PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوتي هاي تمام نشدني گزارشگران فوتبال در ايران

mehrzad3344
31-12-2009, 09:54
سلام
نميدونم چجوري شروع كنم ولي ديگه حالم از هر چي فوتباله به هم ميخوره با اين گزارشگراي ايراني مثلا همين ديشب
بازي ايران با مالي اقاي گزارشگر تعويص زنيد پور رو با خليلي نديد و يه چيزي پروند و گفت انصاري فرد رفته بيرون در حالي كه اون داخل بود و خليلي رفت بيرون ايشون هم كه فهميد سوتي داده ولي روش نميشد اشتباهش رو بگه تا دقيقه نود چيزي نگفت و وقتي توپ دست كريم انصاري فرد بود ميگفت زنيد پور يا فشنگي چي تا اين دقيقه نود چهره بسته انصاري فرد رو نشون داد و ديگه مجبور شد اعتراف كنه

يه چيز ديگه دقيت كنيد:
محمد لاسانا ديارا
تا اونجايي كه من ميدونم رئال دو تا ديارا داره محمد ديارا و لاسانا ديارا كه محمد ديارا رو از چلسي خريد لاسانا ديارا رو هم از بولتون يا بلكبرن درست نميدونم ولي يه تيم انگليسي خريد به هر صورت اين سوتي ها همچنان ادامه داره و بهتره بريم دبي اسپرت با همون گزارش عربي يا شبكه هاي خارجي ببينيم بهتره:41::41:

sasan816
31-12-2009, 11:06
من يک توضيحي اضافه کنم در مورد دياراها ببينيد اين گزارشگر و اخبار ورزشي و... چقدر سوتي دادند
اون دوتا ديارايي که مال مالي هستند يکيشون سياماري ديارا قدش 175 که گزارشگر ومجري اخبار ورزشي ميگفت لاسانا ديارا و ديگري که تو رئال بازي ميکنه محمد ديارا قدش 185 و اما لاسانا ديارا کيه:مليتش فرانسويه قدش 170 تو رئال مادريد هم بازي ميکنه يعني اينا حداقل نکردن يک نيگاه به قيافه لاسانا ديارا بکنن ببينن چقدر با سياماري فرق داري

SAMCRO
31-12-2009, 11:35
خیلی جالب بود !
پیمان یوسفی کم هم نمی اوورد ! اوولش گفت لاسانا دیارا بعدش گفت محمد لاسانا دیارا ! :دي
بعدش اون یکی بازی کنه که هم اسم دیارا بود ( منظورم ممدو هست ) رو ممدو می خوند اسمش رو ولی این رو می خوند محمد !
اعصاب منو خورد کرده بود !

Alamate Soal
31-12-2009, 11:39
شهريور ماه رئال داشت با يه تيم كانادايي بازي ميكرد كه خياباني از دقيقه 1 تا دقيقه 75 به گرانرو يا ميگفت كاكا يا ميگفت نگردو :31:
ديارا ها رو همش اشتباه ميكنه كه هيچ ؛ يه بار خياباني گفت رئال محمد ديارا رو فروخته و به جاش لاسانا ديارا رو خريده !

پيش هم هم پيمان يوسفي از دقيقه 1 تا دقيه 90 به متزلدر گفت مرته ساكر :18:

mehrzad3344
31-12-2009, 20:49
شانس اوردیم فرگوسن پارک جی سونگ و رافائل رو دیگه با هم نمیزاره از 5فردوسی پور تا مزدک بقیه با هم عوضی میگرفتن

ali...
31-12-2009, 21:02
پيش هم هم پيمان يوسفي از دقيقه 1 تا دقيه 90 به متزلدر گفت مرته ساكر :18:

اینو من یادم میاد:31:
هر بار که اینو میگف خندم میگرف :31:

cescjoon
31-12-2009, 21:17
البته محمد دیارا از لیون به مادرید اومده و لاسانا دیارا از پورسموث به رئال

mehrzad3344
01-01-2010, 13:50
نمدونم چون تو فیفا 08 محمد دیارا چلسی داشت من گفتم شاد اونه

*M!L4D*
01-01-2010, 15:01
نمدونم چون تو فیفا 08 محمد دیارا چلسی داشت من گفتم شاد اونه
بعد تو نیم فصل رفت پورتسموث بعدش هم رئال !

Hadijooon
01-01-2010, 15:32
بابا این پیمان یوسفی خیلی سالاره خار مادره سوتیه . تو هر بازیی که من دیدم گزارش کرده کم کم سه تا سوتیو داره . خیلی جذاب میشه فوتبال با گزارش پیمان یوسفی:40:

M . Sayid
01-01-2010, 16:58
سلام
نميدونم چجوري شروع كنم ولي ديگه حالم از هر چي فوتباله به هم ميخوره با اين گزارشگراي ايراني مثلا همين ديشب
بازي ايران با مالي اقاي گزارشگر تعويص زنيد پور رو با خليلي نديد و يه چيزي پروند و گفت انصاري فرد رفته بيرون در حالي كه اون داخل بود و خليلي رفت بيرون ايشون هم كه فهميد سوتي داده ولي روش نميشد اشتباهش رو بگه تا دقيقه نود چيزي نگفت و وقتي توپ دست كريم انصاري فرد بود ميگفت زنيد پور يا فشنگي چي تا اين دقيقه نود چهره بسته انصاري فرد رو نشون داد و ديگه مجبور شد اعتراف كنه

يه چيز ديگه دقيت كنيد:
محمد لاسانا ديارا
تا اونجايي كه من ميدونم رئال دو تا ديارا داره محمد ديارا و لاسانا ديارا كه محمد ديارا رو از چلسي خريد لاسانا ديارا رو هم از بولتون يا بلكبرن درست نميدونم ولي يه تيم انگليسي خريد به هر صورت اين سوتي ها همچنان ادامه داره و بهتره بريم دبي اسپرت با همون گزارش عربي يا شبكه هاي خارجي ببينيم بهتره:41::41:

نه بابا درست می گفت این بنده خدا اینا با هم ادغام شدن به همین دلیل به لیست بازیکن هایی که رئال می تونه بگیره یکی اضافه شده

880854296
01-01-2010, 21:31
الان نسبت به قبلا اغلب گزارشگرها افت کردن.

شاید تنها گزارشگری که کیفیت کارش ثابت مونده علی فر.

ظاهرا یه رابطه مستقیمی بین افزایش سن گزارشگرا و کیفیت کارشون هست.

الان تنها گزارشگری هنوز خوب گزارش میکنه عادل هست که اونم نسبت به دوران اوجش (بین 5 تا 10 سال پیش) افت محسوسی داشته.

از یوسفی متنفرم استاد چرند گویی و تپق.

نا محبوب ترین گزارشگر هم که ...

مزدک هم که نسبت به قبلا افت کرده و تمام اطلاعاتش رو از سایت ویکیپدیا بر میداره .

این گزارشگرای دره پیت هم جدیدا اومدن واقعا چرت گزارش می کنن.

MORINIO
02-01-2010, 00:24
آخرین سوتیشون این گزارش خیابانی بود تو بازی منچستر - ویگان!میگفت چلسی فردا(پنجشنبه) بازی داره در حالی که دوشنبه چلسی بازیش رو انجام داده بود! : دی

نمیدونم این برنامه بازیها رو از کجا(ش!) درمیاره!

شاید تنها گزارشگری که کیفیت کارش ثابت مونده علی فر.

اینکه گزارشش اصلا کیفیتی نداره که بخواد افت کنه!

880854296
03-01-2010, 01:54
بازی بارسا و ویارئال رو تماشا کردین؟ فکر کنم عادل برادران دوس سانتوس رو باهم اشتباه گرفته بود.

یه نکته هم در مورد تماشگری که میخواست رو هوا یه چیزی بگه که دکتر صدر مچش رو گرفت.(دکتر صدر منتقد سینما هم هست.)

mehrzad3344
03-01-2010, 11:51
اینو بگم کلی بخندین مزدک تو فینال جام باشگاهای جهان به پیکه میگفت پی کی

mehrzad3344
03-01-2010, 11:51
بازی بارسا و ویارئال رو تماشا کردین؟ فکر کنم عادل برادران دوس سانتوس رو باهم اشتباه گرفته بود.

یه نکته هم در مورد تماشگری که میخواست رو هوا یه چیزی بگه که دکتر صدر مچش رو گرفت.(دکتر صدر منتقد سینما هم هست.)

ببین فردوسی پور سوتی میده میگه که اشتباه کردم و یکی مثل یوسفی نمیگه

MORINIO
03-01-2010, 14:38
خیابانی هم دیشب کم سوتی نداد! یه جا به دروازه بان کره شمالی گفت رحمتی! : دی