PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برترین تولید کننده از نظره شما در سالی که گذشت(2009)

merikh_merikh
05-01-2010, 21:43
سلام.
به نظره شما بهترین تولید کننده در سال 2009 کدام میباشد؟

Nokia
Samsung
Motorola
Sony Ericsson
LG
Apple
HTC
i-mate
HP
Asus
Gigabyte
Acer
Palm
BlackBerry

merikh_merikh
06-01-2010, 09:40
من به سونی اریکسون رای دادم.
چون نواوری های خوبی داره.
مثلن سری ایکس را ببینید که چه طراحی زیبایی دارن

noisymind
06-01-2010, 21:37
من به سامسونگ رای دادم ( یعنی بعد از اینکه اینو نوشتم میدم!) چون کلا از اول سال 2009 خیلی خوب شروع کرد و تا آخرش. و همینطور سونی اریکسون هم خوب شروع کرد و این آخرای سال هم تلاشهای خوبی کرد برا گوشیهای های اند که البته نتیجش میرسه به سال 2010

farhad aghyar
07-01-2010, 18:38
درود.
به نظر شما n78 چطوره؟؟؟
تشكر

Vamp!r3
10-01-2010, 23:24
درود.
به نظر شما n78 چطوره؟؟؟
تشكر

چه ربطی داشت؟؟؟؟؟......:eh:

!@#$%^&*()
11-01-2010, 21:14
چه ربطی داشت؟؟؟؟؟......:eh:
ربطش به همون بی ربطیش بود...:27:

Kaptian Black
11-01-2010, 23:02
اونایی که به نوکیا رای دادن معلومه تعصب داره خفشون میکنه !:31: باز SE و HTC و Samsung گوشی های باحال زدن اما نوکیا چی ! ؟ البته نظر هرکس واسه خودش مهمه و اینم نظر من بود :46:

ali racer
11-01-2010, 23:28
اونایی که به نوکیا رای دادن معلومه تعصب داره خفشون میکنه !:31: باز SE و HTC و Samsung گوشی های باحال زدن اما نوکیا چی ! ؟ البته نظر هرکس واسه خودش مهمه و اینم نظر من بود :46:
من به نوکیا رای دادم
تعصب هم خفم نمیکنه چون الان سامسونگ دارم :27:
دلیل این که به نوکیا رای دادم به این علت بود که با تولید گوشی های های اند ضعیفی مثل 97 یا 96 که با اسلاف خود زمان تا آسمون تفاوت داشتن یا تک 8 مگا پیکسلی اش 86 که 9 ماه دیر به بازار عرضه شد!
بازم سهمش از بازار زیر38% نیامد
تازه با کولاک سامسونگ و اچی تی سی !
و سونی و ال جی
و محصولات فوق العاده ایی که تو2009 تولید کردن !!!!

Kaptian Black
11-01-2010, 23:48
من به نوکیا رای دادم
تعصب هم خفم نمیکنه چون الان سامسونگ دارم :27:
دلیل این که به نوکیا رای دادم به این علت بود که با تولید گوشی های های اند ضعیفی مثل 97 یا 96 که با اسلاف خود زمان تا آسمون تفاوت داشتن یا تک 8 مگا پیکسلی اش 86 که 9 ماه دیر به بازار عرضه شد!
بازم سهمش از بازار زیر38% نیامد
تازه با کولاک سامسونگ و اچی تی سی !
و سونی و ال جی
و محصولات فوق العاده ایی که تو2009 تولید کردن !!!!
نوکیا داره پوله اسمشو میخوره !:31:

always_online
11-01-2010, 23:54
الان بهترین تولید کننده گوشی سامسونگه.
گوشی ارزون با امکانات بسیار خوب.
اما نوکیا امکانات معمولی با قیمت خون باباشون.:27:

mr_khodaei2008
12-01-2010, 17:29
من نوكيايي هستم

ولي به سامسونگ راي ميدم به خاطر اينكه بيكار نشسته و همش گوشي جديد با امكانات بالا ميده بيرون

iCe m@n
12-01-2010, 18:40
من به الجی رای دادم چون الان LG هم داره گوشی های خوبی با قیمت مناسب میده یکیش همین KP500

Vamp!r3
12-01-2010, 19:18
منم به الجی رای دادم...........چون خیلی پیشرفت داشته.........واقعا عالی بوده..........

بعد هم سامسونگ..........که همه میدونن چرا.......

majid_potter7
21-02-2010, 10:36
من به نوكيا دادم....چون نوآوري ها و تنوع مدلاش و زيباييش از همه سره...

panther99
21-02-2010, 10:46
من به سونی اریکسون رای دادم .
اما امسال سال سامسونگه با اون مدل s 8500 wave که تحولی در گوشیهای موبایله !!!

4870x2
21-02-2010, 15:51
من به سونی اریکسون رای دادم .
اما امسال سال سامسونگه با اون مدل s 8500 wave که تحولی در گوشیهای موبایله !!!
چیه wawe بهترینه؟
2009 ساله موتو بودش و بس!

majid_potter7
22-02-2010, 11:15
البته منم راي دومم سامسوگ بود

DJ POLESTAR
22-02-2010, 11:22
بنظر من Apple واقعا کارش درست بود!
شرکت Nokia همونجور که صفحه ی قبل یکی از دوستان اشاره کردن داره پول اسمشو میخوره!

majid_potter7
22-02-2010, 21:49
خب چرا اسم در آورده؟؟؟؟چون کارش درست بوده دیگه...

panther99
23-02-2010, 01:37
چیه wawe بهترینه؟
2009 ساله موتو بودش و بس!

