PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 [83] 84 85 86 87 88

pcgamer
01-03-2014, 00:06
دوستان طرحش از امشب شروع میشه یا فردا شب؟؟؟؟؟

:n28:

:n21:

:n30:

فکر کنم از فردا شب .من امشب هم میزارم . خیلی دوست دارم عکس العمل مشتری هاشو بعد این کار ببینم وقتی بعد چند روز میبینن حجمشون تموم شده .

جالبه مبین نت هنوز اطلاع رسانی همگانی نکرده!!!( باSMS) که حجم کسایی که نمیدونن رو بالا بکشه.

قطع شدن یک ساعت صبح رو به همه اس ام اس دادن ولی تغییر ساعت رو هنوز ندادن!!
یعنی ببین مبین نت چقدر دندون تیز کرده که حجم مشتری هاشو بالا بکشه بعدم میگه تو سایت زدم شما چک نکردین !!

nimajoon66
01-03-2014, 00:22
منم امشب از ساعت 2 میزارم تو دانلود تا خود 8
فقط 12 روز دیگه طرحم تموم میشه چقد خوشحالم :n20:

ninipc
01-03-2014, 00:41
دوستان من از شرکت دوست و برادر، مخابرات، ADSL دارم و از امروز صبح منم این مشکلات رو دارم. سایتای خارجی و به ویژه سایت های امن به سختی باز میشه یا کلاً باز نمیشه.
پی نوشت: برای ارسال همین پست هم دهانمان سرویس شد.

دقیقترش شرکت ابوی و یا ددی جان هست چون مبین‌نت زیرمجموعه مخابرات هست و برای همین هم نمی‌شه انتظار داشت که چاقو دسته خودش رو ببره.
ولی جالب هست که مخابرات هم مثل مبین‌نت شده و الان برای اکانتهای حجمی خودش دیگه دانلود شبانه نداره. گویا این قضیه حذف دانلود مجانی شبها از مخابرات-مبین‌نت داره شروع می‌شه و فقط امیدوارم به شرکتهای خصوصی هم سرایت نکنه که واقعاً ضایع هست.

salam kon
01-03-2014, 00:44
دوستان تو هر انجمنی عضو هستید این خبر رو پخش کنید لینک شکایت و پیشنهاد عدم تمدید رو هم اعلام کنید

من خودم تا تغییر این وضع "" تمدید نمیکنم ""

ninipc
01-03-2014, 00:44
من امروز روی یک سایت htpps مشکل پیدا کردم .کسی مثل من این مشکل را داشت؟؟

کلاً یه چند وقته که برای من (از اواخر بهمن) هر چی فیل تر شکن که با سیستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا همون SSL هستن بعد از استفاده باعث کند شدن می‌شن. معلومه که باز شیر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو کم کردن. حتماً شنیدین که این چند وقته یه تعداد از فیل تر شکنهای مجانی خارجی توی مخابرات دچار مشکل شدن و اذیت می‌کنن. خودش هم خبر داده که می‌خوان این قضیه رو شدیدتر کنن و بیشتر اینجور برنامه رو بلوک کنن. متاسفانه ما هم مشترک شرکت زیرمجموعه مخابراتیم و داریم همون سیستم رو کمابیش اینجا هم می‌بینیم.

morteza7m
01-03-2014, 02:33
فکر کنم ار امشب ساعت رایگان 3 باشه چون سرعت دانلود من عجیب زیاد شده!!!!!

morteza7m
01-03-2014, 02:39

AliROCK
01-03-2014, 04:10
برادران تمدید نکنید بزارید حالش جا بیاد:n02:

ali nemesis
01-03-2014, 04:31
من که لا مصب دسترسی به تلفن ثابت ندارم یعنی تلفن های شهرکمون بی سیم هستند وگر نه حتی 0.00000001 درصد هم به خرید اکانت از اشغال نت قکر نمی کردم فعلا هم که خبری از وایمکس ایرانول هم تو شهرمون نیست همون روز اول یکی از دوستام گفت این اشغال نت کلا اشغاله ولی 0.000000001 درصد هم فکر نمی کردم اینقدر بی شرف باشند :n21:

mehdi153
01-03-2014, 15:48
با سلام
اگه کسی تو شهرستان بجنورد مودم واسه خرید خواست اطلاع بده میخوام مودم رو بفروشم .بای بای مبین نت. بدو بدو مودم زیر قیمت بازار:n19::33:

pcgamer
01-03-2014, 17:39
دوستان تو هر انجمنی عضو هستید این خبر رو پخش کنید لینک شکایت و پیشنهاد عدم تمدید رو هم اعلام کنید

