PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست google gears

linkinkurd
31-12-2009, 15:34
با سلام.
از آی پی ایران نمیشه google gears رو دانلود کرد. با ضد ق)یلتر هم نمیتونم دانلود کنم.
میشه از یه سرور دیگه برام گیر بیارین یا خودتون زحمت آپلودشو بکشین؟
با تشکر بسیار.

ask_bl
31-12-2009, 18:55
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hapoogold
18-04-2010, 12:45

فایل شما حذف شده. میشه دوباره آپلودش کنین.
در ضمن من گوگل گیرز رو برای نسخه 64 بیتی ویندوز 7 میخوام. یه دونه قبلن دانلود کردم ولی مال 32 بیتی بود و نصب نشد.

xeNociDe
18-04-2010, 15:39
Google Gears Free & Full Version
From : Softpedia
Status : Free
Days until Download : 30 Days

hapoogold
24-04-2010, 17:20
Google Gears Free & Full Version
From : Softpedia
Status : Free
Days until Download : 30 Days

ببخشید من نمیتونم دانلود کنم. اول که این سایت لینک مستقیم برای دانلود نداره (یا من پیدا نکردم). دوم این سایت یک لینک به سایت گوگل داره که خودمم میتونستم پیداش کنم. خیلی زحمت کشیدن ایشون! سوم من داخل ایران هستم و به دلیل تلاش های دولت جمهوری اسلامی من امکان دانلود کردن این فایل رو ندارم. پس لطفا یکی این فایل رو آپلود کنه یک جایی.

برای ویندوز 7 64-بیتی

ممنون

xeNociDe
25-04-2010, 14:47
بفرمایید:

hapoogold
25-04-2010, 21:13
بفرمایید:

من گوگل گیرز (google gears) رو خواستم و شما لینک دانلود بازی گیرز آو وار رو گذاشتین ؟؟!!! :angry:
اگه قرار بر این باشه که یه سرچ ساده بکنید و اولین نتیجه رو اینجا بزارید که خودمم بلدم این کارو بکنم، نیازی به زحمت شما نیست :4:
اگه لینکش رو ندارید مجبور نیستید پاسخ بدید. اجازه بدید دیگران پاسخ بدهند.

xeNociDe
27-04-2010, 13:16
آقا معذرت ببخشید ....

ask_bl
27-04-2010, 13:29

- - - - - - - - - - -
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نرم افزار های 32 بیتی روی سیستم عامل های 64 بیتی و 32 بیتی نصب میشن و مشکلی ندارن ولی نرم افزار های 64 بیتی روی سیستم عامل های 32 بیتی نصب نمیشن !

hapoogold
01-05-2010, 21:13
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نرم افزار های 32 بیتی روی سیستم عامل های 64 بیتی و 32 بیتی نصب میشن و مشکلی ندارن ولی نرم افزار های 64 بیتی روی سیستم عامل های 32 بیتی نصب نمیشن !

Google Gears" could not be installed because it is not compatible with your Firefox build type (WINNT_x86-msvc). Please contact the author of this item about the problem.

به نظر شما این پیغام خطا مربوط به چی میشه؟!!!

به هر حال، این لینک شما هم به درد نمیخوره. چون بعد از اینکه اجراش میکنم دوباره اینترنت میخواد که فایل اصلی رو دانلود کنه و چون آی پی من از ایرانه هیچی دانلود نمیکنه! چون گوگل اجازه دانلود بهش نمیده.

فایل قبلی که دانلود کرده بودم حجمش 3مگابایت بود. و اسم فایل gears-osx-opt.xpi

hapoogold
01-05-2010, 21:16
من نمیدونم کسایی که تو ایرانند چطوری گوگل گیرز رو دانلود میکنن؟
اصلا تو ایران کسی از گوگل گیرز استفاده میکنه؟
با توجه به اینکه همه جا اینترنت دایال آپ وجود داره خیلی ها باید استفاده کنند!!!!!!

xeNociDe
02-05-2010, 13:52
من نمیدونم کسایی که تو ایرانند چطوری گوگل گیرز رو دانلود میکنن؟
اصلا تو ایران کسی از گوگل گیرز استفاده میکنه؟
با توجه به اینکه همه جا اینترنت دایال آپ وجود داره خیلی ها باید استفاده کنند!!!!!!
عزیز من اون لینک هایی که من قرار دادم به غیر از اون آخریش کار میکنند...شما نمیتونی دانلود کنی!

hapoogold
02-05-2010, 21:46
عزیز من اون لینک هایی که من قرار دادم به غیر از اون آخریش کار میکنند...شما نمیتونی دانلود کنی!
لینکی که شما فرستادی برای دانلود فایل GearsSetup.exe است. این فایل بعد از اینکه اجراش کردیم به اینترنت وصل میشه تا با توجه به بروزر و سیستم عامل شما فایل اصلی گوگل گیرز رو دانلود کنه (فکر کنم). به هر حال بعد از اجرای فایل این پیغام میاد