صفحه نمایش super amoled و بلوتوث ورژن 3 !!!!
در ضمن من نگفتم بهترینه !!!! کلا سامسونگ در راه پیشرفت بسیار پرشتاب پیش میره !!
محض اطلاع : دومین تولید کننده چیپهای پردازشگر بعد از اینتل !!!

jahfer
24-02-2010, 12:31
من به acer راي دادم. چون بعد از خريد E-ten كولاك كرده.

majid_potter7
25-02-2010, 19:01
حالا یکی میشه دلیل افت محسوس سونی اریکسون رو بگه؟؟؟طرفداراش خیلی کم شدن....

biostar
26-02-2010, 13:24
سامسونگ ، بازار خیلی خوبی رو برای خودش دستاپا کرده ، تنوع گوشی های این شرکت هم از همه ی شرکت ها بالاتر هست.
قیمت هم مناسب!

اما من به HTC رای دادم.
به خاطر گوشی هایی مثل hd2 و desire , nexus one
اما به هر حال HTC برای خریداران خاص و معمولا پول دار تولیدات خودش رو عرضه می کنه . در صورتی که سامسونگ ، کل طیف بازار رو در اختیار داره.

behnam_n80
26-02-2010, 16:05
منم به HTC رای دادم و دلیلشم گوشی های خوبشه مثل hero و گوشی های جدید تر مثه desire و legend

MMM52
26-02-2010, 16:52
من به نوکیا رای دادم!!!
فقط نوکیا...

behnam_n80
27-02-2010, 15:08
کاش دوستان به جا فقط و این حرفا دلیلی هم می گفتن برا من هم روشن بشه نوککیا چیکار کرده که فقط نوکیا

perjixen
27-02-2010, 15:33
من به شدت اين راي گيري رو زير سوال ميبرم ... اگه خيلي گير هم بديد ... زير چيزاي ديگه هم ميبرم ! :31:
من اسنادي دارم كه اين راي گيري سر طنابش ، به عوامل بيگانه‌ايي وسله ! هر چقدر هم ميكشمش ... كش مياد !!! :27:

----
جدا از اين مسئله ، چقدر خوبه كه دوستاني كه ميخوان نظر بدن ... علاوه بر اينكه ميگن به چي رائ دادن دليلش رو هم عرض كنن !
با تشكر ... انجمن جلوگيري از انقراض اس ائ ! :31:

jaxi
12-03-2010, 21:22
فقط موتورولا

j_j
13-03-2010, 22:19
من هم فکر می کنم که سامسونگ لیاقت اول بودن رو داره بخاطر گوشی های متنوع و ارزون و کامل (نسبت به فیمت):11:

P.1052
26-03-2010, 09:54
سامسونگ
اولا به خاطر گوشی های متنوع با همه ی امکانات وسلیقه ها.البته خیلی از گوشی هایی که به بازار ایران میرسه از سال 2008 می باشد.ولی مطمئن باشید سال 2010 هم سامسونگ کولاک میکنه.(با سیستم عامل bada)
سونی اریکسون هم بعد از چند سال بی رونقی(یعنی بعد از ارایه ی سری w )خوب کار کرد ولی به پای سامسونگ نمیرسه.

jax2
26-03-2010, 11:06
من به سونی اریکسون رای میدم
سامسونگ هم امسال عالی بود

ghahremanimehdi
26-03-2010, 11:22
من به سامسونگ رای دادم ولی HTC هم عالی بود.
سونی اریکسون هم ضعیف

shahramcat
26-03-2010, 11:26
من هم به سامسونگ رای دادم ..... واقعا باید پیشرفت رو در شرکت سامسنگ دید از هر لحاظ نه فقط گوشی موبایل .

