PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 [84] 85 86 87 88

B.i.r.i.y.a
11-03-2014, 10:48
دوستان میخوام بفروشمش!
بنظرتون چند بفروشمش خوبه؟
اینم مشخصاتش:
مودم bm632w
مدت کارکرد: 7 ماه
طرح: 1 مگ 1 ساله
زمان باقیمانده: 5 ماه
حجم باقیمانده: 15 گیگ

با توجه به قیمتهای خود مبین نت (مودم 220 تومن و 18 گیگ 6 ماهه 153 تومن ) آیا 300 تومن منصفانس؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

pcgamer
11-03-2014, 13:25
روزهای اول که این غوغا به پا شد من خودم را به در و دیوار زدم چون بیشترین ضرر را کردم به کل ادم و عالم عارض و شاکی شدم ولی بی فایده بود تو پست های قبل هم موجوده همش هم زیر سر شرکت زیر ساخت هست این مبین نت و مخابرات و ............ هم غلام همان اربابن اون هم غلام بی چون و چرا :n21:
ما همه شیریم شیران علم حمله مان از باد باشد دم به دم
فقط تنها راه شکایت حضوری هست قبلا هم گفتم من واسه مراحعه حضوری پایه هستم اگه کرمان کسی هست پیام بده دوستان یک دست که صدا ندارهاگه همه پایه باشن تا نمایندگی اصلی تا تهران هم میام
پس بهتره طرفتون را پیدا کنید و هر چه زودتر برای مراجعه حضوری اقدام کنید:n24:

درسته منم که تا الان هر کاری تونستم کردم از اطلاع رسانی تا اعتراض و... ولی فکر کنم کافی باشه. واقعا دیگه بیشتر از این نمیتونم مایه بزارم و تو این تاپیک بیام وقت بزارم ولی این امضا رو تا وقتی عضو این انجمن هستم تغییر نمیدم. یک کلابرداری مبین نت کرد یک عوام فریبی برای فروش مودمهاش کرد حالا هم که دیگه به اونجایی که میخواست برسه رسید و دیگه تموم. واقعا اینو میگم هیچ کاری نمیتونیم بکنیم. نه خسارت پس خواهد داد نه طرح مثل قدیم میشه .

seetherali
11-03-2014, 13:35
دوستان میخوام بفروشمش!
بنظرتون چند بفروشمش خوبه؟
اینم مشخصاتش:
مودم bm632w
مدت کارکرد: 7 ماه
طرح: 1 مگ 1 ساله
زمان باقیمانده: 5 ماه
حجم باقیمانده: 15 گیگ

با توجه به قیمتهای خود مبین نت (مودم 220 تومن و 18 گیگ 6 ماهه 153 تومن ) آیا 300 تومن منصفانس؟

من خودم مودمم رو 145 فروختم .. همین اهواز . البته به طرف گفتم اگه واسه دانلود میخوای نگیر . شبانه رو برداشتن .. ولی برای وبگردی با یه سرعت معمولی میخواست و مودم رو برداشت.
یه آگهی بزن روی سایت دیوار مشتری واسش زیاده . کمتر از دو ساعت بعد از زدن آگهی فروش میره. قیمت هم اره منصفانه اس

B.i.r.i.y.a
11-03-2014, 15:14
من خودم مودمم رو 145 فروختم .. همین اهواز . البته به طرف گفتم اگه واسه دانلود میخوای نگیر . شبانه رو برداشتن .. ولی برای وبگردی با یه سرعت معمولی میخواست و مودم رو برداشت.
یه آگهی بزن روی سایت دیوار مشتری واسش زیاده . کمتر از دو ساعت بعد از زدن آگهی فروش میره. قیمت هم اره منصفانه اس

ممنون که جواب دادی دوست عزیز.
شبانه رو کلا برداشتن یا فقط ساعاتش به ۳ تا ۷ محدود شده؟!

ninipc
11-03-2014, 15:39
من هم الان یک هفته هست منتظر پیام فعال سازی هستم تا الان که نیومده منم بی خیالش شدم اخه واسه 6 هزار تومان این همه منت کشی اونم هم از یه مشت دزد :n21:

من هم این مشکل رو با خط مخابرات داشتم. با ایرانسل فرستادم و اومد.

ninipc
11-03-2014, 15:47
روزهای اول که این غوغا به پا شد من خودم را به در و دیوار زدم چون بیشترین ضرر را کردم به کل ادم و عالم عارض و شاکی شدم ولی بی فایده بود تو پست های قبل هم موجوده همش هم زیر سر شرکت زیر ساخت هست این مبین نت و مخابرات و ............ هم غلام همان اربابن اون هم غلام بی چون و چرا :n21:
ما همه شیریم شیران علم حمله مان از باد باشد دم به دم
فقط تنها راه شکایت حضوری هست قبلا هم گفتم من واسه مراحعه حضوری پایه هستم اگه کرمان کسی هست پیام بده دوستان یک دست که صدا ندارهاگه همه پایه باشن تا نمایندگی اصلی تا تهران هم میام
پس بهتره طرفتون را پیدا کنید و هر چه زودتر برای مراجعه حضوری اقدام کنید:n24:

مشکل فقط این نیست که گردن مبین‌نت کلفت هست و با هر بار خرابکاری بجای مجازات فقط بهش جایزه می‌دن. خود مدیرانش هم حروم‌خور و دزد هستن. رفتم ADSL گرفتم و همون اول کار که وارد بخش کاربری شدم دیدم گفته که می‌خوان ارزون کنن و قراره تفاوت قیمت طرحهای ارزون‌ شده رو هم محاسبه کنن و برگردونن. اما این مبین‌نت با زور و کتک هم حاضر نیست ارزون کنه و بجاش فقط کم‌فروشی و گروون‌فروشی و کلاهبرداری می‌کنه.

امیر انصاری
11-03-2014, 16:05
مشکل فقط این نیست که گردن مبین‌نت کلفت هست و با هر بار خرابکاری بجای مجازات فقط بهش جایزه می‌دن. خود مدیرانش هم حروم‌خور و دزد هستن. رفتم ADSL گرفتم و همون اول کار که وارد بخش کاربری شدم دیدم گفته که می‌خوان ارزون کنن و قراره تفاوت قیمت طرحهای ارزون‌ شده رو هم محاسبه کنن و برگردونن. اما این مبین‌نت با زور و کتک هم حاضر نیست ارزون کنه و بجاش فقط کم‌فروشی و گروون‌فروشی و کلاهبرداری می‌کنه.
البته که گردن کلفته، ولی اون ارزون شدن که شما میگی فقط شامل ADSL شده، 3G و وایمکس و جی پی آر اس ارزون نمیشه. احتمالاً مسئولین در این زمینه هم حریف اینا نشدن.

Joaquin
11-03-2014, 16:48
امروز یه خانمی زنگ زد گفت از طرف مبین نته. به خاطر شکایت. گفت شماره اشتراکتون چنده.. منم بهش گفتم. بعد هم خداحافظی کرد.:n27:

pcgamer
11-03-2014, 17:04
امروز یه خانمی زنگ زد گفت از طرف مبین نته. به خاطر شکایت. گفت شماره اشتراکتون چنده.. منم بهش گفتم. بعد هم خداحافظی کرد.:n27:

چرا ؟:n08:
شماره اشتراک رو که تو شکایت وارد کردیم!!:n27:

pcgamer
11-03-2014, 17:08
ممنون که جواب دادی دوست عزیز.
شبانه رو کلا برداشتن یا فقط ساعاتش به ۳ تا ۷ محدود شده؟!

از رایگان بودن کلا خارج کردن مثلا طرح یک مگ میگیری با ۳ گیگ حجم . تو شب میتونی دوبرابر شو استفاده کنی. یعنی ۶ گیگ در طول یک ماه :n27: واقعا وسوسه بر انگیزه

mehr1362
11-03-2014, 17:31
امروز به من هم زنگ زد اون خانم ! شماره اشتراک خواست که بهش ندادم ، خیلی ممنونم !

مودم به اسم خودم نبود ، ریسک نکردم بهونه بدم به دزد نت های کلاهبردار بی وجود .

شماره من رو هم از همون شکایت به دست آورده

pcgamer
11-03-2014, 17:34
امروز به من هم زنگ زد اون خانم ! شماره اشتراک خواست که بهش ندادم ، خیلی ممنونم !

مودم به اسم خودم نبود ، ریسک نکردم بهونه بدم به دزد نت های کلاهبردار بی وجود .

شماره من رو هم از همون شکایت به دست آورده

:n04:
چرا ندادی!!! خسته نباشید پس واسه چی شکایت میکنی. :n02:

yuzarsiff
11-03-2014, 17:40
با منم تماس گرفتن طرف گفت شناسه اشتراکت واس شکایتی که کردی درست ثبت نشده ! مشکوک میزنن

mehr1362
11-03-2014, 17:46
چرا ندادی!!! خسته نباشید پس واسه چی شکایت میکنی. :n02:

سلامت باشی ! اگر بخوان کاری کنن واسه همه اجرا میکنن ، یعنی اینقدر خرن نمیدونن همه ناراضی شدند؟

من ریسک نکردم ، اگر بخوان ترتیب عمل بدن برای همینه میدن نه اینکه زنگ بزنن شناسه بپرسن .

حیف اونموقع که زد زدن خواب بودم و گیج ، وگرنه 4 تا بارشون میکردم

من مودم رو نگه میدارم تموم بشه بعدم شوتش میکنم پشت بوم همسایه ! دیگه حوصله ندارم اعصاب خودمو بیشتر ازین خراب کنم.

اگه به کسی زنگ زد بگید بیاد تایپیک پی سی ورد رو ببینه به جای این قرتی بازی ها !

pcgamer
11-03-2014, 17:48
با منم تماس گرفتن چند دقیقه پیش شماره شناسه رو تا بش گفتم خدافظی کرد! یعنی اصلا نذاشت شکایتمو تلفنی بگم
رفتم صفحه شکایت رو دوباره چک کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دیدم شماره شناسه رو که اینجا وارد کردیم چه نیازی بود بیان دوباره بگیرن؟؟ کاراشون خیلی بی نظمه

mehr1362
11-03-2014, 17:55
با منم تماس گرفتن چند دقیقه پیش شماره شناسه رو تا بش گفتم خدافظی کرد! یعنی اصلا نذاشت شکایتمو تلفنی بگم
رفتم صفحه شکایت رو دوباره چک کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دیدم شماره شناسه رو که اینجا وارد کردیم چه نیازی بود بیان دوباره بگیرن؟؟ کاراشون خیلی بی نظمه

یکی از دوستان من هم که داخل این تایپیک پست نزده الان بهم گفت تا شناسه رو داده قطع کردن.
اگه بخوان برگردونن به قبل !!!! برای همه اینکارو میکنن نه هر کسی که شکایت کرده ، نه هر کسی که شناسه داده
اینا بعدا شناسه هارو جمع میکنن و به همون سازمان مقررات رادیویی ارجاع میکنن که بله ، ما بررسی کردیم شکایت مشترکینمون رو !
تموم شد و رفت

pcgamer
11-03-2014, 17:57
موضوعی که جالبه اینه که ما هممون تو یک روز شکایت نکردیم که تو یک ساعت با همه تماس گرفتن .
اگه تماس گرفتن واقعیت رو بگید .
بگید ما مبین نت گرفتیم که شب ها بتونیم دانلود کنیم باش. به همون کیفیت بد هم راضی بودیم طرح شبانه رو برگردونید و الی دیگه تمدید نمیکنیم. لااقل حرفتون رو بزنید

pcgamer
11-03-2014, 18:03
یکی از دوستان من هم که داخل این تایپیک پست نزده الان بهم گفت تا شناسه رو داده قطع کردن.
اگه بخوان برگردونن به قبل !!!! برای همه اینکارو میکنن نه هر کسی که شکایت کرده ، نه هر کسی که شناسه داده
اینا بعدا شناسه هارو جمع میکنن و به همون سازمان مقررات رادیویی ارجاع میکنن که بله ، ما بررسی کردیم شکایت مشترکینمون رو !
تموم شد و رفت
یعنی شما انتظار داشتی تماس نگیرن ؟:n27:
این شکایت که تو سایت مبین نت بود . تو سازمان رادیویی ثبت نمیشه که بخوان به اونا جواب پس بدن .
بنظرم فقط خواستن اطلاعات رو چک کنن و فشار زیادی روشونه شاید طرح رو برگردونن. شما هم اشتبا کردی شماره شناسه رو ندادی میگفتی من از یکی خریدم به نام خودم نیست ولی من شارژ میکنم .دزدی که نکردی بترسی.

mehr1362
11-03-2014, 18:08
موضوعی که جالبه اینه که ما هممون تو یک روز شکایت نکردیم که تو یک ساعت با همه تماس گرفتن .
اگه تماس گرفتن واقعیت رو بگید .
بگید ما مبین نت گرفتیم که شب ها بتونیم دانلود کنیم باش. به همون کیفیت بد هم راضی بودیم طرح شبانه رو برگردونید و الی دیگه تمدید نمیکنیم. لااقل حرفتون رو بزنید

داداشم ، حرف رو به کسی باید زد که حرف بفهمه ، یعنی باید با آدم حرف زد نه حیوان چهارپا
خر حرف نمیفهمه ، باید با ترکه بهش بفهممون چکار کنه !

بهترین کار اینه تمدید نکنید ، صد دفعه همه گفتیم ان شاله همه سر حرفمون بمونیم !
شاعر میگه :
چونکه با کودک سر و کارت فتاد ، پس زبان کودکی باید گشاد

با کودک باید به زبون خودش حرف بزنی تا بفهمه ، زبون این دزدها چیه؟ به همون زبون میفهمن نه حرف خوش و مودبانه

mehr1362
11-03-2014, 18:11
این شکایت که تو سایت مبین نت بود . تو سازمان رادیویی ثبت نمیشه که بخوان به اونا جواب پس بدن .
بنظرم فقط خواستن اطلاعات رو چک کنن و فشار زیادی روشونه شاید طرح رو برگردونن. شما هم اشتبا کردی شماره شناسه رو ندادی میگفتی من از یکی خریدم به نام خودم نیست ولی من شارژ میکنم .دزدی که نکردی بترسی.

نه انتظار نداشتم تماس بگیرن ! الان هم بعید میدونم چیزی به جیب ماها بره ازین تماس !
من تو سایت مبین نت اصلا شکایت نکردم ، فقط در سایت تنظیم مقررات شکایت کردم .
اینکه به همه در یک زمان تماس گرفتن علتش جز این نیست که سازمان تنظیم مقررات تمام شکایات رو یکجا ارجاع داده به مبین نت .
حالا شناسه هارو جمع میکنه ، تماس هم که گرفته ، دوباره برمیگردونه به همون سازمان که بله رسیدگی شد و همه چی به خیر و خوبی تموم شد.چیزی هم جیب من و تو نمیره
دزدی نکرده بودم ولی به مشتری که برسه قانون مدار میشن ! طرح دو مگ دارم که نیاز به مجوز داره
قبلا اعتماد کردم به این ها ، دیدم چه طوری تو کاسه ملت میزارن

pcgamer
11-03-2014, 18:21
نه انتظار نداشتم تماس بگیرن ! الان هم بعید میدونم چیزی به جیب ماها بره ازین تماس !
من تو سایت مبین نت اصلا شکایت نکردم ، فقط در سایت تنظیم مقررات شکایت کردم .
اینکه به همه در یک زمان تماس گرفتن علتش جز این نیست که سازمان تنظیم مقررات تمام شکایات رو یکجا ارجاع داده به مبین نت .
حالا شناسه هارو جمع میکنه ، تماس هم که گرفته ، دوباره برمیگردونه به همون سازمان که بله رسیدگی شد و همه چی به خیر و خوبی تموم شد.چیزی هم جیب من و تو نمیره
دزدی نکرده بودم ولی به مشتری که برسه قانون مدار میشن ! طرح دو مگ دارم که نیاز به مجوز داره
قبلا اعتماد کردم به این ها ، دیدم چه طوری تو کاسه ملت میزارن

جدی میگی!!! :n04:
وای خدا باز مبین نت سرمون رو کلا گذاشت؟؟
پس اگه فقط تو سازمان رادیویی شکایت کردی اینا خواستن شماره ها اشتراک رو بر گردونن که الکی بگن شکایت ها رسیدگی شد!! ؟؟

pcgamer
11-03-2014, 18:24
اگه اینجوره که یک شکایت دیگه مینویسیم این سری دیگه رکب نمیخوریم.
بزار من کد پیگریمو تو سازمان مقررات بزنم مشخص میشه شکایت بررسی شده یا نه
ادیت : نتيجه بررسي شكايت : شكايت شما با موفقيت ارسال شد و در دست بررسي است
همینطور که گفتم mehr جان این تماس از طرف خود مبین نت بوده نه ارجاع شکایات سازمان مقررات به مبین نت.

pirouz3
11-03-2014, 18:25
دوستان من کاری ندارم که کیفیت بعد این تغییرات چطوری میشه. اما اکثر شما فقط به فکر خودتون هستید. شب ۲ میشه، میندازید رو دانلود،میگیرید می خوابید، اما بقیه که واسه دانلود نمی گیرن اصلا ساعت ۲ به بعد نه می تونن گیم بزنن، نه می تونن درست حسابی پیج بالا بیارن. اشکمون در میاد که یه پیج بیاد بالا. بازم می گم منظور من این نیست که بعد این تغییرات سرعت درست میشه، اما خداییش من که تو اهوازم ساعت ۲ به بعد هیچ کاری نمی تونم بکنم.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk

pcgamer
11-03-2014, 18:35
دوستان من کاری ندارم که کیفیت بعد این تغییرات چطوری میشه. اما اکثر شما فقط به فکر خودتون هستید. شب ۲ میشه، میندازید رو دانلود،میگیرید می خوابید، اما بقیه که واسه دانلود نمی گیرن اصلا ساعت ۲ به بعد نه می تونن گیم بزنن، نه می تونن درست حسابی پیج بالا بیارن. اشکمون در میاد که یه پیج بیاد بالا. بازم می گم منظور من این نیست که بعد این تغییرات سرعت درست میشه، اما خداییش من که تو اهوازم ساعت ۲ به بعد هیچ کاری نمی تونم بکنم.

خوب عزیز اکثر مشترکین مبین نت فقط بخاطر دانلود رایگان شبش رفتن این همه پول مودم دادن. که بتونن سریال و فیلم هاشون رو دانلود کنن .
ادیت کردم : حق با osta_ali ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست . واقعا مبین نت نباید بیشتر ظرفیتش اشتراک میداد .
حالا هم بیاد ظرفیت هاشو افزایش بده چرا باید از جیب مشتری بزنه

B.i.r.i.y.a
11-03-2014, 18:35
دوستان فرم ثبت نام ۱ گیگ رایگان رو پر کردم یه ایمیل برام فرستاد یه لینک فعالسازی توش بود ، اما پیام کد فعالسازی رو به موبایلم نفرستاد!
الان چند ساعتی گذشته.
دوباره ثبت نام کنم؟!

osta_ali
11-03-2014, 18:39

این مشکل مبین نت هست وقتی اشتراک میده باید ظرفیت این رو داشته باشه که حتی تمام مشترکین با اخرین سرعت به طور همزمان بتونن دانلود کنن چه روز چه شب و کیفیت هم کم نشه.اگه چنین ظرفیت و توانایی نداره نباید مشترک جدید بگیره یا باید ظرفیتش رو افزایش بده.فک کن من برا 512 دارم ماهی 63 تومن میدم با این کیفیت پایین و قیمت بالا,کجای دنیا ایجوریه؟!

mehr1362
11-03-2014, 18:56
اگه اینجوره که یک شکایت دیگه مینویسیم این سری دیگه رکب نمیخوریم.
بزار من کد پیگریمو تو سازمان مقررات بزنم مشخص میشه شکایت بررسی شده یا نه
ادیت : نتيجه بررسي شكايت : شكايت شما با موفقيت ارسال شد و در دست بررسي است
همینطور که گفتم mehr جان این تماس از طرف خود مبین نت بوده نه ارجاع شکایات سازمان مقررات به مبین نت.

عزیز من فقط در سایت تنظیم مقررات شکایتم رو ثبت کردم.
اول به شماره موبایلی که دادم زنگ زدن که من خواب بودم جواب ندادم ، بعد همون لحظه زنگ زدن خونه که بیدارم کردن.

اصلا و ابدا در سایت مبین نت شکایتی مطرح نکردم ، مودم هم که به نام خودم نیست ، در نتیجه شماره های من رو فقط از طریق سایت مقررات رادیویی و همون شکایتی که اونجا کردم به دست آوردن.
من حتی اون 1 گیگ که اسمش رو هدیه گذاشتن هنوز نگرفتم و شایدم اصلا نگیرم.

تماس از طرف مبین نت بوده درسته ! ولی شماره من رو همون سایت مققرات رادیویی به مبین نت داده

mehr1362
11-03-2014, 19:01
خوب عزیز اکثر مشترکین مبین نت فقط بخاطر دانلود رایگان شبش رفتن این همه پول مودم دادن. که بتونن سریال و فیلم هاشون رو دانلود کنن .
ادیت کردم : حق با osta_ali ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست . واقعا مبین نت نباید بیشتر ظرفیتش اشتراک میداد .
حالا هم بیاد ظرفیت هاشو افزایش بده چرا باید از جیب مشتری بزنه

من توی این چند ماه که دزد نت گرفتم همش با دانلود منیجر IDA دانلود میزدم به خاطر محیط خوب و راحتی که داره ، سرعتم تا 250 میرفت.
الان چند شب هست با نسخه جدید IDM دانلود میزنم، سرعتم 280 الی 320 !!!
اگه همین 4 ساعت رو نگه داره شبی 3 گیگ میزنم .

saeidf1
11-03-2014, 19:06
دادا به منم یه شماره از مبین نت دزد زنگ زد که این بود02183869000که من خواب بودم جواب ندادم

saeidf1
11-03-2014, 19:08
سلامت باشی ! اگر بخوان کاری کنن واسه همه اجرا میکنن ، یعنی اینقدر خرن نمیدونن همه ناراضی شدند؟

من ریسک نکردم ، اگر بخوان ترتیب عمل بدن برای همینه میدن نه اینکه زنگ بزنن شناسه بپرسن .

حیف اونموقع که زد زدن خواب بودم و گیج ، وگرنه 4 تا بارشون میکردم

من مودم رو نگه میدارم تموم بشه بعدم شوتش میکنم پشت بوم همسایه ! دیگه حوصله ندارم اعصاب خودمو بیشتر ازین خراب کنم.

اگه به کسی زنگ زد بگید بیاد تایپیک پی سی ورد رو ببینه به جای این قرتی بازی ها !
حیف که خواب بودم اگر جواب میدادم ناموس براشون نمیزاشتم

pcgamer
11-03-2014, 19:19
من توی این چند ماه که دزد نت گرفتم همش با دانلود منیجر IDA دانلود میزدم به خاطر محیط خوب و راحتی که داره ، سرعتم تا 250 میرفت.
بالاخر دیر یا زود اینم محدود میکنن مثل همین تغییر ساعت شبانه که چند روز پیش چند ساعت مبین نت قطع شد و طرح رو اجرا کردن. وقتی اجرا شد با همین سرعتتون میتونید فقط 2 شب واسه دانلود بزارید 6 گیگ میگیرید و تمام و طرحتون تموم میشه

عزیز من فقط در سایت تنظیم مقررات شکایتم رو ثبت کردم.
اول به شماره موبایلی که دادم زنگ زدن که من خواب بودم جواب ندادم ، بعد همون لحظه زنگ زدن خونه که بیدارم کردن.

اصلا و ابدا در سایت مبین نت شکایتی مطرح نکردم ، مودم هم که به نام خودم نیست ، در نتیجه شماره های من رو فقط از طریق سایت مقررات رادیویی و همون شکایتی که اونجا کردم به دست آوردن.
من حتی اون 1 گیگ که اسمش رو هدیه گذاشتن هنوز نگرفتم و شایدم اصلا نگیرم.

تماس از طرف مبین نت بوده درسته ! ولی شماره من رو همون سایت مققرات رادیویی به مبین نت داده

رفتی داخل سایت سازمان رادیویی کد پیگیریتو بزنی؟ چی نوشته جلوش؟ برای من که نوشته هنوز در حال بررسی میباشد ! واسه شما چی نوشته ؟
راستی این صفحه بحث و بررسی مبین نت تا حالا 1 میلیون بازدید داشته از زمان ایجاد تاپیک :دی یک میلیون فوش :n01: اینم امار دقیقش مشاهده ها: 1,010,888

javid_hector
11-03-2014, 19:30
با سلام.
دوستان ساعت 7 با من تماس گرفتن شناسه اشتراک و خواستم بهشون دادم بعد گفت تکرار میکنم ببینید درسته ،بعد تا اومدم حرف بزنم قطع کرد!
من فقط تو سایت تنظیم مقررات شکایت کردم (100% شماره منو از اونجا اورده) و اونجا با اسم خودم شکایت کردم ولی مودم به اسم دوستمه.
تو سایت هم پیگیری کردم نوشت : نتيجه بررسي شكايت : شكايت شما با موفقيت ارسال شد و در دست بررسي است

Joaquin
11-03-2014, 19:34
با سلام.
دوستان ساعت 7 با من تماس گرفتن شناسه اشتراک و خواستم بهشون دادم بعد گفت تکرار میکنم ببینید درسته ،بعد تا اومدم حرف بزنم قطع کرد!
من فقط تو سایت تنظیم مقررات شکایت کردم (100% شماره منو از اونجا اورده) و اونجا با اسم خودم شکایت کردم ولی مودم به اسم دوستمه.
تو سایت هم پیگیری کردم نوشت : نتيجه بررسي شكايت : شكايت شما با موفقيت ارسال شد و در دست بررسي است
مال همه این طوریه.

mehr1362
11-03-2014, 19:38
بالاخر دیر یا زود اینم محدود میکنن مثل همین تغییر ساعت شبانه که چند روز پیش چند ساعت مبین نت قطع شد و طرح رو اجرا کردن. وقتی اجرا شد با همین سرعتتون میتونید فقط 2 شب واسه دانلود بزارید 6 گیگ میگیرید و تمام و طرحتون تموم میشه

رفتی داخل سایت سازمان رادیویی کد پیگیریتو بزنی؟ چی نوشته جلوش؟ برای من که نوشته هنوز در حال بررسی میباشد ! واسه شما چی نوشته ؟
راستی این صفحه بحث و بررسی مبین نت تا حالا 1 میلیون بازدید داشته از زمان ایجاد تاپیک :دی یک میلیون فوش :n01: اینم امار دقیقش مشاهده ها: 1,010,888

داداش برای من نوشته :كاربر گرامي شكايت شما براي اپراتور ارسال شد و در دست بررسي مي باشد

من برای بار سوم میگم ، حتی یکبار هم به مبین نت زنگ نزدم که شماره من رو داشته باشه ! شماره ها و متن شکایت هایی که داخل سایت مقررات رادیویی ثبت کردیم برای دزد نت ارسال شده و شماره من رو از همون شکایت به دست آورده .

در مورد مطلب اول که فرمودید ، من از همون روز حساب کردم که شبانه نداره ، الانم هر غلطی خواست بکنه دیگه دستم به جایی بند نیست ، اونا حرص میدن به انداره کافی ، حالا بیام خود خوری هم کنم؟
طرحم تموم بشه میزارمش کنار ، حتی اگه بیاد 2 تا 8 بکنه میزارم کنار .
چقدر باید پول نت بدیم ؟ مگه چقدر درآمد داریم ؟
میرم همراه اول میگیرم 11 شب تا 8 صبح 3 تومن ! نت هم نمی خواهم دیگه .
دانلودهایی هم که میزنم همش ارشیو میشه اصلا استفاده نکردم ! فقط میزنم دانلود چون پولش رو دادم.
نمیدونم این داستان رو شنیدی یا نه :
طرف میره سبزی میخره ، بعد که برمیگرده خونه میبینه یه غورباقه بین سبزی ها میگه قار ... قور
میگه اگه قاری کنی و اگه قوری کنی ، پول دادم واست میخورمت:n02:
حالا حکایت منم همینه ، دیگه نت نمیگیرم ازین شرکت ، هر غلطی میخواد بکنه
من هم اینجا تنها گزینم غیر ازین gprs هست . ده ساله منتظر adsl بودم چقدر پیگیری کردم مخابرات ، فایده نداشته
دیگه باید چکار کنم؟ خودمو دار بزنم ؟ بهش فکر نمیکنم دیگه

netstat
11-03-2014, 19:39
خوب عزیزم شما خودت هم می‌گی مشکل در فیل ترینگ. مگه این سیستم و مشکلات اون غیرعمد و کاملاً فنی هست؟ یعنی اینکه وقتی وارد یه سایت می‌شیم با علامت ورود ممنوع مواجه می‌شیم یه مشکل کاملاً فنی و تصادفی هست یا کار عمدی حضرات که می‌خوان تولید مشکل کنن؟؟؟ اینجوری بخواهیم قیاس بگیریم، الان توی مبین‌نت هم کم شدن و محدود شدن ساعات مجانی رو هم می‌شه یه مشکل فنی حساب کرد و به پای آقایون ننوشت.
یعنی اگه مشکل هم هست خودشون ایجاد کردن و تصادفی نیست. مثل این می‌مونه که کسی یکی رو هل بده توی چاه و بعد استدلال کنه که چاه مقصر مرگ هست و نه اون. الان هم مقصر فیل ترینگ یا سیستمهای مشابه نیست. مشکل از کسانی هست که همچین کاری رو انجام می‌دن.

مطالب جدیدی به پست دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اضافه کردم... شاید جوابتون رو بگیرید... اگر دوست داشتید بحث رو میتونیم توی تاپیک مربوط به این موضوع ادامه بدیم...:n01:

javid_hector
11-03-2014, 19:46
مطالب جدیدی به پست دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اضافه کردم... شاید جوابتون رو بگیرید... اگر دوست داشتید بحث رو میتونیم توی تاپیک مربوط به این موضوع ادامه بدیم...:n01:

شما هنوز بیخیال این تاپیک نشدید؟!

javid_hector
11-03-2014, 19:58
من از امشب دیگه همیشه(البته اتوماتیمک) قبل 3 و بعد 7 مودمو ریبوت میکنم تا تو گزارشات کارکرد ثبت بشه از 3 تا 7 بعد ببینم حجم کم میکنه یا نه .
پیشنهاد میکنم شما هم اینکارو بکنید.

Roteil
11-03-2014, 20:23
سرعت من رو کم کردن بالای 130 نمیره :|
زنگ زدن خونه داداشم شماره رو داده من فقط به سازمان شکایت کردم البته شکایت از قاضی رو پیش قاضی بردیم نتیجه ای نمیده تا چه ساعتی هستن من زنگ بزنم چرا سرعتم روی یک مگ بسته شده :|

Ali_N8
11-03-2014, 20:48
به منم وسط کلاس زنگ زدن خیلی پیگیر بودن خونه کسی نیست که ازش بگیریم گفتم نه .. گوشیو کوبید :n24:

osta_ali
11-03-2014, 21:10
دادا به منم یه شماره از مبین نت دزد زنگ زد که این بود02183869000که من خواب بودم جواب ندادم

عجب پس این شماره برا مبین نت هست!
به من زنگ زده بودن(یه همچین شماره ای بود) ولی من گوشیم سایلنت بود جواب نداده بودم.

saeidf1
11-03-2014, 21:20
به من زنگ زده بودن(یه همچین شماره ای بود) ولی من گوشیم سایلنت بود جواب نداده بودم.
دوستان برید به صفحه مشترکین نظر سنجی گذاشتن من که همش رو خیر زدم در اخر هم یه متن براشون نوشتم شما هم برید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ninipc
11-03-2014, 22:01

یعنی هر کس توی خود مبین‌نت شکایت کرده بهش زنگ زدن؟ من فقط به سازمان تنظیم مقررات شکایت کردم و دیگه شکایت دزد رو به خود دزده نکردم.

ninipc
11-03-2014, 22:09

این سرشماره مخصوص تهران هست که من هر وقت شماره اصلی اشغال باشه با این به پشتیبانی زنگ می‌زنم.

SoluS
11-03-2014, 22:21
امیدوارم خداوند جزای این کاراشون رو بده.

شکایت به سازمان تنظیم انجام شد.

واقعا چقدر این شرکت مزخرف هست. اگر گزینه‌ی دیگه ای داشتم همین الان بدون اینکه طرحم تموم بشه می رفتم.

DariushGreat
11-03-2014, 23:57
سلام
امروز با من تماس گرفت خانومه اعصابشم صفر بود! شناسه اشتراکم رو خواست، منم خیلی خشک و جدی یه چند دقیقه معطلش کردم (حفظ نبودم رفتم از سیستم ببینم) و بعد بهش گفتم!

خود سازمان تنظیم مقررات شکایت رو فرستاده مبین نت. اونا هم مثلا دارن رسیدگی می کنن... خدا عاقبتمون رو بخیر کنه :|

javid_hector
12-03-2014, 00:21
دوستان برید به صفحه مشترکین نظر سنجی گذاشتن من که همش رو خیر زدم در اخر هم یه متن براشون نوشتم شما هم برید

واسه من ک چیزی نیومده .فک کنم نظر شمارو ک خوندن ،حصاب کار دسشون اومده و بیخیال نظرسنجی شدن ;)

ashkan_b_boy
12-03-2014, 01:12
پس چرا کسی به من زنگ نزد با وجود اینکه واسه منم نوشته شکایت شما به موفقیت ثبت شد و در دست برسسی هست!! :(

yuzarsiff
12-03-2014, 01:18
خیلی عجیبه اینا شناسه اشتراک به چ کارشون میاد ؟
شایدم اسامی شاکی ها رو تنظیم مقررات فرستاده برای مبین نت .. اینم داره چک می کنه کدومشون واقعا مشترک مبین نت هستند یهو یکی الکی نرفته باشه شکایت کنه !

ninipc
12-03-2014, 01:22
پس چرا کسی به من زنگ نزد با وجود اینکه واسه منم نوشته شکایت شما به موفقیت ثبت شد و در دست برسسی هست!! :(

من فقط به سازمان تنظیم مقررات شکایت کردم و کسی هم به من زنگ نزده. شاید اگه به خود مبین‌‌نت شکایت می‌کردم بهم زنگ می‌زدن.

pcgamer
12-03-2014, 01:56
خیلی عجیبه اینا شناسه اشتراک به چ کارشون میاد ؟
شایدم اسامی شاکی ها رو تنظیم مقررات فرستاده برای مبین نت .. اینم داره چک می کنه کدومشون واقعا مشترک مبین نت هستند یهو یکی الکی نرفته باشه شکایت کنه !
دقیقا همین میتونه باشه .:n16: چون تو سازمان رادیویی که همه ما شکایت کردیم شناسه و مشخصات مودم رو ازمون نگرفت و اینا دارن چک میکنن که مطمئن بشن شکایت ها ماله مشترکین مبین نت هست یا نه. فکر کنم دهنشونو سرویس کردیم :n08:تا اینا باشن دیگه کلا برداری نکنن . امیدوارم نتیجه بده

درود بر شرفت :n16::n02: وای چقدر باحال نوشتی دمت گرم من پوکیدم از خنده :n08:

pcgamer
12-03-2014, 02:03

شاید شما دیرتر ما شکایت رو ثبت کردید. یکی دیگه پر کنید تو هر دو تا لینک .فقط وقتی تماس گرفتن بشون بگید واسه مورد کم فروشی و همین عدم تعهد به قرار داد تماس گرفتین :n08:؟

danielo
12-03-2014, 02:13

خود مبین نت سرعت را شب ها میاره پایین که کسی زیاد دونلود نکنه.

الماس شده
12-03-2014, 16:25
یه عمر سرعت افتضاحشونو تحمل کردیم، قطع و وصل شدنای مکررو تحمل کردیم، خارج شدن از شبکه رو موقع برف و بارون و ابری بودن هوا تحمل کردیم، پشتیبانی ضعیف و انتظارهای طولانی پشت خط برای ارتباط با پشتیبانی رو تحمل کردیم ولی این محدود کردن مصرف شبانه واقعا دزدی و خیانت بزرگیه خداوکیلی همه برید شکایت کنید انصافا بیچارمون کردند باور کنید دارند سلاخیمون میکنند آخه مگه ما قرارداد نبسته بودیم پس به چه حقی دارند این بلا رو سرمون میارند

ساحل 1
12-03-2014, 18:42
دوستان سلام.منم تازه 3 روزه که متوجه شدم چه اتفاقاتی افتاده.اونم از اونجا که تقریبا یک هفته مونده بود طرحم تموم بشه ناگهان با اون صفحه سبز لعنتی اتمام اعتبار مواجه شدم و از اونجا که قبلا یک گیگ هدیه رو گرفته بودم میدونستم این ماه تازه ترافیک اضافه هم میارم.(سرعت 512...4 گیگ دارم) ولی وقتی دیدم کپ کرده بودم و وقتی رفتم تو صفحه مشترکین دیدم در عرض 3 روز 1 گیگابایت حجم ازم کم شده. :n13: تا اینکه زنگیدم به پشتیبانی و اونم بهم گفت 3تا 7 شده.بهش گفتم پس چرا اطلاع ندادین گفن بهتون ایمیل کردیم(دروغگو) منم فکر کردم ایمیلو چک نکردم ندیدیم نگو اصلا این خبرا نبوده.بعد یکراست اومدم اینجا و وقتی این درد مشترک رو با بچه های مبین دیدم کمی اروم شدم.تو صفحه خود سایتشون هم رفتم و یک ایمیل هم به info@mobinnet.net دادم و بهشون گفتم شما دزدی اشکار کردین.اونام یک ایمیل بهم دادن که همون مطلبی بود که تو وبلاگشون گذاشته بودن.
خلاصه منم تصمیم گرفتم نتم رو عوض کنم. وقتی به شرکتای دیگه زنگ زدم تازه فهمیدم مبین چقدررر گرون میده.دززززد.مال حروم خور:n15:
الان سرعت 1 مگابیت در شاتل و اسیاتک 20/900 و تو پارس انلاین 19/700 هست با حجم 4 گیگ .اما این دزدا میدن 30 هزار تومن. :n15:ببینین چقدر اختلافه.سرعتای بیشتر که تفاوت بیشتر هم میشه.
تازه این پرروها یک گیگ رو میدن 10 هزار تومن اما اونا میدن 3/600!!!! :n04:
تازه بماند فرت و فرت هدیه های مفتی که به مشتریاشون میدن.

bahram_warrior
12-03-2014, 19:56

حجم شبانت تموم نشده؟ یا اصلا دروغه همچین چیزی وجود نداره؟! فقط ساعتشو کم کردنو ملتو ترسوندن که دانلود نزنن.

Sent from my GT-I9300

mehr1362
12-03-2014, 22:06
حجم شبانت تموم نشده؟ یا اصلا دروغه همچین چیزی وجود نداره؟! فقط ساعتشو کم کردنو ملتو ترسوندن که دانلود نزنن.

Sent from my GT-I9300

نه چیزی کم نشده ، اصلا بین حجم مصرف شده شبانه و روزانه تفکیکی نیست الان ، فعلا حرفش رو زدن ولی خب هر لحظه ممکنه مثل اون دو ساعت که کم کردن اجراش کنن.

fanoostalaei
13-03-2014, 00:16
خخخخخ:n02:
اومدم ببینم اوضاع مبین نت چطوره !!! وقتی اون نامه دوست عزیز به مبین نت رو دیدم کلا آمار همه چی اومد دستم :دی
درود به غیرتت دوست عزیز :n12:

Roteil
13-03-2014, 02:57
سرعت من 4 روزه بالای 100 نمیره :| شکایت کردیم درست بشه نگو فهمیدن زدن سرعت رو کم کردن خخخخخخخخخخ
پینگ هم که ا ماشالله الان بعد از چند ساعت تونستم فروم رو باز کنم :|

bahram_warrior
13-03-2014, 03:18
ما آخرشم نفهمیدیم در حال حاضر شب دانلود بزنیم یا نه :دی من تا 1 سال دیگه با این حرومزاده ها درگیرم...قبل این قضیه تغییر شبانه 1 ساله بستم الان مثه چی پشیمونم...نه میتونستم adsl بگیرم نه gprs نیازمو برطرف میکنه....الانم میترسم دانلود زیادی بزنم چند وقت دیگه بگن شبنات تموم شد حالا 1 سال بدون دانلود بمونم.

Sent from my GT-I9300

*Forgotten*
13-03-2014, 05:59
کاش این شرکت ، به اصطلاح شرکت ، حداقلش یک طرح خوش قیمت میداشت ، الان شرکتهای adsl با 20 تومن ماهی سرعت 1 مگ با 3 گیگ ترافیک میدن اونم با دانلود شبانه همه چی ok

این مبین زرت میاد سرعت 128 رو میده ماهی 20 تومن اونم با سرعت افتظاح و بدون دانلود شبانه ، به اصطلاح دانلود شبانه ..

من که همون 6 - 7 ماه پیش خودمو با Adsl راحت کردم و خدا رو شکر راضیم ، راحت دانلود میکنم ، الانم یه اینترنت معمولی میخاستم که بتونم برای کاراهای معمولی ازش استفاده کنم
کاش حداقلش این مبین خاک بر سر یه طرح درست و حسابی ارزون قیمت میداشت ، باز میرفتم طرفش ، آخه آدم زورش میاد برای سرعت 128 ماهی 20 تومن بده به این دز*د
همشم sms میفرسته بیا شارژ کن ،
خوب دیوانه حداقل یه طرح ارزون بزار تا کسی بیاد طرفت ، زبان نفهم ، عین خ*ر میمونن ، اصلا هیچی حالیشون نیست
دو تا مودم مونده رودستم ، آدم نمیدونه چیکار بکنه با این نفهم دز*د

طرح نوروزی هم بخوره توی سرتون یه طرح ارزون قیمت همیشگی بزار گشنه ها

این مبین نت منو یاد "قل مراد" میندازه :n02:

:n30:

ali nemesis
13-03-2014, 07:00
سلام
الان چطوری بفهمیم چقدر ته دانلود شبانه موم مونده تو پنل خاک بر سر شده که چیزی معلوم نیست :n21:

smss.exe
13-03-2014, 08:49
سلام

این سایتشون هم که از امروز باز نمیشه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چه آدمای پیگیری داریم؛ الان دارن همش کارای مارو پیگیری می کنند بنده خداها خسته شدند سایت رو فعلا تعطیل کردند.

DariushGreat
13-03-2014, 11:06
سلام

این سایتشون هم که از امروز باز نمیشه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چه آدمای پیگیری داریم؛ الان دارن همش کارای مارو پیگیری می کنند بنده خداها خسته شدند سایت رو فعلا تعطیل کردند.

برای من که باز شد

smss.exe
13-03-2014, 11:08
برای من که باز شد

سلام

اون موقع مشکل داشت؛ الان برای من هم باز میشه.

ghadeer
13-03-2014, 11:35
سلام

منم دیگه از دست اینا عاصی شدم می خوام برم سراغ ADSL ، دوستان کسی اینجا از کیفیت HiWEB خبر داره؟ قیمتاش که بنظر مناسبه.

bahram_warrior
13-03-2014, 11:56
سلام
الان چطوری بفهمیم چقدر ته دانلود شبانه موم مونده تو پنل خاک بر سر شده که چیزی معلوم نیست :n21:

کسی در این مورد با اپراتورهای مثلا جوابگوشون تماسی نداشته؟

Sent from my GT-I9300

AliROCK
13-03-2014, 13:26
من که دیگه از این شرکت سرویس ندارم و نخواهم گرفت برم تو پنل ساپورت یه چند تا کلمه گهر بار بگم:n02::n09:

yuzarsiff
13-03-2014, 13:48
سلام

دوستان تماس نگیرید با پشتیبانی در این مورد سوال کنید !
اینجور مث این میمونه که شما راضی شدید به این طرح و الان فقط موندید که چطور مصرف شبانتون رو کنترل کنید ! .. اونام از خدا خواسته چند وقت دیگه ی برنامه ای واس این میریزن ..
شما باس نشون بدید این طرح از اساس اشتباس و دنبال پیگیری حق خودتون باشید نه اینکه ناخواسته استقبال کنید ازش !

PedramIV
13-03-2014, 14:02
سلام

منم دیگه از دست اینا عاصی شدم می خوام برم سراغ ADSL ، دوستان کسی اینجا از کیفیت HiWEB خبر داره؟ قیمتاش که بنظر مناسبه.

پست هایی مثل پست شما رو که میبینم واقعا تعجب میکنم، آخه شماها که میتونید ADSL بگیرید برای چه از اون اول اومدید مبین نت؟ من اگه منطقه گلستان مشکل نداشت اصلا مبین نت نمیموندم، من حتی به مخابرات هم راضی هستم.

pcgamer
13-03-2014, 15:03
کسی در این مورد با اپراتورهای مثلا جوابگوشون تماسی نداشته؟

Sent from my GT-I9300
چرا من چند صفحه قبل برید با رنگ قرمز چند خط راجب تماسم با این شیادان مبین نتی نوشتم .متاسفانه ۱-۲ نفر اومدم تو تاپیک اف تاپیک ایجاد کردن پست من درست خونده نشد.
من هنوز موندم این تماسی که واسه شکایت گرفتن و کد شناسایی رو گرفتن یعنی مشکل ما حل شد!!! اگه تا 3-4 روز دیگه خبری نشد باید یک اعتراض جدید پر کنیم این سری وقتی تماس میگیرن باید باشون راجب مشکل حرف بزنیم نه اینکه شماره شناسایی رو بدیم طرف هم مثل یک حیوان 4 پای خال خالی گاو مانند گوشی رو قطع کنه .

DariushGreat
13-03-2014, 15:30
پست هایی مثل پست شما رو که میبینم واقعا تعجب میکنم، آخه شماها که میتونید ADSL بگیرید برای چه از اون اول اومدید مبین نت؟ من اگه منطقه گلستان مشکل نداشت اصلا مبین نت نمیموندم، من حتی به مخابرات هم راضی هستم.

کا من دانشجو بودم و به نت هم نیاز داشتم باید مبین میگرفتم. adsl فقط پول دور ریختن بود. از طرفی الان که درسم تموم شده توی فکر اینم که adsl بگیرم، ولی باز این قابلیت جابجاییش منو قلقلک میده! توی سفر خیلی به کار میاد
موندم چه کنم :n03:

راستی پوشش اهواز چطوریه؟ غیر از اهواز جای دیگه هم رفته زیر پوشش یا نه؟

bahram_warrior
13-03-2014, 18:43
چرا من چند صفحه قبل برید با رنگ قرمز چند خط راجب تماسم با این شیادان مبین نتی نوشتم .متاسفانه ۱-۲ نفر اومدم تو تاپیک اف تاپیک ایجاد کردن پست من درست خونده نشد.
من هنوز موندم این تماسی که واسه شکایت گرفتن و کد شناسایی رو گرفتن یعنی مشکل ما حل شد!!! اگه تا 3-4 روز دیگه خبری نشد باید یک اعتراض جدید پر کنیم این سری وقتی تماس میگیرن باید باشون راجب مشکل حرف بزنیم نه اینکه شماره شناسایی رو بدیم طرف هم مثل یک حیوان 4 پای خال خالی گاو مانند گوشی رو قطع کنه .

چرا اتفاقا خوندم همون موقع...ولی زنه جوابتو درست نداده انقد گاگول بوده..کلا از مرحله پرت بوده طرف.
منظورم این بود که کسی از دوستان تونسته جواب درست درمونی هم بگیره ازین دزدا یا نه؟

Sent from my GT-I9300

*Forgotten*
13-03-2014, 19:17
مبین نت داره کاربرای معمولیشو فراری میده تا بتونه پهنای باندش رو برای فروش به سازمان ها آزاد کنه

bahram_warrior
13-03-2014, 19:51
مبین نت داره کاربرای معمولیشو فراری میده تا بتونه پهنای باندش رو برای فروش به سازمان ها آزاد کنه

عجب!!!
جالب بود...خیلیم منطقی بنظر میرسه.

Sent from my GT-I9300

mehr1362
13-03-2014, 19:54

من که شناسه رو ندادم . گفت شناسه رو بده گفتم چند لحظه گوشی حضورتون :n02:، یکم مکث کردم :n08:، گوشی رو گذاشتم.:n10:
دوباره زنگ زد:n08: جواب ندادم:n07:، دلم خنک شدددددددددددددددددد:n08:

hooss128
13-03-2014, 19:55
یه سوال مهم :
کسی هست که شب ها بیش از دو برابر حجم طرحی که داره دانلود کرده باشه ؟
می خوام ببینم چه اتفاقی میفته اگه بیش از اون حد دانلود ببکنیم ؟ اینترنت شب ها رو قطع میکنن ؟ سرعت رو کم میکنن ؟ از حجم روز ها کم میکنن ؟

mehr1362
13-03-2014, 19:59

من هم واقعا تعجب میکنم ، من هنوز توی عمرم با adsl کار نکردم به خاطر منطقه ای که هستیم.
یعنی 10 ساله پای سیستم و اینترنت هستم ، تنظیمات مودم adsl رو هم بلد نیستم ، مثل کسی که تازه کامپیوتر دیده.
مخابرات اینجا گیگی 3500 میده ، باید از مبین نت گیگی 12 تومن و 10 تومن بگیریم !

bahram_warrior
13-03-2014, 20:12
یه سوال مهم :
می خوام ببینم چه اتفاقی میفته اگه بیش از اون حد دانلود ببکنیم ؟ اینترنت شب ها رو قطع میکنن ؟ سرعت رو کم میکنن ؟ از حجم روز ها کم میکنن ؟

این سوال همه ست....هیشکیم جوابشو نمیدونه هنوز!
خود من تاحالا 2-3 بار تو این تاپیک پرسیدم!
باید یه مرد پیدا شه مثه چی شبا دانلود بزنه نتیجه رو به بقیه هم اعلام کنه :دی

Sent from my GT-I9300

javid_hector
13-03-2014, 21:13
من ک تا روزی ک سرویسم تموم بشه از 1مگ شبانه هم نمیگزرم .با 512 شبی تقریبا 800 مگ میگیره حصاب کردم از اون روزی که ساعتارو عوض کردن تا الان نزدیک 5 گیگی شده حالا تا قبل عید سرویس دارم ، اگه کم کرد خبر میدم.
واسه اینکه تو گزارشات مصرف مشخص بشه که کم کرده یا نه هر شب ساعت 2:59 و 6:59:59:999 مودمو ریبوت میکنم .

*Forgotten*
13-03-2014, 21:23
عجب!!!

Sent from my GT-I9300

اینو همینجوری نگفتم
در ضمن یه شرکت نمیاد یکدفعه خودشو بدبخت کنه تمامش نقشه چند ساله بوده که من تجربش کردم پشتشم باید گرم باشه که بخاد همچین کاری رو بکنه سرخود نیست هیچکی رو آدم هم حساب نمیکنه

مبین نت در طی این سال ها فقط پسرفت داشته ..

من از اون موقع ها که جمعه ها رایگان بود مبین نت داشتم

اولش جمعه ها رو کلا رایگان کرده
از نظر تنوع طرح هم خیلی متنوع بود و قیمتاشم در حد adsl بود ، طرح های یک ماه سه ماه شش ماه و یکساله داشت
مثلا یکی از طرحاش این بود یکسال 9گیگ 65 تومن حدودا گیگ اظافه هم 8 تومن (باور کردنی نیست نه!) من تصویرشو دارم سر فرصت آپ میکنم
یک وبلاگ داشت که کاربرا رو دونه دونه جواب میداد و ساپورتش عالی بود میتونستی توی وبلاگ ثبت نام کنی و راحت سوالات و مشکلاتو مطح میکردی
و چیزای خارق العاده دیگه که حضور ذهن ندارم

در مرحله بعد(چند ماه بعدش) ..

جمعه ها رو اگه درست یادم باشه تا 2 بعد از ظهر رایگان کردو بعدش حجم کم میکرد
قیمتا رو بالاتر برده بود و طرح ها کم کمک همینجوری تغیر میداد و کمتر میشدن ، که یکساله حذف شد
وبلاگو به وبلاگ خبری تبدیل کرد و مدال هایی که بهش میدادن رو بیان میکرد توش بعد از مدتی دیگه بروز نشد

جمعه ها به خاطرات پیوست
و طرح های 6 ماه رو هم حذف کرد و قیمتا همینجوری بالاتر میرفتن همچنین گیگ اظافش
دانلود شبانش افتظاح شده بود
کیفیت همینجوری بدتر و بدتر میشد
که تا الان ....

سرعت 2 مگ با ترافیک 1 گیگ فکر کنم 16 تومن و بعد همینجوری تا شده الان 40 تومن

کلا این عجیب فقط پسرفت داشته اصلا کاربر براش پشیزی ارزش نداشته

mehr1362
13-03-2014, 21:39
این سوال همه ست....هیشکیم جوابشو نمیدونه هنوز!
خود من تاحالا 2-3 بار تو این تاپیک پرسیدم!
باید یه مرد پیدا شه مثه چی شبا دانلود بزنه نتیجه رو به بقیه هم اعلام کنه :دی

Sent from my GT-I9300

از روزی که این جریان رو داخل سایتش زده به غیر از سه یا چهار شب ، هر شب 2.5 تا 3 گیگ دانلود زدم.
به نظرم باید بالای 30 گیگ گرفته باشم ( دو برابر 15 گیگ طرح 6 ماهه ) ولی همینطور که میبینید هنوز زنده ام ، نفس میکشم.:n20:

هر شب هم دارم میزنم دانلود از چیزی هم نمی ترسم ، تموم بشه مودم رو زیر 140 میفروشم یا ایرانسل میگیرم یا میرم سراغ GPRS .
پول دادم که دانلود کنم ! نه اینکه بزارمش تو ویترین نگاش کنم.:n24:
من دارم هر شب 2.5 تا 3 گیگ دانلود میزنم ، اگه نتم تموم شد میام اینجا میگم تموم شد ، تا من هستم غم نخورید :n02:

ویرایش : به نظرم این یه حرف مفتی هست که مثل خر توش موندن ، انگار مغز مدیر عامل این شرکت توی 5 سالگی مونده !
فرض که شبانه تموم شد ، خب روزانه چی ؟ باید با روزانه بتونی وصل بشی .
همیشه بر عکس بوده ، اگه روزانه تموم می شده ، شبانه هم تموم .
یا دنیا بر عکس شده یا مخ اینا تاب داره اساسی هم تاب داره

*Forgotten*
13-03-2014, 21:50
اینم تصاویر قدیمی از سایتش:

pcgamer
13-03-2014, 22:34
از روزی که این جریان رو داخل سایتش زده به غیر از سه یا چهار شب ، هر شب 2.5 تا 3 گیگ دانلود زدم.
به نظرم باید بالای 30 گیگ گرفته باشم ( دو برابر 15 گیگ طرح 6 ماهه ) ولی همینطور که میبینید هنوز زنده ام ، نفس میکشم.:n20:

هر شب هم دارم میزنم دانلود از چیزی هم نمی ترسم ، تموم بشه مودم رو زیر 140 میفروشم یا ایرانسل میگیرم یا میرم سراغ GPRS .
من دارم هر شب 2.5 تا 3 گیگ دانلود میزنم ، اگه نتم تموم شد میام اینجا میگم تموم شد ، تا من هستم غم نخورید :n02:

ویرایش : به نظرم این یه حرف مفتی هست که مثل خر توش موندن ، انگار مغز مدیر عامل این شرکت توی 5 سالگی مونده !

لطفا به مغز یک بچه 5 ساله توهین نکنید :n08:

انقدر خبر حجمی شدن اینترنت شبش مسخره و مزحکانه بود که حتی پست هاش به عنوان شایعه پاک شد .
این بی شرفا هنوز اطلاع رسانی نکردن کلی با sms نکردن ببین چقدر دارن حجم میدزدن.
بنده خدا کسایی که مثلا 10 گیگ حجم دارن تو حسابشون تا 2 هفته دیگه هیچیش نمونده :n29:

Joaquin
13-03-2014, 22:55
شب عیدی که ریدن به عصاب ملت. بیچاره اونای که هنوز خبر ندارن و هر شب داره حجمشون میپره .شب عید یا اول سال میفهمن چه حجمی ازشون مبین نت دزدی کرده فکر کنم سالشون خراب شه
من تماس گرفتم برای این حجم شبانه پست بالا رو بخونید ببینید خودتون فضاوت کنید :n27:
شما در پست های اخیرتون از الفاظ زشتی استفاده کردید. دیگه تکرار نشه وگرنه محدودیت حق دسترسی میگیرید.

alirezaveis
13-03-2014, 22:55

پایتم دوست عزیز منم دو شبه شروع کردم و تا اخرین نفس دانلود میکنم. هر چه شد بادا باد. فقط هر موقع بحث اینترنت میشه یاد این بیت میفتم که میگه : از آن روز این خانه ویرانه شد / که نان آورش مرد بیگنانه شد / چو ناکس به ده کدخدایی کند/ کشاورز باید گدایی کند

Roteil
13-03-2014, 23:13
من هر شب میذارم از اون موقع از ساعت 3-تا7 چیزی کم نکرده ولی 4 روز نت من رو سرعتش رو زیر 100 اورد الان دوباره یکم خوبه امشب هم میذارم :)

bahram_warrior
13-03-2014, 23:16
پایتم دوست عزیز منم دو شبه شروع کردم و تا اخرین نفس دانلود میکنم. هر چه شد بادا باد. فقط هر موقع بحث اینترنت میشه یاد این بیت میفتم که میگه : از آن روز این خانه ویرانه شد / که نان آورش مرد بیگنانه شد / چو ناکس به ده کدخدایی کند/ کشاورز باید گدایی کند

آقا 2 تا مرد پیدا شد :D
حال کردم!

Sent from my GT-I9300

bahram_warrior
13-03-2014, 23:18
من ک تا روزی ک سرویسم تموم بشه از 1مگ شبانه هم نمیگزرم .با 512 شبی تقریبا 800 مگ میگیره حصاب کردم از اون روزی که ساعتارو عوض کردن تا الان نزدیک 5 گیگی شده حالا تا قبل عید سرویس دارم ، اگه کم کرد خبر میدم.
واسه اینکه تو گزارشات مصرف مشخص بشه که کم کرده یا نه هر شب ساعت 2:59 و 6:59:59:999 مودمو ریبوت میکنم .

آقا دمت جیز...خبرشو بده حتما.

Sent from my GT-I9300

امیر انصاری
13-03-2014, 23:29
اینم تصاویر قدیمی از سایتش:

من تصویر قدیمی تری دارم، اون موقع گیگ اضافه ی همه ی طرح ها یکسان حساب می شد: مگابایتی 4 تومن، گیگی 1024*4= 4096 تومن.

pcgamer
13-03-2014, 23:46
شما در پست های اخیرتون از الفاظ زشتی استفاده کردید. دیگه تکرار نشه وگرنه محدودیت حق دسترسی میگیرید.

والا یکی از دلایلی که انجمن های اینترنت انقدر خلوت شده همینه همه رفتن تو فیس بوک . چون اینجا یا پست ها پاک میشه یا هی فرت قرت تذکر داده میشه یا یکی مثل من که 5 ساله اینجا عضوه خیلی راحت بن میشه.
باور کن من 100 جور خودمو سانسور میکنم . اگه کافی نیست که نیاز نیست بگید دیگه کلا نمیام چون من اینم دیگه بیشتر از این نمیتونم خودمو سانسور کنن .این بی شرفا مودمو کردن تو پاچمون دیگه این کمترین چیزی هست که میشه گفت
بقیه هم که از اسامی مبین گوه و .. استفاده کردن
چرا یکدفه من بد شدم؟
اگه هم منظورتون پست اخیرم تو تاپیک دیگه بود ک پاک شده من چیز بدی نگفتم . ترجمه واقعا مسخره بود . نوشته بود رایچه چوب انفجار زیبایی و دارد اصلا نه دستور زبانی نه معنایی هیچی نداشت .
حالا شما بگید کدوم پست راجبش بحث کنیم.

Mr.Shakeri
14-03-2014, 00:18
با سلام،
منم تا چند وقت پیش بی‌امان از شبانه استفاده کردم فک کنم آخرین رکوردم 123 گیگ شد. اما یک دفعه دیدم حجمم خالی شد. حالا نگرانم اگه بخوام به شرکت مبین‌نت اعتراض کنم که چرا بدون اطلاع‌رسانی ساعات شبانه رو تغییر دادین بیان کلا منو از شرکت بندازن بیرون:n24: آخه بازم علی‌رغم تذکر اون‌ها همچنان بی‌امان دانلود می‌کنم. :n25: از اون زمان تا حالا 12 گیگ (یعنی سه برابر حجم اصلی) دانلود کردم. حالا واقعا نمی‌دونم چی بگم. تازه می‌خواستم یک سایت دانلود و آپلود راه بندازم و درآمدی دربیارم ولی مبین‌نت کلا اهداف بلندپروازانه ما رو با خاک یکسان کرد.:n30:

yuzarsiff
14-03-2014, 00:36
من تصویر قدیمی تری دارم، اون موقع گیگ اضافه ی همه ی طرح ها یکسان حساب می شد: مگابایتی 4 تومن، گیگی 1024*4= 4096 تومن.

یادش بخیر من این طرح 1024 20 گیگ 1 ماهه رو داشتم .. فقط دانلود می کردم .. جمعه ها هم تازه تا 2 ظهر رایگان بود دیگه گاهی میموندم چی دان کنم ! :دی

DariushGreat
14-03-2014, 00:41
منم از امشب میزنم توی خط دانلود
گور باباشون! هرچه بادا باد... :n02:

bahram_warrior
14-03-2014, 01:04
منم از امشب میزنم توی خط دانلود
گور باباشون! هرچه بادا باد... :n02:

منم همین کارو میکنم.

Sent from my GT-I9300

pcgamer
14-03-2014, 01:04
بچه ها من از این فروم رفتم .
من یک دانشجوی فوق لیسانس این مملکت هستم سنی هم ازم گذشته دیگه اینکه یکی بخواد بمن بگه چی درسته چی غلطه گذشته .تکرار بشه منو میندارید از فروم بیرون .خوب بندازید.واقعا مگه تو این فروم که من عضو قدیمی هستم چطور برخورد میکنن که انتظار دارید مبین نت جور دیگه ای برخورد کنه

همون شبکه های اجتماعی و فیس بوک رو به فروم هایی که زیر نظر وزارت ارشاد هست رو ترجیح میدم.
همون روزی که تاپیک زیر قفل شد باید از فروم میرفتم زمانی که اینجا پر کاربر بود
این تاپیک

الان فروم شده 10 تا کاربر بقیه همه مدیر
نتیجش این شده که بهترین خواننده زن به انتخاب بچه ها و اعضا فروم شده ادل .

و این جمله همه درسته که از ماست که بر ماست .
خدافظ

javid_hector
14-03-2014, 01:36
من یک دانشجوی فوق لیسانس این مملکت هستم سنی هم ازم گذشته دیگه اینکه یکی بخواد بمن بگه چی درسته چی غلطه گذشته .تکرار بشه منو میندارید از فروم بیرون .خوب بندازید.واقعا مگه تو این فروم که من عضو قدیمی هستم چطور برخورد میکنن که انتظار دارید مبین نت جور دیگه ای برخورد کنه

همون شبکه های اجتماعی و فیس بوک رو به فروم هایی که زیر نظر وزارت ارشاد هست رو ترجیح میدم.
این تاپیک

خدافظ

واقعا با شما موافقم.

الان واقعا کلمه ''ریدن'' انقدر زشته که شما بخاطرش به ایشون تذکر دادید؟

ninipc
14-03-2014, 01:48

شاید برای این هست که کسی حوصله جابجایی رو نداره و تا مجبور نشه جا عوض نمی‌کنه. من خودم اول توی منطقه‌مون وضعیت ADSL خراب بود و شرکتی نبود. تا مدتها هم فقط یه شرکت بود که خیلی گروون‌فروش بود. بعدش هم نگران گرفتن مجوز برای سرعت بالا بودم. الان که رفتم دیدم هم شرکتها بیشتر شده و هم نیاز به مجوز نیست. برای همین رفتم سراغ ADSL و اکانت هم گرفتم. اینجا هنوز می‌یام که هم اخبار جدید رو بسنجم و هم اگه بچه‌های قدیمی اهل مبین‌نت برای کاری مثل شکایت و مشابه همیاری خواستن، انجام بدم.
تا اکانت ADSL داشت راه می‌افتاد طرح ۶ ماهه قدیمی رو یک ماهه تمدید کردم و الان هم می‌خوام سوای حجم روزانه تا می‌تونم شبها هم دانلود کنم که مبین‌نت خیلی خوشبحالش نشه و فکر کنه تونسته راحت سر همه کلاه بذاره.

ninipc
14-03-2014, 01:56

عجب!!!

Sent from my GT-I9300

مدتهاست که بحث از حدس منطقی گذشته و خود مبین‌نت با افتخار اعلام کرده فقط کاربرهای سازمانی براش مهم هستن. این پست رو بخونید:

من خودم الان که وای‌فای رو روشن می‌کنم می‌بینم که به غیر از خودم دو یا سه مشتری هووای دم گوشم هست که مطمئناً مشترک مبین‌نت یا ایرانسل هستن. متاسفانه توی منطقه ما که غرب تهران تراکم وایمکس زیاد هست و مشکل هم از نبود ADSL مناسب هست. برای همین مبین‌نت دوست داره تا می‌تونه مشتریهای عادی رو فراری بده که جا برای دولتی‌ها باز بشه.

راستی دقت کردین بعضی از دوربینهای سر چهارراه‌ها هم یه مودم شبیه وایمکس دارن. نکنه اونها هم بجای وایرلس خصوصی از شبکه وایمکس استفاده می‌کنن؟ کسی خبری داره؟

ninipc
14-03-2014, 01:58
یه سوال مهم :

من هر شب از ۳ تا ۷ رو یکسره گذاشتم برای دانلود و فعلاً چیزی ندیدم که شاهد کم کردن حجم باشه. البته یه بار تست کردم و از ۲ تا ۸ گذاشتم و به نظرم اومد که کم کردن و دیگه بعدش جرئت نکردم تست کنم.

ninipc
14-03-2014, 02:05
اینو همینجوری نگفتم
در ضمن یه شرکت نمیاد یکدفعه خودشو بدبخت کنه تمامش نقشه چند ساله بوده که من تجربش کردم پشتشم باید گرم باشه که بخاد همچین کاری رو بکنه سرخود نیست هیچکی رو آدم هم حساب نمیکنه

مبین نت در طی این سال ها فقط پسرفت داشته ..

من از اون موقع ها که جمعه ها رایگان بود مبین نت داشتم

اولش جمعه ها رو کلا رایگان کرده
از نظر تنوع طرح هم خیلی متنوع بود و قیمتاشم در حد adsl بود ، طرح های یک ماه سه ماه شش ماه و یکساله داشت
مثلا یکی از طرحاش این بود یکسال 9گیگ 65 تومن حدودا گیگ اظافه هم 8 تومن (باور کردنی نیست نه!) من تصویرشو دارم سر فرصت آپ میکنم
یک وبلاگ داشت که کاربرا رو دونه دونه جواب میداد و ساپورتش عالی بود میتونستی توی وبلاگ ثبت نام کنی و راحت سوالات و مشکلاتو مطح میکردی
و چیزای خارق العاده دیگه که حضور ذهن ندارم

در مرحله بعد(چند ماه بعدش) ..

جمعه ها رو اگه درست یادم باشه تا 2 بعد از ظهر رایگان کردو بعدش حجم کم میکرد
قیمتا رو بالاتر برده بود و طرح ها کم کمک همینجوری تغیر میداد و کمتر میشدن ، که یکساله حذف شد
وبلاگو به وبلاگ خبری تبدیل کرد و مدال هایی که بهش میدادن رو بیان میکرد توش بعد از مدتی دیگه بروز نشد

جمعه ها به خاطرات پیوست
و طرح های 6 ماه رو هم حذف کرد و قیمتا همینجوری بالاتر میرفتن همچنین گیگ اظافش
دانلود شبانش افتظاح شده بود
کیفیت همینجوری بدتر و بدتر میشد
که تا الان ....

سرعت 2 مگ با ترافیک 1 گیگ فکر کنم 16 تومن و بعد همینجوری تا شده الان 40 تومن

کلا این عجیب فقط پسرفت داشته اصلا کاربر براش پشیزی ارزش نداشته

من چهار سال هست که مشتری مبین‌نت هستم و به رفتارهاش عادت کرده بودم. وقتی چند روز پیش رفتم سراغ ADSL و این متن رو توی بخش کاربری خوندم کم بونده از تعجب خشکم بزنه که مگه می‌شه:

با توجه به ابلاغ مصوبه شماره 181 کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در تاریخ 3 اسفند ماه 1392 درباره تغییر قیمت زیرساخت‌های مورد نیاز برای ارایه‌دهندگان خدمات اینترنت پرسرعت از یک سو و تغییر قیمت سرویس‌های اینترنت پرسرعت برای کاربران نهایی از سوی دیگر، شرکت ...... ضمن ارج نهادن به هرگونه اقدامی که به افزایش کیفیت و کاهش قیمت برای کاربران نهایی و تامین رضایت و خشنودی هر چه بیشتر آنان بیانجامد، این تغییر قیمت را در قالب تعرفه‌های جدید از تاریخ 15 اسفند ماه 1392 در اختیار مشتریان قرار خواهد داد.

باقی توضیحات در مورد جبران کردن هزینه‌ کسانی هست که قبلاً اکانت رو گروون گرفتن. حالا مواردی مثل قرعه‌کشی و تخفیف‌های مشابه رو حساب کنید می‌بینید که هرگز در کل تاریخ مبین‌نت همچین چیزی نبودن و فقط همین یک گیگابایت کادوی اخیر بوده که توی کارنامه مبین‌هست. یعنی مبین‌نت هر چی بیشتر جلو می‌ره بیشتر حق مشتری رو ضایع می‌کنه و تنها شرکت پیشتاز توی نامردی هست. موندم چطور هست که تازه بهش جایزه هم می‌دن. آیا بجز گردن کلفت مدیران و صاحب امتیاز اصلیش یعنی مخابرات هست؟

mehr1362
14-03-2014, 02:11
لطفا به مغز یک بچه 5 ساله توهین نکنید :n08:

انقدر خبر حجمی شدن اینترنت شبش مسخره و مزحکانه بود که حتی پست هاش به عنوان شایعه پاک شد .
این بی شرفا هنوز اطلاع رسانی نکردن کلی با sms نکردن ببین چقدر دارن حجم میدزدن.
بنده خدا کسایی که مثلا 10 گیگ حجم دارن تو حسابشون تا 2 هفته دیگه هیچیش نمونده :n29:

داداش ، کسی به کسی توهین نکرده
بچه 5 ساله ادراک و درایتش به اندازه آدم 20 یا 30 ساله نیست ، همه آدم ها یه روزی 5 سالشون بوده .
ولی وقتی میان یه حرفی میزنن با عقل جور در نمیاد و نشدنی هست ، انگار که یه بچه نشسته اونجا تصمیم گیری میکنه .
-----------------------
در مورد پاک شدن پست هات ، تا الان من هم دو تا پست زدم که حذفش کردن ، البته حق داشتند که حذف کنن .
پست هام اصلا حرفای رکیکی نداشت ، خلاصش این بود که تا بوده چنین بوده و تا هست همین است .
پست آخر من ، حرفای حقی بود که اونی هم که حذفشون کرده صد درصد قبول داره ، ولی قبول دارم که هر حقی رو نمیشه هر جایی گفت.
این شعر پروین اعتصامی مصداق جایی هست که زندگی می کنیم ( گفتم جایی که کسی ناراحت نشه )

محتسب مستی به ره دید و گریبانش گرفت

مست گفت ای دوست این پیراهن است افسار نیست

گفت مستی، زان سبب افتان و خیزان می‌روی

گفت جرم راه رفتن نیست، ره هموار نیست

گفت می‌باید تورا تا خانهٔ قاضی برم

گفت رو صبح آی، قاضی نیمه‌شب بیدار نیست

گفت نزدیک است والی را سرای، آنجا شویم

گفت والی از کجا در خانهٔ خمار نیست؟

گفت تا داروغه را گوییم، در مسجد بخواب

گفت مسجد خوابگاه مردم بدکار نیست

گفت دیناری بده پنهان و خود را وارهان

گفت کار شرع، کار درهم و دینار نیست

گفت از بهر غرامت، جامه‌ات بیرون کنم

گفت پوسیده‌است جز نقشی ز پود و تار نیست

گفت آگه نیستی کز سر درافتادت کلاه

گفت در سر عقل باید، بی‌کلاهی عار نیست

گفت می بسیار خوردی زان سبب بیخود شدی

گفت ای بیهوده‌گو حرف کم و بسیار نیست

گفت باید حد زند هشیار مرد مست را

گفت هشیاری بیار اینجا کسی هشیار نیست

kb24s
14-03-2014, 02:21
من چهار سال هست که مشتری مبین‌نت هستم و به رفتارهاش عادت کرده بودم. وقتی چند روز پیش رفتم سراغ ADSL و این متن رو توی بخش کاربری خوندم کم بونده از تعجب خشکم بزنه که مگه می‌شه:

با توجه به ابلاغ مصوبه شماره 181 کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در تاریخ 3 اسفند ماه 1392 درباره تغییر قیمت زیرساخت‌های مورد نیاز برای ارایه‌دهندگان خدمات اینترنت پرسرعت از یک سو و تغییر قیمت سرویس‌های اینترنت پرسرعت برای کاربران نهایی از سوی دیگر، شرکت ...... ضمن ارج نهادن به هرگونه اقدامی که به افزایش کیفیت و کاهش قیمت برای کاربران نهایی و تامین رضایت و خشنودی هر چه بیشتر آنان بیانجامد، این تغییر قیمت را در قالب تعرفه‌های جدید از تاریخ 15 اسفند ماه 1392 در اختیار مشتریان قرار خواهد داد.

باقی توضیحات در مورد جبران کردن هزینه‌ کسانی هست که قبلاً اکانت رو گروون گرفتن. حالا مواردی مثل قرعه‌کشی و تخفیف‌های مشابه رو حساب کنید می‌بینید که هرگز در کل تاریخ مبین‌نت همچین چیزی نبودن و فقط همین یک گیگابایت کادوی اخیر بوده که توی کارنامه مبین‌هست. یعنی مبین‌نت هر چی بیشتر جلو می‌ره بیشتر حق مشتری رو ضایع می‌کنه و تنها شرکت پیشتاز توی نامردی هست. موندم چطور هست که تازه بهش جایزه هم می‌دن. آیا بجز گردن کلفت مدیران و صاحب امتیاز اصلیش یعنی مخابرات هست؟

سهام مخابرات رو سپاه پاسداران چندسال پیش به مبلغ 8ملیارد دلار خرید
پشت مبین نت به خوب جایی گرمه...

netstat
14-03-2014, 03:17

من خیلی سعی کردم درباره ی این مورد سکوت کنم. ولی متاسفانه نشد...
قبل از هر چیز لازمه بگم که من خودم همین الان یه اخطار از طرف مدیریت دریافت کردم و این اخطار رو صرفاً به خاطر انتقاد از شرایط پی سی ورلد و نحوه ی مدیریت اون و رفتار ناظران در یافت کرده ام...
ولی واقعاً نمیتونم سکوت کنم

من یک دانشجوی فوق لیسانس این مملکت هستم سنی هم ازم گذشته دیگه اینکه یکی بخواد بمن بگه چی درسته چی غلطه گذشته

دوست عزیزی که دانشجو هستید! بنده هم مثل شما دانشجو هستم و با استفاده از درس هایی که توی دانشگاه یاد گرفته بودم برای آشکار کردن یک مورد از کم فروشی هایی که امروزه تمام ISP های ایرانی در حق مشتریانشون انجام میدهند یک تاپیک درست کردم و ساعت ها برای نوشتن پست هایی که هدفشون صرفاً افشاگری این مسئله بود وقت صرف کردم....
وقتی من لینک این تاپیک جدید رو برای آگاه کردن دیگران توی تاپیک مبین نت قرار دادم شما این رو به من گفتی:

اقا افتابه هاتو برو یه جا دیگه بفروش این .. شرا چیه تلاوت میکنی؟

این طرز صحبت یک دانشجوست؟ این طرز صحبت یک انسان با یک انسان است؟ و جالب این که مدیریت محترم هم به جای تذکر به جنابعالی من رو مقصر دونست و پست من رو حذف کرد...

البته ظاهرا این طرز صحبت به عادت شما در زندگی روزانه تبدیل شده.... و این هم طرز صحبت شما با یک کارمند ساده و از همه جا بی خبر شرکت مبین نت:

انقدر عصبانی شدم گفتم عجب گاوی هستی زنیکه چقدرش مونده میدونی یا نه .بعد سکوت کرد .گفت خدافظ قطع کرد .

این خانم منشی بخت برگشته چه گناهی کرده که باید توسط شما با این لفظ رکیک مورد خطاب قرار بگیره؟ مگر این خانم برای سیاست های مبین نت تصمیم گیری میکنه؟
مگر کل مبلغ قرارداد شما با مبین نت چقدر هست که به خاطر اون اینطور ادب و انسانیتتون رو از دست داده اید؟

تازه به این طرز صحبتتون افتخار هم میکنید و چقدر هم گستاخانه این رو بیان میکنید:

وای زیدم پرید حاج خانم قهر کرد به ی ورم حروم زاده ها

جالب اینکه این پست هنوز حذف نشده...
و افسوس که دوستان دیگر هم حسابی این پست رو تشکر باران کرده اند!

دوست عزیز از شما تقاضا میکنم که به فیس بوک نرید و توی همین فورم بمانید!! از شما عاجزانه تقاضا میکنم!!! لکه ی ننگ هتاکی به مجری خانم برزیلی و توهین های کاربران ایرانی به لیونل مسی هنوز از دامن تک تک ما ایرانیها پاک نشده... دوست عزیز! فیس بوک هم آداب خودش رو داره ... اما توی فیس بوک کاربران خود مراقب رفتار و گفتار خودشون هستند و کسی به زور چماق اون ها رو مجبور به رعایت قرهنگ شایسته ی کشور خودشون نمی کنه... متاسفانه ما ایرانی ها به حضور چماق عادت کرده ایم و هنوز به این درجه از بلوغ نرسیده ایم.... نتیجه این که امروز بی آبرو ترین کاربران فیس بوک ما ایرانی ها هستیم... افسوس...

دوست عزیز یاد بگیرید که به دیگران احترام بگذارید تا دیگران هم به شما احترام بگذارند....
از ماست که بر ماست

DariushGreat
14-03-2014, 10:41

این تاپیک

خدافظ

آخی... همه کلاغا از دَم سیاه میپوشن! :n09:
مدرک تحصیلی، فهم و درک و شعور نمیاره !!! حالا میخواد دانشجوی فوق لیسانس باشی یا فوق پروفسورا !!!:n15: برو خودتو درست کن! وقتی نمی تونی با قانون خودتو وفق بدی مشکل از توئه نه بقیه... درضمن، رفتاری که آدم داره به سن و سایز نیست به عقل و شعوره! چه بسا که یه بچه 5 ساله رفتار و منش و اخلاقش خیلی بهتر از یه آدم 35 ساله باشه!
اتفاقا همون فیسبوکش علارغم آزادی سختیش بیشتر از اینجاست. دو سه بار اینجوری حرف بزنی، چهار پنج نفر ریپورتت کنن بلاک میشی، در حداقل مواردش هم اینه که یکی بد دهن تر از خودت میاد دهن به دهنت میذاره و اعصابتو لجن مال می کنه!

از دیشب ساعت 03:04:15 تا 06:59:00 فقط 1.6 گیگ دانلود شده! :n29:
راستی یه چیزی... این 25 مگ برای چی کم شده؟ لپتاپ اتوماتیک بعد دانلود خاموش شده بود!!!!

javid_hector
14-03-2014, 11:22
از دیشب ساعت 03:04:15 تا 06:59:00 فقط 1.6 گیگ دانلود شده! :n29:
راستی یه چیزی... این 25 مگ برای چی کم شده؟ لپتاپ اتوماتیک بعد دانلود خاموش شده بود!!!!

دوست عزیز شما از 00:56 تا 7:05 کانکت بودی. قبل 3 چیزی نگرفتی .؟
ترجیحا شما قبل 3 مودمو 1 بار ریبوت کن.

ویرایش:
از 2:59 تا 7 اصلا ثبت نمیشه نمیدونم اینا چطور میخوان محدود کنن !

DariushGreat
14-03-2014, 12:20
دوست عزیز شما از 00:56 تا 7:05 کانکت بودی. قبل 3 چیزی نگرفتی .؟
ترجیحا شما قبل 3 مودمو 1 بار ریبوت کن.

چیز زیادی دانلود نکردم. قبل از خواب برای مانیتورینگ شبکه برنامه networx رو دانلود و نصب کردم (3 مگ بیشتر نیست). تازه کامپیوتر هم حداکثر تا 7 خاموش میشه. اینم عکسش:

موبایلم هم سیمبینه آپدیت خودکار نداره! :n03:

karimz
14-03-2014, 13:35
مبین نت برای من حدود یک هفته هست که صبحها ساعت 5تا 8 قطع میشه هرکاریش میکنم انتن نمیده برای شما هم قطع میشه

bahram_warrior
14-03-2014, 14:00
مبین نت برای من حدود یک هفته هست که صبحها ساعت 5تا 8 قطع میشه هرکاریش میکنم انتن نمیده برای شما هم قطع میشه

منم قطعی دارم بعضی شبا ولی سر ساعت مشخصی نیس.

Sent from my GT-I9300

DariushGreat
14-03-2014, 14:52

منم قطعی دارم بعضی شبا ولی سر ساعت مشخصی نیس.

Sent from my GT-I9300

اتفاقا میخواستم بهتون بگما...
سیمبین s60v5 نوکیا با این که خیلی داغون و بدرد نخوره، ولی یه سری خوبیا هم داره! یکیش اینه که اگه آیپی شبکه عوض بشه، دسترسی گوشی به نت قطع میشه. دیشب دوبار بیدار شدم دیدم گوشی واتس اپ رو از wifi سوئیچ کرده روی GPRS ایرانسل!!! :n29: هنوزم داره آی پی عوض میکنه که دانلودا کامل نشن!!!

bahram_warrior
14-03-2014, 15:09
اتفاقا میخواستم بهتون بگما...
سیمبین s60v5 نوکیا با این که خیلی داغون و بدرد نخوره، ولی یه سری خوبیا هم داره! یکیش اینه که اگه آیپی شبکه عوض بشه، دسترسی گوشی به نت قطع میشه. دیشب دوبار بیدار شدم دیدم گوشی واتس اپ رو از wifi سوئیچ کرده روی GPRS ایرانسل!!! :n29: هنوزم داره آی پی عوض میکنه که دانلودا کامل نشن!!!

دانلود من دیشب ساعت 4:40 قطع شده و نصفه مونده...دقیقا همینی که شما میگی.

Sent from my GT-I9300

ashkan_b_boy
14-03-2014, 15:25
دوستان یکی یک متن شسته رفته که کاملا همه چیز توش شرح داده شده باشه از سیر تا پیاز (افزایش قیمت ها کیفیت پایین و این مورد اخرشو کم فروشیش) تمام موارد کلا برام پیغام خصوصی میکنه؟من انشام و نوشتنم خوب نیست برای گزارشگر منو تو میخوام که تو برنامه جواب پخش کنه و اگه بشه زنگ هم میزنن به شرکت!!مرسی

ali_z051
14-03-2014, 15:59
دوستان با این شرایطی که مبینت داره سرویس میده به نظر من اگه بابت این نت مسخرش پول بعدین به حق خودتون ظلم کردین برید فکر یه نت دیگه باشید.. این ۲ سال حدود ۲ میلیون پول بابت مبینت دادم.. امیدوارم چند برابرش ضرر کنن من که رفتم سمت ای دی اس ال..

aligoodbeh
14-03-2014, 16:31
دوستان با این شرایطی که مبینت داره سرویس میده به نظر من اگه بابت این نت مسخرش پول بعدین به حق خودتون ظلم کردین برید فکر یه نت دیگه باشید.. این ۲ سال حدود ۲ میلیون پول بابت مبینت دادم.. امیدوارم چند برابرش ضرر کنن من که رفتم سمت ای دی اس ال..
دقیقا کاری که همون اول باید می کردی

danielo
14-03-2014, 17:18
من هم هر شب دونلود داشتم و تا حالا مشکلی نداشتم

Joaquin
14-03-2014, 17:46
در جواب پست های اخیر باید بگم که :

1- قانون رو من تعیین نکردم و فقط به نحوی یکی از مجری های اون هستم.
2- اگر بنا به حذف کردن بود که باید کل پست های اخیر اون دوست گرامی رو حذف میکردم ولی بنا به دلایلی ترجیح دادم این کار رو نکنم.
3- مدرک تحصیلی شما هر چی که میخواد باشه وقتی که با این مدرک و این سن و سال هنوز شعوری رو که همچین فردی باید داشته باشه ندارید، باید به حال وضعیت آموزش این کشور گریه کرد. اینترنت بهانه است.
4- الان میتونم به شما ایمیل و صندوق پیام خصوصیم رو نشون بدم که چقدر سر این تاپیک من با ملایمت رفتار کردم. (تیم مدیریت هی به من اعتراض میکنه که فلانی چرا رسیدگی نمیکنی... چرا پست حذف نمیکنی و ....)
5- کسی دعوتنامه برای شما نفرستاده (منظورم همون شخصی هست که همه میدونید کیه) ، لطفا به همون شبکه های اجتماعی و فروم های زیر نظر وزارت ارشاد تشریف ببرید. این جا جای افرادی مثل شما نیست.

دوستان یکی یک متن شسته رفته که کاملا همه چیز توش شرح داده شده باشه از سیر تا پیاز (افزایش قیمت ها کیفیت پایین و این مورد اخرشو کم فروشیش) تمام موارد کلا برام پیغام خصوصی میکنه؟من انشام و نوشتنم خوب نیست برای گزارشگر منو تو میخوام که تو برنامه جواب پخش کنه و اگه بشه زنگ هم میزنن به شرکت!!مرسی

متاسفانه این مطلب در هزار صفحه هم جا نمیگیره و توضیحش و گفتن دوبارش فقط وقت تلف کردنه. این صفحات انجمن بهترین منبع و متن رو در خودش داره. بخونید متوجه میشید.

ashkan_b_boy
14-03-2014, 19:13
من خوندم و متوجه هم هستم فقط یه متن چند خطی میخواستم که توضیح کامل باشه تا واسشون میل کنم و اونام اعلام کنن ولی چون خودم نگارشم خوب نیست خواستم یکی زحمت بکشه و بهم پبغام خصوصی بده!

Sorena_777
14-03-2014, 20:01
حذف شد ...

e.khafan!
14-03-2014, 20:20
خیلی مسخرست، بعد از سالها اومده یک گیگ هدیه رایگان بده، برای این یک گیگ هزار جور جنگولک بازی درآورده، اول باید کد تاییدی که با شناسه اشتراکه اسمس میکنه بگیری، بعد بری تو ایمیلت با لینکی که داده تایید کنی این کدرو که بعد بهت یک گیگ اینترنت بده، البته من تو سه بار تلاشم تو مرحله اول این هفت خوان موندم، نمیدونم دو مرحله بعدی براحتی که گفته میشه هست یا اینکه اونجام تو یک گیگ بخشش اذیت میکنه

از یک شرکت منفعت طلب و خودبین که با رانت و امتیازات انحصاری حکومتی از جیب مردم میخوره جز این انتظاری نیست. اینهمه دزدی کرده، یدونه مثل آدم حجمو زیاد نمیکنه، خدارو شکر که ما رفتیم ای دی اسل، و این فقط بک آپمونه.

DariushGreat
15-03-2014, 02:42
در ساعت 02:41 بامداد صفحه مشترکین برای من باز نمیشه ببینم چقدر حجم دارم :| :n29:

اصلاح می کنم:
حواسم نبود چیز.تر.شکن باز بود! :دی بستمش... دوباره امتحان کردم باز شد!

mosi_alfa
15-03-2014, 11:15
ببخشید یه سوال،
چند روزه میخوام از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (همون پوتلاکر سابق) با adsl دالنود کنم بعد حدود یه ساعت سرعت صفر میشه و هی request میفرسته ... وقتی هم پاز و رزیوم میدم میگه لینک اکسپایر شده و باید از owner page رفرش بشه...
میخواستم بدون مبین هم این مشکلو داره یا مشکل از isp خودمه؟؟

SoluS
15-03-2014, 11:27
امروز یه نفر از 195 بهم زنگ زد و گفت که به شکایت شما رسیدگی خواهد شد.

خودکار نبود!

برای کس دیگه ای هم پیش اومده؟

ای مبین نت بگم چی نشی که بدبجور دیوونمون کردی

aligoodbeh
15-03-2014, 11:42
در ساعت 02:41 بامداد صفحه مشترکین برای من باز نمیشه ببینم چقدر حجم دارم :| :n29:

اصلاح می کنم:
حواسم نبود چیز.تر.شکن باز بود! :دی بستمش... دوباره امتحان کردم باز شد!

آها.پس اشتبا از شما بود.یه لحظه پیش خودم فکر کردم مبین نت اشتبا کرده.دیدم مبین نت که همه کاراش درسته.همیشه سرعتش بالاست مشتری مداریش بالاست پاسخگویش فوق العاده است هیچ وقت دزدی نمیکنه پس مگه میشه صفحه ی مشترکینش باز نشه؟:n08:

DariushGreat
15-03-2014, 12:33
آها.پس اشتبا از شما بود.یه لحظه پیش خودم فکر کردم مبین نت اشتبا کرده.دیدم مبین نت که همه کاراش درسته.همیشه سرعتش بالاست مشتری مداریش بالاست پاسخگویش فوق العاده است هیچ وقت دزدی نمیکنه پس مگه میشه صفحه ی مشترکینش باز نشه؟:n08:

باحال بود :)))))))))))))))))) :n08::16:
راستی دیشب هم 1.56 گیگ دانلود داشتم، باز چیزی کم نکرده!!!!! آی پی هم عوض نشده چون واتس اپ گوشیم هنوز با Wifi کار می کنه :n02:

DariushGreat
15-03-2014, 13:46
بچه ها همین چند دقیقه پیش (13:41) از 195 یه خانم خیلی مودب زنگ زد و به درد و دلم گوش داد. بهم گفت به شکایاتتون داره رسیدگی می شه. بعدشم شفاهی باز قضیه عدم اطلاع رسانی رو تاکید کردم، اونم گفت چشم حتما باز این رو انعکاس میدم :n09: راضیم ازتون :n12:

aligoodbeh
15-03-2014, 13:49
بچه ها همین چند دقیقه پیش (13:41) از 195 یه خانم خیلی مودب زنگ زد و به درد و دلم گوش داد. بهم گفت به شکایاتتون داره رسیدگی می شه. بعدشم شفاهی باز قضیه عدم اطلاع رسانی رو تاکید کردم، اونم گفت چشم حتما باز این رو انعکاس میدم :n09: راضیم ازتون :n12:

چه عجب.ولی من به مبین نت به اندازه ی آمریکا بدبینم نمیدونم چرا :n02::n13:

ninipc
15-03-2014, 15:15
راستی دیشب هم 1.56 گیگ دانلود داشتم، باز چیزی کم نکرده!!!!! آی پی هم عوض نشده چون واتس اپ گوشیم هنوز با Wifi کار می کنه :n02:

اما جالبه که برای من اینطور نیست. من این چند وقته که در حال جابجایی بین مبین‌نت و ADSL هستم از هر دو استفاده می‌کنم و برای همین مصرف از مبین‌نتم خیلی کم شده. اما به نظر این مصرف شبانه کار دستم داده چون الان نگاه که کردم دیدم بیشتر از یک گیگ از حجمم رو کم کرده و تقریباً داره حجم اصلی صفر می‌شه. وقتی مصرف روزانه‌ام کم باشه تنها احتمال کم کردن از شبانه هست که اینجور شده.

ninipc
15-03-2014, 15:22
امروز یه نفر از 195 بهم زنگ زد و گفت که به شکایت شما رسیدگی خواهد شد.

خودکار نبود!

برای کس دیگه ای هم پیش اومده؟

ای مبین نت بگم چی نشی که بدبجور دیوونمون کردی

شنیدین می‌گن طرف به مرگ می‌گیره که یارو به تب راضی بشه؟
وقتی که کاربرهای مبین‌نت درگیر شکایت برای رسیدن به حقشون هستن، این قضیه کم شدن قیمت اینترنت توی شرکتهای دیگه داره رسمی‌تر و جدی‌تر می‌شه. اما توی مبین‌نت همین که برای بعضی از کاربرها دانلود توی اون دو ساعت کم شده شبانه، از حجم اصلی کم نمی‌کنه یه امتیاز حساب می‌شه و باعث خوشحالی طرف می‌شه. دیگه یادمون می‌ره از اولش هم نباید اینطور می‌شد و تازه مبین‌نت بجای کم فروشی، باید مشابه شرکتهای دیگه می‌رفت به سمت ارزون کردن که حق مشتری هست.
منظورم این هست که با برگشتن چیزی که از اول حق مشتری بوده و بخاطر اون امتیاز دانلود شبانه خیلی‌ها مشترک مبین‌نت شدن، احساس نکنیم همه چی خوب و عادی شده. هنوزم مبین‌نت توی بخش ارزون‌ کردن خیلی عقب هست.

این هم متن خبر مصاحبه ارزون کردن عمومی اینترنت:

mehr1362
15-03-2014, 15:56

الان شما از چی تعجب کردی؟!
من دارم میگم از 3 اسفند که این قضیه پیش اومده دارم هر شب میزنم دانلود !

ما ایرانی جماعت چه زود به همه چی راضی میشیم

DariushGreat
15-03-2014, 20:58
الان شما از چی تعجب کردی؟!
من دارم میگم از 3 اسفند که این قضیه پیش اومده دارم هر شب میزنم دانلود !

ما ایرانی جماعت چه زود به همه چی راضی میشیم

برای مایی که به طور میانگین هر دو هفته یه بار یه درگیری لفظی با مبین نت داریم، واقعا هم جای تعجب داره!
درضمن کی راضی شده؟ شماها پایه باشین پا پس نکشین پشت خالی نکنین، به کمک همدیگه فرا تر از حقمون رو میگیریم.
دفعه قبل به تنهایی با شکایت و شکایت کشی سر کم شدن سرعت دانلود شبم، تونستم دوباره سرعت شب رو عادی کنم، دیگه چه برسه به الان که مشکل همگانیه. شما ها هم اگه به تلاشتون ادامه بدین، زودتر به نتیجه ای بهتر از اونی که میخوایم میرسیم.

شنیدین می‌گن طرف به مرگ می‌گیره که یارو به تب راضی بشه؟
وقتی که کاربرهای مبین‌نت درگیر شکایت برای رسیدن به حقشون هستن، این قضیه کم شدن قیمت اینترنت توی شرکتهای دیگه داره رسمی‌تر و جدی‌تر می‌شه. اما توی مبین‌نت همین که برای بعضی از کاربرها دانلود توی اون دو ساعت کم شده شبانه، از حجم اصلی کم نمی‌کنه یه امتیاز حساب می‌شه و باعث خوشحالی طرف می‌شه. دیگه یادمون می‌ره از اولش هم نباید اینطور می‌شد و تازه مبین‌نت بجای کم فروشی، باید مشابه شرکتهای دیگه می‌رفت به سمت ارزون کردن که حق مشتری هست.
منظورم این هست که با برگشتن چیزی که از اول حق مشتری بوده و بخاطر اون امتیاز دانلود شبانه خیلی‌ها مشترک مبین‌نت شدن، احساس نکنیم همه چی خوب و عادی شده. هنوزم مبین‌نت توی بخش ارزون‌ کردن خیلی عقب هست.

این هم متن خبر مصاحبه ارزون کردن عمومی اینترنت:

عزیز گام به گام! وقتی بخوای همه چیز رو یه جا مطرح کنی، آخرش به هیچ کدوم نمیرسی و دست از پا درازتر برمیگردی! وقتی این مشکلمون برطرف شد، برای این یکی هم شکایت می کنیم و پیگیر میشیم.

ninipc
15-03-2014, 21:36
برای مایی که به طور میانگین هر دو هفته یه بار یه درگیری لفظی با مبین نت داریم، واقعا هم جای تعجب داره!
درضمن کی راضی شده؟ شماها پایه باشین پا پس نکشین پشت خالی نکنین، به کمک همدیگه فرا تر از حقمون رو میگیریم.
دفعه قبل به تنهایی با شکایت و شکایت کشی سر کم شدن سرعت دانلود شبم، تونستم دوباره سرعت شب رو عادی کنم، دیگه چه برسه به الان که مشکل همگانیه. شما ها هم اگه به تلاشتون ادامه بدین، زودتر به نتیجه ای بهتر از اونی که میخوایم میرسیم.

عزیز گام به گام! وقتی بخوای همه چیز رو یه جا مطرح کنی، آخرش به هیچ کدوم نمیرسی و دست از پا درازتر برمیگردی! وقتی این مشکلمون برطرف شد، برای این یکی هم شکایت می کنیم و پیگیر میشیم.

این همون نکته‌ای هست که به نظرم درست هست و توی نظر قبلیم هم گفتم. اینکه مبین‌نت به مرگ گرفته که به تب راضی بشیم.
منظورم این هست که این قضیه ارزون کردن اینترنت رو بدون شک اینها زودتر از سایتهای خبری و کاربرها می‌دونستن. پیش خودشون گفتن بجای اینکه ارزون کنیم، تازه کم‌فروشی هم می‌کنیم که تازه اگه روزی این کم‌فروشی رو حذف کردیم و به قولی دیگه دزدی نکردیم، باز هم منت سر کاربرها می‌ذاریم که به نفع‌تون کار کردیم. اینجوری دیگه کاربرها یادشون می‌ره که حق اصلی کم کردن قیمتها بوده و مبین‌نت با این بلبشو آب رو گل‌آلود کرده که ماهی بگیره.

در ضمن دقت کردین که مبین‌نت گویا تنها شرکتی هست که مشتری هر چی بیشتر بخره، بیشتر جریمه می‌شه و ازش بیشتر هزینه دریافت می‌شه.؟ یعنی ۱۸۰ درجه مخالف با نظر دولت و سازمان تنظیم مقررات و باقی شرکتها. سوای شرکتهای ADSL حتی توی وایمکس ایرانسل هم با مصرف بیشتر، هزینه کمتر می‌شه. اینطور کم‌فروشی و گروونفروشی‌ها رو هم در مورد مبین‌نت نباید فراموش کرد و همه اینها حق مشتری مبین‌نت هستن.

maxmen
15-03-2014, 21:49
من كه ديگه تمديد نميكنم اين اخرين ماهه كه شارژ كردم...

Sent from my iPhone using Tapatalk

ali_z051
16-03-2014, 11:55
به منم زنگ زدن با شماره ۱۹۵ گفتن پیگیری می‌کنن..
منم تو دلم گفتم دیگه مهم نیست من ADSL گرفتم :|

saeeddeeas
16-03-2014, 14:55
هرکی مودم فروشی داره تا امشب خبرم کنه خریدارم

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

ninipc
16-03-2014, 15:15
به منم زنگ زدن با شماره ۱۹۵ گفتن پیگیری می‌کنن..
منم تو دلم گفتم دیگه مهم نیست من ADSL گرفتم :|

به من هم زنگ زد. بماند من هم نگفتم ADSL گرفتم که هم خیال مبین‌نت راحت نشه و هم اگه قراره کاری انجام بشه، صورت بگیره که حداقل اون بنده‌خداهایی که هنوزم مشترک این مبین‌نت هستن، به جایی برسن.

Milad4171
16-03-2014, 20:39
بازم دم مخابرات گرم که واسه دوستانی که مثل من مشکل بدون راه حل ینی فقط وایمکس رو داشتن به یه جایی رسوند!
البته دوست من تو شهرستان مجبوره فقط مبین نت بگیره. چون هم خطشون مشکل داره هم سرویس دیگه ای اونجا ارائه نمیشه. حالا هم که نامحدود رو برداشتن. میگه یارو فروشنده گفته یه خط هم داشته باشه باید بهت مودم رو بدم.
این دیگه آخرشه!!!:n02:

yuzarsiff
17-03-2014, 02:00
دوستان اگه دقت کرده باشید بعضا ساعت کامپیوتر خود به خود یک ساعت جلو رفته .. دقت کنید که برای ساعات شبانه متضرر نشید ..

javid_hector
17-03-2014, 09:53
دوستان اگه دقت کرده باشید بعضا ساعت کامپیوتر خود به خود یک ساعت جلو رفته .. دقت کنید که برای ساعات شبانه متضرر نشید ..

اتفاقا دیشب ساعت من یه ساعت رفته بود جلو،بعد هر بار که یه ساعت کم میکردم بعد چند دقیقه دوباره میرفت جلو .تا رفتم تیکه automaticlaly adjust clock for daylight saving رو برداشتم.

yuzarsiff
17-03-2014, 12:59
اتفاقا دیشب ساعت من یه ساعت رفته بود جلو،بعد هر بار که یه ساعت کم میکردم بعد چند دقیقه دوباره میرفت جلو .تا رفتم تیکه automaticlaly adjust clock for daylight saving رو برداشتم.
اره دقیقا .. باید همین کارو کرد تا دیگه اینجور نشه ..

mehr1362
17-03-2014, 15:33
به من هم زنگ زدن امروز ، پرسیدن در رابطه با شکایت چه اقدامی کردن براتون ؟

گفتم هیج اقدامی تا به حال صورت نگرفته

LSIN
17-03-2014, 20:42
با سلام من تازه اومدم تو انجمن میخواستم بدونم که کسی بوده که بیشتر از 2برابر طرحش تو شب مصرف کرده باشه؟
و اینکه اگه بیشتر مصرف کنیم چی میشه ؟ شبا نمیشه دیگه دانلود کرد یا از حجممون کم میشه؟

mazarei
17-03-2014, 21:18
به من هم زنگ زدن امروز

amin-g
17-03-2014, 21:58
سلام من مودمم outdor هست بزای همین یه مودم دی لینک 2750 بهش وصل کردم تا بتونم به صورت وای فای اینترنت استفاده کنم
الان تو تنظیمات دی اینک ازم یوزر و پسورد isp میخواد
این منظورش همون یوزر و پسورد که باهاش وارد صفحه مشترکین مبین نت میشیم است؟

imanmafia
18-03-2014, 00:03
سلام

به نظرتون درست میشه این وضعیت دانلود شبانه؟ دلمون خوش بود به همین رایگان شب اونم خرابش کردند ... :n23:

منم تا قبل این قضایا نزدیک 2 گیگ دانلود میکردم الان به زور بتونم تا 1.2 گیگ بردارم دیشب هم فکرکنم سرعت رو کم کرده بودند 800 مگ دانلود زدم اونم تازه با لینک مستقیم vip

خیلی وقته میخوام از شرکت دیگه ای وایمکس بگیرم این مودم خودشون رو نمی دونم چیکار کنم؟ جایی هست خریدار باشه؟

LSIN
18-03-2014, 00:28
من الان صفحه مشترکینمو چک کردم نامردا 345 مگ که از ساعت 3 تا 7 دانلود کردم از حسابم کم کردن ؟؟؟؟؟:n29::n29::n29::n30:
به خدا فقط چهار روزه طرح جدید گرفتم هیچی هم دانلود نکردم مگه نباید بیشتر از 2 برابر حجم نشه؟؟

ali nemesis
18-03-2014, 05:27
دیگه حتی حس و حال اینترنت اومدن هم نیست الان بعد سه روز مودم را روشن کردم :19:

ali nemesis
18-03-2014, 05:42
دوستان من خریدار یک مودم هستم ترجیحا دو تا پورت لن داشته باشه واسه استفاده اینترنتی نمی خوام واسه دستگاه کارتخوان می خوام اخه تلفن مغازه از این بیسیم ها هست و عصر ها به کل جواب نمیده حالا گفتم دو تا لن داشته باشه تا بشه بهش دو تا کارت خوان یا دوربین های مغازه را وصل کرد هر چند که از اشغال نت بدم میاد ولی خدایش الان ده سال هست شهرکمون تو نوبت تلفن هست :mad:

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

واسه خرید پیام بدید

alirezaveis
18-03-2014, 07:45
با سلام من تازه اومدم تو انجمن میخواستم بدونم که کسی بوده که بیشتر از 2برابر طرحش تو شب مصرف کرده باشه؟
و اینکه اگه بیشتر مصرف کنیم چی میشه ؟ شبا نمیشه دیگه دانلود کرد یا از حجممون کم میشه؟
درود دوست عزیز. من چهار شبه شروع کردم دارم دانلود میکنم. در بهترین حالت شبی 3.5 گیگ میگیرم. ولی بعضی شبا بد جور سرعت رو میارن پایین. واسه همین هنوز به حجم طرحم که 12 گیگه نرسیدم. فکر کنم امشب از 12 گیگ بگذرم. فردا نتیجه رو اعلام میکنم.

Ali_N8
18-03-2014, 11:26
به من زنگ زدن از 195 .. گفتم اوضاع بهتر نشده که بدتر هم شده
گفت در دست برسی هست مشکل شما
لعنت بر مبین نت :n24:
اینم به خاطر کسایی که هنوز مبین نت دارن وگرنه ما که ADSL گرفتیم

saeeddeeas
18-03-2014, 11:31
من یه مودم بیرونی دارم یه مودم داخلی..با مودم بیرنی شبا سرعت 30 ولی با مودم داخلی شبا سرعت 120 هست
با توجه به اینکه سیگنال قویتری داره مودم بیرونی و مودم داخلی انتن کمتری میگیره در حد دو چراغ.احساس میکنم مبین نت به صورت شانسی بعضی اکانت هارو محدود کرده
از وقتی مودم بیرونی داشتم شبا سرعت 30 بوده ولی تازه مودم داخلی دستم رسید دیشب زدم سرعت 125 بود کامل
اگه میدونستم اینجوره زودتر مودمو عوض میکردم

maxmen
18-03-2014, 11:47
من الان صفحه مشترکینمو چک کردم نامردا 345 مگ که از ساعت 3 تا 7 دانلود کردم از حسابم کم کردن ؟؟؟؟؟:n29::n29::n29::n30:
به خدا فقط چهار روزه طرح جدید گرفتم هیچی هم دانلود نکردم مگه نباید بیشتر از 2 برابر حجم نشه؟؟

حتما این بلا سرت اومده:

متاسفانه سیستم عامل مایکروسافت ویندوز، به اشتباه، بامداد 16 مارس(25 اسفند) را به عنوان آغاز ساعت تابستانی منطقه زمانی ایران، در نظر می گیرد و در آغاز آن روز ساعت را یک ساعت به جلو می کشد.
در حالی که آغاز ساعت تابستانی در ایران بامداد 2 فروردین است. در فاصله این 6 روز(25 اسفند الی 1 فروردین) ساعت سیستم عامل ویندوز به اشتباه یک ساعت جلو تر نمایش داده می شود.
لذا ضمن تاکید بر درستی ساعت نمایش داده شده در Time.ir، چنانچه ساعت رایانه شما یک ساعت جلوتر نمایش داده می شود، توصیه ما آنست که به جای دستکاری در ساعت ویندوز، که باعث به هم ریختگی ساعت UTC رایانه می گردد، گزینه Automatically adjust clock for Daylight Saving Time را در تنظیمات ساعت ویندوز از حالت انتخاب خارج کنید و در بامداد 2 فروردین دوباره این گزینه را به حالت انتخاب برگردانید.
امیدواریم روزی فرا رسد که این خطا در سیستم عامل ویندوز که در ایران بسیار محبوب هم هست، برطرف گردد.

emaz
18-03-2014, 12:29
من یه مودم بیرونی دارم یه مودم داخلی..با مودم بیرنی شبا سرعت 30 ولی با مودم داخلی شبا سرعت 120 هست
با توجه به اینکه سیگنال قویتری داره مودم بیرونی و مودم داخلی انتن کمتری میگیره در حد دو چراغ.احساس میکنم مبین نت به صورت شانسی بعضی اکانت هارو محدود کرده
از وقتی مودم بیرونی داشتم شبا سرعت 30 بوده ولی تازه مودم داخلی دستم رسید دیشب زدم سرعت 125 بود کامل
اگه میدونستم اینجوره زودتر مودمو عوض میکردم

احتمالا فركانسش فرق ميكنه، برو تو تنظيمات مودم داخلي ببين كدوم فركانس داره ميگره، واسه بيروني هم همونو بذار

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

bahram_warrior
18-03-2014, 19:02
دوستان واسه شما هم پیش اومده اینترنتتون واسه چندساعتی اینترانت بشه؟یعنی فقط سایتهای داخلی رو باز کنه؟ واسه من این 10-15 روزه 2-3 بار تاحالا اینجوری شده..خودبخود هم درست میشه...دیشب میخواستم دانلود بزنم که از شانسم اینجوری شده بود....تا ساعت 11 صبح این مدلی بود.

Sent from my GT-I9300

aligoodbeh
18-03-2014, 19:34
دوستان واسه شما هم پیش اومده اینترنتتون واسه چندساعتی اینترانت بشه؟یعنی فقط سایتهای داخلی رو باز کنه؟ واسه من این 10-15 روزه 2-3 بار تاحالا اینجوری شده..خودبخود هم درست میشه...دیشب میخواستم دانلود بزنم که از شانسم اینجوری شده بود....تا ساعت 11 صبح این مدلی بود.

Sent from my GT-I9300
هیچی دیگه همینو کم داشتیم اونم خدا رو شکر تکمیل شد.ماشاالله به این سیاست مداری

and-roid2
18-03-2014, 19:55

Sent from my GT-I9300

با استفاده از این کانکشن هر وقت که اینترنتتون اینترانت بشه میشه اینترانت رو تبدیل به اینترنت کرد:

test
test2

تو گوگل سرچ کنید فروشنده هایی هستن که اکانتش رو میفروشن.

sharpy
18-03-2014, 20:36
دوستان من سرعت 512 گرفتم قبلا یادم سرعت دانلود بین 40-50 بود اما الان بین 10-20 هست . این نرماله به نظرتون ؟؟ !
دو تا انتن دارم تو اتاقم

bahram_warrior
18-03-2014, 21:25
با استفاده از این کانکشن هر وقت که اینترنتتون اینترانت بشه میشه اینترانت رو تبدیل به اینترنت کرد:

test
test2

تو گوگل سرچ کنید فروشنده هایی هستن که اکانتش رو میفروشن.

اتفاقا همون موقع با این کانکشن تستها امتحان کردم و شد ولی میخواستم بدونم واسه شما هم این اتفاق افتاده تاحالا؟!

Sent from my GT-I9300

DariushGreat
18-03-2014, 21:26

حتما این بلا سرت اومده:

متاسفانه سیستم عامل مایکروسافت ویندوز، به اشتباه، بامداد 16 مارس(25 اسفند) را به عنوان آغاز ساعت تابستانی منطقه زمانی ایران، در نظر می گیرد و در آغاز آن روز ساعت را یک ساعت به جلو می کشد.
در حالی که آغاز ساعت تابستانی در ایران بامداد 2 فروردین است. در فاصله این 6 روز(25 اسفند الی 1 فروردین) ساعت سیستم عامل ویندوز به اشتباه یک ساعت جلو تر نمایش داده می شود.
لذا ضمن تاکید بر درستی ساعت نمایش داده شده در Time.ir، چنانچه ساعت رایانه شما یک ساعت جلوتر نمایش داده می شود، توصیه ما آنست که به جای دستکاری در ساعت ویندوز، که باعث به هم ریختگی ساعت UTC رایانه می گردد، گزینه Automatically adjust clock for Daylight Saving Time را در تنظیمات ساعت ویندوز از حالت انتخاب خارج کنید و در بامداد 2 فروردین دوباره این گزینه را به حالت انتخاب برگردانید.
امیدواریم روزی فرا رسد که این خطا در سیستم عامل ویندوز که در ایران بسیار محبوب هم هست، برطرف گردد.

سندروم 16 مارس لعنتی!!! :n15: مایکروسافت هم بخاطر تحریم درستش نمی کنه...!!!!!!!!!!
بچه ها چک کنید ساعت ویندوز زودتر جلو نرفته باشه، اگر رفته روش کلیک کنید برید توی change date and time و بعد از درست کردن ساعت، در سربرگ internet time، به change settings برید و تیک گزینه synchronize with an internet time server رو بردارید و OK کنید. روز دوم فروردین که ساعتا میاد جلو دوباره تیکشو بزنید تا ساعتتون خودکار بیاد جلو

and-roid2
18-03-2014, 21:44
اتفاقا همون موقع با این کانکشن تستها امتحان کردم و شد ولی میخواستم بدونم واسه شما هم این اتفاق افتاده تاحالا؟!

Sent from my GT-I9300

الان همه شرکتا اگر اینترتشون قطع بشه اینترانتشون برقرار هست.
برای منم که adsl دارم خیلی پیش اومده که اینطوری بشه و با این اکانت کارم راه افتاده.

bahram_warrior
18-03-2014, 22:02
الان همه شرکتا اگر اینترتشون قطع بشه اینترانتشون برقرار هست.
برای منم که adsl دارم خیلی پیش اومده که اینطوری بشه و با این اکانت کارم راه افتاده.

آقا خیلی ممنون.

Sent from my GT-I9300

alichoopa
18-03-2014, 22:45
دوستان برید تو سایت مبین نت مثه اینکه به مشترکاش آنتی ویروس اورجینال عیدی میده!!!!!!!!
مبین دزد زده به سرش

Joaquin
18-03-2014, 23:06
دوستان برید تو سایت مبین نت مثه اینکه به مشترکاش آنتی ویروس اورجینال عیدی میده!!!!!!!!
مبین دزد زده به سرش

اولن که فقط برای مشترکین جدید و اون هاییه که طرح 6 ماهه گرفتن.

دوما اصلن بگیم رایگان بده، نخواستم. من اومدم اینترنت بگیرم نه این مزخرفاتو. همون اینترنتشو نمیده چه برسه به این چیزا.

alichoopa
18-03-2014, 23:20
اولن که فقط برای مشترکین جدید و اون هاییه که طرح 6 ماهه گرفتن.

دوما اصلن بگیم رایگان بده، نخواستم. من اومدم اینترنت بگیرم نه این مزخرفاتو. همون اینترنتشو نمیده چه برسه به این چیزا.

والا

:n13:

Milad4171
19-03-2014, 00:01
مبین نت واسه عید هیچ برنامه ای نداره ینی؟؟؟
واقعا که!

ninipc
19-03-2014, 01:58

Sent from my GT-I9300

اگه اینجور بشه که دیگه واقعاً نوبرش هست. ولی مطمئن هستم اگه اینکار رو مبین‌نت انجام بده باز بهش یه جایزه دیگه می‌دن که بیشتر حق مشتری رو ضایع کنه.

ninipc
19-03-2014, 02:03

Sent from my GT-I9300

اینکه گفتین توی گوگل دنبالش بگردیم دقیقاً چی هست و چی رو باید برای گشتن وارد کنیم؟ یه چیزی مثل iDownload هست؟

ninipc
19-03-2014, 02:17
مبین دزد زده به سرش

این آنتی‌ویروس رو قبلاً به بعضی‌ها می‌داد. مثلاً کسانی که مدرک رسمی فوق‌لیسانس و به بالا داشتن. الان هم سه شرط گذاشتن که همه واجد شرایط نباشن. ولی شرط خرید اکانت ۶ ماهه از همه جالبتر هست. این شرط رو قبلاً ندیده بودم و الان اضافه کردن. احتمالاً سر این نامردی آخرشون خیلی مثل خودم دیگه طرحهای ۶ ماهه رو تمدید نکردن و شدن یک ماهه و اینها هم سر همین می‌خوان کاربرها رو گول بزنن برای استفاده از اکانت طولانی‌تر.

khanjanisaeed
19-03-2014, 02:31
سلام دوستم مودم شو اورده پيش من واسش طرح بخرم نميتونم وارد صفحه مشتركين بشم اطلاعات درست وارد ميكنم ولي ميگه درست نيست مودم هم دسته دوم خريده چيكار كنم؟

AliROCK
19-03-2014, 04:18
مبین دزد زده به سرش

نت پره کرک بهترین انتی ویروسا هست وقتی خوده سرویس مرخصه انتی ویروس به چه درد میخوره:n09:
نزده به سرش میدونن مشترکاشون دارن میپرن از این کارا میکنن به همین خیال باشن کامپیوتر مفتی هم به من بدن دیگه تمدید در کار نیست.

Mr.Shakeri
19-03-2014, 08:48
با سلام مجدد
2 روز پیش ناگهان 3/7 گیگ از حجمم کم شد. نمی‌دونم این بابت استفاده بیش از 2 برابر حجم اصلی بود یا نه. بهر حال ایمیل زدم به شرکت، بعد از 2 روز جواب نداد. الآن تماس گرفتم با واحد پیشتیبانی. بعد حدود 8 دقیقه مکالمه نفس‌گیر :n24: خانم محترم به بنده فرمودند شما متوجه نمی‌شید؛ مسئول رسیدگی 2 بار به شما ایمیل زده، شماره شناسه شما رو به مسئول دادم تا پیگیری کنه و آخرش هم قطع کرد! جالب این جاست که اصلا ایمیلی به من داده نشده. ضمن اینکه اگه 2 بار به من جواب داده پس چرا در حال پیگیریه؟:n10: خلاصه واقعا که متوجه نمی‌شیم!

alichoopa
19-03-2014, 09:55
با سلام مجدد
2 روز پیش ناگهان 3/7 گیگ از حجمم کم شد. نمی‌دونم این بابت استفاده بیش از 2 برابر حجم اصلی بود یا نه. بهر حال ایمیل زدم به شرکت، بعد از 2 روز جواب نداد. الآن تماس گرفتم با واحد پیشتیبانی. بعد حدود 8 دقیقه مکالمه نفس‌گیر :n24: خانم محترم به بنده فرمودند شما متوجه نمی‌شید؛ مسئول رسیدگی 2 بار به شما ایمیل زده، شماره شناسه شما رو به مسئول دادم تا پیگیری کنه و آخرش هم قطع کرد! جالب این جاست که اصلا ایمیلی به من داده نشده. ضمن اینکه اگه 2 بار به من جواب داده پس چرا در حال پیگیریه؟:n10: خلاصه واقعا که متوجه نمی‌شیم!

شما اسپمتونو چک کردین؟

DariushGreat
19-03-2014, 11:09
نتيجه بررسي شكايت : شكايت شما با موفقيت ارسال شد و در دست بررسي است
:n29::n29::n29:

Mr.Shakeri
19-03-2014, 11:38
شما اسپمتونو چک کردین؟
بله!
بدتر از اون، یه بار که ازش پرسیدم حالا کی جواب می‌دین، جواب فرمودند هر وقت که جواب داد!:n13: واقعا جا داره برم تو افق محو بشم.

winterman68
19-03-2014, 11:56
سلام مبین نتی ها این لینک رو ببینن لطفا

alichoopa
19-03-2014, 12:28

:((((((((((((

alichoopa
19-03-2014, 12:29
بله!
بدتر از اون، یه بار که ازش پرسیدم حالا کی جواب می‌دین، جواب فرمودند هر وقت که جواب داد!:n13: واقعا جا داره برم تو افق محو بشم.

مارو قبلا مبین دزد با کاراش محو کرده:(

bahram_warrior
19-03-2014, 12:49
اینکه گفتین توی گوگل دنبالش بگردیم دقیقاً چی هست و چی رو باید برای گشتن وارد کنیم؟ یه چیزی مثل iDownload هست؟

بله دقیقا همونه....

Sent from my GT-I9300

bahram_warrior
19-03-2014, 12:51
با سلام مجدد

اوه اوه....ترسناک شد :-D دانلود رو چند روری بیخیال شم.

Sent from my GT-I9300

mehr1362
19-03-2014, 13:02

:n13::n13::n13:

ویرایش :

خواب دیدم ، خواب دیدم ، قلبمو بی تاب دیدم

خواب دیدم ، خواب دیدم ، قلبمو بی تاب دیدم

شب که شد خواب دیدم ، چشم و دلم خواب نرفت

مژه بر هم نزدم ، دل از تب و تاب نرفت ، مثل هر شب دل من دیدن مهتاب نرفت ! یاد تو از نظرم تا دم آفتاب نرفت ...

خواب دیدم ، خواب دیدم ، دل تاریکمو در شب های مهتاب دیدم

صبح که شد زندگیمو دچار تغییر کردم ، خوابی که دیده بودم اینجوری تعبیر کردم :n02:

yuzarsiff
19-03-2014, 13:17
:((((((((((((

تروخدا ببین ایرانسل عیدی میده از 12 شب تا 12 ظهر رایگان .. مبین نت عیدی میده دو ساعت از ساعات رایگان کم می کنه و تازه براش محدودیت هم میذاره !
امیدوارم تو همین سال جدید ورشکستی این شرکت رو ببینیم ..

Milad4171
19-03-2014, 13:27
رفتم واسه یکی از دوستام ثبت نام کنم. یارو برگشته میگه فقط اکانت یک ساله داریم؟؟ میگم من درک نمیکنم ینی چی یک ساله؟؟ من 7 ساله ایرانسل دارم همچین چیزی نشنیدم. میگن نداریم بعد عید میاد. میگم مگه خیار گوجه اس که ندارین!!
این مسخره بازیاا چیه!؟؟؟
تازه اون آنتی ویروسی هم که داره میفروشه مفت نمی ارزه . ینی مفت ارزش نداره!

mehr1362
19-03-2014, 13:35
نتيجه بررسي شكايت : شكايت شما با موفقيت ارسال شد و در دست بررسي است
:n29::n29::n29:

این کار دزد نت کاملا طراحی شده هست ، این شکایات هم راه به جایی نمی بره

الان اگه دقت کنید اومده لایسنس آنتی ویروس بیت دفندر رو به چه کسانی میده ؟

1- طرح 6 ماهه گرفته باشند با این تبصره که بعد از 25 اسفند 1392 باشه
2- مبین نت گرفته باشن ( یعنی تازه مودم خریده باشن و مشترک شده باشن ) با این تبصره که بعد از 25 اسفند 1392 باشه

این کار خیلی واضح و علنی موضع مبین نت هست به تمام اعتراض های ما ، یکم دقت کنید متوجه میشد !

داره صاف و پوست کنده میگه : قید تمام مشترکان فعلی و به زعم خودشون پر توقع رو زدیم ! و دنبال مشترکین جدیدی هستیم.

تمام شد و رفت ...

بعد از عید مبین نت رو میفروشم میرم سراغ ایرانسل ( حتی اگه شبانه رو بر داره ) ، میشه بین بد و بدتر انتخاب کرد ! ما ایرانی ها به این کار عادت داریم !

واقعا ار عقل به دور هست ، بدونی یه شرکت دزد هست ولی آگاهانه و با علم بر این موضوع دوباره به حساب این شرکت کم فروش واریز داشته باشی .

اول کار گفتیم چه باید کرد :

1 - تحریم
2- تحریم
3 - تحریم
4 - آگاه کردن کاربران اینترنت و دوستان و آشنایان با کلاه برداری های این شرکت خصوصا با استفاده از همین فروم ها

mehr1362
19-03-2014, 13:37
رفتم واسه یکی از دوستام ثبت نام کنم. یارو برگشته میگه فقط اکانت یک ساله داریم؟؟ میگم من درک نمیکنم ینی چی یک ساله؟؟ من 7 ساله ایرانسل دارم همچین چیزی نشنیدم. میگن نداریم بعد عید میاد. میگم مگه خیار گوجه اس که ندارین!!
این مسخره بازیاا چیه!؟؟؟

من موندم باید چی بگم ، اینهمه حرف زدیم از کلاهبرداری های اینها ، باز شما میخوای واسه این شرکت بازار بسازی ؟
برای دوستت وایمکس ایرانسل بگیر ، اتفاقا به سودش هست .

mehr1362
19-03-2014, 13:48
دوستان الان متوجه شدم یک پیامک اومده واسم از شماره 30005049
نوشته : شکایت شما از اپراتور مربوطه به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ارجاع شد .

توی این مال نامشروع هم قاضی سهم میبره هم متهم ، بعد اینهمه وقت تازه ارجاع شد ؟!

باز یاد این شعر پروین اعتصامی افتادم :

محتسب مستی به ره دید و گریبانش گرفت

مست گفت ای دوست این پیراهن است افسار نیست

گفت مستی، زان سبب افتان و خیزان می‌روی

گفت جرم راه رفتن نیست، ره هموار نیست

گفت می‌باید تورا تا خانهٔ قاضی برم

گفت رو صبح آی، قاضی نیمه‌شب بیدار نیست

گفت نزدیک است والی را سرای، آنجا شویم

گفت والی از کجا در خانهٔ خمار نیست؟

گفت تا داروغه را گوییم، در مسجد بخواب

گفت مسجد خوابگاه مردم بدکار نیست

گفت دیناری بده پنهان و خود را وارهان

گفت کار شرع، کار درهم و دینار نیست

گفت از بهر غرامت، جامه‌ات بیرون کنم

گفت پوسیده‌است جز نقشی ز پود و تار نیست

گفت آگه نیستی کز سر درافتادت کلاه

گفت در سر عقل باید، بی‌کلاهی عار نیست

گفت می بسیار خوردی زان سبب بیخود شدی

گفت ای بیهوده‌گو حرف کم و بسیار نیست

گفت باید حد زند هشیار مرد مست را

گفت هشیاری بیار اینجا کسی هشیار نیست

ashkan_b_boy
19-03-2014, 14:03
واسه منم یک اس ام اس امد از تنظیم مقررات که : كاربر گرامي شكايت شما از اپراتور به سازمان تنظيم مقررات ارجاع شده

yuzarsiff
19-03-2014, 14:40
بله برای من هم ارسال شده ..
تازه ارجاع شده ! درست در آخرین روز کاریِ سال !

DariushGreat
19-03-2014, 16:09
برای من هنوز sms ای نیومده!
راستی رفتم صدای مشتری لینک ایرانسل رو گذاشتم و بعدشم یه ذره با لیچارای گنده مرام گذاشتم براشون! :دی

Joaquin
19-03-2014, 16:45

Milad4171
19-03-2014, 16:59
من موندم باید چی بگم ، اینهمه حرف زدیم از کلاهبرداری های اینها ، باز شما میخوای واسه این شرکت بازار بسازی ؟
برای دوستت وایمکس ایرانسل بگیر ، اتفاقا به سودش هست .

بین رایتل و مبین نت هیچ راه دیگه ای نداشت واسه اینترنت. حتی محلشون خط تلفن هم نداره!!! بهش میگم برو پیگیر خط تلفن شو میگه کلا خط تلفن تو این مطقه مشکل داره همه مبین نت دارن.
بلاخره من هرکی تلاش کردم بیخیال بشه نشد، یک مگ سالیانه گرفته. بهش گفتم بهرحال باید منتظر عواقبش هم باشی .
انحصاری بودن این بدی ها رو هم داره . آدم دستش واسه انتخاب خیلی خیلی کمه

LSIN
19-03-2014, 19:56
اقا کسی بیشتر از حجم شبانه دانلود نکرده ببینیم چی میشه؟

bahram_warrior
19-03-2014, 20:05

خیلی از دوستان دانلود کردن...اتفاقی نیفتاده ظاهرا.

Sent from my GT-I9300

mehr1362
19-03-2014, 21:07

من بیشتر دانلود کردم ، هیچ اتفاقی هم نیفتاده ، اون یه حرف مفتی بود که فعلا عملی نشده .

mrmostafa
19-03-2014, 22:38
دوستان میخوام یه نرم افزار نصب کنم قبلا نصب کرده بودم مشکلی نبود ولی الان نمیدونم چرا پر و ک سی سرور میخواد اینترنت من مبین نت هستش تحت شبکه نیست که این خطا رو میده. ممنون میشم راهنمایی کنید. توخود سایتش نوشته احتمالا تحت شبکه هستین اینطوریه.

ninipc
20-03-2014, 01:27

قبلاً هم بارها گفتم که بدون شک هیچ شرکتی به اندازه مبین‌نت نامرد و ضایع نیست. حتی ایرانسل که وضعش تعریفی نداره هم بهتر از مبین‌نت هست. علت رو هم فقط می‌تونم از انحصار و قدرت بدون حساب و کتاب مجموعه مبین‌نت و مخابرات بدونم.

ninipc
20-03-2014, 01:29
این مسخره بازیاا چیه!؟؟؟

احتمال زیاد اینها دیدن دیگه کسی اهل اکانتهای ۶ و ۱۲ و ۲۴ ماهه نیست‌، می‌خوان اینجوری مشتری رو به زور لای منگنه بذارن. توی این عیدی مثلاً جدید که عملاً قدیمی هست هم یکی از واجدین شرایط کسانی هست که اکانت ۶ ماه به بالا دارن. یعنی اینها رسما مشترکین یک ماهه رو هم جز مشترکهای بدردبخورشون حساب نمی‌کنن.

ninipc
20-03-2014, 01:33

مثل اینکه فعلاً فقط همون ساعت ۳ تا ۷ رو اجرا می‌کنن. یعنی من هم بدون حساب و کتاب از ۳ تا ۷ دانلود می‌کنم، فعلاً خبری نیست. شاید هنوز توی محاسبه و روش اون موندن که اجرا نشده. البته بگم برای خودم شخصاً ساعتهای مجانی اینقدر کند می‌شه که با اکانت دو مگ حتی در حد ۲۵۶ هم سرعت ندارم و بیشتر از دانلودم فقط هزینه برای برق کامپیوتر و استهلاکش می‌دم.

saeeddeeas
20-03-2014, 12:46
احتمالا فركانسش فرق ميكنه، برو تو تنظيمات مودم داخلي ببين كدوم فركانس داره ميگره، واسه بيروني هم همونو بذار

فرکانسش یکی هست هر چند همه رو تست کردم ولی بیرونی شبا سرعت کم میشه

javid_hector
20-03-2014, 13:15
دوستان همین الان یه خانومی با شماره 02183869000 بام تماس گرفت گفت شناسه اشتراک و بگید تا شکایتو به جریان بندازیم و بعد متقابلا بهتون نتیجه اعلام میشه.بعد گفت از چی شاکی هستید دقیقا؟ گفتم اول تغییر ساعات شبانه /دوم تغییر ساعات شبانه بدون اطلاع / سوم از ترافیکم رفته +کیفیت نامطلوب و قیمت بالا خلاصه همهچی گفتم. بیچاره سکوت کرد حرفی واسه گفتنن نداشت.

emproor
20-03-2014, 13:32
به منم زنگ زدن فقط شماره اشتراک رو خواستن :n02: نگفتن از چی شکایت داری
البته من مودم رو سه هفته ای هست فروختم به یکی از دوستان همینجا
saeeddeeas ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز :n02:

DariushGreat
20-03-2014, 16:22
امروز حوالی ظهر به منم زنگ زدن دوباره شناسه اشتراک خواستن. منم خیلی جدی گفتم شناسم توی شکایتی که ثبت کردم هست و قبلا هم یه بار گرفتید، واسه چی بدم؟! خانمه گفت: شناسه تون رو میخوایم برای رسیدگی به شکایتتون پیرامون ساعت دانلود شبانه! منم خیلی خشک و خالی شماره رو گفتم و بعدشم یه وقت بخیر و زرت قطع کردم!

mehr1362
20-03-2014, 16:31
دوستان همین الان یه خانومی با شماره 02183869000 بام تماس گرفت گفت شناسه اشتراک و بگید تا شکایتو به جریان بندازیم و بعد متقابلا بهتون نتیجه اعلام میشه.بعد گفت از چی شاکی هستید دقیقا؟ گفتم اول تغییر ساعات شبانه /دوم تغییر ساعات شبانه بدون اطلاع / سوم از ترافیکم رفته +کیفیت نامطلوب و قیمت بالا خلاصه همهچی گفتم. بیچاره سکوت کرد حرفی واسه گفتنن نداشت.

قبلا به کاربران دیگه هم زنگ زده و شناسه اشتراک پرسیده .

با همون شناسه اشتراک که بهش دادین به شکایت شما رسیدگی شد و همه چی ختم به خیر شد !

انتظار بیشتری نداشته باشید !

تنها کسی که شناسه نداد من بودم ، چون اگر میخواستن کاری کنن تک تک شناسه نمی پرسیدن بلکه همه چیز رو به روال قبل بر میگردوندن .

این شناسه ها رو جمع میکنن و ارجاع میدن به سازمان تنظیم مقررات رادیویی که بگن ما به شکایت مشتریانمون رسیدگی کردیم ! هیچ چیزی هم واسه ماها نداره .

یکماهه شکایت کردیم ! چی شد ؟ به جایی رسید ؟

اینجا ایران هست ، انتظارمون در حد همین اسمش باشه نه بیشتر

mrmostafa
20-03-2014, 17:59
دوستان میخوام یه نرم افزار نصب کنم قبلا نصب کرده بودم مشکلی نبود ولی الان نمیدونم چرا پر و ک سی سرور میخواد اینترنت من مبین نت هستش تحت شبکه نیست که این خطا رو میده. ممنون میشم راهنمایی کنید. توخود سایتش نوشته احتمالا تحت شبکه هستین اینطوریه.

با اینترنت دیگه نصب میشه فقط مخابرات و مبین نت اینطوریه. به کجا باید زنگ بزنم؟؟؟ کسی میتونه راهنمایی کنه. ممنونم

karimz
21-03-2014, 01:29
شرح

تعداد

قیمت واحد

قیمت

مالیات و عوارض

بهداشت ودرمان

مجموع

خرید ۱ گیگابایت حجم اضافه

۱

۸۰,۰۰۰ ریال
۸۰,۰۰۰ ریال
۵,۶۰۰ ریال
۸۰۰ ریال
۸۶,۴۰۰ ریال

جزئیات خدمت

قیمت هر گیگابایت حجم اضافه: ۸۰,۰۰۰ ریال

هر گیگ 200 تومان گرانتر شده؟ تا همین چند روز پیش 8400تومان بود
مبین نت هر روز گرانتر از دیروز من که به همون نت دیزلی سیمکارت برگشتم 10تومان برای یک ماه جواب میداد. تا الان 220هزار تومان برای 27گیگ به مبین نت پول واریز کردم و در 28 روز چه زود گیگها تمام شدند حیف از پول

AliROCK
21-03-2014, 01:35
220 تومن برای 27 گیگ............:n04: چه خبره:n04:

ninipc
21-03-2014, 02:25
شرح

تعداد

قیمت واحد

قیمت

مالیات و عوارض

بهداشت ودرمان

مجموع

۱

۸۰,۰۰۰ ریال

۸۰,۰۰۰ ریال

۵,۶۰۰ ریال

۸۰۰ ریال

۸۶,۴۰۰ ریال

جزئیات خدمت

مبین نت هر روز گرانتر از دیروز من که به همون نت دیزلی سیمکارت برگشتم 10تومان برای یک ماه جواب میداد. تا الان 220هزار تومان برای 27گیگ به مبین نت پول واریز کردم و در 28 روز چه زود گیگها تمام شدند حیف از پول

این "بهداشت و درمان" دیگه چه صیغه‌ای هست؟ نکنه این پول برای این هست که باید قبل از مصرف اینترنت، طهارت بگیریم که بهداشت‌مون در اینترنت پاک رعایت بشه و بعدش هم بخاطر کیفیت گند و البته قیمت بسیار بالای مبین‌‌نت، سرگیجه و حالت تهوع می‌گیریم و نیاز به درمان پیدا می‌کنیم؟؟؟ :n13:

DariushGreat
21-03-2014, 02:36
این "بهداشت و درمان" دیگه چه صیغه‌ای هست؟ نکنه این پول برای این هست که باید قبل از مصرف اینترنت، طهارت بگیریم که بهداشت‌مون در اینترنت پاک رعایت بشه و بعدش هم بخاطر کیفیت گند و البته قیمت بسیار بالای مبین‌‌نت، سرگیجه و حالت تهوع می‌گیریم و نیاز به درمان پیدا می‌کنیم؟؟؟ :n13:

:16: یعنی ترکیدم از خنده دمت گرم :)))))))))))))))))))))))))))))))))

roxan
21-03-2014, 10:48
امسال طرح نوروزی نداره ؟! ( البته نه اینکه خیلی از مبین نت خوشم بیاید ولی گزینه دیگری ندارم)

karimz
21-03-2014, 11:14
بهداشت! شاید مربوط به این طرح جدید یارانه بهداشت باشه شاید هم مبین نت مطب باز کزده

Joaquin
21-03-2014, 12:08
بهداشت! شاید مربوط به این طرح جدید یارانه بهداشت باشه شاید هم مبین نت مطب باز کزده
من الان موقعیتش رو ندارم ولی لطفا دوستان زنگ بزنن بپرسن این بهداشته قضیش چیه؟

DariushGreat
21-03-2014, 12:39
سلام
عید همگی مبارک :n20:
آقا این هم برای اطمینان خاطر دوستانی که به خاطر محدودیت دانلود نگران بودن و دانلود نمی کردن! :دی
گوش شیطون کر تا بحال که اتفاقی نیافتاده!!!!!!!!

Apocalypse Now
21-03-2014, 16:22
سلام
عید همگی مبارک :n20:
آقا این هم برای اطمینان خاطر دوستانی که به خاطر محدودیت دانلود نگران بودن و دانلود نمی کردن! :دی
گوش شیطون کر تا بحال که اتفاقی نیافتاده!!!!!!!!

دوست عزیز این گزینه که نشون میده شما 13.7 گیگ گرفتی رو از کجا بیاریم؟!

DariushGreat
21-03-2014, 16:55
دوست عزیز این گزینه که نشون میده شما 13.7 گیگ گرفتی رو از کجا بیاریم؟!

دوست من این برنامه اسمش Networx ورژن 5.3 هستش. از وقتی که نصب و فعال میشه مونیتور می کنه فعالیت های شبکه رو. برای نشون دادن میزان مصرف هم کافیه روی آیکنش در سیس تری (کنار ساعت) دوبار کلیک کنی.
اینم لینک دانلودش از خود سایت سازنده به همراه پشتیبانی زبان پارسی دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mr.Aras
21-03-2014, 23:28
شرح

تعداد
قیمت واحد
قیمت
مالیات و عوارض
بهداشت ودرمان
مجموع

۱

۸۰,۰۰۰ ریال
۸۰,۰۰۰ ریال
۵,۶۰۰ ریال
۸۰۰ ریال
۸۶,۴۰۰ ریال

جزئیات خدمت

این اختلاف قیمت به خاطر افزایش مالیات بر ارزش افزوده است. سال 92 شش درصد بود، تو سال 93 شده هشت درصد.

Milad4171
22-03-2014, 00:09
1 - امشب مبین نت بخاطر تنظیم ساعت موقتن قطع شده

2- مالیات بهداشت و درمان بخاطر بیمه سراسری هست که قراره دولت جدید واسه تمام مردم ارائه بده! به نظرم این حرکت خیلی خوبی هست که هرکسی بتونه به صورت مستقل از خدماتی بیمه درمانی استفاده کنه!
از اون 8 درصد مالیاتی که در سال جدید دارن حساب میکنن یه مقدارش ( یک درصدش) برای بهداشت و درمان هست که واسه هر نفر یا هر جنس یا هر قسمت چیز خیلی کمی هست.
هر 1000 تومن 10 تومن !

DariushGreat
22-03-2014, 12:10
1 - امشب مبین نت بخاطر تنظیم ساعت موقتن قطع شده

2- مالیات بهداشت و درمان بخاطر بیمه سراسری هست که قراره دولت جدید واسه تمام مردم ارائه بده! به نظرم این حرکت خیلی خوبی هست که هرکسی بتونه به صورت مستقل از خدماتی بیمه درمانی استفاده کنه!
از اون 8 درصد مالیاتی که در سال جدید دارن حساب میکنن یه مقدارش ( یک درصدش) برای بهداشت و درمان هست که واسه هر نفر یا هر جنس یا هر قسمت چیز خیلی کمی هست.
هر 1000 تومن 10 تومن !
به من که تعلق نمیگیره! سازمان خدمات درمانی میگه باید یا کار کنی یا این که دانشجو باشی که فعلا من هیچی نیستم! خدا نکنه اتفاقی بیافته که بیچاره میشم!!! :n03:

LSIN
22-03-2014, 18:42
با سلام یه مکشلی پیش اومده از دیشب CINR از 15 رسیده به 5 و سرعتم اومده پایین اما به مودم دست نزدم کسی میدونه مشکل چیه؟

DariushGreat
22-03-2014, 19:50
با سلام یه مکشلی پیش اومده از دیشب CINR از 15 رسیده به 5 و سرعتم اومده پایین اما به مودم دست نزدم کسی میدونه مشکل چیه؟

دیشب به خاطر تغییر ساعت سیستم، شبکه مشکل داشت

fardin123
22-03-2014, 22:49
از داتک بگیر از مودم های مبین نت هم پشتیبانی می کنه

mehrshadmmm
23-03-2014, 11:39
سلام.سرعت دانلود شبانه پایین نیومده؟؟احساس میکنم کم کم باید به فکر یه شرکت دیگه برای نت باشم:n27:
512 یک ماهه دارم...احساس میکنم خیلی کند شده

malakhak
23-03-2014, 13:11
سلام ، نمیشه مودم مبین نتو به ایرانسل تبدیل کرد ؟

اینگار ایرانسل خیلی بهتر شده از مبین دزد

امیر انصاری
23-03-2014, 15:55
مبین دزد زده به سرش

منم به شما آنتی ویروس اورجینال عیدی میدم، برعکس مبین نت بدون قید و شرط، فقط تا 24 ساعت دیگه وقت دارید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
این همون آنتی ویروسیه که مبین نت با هزارتا منت به بعضی کاربراش میده. از طریق لینک بالا میتونید به صورت قانونی و اورجینال سریال 9 ماهه ی بیت دیفندر اینترنت سکوریتی رو دریافت کنید.

.:Bardia:.
23-03-2014, 17:23
سلام.سرعت دانلود شبانه پایین نیومده؟؟احساس میکنم کم کم باید به فکر یه شرکت دیگه برای نت باشم:n27:
512 یک ماهه دارم...احساس میکنم خیلی کند شده

در سال 92 مبین نت پسرفت های زیادی از جمله کاهش سرعت داشت ...

طببعبه ...

پیشنهاد میکنم دیگه شارژ نکنید .

pedram-pedram
23-03-2014, 20:37
سلام
قبل از هر چیزی سال نو رو به همه تبریک میگم:n02:
بعدش سوالام رو میپرسم
من مودم مبین نت مدل WIXFMM-130 رو دارم میخواستم ببینم برد این مودم چطوریه؟
مال خودم که خیلی ضعیفه یعنی تبلت یا گوشی دو متر از مودم فاصله میگیره سیگنالش ضعیف میشه
بعد چطوری میتونم این درستش کنم:n27:
سوال بعدیم اینه
مک ای پی این مودم چطوری باید تنظیمش کنم؟
مرسی

saeeddeeas
23-03-2014, 21:01
دوستان من مودم بیرونی دارم میخواستم به صورت وایرلس اینترنتشو شیر کنم با چه مودمی باید اینکارو کنم؟ روتر؟

arash59b
23-03-2014, 21:16
دوستان من مودم بیرونی دارم میخواستم به صورت وایرلس اینترنتشو شیر کنم با چه مودمی باید اینکارو کنم؟ روتر؟

بله روتر
با مودم روتر دار هم باید بشه

DariushGreat
24-03-2014, 01:19
خب دوستان تبریک میگم... :n29:
گندش درومد که شرکت هواوی دزد و جاسوس اطلاعاتی برای آمریکاست! متاسفانه یا خوشبختانه بعد از تحریم گروه ارتباطی نوکیا - زیمنس، زیرساخت ارتباطی کشور افتاده دست این دله دزد چینی!!!
خدا آخر و عاقبتمون رو بخیر کنه :n15:

troy3
24-03-2014, 01:55
دوستان وضعیت پینگو سرعت چجوریه؟ منتقل بشیم به مبین نت؟

alirezaveis
24-03-2014, 08:34
پینگ و سرعت افتضاح. هزینه بالا ، پشتیبانی صفر ، احترام به حقوق مصرف کننده صفر. اگر واست مقدوره ADSL بگیر در غیر اینصورت از GPRS استفاده کنی به نفعته.

saeeddeeas
24-03-2014, 11:01
من دیشب با دو تا مودم دانلود کردم 3گیگ گرفتم

Mr.Aras
24-03-2014, 11:07
خب دوستان تبریک میگم... :n29:
گندش درومد که شرکت هواوی دزد و جاسوس اطلاعاتی برای آمریکاست! متاسفانه یا خوشبختانه بعد از تحریم گروه ارتباطی نوکیا - زیمنس، زیرساخت ارتباطی کشور افتاده دست این دله دزد چینی!!!
خدا آخر و عاقبتمون رو بخیر کنه :n15:

تا جایی که من میدونم قضیه وارونه است. یعنی آمریکا خودش از جاسوسی هواوی میترسه. کافیه تو گوگل این سه کلمه را سرچ کنید (هواوی کره آمریکا) خودتون می بینید. ضمنا هواوی همچین دله دزدیم نیست، سومین تولید کننده گوشی های هوشمند و یکی از بزرگترین تولیدکننده تجهیزات مخابراتیه.

DariushGreat
24-03-2014, 12:17
تا جایی که من میدونم قضیه وارونه است. یعنی آمریکا خودش از جاسوسی هواوی میترسه. کافیه تو گوگل این سه کلمه را سرچ کنید (هواوی کره آمریکا) خودتون می بینید. ضمنا هواوی همچین دله دزدیم نیست، سومین تولید کننده گوشی های هوشمند و یکی از بزرگترین تولیدکننده تجهیزات مخابراتیه.
دیشب اسنودل - جاسوس سابق سیا - با رو کردن اسنادی اعلام کرد که آمریکا با محصولات هواوی از چین و بقیه کشورا جاسوسی می کنه :دی
تا جایی که من میدونم این آماری که شما میگی برای سال 2012 هست. برای 2013 هنوز اعلام نشده.
بعدش فروش زیاد دلیل بر خوب بودن محصولات نیست! الان ماشینای ایران خودرو و سایپا بازارهای عراق، سوریه و ونزوئلا رو قرق کرده! ولی دلیل بر خوب بودن محصولاتشون نیست!!! هواوی با کیفیت ترین بنجل ساز جهانه که تنها دلیل فروش بالاش اروزن بودنشه! کافیه خفن ترین گوشی هواوی رو با یه گوشی رده متوسط سامسونگ مقایسه کنی تا ژرفای فاجعه دستت بیاد... یا چرا راه دور بریم؟ همین مودمای آشغالی که مبین نت بهمون داده رو با مودم ها با کیفیت کره ای سامسونگ مقایسه کن!

armin100
24-03-2014, 17:31
بستگی به محل سکونت شما داره دوست عزیز...
کرج که من هستم سرعت مبین نت حرف نداره...

به صورت موقت چند روزیه یه اینترنت نیم مگ مبین نت دستم رسیده... سرعتش در حد 0.8 مگ هست... عالی!

دیشب دانلود شبانه باهاش 1.5 گیگ دانلود کردم... اونم تو 4 ساعت...
در صورتی که با وایمکس ایرانسل که خودم دارم به زور 800 مگ اونم تو 6 ساعت می تونم دانلود کنم...

ایرانسل ساعت 6 بعدازظهر به بعد کلاً تعطیل میشه... هیچ صفحه ای رو نمیشه باز کرد...
ولی مبین نت روز و شب هیچ فرقی نداره... حتی کیلوبایتی... پایدار پایدار...
تو منطقه ی ما مبین نت چیز عجیب غریبیه!

در خصوص «سرعت و پینگ» فقط و فقط به منطقه ی شما بستگی داره و لاغیر...

DariushGreat
24-03-2014, 18:05

به صورت موقت چند روزیه یه اینترنت نیم مگ مبین نت دستم رسیده... سرعتش در حد 0.8 مگ هست... عالی!

در صورتی که با وایمکس ایرانسل که خودم دارم به زور 800 مگ اونم تو 6 ساعت می تونم دانلود کنم...

ایرانسل ساعت 6 بعدازظهر به بعد کلاً تعطیل میشه... هیچ صفحه ای رو نمیشه باز کرد...

عزیز دلم تبلیغ نکن! کجاش خوبه این مبین نت؟؟؟ اگر خوب بود 2099 صفحه تاپیک که توش همه دارن از شرکت و خدماتش می نالن و شکایت می کنن و فحش میدن، درست نمیشد!!!!

پینگش که فاجعه فاجعه هست! شبا سرعت معمولا فیکسه ولی پینگ فاجعه میشه!!! تازگی ها هم محدودیت برای دانلود شبانه قرار دادن. البته هنوز اجرایی نشده و در حد حرفه، ولی همین روزاست که خِرِ همه مون رو بچسبن و کل حجممون رو بابت دانلود بیش از حد مجازشون بخورن! نسبت به قیمتش هم اصلا نمی ارزه...
کلا اگه میتونی برو سمت ADSL
من و خیلی های دیگه میخوایم بریم از مبین نت

armin100
24-03-2014, 19:52
عزیز دلم تبلیغ نکن! کجاش خوبه این مبین نت؟؟؟ اگر خوب بود 2099 صفحه تاپیک که توش همه دارن از شرکت و خدماتش می نالن و شکایت می کنن و فحش میدن، درست نمیشد!!!!

1- گلم، فکر کنم شما پست من رو با دقت نخوندی... لطف کن پست قبلی من رو یک بار دیگه بخون... بعد دوباره اظهار نظر بفرما...
2- نام کاربری من تبلیغاتی نیست... خدا رو شکر از سال 2009 هم اعتبار داره... فهمیدن بعضی چیزا واقعا سخت نیست... فقط کافیه که دوست داشته باشیم بفهمیم!
3- احترام گذاشتن به دوستامون تو فضای مجازی کار خیلی سختی نیست... و تا وقتی به دوستامون احترامون نذاریم، نمیشه انتظار داشت اون ها هم به ما احترام بذارن...

موفق باشید...

Milad4171
24-03-2014, 20:24
دوستان. لازمه یه چیزی بگم.
اونم اینکه که مبین نت . ایرانسل. مخابرات و هر شرکت دیگه ای خوب و بد داره و شاید بدیهاش به خوبیهاش بچربه به قولی!
چون الان دوست من. تو شهر بندر انزلی مبین نت گرفته . با اینکه مجبور شد 1 ساله بگیره ولی الان راضی هست. غیر از اینه تو یک سال بیش از 25 گیگ ترافیک نداره ولی سرعت یک مگش دقیقن یک مگ هست. و مشکلاتی که دوستان تو سرویس مخابرات دارن مثله خودم ( کم بودن سرعت در تک کانکشن ) رو نداره!

یکی دیگه از دوستان من هم تو سعادت آباد تهران این مودم رو خرید. 2 مگش رو. خیلی خیلی راضی هست. حتی خودمم دو سه بار رفتم ببینم راس میگه یا دروغ. تست کردم واقعا سرعتش خوب بود و جای شکایتی نداشت!
این بد بودن سرعت کم بودن سرعت یا هرچی . بسته به حجم اطلاعات رد و بدل شده داره.
البته بازم میگم نمیگم مبین نت مشکل نداره. داره اونم به روز نشدن خدماتش هست. انحصاری بودنش و گرون بودن خدماتش.
ولی بازم نمیشه 100% گفت همه مشکل دارن. خیلی ها در خیلی جاها این مشکلات رو ندارن. و چون سیستم بی سیم هست کاملا بستگی به اون منطقه داره!
:n01:

arash59b
24-03-2014, 20:46
اونم اینکه که مبین نت . ایرانسل. مخابرات و هر شرکت دیگه ای خوب و بد داره و شاید بدیهاش به خوبیهاش بچربه به قولی!
چون الان دوست من. تو شهر بندر انزلی مبین نت گرفته . با اینکه مجبور شد 1 ساله بگیره ولی الان راضی هست. غیر از اینه تو یک سال بیش از 25 گیگ ترافیک نداره ولی سرعت یک مگش دقیقن یک مگ هست. و مشکلاتی که دوستان تو سرویس مخابرات دارن مثله خودم ( کم بودن سرعت در تک کانکشن ) رو نداره!

یکی دیگه از دوستان من هم تو سعادت آباد تهران این مودم رو خرید. 2 مگش رو. خیلی خیلی راضی هست. حتی خودمم دو سه بار رفتم ببینم راس میگه یا دروغ. تست کردم واقعا سرعتش خوب بود و جای شکایتی نداشت!
البته بازم میگم نمیگم مبین نت مشکل نداره. داره اونم به روز نشدن خدماتش هست. انحصاری بودنش و گرون بودن خدماتش.
ولی بازم نمیشه 100% گفت همه مشکل دارن. خیلی ها در خیلی جاها این مشکلات رو ندارن. و چون سیستم بی سیم هست کاملا بستگی به اون منطقه داره!

میلادجان دیگه از شما بعیده با این همه تجربه

مگه نمی دونی مبین نت رو سرویس هایی که کاربرها برای اولین بار میخرن بهترین سرویس رو ارایه میده. تازه سابقا برای این یوزرها سرعت رو بالاتر هم می بست این طور که شما میگی الان دیگه این کار رو هم نمی کنه

بزار همین دوستانی که مثال زدی دوران طلایی خرید اولیه اشون تموم بشه و برای بار دوم برن شارژ کنن ببین چطور زبون مبارکشون به فحش و ناسزا باز میشه

برای هزارمین بار مبین نت یه شرکت ورشکسته است ولی هنوز کسایی هستن که از مجبوری میرن از این شرکت خرید می کنند

DariushGreat
24-03-2014, 23:57
1- گلم، فکر کنم شما پست من رو با دقت نخوندی... لطف کن پست قبلی من رو یک بار دیگه بخون... بعد دوباره اظهار نظر بفرما...
2- نام کاربری من تبلیغاتی نیست... خدا رو شکر از سال 2009 هم اعتبار داره... فهمیدن بعضی چیزا واقعا سخت نیست... فقط کافیه که دوست داشته باشیم بفهمیم!
3- احترام گذاشتن به دوستامون تو فضای مجازی کار خیلی سختی نیست... و تا وقتی به دوستامون احترامون نذاریم، نمیشه انتظار داشت اون ها هم به ما احترام بذارن...

موفق باشید...

بُلبُلم شما یه بار دیگه برو پست منو با چشمان کاملا باز و دقیق بخون، بعدش بیا اینجا بگو کدوم کلمه یا کلماتش توهین به حضرت والا بوده. :n01:
بعدشم آقای کاربر تک ستاره با سابقه، دلت از جای دیگه پره چرا سر بقیه خالی می کنی؟!

میلاد جان بحث اینه که شرکت توانایی این رو داره که تمام و کمال خدمات ارائه بده، ولی انحصار طلبه و دنبال کم فروشی!!! همین قضیه کم شدن سرعت دانلود شبانه من و شکایت و شکایت کشی! آخرش انقدر سریش شدم بی خیال شدن دوباره شب منو باز کردن! یه بنده خدایی که خودش توی یکی از زیر مجموعه های یه ADSL Provider کار می کرد می گفت همه اینا به عمد شبا سرعت رو کم می کنن و محدودیت اعمال می کنن و این در حالیه که خلاف مقررات سازمان تنظیم مقررات رادیویی هست.

مبین نت یه شرکت ورشکسته است ولی هنوز کسایی هستن که از مجبوری میرن از این شرکت خرید می کنند

ninipc
25-03-2014, 00:45

نمی‌گم حرفتون تبلیغ بود، اما اینجور با قطعیت و اطمینان صحبت کردن در مورد پینگ مبین‌نت یا هر شرکت دیگه‌ای، حرف درستی نیست. البته کلاً پینگ وایمکس نسبت به ADSL بیشتر هست اما توی مبین‌نت این مورد حساب و کتاب نداره. بعد هم مشکلات فنی سر راه سرور تا مودم کاربر مسبب هستن که این قضیه همیشه ثابت نیست. یعنی یه منطقه برای همیشه پینگش خوب نخواهد موند و برعکس. مواردی مثل تغییرات آنتن‌ها یا ایجاد نویز و پارازیت جدید می‌تونه از این موارد باشه. بماند یه مقدار هم مزاحمت‌‌های انسانی که شاید از نظر عده‌ای تقصیر شرکت فروشنده اینترنت نیست (ولی هست) هم مسبب هستن.

اما حالا که بحث پینگ مبین‌نت شد یه مطلب مهم در مورد این پینگ بگم که مدتی هست می‌خوام بگم و فرصت نمی‌شه.
یه نکته مهم در کنار زمان پینگ، اطلاعات گم شده بین‌راهی یا همون Packets Loss هست که خیلی کم دیدم کسی بهش اهمیت بده. این یکنواخت و یکسره بودن اطلاعات رد و بدل شده به اندازه خود پینگ مهم هست. بخصوص توی دانلود‌های حجیم طولانی مدت. برای مثال تصور کنید که یه سیگنال ۵۰ درصدی اما ثابت و یکنواخت توی ماهواره بهتر هست یا یه سیگنال ۹۹ درصدی که بخاطر پارازیت، مدام بالا و پائین می‌شه و بخاطر گم شدن اطلاعات پخش آنلاین، توی تصویر و صدا ایجاد نویز می‌كنه؟؟؟ برای پینگ اینترنت هم وضعیت همین هست. اتصالی خوب هست که Packets Loss شما در یه مدت طولانی مثلاً یک یا دو ساعته، صفر یا نزدیک به صفر باشه.

حالا بعد از این توضیح بگم که حتی مبین‌نت هم می‌دونه که این Packets Loss یه مشکل مهم هست و توی قراردادش گفته که نباید اینطور باشه. برای همین قبول داره که Packets Loss بالای دو درصد زیاد هست و باید براش جریمه پرداخت کنه. هر چی این گم شدن بیشتر باشه، مبین‌نت باید جریمه بیشتری پرداخت کنه. توی این جدول کامل لیست شده:

این وضعیت پینگ من هست که برای اطمینان و الکی نبودن نتیجه با چند سرور انجام دادم. بالایی مال ساعت عادی و پائینی مال ساعت مجانی هست که به وضوح وضعیت خرابتری داره. پینگ ساعت عادی حدود دو ساعت پشت سر هم و پینگ ساعت مجانی هم حدوداً نصف اون بود (البته با فاصله زمانی بیشتر) و توی زمان تست هم از اینترنت استفاده نکردم که روی نتیجه تاثیر نذاره. اگه لیست رو ببینید متوجه می‌شید که در تمام سرورها چه ساعت عادی و چه مجانی، بشدت مشکل Packets Loss وجود داره که طبق خود جدول قبلی هم که شده باید بین ۱۰ تا ۱۵ درصد کارکرد ماهانه رو بهم برگردونن که سوای خودم، تابحال نشنیدم برای کسی اینکار رو کرده باشه.

این هم یه دلیل موجه و قابل تست برای همه، در مورد مبین‌نت و پینگ اون که نشون می‌ده این شرکت چقدر حقه‌باز هست. قبول داره که باید بخاطر Packets Loss به کاربر جریمه پرداخت کنه، ولی تابحال اینکار رو نکرده. بماند فکر کنم اینقدر گردنش کلفت باشه که با پروئی توی قردادهای بعدی بزنه همچین بخشی رو کلاً حذف کنه که حتی در ظاهر هم همچین چیزی وجود نداشته باشه.

DariushGreat
25-03-2014, 21:00
سلام در حال حاظر مبینت از دروپال استفاده می کند شما می توانید با نصب افزونه
wapplayzer در فایر فاکس خودتان نگاه کنید

مگه میخوایم ه.ک ش کنیم که بدونیم مدیریت محتواش چیه؟؟؟ :دی

Milad4171
25-03-2014, 21:45
حتی اگه شما با یه سیم کوچیک دستگاه 7000 واتی را به برق وصل کنید اون سیم کم کم آب میشه.
مشکل برق نیست. دستگاه هم نیست. مشکل اتصال بین دو قطعه هست!
مشکل اصلی ما پهنای باند هست. هزینه ی بالای پهنای باند و محدودیت و محرومیت اون باعث بروز همچین مشکلاتی میشه.
من امیدوارم این مشکلات کم کم حل بشه! من امیدوارم مبین نت به فیبر نوری شمال کشور وصل بشه. به نظر میرسه که مبین نت به این خط هنوز وصل نشده و من امیدوارم ارتباطات فیبری ایران با خارج بیش از این بشه تا مشکل کمبود سرعت و پهنای باند هم حل بشه!
الان تقریباً 80 درصد شرکت ها مشکل کمبود سرعت دارن. به جز یه سری شرکت های خصوصی !
بازم امیدوام مشکل حل بشه چو مبین نت واقعا از همه لحاظ بی انصافه. از نظر قیمت ، سرویس دهی ، خدمات و ...

LSIN
25-03-2014, 22:39
سرعت شبا به شدت اومده پایین دیشب با سرعت 1 مگ 800 مگ بیشتر دانلود نکردم :n28:

saeediranzad
26-03-2014, 03:25
لیــــــــــــــــــــــن ک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مشترکان می‌توانند با توجه به طرح انتخابی و فعلی خود و در طول فعال‌ بودن طرح‌شان تا حداکثر دو برابر حجم طرح خریداری شده، از حجم رایگان در ساعات شبانه استفاده کنند

Paymax
26-03-2014, 08:18
بچه ها چرا خودزنی میکنید؟ اگه تا این حد که شما میگید افتضاحه پس چرا انقدر کاربر داره؟!
لطفاً یکی از دوستان کاربر مبین نت که مشکل آنتن دهی نداره بگه سرعتش نسبت به سرویسی که گرفته چقدره و چند بار در روز قطعی داره.؟
پیر کردین منو انقدر اسپم ندین...

nice 2000
26-03-2014, 09:52
d e l e t e d

alirezaveis
26-03-2014, 10:07
بچه ها چرا خودزنی میکنید؟ اگه تا این حد که شما میگید افتضاحه پس چرا انقدر کاربر داره؟!
لطفاً یکی از دوستان کاربر مبین نت که مشکل آنتن دهی نداره بگه سرعتش نسبت به سرویسی که گرفته چقدره و چند بار در روز قطعی داره.؟
من سرویس 2 مگ 12 گیگ 6 ماهه دارم. سرعتم واقعی واقعیه یعنی موقع دانلود 256 تا 260 کیلو بایت بر ثانیه هستش. در روز واسه من قطعیش خیلی کمه یعنی میتونم بگم صفره. البته این رو هم اضافه کنم که منطقه به منطقه و استامن به استان وضعیت متفاوته . ولی از لحاظ هزینه نسبت به ADSL خیلی گرونتره. الانم که ساعات رایگان رو 2 ساعت کاهش داده و هر کاربر فقط میتونه 2 برابر طرحی رو که داره توی ساعات رایگان دانلود کنه. من قبلا توی ساعات ترافیک رایگان 5500 مگ میگرفتم. الانم شبی 3700 مگ میگیرم. تنها مزیتی که باعث میشد اینقدر هزینه کنم همین دانلود شبانه بود. طرحم که تموم بشه دیگه شارژ نمیکنم.

DariushGreat
26-03-2014, 10:55
سرعت شبا به شدت اومده پایین دیشب با سرعت 1 مگ 800 مگ بیشتر دانلود نکردم :n28:
طبیعیه

برای من فقط شبا آیپی عوض می کنه البته بعضی شبا نه همیشه
درضمن انقدری هم کاربر نداره! اکثرا کسایی هستن که یا مدام در سفر هستن (مثل دانشجوهای شهرستان) یا این که منطقه شون ADSL درست و درمون نداره

ninipc
26-03-2014, 14:41

مگه کسی دقیق تعداد کاربرهای مبین‌نت یا هر شرکت دیگه‌ای رو می‌دونه که بشه دقیق نظر داد؟ حتی اگه بر فرض هم تعداد مشخص باشه صبر کنید و آینده رو ببینید. توی همین مدت یک ماه و خورده‌ای خودم و دو تا از دوستام رفتیم سراغ ADSL. الان هم می‌خوام تا اکانتم تاریخ داره حداکثر استفاده رو ببرم که مبین‌نت خوشبحالش نشه. خیلی‌های دیگه رو هم اینجا دیدم که گفتن از مبین‌نت مهاجرت کردن و رفتن به جای دیگه.
بعد هم رو کردن دست مبین‌نت شد اسپم؟

armin100
26-03-2014, 14:43
بُلبُلم شما یه بار دیگه برو پست منو با چشمان کاملا باز و دقیق بخون، بعدش بیا اینجا بگو کدوم کلمه یا کلماتش توهین به حضرت والا بوده. :n01:بعدشم آقای کاربر تک ستاره با سابقه، دلت از جای دیگه پره چرا سر بقیه خالی می کنی؟!
دوست گرامی...
وقتی کسی میاد اطلاعاتی در اختیارم میذاره...
بعد در حالی که من کوچکترین شناختی ازش ندارم برگردم در اولین برخوردم بهش بگم:

عزیز دلم تبلیغ نکن!
بدون این که حتا کوچک ترین زحمتی به خودم بدم تا نگاه کنم این شخصی که دارم باهاش صحبت می کنم کی هست...
به نظر شما بی احترامی نیست؟

جهت اطلاع شما برای دفعات بعد میگم...
برای این که هویت کاربران رو شناسایی کنید، دو راه دارید:
1- تاریخ عضویت... (سمت راست هر پست نوشته شده)
2- آخرین پست های ارسالی... (روی نام کاربری هر فرد که کلیک کنید، گزینه ی «آخرین ارسالی ها» ظاهر میشه)
به راحتی از این دو طریق میشه هویت کاربران رو تا حد زیادی تشخیص داد که آیا «تبلیغاتی» هستند یا خیر...کار خیلی سختی هم نیست... فقط کافیه که دوست داشته باشیم بفهمیم!

اما به هر دلیلی اگه کسی دوست نداره این تشخیص هویتی رو انجام بده، اجازه هم نداره هر چی دلش می خواست بگه...
چون «حق الناس» به گردنش میمونه...
می تونه مظنون بمونه... و به مدیریت ظن و گمان خودش رو انتقال بده... تا برخورد درست با کاربر خاطی از سمت مدیریت صورت بگیره...

در ضمن، شما که ادعا می کنید قصد بی احترامی ندارید، اما همین حالا هم با عباراتی مثل:

آقای کاربر تک ستاره
دارید خلاف ادعای خودتون رو ثابت می کنید...
نمی دونم... شاید قصد شما این هست که مثلاً افتخار کنید به 5 ستاره بودنتون...و من رو به خاطر یک ستاره بودنم تحقیر کنید...

اما دوست عزیزم، «ارزش و منزلت» انسان ها به «تعداد ستاره هاشون» نیست...
همون طور که به مدرک دکترا و سیکل نیست...
یکی که اون بالا نشسته، خیلی بهتر از من و شما قاضی هست...

به علاوه... اونی که دلش ظاهراً از جای دیگه پره و داره سر یکی دیگه خالی می کنه، شما هستید نه من...
که احتمالاً دلتون از «مبین نت» پره...
و متاسفانه من نمی تونم کاری براتون انجام بدم تا دلتون خالی شه...:n01:

تو پست قبلی گفتم لطف کنید پست قبلی من رو یک بار دیگه بخونید...
اما ظاهرا شما کوچکترین توجهی نکردید...و بحث رو به حاشیه بردید...

من تو پست اول گفتم که:

کرج که من هستم سرعت مبین نت حرف نداره...دیشب دانلود شبانه باهاش 1.5 گیگ دانلود کردم... اونم تو 4 ساعت...
بعد شما برگشتید به من میگید:
کجاش خوبه این مبین نت؟؟؟ اگر خوب بود 2099 صفحه تاپیک که توش همه دارن از شرکت و خدماتش می نالن و شکایت می کنن و فحش میدن، درست نمیشد!!!!
آخه دوست گرامی بنده...
مگه من در مورد مبین نت شهر شما صحبت کردم؟
من در مورد شهر کرج صحبت کردم... اون هم فقط تو منطقه ای که ساکن هستیم، نه هر جای دیگه ای...
به خاطر همین، جمله ی پایین رو گفتم:

منطقه ای که در اون ساکن هستیم، حرف اول رو در مورد سرعت و پینگ می زنه...

چرا راه دور بریم...
من اینترنت مخابرات داشتم... پینگم همیشه بالای 300 بود...
به فامیلمون که تو یه منطقه دیگه بود، می گفتم نگیر...
آخرش رفت گرفت...اما در کمال تعجب پینگش «یک رقمی» (سرورهای داخلی) و «دو رقمی» (سرورهای خارجی) بود..
چشمام از حدقه داشت درمیومد...
حتا باهاش شب تست گرفتم، اینترنت 1 مگی که دریافت کرده بود، 1.2 مگ سرعت داشت...این قدر سوختم که حد نداره...

آدم ماهی 40 تومن پول بده... اینترنت نامحدود بگیره... با سرعتی بیش از 1 مگ... همراه با پینگ عالی...
اون وقت منی که فقط چند کیلومتر با خونه فامیلمون فاصله دارم، اینترنت مخابراتمون ساعت به ساعت قطع بشه... اونم با سرعتی فاجعه آمیز... و پینگی فاجعه آمیزتر!

اینترنت مخابرات که تازه بستر ارتباطیش «سیمی» هست، توی یک «شهر» ، منطقه به منطقه این قدر فرق می کنه...
اون وقت شما ادعا می کنید اینترنت بی سیم مبین نت توی تمام شهرها و تمام مناطق جغرافیایی سرعت یکسانی داره؟
و از قضا، اون سرعت یکسان، قاجعه آمیز هست... و همونی هست که شما درب منزلتون تحویل می گیرید؟
و هر کس دیگه ای بیاد ادعا بکنه که یه نقطه ای تو ایران، از سرعت مبین نت راضیه، در نقش «تبلیغات چی» ظاهر شده؟
و خیلی راحت هر نسبتی دوست داشتیم بهش نسبت بدیم و آخرش هم بگیم: کدوم بی احترامی؟ من لطف کردم بهت گفتم «تبلیغات چی»... نکنه یه وقت ناراحت شدی... چشماتو باز کن...
این نوع برخورد شما واقعاً خنده داره... :n01:

باز هم جهت اطلاع شما میگم...
خواهش می کنم با دقت بخونید:
منطقه به منطقه سرعت و پینگ و در نهایت کیفیت دریافتی از سرویس در شهرها و مناطق مختلف، متفاوت هست... و به هیچ وجه قابل بسط نیست...

دلیلش هم این هست:
1- دکل هایی که مناطق رو پوشش میدن، در هر منطقه ای متفاوت هست... مثلاً ممکنه اطراف منطقه ی ما 2 تا دکل نزدیک باشه و من بهترین ارتباط ممکن رو بتونم با دکل برقرار کنم... در حالی که واسه شما فقط یک دکل باشه و اون یک دکل هم فاصله ی بسیار زیادی از منزل شما داشته باشه و شما بدترین ارتباط ممکن رو با دکل برقرار کنید...
2- کانال های دکل ها در هر منطقه ای متفاوت هست... مثلاً ممکنه تو منطقه ی ما روی هر دکل، 2 کانال ارتباطی باشه و پهنای باند سرویس در منطقه ی ما دو برابر پهنای باند سرویس در منطقه ی شما باشه...
3- تعداد کاربران در هر منطقه ای متفاوت هست... مثلاً با شرایط زیرساخت یکسان در منطقه های ما و شما، اما کاربران وایمکس در منطقه ی شما 10 برابر منطقه ی ما باشه...
4- پارازیت ها و اختلالات انسانی در هر منطقه ای متفاوت هست... مثلاً تو منطقه ی ما ممکنه کمترین آثاری از هر گونه پارازیت و اختلالات انسانی باشه... در حالی که تو منطقه ی شما مملوء از این گونه موارد باشه...

این موارد جزء واضح ترین مواردی هستن که باعث میشه کیفیت سرویس وایمکس در هر منطقه ای متفاوت با منطقه ی دیگه باشه...
هر شخصی که ادعا بکنه، کیفیت وایمکس (چه ایرانسل، چه مبین نت، چه هر شرکت دیگه ای) در تمام نقاط جغرافیایی مشابه هست، مطمئن باشید دو حالت نداره:
1- یا اون شخص از دانش کافی و علمی برخوردار نیست... (که در این صورت نمیشه خیلی به اون شخص خرده گرفت، چون از سواد کافی برخوردار نیست...)
2- یا اون شخص از دانش کافی برخوردار هست اما قصد فریب دیگران رو داره... (که در این صورت اون شخص کلاه برداره و در جهت منافع شخصی یا سازمانی خودش داره این صحبت ها رو می کنه...)

من تو پست اول هم خیلی صادقانه گفتم که کاربر مبین نت نیستم:

به صورت موقت چند روزیه یه اینترنت نیم مگ مبین نت دستم رسیده...
.
.
.
در صورتی که با وایمکس ایرانسل که خودم دارم...
.
.
.
من چند ساله که کاربر وایمکس ایرانسل هستم...فقط چند روزیه که به صورت موقت یه مودم مبین نت دستم رسیده...
خبری از کلاه برداری های مبین نت هم ندارم...
و در مورد چیزهایی جز کیفیت سرویس مبین نت تو شهر و منطقه ی خودمون، نه اطلاعی ندارم و نه تا حالا صحبتی کردم...
کوچک ترین علاقه ای هم به شرکت مبین نت ندارم...

اما تجربه ای که صرفاً از جهت کیفیت سرویس مبین نت تو این یک هفته داشتم، واقعاً بی نظیره...
این تست روز هست:
و این هم تست پیک ترافیک در شب هست:

سرویس 512 هست...
1- همون طور میبینید به جای نیم مگ، سرعتش 0.8 مگ هست... شب و روز کوچکترین تفاوتی نداره... (در هر ساعتی از روز که دوست داشتید، می تونم براتون تست سرعت انجام بدم)
2- سرویسی که دارم پایدار پایدار هست... تو این یک هفته، لحظه ای قطع نشده...
3- شبانه هم سرعت فوق العاده ای داره... 1.5 گیگ میشه هر شب دانلود کرد...

بازم میگم:
تو منطقه ی ما مبین نت حرف نداره...

همین وایمکس ایرانسلی که خودم دارم...
تا چند وقت پیش که خونمون رو عوض نکرده بودیم، تو منطقه ی قبلی فوق العاده عالی جواب میداد...
اما این جایی که جدیداً اومدیم، داغون داغونه...
کیفیت سرویس کوچکترین شباهتی به کیفیت سرویس خونه قبلیمون نداره...

و جالبه بهتون بگم همش یکی دو کیلومتر فاصله بین خونه قبلی و جدیدمون هست...
این جایی که الان هستم، مدام قطع و وصلی داره... (همین امروز صبح چندین بار کلاً قطع شد...)
سرعتش قابل قیاس با خونه قبلیمون نیست...
و از همه فاجعه آمیزتر اینه که از ساعت 6 بعدازظهر به بعد کلاً هیچ صفحه ای رو نمیشه باز کرد... و اگر هم بشه، خیلی به سختی میشه باز کرد... :n15:

همین مبین نتی که الان دستمه، واسه داداشمه که تو شهر «قم» ازش استفاده می کنه...
بهم گفت دانلود شبانش مزخرفه و شاید 500 مگ هم نتونی دانلود کنی...
اصلاً به دانلود شبانه فکر هم نکن!
اما عملاً چیزی که من دارم تجربه می کنم، شبی 1.5 گیگ دانلود اونم تو 4 ساعت هست...

این که کیفیت سرویس وایمکس تو مناطق مختلف با هم متفاوت هست، چیز کاملاً واضحیه...
اما واقعا متوجه نمیشم چرا بعضی دوستان نمی خوان این موضوع رو قبول کنن...
و دوست دارن صرفاً تجربه ی شخصی خودشون رو به بقیه بسط بدن؟ :n01:

هر شرکت خوبی ها و بدی هایی داره...
رفتار پسندیده ای نیست که به خاطر تجربه ی بد شخصیمون یا کلاه برداری های شرکت، دیگه بیایم و منکر همه چیز بشیم...
و در نهایت از واقعیت فاصله بگیریم...

هر کسی از دوستان کرجی که شک و شبهه ای در خصوص مطالبی که گفتم داره، بهش آدرس میدم تا تشریف بیاره خودش از نزدیک شاهد ماجرا باشه...
خونمون هم تقریباً وسط شهر هست، کسی نمی تونه ادعا بکنه خونشون بدجا بود... یا هر بهونه ی دیگه ای...
عید هم هست... پذیرایی ویژه صورت می گیره... :n02:

هر کس دوست داشت تشریف بیاره، قدمش روی چشمم...
این جا هستیم که به همدیگه کمک کنیم دیگه...
غیر از این چیز دیگه ای که نیست...
خوشحال میشم حتا اگه اطلاعاتم به درد یک نفر بخوره و بتونم فقط به یک نفر کمک کنم... :n16:

armin100
26-03-2014, 15:03

نمی‌گم حرفتون تبلیغ بود، اما اینجور با قطعیت و اطمینان صحبت کردن در مورد پینگ مبین‌نت یا هر شرکت دیگه‌ای، حرف درستی نیست. البته کلاً پینگ وایمکس نسبت به ADSL بیشتر هست اما توی مبین‌نت این مورد حساب و کتاب نداره. بعد هم مشکلات فنی سر راه سرور تا مودم کاربر مسبب هستن که این قضیه همیشه ثابت نیست. یعنی یه منطقه برای همیشه پینگش خوب نخواهد موند و برعکس. مواردی مثل تغییرات آنتن‌ها یا ایجاد نویز و پارازیت جدید می‌تونه از این موارد باشه. بماند یه مقدار هم مزاحمت‌‌های انسانی که شاید از نظر عده‌ای تقصیر شرکت فروشنده اینترنت نیست (ولی هست) هم مسبب هستن.
خیلی ممنون دوست عزیزم که لطف کردی و نظرت رو در مورد صحبت من گفتی...
باید بگم که نظر من و شما کاملاً برهم منطق هست...
تو پست قبل توضیح دادم که منظورم از «منطقه» چیه...

صحبت من کاملاً کلی هست... و اصلاً ربطی به شرکت مبین نت نداره...
کیفیت سروییس هر شرکتی منطقه به منطقه متفاوت هست...

همون طور که شما هم اشاره کردی، این فاکتور منطقه که داریم ازش صحبت می کنیم اصلاً «ثابت» نیست... و به هزار و یک علت ممکنه تغییر کنه...
مثلاً من الان کیفیت خوبی از سرویس وایمکس ایرانسل تو منطقه ای که هستم نمی گیرم...
1- اگه ایرانسل یه دکل دیگه بیاد اضافه بکنه...
2- یا اگه کانال جدید به دکل هاش اضافه بکنه...
3- اگه تعداد کاربراش ریزش پیدا بکنه...
4- اگه پارازیت ها و اختلالات کاهش پیدا کنه...
و ...

همه و همه باعث میشه کیفیت سرویس من تو منطقه ای که هستم بهتر و بهتر بشه...
من هم هیچ جایی نگفتم که این فاکتور «منطقه» همیشه ثابت و دست نخورده میمونه...
اما چیزی که هست، ما آینده رو نمی تونیم پیش بینی کنیم... که مثلاً یک سال دیگه ایرانسل چه وضعیتی داره یا مبین نت چه وضعیتی داره...
بهترین کار این هست که بر اساس وضعیت حال و فعلی تصمیم گیری کنیم... :n16:

ss504
26-03-2014, 15:33
سلام یک سوال این مبین نت چرا ساعت رایگان از من حجم کم میکنه ای خدا....چرا اخه؟ من طرحم یک ساله هست:n28::n28::n28::n28:

DariushGreat
26-03-2014, 15:46
بدون این که حتا کوچک ترین زحمتی به خودم بدم تا نگاه کنم این شخصی که دارم باهاش صحبت می کنم کی هست...
به نظر شما بی احترامی نیست؟

نخیر! بی احترامی نیست :n29: جنابعالی بیش از اندازه حساس هستی! پس فردا یکی بگه بالای چشت ابرو هست میخوای چه کنی؟ میخوای یقه و یقه کشی کنی که چرا به من گفتی بالای چشمت ابروئه؟؟؟؟؟ :n15:بی احترامی همین رفتار جنابعالی هست که بی دلیل دارید...!!!

1- تاریخ عضویت... (سمت راست هر پست نوشته شده)
2- آخرین پست های ارسالی... (روی نام کاربری هر فرد که کلیک کنید، گزینه ی «آخرین ارسالی ها» ظاهر میشه)

اول خودت انجام بده بعد دیگران رو توصیه به انجام دادن کن! همین کار رو همین الان انجام بده! یه نگاه به پنل من و تاریخ عضویتم بنداز...

در ضمن، شما که ادعا می کنید قصد بی احترامی ندارید، اما همین حالا هم با عباراتی مثل:

دارید خلاف ادعای خودتون رو ثابت می کنید...
نمی دونم... شاید قصد شما این هست که مثلاً افتخار کنید به 5 ستاره بودنتون...و من رو به خاطر یک ستاره بودنم تحقیر کنید...

نه صرفا خواستم یادآور بشم که به مقام و سابقت الکی نناز! از من و شما قدیمی ترهایی هستن که هیچ ادعایی ندارن...

اما دوست عزیزم، «ارزش و منزلت» انسان ها به «تعداد ستاره هاشون» نیست...
همون طور که به مدرک دکترا و سیکل نیست...
یکی که اون بالا نشسته، خیلی بهتر از من و شما قاضی هست...

عجب... :n01:

به علاوه... اونی که دلش ظاهراً از جای دیگه پره و داره سر یکی دیگه خالی می کنه، شما هستید نه من...
که احتمالاً دلتون از «مبین نت» پره...
و متاسفانه من نمی تونم کاری براتون انجام بدم تا دلتون خالی شه...:n01:

الان دقیقا با این جوابای دندان شکنی که به من دادید کاملا مشخصه که کی دلش پره و داره سر کی خالی می کنه میندازه گردن یکی دیگه...

من در مورد شهر کرج صحبت کردم... اون هم فقط تو منطقه ای که ساکن هستیم، نه هر جای دیگه ای...
به خاطر همین، جمله ی پایین رو گفتم:

منطقه ای که در اون ساکن هستیم، حرف اول رو در مورد سرعت و پینگ می زنه...

در البرز و کرج به تازگی پوشش مبین نت داره گسترش پیدا می کنه. مشترک خیلی کم داره. چند روز دیگه که ترافیک دکل های منطقه تون رفت بالا و سرعتت اومد پایین و پینگت رفت بالا، قیافت دیدنی میشه! :n29:
درضمن... یه چند نفر از کرج همین پست شما رو ببینن و به حرفتون اعتماد کنن و این همه خرج کنن، بعدش که ترافیک رفت بالا و خدمات ضعیف شد ناراضی بشن... شما که حرفای قشنگ پای منبری میزنی و دم از حق الناس میزنی، این حق الناس نیست؟؟؟؟ این که به استناد حرف شما چند نفر پولشون رو دور بریزن و بخرن و ضرر ببینن؟؟؟

چرا راه دور بریم...
من اینترنت مخابرات داشتم... پینگم همیشه بالای 300 بود...
به فامیلمون که تو یه منطقه دیگه بود، می گفتم نگیر...
آخرش رفت گرفت...اما در کمال تعجب پینگش «یک رقمی» (سرورهای داخلی) و «دو رقمی» (سرورهای خارجی) بود..
چشمام از حدقه داشت درمیومد...
حتا باهاش شب تست گرفتم، اینترنت 1 مگی که دریافت کرده بود، 1.2 مگ سرعت داشت...این قدر سوختم که حد نداره...

آدم ماهی 40 تومن پول بده... اینترنت نامحدود بگیره... با سرعتی بیش از 1 مگ... همراه با پینگ عالی...
اون وقت منی که فقط چند کیلومتر با خونه فامیلمون فاصله دارم، اینترنت مخابراتمون ساعت به ساعت قطع بشه... اونم با سرعتی فاجعه آمیز... و پینگی فاجعه آمیزتر!

همه اهل فن می دونن که کیفیت و سرعت ADSL به فاصله محل از مرکز مخابراتی بستگی داره! شما اگه اینترنتت بده چون از مرکز دوری! فامیلتون خوش بحالشه چون نزدیکه.

اینترنت مخابرات که تازه بستر ارتباطیش «سیمی» هست، توی یک «شهر» ، منطقه به منطقه این قدر فرق می کنه...
اون وقت شما ادعا می کنید اینترنت بی سیم مبین نت توی تمام شهرها و تمام مناطق جغرافیایی سرعت یکسانی داره؟

توی این 1000 صفحه آخری بگرد ببین من توی کدوم پست ابراز رضایت کردم، لطف کن لینکشو بزار ممنون ! :n01:

این نوع برخورد شما واقعاً خنده داره... :n01:

و رفتار شما خنده دار تر و سرگرم کننده تر :n02:

هر شرکت خوبی ها و بدی هایی داره...
رفتار پسندیده ای نیست که به خاطر تجربه ی بد شخصیمون یا کلاه برداری های شرکت، دیگه بیایم و منکر همه چیز بشیم...
و در نهایت از واقعیت فاصله بگیریم...

یکی منو روشن کنه!!! بچه ها کسی اینجا منکر کلاهبردار بودن مبین نته؟؟؟ :n04:
چون قافیه تنگ آید... :n15: