PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : photoshop

UK@B
02-01-2010, 15:31
من برنامه فتوشاپ رو که نصب میکنم یا اجرا نمیشه یا خطا میده ، ممکنه از ویندوز باشه؟؟

join me
02-01-2010, 22:44
سلام یک تصویر آپ کن ببینیم مشکلت چیه رفیق؟

cdp
03-01-2010, 03:53
من برنامه فتوشاپ رو که نصب میکنم یا اجرا نمیشه یا خطا میده ، ممکنه از ویندوز باشه؟؟
نسخه چند فتوشاپ؟...قبلاً این فتوشاپ رو نصب کردید؟

ghafari88
03-01-2010, 10:00
آقا منم همين مشكلو دارم. فتوشاپم CS2 هست. بعد كه باز ميشه not responding ميزنه!!!:19:

نسخه چند فتوشاپ؟...قبلاً این فتوشاپ رو نصب کردید؟

Dreamland
03-01-2010, 10:12
دوستان ، کسی میدونه این بخشه فتوشاپ ، تنظیماتش چطوریه ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخه یکم کنده فتوشاپم!

ممنون میشم راهنماییم کنیین:11:

cdp
03-01-2010, 12:11
آقا منم همين مشكلو دارم. فتوشاپم CS2 هست. بعد كه باز ميشه not responding ميزنه!!!:19:

روی فایل اجرایی برنامه (.exe) راست کلیک کنید و گزینه Troubleshoot compatibility رو بزنید... بعد روی گزینه Troubleshoot program کلیک کنید بعد گزینه اول وسوم را فعال کنید (گزینه سوم: همیشه برنامه را به حالت Administrator اجرا میکند) در صفحه بعد Windows XP (Service Pack2) را انتخاب کنید وروی Next کلیک کنید...

در این صفحه روی Start the program... کلیک کنید تا برنامه اجرا بشه ... 2حالت داره:

1) برنامه درست اجرا میشه... در این صورت باید روی Next کلیک کنید و درصفحه بعد روی Yes, Save these settings for this program کلیک کنید تا این تنظیمات برای همیشه روی برنامه ذخیره بشه...

2) دوباره همون not responding میاد...در این صورت برنامه رو نمی تونید اجرا کنید...:13:

من خودم فتوشاپ پرتابلم رو با همین روش درستش کردم...

تا اونجایی که میتونید از نسخه های بالا تر برنامه ها استفاده کنید ( آپدیت هم کنید بد نیست! ) تا سازگاری بیشتری با ویندوز داشته باشه...

آخه یکم کنده فتوشاپم!

اون تنظیمات رو نمیدونم

من خودم از فتوشاپ CS4 استفاده میکنم مشخصات سیستمم هم اینه:

CPU: Core2Due 2.66GHz
RAM: 2GB
VGA: GeForce 7300 GS, 512MB

Windows 7 x64 7600

فکر کنم سیستم من مشخصاتش پایین تر از سیستم شما باشه...(باتوجه به عکس)

فتوشاپ من سرعتش خوبه...من که مشکلی ندارم باهاش...

اگه کارت گرافیکتون رو آپدیت کنید سرعتش بهتر میشه...

ghafari88
03-01-2010, 20:19
آقا نشد بازم. فکر کنم باید فتوشاپ جدیدتر بریزم! CS4 بريزم مشكلي نداره ديگه ايشالا؟؟؟.. بهرحال ممنونم.

روی فایل اجرایی برنامه (.exe) راست کلیک کنید و گزینه Troubleshoot compatibility رو بزنید... بعد روی گزینه Troubleshoot program کلیک کنید بعد گزینه اول وسوم را فعال کنید (گزینه سوم: همیشه برنامه را به حالت Administrator اجرا میکند) در صفحه بعد Windows XP (Service Pack2) را انتخاب کنید وروی Next کلیک کنید...

در این صفحه روی Start the program... کلیک کنید تا برنامه اجرا بشه ... 2حالت داره:

1) برنامه درست اجرا میشه... در این صورت باید روی Next کلیک کنید و درصفحه بعد روی Yes, Save these settings for this program کلیک کنید تا این تنظیمات برای همیشه روی برنامه ذخیره بشه...

2) دوباره همون not responding میاد...در این صورت برنامه رو نمی تونید اجرا کنید...:13:

من خودم فتوشاپ پرتابلم رو با همین روش درستش کردم...

تا اونجایی که میتونید از نسخه های بالا تر برنامه ها استفاده کنید ( آپدیت هم کنید بد نیست! ) تا سازگاری بیشتری با ویندوز داشته باشه...

اون تنظیمات رو نمیدونم

من خودم از فتوشاپ CS4 استفاده میکنم مشخصات سیستمم هم اینه:

CPU: Core2Due 2.66GHz
RAM: 2GB
VGA: GeForce 7300 GS, 512MB

Windows 7 x64 7600

فکر کنم سیستم من مشخصاتش پایین تر از سیستم شما باشه...(باتوجه به عکس)

فتوشاپ من سرعتش خوبه...من که مشکلی ندارم باهاش...

اگه کارت گرافیکتون رو آپدیت کنید سرعتش بهتر میشه...

ghafari88
06-01-2010, 09:24
به اطلاع دوستان عزيزتر از جانم مي رسانم CS4 رو نصب كردم رديف شد.