PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سیستم عامل اوبونتو در کنار ویندوز 7 به کمک VMware

arashmanteghi
07-01-2010, 10:26
سلام و خسته نباشید. من روی نوت بوکم ویندوز سون دارم و میخوام در کنارش اوبونتو 9.10 هم داشته باشم.بهم پیشنهاد شده از نرم افزار VMware 7 استفاده کنم.گفتن سیستم رو تبدیل به ماشین مجازی میکنه و اجازه نسب چند سیستم عامل کناره هم رو میده. حالا اگه من بخوام استفاده کنم باید ویندوز 7 رو پاک کنم؟یا VMware روی 7 نصب میشه و بعدش اوبونتو باید نصب شه؟ اون وقت اوبونتو هم روی درایو C نصب میشه؟ شما پیشنهادتون چیه؟ لطفا کمکم کنید. من چون PC ندارم و نوت بوک نباید زیاد ریست بشه ترجیح میدم بین دو تا سیستم عامل سوییچ کنم.

کاش یه آموزش مختصری توی همین تاپیک واسه VMware بزارین. ممنون میشم

Arashdn
07-01-2010, 11:05
ببین
وی ام ور که نصب کنی
اول با ویندوز میای بالا بعد یه کامپیوتر دیگه رو از طریق ویندوز روشن میکنی و خاموشش هم بکنی میای تو ویندوز
پس ری استارت نمیخواد

arashmanteghi
08-01-2010, 19:08
نسخه 6 رو نصب كردم . كامژيوتر مجازي توش نصب كردم. اما نميدونم چطوري روي اون سيستم عامل نصب كنم.
وقتي اجرا ميكنم و سيدي بوت ميزارم توش هيچي نميشه.
نسخه 7 فكر كنم راحت تره و نسخه 7 نصب كردم اما وقتي ميخواستم سيستم مجازي رو اجرا كنم احتياج به سريال نامبر نسخه 7 داشتم. يه فايل ريجستري داشتم واسه سريال نامبر كه توي ويندوز سون اجرا نميشد

حالا چه كار كنم؟

capitan black
08-01-2010, 23:58
حالا باید سریال نامبر معتبر واسه رجیستر بدی...

UF1N8-2JG8P-M85HQ-AMMG9-XLKC6

موفق باشی

arashmanteghi
09-01-2010, 10:53
از بابت این سریال نامبر که دادید ممنونم. یه سوال دیگه دارم.در واقع اگه انجوری اگه عمل کنم، فشار بیشتری به سیستم میاد؟ آخه اینجوری دو تا ویندوز در حالت اجرا قرار دارند. درسته؟ پیشنهاد شما واسه نوت بوک چیه؟ VMware یا اینکه هر بار ریست کردن؟