PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تيم ملي به مالي هم باخت

NaKhoda BiBaK
30-12-2009, 18:33
تيم ملي به مالي هم باخت :41::41::41::41::41::41:

ديدار تيم‌هاي ملي فوتبال ايران و مالي با نتيجه 2 بر يك به سود مالي به پايان رسيد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ديدار ايران و مالي در چارچوب تورنمنت چهارجانبه قطر از ساعت 16:30 در ورزشگاه "سهيم بن حمد " آغاز شد و با برتري 2 بر يك مالي به پايان رسيد تا تيم كشورمان دومين شكست خود را در اين مسابقات بپذيرد.
گل‌هاي مالي در دقيقه 26 توسط "تنه ما ان ديايه " و در دقيقه 29 توسط "باكايا ترائوره " به ثمر رسيد. براي ايران نيز كريم انصاري‌فرد در دقيقه 6 گلزني كرد.
تيم ملي در نيمه دوم بازي با وجود تلاش براي جبران نتيجه موقعيت گلزني خاصي روي دروازه مالي ايجاد نكرد.
ايران در اولين ديدار خود با نتيجه 3 بر 2 مقابل قطر شكست خورده و مالي هم با نتيجه يك بر صفر بازي را به كره شمالي واگذار كرده بود.
به اين ترتيب شانس قهرماني ايران در اين رقابت‌ها با اين نتيجه از دست رفت و تيم ملي ايران بدون امتياز در مكان آخر جدول رده‌بندي رقابت‌ها قرار گرفت.
در ديگر ديدار امروز از ساعت 18:30 قطر ميزبان به مصاف كره شمالي مي‌رود.
ايران شنبه در روز آخر مسابقات به مصاف كره شمالي مي‌ر‌ود.

rezanew
30-12-2009, 18:35
بابا تیم ملی کیلو چند؟ بیا بریم تجدید پیمان کنیم!! :))

behjooei
30-12-2009, 18:41
واي واي حسين واي.
اگر تيم ده كوره هاي ايران رو هم مي فرستاديم بازهم چهارم ميشدند. اونوقت چه فرقي با اين تيم مثلا" ملي داشتند؟؟؟؟

NaKhoda BiBaK
30-12-2009, 18:41
بابا تیم ملی کیلو چند؟ بیا بریم تجدید پیمان کنیم!! :))

شماها برید تجدید پیمان کنید !!! ( تجدید پیمان زوری مدارس و ادارات دولتی هم یادتون نره هاااا )

ما تجدید پیمانمون رو 25 خرداد کردیم ( بدون بخش نامه کسری حقوق ) ...

NaKhoda BiBaK
30-12-2009, 18:42
واي واي حسين واي.
اگر تيم ده كوره هاي ايران رو هم مي فرستاديم بازهم چهارم ميشدند. اونوقت چه فرقي با اين تيم مثلا" ملي داشتند؟؟؟؟

به خدا تیم بچه های محل خودمون اینقدر خوب بازی میکنند !!! :31::31::31:

ما رو میفرستادن میرفتیم خداییش 4 میشدیم میومدیم !!!
باختن که کاری نداره ...

*IN*
30-12-2009, 18:44
مگه ما برای برد رفته بودیم؟
ما رفته بودیم تجربه کسب کنیم
نه؟

payam
30-12-2009, 18:45
به خدا تیم بچه های محل خودمون اینقدر خوب بازی میکنند !!! :31::31::31:

ما رو میفرستادن میرفتیم خداییش 4 میشدیم میومدیم !!!
باختن که کاری نداره ...

سلام .

من حاضرم با بچه هاي كوچمون و تيم محل شما يه تيم گل كوچيك تشكيل بديم ؛ بريم 4 تا به مالي بزنيم برگرديم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

NaKhoda BiBaK
30-12-2009, 18:48
تا وقتی که ملت ما فکر تجدید میثاق هستند تیم ملی که هیچ ، عرق ملی مون هم 4 تا 4 تا میخوره

C0OPeR
30-12-2009, 18:53
خدا کنه تو جام ملت ها به مالدیف و بوتان نخوریم ... :27:

saladii
30-12-2009, 19:13
حرومشون باشه پولی که به تک تکشون حقوق می دن.

MORINIO
30-12-2009, 19:13
همه چیزمون باید به همه چیزمون بیاد ...همون بهتر که تیم نتیجه نگیره!

تا چهار سال دیگه جای ما و مالدیو تو رنکینگ فیفا عوض میشه البته اگه زودتر این اتفاق نیفته!

bleu2u4u
30-12-2009, 19:15
بوی اخراج امپراطور (: دی) میاااد !!!

pandemonium
30-12-2009, 19:21
باخت که باخت،

قطبی بیدی نیست که با این همه باخت بلرزه ،

مراسم تحلیف پیش آغا رفته، روئین تن شده .

حالا ها رو جا داره واسه باختن و افتضاحات بعدی ...

ramin 69
30-12-2009, 19:24
به نظرم اگه ایران تیم ملی نداشته باشه بهتر از اینه که داشته باشه و آبروریزی کنه

rezanew
30-12-2009, 19:24
شماها برید تجدید پیمان کنید !!! ( تجدید پیمان زوری مدارس و ادارات دولتی هم یادتون نره هاااا )

یعنی جدی نگرفتی دارم کنایه میزنم!!!!؟!! :D

MORINIO
30-12-2009, 19:25
کاش الان همون مایلی کلنگ سرمربی بود!

چقدر ساده ای! اون خودش نرفته بلکه بردنش !!

Luxe
30-12-2009, 19:29
من نمیدنم چه لزومی داره که حتما اینا میرفتن تو تورنومنت قطر وقتی هیچ آمادگی ندارن؟؟
پول این ملت بدبختو خرج هواپیما کمپ اردو مربی کوفتو زهر مار میکنن.هیچی به هیچی

Rastin.
30-12-2009, 19:31

باخت که باخت،

گربه کنار خیابون بمیره بعضیا به سیاست ربطش میدن!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن اون بنده خدا رو بردن (کشون,کشون!)...تابلویه خودش اینکاره نیست. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Makan_noor
30-12-2009, 19:57
گربه کنار خیابون بمیره بعضیا به سیاست ربطش میدن!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن اون بنده خدا رو بردن (کشون,کشون!)...تابلویه خودش اینکاره نیست. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از این به بعد تو این مملکت گربه کنار خیابون بمیره هم موضوع سیاسیه چه برسه به فوتبال که کسایی مثل رضازاده که رزومه اش دیگه واسه همه روشن شده هم تازگی ها دستی توش بردن!لعنت بر پدر سیاست...!اون آقا هم میتونست تو اون نمایش(ببخشید مراسم) نره که ملت امروز از باخت تیم ملیشون و احتمال اخراج این آقا خوشحال بشن و دلشون خنک بشه!!!

بی باک بی بال
30-12-2009, 19:57

تا وقتی که ملت ما فکر تجدید میثاق هستند تیم ملی که هیچ ، عرق ملی مون هم 4 تا 4 تا میخوره

تا حالا فکر کردی شما چقدر چیز مگی( شرور)

امير موسر
30-12-2009, 21:24
یعنی به هیچ تیمی نه نمیگه ! مجبورا هی بازی میزارن آبروریزی میشه !

pandemonium
30-12-2009, 21:37
چقدر ساده ای! اون خودش نرفته بلکه بردنش !!

من اینو قبول ندارم.
درسته که دیگران هم زمینه سازی کردند ولی مسلما اراده خودش هم دخیل بوده .
با این حرفها تبرئش نکنید.

اتفاقا کافیه طرف آدم فرصت طلبی باشه تا ازین قضایای سیاسی نهایت استفاده رو برای خودش ببره .

وقتی طرف فرصت طلب باشه و میبینه با این خودشیرینی ها و خوش رقصی ها،در آینده نونش تو روغن خواهد بود،چرا که نره چنین مراسم هایی ؟!!!

مگه نمیبینید جدیدا چقدر هواشو دارند !

pandemonium
30-12-2009, 21:45
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یعنی بعد از این همه اتفاقات و فضاحت ها در ورزش این مملکت هنوز متوجه نشدی که این سیستم فاسد تا چه حد سیاست زده هست ؟!!!

وقتی حکم دوپینگ رئیس کادر مربیگیری وزنه برداری ثابت میشه و طبق قوانین بین المللی مادام العمر ازین عرصه محروم میشه ولی همون فرداش در حکمی از "بالا" تازه منصب خیلی بالاتری هم بهش میدند !، این اسمش چیه ؟!! غیر از سیاسی بودن ورزش ایران چیز دیگه ایه ؟!!

فضاحت های فوتبال هم ازین مساله استثنا نیست . سیستم فاسده،خود سیستم و مهره های این سیستم .

Lamanta
30-12-2009, 21:54
خدا كنه از كره ي شمالي هم ببازه و قطبي رو بندازن بيرون با اين بازيكن دعوت كردنش
خدا وكيل شيث توي پرسپوليس عالي بازي ميكنه بعد اين ميره كعبي رو دعوت ميكنه !
مخش تاب داره ! :13:

Ship Storm
30-12-2009, 21:57
عجب تیمی شده چرا همچین میشه هی
اونوقت توقع داشتیم بریم جام جهانی
خوب معلومه دیگه با همچین تیمی که بریم جام جهانی لابد به دور دوم هم صعود میکنیم :31:

امير موسر
30-12-2009, 21:58
هر مربی دیگه ای هم بیاد همینه ! وقتی لیگ درست حسابی نداریم میخوای تیم ملی خوبی داشته باشیم !

NaKhoda BiBaK
30-12-2009, 22:07
باخت که باخت،

یکی از دوستان گفت دیگه !!!
رفته پیش پسر خدا رویین تن شده

MohandesMCD
30-12-2009, 22:26
این قطبی و رضا زاده هم که دارن همینجوری پادشاهی میکنن
من دلم به حال دایی میسوزه که ناجور کلش کردن.بیچاره دایی
راستی مالی کجاست؟ فکر کنم یه چیزی تو مایه های کشور ثروتمند و با فرهنگ جزایر قمر باشه که رو نقشه با ذربین باید دیدش

masoudtr
30-12-2009, 22:33
خیلی جالبه سطح فکر ها اینقدر رفته پایین که همه قطبی را مقصر میدونن
پس فدراسیون چی ؟
لیگ برتر چی ؟
برنامه ریزی چی؟
نگاه به تیم های پایه چی؟
عرق ملی چی؟(که اینو دیگه هیچ کدوم ندارن)
بدنسازی چی؟

اینا همه بی تاثیر است و قطبی مقصر ؟

p3yman_xl
30-12-2009, 22:47
1. بازی بی برنامه
2. بی دقتی بسیار زیاد بازیکنان (نمیفهمم چرا بعضی هاشون پاس هم نمیتونن به هم بدن!)
3. استفاده از بازیکنان بی تجربه
4. نبود جواد نکونانم و مسعود
5. خستگی و ندویدن در اواخر بازی!

