PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب استرس بار بر روی پراید :

hesamkowsar
06-01-2010, 23:39
دوستان میخواستم ببینم چطوری میشه استرس بار روی پراید هیدرولیک بست.چون میگن پمپ هیدرولیک اینا جای استرس بار رو گرفته.کسی نصب کرده رو پراید هیدرولیکی؟

hesamkowsar
07-01-2010, 18:09
کسی نصب نکرده؟میله تعادل رو میگماااا...واسه پرای دارا خیلی خوبه...چون پراید سر پیچ ها تعادلی نداره....
من رفتم یه فروشگاه داشت.50 تومان مارک hp بود...ولی قسمتی که فشار زیادی روش میاد جوش کوچیکی دادن...این که یه فشار بیاد میشکنه...

D r i v e r
07-01-2010, 20:42
کسی نصب نکرده؟میله تعادل رو میگماااا...واسه پرای دارا خیلی خوبه...چون پراید سر پیچ ها تعادلی نداره....
من رفتم یه فروشگاه داشت.50 تومان مارک hp بود...ولی قسمتی که فشار زیادی روش میاد جوش کوچیکی دادن...این که یه فشار بیاد میشکنه...
در اصل بایدم بشکنه
نر بر اثر ضربات کوچیک
بلکه اگه خدای نکرده تصادف نسبتا شدیدی از سمت یه گلگیر داشتین و باعث فشار اومدن به استرس بار شد بشکنه
اگه نشکنه نیرو رو به اون یکی گلگیر انتقال میده و باعث آسیب دیدن اون قسمت هم میشه :46:
تا جایی هم که میدونم هیچ مانعی سر راهش وجود نداره
فقط استرس بار های انژکتوری ها و کاربراتوری ها با هم فرق میکنن
محل استرس بار با پمپ هیدرولیک خیلی فاصله داره!

hesamkowsar
07-01-2010, 21:50
حالا ارزش واقآ داره که بزارم...50 تومانو میشه کارای دیگه کرد.ولی اگه تآثیر داشته باشه ارزش داره.کسی رو پراید داره که فرقشو بگه؟
امیر جان شما داری؟میگن سر پیج ها فرقش احساس میشه

D r i v e r
07-01-2010, 22:34
حالا ارزش واقآ داره که بزارم...50 تومانو میشه کارای دیگه کرد.ولی اگه تآثیر داشته باشه ارزش داره.کسی رو پراید داره که فرقشو بگه؟
امیر جان شما داری؟میگن سر پیج ها فرقش احساس میشه
به نظر من ارزش داره
البته برای شرایط رانندگی خاص بیشتر
من خودم استفاده نکردم
یه زمانی میخواستم بگیرم ولی کلا به این نتیجه رسیدم که پول خرج پراید نکنم :دی
شما اگه یه سر به تاپیک زیر بزنین لزوم استفاده از استرس بار رو تا حدودی متوجه میشین :11:
و تجربه افرادی که استفاده کردن نشان از تغییر مثبت میده :46:
استرس بار – برس بار – استرات بار (میله تعادل) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ali_kalle
21-04-2010, 10:32
استرس بار ساخت شرکت اچ پی دیزاین از نمايندگي قيمت گرفتم با نصب 38000 تومن قيمت دادن و البته گفتن كه روي دوگانه سوز نصب نميشه

pooria.rio
21-04-2010, 13:50
واسه ربو گداشتم
ماشین کمی خشک شده،اما بجاش توی پیچ ها واقعا تو دسته،یعنی وقتی فرمون میدی اتاق ماشین از فرمون جا نمیمونه،همه با هم جابجا میشن،و تو پیچ خیلی سریعتر جمع میشه،بازی پشت ماشین هم به شدت کاهش پیدا کرده،در واقع رو سطح خشک فقط موقعی پشتش بازی میگیره که خودت بخوای کرم بریزی،:دی
یعنی هی فرمون رو در جهات عکس هم بپیچونی

mortezaon
15-05-2010, 00:33
من رو 405 خودم سوار كردم سر پيچ ها بهتر عمل مي كنه و لي فرمونم اوايل يكم خشك بود الان بهش عادت كردم

shadows_funeral
07-06-2010, 15:07
استرس بار ساخت شرکت اچ پی دیزاین از نمايندگي قيمت گرفتم با نصب 38000 تومن قيمت دادن و البته گفتن كه روي دوگانه سوز نصب نميشه
چرا روي دوگانه سوز نصب نمي شه؟