PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : windows media center

tichismor
30-12-2009, 20:22
سلام دوستان خوبید خوبم

آقا من دیشب این برنامه رو آپدیت کردم
حالا هر چی برنامه تو سیستم هست رو روش کلیک می کنم ای برنامه باز میشه

روی ریکاوری هم که کلیک می کنم باز هم این برنامه باز مییشه

هیچ کایرش نمی تونم بکنم

نظرتون چیه

درضمن ویندوزم که سون روی لپ تاپ HP
که این برنامه هم مخصوص hp هست دیگه .

فقط یه راه بگید دارم دیوونه میشم

Mohammad King
30-12-2009, 22:04
سلام

روی فایل کلیک راست کنید peropertis را بزن و بعد change اونجا میتونی برنامه ی مورد نظر را انتخاب کنید

tichismor
30-12-2009, 22:20
سلام

روی فایل کلیک راست کنید peropertis را بزن و بعد change اونجا میتونی برنامه ی مورد نظر را انتخاب کنید

نمیشه داداش 7 ، ایکس پی که نیست اصلا change نداره

الان عملا هیچ کاری نمی تونم بکنم

please help me

cdp
30-12-2009, 22:40
نمیشه داداش 7 ، ایکس پی که نیست اصلا change نداره

الان عملا هیچ کاری نمی تونم بکنم

please help me

چرا نداره!! خوبم داره!!
------------------------------
میتونی با این روش مشکلت رو حل کنی...

برو توی منوی استارت بعد از سمت راستش روی default programs کلیک کن...

Set your Default Programs: با این گزینه می تونید بعضی از برنامه ها رو که لیست شده ، به حالت پیش فرض در بیارید...

Associate a file type or protocol with a program: با این گزینه می تونید برنامه پیش فرض رو برای هر فرمت به طور جدا گانه انتخاب کنید...

Set program access and computer defaults: با این گزینه میتونید اجرای برنامه ها رو به صورت پیش فرض مایکروسافت در بیارید...(مثل روز اول نصب ویندوز7)
------------------------------

!GOOD LUCK

join me
30-12-2009, 22:41
سلام
ببین میتونی به یک زمان عقب تر برگردی با ریستور به زمان قبل از آپدیت /یا اینکه موقع لود f8 نگه دار تو اون صفحه گزینه ای که میگه به زمانی که ویندوز مشکلی نداشت(Last Known Good Configuration) رو امتحان کن چیز دیگهای به ذهنم نمیرسه رفیق
:5:

tichismor
30-12-2009, 22:57
دست همه دوستان درد نکنه

ولی

Set program access and computer defaults: با این گزینه میتونید اجرای برنامه ها رو به صورت پیش فرض مایکروسافت در بیارید...(مثل روز اول نصب ویندوز7)
روی این که کلیک می کنم باز هم همون برنامه کذایی باز میشه

و

سلام
ببین میتونی به یک زمان عقب تر برگردی با ریستور به زمان قبل از آپدیت /یا اینکه موقع لود f8 نگه دار تو اون صفحه گزینه ای که میگه به زمانی که ویندوز مشکلی نداشت(Last Known Good Configuration) رو امتحان کن چیز دیگهای به ذهنم نمیرسه رفیق
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینها هم همینطور فقط این برنامه باز میشه restor هم کار نمیکنه روش کلیک می کنم باز هم همین برنامه کوفتی باز میشه و .....
هر راحی که امتحان کردم

join me
30-12-2009, 23:03
آخه چرا آپدیتش مکنی تا گیر کنی صبر کن تا چند وقت دیگه سرویس پکش درمیآد رفیق اشتراکتو جای دیگه مصرف کن

tichismor
30-12-2009, 23:11
آخه چرا آپدیتش مکنی تا گیر کنی صبر کن تا چند وقت دیگه سرویس پکش درمیآد رفیق اشتراکتو جای دیگه مصرف کن

اولا که شبانه بود و چیزی از اشتراکم کم نکرد

دوما خواستم یه فایل کوچیک ویدئویی با کیفیت hd رو آنلاین ببینم که گفت باید آپدیت بشه این برنامه منم زدم آپ شد بعدشم بدبخت شدم لپ تاپ کلا از کار افتاده pc هم ویروس داره کند شده

cdp
30-12-2009, 23:26
اولا که شبانه بود و چیزی از اشتراکم کم نکرد

دوما خواستم یه فایل کوچیک ویدئویی با کیفیت hd رو آنلاین ببینم که گفت باید آپدیت بشه این برنامه منم زدم آپ شد بعدشم بدبخت شدم لپ تاپ کلا از کار افتاده pc هم ویروس داره کند شده

عجب حکایتی شده پس...:27:

برو توی همون media center توی بخش settings بگرد یه چیزایی هست...

cdp
31-12-2009, 00:13
سلام

آقا این سرویس پکش کی میاد؟؟؟!!توی سایتش که هیچ خبری نبود!! شما به هر کی که ویندوزشو آپدیت میکنه همینو میگید..

در ضمن »:5:« هم می تونی توی امضات بذاری که توی هر پستت نخوای اونو بذاری...:46:

join me
31-12-2009, 12:03
صبر کن باگ هاش بیشتر رو بشه سرویس پک شو هم میبینی

tichismor
31-12-2009, 18:22
دوستان چرا بحث و منحرف میکنید

من دارم می ترکم هیچ کاری نمی شه کرد

PLEASE HELP ME

tichismor
31-12-2009, 20:39
آقا قضیه فرق کرد
روی یه فتوشاپ کلیک راست کرد open with رو زدم یه برنامه رو فتوشاپ باز کردم

حالا تمام برنامه ها با بدون استثنا با فتوشاپ باز میشه حالا چه کنم ؟

join me
01-01-2010, 13:38
ما که نتونستیم کاری کنیم حالا برو دوباره 7 نصب کن دیگه آپدیتش نکن دلیلی برای این کار وجود نداره چون تمام ویندوز ها کرک شده است حتما میکروسافت(خنگ نیست) هنگام آپدیت فایلهای قرار میده که ویندوز 7 /2500 تومانی از کار بیوفته