PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه برای تغییر حجم درایو C

metal gear
30-12-2009, 13:45
سلام

دوستان یه برنامه میشه معرفی کنید که بشه حجم پارتیشن رو راحت وبیدردسر تغییر داد؟
من درایو C که روش ویندوز هست رو میخوام به حجمش اضافه کنم و 16 گیگ از یه درایو که همش خالی هست رو بریزم رو درایو C

هرچی سرچ کردم چیزی پیدا نکردم و 1-2 جا هم دیدم که با تغییر پارتیشن به وسیله پارتیشن مجیک مشکلاتی برای هارد بچه ها بوجود آورده

حالا یه برنامه راحت و بی مشکل میشه معرفی کنید؟ اگر نحوه ی کار هم بگین ممنون میشم واقعا.

ویندوزم هم ویستا هست

***Spring***
30-12-2009, 15:13
سلام ...

به غیر از پارتیشن مجیک ، برنامه های دیگه ای هم هستند ، اما کدوم با سیستم شما هماهنگ تر باشند و برای شما ساده تر ، باید خودتون چک بفرمایید ... خود برنامه پارتیشن مجیک هم از برنامه های نسبتآ خوب و مفید هستش ... البته بعضی دوستان تو تاپیک های قبلی گفتند که با سیستم کامپیوتر اونها هماهنگ نبوده ... تاپیکها دیگه :

Partition Wizard | نرم افزار حرفه ای مدیریت پارتیشن های ویندوز برای تمامی نسخه ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

EASEUS Partition Master | ابزاری قدرتمند در زمینه مدیریت بر پارتیشن ها و فضای هارد دیسک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

Ship Storm
30-12-2009, 15:15
Partition Manager | مديريت پارتيشن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

NaKhoda BiBaK
01-01-2010, 13:23
Partition Magic 8 بهترین نرم افزار هست !!!
فایل هات هم پاک نمیشن

sasan816
01-01-2010, 13:56
Partition Magic 8 بهترین نرم افزار هست !!!
فایل هات هم پاک نمیشن

کاملا موافقم يکي از بهترين نرم افزار ها براي پارتيشن بندي و جابجايي است