به نظر من دلایل باخت تیم بودن..

Mohammad_Ahrari
30-12-2009, 22:54
پس فدراسیون چی ؟
لیگ برتر چی ؟
برنامه ریزی چی؟
نگاه به تیم های پایه چی؟
بدنسازی چی؟

مسعود خان همه قطبی رو مقصر نمیدونن اما یکی از اصلی ترین مقصرا است...دیگه مسول بازی توزمین که من و شما و کفاشیان و ... نیستیم!!

مسیول گند کاری های تیم مل تو زمین هم ما نیستیم...این آقا اینکاره نیست و مسولیتشم با فدراسیونه چون اینو انتخاب کرد.

گفتید لیگ برتر چی؟ خوب لیگ برتر که هر وقت میخوان تعطیلش میکنن دیگه بیش از این چی میخواین؟اگرم لیگ برتر بده خوب همینه که هست و ما نباید لیگ رو مقصر بدونیم چون این دوتا مسایل جدا از هم هستند

برنامه ریزی؟مگه خود آقای قطبی درخواست این بازی ها رو نکرد؟مگه ایشون دم از حرفه ای گری نمیزنه..م.خوب کجای دنیا اینقدر که اینجا به سرمربی تیم ملی بها دادند ,بها میدن؟

تیمهای پایه؟من هم اگه مربی یک تیمی مثل ایران بودم میدونستم که تو ایران به تیمهای پایه کم توجه میشه و به قول ایشون با اصول حرفه ای خودم این مسیله رو سعی میکردم بهتر کنم...

در نهایت ما بازیکنای بدی نداریم اما با حرف هیچی درست نمیشه...ببینید چیدمان یک تیم مهمتر از بازیکناشه

وقتی از اردن باخت چی گفت؟وقتی شد سرمربی تیم ملی مگه قول جام جهانی نداد؟مگه بعد که نرفت جام جهانی قول قهرمانی آسیا رو نداد؟

ببینید تیمی که ادعای بزرگی داره نباید بره از کوچکتراش راحت ببازه حالا چه تمرینی چه...!!!

றД ĵ ĭ Đ
30-12-2009, 22:58
ویرایش شد ......

saxiass
30-12-2009, 23:00
به نظر من تو این مشکلات هیچکس به اندازه آقای قطبی...:2::2: دخیل نیست.

AAKOJ
30-12-2009, 23:01
مگر قرار بود ببره !!!!!!

نادر1368
31-12-2009, 00:07
انقدر تیم قهرمانی دیده خوب بازی کرده و اسون برده(از زمانی که چشم باز کردم همین مالدیو و لائوس بود که اسون میبردیم باقی بردامون حماسی بود!اکثر بازیکنا با پارتی بازی میان بالا وگرنه اگر به استعداد توجه میشد مثل فوتسال فوتبالمونم موفق میبود حیف این چندر غاز پول بیت المال که به طور روشن بین این جماعت پخش میکنن که چی تیم لیگ برتر قهرمان بشه که چی بشه یه گلدون دستش بدیم و لوس بازی راه بندازیم!خرج های میلیاردی البته در مقابل اون پولا که به حساب نمیاد میکنن اخرسر هیچی بازیکن صاحب خونه و ماشین میشه تماشاگر بدبخت تااخر عمر دربدر این خونه اون خونه اقا ما فوتبال نمی خوایم تیم ملی نمیخوایم در ورزش رو تخته کنین وگرنه همین راه رو ادامه بدین چون همه میگن!

றД ĵ ĭ Đ
31-12-2009, 00:31
ما که خوشحالیم باخت !

mahpesar
31-12-2009, 00:48
حاج مایل در این رابطه بیانیه ندادند...؟:31:

ما متوجه مشکلات بشیم ..
آخه باید شفاف سازی میکرد ......

البته لیگ رو بستن من خوشحال شدم....

فوتبال ملی رو هم ببند مردم هم دعاشون میکنند ....

sia-saketi
31-12-2009, 03:02
پس فدراسیون چی ؟
لیگ برتر چی ؟
برنامه ریزی چی؟
نگاه به تیم های پایه چی؟
بدنسازی چی؟

چه عجب یه نفر پیدا شد توی این کره ی خاکی که شبیه به آدمیزاد فکر کنه و یه چیزی بفهمه:10:
به بقیه یه وقت برنخوره!... بلانسبت شما ها

من که انقد پست در این باره توی انجمن خبر ورزشی زدم که دیگه خسته شدم بخوام بازم بگم...
یه عده هم دنبال اینن که آدمای خودشون رو بکارن جای سرمربی تیم ملی یا اینکه از این سرمربی فعلی به قول خودشون انتقام بگیرن!!!!

فقط اینو بگم و بس که هیچ وقت و با هیچ کس دیگه ای تیم ملی تیم نمیشه... فوتبال برای همیشه مرده... دیگه خودتون و عمرتون رو بی خود داغون نکنید (البته دارم با اونایی حرف می زنم که باندباز نیستن و مستقلن!!!!!!!!!):13::13::13::13:

Kianoosh
31-12-2009, 05:56
سلام .

من حاضرم با بچه هاي كوچمون و تيم محل شما يه تيم گل كوچيك تشكيل بديم ؛ بريم 4 تا به مالي بزنيم برگرديم

ها منم حاضرم مربیتون باشم :دی
........
(لبخند!)
در مورد باخت و پوکیدن فوتبال ایران باید بگم که اینها حرمت شکنی و توهین عده ای هست که همش می خواهند ما رو خراب کنند و از ما انتقام بگیرند وگرنه همه دیدید که بازی تیم خیلی خوب بود و بازم من معتقدم فقط بدشانسی آوردیم در ضمن دیروز هم که گفتم ملت باید به باخت عادت کند و ازش نترسد چون ما می خواهیم تجربه کسب کنیم که اگر در بازی های رسمی باختیم کسی شوکه نشود!راستی نامه سر گشاده ای که به فیفا نوشته بودیم (و تکذیب می کنم!)رو هم جواب دادن:

با سلام

ما همچنان از حضور شما در راس فدراسیون فوتبال ایران تعجب می کنیم ولی جان مادرت انقدر جوک نفرست ترکیدیدم از خنده ! معیار امتیاز دهی تیمها و نحوه رنکینگ تو سایت فیفا هست برو بخون !

با احترام
....
آها اینو هم بگم حتی اگه از سنگاپور هم شکست بخوریم نه قطبی رو برکنار می کنم نه خودمو پس بیخودی زور نزنید مشکل فوتبال نه منم نه قطبی و نه تیم فنی و بازیکنان فعلی ! همش تقصیر اون عده ای هست!به جای تماشای فوتبال برید خودتون ورزش کنید که مفیدتر هم هست انقدر حرص هم نمی خورید مثلا پیاده روی یا راهپیمایی و ...!!!

alireza_sk
31-12-2009, 08:44
خیلی جالبه . یک زمانی بود اگه تیم ملی میباخت خیلی تعجب میکردیم حالا اگه تیم ملی ببره باید تعجب کنیم

D o l f i n
31-12-2009, 09:09
جعمش کنن بره اگه روشون نمیشه یه بهانه بدن دست فیفا تعلیق بشیم تموم آبرو واسمون نزاشتن خداداد عزیزی خوب حرفی زد که تیم ملی داره میشه هم رده مالدیو و افغانستان این بار رنکینگ فیفا بیاد قطره میاد جای ما رو میگیره

Rastin.
31-12-2009, 12:05
ها منم حاضرم مربیتون باشم :دی
........
(لبخند!)
در مورد باخت و پوکیدن فوتبال ایران باید بگم که اینها حرمت شکنی و توهین عده ای هست که همش می خواهند ما رو خراب کنند و از ما انتقام بگیرند وگرنه همه دیدید که بازی تیم خیلی خوب بود و بازم من معتقدم فقط بدشانسی آوردیم در ضمن دیروز هم که گفتم ملت باید به باخت عادت کند و ازش نترسد چون ما می خواهیم تجربه کسب کنیم که اگر در بازی های رسمی باختیم کسی شوکه نشود!راستی نامه سر گشاده ای که به فیفا نوشته بودیم (و تکذیب می کنم!)رو هم جواب دادن:

با سلام

ما همچنان از حضور شما در راس فدراسیون فوتبال ایران تعجب می کنیم ولی جان مادرت انقدر جوک نفرست ترکیدیدم از خنده ! معیار امتیاز دهی تیمها و نحوه رنکینگ تو سایت فیفا هست برو بخون !

با احترام
....
آها اینو هم بگم حتی اگه از سنگاپور هم شکست بخوریم نه قطبی رو برکنار می کنم نه خودمو پس بیخودی زور نزنید مشکل فوتبال نه منم نه قطبی و نه تیم فنی و بازیکنان فعلی ! همش تقصیر اون عده ای هست!به جای تماشای فوتبال برید خودتون ورزش کنید که مفیدتر هم هست انقدر حرص هم نمی خورید مثلا پیاده روی یا راهپیمایی و ...!!!
از پستهای سراسر فنی و نمک(!) شما در این انجمن سپاسگذاریم...ادامه بدید! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مسعود خان همه قطبی رو مقصر نمیدونن اما یکی از اصلی ترین مقصرا است...دیگه مسول بازی توزمین که من و شما و کفاشیان و ... نیستیم!!

مسیول گند کاری های تیم مل تو زمین هم ما نیستیم...این آقا اینکاره نیست و مسولیتشم با فدراسیونه چون اینو انتخاب کرد.

گفتید لیگ برتر چی؟ خوب لیگ برتر که هر وقت میخوان تعطیلش میکنن دیگه بیش از این چی میخواین؟اگرم لیگ برتر بده خوب همینه که هست و ما نباید لیگ رو مقصر بدونیم چون این دوتا مسایل جدا از هم هستند

برنامه ریزی؟مگه خود آقای قطبی درخواست این بازی ها رو نکرد؟مگه ایشون دم از حرفه ای گری نمیزنه..م.خوب کجای دنیا اینقدر که اینجا به سرمربی تیم ملی بها دادند ,بها میدن؟

تیمهای پایه؟من هم اگه مربی یک تیمی مثل ایران بودم میدونستم که تو ایران به تیمهای پایه کم توجه میشه و به قول ایشون با اصول حرفه ای خودم این مسیله رو سعی میکردم بهتر کنم...

در نهایت ما بازیکنای بدی نداریم اما با حرف هیچی درست نمیشه...ببینید چیدمان یک تیم مهمتر از بازیکناشه

وقتی از اردن باخت چی گفت؟وقتی شد سرمربی تیم ملی مگه قول جام جهانی نداد؟مگه بعد که نرفت جام جهانی قول قهرمانی آسیا رو نداد؟

ببینید تیمی که ادعای بزرگی داره نباید بره از کوچکتراش راحت ببازه حالا چه تمرینی چه...!!!

ببینید کسی قطبی رو بی تقصیر نمیدونه...اما باید شرایط حاضر تیم ملی رو در نظر گرفت!

گفتید بازیکنای خوبی داریم؟ اون تاپیکم گفتم , این بازیکنا رو مقایسه کنید با اونایی که قبلا داشتیم.
تیم ملی از صفر شروع کرده چون مربیهای قبلی یه مشت ترسو بودن که به جوونا بها نمیدادن...

به لیگ ربطی نداره؟؟ عجب! پس مربی از کجا باید بازیکن بیاره و تیمی رو که نیروهای اصلیشو از دست داده ترمیم کنه...همه میدونن لیگ ما اون پویایی سابق رو نداره و ستاره هاش همین فشنگ چی , زنیدپور و انصاریفردو...هستند. خودتون قضاوت کنید از نظر کیفیت در چه سطحین و چقدر طول میکشه ملی پوش بشن!

چه بخوایم چه نخوایم...این تیم با این نفرات به این زودیا تیم سابق نمیشه, حالا هر سرمربی رو میخوان بیارن بالا سرش باید فرصت داد بهش!

NaKhoda BiBaK
31-12-2009, 12:06
ملتی بدبختی که هنوز مدارس و ادارات دولتیش رو به زور میبرن تظاهرات و میگن اینا خودجوشه و اومدن بیعت کنند لیاقتشون همچین خفت و خاری هایی هست !!! :grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr:

pandemonium
31-12-2009, 13:59
خیلی جالبه . یک زمانی بود اگه تیم ملی میباخت خیلی تعجب میکردیم حالا اگه تیم ملی ببره باید تعجب کنیم

کدوم زمان ؟؟!

Lamanta
31-12-2009, 14:02
کدوم زمان ؟؟!
دهه ي نود .
1998 اينا ديگه !

masoudtr
31-12-2009, 14:47
کدوم زمان ؟؟!
قبل انقلاب که قدرت اول اسیا بودیم

hamed malekpour
31-12-2009, 14:52
من كه به جاي قطبي شرمنده شدم تيم ملي ايران تيم ملي نيست بچه هاي محله ي ما اين تيم ملي را مي برند؟:31:

free_touch
31-12-2009, 15:00
جالب کار اینه که این کفاشیان چوپان شایدم نمکی زورش میاد بیاد یه معذرت خواهی توجیهی چیزی بکنه.
تیم ملی با حقارت اومده 6 اسیا هیچکی جرات نمی کنه به سعیدلو( رئیس اسبق مکانیزاسیون شهرداری) یا به سایر مسئولین کوچکترین اعتراضی کنه.
علی دایی گند زد به تیم ملی الان با پر رویی داره راه میره و کسی جرات نمیکنه بهش بگه تو .
همون بهتر که همش ببازیم و اسم ایران از ورزش هم (مثل سایر زمینه ها) حذف شه.

بی باک بی بال
31-12-2009, 15:09
ملتی بدبختی که هنوز مدارس و ادارات دولتیش رو به زور میبرن تظاهرات و میگن اینا خودجوشه و اومدن بیعت کنند لیاقتشون همچین خفت و خاری هایی هست !!!

و همچنان :2:

حالا کاری که شده باید به قطبی بیشتر فرصت داده بشه

pandemonium
31-12-2009, 16:43
قبل انقلاب که قدرت اول اسیا بودیم

قبل انقلاب که تو خیلی چیزا تو منطقه اول بودیم، ولی عوضش الان هم خیلی چیزا "در دنیا" در رده های اولیم : اعتیاد، اعدام ...

pandemonium
31-12-2009, 16:49
خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: ورزشي - فوتبال

تيم ملي فوتبال ايران با شکست مقابل مالي در تورنمنت چهار جانبه قطر، سومين باخت متوالي خود را ثبت کرد که اين اتفاق در 20 سال اخير بي سابقه بوده است.

به گزارش ايسنا‌؛ ايران در بازي‌هاي اخير به ترتيب مقابل اردن، قطر و مالي شکست خورده است، در حالي که طي دو دهه اخير سابقه نداشته است که تيم ملي در 3 بازي متوالي با شکست زمين را ترک کند. آخرين بار در سال 1368 بود که ايران در 3 بازي متوالي مقابل کويت (صفر-1) و دو بازي دوستانه با لهستان با نتايج 1- صفر و 2- صفر شکست خورده بود.

ايران در سال 1351 نيز در سه بازي ملي متوالي مقابل شيلي(1-2) مجارستان(صفر-5) دانمارک(صفر-4) متحمل شکست شده بود. بازي با شيلي در جام استقلال برزيل و بازي با دانمارک و مجارستان در المپيک مونيخ بود.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

------------

تازه: بینید تو سال 51 و 68 به چه کشور هایی باختند : شیلی ، مجارستان... که فوتبالشون قوی هست .
الان چی ؟! به قطر و مالی هم باختند ...!

.

behii
31-12-2009, 17:50
فکر نمی کنید خود بازیکن ها هم نمی خوان خوب بازی کنن ؟ یعنی مثل ما از باختن بیشتر خوششون میاد (در وضع کنونی)

alireza_sk
31-12-2009, 18:01
دهه ي نود .
1998 اينا ديگه !

دقیقا همون دوران ، واقعا تیم خوبی بود

mahpesar
31-12-2009, 19:43
برنامه نود هفته پیش خیلی باحال بود اگه دقت کرده باشین...:31:
متوجه شدید عادل چطوری میخواست مچش رو بگیره
افشین قطبی برای اینکه مردم رو بپیچونه هی با ماهای میلادی
بازی میکرد میگفت ما توی ماه مارچ بازی داریم -نمیدونم ماه آگوست چیکار کردیم...
فردوسی پور گفت همین فروردین خودمون رو میگی هی مارچ مارچ میکنی...؟؟:27:
ما خودمون هفتاد تا زبان بلدیم...:27:
در کل قطبی آگوست رو خیلی خوب تلفظ میکنه ...
فامیلیش رو به افشین اگوست تغییر بده جالبتر میشه.....

Luxe
31-12-2009, 20:00
الان رنک ایران تو فیفا چندمه؟

behnam_roli
31-12-2009, 20:27
الان رنک ایران تو فیفا چندمه؟

64

ولی فیفا خیلی حال داده چون کم کمش باید بریم بالای 100-150

MORINIO
31-12-2009, 20:37
برنامه نود هفته پیش خیلی باحال بود اگه دقت کرده باشین...:31:
متوجه شدید عادل چطوری میخواست مچش رو بگیره
افشین قطبی برای اینکه مردم رو بپیچونه هی با ماهای میلادی
بازی میکرد میگفت ما توی ماه مارچ بازی داریم -نمیدونم ماه آگوست چیکار کردیم...
فردوسی پور گفت همین فروردین خودمون رو میگی هی مارچ مارچ میکنی...؟؟:27:
ما خودمون هفتاد تا زبان بلدیم...:27:
در کل قطبی آگوست رو خیلی خوب تلفظ میکنه ...
فامیلیش رو به افشین اگوست تغییر بده جالبتر میشه.....

اونوقت این الان چه ربطی به موضوع بحث داشت؟!!

JIGSA
31-12-2009, 21:16
میگم خدا کنه تو مسابقات رسمی به مالدیو نخوریم. میترسم به اونم ببازیم دیگه هیچ امیدی نداشته باشیم.

الان ته دل امید داریم که اگر با مالدیو بازی کنیم می بریمش.

arash66_2m
31-12-2009, 21:36
نه انصافا خیلی خوب بازی می کنیم ها اینطوری ها هم نگاه نکنین :31:

ببینید 2 تا گل می زنیم بعدش 3 تا میخوریم :31: هیچ جای دنیا از این اتفاققات نمیفته ها :31::20:
به امید بردهای از نوع باخت باحال تر
مثلا 3 تا بزنیم 6 تا بخوریم :18::27::27:

mahpesar
01-01-2010, 00:47
اونوقت این الان چه ربطی به موضوع بحث داشت؟!!
منظورم اینه که با حرفاش فقط کلاس میذاره و لی در عمل حرفی برای گفتن نداره....
حالا متوجه شدید ....

Kianoosh
01-01-2010, 06:44
از پستهای سراسر فنی و نمک(!) شما در این انجمن سپاسگذاریم...ادامه بدید!

هومم منظورت دقیقا چی بود؟...هیچ نقطه فنی(!) در ساختار ورزش و مخصوصا فدراسیون فوتبال(+سازمان لیگ/کمیته انظباطی) مشاهده نکردم اینها همه از برکات ورزش دولتی هست همه جای دنیا متولی ورزش و اداره کننده و ...مردم هستند بخش خصوصی هست اینجا دولت!!و مشکل بزرگ همینه!...منتها تو کشور ما بازتاب کل ورزش به دو سه رشته خلاصه میشه و هر چقدر سرمایه و اعتبار و ...هست برای اینهاست ...
شما و برخی دوستانی که موضع میگیرید (مخالف و موافق اشخاص)باید متوجه بشید که امثال علی آبادی دادکان قطبی و کفاشیان و دائی و ... مهم نیستند کل سیستم مورد نظر هست! این سیستم (ورزش!)رو بهترین و بدترین امکانات و شرایط رو در اختیارش بزاری از اعتبار و امکانات سخت افزاری تا مربی و بازیکن و ... تفاوت خاصی نداره!باید درست تعریف بشه و نفرات که میان و میرن در قالب سیستم باشن نه هر کسی بیاد تمام کارهای 4 یا 8 ساله نفر قبلی رو صفر کنه و خودش با سیستم خودش شروع کنه!!روش حذفی درست نیست!اگه درست عمل کنیم با تغییر اشخاص (مدیر- مربی -بازیکن)از سطح یک به دو سقوط نمی کنیم!و البته برعکس که نمود مشخصش رو میتونید تو 10 سال ببینید(1998 تا 2008)

در مورد نمک هم افرادی که سابقه فشار خون و ...دارن پستهای منو نخونن :دی همه چیز رو که نمیشه در قالب جدی نوشت یه عده سیاسی کار غیر متخصص و دلال با عناوین و پستها مختلف دارن تو جامعه ورزش فعالیت می کنن فعالیت که نه تجارت!با این وضع چند سال دیگه فوتسالمون همینه بسکتبال و والیبال همینه و ...

حالا هی من و شمای نوعی بگیم دائی خوبه قطبی بده این بیاد اون بره این دعوت بشه اون خداحافظی کنه و ...

اما در مورد بحث فنی فوتبال من کارشناسش نیستم ولی تا حدی که برداشتم هست نظرمو میدم:

ببینید کسی قطبی رو بی تقصیر نمیدونه...اما باید شرایط حاضر تیم ملی رو در نظر گرفت!

گفتید بازیکنای خوبی داریم؟ اون تاپیکم گفتم , این بازیکنا رو مقایسه کنید با اونایی که قبلا داشتیم.
تیم ملی از صفر شروع کرده چون مربیهای قبلی یه مشت ترسو بودن که به جوونا بها نمیدادن...

به لیگ ربطی نداره؟؟ عجب! پس مربی از کجا باید بازیکن بیاره و تیمی رو که نیروهای اصلیشو از دست داده ترمیم کنه...همه میدونن لیگ ما اون پویایی سابق رو نداره و ستاره هاش همین فشنگ چی , زنیدپور و انصاریفردو...هستند. خودتون قضاوت کنید از نظر کیفیت در چه سطحین و چقدر طول میکشه ملی پوش بشن!

چه بخوایم چه نخوایم...این تیم با این نفرات به این زودیا تیم سابق نمیشه, حالا هر سرمربی رو میخوان بیارن بالا سرش باید فرصت داد بهش!

تمام افتها کاهش ها و ... که شما بهش اشاره می کنی برمیگرده به همون سیستم اشتباه که تو چند سال مدیریت اینها چون کلا تعطیل بودن!نمود بیشتری پیدا کرده وگرنه برای جوانگرایی برنامه مشخص و تست شده های وجود داره لازم نیست خودمون چیزی بسازیم و سعی و خطا کنیم بریم ببینیم تو دنیا چطور جوانگرایی کردن؟چطور به مربی فرصت دادن؟ اینکه امروز همه با تجربه ها رو کنار بزاریم و فردا تیم یک دست جوان باشه شد جوانگرایی؟!؟ببین اگه یادت باشه بعضی ها برای گمراه کردن افکار عمومی چند ماه پیش گفتن که نرفتن به جام جهانی فرصت هست می تونیم برنامه ریزی کنیم این کار و اونکار و ...ولی چی شد!؟ هیچی!فرصت دادن زمانی درسته که یه برنامه مشخص و قابل اجرا باشه و افرادی هم باشن که بتونن اجراش کنن نه هی شکست بخوریم هی فرصت بدیم!!

حالا این نظر منه .
...
بد نیست این صحبتها رو هم بشنوید

ما تیم ساختیم، فوتبال نساختیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 09,00.html)

amir_oyama
01-01-2010, 12:33
دوستان بیاید یه مسابقه بزاریم
هر کی تونست بعد از باخت به کره شمالی زودتر از همه تاپیک "تیم ملی به کره شمالی هم باخت " باز کنه
جایزش هم با خودم:دی

NaKhoda BiBaK
01-01-2010, 13:05
دوستان بیاید یه مسابقه بزاریم
هر کی تونست بعد از باخت به کره شمالی زودتر از همه تاپیک "تیم ملی به کره شمالی هم باخت " باز کنه
جایزش هم با خودم:دی

اون یکی تاپیک رو هم خودم زودتر از همه میزنم !!!

مثل این !!! :31::31::31::31:

NaKhoda BiBaK
01-01-2010, 13:17
بازی با کره کی هست مگه ؟؟؟
روز و ساعتش رو بگو لطفا

امير موسر
01-01-2010, 13:24
فردا 18.45 !!

amir_oyama
01-01-2010, 16:34
بازی با کره کی هست مگه ؟؟؟
روز و ساعتش رو بگو لطفا

جایزت با من:11:

pouya_99999
01-01-2010, 16:50
میگم از همین الان اون تاپیکو باز کنیم

Ship Storm
02-01-2010, 06:06
بازی با کره رو هم قراره چند چند ببازیم؟ :31:

Kianoosh
02-01-2010, 07:06
بازی با کره رو هم قراره چند چند ببازیم؟

کاره دیگه یه وقت دیدی بردیم :دی

amir_oyama
02-01-2010, 16:04
کاره دیگه یه وقت دیدی بردیم :دی

آره جذابیت فوتبال به خاطر همین چیزاست
همیشه استثا وجو داره

880854296
02-01-2010, 16:22
بزک نمیر بهار میاد ...

اینقدر تو فوتبال پیشرفت کردیم که حتی واسه مالی حریف دستگرمی بودیم و در آستانه جام ملتهای آفریقا از تیم دومش در مقابل ما استفاده کرد. :41:

Rastin.
02-01-2010, 16:50
هومم منظورت دقیقا چی بود؟...هیچ نقطه فنی(!) در ساختار ورزش و مخصوصا فدراسیون فوتبال(+سازمان لیگ/کمیته انظباطی) مشاهده نکردم اینها همه از برکات ورزش دولتی هست همه جای دنیا متولی ورزش و اداره کننده و ...مردم هستند بخش خصوصی هست اینجا دولت!!و مشکل بزرگ همینه!...منتها تو کشور ما بازتاب کل ورزش به دو سه رشته خلاصه میشه و هر چقدر سرمایه و اعتبار و ...هست برای اینهاست ...
شما و برخی دوستانی که موضع میگیرید (مخالف و موافق اشخاص)باید متوجه بشید که امثال علی آبادی دادکان قطبی و کفاشیان و دائی و ... مهم نیستند کل سیستم مورد نظر هست! این سیستم (ورزش!)رو بهترین و بدترین امکانات و شرایط رو در اختیارش بزاری از اعتبار و امکانات سخت افزاری تا مربی و بازیکن و ... تفاوت خاصی نداره!باید درست تعریف بشه و نفرات که میان و میرن در قالب سیستم باشن نه هر کسی بیاد تمام کارهای 4 یا 8 ساله نفر قبلی رو صفر کنه و خودش با سیستم خودش شروع کنه!!روش حذفی درست نیست!اگه درست عمل کنیم با تغییر اشخاص (مدیر- مربی -بازیکن)از سطح یک به دو سقوط نمی کنیم!و البته برعکس که نمود مشخصش رو میتونید تو 10 سال ببینید(1998 تا 2008)

در مورد نمک هم افرادی که سابقه فشار خون و ...دارن پستهای منو نخونن :دی همه چیز رو که نمیشه در قالب جدی نوشت یه عده سیاسی کار غیر متخصص و دلال با عناوین و پستها مختلف دارن تو جامعه ورزش فعالیت می کنن فعالیت که نه تجارت!با این وضع چند سال دیگه فوتسالمون همینه بسکتبال و والیبال همینه و ...

حالا هی من و شمای نوعی بگیم دائی خوبه قطبی بده این بیاد اون بره این دعوت بشه اون خداحافظی کنه و ...

اما در مورد بحث فنی فوتبال من کارشناسش نیستم ولی تا حدی که برداشتم هست نظرمو میدم:

تمام افتها کاهش ها و ... که شما بهش اشاره می کنی برمیگرده به همون سیستم اشتباه که تو چند سال مدیریت اینها چون کلا تعطیل بودن!نمود بیشتری پیدا کرده وگرنه برای جوانگرایی برنامه مشخص و تست شده های وجود داره لازم نیست خودمون چیزی بسازیم و سعی و خطا کنیم بریم ببینیم تو دنیا چطور جوانگرایی کردن؟چطور به مربی فرصت دادن؟ اینکه امروز همه با تجربه ها رو کنار بزاریم و فردا تیم یک دست جوان باشه شد جوانگرایی؟!؟ببین اگه یادت باشه بعضی ها برای گمراه کردن افکار عمومی چند ماه پیش گفتن که نرفتن به جام جهانی فرصت هست می تونیم برنامه ریزی کنیم این کار و اونکار و ...ولی چی شد!؟ هیچی!فرصت دادن زمانی درسته که یه برنامه مشخص و قابل اجرا باشه و افرادی هم باشن که بتونن اجراش کنن نه هی شکست بخوریم هی فرصت بدیم!!

حالا این نظر منه .
...
بد نیست این صحبتها رو هم بشنوید

ما تیم ساختیم، فوتبال نساختیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] C%2C5072112_type_audio_struct_10007_contentId_5072 109%2C00.html)

خیلی طولانی بود!! و در مجموع موافقم..

یه نفر پیدا شد مشکل فوتبال رو ریشه ای مطرح کنه...

بله صد در صد اگه دخالت و مهمتر از اون بودجه دولت از فوتبال حذف بشه رو به پیشرفت میاریم...از اونجا که یه مشت دلال,خبرنگار پولکی و کلا افراد لاشخور صفت که ماشالا از همه نوع تو فوتبالمون داریم حذف میشن!
الان بیشتر از ظرفیت فوتبالمون داره توی این رشته هزینه میشه(اونم از جیب مردم!) که منشا بسیاری از مشکلاته...
حرف من اینه که همه چیزو سطحی و فقط از چشم شخص مربی(دایی,قطبی یا..) نبینیم!

البته قبول ندارم که کل سیستم ورزش از نظر فنی حرفی برای گفتن نداشته چون پیشرفت والیبال و بسکتبال و حتی رده های پایین همین فوتبال نشون میده در بخشهایی بی سر و صدا و بدون حاشیه و پول اضافی داره کار میشه.

در مورد جوانگرایی هم باید بگم در شرایط فعلی چاره ای جز ریسک کردن نیست...چون مربیان قبلی حاضر نبودن در کنار بازیکن فیکس, جوون بذارن و بار همه اون کم کاریها روی این تیم افتاده. در واقع یه نسل فوتبال ما زیر سایه نسل 96 نابود شد(مبعلی,نویدکیا و...), کسانی که امروز میتونستن کمک حال تیم ملی باشن!
این ترکیبی که به قطر رفته (غیر از سه چهار نفر که میتونستن باشن) چکیده فوتبال امروز ماست و اگر نسبت به قبل ضعیفتره میراث ده سال در جا زدن فوتباله نه اشتباهات یک یا دو مربی.

در مورد نمک هم افرادی که سابقه فشار خون و ...دارن پستهای منو نخونن :دی خوب من اگه اون پستو نمیدادم که شما حرفاتو جدی و شفاف نمیزدی!....الان بهتر شد.نشد؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Kianoosh
03-01-2010, 03:36
نوشته شده توسط arbabe.sayeha
کاره دیگه یه وقت دیدی بردیم

آره جذابیت فوتبال به خاطر همین چیزاست
همیشه استثا وجو داره

دیدی بردیم :دی جذاب که نبود ولی خب بردیم !

Rastin. عزیز یه دو نکته رو هم اضاف! کنم :دی وضعیت ساختار ورزش کشور در تمام رده ها با مسابقات جهانی از جمله مهمترینش المپیک هست که میسنجن ببینید چی کار کردیم در دو المپیک اخیر...

جوان گرایی هم درست میگی اون موقع یه اشتباه کردن الانم دارن یه اشتباه می کنن چون اصلا توان حمایتی رو تو فدراسیون فعلی نیست ممکن بود اگه امروز می باختیم قطبی با دستور بالا و پایین!برکنار میشد