PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هنگ در ویندوز 7

polymer_92
02-01-2010, 23:06
با سلام

من روی لپ تاپم به اسرار دوستان ویندوز 7 نصب کردم اما از زمانی که نصب کردم بعد از اول روز که به خوبی کار می کرد مدت 2 روز هستش که هنگ می کنه و مجبور می شم که با دکمه پاور دستگاه رو خاموش کنم

لپ تاپ من DELL INSPIRON 1520 هست و ویندوز 7 هم از هیچ کرکی استفاده نکرده و به صورت OEM هست حتی یکبار موقع زدن این تاپیک هم هنگ کرد

می خوام بدونم مشکل چیه چون من لپ تاپم تا به حال روی ویستا حتی یکبارهم هنگ نکرده !!

آنتی ویروس AVG 9
درایورهای موجود در دی وی دی و چند تا آپدیت که از سایت خود دل گرفتم (توضیح اینکه روی ویندوز ویستا هیچ مشکلی نداشتم)
درایور گرافیک هم به تازگی از سایت NVIDIA گرفتم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ava UK
02-01-2010, 23:22
مشکل نمیتونه از ویندوز و سخت افزار سیتمتون باشه. هر چی باشه نرم افزاری هست چون این سیستم شما برای نصب ویندوز 7 از سرشم زیادیه.

من قبلا روی لپ تاپم که ویندوز7 نسخه 64 بیت بود فایروال Outpost Pro 6.7.1 رو داشتم گاهی وقتها هنگ میکرد و سیستم فریز میشد و هیچ کاری هم نمیتونستم بکنم. تا اینکه با تحقیقاتی که کردم فهمیدم مشکل از سازگار نبودن فایروال Outpost Pro است. با اینکه نسخه 64 بیتی را هم نصب کرده بودم اما باز هم مشکل داشت

شما هم سعی کن AVG رو بمدت چند ساعت پاک کنی تا ببینی باز هم هنگ میکنه یا نه. من الان از Kspersky Internet Security 2010 9.0.0.736 استفاده میکنم و از اون روز تا بحال هنگ نکرده.

اگر با پاک کردن آنتی ویروس مشکلت حل نشد سعی کن به اینترنت وصل بشی و ویندوز رو آپدیت کنی تا درایو های جدید کامپیوترت رو آپدیت کنه. درایو کارت گرافیگت رو هم سعی کن حتما آپدیت کنی اگر نیست. این موارد که اشاره کردم بیشتر روی هنگ کردن سیستم تاثیر میزارند تا خود ویندوز 7.

Edit...

در انجمن AVG کسانی بودند که مشکل هنگ کردن ویندوز 7 را داشتند. یعنی مشکل خود AVG بوده...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

polymer_92
03-01-2010, 00:08
ممنون از جواب بسیار عالی و کاملت

من بنا به فرمایشت و گفتهای توی فرم AVG پاکش کردم و می خوام نود 32 رو نصب کنم (اما ازش متنفرم)

اما یه مشکل خیلی عجیب که وجود داره من همین ویندوز رو با AVG 9 نصب روی PC دوستان نصب کردم تاحالا مشکل هنگ نداشتن البته اینم بگم که اونها اصلا به نت وصل نمی شن و دائما آفلاین هستند

درایور گرافیکم اینه

195.62_notebook_winvista_win7_32bit_international_ whql

اینم لیست آپدیت هاست که بعد از اون دیگه چیزی برای آپدیت نداده

Ava UK
03-01-2010, 00:26
ممنون از جواب بسیار عالی و کاملت

من بنا به فرمایشت و گفتهای توی فرم AVG پاکش کردم و می خوام نود 32 رو نصب کنم (اما ازش متنفرم)

اما یه مشکل خیلی عجیب که وجود داره من همین ویندوز رو با AVG 9 نصب روی PC دوستان نصب کردم تاحالا مشکل هنگ نداشتن البته اینم بگم که اونها اصلا به نت وصل نمی شن و دائما آفلاین هستند

درایور گرافیکم اینه

195.62_notebook_winvista_win7_32bit_international_ whql

اینم لیست آپدیت هاست که بعد از اون دیگه چیزی برای آپدیت نداده

در مورد آنتی ویروس تصمیم با خودتونه. ببینید با کدوم آنتی ویروس بیشتر آشنایی دارید و باهاش راحت هستید اون رو نصب کنید. اما پیشنهاد من Avira یا Kaspersky است.

در مورد مورد دوم. بله حق با شماست. در همه سیستم ها AVG مشکلی ایجاد نمیکنه. همانطور که Outpost Pro به گفته مدیر انجمن اون فایروال بر روی همه سیستم ها هنگ نمیکنه و نمیدونند مشکل از کجاست. اما خب به هر حال مشکل رو فهمیدید از کجاست.

درایو کارت گرافیکتون هم آخرین نسخه است و خوبه. :46:

polymer_92
03-01-2010, 00:40
در مورد آنتی ویروس تصمیم با خودتونه. ببینید با کدوم آنتی ویروس بیشتر آشنایی دارید و باهاش راحت هستید اون رو نصب کنید. اما پیشنهاد من Avira یا Kaspersky است.

در مورد مورد دوم. بله حق با شماست. در همه سیستم ها AVG مشکلی ایجاد نمیکنه. همانطور که Outpost Pro به گفته مدیر انجمن اون فایروال بر روی همه سیستم ها هنگ نمیکنه و نمیدونند مشکل از کجاست. اما خب به هر حال مشکل رو فهمیدید از کجاست.

درایو کارت گرافیکتون هم آخرین نسخه است و خوبه. :46:

فعلا تصمیم گرفتم آنتی ویروس روش نصب نکنم

و ببینم آیا باز هنگ می کنه یا نه !!

مرسی از راهنمائیت و از اینکه از نگرانی نجاتم دادی

Arashdn
03-01-2010, 07:52
این یه باگ تو ویندوز 7 هست
که بعضی وقت ها ماوس و کیبرد از کار میفته
من این مشکل رو هم رو لپ تاپ و هم رو دسکتاپم دارم ...

polymer_92
03-01-2010, 13:36
با سلام

من تصمیم گرفتم که NOD 32 کنم اما بعد از نصبش همیشه CPU USAGE که در حالت عادی و زمانی که AVG داشتم روی 10% بود الان همش روی 68%

دمای CPU هم همیشه روی 49 تا 51 بود اما الان از 67 پائین تر نمیاد، بعد از UNINSTALL NOD32 دوباره به حالت قبل برگشت

من چه آنتی ویروسی نصب کنم ؟

Ava UK
03-01-2010, 18:09
با سلام

من تصمیم گرفتم که NOD 32 کنم اما بعد از نصبش همیشه CPU USAGE که در حالت عادی و زمانی که AVG داشتم روی 10% بود الان همش روی 68%

دمای CPU هم همیشه روی 49 تا 51 بود اما الان از 67 پائین تر نمیاد، بعد از UNINSTALL NOD32 دوباره به حالت قبل برگشت

من چه آنتی ویروسی نصب کنم ؟

دوست عزیز من که زبونم مو در آورد از بس به شما گفتم.
آنتی ویروسهای پیشنهادی9 Avira Antivir یا KIS 2010 است. این پیشنهاد رو هم به این دلیل میدم چون تقریبا اکثرشون رو امتحان کردم و میدونم که هر کدومشون یک پیچ و خمی تو کارشون هست. بله ناد32 این مشکل رو داره و تا حالا هم حل نشده. مخصوصا پروسه کرنل از ناد32 همیشه درگیره حتی با خودش.

Edit...

راستی یادم رفت بگم که اگر خواستی کسپرسکی نصب کنی فقط نسخه 9.0.0.736 ویندوز 7 رو ساپورت میکنه. نسخه های پایینتر باهاش مشکل دارند.

Avira Antivir را هم اگر خواستی نصب کنی نسخه آخر رو نصب کن.

roteal2007
03-01-2010, 20:01
با سلام

من روی لپ تاپم به اسرار دوستان ویندوز 7 نصب کردم اما از زمانی که نصب کردم بعد از اول روز که به خوبی کار می کرد مدت 2 روز هستش که هنگ می کنه و مجبور می شم که با دکمه پاور دستگاه رو خاموش کنم

لپ تاپ من DELL INSPIRON 1520 هست و ویندوز 7 هم از هیچ کرکی استفاده نکرده و به صورت OEM هست حتی یکبار موقع زدن این تاپیک هم هنگ کرد

می خوام بدونم مشکل چیه چون من لپ تاپم تا به حال روی ویستا حتی یکبارهم هنگ نکرده !!

آنتی ویروس AVG 9
درایورهای موجود در دی وی دی و چند تا آپدیت که از سایت خود دل گرفتم (توضیح اینکه روی ویندوز ویستا هیچ مشکلی نداشتم)
درایور گرافیک هم به تازگی از سایت NVIDIA گرفتم

از آنتی bitdefender استفاده کنید.
در ضمن دوست عزیز چرا ویندوز 64 بیتی نصب نکردی؟؟؟؟
با 32 بیتی یک گیگت بلا استفاده شده هاااا!!!!

polymer_92
04-01-2010, 16:10
دوست عزیز من که زبونم مو در آورد از بس به شما گفتم.
آنتی ویروسهای پیشنهادی9 Avira Antivir یا KIS 2010 است. این پیشنهاد رو هم به این دلیل میدم چون تقریبا اکثرشون رو امتحان کردم و میدونم که هر کدومشون یک پیچ و خمی تو کارشون هست. بله ناد32 این مشکل رو داره و تا حالا هم حل نشده. مخصوصا پروسه کرنل از ناد32 همیشه درگیره حتی با خودش.

Edit...

راستی یادم رفت بگم که اگر خواستی کسپرسکی نصب کنی فقط نسخه 9.0.0.736 ویندوز 7 رو ساپورت میکنه. نسخه های پایینتر باهاش مشکل دارند.

Avira Antivir را هم اگر خواستی نصب کنی نسخه آخر رو نصب کن.

مثل همیشه حق با شما بود و کسپر تمامی مشکلاتم رو حل کرد

واقعا ممنونم:11:

polymer_92
04-01-2010, 16:11
از آنتی bitdefender استفاده کنید.
در ضمن دوست عزیز چرا ویندوز 64 بیتی نصب نکردی؟؟؟؟
با 32 بیتی یک گیگت بلا استفاده شده هاااا!!!!

عزیز جان 500 تا به نظر بلااستفاده میاد که اونم برای VGA گرفته شده!!!

64 بیت واقعا سرطانه

Ava UK
05-01-2010, 11:21
مثل همیشه حق با شما بود و کسپر تمامی مشکلاتم رو حل کرد

واقعا ممنونم:11:

خواهش میکنم عزیز. من شخصا از وقتی کسپر رو نصب کردم اصلا وجودش رو احساس نمیکنم.و تا حالا هم مشکلی برام بوجود نیاورده.

بهر حال خوشحالم که مشکل هنگ و آنتی ویروستون حل شد. :10:

makhmoor
11-01-2010, 13:18
با سلام به دوستان دانشمندم
منم ویندوز سون نصب کردم اما نمیدونم چرا وقتی به اینترنت وصل میشم هر چند لحظه ای فریز میشه و بعد از مدتی عادی میشه. مرورگر موزیلا همین طور بوده اکسپلوره هم همین طوره .آنتی ویروسم نوده مرتب هم آپدیت میشه . کسی مدونه راه حل چیه؟
متشکرم

roteal2007
11-01-2010, 17:17
عزیز جان 500 تا به نظر بلااستفاده میاد که اونم برای VGA گرفته شده!!!

64 بیت واقعا سرطانه

بیشتر نرم افزار ها که روی 64 کار میدن تازه با راه اندازی بخش دانلود نرم افزار های 64 بیتی فروم دیگه فکر نمیکنم مشکلی داشته باشی.
بهترین ویندوز برای بازی xp sp3 هستش:46: