PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارور در هنگام رایت

Bored to Death
05-01-2010, 19:14
سلام دوستان ،
موقعی که دی وی دی رایت میکنم با این ارور در لاگ نرو مواجه میشم . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Invalid Block Address
F:Optirac DVD-RW AD-7580S
مشکل از چیه دوستان ؟ واقعا کارم لنگه . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعضی وقتا راحت رایت میکنه و بعضی وقتا این ارور رو میده . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشخصات سیستم عامل »
Nero 8 Ess.
SATA MODE

فقط نگید خراب شده ... واقعا نمیتونم بی لب تاب بمونم تا ببرمش گارانتی
واقعا از راهنماییتون متظکر میشوم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Pami
05-01-2010, 20:04
اول بگيد كه وقتي مستقيم از روي هارد رايت ميكنيد اينطوري ميشه ؟ و اينكه با CD ها هم همينطور هست ؟
احتمال خودم اين هست كه يا هارد شما بد سكتور داره يا اينكه مشكل از اپتيك هست كه در رايت DVD ضعيف شده

Bored to Death
05-01-2010, 21:03
بله ، زمانی که از هارد رایت میکنم این اتفاق می‌افتد .
به صورت مستقیم سی دی زیاد رایت نمیکنم ولی اخرین بار ها به راحتی رایت شد ولی دفعه آخری که همین دیروز باشه وقتی خواستم یه دی وی دی رایت کنم جواب نداد .
آیا مشکل از بد سکتور های هارد است ؟ برای رفع ان باید چه کنم ؟
تشکرات

joe_satriani
05-01-2010, 21:05
احتمالا از اپتيك درايورت هست. چون نميتونه روي سكتور اول رايت كنه، اين ارور رو ميده.

Bored to Death
06-01-2010, 00:41
نگید برم گارانتی ، کلی اطلاعات ارزشمند دارم که نباید کوچکترین اتفاقی براشون پیش بیاد . همینطور اگر یک روز ازم دور باشه کلی از کارهای خودمو ملت عقب میافته .

Bored to Death
06-01-2010, 19:03
دوستان ، میشه بگید در این حالاتی که گفتید برای درست کردنش باید چکار کنم ؟

joe_satriani
06-01-2010, 20:14
خوب تنها راهش اينه كه اگه سيستمت پلمپ هست ببريش گارانتي و اونا درايورت رو باز كنن از داخلش و تعمير كنن اگه قابل تعمير باشه. فكر نكنم از راه نرم افزاري مشكلتون برطرف شه.

Bored to Death
06-01-2010, 21:16
گویا چاره دیگه ای نیست باید یه چند روزی کارم رو عقب بیاندازم . ممنون ...

joe_satriani
06-01-2010, 21:20
خواهش ميكنم دوست عزيز. اميدوارم كمك مفيد كرده باشيم.