PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آب و بنزین مصرف سوخت را تا 50% کم می کند!؟

kalepoook
06-01-2010, 23:16
سلام
چند روز پیش یکی از دوستان تو یه فروم یه تاپیک زده بودن که سوزاندن آب بجای بنزین یعنی یه دستگاهی وصل میشه تو خودرو که این کار رو میکنه!
من خودم نمیدونم چجوری هست ، کار به نظریه علمی یا تخصصی ندارم میخوام بدونم از دوستان کسی میدونه که چقدر این دستگاه در حال حاظر جواب داده یا نه؟
آدرس سایت رو هم اگه بخواین تو پیغام خصوصی میدم.
قیمت هم گفتن 110 تومان.
ممنون میشم راهنمایی کنید

AmiRreZA_RAcEr
07-01-2010, 11:37
سلام
چند روز پیش یکی از دوستان تو یه فروم یه تاپیک زده بودن که سوزاندن آب بجای بنزین یعنی یه دستگاهی وصل میشه تو خودرو که این کار رو میکنه!
من خودم نمیدونم چجوری هست ، کار به نظریه علمی یا تخصصی ندارم میخوام بدونم از دوستان کسی میدونه که چقدر این دستگاه در حال حاظر جواب داده یا نه؟
قیمت هم گفتن 110 تومان.
ممنون میشم راهنمایی کنید

مگه آب میسوزه !؟؟!

joe_satriani
07-01-2010, 13:05
آب كه مشتعل نيست بخواد بسوزه!!!

hheadshoter
07-01-2010, 14:25
تا پیوندای هیدروژنی اب بخواد شکسته بشه ...

Guts
07-01-2010, 14:37
آب بنزین رو مخلوط کنی بازم بنزینش میسوزه ولی دیگه همه محلولی که وارد موتور میشه نمیسوزه، چون یه قسمتیش آبه و فکر میکنم این هم باعث میشه عملکرد ماشین به خاطر احتراق بد افت کنه و هم اینکه به موتور صدمات شدیدی بزنه، مثل این میمونه بنزین کامل نسوزه دیگه. در هر صورت گرونی بنزین این دردسرا رو هم داره دیگه ولی موتور بنزین می‌خواد.

kalepoook
07-01-2010, 15:09
مگه آب میسوزه !؟؟!

آب كه مشتعل نيست بخواد بسوزه!!!

تا پیوندای هیدروژنی اب بخواد شکسته بشه ...

آب بنزین رو مخلوط کنی بازم بنزینش میسوزه ولی دیگه همه محلولی که وارد موتور میشه نمیسوزه، چون یه قسمتیش آبه و فکر میکنم این هم باعث میشه عملکرد ماشین به خاطر احتراق بد افت کنه و هم اینکه به موتور صدمات شدیدی بزنه، مثل این میمونه بنزین کامل نسوزه دیگه. در هر صورت گرونی بنزین این دردسرا رو هم داره دیگه ولی موتور بنزین می‌خواد.

سلام
این مطلب رو تو سایت نوشته نظرتون چیه:

احتراق بنزین باعث حرکت ماشین میشود. برای احتراق ۳ عامل باید وجود داشته باشد، ماده محترقه (بنزین)، اکسیژن (مخلوط در هوا) و حرارت (جرقه شمع در سیلندر).

آب، از ملکول‌های اکسیژن و هیدروژن درست شده (H2O). هیدروژن خود یکی‌ از محترق ‌ترین گاز‌ها در طبیعت هست. هنگام سوختن، هیدروژن با اکسیژن ترکیب شده و آب تولید میشود.
برای استفاده از هیدروژن موجود در آب، باید آب تجزیه شود تا ملکول‌های آن آزاد شوند.

هیدراسل آب را به ملکول‌های (HHO) اکسیژن و هیدروژن تجزیه میکند.

اکسیژن تولید شده باعث سوخت کامل بنزین ميشود، باز دهی‌ بنزین را بالا میبرد و از تولید گاز‌های مسموم کننده جلوگیری می‌کند. بالا بردن راندمان سوخت بنزین و اضافه کردن هیدروژن، مصرف بنزین را تا ۵۰ در صد کم میکند.

وقت آن رسیده که شما هم از آب بجای بنزین استفاده کنید

hesamkowsar
07-01-2010, 18:07
شما دارید یه چیزی بین موتور هیدروژنی که سوختش هیدروژن هست و بنزین نمیخوره و موتور بنزینی میگید....فکر نمیکنم با 110 تومان این کار انجام شه...

Sorosh MAX
07-01-2010, 18:15
دوست عزیز تو زمین خدا تا دلت بخواد ، تو هوا هست و نیازی به اکسیژن آب وجود نداره . افزایش مطرف اکسیژن در مرحله ی احتراق طبق این واکنش باعث سوخت بیشتر بنزین هم میشه !

2C8H18 + 25 O2 -------» 18 H2O + 16 CO2

kalepoook
07-01-2010, 21:30
سلام
ممنون برای نظرات دوستان، باور کنید نه من این محصول رو از نزدیک دیدم نه تولید کننده این محصول دوست یا آشنای من نیست که من بخوام تبلیغ کنم یا بخوام مشتری بگیرم فقط خواستم نظر دوستان رو بدونم که دوستان هم نظر خودشونو گفتن ممنون.

rami_hemi
07-01-2010, 23:02
دوستان این همون سیستم تزریق آب هست که قبل از همه روی موتورهای جت و توربینی نصب میشد اولا این سیستم روی یه ماشین معمولی و یه مورتو استاندارد زیاد جواب خوبی نمیده بلکه روی موتورهای با پرفورمنس بالا جواب میده و در بر اساس خنک کردن موتور و جلوگیری خودسوزی مخلوط گازی هستش
در مورد شکستن پیوندهای بین اتمهای هیدروژن و اکسیژن به این سادگی های نیست .
پس تاثیری که آب میذاره اونی نیست که گفته شده بلکه ممکنه کمی تو بهسوزی کمک کنه اون هم نه اینکه از اکسیژن آب استفادهب شه بلکه با خنک کردن مخلوط گازی از ناک موتور کاسته میشه .البته سیستم پاشش الکل هم همین کار رو میکنه .
در مورد این که اکسیژن توی هوا هست و زیاد هم هست قبول ولی اون مقداری که توی سیلندر وجودر داره هیچوقت اونقدر نیست که بتونه کل سوخت رو بسوزونه و اگه سیستم نیترو اکسید رو بشناسید اصول کارش همون تزریق اکسیژن اضافی توی سیلندر هستش (بعدا اگه فرصتی بود توضیح میدم)
در کل هر موتور یه استادندارد مصرفی داره که با اون بهترین پرفورمنس رو ارایه میده که که از اون حد پایینتر مصرف بدون کاهش پرفورمنس امکان پذیر نیست شما مثلا میتونید کاری کنی که موترو سوخت کمتری در یافت کنه ولی مطمئن باشید همون انئدازه هم از توان موتور کاسته میشه .
البته دوستان به جای این همه راهکارهای عجیب و غریب بهتر نیست کمی تو شیوه رانندگی خودمون دقت کنیم
شما میتونید با تنظیم سرعتتون برای خارج از شهر روی 90 الی 100 کیلومتر در ساعت و طنظیم کردن باد لاستیکها استفاده کمتر از کولر ماشین و در داخل شهر هم با انتخاب مسیرهای کم ترافیک و شروع به حراکت آرامتر به جای تیک آف های سنگین با دور موتور بالا و حتی استفاده از تاکسی تلفنی به جای اتومبیل شخصی خیلی تو مصرف سوخت و هم چنین اصتهلاک ماشین جلوگیری کنید.

pioneer60
10-01-2010, 20:46
دوستان این همون سیستم تزریق آب هست که قبل از همه روی موتورهای جت و توربینی نصب میشد اولا این سیستم روی یه ماشین معمولی و یه مورتو استاندارد زیاد جواب خوبی نمیده بلکه روی موتورهای با پرفورمنس بالا جواب میده و در بر اساس خنک کردن موتور و جلوگیری خودسوزی مخلوط گازی هستش
پس تاثیری که آب میذاره اونی نیست که گفته شده بلکه ممکنه کمی تو بهسوزی کمک کنه اون هم نه اینکه از اکسیژن آب استفادهب شه بلکه با خنک کردن مخلوط گازی از ناک موتور کاسته میشه .البته سیستم پاشش الکل هم همین کار رو میکنه .
در مورد این که اکسیژن توی هوا هست و زیاد هم هست قبول ولی اون مقداری که توی سیلندر وجودر داره هیچوقت اونقدر نیست که بتونه کل سوخت رو بسوزونه و اگه سیستم نیترو اکسید رو بشناسید اصول کارش همون تزریق اکسیژن اضافی توی سیلندر هستش (بعدا اگه فرصتی بود توضیح میدم)
در کل هر موتور یه استادندارد مصرفی داره که با اون بهترین پرفورمنس رو ارایه میده که که از اون حد پایینتر مصرف بدون کاهش پرفورمنس امکان پذیر نیست شما مثلا میتونید کاری کنی که موترو سوخت کمتری در یافت کنه ولی مطمئن باشید همون انئدازه هم از توان موتور کاسته میشه .
البته دوستان به جای این همه راهکارهای عجیب و غریب بهتر نیست کمی تو شیوه رانندگی خودمون دقت کنیم
شما میتونید با تنظیم سرعتتون برای خارج از شهر روی 90 الی 100 کیلومتر در ساعت و طنظیم کردن باد لاستیکها استفاده کمتر از کولر ماشین و در داخل شهر هم با انتخاب مسیرهای کم ترافیک و شروع به حراکت آرامتر به جای تیک آف های سنگین با دور موتور بالا و حتی استفاده از تاکسی تلفنی به جای اتومبیل شخصی خیلی تو مصرف سوخت و هم چنین اصتهلاک ماشین جلوگیری کنید.

این تیکه رو خوب اومدی ، کاملآ باهات موافقم .

آخـه بابا این تکنولوژی ها به این سادگی ها نیست . اگه با یه دستگاه کوچیک یا مثلآ یه تغییـر

روی موتور می شد از آب یا نمی دونم یه چیز ارزون دیگـه جای بنزین و گازوییل بریزی توی موتور

کـه این همه متخصص توی کارخونه ها خودروسازی و دانشگاه ها تا حالا درستش کرده بودن .

فقط تکنولوژی موتور هیدرونی به این ایده نزدیکه کـه اونهم فعلآ خیلـی گـرونه .

ولی بازم اگه کسی مدعی تکنولوژی هست که آب رو جای بنزین بسوزونه ، خوشحال میشم

نشونمون بدین .. /

farshid_ncc
08-04-2011, 08:55
سلام
قیمت هم گفتن 110 تومان.
ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام به همه ببخشید دوست عزیز من هرچه گشتم پی ام اینجا را ندیدم (تازه واردم) لطفا بزرگواری کنین از طریق یاهو مسنجر( farshid_ncc@yahoo.com ) نشانی فروشنده را بفرستید یا پی ام اینجا را به من هم یاد بدید

با تشکر

remi_pishtaz
23-05-2011, 14:10
پیوند بین اتم های هیدورژن و اکسیژن قوی بوده و به راحتی اون هم تو موتورهای بنزین سوخت شکسته نمیشه!
در ثانی اون هیدروژنی که واسه سوخت استفاده میشه هیدروژن خالص و یا هیدروژنی که تو ترکیبات عالی بوده و به راحتی آزاد میشه.
آب نه تنها تحت هیچ شرایطی مشتعل نمیشه بلکه بهترین ضد احتراق هم هست که البته در مورد سوخت های فسیلی بدلیل سنگین بودنش نسبت به سوخت از این ویژگیش به مقدار قابل توجه کم میشه.
در سوخت های هیدروژنی هیدروزن با اکسیزن هوا ترکیب میشه پس از تولید انرژی بصورت مولکول آب در میاد.
قطعه یا موتوری که از سوختن آب انرژی جنبشی تولید کنه نه وجود داره و نه بوجود خواهد آمد.
در ضمن در صورت ورود آب بداخل محفظه احتراق موتور، موتور به شدت آسیب میبینه

امین101
26-05-2011, 16:24

دوست عزیزاول ممنون بابت نظر دقیق و منطقی
دوم منظورت از طنظیم! تنظیم بود و از اصتهلاک ! اصطحکاک!!!؟؟

D r i v e r
26-05-2011, 16:30
سلام
تاپیک قدیمی
منحرف شده از بحث
قفل شد ;)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]