SI-SA
28-03-2010, 11:14
من خودم از طرفدارای پر و پاقرص الجی هستم ولی به سامسونگ رای دادم فکر کنم، یادم نیست:دی
یکی از این دو تا بود... الجی گوشی های خوبی مثل کوکی و ویوتی اسمارت، آرنا داد که متاسفانه این دو تای آخری اگه با قیمت واقعی تو ایران بود موفق تر بودن، ولی متاسفانه تنوع گوشی هاش خیلی بالا نیست.
البته GW990 هم یک گوشی فوق العاده در عین حال عجیب از الجی بود، ولی با این حال من احساس می کنم این گوشی بیشتر یک جور رو کم کنی بود، در حالی که سامسونگ خیلی هوشمندانه مخصوصا با تولید سری کوربی(که من عاشقشون شدم :دی) کاملا به فکر بازار بوده، الان سیر تکامل گوشی های موبایل-از نظر من- به سمت لمسی شدن و کیبورد کیوورتی کامل هست که سامسونگ اینو کاملا در نظر گرفته، الجی هم گوشی های لمسیش رو داره بیشتر می کنه ولی اینطور که معلومه اصلا حواسش به کیبورد کیوورتی نیست(که از نظر من در آینده از فاکتور های مهم میشه).
سونی اریکسون هم از مشکلاتش اینه که تنوع محصولش خیلی پایین هست، مدت های طولانی اصلا گوشی جدید ارائه نمیده، البته به نظر میاد این موضوع رو داره برطرف می کنه ویواز،ویواز پرو، x10 ، x10 mini و ...
و اما نوکیا، من هرکاری می کنم نمیتونم نظر چندان مثبتی در مورد نوکیا بدم، همونطور که دوستان گفتن، نظر من هم اینه که نوکیا به پشتوانه تاریخچه اش تو گوشی های موبایل در این جایگاه قرار داره وگرنه امسال پیشرفتش قابل مقایسه با بقیه برند ها نبود.
اچ تی سی همونطور که یک دوستی در بالا گفت، یک قشر خاصی رو هدف قرار داده و این نکته خوبیه که تکلیف خودش رو مشخص کرده و نظرم روش مثبت هست.
موتورولا کلا کلاس کاریش یه خرده عجیبه، خیلی متفاوته و من نمی تونم قطعی در موردش نظرم رو بگم ولی در مورد Milestone نظرم قاطع هست، این گوشی فوق العاده هست و مصداق حرفم هم انتخاب شدنش به عنوان گوشی سال از نظر تایمز بوده.
در مورد بقیه برند ها چندان نظر خاصی ندارم...
با تشکر، رده بندی من از لحاظ پیشرفت به این شکل هست(لازم به ذکر هست که شاید در حال حاضر یک برندی از برند دیگه بهتر باشه ولی تو رده بنده من جایگاه پایین تری داشته باشه، منظور من از این رده بندی پیشرفت هست، چیزی که بودن و چیزی که الان هستند...) :
سامسونگ
الجی
اچ تی سی و سونی اریکسون(بخاطر چند گوشی آخرش که البته شاید از نظر شما مربوط به سال 2010 بشن...)
موتورولا
نوکیا
در مورد بقیه هم که گفتم نظر خاصی ندارم.ببخشید اگه پرحرفی شد!

fire159
28-03-2010, 23:37
1- موتورولا در سال گذشته با اسمارت فونهاي جديد واقعا" گل كاشته و از بهترين توليد كننده هابوده و بازگشت باشكوهي داشت .
و پرچمدار موتورولا يعني ميلستون هم كه تو چند سايت معتبر و مجلات مختلف برترين گوشي دنيا شناخته شد و بالاخره قاتل آيفون به دست موتورولا ساخته شد . و ركورد هاي فروش جديدي به جاگذاشته .

2-اچ تي سي هم در تعقيب موتورولاست و واقعا"خيلي خوب كار ميكنه
3-آيفون بازهم خوب ميفروشه البته فروشش خيلي تحت تاثير موتو ميلستون يا درويد قرار گرفت و دچار افت شد.
4-كره اي ها هم( سامسونگ . ال جي) هر روز در حال پيشرفتن .بخصوص سامسونگ very good

5-سوني اريكسون كه ديگه رسما" داشت ورشكست ميشد اما x1 به دادش رسيد .

6-نوكيا هم تا مردم ايران رو داره غمي نداره ! اما در كل در مقايسه با رقبا گوشي خوبي نداشت

7-بلك بري-- palm -- acer
................

fire159
28-03-2010, 23:51
من به نوکیا رای دادم!!!
فقط نوکیا...
چرا ما ايراني ها اينقدر ..... !!
اي بابا مگه همين شركت عزيز نوكيا نبود كه دستگاههاي استراق سمع يا همون ( شنود مخابراتي )‌رو به رژي م ايران فروخت /
به جاي اينكه تحريمش كنيد بيشتر ازش ميخريد !!!!؟؟؟؟؟؟

SI-SA
29-03-2010, 00:42
6-نوكيا هم تا مردم ايران رو داره غمي نداره ! اما در كل در مقايسه با رقبا گوشي خوبي نداشت
کاملا تایید میشه، هر جا میری افرادی که اطلاعاتی ندارند بخصوص، کل دنیای موبایل رو نوکیا و گوشی هایی مثل N97 و ... میدونند. من تو فامیل کسی می خواد گوشی بگیره بهش میگم بیا اول به من بگو چی میخوای از موبایلت، چون اگه بخواد بره از فروشنده ها بپرسه ، با توجه به بودجه اش در حال حاضر یا بهش N97 پیشنهاد می کنند (غالب می کنند در واقع) یا 5800.
من نمی گم این دو تا بیخود هستند، ولی در حدی نیستند که تو ایران اینجوری پرطرفدار شدن، ای کاش اطلاعات مردم بالاتر میرفت.

total_overdose
29-03-2010, 01:07
چرا ما ايراني ها اينقدر ..... !!
اي بابا مگه همين شركت عزيز نوكيا نبود كه دستگاههاي استراق سمع يا همون ( شنود مخابراتي )‌رو به رژي م ايران فروخت /
به جاي اينكه تحريمش كنيد بيشتر ازش ميخريد !!!!؟؟؟؟؟؟
سلام
چطوری دوست عزیز:40:
ببین ما یچی بوده یچی میشنویم .
ببین موضوع هم اینجوریا که شما میگی نیست.
من هم یه میهن دوستم ولی اگه موضوع دقیقا همینی بود که شما میگین من هم تحریم میکردم.
یه مطلب جدیدا منتشر شد که دفاعیه و توضیحات شرکت نوکیا و زیمنس بود که من اونو خوندم تونستم کار این شرکتا رو توجیه کنم.شما هم حتما بخونش ضرر نداره.

fire159
29-03-2010, 09:42
سلام
ببین موضوع هم اینجوریا که شما میگی نیست.
من هم یه میهن دوستم ولی اگه موضوع دقیقا همینی بود که شما میگین من هم تحریم میکردم.
یه مطلب جدیدا منتشر شد که دفاعیه و توضیحات شرکت نوکیا و زیمنس بود که من اونو خوندم تونستم کار این شرکتا رو توجیه کنم.شما هم حتما بخونش ضرر نداره.
ببینید نوکیا این سیستم ها رو به ایران داده وشکی توش نیست و هیچ توجیهی نداره /
حالا هم معلومه که میاد و از خودش یه بیانیه میده که کارش رو الکی توجیح کنه و بازارش تو ایران خراب نشه /

S A M S U N G
29-03-2010, 10:38
من میگم این دستگاه های پارازیت هم کار این نوکیا و زیمنسه :دی

حالا کی بود که من گفتم :دی

مرگ بر نوکیا :دی

مخلصیم .

SamGun
29-03-2010, 10:59
این نظر سنجی یکم مشکل داره.

چون اولا این برند هایی که ذکر شدن هر کدوم تو خیلی از زمینه ها فعالیت دارن !!

و دیگه اینکه معلوم نیست شما منظورتون بهترین طراحی هست یا بهترین تکنولوژی !؟

total_overdose
29-03-2010, 15:03
ببینید نوکیا این سیستم ها رو به ایران داده وشکی توش نیست و هیچ توجیهی نداره /
حالا هم معلومه که میاد و از خودش یه بیانیه میده که کارش رو الکی توجیح کنه و بازارش تو ایران خراب نشه /
بله داده کسی هم که نمیگه نداده.:31:
من دارم میگم با توجه به اینکه توضیحاتشو خوندم به کارش نمیشه عیب گرفت دوست عزیز.
این محصولات توسط نوکیا و زیمنس تولید میشه و همه جای دنیا هم خریدش آزاده و کار غیر قانونی نیست.حالا ما درست استفاده نمیکنیم مقصر سازندست؟
بزار ساده تر براتون بگم.
اینترنت یک تکنولوژی روز و بسیار ارزشمند هست.
ولی خودت میدونی میشه ازشم بد استفاده کرد.
حالا اگه بنده ازش برای فساد استفاده کنم باید برن یقه کسی که اینترنت رو اختراع کرده گرفت؟؟؟؟؟:13:

yoosef_st
29-03-2010, 15:16

خب اینجا انجمن موبایل هست و طبیعتا نظر سنجی بهترین تولید کننده گوشی تلفن همراه (از همه لحاظ) هست.
یه سری گزینه های زیادی توی گزینه ها هست. اگر نبود خیلی بهتر بود
مثل HP
Asus
Giga
Palm
دلیلی نداره اینها رو توی لیست نظر سنجی بزارین که مثلا نظرسنجیتون رو جامعش کنین!
این شرکتها که تولید کننده منحصر موبایل نیستن. سالی چند تا دونه موبایل تولید میکنن که فروش جهانی آنچنانی هم نداره.
تو ایران که اصلا وجود خارجی ندارن...

pulp_152
29-03-2010, 17:51
بله داده کسی هم که نمیگه نداده.:31:
من دارم میگم با توجه به اینکه توضیحاتشو خوندم به کارش نمیشه عیب گرفت دوست عزیز.
این محصولات توسط نوکیا و زیمنس تولید میشه و همه جای دنیا هم خریدش آزاده و کار غیر قانونی نیست.حالا ما درست استفاده نمیکنیم مقصر سازندست؟
بزار ساده تر براتون بگم.
اینترنت یک تکنولوژی روز و بسیار ارزشمند هست.
ولی خودت میدونی میشه ازشم بد استفاده کرد.
حالا اگه بنده ازش برای فساد استفاده کنم باید برن یقه کسی که اینترنت رو اختراع کرده گرفت؟؟؟؟؟:13:

مواد مخدر رو هم میشه داد به وزارت بهداشت تا باهاش داروی بیهوشی درست کنه یا قرص های سر درد و ... که بعد شما تو داروخانه ها تهیه کنید ...

و میشه داد به دست قاچاقچی ها تا وارد یه کشور کنن تا اون کشور رو فلج کنن

کار شخص حقیقی یا حقوقی که میده به وزارت بهداشت با کار کسی که میده به یه قاچاقچی بخاطر سود بیشتر فرق نمیکنه ؟

اگه فرق نمیکنه کاملا درسته :11:

total_overdose
29-03-2010, 19:23
مواد مخدر رو هم میشه داد به وزارت بهداشت تا باهاش داروی بیهوشی درست کنه یا قرص های سر درد و ... که بعد شما تو داروخانه ها تهیه کنید ...

و میشه داد به دست قاچاقچی ها تا وارد یه کشور کنن تا اون کشور رو فلج کنن

کار شخص حقیقی یا حقوقی که میده به وزارت بهداشت با کار کسی که میده به یه قاچاقچی بخاطر سود بیشتر فرق نمیکنه ؟

اگه فرق نمیکنه کاملا درسته :11:
بله درسته اما ...
مواد مخدر در اصل زیان آور هست و هدف تولیدش بیشتر برای مصرف بد هست و برای داروسازی و موارد پزشکی به صورت بهداشتی و تحت نظارت تولید میشه.
اما این دستگاه در اصلش برایه کارهای درست هست.مثلا شنود صحبت های یه دزد یا جاسوس یا هرچیزه مثبت دیگه ولی ما دولتمون با مردم مشکل داره و علیه خود مردمش و موارد بد بکار میبره مقصرش زیمنس یا نوکیا یا هر شرکت دیگه ای نیست عزیزم.
و یه مورد دیگم که همون بالا هم گفتم تولید و فروش این دستگاها آزاد و غیر مجاز نیست و هر دولت یا کشوری میتونه اونرو بخره و نیازی به پوله بیشتر یا زیرمیزی:31: و غیره نیست.

fire159
29-03-2010, 22:23
آره موافقم
بهتر بود راي گيري در مورد بهترين گوشي بازار / بهترين اسمارت فون / گوشي لوكس و ... انجام ميشد
كاري كه حدود يكي دو ماه پيش توسط سايت معتبر engadget.com انجام شد . البته اين سايت واقعا بهترين سايت و مرجع كامليه و در زمينه موبايل / نوت بوك / لپ تاپ / دوربين / mp3 player / gps / ال سي دي tv و ..... هست .
كه در همين سايت كارشناساش جداگانه برترين ها رو اعلام كردن و كاربران هم جداگانه برترين ها رو انتخاب كردن .
نتايجش رو قبلا تو تايپيك موتورولا ( ميلستون ) يا (بحث هاي همينطوري ) گذاشتم هر كي دوست نتايجش روببينه حتما :10:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید Gadget of the Year --Smartphone of the Year

بله درسته اما ...
مواد مخدر در اصل زیان آور هست و هدف تولیدش بیشتر برای مصرف بد هست و برای داروسازی و موارد پزشکی به صورت بهداشتی و تحت نظارت تولید میشه.
اما این دستگاه در اصلش برایه کارهای درست هست.مثلا شنود صحبت های یه دزد یا جاسوس یا هرچیزه مثبت دیگه ولی ما دولتمون با مردم مشکل داره و علیه خود مردمش و موارد بد بکار میبره مقصرش زیمنس یا نوکیا یا هر شرکت دیگه ای نیست عزیزم.
و یه مورد دیگم که همون بالا هم گفتم تولید و فروش این دستگاها آزاد و غیر مجاز نیست و هر دولت یا کشوری میتونه اونرو بخره و نیازی به پوله بیشتر یا زیرمیزی:دی و غیره نیست.
اين داستان رو بيشتر از اين كش نميدم چون اينجا ممنوعه :5:
اما نوكيا با اين كارش مثل اينه كه يه اسلحه پر رو بدي دست يه ديوونه !! (مثل همين الان همه دنيا در مورد انرژي هسته اي از ايران ميترسن ) ./
آدم نبايد واسه پول هر كاري كنه (مثل كاري كه الان چين و روسيه ميكنن).
اما با تحريم نوكيا همچنان موافقم تا بياد دستگاههاش رو پس بگيره :31: .يا ديگه ساپورتشون نكنه /
-------
جدا از اين مسائل سياسي آخه نوكيا گوشي به درد به خور هم نداره كه شما طرفداريشو ميكنيد !؟
بابا يه كم ديدتون رو باز كنيد . چون نوكيا تو بورس هست كه دليل خوبيش نيست .

total_overdose
29-03-2010, 22:43
آره موافقم
بهتر بود راي گيري در مورد بهترين گوشي بازار / بهترين اسمارت فون / گوشي لوكس و ... انجام ميشد
كاري كه حدود يكي دو ماه پيش توسط سايت معتبر engadget.com انجام شد . البته اين سايت واقعا بهترين سايت و مرجع كامليه و در زمينه موبايل / نوت بوك / لپ تاپ / دوربين / mp3 player / gps / و ..... هست .
كه در همين سايت كارشناساش جداگانه برترين ها رو اعلام كردن و كاربران هم جداگانه برترين ها رو انتخاب كردن .
نتايجش رو قبلا" تو تايپيك موتورولا ( ميلستون ) يا (بحث هاي همينطوري ) گذاشتم هر كي دوست نتايجش روببينه حتما" :10:

اين داستان رو بيشتر از اين كش نميدم چون اينجا ممنوعه :5:
اما نوكيا با اين كارش مثل اينه كه يه اسلحه پر رو بدي دست يه ديوونه !! (مثل همين الان همه دنيا در مورد انرژي هسته اي از ايران ميترسن ) ./
آدم نبايد واسه پول هر كاري كنه (مثل كاري كه الان چين و روسيه ميكنن).
اما با تحريم نوكيا همچنان موافقم تا بياد دستگاههاش رو پس بگيره :31: .يا ديگه ساپورتشون نكنه /
-------
جدا از اين مسائل سياسي آخه نوكيا گوشي به درد به خور هم نداره كه شما طرفداريشو ميكنيد !؟
بابا يه كم ديدتون رو باز كنيد . چون نوكيا تو بورس هست كه دليل خوبيش نيست .
آها خوب این یه مساله دیگست
اون موقع هم هنوز دیونه بازی ها شروع نشده بود که بخواد رو بشه.
خوب البته من بیشتر طرفدار تکنولوژی هستم و آنچنان تعصب خواسی به چیزی نشون نمیدم.
اما نوکیا رو میپسندم چون یچیزایی داره که برندای دیگه ندارن و همچنین بلعکس این موضوع.
لطف کنید این حرفو نزنید که دیدتونو باز کنید.
اما این که شما میگی رو بورس و ازین چیا باید بگم بله البته تو ایران همین وضع هست ولی خوب من از بچگی گوشی موبایل باز میکردم:31: و با همه ی برندا هم کار کردم و خیلی از گوشی ها هم در دسترسم بوده و نوکیا رو میپسندم و بهش الاقه دارم.

fire159
30-03-2010, 10:18
آها خوب این یه مساله دیگست
اون موقع هم هنوز دیونه بازی ها شروع نشده بود که بخواد رو بشه.
خوب البته من بیشتر طرفدار تکنولوژی هستم و آنچنان تعصب خواسی به چیزی نشون نمیدم.
اما نوکیا رو میپسندم چون یچیزایی داره که برندای دیگه ندارن و همچنین بلعکس این موضوع.
لطف کنید این حرفو نزنید که دیدتونو باز کنید.
اما این که شما میگی رو بورس و ازین چیا باید بگم بله البته تو ایران همین وضع هست ولی خوب من از بچگی گوشی موبایل باز میکردم:31: و با همه ی برندا هم کار کردم و خیلی از گوشی ها هم در دسترسم بوده و نوکیا رو میپسندم و بهش الاقه دارم.
دیوونگی ها که 30 سال شروع شده
/
نوکیا در سال گذشته چه تکنولوزی جدیدی اراءه کرده و چه چیزایی داره که شما میپسندی !!
گوشیهایی ضخیم و شبیه آجر !!
نوکیا با این سابقه تا حالا یه وینوز موبایل داشته !!!؟؟؟ نه
اولین تاچ اسکرینش رو 2 ساله ساخته اونم با چه بدبختی/ یکیشون هم که خودش رسما" گفت شکست خوردn97 -- اما ایرانی ها آی میخرنش !!!

اولین گوشی تاچ دنیا رو موتورولا در سال 2000 ساخت : Motorola A6188
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با قابلیت 2 سیم کارت - wap1.2 - voice memory -fm radio - TrueSync ...

در سال 2001 گوشی با cpu و ram و قابلیت تشخیص دست خط ساخت و تشخیص صدا و gprs , ... ساخته
در سال 2002 اسمارت فونهایی با cpu 200mhz به بالا میزده با 3g 384kb و HTML browser , mp3/mp4 player و دوربین مگاپیکسلی و gps و ...
و .................... .

total_overdose
30-03-2010, 14:21
دیوونگی ها که 30 سال شروع شده
/
نوکیا در سال گذشته چه تکنولوزی جدیدی اراءه کرده و چه چیزایی داره که شما میپسندی !!
گوشیهایی ضخیم و شبیه آجر !!
نوکیا با این سابقه تا حالا یه وینوز موبایل داشته !!!؟؟؟ نه
اولین تاچ اسکرینش رو 2 ساله ساخته اونم با چه بدبختی/ یکیشون هم که خودش رسما" گفت شکست خوردn97 -- اما ایرانی ها آی میخرنش !!!

اولین گوشی تاچ دنیا رو موتورولا در سال 2000 ساخت : Motorola A6188
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با قابلیت 2 سیم کارت - wap1.2 - voice memory -fm radio - TrueSync ...

در سال 2001 گوشی با cpu و ram و قابلیت تشخیص دست خط ساخت و تشخیص صدا و gprs , ... ساخته
در سال 2002 اسمارت فونهایی با cpu 200mhz به بالا میزده با 3g 384kb و HTML browser , mp3/mp4 player و دوربین مگاپیکسلی و gps و ...
و .................... .
:2:
دوست عزیز کمی دسی رو بکش با هم بریم.
اولا که اولین گوشی تاچش ماله 5 سال پیش یا بیشتر عزیز.
کسی نگفت موتورولا بد اما همین موتورالا اولش خوب بود اما چند سالی بود که کاملا بی بخار بود.چه گوشی درستی داشت آخه.الان هست که میبینی اومده رو دور.
هیچ کسی نگفت ان97 شکست خورد عزیز.چه دلیلی داره ویندوز موبایل بزنه؟
وقتی خودش اراعه دهنده سیستم عامل هست چه دلیلی داره بره سراغ چیزه دیگه ای.بحثم سر کارها نیست .
دوست عزیز لطف کن تعصب رو بزار کنار چون آدم به جایی نمیرسه.
اگرم میبینی دارم جواب میدم برایه اینه که فقط دارم جواب شما رو میدم که فکر نکنید همه چیز که میگین درسته.دفاع نمیکنم.
در ضمن یه چیز دیگه.یکی از دوستان حرف درست و به جایی میزد.
خیلی از شرکت ها خیلی چیزا رو درست میکنن و به همه جا میدن اما اون شرکتی اسم اون کار روش میمونه که بتونه تولیداتش جهانی باشه نه فقط یه محصول برایه یجایه خاص.
موقعی که سونی اریکسون کا 800 داد بیرون همون موقع محصولاتی داشت تو ژاپن با صفحه 3 اینچ دوربین 5 مگا و خیلی چیزایه توپ اما اسمی ازونا نیست چون جهانی نشدن.
خوب دوست عزیز فکر نکنم بحث کردن بیشتر ما به نتیجه ای برسه.
شما یه عقاید دارین و بهشون ایمان دارین و منم نمیتونم عوضش کنم و در نهایت من بهشون احترام میزارم.

biostar
30-03-2010, 15:50
اینکه نوکیا کم فروغ تر شده را قبول ، دارم ، در ضمینه تاچ هم خیلی ضعیف عمل کرد ، N97 رو نمی گم که شکست خورد ، اما ازش اصلا استقبال خوبی نشد.

در مورد موتورولا ، خودم از این برند خوشم نمیاد ، اما به عظمتی که داره باید احترام گذاشت ، و یکی از با سابقه ترین شرکت ها در تولید گوشی تلفن های همراه هست ، الان هم در اوج هست ، خیلی از تئوری های بزرگ و جهانی هم از این شرکت بیرون اومده ،
تا اونجایی هم که می دونم اولین گوشی تاچ که عرضه جهانی شد همراه با مدل موتورولا که بیان شد /توسط اریکسون در سال 2000 و با نام Ericsson R380 بود.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Rjoun
30-03-2010, 23:51
من به نوکیا رای میدم چون از نظر من همیشه بهترینه.
فک میکنم اینجا نظر سنجی تاپیک شده پس همه نظرات شخصی خودشون رو اعلام میکنن و قرار نیست محاکمه بشن که چرا به فلان برند رای دادن...
و قرار هم نیست بزور نظرات خودمون رو به دیگری تحمیل کنیم.
موفق باشید.

SamGun
05-04-2010, 21:15
خب اینجا انجمن موبایل هست و طبیعتا نظر سنجی بهترین تولید کننده گوشی تلفن همراه (از همه لحاظ) هست.
یه سری گزینه های زیادی توی گزینه ها هست. اگر نبود خیلی بهتر بود
مثل HP
Asus
Giga
Palm
دلیلی نداره اینها رو توی لیست نظر سنجی بزارین که مثلا نظرسنجیتون رو جامعش کنین!
این شرکتها که تولید کننده منحصر موبایل نیستن. سالی چند تا دونه موبایل تولید میکنن که فروش جهانی آنچنانی هم نداره.
تو ایران که اصلا وجود خارجی ندارن...

eee یوسف جان من اصلا متوجه ی انجمن موبایلش نشدم !! :31:

ولی خب باز هم میگم این نظر سنجی مشکل داره. همونطور که یکی از بچه ها گفت .

Lord007
11-04-2010, 17:30
علی رغم علاقم به نوکیا به سامسونگ رای می دم.نوکیا مدت زیادیه که افت کرده.

patybor
09-05-2010, 12:44
واقعا با اين همه تبليغاتي كه شركتهاي ديگه كردن ولي هنوز نوكيا فروشش فاصله زيادي از بقيه داره.چون واقعا كارش توليد موبايله.حداقل خيلي از محصولاتش اصالت داره

136209
22-07-2010, 21:36
من به htc رای دادم
نوکیا هم تو نرم افزاری ضعیفه هم تو سخت افزاری
سامسونگ تو سخت افزاری قوی شده اما تو نرم افزاری ضعیفه
اما htc در هر دو مورد قوی شده
البته من شرکت اپل روتولید کننده گوشی نمی دونم اون یگ وسیله بازی ساخته فقط یک سیم کارت بهش اضافه کرده

kantona07
27-07-2010, 14:27
درود بر دوستان

شک نکنید بهترین تولید کننده نوکیا نیست

بلکه سامسونگه هم با تنوع تولید و هم تنوع قیمت و استفاده از فناوری های روز دنیا برای گوشی ها ی خودش هم به فکر

مشتریای خودشه هم بازار رو داره میگیره ولی نوکیا خیلی به فکر درامده خودشه با این قرارداد های متنوع که به ضرر مصرف

کنندهاش میبنده البته منم یه روزی نوکیا داشتم ولی حالا تحریمش کردم

دنیای این روزهای من هم قد تنپوشم شده

bleu2u4u
28-07-2010, 04:04
من به سامسونگ رای دام
بعد اون هم به ترتیب:
اپل
سونی اریکسون
الجی
اچ تی سی

maziarzar
28-07-2010, 15:04
من به ترتیب:
نوکیا
اچ تی سی
ایسر
راشایسته می دونم

++morteza
12-08-2010, 22:25
سوني اريكسون و نوكيا خوبن؟

RaS0oL.M
13-08-2010, 12:35
به سامی رای دادم کیفیت عالی.........:10:

hamid_diablo
13-08-2010, 12:43
سلام

درسته نوکیا تو طراحی کمی افت کرده ولی جزء چند شرکت برتر تو تکنولوژی مخابراته
حتی از شرکتهای بزرگی مثل زیمنس اریکسون الکاتل در تولید علم دیجیتالی بالاتره

سامسونگ تو طراحی کمی از رقبا جلوتره
در ضمینه تلفنهای هوشمند هم htc بلک بری و اپل حرف اول و آخر رو میزنن

---------- Post added at 01:43 PM ---------- Previous post was at 01:41 PM ----------

منم یه روزی نوکیا داشتم ولی حالا تحریمش کردم

تقریبا میشه گفت نوکیا یه شرکت چند ملیتی هست که رژیم صهیونیستی هم دستی توش د اره

mohsenfhm
13-08-2010, 12:46
فقط و فقط اپل

Prince_Amin
13-08-2010, 13:08
..............

abbasgh66
16-08-2010, 13:38
..............

نمیدونم این یعنی چی ولی نوکیا هم همچین عقب نمونده داره n8 میاد ولی با یه گل بهار نمیشه :27::27:

تقریبا میشه گفت نوکیا یه شرکت چند ملیتی هست که رژیم صهیونیستی هم دستی توش د اره

من از نوکیا متنفرم و به قول اون د.ستمون تحریمش کردم ولی نه به خاطر رژیم صهیونیستی به خاطر ...

شک نکنید بهترین تولید کننده نوکیا نیست
یه زمانی نوکیا امپراتوری بود ولی الان چی ؟
چندتا گوشی آندروید و ویندوز داره ؟
چندتا گوشی با دوربین 8 - 12 داره ؟
البته زیاد به اینا ربطی نداره ! :19:

ali_saeedi
16-08-2010, 16:11
آفرین واقعا خوشحالم که خیلی ها مسائل پشت پرده رو هم دیدن واقعا ممنونم منم موافقم باید نوکیا رو تحریم کرد این لعنتی ها هی ما رو از همه در تحریم میکنن ما نمیتونیم جلو خودمونو از یک گوشی یا بعضی وقت ها یک نوشابه کوکا بگیریم! خوشحالم که افراد منطقی دارن زیاد میشن

Apachi
16-08-2010, 17:12
آفرین واقعا خوشحالم که خیلی ها مسائل پشت پرده رو هم دیدن واقعا ممنونم منم موافقم باید نوکیا رو تحریم کرد این لعنتی ها هی ما رو از همه در تحریم میکنن ما نمیتونیم جلو خودمونو از یک گوشی یا بعضی وقت ها یک نوشابه کوکا بگیریم! خوشحالم که افراد منطقی دارن زیاد میشن

اونا ما را تحریم نمیکنند این خود ما هستیم که خودمون تحریم میکنم
نمونوش معدن سیلیکون ارومیه که از لحاظ کیفت با معدن سیلیکون تگزاس برابری میکنه

اونها غول تکنولوژِی یعنی Texas instrument را بنا کردند ما باهاش شیشه درست میکنم اونم تازه دو میل
ما متری میفروشیم اونا میلی متری
یه چیپست 4 سانتیمتری رو 100 دلار میفروشن ما صد متر شیشه رو صد دلار میفروشم
حالا چکسی تحریم هست ، چرا دوست خوب خودتو گول میزنی
ما با این وضعیت صنعتی چطوری میتونم کسی تحریم کنیم , میگن اینتل هم مال یهودی ها هست می خوایید از اینتل استفاده نکنید ؟؟
بجای شعار دادن کافیه یهمقدار وجه علمی بالاتری داشتیم ، اگر صنایع ما مثل آلمان نه حتی چین پیشرفت میکرد کسی میتونست تحریم کنه مارو ، اصلآ تحریم میکرد اتفاقی می افتاد؟؟؟

شناگری که بر خلاف جهت رودخونه شنا میکنه محکوم به مرگه..

نوکیا داره روی استقلال شرکتش کار میکنه که به نوبیه خودش کار بزرگی هست
نوکیا هم داره روی نرم افزار ها و پلت فورم خودش کار میکنه پشتش هم شرکتی مثل اینتل هست مطمئن باشید اوضاع نوکی اینظوری نمی مونه...

موتورولا هم با تجربه ایی که تو Linux Base و Open Source داشت حسابی داره با اندروید میتروکنه...

italia88
16-08-2010, 21:55
به نظر من HTC با پیشرفت قابل ملاحظه ای که داشته میتونه از بهترین ها باشه

italia88
16-08-2010, 22:24
اونا ما را تحریم نمیکنند این خود ما هستیم که خودمون تحریم میکنم
نمونوش معدن سیلیکون ارومیه که از لحاظ کیفت با معدن سیلیکون تگزاس برابری میکنه

اونها غول تکنولوژِی یعنی Texas instrument را بنا کردند ما باهاش شیشه درست میکنم اونم تازه دو میل
ما متری میفروشیم اونا میلیمتری

شناگری که بر خلاف جهت رودخونه شنا میکنه محکوم به مرگه

با این تیکه های حرفات موافقم شدید
وقتی خودمون این طور میخاییم کاریش نمیشه کرد
از قدیم گفتن خود کرده را تدبیر نیست

King A
18-08-2010, 11:35
من به سونی اریکسون رای دادم
چون هم کارهای بسیار خوبی رو ارائه میده هم انواع گوشی بسیاری و اره تولید میکنه
اگه بدترین هم بخواین انتخاب کنیم نوکیا رو انتخاب میکنم:31:

M A M M U T
20-08-2010, 11:58