من خودم تا تغییر این وضع "" تمدید نمیکنم ""

بعید میدونم تغییر کنه . چقدر ملت رو سر اینترنت اذیت میکنن . فیلتر میکنن قیمت فضایی میزارن از طرفی محدودیت روزانه . شبانشم که محدود شد .. یک روزی نسل ما واسه نسل بعدی تعریف میکنه و نسل بعدی اصلا نمیفهمه ما چی میگیم .انگار اینا افسانس
اینم دستمال خونی هم تقدیم به شرکت مبین نت وسطشم اب گوشته :n14:

شنیدین میگن این پولا خوردن نداره
الان باید بگیم مبین نت این حجم ها خوردن نداره :n08:
من امشبم 2تا8 میزارم اگه خلاف قرار داد عمل کنه دیگه حجم نمیخرم .
---- به این سرویس دادنشون
جدی تو روز روشن دارن حقمون رو میخورن هیچ کاری نمیتوینم بکنیم.

hamidcivil
01-03-2014, 17:43
مبین نت مشتریاش را پیدا کرده دیگه نیازی نداره

اکثرا مشتریان سازمانی هستن

سازمان ها هم مثل ما که حجم شون را کنترل نمیکنن ببین مبین نت کم میکنه یا زیاد

بمحض تموم شدن با پول بیت المال شارژ می کنن

زیاد خودتون را حرص ندید که بی فایده است

pcgamer
01-03-2014, 17:51
مبین نت مشتریاش را پیدا کرده دیگه نیازی نداره

اکثرا مشتریان سازمانی هستن

سازمان ها هم مثل ما که حجم شون را کنترل نمیکنن ببین مبین نت کم میکنه یا زیاد

بمحض تموم شدن با پول بیت المال شارژ می کنن

زیاد خودتون را حرص ندید که بی فایده است

اکثر مشتری هاش خونگی هستن .
دوستان وقتی تمدید نکردید مودم رو از برق نکشید بزارید روشن باشه :n09:
مثل سیم کارت های اعتباری میمونه . دیدید وقتی یک مدت استفاده نمیکنید مینویسه 1000 تومن شارژ کن 500 هدیه بگیر! یا مکالمه رایگان میدن ! چون وقتی شارژ نمیکنید مالیات بابت انتن دهی پرداخت نمیکنید . اگه دقت کنید تو کارت شارژ یا همین حجم اینترنت وقتی میخرید یک مقداریش مالیات هست . :n01:

nimajoon66
01-03-2014, 19:36
کاش من یه شرکت وایمکس داشتم
قیمت تعرفه هام :n02:
هر گیگ 4 تومن
نامحدودم میزاشتم 24 ساعته با اشتراک یک به چهار :n02:
دانلود شبانه از ساعت 12 تا 8 صبح :n01:
هر کی حجم بیشتر بخره بهش حجم هدیه هم میدادم
هر چهار گیگ حجم خریدن یک گیگ هم هدیه
واسه روز تولد کاربرام هم 4 گیگ بهشون از هر طرحی که فعال کرده بودن به حسابشون اضافه میکردم
روزای ملی و جشن نوروز هم بهشون هدیه میدادم
تازه اگه با اتمام زمان طرح حجم کسی باقی میموند واسه ماه بعد بهش اضافه میکردم چون حق خودشه و واسش پول داده نه علف خرس :n02:
اسمشم میزاشتم نیما نت :n20:

new_folder
01-03-2014, 19:45
هر گیگ 4 تومن
واسه روز تولد کاربرام هم 4 گیگ بهشون از هر طرحی که فعال کرده بودن به حسابشون اضافه میکردم
تازه اگه با اتمام زمان طرح حجم کسی باقی میموند واسه ماه بعد بهش اضافه میکردم چون حق خودشه و واسش پول داده نه علف خرس :n02:

