PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 [84] 85 86 87 88

B.i.r.i.y.a
11-03-2014, 10:48
دوستان میخوام بفروشمش!
بنظرتون چند بفروشمش خوبه؟
اینم مشخصاتش:
مودم bm632w
مدت کارکرد: 7 ماه
طرح: 1 مگ 1 ساله
زمان باقیمانده: 5 ماه
حجم باقیمانده: 15 گیگ

با توجه به قیمتهای خود مبین نت (مودم 220 تومن و 18 گیگ 6 ماهه 153 تومن ) آیا 300 تومن منصفانس؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

pcgamer
11-03-2014, 13:25
روزهای اول که این غوغا به پا شد من خودم را به در و دیوار زدم چون بیشترین ضرر را کردم به کل ادم و عالم عارض و شاکی شدم ولی بی فایده بود تو پست های قبل هم موجوده همش هم زیر سر شرکت زیر ساخت هست این مبین نت و مخابرات و ............ هم غلام همان اربابن اون هم غلام بی چون و چرا :n21:
ما همه شیریم شیران علم حمله مان از باد باشد دم به دم
فقط تنها راه شکایت حضوری هست قبلا هم گفتم من واسه مراحعه حضوری پایه هستم اگه کرمان کسی هست پیام بده دوستان یک دست که صدا ندارهاگه همه پایه باشن تا نمایندگی اصلی تا تهران هم میام
پس بهتره طرفتون را پیدا کنید و هر چه زودتر برای مراجعه حضوری اقدام کنید:n24:

درسته منم که تا الان هر کاری تونستم کردم از اطلاع رسانی تا اعتراض و... ولی فکر کنم کافی باشه. واقعا دیگه بیشتر از این نمیتونم مایه بزارم و تو این تاپیک بیام وقت بزارم ولی این امضا رو تا وقتی عضو این انجمن هستم تغییر نمیدم. یک کلابرداری مبین نت کرد یک عوام فریبی برای فروش مودمهاش کرد حالا هم که دیگه به اونجایی که میخواست برسه رسید و دیگه تموم. واقعا اینو میگم هیچ کاری نمیتونیم بکنیم. نه خسارت پس خواهد داد نه طرح مثل قدیم میشه .

seetherali
11-03-2014, 13:35
دوستان میخوام بفروشمش!
بنظرتون چند بفروشمش خوبه؟
اینم مشخصاتش:
مودم bm632w
مدت کارکرد: 7 ماه
طرح: 1 مگ 1 ساله
زمان باقیمانده: 5 ماه
حجم باقیمانده: 15 گیگ

با توجه به قیمتهای خود مبین نت (مودم 220 تومن و 18 گیگ 6 ماهه 153 تومن ) آیا 300 تومن منصفانس؟

من خودم مودمم رو 145 فروختم .. همین اهواز . البته به طرف گفتم اگه واسه دانلود میخوای نگیر . شبانه رو برداشتن .. ولی برای وبگردی با یه سرعت معمولی میخواست و مودم رو برداشت.
یه آگهی بزن روی سایت دیوار مشتری واسش زیاده . کمتر از دو ساعت بعد از زدن آگهی فروش میره. قیمت هم اره منصفانه اس

B.i.r.i.y.a
11-03-2014, 15:14
من خودم مودمم رو 145 فروختم .. همین اهواز . البته به طرف گفتم اگه واسه دانلود میخوای نگیر . شبانه رو برداشتن .. ولی برای وبگردی با یه سرعت معمولی میخواست و مودم رو برداشت.
یه آگهی بزن روی سایت دیوار مشتری واسش زیاده . کمتر از دو ساعت بعد از زدن آگهی فروش میره. قیمت هم اره منصفانه اس

ممنون که جواب دادی دوست عزیز.
شبانه رو کلا برداشتن یا فقط ساعاتش به ۳ تا ۷ محدود شده؟!

ninipc
11-03-2014, 15:39
من هم الان یک هفته هست منتظر پیام فعال سازی هستم تا الان که نیومده منم بی خیالش شدم اخه واسه 6 هزار تومان این همه منت کشی اونم هم از یه مشت دزد :n21:

من هم این مشکل رو با خط مخابرات داشتم. با ایرانسل فرستادم و اومد.

ninipc
11-03-2014, 15:47
روزهای اول که این غوغا به پا شد من خودم را به در و دیوار زدم چون بیشترین ضرر را کردم به کل ادم و عالم عارض و شاکی شدم ولی بی فایده بود تو پست های قبل هم موجوده همش هم زیر سر شرکت زیر ساخت هست این مبین نت و مخابرات و ............ هم غلام همان اربابن اون هم غلام بی چون و چرا :n21:
ما همه شیریم شیران علم حمله مان از باد باشد دم به دم
فقط تنها راه شکایت حضوری هست قبلا هم گفتم من واسه مراحعه حضوری پایه هستم اگه کرمان کسی هست پیام بده دوستان یک دست که صدا ندارهاگه همه پایه باشن تا نمایندگی اصلی تا تهران هم میام
پس بهتره طرفتون را پیدا کنید و هر چه زودتر برای مراجعه حضوری اقدام کنید:n24:

مشکل فقط این نیست که گردن مبین‌نت کلفت هست و با هر بار خرابکاری بجای مجازات فقط بهش جایزه می‌دن. خود مدیرانش هم حروم‌خور و دزد هستن. رفتم ADSL گرفتم و همون اول کار که وارد بخش کاربری شدم دیدم گفته که می‌خوان ارزون کنن و قراره تفاوت قیمت طرحهای ارزون‌ شده رو هم محاسبه کنن و برگردونن. اما این مبین‌نت با زور و کتک هم حاضر نیست ارزون کنه و بجاش فقط کم‌فروشی و گروون‌فروشی و کلاهبرداری می‌کنه.

امیر انصاری
11-03-2014, 16:05
مشکل فقط این نیست که گردن مبین‌نت کلفت هست و با هر بار خرابکاری بجای مجازات فقط بهش جایزه می‌دن. خود مدیرانش هم حروم‌خور و دزد هستن. رفتم ADSL گرفتم و همون اول کار که وارد بخش کاربری شدم دیدم گفته که می‌خوان ارزون کنن و قراره تفاوت قیمت طرحهای ارزون‌ شده رو هم محاسبه کنن و برگردونن. اما این مبین‌نت با زور و کتک هم حاضر نیست ارزون کنه و بجاش فقط کم‌فروشی و گروون‌فروشی و کلاهبرداری می‌کنه.
البته که گردن کلفته، ولی اون ارزون شدن که شما میگی فقط شامل ADSL شده، 3G و وایمکس و جی پی آر اس ارزون نمیشه. احتمالاً مسئولین در این زمینه هم حریف اینا نشدن.

Joaquin
11-03-2014, 16:48
امروز یه خانمی زنگ زد گفت از طرف مبین نته. به خاطر شکایت. گفت شماره اشتراکتون چنده.. منم بهش گفتم. بعد هم خداحافظی کرد.:n27:

pcgamer
11-03-2014, 17:04
امروز یه خانمی زنگ زد گفت از طرف مبین نته. به خاطر شکایت. گفت شماره اشتراکتون چنده.. منم بهش گفتم. بعد هم خداحافظی کرد.:n27:

چرا ؟:n08:
شماره اشتراک رو که تو شکایت وارد کردیم!!:n27:

pcgamer
11-03-2014, 17:08
ممنون که جواب دادی دوست عزیز.
شبانه رو کلا برداشتن یا فقط ساعاتش به ۳ تا ۷ محدود شده؟!

از رایگان بودن کلا خارج کردن مثلا طرح یک مگ میگیری با ۳ گیگ حجم . تو شب میتونی دوبرابر شو استفاده کنی. یعنی ۶ گیگ در طول یک ماه :n27: واقعا وسوسه بر انگیزه

mehr1362
11-03-2014, 17:31
امروز به من هم زنگ زد اون خانم ! شماره اشتراک خواست که بهش ندادم ، خیلی ممنونم !

مودم به اسم خودم نبود ، ریسک نکردم بهونه بدم به دزد نت های کلاهبردار بی وجود .

شماره من رو هم از همون شکایت به دست آورده

pcgamer
11-03-2014, 17:34
امروز به من هم زنگ زد اون خانم ! شماره اشتراک خواست که بهش ندادم ، خیلی ممنونم !

مودم به اسم خودم نبود ، ریسک نکردم بهونه بدم به دزد نت های کلاهبردار بی وجود .

شماره من رو هم از همون شکایت به دست آورده

:n04:
چرا ندادی!!! خسته نباشید پس واسه چی شکایت میکنی. :n02:

yuzarsiff
11-03-2014, 17:40
با منم تماس گرفتن طرف گفت شناسه اشتراکت واس شکایتی که کردی درست ثبت نشده ! مشکوک میزنن

mehr1362
11-03-2014, 17:46
:n04:
چرا ندادی!!! خسته نباشید پس واسه چی شکایت میکنی. :n02:

سلامت باشی ! اگر بخوان کاری کنن واسه همه اجرا میکنن ، یعنی اینقدر خرن نمیدونن همه ناراضی شدند؟

من ریسک نکردم ، اگر بخوان ترتیب عمل بدن برای همینه میدن نه اینکه زنگ بزنن شناسه بپرسن .

حیف اونموقع که زد زدن خواب بودم و گیج ، وگرنه 4 تا بارشون میکردم

من مودم رو نگه میدارم تموم بشه بعدم شوتش میکنم پشت بوم همسایه ! دیگه حوصله ندارم اعصاب خودمو بیشتر ازین خراب کنم.

اگه به کسی زنگ زد بگید بیاد تایپیک پی سی ورد رو ببینه به جای این قرتی بازی ها !

pcgamer
11-03-2014, 17:48
با منم تماس گرفتن چند دقیقه پیش شماره شناسه رو تا بش گفتم خدافظی کرد! یعنی اصلا نذاشت شکایتمو تلفنی بگم
رفتم صفحه شکایت رو دوباره چک کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دیدم شماره شناسه رو که اینجا وارد کردیم چه نیازی بود بیان دوباره بگیرن؟؟ کاراشون خیلی بی نظمه

mehr1362
11-03-2014, 17:55
با منم تماس گرفتن چند دقیقه پیش شماره شناسه رو تا بش گفتم خدافظی کرد! یعنی اصلا نذاشت شکایتمو تلفنی بگم
رفتم صفحه شکایت رو دوباره چک کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دیدم شماره شناسه رو که اینجا وارد کردیم چه نیازی بود بیان دوباره بگیرن؟؟ کاراشون خیلی بی نظمه

یکی از دوستان من هم که داخل این تایپیک پست نزده الان بهم گفت تا شناسه رو داده قطع کردن.
اگه بخوان برگردونن به قبل !!!! برای همه اینکارو میکنن نه هر کسی که شکایت کرده ، نه هر کسی که شناسه داده
اینا بعدا شناسه هارو جمع میکنن و به همون سازمان مقررات رادیویی ارجاع میکنن که بله ، ما بررسی کردیم شکایت مشترکینمون رو !
تموم شد و رفت

pcgamer
11-03-2014, 17:57
موضوعی که جالبه اینه که ما هممون تو یک روز شکایت نکردیم که تو یک ساعت با همه تماس گرفتن .
اگه تماس گرفتن واقعیت رو بگید .
بگید ما مبین نت گرفتیم که شب ها بتونیم دانلود کنیم باش. به همون کیفیت بد هم راضی بودیم طرح شبانه رو برگردونید و الی دیگه تمدید نمیکنیم. لااقل حرفتون رو بزنید

pcgamer
11-03-2014, 18:03
یکی از دوستان من هم که داخل این تایپیک پست نزده الان بهم گفت تا شناسه رو داده قطع کردن.
اگه بخوان برگردونن به قبل !!!! برای همه اینکارو میکنن نه هر کسی که شکایت کرده ، نه هر کسی که شناسه داده
اینا بعدا شناسه هارو جمع میکنن و به همون سازمان مقررات رادیویی ارجاع میکنن که بله ، ما بررسی کردیم شکایت مشترکینمون رو !
تموم شد و رفت
یعنی شما انتظار داشتی تماس نگیرن ؟:n27:
این شکایت که تو سایت مبین نت بود . تو سازمان رادیویی ثبت نمیشه که بخوان به اونا جواب پس بدن .
بنظرم فقط خواستن اطلاعات رو چک کنن و فشار زیادی روشونه شاید طرح رو برگردونن. شما هم اشتبا کردی شماره شناسه رو ندادی میگفتی من از یکی خریدم به نام خودم نیست ولی من شارژ میکنم .دزدی که نکردی بترسی.

mehr1362
11-03-2014, 18:08
موضوعی که جالبه اینه که ما هممون تو یک روز شکایت نکردیم که تو یک ساعت با همه تماس گرفتن .
اگه تماس گرفتن واقعیت رو بگید .
بگید ما مبین نت گرفتیم که شب ها بتونیم دانلود کنیم باش. به همون کیفیت بد هم راضی بودیم طرح شبانه رو برگردونید و الی دیگه تمدید نمیکنیم. لااقل حرفتون رو بزنید

داداشم ، حرف رو به کسی باید زد که حرف بفهمه ، یعنی باید با آدم حرف زد نه حیوان چهارپا
خر حرف نمیفهمه ، باید با ترکه بهش بفهممون چکار کنه !

بهترین کار اینه تمدید نکنید ، صد دفعه همه گفتیم ان شاله همه سر حرفمون بمونیم !
شاعر میگه :
چونکه با کودک سر و کارت فتاد ، پس زبان کودکی باید گشاد

با کودک باید به زبون خودش حرف بزنی تا بفهمه ، زبون این دزدها چیه؟ به همون زبون میفهمن نه حرف خوش و مودبانه

mehr1362
11-03-2014, 18:11
این شکایت که تو سایت مبین نت بود . تو سازمان رادیویی ثبت نمیشه که بخوان به اونا جواب پس بدن .
بنظرم فقط خواستن اطلاعات رو چک کنن و فشار زیادی روشونه شاید طرح رو برگردونن. شما هم اشتبا کردی شماره شناسه رو ندادی میگفتی من از یکی خریدم به نام خودم نیست ولی من شارژ میکنم .دزدی که نکردی بترسی.

نه انتظار نداشتم تماس بگیرن ! الان هم بعید میدونم چیزی به جیب ماها بره ازین تماس !
من تو سایت مبین نت اصلا شکایت نکردم ، فقط در سایت تنظیم مقررات شکایت کردم .
اینکه به همه در یک زمان تماس گرفتن علتش جز این نیست که سازمان تنظیم مقررات تمام شکایات رو یکجا ارجاع داده به مبین نت .
حالا شناسه هارو جمع میکنه ، تماس هم که گرفته ، دوباره برمیگردونه به همون سازمان که بله رسیدگی شد و همه چی به خیر و خوبی تموم شد.چیزی هم جیب من و تو نمیره
دزدی نکرده بودم ولی به مشتری که برسه قانون مدار میشن ! طرح دو مگ دارم که نیاز به مجوز داره
قبلا اعتماد کردم به این ها ، دیدم چه طوری تو کاسه ملت میزارن

pcgamer
11-03-2014, 18:21
نه انتظار نداشتم تماس بگیرن ! الان هم بعید میدونم چیزی به جیب ماها بره ازین تماس !
من تو سایت مبین نت اصلا شکایت نکردم ، فقط در سایت تنظیم مقررات شکایت کردم .
اینکه به همه در یک زمان تماس گرفتن علتش جز این نیست که سازمان تنظیم مقررات تمام شکایات رو یکجا ارجاع داده به مبین نت .
حالا شناسه هارو جمع میکنه ، تماس هم که گرفته ، دوباره برمیگردونه به همون سازمان که بله رسیدگی شد و همه چی به خیر و خوبی تموم شد.چیزی هم جیب من و تو نمیره
دزدی نکرده بودم ولی به مشتری که برسه قانون مدار میشن ! طرح دو مگ دارم که نیاز به مجوز داره
قبلا اعتماد کردم به این ها ، دیدم چه طوری تو کاسه ملت میزارن

جدی میگی!!! :n04:
وای خدا باز مبین نت سرمون رو کلا گذاشت؟؟
پس اگه فقط تو سازمان رادیویی شکایت کردی اینا خواستن شماره ها اشتراک رو بر گردونن که الکی بگن شکایت ها رسیدگی شد!! ؟؟

pcgamer
11-03-2014, 18:24
اگه اینجوره که یک شکایت دیگه مینویسیم این سری دیگه رکب نمیخوریم.
بزار من کد پیگریمو تو سازمان مقررات بزنم مشخص میشه شکایت بررسی شده یا نه
ادیت : نتيجه بررسي شكايت : شكايت شما با موفقيت ارسال شد و در دست بررسي است
همینطور که گفتم mehr جان این تماس از طرف خود مبین نت بوده نه ارجاع شکایات سازمان مقررات به مبین نت.

pirouz3
11-03-2014, 18:25
دوستان من کاری ندارم که کیفیت بعد این تغییرات چطوری میشه. اما اکثر شما فقط به فکر خودتون هستید. شب ۲ میشه، میندازید رو دانلود،میگیرید می خوابید، اما بقیه که واسه دانلود نمی گیرن اصلا ساعت ۲ به بعد نه می تونن گیم بزنن، نه می تونن درست حسابی پیج بالا بیارن. اشکمون در میاد که یه پیج بیاد بالا. بازم می گم منظور من این نیست که بعد این تغییرات سرعت درست میشه، اما خداییش من که تو اهوازم ساعت ۲ به بعد هیچ کاری نمی تونم بکنم.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk

pcgamer
11-03-2014, 18:35
دوستان من کاری ندارم که کیفیت بعد این تغییرات چطوری میشه. اما اکثر شما فقط به فکر خودتون هستید. شب ۲ میشه، میندازید رو دانلود،میگیرید می خوابید، اما بقیه که واسه دانلود نمی گیرن اصلا ساعت ۲ به بعد نه می تونن گیم بزنن، نه می تونن درست حسابی پیج بالا بیارن. اشکمون در میاد که یه پیج بیاد بالا. بازم می گم منظور من این نیست که بعد این تغییرات سرعت درست میشه، اما خداییش من که تو اهوازم ساعت ۲ به بعد هیچ کاری نمی تونم بکنم.

خوب عزیز اکثر مشترکین مبین نت فقط بخاطر دانلود رایگان شبش رفتن این همه پول مودم دادن. که بتونن سریال و فیلم هاشون رو دانلود کنن .
ادیت کردم : حق با osta_ali ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست . واقعا مبین نت نباید بیشتر ظرفیتش اشتراک میداد .
حالا هم بیاد ظرفیت هاشو افزایش بده چرا باید از جیب مشتری بزنه

B.i.r.i.y.a
11-03-2014, 18:35
دوستان فرم ثبت نام ۱ گیگ رایگان رو پر کردم یه ایمیل برام فرستاد یه لینک فعالسازی توش بود ، اما پیام کد فعالسازی رو به موبایلم نفرستاد!
الان چند ساعتی گذشته.
دوباره ثبت نام کنم؟!

osta_ali
11-03-2014, 18:39

این مشکل مبین نت هست وقتی اشتراک میده باید ظرفیت این رو داشته باشه که حتی تمام مشترکین با اخرین سرعت به طور همزمان بتونن دانلود کنن چه روز چه شب و کیفیت هم کم نشه.اگه چنین ظرفیت و توانایی نداره نباید مشترک جدید بگیره یا باید ظرفیتش رو افزایش بده.فک کن من برا 512 دارم ماهی 63 تومن میدم با این کیفیت پایین و قیمت بالا,کجای دنیا ایجوریه؟!

mehr1362
11-03-2014, 18:56
اگه اینجوره که یک شکایت دیگه مینویسیم این سری دیگه رکب نمیخوریم.
بزار من کد پیگریمو تو سازمان مقررات بزنم مشخص میشه شکایت بررسی شده یا نه
ادیت : نتيجه بررسي شكايت : شكايت شما با موفقيت ارسال شد و در دست بررسي است
همینطور که گفتم mehr جان این تماس از طرف خود مبین نت بوده نه ارجاع شکایات سازمان مقررات به مبین نت.

عزیز من فقط در سایت تنظیم مقررات شکایتم رو ثبت کردم.
اول به شماره موبایلی که دادم زنگ زدن که من خواب بودم جواب ندادم ، بعد همون لحظه زنگ زدن خونه که بیدارم کردن.

اصلا و ابدا در سایت مبین نت شکایتی مطرح نکردم ، مودم هم که به نام خودم نیست ، در نتیجه شماره های من رو فقط از طریق سایت مقررات رادیویی و همون شکایتی که اونجا کردم به دست آوردن.
من حتی اون 1 گیگ که اسمش رو هدیه گذاشتن هنوز نگرفتم و شایدم اصلا نگیرم.

تماس از طرف مبین نت بوده درسته ! ولی شماره من رو همون سایت مققرات رادیویی به مبین نت داده

mehr1362
11-03-2014, 19:01
خوب عزیز اکثر مشترکین مبین نت فقط بخاطر دانلود رایگان شبش رفتن این همه پول مودم دادن. که بتونن سریال و فیلم هاشون رو دانلود کنن .
ادیت کردم : حق با osta_ali ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست . واقعا مبین نت نباید بیشتر ظرفیتش اشتراک میداد .
حالا هم بیاد ظرفیت هاشو افزایش بده چرا باید از جیب مشتری بزنه

من توی این چند ماه که دزد نت گرفتم همش با دانلود منیجر IDA دانلود میزدم به خاطر محیط خوب و راحتی که داره ، سرعتم تا 250 میرفت.
الان چند شب هست با نسخه جدید IDM دانلود میزنم، سرعتم 280 الی 320 !!!
اگه همین 4 ساعت رو نگه داره شبی 3 گیگ میزنم .

saeidf1
11-03-2014, 19:06
دادا به منم یه شماره از مبین نت دزد زنگ زد که این بود02183869000که من خواب بودم جواب ندادم

saeidf1
11-03-2014, 19:08
سلامت باشی ! اگر بخوان کاری کنن واسه همه اجرا میکنن ، یعنی اینقدر خرن نمیدونن همه ناراضی شدند؟

من ریسک نکردم ، اگر بخوان ترتیب عمل بدن برای همینه میدن نه اینکه زنگ بزنن شناسه بپرسن .

حیف اونموقع که زد زدن خواب بودم و گیج ، وگرنه 4 تا بارشون میکردم

من مودم رو نگه میدارم تموم بشه بعدم شوتش میکنم پشت بوم همسایه ! دیگه حوصله ندارم اعصاب خودمو بیشتر ازین خراب کنم.

اگه به کسی زنگ زد بگید بیاد تایپیک پی سی ورد رو ببینه به جای این قرتی بازی ها !
حیف که خواب بودم اگر جواب میدادم ناموس براشون نمیزاشتم

pcgamer
11-03-2014, 19:19
من توی این چند ماه که دزد نت گرفتم همش با دانلود منیجر IDA دانلود میزدم به خاطر محیط خوب و راحتی که داره ، سرعتم تا 250 میرفت.
بالاخر دیر یا زود اینم محدود میکنن مثل همین تغییر ساعت شبانه که چند روز پیش چند ساعت مبین نت قطع شد و طرح رو اجرا کردن. وقتی اجرا شد با همین سرعتتون میتونید فقط 2 شب واسه دانلود بزارید 6 گیگ میگیرید و تمام و طرحتون تموم میشه

عزیز من فقط در سایت تنظیم مقررات شکایتم رو ثبت کردم.
اول به شماره موبایلی که دادم زنگ زدن که من خواب بودم جواب ندادم ، بعد همون لحظه زنگ زدن خونه که بیدارم کردن.

اصلا و ابدا در سایت مبین نت شکایتی مطرح نکردم ، مودم هم که به نام خودم نیست ، در نتیجه شماره های من رو فقط از طریق سایت مقررات رادیویی و همون شکایتی که اونجا کردم به دست آوردن.
من حتی اون 1 گیگ که اسمش رو هدیه گذاشتن هنوز نگرفتم و شایدم اصلا نگیرم.

تماس از طرف مبین نت بوده درسته ! ولی شماره من رو همون سایت مققرات رادیویی به مبین نت داده

رفتی داخل سایت سازمان رادیویی کد پیگیریتو بزنی؟ چی نوشته جلوش؟ برای من که نوشته هنوز در حال بررسی میباشد ! واسه شما چی نوشته ؟
راستی این صفحه بحث و بررسی مبین نت تا حالا 1 میلیون بازدید داشته از زمان ایجاد تاپیک :دی یک میلیون فوش :n01: اینم امار دقیقش مشاهده ها: 1,010,888

javid_hector
11-03-2014, 19:30
با سلام.
دوستان ساعت 7 با من تماس گرفتن شناسه اشتراک و خواستم بهشون دادم بعد گفت تکرار میکنم ببینید درسته ،بعد تا اومدم حرف بزنم قطع کرد!
من فقط تو سایت تنظیم مقررات شکایت کردم (100% شماره منو از اونجا اورده) و اونجا با اسم خودم شکایت کردم ولی مودم به اسم دوستمه.
تو سایت هم پیگیری کردم نوشت : نتيجه بررسي شكايت : شكايت شما با موفقيت ارسال شد و در دست بررسي است

Joaquin
11-03-2014, 19:34
با سلام.
دوستان ساعت 7 با من تماس گرفتن شناسه اشتراک و خواستم بهشون دادم بعد گفت تکرار میکنم ببینید درسته ،بعد تا اومدم حرف بزنم قطع کرد!
من فقط تو سایت تنظیم مقررات شکایت کردم (100% شماره منو از اونجا اورده) و اونجا با اسم خودم شکایت کردم ولی مودم به اسم دوستمه.
تو سایت هم پیگیری کردم نوشت : نتيجه بررسي شكايت : شكايت شما با موفقيت ارسال شد و در دست بررسي است
مال همه این طوریه.

mehr1362
11-03-2014, 19:38
بالاخر دیر یا زود اینم محدود میکنن مثل همین تغییر ساعت شبانه که چند روز پیش چند ساعت مبین نت قطع شد و طرح رو اجرا کردن. وقتی اجرا شد با همین سرعتتون میتونید فقط 2 شب واسه دانلود بزارید 6 گیگ میگیرید و تمام و طرحتون تموم میشه

رفتی داخل سایت سازمان رادیویی کد پیگیریتو بزنی؟ چی نوشته جلوش؟ برای من که نوشته هنوز در حال بررسی میباشد ! واسه شما چی نوشته ؟
راستی این صفحه بحث و بررسی مبین نت تا حالا 1 میلیون بازدید داشته از زمان ایجاد تاپیک :دی یک میلیون فوش :n01: اینم امار دقیقش مشاهده ها: 1,010,888

داداش برای من نوشته :كاربر گرامي شكايت شما براي اپراتور ارسال شد و در دست بررسي مي باشد

من برای بار سوم میگم ، حتی یکبار هم به مبین نت زنگ نزدم که شماره من رو داشته باشه ! شماره ها و متن شکایت هایی که داخل سایت مقررات رادیویی ثبت کردیم برای دزد نت ارسال شده و شماره من رو از همون شکایت به دست آورده .

در مورد مطلب اول که فرمودید ، من از همون روز حساب کردم که شبانه نداره ، الانم هر غلطی خواست بکنه دیگه دستم به جایی بند نیست ، اونا حرص میدن به انداره کافی ، حالا بیام خود خوری هم کنم؟
طرحم تموم بشه میزارمش کنار ، حتی اگه بیاد 2 تا 8 بکنه میزارم کنار .
چقدر باید پول نت بدیم ؟ مگه چقدر درآمد داریم ؟
میرم همراه اول میگیرم 11 شب تا 8 صبح 3 تومن ! نت هم نمی خواهم دیگه .
دانلودهایی هم که میزنم همش ارشیو میشه اصلا استفاده نکردم ! فقط میزنم دانلود چون پولش رو دادم.
نمیدونم این داستان رو شنیدی یا نه :
طرف میره سبزی میخره ، بعد که برمیگرده خونه میبینه یه غورباقه بین سبزی ها میگه قار ... قور
میگه اگه قاری کنی و اگه قوری کنی ، پول دادم واست میخورمت:n02:
حالا حکایت منم همینه ، دیگه نت نمیگیرم ازین شرکت ، هر غلطی میخواد بکنه
من هم اینجا تنها گزینم غیر ازین gprs هست . ده ساله منتظر adsl بودم چقدر پیگیری کردم مخابرات ، فایده نداشته
دیگه باید چکار کنم؟ خودمو دار بزنم ؟ بهش فکر نمیکنم دیگه

netstat
11-03-2014, 19:39
خوب عزیزم شما خودت هم می‌گی مشکل در فیل ترینگ. مگه این سیستم و مشکلات اون غیرعمد و کاملاً فنی هست؟ یعنی اینکه وقتی وارد یه سایت می‌شیم با علامت ورود ممنوع مواجه می‌شیم یه مشکل کاملاً فنی و تصادفی هست یا کار عمدی حضرات که می‌خوان تولید مشکل کنن؟؟؟ اینجوری بخواهیم قیاس بگیریم، الان توی مبین‌نت هم کم شدن و محدود شدن ساعات مجانی رو هم می‌شه یه مشکل فنی حساب کرد و به پای آقایون ننوشت.
یعنی اگه مشکل هم هست خودشون ایجاد کردن و تصادفی نیست. مثل این می‌مونه که کسی یکی رو هل بده توی چاه و بعد استدلال کنه که چاه مقصر مرگ هست و نه اون. الان هم مقصر فیل ترینگ یا سیستمهای مشابه نیست. مشکل از کسانی هست که همچین کاری رو انجام می‌دن.

مطالب جدیدی به پست دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اضافه کردم... شاید جوابتون رو بگیرید... اگر دوست داشتید بحث رو میتونیم توی تاپیک مربوط به این موضوع ادامه بدیم...:n01:

javid_hector
11-03-2014, 19:46
مطالب جدیدی به پست دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اضافه کردم... شاید جوابتون رو بگیرید... اگر دوست داشتید بحث رو میتونیم توی تاپیک مربوط به این موضوع ادامه بدیم...:n01:

شما هنوز بیخیال این تاپیک نشدید؟!

javid_hector
11-03-2014, 19:58
من از امشب دیگه همیشه(البته اتوماتیمک) قبل 3 و بعد 7 مودمو ریبوت میکنم تا تو گزارشات کارکرد ثبت بشه از 3 تا 7 بعد ببینم حجم کم میکنه یا نه .
پیشنهاد میکنم شما هم اینکارو بکنید.

Roteil
11-03-2014, 20:23
سرعت من رو کم کردن بالای 130 نمیره :|
زنگ زدن خونه داداشم شماره رو داده من فقط به سازمان شکایت کردم البته شکایت از قاضی رو پیش قاضی بردیم نتیجه ای نمیده تا چه ساعتی هستن من زنگ بزنم چرا سرعتم روی یک مگ بسته شده :|

Ali_N8
11-03-2014, 20:48
به منم وسط کلاس زنگ زدن خیلی پیگیر بودن خونه کسی نیست که ازش بگیریم گفتم نه .. گوشیو کوبید :n24:

osta_ali
11-03-2014, 21:10
دادا به منم یه شماره از مبین نت دزد زنگ زد که این بود02183869000که من خواب بودم جواب ندادم

عجب پس این شماره برا مبین نت هست!
به من زنگ زده بودن(یه همچین شماره ای بود) ولی من گوشیم سایلنت بود جواب نداده بودم.

saeidf1
11-03-2014, 21:20
به من زنگ زده بودن(یه همچین شماره ای بود) ولی من گوشیم سایلنت بود جواب نداده بودم.
دوستان برید به صفحه مشترکین نظر سنجی گذاشتن من که همش رو خیر زدم در اخر هم یه متن براشون نوشتم شما هم برید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ninipc
11-03-2014, 22:01

یعنی هر کس توی خود مبین‌نت شکایت کرده بهش زنگ زدن؟ من فقط به سازمان تنظیم مقررات شکایت کردم و دیگه شکایت دزد رو به خود دزده نکردم.

ninipc
11-03-2014, 22:09

این سرشماره مخصوص تهران هست که من هر وقت شماره اصلی اشغال باشه با این به پشتیبانی زنگ می‌زنم.

SoluS
11-03-2014, 22:21
امیدوارم خداوند جزای این کاراشون رو بده.

شکایت به سازمان تنظیم انجام شد.

واقعا چقدر این شرکت مزخرف هست. اگر گزینه‌ی دیگه ای داشتم همین الان بدون اینکه طرحم تموم بشه می رفتم.

DariushGreat
11-03-2014, 23:57
سلام
امروز با من تماس گرفت خانومه اعصابشم صفر بود! شناسه اشتراکم رو خواست، منم خیلی خشک و جدی یه چند دقیقه معطلش کردم (حفظ نبودم رفتم از سیستم ببینم) و بعد بهش گفتم!

خود سازمان تنظیم مقررات شکایت رو فرستاده مبین نت. اونا هم مثلا دارن رسیدگی می کنن... خدا عاقبتمون رو بخیر کنه :|

javid_hector
12-03-2014, 00:21
دوستان برید به صفحه مشترکین نظر سنجی گذاشتن من که همش رو خیر زدم در اخر هم یه متن براشون نوشتم شما هم برید

واسه من ک چیزی نیومده .فک کنم نظر شمارو ک خوندن ،حصاب کار دسشون اومده و بیخیال نظرسنجی شدن ;)

ashkan_b_boy
12-03-2014, 01:12
پس چرا کسی به من زنگ نزد با وجود اینکه واسه منم نوشته شکایت شما به موفقیت ثبت شد و در دست برسسی هست!! :(

yuzarsiff
12-03-2014, 01:18
خیلی عجیبه اینا شناسه اشتراک به چ کارشون میاد ؟
شایدم اسامی شاکی ها رو تنظیم مقررات فرستاده برای مبین نت .. اینم داره چک می کنه کدومشون واقعا مشترک مبین نت هستند یهو یکی الکی نرفته باشه شکایت کنه !

ninipc
12-03-2014, 01:22
پس چرا کسی به من زنگ نزد با وجود اینکه واسه منم نوشته شکایت شما به موفقیت ثبت شد و در دست برسسی هست!! :(

من فقط به سازمان تنظیم مقررات شکایت کردم و کسی هم به من زنگ نزده. شاید اگه به خود مبین‌‌نت شکایت می‌کردم بهم زنگ می‌زدن.

pcgamer
12-03-2014, 01:56
خیلی عجیبه اینا شناسه اشتراک به چ کارشون میاد ؟
شایدم اسامی شاکی ها رو تنظیم مقررات فرستاده برای مبین نت .. اینم داره چک می کنه کدومشون واقعا مشترک مبین نت هستند یهو یکی الکی نرفته باشه شکایت کنه !
دقیقا همین میتونه باشه .:n16: چون تو سازمان رادیویی که همه ما شکایت کردیم شناسه و مشخصات مودم رو ازمون نگرفت و اینا دارن چک میکنن که مطمئن بشن شکایت ها ماله مشترکین مبین نت هست یا نه. فکر کنم دهنشونو سرویس کردیم :n08:تا اینا باشن دیگه کلا برداری نکنن . امیدوارم نتیجه بده

درود بر شرفت :n16::n02: وای چقدر باحال نوشتی دمت گرم من پوکیدم از خنده :n08:

pcgamer
12-03-2014, 02:03

شاید شما دیرتر ما شکایت رو ثبت کردید. یکی دیگه پر کنید تو هر دو تا لینک .فقط وقتی تماس گرفتن بشون بگید واسه مورد کم فروشی و همین عدم تعهد به قرار داد تماس گرفتین :n08:؟

danielo
12-03-2014, 02:13

خود مبین نت سرعت را شب ها میاره پایین که کسی زیاد دونلود نکنه.

الماس شده
12-03-2014, 16:25
یه عمر سرعت افتضاحشونو تحمل کردیم، قطع و وصل شدنای مکررو تحمل کردیم، خارج شدن از شبکه رو موقع برف و بارون و ابری بودن هوا تحمل کردیم، پشتیبانی ضعیف و انتظارهای طولانی پشت خط برای ارتباط با پشتیبانی رو تحمل کردیم ولی این محدود کردن مصرف شبانه واقعا دزدی و خیانت بزرگیه خداوکیلی همه برید شکایت کنید انصافا بیچارمون کردند باور کنید دارند سلاخیمون میکنند آخه مگه ما قرارداد نبسته بودیم پس به چه حقی دارند این بلا رو سرمون میارند

ساحل 1
12-03-2014, 18:42
دوستان سلام.منم تازه 3 روزه که متوجه شدم چه اتفاقاتی افتاده.اونم از اونجا که تقریبا یک هفته مونده بود طرحم تموم بشه ناگهان با اون صفحه سبز لعنتی اتمام اعتبار مواجه شدم و از اونجا که قبلا یک گیگ هدیه رو گرفته بودم میدونستم این ماه تازه ترافیک اضافه هم میارم.(سرعت 512...4 گیگ دارم) ولی وقتی دیدم کپ کرده بودم و وقتی رفتم تو صفحه مشترکین دیدم در عرض 3 روز 1 گیگابایت حجم ازم کم شده. :n13: تا اینکه زنگیدم به پشتیبانی و اونم بهم گفت 3تا 7 شده.بهش گفتم پس چرا اطلاع ندادین گفن بهتون ایمیل کردیم(دروغگو) منم فکر کردم ایمیلو چک نکردم ندیدیم نگو اصلا این خبرا نبوده.بعد یکراست اومدم اینجا و وقتی این درد مشترک رو با بچه های مبین دیدم کمی اروم شدم.تو صفحه خود سایتشون هم رفتم و یک ایمیل هم به info@mobinnet.net دادم و بهشون گفتم شما دزدی اشکار کردین.اونام یک ایمیل بهم دادن که همون مطلبی بود که تو وبلاگشون گذاشته بودن.
خلاصه منم تصمیم گرفتم نتم رو عوض کنم. وقتی به شرکتای دیگه زنگ زدم تازه فهمیدم مبین چقدررر گرون میده.دززززد.مال حروم خور:n15:
الان سرعت 1 مگابیت در شاتل و اسیاتک 20/900 و تو پارس انلاین 19/700 هست با حجم 4 گیگ .اما این دزدا میدن 30 هزار تومن. :n15:ببینین چقدر اختلافه.سرعتای بیشتر که تفاوت بیشتر هم میشه.
تازه این پرروها یک گیگ رو میدن 10 هزار تومن اما اونا میدن 3/600!!!! :n04:
تازه بماند فرت و فرت هدیه های مفتی که به مشتریاشون میدن.

bahram_warrior
12-03-2014, 19:56

حجم شبانت تموم نشده؟ یا اصلا دروغه همچین چیزی وجود نداره؟! فقط ساعتشو کم کردنو ملتو ترسوندن که دانلود نزنن.

Sent from my GT-I9300

mehr1362
12-03-2014, 22:06
حجم شبانت تموم نشده؟ یا اصلا دروغه همچین چیزی وجود نداره؟! فقط ساعتشو کم کردنو ملتو ترسوندن که دانلود نزنن.

Sent from my GT-I9300

نه چیزی کم نشده ، اصلا بین حجم مصرف شده شبانه و روزانه تفکیکی نیست الان ، فعلا حرفش رو زدن ولی خب هر لحظه ممکنه مثل اون دو ساعت که کم کردن اجراش کنن.

fanoostalaei
13-03-2014, 00:16
خخخخخ:n02:
اومدم ببینم اوضاع مبین نت چطوره !!! وقتی اون نامه دوست عزیز به مبین نت رو دیدم کلا آمار همه چی اومد دستم :دی
درود به غیرتت دوست عزیز :n12:

Roteil
13-03-2014, 02:57
سرعت من 4 روزه بالای 100 نمیره :| شکایت کردیم درست بشه نگو فهمیدن زدن سرعت رو کم کردن خخخخخخخخخخ
پینگ هم که ا ماشالله الان بعد از چند ساعت تونستم فروم رو باز کنم :|

bahram_warrior
13-03-2014, 03:18
ما آخرشم نفهمیدیم در حال حاضر شب دانلود بزنیم یا نه :دی من تا 1 سال دیگه با این حرومزاده ها درگیرم...قبل این قضیه تغییر شبانه 1 ساله بستم الان مثه چی پشیمونم...نه میتونستم adsl بگیرم نه gprs نیازمو برطرف میکنه....الانم میترسم دانلود زیادی بزنم چند وقت دیگه بگن شبنات تموم شد حالا 1 سال بدون دانلود بمونم.

Sent from my GT-I9300

*Forgotten*
13-03-2014, 05:59
کاش این شرکت ، به اصطلاح شرکت ، حداقلش یک طرح خوش قیمت میداشت ، الان شرکتهای adsl با 20 تومن ماهی سرعت 1 مگ با 3 گیگ ترافیک میدن اونم با دانلود شبانه همه چی ok

این مبین زرت میاد سرعت 128 رو میده ماهی 20 تومن اونم با سرعت افتظاح و بدون دانلود شبانه ، به اصطلاح دانلود شبانه ..

من که همون 6 - 7 ماه پیش خودمو با Adsl راحت کردم و خدا رو شکر راضیم ، راحت دانلود میکنم ، الانم یه اینترنت معمولی میخاستم که بتونم برای کاراهای معمولی ازش استفاده کنم
کاش حداقلش این مبین خاک بر سر یه طرح درست و حسابی ارزون قیمت میداشت ، باز میرفتم طرفش ، آخه آدم زورش میاد برای سرعت 128 ماهی 20 تومن بده به این دز*د
همشم sms میفرسته بیا شارژ کن ،
خوب دیوانه حداقل یه طرح ارزون بزار تا کسی بیاد طرفت ، زبان نفهم ، عین خ*ر میمونن ، اصلا هیچی حالیشون نیست
دو تا مودم مونده رودستم ، آدم نمیدونه چیکار بکنه با این نفهم دز*د

طرح نوروزی هم بخوره توی سرتون یه طرح ارزون قیمت همیشگی بزار گشنه ها

این مبین نت منو یاد "قل مراد" میندازه :n02:

:n30:

ali nemesis
13-03-2014, 07:00
سلام
الان چطوری بفهمیم چقدر ته دانلود شبانه موم مونده تو پنل خاک بر سر شده که چیزی معلوم نیست :n21:

smss.exe
13-03-2014, 08:49
سلام

این سایتشون هم که از امروز باز نمیشه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چه آدمای پیگیری داریم؛ الان دارن همش کارای مارو پیگیری می کنند بنده خداها خسته شدند سایت رو فعلا تعطیل کردند.

DariushGreat
13-03-2014, 11:06
سلام

این سایتشون هم که از امروز باز نمیشه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چه آدمای پیگیری داریم؛ الان دارن همش کارای مارو پیگیری می کنند بنده خداها خسته شدند سایت رو فعلا تعطیل کردند.

برای من که باز شد

smss.exe
13-03-2014, 11:08
برای من که باز شد

سلام

اون موقع مشکل داشت؛ الان برای من هم باز میش