این توضیح شما کاملا خیالتون راحته. من توی چند تا از نظر سنجی ها از این مارک تعریف شنیدم یعنی در صدر جدول. البته باید بگم که در مجله معروف و بین المللی pc world مارک سونی و پلاکستور به عنوان بهترین انتخاب شده بود. در جای دیگر که یکی از روزنامه های ایران بود در مقایسه ای که کرده بودند ان.ایی.سی برنده شده بود ولی یک مارک جدید رو معرفی کردند که فکر نکنم هنوز تقلبی زده باشند اون هم رایتر توشیبا هست که خیلی خیلی از قدرت بالای اون صحبت شده بود.

ولی من خودم اچ.پی دارم یعنی داشتم. متاسفانه با سی چه در رایت چه در خواندن مشکل داشت برای گارانتی فرستادم . ولی باید بگویم در مورد دی.وی.دی خوب عمل می کرد و مشکلی نداشت.
البته این مشکل از اینجا ممکن هست ناشی بشه که اچ.پی تنها شرکتی است که درایوهایی با قابلیت خواندن و رایت تنها دی.وی.دی می سازه این هم مدلش hp 635d

در مورد لایتون باید بگم که دو ضمانتنامه داره یکی فاره که اصلا خوب نیست و خیلیهاش زود می سوزد اون یکی یادم نیست سعی کن اون رو پیدا کنی.

تنها اطلاعاتی که داشتم

mjdousti
08-05-2006, 09:00
به نظر من فقط Plextor! البته اگر DVD-RW آن در بازار باشد! مقاله زیر از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] می باشد:

Recommended Optical Drives and Media
(Updated 15 October 2005)

With high-quality DVD writers selling for less than $40, there is little reason to choose any other type of optical drive. DVD writers do it all. All current mainstream models read CDs and DVDs and write CD-R, CD-RW, DVD+R, DVD+RW, DVD-R, and DVD-RW discs. Here are the models we recommend:

Budget DVD±RW drive

NEC ND-3540A
BenQ DW-1640

If you need a DVD writer for a budget system or for casual use on a mainstream system, you won't find better ones than the NEC ND-3540A or the BenQ DW-1640. They're priced like economy models, but have the features of a premium model, including 16X writes and dual-layer support. The only reason we didn't award either of these drives our recommendation for the mainstream category is that we consider Plextor optical writers to be more reliable than NEC or BenQ models, both mechanically and in terms of the discs they write.

Mainstream DVD±RW drive

Plextor PX-716A
Plextor PX-716SA
Plextor PX-716UF

The Plextor PX-716A (ATAPI), SA (Serial ATA), and UF (USB/FireWire) drives are do-it-all drives, including support for 6X writes to plus and minus DL discs. They are robust, reliable, and write "better" discs than any other drive we've seen. Other than test-bed systems, we use Plextor DVD burners exclusively in our own systems, and we've never been disappointed with them.

Blank media

Blank discs may all look the same, but they're not. High-quality discs record without errors and can be trusted to store data for many years without degradation. Cheap discs cause all kinds of recording problems and may "rot" after just a couple years. The best starting point is to check the compatibility list for your optical writer and buy discs that appear on that list. In particular, if the compatibility list categories brands as "compatible" versus "recommended", choose the latter. Test the discs you buy for compatibility with your own optical writer, and once you find a disc that works well, buy that disc in large quantities.

Note that brand names are sometimes meaningless. Many companies, including major names, produce optical discs themselves, which are sold under their own and other brand names. Conversely, many companies put their brand names on discs from many sources, including those they make themselves and those made by others. This can make it very difficult to get meaningful test results, because it's quite possible that different SKUs of the "same" disc are in fact made by different companies. For example, if you buy a pack of ten branded discs, those discs may be made by the company whose name is on them. If you then test those discs successfully and decide to buy a spindle of 100 of the same disc, you may find that the discs in that spindle, despite the fact that they have the identical brand name and model designation, are in fact made by a different company.

We recognize that despite all we’ve said many people want a simple answer to the complex question of which discs to buy. If you don’t have the time or patience to do your own testing, here are the blank discs we recommend:

CD-R discs

Taiyo-Yuden

The overall quality of CD blanks has improved dramatically over the last few years, to the extent that most CD writers now work reliably with just about any disc you feed them. If you have problems finding Taiyo Yuden blanks, don't hesitate to buy other name-brand blanks, such as Verbatim, TDK, or Maxell. We do recommend avoiding the no-name blanks you find in bargain bins at Best Buy, Wal*Mart, and so on.

CD-RW discs

Verbatim

There are four distinct types of CD-RW disc. Choose the type your CD-RW drive is designed to accept. Older writers use Standard CD-RW discs that support 1X to 4X rewrites. More recent CD-RW drives use High Speed discs that support 4X to 12X rewrites. Most current CD-RW drives use Ultra Speed discs that support 12X, 16X, and 24X rewrites. The latest CD-RW drives support 32X rewrites, which require special 32X discs. In addition to Verbatim, Mitsubishi Chemical Company (MCC) and Ricoh distribute excellent quality CD-RW discs, although these are not widely available in the US. Verbatim is a subsidiary of MCC, but their product lines have minor differences.

DVD+R discs

Maxell

Maxell, Mitsubishi Chemical Company (MCC), Ricoh, Taiyo-Yuden, and Verbatim all produce DVD+R discs of excellent quality, although only Maxell and Verbatim discs are widely distributed in the US. We have found that 8X Maxell discs write reliably at 12X in our Plextor and NEC burners. Because of their lower price, we generally use 8X discs rather than 16X discs. On balance we prefer the Maxell 8X DVD+R discs. If they aren't in stock, we buy Verbatim 8X discs.

DVD+R/DL discs

None

Because their price remains so high relative to standard DVD+R discs, we have not yet tested DVD+R/DL discs.

DVD+RW discs

Verbatim

Mitsubishi Chemical Company (MCC), Ricoh, and Verbatim all produce excellent DVD+RW discs, although only Verbatim discs are widely distributed in the US. We prefer the 4X Verbatim discs, which also work well in 2.4X recorders.

DVD-R discs

None

Maxell, Mitsubishi Chemical Company (MCC), TDK, Taiyo-Yuden, and Verbatim all produce excellent DVD-R discs, but we avoid using DVD-R discs if possible, particularly for storing data (as opposed to video). DVD-R is inferior to DVD+R in terms of error detection and correction, and has no advantages that we are aware of. Formerly, name-brand DVD-R discs sold for substantially less than DVD+R discs of similar quality, but that is no longer true. Maxell, TDK, and Verbatim discs are all widely distributed in the US. If you own a minus-only recorder for some other reason you must use DVD-R discs, we recommend choosing 8X discs from one of those companies, according to which is least expensive.

DVD-RW discs

None

As with DVD-R versus DVD+R, we consider DVD-RW inferior to DVD+RW, and for similar reasons. If you must use DVD-RW discs and you have a 1X DVD-RW drive, choose Verbatim 2X discs. If you have a 2X DVD-RW drive, choose Verbatim 2X or 4X discs. If you have a 4X DVD-RW drive, choose Verbatim 4X discs.

WooKMaN
14-05-2006, 23:44
mjdousti جان مرسي
اما زبان اصلي واسه منه بيسواد يه خورده مشكله !

كندلوس
29-05-2006, 17:08
اقا ما يه سی دی رایتر با مارک اگه اشتباه نکنم Teak داریم.البته قدیمیه .
فقط یه بار رفته تعمیرگاه.اون صاحب مغازه میگفت این مارک قدیمی هاش خیلی خوبن ولی جدیداش زیاد جوب کار نمی کنن.
نظرتون در مورد این مارک چیه؟؟؟

WooKMaN
29-05-2006, 21:17
عزيزم teac نه teak !
آره حق با تعميركاره هستش تيك بهترين مارك بوده اما ديگه نيست ! ;)

ja_ghaedi
30-05-2006, 03:42
ميشه قيمتي از سوني هم برامون درج كنيد ممنون ميشم

WooKMaN
30-05-2006, 21:40
قيمت سي دي رايتر سوني :

همكار: 22.500
مشتري: 25.500

قيمت دي وي دي رايتر سوني :

همكار: 65.000
مشتري: 68.500

ja_ghaedi
01-06-2006, 05:28
ميشه قيمتي از سوني هم برامون درج كنيد ممنون ميشم dvd writer

WooKMaN
01-06-2006, 12:43
دوست عزيز پست قبلي من رو دوباره بخونيد
ببخشيد اشتباه شده بود

Mehdi_Full
01-06-2006, 23:36
من خودم Lite-on دارم و خيلي باحاله

WooKMaN
03-06-2006, 21:36
Lite-on خوبه اما بعضي وقتها واسه كسي مثل من از بين 1000 تا اون يكي خرابه به من ميرسه !
آخه يه دونه Lite-on داشتم سوخت
غير قابل تعمير

eshghal007
04-06-2006, 01:22
بهترین سی دی رایتر و دی وی دی رایتر :

BenQ . استفاده کن ضرر نمیکنی . من دارم و خیلی راضیم . هم سی دی و هم دی وی دی رایترشو .

WooKMaN
04-06-2006, 19:21
eshghal007 جان من خودم نمايندگي محصولات بنكيو در كرمانشاه هستم
فقط يه مشكل داره سي دي رايتر بنكيو:
با Clone CD رايت نميزنه !

ja_ghaedi
05-06-2006, 00:28
Wookman اي ول كارت درسته

fattahi2006
05-06-2006, 01:01
واکمن عزیز به نظر من Iomega بخر جون اصل کاناداست.....

aghmeysam
27-07-2006, 02:18
با سلام
من آخرین FIRMWARE رایتر tdk رو از کجا میتونم گیر بیارم؟

bahal20
27-07-2006, 10:05
سونی بخر درسته چینی هست ولی کارش درسته
سی پی یوها هم چینی هستند
سی دی رایترش رو نمی دونم ولی من یه سی دی رام سنی دارم که دهنم رو صاف کرده بدرد لای جرز هم نمی خوره

drusattv
27-07-2006, 10:41
Dvdrw:tdk
Cdrw:tdk
Dvdrw Hd:nec
البته Hd Dvdrw
در راه است كه دي وي دي رايترهاي فعلي ارزان ميشوند

WooKMaN
08-08-2006, 01:49
اين آخرا دوستانرفتن تو كاره TDK [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مثل اينكه تو بازار گل كاشته ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Naeim
08-08-2006, 02:06
به نظر من فقط Plextor
اگه اصل گیر بیاری 8 mg بافر و ......

Lord_theOne
08-08-2006, 07:14
samsung هم بافرش 8 هست ولي بدرد نمي خوره فقط TDK

WooKMaN
08-08-2006, 17:32
نظرتون در مورد suzuki چيه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

m654
08-08-2006, 19:31
نظرتون در مورد suzuki چيه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پايونير بعد هم اگر مجال بود پلكستور...

Apollo
14-08-2006, 12:09
خداییش هر چی Dvd-Rw تو این کره خالی تولید میشه رو معرفی کردید همه شون خوب بودن.
ولی Plextor بیشترین رای رو آورده.
بد نیست قیمت و مدلها و گارانتی رو هم بگیم تا تاپیک کامل بشه.

alir3za
14-08-2006, 12:37
در مورد لایتون باید بگم که دو ضمانتنامه داره یکی فاره که اصلا خوب نیست و خیلیهاش زود می سوزد اون یکی یادم نیست سعی کن اون رو پیدا کنی.

اون شركت ديگه كه NEC رو هم گارانتي ميكنه SCE هست. منم دو تا برند رو از Plextor كه بگذريم پيشنهاد ميكنم Liteon و Sony.
من DVD رم Liteon و رايتر Sony دارم و عين ساعت و كاملا نرم و كم صدا با لنزهايي قوي برام كار ميكنن.

EPSON
14-08-2006, 13:55
Plextor خوبه ولی سوزوکی نه

WooKMaN
17-08-2006, 22:45
پس بريم سراغ Plextor چون بروبچ اووووكيش كردن ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aghmeysam
20-08-2006, 00:31
plextor واقعا حرف نداره

EMPERATOUR
20-08-2006, 00:42
فقط سراغ سونی و پلکستور و پایونیر برید

lovergod14amorousand
20-08-2006, 07:37
plextor واقعا حرف نداره
تاييد ميشه plextor عالیه...

Lord_theOne
20-08-2006, 09:14
ببخشيد مي شود بگوييد براي چي پلكستور خوبه؟
آخه من كار نكردم
ولي اسیوز و سونی رو تضمین می کنم

karoon
20-08-2006, 23:19
plextor & pioneer كه حرف ندارن ..ام من يه دونه msi دارم كه پارسال گرفتم . انصافا هم ازش راضيم (;

WooKMaN
22-08-2006, 13:19
ببخشيد مي شود بگوييد براي چي پلكستور خوبه؟
آخه من كار نكردم
ولي اسیوز و سونی رو تضمین می کنم
منم تعريف پلكستور رو زياد شنيدم برام جالبه چرا ؟؟؟؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولي احتمالا بخاطر عمر مفيد رايتش بيده ...نه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Lord_theOne
22-08-2006, 20:33
ببين وكمن جان الان پسر خالم 3 ساله رايتر سامسونگ دارد يك سي دي هم نسوزونده ولي بدرد چي مي خوره وقتي بي كيفيت رايت مي كنه و مشكل رايت مي كنه و همه سي دي رايترها و سيدي رامها نمي تونن بخوننش و لنز ضعيفي در خوندن دارند
حالا چون سي دي نسوزونده خيلي رايتر خوبيه عمر رايترهايي كه سي دي مي سوزوندن گذشت به دلايلي
من كيفيت TDK و SONY رو عالي مي دونم متاسفانه Plaxtor كار نكردم

WooKMaN
24-08-2006, 16:40
ببين وكمن جان الان پسر خالم 3 ساله رايتر سامسونگ دارد يك سي دي هم نسوزونده ولي بدرد چي مي خوره وقتي بي كيفيت رايت مي كنه و مشكل رايت مي كنه و همه سي دي رايترها و سيدي رامها نمي تونن بخوننش و لنز ضعيفي در خوندن دارند
حالا چون سي دي نسوزونده خيلي رايتر خوبيه عمر رايترهايي كه سي دي مي سوزوندن گذشت به دلايلي
من كيفيت TDK و SONY رو عالي مي دونم متاسفانه Plaxtor كار نكردم
عزيزدل شما ميخواي بگي عمر مفيد زياد واسه رايتر مزيت محسوب نميشه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

lovergod14amorousand
24-08-2006, 19:30
عزيزدل شما ميخواي بگي عمر مفيد زياد واسه رايتر مزيت محسوب نميشه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به حق چيزهاي نديده و نشنيده رايتر يه عمري داره مومن خدا...رامبد جان بالايتو گفتم...

WooKMaN
24-08-2006, 22:01
به حق چيزهاي نديده و نشنيده رايتر يه عمري داره مومن خدا...رامبد جان بالايتو گفتم...
نه عزيز منظورم اينكه بعضي رايتر ها عمر رايت 1500 سي دي رو دارن اما شنيدم پلكستور 3000 بيده ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ماراتون
25-08-2006, 01:43
حالا كه بحث دي وي دي رايتر هست بگيد ببينم كساني كه پلكستور كار كردن آيا مدل Px716a با مدل Px750a فرق مي كنه يانه آخه مدل 716 رو درباره اش خوندم ه رابط ساتا داره و ميتونه يك فايل 1 گيگي رو يك سي دي 700مگا ضبط كنه البته مشخصات جالب ديگه هم داشت و عمر مفيدش حدود 60 هزار ساته قيمت هر دو تاش رو ديدم 85000 تومان بود

در ضمن بهتر نيست يك بخش نظرسنجي هم توي تاپيك باشه

در مورد دي وي دي رايتر Tdk منظورتون جديدش هست يا قديمي آخه شنيده بودم كه سي دي ميشكونه

WooKMaN
25-08-2006, 10:40
در ضمن بهتر نيست يك بخش نظرسنجي هم توي تاپيك باشه

فكر خوبيه اما يكي از دوستان لطف كنه تموم مدل هاي رايتر موجود در بازار رو اينجا ليست كنه تا من توي نظر سنجي بزارم ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

lovergod14amorousand
25-08-2006, 10:43
نه عزيز منظورم اينكه بعضي رايتر ها عمر رايت 1500 سي دي رو دارن اما شنيدم پلكستور 3000 بيده ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
رامبد جان منظور بنده هم همین بو د مومن خدا... ;)

lovergod14amorousand
25-08-2006, 10:44
فكر خوبيه اما يكي از دوستان لطف كنه تموم مدل هاي رايتر موجود در بازار رو اينجا ليست كنه تا من توي نظر سنجي بزارم ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فکر خوبیه اگه بشه همدیگرو کمک کنیم چند نفری اینکار بشه بهتر...

d_oxid
25-08-2006, 14:16
من یه رایتره teac دارم که 5...6 سال پیش خریدم.....12x بود......تاحالا n به توان 2 تا سیدی باش رایت کردم.....ولی یه جورایی بازم کار میره....این تعداد فک نمیکنم برا دستگاه تعریف شده باشه که بعد اون دیگه رایت نکنه....

الانم یه dvd writer pioneer گرفتم......بدک نیست....فقط read spee 40x هست....بقیه انگار یه کم بیشتره؟البته رید اسپیده سیدیش منظورم بودا.....اکثرا همه این دسگاهام ساخت چینه

lovergod14amorousand
25-08-2006, 14:35
من یه رایتره teac دارم که 5...6 سال پیش خریدم.....12x بود......تاحالا n به توان 2 تا سیدی باش رایت کردم.....ولی یه جورایی بازم کار میره....این تعداد فک نمیکنم برا دستگاه تعریف شده باشه که بعد اون دیگه رایت نکنه....

الانم یه dvd writer pioneer گرفتم......بدک نیست....فقط read spee 40x هست....بقیه انگار یه کم بیشتره؟البته رید اسپیده سیدیش منظورم بودا.....اکثرا همه این دسگاهام ساخت چینه

ديگه همه ميدونن الان رايتر ديگه غير چيني پيدا نميشه مومن خدا البته فكر كنم ديگه نفس هاي آخرش باشه...

WooKMaN
25-08-2006, 20:42
آره عزيز همين طوره ... البته متاسفانه .... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ماراتون
31-08-2006, 02:38
من تا اونجايي كه يادم هست رو ليست ميكنم :
tdk,ploxter,pioneer,nec,liteon,son,toshiba,lg,sams ung,lg,suzuki,a-open,teac,asus,farassoo,philip,gigabte,msi,yamaha, hp,

Lord_theOne
31-08-2006, 04:06
WooKMaN جان ببين فرض كن رايتر SAMSUNG 3000 تا رايت كند و رايتر TDK 2000 شما كدومش رو انتخاب مي كنيد؟

WooKMaN
31-08-2006, 22:19
WooKMaN جان ببين فرض كن رايتر SAMSUNG 3000 تا رايت كند و رايتر TDK 2000 شما كدومش رو انتخاب مي كنيد؟
خب طبيعتا سامسونگ رو انتخاب ميكنم ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Lord_theOne
01-09-2006, 02:36
واقعا سامسونگ
سامسونگ كيفيت رايت 10
ولي كيفيت رايت Tdk 100 است
شما يك Cd Audio رايت كنيد و بگذاريد توي ضبط و ببينيد كدومشون در موقع داغ بودن زودتر Cd رو مي خونند
يا وقتي روشون خش مي افته

XFXForce
01-09-2006, 02:39
منم پایه ام فقط Tdk.

WooKMaN
01-09-2006, 03:02
واقعا سامسونگ
سامسونگ كيفيت رايت 10
ولي كيفيت رايت Tdk 100 است
شما يك Cd Audio رايت كنيد و بگذاريد توي ضبط و ببينيد كدومشون در موقع داغ بودن زودتر Cd رو مي خونند
يا وقتي روشون خش مي افته
واسه سي دي هاي ديتا چطور ؟

Lord_theOne
01-09-2006, 03:20
فرقي نمي كنه قدرت مي رود بالا در خش چون CD -rom به راحتي مي تواند سي دي را بخواند
براي تصويري هم همينطور

WooKMaN
01-09-2006, 03:36
درسته هرچي سرعت رايت سي دي بالاتر باشه سي دي رام واسه خودندن اون سي دي فشار بيشتري رو تحمل ميكنه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ccdsystem
01-09-2006, 11:32
من يك رايتر pioneer dvr-a10 دارم اصلا راضي نيستم

WooKMaN
01-09-2006, 13:56
من يك رايتر pioneer dvr-a10 دارم اصلا راضي نيستم
dvd rom pioneer حرف نداره عزيزدل .... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ماراتون
02-09-2006, 01:29
دي وي دي رايترهاي tdk كه الان تو بازار هست ايا كيفيت خوبي دارند (يعني اونايي كه الان ميفروشند و ميگن چيني هست)

قيمتش حدود چند هست

casper66m
02-09-2006, 01:51
dvd رايتر بين pioneer و plextor كدوم بهتر؟

Lord_theOne
02-09-2006, 06:35
ماراتون جان من الان 3 سال است اين رايتر TDK چيني را دارم از نظر كيفيتي حرف نداره چون براي ضبط ماشين هم وقتي رايت مي كنم مثل آب مي خوندش حتي در موقع داغ شدن ضبط
ولي فكر كنم اونهم از كيفيت افتاده راستش نمي دونم هنوز همون كيفيت را دارد يا نه ولي ماله من چيني است

casper66m
Plaxtor

WooKMaN
02-09-2006, 16:07
casper66m
Plaxtor

عزيزدل قيمتش چنده ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

casper66m
03-09-2006, 03:14
شنيدم plextor تقلبيش تو بازار زياد شده.
به خاطر همين نميدونم plextor بگيرم ياpioneer

ماراتون
03-09-2006, 15:00
البته من سي دي رايتر tdk دارم (درب آبي) با اينكه چيني هست ولي سگ جون هست خيلي خوب كار ميكنه ولي مي خوام بدونم اين دي وي دي رايترش هم خوب هست يانه

WooKMaN
03-09-2006, 15:03
شنيدم plextor تقلبيش تو بازار زياد شده.
به خاطر همين نميدونم plextor بگيرم ياpioneer
عزيزدل تو بازار شهرما كه plextor تقلبيش وجود نداره ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

drusattv
03-09-2006, 21:11
dvd rw=3570A NEC
DVDROM=plextor,Combo HP,Sony

Lord_theOne
04-09-2006, 05:42
ماراتون جان Tdk آمريكايي است و در كيفيتش شك نكن البته يك دوستي داشتم Tdk خريده بود ازش راضي نبود
شما با گرانتي الماس تهيه كن خوبه

ماراتون
05-09-2006, 01:41
ماراتون جان Tdk آمريكايي است و در كيفيتش شك نكن البته يك دوستي داشتم Tdk خريده بود ازش راضي نبود
شما با گرانتي الماس تهيه كن خوبه

آيا شما جايي رو مي شناسيد كه به صورت آن لاين دي وي دي رايتر tdk رو بفروشن (مثل سايت رايان صبا) يا جايي كه با پست قرارداد داشته باشه. ممنون مي شم اگه كمكم كنيد

Lord_theOne
05-09-2006, 04:07
نه عزيز نمي دانم

Ehsan464
06-09-2006, 17:07
منم تعريف پلكستور رو زياد شنيدم برام جالبه چرا ؟؟؟؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولي احتمالا بخاطر عمر مفيد رايتش بيده ...نه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بابا چیچی رو پلکستور خوبه من خودم سی دی رایترشو دلشتم به یه سال نکشید سوخت شاید 30 تا سی دی هم باهاش رایت نکرده بودم. بردم گارانتی اونم گفت از دست ما کاری ساخته نیست. الانم اون گوشه افتاده داره خاک میخوره :sad:

Ehsan464
06-09-2006, 17:10
باید بگم که دوستان در حال حاضر تو بازار ایران مارک کالا زیاد مهم نیست بلکه مهم اینه که جنسی رو که میخرین چینی آشغال نباشه وگرنه همون بلایی که سرم اومده سر شما هم میاد

WooKMaN
06-09-2006, 20:09
بابا چیچی رو پلکستور خوبه من خودم سی دی رایترشو دلشتم به یه سال نکشید سوخت شاید 30 تا سی دی هم باهاش رایت نکرده بودم. بردم گارانتی اونم گفت از دست ما کاری ساخته نیست. الانم اون گوشه افتاده داره خاک میخوره :sad:
عزيزدل حالا بين شونصدتا كه 599 تاش سالمه 1 خرابه .... اون خراب نصيبت شده ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چون مال تو خراب شده كه نميشه گفت بدرد نميخوره ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

WooKMaN
06-09-2006, 20:11
باید بگم که دوستان در حال حاضر تو بازار ایران مارک کالا زیاد مهم نیست بلکه مهم اینه که جنسی رو که میخرین چینی آشغال نباشه وگرنه همون بلایی که سرم اومده سر شما هم میاد
عزيزدل الان كه 90% جنس هاي بازار چينه ... چاره چيه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تنها راه انتخاب جنس بر اساس نام گارانتي و تست توسط ديگران ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Lord_theOne
07-09-2006, 07:43
احسان جان Cpu ها هم چيني هستند

WooKMaN
07-09-2006, 21:32
احسان جان Cpu ها هم چيني هستند
ولي من چند مدل مالزي ديدم البته نوع سلرون دي

X Ray
07-09-2006, 21:49
فقط Sony...

G A B R I E L
07-09-2006, 23:55
با بالایی موافقم ...

ولی گیگابایت هم هستش که خیلی خوبه ... من خودم Cd Rw گیگا دارم خوبه ...

تا حالا هم هیچ گونه مشکلی نداشته ...

Lord_theOne
08-09-2006, 04:41
Wookman جان فكر كنم باشه ولي قديميهاش مالزي بودند جديدا من خودم دارم چيني هستند
فكر نكنم هم چيني باشه هم مالزي در غير اينصورت اگر باشد فكر كنم بازار سياه براش درست مي كردند

WooKMaN
09-09-2006, 18:33
Wookman جان فكر كنم باشه ولي قديميهاش مالزي بودند جديدا من خودم دارم چيني هستند
فكر نكنم هم چيني باشه هم مالزي در غير اينصورت اگر باشد فكر كنم بازار سياه براش درست مي كردند
مرسي عزيزدل بابت جواب ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

-------------------------------------

نظرتون در مورد اين مدل چيه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

gmuosavi
09-09-2006, 20:44
یه جا خوندم که DiamondMax 10 که مال وسترن دیجیتال هست بهترینه

WooKMaN
09-09-2006, 23:19
یه جا خوندم که DiamondMax 10 که مال وسترن دیجیتال هست بهترینه
مال وسترن دیجیتال !!!!!!!!!!!!!!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ali_ilA
11-09-2006, 23:39
می خواستم بدونم نظرتون درباره philips و hp چیه ؟
آیا اونا رو هم چین می زنه ؟

WooKMaN
12-09-2006, 01:27
می خواستم بدونم نظرتون درباره philips و hp چیه ؟
آیا اونا رو هم چین می زنه ؟
philips تايوان
hp چيييين

drusattv
12-09-2006, 06:43
nec=3570A,4570,4571
plextor

WooKMaN
12-09-2006, 14:17
nec=3570A,4570,4571
plextor
بهتر بود يه مقدار در مورد اين مدلها توضيح ميدادين .... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).gif

drusattv
13-09-2006, 07:58
Nec Dvdrw
Model 3570a=42000 Toman
4571=58000 Toman
Are Very Good
Plextor=model 130a=dvdrom=28000 Toman
Warranty Sarir= 1 Year

Nec= Warranty Sazgar 2 Years

WooKMaN
13-09-2006, 17:01
Nec Dvdrw
Model 3570a=42000 Toman
4571=58000 Toman
Are Very Good
Plextor=model 130a=dvdrom=28000 Toman
Warranty Sarir= 1 Year

Nec= Warranty Sazgar 2 Years
مرسي رفيق ... حالا شد ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sepehr20082002
17-09-2006, 08:35
عزيزم بهترين هاي بازار Suzuki وTDKو Pioneer اگه بهترين رو ميخواي يا TDk بخر يا Pioneer زياد به سوني اعتماد نكن چون سوني اصلا تو دنياي كامپيوتر گم شده

مومن خدا
17-09-2006, 10:19
تي دي كا و فيليپس و البته ال جي خوبن...

WooKMaN
17-09-2006, 18:08
تي دي كا و فيليپس و البته ال جي خوبن...
عزيزدل دليل خاصي داره اينارو انتخاب كردي ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).gif

WooKMaN
17-09-2006, 18:13
زياد به سوني اعتماد نكن چون سوني اصلا تو دنياي كامپيوتر گم شده

كاملا درسته ... خدايييش منم به اين نتيجه رسيدم ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مومن خدا
20-09-2006, 12:39
عزيزدل دليل خاصي داره اينارو انتخاب كردي ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).gif
خب بهاشون کار کردم و فروختم نوید جان مشتری راضی بوده ما هم میگیم خوبه دلیل از این بهتر در ضمن پشت سر سونی بد نگید که خداییش سونی ژاپن رو دست نداره...

WooKMaN
21-09-2006, 01:27
خب بهاشون کار کردم و فروختم نوید جان مشتری راضی بوده ما هم میگیم خوبه دلیل از این بهتر در ضمن پشت سر سونی بد نگید که خداییش سونی ژاپن رو دست نداره...
سونی که الان دیگه فقط چینیش تو بازاره ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مومن خدا
24-09-2006, 08:41
سونی که الان دیگه فقط چینیش تو بازاره ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه اينطور ها هم نيست الان تك زبونم ها اسم نمايندگي اصلي سوني در ايران كه فقط ژاپنيش رو ميفروشه...

drusattv
24-09-2006, 09:27
DVD RW=NEC,HP,Plextor<TDK
DVDROM=Combo hp,Plextor,TDK

WooKMaN
24-09-2006, 18:47
DVD RW=NEC,HP,Plextor<TDK
DVDROM=Combo hp,Plextor,TDK
مرسي رفيق .... بد نيست بدوني الان بيشتر راي واسه پلكستوره .... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مومن خدا
27-09-2006, 09:08
پلکستور بد نیست اما یه پایه سونی که نمیرسه...

WooKMaN
27-09-2006, 14:18
پلکستور بد نیست اما یه پایه سونی که نمیرسه...
عزيزدل سوني اي كه الان داخل بازاره كه چيني بيده ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مومن خدا
27-09-2006, 14:21
نوید جان بحث ما به جایی ختم نمیشه اما بگم که سونی اصل هم دیدم...خیلی زیاد...

WooKMaN
28-09-2006, 04:59
نوید جان بحث ما به جایی ختم نمیشه اما بگم که سونی اصل هم دیدم...خیلی زیاد...
ببين خب بگو مال كدوم گارانتي بيده تا بتونم تهيه كنم ....

divoonejoon
28-09-2006, 05:07
من هم سوني گرفتم ولي سوني اصل پيدا نمي شه همشون ماله چينن فقط دقت كنيد لنزش ماله كجا هست... البته اينم يكي به من گفت ولي خودم نفهميدم ماله كجا بهتره . به هر حال من راضيم مثل بنزم داره كار مي كنه . گارانتيشم روش چسبيده نيگا ميكنم ميگم نويد جان

WooKMaN
28-09-2006, 07:53
من هم سوني گرفتم ولي سوني اصل پيدا نمي شه همشون ماله چينن فقط دقت كنيد لنزش ماله كجا هست... البته اينم يكي به من گفت ولي خودم نفهميدم ماله كجا بهتره . به هر حال من راضيم مثل بنزم داره كار مي كنه . گارانتيشم روش چسبيده نيگا ميكنم ميگم نويد جان
مرسي عزيز ... فقط ببين از كجا بفهميم كه لنزش كجاييه ؟ (نميشه كه باز كرد!)

مومن خدا
28-09-2006, 09:44
بروبچ آخرش من بهتون ثابت ميكنم كه سوني اصل تو بازار هستش...

WooKMaN
28-09-2006, 13:44
بروبچ آخرش من بهتون ثابت ميكنم كه سوني اصل تو بازار هستش...
بابا تو مومن خدايي ميشه كسي حرف رو قبول نداشته باشه ... فقط يه خورده عجيييب بيد ...

SajjadKAZ2003
01-10-2006, 05:10
سلام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من مي خام يه DVD writer خوب بخرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چي پيشنهاد مي کنيد؟
از اين ژيگولا هم نمي خام که با نقش و نگار رو DVD رايت مي کنن
يه مارک خوب بهم معرفي کنيد که البته سرعت رايتش هم خوب باشه، اگه قيمتش رو هم بگيد عالي ميشه لطفا
مرسي از دوستان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MaFia
01-10-2006, 05:13
سلام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من مي خام يه DVD writer خوب بخرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چي پيشنهاد مي کنيد؟
از اين ژيگولا هم نمي خام که با نقش و نگار رو DVD رايت مي کنن
يه مارک خوب بهم معرفي کنيد که البته سرعت رايتش هم خوب باشه، اگه قيمتش رو هم بگيد عالي ميشه لطفا
مرسي از دوستان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
LG
GSA-10HN
قیمت حدود 40 تا 45
با گارانتی تعویض مادیران

Lord_theOne
01-10-2006, 10:14
اشتباه محض است ال جی
چرا سونی یا پلاکستور یا اسوس آدم نگیره گیگابایتم بهترشه با گارانتی آوازنگ

SajjadKAZ2003
01-10-2006, 21:44
اشتباه محض است ال جی
چرا سونی یا پلاکستور یا اسوس آدم نگیره گیگابایتم بهترشه با گارانتی آوازنگ

اگه ممكنه اطلاعات بيشتري در اختيارم بزاريد
ممنون ميشم

Lord_theOne
02-10-2006, 09:52
خوب من اسوس و TDK را تست کردم شما هم تست کنید ال جی را با سرعت 32X رایت کنید MP3 و بعد بگذارید روی ضبط ماشین وقتی که ضبط ماشین داغ کرد بعد از 4 ساعت خواندن بعد سی دی که رایت کردید بگذارید داخلش ببینید می تونه بخونش با چه سرعتی زود یا باید اشکتون در بیاد تا سی دی را بخواند یا روی ضبتهای AUdio یک سیدی AUdio رایت کنید بعد از 2 ساعت خواندن اون سی دی را بگذارید ببینید به راحتی می تونه بخونه
اینهایی که گفتم ASUS و TDK به راحتی می توانند بخونند در ضمن سی دی های خط دار را براحتی می خونند لنز قوی دارند ال جی همچین قدرتی را ندارد

WooKMaN
03-10-2006, 15:56
LG
GSA-10HN
قیمت حدود 40 تا 45
با گارانتی تعویض مادیران
مهران جان تو خودت ال جي رو تستش كردي ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سیاوش قمیشی
06-10-2006, 00:46
با سلام به همه به نظر من tdk بگیر که حرف نداره من دارم و 80 تومان خریدم عالی

WooKMaN
07-10-2006, 07:40
با سلام به همه به نظر من tdk بگیر که حرف نداره من دارم و 80 تومان خریدم عالی
منظورت سي دي رايته يا دي وي دي رايت كه 80 گرفتي ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

IVAN
07-10-2006, 08:46
WookMan جان دي وي دي رايتر هست.البته احتمالا مدلش 8x هست(از دابل لير بودنش مطمئن نيستم)چون من خودم 16x Double layer رو خريدم 130 تومن(اگه اشتباه نكنم) ولي اگه پستاي منو ديده باشيد بنده به شدت از TDK حمايت كرده وميكنم.واقعا بهترين دي وي دي رايتر دنيا(به نسبت پولش ) هست.شما tdk رو بگير غير ممكنه كه مشكلي داشته باشي(چه نرم افزاري چه سخت افزاري).
با تشكر

مومن خدا
07-10-2006, 11:51
مهران جان تو خودت ال جي رو تستش كردي ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نويد جان منم بعد سوني نظرم رو ال جي هستش مهران جان هم حق داره چون ال جي جواب پس داده...

m45m
07-10-2006, 12:13
با سلام
من كه با اين همه مارك هاي شير تو شير توي بازار ،lg به خاطر خدمات دهي اش گرفتم .

موفق باشيد.

WooKMaN
07-10-2006, 15:32
نويد جان منم بعد سوني نظرم رو ال جي هستش مهران جان هم حق داره چون ال جي جواب پس داده...
برام جالبه !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ال جي ؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مومن خدا
08-10-2006, 22:31
برام جالبه !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ال جي ؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خب نوید جان خداییش ال جی چند ساله خوب داره تو این زمینه کار میکنه...

WooKMaN
09-10-2006, 05:06
خب نوید جان خداییش ال جی چند ساله خوب داره تو این زمینه کار میکنه...
با گارانتي چي بيده ؟

اگه چند تا گارانتي داره كدوم بهتره ؟

MaFia
09-10-2006, 05:30
مادیران
1 سال تعویض

Godrig
09-10-2006, 05:38
به نظر من که فراسو از همه بهتره
1 سال گلرلنتی تعویض
70000 ساعت عمر مفید

مومن خدا
09-10-2006, 10:25
به نظر من که فراسو از همه بهتره
1 سال گلرلنتی تعویض
70000 ساعت عمر مفید
رفیق گل اینو که جدی نگفتی...فراسو...این همه مارک معروف و قوی و با کیفیت!!!

WooKMaN
09-10-2006, 14:20
مادیران
1 سال تعویض
من ديروز رفته بيدم بازار ! از چندنفر از همكارا پرسيدم در مورد ال جي ميگفتن زياد تعريفي نيست ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مومن خدا
09-10-2006, 15:16
من ديروز رفته بيدم بازار ! از چندنفر از همكارا پرسيدم در مورد ال جي ميگفتن زياد تعريفي نيست ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نويد جان ديگه داري كم لطفي ميكني ها....بابا ال جي خداييش مارك خوبيه

WooKMaN
10-10-2006, 00:47
نويد جان ديگه داري كم لطفي ميكني ها....بابا ال جي خداييش مارك خوبيه
باور كن ميخواستم واسه يه بنده خدا سيستم جمع كنم واسه رايترش حتي از نمايندگي مركزي خودمون توي تهران پرسيدم گفت ال جي رو بيخيال ...

مومن خدا
11-10-2006, 17:09
باور كن ميخواستم واسه يه بنده خدا سيستم جمع كنم واسه رايترش حتي از نمايندگي مركزي خودمون توي تهران پرسيدم گفت ال جي رو بيخيال ...
خب رفیق شما نمایندگی ال جی رو دارید...من که فکر میکنم نمایندگی با ال جی خصومت داشته...راستی دائی ما تو شرکت انودیا کار میکنه...هر وقت ازش بپرسم کدوم گرافیک بهتر هستش میگه انودیا...البته من خودم میدونم اما اون با غرض میگه انودیا... :) ;)

WooKMaN
11-10-2006, 23:29
خب رفیق شما نمایندگی ال جی رو دارید...من که فکر میکنم نمایندگی با ال جی خصومت داشته...راستی دائی ما تو شرکت انودیا کار میکنه...هر وقت ازش بپرسم کدوم گرافیک بهتر هستش میگه انودیا...البته من خودم میدونم اما اون با غرض میگه انودیا... :) ;)
درسته كه هيچ بقالي نميگه ماست من ترشه !
اما وقتي ميدوني طرف انواع مدلهارو داره و حق انتخاب داره چي ؟

مومن خدا
12-10-2006, 10:59
درسته كه هيچ بقالي نميگه ماست من ترشه !
اما وقتي ميدوني طرف انواع مدلهارو داره و حق انتخاب داره چي ؟
دقيقا حرف شما رو تاييد ميكنم نويد جان...اما بايد به مشتري گفت كه چه قطعه اي بيشتر كيفيت داره...اينم ميشه از روي نظرات مشتريان سابق دونست...خلاصه قبولت داريم رفيق گل.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamedgibson
12-10-2006, 16:04
جان مادرتان كمك كنيد چي بخرم ميخوام يه ددي وي دي رايتر بگيرم چه ماركي چه مدلي اساتيد كه كر كردن بگن كمك كنيد لطفان

مومن خدا
12-10-2006, 16:12
جان مادرتان كمك كنيد چي بخرم ميخوام يه ددي وي دي رايتر بگيرم چه ماركي چه مدلي اساتيد كه كر كردن بگن كمك كنيد لطفان
حامد جان عزیز دل نظر من سونی بعد از اون ال جی هستش....والسلام

WooKMaN
13-10-2006, 20:36
عزيزدل بنظر من دي وي دي رايتر Plextor يا Liteon بگير ...

hamedgibson
14-10-2006, 14:18
teac كسي كار كرده

مومن خدا
14-10-2006, 14:36
teac كسي كار كرده
تياك هم جزو مارك هاي خوب محسوب ميشه...چي يمخواي بدوني..تياك رو هم به محكمي و خر كاري ميشناسن...

WooKMaN
14-10-2006, 19:55
تياك هم جزو مارك هاي خوب محسوب ميشه...چي يمخواي بدوني..تياك رو هم به محكمي و خر كاري ميشناسن...
آخرش من و مومن خدا هم عقيده شديم تو يه چيزي ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

Lord_theOne
15-10-2006, 03:50
خر كار باشه وقتي كيفيت رايت نداشته باشه ارزش داره؟
پسر خاله من هم 3ساله سامسونگ داره ولي وقتي رايت مي كنه رايترم پدرش در مي ايد بخونتش يا Vcd خونمون

hamedgibson
15-10-2006, 12:29
خوب حالا كه اقاي ريس اوده اب پاكي رو بريزه رو دست ما به گه چي بگيريم با چه ضمانتي

Lord_theOne
15-10-2006, 15:33
1-tdk
Asus-2
Sony-3

WooKMaN
15-10-2006, 15:52
1-tdk
Asus-2
Sony-3
عزيزدل الان تو بازار TDK پيدا ميشه ؟

من گشتم نبود !

hamedgibson
15-10-2006, 16:30
واقعا خوبttdkالان تو باز از همه ارزانتر در ضمن ميخواستم ببينم اين دي وي دي رايتر ها كدومشون تو لينوكس مشكلي ندارن و راحت ميشه استفاده كرد

Lord_theOne
15-10-2006, 19:50
نمي دونم يكي از بچه ها گفت تقلبي هست الان توي بازار در ضمن Tdk گرونتر هست
من پيشنهاد مي كنم Asus بگيريد با گارانتي الماس توي شكستن قفل هم سريعتر از تي دي كي هست من خودم ديدم

Hamed_forum
17-10-2006, 22:39
ايسوز هم ازش تعريف ميكنن اما ل جي زياد مالي نيست

saeidalipour
18-10-2006, 20:11
Tdk مارک خیلی خوبی است که برای دابلیکیتورها هم استفاده میشه.....

Hamed_forum
19-10-2006, 23:09
هر چي دي وي دي رايتر هت بيشترشون دولايه مي زنن

WooKMaN
24-10-2006, 19:43
Tdk مارک خیلی خوبی است که برای دابلیکیتورها هم استفاده میشه.....
كاملا موافقم ....

mavesta
25-10-2006, 09:59
سوني بگير من شخصآ چند بار امتحانش كردم

Hamed_forum
25-10-2006, 17:05
امروز يه مارك هم گفتن امسش خوب يادم نيست امپركس بود ميگفت تمام دي وي دي رايتر ها لنزش مال اين كارخانه

lovergod14paramourand
25-10-2006, 17:18
ببین ال جی خوراک این کارا هستش...

Hamed_forum
25-10-2006, 22:21
ال جي فكر نكنم زياد تعريفي باشه اينا همشون يك مارك هستن فقط قالبشون فرق داره

Hamed_forum
28-10-2006, 22:27
امروز تو يكي از شرركتها بودم دوتا دو وي دي رايتر سوني از گارانتي برگسته بود گارانتي معتر ايران رهجو بود ميگفت گارانتي درست كار مي كنه

piishii
28-10-2006, 23:22
سلام.
منم میخوام یک دیویدی رایتر خوب بخرم.
یک مارک خوب معرفی کنید که بادوام هم باشه.
یکی امروز قیمت کردم به مارک فراسو . 44300 تومن.
یارو میگفت نگاه نکن ایرانی یک سری چیزهایی گفت و اینکه داره صادر میشه به انگلیس اینا.
چون میخوام پول بدم یکی راهنمایی کنه .

mavesta
30-10-2006, 11:54
سوني بگير كارش خوبه. پلكستور هم مارك خوبيه ولي من شخصآ امتحانش نكردم اما از سوني راضيم.

piishii
30-10-2006, 13:15
سلام.
mavesta جان ممنونم.
اتفاقا سوني هم قيمت كردم.
طرف ميگفت كه ارجينال داره و تقلبي و نوع ارجينالش 55 تومن ايناست.
ميتوني قيمت هم بهم بدي ؟
با اونكه ميدونم قيمت ها هرروز فرق ميكنه اما در مورد ديويدي رايتر فكر نكنم 2 3 تومن بالا پايين فرقي داشته باشه.

kami_fm
30-10-2006, 17:28
دوستان سلام
به نظر من بهترين كه هم از لحاظ قيمت مناسبه و هم از لحاظ كار Lite-on .
دوستان من همه برندهاي بازار را كار كردهام هيچ كدم به پاي اين نميرسن.
46000 تومان ....................................Lite-on .......................
Lite-on[I]

mavesta
31-10-2006, 13:03
سلام
متاسفانه من الان قيمت دقيق ندارم ولي شما براي اينكه خيالتون راحت باشه گارانتي ايران رهجو رو بگيرين البته يه كمي گرونتر هست ولي ارزشش رو داره.
موفق باشين

Hamed_forum
01-11-2006, 20:44
سوني گرفتي با گارانتي ايران رهجو يا لايتون هم خوبه با ضمانت سرير يا سازگار ارقام

lovergod14paramourand
09-11-2006, 10:49
سلام.
منم میخوام یک دیویدی رایتر خوب بخرم.
یک مارک خوب معرفی کنید که بادوام هم باشه.
یکی امروز قیمت کردم به مارک فراسو . 44300 تومن.
یارو میگفت نگاه نکن ایرانی یک سری چیزهایی گفت و اینکه داره صادر میشه به انگلیس اینا.
چون میخوام پول بدم یکی راهنمایی کنه .
سوني و ال جي بهترين مارك ها هستن از نظر من...رهجو گارانتي سوني خوبه و ال جي هم كه اصلش رو ميتوني پيدا كني...

goozl
11-11-2006, 14:13
از دوستان خواهش ميكنم مستند جواب بدن. خيلي ممنون.

lovergod14paramourand
11-11-2006, 18:38
از دوستان خواهش ميكنم مستند جواب بدن. خيلي ممنون.
خب شما هم یک نظر بدید لطفاً...

Free_swallow
13-11-2006, 09:44
سلام
الان tdk بگیریم یا سونی یا asus. ایا از لحاظ مشخصات فنی با هم متفاوت هستند! اقا این دابلیکیتور یعنی چی؟ 2 تا از دوستان گفتند که tdk در دابلیکیتور خوبه؟
کسی راجب به شرکت داتیس هزاره چیزی می دونه. چون می گن 1 سال گارانتی تعویض داره. من dvd writer asus پرسیدم
ممنون

lovergod14paramourand
13-11-2006, 16:53
خب سوني و تي دي كاي اصل گير نمياري ايسوز هم مارك خوبي هستش جواب پس داده...

lovergod14paramourand
13-11-2006, 16:54
جواب گرفتي رفيق...

Free_swallow
13-11-2006, 18:29
خب سوني و تي دي كاي اصل گير نمياري ايسوز هم مارك خوبي هستش جواب پس داده...

سلام دستت درد نکنه
asus با چه گارانتی معتبری می تونم پیدا کنم

mavesta
14-11-2006, 13:39
سلام
سي دي رام=ASUS 40 x
دي وي دي رام=ASUS-SONY
دي وي دي رايتر=SONY

موفق باشيد

Free_swallow
15-11-2006, 00:04
سلام
سي دي رام=ASUS 40 x
دي وي دي رام=ASUS-SONY
دي وي دي رايتر=SONY

موفق باشيد

پس شما می گی سونی بگیرم باور کنید موندم چی بگیرم شما با سونی چه مدت کار کردید. ایا برتری نسبت به asus داره و قیمتش ممنون

Lord_theOne
15-11-2006, 18:48
Asus توپه
سوني هم توپه
ولي اسوس با گارانتي الماس بگير پشيمان نمي شوي البته مدل جديد در بازار آمده نمي دونم چجوري هستند ولي بايد توپ باشند

WooKMaN
16-11-2006, 00:21
ولي اسوس با گارانتي الماس بگير پشيمان نمي شوي

تاييد ميشه ... اين نوع گارانتي خداييش معتبره ...

mavesta
16-11-2006, 12:08
سلام
سوني دي وي دي رايترش خوبه. ولي دي وي دي رامش تو خوندن سي دي خيلي جالب نيست(من خودم دارم).نميتونم بگم دي وي دي رام سوني بهتره يا Asus از نظر من سوني(خوب راستش من از ظاهر سوني بيشتر خوشم اومد)ولي اگر دوستان ايسوس رو توصيه ميكنن (و دليلي هم دارن) ايسوس بگير چون مارك بدي هم نيست.
موفق باشين

dler1367
16-11-2006, 20:22
سلام
سوني دي وي دي رايترش خوبه. ولي دي وي دي رامش تو خوندن سي دي خيلي جالب نيست(من خودم دارم).نميتونم بگم دي وي دي رام سوني بهتره يا Asus از نظر من سوني(خوب راستش من از ظاهر سوني بيشتر خوشم اومد)ولي اگر دوستان ايسوس رو توصيه ميكنن (و دليلي هم دارن) ايسوس بگير چون مارك بدي هم نيست.
موفق باشين
سوني بگير خيلي خوبه

mndbnt
18-11-2006, 11:31
من هم مي خوام يه دي وي دي رايتر بخرم . tdk مي خواستم بگيرم. هر چي بازار را گشتم نبود و لي گفتند پلكستور خوبه ؟ مي خواستم ببينم نظر شما چيه ؟ كسي تا حالا با هاش مشكلي نداشته ؟

shahbab
18-11-2006, 13:43
من جديدا يه دونه پايونير Dvr-a11xla گرفتم 68000 تومن....فعلا كه خوب كار ميكنه...

zaqxsw
21-11-2006, 11:00
plextor یا sony هر دو تقریبا ار بهترین ها و تقریبا در سطح هم هستند ولی خودو به شخصه کلیه محصولات سونی رو ترجیح میدم

mndbnt
26-11-2006, 10:35
میشه دلیلش را بگین که چرا سونی را ترجیح می دین ؟

hajHasan
26-11-2006, 12:18
سلام
من 3 سال پیش یک سی دی رایتر لایت آن گرفتم. هنوز داره خوب کار میکنه هم خوب رایت میکنه و هم میخونه. در کل ازش راضیم گرچه تعداد رایتها خیلی زیاد نبوده.

یک دی وی دی درایو ایسوز 2 سال پیش گرفتم. بد نیست اما یه مشکل داره . با هر مارک دیسک دی وی دی کار نمیکنه. بعضی از مارکها رو اصلا حریف نمیشه بخونه ( معمولا مارکهای کم اعتبار ) از نظر من این یک عیب بزرگه. اگر بخوام روزی دی وی دی رایتر بخرم ترجیح میدم ایسوز نباشه. البته هر شرکت سازنده ای معمولا چند مدل درایو داره و ممکنه این مدل من ضعیف باشه و بقیه مدلاش خوب باشن.

Lord_theOne
27-11-2006, 19:28
hajHasan بايد دي ويديرايترخود را فریموارشرا آ÷دیت کنید همه دی وی دی درایوها مشکل دارندوباید آپدیت بشوند این بخاطر متنوع بودن دی وی دی هاهست

Ahmad-Ra
27-11-2006, 21:04
سلام من ميگم اگر كسي در مورد دي وي دي رايتر اسفتداش معموليه Teac و در مورد سي دي رايتر شك نكنيد كه Tdk هم جزو بهترين هاست!

شیدا
28-11-2006, 06:18
من این پست رو خوندم و میخوام یک دی وی دی رایتر بخرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخر نفهمیدم کدوم بهتره
یه مارکی که گرفتید و ازش راضی هستید بگید میخوام بخرم
دی وی دی رام
دی وی دی رایتر
اگر قیمت هم دارید بگید.
مرسی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hamed_forum
28-11-2006, 22:12
سوني با ضمانت رهجو بگير

mndbnt
29-11-2006, 14:45
پلكستور چطوره ؟ خوبه ؟

MaFia
29-11-2006, 20:46
من این پست رو خوندم و میخوام یک دی وی دی رایتر بخرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخر نفهمیدم کدوم بهتره
یه مارکی که گرفتید و ازش راضی هستید بگید میخوام بخرم
دی وی دی رام
دی وی دی رایتر
اگر قیمت هم دارید بگید.
مرسی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دی وی دی رایتر: ایسوز - سونی

دی وی رام : لایت اون

شیدا
30-11-2006, 09:46
مرسی خیلی وقت دنبالشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Actros
03-12-2006, 03:09
dvd rom liteon
dvd rw: asus ...sony
dvd rom liteon حدود 22 تومان
dvd rw ایسوس حدود 44 تومان

mndbnt
03-12-2006, 10:08
کسی از پلکستور جدیدا قیمت داره لطفا اطلاع بده.
ممنون

majids1
06-12-2006, 08:31
دوستنا من سي دي رايترم لنزش خراب شده چه ماركي رو براي خريد پيشنهاد مي كنيد

mndbnt
06-12-2006, 09:27
سلام من پلکستور ساتا خريدم هارد هم ساتا است مشکلي برام پيش نمي آد ؟

arash rashno
09-12-2006, 07:34
کمک در رابطه با خرید DVD writer
من یه سی دی رام ال جی دارم و میخوام یه DVD writer بخرم بودجه ام هم حداکثر، حداکثر 45 تومن هستش حالا به نظر شما چی بخرم چون میخوام هم باهاش cd رایت کنم هم DVD و هم DVD بخونم اگه میشه قیمت و گارانتیش هم بگید فقط نرم افزار cdrwin رو سا پورت بده ممنون در آخر هم زمان خرید تا 10 و12 روز آینده هستش و به نظر شما Teac چطوریه و گارانتیش مال کجاست ؟

Lord_theOne
09-12-2006, 10:50
تيك آشغال هست
يك نمونه سوني هست 45 تومان بگرد پيداش كن

Actros
10-12-2006, 02:40
دوستنا من سي دي رايترم لنزش خراب شده چه ماركي رو براي خريد پيشنهاد مي كنيد
لایتون پیشنهاد منه

arash rashno
10-12-2006, 07:08
تيك آشغال هست
يك نمونه سوني هست 45 تومان بگرد پيداش كن
میشه مدل کاملشو معرفی کنید ممنون

saeid_2001
10-12-2006, 12:28
دي وي دي رايتر خوب Asus 1608 .
سوني هم مدل جددي داده DRU 830a هست به گمونم كه اونم بايد خوب باشه DRU 820a كه بدك نبود .
LG هم بعد از مدل فوق العاده 4167b مدلهاي بعديش خوبن بد نيستن به گمونم يه دي وي دي رايتر جديد داده باشه تو بازار .
اشغالترين دي وي دي رايتر بازار Teac .

MaFia
10-12-2006, 13:46
DRU 830a رو من گرفتم
فکر می کنم همون سامسونگ باشه!
بد به نظر نمی یاد

arash rashno
12-12-2006, 09:17
DRU 830a رو من گرفتم
فکر می کنم همون سامسونگ باشه!
بد به نظر نمی یاد
اگه میشه یه مدل معرفی کنید نه چند تا
بچه ها 4 5 مدل معرفی کردن آخرش کدوم خوبه ؟

maze
12-12-2006, 23:26
Salaam, man ozve jadidam, man be shakhse Writer haye Lite-On- Plextor- HP- Suzuki ro tarjih midam

arash rashno
13-12-2006, 08:51
خوب دوستان میشه چند تا از ویژگی های این سونی 830a رو بگید و بگید قیمتش چنده ؟
ممنون

MaFia
13-12-2006, 14:24
همه ویژگی های رایتر های دیگه رو داره به اضافه این که سرعت رایت 18 هم داره
مشخصات کامل:

قیمت هم حدود 42 تا 44

arash rashno
13-12-2006, 18:43
با سلام
می خواستم در مورد این امکانات این dvd writer ها سوال کنم :
یعنی این دی وی دی های دو لایه چی هستند و چه تفاوتی با بقیه دارند یعنی یه dvd که دو لایه هستش مثلا 17 گیگ ظرفیت داره و یک طرفه 4.7 گیگ
نمی دونم اگه کسی اطلاعات داره در این زمینه ارائه بده ممنون میشم

internet1
15-12-2006, 20:02
با سلام
من هم خودم تصميم دارم يه دي وي دي رايتر خريداري کنم و به توصيه دوستان قرار شد که همين سوني 830 a بگيرم ولي به يک نفر که در زمينه رايت دي وي دي تبحر زيادي داشت و در عمل کار کرده بود و فروش دي وي دي داشت توي انجمن ها مشورت کردم و ايشون هم به من گفتند که اصلا سوني نگير و پايونير بگير
دي وي دي خام هم نوشته يا سوني يا اچ پي
به نظرم شما با کسي که عملي کار کرده مثل کساني که دارن در انجمن ها فيلم و موسيقي رايت مي کنند و مي فروشند مشورت کنيد خيلي بهتره
با تشکر

aria irani
15-12-2006, 23:47
سلام دوست عزیز
دی وی دی رایتر پایونیر چه مدلی خوبه که بگیریم؟

بعد مشخصاتش رو هم بزارید

در ضمن منظور از دی وی دی دولایه و یک لایه چیه این رایترها این کار رو میکنن یعنی دولایه رو هم میزنن؟

ممنون

Actros
16-12-2006, 01:38
همه ویژگی های رایتر های دیگه رو داره به اضافه این که سرعت رایت 18 هم داره
مشخصات کامل:

قیمت هم حدود 42 تا 44
مافیا جان سیدی رایتر من سونی هست و کمترین یرعتش 12 وبیشترین 48 هست با نرو
وموقع رایت وقتی cdمیزیرس داخل نمیشناسه .یعنی دسترسی به تعیین سرعت امکان نداره.باید همون موقع یک بار open کنی بعد میشناسه میتونی سرعت تایین کنی
ایراد ازچیه
مادربرد ایسوس p5pl2 هستش

arash rashno
16-12-2006, 10:00
با سلام
می خواستم در مورد این امکانات این dvd writer ها سوال کنم :
یعنی این دی وی دی های دو لایه چی هستند و چه تفاوتی با بقیه دارند یعنی یه dvd که دو لایه هستش مثلا 17 گیگ ظرفیت داره و یک طرفه 4.7 گیگ
نمی دونم اگه کسی اطلاعات داره در این زمینه ارائه بده ممنون میشم
خوشم میاد که کسی جواب ما رو نمی ده

arshia1354
16-12-2006, 17:39
فقط Plextor 716a
واقعا معرکس ، عالیه ، مرگ نداره

aria irani
16-12-2006, 19:38
قیمت این پلکستوره چنده؟ حتما قیمتش بالاست:blink:

aria irani
16-12-2006, 19:46
دی وی دی رایتر سونی مدل 830a رو با چه گارانتی بگیرم؟
فقط یک چیزی این از پایونیر بهتره یعنی امکانت این مدل از پایونیر بیشتره و به قول معروف سخت چونه یانه؟ چون تا حالا دی وی دی رایتر نداشتم.

ببعد قیمت پایونیر چنده بیشتر از 40 الی 45 تومنه یا نه؟مدل جدیدش رو اگه می دونید بهم بگید

arash rashno
16-12-2006, 20:13
فقط Plextor 716a
واقعا معرکس ، عالیه ، مرگ نداره
ببین دوست عزیز قیمتش چنده و گارانتی کجاست و میشه لینک مشخصاتشو بگذارید ممنون

دی وی دی رایتر سونی مدل 830a رو با چه گارانتی بگیرم؟
فقط یک چیزی این از پایونیر بهتره یعنی امکانت این مدل از پایونیر بیشتره و به قول معروف سخت چونه یانه؟ چون تا حالا دی وی دی رایتر نداشتم.

ببعد قیمت پایونیر چنده بیشتر از 40 الی 45 تومنه یا نه؟مدل جدیدش رو اگه می دونید بهم بگید
این سونی ها گارانتی ایران رهجو هستند در مورد بقیه سوالاتت هم منم همین ها رو دارم چون مثل خودت می خوام یکی بخرم بودجه ام هم مثل خودته حالا باید منتظر جواب دوستان بمانیم

MaFia
16-12-2006, 20:29
ایسوز اگه این مدل 1806 بود فکر کنم پیدا کنید از سونی بهتر جواب میده
من خودم سونی A 830 دارم بد نیست اما ال جی( ال جی هم دارم) رو بهتر می دونم تا سونی
ال جی هنوز مدل های جدید تو بازار نیست اینگار
ولی اگه ایسوز گیرت نیومد سونی 830 بگیر شک نکن
امکانات هم 90% همه شبیه هم هستند جز مثلا این سونی 830 ها سرعت 18 هم داره که قبلی ها 16 هستند

arash rashno
16-12-2006, 22:35
من خودم سونی A 830 دارم بد نیست اما ال جی( ال جی هم دارم) رو بهتر می دونم تا سونی
امکانات هم 90% همه شبیه هم هستند جز مثلا این سونی 830 ها سرعت 18 هم داره که قبلی ها 16 هستند

سلام
پس اون مدلی که یکی از بچه ها گفت به نام plextor716a چطوره ؟
اگه می شه مشخصات asus رو هم برام بگذارید.
گارانتی mtc بهتره یا ایران رهجو؟
لازم به ذکر است که می خوام علاوه بر dvd اساسی تو کار cd هم باشه.
قربانت برم زنده باشی

arash rashno
16-12-2006, 22:40

سلام
قربانت برم زنده باشی

Actros
17-12-2006, 01:43
مافیا جان سیدی رایتر من سونی هست و کمترین یرعتش 12 وبیشترین 48 هست با نرو
وموقع رایت وقتی cdمیزیرس داخل نمیشناسه .یعنی دسترسی به تعیین سرعت امکان نداره.باید همون موقع یک بار open کنی بعد میشناسه میتونی سرعت تایین کنی
ایراد ازچیه
مادربرد ایسوس p5pl2 هستش
جواب نداشت؟؟؟؟؟//

mndbnt
17-12-2006, 18:23
سلام
قربانت برم زنده باشی

فقط plextor اونهم مدل PX-755SA . در کل پلکستور عالي است قيمت 88 هزار تومان گارنتي سرير ( تعويض )
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مدل PX-755SA
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولي اين را نگير به خاطر گارانتي آن که Smc است قيمتش هم در حدود 70 تومان است. اما اگر يه چيز خوب و عمري مي خواي پلکستور بخر

arash rashno
17-12-2006, 19:01
mafia جان نمی خوای به ما جواب بدی
ممنون

arash rashno
21-12-2006, 16:47
من هنوز منتظر جوابم
ممنون

Lord_theOne
23-12-2006, 06:08
actros جان فكر كنم شما بايد رايتر خود را آپديت كنيد
arash rashno اول ايسوس بعد سوني پلاكستورها بگير نگير دارند ماله دوستم تقريبا دوسالي داشت سوخت

arash rashno
23-12-2006, 06:51
actros جان فكر كنم شما بايد رايتر خود را آپديت كنيد
arash rashno اول ايسوس بعد سوني پلاكستورها بگير نگير دارند ماله دوستم تقريبا دوسالي داشت سوخت
خوب چه مدلی از asus میشه مشخصاتشو بزاری بعد گارانتیش مال کجاست
ممنون

Lord_theOne
24-12-2006, 07:04
همه مدلهاي اسوس خوب هستند با گارانتي الماس فقط

arash rashno
24-12-2006, 10:04
همه مدلهاي اسوس خوب هستند با گارانتي الماس فقط
با گارانتی الماس اصلا پیدا نمیشه

SonyEricsson
24-12-2006, 12:08
در حرفه ای بودن Plextor که شکی نیست
اما در رنج قیمت های 50-60 تومانی Asus یا Pionner البته فرقی نمکنه کدومو بگیری چون الان DVD-RW Pionner شرکت Asus میزنه

MaFia
24-12-2006, 16:02
سلام
قربانت برم زنده باشی
شما ایسوز مدل 1608P3S بگیر
گارانتی هم چند تا بیشتر نیست فرقی هم نداره

hatef_4541
25-12-2006, 02:14
من امروز یک DVD Writer گرفتم با مارک Suzuki
فروشنده خیلی تعریف میکرد ازش ! اومدم خونه نصب کردم رو PC دیدم همه جای کامپیوتر زده BenQ !
( device manager , Bios )
بعد من یه سری DVD با DVD RW دوستم که ASUS بود کپی زده بودم تو این نشون نمیده.
DVD ها هم Princo هست ! نمیدونم چرا! :sad:

Lord_theOne
25-12-2006, 07:27
عزيز ويندوز خيلي حساس هست اگر مشكلي داشته باشد بد رايت مي كند

arash rashno
25-12-2006, 08:05
من امروز یک DVD Writer گرفتم با مارک Suzuki
فروشنده خیلی تعریف میکرد ازش ! اومدم خونه نصب کردم رو PC دیدم همه جای کامپیوتر زده BenQ !
( device manager , Bios )
بعد من یه سری DVD با DVD RW دوستم که ASUS بود کپی زده بودم تو این نشون نمیده.
DVD ها هم Princo هست ! نمیدونم چرا! :sad:
پس طبق گفته دوستمون که سوزکی خریده خوب نیستش