حیف که همه مثل شما پاک و مردم دوست نیستند

new_folder
01-03-2014, 19:50
دوستان الان که اینجور شد بریم کشورای غربی پناهندگی بگیریم. این قضیه رو براشون مطرح کنیم باور کن بهمون پناهندگی میدن :n08:

alireza_50
01-03-2014, 23:27
من طرحم یکساله 25 گیگ بود الان یک گیگ مونده با این وضعیت دانلود شبانه چقدر میتونم هر شب دانلود کنم کسی میتونه روشنمون کنه منظور دو برابر حجم میشه دانلود کرد یعنی چی ؟
هر شب میشه دو برابر حجم دانلود کرد یا تو کل دوره میشه دو برابر حجم دانلود کرد ؟

nimajoon66
01-03-2014, 23:47
من طرحم یکساله 25 گیگ بود الان یک گیگ مونده با این وضعیت دانلود شبانه چقدر میتونم هر شب دانلود کنم کسی میتونه روشنمون کنه منظور دو برابر حجم میشه دانلود کرد یعنی چی ؟
هر شب میشه دو برابر حجم دانلود کرد یا تو کل دوره میشه دو برابر حجم دانلود کرد ؟

منظور کل دوره هست
تو یک سال میشه 50 گیگ :n01:
و 50 گیگ و باید خودت مدیریت کنی
با کمال تاسف بگم که میشه شبی 140 مگابایت :n28:

pcgamer
02-03-2014, 00:20
بسلامتی خودم که امشب مثل یک مرد از ساعت 2 تا 8 دانلود میکنم .
بسلامتی کسایی که هیچ وقت زیر بار حرف زور نرفتن و غرورشون رو به یک مشت حروم خور نفروختن

ninipc
02-03-2014, 00:42
هر گیگ 4 تومن

درود به انصاف و صداقت‌تون. اما دوست عزیز اگه اینکار رو کنید که چطور می‌تونید برای بچه‌ها لامبورگینی و مازارتی و برای خانم بنز آخرین مدل و برای خودتون هواپیمای شخصی بخرید؟؟؟ بلاخره باید با پول کاربرها یه حالی به خودتون بدید یا نه؟!؟! :n10:

alirezaveis
02-03-2014, 01:26
بسلامتی خودم که امشب مثل یک مرد از ساعت 2 تا 8 دانلود میکنم .
بسلامتی کسایی که هیچ وقت زیر بار حرف زور نرفتن و غرورشون رو به یک مشت حروم خور نفروختن
منم پایه ام . امشب مث مرد 2 تا 8 دانلود میکنم گور بابای این 40 روزی که از طرحم باقی مونده

vitamin1990
02-03-2014, 02:03
تمدید نکنید ..... خواهش میکنم تمدید نکنییییید .... دیگه گند زده این اشغال نت ، با این قیمت های نجومی ، با این سرعت اشغال ، روز به روز گند تر میشه .... در یک کلمه میشه توصیفش کرد : دزد پررو

jaz1364
02-03-2014, 03:23
واقعا اینا دزدن
ادم باید احمق باشه بره سراغ مبین نت
شورشو در اوردن

ali nemesis
02-03-2014, 04:18
هر گیگ 4 تومن

داداش واقعا حیف که شما زیر چکمه های شزکت مبین نت له شدین :n28:

ali nemesis
02-03-2014, 04:22
واقعا اینا دزدن
ادم باید احمق باشه بره سراغ مبین نت
شورشو در اوردن

معدرت می خوام خرمون کردن با وعده های سرخرمنی شون تا این جور بارمون کردن :n21:

AliROCK
02-03-2014, 05:35
اقا تحریمش کنین بره پی کارش غصه نخورید :n02:

new_folder
02-03-2014, 09:02
من همون دو سال پیش هم تو همین تاپیک گفتم که نباید به این شرکت گفت مبین نت باید بگی مبین ززززررررررررتتت

مدارکش هم موجوده:n22:

pcgamer
02-03-2014, 12:32
من همون دو سال پیش هم تو همین تاپیک گفتم که نباید به این شرکت گفت مبین نت باید بگی مبین ززززررررررررتتت

مدارکش هم موجوده:n22:

زااااااااااااااارت :n08: اینترنت قطع شد باز !
دیو... ها هر گندی هم میزنن مینویسن بخاطر مشتری اینکارو کردن .. قطع میکنن واسه بهبود و کیفیت خدمات . شبانشم که جمع کردن شبی ۱۰۰ مگ :n08: اونم بپای مشتری و در خواست مشتری و کیفیت و چیز شعر .کاش مدیر ها اجازه میدادن تو این تاپیک استثنا بشه هر حرفی زد باور کنید خیلی جلو خودمو میگیرم

yuzarsiff
02-03-2014, 12:51
دیشب سرعت دانلود افتضــــاح بود ! به زور به 30 می رسید ! نکنه می خوان سرعت رو هم محدود کنند ؟! :))))

pcgamer
02-03-2014, 13:04
دیشب سرعت دانلود افتضــــاح بود ! به زور به 30 می رسید ! نکنه می خوان سرعت رو هم محدود کنند ؟! :))))

برفرض سرعت دانلود باشه 800! چه فایده ای داره وقتی مجانی نیست و محدود شده

yuzarsiff
02-03-2014, 13:32
برفرض سرعت دانلود باشه 800! چه فایده ای داره وقتی مجانی نیست و محدود شده

میدونم کلا دارم میگم ، واقعا مبین نت نمی فهمه اصن داره چ غلطی می کنه !

nimajoon66
02-03-2014, 14:02
سلام
کسانی که دیشب 2 گذاشتن تو دانلود تا 8 از حجمتون کم شده ؟

new_folder
02-03-2014, 15:25
مبین نت مبین نت مرگ ز نیرنگ تو :n21:

.:Bardia:.
02-03-2014, 16:01
سلام

ساعت رایگان تغییر کرده .
3 تا 7 فکر کنم ...

nimajoon66
02-03-2014, 16:17
ساعت رایگان تغییر کرده .
3 تا 7 فکر کنم ...

اطلاع دارم تغییر کرده
اخه دیروز pcgamer و یکی دیگه از دوستان گفتند که ما از ساعت 2 میزاریم تو دانلود تا 8
میخواستم بدونم از حجمشون کم شده ؟
ممنون میشم خودشون جواب بدن

majid_sd2009
02-03-2014, 16:20
خدا لعنتشون کنه!
ایشالا خط پی سی ام رو عوض کنن میرم شاتل! با این پولی که من میدم خوب میرم شاتل شش مگ میگیرم! یا همون دو مگ! یا همون 128 که سرعتش روی دو مگ هست! حجم اضافه هم 4500! حالا اینترنت شبانش هم محدوده مشکلی نیست! حداقل ارزون که هست! و مثل مبین نت احمق، شبانه رو از ساعت 3 صبح نذاشته! و همون 1 هست!
از ماه دیگه هم به هیچ وجه تمدید نمیشه! این ماه هم اشتباه کردم تمدید کردم! فقط به خاطر شبانه!
من کلا شبانه خیلی خیلی کم استفاده میکنم ولی این ماه به شدت لازم دارم! ده روز از اینترنتم مونده بود و با یک گیگ حجم اضافه حدود دو گیگ داشتم! ولی به سرعت تموم شد! با اینکه روزها اصلا استفاده ای نداشتم!
گفتم شاید بقیه استفاده کردن و بعد دو روز قطع بودن دیروز دوباره شارژ کردم! و بعدا همینجوری شانسی موس رفت روی قسمت گزارشات و اون پیغام رو دیدم و اومدم اینجا و فهمیدم چه خبره!
بعد از اتمام این دوره به هیچ وجه تمدید نمیکنم

کنار خونمون یه شرکت هست که نامحدود داره و رمز هم نداره! داون استریم هم روی 400 هست ولی الان یه ماهی هست که سرعتش برا من از 15 بالاتر نمیره! اون یکی دو روز اول(یکی دو ماه پیش) سرعتش تا 500 میرسید و من خر هم استفاده نکردم!:n13:

nimajoon66
02-03-2014, 16:37
خودم اطلاع دارم که تغییر کرده
اخه دیروز pcgamer و یکی دیگه از دوستان گفتند که ما از ساعت 2 میزاریم تو دانلود تا 8

alirezaveis
02-03-2014, 18:21
سلام
از من که کم نکرده بود. من امشبم 2تا 8 دانلود میکنم. یعنی تا زمانی که اس ام اس ندن دانلود میکنم.

pcgamer
02-03-2014, 18:59
اطلاع دارم تغییر کرده

سلام نه هنوز اجرا نشده . :n21:

Milad4171
02-03-2014, 20:03
دوستان کسی شمال کشور ( مازندران ) مبین نت داره؟؟ اونجام افتظاحه؟؟

alichoopa
02-03-2014, 20:12

:n04:

من مازندرانم خوبه البته یه مشکلی هست اونم خوده مبین نته که افتضاحه!!

pcgamer
02-03-2014, 20:44
من مازندران نیستم ولی هر وقت بارون اومد مبین نت قطع میکنه .اکثر موارد اینجوری بوده! حتی تو شرایط عادی اب و هوا هم قظع میکنن مخصوصا شب ها ساعت12 به بعد :n02: اصلا هم کسی فکر نمیکنه بخاطر شبانه هست!
مشکل مبین نت حذف رایگان شبانس و اینکه تو روز روشن زد زیر قرار دادی که باش امضا کردیم و میبینید که هیچ کس هم حریفش نیست.برادرانه اصلا سمتش نیا . واقعا میگم عصاب برات نمیزاره

Milad4171
02-03-2014, 21:01
من همون اولشم زیاد موافق مبین نت نبودم. از طرفی اینترنت کل ایران مشکل داره ولی خوب اپراتور هایی که وسعت فعالیتش بیشتر این مشکل بیشتر به چشم میاد. مثل مخابرات که تمام کشور داره سرویس میده و خیلی ها شاکی هستن و مبین نت و شرکت های دیگه.
شرکت های نو پا مثل رایتل . های وب و شرکت هایی مثل شاتل و پارس آنلاین قابل تحمل تر هستن به نسبت.
قیمت مودم هاش شدیدن بالاست.
نسبت به ایرانسل.
ولی خوب ما امیدوارم بازم که خوب بشه چون اونجا که من اینترنت میخوام فقط مبین نت آنتن میده. :n02:

ali nemesis
02-03-2014, 21:16
دوستان من خریدار یک مودم هستم ترجیحا دو تا پورت لن داشته باشه واسه استفاده اینترنتی نمی خوام واسه دستگاه کارتخوان می خوام اخه تلفن مغازه از این بیسیم ها هست و عصر ها به کل جواب نمیده حالا گفتم دو تا لن داشته باشه تا بشه بهش دو تا کارت خوان یا دوربین های مغازه را وصل کرد هر چند که از اشغال نت بدم میاد ولی خدایش الان ده سال هست شهرکمون تو نوبت تلفن هست :mad:

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Ali_N8
02-03-2014, 21:53
خوب ما خط تلفن جدید گرفتیم و به شاتل پیوستیم و راحت شدیم
و الان میخوام مودم مبینو بفروشم
برای غیرفعال فعال کردن باید میل بهشون بزنم ؟؟ چون نمیخوام مشتری جدید با مشخصات من از سرویس استفاده کنه

NINTENDO_DS
02-03-2014, 21:54
بچه ها کسی مشکل عدم اتصال داره؟مال من از عصر کانکت نمیشه
همه پارامترها درسته مودم سالمه پشتیبانی هم میگه تا این لحظه خرابی به ما گزارش نمیشه

