PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کیسم یه صدای آه و ناله میده! از فن هاشم نیست مسنکه!

DaRiOuShJh
31-12-2009, 01:46
سلام
ببخشید یه نمه خنده دار شد موضوع
ولی آخه واقعا همینطوریه
کیسه قدیمیم برای خودش صدا در میاره
قبلا بعضی اوقات میگرفت ول میکرد ولی الان دائمی شده
هر چی میبینم فن سی پی یو ش هم نیست
پاور هم گمون نمیکنم باشه
گرافیک هم همینطور
میزنم تو سره کیس خوب میشه ولی دوباره میاد بعد از یه مدت
چی کارکنم؟ شبا دیگه نمیتونم روشنش بزارم

Kianoosh
31-12-2009, 06:31
سلام برادر داریوش چطوری خوبی؟

اول ببین این صدا از کدوم قطعه میاد پاور گرافیک هارد یا سی پی یو بعد اینکه همیشه میاد یا وقتی سیستم تو فشار کار می کنه سر و صدا کیس بیشتر یا برای فنها هست یا هارد و اپتیکال درایور ها اینکه تو سرش میزنی درست میشه بیشتر به همون فن و تراز نبودن جای کیس می خوره ...

saviss
31-12-2009, 06:59
یا ال..ه
بااجازه ی صاب خونه!!
سلام داریوش جان
میگم ها...
اخوی گرام!خب کلن ما3 نوع قطعه مکانیکی صدادار!!؟بیشترنداریم که...
1-فن ها
2-CD&DVD ..Rom
3-هارد
حالا این صدای مشکوک ازکدومشون درمیاد؟
از CDواین چیزاکه نمیتونه باشه چون اوناموردین همیشه که صدانمیدن هاردهم که یا "خرخر"میکنه ویا تق تق ..پس حتمالا از فن هاس...حدس غریب به یقین...
معمولااین زنجه موره هاروفن هادرمیارن...منم یک همچین سروصدای مشکوکی ازتوی اون فسیلای قدیمیم درمیامد..هرازگاهی ....یک توسری میزدم ...ساکت میشدن...رفتم ازاین اسپری های روغنی(فکربدنکن!)"مارک ناهید"خریدم زدم روون شد..
اگه کارت راه افتادکه خب خلاص...
اگرنه ...ببین صدا ازکدوم یکیه همونوعوض کن
===
پ.ن --بعضی وقت ها فن ها که بدکارمیکنن خوده "بدنه کیس"هم شروع میکنه به سروصدا...مثل ماشینی که موتورش خرابه ولی بدنه اش هم صدامیده..یکجورحالت "رزونانس"...
حالااینم چک بکنی بدنیست...نمیشه قاطعانه گفت که "مشکل ازفن ها"نیست

DaRiOuShJh
31-12-2009, 14:00
سلام برادر داریوش چطوری خوبی؟

اول ببین این صدا از کدوم قطعه میاد پاور گرافیک هارد یا سی پی یو بعد اینکه همیشه میاد یا وقتی سیستم تو فشار کار می کنه سر و صدا کیس بیشتر یا برای فنها هست یا هارد و اپتیکال درایور ها اینکه تو سرش میزنی درست میشه بیشتر به همون فن و تراز نبودن جای کیس می خوره ...

سلام برادر
شرمنده ما کلا مزاحمت ایجاد میکنیم:31:
مرسی
آقا من دیشب بعد از مدت ها بالا پایین کردن کیس پی بردم از کجاس!!! آخه راستیتش این کیس زیره کیس جدیدم هست بیرون کشیدنش مصیبت بود دو طرفش هم بستس سیم های پاور و ... هم کوتاه! دیگه خودت ببین چه شود!

ایشون که یه دم صداشون داره در میاد کسی نیز جز هوخشتره! یا همون فن نیم وجبی چیپست مادربورد!!!

من اصلا اینو ندیده بودم چون یه ذرس و اصلا هم فکر نمیکردم یه فن اندازه سره انگشت اینهمه صدا بتونه از خودش دربیاره! فک کنم آمیپیلی ای چیی داره توش

خلاصه گفتیم چی کار کنیم چی کار نکنیم دیشب پاورش رو کشیدم! با خیال آسوده خسبیدم
ولی صبحی دست زدم دیدم جوش آورده خفن خلاصه دوباره وصلش کردم

نمیدونم اصلا چی ریختی باید درش بیارم چون یه جوریه انگار پرچی هست! جایی برای باز شدن نداره! مثله سی پی یو اینا نیست

حالا نمیدونم چی ریختی درش بیارم یه نمه روغن و گریس و روغن نباتی گیاهی و ... بهش بخورونم شاید خوب شه
نظری پیشنهادی چماقی کتکی چیزی؟

یا ال..ه
بااجازه ی صاب خونه!!
سلام داریوش جان
میگم ها...
اخوی گرام!خب کلن ما3 نوع قطعه مکانیکی صدادار!!؟بیشترنداریم که...
1-فن ها
2-CD&DVD ..Rom
3-هارد
حالا این صدای مشکوک ازکدومشون درمیاد؟
از CDواین چیزاکه نمیتونه باشه چون اوناموردین همیشه که صدانمیدن هاردهم که یا "خرخر"میکنه ویا تق تق ..پس حتمالا از فن هاس...حدس غریب به یقین...
معمولااین زنجه موره هاروفن هادرمیارن...منم یک همچین سروصدای مشکوکی ازتوی اون فسیلای قدیمیم درمیامد..هرازگاهی ....یک توسری میزدم ...ساکت میشدن...رفتم ازاین اسپری های روغنی(فکربدنکن!)"مارک ناهید"خریدم زدم روون شد..
اگه کارت راه افتادکه خب خلاص...
اگرنه ...ببین صدا ازکدوم یکیه همونوعوض کن
===
پ.ن --بعضی وقت ها فن ها که بدکارمیکنن خوده "بدنه کیس"هم شروع میکنه به سروصدا...مثل ماشینی که موتورش خرابه ولی بدنه اش هم صدامیده..یکجورحالت "رزونانس"...
حالااینم چک بکنی بدنیست...نمیشه قاطعانه گفت که "مشکل ازفن ها"نیست

به به به
سلام on علیکم
احوالات شما
به قوله اجنبی ها long time no see ساویز جان
این انجمن متفرقه هم منحل شد معزلی (ماذل!، معذل، معظل) شد برای خودش ها!
والا منم چند بار دیدم آه و ناله میکنه این بنده خدا نوحه براش گزاشتم ببینم شاید غم و غصش تموم شه ولی نشد که نشد
این اقا گویا غمباد! با جاش دارن

رفتم ازاین اسپری های روغنی(فکربدنکن!)"مارک ناهید"خریدم زدم روون شد..به به! خوب اینا روغناشون گیاهیه یا هیدروژنس؟
نیمرو میشه زد باهاشون؟
حالا این رو باید کجاش زد؟

ج.پ.ن: نه یه کیس دیگه هم روشه این جای جم خوردن نداره بنده خدا چه برسه به لرزیدن
بنده خدا نقشه slave های رمان فراعنه ی مصر رو داره:31:

به به

saviss
31-12-2009, 14:45
علیکم السلام اخوی
هان ن ن ن نگفتم این صداازفنی چیزیه؟
خب اسپری رو(بهش میگن "ناهیدچرب"!!چی بگم والا ...اسم قحطی بود...طرف انتخاب کرد!!؟؟)که خریدی...یه لوله داره کنارش گلاب بروت مثل نی میمونه ...میزنیش سراسپری بعد سراون لوله رو بلانسبت میگیری توی فن همونجاکه شفت موتورش هست (اگه که شفت موتور"آرمیچرش"برچسب داشت یواش اونو بردار..بعدازتموم شدن کارت بزارش سرجاش)واسپری میکنی..سعی کن سیستمت خاموش باشه ...یک کم ...حدود5دقیقه که گذشت روشنش میکنی ...فقط زیادنزن اسپری رو همین یه دوتا فیس کافیشه
اگه فن ازقاروقورافتادکه کارت راه افتاده...اگرنیافتاد...هم که دیگه یه فن بایدبگیری(یه عکس بزارببینم مگه میشه این فنه بدون چیزی گیرباشه به مادربورد؟)
مگراینکه خودش باچسب سیلیکونی چیزی به چیپ ست چسبیده باشه

DaRiOuShJh
31-12-2009, 15:46
ایناهاش!
خوده مردم آزارشه!:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]$S640W$

DrXoX
31-12-2009, 23:50
سرما خورده باید ببریش دکتر
کاریش نمیشه کرد

DaRiOuShJh
31-12-2009, 23:51
خوب حالا میگم کسی نمیدونه این فنه چی ریختی باز میشه؟

saviss
01-01-2010, 00:24
خوب حالا میگم کسی نمیدونه این فنه چی ریختی باز میشه؟
اقلایه عکس خوشگلترمیزاشتی ازش :دی اینکه هیچیش پیدانیست!!
زوم می کردی روی همون چیپ ست کذایی
ببین ...اگه هیچ پرچ ومرچ وپیچ مهره ای نداره ..یک کمی بااحتیاط..وقتی خاموشه فن روبگیرش...چپ وراست بچرخونش ببین ازجاش درمیاد؟

blackfox
01-01-2010, 04:07
داريوش با ديلم بنداز زيرش ، يه فشار ملايم بده ، احتمالا بايد قالبي در بياد :31:
راستي سلام بچه ها ، حالتون خوبه : دي

blackfox
01-01-2010, 04:16
داريوش با ديلم بنداز زيرش ، يه فشار ملايم بده ، احتمالا بايد قالبي در بياد :31:
راستي سلام بچه ها ، حالتون خوبه : دي