PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صدای کیس

lahotiyannoor
07-01-2010, 00:58
من هم چند وقتی میشه که کیسم صدا میده ولی مشکلش بازدن توی سرش حل نمشه دیگه خستم کرده تازه ازوقتی این صدارا پیدا کرده کامپیوترم دچار مشکل شده ودیگه درس بالا نمیاد ومن را حسابی عصبانی میکنه که دلم می خاد بزنمش زمین ولی دلم نمیاد گه میشه مراهم یه راهنمای کنید:5:

golmohammadi
26-01-2010, 19:11
خب در کیس را باز کن ببین از کجا صدا میاد
معمولا این صداها از فن میاند
چون چیز دیگه ای نیست که صدا بده
چند تا فن هست
فن سی پی یو
فن پاور
و فنهای دیگه که ممکنه رو کیس سوار بشند
اونا را پاک کن انشاالله درست میشه

Hessam_7800gtx
26-01-2010, 19:16
لابد فن سی پی یوت عمرش به پایان رسیده....(میتونی توش روغن بریزی البته کم(روغن چرخ خیاطی))

pulp_fiction
28-01-2010, 17:43
من هم چند وقتی میشه که کیسم صدا میده ولی مشکلش بازدن توی سرش حل نمشه دیگه خستم کرده تازه ازوقتی این صدارا پیدا کرده کامپیوترم دچار مشکل شده ودیگه درس بالا نمیاد ومن را حسابی عصبانی میکنه که دلم می خاد بزنمش زمین ولی دلم نمیاد گه میشه مراهم یه راهنمای کنید:5:

اول در کیستون باز کنید و بعد فن های اضافی جدا کیند که شامل فن های روی در و پشت کیس میشه و بعد اگه کارت گرافیکتون فن داره بگیرین ببین صدا قطع میشه اگه قطع نشد سیستم خاموش کنید و فن cpu بگیرین ببین صدا قطع مشه البته اگه صدا قطع نشد یا به فرض اینکه صدا قطع شد سیستمتون سریع خاموش کنید که به cpu آسیب نرسه و اگه مشکل از فن cpu و گرافیک نبود حتما مشکل از فن پاور . البته اینکه می گین سیستمتون کند شده به احتمال زیاد مشکل از فن سی پی یو شماست و برای تمیز کردنش اول با الکل سفید و مسواک کامل بشورین و بعد کمی روغن به داخل بالای فن اونجایی که برچسب داره بریزین . انشاالله مشکلتون حل شه . موفق باشین .

trane2sfc
29-01-2010, 13:48
کاری که شما باید بکنید این است:
ابتدا مقداری روغن چرخ را درون سرنگ بریزید و سپس هوای آنرا بگیرید و برچسب روی فن را بکنید،به فن بگویید شل کن![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا روغن را به او تزریق کنید!

اگه مطلب مفید بود تشکر یادت نره![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]