PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظرتون در مورد گوشی های black berry چی است؟

reza.mansori
03-01-2010, 12:17
سلام دوستان،

نظرتون در مورد گوشی های black berry چی است؟ آیا در ایران هم خوب جواب میده؟ ظاهرا میگن که بهترین کیفیت صفحه نمایش را دارد

با سپاس

S L R
03-01-2010, 12:40
گوشی های خوبین ولی مهمترین چیز اصلی این گوشیها سیستمعاملشون هست که خیلی طرفدار داره توی اروپا و امریکا!
ولی مطمعن باش بهترین صفحه رو نخواهد داشت!!بهترین صفحه ها برای iphone و گوشیهای AMOLED هست!
تو ایران هم همشون کار نمیکنند و باید آنلاک هم بگیرید

reza.mansori
03-01-2010, 13:24
گوشی های خوبین ولی مهمترین چیز اصلی این گوشیها سیستمعاملشون هست که خیلی طرفدار داره توی اروپا و امریکا!
ولی مطمعن باش بهترین صفحه رو نخواهد داشت!!بهترین صفحه ها برای iphone و گوشیهای AMOLED هست!
تو ایران هم همشون کار نمیکنند و باید آنلاک هم بگیرید

شما بهترین و مطمئین ترین جائی که تو تهران بشه این گوشی ها رو خرید سراغ دارید؟ در ضمن سیستم عامل این گوشی چه فرقی با سیستم عامل گوشی های دیگه دارد؟

با تشکر

free_touch
03-01-2010, 13:32
سیستم عاملشون blackberry os هستش که تنوع نرم افزاریشون به پای مکنتاش یا سیمبیان نمیرسه.
من تو علاءالدین دیدم که دارن.
اما به این قیمت بالایی که دارن نمیارزن.
می تونی اینجا ببینی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در کل بجاش یه ایفون 3جی 8 گیگ (حدود 600 تومن) بخری خیلی خیلی بهتره./

pulp_152
03-01-2010, 13:35
به نظرم خرید إblack berry علیرغم خوب بودنش تو ایران یه اشتباهه ... البته اگه پول داری برات مهم نیس ضرر کنی میتونی امتحان کنی

reza.mansori
03-01-2010, 14:18
دوستان میشه لطفا بیشتر توضیح بدین ؟

Dark Prince
03-01-2010, 14:25
بنظر من که مذخرفه ! من 2 تا Blackberry 8100 دارم مفتش گرونه :دی نرم افزار که اصلا نداره. فایل های Java هم که بخوای باهاش اجرا کنی باید به Internet وصل بشی که GPRS Irancell ساپورت ـش نمیکنه. از نظر بازی هم که هیچی نگیم بهتره :دی
فقط یه ظاهر داره. تازه فایل های ویدئویی و صوتی هم به زوری اجرا میکنه.

Lord3296
05-01-2010, 04:12
سلام
منم یه 8100 دارم برخلاف دوستم من ازش راضیم
هم برنامه نسب میکنم هم بازی - ( بازی جدیدم Silent Hill 2 )
کار با این گوشی ها قلق داره...

Lord3296
05-01-2010, 04:12
سلام

reza.mansori
06-01-2010, 10:59
سلام

سلام دوست عزیز،

میشه لطفا بیشتر توضیح بدین در خصوص این گوشی ها. این موضوع که دوستمون میگه برای نصب برنامه باید به اینترنت وصل بود صحیح است ؟ آیا این گوشی ها محدودیت خاصی دارند؟ با گوشی به اینترنت وصل شدید؟

با سپاس

amin khan
06-01-2010, 19:24
سلام دوست عزیز،

میشه لطفا بیشتر توضیح بدین در خصوص این گوشی ها. این موضوع که دوستمون میگه برای نصب برنامه باید به اینترنت وصل بود صحیح است ؟ آیا این گوشی ها محدودیت خاصی دارند؟ با گوشی به اینترنت وصل شدید؟

