PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فرستادن فايل سريع تر از بلوتوس(قابل توجه كساني كه wirelessگوشيشون داره)

ABEL
05-01-2010, 20:28
1)به tools برين
2)بعدش به connectivity برين
3)بعد از طريق home media و از طريق option وارد شويد
4)سپس run wizard رو كليك كنيد واطلاعات لازم رو وارد كنيد اين واسه درست كردن سرور مي باشد
5)9 صفحه داره تا صفحه سوم next بزنيد در صفحه سوم نام سرور رو مثل بلوتوس كه اسم انتخواب مي كنيد انتخواب كرده
و بعدnext كنيد تا صفحه 5 سپس گزينهalways ask رو انتخواب كنيد
6)next كنين تا صفحه 7 اونجا 'گزينه share all files رو انتخاب كنين
7)next كنين تا 9 صفحه تموم شه
8)حالا تو قسمت share content قسمت visibility in network اگر hide phone هستين آن رو show phone كنين با اين كار انگار wlan گوشيتونو on كردين
9)حالا به قسمت brows home رفته وسرور گوشي كسي رو كه ميخواين فايل از گوشيش بگيرين روsearch كنين
با پيدا كردن سرور گوشي طرف مقابل ميتونين به گوشي اون داخل شين و فايل هاي صوتي و تصويري و عكساشو بگيرين
توجه داشته باشين اين كار وقتي جالبه كه بخواين تمام فايلاي گوشي طرف مقابلتون رو بگيرين يعني واسه فايلهاي حجيم خوبه

golmohammadi
19-01-2010, 00:40
باید جالب باشه
هر کسی تست کرد نتیجه را بگه

shahshahani
19-01-2010, 09:45
فکر نمیکنم عملی باشه. قبلا بحث های زیادی اینجا در این مورد انجام گرفت و نتیجه همه شون این شد که نمیشه با وایرلس انتقال فایل انجام داد. اگه ممکنه آموزش تصویری بزارید و نوع گوشی را هم ذکر کنید.
ممنون.

MMM52
05-02-2010, 10:46
اگه هم بشه شارژ زاد مصرف میکنه!

Royce
07-02-2010, 12:22
بله این کار شدنیه.من 2 سال پیش امتحان کردم.ولی بدیش اینه که کل فایلهای گوشی و میفرسته یعنی مثل بلوتوس نیست که هر فایلی و که میخوای انتخاب کنی

Mr MD
09-02-2010, 03:56
سلام
این کارهایی رو که گفتید با منوی کدوم گوشی سازگاره؟( یا کدو سیستم عامل و چه وژنیش )
منP1 دارم.

Mr MD
09-02-2010, 04:37
راستی شما تا حالا تونستید با کانکشن وایرلس بین گوشی و کامپیوتر از ایترنت کامپیوتر روی گوشی استفاده کنید؟
من این کارو کردم ولی فقط بعضی از سایت ها رو باز می کنه! مشکل چیه؟