PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال: بهترین مودم و شرکت رو معرفی کنید...

Armagedon
03-01-2010, 02:25
سلام دوستان.
یه سوال:
من می خوام از تورنت دانلود کنم.به نظر شما از چه شرکتی adsl بگیرم و چه مودمی بگیرم که خوب جواب بده؟
خودم فکر میکنم شاتل اکو 256 بد نیست ولی نمیدونم تورنت رو بلوکه کرده یا نه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید..:20:

فقط نگین قبل از سوال سرچ می کردم چون گشتم چیزی پیدا نکردم.راست میگم.:31:

Ship Storm
03-01-2010, 05:58
در مورد تورنت چون من ازش تاحالا استفاده نکردم اطلاعی ندارم ولی شاتل سرویس هاش خوبه و مودم رو هم من ASUS 602 پیشنهاد میکنم

mojtabaalemi
03-01-2010, 07:42
سروراي تورنت شامل قانون كپي رايت شدن . بنابر اين نه فيلم و نه نرم افزار درست درمون ديگه نميشه دانلود كرد ازشون نمونش mininova.org

Armagedon
03-01-2010, 15:18
سلام.من چند روز پیش خودم تونستم از تورنت دانلود کنم.همین الانم با dialup تورنتای کوچیکو میگیرم.فقط می خواستم بدونم سرویس دهنده adsl ای هست که تورنتو نبسته باشه و سرعتشم خوب باشه؟ چون یه چیزایی در مورد بلوکه شدن تورنت شنیده بودم ولی مطمئنم مربوط به کپی رایت نمیشه.محدودیت از داخل کشوره.
thepiratebay.org یکی از بهترین سایتای تورنته که کپی رایت هم هنوز حالیش نشده.این سایت عالیه.................
در کل ممنون.

bp1368
06-01-2010, 14:38
بهترین مودم وایرلس با قیمت مناسب چه مدلی و چه مارکیه؟

sei_pm
10-01-2010, 18:59
سلام.من چند روز پیش خودم تونستم از تورنت دانلود کنم.همین الانم با dialup تورنتای کوچیکو میگیرم.فقط می خواستم بدونم سرویس دهنده adsl ای هست که تورنتو نبسته باشه و سرعتشم خوب باشه؟ چون یه چیزایی در مورد بلوکه شدن تورنت شنیده بودم ولی مطمئنم مربوط به کپی رایت نمیشه.محدودیت از داخل کشوره.
thepiratebay.org یکی از بهترین سایتای تورنته که کپی رایت هم هنوز حالیش نشده.این سایت عالیه.................
در کل ممنون.
شما با اون هزینه ماهیانه کمتر می تونید از آسیاتک سرویس 256 نا محدود رو بگیرید رو تورنت با 25 جواب میده 24 ساعته بگذارید رو دانلود. مودم رو هم Linksys-wag54g2 حدود 80 تومن و مودمهای ZYxel رو هم میگن خوبه.