PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با smart link 56k voice

amin mozy
27-03-2006, 12:41
سلام بچه ها
من یه مشکل بزرگ با مودم دارم smart link 56k voice modem که مدلشم sl2800 pci
هستش
ورژن درایورش هم 4 هست
مشکل من با دانلودهستش
یعنی اینکه وقتی می خوام من با dap 8 فایلی رو دانلود کنم
دانلود کم کم و در چند لحظه سرعتش پایین میاد و دیگه قطع می شه
من از همین اکانت هایی که افرانت داده بیرون استفاده می کنم
راستی همچنین نمیتونم فایلهای تورنت پرسرعت هم دانلود کنم
لطفا کممممممممممممممممممممممک کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اعصاب حسابی خرد شده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amin mozy
27-03-2006, 13:23
کمک کنید دیگه
دارم دیونه می شم

amin mozy
28-03-2006, 19:03
دارم دیوووووووووووووووووووونه میشم بابا کممممممممممممممممممممکم کنیییییییییییییید
اگه کمک نکنید همینجوری پست می دم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ashkanbuffon
17-05-2006, 18:16
یه سر به پشتیبانی مودمت در سایتش بزن و یه پیام بهشون بده و جزئیات رو کامل بهشون بگو. اینجوری دقیقتر جوابتو میدن.

ashkanbuffon
17-05-2006, 18:16
بابا تو چت هم که بهت گفتم که..........

Mirage
18-05-2006, 14:05
مشکل از مدم نیست.

این ها رو تست کن
1- با یک IsP دیگه امتحان کن.
2- با یک نرم افزار دیگه امتحان کن مثل IDA
3- با یک سایت دیگه امتحان کن.