PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 [86] 87 88

t2download
24-04-2014, 17:24
مقدار زیادی از این کاربرهایی که می‌یان و بعد بدبخت می‌شن سر تبلیغاتی دروغ شرکتها از جمله مبین‌نت هست. مثلاً شنیدم بین خبرنگار جماعت، کلی تبلیغات کرده که اگه مودم جیبی‌های مبین‌نت رو بخرید دیگه نونتون توی روغن هست و همونجا وسط خیابون می‌تونید یه مرکز خبری باز کنید و خبر بفرستین و از اینجور حرفها. بعداً بوده که طرف فهمیده که چه کلاهی سرش رفته و البته بعضی‌هاشون هم توی خبرهاشون از خجالت مبین‌نت در اومدن و دروغش رو خبر کردن.

اما یه نکته مهم دیگه هم این هست که کاربر ایرانی وسط یه بیابون برهوت و دور از همه جا، گیر انواع و اقسام موجودات موذی مثل مار و عقرب و رطیل و غیره گیر افتاده و هر جا می‌ره یه نیشی بهش می‌زنن. شاید باور نکنید من الان نزدیک یک ماه هست که توی شاتل که ادعاش فلان جای آسمون رو پاره می‌کنه، شبها اینترنت پرسرعت ندارم و سرعتم در حد E1 پائین آورده می‌شه. بعد هم تازگی جناب شاتل قیمتها رو برده بالا که هنوز ندیدم جای دیگه اینکار رو بکنه. برای همین توی این یک ماه توی اکانت مبین‌نت که واقعاً مزخرف هست بیشتر از اون شاتل پرمدعا دانلود کردم. دیگه خودتون حساب کنید که وضعیت شاتل چطور هست. از دوستانم شنیدم که صبانت هم شبهاش برای اکانت دو مگ سرعت در حد ۱۰ تا ۳۰ کیلوبایت هست که واقعاً مصیبته. موندم اگه خواستم از شاتل برم اینبار کجا برم که باز سرم کلاه نره. یه تبلیغاتی در مورد شرکتهایی شنیدم، اما فکر کنم اینجور تبلیغات رو ذینفعهای اون شرکتها توی سایتها پخش می‌کنن که برای خودشون مشتری جمع کنن.
اینجوری هست که متاسفانه هنوز بعضی‌ها می‌یاد طرف مبین‌نت.

من صبانت داشتم 2 مگابایت 3 سال سرعتش تا قبل عید عالی بود 700 ولی بعد عید شده افتضاح و شبانه از 300 شده 20 و جدیدآ خطم نویز داره و مخابرات میگه حل نمیشه و مجبورم وایمکس بگیرم موندم مبین نت بگیرم یا ایرانسل چون خط تلفنم مشکل داره و منم معتاد اینترنت شاید نتونم دیگه سرعت 700 داشته باشم ولی مجبورم بی سیم بگیرم ..

saeidf1
24-04-2014, 20:18
واقعا اینطوری شده؟؟؟
منم یه هفته قبل مودمم رو512 6 گیگ زدم شما کی این طرح 1مگو زدین احتمالش هست که که از این ماه این قانونن 2 برابر اجرا شده چون چندتا طرح جدید هم اضافه شده حتما کاسه ای زیر نیم کاسس:3: امشب دوباره تست کن ببین سرعت دانت چنده

t2download
24-04-2014, 20:33
دوستان چطوره مبین نت و سرعت بالای 128 بدون نامه میده ؟
من adsl داشتم ولی خطم نویز دار شده و مخابرات نمی تونه رفعش کنه و 3 ساله 2 مگابایت دارم و سرعت دانلود 700 ولی الان شده سرعت دانلود 3 کیلو دوستان چطوره مبین نت و سرعت بالای 128 بدون نامه میده ؟

ninipc
24-04-2014, 23:28
من صبانت داشتم 2 مگابایت 3 سال سرعتش تا قبل عید عالی بود 700 ولی بعد عید شده افتضاح و شبانه از 300 شده 20 و جدیدآ خطم نویز داره و مخابرات میگه حل نمیشه و مجبورم وایمکس بگیرم موندم مبین نت بگیرم یا ایرانسل چون خط تلفنم مشکل داره و منم معتاد اینترنت شاید نتونم دیگه سرعت 700 داشته باشم ولی مجبورم بی سیم بگیرم ..

به نظر که این چند ماه اخیر همه شرکتها دارن مشکل‌دار می‌شن و بخصوص از نظر دانلود شبانه محدودیت‌هاشون رو بیشتر می‌کنن. البته منطقه به منطقه هم وضعیت فرق می‌کنه و شاید صبانت تهران بد باشه، ولی شهر دیگه خوب باشه. مثل مخابرات که توی قم شنیدم افتضاح و کند هست و توی تهران یا جاهای دیگه بهتر هست. از نظر وایمکس راستش تقریباً‌مبین‌نت و ایرانسل هر دو بد هستن، ولی شنیدم که ایرانسل دانلود شبانه رو به همه نمی‌ده و تنها توی طرحهای ویژه فعال هست.

Mahdi.p30
24-04-2014, 23:30
مدل مودمتون چیه من خریدارم .......................
براتون پی ام زدم
ضمنا سرعت من ۱ مگ هست با سرعت معمول ۱۲۰ تا ۱۳۰
اگه بخوای ثبت نام کنی برای سرعت بالاتر از ۱۲۸ کپی کارت ملی لازمه

yuzarsiff
24-04-2014, 23:32
واقعا اینطوری شده؟؟؟
منم یه هفته قبل مودمم رو512 6 گیگ زدم شما کی این طرح 1مگو زدین احتمالش هست که که از این ماه این قانونن 2 برابر اجرا شده چون چندتا طرح جدید هم اضافه شده حتما کاسه ای زیر نیم کاسس:3: امشب دوباره تست کن ببین سرعت دانت چنده

اره دقیق روی 1 و نیم مگ بسته شده .. من امروز این طرحو زدم ب نظر من هم اگه سرعت امشب همینطور ادامه پیدا کنه صد در صد نقشه ای در ذهن دارن

osta_ali
25-04-2014, 01:20
دوستان ی نکته ای
من طرحم 512 6 گیگ بود ک امروز تموم شد و این ماه بالغ بر 15 16 گیگ دانلود شبانه داشتم یعنی تا دو برابر حجم هم دانلود کردم و اتفاقی نیفتاد .. با خودم گفتم تا مبین نت این برنامه رو اجرا نکرده من بیشترین استفاده رو ببرم و امروز اومدم طرح 1024 8 گیگ رو انتخاب کردم .. ولی متوجه شدم سرعت دانلود بالاتره انگار یعنی سرعت دانلود روی حدود 200 هست در صورتی که وایمکس همیشه سرعت واقعی رو ارائه میده یعنی حداکثر سرعت طرح 1024 باید روی 135 باشه (قبلا که 1024 گرفته بودم این مقدار بود).. توی صفحه مشخصات مودم هم دیدم که سرویسم روی 1.5 مگ بسته شده ! با توجه به اینکه مبین نت هیچ بذل و بخششی رو بی دلیل انجام نمیده یا اینه که این وضعیت موقته و بعد درست میشه وسرعت من برمیگرده به حالت استاندارد یا اگه این وضعیت ادامه پیدا کنه و مهمتر از اون توی دانلود شبانه هم همین سرعت باشه حدس من اینه که روی طرح های جدید قانون دو برابر حجم اجرا شده ! و این ی نوع سیاست هست که سرعت بالاتر باعث تحریک مشترک میشه ک حجمش رو بیشتر مصرف کنه.
نظر شما چیه کسی طرح جدید گرفته ؟

اره
منم 3 روز قبل 512 گرفتم ولی سرعت دانلودم نسبت به ماه قبل بیشتر شده.قبلا 64 بود الان حدود 90 شده.من گفتم شاید اتفاقی باشه و فقط برا من اینطوری شده!!

saeidf1
25-04-2014, 06:32
داداش512 چند گیگ زدی شما؟؟؟ برا من سرعتش از64 بیشتر نمیشه

t2download
25-04-2014, 07:22
به نظر که این چند ماه اخیر همه شرکتها دارن مشکل‌دار می‌شن و بخصوص از نظر دانلود شبانه محدودیت‌هاشون رو بیشتر می‌کنن. البته منطقه به منطقه هم وضعیت فرق می‌کنه و شاید صبانت تهران بد باشه، ولی شهر دیگه خوب باشه. مثل مخابرات که توی قم شنیدم افتضاح و کند هست و توی تهران یا جاهای دیگه بهتر هست. از نظر وایمکس راستش تقریباً‌مبین‌نت و ایرانسل هر دو بد هستن، ولی شنیدم که ایرانسل دانلود شبانه رو به همه نمی‌ده و تنها توی طرحهای ویژه فعال هست.

شما میگید هر دو بد هستند ولی من 3 ساله اینترنت داشتم و شده جزیی از زندگی من و الان خط تلفنم نویز دار شده و مشکل رو مخابرات نمی تونه حل کنه و مجبورم وایمکس بخرم وگرنه adsl من عالی بود سرعت 700
به نظرتون چه کنم ............... از ایرانسل یا مبین نت بخرم کدام مودمش بهتره ؟

t2download
25-04-2014, 07:22
براتون پی ام زدم
ضمنا سرعت من ۱ مگ هست با سرعت معمول ۱۲۰ تا ۱۳۰
اگه بخوای ثبت نام کنی برای سرعت بالاتر از ۱۲۸ کپی کارت ملی لازمه

برای سرعت بالاتر از ۱۲۸ کپی کارت ملی لازمه

t2download
25-04-2014, 07:24
اره
منم 3 روز قبل 512 گرفتم ولی سرعت دانلودم نسبت به ماه قبل بیشتر شده.قبلا 64 بود الان حدود 90 شده.من گفتم شاید اتفاقی باشه و فقط برا من اینطوری شده!!

سرعت روزانه یا شبانه شده 90 ؟
من روزانه 700 و شبانه 250 ...300 داشتم ناراضی بودم البته adsl تا خطم نویز دار شد .................

osta_ali
25-04-2014, 11:01
سرعت روزانه یا شبانه شده 90 ؟
من روزانه 700 و شبانه 250 ...300 داشتم ناراضی بودم البته adsl تا خطم نویز دار شد .................

نه شبانه 90 شده.الان 2 روزه اینطوری شده.معلوم نیست موقتیه یا همیشگی!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

osta_ali
25-04-2014, 11:04
داداش512 چند گیگ زدی شما؟؟؟ برا من سرعتش از64 بیشتر نمیشه

512 یک ماه 15 گیگ.

yuzarsiff
25-04-2014, 11:40
دیشب من حدود دو گیگ تونستم دانلود کنم با این سرویس 1 مگ .. ب نظرم این قانونشون باید اجرا شده باشه الکی سرعت ها رو زیاد نکردند اما اینکه ما از کجا باید بفهمیم چقدر مصرف داشتیم هنوز ی سوال بزرگه !

t2download
25-04-2014, 12:57

پس سرعت روزانه چطوره ؟ 128 و 512 و 1

t2download
25-04-2014, 12:58
دیشب من حدود دو گیگ تونستم دانلود کنم با این سرویس 1 مگ .. ب نظرم این قانونشون باید اجرا شده باشه الکی سرعت ها رو زیاد نکردند اما اینکه ما از کجا باید بفهمیم چقدر مصرف داشتیم هنوز ی سوال بزرگه !

قانون چی داداش ؟

mahmoodej
25-04-2014, 15:29

داداش با چه نرم افزاری متوسط سرعت میگیری؟
اسم همین نرم افزاری که عکسشو گذاشتی چیه؟

osta_ali
25-04-2014, 17:44
داداش با چه نرم افزاری متوسط سرعت میگیری؟
اسم همین نرم افزاری که عکسشو گذاشتی چیه؟

اسم برنامه NetWorx هست .

t2download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سرعت روزانه و شبانه برا من یکی هست.

Hsnti
25-04-2014, 20:07
سلام
دوستان چند تا سؤال داشتم
من یه طرح یکساله با پهنای باند 1024 کیلوبیت و 25 گیگ ترافیک گرفتم که تا چند روز دیگه تموم میشه.
حالا سؤالم این بود که اولا باید تو طرح های ویژه طرح رو انتخاب کنم؟ چون من مودم دارم و اون طرح ها با مودم ارائه میشن! اگه پاسخ منفی هست تو تغییر طرح به نظرتون تو طرح ها کدوم به صرفه هست ؟ ( حداکثر ترافیک مورد نیاز ماهانه ی من 4 تا 5 گیگ بیشتر نمیشه)
و سؤال دیگه اینکهIP ثایت چیه و چه مزیت هایی داره؟!

imanparsa
25-04-2014, 21:48
دوستان یه مودم مودم وایمکس دارم که وقتی روشنش میکنم آنتناش به صورت ثابت فول هستن و چراغ تلفنش بعد 1دقیقه خاموش میشه اما مک مودم صفر شده و نمیتونه هیچ سیگنالی رو دریافت کنه.
کسی میدونه علتش چیه ؟
حتی وای فایش هم کار میکنه و وارد تنظیمات مودم هم میشه شد
نوع مودم BM632W هستش

ninipc
26-04-2014, 01:32
شما میگید هر دو بد هستند ولی من 3 ساله اینترنت داشتم و شده جزیی از زندگی من و الان خط تلفنم نویز دار شده و مشکل رو مخابرات نمی تونه حل کنه و مجبورم وایمکس بخرم وگرنه adsl من عالی بود سرعت 700
به نظرتون چه کنم ............... از ایرانسل یا مبین نت بخرم کدام مودمش بهتره ؟

تقریباً از نظر مودم شبیه هم هستن و بیشتر مدلهاشون مال شرکتهای چینی-کره‌ای هست و حتی تا همین چند وقت پیش مدلهایی مثل 635 و 632 رو هر دوشون می‌فروختن. اما اگه الان بتونید مودم سه آنتنه SWC9200 که مال مبین‌نت هست رو بصورت نو و سالم پیدا کنید که مودم قوی و خیلی خوبی هست و بهتر از مودمهای رومیزی ایرانسل یا خود مبین‌نت هست. طرف مودم جیبی هم نرید که واقعاً شانسی هست.

از نظر آنتن هم که خوب بدون شک مبین‌نت شهرهای بیشتری رو ساپورت می‌کنه که البته این قضیه مال کسانی هست که زیاد سفر می‌کنن. اگه شما جاتون ثابت هست که حتماً پیشنهاد می‌دم هر دو شرکت رو از نظر آنتن دقیق بررسی کنید و بعد انتخاب کنید. کلاً اگه آنتن در دید مستقیم باشه بهتر از گیرندگی بصورت انعکاس هست (انعکاس روی دیوار ساختمونها) و اینکه اگه دکل نزدیک شما کمتر از یک کیلومتر فاصله داشته باشه که خیلی بهتر هست. شنیدم بعضی از نمایندگی‌ها امکان تست دارن. برای همین بد نیست بجای خرید مستقیم از شرکت، از طریق یه نمایندگی نزدیک قضیه رو پیگیر بشید و اگه شد ازشون اکانت تست بگیرید. سعی هم کنید یه جورایی ازشون اطلاعات دکل نزدیک رو بدست بیارید که راحتتر بتونید تصمیم بگیرید.
اینها رو برای این گفتم که هر چی سیگنال بهتر باشه Packet Loss کمتر هست و در نتیجه سرعت کل نهایی هم بیشتر می‌شه.

t2download
26-04-2014, 09:33
تقریباً از نظر مودم شبیه هم هستن و بیشتر مدلهاشون مال شرکتهای چینی-کره‌ای هست و حتی تا همین چند وقت پیش مدلهایی مثل 635 و 632 رو هر دوشون می‌فروختن. اما اگه الان بتونید مودم سه آنتنه SWC9200 که مال مبین‌نت هست رو بصورت نو و سالم پیدا کنید که مودم قوی و خیلی خوبی هست و بهتر از مودمهای رومیزی ایرانسل یا خود مبین‌نت هست. طرف مودم جیبی هم نرید که واقعاً شانسی هست.

از نظر آنتن هم که خوب بدون شک مبین‌نت شهرهای بیشتری رو ساپورت می‌کنه که البته این قضیه مال کسانی هست که زیاد سفر می‌کنن. اگه شما جاتون ثابت هست که حتماً پیشنهاد می‌دم هر دو شرکت رو از نظر آنتن دقیق بررسی کنید و بعد انتخاب کنید. کلاً اگه آنتن در دید مستقیم باشه بهتر از گیرندگی بصورت انعکاس هست (انعکاس روی دیوار ساختمونها) و اینکه اگه دکل نزدیک شما کمتر از یک کیلومتر فاصله داشته باشه که خیلی بهتر هست. شنیدم بعضی از نمایندگی‌ها امکان تست دارن. برای همین بد نیست بجای خرید مستقیم از شرکت، از طریق یه نمایندگی نزدیک قضیه رو پیگیر بشید و اگه شد ازشون اکانت تست بگیرید. سعی هم کنید یه جورایی ازشون اطلاعات دکل نزدیک رو بدست بیارید که راحتتر بتونید تصمیم بگیرید.
اینها رو برای این گفتم که هر چی سیگنال بهتر باشه Packet Loss کمتر هست و در نتیجه سرعت کل نهایی هم بیشتر می‌شه.

این مدل منظورتونه ؟

t2download
26-04-2014, 09:34
مدل های دیگه اش مشکل دارند ؟

Hsnti
26-04-2014, 15:56
سلام
دوستان چند تا سؤال داشتم
من یه طرح یکساله با پهنای باند 1024 کیلوبیت و 25 گیگ ترافیک گرفتم که تا چند روز دیگه تموم میشه.
حالا سؤالم این بود که اولا باید تو طرح های ویژه طرح رو انتخاب کنم؟ چون من مودم دارم و اون طرح ها با مودم ارائه میشن! اگه پاسخ منفی هست تو تغییر طرح به نظرتون تو طرح ها کدوم به صرفه هست ؟ ( حداکثر ترافیک مورد نیاز ماهانه ی من 4 تا 5 گیگ بیشتر نمیشه)

ninipc
26-04-2014, 16:11

مودمها کلاً مشکل ندارن، حتی مودم جیبی. چند ماه قبل یه بحث کامل سر این قضیه توی همین تاپیک شده که اگه حوصله کردین، پیدا کنید و بخونید. مشکل از ضعف سیستم وایمکس ایران هست که مجبوریم بگردیم دنبال مودم قویتر. اینکه مبین‌نت الان مودم خارجی رو هم دیگه به مشتری خونگی یا شرکتی نمی‌ده و فقط به سازمانی می‌ده برای همین هست که اونها توی این آشفته‌بازار ضعف سیگنال بتونن وضعیت بهتری داشته باشن.

DariushGreat
26-04-2014, 19:35
دوستان چطوره مبین نت و سرعت بالای 128 بدون نامه میده ؟
من adsl داشتم ولی خطم نویز دار شده و مخابرات نمی تونه رفعش کنه و 3 ساله 2 مگابایت دارم و سرعت دانلود 700 ولی الان شده سرعت دانلود 3 کیلو دوستان چطوره مبین نت و سرعت بالای 128 بدون نامه میده ؟

دوست من مبین نت بگیر نگیر داره. مخصوصا در اهواز. هم برای مبین نت هم برای ایرانسل شما اول در سایت خود پوشش دقیق از پوشش کامل داخلی مطمئن شو بعد اقدام کن
پیشنهاد من اینه که نویز خط تلفنت رو برطرف کنی و برگردی همون ADSL بگیری. سگش شرف داره به مبین نت! :n15: عوامل زیادی باعث ایجاد نویز روی خطوط تلفن میشه. از وجود دستگاه های تلفن دیگر متصل به خط گرفته تا رد شدن سیم برق از کنار سیم تلفن یا خرابی سیستم های مرکز مخابراتی.

سلام
دوستان چند تا سؤال داشتم

شما با طرح ویژه مودم رو گرفتید، برای تمدید نیازی نیست که حتما طرح ویژه بزنید. اشتباه نکنم طرح های ویژه همراه مودم هستن، شما که خودت مودم داری پس نیاز به طرح ویژه نیست. هر طرحی با هر بازه زمانی و حجمی که خواستی بزن
IP ثابت یه آدرس ثابت هست که توسط شرکت فروخته میشه و بیشتر به درد مراکز خدماتی و شرکت ها میخوره نه مشترکین خانگی. برای مشترکین خانگی یه هزینه اضافه هست.

این مدل منظورتونه ؟

خود خودشه :دی

مشکل ندارن. بیشتر مشکلات وایمکس در ایران به خاطر عدم پوشش مناسب وایمکس و ایجاد پارازیت توسط برادارن محترم هستش! :دی

saeeddeeas
26-04-2014, 21:11
فکر کنم طرح شبانه محدود داره اجرا میشه یکی از دوستام حجمش رو خورده بود دیشب

کسی مودم فروشی نداره؟؟؟ فوری میخوام

alireza12827
26-04-2014, 22:20
با سلام
سرویس 128 وایمکس مبین نت سرعت دانلودش روی چه سرعتی بسته شده؟؟؟

ninipc
26-04-2014, 23:47
با سلام
سرویس 128 وایمکس مبین نت سرعت دانلودش روی چه سرعتی بسته شده؟؟؟

مبین‌نت هرگز بیشتر از اون چیزی که توی قرارداد هست، سرعت رو بیشتر نمی‌کنه. جدیداً که برای من با وجود سیگنال عالی، سرعتم در حد یک‌هشتم اشتراکم یعنی دو مگابیت کم شده.

Moayeri1372
27-04-2014, 01:05
از دوستان کسی در مورد اینترانت مبین نت اطلاعاتی نداره؟قیمت تعرفش؟
به کسایی که شرکت نداشته باشن نمیدن؟:n13:

omniahd
27-04-2014, 03:16
فکرکنم دارن محدودیت شبانه رو اجرا کنن. الان چهار شبه سرعتم از 130 اومده رو 40 یا 50 امشبم با اینکه ارتباطم کامل وصله یهو میبینی سایت باز نمیکنه یا دانلودام متوقف میشه بعد هرکاری میکنم ادامه نمیده بعد دو دقه درست میشه.از چند سایت و چند لینک متفاوت:n03:

t2download
27-04-2014, 09:09
دوست من مبین نت بگیر نگیر داره. مخصوصا در اهواز. هم برای مبین نت هم برای ایرانسل شما اول در سایت خود پوشش دقیق از پوشش کامل داخلی مطمئن شو بعد اقدام کن
پیشنهاد من اینه که نویز خط تلفنت رو برطرف کنی و برگردی همون ADSL بگیری. سگش شرف داره به مبین نت! :n15: عوامل زیادی باعث ایجاد نویز روی خطوط تلفن میشه. از وجود دستگاه های تلفن دیگر متصل به خط گرفته تا رد شدن سیم برق از کنار سیم تلفن یا خرابی سیستم های مرکز مخابراتی.

شما با طرح ویژه مودم رو گرفتید، برای تمدید نیازی نیست که حتما طرح ویژه بزنید. اشتباه نکنم طرح های ویژه همراه مودم هستن، شما که خودت مودم داری پس نیاز به طرح ویژه نیست. هر طرحی با هر بازه زمانی و حجمی که خواستی بزن
IP ثابت یه آدرس ثابت هست که توسط شرکت فروخته میشه و بیشتر به درد مراکز خدماتی و شرکت ها میخوره نه مشترکین خانگی. برای مشترکین خانگی یه هزینه اضافه هست.

خود خودشه :دی

مشکل ندارن. بیشتر مشکلات وایمکس در ایران به خاطر عدم پوشش مناسب وایمکس و ایجاد پارازیت توسط برادارن محترم هستش! :دی
مخابرات میگه مشکل از کابل ها پوسیدگی باید باشه و خودت باید هزینه کابل های خیابونتون رو متقبل بشی یا صبر کنی نیمه ی دوم سال برای تعویض اقدام کنیم و گفتم خط جدید بدبد گفتند خط جدید 2 ماه طول می کشه و روش اینترنت پر سرعت پشتیبانی نمیشه .............

t2download
27-04-2014, 09:12
از دوستان کسی در مورد اینترانت مبین نت اطلاعاتی نداره؟قیمت تعرفش؟
به کسایی که شرکت نداشته باشن نمیدن؟:n13:

هزینه ها رو چک کردم سرسام آورند ...............

t2download
27-04-2014, 09:14
فکرکنم دارن محدودیت شبانه رو اجرا کنن. الان چهار شبه سرعتم از 130 اومده رو 40 یا 50 امشبم با اینکه ارتباطم کامل وصله یهو میبینی سایت باز نمیکنه یا دانلودام متوقف میشه بعد هرکاری میکنم ادامه نمیده بعد دو دقه درست میشه.از چند سایت و چند لینک متفاوت:n03:

با این حرفا دارم از خرید مبین نت منصرف میشم ............. برم سمت ایرانسل مثل اینکه .....................

t2download
27-04-2014, 13:51
دوستان مبین نت بگیرم یا ایرانسل ؟ یک کلام ............

dj77
27-04-2014, 13:56

پوشش داخلی اپراتورهای وایمکس رو در منطقه ای که میخوای استفاده کنی چک کردی؟ ایرانسل داره کمی بهتر از مبین نت کار می کنه مثلا ساعت شبانه رایگان داره وایمکس ایرانسل که مبین نت نداره ,ایرانسل تعرفه های نامحدود داره که مبین نت نداره و مورد دیگه ای که من به ذهنم میاد ایرانسل تیم پشتیبانی قوی تری نسبت به مبین نت داره شما زنگ بزنی مبین نت مشکل پیش بیاد برات حداقل 10تا20 دقیقه معطل میشی و هزینه تلفن زیادی برات می افته.
راستی ایرانسل هر 3ماه یکبار جشواره داره که یه سری چیزهای جزیی درش اضافه میشه که باز مبین نت نداره همچین چیزی
اگر به ADSL دسترسی نداری ایرانسل مناسبه ولی بازم میگم بستگی به منطقه شما هم داره.

t2download
27-04-2014, 15:27
پوشش داخلی اپراتورهای وایمکس رو در منطقه ای که میخوای استفاده کنی چک کردی؟ ایرانسل داره کمی بهتر از مبین نت کار می کنه مثلا ساعت شبانه رایگان داره وایمکس ایرانسل که مبین نت نداره ,ایرانسل تعرفه های نامحدود داره که مبین نت نداره و مورد دیگه ای که من به ذهنم میاد ایرانسل تیم پشتیبانی قوی تری نسبت به مبین نت داره شما زنگ بزنی مبین نت مشکل پیش بیاد برات حداقل 10تا20 دقیقه معطل میشی و هزینه تلفن زیادی برات می افته.
راستی ایرانسل هر 3ماه یکبار جشواره داره که یه سری چیزهای جزیی درش اضافه میشه که باز مبین نت نداره همچین چیزی
اگر به ADSL دسترسی نداری ایرانسل مناسبه ولی بازم میگم بستگی به منطقه شما هم داره.

من adsl داشتم 3 سال سرعت 1 مگ و الان 2 مگ ولی 20 روزه افت سرعت و قطع و وصل پیدا شده به حدی که روزانه برای سرویس 2 مگابایت سرعت دانلود روزانه شده 5 تا 15 کیلوبایت و 3 بار مخابرات رفتم چک شده نویز ندارم و می گه شرکت صبانت اشکال داره و صبانت می گه مشکل از مخابراته و مجبور شدم درخواست تخلیه بدم امروز
و من منطقه پل پنجم اهواز هستم و نمی دونم مبین نت یا ایرانسل ... بگیرم هر دو باید مرکز شهریم ساپورت کنند ...
نمی دونم یک عده می گویند ایرانسل و عده ای دیگه می گویند مبین نت
عده ای می گویند این مودم دیگری اون مودم ......................... کمکم کنید ........ چه کنم ......... من دانلود شبانه ندارم و گاهی دانلود موسیقی و وب گردی و ماهیانه 3 تا 4 گیگ شارژ کافیه منه ..............

saeeddeeas
27-04-2014, 16:24
من adsl داشتم 3 سال سرعت 1 مگ و الان 2 مگ ولی 20 روزه افت سرعت و قطع و وصل پیدا شده به حدی که روزانه برای سرویس 2 مگابایت سرعت دانلود روزانه شده 5 تا 15 کیلوبایت و 3 بار مخابرات رفتم چک شده نویز ندارم و می گه شرکت صبانت اشکال داره و صبانت می گه مشکل از مخابراته و مجبور شدم درخواست تخلیه بدم امروز
و من منطقه پل پنجم اهواز هستم و نمی دونم مبین نت یا ایرانسل ... بگیرم هر دو باید مرکز شهریم ساپورت کنند ...
نمی دونم یک عده می گویند ایرانسل و عده ای دیگه می گویند مبین نت
عده ای می گویند این مودم دیگری اون مودم ......................... کمکم کنید ........ چه کنم ......... من دانلود شبانه ندارم و گاهی دانلود موسیقی و وب گردی و ماهیانه 3 تا 4 گیگ شارژ کافیه منه ..............
اگر دانلود شبانه نداری،مبین نت بگیر مودمشم زیاد مهم نیس چون من با همه مودم ها کار کردم
اون مودمی که دوستمون گفتن خوبه ولی اگه نباشه هم موردی نیست. همه مدل هارو در یک مکان تست کردم خودم

t2download
27-04-2014, 16:33
اگر دانلود شبانه نداری،مبین نت بگیر مودمشم زیاد مهم نیس چون من با همه مودم ها کار کردم
اون مودمی که دوستمون گفتن خوبه ولی اگه نباشه هم موردی نیست. همه مدل هارو در یک مکان تست کردم خودم

چه مزیت هایی نصبت به ایرانسل داره ؟

omniahd
27-04-2014, 17:32

ببین من الان یک ساله از مبین نت استفاده میکنم عیب هایی که تو این یکسال دیدم رو میگم خودت تصمیم بگیر.

1:تعرفه های نه چندان مناسب با قیمت های بالا(شاید یکی بخواد سرعت 2 مگ برداره با گیگابایت کمتر که این نداره)
2:دانلود شبانه که اکثرا افتضاح بود جدیدا هم ساعتش کم شده هم محدود شده. (گل بود به سبزه نیز....)
3:تو این یکسال به مدت 10 روز(فکر کنم!)کامل من سیگنال نداشتم و دکل قطع بود
4:حداقل ماهی یک بار از ساعت 11 شب تا نزدیکای ساعت 5 نت رو سراسری قطع میکردن
5:نداشتن طرح نامحدود(بزارن هم باز قیمتش خیلی گرونه)
فعلا چیز دیگه ای یادم نمیاد.
و اما خوبیاش!
1:تو روز کارمو راحت راه انداخته فقط به یاد دارم یه روز شدید بهش نیاز داشتم اما سرعت در حد 5 کیلوبایت بود بعد یک ساعت درست شد. اینم بگم من واقعا روزانه استفاده نمیکنم و ممکنه روزانشم خوب نباشه و من چون استفاده ندارم بی اطلاع باشم. اینم خوبیاش!!!!!!

DariushGreat
27-04-2014, 18:21
مخابرات میگه مشکل از کابل ها پوسیدگی باید باشه و خودت باید هزینه کابل های خیابونتون رو متقبل بشی یا صبر کنی نیمه ی دوم سال برای تعویض اقدام کنیم و گفتم خط جدید بدبد گفتند خط جدید 2 ماه طول می کشه و روش اینترنت پر سرعت پشتیبانی نمیشه .............

توی تهران سر وصل شدن ADSL مون بوق قطع شد، مگه 17 قبول می کرد؟! هیچی پاشدم رفتم مخابرات منطقه آنقدر سریش شدم که بالاخره دستور رسیدگی دادن و فهمیدن مشکل از ترمینال های بین راهی ( همون باکس های داخل خیابون ها ) هست. دونه دونه چکش کردن تا برطرف کردن!!! بعد 4 روز وصل شد بالاخره!
اهواز شهر گل و بلبله!!!!! :n19::24: :34: :47: باید به اون مسئول نزدیک بشی و به زبان خودش باهاش حرف بزنی و طرح رفاقت بریزی تا کارت پیش بره. اگر اون طرف که مسئول رسیدگی به کارته عربه، باهاش عربی حرف بزن، اگر لره، باهاش لری حرف بزن، اگر هم نمی تونی به زبون خودش حرف بزنی، یکی از رفقا یا آشناها رو که بلده با خودت ببر. توی اهواز اینجوری باید کار پیش ببری... واااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااییی یی !!!!!! یعنی خدا نکنه آدم کارش گیر یه ارگان توی اهواز بیافته! بیچاره می کنن آدمو! :n15:

با توجه به سابقه خراب مبین نت به ویژه در شهر گل و بلبل اهواز، ایرانسل رو پیشنهاد میدم :n15:

ninipc
27-04-2014, 19:20
با این حرفا دارم از خرید مبین نت منصرف میشم ............. برم سمت ایرانسل مثل اینکه .....................

الان ایرانسل رو چک که می‌کردم دیدم سیستم جدیدی گذاشتن و نسبت به شهر سرعت خاص یا مدت خاصی رو می‌فروشن. مثلاً به تهرانی جماعت اکانت یک ساله سرعت یک یا دو مگ نمی‌دن. بد نیست قبل از انتخاب این بخش رو نگاه کنید و تصمیم بگیرید.

DariushGreat
27-04-2014, 20:30
الان ایرانسل رو چک که می‌کردم دیدم سیستم جدیدی گذاشتن و نسبت به شهر سرعت خاص یا مدت خاصی رو می‌فروشن. مثلاً به تهرانی جماعت اکانت یک ساله سرعت یک یا دو مگ نمی‌دن. بد نیست قبل از انتخاب این بخش رو نگاه کنید و تصمیم بگیرید.

لطفا لینکشو بده ببینیم این دیگه چه بازی ایه؟! :n15:
راستی با محاسبه کننده تعرفه هاش حال کردم. چیز باحالیه :دی

mrmostafa
27-04-2014, 21:00
یعنی چه اشتباهی کردم مودم ایرانسل تبدیلش کردم مبین نت دستم به هیجا وصل نیست بعد جابجا سدم منزل جدید مبین نت آنتنش خیلی کمه. حالا سرویس ۵۱۲ ۴ گیگ رو هم حذفش کردن ما شا اله هر روز پیشرفت میکنن. الان من ۸ گیگ نخوام کی رو باید ببینم؟؟؟

Sent from my GT-P7300 using Tapatalk

saeeddeeas
27-04-2014, 22:25
یعنی چه اشتباهی کردم مودم ایرانسل تبدیلش کردم مبین نت دستم به هیجا وصل نیست بعد جابجا سدم منزل جدید مبین نت آنتنش خیلی کمه. حالا سرویس ۵۱۲ ۴ گیگ رو هم حذفش کردن ما شا اله هر روز پیشرفت میکنن. الان من ۸ گیگ نخوام کی رو باید ببینم؟؟؟

512 چهارگیگ حذف نشده که من الان نگاه کردم

Mr.Aras
28-04-2014, 08:56

یعنی باید این مخابرات ایران را شخم زد خراب کرد و دوباره از نو ساخت. مخابرات ایران تمام توجه اش به تلفن ثابت و استفاده از اون هستش. دوره این نوع سرویس ها دیگه تموم شده.الان دوره سرویس های روی IP (مثل iptv,voip ,...) هستش. تا جایی که من میدونم الان تو بیشتر کشورها میری یه خط دیتا میگیری روی همون یه شماره تلفن (voip) هم بهت میدن اما تو ایران ...

Mr.Aras
28-04-2014, 09:02
حذف شود....................

ninipc
29-04-2014, 00:28
لطفا لینکشو بده ببینیم این دیگه چه بازی ایه؟! :n15:
راستی با محاسبه کننده تعرفه هاش حال کردم. چیز باحالیه :دی

لینک اینه. ولی چون اینجور چیزها به مرور عوض می‌شه یه عکس هم گرفتم که صحبت عوض نشه.
محاسبه هزینه و انتخاب اکانت هم واقعاً به درد ۹۰ درصد به بالای کاربرها نمی‌خوره چون به نظر همه دیگه بعد از سالها مصرف حساب کارشون دستشون هست و می‌دونن چقدر نیاز به مصرف دارن. بعد اینترنت یه بدیش این هست که سرعت و راحتی کار با اون، مصرف می‌سازه. یعنی طرف قبلاؐ سرعت کم داشته و نهایت آهنگ دانلود می‌کرده. حالا رفته سرعت مثلاؐ ۱۰ مگابیت گرفته و دیگه فیلم زیر چند گیگ حجم رو فیلم حساب نمی‌کنه.

"لینک عبارت فارسی توش داره و خراب می‌شد و اینجوری فرستادم"

saeeddeeas
29-04-2014, 10:42
لینک اینه. ولی چون اینجور چیزها به مرور عوض می‌شه یه عکس هم گرفتم که صحبت عوض نشه.
محاسبه هزینه و انتخاب اکانت هم واقعاً به درد ۹۰ درصد به بالای کاربرها نمی‌خوره چون به نظر همه دیگه بعد از سالها مصرف حساب کارشون دستشون هست و می‌دونن چقدر نیاز به مصرف دارن. بعد اینترنت یه بدیش این هست که سرعت و راحتی کار با اون، مصرف می‌سازه. یعنی طرف قبلاؐ سرعت کم داشته و نهایت آهنگ دانلود می‌کرده. حالا رفته سرعت مثلاؐ ۱۰ مگابیت گرفته و دیگه فیلم زیر چند گیگ حجم رو فیلم حساب نمی‌کنه.

"لینک عبارت فارسی توش داره و خراب می‌شد و اینجوری فرستادم"

این دیگه چه مسخره بازیه؟ یه شهر رونتر یکی ارزونتر!!! یکی سرعت بیشتر یکی کمتر!!!دو روز دیگه مبین نتم میبینه همینجوری میکنه

mehr1362
30-04-2014, 14:49
این دیگه چه مسخره بازیه؟ یه شهر رونتر یکی ارزونتر!!! یکی سرعت بیشتر یکی کمتر!!!دو روز دیگه مبین نتم میبینه همینجوری میکنه

به خاطر این هست که در بعضی شهرها کاربر به اندازه کافی جمع کرده مثل تهران ، اما بعضی شهرهای دیگه کاربر کمتری داره مثل اصفهان
من خودم اصفهانی هستم ، بالای 10 ساله سر و کارم با اینترنت هست ولی کلا اصفهان کاربرای اینترنتش حالا از هر نوع اینترنتی فرقی نداره ،
کاربرای اینترنتش خیلی کمتر از شهرای دیگه هستند در مقایسه با خوزستان ، شیراز و ....
این کار رو کرده که تو این جور شهرها کاربر جمع کنه

saeeddeeas
30-04-2014, 16:18
الان 1 مگ گرفتم ولی سرعتش روی 2 مگ بسته شده،یعنی امکان داره 2 مگ هم روی 4 مگ باشه؟

Joaquin
30-04-2014, 19:38
الان 1 مگ گرفتم ولی سرعتش روی 2 مگ بسته شده،یعنی امکان داره 2 مگ هم روی 4 مگ باشه؟
برای من که سرعتش همون 130 کیلو هست.

saeidf1
30-04-2014, 20:12
کدوم طرحش رو گرفتی دادا

hellpatrol
01-05-2014, 13:12

2 مگ نهایت سرعت دانلودش به 300 نمیرسه

MicroSystem
01-05-2014, 14:59
دوستان من طرح 2 ساله همراه مدم جيبي داشتم که فردا تموم ميشه.
طرح 512 بود ولي به اسم 128 آپگريد خريدم.
مشکل اينجا است که الان که ميخوام طرح جديد بخرم فقط يک طرح که 128 هست فعاله. امکان داره اين طرح هم اسمش 128 باشه ولي سرعتش تا 512 بره؟
اگر بخوام يک مگ يا 2 مگ بخرم چي راهي هست؟

karimz
01-05-2014, 15:15
اگر بخوام يک مگ يا 2 مگ بخرم چي راهي هست؟

راهش اینه که زنگ بزنی 096790 مشکلتو مطرح کنی تا سایر طرحها برای پنلت فعال بشه فکر کنم از سایت قدیمی مبین نت باید هزینه طرح دلخواهتو رو واریز کنی تا رزروش کنن دیگه خودشون راهنماییت میکنن فقط یه نیم ساعتی پشت خط الافی داره صبح زنگ بزنی الافیش کمتره وقتی پول طرح رو واریز کردی مودم رو 10 دیقه آف کن بعدش طرح فعال میشه هرطرحی بالاتر از 256 فعال کنی بقیه طرحها هم توی پنلت پیداشون میشه

saeeddeeas
01-05-2014, 16:19
کدوم طرحش رو گرفتی دادا

1 مگ 4 گیگ

برای من که سرعتش همون 130 کیلو هست.

تازه طرح گرفتی؟
من دیروز گرفتم طرحو

bahram_warrior
02-05-2014, 12:33
دوستانی که از طرحهای جدید استفاده کردن کسی بوده که حجم شبانش رو تموم کرده باشه ببینه چه اتفاقی میفته؟

Sent from my GT-I9300

yuzarsiff
02-05-2014, 18:02
من دارم هر شب دانلود می کنم بین یک و نیم تا دو گیگ .. باید ببینم از 16 گیگ رد شد چی میشه ..

osta_ali
02-05-2014, 20:20
به نظرتون این همه تایم اوت طبیعیه!!!

زنگ زدم میگم مشکل تایم اوت دارم میگه گوگل رو باز کن گفتم بازه .گفت پس مشکلی نداری میگم از هر 5 تا 4 تا تایم اوت میده میگه بعیده!!!!
چیکار کنم به نظر شما الان 3 روزه نتونستم درست و حسابی انلاین بازی کنم.(مودم رو هم یه بار طبق سفارش پشتیبانی ریست کردم ولی هنوز همون مشکل رو دارم تازه پینگ با مایکروسافت که میگیرم همش تایم اوت میده)

راستی 3تا انتن هم داره(28 و -71 هست)

alinobakht
02-05-2014, 23:47
دوستانی که از طرحهای جدید استفاده کردن کسی بوده که حجم شبانش رو تموم کرده باشه ببینه چه اتفاقی میفته؟

Sent from my GT-I9300

آره من یک ماهه 4 گیگ گرفتم سرعت 1 الان نزدیک 10 گیگ شبا دانلود کردم اتفاقی نیفتاده با خیال راحت دانلود کن.

bahram_warrior
03-05-2014, 00:00
آره من یک ماهه 4 گیگ گرفتم سرعت 1 الان نزدیک 10 گیگ شبا دانلود کردم اتفاقی نیفتاده با خیال راحت دانلود کن.

