PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برای پیش شماره 444 از کجا سرویس بگیرم؟

SNOWLEOPARD
01-01-2010, 15:22
سلام دوستان برای پیش شماره 4444 تهران از چه شرکتی پیشنهاد میکنید سرعتش خوب و قیمتش کم باشه ترافیک محدود جواب میده به عنوان مثال پارس آنلاین یه سرویس 3 ماهه 256 با محدودیت 4.5 گیگ در 3 ماه داره حدود 32 تومن و قتی بهشون زنگ زدم گفتن که در این پیش شماره چنین سرئیسی رو نمیدن و سرویس 256 با ترافیک 8 گیگ در ماه دارن که ماهی 32 تومن در میاد و برای من که دانلودی ندارم اصلا به صرفه نیست

Ship Storm
01-01-2010, 18:45
سلام دوستان برای پیش شماره 444 تهران از چه شرکتی پیشنهاد میکنید سرعتش خوب و قیمتش کم باشه ترافیک محدود جواب میده به عنوان مثال پارس آنلاین یه سرویس 3 ماهه 256 با محدودیت 4.5 گیگ در 3 ماه داره حدود 32 تومن و قتی بهشون زنگ زدم گفتن که در این پیش شماره چنین سرئیسی رو نمیدن و سرویس 256 با ترافیک 8 گیگ در ماه دارن که ماهی 32 تومن در میاد و برای من که دانلودی ندارم اصلا به صرفه نیست

پیش شماره تهران رو باید 4 رقمی ذکر کنید تا دقیق بشه برسی کرد

SNOWLEOPARD
01-01-2010, 19:05
پیش شماره تهران رو باید 4 رقمی ذکر کنید تا دقیق بشه برسی کرد

ممنون از پاسخ شما
4444

Ship Storm
02-01-2010, 09:35
شما تو مرکز پیام نور(پونک-سردار جنگل) هستید
من پیشنهاد میکنم از شاتل سرویس بگیرید
البته سرویس اکو در منطقه شما اینطور که تو سایت زده فعا نست و باید از سرویس ART استفاده کنید
شرکت صبانت هم تو منطقه شما سرویس دهی داره و اونم گزینه خوبیه
پارس آنلاین هم سرویس میده تو منطقه شما ولی دو مورد بالا رو من خودم داشتم و مشکل چندانی باهاش نداشتم
در کل پیشنهاد میکنم از شاتل بگیری

SNOWLEOPARD
02-01-2010, 21:17
البته سرویس اکو در منطقه شما اینطور که تو سایت زده فعا نست و باید از سرویس ART استفاده کنید
پارس آنلاین هم سرویس میده تو منطقه شما ولی دو مورد بالا رو من خودم داشتم و مشکل چندانی باهاش نداشتم

ممنون از این که راهنمایی کردی فقط من میخوام قیمت کم برام بی افته چون دانلودی ندارم یه چیزی مثل سرویس اکو میخوام که پارس آنلین هم داره ولی اونه تو اون منطقه نمیده برای همین سراغش نرفتم

maziarb
02-01-2010, 21:25

سرویس eco پونک 1ماهی میشه راه افتاده،من العان اشتراک دارم،اشتراک 128 دارم اما سرعتم در شبانه روز از 70 پایینتر نمیاد...

:19:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ship Storm
02-01-2010, 21:29
خوب پس چه بهتر این دوستمون میگه سروی اکو راه اندازی شده پس بهترین گزینه همین مورد هست
اگه دانلود نداری زیاد, میتونی 1 سال 128 بگیری حدود 88 هزار تومان که ماهی 1 گیگابایت هم ترافیک داری و شب ها هم که 1 تا 7 صبح رایگانه