PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 [85] 86 87 88

ninipc
26-03-2014, 15:54
خیلی ممنون دوست عزیزم که لطف کردی و نظرت رو در مورد صحبت من گفتی...
باید بگم که نظر من و شما کاملاً برهم منطق هست...
تو پست قبل توضیح دادم که منظورم از «منطقه» چیه...

صحبت من کاملاً کلی هست... و اصلاً ربطی به شرکت مبین نت نداره...
کیفیت سروییس هر شرکتی منطقه به منطقه متفاوت هست...

همون طور که شما هم اشاره کردی، این فاکتور منطقه که داریم ازش صحبت می کنیم اصلاً «ثابت» نیست... و به هزار و یک علت ممکنه تغییر کنه...
مثلاً من الان کیفیت خوبی از سرویس وایمکس ایرانسل تو منطقه ای که هستم نمی گیرم...
1- اگه ایرانسل یه دکل دیگه بیاد اضافه بکنه...
2- یا اگه کانال جدید به دکل هاش اضافه بکنه...
3- اگه تعداد کاربراش ریزش پیدا بکنه...
4- اگه پارازیت ها و اختلالات کاهش پیدا کنه...
و ...

همه و همه باعث میشه کیفیت سرویس من تو منطقه ای که هستم بهتر و بهتر بشه...
من هم هیچ جایی نگفتم که این فاکتور «منطقه» همیشه ثابت و دست نخورده میمونه...
اما چیزی که هست، ما آینده رو نمی تونیم پیش بینی کنیم... که مثلاً یک سال دیگه ایرانسل چه وضعیتی داره یا مبین نت چه وضعیتی داره...
بهترین کار این هست که بر اساس وضعیت حال و فعلی تصمیم گیری کنیم... :n16:

خوب دوست عزیز خودتون در توضیحات جدیدتون قبول کردین که وضعیت چه مبین‌نت و چه باقی شرکتها ثابت نیست و مشکل من هم این بود که نگیم فقط فقط فقط فقط جا و مکان توی کیفیت تاثیر داره.

بعد هم این جا بارها صحبت شده و البته ثابت شده که مبین‌نت به طرحهای ویژه بیشتر از طرحهای عادی و قدیمی اهمیت می‌ده و شاید سرعت مورد بحث شما برای همین بیشتر و بهتر بوده.

اگه توی بحثهای این یک و ماه خورده‌ای اینجا بوده باشید، دیدین که الان مشکل عمده کاربرها که بخاطرش از مبین‌نت شکایت کردن، سر سرعت و نوسانش نیست. سر کم‌فروشی و خلف وعده مبین‌نت هست. سرعتی که شما گفتین هیچ، قدیمها اینجا یه کاربری گذر می‌کرد به اسم faramobile که سرعتهایی که از مبین‌نت می‌گفت نجومی و مافوق‌تصور بود. اگه فرض کنیم حتی کاربری مثل ایشون هم باشه، باز چه فایده که مبین‌نت زمان دانلود مجانی رو دو ساعت کم کرده و تازه دانلود توی همون زمان رو هم محدود به دوبرابر حجم اولیه اکانت کرده. البته این دو برابر گویا فعلاً اجرا نشده، ولی همین که گفته می‌خواد اجرا کنه نشون می‌ده که در حال انجام مقدماتش هست.

یا بحث من توی چند پست قبل سر مشکلات پینگ و Packet Loss که واقعی و برای همه کاربرها قابل تست مجدد هست دیگه به جا و مکان مودم و دکل نزدیکش ارتباطی نداره. به ذات مبین‌نت و مشتری‌چزونی اون برمی‌گرده. این چیزی هست که الان کاربرها سرش ناراحتن. به قولی مبین‌نت به مرگ گرفته به تب راضی بشیم. یه موقع همه سر سرعت و نوسانش شکایت داشتن. حالا اون بخش فراموش شده و مشکل مهمتر رو پیگیر هستن.

ss504
26-03-2014, 15:57
چرا وقتی من در ساعات رایگان دانلود میکنم مبین نت از من حجم کم میکنه برای چی؟؟؟؟؟؟من طرح یکساله دارم

DariushGreat
26-03-2014, 16:08
خوب دوست عزیز خودتون در توضیحات جدیدتون قبول کردین که وضعیت چه مبین‌نت و چه باقی شرکتها ثابت نیست و مشکل من هم این بود که نگیم فقط فقط فقط فقط جا و مکان توی کیفیت تاثیر داره.

بعد هم این جا بارها صحبت شده و البته ثابت شده که مبین‌نت به طرحهای ویژه بیشتر از طرحهای عادی و قدیمی اهمیت می‌ده و شاید سرعت مورد بحث شما برای همین بیشتر و بهتر بوده.

اگه توی بحثهای این یک و ماه خورده‌ای اینجا بوده باشید، دیدین که الان مشکل عمده کاربرها که بخاطرش از مبین‌نت شکایت کردن، سر سرعت و نوسانش نیست. سر کم‌فروشی و خلف وعده مبین‌نت هست. سرعتی که شما گفتین هیچ، قدیمها اینجا یه کاربری گذر می‌کرد به اسم faramobile که سرعتهایی که از مبین‌نت می‌گفت نجومی و مافوق‌تصور بود. اگه فرض کنیم حتی کاربری مثل ایشون هم باشه، باز چه فایده که مبین‌نت زمان دانلود مجانی رو دو ساعت کم کرده و تازه دانلود توی همون زمان رو هم محدود به دوبرابر حجم اولیه اکانت کرده. البته این دو برابر گویا فعلاً اجرا نشده، ولی همین که گفته می‌خواد اجرا کنه نشون می‌ده که در حال انجام مقدماتش هست.

یا بحث من توی چند پست قبل سر مشکلات پینگ و Packet Loss که واقعی و برای همه کاربرها قابل تست مجدد هست دیگه به جا و مکان مودم و دکل نزدیکش ارتباطی نداره. به ذات مبین‌نت و مشتری‌چزونی اون برمی‌گرده. این چیزی هست که الان کاربرها سرش ناراحتن. به قولی مبین‌نت به مرگ گرفته به تب راضی بشیم. یه موقع همه سر سرعت و نوسانش شکایت داشتن. حالا اون بخش فراموش شده و مشکل مهمتر رو پیگیر هستن.

ای خدا عمر و عزت بده بهت
دمت گرم بابت توضحیات :n16:

mehr1362
26-03-2014, 17:01
سر چه مسائلی دعوا می کنید !

من خودم یکی از کسانی هستم که طرحم تموم بشه دیگه شارژ نمیکنم !

نه به خاطر قطعی ، نه به خاطر سرعت ، نه به خاطر تعرفه های گرونش ، به خاطر کلاه برداری این شرکت !

من 5 ماهه مبین نت دارم و در این مدت 3 یا 4 دفعه قطعی دیدم که سراسری بوده ، پس از نظر قطع شدن مشکلی نداشتم .
من 3 ماه از طرح دو مگ 6 ماهه که دارم میگذره ، حدود 20 روز سرعتم اومده بین 90 تا 130 ولی باقی روزها سرعتم بین 210 تا 250 بوده .
البته 250 با دانلود منیجر IDA ، در حالی که با دانلود منیجر IDM سرعتم بین 260 تا 320 بوده ( سه شب تست زدم )
اما به خاطر عدم اعتمادم به IDM به خاطر اینکه دو دفعه دانلود رو قطع نکرد سر ساعت با IDA کار میکنم.
پس از نظر سرعت هم مشکلی ندارم.

الان در این 4 ساعت شبانه با IDA بین 2.3 تا 2.5 گیگ دانلود میکنم و اگر با IDM دانلود بزنم 3 گیگ میگیرم .
قبل از گرفتن طرح 6 ماهه هم یکماه 2 مگ گرفتم که سرعتش خیلی خوب بود و همین باعث شد بیام 6 ماهه بگیرم.

--------------------
در مورد سرعت فکر نمیکنم ایرانسل به خوبی مبین نت باشه به این دلیل که تمام طرح هاش 1 به 8 هست ولی مبین نت 1 به 4 .

اگه فرض کنیم همین 4 ساعت شبانه رو نگه داره و تبدیل به حجمی نکنه ، باز هم بنده بعد از این 3 ماهی که مبین نت دارم به هیچ عنوان شارژش نمیکنم ، نه به خاطر سرعت ( چون سرعتش عالی بوده ) و نه به خاطر قطعی ( چون زیاد قطعی نداشتم ) فقط و فقط به خاطر اینکه :

دلیلی نداره وقتی حق من رو یک شرکت دزد پایمال میکنه ، خودم هم بیام آب بریزم تو آسیاب همچین شرکتی .
10 سال با dialup و gprs اومدم نت ، به سرعت کم بدجور عادت دارم ، بعد از تموم شدن طرح مبین نت :

یا وایمکس ایرانسل میگیرم ( فعلا منتظرم ببینم بعد عید طرح و تعرفه هاش رو چه تغییری میده )
و یا GPRS

---------------------------
و به نظرم کسی اندازه نخود مغز داشته باشه و به حقوق شخصی خودش احترام بگذاره دیگه تمدید نمیکنه مگر اینکه هیچ گزینه ای حتی gprs نداشته باشه .

متاسفانه بعضی از ماها مثل گوسفند هستیم ، عقلمون میرسه حقمون رو میخورن ولی زود تن میدیم به همه چیز .
نه فقط در زمینه اینترنت ، کلا ملتی هستیم که زود راضی میشیم ، باید بگم خوب ملتی هستیم ما ، مردمان خوبی داریم ! آرام و رام

DariushGreat
26-03-2014, 17:13
...
در مورد سرعت فکر نمیکنم ایرانسل به خوبی مبین نت باشه به این دلیل که تمام طرح هاش 1 به 8 هست ولی مبین نت 1 به 4 .
...

فعلا تنها ویژگی مثبت باقی مونده برای مبین نت همینه... :n15:

Mr.Shakeri
26-03-2014, 17:58
پیشتر گفته بودم که مبین‌نت 3/5 گیگ از حجم من رو کم کرده بود. بعد از پیگیری‌های فراوان حاضر شد 3/5 مگابایت به حجمم اضافه کنه.
حقا درود و شرف به این شرکت:n08:

yuzarsiff
26-03-2014, 18:08
دوستانی که خیلی مشتاق مشترک شدن مبین نت هستند بیان به این خیل عظیم ! مشترکین بپیوندن .. فقط اینو در نظر داشته باشید که بعدها می فهمید این یکی از بزرگترین اشتباهات زندگیتون بوده ..
خیلی از مشترکین عاشق و شیفته ی مبین نت نیستند که بهش وفادار بمونن ! مجبورن .. یکی مث من که نه میتونه از مخابرات adsl بگیره به خاطر پر بودن پورت ها و نداشتن دانلود شبانه و به خاطر فیبر نوری بودن خط سراغ شرکت های دیگه هم نمی تونم برم ... این وضعیت باعث میشه شرکتایی مث مبین نت تور بندازن و مشترک جمع کنند و هر بلایی خواستن سرشون بیارن . اینو بش میگن مدیریت جهادی اقتصاد !!! من به جرئت میگم هرموقع هر کی رو دیدم در سطح اینترنت از مبین نت شاکی بوده .. میگید نه ی سرچ ساده انجام بدید .. دوستانی هم که میشناسم به کنار ...
از این بدتر کارشناسی که پارسال اومده بود خونمون وضعیت مودم را چک کنه خودش از دست این شرکت شاکی بود و میگفت سیاست های غلط این شرکت روز به روز داره بیشتر میشه.
از طرفی مبین نت برای سرویس دادن به سازمان ها که توی اولویتش هست برای تامین هزینه هاش به مشترکین خانگی نیاز داره که با این طرح جدیدی که تدارک دیده داره از دستشون میده ... با همین فرمون بره جلو درآینده ی نزدیک خواهیم شنید : مبین نت ؛ بزرگترین اپراتور سراسری وایمکس در کشور ورشکست شد !
بنابراین اگه میبینید کسی اینجا داره جلوتونو میگیره که سراغ مبین نت نیاین خیر و صلاحتونو میخواد ولاغیر ...

AliROCK
26-03-2014, 20:40
فعلا تنها ویژگی مثبت باقی مونده برای مبین نت همینه... :n15:

من داتک 1 به 10 دارم با 4 به 1 مبین نت یکی هست
الان نه دیگه مبین دارم نه داتک جفتشون به درد نخورند:n02:

ninipc
27-03-2014, 01:25
پیشتر گفته بودم که مبین‌نت 3/5 گیگ از حجم من رو کم کرده بود. بعد از پیگیری‌های فراوان حاضر شد 3/5 مگابایت به حجمم اضافه کنه.
حقا درود و شرف به این شرکت:n08:

قضیه واقعاً جدی هست؟ اگه جدی هست و محرمانه نیست به باقی هم بگید چطور تونستین از این خرس کچل بدترکیب این همه مو بکنید؟

ninipc
27-03-2014, 01:31
دوستانی که خیلی مشتاق مشترک شدن مبین نت هستند بیان به این خیل عظیم ! مشترکین بپیوندن .. فقط اینو در نظر داشته باشید که بعدها می فهمید این یکی از بزرگترین اشتباهات زندگیتون بوده ..
خیلی از مشترکین عاشق و شیفته ی مبین نت نیستند که بهش وفادار بمونن ! مجبورن .. یکی مث من که نه میتونه از مخابرات adsl بگیره به خاطر پر بودن پورت ها و نداشتن دانلود شبانه و به خاطر فیبر نوری بودن خط سراغ شرکت های دیگه هم نمی تونم برم ... این وضعیت باعث میشه شرکتایی مث مبین نت تور بندازن و مشترک جمع کنند و هر بلایی خواستن سرشون بیارن . اینو بش میگن مدیریت جهادی اقتصاد !!! من به جرئت میگم هرموقع هر کی رو دیدم در سطح اینترنت از مبین نت شاکی بوده .. میگید نه ی سرچ ساده انجام بدید .. دوستانی هم که میشناسم به کنار ...
از این بدتر کارشناسی که پارسال اومده بود خونمون وضعیت مودم را چک کنه خودش از دست این شرکت شاکی بود و میگفت سیاست های غلط این شرکت روز به روز داره بیشتر میشه.
از طرفی مبین نت برای سرویس دادن به سازمان ها که توی اولویتش هست برای تامین هزینه هاش به مشترکین خانگی نیاز داره که با این طرح جدیدی که تدارک دیده داره از دستشون میده ... با همین فرمون بره جلو درآینده ی نزدیک خواهیم شنید : مبین نت ؛ بزرگترین اپراتور سراسری وایمکس در کشور ورشکست شد !
بنابراین اگه میبینید کسی اینجا داره جلوتونو میگیره که سراغ مبین نت نیاین خیر و صلاحتونو میخواد ولاغیر ...

حرفتون می‌تونه کاملاً منطقی و قابل اجرا باشه. یادتون باشه قدیمها یه شرکت خیلی بزرگ برای دایال‌آپ بود به اسم البرز که سراسری اکانت می‌داد و فکر کنم اون زمان بزرگترین شرکت اینترنتی بود. سر همین اهمیت ندادن به مشتری و زورگویی به مرور فراموش شد و کار به جایی رسید که الان دیگه وجود نداره و فقط قدیمهای اسمی ازش به یاد دارن.
قبول دارم که ملت ایران بی‌خیال هستن و زود همه چی یادشون می‌ره، اما رفتار مبین‌نت هم به نهایت اعلاء ضدمشتری هست و تقریباً جایی نذاشته که مشتری از اون بخش احساس رضایت و سود بکنه. چه از نظر سرعت و نوسان سیگنال بگیرید تا قیمت اکانت و بدتر از اون حجم اضافه که با جریمه همراه هست و جدیداً هم که محدود کردن شدید دانلود رایگان.

koohpeyma
27-03-2014, 09:34
سلام
محدودیت 2 برابر حجم در ساعت رایگان اجرا شده؟
کسی بیشتر از 2 برابر حجم مصرف کرده؟

Mr.Shakeri
27-03-2014, 11:06
قضیه واقعاً جدی هست؟ اگه جدی هست و محرمانه نیست به باقی هم بگید چطور تونستین از این خرس کچل بدترکیب این همه مو بکنید؟
همش 3/5 مگابایت داد. یعنی 1000 برابر کمتر از اون چیزی که می‌خواستم. اینقدر زنگ زدم و ایمیل دادم و عکس از NetWorx فرستادم تا راضی بشن این مقدار اضافه کنن. 2 هفته تموم معطل بود.

DariushGreat
27-03-2014, 11:44
یه پیغام دادم به شرکت مودبانه ( :دی ! ) بهشون اعلام کردم که طرح های ایرانسل رو ببینن... و اما جواب رو داشته باشید!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا من جواب چی بنویسم؟ :n29:

yuzarsiff
27-03-2014, 13:35
یه پیغام دادم به شرکت مودبانه ( :دی ! ) بهشون اعلام کردم که طرح های ایرانسل رو ببینن... و اما جواب رو داشته باشید!

بنویس تو روح خودت و تیم مدیریتی و تحقیقاتی و مدیران ارشد تون ! :|

omniahd
27-03-2014, 14:14
سلام
محدودیت 2 برابر حجم در ساعت رایگان اجرا شده؟
کسی بیشتر از 2 برابر حجم مصرف کرده؟

سلام من طرح دو ساله 12 گیگ دارم که تا دیشب 26 گیگ دانلود کردم اما ازم پولی نکرد. فعلا که واسه من عمل نکرده. اما اگه این طرح محدودیت رو نمیزاشتن بازم کم کردن ساعات رایگان منو بشدت عصبانی و دلسر کرده. به همین خاطرم به زودی به ایرانسل میپیوندم! موفق باشی

Mr.Shakeri
27-03-2014, 15:35

احتمالا منظورشون این بوده که مشترکین رضایت ندارند که شرکت محترم مبین‌نت طرح نوروزی بزاره.:n10: حرفیه؟

Mahdi.p30
27-03-2014, 16:04

داداش مطمئن باش این جواب رو واسه صدها نفر دیگه هم کپی پیست کردن!
پیشنهاد من اینه که خودتو خسته نکن! :n02:

Joaquin
27-03-2014, 17:20
داداش مطمئن باش این جواب رو واسه صدها نفر دیگه هم کپی پیست کردن!
پیشنهاد من اینه که خودتو خسته نکن! :n02:
این جواب رو قبلا دو بار برای من ارسال کرده بود

Roteil
27-03-2014, 18:41
من که طرحم تموم شد شارژ هم نکردم
طرح یک ماه داشتم که یک ماه مبین نت 29 روز :|
2 اسفند شارژ کردم 1 فروردین ساعت 7 شب بهم ریخت نت و بعدش گفت طرحت تموم شده

10 روز بعد از شکایت هم سرعت روزانه من 4 روزش 50-60 بود بخاطر بارون هم دو روز قطع بود :)) بعد از 160 بالاتر نرفت طرح دو مگ بود اصلا صرفه نداره کجا برای یک گیگ حجم اضافه 13000 تومان باید پول داد ؟؟؟
فعلا منتظرم نمایندگی های ایرانسل باز کنن برم از اونها بگیرم بی خیال مبین نت بی پدر

armin100
27-03-2014, 21:26
نخیر! بی احترامی نیست :n29: جنابعالی بیش از اندازه حساس هستی! پس فردا یکی بگه بالای چشت ابرو هست میخوای چه کنی؟ میخوای یقه و یقه کشی کنی که چرا به من گفتی بالای چشمت ابروئه؟؟؟؟؟ :n15:بی احترامی همین رفتار جنابعالی هست که بی دلیل دارید...!!!

اول خودت انجام بده بعد دیگران رو توصیه به انجام دادن کن! همین کار رو همین الان انجام بده! یه نگاه به پنل من و تاریخ عضویتم بنداز...

نه صرفا خواستم یادآور بشم که به مقام و سابقت الکی نناز! از من و شما قدیمی ترهایی هستن که هیچ ادعایی ندارن...

عجب... :n01:

الان دقیقا با این جوابای دندان شکنی که به من دادید کاملا مشخصه که کی دلش پره و داره سر کی خالی می کنه میندازه گردن یکی دیگه...

در البرز و کرج به تازگی پوشش مبین نت داره گسترش پیدا می کنه. مشترک خیلی کم داره. چند روز دیگه که ترافیک دکل های منطقه تون رفت بالا و سرعتت اومد پایین و پینگت رفت بالا، قیافت دیدنی میشه! :n29:
درضمن... یه چند نفر از کرج همین پست شما رو ببینن و به حرفتون اعتماد کنن و این همه خرج کنن، بعدش که ترافیک رفت بالا و خدمات ضعیف شد ناراضی بشن... شما که حرفای قشنگ پای منبری میزنی و دم از حق الناس میزنی، این حق الناس نیست؟؟؟؟ این که به استناد حرف شما چند نفر پولشون رو دور بریزن و بخرن و ضرر ببینن؟؟؟

همه اهل فن می دونن که کیفیت و سرعت ADSL به فاصله محل از مرکز مخابراتی بستگی داره! شما اگه اینترنتت بده چون از مرکز دوری! فامیلتون خوش بحالشه چون نزدیکه.

توی این 1000 صفحه آخری بگرد ببین من توی کدوم پست ابراز رضایت کردم، لطف کن لینکشو بزار ممنون ! :n01:

و رفتار شما خنده دار تر و سرگرم کننده تر :n02:

یکی منو روشن کنه!!! بچه ها کسی اینجا منکر کلاهبردار بودن مبین نته؟؟؟ :n04:
چون قافیه تنگ آید... :n15:
دوست گرامی...
من هر چی نوشتم شما دقیقاً برعکس برداشت کردی...
خواهش می کنم...
خواهش می کنم...
با دقت بخون...

من اومدم در مورد «سرعت» و «کیفیت» سرویس مبین نت در شهر کرج صحبت کردم...
و نه در مورد هیچ چیز دیگه...
نه در مورد کلاه برداری های مبین نت... نه در مورد درصد رضایت مشتریان... نه...
واقعا نمی فهمم مشکل شما چیه... :n13:

من گفتم:

کرج که من هستم سرعت مبین نت حرف نداره...

شما برگشتی به من میگی:

عزیز دلم تبلیغ نکن! کجاش خوبه این مبین نت؟؟؟
یعنی عملاً میگی منی که تو کرج سرعتم خوبه دارم دروغ میگم!
اومدی بهم میگی تبلیغ نکن...
در حالی که خودت هم خوب می دونی من دروغی نگفتم...
فقط دوست داری کشش بدی... :n01:

من میگم کاربر مبین نت نیستم...
علاقه ای هم به این شرکت ندارم...
بازم داری ادامه میدی و جوری با من صحبت می کنی که انگار من مدیر مبین هستم و برام سودی داره...

جالب تر این که تمام حرف های منو برعکس برداشت کردی...
و تازه قیافه ی حق به جانب هم گرفتی... :n01:

من میگم تو کرج توی منطقه ای که هستم سرعت مبین نت عالیه... از نظر قطع و وصلی عالیه...
شما دراومدی میگی «حق الناس» چی میشه؟ اگه کسی به حرفات اعتماد کنه و مشترک ها برن بالا، چی؟
مگه دروغ گفتم که حق الناس به گردنم بیافته؟ اگه کیفیت مبین نت خوب باشه و کاربراش زیاد بشن، من مقصرم؟ :n04:
متوجه هستی داری چی میگی؟ :n01:

من میگم برای تشخیص «کاربران تبلیغاتی» میشه از دو راهکار تاریخ عضویت + آخرین پست های ارسالی استفاده کرد...
شما دراومدی میگی: خودت بیا پروفایلم رو نگاه کنم... خودت بیا عمل کن...
مگه من گفتم شما «تبلیغاتی» هستی؟ :n04:
به خودت شک داری؟ :n01:

من میگم کسی بابت تعداد پست هاش و ستاره هاش نباید بنازه و به خودش اجازه بده با بقیه هر جور که دوست داره صحبت کنه...
ارزش انسان ها به چیز دیگه ایه...
اون وقت شما میگی به مقام و سابقت نناز؟ ادعا نداشته باش؟ :n04:
جالبه... :n01:

من میگم کاربر مبین نت نیستم... فقط چند روزی به صورت موقت مودم مبین نت دستمه...
کاربر ایرانسلم...
کوچک ترین علاقه ای هم به شرکت مبین نت ندارم...
بعد شما میگی چند وقت دیگه مشترک ها که بالا رفت، قیافم دیدنی میشه؟ منو تهدید می کنی؟ :n04:

من تو پست اول گفتم: سرعت مبین نت تو منطقه ی ما خوبه...
شما گفتی: کجاش خوبه؟
بعد من دراومدم گفتم: این که واسه شما خوب نیست، دلیل نداره در هیچ نقطه ای از ایران خوب نباشه...
بعد شما اومدی میگی: برو لینکی بیار که من توش ابزار رضایت کرده باشم...
من کجا گفتم شما راضی هستی؟ :n04:
شما برو برا من همچین لینکی بیار... :n01:

من میگم اگه مبین نت کلاه بردار و دزد هم باشه، دلیل نمیشه که بیایم در مورد «سرعت» مبین نت به بقیه دروغ بگیم...
ممکنه یه بنده خدایی یه جای ایران، سرعت خوبی داشته باشه... قطعی نداشته باشه...
نباید دروغ بگیم... نباید منکر همه چیز بشیم... و از واقعیت فاصله بگیریم...
بعد شما اومدی میگی: کسی اینجا منکر کلاهبردار بودن مبین نته؟ :n04:
این جواب شما چه ربطی داره اصلاً؟ :n01:

تمام چیزهایی که نوشتم رو شما برعکس خوندی...
احتمالا این چیزهایی رو که الان نوشتم رو هم همه رو برعکس می خونی...
پس ادامه ی بحث با شما کاملاً بی فایدست...
و من هم دیگه پاسخی به شما نمیدم...
به هیچ وجه دوست ندارم چشم بقیه ی کاربرای عزیز اینجا رو با پست های بی فایدم اذیت کنم...

دوست نداری قبول کنی که اشتباه کردی...
به غرورت برمی خوره...
باشه...
منم اصراری ندارم...:n01:

اما دوست من این جملات واقعیت محضه:

منطقه به منطقه سرعت و پینگ و در نهایت کیفیت دریافتی از سرویس در شهرها و مناطق مختلف، متفاوت هست... و به هیچ وجه قابل بسط نیست...

دلیلش هم این هست:
1- دکل هایی که مناطق رو پوشش میدن، در هر منطقه ای متفاوت هست... مثلاً ممکنه اطراف منطقه ی ما 2 تا دکل نزدیک باشه و من بهترین ارتباط ممکن رو بتونم با دکل برقرار کنم... در حالی که واسه شما فقط یک دکل باشه و اون یک دکل هم فاصله ی بسیار زیادی از منزل شما داشته باشه و شما بدترین ارتباط ممکن رو با دکل برقرار کنید...
2- کانال های دکل ها در هر منطقه ای متفاوت هست... مثلاً ممکنه تو منطقه ی ما روی هر دکل، 2 کانال ارتباطی باشه و پهنای باند سرویس در منطقه ی ما دو برابر پهنای باند سرویس در منطقه ی شما باشه...
3- تعداد کاربران در هر منطقه ای متفاوت هست... مثلاً با شرایط زیرساخت یکسان در منطقه های ما و شما، اما کاربران وایمکس در منطقه ی شما 10 برابر منطقه ی ما باشه...
4- پارازیت ها و اختلالات انسانی در هر منطقه ای متفاوت هست... مثلاً تو منطقه ی ما ممکنه کمترین آثاری از هر گونه پارازیت و اختلالات انسانی باشه... در حالی که تو منطقه ی شما مملوء از این گونه موارد باشه...

این موارد جزء واضح ترین مواردی هستن که باعث میشه کیفیت سرویس وایمکس در هر منطقه ای متفاوت با منطقه ی دیگه باشه...
هر شخصی که ادعا بکنه، کیفیت وایمکس (چه ایرانسل، چه مبین نت، چه هر شرکت دیگه ای) در تمام نقاط جغرافیایی مشابه هست، مطمئن باشید دو حالت نداره:
1- یا اون شخص از دانش کافی و علمی برخوردار نیست... (که در این صورت نمیشه خیلی به اون شخص خرده گرفت، چون از سواد کافی برخوردار نیست...)
2- یا اون شخص از دانش کافی برخوردار هست اما قصد فریب دیگران رو داره... (که در این صورت اون شخص کلاه برداره و در جهت منافع شخصی یا سازمانی خودش داره این صحبت ها رو می کنه...)

می خوای قبول کن... می خوای قبول نکن... :n01:

خدا آخر و عاقبت همه ی ما رو به خیر کنه...

armin100
27-03-2014, 22:07

دوست عزیزم...
من هیچ جا نگفتم که کیفیت سرویس ISP ها ثابت هست... از همون پست اول تا به الان...
اتفاقا تمام بحث من سر متغیر بودن این شرایط هست...
این که اینجا ایرانه و هیچ چیز حساب کتاب نداره...

یه بنده خدایی اومد گفت سرعت مبین نت چطوره؟
یه بنده خدای دیگه ای که من باشم، گفتم: منطقه به منطقه فرق می کنه...
اما هیچ گاه نگفتم این که منطقه به منطقه فرق می کنه، دیگه تا ابد ثابت می مونه...
به هیچ وجه چنین منظوری نداشتم...
اون جا بحث سر چیز دیگه ای بود که بنده این صحبت رو کردم...

من مشکل کاربرای مبین نت رو این جا خوندم...
خداوکیلی هم حق دارن...
من هم هیچ جا تعریف و تمجید بیهوده از شرکت مبین نت نکردم...
فقط واقعیت رو در مورد سرویس مبین نت شهرمون گفتم...
نه چیزی اضافه... نه چیزی کمتر...
چون اصلاً اطلاعی ندارم که بخوام صحبت کنم...

فقط نمی دونم چرا این جا بعضی از دیگر دوستان بهشون برخورده و ناراحت شدن!
مگه من اومدم گفتم شرکت مبین نت بهترین ISP در جهانه؟
اصلاً مگه من گفتم شرکت مبین نت شرکت خوبیه؟ :n04:

نه به خدا...
خدا رو شکر همه ی پست های قبلی هستن...
فقط گفتم تو منطقه ما سرعتش خوب جواب میده...
همین و بس...

با این صحبت هایی که از دوستان این جا خوندم، واقعا نمی دونم چی باید بگم در مورد این شرکت!
متاسفم برای این شرکت و مدیرانش..
هر جوری که می تونه داره روز به روز شرایط رو برای کاربراش بد و بدتر می کنه... :n03:

در حالی که یه شرکتی مثل ایرانسل، اگه در مورد منافع خودش کاری بکنه، یه 2 تا کار هم می کنه که آدم دلگرم بشه و تشویق بشه بره سمتش...
مودم نصف قیمت میده...
سال به سال، سعی می کنه ترافیک شبانه رو بیشتر کنه...
عیدی درست و درمون میده...
واسه تولد، ترافیک هدیه میده (هرچند اگه ناچیز باشه...)
موقعی که زنگ میزنی پشتیبانی، با احترام با آدم برخورد می کنن... (لااقل واسه من که این طور بوده تا حالا)

خب همه ی این ها دلگرمی برای کاربران هست...
حتا یکی مثل من با این که کیفیت رضایت بخشی از سرویس تو منطقه شون نداره، اما باز هم حاضر هست که ادامه بده...

که البته این نارضایتی هم دلیل عمدش، همین تعداد کاربران زیادش هست...
که باعث میشه مشترکان منطقه چندین و چند برابر ظرفیت واقعی زیرساخت هاشون باشه...
و در نهایت یکی مثل من بعدازظهر به بعد واقعا به سختی بتونه به اینترنت وصل بشه...
دیشب از بس بد بود که هر کاری کردم نتونستم حتا یه تست سرعت هم بگیرم...
وسطش کلاً متوقف میشد... (اگر اشتباه نکنم به خاطر Packet Loss)
سرعتش هم که دیگه هیچی...
باز هم ممنونم دوست عزیز که لطف کردین و نظرتون رو در مورد صحبت من نوشتین... :n16:

saeed.tgold
27-03-2014, 23:24
دوستان اینجا کسی هست نماینده مبین نت باشه ؟ یعنی نمایندگی شون رو داشته باشه
چند سوال داشتم

ninipc
28-03-2014, 01:53
همش 3/5 مگابایت داد. یعنی 1000 برابر کمتر از اون چیزی که می‌خواستم. اینقدر زنگ زدم و ایمیل دادم و عکس از NetWorx فرستادم تا راضی بشن این مقدار اضافه کنن. 2 هفته تموم معطل بود.

من فکر کردم که گفتین ۵ گیگا و تعجب کردم. دیگه ۵ مگابایت که حتی توی دایال‌آپ هم چیزی نیست، چه برسه به وایمکس. بیشتر فکر کنم حالت تمسخر داشته تا جلب رضایت شما.

ninipc
28-03-2014, 01:54

یعنی رسماً گفته که بازاریاب راضی، مدیر راضی .... باقیش رو خودتون تکمیل کنید.

ninipc
28-03-2014, 02:40
دوستان اینجا کسی هست نماینده مبین نت باشه ؟ یعنی نمایندگی شون رو داشته باشه
چند سوال داشتم

یه بنده‌خدایی با آیدی همنام مبین‌نت می‌گفت که نمایندگی مبین‌نت هست. اما خیلی وقته ازش خبری نیست. بخصوص الان که کاربرها سایه هر کس که با مبین‌نت دستش توی یه کاسه هست یا حتی ارتباط داره رو با تیر می‌زنن، بعید می‌دونم بیاد آفتابی بشه.

ninipc
28-03-2014, 02:49
بعد از حدود یک ماه داشتن اشتراک جدید، امروز با بررسی بیشتر شرکتی که ازش ADSL گرفتم و البته شرکتهای مال دوستانی که توی همین یک ماه براشون جور کردم و با مال من فرق داره،‌ کم کم دارم به این نتیجه می‌رسم که توی ایران هیچ شرکت کاملاً خوبی وجود نداره و تمام شرکتهای اینترنتی کمابیش حقه‌بازی و بخصوص دروغگویی توی کارشون هست. اما دقیق که فکر می‌کنم می‌بینم که بیشتر مشکل، از نبود نظارت و بارزسی و البته مجازات متخلفها هست. به عبارت بهتر بی‌بخار بودن سازمان تنظیم مقررات و سازمانهای مشابه مرتبط کاری کرده که شرکتهای اینترنتی خیالشون راحت باشه و تنها حربه برعلیه اونها بازاریابی و تحریم و جابجایی کاربران ناراضی هست.
برای مثال شاید دیده باشین که سازمان تنظیم مقررات می‌گفت (شاید هنوزم بگه) که مبین‌نت مجوز اینترنت پرسرعت همراه یا متحرک رو نداره. اما مبین‌نت بدون مشکل داره فروش بخش مودمهای جیبی با اینترنت متحرکش، رو بزرگتر می‌کنه و کسی هم تابحال جلوش رو نگرفته. اینجوری هم اگه روزی به مشتری بدبخت یه دروغ دیگه بگه یا حقش رو زیرپا بذاره، کسی وجود نداره که یخه‌اش رو بگیره و ازش بازخواست بخواد یا مجازاتش کنه.

DariushGreat
28-03-2014, 12:42
دوست گرامی...
من هر چی نوشتم شما دقیقاً برعکس برداشت کردی...
خواهش می کنم...
خواهش می کنم...
با دقت بخون...

من اومدم در مورد «سرعت» و «کیفیت» سرویس مبین نت در شهر کرج صحبت کردم...
و نه در مورد هیچ چیز دیگه...
نه در مورد کلاه برداری های مبین نت... نه در مورد درصد رضایت مشتریان... نه...
واقعا نمی فهمم مشکل شما چیه... :n13:

من گفتم:

شما برگشتی به من میگی:

یعنی عملاً میگی منی که تو کرج سرعتم خوبه دارم دروغ میگم!
اومدی بهم میگی تبلیغ نکن...
در حالی که خودت هم خوب می دونی من دروغی نگفتم...
فقط دوست داری کشش بدی... :n01:

من میگم کاربر مبین نت نیستم...
علاقه ای هم به این شرکت ندارم...
بازم داری ادامه میدی و جوری با من صحبت می کنی که انگار من مدیر مبین هستم و برام سودی داره...

جالب تر این که تمام حرف های منو برعکس برداشت کردی...
و تازه قیافه ی حق به جانب هم گرفتی... :n01:

من میگم تو کرج توی منطقه ای که هستم سرعت مبین نت عالیه... از نظر قطع و وصلی عالیه...
شما دراومدی میگی «حق الناس» چی میشه؟ اگه کسی به حرفات اعتماد کنه و مشترک ها برن بالا، چی؟
مگه دروغ گفتم که حق الناس به گردنم بیافته؟ اگه کیفیت مبین نت خوب باشه و کاربراش زیاد بشن، من مقصرم؟ :n04:
متوجه هستی داری چی میگی؟ :n01:

من میگم برای تشخیص «کاربران تبلیغاتی» میشه از دو راهکار تاریخ عضویت + آخرین پست های ارسالی استفاده کرد...
شما دراومدی میگی: خودت بیا پروفایلم رو نگاه کنم... خودت بیا عمل کن...
مگه من گفتم شما «تبلیغاتی» هستی؟ :n04:
به خودت شک داری؟ :n01:

من میگم کسی بابت تعداد پست هاش و ستاره هاش نباید بنازه و به خودش اجازه بده با بقیه هر جور که دوست داره صحبت کنه...
ارزش انسان ها به چیز دیگه ایه...
اون وقت شما میگی به مقام و سابقت نناز؟ ادعا نداشته باش؟ :n04:
جالبه... :n01:

من میگم کاربر مبین نت نیستم... فقط چند روزی به صورت موقت مودم مبین نت دستمه...
کاربر ایرانسلم...
کوچک ترین علاقه ای هم به شرکت مبین نت ندارم...
بعد شما میگی چند وقت دیگه مشترک ها که بالا رفت، قیافم دیدنی میشه؟ منو تهدید می کنی؟ :n04:

من تو پست اول گفتم: سرعت مبین نت تو منطقه ی ما خوبه...
شما گفتی: کجاش خوبه؟
بعد من دراومدم گفتم: این که واسه شما خوب نیست، دلیل نداره در هیچ نقطه ای از ایران خوب نباشه...
بعد شما اومدی میگی: برو لینکی بیار که من توش ابزار رضایت کرده باشم...
من کجا گفتم شما راضی هستی؟ :n04:
شما برو برا من همچین لینکی بیار... :n01:

من میگم اگه مبین نت کلاه بردار و دزد هم باشه، دلیل نمیشه که بیایم در مورد «سرعت» مبین نت به بقیه دروغ بگیم...
ممکنه یه بنده خدایی یه جای ایران، سرعت خوبی داشته باشه... قطعی نداشته باشه...
نباید دروغ بگیم... نباید منکر همه چیز بشیم... و از واقعیت فاصله بگیریم...
بعد شما اومدی میگی: کسی اینجا منکر کلاهبردار بودن مبین نته؟ :n04:
این جواب شما چه ربطی داره اصلاً؟ :n01:

تمام چیزهایی که نوشتم رو شما برعکس خوندی...
احتمالا این چیزهایی رو که الان نوشتم رو هم همه رو برعکس می خونی...
پس ادامه ی بحث با شما کاملاً بی فایدست...
و من هم دیگه پاسخی به شما نمیدم...
به هیچ وجه دوست ندارم چشم بقیه ی کاربرای عزیز اینجا رو با پست های بی فایدم اذیت کنم...

دوست نداری قبول کنی که اشتباه کردی...
به غرورت برمی خوره...
باشه...
منم اصراری ندارم...:n01:

اما دوست من این جملات واقعیت محضه:

می خوای قبول کن... می خوای قبول نکن... :n01:

خدا آخر و عاقبت همه ی ما رو به خیر کنه...

خوشم میاد نه کوتاه میای و نه اشتباهتو قبول می کنی و نه از رو میری! بنده هیچ اشتباهی نکردم که بخوام بابتش عذرخواهی کنم، این شما هستی که باید بابت براه انداختن این بحث بیهوده از من و بقیه عذرخواهی کنی. بابت این که الکی داری روی اعصاب بچه های این تاپیک رژه میری! خوشت میاد از کل کل؟! :n15: آره خوشت میاد که اینجور گیر هستی دیگه! بقیه رو نمی دونم ولی من اعصابشو ندارم باهات کل کل کنم و جواب پستای قر قاطی جنابعالی رو بدم! خیلی دلت کل کل میخواد برو بشین جلو آینه با خودت دعوا کن ما رو بیخیال شو! دیگه پاسخی به من نمیدی...؟! آخ چشمم!!! اصلا ناراحتم کردی با این حرفت! دیگه باهات قهلم!!! دیگه دوستت ندارم!!! :16: دلت خوشه ها...

خیلی از مبین نت راضی هستی؟ خیلی سرعتش برات خوبه؟ پارازیت منطقه تون کمه و آنتن دهیش عالیه؟ پینگت کمه؟ خیلی هلوئه؟ شفتالوئه؟ اصلا کل سهام مبین نت مال تو. اصلا تو رئیس مبین نت! اصلا بشین صبح تا شب و شب تا صبح با مودم مبین نت عشق بازی کن! فقط بی خیال تعریف از منطقه تون شو. حداقل اگه به فکر دیگران و حق الناسی که بابت تبلیغ اشتباه غیر مستقیم و لفظی که گردنت می افته نیستی، فکر خودت باش که اگه آمار مشترکین منطقه تون بره بالا خودت بیچاره میشی و مبین نتت میشه بدتر از اون ایرانسل