PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار برای شکستن قفل فلاپی

sgh888
26-03-2006, 22:14
سلام خسته نباشین
از دوستان خوبم درخواست نرم افزاری رو داشتم که بشه با ان قفل فلاپی رو شکست
ممنون

sgh888
26-03-2006, 23:15
بازم سلام
دوستان نمی خوایین کمک کنین؟
نرم افزاری نیست؟
ممنون

Master_Pa80
27-03-2006, 10:32
سلام دوست عزيز.
شما يك كم درخواستتون غير معقول هست ;) ...
به طور كلي نرم افزاري براي شكستن قفل فلاپي نداريم ( البته اونجوري كه مد نظر شما هست :rolleye: ) ، قفلهاي فلاپي ها متفاوته و بسته به نوع قفلي داره كه در فلاپي شما به كار رفته ...
پس نتيجه منطقي اين كه شما بايد بگي قفل فلاپيت چي هست و براي چه برنامه اي هست تا بعد بتونيم بهتر به نتيجه برسيم :cool: ...
اينجوري ميتوني بفهمي كه چجوري بايد مثلا با يك ديباگر و يا ديس اسمبلر اون رو كرك كني و قفلش رو بشكني :laughing: ... نه اينكه دنبال يك نرم افزار خاص باشي كه خيلي راحت بياد و قفل فلاپي شما رو از بين ببره ;) ...
اميدوارم كارت راه بيفته :cool: .
موفق و مويد باشي.

sgh888
27-03-2006, 11:18
سلام دوست عزيز.
شما يك كم درخواستتون غير معقول هست ;) ...
به طور كلي نرم افزاري براي شكستن قفل فلاپي نداريم ( البته اونجوري كه مد نظر شما هست :rolleye: ) ، قفلهاي فلاپي ها متفاوته و بسته به نوع قفلي داره كه در فلاپي شما به كار رفته ...
پس نتيجه منطقي اين كه شما بايد بگي قفل فلاپيت چي هست و براي چه برنامه اي هست تا بعد بتونيم بهتر به نتيجه برسيم :cool: ...
اينجوري ميتوني بفهمي كه چجوري بايد مثلا با يك ديباگر و يا ديس اسمبلر اون رو كرك كني و قفلش رو بشكني :laughing: ... نه اينكه دنبال يك نرم افزار خاص باشي كه خيلي راحت بياد و قفل فلاپي شما رو از بين ببره ;) ...
اميدوارم كارت راه بيفته :cool: .
موفق و مويد باشي.

سلام خسته نباشین دوست خوبم از پاسخ وراهنمایی شما خیلی ممنونم

سوالی از تون داشتم اونم اینکه می شه از فلاپی که قفل گذازی شده ایمیج گرفت وبه صورت ایمیج گرفتن بشه قفل شکوند اخه من یه نرم افزار دارم که چند روز پیش یکی از دوستان تو انجمن معرفی کرده بودن تونستم از فلاپیم ایمیج بگیرم اسم نرم افزار Floopy Image Creator هستش
بازم از لطفتون ممنونم
:blush: :happy: :tongue:

Master_Pa80
27-03-2006, 14:54
سلام دوست عزيز.
شدنش كه شدني هست :rolleye: ، اما شما بايد بازم بگي كه اين قفل براي چه برنامه اي هست ، ممكنه اصلا تا حالا قفلش شكسته شده باشه ، ضمنا دوست من در كرك اين قبيل برنامه ها معمولا خود برنامه هست كه مهمه نه قفل اون ... ;)
اين برنامه است كه يه جايي در كد نويسيش مياد و قفل رو از روي فلاپي ميخونه ، يك كركر خيلي راحت مياد اين قسمت برنامه رو پيدا ميكنه و اون رو كرك ميكنه تا ديگه اصلا نيازي به قفل و فلاپي و ... نداشته باشه :cool: .
اميدوارم متوجه موضوع شده باشي ، اينجا هم جاي اينكه من بخوام در مورد كرك و چگونگي كرك برنامه و ... صحبت كنم نيست :puke: ...
در هر حال اگر ميتوني برنامت رو معرفي كن تا ببينيم آيا تا حالا كرك شده يا نه :cool: ...
موفق و مويد باشي .

sgh888
27-03-2006, 17:05
[Master_Pa80]

اين برنامه است كه يه جايي در كد نويسيش مياد و قفل رو از روي فلاپي ميخونه ، يك كركر خيلي راحت مياد اين قسمت برنامه رو پيدا ميكنه و اون رو كرك ميكنه تا ديگه اصلا نيازي به قفل و فلاپي و ... نداشته باشه

سلام
دوست خوبم خسته نباشین

دوست عزیز نرم افزار من یه نرم افزار کاملا ایرانیست ومن نمی دونم گفتن اسمش در اینجا کار درستیه یا نه ولی به هر حال چون بهش خیلی نیاز دارم دیگه مجبورم
اسمش هست:Pars Tran 25 یه نرم افزار مترجم متون اینگلیسی به پارسی یهنی یه مترجم که جمله های اینگلیسی رو به فارسی ترجمه میکنه :sad:

ومشکل منم باهاش عین این نقل قول ازشماست یعنی به اینصورت که خود نرم افزار در یک CD قرار داره ولی Patch یا کرک مورد نیازش در یه فلاپی قفل گذاری شده و وقتی نصبش می کنی دیگه یک بار می تونی از Patch ویا کرکش استفاده کنی
نمی دونم تونستم منظورم خوب بگم یا نه
بازم از لطفتون ممنونم
:blush: :happy: :tongue:

Master_Pa80
27-03-2006, 17:44
سلام دوست عزيز.
ديدي گفتم شما اسم نرم افزار رو بگو ممكنه كارت راه بيفته ;) ... نميدونم چرا فكر كردي گفتن اسم برنامه ممكنه كار اشتباهي باشه :rolleye: ... اما نگران نباش اين برنامه كه چيزي نيست ، از اين بزرگتر هاش رو كرك كردن و هيچ اتفاقي نيفتاده :puke: ...
در هر صورت دوست من در مورد كرك مترجم پارس خيلي بحث شده ، شما يك نگاهي به اين تاپيكها بنداز مطمئنم به نتايج خوبي ميرسي :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و اين تاپيك :
اين تاپيك دوم رو كامل مطالعه كنيد ، توي صفحه 4 اش مطالب بهتري وجود داره ;) ...
در هر صورت داره روي كرك اين مترجم كار ميشه ( نه اينكه من كار كنم ها :blink: ، كركر ها مشغولن ;) ) و اگر نتيجه ديگه اي بدست آوردم شما رو حتما در جريان ميذارم :) ...
راستي اگر ورژن مترجم خودتون رو هم بگيد خيلي بهتر ميشه ...
موفق و مويد باشي :cool: .

sgh888
27-03-2006, 17:56
سلام دوست عزيز.
ديدي گفتم شما اسم نرم افزار رو بگو ممكنه كارت راه بيفته ;) ... نميدونم چرا فكر كردي گفتن اسم برنامه ممكنه كار اشتباهي باشه :rolleye: ... اما نگران نباش اين برنامه كه چيزي نيست ، از اين بزرگتر هاش رو كرك كردن و هيچ اتفاقي نيفتاده :puke: ...
در هر صورت دوست من در مورد كرك مترجم پارس خيلي بحث شده ، شما يك نگاهي به اين تاپيكها بنداز مطمئنم به نتايج خوبي ميرسي :
و اين تاپيك :
در هر صورت داره روي كرك اين مترجم كار ميشه ( نه اينكه من كار كنم ها :blink: ، كركر ها مشغولن ;) ) و اگر نتيجه ديگه اي بدست آوردم شما رو حتما در جريان ميذارم :) ...

دوباره سلام و دوباره تشکر از شما دوست خوب وعزیزم
ممنون :blush: :happy: :tongue:

sgh888
27-03-2006, 23:37
سلام دوست عزيز.
و اين تاپيك :

سلام
دوست خوبم ورژن نرم افزار pars tran v2.5
راستی دوست خوبم موضوع اصلا ربطی به شکستن قفل فلاپی وایمیج گرفتن و... نداشت نه؟
ممنون

mohammad-moayedi
09-02-2007, 01:02
با سلام من عضو جدید این انجمن هستم من نرم افزار و دارم برام میل بزنید تا سند کنم