ممنون دوست عزیز

Sent from my GT-I9300

vanish
03-05-2014, 00:14
اعتراف وزیر، خیال متخلفان فروش اینترنت را راحت کرده است؟!

ninipc
03-05-2014, 00:34
اعتراف وزیر، خیال متخلفان فروش اینترنت را راحت کرده است؟!

مبین‌نت ماشاالله اینقدر پررو و البته پرزور هست که حتی زور وزیرش هم بهش نمی‌رسه و از اون ور با وجود انواع و اقسام خبر علیه اون دیگه آبرویی براش نمونده. ولی باز هم با کمال نجابت و صداقت ادعا می‌کنه که بهترین شرکت اینترنتی هست و دلیلش هم اون جوایزی هست که چپ و راست از طرف دستگاه‌های تحت امر جناب وزیر به شرکتهایی مثل مبین‌نت می‌دن.

NINTENDO_DS
03-05-2014, 00:58
شرکتی که برای یک‌گیگ حجم اضافه ده هزار تومن میگیره تو هر جای دنیا اینو بگین میگن داره دزدی میکنه تازه بماند که یک گیگ کامل هم نمیده

فکر نکنم سومالی هم مثل ایران باشه

Sent from my A1-810 using Tapatalk

yuzarsiff
03-05-2014, 13:30
من فک کنم مبین نت شیوه ی جدیدی پیش گرفته ! چند شب بود با نهایت سرعت حدود 150 200 با سرویس 1 مگ دان می کردم دیروز و امروز حتی سرعت دانلود روزانم پایین اومده و سرعت به حدود 70 80 رسیده یعنی در حد سرویس 512 !

jaz1364
03-05-2014, 14:54
نه
الان حدودا چهار پنج روزی است که من با دو مگ حدودا 400 کیلو تو ثانیه دانلود میکنم
قبلنا حدودا 250 بود
بعضی وقتا میاد رو 70 یا 80 که مودم رو خاموش روشن بکنم درست میشه
لعنتی خیلی گرونه
کاش تو کوچمون خط تلفن بود adsl میگرفتم با مودم رایگان

omniahd
03-05-2014, 16:32
من فک کنم مبین نت شیوه ی جدیدی پیش گرفته ! چند شب بود با نهایت سرعت حدود 150 200 با سرویس 1 مگ دان می کردم دیروز و امروز حتی سرعت دانلود روزانم پایین اومده و سرعت به حدود 70 80 رسیده یعنی در حد سرویس 512 !

گندش بزنن من الان دو هفتست سرعت شبانم نصف شده. واقعا این که میگن هر روز بدتر از دیروزه درسته. من خودم شخصا به این حرف درباره مبین نت ایمان آوردم.دیروز عصر سایتم باز نمیکرد تا چند ساعت. هی میگم بیام گوشیمو بفروشم بدم ایرانسل بگیرم میترسم اونم بد باشه بدتر حرص بخورم.اونم از وضع خطوط تلفنمون که هزارتا عیب دارن و آقایون دست به جیب نمیشن درستشون کنن. حداقل اگه شبانه رایگان بزارید مثل آدم چی میشه؟ من از کجا بیارم پول حجم اضافه رو بدم که دانلود کنم؟ اگه یه کار خوب یه درآمد خوب یه سرعت نت خوب.یه نت آزاد و ...... تو این مملکت وجود داشت خوب پولشو میدادیم اما واسه یه هزاری در اوردن تو این مملکت باید جون بکنی و همه جوره له بشی اونوقت وقت خرج کردنش که میشه هیچ ارزش نداره اون هزاری. خدایا گیر کیا افتادیم ما مردم ایران زمین.

saeidf1
03-05-2014, 16:49
والا من که تا حالا مشکلی با سرعتش نداشتم فکر کنم چون از لینکهای مستقیم استف میکنم اینجوریه

yuzarsiff
03-05-2014, 18:55
والا منم مشکلی نداشتم نمی دونم چرا اینجور شده .. حدسم اینه که اگه مبین نت قانون دو برابر حجم رو اجرا نکرده باشد ( که در حال حاضر اینجور که از شواهد پیداست اجرا نشده ) شاید اونایی که دانلود زیاد داشته باشند رو سرعتشون رو محدود کنه
من الان دقیقا سرویس روزانم حتی سرعتش بسته شده روی 512 !
شایدم موقته نمی دونم.

mrmostafa
03-05-2014, 18:56
اینکه وصع اینترنت خرابه کلا شما تمام تاپبک های ای دی اس ال - وایرلس و وایمکس بخونی همه شاکی هستن بحث اینه که همه این شرکت ها اینترنتشون از یه جا میاد و بسته به سیاست همون شرکت کیفیتش بالاتر و پایین تر میشه.
این مبین نت آشغال هم هر سری یه سرویسش حذف میکنه. الان سرویس ۵۱۲ حجم ۴ گیگ حذف کرده. بابا شاید من ۸ گیگ به دردم نخوره کی رو باید ببینم؟؟؟؟؟ یا سرویس رو بدن حجمش رو خودمون انتخاب کنیم حساب کنه. عجب بساطیه

Amin4All
03-05-2014, 19:00
دوستان وایمکس مبین نت رو میشه همه جا برد و روی لپ تاپ ازش استفاده کرد ؟
تعرفه هاش چطوریه ؟ نامحدود داره ؟ مودمش چنده ؟
از رایتل که خیلی بد تعریف میکنن .

yuzarsiff
03-05-2014, 19:05
گندش بزنن من الان دو هفتست سرعت شبانم نصف شده. واقعا این که میگن هر روز بدتر از دیروزه درسته. من خودم شخصا به این حرف درباره مبین نت ایمان آوردم.دیروز عصر سایتم باز نمیکرد تا چند ساعت. هی میگم بیام گوشیمو بفروشم بدم ایرانسل بگیرم میترسم اونم بد باشه بدتر حرص بخورم.اونم از وضع خطوط تلفنمون که هزارتا عیب دارن و آقایون دست به جیب نمیشن درستشون کنن. حداقل اگه شبانه رایگان بزارید مثل آدم چی میشه؟ من از کجا بیارم پول حجم اضافه رو بدم که دانلود کنم؟ اگه یه کار خوب یه درآمد خوب یه سرعت نت خوب.یه نت آزاد و ...... تو این مملکت وجود داشت خوب پولشو میدادیم اما واسه یه هزاری در اوردن تو این مملکت باید جون بکنی و همه جوره له بشی اونوقت وقت خرج کردنش که میشه هیچ ارزش نداره اون هزاری. خدایا گیر کیا افتادیم ما مردم ایران زمین.
کلا وایمکس اونم مبین نت همینه ب خصوص توی پینگ و باز کردن سایت .. من خودم الان سیگنالم ی مدته دچار افت شده دوباره خودش درست میشه .. توی طول روز بعضی اوقات سایت های رو مث چی باز می کنه بعضی اوقات سکته می زنه ! وضعیت اینترنت هیچ وقت تو این مملکت درست نمیشه یعنی ی افرادی هستند ک نمیخوان درست بشه نونشونو از این راه در میارن و خود شرکتها هم زا این وضعیت سود می برند هر وزیری هم بیاد فقط ی مشت وعده وعید توخالی میده ... اصن هیچ جای دنیا دیگه دانلود شبانه و محدودیت حجم معنا نداره مگر ی سری کشورهای عقب افتاده ای مث کشور ما ! طرف هر موقع خواست فیلمشو موزیکشو نرم افزارشو دانلود می کنه با بالاترین سرعت و بدون نگرانی از مصرف شدن حجم و اینترنت واقعی هم یعنی همین .. حالا ما ... ! :n27:

yuzarsiff
03-05-2014, 19:07
دوستان وایمکس مبین نت رو میشه همه جا برد و روی لپ تاپ ازش استفاده کرد ؟
تعرفه هاش چطوریه ؟ نامحدود داره ؟ مودمش چنده ؟
از رایتل که خیلی بد تعریف میکنن .

دوست عزیز برادرانه بت میگم برای آرامش اعصاب و روانت دور مبین نت رو ی خط قرمز بکش ! ما رو ک می بینی از سر ناچاری مشترکش باقی موندیم

mehr1362
03-05-2014, 19:58
سلام
امروز چهارمین روز متوالی هست که اینترنت مبین نت من از ساعت 10 صبح تا 5 بعد از ظهر قطع میشه !
سطح سیگنال هم که پائین اومده روی 50 درصد در بهترین حالت ، بازکردن صفحات به کندی اینترنت 64 کیلوبایت رسیده در حد Dialup
شبانه هم که سرعت افت کرده بیشتر اطراف 150 تا هست ، در حالی که قبلا بین 230 تا 270 بود .
--------------------------------------------------------
و اما یک خبر :
با توجه به تخفیف 25 درصدی مودم های وایمکس ایرانسل به مناسبت روز معلم که تا آخر امشب پاربرجاست ، امروز رفتم و مشترک جدید وایمکس ایرانسل شدم ، نکته ای که واقعا واسم جالب بود این بود که یک ریال از من پول اضافه نگرفتند و از اینکه حساب و کتاب ایرانسل دقیق بود خوشم اومد .
مودم وای فای مدل 130 رو که الان 200 قیمتش هست ، با توجه به تخفیف 150 تومن حساب کردند و نکته جالب اینکه مالیات بر ارزش افزوده که 8 درصد هست رو هم روی همین 150 تومن حساب کردند ، یعنی 12 تومن مالیاتش شد .
اینترنت 128 نامحدود رو انتخاب کردم که تعرفش در شهر ما 27000 تومن هست و با حساب مالیاتش 29200 تومن میشه .
1000 تومن هم بابت کپی گرفتن از قبض تلفن و کارت ملی ازم گرفتند .
جمعا 192200 تومن بابت مودم وایمکس ایرانسل مدل 130 دادم با اینترنت 128 نامحدود یکماهه .
نصف مبلغ رو دادم و قرار هست فردا برم باقی مبلغ رو بدم و مودم رو بگیرم.
اول خواستم این مودم رو کارکرده بخرم تو سایت ها که دیدم کسی زیر 170 این مودم رو نمیده ! نهایت از فرصت استفاده کردم و ثبت نام کردم .
نکته :
همون اول بسم اله به من گفتند که این تخفیف فقط شامل مودم خانگی میشه ، یعنی به عبارتی مجاز به گرفتن اینترنت بالای 128 نخواهم بود.
و البته من هم هیچ مدرکی نداشتم که تعرفه های دیگه رو بهم بدن ( شرکتی )
حالا این حرف کلی بود یا این نمایندگی از خودش در آورد نمیدونم ، ولی احتمال کمی میدم من در آری باشه چون ازینکار چیزی به جیب نماینده فروش نمیره .
من هم که از قبل آمادگی این حرف رو داشتم قبول کردم ، حداقل با اینکار 55 تومن تخفیف گرفتم !
اگه صفحات وب رو بدون درسر برام باز کنه راضی هستم ، همین الانشم 2 مگ مبین نت دارم ولی سرعتش شده مثل دیال آپ .
تا ساعت 12 امشب کسی بخواد اینترنتی ثبت نام کنه فرصت داره ، هر چند من حضوری رو ترجیح دادم .
مودم مبین نت رو هم دارم فعلا تا بعدا دربارش تصمیم بگیرم .

saeidf1
03-05-2014, 20:45
دادا دورشو خط قرمز بکش

Amin4All
03-05-2014, 22:16
دوست عزیز برادرانه بت میگم برای آرامش اعصاب و روانت دور مبین نت رو ی خط قرمز بکش ! ما رو ک می بینی از سر ناچاری مشترکش باقی موندیم

من یه نت میخام که بتونم همه جا داشته باشمش .
برا این چی پیشنهاد میکنید ؟
وایمکس ایرانسل چطوره ؟

mehr1362
03-05-2014, 23:16
وایمکس ایرانسل چطوره ؟

سلام
مبین نت شهر های بیشتری رو تحت پوشش داره ولی در بعضی شهرها همه جا آنتن نداره مثل در شهر خودم وقتی نقشه رو نگاه میکنم فقط سه قسمت دور از هم سبز هستند و باقی نواحی در حاشیه ، اما ایرانسل نقاط بسیار بیشتری از شهر رو تحت پوشش داره میتونم بگم بالای 90 درصد ، که به خاطر همین دکل های ایرانسل میتونه باشه که همه جا هستند .
به نظرم شما نقشه پوشش هر دو شرکت رو نگاه کن و ببین کدوم پوشش بیشتر و به هم پیوسته تری دارند در شهر شما ( البته این توصیه رو برای مودم های رو میزی دارم نه جیبی )
اگر گرگان هستید که فکر نکنم اونجا ایرانسل پوشش داشته باشه ، پس مجبور میشید مبین نت بگیرید که اگه از من میشنوید اصلا فکرشو هم نکنید ، من با مودم BM632W با بدبختی میتونم سیگنال بگیرم وای به حال مودم های جیبی .
شما همون GPRS استفاده کنی باور کن خیلی بهتر از مودم جیبی مبین نت هست .

ninipc
04-05-2014, 00:45
والا منم مشکلی نداشتم نمی دونم چرا اینجور شده .. حدسم اینه که اگه مبین نت قانون دو برابر حجم رو اجرا نکرده باشد ( که در حال حاضر اینجور که از شواهد پیداست اجرا نشده ) شاید اونایی که دانلود زیاد داشته باشند رو سرعتشون رو محدود کنه
من الان دقیقا سرویس روزانم حتی سرعتش بسته شده روی 512 !
شایدم موقته نمی دونم.

راستش من هم احتمال می‌دم که سیستم غیررسمی گذاشتن برای کم کردن سرعت. وگرنه من اتفاقاً از نظر سیگنال وضعیتم برخلاف سابق خیلی خوب هست و کیفیت نمی‌تونه از اون باشه. اما در مورد دانلود شبانه خیلی ضایع هست بگم که همین مبین‌نت کند و پر از مشکل بدتر از شاتل هست. من توی مبین‌نت موقتی شبها خیلی بیشتر از شاتلی که قرار بود دائمی بشم، دانلود کردم و اینجوری بره مجبورم بعد از تموم شدن سه ماهم بگردم دنبال شرکت جدید. باز شانس آوردیم برخلاف شاتل، مبین‌نت خیلی روی تنبیه و مجازات پرمصرفها کاری نمی‌کنه وگرنه وضعیت از این هم بدتر می‌شد.

ninipc
04-05-2014, 00:52
سلام
امروز چهارمین روز متوالی هست که اینترنت مبین نت من از ساعت 10 صبح تا 5 بعد از ظهر قطع میشه !
سطح سیگنال هم که پائین اومده روی 50 درصد در بهترین حالت ، بازکردن صفحات به کندی اینترنت 64 کیلوبایت رسیده در حد Dialup
شبانه هم که سرعت افت کرده بیشتر اطراف 150 تا هست ، در حالی که قبلا بین 230 تا 270 بود .
--------------------------------------------------------
و اما یک خبر :
با توجه به تخفیف 25 درصدی مودم های وایمکس ایرانسل به مناسبت روز معلم که تا آخر امشب پاربرجاست ، امروز رفتم و مشترک جدید وایمکس ایرانسل شدم ، نکته ای که واقعا واسم جالب بود این بود که یک ریال از من پول اضافه نگرفتند و از اینکه حساب و کتاب ایرانسل دقیق بود خوشم اومد .
مودم وای فای مدل 130 رو که الان 200 قیمتش هست ، با توجه به تخفیف 150 تومن حساب کردند و نکته جالب اینکه مالیات بر ارزش افزوده که 8 درصد هست رو هم روی همین 150 تومن حساب کردند ، یعنی 12 تومن مالیاتش شد .
اینترنت 128 نامحدود رو انتخاب کردم که تعرفش در شهر ما 27000 تومن هست و با حساب مالیاتش 29200 تومن میشه .
1000 تومن هم بابت کپی گرفتن از قبض تلفن و کارت ملی ازم گرفتند .
جمعا 192200 تومن بابت مودم وایمکس ایرانسل مدل 130 دادم با اینترنت 128 نامحدود یکماهه .
نصف مبلغ رو دادم و قرار هست فردا برم باقی مبلغ رو بدم و مودم رو بگیرم.
اول خواستم این مودم رو کارکرده بخرم تو سایت ها که دیدم کسی زیر 170 این مودم رو نمیده ! نهایت از فرصت استفاده کردم و ثبت نام کردم .
نکته :
همون اول بسم اله به من گفتند که این تخفیف فقط شامل مودم خانگی میشه ، یعنی به عبارتی مجاز به گرفتن اینترنت بالای 128 نخواهم بود.
و البته من هم هیچ مدرکی نداشتم که تعرفه های دیگه رو بهم بدن ( شرکتی )
حالا این حرف کلی بود یا این نمایندگی از خودش در آورد نمیدونم ، ولی احتمال کمی میدم من در آری باشه چون ازینکار چیزی به جیب نماینده فروش نمیره .
من هم که از قبل آمادگی این حرف رو داشتم قبول کردم ، حداقل با اینکار 55 تومن تخفیف گرفتم !
اگه صفحات وب رو بدون درسر برام باز کنه راضی هستم ، همین الانشم 2 مگ مبین نت دارم ولی سرعتش شده مثل دیال آپ .
تا ساعت 12 امشب کسی بخواد اینترنتی ثبت نام کنه فرصت داره ، هر چند من حضوری رو ترجیح دادم .
مودم مبین نت رو هم دارم فعلا تا بعدا دربارش تصمیم بگیرم .

یعنی جدی ایرانسل مودمهای مبین‌نت رو قبول نداره؟ یادمه قدیمها می‌گفت که یه تعدادش رو تبدیل می‌کنه و واقعاً هم این تبدیل هیچ کاری نداره. یعنی فقط یه آپگرید نرم‌افزاری هست که با توجه به شباهتهای نرم‌افزاری هر دو شرکت و اینکه بیشتر تجهیزاتشون رو هووای چینی نصب کرده، حتی همون آپگرید هم نیاز نیست. بیشتر به نظر یه سیاست اجرایی هست تا مشکل فنی. می‌خوان به زور مودم بفروشن و سود کنن.

ولی خوب شما با اینترنت ۱۲۸ دیگه نمی‌تونید همون ۶۴ کیلوبایت که گفتین کم هست رو داشته باشین. یعنی می‌تونید ماه بعد اکانت رو ارتقاء بدید یا باز هم مدرک مزاحم می‌خواد.

ninipc
04-05-2014, 00:57
وایمکس ایرانسل چطوره ؟

اگه منظورتون از این همه جا واقعاً همه جا هست که خیالتون راحت حالا حالا هیچ وایمکسی توی ایران همه جا آنتن نخواد داد و تنها راه سیم‌کارت هست. بخصوص اگه هدفتون هم استفاده زمان حرکت هست که اصلاً طرف وایمکس نرید و شرکتش مهم نیست چی باشه. ولی اگه توی شهرهای بزرگ رو منظورتون هست که بهتره بین مبین‌نت و ایرانسل و حتی شرکتهای کوچیکتر منطقه‌ای تحقیق کنید. هر کدوم به محله نصب مودم دکل نزدیکتر داشت که وضعیتی بهتری داره. منتهی خوب مشکل این تحقیق این هست که باعث می‌شه تا مودم شما دیگه قابلیت جابجایی نداشته باشه و بخاطر حفظ سیگنال ثابت بمونه.

Amin4All
04-05-2014, 15:30
اگه منظورتون از این همه جا واقعاً همه جا هست که خیالتون راحت حالا حالا هیچ وایمکسی توی ایران همه جا آنتن نخواد داد و تنها راه سیم‌کارت هست. بخصوص اگه هدفتون هم استفاده زمان حرکت هست که اصلاً طرف وایمکس نرید و شرکتش مهم نیست چی باشه. ولی اگه توی شهرهای بزرگ رو منظورتون هست که بهتره بین مبین‌نت و ایرانسل و حتی شرکتهای کوچیکتر منطقه‌ای تحقیق کنید. هر کدوم به محله نصب مودم دکل نزدیکتر داشت که وضعیتی بهتری داره. منتهی خوب مشکل این تحقیق این هست که باعث می‌شه تا مودم شما دیگه قابلیت جابجایی نداشته باشه و بخاطر حفظ سیگنال ثابت بمونه.

همه جا به اون معنی نه .
یعنی بیشتر تو خونه و همون اطراف .
با سیم کارت یعنی همون gprs ؟
کدوم یکی از اپراتور ها اینترنتش بهتره ؟ همراه اول یا ایرانسل ؟

Amin4All
04-05-2014, 15:31
سلام
مبین نت شهر های بیشتری رو تحت پوشش داره ولی در بعضی شهرها همه جا آنتن نداره مثل در شهر خودم وقتی نقشه رو نگاه میکنم فقط سه قسمت دور از هم سبز هستند و باقی نواحی در حاشیه ، اما ایرانسل نقاط بسیار بیشتری از شهر رو تحت پوشش داره میتونم بگم بالای 90 درصد ، که به خاطر همین دکل های ایرانسل میتونه باشه که همه جا هستند .
به نظرم شما نقشه پوشش هر دو شرکت رو نگاه کن و ببین کدوم پوشش بیشتر و به هم پیوسته تری دارند در شهر شما ( البته این توصیه رو برای مودم های رو میزی دارم نه جیبی )
اگر گرگان هستید که فکر نکنم اونجا ایرانسل پوشش داشته باشه ، پس مجبور میشید مبین نت بگیرید که اگه از من میشنوید اصلا فکرشو هم نکنید ، من با مودم BM632W با بدبختی میتونم سیگنال بگیرم وای به حال مودم های جیبی .
شما همون GPRS استفاده کنی باور کن خیلی بهتر از مودم جیبی مبین نت هست .

نقشه پوشش شرکت ها رو میشه لینک بدید لطفا .

mehr1362
04-05-2014, 16:14
یعنی جدی ایرانسل مودمهای مبین‌نت رو قبول نداره؟ یادمه قدیمها می‌گفت که یه تعدادش رو تبدیل می‌کنه و واقعاً هم این تبدیل هیچ کاری نداره. یعنی فقط یه آپگرید نرم‌افزاری هست که با توجه به شباهتهای نرم‌افزاری هر دو شرکت و اینکه بیشتر تجهیزاتشون رو هووای چینی نصب کرده، حتی همون آپگرید هم نیاز نیست. بیشتر به نظر یه سیاست اجرایی هست تا مشکل فنی. می‌خوان به زور مودم بفروشن و سود کنن.

ولی خوب شما با اینترنت ۱۲۸ دیگه نمی‌تونید همون ۶۴ کیلوبایت که گفتین کم هست رو داشته باشین. یعنی می‌تونید ماه بعد اکانت رو ارتقاء بدید یا باز هم مدرک مزاحم می‌خواد.

سلام
در مورد اینکه قبول داره یا نداره باید بگم نمایندگی ها همچین کاری نمیکنن اما از نظر شدن که صد در صد میشه و در یکی از فروم ها دوستی هست که اینکارو میکنه و دستمزد کارش رو میگیره ( این نمایندگی ها اعصاب ندارند همین طوریش هم نمیشه باهاشون حرف زد)
پس از نظر علمی و تئوری صد درصد میشه ، ولی باید جایی رو پیدا کنی اینکارو واست بکنه .
من دیدم تخفیف میده سریع رفتم خریدم ( مودم 200 تومنی رو 150 گرفتم )
الان واسم طرح خانگی زده نه طرح شرکتی ( برای همین بیشتر از 128 نمیتونم تعرفه انتخاب کنم )
در واقع من مدرکی هم نداشتم ، نه جواز کسب نه کارت دانشجویی
الان مودم رو گذاشتم روی یه کمد نزدیک پنجره ، و از 4 چراغ ، 2 چراغ روشن هست .
مبین نت هر جایی آنتن نداشت ، دهنم سرویس شد تا یه جا واسش پیدا کردم اما ایرانسل با اینکه در نقشه پوشش در منطقه زرد هستم اکثر جاها آنتن داره و الان که دو تا چراغش روشنه و RSSI روی 88 هست ولی سرعت دانلودش 15 کیلوبایت هست و راحت میتونم وبگردی کنم.
یعنی اگه میتونستم 512 بگیرم راحت 60 تا سرعت داشتم !
حالا بهترین جا هم که بزارم پینگش بهتر میشه و بدون مکث میشه وبگردی کرد .
هیچ نمیدونم روزی که دنبال وایمکس بودم چرا مبین نت رو انتخاب کردم ؟ فکر کنم شیطون گولم زد !
من که الان اصلا پشیمون نیستم ، از ماه بعد هم میتونم 15 تومن بدم برای 3 گیگ اینترنت 128 راحت وبگردی کنم ، حتی بزارم دانلود در یک شبانه روز 1.5 گیگ میشه دانلود کرد ، چرا باید 22 تومن بدم برای 5 گیگ اینترنت 128 مبین نت ؟
واقعا دیگه توان پرداختن تعرفه های مبین نت رو ندارم ، مودم مبین نتم هم 55 روز دیگه طرح دو مگ داره .
به فرض که میخواستم باز مشترک مبین نت باشم ، آیا میتونستم برای یک ماه طرح 2 مگ مبلغ 47 تومن بدم ؟! نمیتونستم !
من از ایرانسل خوشم اومد ، همه چیزش روی نظم و برنامه بود ، از ثبت نامش گرفته تا تحویل دادن مودمش .

ninipc
04-05-2014, 17:25
همه جا به اون معنی نه .
یعنی بیشتر تو خونه و همون اطراف .
با سیم کارت یعنی همون gprs ؟
کدوم یکی از اپراتور ها اینترنتش بهتره ؟ همراه اول یا ایرانسل ؟

بله منظورم همون GPRS یا دقیقتر EDGE هست که سریعتر هست. اگه از نظر مالی مشکلی نیست که خوب رایتل بهتر از مخابرات و ایرانسل هست. در غیراینصورت که فکر کنم بسته‌های تخفیفی ایرانسل ارزونتر می‌افته.

این هم پوشش سه شرکت وایمکس‌دار:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7%D8%B7%D9%82%20%D8%AA%D8%AD%D8%AA%20%D9%BE%D9%88% D8%B4%D8%B4

ninipc
04-05-2014, 17:28
سلام
در مورد اینکه قبول داره یا نداره باید بگم نمایندگی ها همچین کاری نمیکنن اما از نظر شدن که صد در صد میشه و در یکی از فروم ها دوستی هست که اینکارو میکنه و دستمزد کارش رو میگیره ( این نمایندگی ها اعصاب ندارند همین طوریش هم نمیشه باهاشون حرف زد)
پس از نظر علمی و تئوری صد درصد میشه ، ولی باید جایی رو پیدا کنی اینکارو واست بکنه .
من دیدم تخفیف میده سریع رفتم خریدم ( مودم 200 تومنی رو 150 گرفتم )
الان واسم طرح خانگی زده نه طرح شرکتی ( برای همین بیشتر از 128 نمیتونم تعرفه انتخاب کنم )
در واقع من مدرکی هم نداشتم ، نه جواز کسب نه کارت دانشجویی
الان مودم رو گذاشتم روی یه کمد نزدیک پنجره ، و از 4 چراغ ، 2 چراغ روشن هست .
مبین نت هر جایی آنتن نداشت ، دهنم سرویس شد تا یه جا واسش پیدا کردم اما ایرانسل با اینکه در نقشه پوشش در منطقه زرد هستم اکثر جاها آنتن داره و الان که دو تا چراغش روشنه و RSSI روی 88 هست ولی سرعت دانلودش 15 کیلوبایت هست و راحت میتونم وبگردی کنم.
یعنی اگه میتونستم 512 بگیرم راحت 60 تا سرعت داشتم !
حالا بهترین جا هم که بزارم پینگش بهتر میشه و بدون مکث میشه وبگردی کرد .
هیچ نمیدونم روزی که دنبال وایمکس بودم چرا مبین نت رو انتخاب کردم ؟ فکر کنم شیطون گولم زد !
من که الان اصلا پشیمون نیستم ، از ماه بعد هم میتونم 15 تومن بدم برای 3 گیگ اینترنت 128 راحت وبگردی کنم ، حتی بزارم دانلود در یک شبانه روز 1.5 گیگ میشه دانلود کرد ، چرا باید 22 تومن بدم برای 5 گیگ اینترنت 128 مبین نت ؟
واقعا دیگه توان پرداختن تعرفه های مبین نت رو ندارم ، مودم مبین نتم هم 55 روز دیگه طرح دو مگ داره .
به فرض که میخواستم باز مشترک مبین نت باشم ، آیا میتونستم برای یک ماه طرح 2 مگ مبلغ 47 تومن بدم ؟! نمیتونستم !
من از ایرانسل خوشم اومد ، همه چیزش روی نظم و برنامه بود ، از ثبت نامش گرفته تا تحویل دادن مودمش .

منظور من نمایندگی نبود و یادمه توی سایت خود ایرانسل زده بود که فلان مودمها قابل استفاده هستن که بین هر دو مشترک بودن.
البته بگم دو یکی دو سال پیش بحثی بود که هر دو شرکت از هم شاکی بودن و بخصوص مبین‌نت که این جابجایی مودم یه جوری بٌر زدن مشتری هست و نباید انجام بشه. بخصوص که یادمه یه مواقعی نمایندگی‌های ایرانسل تبلیغ می‌کردن که اگه از مبین‌نت ناراضی هستین، راحت و بدون خرید مودم بیائید ایرانسل. حدس می‌زنم بعد از اون موارد به توافق رسیدن که بطور مستقیم مشتری همدیگه رو جذب نکنن.

ahad_judo
05-05-2014, 10:27
دیشب راس ساعت 3 نت قطع شد و دیگه وصلم نشد.
دیگه واقعا این کار اخر نامردی بود.خاک بر سرشون.

osta_ali
05-05-2014, 12:42
کسی راهی بلد نیست این تایم اوت رو کمتر کرد؟
الان چند روزه بد تایم اوت دارم و بازی انلاین که میکنم وسط بازی میپره بیرون(سه تااز 5 تا چراغ هم روشنه)

saeidf1
05-05-2014, 12:58
کسی راهی بلد نیست این تایم اوت رو کمتر کرد؟
الان چند روزه بد تایم اوت دارم و بازی انلاین که میکنم وسط بازی میپره بیرون(سه تااز 5 تا چراغ هم روشنه)
والا برا منم اینجوریه تو ایکس لایو که میزنم همش دیسی میشه با pcهم سر بازیmw3همش تایم اوت میده جد آبادمون رو در اورد:n14:

osta_ali
05-05-2014, 13:13
والا برا منم اینجوریه تو ایکس لایو که میزنم همش دیسی میشه با pcهم سر بازیmw3همش تایم اوت میده جد آبادمون رو در اورد:n14:

برا تو هم اخیرا اینطوری شده؟(ایکس باکس رو میگم)
چون تا چند روز قبل بد نبود الان داغون شده یه بازی کامل نمیتونم انجام بدم!

saeidf1
05-05-2014, 13:28
برا تو هم اخیرا اینطوری شده؟(ایکس باکس رو میگم)
چون تا چند روز قبل بد نبود الان داغون شده یه بازی کامل نمیتونم انجام بدم!
والا بگیر نگیر داره قبلانا هر نیم ساعتی یه بار دیسی میشد الان هر ده دقیقه یه ربع

alipezhman
05-05-2014, 15:33
چرا صفحه کاربری مبین نت باز نمیشه؟ واسه همه مشکل داره؟

osta_ali
05-05-2014, 16:51

الان چک کردم برا من درست بود.

malakhak
05-05-2014, 17:27
سلام
مودمم خراب شده بود هر 10 دقیقه یک بار آنتنش می ‍‍پرید بردمش نمایندگی چکش کرد گفت خراب شده واسم عوضش کرد ولی من مودمم BM632w بود الان به جاش یه wixfmm-130 بهم داد

مودمش چطوره ؟ اگه به درد نمیخوره تا برم واسش
ظاهرش که اینگار جنس درجه 5 چینیه

malakhak
05-05-2014, 17:59
منظورش از max rat چیه ؟

alirezaveis
05-05-2014, 18:26
منظورش از max rat چیه ؟
حداکثر سرعت طرحیه که برداشتی (البته سرعت دانلود). که اینجا نشون میده طرح یه مگ داری. پایینی هم حدااکثر سرعت آپلودته

karimz
05-05-2014, 20:00

دیشب ساعت 1تا3شب نمیتونستم وارد بشم خیلی سایتا هم باز نمیشد مودم رو چندبار خاموش روشنش و جابجاش کردم تا درست شد

mehr1362
05-05-2014, 23:02
سلام
مودمم خراب شده بود هر 10 دقیقه یک بار آنتنش می ‍‍پرید بردمش نمایندگی چکش کرد گفت خراب شده واسم عوضش کرد ولی من مودمم BM632w بود الان به جاش یه wixfmm-130 بهم داد

مودمش چطوره ؟ اگه به درد نمیخوره تا برم واسش
ظاهرش که اینگار جنس درجه 5 چینیه

من هر دو تا مدل رو دارم الان ، BM632W و wixfmm-130
که روی اولی طرح از مبین نت دارم ، روی 130 طرح از ایرانسل
از نظر کیفیت ساخت که 632 بهتر هست ، اما از نظر تکنولوژی 130 فکر نمیکنم چیزی کم داشته باشه .
از نظر برد وای فای هر دو دقیقا مثل هم هستند ، از نظر گیرندگی هم 130 به نظرم خیلی قوی عمل میکنه و با RSSI 88 هم باهاش راحت وبگردی میکردم ، چیزی که هست اینکه مدل 130 بیشتر گرم میشه و اگه جای ساکتی باشید یه صدای جیز جیز ازش میاد ، چراشو نمیدونم !
توی آنتن دهی مدل 130 خیلی خیلی حساس تر هست نسبت به 632 ، با یه حرکت کوچیک سیگنالش تغییر محسوسی داره .
اما در مورد ظاهرش درسته که 632 خیلی ظریف تر به نظر میاد اما بدقیافه هم نیست که درجه 5 حساب بشه .
نکته مهم کارائیش هست که به نظرم چیزی از 632 کم نداره ، فقط باید باهاش کارکرد تا معلوم بشه جون سخت هم هست یا نه !

ninipc
06-05-2014, 00:33
من هر دو تا مدل رو دارم الان ، BM632W و wixfmm-130
که روی اولی طرح از مبین نت دارم ، روی 130 طرح از ایرانسل
از نظر کیفیت ساخت که 632 بهتر هست ، اما از نظر تکنولوژی 130 فکر نمیکنم چیزی کم داشته باشه .
از نظر برد وای فای هر دو دقیقا مثل هم هستند ، از نظر گیرندگی هم 130 به نظرم خیلی قوی عمل میکنه و با RSSI 88 هم باهاش راحت وبگردی میکردم ، چیزی که هست اینکه مدل 130 بیشتر گرم میشه و اگه جای ساکتی باشید یه صدای جیز جیز ازش میاد ، چراشو نمیدونم !
توی آنتن دهی مدل 130 خیلی خیلی حساس تر هست نسبت به 632 ، با یه حرکت کوچیک سیگنالش تغییر محسوسی داره .
اما در مورد ظاهرش درسته که 632 خیلی ظریف تر به نظر میاد اما بدقیافه هم نیست که درجه 5 حساب بشه .
نکته مهم کارائیش هست که به نظرم چیزی از 632 کم نداره ، فقط باید باهاش کارکرد تا معلوم بشه جون سخت هم هست یا نه !

به نظر خودم کلاً مودم‌های ساخت هوواوی مثل 632 یا 635 با اینکه چینی هستن از باقی مودمهای چینی یا حتی مثلاً تایوانی (ولی در اصل چینی) کیفیت و امکانات بیشتری دارن. البته بودن کسانی که مصرف کردن و نظرشون بوده که مدل WIXFMM-130 مودم بهتری بوده. توی این صفحات قبلاً بحثهایی درباره این مودم شده بود که شاید خوندش براتون جالب باشه. بخصوص که می‌دونم کسی حال گشتن بین این چند هزار صفحه تاپیک رو نداره.

karimz
06-05-2014, 19:23
WIXFMM-130 مثل ماشینای مدل پایینه پرمصرفه قدیمی و جون سخت البته فاقد پورتهای اضافی و از رده خارج اینکه آنتن تقویتی هم نداره نشوندهنده قویتر بودنشه اون مدلای آنتندار هم جنبه دکوری دارن تا کارایی و تقویت سیگنال در کل جنس چینی مفتش گرونه
دانلود دفترچه راهنمای ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])BM632W دانلود راهنمای سایر مودها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%D9%86%D8%B8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%AA%20%D9%85%D9% 88%D8%AF%D9%85%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C%20%D9%88 %D8%A7%DB%8C%D9%85%DA%A9%D8%B3)

nimajoon66
07-05-2014, 02:15
طرح‌های متنوع و بی‌سابقه مبین‌نت برای کاربران خانگی و اداری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) روابط عمومی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ اخبار و اطلاعیه ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
با توجه به درخواست‌های مکرر مشترکین اینترنت خانگی و اداری مبین‌نت که از طرح‌های عادی استفاده می‌کنند، برای افزایش تعداد و تنوع طرح‌ها، مبین‌نت طرح‌هایی با حجم بالاتر و قیمتی ارزان‌تر، به فهرست طرح‌های اینترنت خانگی و اداری خود افزوده است.
شرکت ارتباطات مبین‌نت به عنوان «برترین و تنها اپراتور سراسری وایمکس در ایران»، که هم‌اکنون خدمات ارتباطی باندپهن بی‌سیم خود را در ۳۱ استان و حدود ۱۳۰ شهر ارایه می‌کند، به درخواست مشترکین همیشگی و وفادار خود، ضمن افزایش حجم بعضی از طرح‌های قدیمی، بدون افزایش قیمت آ‌ن‌ها، طرح‌های سه ماهه را نیز به فهرست طرح‌های خانگی و اداری مبین‌نت اضافه کرده است. طرح‌های سه ماهه، ویژه‌ی مشترکینی است که قصد دارند با حجم‌های دانلود بالا اما به مدت محدود، طرح‌های خود را تمدید کنند. به‌همین منظور هم‌اکنون حجم‌های ۲۰، ۲۵ و ۴۵ گیگابایت، در قالب طرح‌های سه‌ماهه در اختیار مشترکین عزیز قرار گرفته است. لازم به توضیح است، طرح‌های ویژه‌ی یک‌ساله و دوساله‌ی مبین‌نت طبق روال قبلی و بدون تغییر در اختیار مشترکین جدید قرار دارد اما از این پس طرح‌های عادی اینترنت خانگی و اداری برای هر نوع مودم‌ رومیزی و جیبی، با شرایط ویژه و استثنایی در اختیار مشترکین قدیمی قرار خواهد گرفت. برای دریافت اطلاعات بیش‌تر در مورد هریک از این طرح‌ها و قیمت‌های آن‌ها، می‌توانید به این نشانی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در سایت مبین‌نت مراجعه کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فک کردن ما گول حرفای کثیف شونو میخوریم ........

Moayeri1372
07-05-2014, 09:40
نمیدونم واقعا مردم رو چی فرض کردن؟:n24: مردک مثلا کسی که 128 میخواد بگیر پنچ گیگ رو کجاش بزاره.
کسی که 128 میگیره نهایت مصرفش 2 تا 3 گیگه

osta_ali
07-05-2014, 10:33
شرکت ارتباطات مبین‌نت به عنوان «
برترین
و تنها اپراتور سراسری وایمکس در ایران»

چه اعتماد به نفسی دارن !

mehr1362
07-05-2014, 11:56
سزای گران فروش دزد نخریدن هست ، من وایمکس ایرانسل گرفتم ، مبین نت طرحش تموم بشه تمدید نمیکنم .
این بابایی که این متن رو نوشته دروغ نگفته از نظر خودش ! میلیون میلیون درآمد داره با جیب خودش حساب میکنه .
از بین طرح هاش الان فقط 512 یکماهه به نظرم بهتر از همه هست ، باقیش با جیب من یه نفر سازگار نیست .
یکماهه دو مگ 45 تومن با احتساب مالیاتش میشه 48 تومن ! چه خبره ؟
دروغ نمیگه : تنها اپراتور سراسری وایمکس در ایران
آب که سربالا بره ، قورباغه ابوعطا می خونه! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ninipc
08-05-2014, 02:03
طرح‌های متنوع و بی‌سابقه مبین‌نت برای کاربران خانگی و اداری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روابط عمومی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ اخبار و اطلاعیه ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
با توجه به درخواست‌های مکرر مشترکین اینترنت خانگی و اداری مبین‌نت که از طرح‌های عادی استفاده می‌کنند، برای افزایش تعداد و تنوع طرح‌ها، مبین‌نت طرح‌هایی با حجم بالاتر و قیمتی ارزان‌تر، به فهرست طرح‌های اینترنت خانگی و اداری خود افزوده است.
شرکت ارتباطات مبین‌نت به عنوان «برترین و تنها اپراتور سراسری وایمکس در ایران»، که هم‌اکنون خدمات ارتباطی باندپهن بی‌سیم خود را در ۳۱ استان و حدود ۱۳۰ شهر ارایه می‌کند، به درخواست مشترکین همیشگی و وفادار خود، ضمن افزایش حجم بعضی از طرح‌های قدیمی، بدون افزایش قیمت آ‌ن‌ها، طرح‌های سه ماهه را نیز به فهرست طرح‌های خانگی و اداری مبین‌نت اضافه کرده است. طرح‌های سه ماهه، ویژه‌ی مشترکینی است که قصد دارند با حجم‌های دانلود بالا اما به مدت محدود، طرح‌های خود را تمدید کنند. به‌همین منظور هم‌اکنون حجم‌های ۲۰، ۲۵ و ۴۵ گیگابایت، در قالب طرح‌های سه‌ماهه در اختیار مشترکین عزیز قرار گرفته است. لازم به توضیح است، طرح‌های ویژه‌ی یک‌ساله و دوساله‌ی مبین‌نت طبق روال قبلی و بدون تغییر در اختیار مشترکین جدید قرار دارد اما از این پس طرح‌های عادی اینترنت خانگی و اداری برای هر نوع مودم‌ رومیزی و جیبی، با شرایط ویژه و استثنایی در اختیار مشترکین قدیمی قرار خواهد گرفت. برای دریافت اطلاعات بیش‌تر در مورد هریک از این طرح‌ها و قیمت‌های آن‌ها، می‌توانید به این نشانی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در سایت مبین‌نت مراجعه کنید.

