PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست نرم افزار جهت تقسیم اینترنت و ...

Hamid_Icdl
31-12-2009, 13:26
با سلام

من به دونبال نرم افزاری در زمینه نظاریت بر پهنای باند مصرفی بین کاربران در شبکه (ADSL) هستم یعنی وقتی کاربر بیش از حد دانلود داشت به صورت اتوماتیک نتواند از اینترنت استفاده کند

ask_bl
31-12-2009, 19:02
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

CyberCafePro internet cafe software is designed for Cyber Cafe owners of who need to control, charge for, and report on the use of computers for gaming,
Internet access or any program usage for up to 200 computers.
Purchase package includes Server and Client software.
CCPro easily block local drives or any other window that you wish your customer not to have access to.
Customize all programs, buttons, backgrounds, colors, sounds, and rates for the client interface,
as well as languages for both the server and the client software (Language Module Editor available to create your own language).
A Print Manager add-on is now available.
HTML sales reports can be generated, viewed, exported, and printed from any browser.
All employee activities and sales are logged to help protect your profits and the integrity of your cafe.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Margggggg
31-12-2009, 19:05
كمك كسي چرا رسيدگي نميكنه‌ !

Hamid_Icdl
02-01-2010, 09:36
[QUOTE=ask_bl;4537428][CENTER][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرسی اما این برنامه برای کافی نت است من برنامه ای برای شرکت می خواستم که اینترنت را بین همه تقسیم کنم بعد مقدار send و resive هر کاربر را زیر نظر داشته باشم و اگر کاربری بیش از حد دانلود داشت دسترسی به اینترنت را قطع کنم و یا limite کنم که تا سقف مثلا 10 مگ در روز بتواند استفاده کند.

فوری

Hamid_Icdl
07-01-2010, 09:22
[COLOR="SeaGreen"]چی شد /COLOR]

Ship Storm
07-01-2010, 10:43
ما تو شرکت سرور داریم و از تجهیزات میکروتیک استفاده میکنیم و یک winbox داریم که از تو اون برنامه وصل میشه به سرور شبکه اینترنت و خیلی عالیه
به هر فرد یک یوزر و پسورد میده
هر فرد جداگانه میتونه وصل بشه به اینترنت
هرکسی رو دلت بخواد میتونی براش اکانت بسازی
پهنای باند هر فرد رو میتونی مشخص کنی
میزان استفاده از پهنای هر فرد رو میتونی مستقیم ببینی
دسترسی هرکس رو خواستی میتونی ببندی
کسی زیاد از اینترنت استفاده میکنه میتونی دیسکانکتش کنی و یا حذف اکانتش کنی
و ....
سایتش اینه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]