PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب ویندوز 7 بروی لپ تاپ های بدون درایو از طریق usb...

l30l30y
07-01-2010, 00:53
سلام من امروز یه آموزش توپ واسه ایرانی های عزیز دارم اون هم نصب ویندوز بدون نیاز به dvd writerو dvd rom این آموزش بیشتر بدرد اون کسائی میخ.ره که لپ تاپ بدون درایو دارن

تمامی مراحل رو به سادگی به صورت عکس نمایش دادم تا استفاده کنین خیلی آسونه و نیاز به توضیح نداره وهر کسی میتونه راحت نصب کنه آگه کسی سوال داشت بنویسه حتما جواب میدم موفق باشین ...:31:

در ضمن این لینک برنامه هست از اینجا دانلود کنین ...:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مرحله اول

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرحله دوم

مرحله سوم

مرحله چهارم

عزیزان در مرحله چهارم باید محتویات دی وی دی رو در یک قسمت از هاردتون کپی کنین یا اگر فایل iso هست اکسترکت کنین

مرحله پنجم

مراحل پایانی و بعد از اون تست کردن usb توسط برنامه

تست ویندوز از طریق خواندن فایل های موجود در USB :40::40:

تا بعد خدا نگهدار

l30l30y
07-01-2010, 07:51
لینک دانلود اصلاح شده :

l30l30y
07-01-2010, 22:05
این هم آموزش بصورت فیلم برای شما عزیزان کم حجم و کاملا گویا فعلا ... اگه مفید میدونید نظر بدبد؟؟؟ خدانگهدار

لینک دانلود:

cdp
08-01-2010, 14:52
سلام

توی انجمن لب تاب قبلاً گفته شده:

[ آموزش ] : نصب ویندوز ویستا و Seven از روی USB

l30l30y
08-01-2010, 14:59
جناب CDp اولا اون آموزش درست نیست دوما بسته شده این آموزش مربوط به یک برنامه هست که در سال 2010 برای رفع مشکل لپ تپ های سری EEE ASUS اومده ضمنا ممنون از تذکرتون :5:

saeed774
08-01-2010, 21:44
عكس ها چرا اينطورين ؟ با ذره بين هم ديده نميشن !!

l30l30y
08-01-2010, 22:24
:2::2::2::2::2::2::2::2:

l30l30y
08-01-2010, 23:14
l30l30y: سعید جان شرمنده این هم لینک های جدید برای نشان دادن عکس های آموزشی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

cdp
09-01-2010, 00:15
بازم سلام

شما چیزی نداری که ویندوزو (هر چی..7,vista,XP) رو بشه به صورت پرتابل وبدون نیاز به نصب ازش توی بوت استفاده کرد...

l30l30y
09-01-2010, 00:39
باز هم سلام جناب CDp این هم لینک دریافت پرتابل win XP:

پرتابل win vista:

PASS: viethak.com

cdp
09-01-2010, 00:52
یا همه رو با حروف بزرگ بنویس (CDP) یا کوچیک (cdp) :20: .... باتشکر CDP

سون رو نداری ... اینا رو بعد از دانلود باید چیکار کنم ....فقط کپی کنم توی فلش...توی CD یا DVD هم میشه؟...

حجمشون هم بنویس...

saeed774
09-01-2010, 13:34
خواهش ميكنم دشمنت شرمنده عزيز . موقع گذاشتن عكس سعي كن از گزينه زير كه تو شكل نشون دادم استفاده بكني تا لينك ها مشخص نشن . كافيه لينك رو كپي كني و بعد اون كليد رو بزني و داخل كادرش پيست كني و بعد ok .

بابت آموزش هم مرسي . واقعا كامل و گوياست .

Gamemaster
09-01-2010, 15:17
با اين روش ميشه وينهاي ديگرو ريخت و اجرا كرد؟

cdp
09-01-2010, 15:37
کدوم روش؟؟

1) نصب ویندوز 7 از طریق usb : این روش مثل همون نصب ویندوز از طریق DVD هست...

2) ویندوز پرتابل : میتونی فلش رو بوتیبل کنی و به جای بوت از روی هارد از روی فلش ویندوز رو بالا بیاری (نیازی به نصب نداره!) می خوام الان امتحانش کنم! البته اینی که l30l30y داده جواب نمیده آمورشش هم با زبان آلمانیه !:13:

l30l30y
09-01-2010, 15:43
GAME MASTER عزیز منظور شما از وبنها چیه همون ویندوز ها ؟؟؟ اگه آره بله چرا که نه شما میتونید محتویات ویندوز خودتون رو کلا از داخل سی دی کپی و در یک قسمت از هارد تون پیست کنید و بعد هم واسه اون بوت یا هر کاری که دارین روش انجام بدین

ضمنا نحوه تبدیل VISTA یا SEVEN را به XP اگه کسی خواست براش توضیح میدم همون پیام همیشگی که موقع نصب به ما نشون میده HARD SATA DRIVE Error اغلب بروی لپ تاپ ها به آسونی قابل حله با اجازه از شما بزرگان فعلا خدا نگهدار ....

l30l30y
10-01-2010, 00:17
جناب CDP باز هم سلام این هم برنامه مورد نیاز شما تست شد کاملا هم خوب کار میکنه لینک دانلود:

این هم آموزش های تصویری دوست من در یک دوم به بعد باید فایل با نام peinst.cmd را پیدا کن و اجرا بکن تا مراحل رو طبق آموزش تصویری ادامه بدید فعلا ...

cdp
10-01-2010, 01:02
ممنون

همه مراحل بالا درست انجام شد ولی وقتی ریست میکنم و با فلش بوت میکنم اینو مینویسه...

Remove disks or other media
Press any key to restart

چـــــ--->>ـــــ--->>ـــــ--->>ـــــرا؟

l30l30y
10-01-2010, 01:29
CDP باید تمامی گزینه های اضافی مانند سی دی رام وغیره رو غیر فعال کنی و بعدش در قسمت بوت فقط بصورت 1: USB FLASH و بعد 2 : HARD DRIVE باشه وبقیه غیر فعال راستی تو برنامه قبلی رو نتونستی استفاده کنی؟؟؟؟

میدونم مشکلت جیه در BIOS تویه گزینه BOOT یه جای هست که فقط HARD DRIVE و USB FLASH وصل شده به کامپیوتر رو نشون میده باید جای اونا رو هم عوض کنی... به کارت شک نکن درست انجام دادی موفق باشی فعلا....

cdp
10-01-2010, 02:15
CDP باید تمامی گزینه های اضافی مانند سی دی رام وغیره رو غیر فعال کنی و بعدش در قسمت بوت فقط بصورت 1: USB FLASH و بعد 2 : HARD DRIVE باشه وبقیه غیر فعال راستی تو برنامه قبلی رو نتونستی استفاده کنی؟؟؟؟

میدونم مشکلت جیه در BIOS تویه گزینه BOOT یه جای هست که فقط HARD DRIVE و USB FLASH وصل شده به کامپیوتر رو نشون میده باید جای اونا رو هم عوض کنی... به کارت شک نکن درست انجام دادی موفق باشی فعلا....

من همه رو غیر فعال کردم ولی بازم همون پیغامه میاد....:41:

برنامه قبلیه رو بلد نبودم ... الان یاد گرفتم! :20:

l30l30y
11-01-2010, 00:33
باسلام کسی از عزیزان نحوه کار این برنامه رو بلده یا نه؟؟؟

Debugging Tools for Windows

l30l30y
14-01-2010, 12:23
جدید ترین راه حل برای از بین بردن Blue Screen اگه میخواهین بگین تا براتون آموزش بدم؟؟؟

یاد دادن سخت تر از یاد گرفتن هست (جمله از خودم):5:

cdp
14-01-2010, 21:11
سلام

لطفاً مسائل دیگر رو اینجا مطرح نکنید... این تاپیک رو همه با موضوع نصب ویندوز 7 بروی لپ تاپ های بدون درایو از طریق usb... میشناسن...

1) یا توی این آدرس پست بزنید:

2) یا در بخش ویندوز 7 یک تاپیک جدید ایجاد کنید...

- اگه راه حلی برای Blue Screen داری یه تاپیک بزن... (امتحانش کردی دیگه ؟؟!!:46:)

باتشکــــــّـــــــــر

l30l30y
18-01-2010, 14:49
به علت بی ربط بودن موضوع به تمام تاپیک ها در اینجا این موضوع را نشون میدم لطفا دخالت نکنید یا آدرس ندهید ...

ویندوز 8 را ببینید بعضی از کاربران میگن که این عکس های این ویندوز اشتباها روی وب سایت مایکروسافت قرار گرفته نام اون هم Midori هست
اگه در این مورد نظری دارین بدین با تشکر..

marde tanhayi
19-01-2010, 07:59
خیلی به دردم خورد تشکر

l30l30y
22-01-2010, 12:24
:10:
:27::20:

l30l30y
02-02-2010, 01:33
:20::31::5::46: دیگه کسی سوال نداره؟؟؟

farzad_sx1
13-02-2010, 11:13
l30l30y عزیز ممنون از آموزشت ولی من میخوام ویندوز XP بریزم توی flash ولی چندتا سوال دارم .
1- برای ویندوز xp آیا باید NT5 رو انتخاب کرد یا NT6 ؟
2- قبل از شروع به کار فلش رو من با fat32 فول فرمت میکنم . درسته ؟
3- حجم فلش من 970 MB هست . کافیه اینقدر ؟

یه چیز دیگه ، من الان تست کردم ولی یه ارور داد به من که عکسش رو براتون attach میکنم .

ممنون میشم اگر کمکم کنید.

l30l30y
13-02-2010, 19:35
سلام دوست عزیز این هم جواب سوالات شما:
1.مسیری که من آموزش دادم برای ویندوز 7 و ویستا است نه XP به پایین.
2.هیچ فرقی نمیکنه که فلشت NTFS فرمت بشه یا FAT32 اما به نظر من FAT32 بهتره.
3.حجم فلشت برای XP کافیه اما برای 7 و ویستا نه.

1:

2:

riseco
14-02-2010, 00:08
سلام
ببخشيد ميخواستم بدونم با اين روش ميشه چندتا ويندوز رو روي يه فلش ريخت مثل xp و 7

farzad_sx1
14-02-2010, 00:27
مرسی عزیز از اینکه کمکم کردی .
حالا یه سوال کوچولو دیگه ، چطور میشه فلش مموری رو NTFS فرمت کرد ؟ این FAT32 سرعتش پایینتر از NTFS هست و تقریبا 2 برابر سرعت نصب فرق میکنه . اینو من یه جایی همین چند دقیقه قبل خوندم ...

farzad_sx1
14-02-2010, 10:13
مرسی عزیز از اینکه کمکم کردی .
حالا یه سوال کوچولو دیگه ، چطور میشه فلش مموری رو NTFS فرمت کرد ؟ این FAT32 سرعتش پایینتر از NTFS هست و تقریبا 2 برابر سرعت نصب فرق میکنه . اینو من یه جایی همین چند دقیقه قبل خوندم ...

خودم پیداش کردم :5:

l30l30y
14-02-2010, 18:07
سلام
ببخشيد ميخواستم بدونم با اين روش ميشه چندتا ويندوز رو روي يه فلش ريخت مثل xp و 7

بله دوست من چرا نشه من این کار رو کردم حتی با 3 سیتم عامل متفاوت XP 7 Linux هر سه کار کرد.:5: موفق باشی

riseco
16-02-2010, 01:21
بله دوست من چرا نشه من این کار رو کردم حتی با 3 سیتم عامل متفاوت XP 7 Linux هر سه کار کرد.:5: موفق باشی

سلام
پس ميشه يه لطفي به من بكنيد و آموزشش رو برام بزاريد

بازم تاكيد ميكنم ميخوام هر دو ويندوز XP و SEVEN رو با هم روي يك فلش نصب بكنم
با سپاس فراوان

l30l30y
16-02-2010, 17:07
دیگه عزیز جان اینکه آموزش نمی خواهد من واسه ویندوز 7 و XP طریق درست کردن PBRبرای xp و MBR برای 7 رو یاد دادم .حالا تو باید متحویات سی دی XP و 7 رو بریزی رو هاردت و بدهم هر دو رو Add کنی و GO رو کلیک کن تا همه کارا به خوبی انجام بشه موفق باشی...

pc_hex
22-02-2010, 19:30
تشکرفراوان

l30l30y
01-03-2010, 12:07
:31::46::10:

pc_hex
23-03-2010, 18:55
دوست من . میتونین برای نصب ویندوز اکس پی از این نرم افزار رو آموزش بدین . ؟
با تشکر فراوان...

---------- Post added at 06:55 PM ---------- Previous post was at 06:51 PM ----------

سلام . من همین روش رو آزمایش کردم و راحت جواب داد بنظر من که سرعت نصب ویندوز هم خیلی بیشتر ازDVDمیشه .

Gamemaster
30-03-2010, 22:27
دوست من ميشه دوياره عكسارو بزاري ؟
براي من يار نميشن

jax2
31-03-2010, 00:07
سلام
برای نصب ویندوز xp و 7 از روی usb می تونید از نرم افزار Novicorp_WinToFlash استفاده کنید
لینک دانلود:

برای نصب ویندوز 7 از روی فلش می تونید از نرم افزار a bootable usb که مخصوص 7 هست استفاده کنید
لینک دانلود:

UK@B
13-04-2011, 14:03
من رو کامپیوتر ویندوز xp دارم که میخوام الان با فلش ویندوز 7 یا xp رو روش نصب کنم.
فیلم اموزشی که گذاشتید برای ویندوز 7 هستش
کاری که الان باید انجام بدم برنامه win setup from usb رو دانلود کنم بعد این مراحل رو انجام بدم؟ بعد از این مراحل ویندوز کامپیوترم رو میتونم از فلش عوض کنم؟

مرسی

رضاکلاته
28-07-2012, 23:06
سلام عزیزان چرا عکسها برای من قابل مشاهده نیست نه در کروم نه در موزیلا ونه در اینترنت اکسپلورر

jafarian
29-07-2012, 07:55
سلام عزیزان چرا عکسها برای من قابل مشاهده نیست نه در کروم نه در موزیلا ونه در اینترنت اکسپلورر

شما ازاین روشی که میگم بریم اول ازهمه ورژن بتای برنامه WinSetupFromUSB ازلینک پایین دانلود کنید قبلش فلش خودتون فرمت به سیستم وصل کنید بعدش طبق شکل اگر که ویندوز 7 بخواین بوت کنید روی فلش تیک گزینه مورد نظر طبق شماره 1 بزنید طبق شماره 2 گزینه مورد نظر انتخاب مسیر ویندوز 7 که داخل دیسک خوان قرارداره بدین طبق شماره 3 هم روی گزینه مورد نظر کلیک کنید تا ویندوزروی فلش بوت بشه زمان ساخت ویندوز روی فلشم 10 تا 15 مین :20:

ebifcb
06-08-2012, 20:42
من متوجه نشدم. میشه شفاف تر توضیح بدید.؟ چون صفر کیلومترم :)

jafarian
06-08-2012, 22:58
من متوجه نشدم. میشه شفاف تر توضیح بدید.؟ چون صفر کیلومترم :)

دیگه از این ساده تر که تو شکلم توضیح دادم نمیشه درمرحله اول شما فلش خودتون فرمت به سیستم وصل میکنید بعدش اون برنامه ای که داخل لینک بالا معرفی کردم دانلود اجرا میکنید البته ورژن بتای برنامه رو درمرحله دوم شما dvd ویندوز 7 داخل دستگاه قرارمیدین درمرحله سوم طبق شکل طبق شماره 1 تیک گزینه مورد نظر میزنید طبق شماره 2 مسیر ویندوز 7 که داخل دستگاه قرارداره رو میدین طبق شماره 3 هم روی گزینه مورد نظر برای بوت شدن ویندوز روی فلش کلیک میکنید.