با سپاس
خب شما اول بفرمایید برای چی از این گوشی ها میخواین بگیرین ( از چی این گوشی ها خوشتون اومده )
چون همونطور که دوستان گفتن توی ایران زیاد درست نیست خریدش....

reza.mansori
11-01-2010, 09:20
دلایل من برای خرید این گوشی این است که اولا از ظاهر و شکل و کیفیت ساخت اون خوشم آمده. و از طرفی با اینترنت و ایمیل زیاد کار میکنم . ولی اکثر جاها شنیدم که این گوشی باید از سرویسی به نام blackberry internet services استفاده کنه تا بتونه قابلیتش رو نشوم بده. میخواستم بدونم با توجه به اینکه ما این سرویس رو د رایران نداریم ، این گوشی چطور کار میکنه؟ در ثانی کلا این سرویس یعنی چی؟

با تشکر

Highbury
11-01-2010, 11:06
به نظر من شما از گوشیهای موتورولا و HTC استفاده کنید بهتر هستش.فکر کنم شما گوشی زیبا ومحکم و بادوامی میخواهیدکه متفاوت با سایر گوشیها باشه و کمتر دست کسی باشه.من برخی مدلهای موتورولا و اچ تی سی رو معرفی میکنم که نسبت به خواسته های شما مناسب باشند.اگه گوشی محکم میخوای که کمتر دست کسی باشه دور نوکیا رو خط بکش.
در موتورولا صفحه نمایش خوبی داره.
موتورولا ZN5 گوشی زیبا و محکم هستش با داشتن وای فای و دوربین 5 قیمتش هم حدود 250 هست.
موتورولا A3100 خیلی قشنگه 2.8 اینچ لمسی و سیستم عامل ویندوز موبایل 6.1 که بیشترین تنوع برنامه رو داره و دارای وایرلس و جی پی اس هست.
توی اچ تی سی هم ویوا و 3g مناسب هستش.من جای شما بودم 3100آ میگیرم.

reza.mansori
11-01-2010, 12:50
دلایل من برای خرید این گوشی این است که اولا از ظاهر و شکل و کیفیت ساخت اون خوشم آمده. و از طرفی با اینترنت و ایمیل زیاد کار میکنم . ولی اکثر جاها شنیدم که این گوشی باید از سرویسی به نام blackberry internet services استفاده کنه تا بتونه قابلیتش رو نشوم بده. میخواستم بدونم با توجه به اینکه ما این سرویس رو د رایران نداریم ، این گوشی چطور کار میکنه؟ در ثانی کلا این سرویس یعنی چی؟

با تشکر

در مورد سوال بالا نظری دارید؟

Lord3296
19-01-2010, 10:12
سلام رضا جون
اول اینکه بدون blackberry بیشتر از اینکه یه تکنولوژی باشه یه فرهنگ کاملا امریکایی هستش و چون ما تو ایران هستیم محرومیت هایی گریبانگیرمون میشه که این شامل یک سری از قابلیت های blackberry هم میشه.
جواب سوالات..
1- نه ، من برنامه ها ( کاربردی ، بازی ... ) رو از رو کامپیوتر خودم نصب میکنم و اینو هم بهت بگم که برنامه های مخصوص blackberry پسوند فایل alx.* و cod.* هستند.
2- محدودیت های خاص شامل محرومیت های ایران و یکسری عقب بودن تکنولوژی ایران از امریکاست.
3-تنظیمات اینترنت این گوشی ها رو اپراتورهای ایرانی ندارند ( عقب بودن تکنولوژی ) و باید بصورت دستی خود user به system بده که اینو منم هنوز پیدا نکردم چون اصطلاحات blackberry کمی فرق داره و خودت باید کاملا به سوراخ سمبه های گوشی مسلط باشی تا بتونی تنظیمات رو دستی وارد کنی ....