فک کردن ما گول حرفای کثیف شونو میخوریم ........

حق با شما هست و واقعاً ملت رو خیلی باحال فرض کردن. طرح دو مگ با ۴ گیگ دقیق ۴۲۴۰۰ بود که الان یک گیگ اضافه کردن و برخلاف دروغشون دارن می‌فروشن ۴۸۶۰۰.

ninipc
08-05-2014, 02:05
شرکت ارتباطات مبین‌نت به عنوان «

برترین

و تنها اپراتور سراسری وایمکس در ایران»

چه اعتماد به نفسی دارن !

وقتی حتی توی سایتهای خبری می‌نویسن که وزیر و سازمان تنظیم مقررات هم زورش به مبین‌نت و کلاً شرکتهای اینترنتی نمی‌رسه و بجای مجازات فقط بهشون جایزه و ایزوی الکی می‌دن که خوب اعتماد به نفس هم پیدا می‌کنن.

yasaroj
08-05-2014, 18:23
سلام
الان مبین نت روی سرویس هایی که مشتریهاش جدید تمدید می کنن سرعت اسمی را میده یا بیشتر؟ چون دیدم بعضیا گفتن جدیدا سرعت را 2 برابر می بنده مثلا 512 سرعت دانلود به جای 64 سرعت 128 میده و برای 1 مگ هم به جای 128 سرعت 256 هست
دوستان لطفا جواب بدید سرعت واقعی داره میده یا بیشتر؟

karimz
08-05-2014, 23:25
همه که دارن میرن سمت ایرانسل پییشنهاد دارم بزنین اسم اینجارو بزارین بحث و بررسی سرویس دهنده وایمکس / ایرانسل اصن مبین نت تایپیک میخواد برا چیش چه گلی بسرمون زده جز خالی کردن جیبمون
سرعتش برا من که اضاف نشده 512 = تایم رایگانش بزور تا 15تا میره تایم عادی هم نهایتش تا 60میره بیشتر 40/30/45 البته همش مودم دو چراغ روشنه چندماه پیش سه چراغی بود

Joaquin
09-05-2014, 09:30
برای شما هم سر شب قطع میشه؟؟؟

saeeddeeas
09-05-2014, 12:15
برای شما هم سر شب قطع میشه؟؟؟

من وصلم ولی سرعت خیلی کمه

mrmostafa
09-05-2014, 14:18
مبین نت اصلا 512 یکماهه 4 گیگ دیگه نداره همین 2 روز پیش تمدید کردم مجبور شدم 1 مگ بگیرم

mehr1362
09-05-2014, 17:04
مبین نت اصلا 512 یکماهه 4 گیگ دیگه نداره همین 2 روز پیش تمدید کردم مجبور شدم 1 مگ بگیرم

همین الان چک کردم ، برای من هست 512 یکماهه 4 گیگابایت

karimz
09-05-2014, 18:00
این سرعت 512 مبین نت برا همه همینه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mrmostafa
09-05-2014, 20:28

پس تازه گذاشتن. ولی الان 1 مگ و 512 هیچ فرقی ندارن. فقظ گرون تره

mrmostafa
09-05-2014, 20:29

پس تازه گذاشتن. ولی الان 1 مگ و 512 هیچ فرقی ندارن. فقظ گرون تره

saeeddeeas
10-05-2014, 00:03
1 مگ چند روزه سرعتش از 40 بیشتر نمیشه

ghadeer
10-05-2014, 09:15
سلام

چه عجب بالاخره بعد از مدت ها صفحه مشترکین از حالت بتا خارج شد؛

دوستان سرعت دانلود من تو ساعات شبانه میاد رو 40 (طرح 2 مگ 1 ماهه) ،میخوام بدونم برای همه همینطور شده ؟

mehr1362
10-05-2014, 09:20
یه مودم BM632W دارم که یکماه و نیم دیگه طرح 2 مگ داره ، کسی خواست میفروشم .

m187
10-05-2014, 15:09
بابا مبین نت هر چی ما از دستش داغونیم ولی بعضی ها واقعا دروغگو هستن چرا خبر های الکی مزنید
512 کجا برداشته شده ببینید ارتباط بی سیم همه جای دنیا گرونه نه تنها ایرانه درسته قیمت ها بالاست
سرعت خوبی نداریم محدودیت هست ولی چاره چیه با فحش و داد و بی داد مشکل حل میشه اگر مبین بفهم بود تا الان
فهمیده بود نیاز کاربر های خونگیش چیه در هر صورت هر چقدر هم که از این شرکت بدتون میاد دروغ دیگه پخش نکنید زشته

NINTENDO_DS
10-05-2014, 18:48
یه مودم BM632W دارم که یکماه و نیم دیگه طرح 2 مگ داره ، کسی خواست میفروشم .

چند میفروشی؟بدم خودمو از دست ایرانسل خلاص کنم که دیگه اعصاب واسم نزاشته

NINTENDO_DS
10-05-2014, 18:51
سلام

چه عجب بالاخره بعد از مدت ها صفحه مشترکین از حالت بتا خارج شد؛

دوستان سرعت دانلود من تو ساعات شبانه میاد رو 40 (طرح 2 مگ 1 ماهه) ،میخوام بدونم برای همه همینطور شده ؟

والا واسه من ۵۱۲ است سرعت دانلودم رو نهایت صد هست

بیخود پول پای دو مگ نده فقط اسمیه

saeidf1
10-05-2014, 20:23
بکس الان یه مگ 4 گیگ گرفتم سرعتش تا 190 میره عجیب شده

karimz
10-05-2014, 20:49
گول این زیاد شدن سرعتارو نخورین همش برا زودتر تموم شدن طرحه چه فایده ساعت رایگان که سرعت زیاد نمیشه

mer5ad
11-05-2014, 00:31
دوستان یک سوال حیاتی!
یه مودم مبین نت رو بدون ذخیره اطلاعات و کانفیگ های قبلی ریست شده! (توسط سوراخ پشت)
در حال حاضر فقط یوزر و پسورد رو دارم!
دقیقا چطوری باید یوزر و پسورد مبین نت رو مجدد به صورت درستی وارد کرد؟
در مودم وارد بخش VoIP شدم! در اونجا یک تبی داشت به اسم SIP USER! در اون قسمت می شد یوزر و پسورد رو وارد کرد، اما ازت SIP ID و SIP PORT می خواست!!!
لطفا اگر امکانش هست راهنمائی کنید.

saeidf1
11-05-2014, 06:08
گول این زیاد شدن سرعتارو نخورین همش برا زودتر تموم شدن طرحه چه فایده ساعت رایگان که سرعت زیاد نمیشه
دادا چرا شایعه فراکنی میکنی همین امشب با این سرعت یه مگ با نهایت سرعتش 200 کیلو بیت دان کرده نزدیک2.33گیگ دان کردم اینم عکسش
راستی دوستان انگار سرعتمو رو 1و5مگ بستن اینم تست سرعتش

saeidf1
11-05-2014, 07:12
دوستان یک سوال حیاتی!
یه مودم مبین نت رو بدون ذخیره اطلاعات و کانفیگ های قبلی ریست شده! (توسط سوراخ پشت)
در حال حاضر فقط یوزر و پسورد رو دارم!
دقیقا چطوری باید یوزر و پسورد مبین نت رو مجدد به صورت درستی وارد کرد؟
در مودم وارد بخش VoIP شدم! در اونجا یک تبی داشت به اسم SIP USER! در اون قسمت می شد یوزر و پسورد رو وارد کرد، اما ازت SIP ID و SIP PORT می خواست!!!
لطفا اگر امکانش هست راهنمائی کنید.

دادا تول ادرس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو بزن تو مروگر به یوز و رمز رو admin وارد کن

بعدش طبق عکسی زیر برو اونجا تو user idو user pass نام کاربری و رمزو بزن بعدشش apply رو بزن و تمام

mer5ad
11-05-2014, 09:26
دادا تول ادرس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو بزن تو مروگر به یوز و رمز رو admin وارد کن

بعدش طبق عکسی زیر برو اونجا تو user idو user pass نام کاربری و رمزو بزن بعدشش apply رو بزن و تمام

داداش کدوم عکس زیر؟
عکسی باز نمی شه!!!
در ضمن، من می دونم چطوری باید وارد مودم بشم، فقط نمی دونم کجا باید یوزر و پسورد اکانت مبین نت رو بدم!

bahram_warrior
11-05-2014, 09:30
داداش کدوم عکس زیر؟
عکسی باز نمی شه!!!
در ضمن، من می دونم چطوری باید وارد مودم بشم، فقط نمی دونم کجا باید یوزر و پسورد اکانت مبین نت رو بدم!

عکس رو گذاشته من که میبینم احتمالا ایراد از مرورگر شماست...برو قسمت وایمکس wimax بعد هم security یوزر پسورد رو وارد کن.

Sent from my GT-I9300

saeidf1
11-05-2014, 09:34
داداش کدوم عکس زیر؟
عکسی باز نمی شه!!!
از سمت چب که وارد مودم شدی یه بخش داره به اسم wimaxروش کلیک کن بعد رو بخش securityکلیک کن تو user idیوز نیم و تو user passwordهم رمزو وارد کن و گزینهapply رو در اخر بزن تمام شد:n02:

mer5ad
11-05-2014, 10:08
از سمت چب که وارد مودم شدی یه بخش داره به اسم wimaxروش کلیک کن بعد رو بخش securityکلیک کن تو user idیوز نیم و تو user passwordهم رمزو وارد کن و گزینهapply رو در اخر بزن تمام شد:n02:

سعید جان ممنونم، عکس لُود شد.
من یوزر پسورد رو وارد کردم، اما باز هم کانکت نمیشه! اکانت هم شارژ داره!
یه چیزی...
یوزر تو با MOB شروع میشه و به .net ختم میشه، اما یوزر من فقط یک عدده!!!!
حتی آخر یوزر خودمو mobinnet.net هم اضافه کردم، اما اتفاقی نیوفتاد!!!!
اینم عکس از مودم .

mer5ad
11-05-2014, 10:28
دوستان، من رفتم تو صفحه care.mobinnet.ir و اونجا USER رو گرفتم! برای تست رفتم به صفحه mobinnet.net و در اون صفحه USER و پسورد رو وارد کردم، اما می گه The user name or password you entered isn't correct. Try entering it again.
مگه پسورد اکانت همون پسوردی نیست که برای ورد به صفحه mobinnet.ir وارد می کنیم؟؟؟

saeidf1
11-05-2014, 14:05
دوستان، من رفتم تو صفحه care.mobinnet.ir و اونجا USER رو گرفتم! برای تست رفتم به صفحه mobinnet.net و در اون صفحه USER و پسورد رو وارد کردم، اما می گه The user name or password you entered isn't correct. Try entering it again.
مگه پسورد اکانت همون پسوردی نیست که برای ورد به صفحه mobinnet.ir وارد می کنیم؟؟؟
دادا یوز و رمز همونه که زیر مودم نوشته و باهاش به صفحه مشترکین میری

karimz
11-05-2014, 20:44
دادا چرا شایعه فراکنی میکنی همین امشب با این سرعت یه مگ با نهایت سرعتش 200 کیلو بیت دان کرده نزدیک2.33گیگ دان کردم اینم عکسش

من اهل شایعه پراکنی نیستم اتقاقاً طرفدار پیشرفت شرکتایی مث مبین نت هستم ولی وقتی داره پول 512 میگیره چرا از 256 کمتر میده این کمی عجیب نیست؟ این پینگ مسخره چیه؟ این سرویس دهی نیست این یچیز دیگست که بیشتر سرگردنه ها کاربرد داره...
خوشبحالت سرعتت زیادتر شده داری حالشو میبری ولی برا من که 512 دارم که هیچی نشده این از سرعت امروزش شب هم تست میگیرم رایگانش هم بزور تا 15تا میره

hellpatrol
11-05-2014, 21:04
خوشم میاد بازم میرید دنبال مبین نت, اگر می دونستید چه شرکتای دیگه هم هستند که اصلا قابل مقایسه نیستند با این مبین نت آشغال دیگه حتی یک لحظه هم فکرشو نمی کردین.یکبار گفتم کجا ولی کسی گوش نداد.فقط میام اینجا و به مبین نت میخندم.وقتی تو ساعت رایگان با وایمکس با سرعت 512 دارم با 1.1 مگ تو IDM دانلود میکنم خودتون مقایسه کنید چند برابر حتی سرعت 2 مگ مبین نت بدون هیچ محدودیت و کم شدن سرعت دانلود می کنم.وقتی شبی 15-16 گیگ دانلود میشه کرد تو 5 ساعت بازم میگید مبین نت ؟ ارزونتر هم در میاد

bahram_warrior
11-05-2014, 21:23
خوشم میاد بازم میرید دنبال مبین نت, اگر می دونستید چه شرکتای دیگه هم هستند که اصلا قابل مقایسه نیستند با این مبین نت آشغال دیگه حتی یک لحظه هم فکرشو نمی کردین.یکبار گفتم کجا ولی کسی گوش نداد.فقط میام اینجا و به مبین نت میخندم.وقتی تو ساعت رایگان با وایمکس با سرعت 512 دارم با 1.1 مگ تو IDM دانلود میکنم خودتون مقایسه کنید چند برابر حتی سرعت 2 مگ مبین نت بدون هیچ محدودیت و کم شدن سرعت دانلود می کنم.وقتی شبی 15-16 گیگ دانلود میشه کرد تو 5 ساعت بازم میگید مبین نت ؟ ارزونتر هم در میاد

کدوم ISP?
یه speedtest هم بزار
Sent from my GT-I9300

karimz
11-05-2014, 21:40
کسی هست با vuze دانلود بزنه؟ میگن سرعت چند صد برابر میشه ارزش داره بجای idm استفاده کنیم؟

ninipc
12-05-2014, 00:18

دوست عزیز هم شما درست می‌گید و هم ایشون. دیگه همه بعداز مدتها مشتری وایمکس بودن می‌فهمن که سرعت بستگی به دکل و ترافیک منطقه داره. یعنی اگه سیگنال خوب و ترافیک کم باشه، سرعت عالی هست و برعکس. من خودم دیشب دم ساعت ۷ صبح حتی سرعتم لحظاتی به ۴۰۰ کیلوبایت هم رسید ولی حیف که دم ۷ بود و باید مودم رو خاموش می‌کرد. اما خوب شبهای قبل سرعت در حد ۵۱۲ تا یک مگابیت بود و نه دو مگابیت.

ninipc
12-05-2014, 00:20

بی‌زحمت معرفی کنید. من که الان از شاتل جز دردسر و هزینه چیزی ندیدم. منطقه‌مون شلوغه و حتی با کمتر از یک مگابیت شبانه محدود می‌شم. دوستانم توی صبانت هم به شکر خوردن افتادن و گویا پارس‌آنلاین هم خوب می‌تیغه و بعد حجم می‌ده.

saeidf1
12-05-2014, 06:16
من اهل شایعه پراکنی نیستم اتقاقاً طرفدار پیشرفت شرکتایی مث مبین نت هستم ولی وقتی داره پول 512 میگیره چرا از 256 کمتر میده این کمی عجیب نیست؟ این پینگ مسخره چیه؟ این سرویس دهی نیست این یچیز دیگست که بیشتر سرگردنه ها کاربرد داره...
خوشبحالت سرعتت زیادتر شده داری حالشو میبری ولی برا من که 512 دارم که هیچی نشده این از سرعت امروزش شب هم تست میگیرم رایگانش هم بزور تا 15تا میره
داداش وضعت نتت خیلی خرابه کدوم شهری زنگ بزن شکایت کن

saeidf1
12-05-2014, 06:19
دوست عزیز هم شما درست می‌گید و هم ایشون. دیگه همه بعداز مدتها مشتری وایمکس بودن می‌فهمن که سرعت بستگی به دکل و ترافیک منطقه داره. یعنی اگه سیگنال خوب و ترافیک کم باشه، سرعت عالی هست و برعکس. من خودم دیشب دم ساعت ۷ صبح حتی سرعتم لحظاتی به ۴۰۰ کیلوبایت هم رسید ولی حیف که دم ۷ بود و باید مودم رو خاموش می‌کرد. اما خوب شبهای قبل سرعت در حد ۵۱۲ تا یک مگابیت بود و نه دو مگابیت.
اون که درست همین دیشب خواستم با سر برم تو لب تاب بعضی از سایتها رو عین چی وا میکرد بعضی ها رو نه کل اعصابم خطخطی شده ولی این تو ساعات رایگان درست میشه نمیدونم چرا؟؟

ghadeer
12-05-2014, 14:14
کسی هست با vuze دانلود بزنه؟ میگن سرعت چند صد برابر میشه ارزش داره بجای idm استفاده کنیم؟

سلام، تا جایی که بنده اطلاع دارم vuze مخصوص دانلود فایل های torrent هست، بنده یه مدت کوتاه ازش استفاده می کردم، برای دانلود torrent خوب بود.

Rossin
12-05-2014, 22:35
سلام
الان 2 ماهی میشه که از مبین نت سرویس گرفتم کمو بیش ناراضیم چون حس میکنم ترافیکو میخوره!فضایی از حجمم میشه با اینکه کار خاصی نمیکنم با نت!
حالا سوالم این که مبین نت مثل سایرین ساعاتی برای دانلود نامحدود نداره؟
من توی سایتش چیزی با این عنوان پیدا نکردم!
مرسی

NINTENDO_DS
12-05-2014, 22:56
سلام
الان 2 ماهی میشه که از مبین نت سرویس گرفتم کمو بیش ناراضیم چون حس میکنم ترافیکو میخوره!فضایی از حجمم میشه با اینکه کار خاصی نمیکنم با نت!
حالا سوالم این که مبین نت مثل سایرین ساعاتی برای دانلود نامحدود نداره؟
من توی سایتش چیزی با این عنوان پیدا نکردم!
مرسی

اون نامحدودی که اسمش نامحدود باشه نداره
ساعات رایگان داره ولی حجمیه

ninipc
13-05-2014, 00:13

نکنه این هم شده مثل تن‌تاک که براش جوک ساختن استفاده ازش همه کار می‌کنه از جمله شستن ظرفها و عوض کردن کهنه بچه‌‌ و غیره و غیره؟:n06:
درکل هر کاری کنید هرگز سرعت‌تون بیشتر از اونی که سرور بهتون اجازه می‌ده، نمی‌شه. یعنی اگه جاهایی به دلایل مختلف سرعت می‌ره، بخاطر این هست که سرور اجازه سرعت بیشتر رو داده و البته ترافیک هم کم و اتصال هم خوب بوده. یعنی نمی‌شه با یه اکانت مثلاً یک مگ، در حد ۱۰۰ مگابیت دانلود کرد.

الان هم IDM جدید با ۳۲ کانکشن همزمان، بیشترین اتصال رو می‌ده و جوری هست که خودش هم گفته که امکان داره این تعداد بالای اتصال رو همه سرورها ﴿مثل سرورهای نازنین وطنی﴾ اجازه ندن و بدتر باعث کم شدن سرعت بشه. قضیه‌اش مثل رانندگی پرگاز و ترمز مکرر هست که برخلاف تصور خیلی‌ جاها از یه رانندگی معقول که ترمز رو به حداقل می‌رسونه، کندتر هست. چون مشابه رانندگی توی دانلود هم باید برای هر اتصال، اول وصل شدن به سرور و تبادل اطلاعات شناسایی انجام بشه و بعد سرعت شتاب بگیره که اگه این دفعات تعدادش زیاد باشه، بدتر سرعت رو کم می‌کنه.
یعنی IDM الان هم بهترین هست ولی با انتخاب معقول تعداد کانکشن بسته به شرکتی اینترنتی و ساعت دانلود. و البته Vuze هم همونطور که ghadeer عزیز گفتن مخصوص دانلود تورنت هست و نه دانلود مستقیم.

Rossin
13-05-2014, 01:02
اها مرسی
با اینکه خیلی تفاوت چندانی نداره ولی میدونی چه ساعاتی هستن؟

osta_ali
13-05-2014, 01:22
اها مرسی
با اینکه خیلی تفاوت چندانی نداره ولی میدونی چه ساعاتی هستن؟

3شب تا 7 صبح ولی بیشتر از 2برابر حجم طرحت نمیتونی دانلود کنی.

Joaquin
13-05-2014, 08:14
اخیرا پست های اسپم توی این تاپیک زیاد شده. لطفا رعایت کنید.

DariushGreat
13-05-2014, 10:48
نکنه این هم شده مثل تن‌تاک که براش جوک ساختن استفاده ازش همه کار می‌کنه از جمله شستن ظرفها و عوض کردن کهنه بچه‌‌ و غیره و غیره؟:n06:
درکل هر کاری کنید هرگز سرعت‌تون بیشتر از اونی که سرور بهتون اجازه می‌ده، نمی‌شه. یعنی اگه جاهایی به دلایل مختلف سرعت می‌ره، بالای بخاطر سرور اجازه سرعت بیشتر رو داده و البته ترافیک هم کم و اتصال هم خوب بوده. یعنی نمی‌شه با یه اکانت مثلاً یک مگ، در حد ۱۰۰ مگابیت دانلود کرد.

الان هم IDM جدید با ۳۲ کانکشن همزمان، بیشترین اتصال رو می‌ده و جوری هست که خودش هم گفته که امکان داره این تعداد بالای اتصال رو همه سرورها ﴿مثل سرورهای نازنین وطنی﴾ اجازه ندن و بدتر باعث کم شدن سرعت بشه. قضیه‌اش مثل رانندگی پرگاز و ترمز مکرر هست که برخلاف تصور خیلی‌ جاها از یه رانندگی معقول که ترمز رو به حداقل می‌رسونه، کندتر هست. چون مشابه رانندگی توی دانلود هم باید برای هر اتصال، اول وصل شدن به سرور و تبادل اطلاعات شناسایی انجام بشه و بعد سرعت شتاب بگیره که اگه این دفعات تعدادش زیاد باشه، بدتر سرعت رو کم می‌کنه.
یعنی IDM الان هم بهترین هست ولی با انتخاب معقول تعداد کانکشن بسته به شرکتی اینترنتی و ساعت دانلود. و البته Vuze هم همونطور که ghadeer عزیز گفتن مخصوص دانلود تورنت هست و نه دانلود مستقیم.

درباره برنامه Vuze من چیزی نمیدونستم. دیشب وقتی اینجا دیدم دربارش صحبت شده و گفتید برای تورنته دانلود و نصب کردم. عجیب جواب میده!!! :دی دمتون گرم :n16:
راستی جدیدا مبین نت برخی موارد سرعت رو پیش از سقف قرارداد می بنده، از دید روانشناسی برای اینه که حرص و ولع دانلود رو در کاربر بالا ببره و کاری کنه که زودتر حجمش تموم بشه :n15:سیاست خیلی کثیفیه که مبین نت پیش گرفته.
موندم امیدوارتون کنم یا ناامید... پروانه کسب مبین نت برای یه سال دیگه اعتبار داره و همراه اول گفته تمدیدش نمی کنه. حالا این که چه اتفاقی برای شرکت و کاربرانش بیافته، الله اعلم! احتمالا در یه شرکت دیگه ادغام بشید اما اون شرکت کدومه اینم باز معلوم نیست.

پ.ن: من تنتاک ندارم، نمیدونم چجوریاست و اصلا هم علاقه ای ندارم بدونم!!! ولی پرفکت استپز دارم. خداییش اوایل اصلا نمیدونستم چی چی هست و همینجوری خریدمش! :دی ولی واقعا جواب میده، دیر خسته میشم توی پیاده روی...

paperstar
13-05-2014, 11:14
3شب تا 7 صبح ولی بیشتر از 2برابر حجم طرحت نمیتونی دانلود کنی.جدیدا فهمیدم که سرعت اینترنت ساعت 6 صبح خیلی بالاست، همین طور که میدونین سرعت دانلود شبانه پایین تر از حالت عادیه. به نظرتون ممکنه ساعت 6-7 مجانی نباشه و الکی گفته باشن تا 7؟

NINTENDO_DS
13-05-2014, 11:26
درباره برنامه Vuze من چیزی نمیدونستم. دیشب وقتی اینجا دیدم دربارش صحبت شده و گفتید برای تورنته دانلود و نصب کردم. عجیب جواب میده!!! :دی دمتون گرم :n16:
راستی جدیدا مبین نت برخی موارد سرعت رو پیش از سقف قرارداد می بنده، از دید روانشناسی برای اینه که حرص و ولع دانلود رو در کاربر بالا ببره و کاری کنه که زودتر حجمش تموم بشه :n15:سیاست خیلی کثیفیه که مبین نت پیش گرفته.
موندم امیدوارتون کنم یا ناامید... پروانه کسب مبین نت برای یه سال دیگه اعتبار داره و همراه اول گفته تمدیدش نمی کنه. حالا این که چه اتفاقی برای شرکت و کاربرانش بیافته، الله اعلم! احتمالا در یه شرکت دیگه ادغام بشید اما اون شرکت کدومه اینم باز معلوم نیست.

پ.ن: من تنتاک ندارم، نمیدونم چجوریاست و اصلا هم علاقه ای ندارم بدونم!!! ولی پرفکت استپز دارم. خداییش اوایل اصلا نمیدونستم چی چی هست و همینجوری خریدمش! :دی ولی واقعا جواب میده، دیر خسته میشم توی پیاده روی...

یا امام حسین

خدا کنه ایرانسل نخردش که بدبخت میشیم

hellpatrol
13-05-2014, 11:30

وایمکس داتک 512 - حجمی و ساعت رایگان از 2 تا 7 صبح بدون هیچ محدودیتی
اینم برای دوستان عزیزی که میخواستند سرعتم رو ببینند.سوالی بود در خدمتم

bahram_warrior
13-05-2014, 12:04
آقا میشه همین مبین نت رو تبدیل کرد یا باید مودم جدا گرفت؟ شما خودت جدا مودم گرفتی دوست عزیز؟

Sent from my GT-I9300

hellpatrol
13-05-2014, 15:32
آقا میشه همین مبین نت رو تبدیل کرد یا باید مودم جدا گرفت؟ شما خودت جدا مودم گرفتی دوست عزیز؟

Sent from my GT-I9300

نه دوست عزیز چون مودم خودشون رو به صورت امانی یهتون میدن فقط مودمهای خودشون رو قبول می کنند.مودم مبین نت رو خیلی راحت میتونید بفروشید.خیلی مشتری براش هست

bahram_warrior
13-05-2014, 20:32
نه دوست عزیز چون مودم خودشون رو به صورت امانی یهتون میدن فقط مودمهای خودشون رو قبول می کنند.مودم مبین نت رو خیلی راحت میتونید بفروشید.خیلی مشتری براش هست

آقا تهرانی؟
راجب پوشش منطقه ایش نقشه ای پیدا نکردم.

Sent from my GT-I9300

hellpatrol
13-05-2014, 22:24
آقا تهرانی؟
راجب پوشش منطقه ایش نقشه ای پیدا نکردم.

Sent from my GT-I9300

بله تهرانم و وایمکسش فقط برای تهرانه , البته دوستم که شیراز هستش از adsl هم راضیه.
اینم نقشه :

ninipc
14-05-2014, 00:35
جدیدا فهمیدم که سرعت اینترنت ساعت 6 صبح خیلی بالاست، همین طور که میدونین سرعت دانلود شبانه پایین تر از حالت عادیه. به نظرتون ممکنه ساعت 6-7 مجانی نباشه و الکی گفته باشن تا 7؟

علت سرعت بالاتر سر این هست که کلاً‌ دو دسته مشتری ساعتهای مجانی داریم. اونهایی که خودشون شب‌زنده‌دار هستن و دم‌دم‌های صبح می‌خوابن و اونهایی که از انواع و اقسام برنامه‌های مدیریت دانلود استفاده می‌کنن و خودشون اول وقت می‌خوابن و برنامه تا دم ۷ صبح دانلود می‌کنه. بیشتر شدن سرعت چه توی مبین‌نت و چه همه جاهای دیگه سر همون شب‌زنده‌دارها هست که دم صبح تعدادشون کم می‌شه.

saeidf1
14-05-2014, 06:46
علت سرعت بالاتر سر این هست که کلاً‌ دو دسته مشتری ساعتهای مجانی داریم. اونهایی که خودشون شب‌زنده‌دار هستن و دم‌دم‌های صبح می‌خوابن و اونهایی که از انواع و اقسام برنامه‌های مدیریت دانلود استفاده می‌کنن و خودشون اول وقت می‌خوابن و برنامه تا دم ۷ صبح دانلود می‌کنه. بیشتر شدن سرعت چه توی مبین‌نت و چه همه جاهای دیگه سر همون شب‌زنده‌دارها هست که دم صبح تعدادشون کم می‌شه.
والا من که شب زنده داری نمیکنم با برنامه auto power onخودش سر ساعت 3:2دقیفه روشن و ساعت6:59خاموش میشه راحت و بدون دردسر

Mr.Aras
14-05-2014, 09:14
...
...

به احتمال زیاد به خاطر مجوز نسل چهارم یا همون 4G هست اگر بتونن مجوز این نسل را بگیرن، وایمکس جمع میشه، مودم هاش هم دیگه به هیچ دردی نمیخوره باید دوباره از نو رفتم مودم نسل چهارم گرفت.

prong
14-05-2014, 09:48
از دوستان كرجي خواهش ميكنم كه بيان و تجربه شون رو در چند ماه اخير از كيفيت سرويس هاي مبين نت به اشتراك بزارن...من ميخوام وايمكس مبين نت بگيرم در محدوده ايستگاه راه آهن كرج...ميخوام بدونم آتن دهي و كيفيتش تو اين منطقه چطوره؟؟

bahram_warrior
14-05-2014, 12:08
به احتمال زیاد به خاطر مجوز نسل چهارم یا همون 4G هست اگر بتونن مجوز این نسل را بگیرن، وایمکس جمع میشه، مودم هاش هم دیگه به هیچ دردی نمیخوره باید دوباره از نو رفتم مودم نسل چهارم گرفت.

خبری از مجوز 4G نیس...تازه از اواخر شهریور انحصاری بودن 3G رایتل تموم میشه و همراه اول هم قراره تازه نسل سوم رو ارائه بده.

Sent from my GT-I9300

saeidf1
14-05-2014, 20:05
از دوستان كرجي خواهش ميكنم كه بيان و تجربه شون رو در چند ماه اخير از كيفيت سرويس هاي مبين نت به اشتراك بزارن...من ميخوام وايمكس مبين نت بگيرم در محدوده ايستگاه راه آهن كرج...ميخوام بدونم آتن دهي و كيفيتش تو اين منطقه چطوره؟؟
والا دادا قبل که تخماتیکی بود الان یه یه ماهی هست که سرعتش دو برابر شده که اونم همش کلکه برا زود خالی شدن حجمت بسته هاشم کمر شکنه این تجربه 2 ساله من از مبین نت:n02:

sharpy
14-05-2014, 21:14
مودمم رسیت کارخونه کردم حالا دیگه اون صفحه مبینت نمیاد.
اشتراکم تموم شده بود .اون صفحه تمدید قبل رسیت میومد.اما الان وقتی مودم رو روشن میکنم دیگه هیچی نمیاد بالا
چجوری باز تنظیمش کنم؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

sharpy
14-05-2014, 22:00
مودمم رسیت کارخونه کردم حالا دیگه اون صفحه مبینت نمیاد.
اشتراکم تموم شده بود .اون صفحه تمدید قبل رسیت میومد.اما الان وقتی مودم رو روشن میکنم دیگه هیچی نمیاد بالا
چجوری باز تنظیمش کنم؟

درست شد باید بری تو تنظیمات مودم wimax بعد security و یوزر و پسورد روی جلد مودم رو وارد کنید و رسیت .
درست شد اما من که دیگه با این تعرفه های داغون تمدید نمیکنم

ninipc
15-05-2014, 00:27
والا من که شب زنده داری نمیکنم با برنامه auto power onخودش سر ساعت 3:2دقیفه روشن و ساعت6:59خاموش میشه راحت و بدون دردسر

خوب شما از اون دسته هستین که توی بیشتر شدن سرعت دم صبحها تاثیری ندارین، چون یکسره دارین دانلود می‌کنید.

saeed.tgold
15-05-2014, 00:37
DariushGreat[/B];8221377]موندم امیدوارتون کنم یا ناامید... پروانه کسب مبین نت برای یه سال دیگه اعتبار داره و همراه اول گفته تمدیدش نمی کنه. حالا این که چه اتفاقی برای شرکت و کاربرانش بیافته، الله اعلم! احتمالا در یه شرکت دیگه ادغام بشید اما اون شرکت کدومه اینم باز معلوم نیست.

منبع خبر ؟

DariushGreat
15-05-2014, 02:21

والا یه بنده خدایی بود از کرج که شدییییییییییییییدا سنگ مبین نت رو به سینه میزد و مغلطه میکرد! یه چند وقتیه که پیداش نیست! :دی فکر کنم فهمیده مبین نت چه جواهریه!!! :n09:
کیفیت سرویس بستگی به منطقه زندگی، پوشش آنتندهی وایمکس، پارازیت، فاصله از آنتن BTS، فاصله از سطح زمین و... داره. میخوای ببینی وضعیت وایمکس توی محلتون چطوره اول برو سایت مبین نت پوشش داخلی رو بررسی کن. بعدش ببین نزدیک ترین دکل همراه اول تا خونتون چند متره. بعد هم ببین احیانا نزدیک خونتون پایگاه بسیج نباشه! بی شوخی میگم چون معمولا پایگاه ها یکی از محل های نشر امواج پارازیت هستن! :n29: بعد این که دست آخر به این بستگی داره که طبقه چندم باشه خونتون. هرچی بالاتر باشه بهتره برات.
معمولا هم مودم رو دم پنجره بذاری بهتر جواب میگیری

saeidf1
15-05-2014, 06:08
بکس بدبخت شدم فکر کنم ابن قانون دوبرابر رو جرا کردن دیشب گذاشتم برا دانلود 10 مگ هم نگرفته امشب دوباره تست میکنم خبرشو میدم

Mr.Aras
15-05-2014, 09:22
خبری از مجوز 4G نیس...تازه از اواخر شهریور انحصاری بودن 3G رایتل تموم میشه و همراه اول هم قراره تازه نسل سوم رو ارائه بده.

Sent from my GT-I9300

اگر اطلاعات دوستمون دقیق باشه دست کم یک سال دیگه از مجوز مبین نت مونده و تا جایی هم که من اطلاع دارم گفتن تا آخر امسال تکلیف 4G را معلوم میکنن(خدا عالمه). سال گذشته هم تو خبرها اومده بود که قراره مبین نت به طور آزمایشی 4G را توی یکی از مناطق تهران روی یه BTS پیاده کنه ولی بعد زدن زیرش (بازهم خدا میدونه)

DariushGreat
15-05-2014, 11:11
اگر اطلاعات دوستمون دقیق باشه دست کم یک سال دیگه از مجوز مبین نت مونده و تا جایی هم که من اطلاع دارم گفتن تا آخر امسال تکلیف 4G را معلوم میکنن(خدا عالمه). سال گذشته هم تو خبرها اومده بود که قراره مبین نت به طور آزمایشی 4G را توی یکی از مناطق تهران روی یه BTS پیاده کنه ولی بعد زدن زیرش (بازهم خدا میدونه)

هیچ چیز درباره خدمات اینترنت در ایران تضمین شده نیست! ولی در یکی از خبرگزاری ها خوندم که همراه اول نسبت به مبین نت ابراز نارضایتی کرده و گفته مبین نت داره ضرر میده برای همراه اول. سال بعد به احتمال قوی پروانه اش رو تمدید نمی کنه!

danielo
15-05-2014, 12:26
من اینترنت 2 مگ دارم و سرعتم چه در روز و چه در شب حدود 250 هست و یک جورایی انگار قفل هست و از اون بالاتر نمیره .دلیلش چیه و ایا طبیعی هست؟

saeed.tgold
15-05-2014, 12:44
هیچ چیز درباره خدمات اینترنت در ایران تضمین شده نیست! ولی در یکی از خبرگزاری ها خوندم که همراه اول نسبت به مبین نت ابراز نارضایتی کرده و گفته مبین نت داره ضرر میده برای همراه اول. سال بعد به احتمال قوی پروانه اش رو تمدید نمی کنه!

تمدید نشه تکلیف مبین نت چیه ؟
باید خودشون BTS اختصاصی بزنن ؟

saeidf1
15-05-2014, 12:49
من اینترنت 2 مگ دارم و سرعتم چه در روز و چه در شب حدود 250 هست و یک جورایی انگار قفل هست و از اون بالاتر نمیره .دلیلش چیه و ایا طبیعی هست؟
دادا قبلا ضریب اشتراکش 1به8بوده و الان شده 1به4 که یه مگ تقسیم بر4 میشه تقریبا200 کیلوبیت که سرعته منه الان از ماه بعد 2 مگ نگیر که هیچ فرقی با 1 مگ نداره راستی داداش تا حالا دوبرابر حجمت دان کردی قطع نشدی؟

DariushGreat
15-05-2014, 13:22
تمدید نشه تکلیف مبین نت چیه ؟
باید خودشون BTS اختصاصی بزنن ؟

نه، تجهیزات سر جاش میمونه ولی از نظر نام شرکت و سهامی و اپراتوری با یک یا چند شرکت دیگه ادغام میشه. از اونجایی که بعد از مبین نت، ایرانسل در مرکز چند استان پوشش داره، احتمالا با ایرانسل ادغام بشه. اگرنه میره برای داتک. شاید هم تقسیم بشن بین این دو... دقیقا مثل لایزر که وقتی منحل شد کاربران وایمکسش شوت شدن سمت مبین نت و کاربران ADSL هم تقسیم شدن بین فن آوا و آسیاتک ( آسیاتک بیشتر سهم برد )
البته قطعی نیست! شاید اگر 4G راه بیافته مبین نت دوباره بیافته روی دور سود دهی و همراه اول بخواد نگهش داره. برای همینه که میگم در ایران هیچ چیز قطعی نیست، ولی ما باید همیشه آماده باشیم و حواسمون جمع باشه که ضرر نکنیم.

پ.ن: راستی دیشب خواب دیدم مبین نت داره 4G عرضه می کنه! مودم هاش خیلی عجیب و غریب بودن!!! :دی خدا بخیر کنه....!!! :n09:

DJ_EBI
15-05-2014, 17:15

سلام
فکر کنم بچه محل هستیم منم سمت شقایق ها هستم حدود 2 سالی میشه که دارم (اینجا چون خطمون pcm بود مجبور شدم برم سمت این آشغال ) اوایل کیفیتش خوب بود الان چند وقته افتضاح شده و گرون :n21: آنتن هم که باسه من که طبقه دوم هستم گاهی اوقات رو 46 47 درصد الان که دارم این پستو میزارم رو 29! احتمالا اونجا آنتن نده آدرس دقیقتونو بگو چون من چند جا همین دورو اطراف تست کردم (تو شهرک راه آهن که آنتن میداد ) (نزدیکترین دکل حدود 3 4 کیلومترر فاصله داره تا اینجا پشتیبانی میگفت ) در نهایت اگه مشکل نداره خط تلفنتون adsl بگیر به هیچ عنوان پیشنهاد نمیشه بیای مبین نت ایرانسل و رایتل باسه من اینجا 100% آنتن داره

saeed.tgold
15-05-2014, 19:11
نه، تجهیزات سر جاش میمونه ولی از نظر نام شرکت و سهامی و اپراتوری با یک یا چند شرکت دیگه ادغام میشه. از اونجایی که بعد از مبین نت، ایرانسل در مرکز چند استان پوشش داره، احتمالا با ایرانسل ادغام بشه. اگرنه میره برای داتک. شاید هم تقسیم بشن بین این دو... دقیقا مثل لایزر که وقتی منحل شد کاربران وایمکسش شوت شدن سمت مبین نت و کاربران ADSL هم تقسیم شدن بین فن آوا و آسیاتک ( آسیاتک بیشتر سهم برد )
البته قطعی نیست! شاید اگر 4G راه بیافته مبین نت دوباره بیافته روی دور سود دهی و همراه اول بخواد نگهش داره. برای همینه که میگم در ایران هیچ چیز قطعی نیست، ولی ما باید همیشه آماده باشیم و حواسمون جمع باشه که ضرر نکنیم.

پ.ن: راستی دیشب خواب دیدم مبین نت داره 4G عرضه می کنه! مودم هاش خیلی عجیب و غریب بودن!!! :دی خدا بخیر کنه....!!! :n09:

ایشالله که اینطور نشه برای کاربران خرابه
مبین نت اگه یه خورده مشتری مدار می بود خیلی جایگاهش بهتر می بود

saeeddeeas
15-05-2014, 20:04
محدودیت شبانه فعلا اجرا نشده من توی 10 روز حدود 20 گیگ دانلود کردم.فعلا با خیال راحت دانلود کنید

ninipc
16-05-2014, 00:39

مطمئن باشید همین الانش هم مبین‌نت یا باقی شرکتهای اینترنتی شدید سودده هستن. مشکل زیاد بودن سود نیست. مشکل نشتی شدید سود هست که باعث شده مدیران راضی نباشن. یعنی مدیره دلش می‌خواد سالی مثلاً یک میلیارد دلار سود کنه، ولی یک میلیون دلار سود می‌کنه. منظورم دندون گرد و طمع‌کار بودن صاحبان شرکتها هست که هر چقدر هم که سود می‌کنن،‌باز هم براشون کم هست.

saeidf1
16-05-2014, 06:20
محدودیت شبانه فعلا اجرا نشده من توی 10 روز حدود 20 گیگ دانلود کردم.فعلا با خیال راحت دانلود کنید
آره دادا پریشب دانلود نکرد فهمیدم مشکل از سیگنالها بوده شهرمون هوا بارونی بودش امشب خدارو شکر دان کرد بدون مشکلی ممنون از اطلاع رسانیت

saeed.tgold
16-05-2014, 08:36
مطمئن باشید همین الانش هم مبین‌نت یا باقی شرکتهای اینترنتی شدید سودده هستن. مشکل زیاد بودن سود نیست. مشکل نشتی شدید سود هست که باعث شده مدیران راضی نباشن. یعنی مدیره دلش می‌خواد سالی مثلاً یک میلیارد دلار سود کنه، ولی یک میلیون دلار سود می‌کنه. منظورم دندون گرد و طمع‌کار بودن صاحبان شرکتها هست که هر چقدر هم که سود می‌کنن،‌باز هم براشون کم هست.

مطمئنا همینطوره ، سود نداشت براشون خودشون جمع میکردن نیازی به همراه اول نبود جلو شونو بگیره :n24:
ولی ای کاش اینده نگر بودن و مشتری مدار

alipezhman
16-05-2014, 15:12
دوستان چرا نمیشه وارد حساب کاربری شد؟ همگانیه؟ هیچ راهی نداره ؟؟ لعنتی اصن مبین نت معلوم نیست چه مرگشه

alichoopa
16-05-2014, 20:10
دوستان فک کنم محدودیت شبانه رو اجرا کردن دو گیگ ازم کم شد :(((

bahram_warrior
16-05-2014, 23:22

اوه اوه...بیچاره شدیم که!
شما مودم رو سر ساعت 3 ریست کردی؟ واسه تستش امشب اینکارو بکن و کلا 50-100 مگ دانلود بزن ببین کم میکنه همچنان یا نه.

Sent from my GT-I9300

danielo
17-05-2014, 04:02
دادا قبلا ضریب اشتراکش 1به8بوده و الان شده 1به4 که یه مگ تقسیم بر4 میشه تقریبا200 کیلوبیت که سرعته منه الان از ماه بعد 2 مگ نگیر که هیچ فرقی با 1 مگ نداره راستی داداش تا حالا دوبرابر حجمت دان کردی قطع نشدی؟نه عزیز کم نشده

saeidf1
17-05-2014, 07:19
نه والا از من که کم نشده

alichoopa
17-05-2014, 11:36
اوه اوه...بیچاره شدیم که!
شما مودم رو سر ساعت 3 ریست کردی؟ واسه تستش امشب اینکارو بکن و کلا 50-100 مگ دانلود بزن ببین کم میکنه همچنان یا نه.

Sent from my GT-I9300
آخه من هیچوخ ریست نمیکردم کم نمیکرد:((

saeidf1
17-05-2014, 12:15
آخه من هیچوخ ریست نمیکردم کم نمیکرد:((
دادا یه عکس از صفحه ساعات مصرفت بزار ببینیم

alichoopa
17-05-2014, 13:56
توی نمودار که اصن قاطیه 1 ماه پیشه

bahram_warrior
17-05-2014, 15:53
توی نمودار که اصن قاطیه 1 ماه پیشه

این عکسی که گذاشتی فایده نداره....اون بالا محدوده تاریخ رو بکن 25/2/93 تا 27/2/93 بعد دکمه صدور گزارش رو بزن و اسکرین شات بزار از کل صفحه.

Sent from my GT-I9300

alichoopa
17-05-2014, 18:22
این عکسی که گذاشتی فایده نداره....اون بالا محدوده تاریخ رو بکن 25/2/93 تا 27/2/93 بعد دکمه صدور گزارش رو بزن و اسکرین شات بزار از کل صفحه.

Sent from my GT-I9300

دوست عزیز پایینشو دقت کن از 28 فروردین به بعدو نداره!!!!!!

bahram_warrior
17-05-2014, 18:54

تاریخو درست کن...همین کاری که گفتم بکن درست میشه...واسه منم همین مشکلو داره...

Sent from my GT-I9300

ninipc
18-05-2014, 00:09
دادا قبلا ضریب اشتراکش 1به8بوده و الان شده 1به4 که یه مگ تقسیم بر4 میشه تقریبا200 کیلوبیت که سرعته منه الان از ماه بعد 2 مگ نگیر که هیچ فرقی با 1 مگ نداره راستی داداش تا حالا دوبرابر حجمت دان کردی قطع نشدی؟

به نظر که اشتباه محاسباتی دارین. من این چند ساله که مشترک مبین‌نت بودم همیشه اشتراک حجمی رو می‌زده یک به چهار و فقط مال نامحدودها رو می‌گفت یک به ده (یک به هشت مال شرکتهای ADSL) بود.
برای سرعت هم در حال یک به چهار، اگه دو مگ رو چهار قسمت کنیم می‌شه ۵۱۲ و نه ۲۵۶ یا رند شده به قول شما ۲۰۰ کیلوبیت.
در مورد سرعت هم اگه طرح ویژه دارین،‌ عادت مبین‌نت هست که اولش حال بده. بعد که طرح رو تمدید یا عوض کردین، تلافی می‌کنه. یعنی اگه کسی طرح ویژه یک مگابیت با سرعت خوب داره فکر نکنه همیشه سرعتش خوب خواهد موند.

nice 2000
18-05-2014, 00:14
دوستان مدتیه OpenDNS وصل نمیشه!!!! برای شما هم اینطوره؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

208.67.222.222
208.67.220.220

ninipc
18-05-2014, 00:15
مطمئنا همینطوره ، سود نداشت براشون خودشون جمع میکردن نیازی به همراه اول نبود جلو شونو بگیره :n24:
ولی ای کاش اینده نگر بودن و مشتری مدار

آخه عزیزم مردم ایران بخاطر شرایط انحصاری اقتصاد ایران مجبورن خرید کنن و برای همین هم شرکتها نیاز ندارن که مشتری‌مدار باشن. الان مبین‌نت رو هم خیلی‌ها اجباری دارن و مجبورن باهاش سر کنن. علت هم برای اینکه چون شرکتهای دیگه وضعیتشون دست کمی از مبین‌نت ندارن یا اصولاً دسترسی به اینترنت ADSL ندارن. یا مثلاً این شرکتهایی که صحبت می‌شه اگه روزی مبین‌نت ورشکست شد بیاد تقسیم بشه بین اونها، خیلی خوبن؟ چه ایرانسل و چه آسیاتک و باقی وضعیتشون خرابه. یعنی اگه روزی این اتفاق بیافته وضع بهتر نمی‌شه که بدتر هم می‌شه.

saeidf1
18-05-2014, 05:15
دوستان مدتیه OpenDNS وصل نمیشه!!!! برای شما هم اینطوره؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

208.67.222.222
208.67.220.220
دادا اینا هیچ کدوم جواب نمیده من قبلا تست کردم فقط 4.2.2.4 کار میده

m187
18-05-2014, 17:02
کسی مودم مبین نت واسه فروش نداره میخرم هر کس داره نوع مودم و قیمت رو برام پیغام کنه

bahram_warrior
18-05-2014, 17:39

شما هنوزم موفق نشدی تاریخو دستی درست کنی اسکرین شات بزاری؟

Sent from my GT-I9300

new_folder
18-05-2014, 19:15
بیشتر سرویس دهنده های داخلی متاسفانه سرویس کننده هستند نه سرویس دهنده..

bahram_warrior
19-05-2014, 17:56
دوستان خبری از اعمال محدودیت شبانه نیس؟همچنان بدانلودیم؟

Sent from my GT-I9300

saeidf1
19-05-2014, 19:14
دوستان خبری از اعمال محدودیت شبانه نیس؟همچنان بدانلودیم؟

Sent from my GT-I9300
دادا من که تو این ده روز نزدیک 23 گیگی دان کردم هنوز خبری نیست

bahram_warrior
19-05-2014, 20:42
دادا من که تو این ده روز نزدیک 23 گیگی دان کردم هنوز خبری نیست

والا چندروز پیش یکی از دوستان همینجا گفت 2 گیگ از حجمم رفته و یه اسکرین شات درست حسابی نذاشت،مارو ترسوند...دمت گرم داداش.

Sent from my GT-I9300

ninipc
19-05-2014, 22:50
والا چندروز پیش یکی از دوستان همینجا گفت 2 گیگ از حجمم رفته و یه اسکرین شات درست حسابی نذاشت،مارو ترسوند...دمت گرم داداش.

Sent from my GT-I9300

یه احتمال هم برای اینجور کم کردنها هست و اون هم اینکه کسی دانلود پیوسته حجیم (مثل یه فایل چند صد مگابایتی داشته)‌ و زمان یکی از محدوده‌ها (محدوده اول تایم مجانی یا محدوده آخر) هنوز دانلود می‌کرده و سرور اون رو به حساب مصرف عادی گذاشته و ازش کم کرده. یادمه قدیم می‌گفتن همچین وضعیتی هست که مجبور بودیم مودم رو بخصوص شبها قبل از ساعت مجانی ریستارت کنیم که مشکل پیش نیاد. منتهی الان هم اینطور شده یا نه رو دقیق نمی‌شه مطمئن بود.

alichoopa
20-05-2014, 16:28
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این خبرو بخونید

DariushGreat
20-05-2014, 20:57
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این خبرو بخونید

یادمه سال 88 - 89 بود که یکی از بچه هایی که کسی رو در شرکت زیرساخت ارتباطی کشور داشت میگفت که دولت تصمیم داره کل کشور رو تحت پوشش وایمکس قرار بده و شبکه ADSL رو یواش یواش جمع کنه. برای همینه که خطوط رو دارن تبدیل به فیبر نوری می کنن. اون موقع استدلالش به نظرم منطقی میومد. چون خطوط که فیبر نوری میشدن شرکتا نمی تونستن اینترنت ارائه بدن، مخابرات هم اینترنت نمیداد. وایمکس هم در انحصار داتک و لایزر بود و ایرانسل هم تازه به جمعشون ملحق شده بود. همچنین لایزر هم مدام دم از پوشش سراسری وایمکس و وایرلس میزد. ولی از وقتی سپاه سهامدار شرکت زیرساخت ارتباطات شد، همه چیز بهم ریخت. لایزر منحل شد، داتک محدود شد، ایرانسل فقط تونست مجوز چند مرکز استان و اخیرا چند شهر رو بگیره، مبین نت که 100% برای خود سپاه هست مثل قارچ رشد کرد و کل کشور رو گرفت...
در یه کلمه بگم سرتون رو درد نیارم. هرگز نمیتونن مثل کشورای دیگه ارائه خدمات بدن. و السلام!

ninipc
21-05-2014, 01:29
یادمه سال 88 - 89 بود که یکی از بچه هایی که کسی رو در شرکت زیرساخت ارتباطی کشور داشت میگفت که دولت تصمیم داره کل کشور رو تحت پوشش وایمکس قرار بده و شبکه ADSL رو یواش یواش جمع کنه. برای همینه که خطوط رو دارن تبدیل به فیبر نوری می کنن. اون موقع استدلالش به نظرم منطقی میومد. چون خطوط که فیبر نوری میشدن شرکتا نمی تونستن اینترنت ارائه بدن، مخابرات هم اینترنت نمیداد. وایمکس هم در انحصار داتک و لایزر بود و ایرانسل هم تازه به جمعشون ملحق شده بود. همچنین لایزر هم مدام دم از پوشش سراسری وایمکس و وایرلس میزد. ولی از وقتی سپاه سهامدار شرکت زیرساخت ارتباطات شد، همه چیز بهم ریخت. لایزر منحل شد، داتک محدود شد، ایرانسل فقط تونست مجوز چند مرکز استان و اخیرا چند شهر رو بگیره، مبین نت که 100% برای خود سپاه هست مثل قارچ رشد کرد و کل کشور رو گرفت...
در یه کلمه بگم سرتون رو درد نیارم. هرگز نمیتونن مثل کشورای دیگه ارائه خدمات بدن. و السلام!

واقعیت هم نمی‌تونن و با شرایط فعلی نباید هم بتونن. صحبتی که این آقای مدیرعامل فوروم وایمکس کرده مثل این می‌مونه که بگه مردم متمدن دنیا بین انتخاب مثلاً لامبورگینی و فراری یا بوگاتی درگیرن. اما بهتر می‌دونیم که مردم ایران بین انتخاب روآ و پراید و نهایت خانواده سمند-405 درگیرن. منظورم این هست که اینها در مورد تکنولوژی روز آمریکا و اروپا و مقایسه‌اش با آینده حرف می‌زنن. در صورتی که توی ایران ما هنوز به گذشته اینها هم نزدیک نشدیم، چه برسه به حال و حتی آینده اونها.

ولی جالبه که خبر اومدنش به مبین‌نت رو در تمام گوگل و حتی خود سایتشون هم نتونستم پیدا کنم. موندم که اصلاً طرف اومده یا خیال کردن که اومده. ولی این نکته دوم هم جالبه که رئیس هیات مدیره و یکی از اعضاء ارشد فوروم وایمکس هر دو ایرانی هستن و جایی نشنیده بودم که ازشون تعریف کنن. شاید از اون ایرانی‌هایی هستن که فقط اسم ایرانی بودن رو یدک می‌کشن. این هم لیست مدیرانش:

karimz
23-05-2014, 01:18
کسانی که ویگردی زیادی دارند خیلی از حجم دانلود طرحشون بخاطر بنرها و پاپ آپهای تبلیغی مصرف میشه بنابراین افزونه ads block روی مرورگر خود نصب کنید برای کروم عالی کار میده و همه تبلیغات رو حذف میکنه

saeidf1
23-05-2014, 10:30
کسانی که ویگردی زیادی دارند خیلی از حجم دانلود طرحشون بخاطر بنرها و پاپ آپهای تبلیغی مصرف میشه بنابراین افزونه ads block روی مرورگر خود نصب کنید برای کروم عالی کار میده و همه تبلیغات رو حذف میکنه
ممنون والا به قرآن این تبلیغات پدرمون رو در ارود

saeeddeeas
23-05-2014, 19:21
جدیدا مودم مبین نت کم شده،کسی مودم برای فروش نداره؟

alipezhman
25-05-2014, 01:26
دوستان امشب با فیلتر شکن ها مشکل نداشتید شما؟ واسه من لامصب هی قظع میشه

paperstar
25-05-2014, 19:47
سلام بچه ها یه دو هفته ایه مانده حجم من روی 3/04 گیگ مونده و تغییر نمی کنه تو قسمت آخرین میزان دریافت و ارسالم تا 21 اردیبهشت فقط داره، هرچه هم محدوده تاریخ رو عوض می کنم و صدور گزارش رو می زنم فایده نداره صفحه نمودارش خالی میاد. کس دیگه این مشکلو نداره؟

danielo
27-05-2014, 02:52
شما قعطی مکرر در اینترنت مبین نت ندارید.مخصوصا 3 به بعد این اتفاق برام میوفته !!!!

saeidf1
27-05-2014, 06:45
شما قعطی مکرر در اینترنت مبین نت ندارید.مخصوصا 3 به بعد این اتفاق برام میوفته !!!!
نه والا بزنم به تخته من که ندارم

k200
27-05-2014, 10:24
یه مودم وایمکس مبین نت مدل DX350 دارم میفروشم هر کس خواست ایمیل و قیمتشو تو پیام خصوصی بزاره
از مودمش راضیم کاملا سالمه و حدود دو سه سالی دارم الان فقط از ADSL استفاده می کنم و فریموری هم روش نصب نکردم
انتقال مودم بصورت رسمی چطوریه؟

Amin4All
27-05-2014, 13:03
دوستان این مودم های وایمکس که اینجا زده :

قیمت هاشون رو کسی اطلاع داره تقریبا ؟
از لحاظ انتن دهی مثلا مودم جیبی با رومیزی فرق داره ؟ در کل کسی تست کرده ؟

================

در مورد تعرفه هاش :

الان من ماهی حدود 3 گیگ + دانلود شبانه رایگان بخام کدوم طرح رو میتونم انتخاب کنم به نظرتون ؟ مودم رو باید خرید یا خودشون با اون طرح میدن بهت ؟

mrmostafa
27-05-2014, 13:31
مبین نت خیلی دزد شده و بی پدر و مادر. الان 512 با حجم 4 گیگ رو اضافه کرد بعد 1 مگ 4 گیگ رو حذف کرده. مثلا باشه چه اتفاقی براش میافته؟؟؟؟ اون موقع 512 حذف شده بود مجبور شدم 1 مگ بکیرم الان حذف شده و 512 اضافه شده. من که دیگه مبین نت رو میذارم کنار و ای دی اس ال میگیرم. هزینه هر گیگ اضافه اش هم 3000 تومان هست میتونم 3 گیگ بگیرم به جای اینکه 10 هزار بدم به 1 گیگ مبین نت

B.i.r.i.y.a
27-05-2014, 13:41
مبین نت خیلی دزد شده و بی پدر و مادر. الان 512 با حجم 4 گیگ رو اضافه کرد بعد 1 مگ 4 گیگ رو حذف کرده. مثلا باشه چه اتفاقی براش میافته؟؟؟؟ اون موقع 512 حذف شده بود مجبور شدم 1 مگ بکیرم الان حذف شده و 512 اضافه شده. من که دیگه مبین نت رو میذارم کنار و ای دی اس ال میگیرم. هزینه هر گیگ اضافه اش هم 3000 تومان هست میتونم 3 گیگ بگیرم به جای اینکه 10 هزار بدم به 1 گیگ مبین نت

عجب!
تصمیم درستی گرفتی دوست عزیز، ولی خب آخه شما که امکان استفاده از Adsl رو داشتی چرا تا حالا از وایمکس استفاده کردی!؟
بنظرم هرکی بتونه از Adsl استفاده کنه و مشکلی در این مورد نداشته باشه اشتباه محضه اگه بره وایمکس بگیره.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

saeidf1
27-05-2014, 15:43
دادا واقعا حذف کرده یه مگ 4 گیگ رو من 15 روز پیش زدم الان تا تموم نشه طرحم معلوم نیست که حذف شده یا نه دوستان یه نگاه کنن خبرشو بدن ببینم دوباره بدبخت شدم

k200
27-05-2014, 20:05
پستم 10 نشده نمی تونم ارسال خصوصی داشته باشم
قیمت فروشم 150 تومنه

saeeddeeas
27-05-2014, 21:04

منم چند شبه دقیقا ساعت 3 قطع میشه!!!

داداش حذف نشده،احتمالا شما این طرح رو انتخاب کردی واسه همین توی لیست دیده نمیشه،512 هم قبلا حذف نشده بود.کلا هر طرحی انتخاب کنید اون طرح رو توی لیست نمیتونید ببینید

دادا واقعا حذف کرده یه مگ 4 گیگ رو من 15 روز پیش زدم الان تا تموم نشه طرحم معلوم نیست که حذف شده یا نه دوستان یه نگاه کنن خبرشو بدن ببینم دوباره بدبخت شدم
نه داداش حذف نشده من خودم همیشهطرح 1 برمیدارم
:n01:

new_folder
28-05-2014, 01:54
سلام دوستان. من مودم رو میزی دارم که کنار pc گذاشتمش روی میز کامپیوتر. اما نمیدونم چرا بعضی شبا سه تا آنتن میده بعضی شبا 1 دونه. تقریبا 1 شب درمیون این قضیه تکرار میشه. وقتی هم یکی آنت میده سرعت خیلی افت میکنه. این در حالیه که جاش ثابته و حتی یک میلیمتر هم تکون نمیخوره. اعصابم خورده واقعا. شما میگید دلیلش چی میتونه باشه ؟

saeidf1
28-05-2014, 06:18
سلام دوستان. من مودم رو میزی دارم که کنار pc گذاشتمش روی میز کامپیوتر. اما نمیدونم چرا بعضی شبا سه تا آنتن میده بعضی شبا 1 دونه. تقریبا 1 شب درمیون این قضیه تکرار میشه. وقتی هم یکی آنت میده سرعت خیلی افت میکنه. این در حالیه که جاش ثابته و حتی یک میلیمتر هم تکون نمیخوره. اعصابم خورده واقعا. شما میگید دلیلش چی میتونه باشه ؟
برا منم اینطوریه کاریش نمیشه کرد:n03:

k200
28-05-2014, 09:36

بنظرم شرایط جوی باعث تغییر کیفیت میشود و تنظیمات یک بار دیگه چک کن این دو تا اعداد پایین رو بهتر کنی کیفیت آنتن دهی بالا میره

RSSI: عددی منفی است و هرچه بزرگ‌تر باشد، بهتر است.
CINR: عددی مثبت است و هرچه بزرگ‌تر باشد، بهتر است.

عوامل مؤثر بر کیفیت WiMax

عوامل محیطی همچون پوشش گیاهی منطقه، ارتفاع درختان، وجود کوه‌ها، دره‌ها و حتی سطح آب رودخانه‌ها و دریاچه‌ها باعث ایجاد انعکاس و چند مسیرگی‌های رادیویی می‌شوند.
شرایط آب و هوایی
معماری مختلف شهرها، حتی در بهترین طراحی‌ها نیز ممکن است نقاط کوری را ایجاد کند.
آلودگی‌های فرکانسی در پهنای باند مورد استفاده نیز سطح سیگنال دریافتی را تخریب می‌کند.

osta_ali
28-05-2014, 11:28
بنظرم شرایط جوی باعث تغییر کیفیت میشود و تنظیمات یک بار دیگه چک کن این دو تا اعداد پایین رو بهتر کنی کیفیت آنتن دهی بالا میره

CINR: عددی مثبت است و هرچه بزرگ‌تر باشد، بهتر است.

عوامل مؤثر بر کیفیت WiMax

عوامل محیطی همچون پوشش گیاهی منطقه، ارتفاع درختان، وجود کوه‌ها، دره‌ها و حتی سطح آب رودخانه‌ها و دریاچه‌ها باعث ایجاد انعکاس و چند مسیرگی‌های رادیویی می‌شوند.
شرایط آب و هوایی
معماری مختلف شهرها، حتی در بهترین طراحی‌ها نیز ممکن است نقاط کوری را ایجاد کند.
آلودگی‌های فرکانسی در پهنای باند مورد استفاده نیز سطح سیگنال دریافتی را تخریب می‌کند.

اگه اشتباه نکنم این درستر باشه:

RSSI: عددی منفی است و هرچه کوچکتر باشد، بهتر است.
نه:

t2download
28-05-2014, 11:53

منم همه می گفتند مبین نت بگیر بهتر هست ولی من ایرانسل گرفتم و خدا رو شکر از همه نظر بهتره و شبانه رایگانش هم از 1 شب هست و قیمت ها هم عالی و قطعی اصلآ ....................... 2 روز پیش گرفتم تخفیف 25 درصد داره تا امروز ...............

تعرفه‌های عمومی وایمکس ایرانسل برای همه کاربران

دوره
سرعت
(کیلوبیت بر ثانیه)
حجم ترافیک رایگان کل دوره
(گیگابایت)
قیمت
(ریال)
استان

دوره
سرعت
(کیلوبیت بر ثانیه)
حجم ترافیک رایگان کل دوره
(گیگابایت)
قیمت
(ریال)
استان

یک ماهه
۱۲۸
۳
۱۳۲,۰۰۰
آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، تهران، خراسان رضوی، خوزستان و فارس

۱۲۸
۵
۲۲۰,۰۰۰
تهران، البرز و خوزستان

۱۲۸
پنج گیگابایت ویژه با ضریب اشتراک یک به یک
۲۲۰,۰۰۰
آذربایجان شرقی، خراسان رضوی و فارس

۱۲۸
نامحدود
۲۷۰,۰۰۰
آذربایجان شرقی، اصفهان، خراسان رضوی و فارس

۱۲۸
نامحدود
۴۴۰,۰۰۰
تهران، البرز و خوزستان

۲۵۶
۳
۱۶۵,۰۰۰

۲۵۶
۵
۲۴۰,۰۰۰
تهران، البرز و خوزستان

۲۵۶
نامحدود
۳۲۰,۰۰۰

۲۵۶
نامحدود
۴۸۰,۰۰۰
تهران، البرز و خوزستان

۵۱۲
۴
۲۲۰,۰۰۰

۵۱۲
۸
۴۰۰,۰۰۰
تهران، البرز و خوزستان

۵۱۲
نامحدود
۴۸۰,۰۰۰

۵۱۲
نامحدود
۶۰۰,۰۰۰
تهران، البرز و خوزستان

۱۰۲۴
۱۰
۵۴۰,۰۰۰

۱۰۲۴
نامحدود
۸۰۰,۰۰۰

۲۰۴۸
۱۲
۶۶۰,۰۰۰

۲۰۴۸
نامحدود
۱,۲۵۰,۰۰۰

سه ماهه
۱۲۸
۳
۱۴۰,۰۰۰
آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، خراسان رضوی، خوزستان و فارس

۲۵۶
۳
۱۸۰,۰۰۰

۵۱۲
۶
۳۲۰,۰۰۰

۱۰۲۴
۹
۶۳۰,۰۰۰

۲۰۴۸
۹
۷۰۰,۰۰۰

شش ماهه
۱۲۸
۶
۲۷۰,۰۰۰

۲۵۶
۶
۳۲۰,۰۰۰

۵۱۲
۱۲
۶۳۰,۰۰۰

۱۰۲۴
۱۵
۹۶۰,۰۰۰

۲۰۴۸
۱۵
۱,۰۶۰,۰۰۰

یک ساله
۱۲۸
۱۲
۵۲۰,۰۰۰

۱۲۸
۳۶
۱,۴۲۶,۰۰۰
فقط تهران

۲۵۶
۱۲
۶۳۰,۰۰۰

۲۵۶
۳۶
۱,۸۳۶,۰۰۰
فقط تهران

۵۱۲
۱۸
۹۶۰,۰۰۰

۵۱۲
۴۸
۲,۴۸۵,۰۰۰
فقط تهران

۱۰۲۴
۲۴
۱,۵۰۰,۰۰۰

۲۰۴۸
۲۴
۱,۶۵۰,۰۰۰

مصرف آزاد
۱۲۸
بر اساس پرداخت
۸۹ ریال
به ازای هر مگابایت
آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، خراسان رضوی و فارس

۲۵۶
بر اساس پرداخت
۸۹ ریال
به ازای هر مگابایت
آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، خراسان رضوی و فارس

omniahd
28-05-2014, 23:39
دوستان شماره های تلفن ثابت اصفهان رو یه جورایی عوض کردن کلا حالا بنظرتون منی ک فیبر نوری بودم میتونم adsl بگیرم الان یا ربطی نداره؟؟؟؟ تنکس

ninipc
29-05-2014, 00:20
اگه اشتباه نکنم این درستر باشه:

RSSI: عددی منفی است و هرچه کوچکتر باشد، بهتر است.
نه:

چون گفته نشده که قدر مطلق هست یا نه پس عدد منفی هر چی بزرگتر بشه یعنی به صفر نزدیک می‌شه و از عدد منفی با قدر مطلق بیشتر، بزرگتر هست. برای مثال صفر ناقابل از منفی صد بزرگتر هست.

Mr.Aras
29-05-2014, 08:42
دوستان شماره های تلفن ثابت اصفهان رو یه جورایی عوض کردن کلا حالا بنظرتون منی ک فیبر نوری بودم میتونم adsl بگیرم الان یا ربطی نداره؟؟؟؟ تنکس
نه عزیزم این فقط یه تغییر نرم افزاری بود، متاسفانه تا این کافوهای نوری آشغال تعویض (منهدم :n02:) نشن در رو همون پاشنه میگرده.

yuzarsiff
29-05-2014, 13:42
الان چند ماه از قانون دو برابر حجمی که مبین نت اعلام کرد گذشته و خوشبختانه اجرا نشده.
شنیدید میگن کسی رو به مرگ بگیر تا به تب راضی بشه ؟
مبین نت اومد دو ساعت از ساعات شبانه رو کم کرد و در کنارش این قانون رو قرار داد که همه ی توجه ها معطوفش بشه و اون مسئله ی کم شدن دو ساعت از ساعات شبانه به فراموشی سپرده بشه.
در واقع به نظر من این فقط یه سیاست مبین نت بود. هم توجه افراد رو از مورد اول که همون کم شدن ساعات شبانست برداره و هم اینکه نوعی اولتیماتوم هم به افراد داده باشه که ما در حال کنترل حجم هستیم و دو برابر دانلود کنید فلان میشه و مشترکین بی اطلاع ؛ از ترس اینکه حجم اصلیشون رو از دست بدهند شروع کنند به کنترل حجم دانلود شبانشون.
مبین نتی که هنوز نتونسته یه صفحه ی مشترکین درست حسابی طراحی کنه بخواد حوصله این رو داشته باشه که بشینه محاسبه کنه آیا ما در طول شب دوبرابر حجم دانلود می کنیم یا خیر و بعد وقتی بذاره برای طراحی قسمتی جهت مشاهده ی حجم مصرف شده ی شبانه برای مشترک !

saeidf1
29-05-2014, 14:23
الان چند ماه از قانون دو برابر حجمی که مبین نت اعلام کرد گذشته و خوشبختانه اجرا نشده.
شنیدید میگن کسی رو به مرگ بگیر تا به تب راضی بشه ؟
مبین نت اومد دو ساعت از ساعات شبانه رو کم کرد و در کنارش این قانون رو قرار داد که همه ی توجه ها معطوفش بشه و اون مسئله ی کم شدن دو ساعت از ساعات شبانه به فراموشی سپرده بشه.
در واقع به نظر من این فقط یه سیاست مبین نت بود. هم توجه افراد رو از مورد اول که همون کم شدن ساعات شبانست برداره و هم اینکه نوعی اولتیماتوم هم به افراد داده باشه که ما در حال کنترل حجم هستیم و دو برابر دانلود کنید فلان میشه و مشترکین بی اطلاع ؛ از ترس اینکه حجم اصلیشون رو از دست بدهند شروع کنند به کنترل حجم دانلود شبانشون.
مبین نتی که هنوز نتونسته یه صفحه ی مشترکین درست حسابی طراحی کنه بخواد حوصله این رو داشته باشه که بشینه محاسبه کنه آیا ما در طول شب دوبرابر حجم دانلود می کنیم یا خیر و بعد وقتی بذاره برای طراحی قسمتی جهت مشاهده ی حجم مصرف شده ی شبانه برای مشترک !
آره والا منم تا حالا تو این بیست روزی که از طرحم گذشته نزدیک45گیگی دان کردم خدارو شکر که اجراش نکردن راستی چند وقت پیش زنگ زدم نمایندگیش گفتم که خداوکیلی این طرح اجرا شده یا نه گفت که اگه از دوبرابر بیشتر مصرف کنی از حجم اصلیت کم میکنه اینکارا رو برا ترسوندن ما استفاده میکنن

javad_746
29-05-2014, 22:49
من مبین نت دارم.
تو یک کلمه فقط می تونم بگم آشغاله..
بزرگترین مشکلش هم اختلال های اعصاب خردکنش هست.. من که دیگه طاقت ندارم. می خوام ADSL بگیرم. دارم تحقیق می کنم ببینم کدوم شرکت اختلال کمتری داره.

ninipc
30-05-2014, 00:39
من مبین نت دارم.
تو یک کلمه فقط می تونم بگم آشغاله..
بزرگترین مشکلش هم اختلال های اعصاب خردکنش هست.. من که دیگه طاقت ندارم. می خوام ADSL بگیرم. دارم تحقیق می کنم ببینم کدوم شرکت اختلال کمتری داره.

در مورد این تحقیق حتماً خوب دقت کنید. من خودم شاتل گرفتم که از نظر سرعت تک کانکشن چیز خوبی هست. اما از نظر دانلود شبانه و یا کلاً اکانتهای به اصطلاح نامحدود واقعاً جای بد و بدردنخوری هست. تا اینجا حجم شبانه مبین‌نت به حجم شاتل می‌چربه.

javad_746
30-05-2014, 07:59
در مورد این تحقیق حتماً خوب دقت کنید. من خودم شاتل گرفتم که از نظر سرعت تک کانکشن چیز خوبی هست. اما از نظر دانلود شبانه و یا کلاً اکانتهای به اصطلاح نامحدود واقعاً جای بد و بدردنخوری هست. تا اینجا حجم شبانه مبین‌نت به حجم شاتل می‌چربه.

چشم.. حتما.
تا الات نتیجه گرفتم پارس آنلاین خوبه.. ولی باید بیشتر بررسی کنم.
حجم شبانه واسم مهم نیست زیاد.. عدم اختلال در طول روز خیلی مهمتره... این مبین نت دیوانه کرده منو.
در ضمن حجم شبانه مبین نت هم فکر نکنم بعد از اون محدودیت مسخرشون دیگه چندان جالب باشه.!

hasht_sh782
30-05-2014, 11:14
با سلام
دوستان عزیز من قصد فسخ قرارداد مبین نت یا کلا واگذاری مودم مبین نت 9200 را دارم ممکنه بگید چیکار باید کرد؟و کجا اقدام کرد؟
ممنون از راهنمایی دوستان

ninipc
31-05-2014, 23:35
با سلام
دوستان عزیز من قصد فسخ قرارداد مبین نت یا کلا واگذاری مودم مبین نت 9200 را دارم ممکنه بگید چیکار باید کرد؟و کجا اقدام کرد؟
ممنون از راهنمایی دوستان

اگه منظورتن این هست که بیان پول رو کامل بهتون پس بدن که در بخش اعظم کار این مورد اتفاق نمی‌افته. یعنی مجبورین مودم رو نگه دارین (یا بفروشین) و باقی پول مصرف نشده رو هم ندید بگیرین. در یه صورت می‌شه پول باقیمونده رو پس گرفت که خود مبین‌نت قبول کنه که مشکل از طرف خودش هست که این هم البته خیلی کم اتفاق می‌افته. بخصوص بعد از این مشکلات اخیر و شکایت کاربرها فکر کنم اینقدر درخواست فسخ زیاد باشه که زیر بارش نره.

chavosh_e
01-06-2014, 18:43
سلام دوستان.
من تقریبا نزدیک به دو سال هست که دارم از سرویس وایمکس مبین نت استفاده میکنم. چون محلی که زندگی میکنم adsl نمیدن.
این مبین پدر منو در آورده. سرعت که افتضاح. پینگ رو هم قربونش برم بهترین حالتش رو 400 هست. الانم که دمشون گرم دانلود شبانشون رو هم بدون هیچ گونه اطلاع رسانی به کاربراشون محدود کردن (دزدی علنی تو روز روشن) خلاصه اصلا راضی نیستم و از سر اجبار هست که دارم استفاده میکنم
میخواستم بدونم که توی شرکت هایی که وایمکس میدن، داتک و ایرانسل از مبین نت بهترن؟ یا نه؟
اگر مبین نت بهتر هست آیا اینجا تاپیکی وجود داره که حداقل یه سری تنظیمات رو آموزش داده باشه که سرعتش یه مقدار بهتر بشه
اگر کسی راهنمایی کنه ممنون میشم

ase_pase
01-06-2014, 18:59
سلام دوستان.
من تقریبا نزدیک به دو سال هست که دارم از سرویس وایمکس مبین نت استفاده میکنم. چون محلی که زندگی میکنم adsl نمیدن.
این مبین پدر منو در آورده. سرعت که افتضاح. پینگ رو هم قربونش برم بهترین حالتش رو 400 هست. الانم که دمشون گرم دانلود شبانشون رو هم بدون هیچ گونه اطلاع رسانی به کاربراشون محدود کردن (دزدی علنی تو روز روشن) خلاصه اصلا راضی نیستم و از سر اجبار هست که دارم استفاده میکنم
میخواستم بدونم که توی شرکت هایی که وایمکس میدن، داتک و ایرانسل از مبین نت بهترن؟ یا نه؟
اگر مبین نت بهتر هست آیا اینجا تاپیکی وجود داره که حداقل یه سری تنظیمات رو آموزش داده باشه که سرعتش یه مقدار بهتر بشه

والا از کيفيت داتک خبری ندارم اما ايرانسل شايد قبلا يک دوره ای بهتر بوده باشه اونم اگه از شانست منطقه و آنتني که بهش وصلي خلوت باشن که واسه اونم تضميني نيست.
همين ايرانسل هم از سال 93 فاجعه شده وضعيتش به نسبت قبل. چند وقت يکبار همينطوری ارتباط با سرورهای خارجی قطع ميشه !
اگه خواستي ايرانسل بگيری حتما قبلش با يک اکانت ايرانسل تست کن که منطقه اي که هستي اصلا توان يک اينترنت متوسط رو داره يا نه. خواستي سر بزن به تاپيک ايرانسل و خودت ببين چه خبره....

saeidf1
01-06-2014, 20:00
سلام دوستان.
والا داداش دروغ چرا تا مرگ اه اه اه اه تو شهر ما که این مشکل سرعتو نداره و پینگمم به طور عادی بین90تا130یه به احتمال زیاد منطقه طون شلوغه من فقط از هزینه زیادشو این ساعات رایگان ناراحتم

Joaquin
01-06-2014, 21:10
اینجا تاپیک مبین نت هست. بحث نامربوط انجام نشه.

saeeddeeas
01-06-2014, 22:04
الان 512 ماهانه 8 گیگ رو فعال کردم سرعتش روی 100 هستش،اگه شبانه هم 100 باشه،نسبت به 1 مگ خیلی به صرفه تر میشه،1مگ 4 گیگ 30 تومن،این 8 گیگ 40 تومن
شایدم بعد یکی دو روز سرعت رو متعادل کنه به سرعت اسمی،الله و اعلم

osta_ali
02-06-2014, 01:33
الان 512 ماهانه 8 گیگ رو فعال کردم سرعتش روی 100 هستش،اگه شبانه هم 100 باشه،نسبت به 1 مگ خیلی به صرفه تر میشه،1مگ 4 گیگ 30 تومن،این 8 گیگ 40 تومن

برا من الان حدود 1ماهی هست که سرعت 90 کمتر نمیشه(حتی شبانه)

saeidf1
02-06-2014, 05:38
دادا الان اشتباه کرد512رو گرفتی جدیدن مبین نت داره سرعت بیشتر میده مثلا به جا یه مگ سرعت1.5میده که تو شب و روز کاملا ثابتهو200 تا هم سرعت میده و میشه تو ساعات رایگان تا سقف 2.45گیگ دان کرد اما طبق محاسباتم512 تا1.25 گیگ بیشتر دان نمیشه که به صرفه نیست:n01:
اینم یه عکس سرعت تو ساعات رایگان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeeddeeas
02-06-2014, 09:10
دادا الان اشتباه کرد512رو گرفتی جدیدن مبین نت داره سرعت بیشتر میده مثلا به جا یه مگ سرعت1.5میده که تو شب و روز کاملا ثابتهو200 تا هم سرعت میده و میشه تو ساعات رایگان تا سقف 2.45گیگ دان کرد اما طبق محاسباتم512 تا1.25 گیگ بیشتر دان نمیشه که به صرفه نیست:n01:
اینم یه عکس سرعت تو ساعات رایگان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من 1 مگ رو روی دو تا مودم تست کردم ولی سرعتش زیاد نشد
واسه همین 512 گرفتم
بنظررم این 512 بصرفه تر باشه با توجه حجم 8 گیگش

saeidf1
02-06-2014, 09:31
من 1 مگ رو روی دو تا مودم تست کردم ولی سرعتش زیاد نشد
واسه همین 512 گرفتم
بنظررم این 512 بصرفه تر باشه با توجه حجم 8 گیگش
تقریبا یه چند وقتیه ایجوری شده ماه قبل هم برا من که طرح یه مگ داشتم سرعتش از 120 بالا نمیرفت اما این ماه که این طرحو فعال کردم رفته بالا شما از ماه بعد دوباره یه مگ بخر حتما بیشتر میشه:n02:

majid059
02-06-2014, 11:08
من یه سوال داشتم دانلود شبانه محدوده یعنی چی؟ من طرح 1 مگ با ترافیک 25 گیگ دارم
محدودیت شبانه برای من چقدره؟

hasht_sh782
02-06-2014, 12:52
اگه منظورتن این هست که بیان پول رو کامل بهتون پس بدن که در بخش اعظم کار این مورد اتفاق نمی‌افته. یعنی مجبورین مودم رو نگه دارین (یا بفروشین) و باقی پول مصرف نشده رو هم ندید بگیرین. در یه صورت می‌شه پول باقیمونده رو پس گرفت که خود مبین‌نت قبول کنه که مشکل از طرف خودش هست که این هم البته خیلی کم اتفاق می‌افته. بخصوص بعد از این مشکلات اخیر و شکایت کاربرها فکر کنم اینقدر درخواست فسخ زیاد باشه که زیر بارش نره.
با سلام
اول ممنون از لطف شما و راهنمايي بنده اما سوالي كه برام باقي مانده مثلا من مودم را به دوستم فروختم چگونه به اسم دوستم بزنم و مودم و وشناسه كاربري آن و حساب كاربري كلا از اسم من دربياد اگر مودم به مدت طولاني خاموش و غير استفاده باشد بعد از آن شارژ سرويس و استفاده مجدد از آن امكان پذير است ؟

saeidf1
02-06-2014, 17:13
من یه سوال داشتم دانلود شبانه محدوده یعنی چی؟ من طرح 1 مگ با ترافیک 25 گیگ دارم
محدودیت شبانه برای من چقدره؟
دادا فعلا این قانون اجرا نشده یعنی اینکه مثلا شما 25 گیگیه طرحطون تو دانلود شبانه یا ساعت رایگان دو برابر یعنی50گیگ دان کنی

t2download
02-06-2014, 17:20
دوستان اگه از مبین نت ناراضی هستید چرا هم چنان از سرویس هاش استفاده می کنید ؟

Viren
02-06-2014, 18:45
چون مجبوریم

saeidf1
02-06-2014, 19:12
دوستان اگه از مبین نت ناراضی هستید چرا هم چنان از سرویس هاش استفاده می کنید ؟
دادا مجبوریم دیگه کاریش نمیشه کرد اینم از هیچی بهتره

saeeddeeas
02-06-2014, 21:02
تقریبا یه چند وقتیه ایجوری شده ماه قبل هم برا من که طرح یه مگ داشتم سرعتش از 120 بالا نمیرفت اما این ماه که این طرحو فعال کردم رفته بالا شما از ماه بعد دوباره یه مگ بخر حتما بیشتر میشه:n02:

واسه دوستم 2 مگ گرفیم سرعتش 380 بود:n15:
اگه میدونستم 2مگ میگرفتم

saeidf1
02-06-2014, 21:08
واسه دوستم 2 مگ گرفیم سرعتش 380 بود:n15:
اگه میدونستم 2مگ میگرفتم
380 اوفففففففففففففف:n04: دادا یه اسکرین شات میتونی بیزاری اگه380 تا بده که این ماه بگیرمش:n01: