PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین ماشین برای تیون کردن تو محدوده قیمت 30 میلیون تومان

merikh_merikh
04-01-2010, 12:33
سلام.
دوستان به نظره شما بهترین ماشین برای تیون کردن در این محدوده قیمت چیه؟ حالا یه مقدار بالاپایین هم ایرادی نداره.
(دوستان این تاپیک را برای اطلاعات خودم همچنین برای کمک به یکی از دوستانم زدم و خودم تصمیم برای خرید یا کاره دیگه ای ندارم)

نظره خودم روی ماکسیما میباشد.چون موتوری که داره قابلیت تیون کردن زیادی داره

D r i v e r
05-01-2010, 15:13
سلام.
دوستان به نظره شما بهترین ماشین برای تیون کردن در این محدوده قیمت چیه؟ حالا یه مقدار بالاپایین هم ایرادی نداره.
(دوستان این تاپیک را برای اطلاعات خودم همچنین برای کمک به یکی از دوستانم زدم و خودم تصمیم برای خرید یا کاره دیگه ای ندارم)

نظره خودم روی ماکسیما میباشد.چون موتوری که داره قابلیت تیون کردن زیادی داره
سلام
تاپیک تیونینگ داشتیم میتونستید اونجا مطرح کنید
هدف از تیونینگ چیه؟
ریس شهری ؟
پیست؟
درگ ؟
و
.
.
ماشین با تیونش قراره 30 تومن بشه؟
فقط ماشین 30 تومن باشه؟
شما همیشه تاپیک باز میکنید و نصفه نیمه ولش میکنید هیچ توضیحی هم نمیدین
همه چیز ماشین که موتورش نیست
درسته ماکسیما از موتور پر قدرتی بهره میبره ولی باید دید که انگولک کردنش چقدر هزینه بر میداره
اصلا استعداد دستکاری رو داره؟
به نظره من نه!
ماشینی که قراره انتخاب بشه چطوری هست؟
ماسل هست؟(عضله ای)
سدان هست؟
کوپه؟
هاچبک؟
قراره چه اتفاق هایی برای ماشین بیفته؟
موتور فابریک باشه یا با نمونه کارامد تر عوض بشه؟
با 30 میلیون تومن میشه نفر اول تا سوم مسابقات درگ ایران شد!:18:
عجیبه!

merikh_merikh
05-01-2010, 16:34
سلام
تاپیک تیونینگ داشتیم میتونستید اونجا مطرح کنید
هدف از تیونینگ چیه؟
ریس شهری ؟
پیست؟
درگ ؟
و
.
.
ماشین با تیونش قراره 30 تومن بشه؟
فقط ماشین 30 تومن باشه؟
شما همیشه تاپیک باز میکنید و نصفه نیمه ولش میکنید هیچ توضیحی هم نمیدین
همه چیز ماشین که موتورش نیست
درسته ماکسیما از موتور پر قدرتی بهره میبره ولی باید دید که انگولک کردنش چقدر هزینه بر میداره
اصلا استعداد دستکاری رو داره؟
به نظره من نه!
ماشینی که قراره انتخاب بشه چطوری هست؟
ماسل هست؟(عضله ای)
سدان هست؟
کوپه؟
هاچبک؟
قراره چه اتفاق هایی برای ماشین بیفته؟
موتور فابریک باشه یا با نمونه کارامد تر عوض بشه؟
با 30 میلیون تومن میشه نفر اول تا سوم مسابقات درگ ایران شد!:18:
عجیبه!
امیر جان من این تاپیک را از طرفی برای اطلاعات خودم زدم که در این زمینه هیچ اطلاعاتی ندارم منظورم در زمینه ی تیون کردن میباشد و از طرفی هم یکی از فامیل های نزدیکمون قصد خرید ماشین و تیون کردن داره و من دوست دارم کمکش کنم و اگه جایی رفتیم برای تحقیق کم نیارم......
این فامیل ما 45میلیون پول داره که میخاد یه ماشین 30 میلیونی حالا قیمتش بالاتر هم باشه ایرادی نداره بگیره و با باقیه پول ماشین را تیون کنه و یه چیزه تک درست کنه.
هدفشم کل کل در سطح شهر میباشد البته به گفته ی خودش بدشم نمیاد اگه تونست یه روزی هم در مسابقات رالی شرکت کنه و بتونه یه مقامی بیاره.
دوست داره که ماشین مورد نظر قابلیت تیون زیادی داشته باشه و موتوری که روی خود ماشین هست توان بالایی برای تیون کردن داشته باشه که نیازی به عوض کردن موتور نباشه.(البته اگه بتونه و پول بیشتری بیاد دستش شاید موتورم بتونه عوض کنه)از طرفی هم چون این یارو ساکن اصفهانه اما دانشجوی اهواز میباشد به همین دلیل ماشین مورد نظر باید علاوه بر مناسب بودن برای شهر و رالی در سطح شهر شایدم روزی شرکت در مسابقات واقعی برای مسافرت های زیادئ هم خوب باشه اخه این فامیله ما تو جاده های اصفهان و اهواز زیاد میره و میاد.
در کل یه ماشین مناسب برای تیون کردن که قابلیت های خوبی هم داشته باشه.
هدف خودم هم از زدن این تاپیک بیشتر جمع اوریه اطلاعات میباشد که رفتم جایی کم نیام از طرفی هم کمک کردن به این فامیلمون در این پروژه میباشد
راستی در مورد سدان یا هاچبک یا کوپه.....ماشین مورد نظر به دلایلی باید صندوق دار(سدان) باشه(دلیلشم رفت و امد بین شهری میباشد)
ماکسیما هم فقط یک پیشنهاد از طرف خودم بود حالا اگه شما پیشنهاد های بهتری دارین بگین.
ممنون

poria_mc
06-01-2010, 00:08
امیر جان من این تاپیک را از طرفی برای اطلاعات خودم زدم که در این زمینه هیچ اطلاعاتی ندارم منظورم در زمینه ی تیون کردن میباشد و از طرفی هم یکی از فامیل های نزدیکمون قصد خرید ماشین و تیون کردن داره و من دوست دارم کمکش کنم و اگه جایی رفتیم برای تحقیق کم نیارم......
این فامیل ما 45میلیون پول داره که میخاد یه ماشین 30 میلیونی حالا قیمتش بالاتر هم باشه ایرادی نداره بگیره و با باقیه پول ماشین را تیون کنه و یه چیزه تک درست کنه.
هدفشم کل کل در سطح شهر میباشد البته به گفته ی خودش بدشم نمیاد اگه تونست یه روزی هم در مسابقات رالی شرکت کنه و بتونه یه مقامی بیاره.
دوست داره که ماشین مورد نظر قابلیت تیون زیادی داشته باشه و موتوری که روی خود ماشین هست توان بالایی برای تیون کردن داشته باشه که نیازی به عوض کردن موتور نباشه.(البته اگه بتونه و پول بیشتری بیاد دستش شاید موتورم بتونه عوض کنه)از طرفی هم چون این یارو ساکن اصفهانه اما دانشجوی اهواز میباشد به همین دلیل ماشین مورد نظر باید علاوه بر مناسب بودن برای شهر و رالی در سطح شهر شایدم روزی شرکت در مسابقات واقعی برای مسافرت های زیادئ هم خوب باشه اخه این فامیله ما تو جاده های اصفهان و اهواز زیاد میره و میاد.
در کل یه ماشین مناسب برای تیون کردن که قابلیت های خوبی هم داشته باشه.
هدف خودم هم از زدن این تاپیک بیشتر جمع اوریه اطلاعات میباشد که رفتم جایی کم نیام از طرفی هم کمک کردن به این فامیلمون در این پروژه میباشد
راستی در مورد سدان یا هاچبک یا کوپه.....ماشین مورد نظر به دلایلی باید صندوق دار(سدان) باشه(دلیلشم رفت و امد بین شهری میباشد)
ماکسیما هم فقط یک پیشنهاد از طرف خودم بود حالا اگه شما پیشنهاد های بهتری دارین بگین.
ممنون
ماشینی که برای کل کل شهری باشه یعنی چی؟؟؟؟ شما اگه بخواید اینجوری فکر کنید باید بری بوگاتی ویرون بخری موتور F22 رپتور روش سوار کنی که کسی نتونه باهاتون کل کل کنه!اصولا کل کل تو شهر شاید تو کل سال یه بار هم برای کسی پیش نیاد اما یه بار میری بیرون میبینی از شانست 3 نفر تو اون روز میخوان باهات کل کل کنن! یعنی به خاطر یه همچین کاری میخواید هزینه یه ماشین اونم 30 میلیونی کنید؟
هدف این ماشین اینه که واسه شهر باشه اگه یه روزی طرف حال کرد و قسمت شد و باد موافق وزید بره تو پیست!! اینجوری نمیشه! ماشینی که بخواد واسه پیست درست بشه هزار جور آماده سازی داره! 1 کیلوگرم از وزنش نسبت به بقیه کمتر باشه خودش یه مزیت بزرگه! اونوقت این فامیل شما میخواد هم تو شهر کل کل کنه! هم یه ماشین راحت مثل ماکسیما داشته باشه و هم بره پیست؟؟؟:31:
این تاپیک از اول تا آخرش عیبه! شما کدوم یکی از قهرمانهای ریس ایران یا حتی آماتورها رو دیدی که با همون ماشینی که میره بقالی خرید با همون هم بیاد مسابقه بده!اینجوری باشه پس اونهایی که کارتینگ مسابقه میدن هر روز باید با کارت برن اینور اونور! اصلا به ماشینی که موتورش دستکاری شده باشه اجازه تردد میدن؟؟ماشینی که واسه پیست باشه باید قفس محافظ توش نصب بشه! شما خودت تا حالا تو شهر ماشینی دیدی که توش Roll Cage داشته باشه؟ والا ما 206 رینگ دار داشتیم 2 سانت هم ارتفاع نداشت هر روز پلیس بزرگراه فراخوان میداد بهمون!!
اینه که این پروژه کلا از اولش غلطه! اگه عشق پیسته باید یه ماشین مناسب بگیره رو اون کار کنه! در عین حال که یه ماشین هم برای شهر یا مسافرت های بین شهری داشته باشه!اینم بدونید ماشینهای هاچبک یا کوپه یا ختی سدان های اسپرت و کوچیک مخصوص این کاره نه یه سدان فول سایز لوکس مثل ماکسیما!

mr.reza
06-01-2010, 00:14
کل کل شهری که اصلا ربطی به ماشین نداره !!! شما اگر راننده باشی تو این ترافیک موجود با پراید هم میتونی با ماکسیما کل کل کنی !! همانطور که چند تا از بچه های ولنجک با پرایدهایی که دارن معروف شدن مثل فرهاد :دی

2299
06-01-2010, 01:06
دوست عزیز کل کل تو شهر یعنی چی میخوایی باهاش پراید رو بزنی !!! می خوای باهاش bmw و اینا رو بزنی ؟؟؟
عمرا بتونی ماشین تک جمع کنی دست بالای دست بسیار هست شما با یک ماشین 2 3 میلونی هم میتونی یک کاری کنی که جز 3 4 نفر اول درگ 400 متر ایران باشی ولی اگه میخوای تو شهر کل کل کنی باید راننده باشی منکر ماشین نمیشم ولی تو شهر که نمی تونی 300 کیلومتر بری باید چپ و راست لایی بکشی خوب اینار و ولش
شما میری یک عدد میتسوبیشی لنسر میگری قیمتش رو نمی دونم ولی فکر کنم حول حوش 15 تا 20 باشه موتورش رو عوض میکنی یک عدد توربو و اینتر کولر میندازی سر راهش میشی نفر اول درگ ایران :دی ( کار نشد نداره ولی کار بلد میخواد جمع کردن همچین ماشینی شما برو اول کار بلدش رو پیدا کن ) البته ecu و گیر بکس و سبک کاری و اینا بماند :دی

merikh_merikh
06-01-2010, 09:51
تشکر از همه ی دوستان(هر کاری میکنم نمیتونم از دکمه ی تشکر استفاده کنم)
دوستان همان طور که گفتم من از ماشین به خصوص تیون کردم زیاد سر در نمیارم تازه یه چیزای فهمیدم البته به جاش از وسایل الکترونیکی به خصوص موبایل زیاد سر در میارم............(دوستان اگه سوالی در مورد موبایل داشتن من در انجمن موبایل در خدمتم)
با توجه به نظرات دوستان و روشن شدن من حالا دیگه غید مسابقات را میزنیم.
حالا ماشینی که برای این فامیل ما مناسب باشه و بتونه یه ماشین تک برای شهر و کارای دیگه که گفتم(البته دیگه بیخیال مسابقات) به نظرتون چه ماشینی خوبه؟
البته قابلیت تیون زیادی داشته باشه چون هدفش تیون کردن هم میباشد(از موتور گرفته تا بدنه)
میخاد یه چیزی خوب و اگه بشه تک درست کنه.
من چون اطلاعاتم کمه بش ماکسیما را معرفی کردم که گویا ماکسیما مورد مناسبی نیست.
نظرتون در مورد مزدا3 چیه(البته این فامیل ما به کل با محصوصلات مزدا حال نمیکنه) البته اگه ماشینی واقعن ارزش داشته باشه دیگه این حرف ها را نمیزنه که به نظره من مزدا3 واقعن ارزش داره.
حالا دوستان نظرتون چیه؟
یه ماشین مناسب برای تیون کردن در سطح شهر (تیون از نظره موتوری و اسپرت کردن بدنه) همچنین مناسب برای رفت و امد جاده های بین شهری(چون این فامیل ما همان طور که گفتم مجبوره مسافت های بین شهری را نیز طی کنه)

poria_mc
06-01-2010, 18:17
من یه پیشنهاد به این فامیلتون بدم! ایشون بجای اینکه به فکر تیون ماشین و دردسر های بعدش مثل گیر دادن های پلیس که کاملا هم درسته و به نفع من و شماست! به فکر تیون کردن خودشون و بالا بردن مهارت رانندگیشون باشه! میتونه بره تو کلاسهای رانندگی حرفه ای دوره ببینه و دنبال کاری باشه که هم بدردش بخوره هم پس فردا دلش رو نزنه! هر چقدر هم ماشین قوی باشه بالاخره راننده اش یه جایی از هیجان سیر میشه! اون وقته که میبینه یه ماشین راحت و با امکانات و ایمن خیلی بیشتر از یه ماشین قوی و پرشتاب به کارش میاد!

merikh_merikh
06-01-2010, 19:16
با تشکر از همه ی دوستان.
این فامیل ما مزدا3 تیپ3 رنگ بادمجانی خرید.
تشکر از همه ی دوستان.

AmiRreZA_RAcEr
07-01-2010, 11:42
عجب تاپیکی بود :27: