PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ترا خدا يكي كمك كنه رنگ مانيتور بواسطه گذاشتن آهن ربا به شيشه مانيتور جمع شده

MOMOMO
27-03-2006, 15:05
:puke: ترا خدا يكي كمك كنه
آهن ربا نرديك مانيتور شده و رنگ هاي آن يكجا جمع شده 3 الي 4 روز هم گذشته ولي فرقي نكرده نميدونم بايد چيكار كنم

princes
27-03-2006, 15:31
سلام.

دوست من تو الان حسابي جفت كردي! مي فهمم! فقط و فقط يه كاري مي توني بكني! مانيتورت در حالي كه روشنه از برق فوري

بكش ! بعدش 12 ساعت ديگه به برق بزن! به همين راحتي! درست ميشه! كمكي مي خواستي بازم بگو!

shehni
27-03-2006, 15:42
سلام.

دوست من تو الان حسابي جفت كردي! مي فهمم! فقط و فقط يه كاري مي توني بكني! مانيتورت در حالي كه روشنه از برق فوري

بكش ! بعدش 12 ساعت ديگه به برق بزن! به همين راحتي! درست ميشه! كمكي مي خواستي بازم بگو!

قسمت اولش خيلي خنده دار بود ولي بازم دمت گرم كمكش كردي

hoseinquest
27-03-2006, 17:52
نیازی نیست از منوی مانیتورت گزینه degauss رو انتخاب کن. درست میشه. البته اگه داره

alex_pk
28-03-2006, 03:15
سلام دوستان

از منوی مانیتورت گزینه degauss رو انتخاب کن. درست میشه. البته اگه داره

اين کار به نظر خوب مياد اگه اين گزينه رو داره يه امتحانی کن
صفحه مانيتور ميلرزه و بعد درست ميشه.

nazar
28-03-2006, 04:59
سلام دوست عزيز:
اگر با degauss از منوي خود مونيتور نتوانستيد مشكل رو برطرف كنيد تنها راه باقيمانده استفاده از يك آهن رباي ضعيف و يا دستگاهايي كه ميدان مغناطيسي كمي توليد ميكنند (داراي ترانس داخلي هستند و ...) به كار بگيريد.
به اين ترتيب بايد عمل كرد كه آهن ربا را به محل بهم ريختگي رنگ نزديك ميكنيد و در جهت به خارج از مونيتور حركت ميدهيد. اينطوري با حوصله و دقت كم كم ميشه رنگ رو از صفحه مونيتور بيرون آورد.
فكر نكنم لازم به توضيح باشه كه مبادا از آهن رباي قوي استفاده كنيد چون اين رو خودتون تجربه كرديد...
موفق باشيد!

MaFia
28-03-2006, 05:22
دوستان ايشون در اين قسمت :
P30World Forums > موبایل و PocketPc > مـوبايــل
تاپيك زده
بعد برق مانيتور رو بكش و .... كه دوستان فرمودن من نفهميدم يعني چي :ohno:
ايشون شايد منظورش ال سي دي گوشي بوده و يا اشتباهي تاپيك زده :rolleye:

alex_pk
28-03-2006, 05:47
اصلاً حواسم نبود
همش تقصير اين princes اولين پست رو اون داد گفت سيم رو از برق بکش منم فکر کردم مانيتور رو ميگه
(شايد هم منظورش مانيتور باشه و اشتباه تاپيک زده)
(Princes جان شوخی کردما!)

يعنی اگه من آهن ربا روی LCD گوشی بذارم رنگش جمع ميشه؟
ميخوام امتحان کنم!

siroos
28-03-2006, 23:28
من كه تمام اين كارا ر كردم ولي درست نشد الان حدود 1 سال گذشته رنگ مانيتور مثل اولش شده پس تو هم نگران نباش يا درست مي شه يا كامل ميسوزه مال من كه خودش درست شده مال شما هم خودش درست مي شه

Hidden-H
28-03-2006, 23:59
دوستان ايشون در اين قسمت :
P30World Forums > موبایل و PocketPc > مـوبايــل
تاپيك زده
بعد برق مانيتور رو بكش و .... كه دوستان فرمودن من نفهميدم يعني چي :ohno:
ايشون شايد منظورش ال سي دي گوشي بوده و يا اشتباهي تاپيك زده :rolleye:
مگه ال سي ديه موبايل با نزديك كردن آهن ربا رنگش به هم مي خوره؟؟؟؟؟؟؟؟
من فكر مي كردم اين مشكلات شامل كريستال مايع نمي شه!!!!!!!!!!!!