چیکار کنم به نظرتون؟

Sent from my XT910 using Tapatalk

nimajoon66
02-03-2014, 22:35
برای غیرفعال فعال کردن باید میل بهشون بزنم ؟؟ چون نمیخوام مشتری جدید با مشخصات من از سرویس استفاده کنه

دروووووووووووود به شما
واقعا بهتون تبریک میگم
خوشبحالتون
کاش واسه منم امکانش بود اما نیست :n28:
فقط تنها گزینم gprs
اما بازم بهتره نسبت به این گوه نت

Apocalypse Now
02-03-2014, 22:58
واسه منطقه ما هیچ شرکتی نت نمیده! تجهیزاتش نیس به گفته خودشون... وگرنه هیچوقت از مبین نت نمیگرفتم...خیلی گرونه...
متاسفم برای وضعیت کشورم که داشتن یه اینترنت معمولی شده معضل جوونا.
خدا لعنتشون کنه.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

mosi_alfa
03-03-2014, 00:12
واسه تغییر مودم از مبین به ایرانسل چقد هزینه داره؟؟ مراحلش چیه؟؟

yuzarsiff
03-03-2014, 00:13

ی خط جدید درخواست بدیم میتونیم از شرکت هایی غیر مخابرات سرویس بگیریم ؟
چون من معضلم اینه ک خط تلفن خونمون فیبر نوریه و فقط در انحصار مخابرات ک اونم ی اشغالیه مث مبین نت ...
گیری افتادیم به خدا ...
کاش ی جوونمرد پیدا می شد تو این کشور این اوضاع نت رو ی سر و سامونی می داد آخه چ گناهی کردیم ما ن تفریحی ن چیزی ؛ ی نت دست و پا شکسته داریم ک اونم هزار بامبول سرش در میارن ...

Payman-m
03-03-2014, 00:47
دوستان حتماً شکایت خودشون رو از تعدیل ساعات دانلود رایگان شبانه و همچنین محدود کردن حجم دانلود رو از طریق دو لینکی که در امضای دوستمون (پست بالا) هست اعلام کنن

arash59b
03-03-2014, 00:55

احتیاج به غیرفعال کردن نیست کافیه وقتی مودم رو می خوای بفروشی کارت ملی فروشنده رو ازش بگیری و از طریق نمایندگی های مبین نت تغییر مالکیت بدی البته معمولا یه 10 تومنی هزینه داره

واسه تغییر مودم از مبین به ایرانسل چقد هزینه داره؟؟ مراحلش چیه؟؟

بستگی به جاش داره معمولا بین 10-25 تومن هست مراحلی هم نداره کافیه مک ادرس مودم شما تو شبه ایرانسل ثبت بشه و فریمور ایرانسل رو هم رو مودم نصب کنی

چون من معضلم اینه ک خط تلفن خونمون فیبر نوریه و فقط در انحصار مخابرات ک اونم ی اشغالیه مث مبین نت ...
گیری افتادیم به خدا ...
کاش ی جوونمرد پیدا می شد تو این کشور این اوضاع نت رو ی سر و سامونی می داد آخه چ گناهی کردیم ما ن تفریحی ن چیزی ؛ ی نت دست و پا شکسته داریم ک اونم هزار بامبول سرش در میارن ...

اگه خط جدید بگیرید باز هم فیبرنوری یا PCM خواهد بود مگر اینکه بتونی یه پارتی خوب پیدا کنی البته پارتی تو مخابرات نمی خوای بلکه یکی رو از پیمانکارهای طرف قرار داد مخابرات رو پیداکنی کافیه

یه راه دیگه استفاده از اینترنت وایرلس هست اگه تو منطقه تون ارایه میشه

ahad_judo
03-03-2014, 01:15
زااااااااااااااارت :n08: اینترنت قطع شد باز !
دیو... ها هر گندی هم میزنن مینویسن بخاطر مشتری اینکارو کردن .. قطع میکنن واسه بهبود و کیفیت خدمات . شبانشم که جمع کردن شبی ۱۰۰ مگ :n08: اونم بپای مشتری و در خواست مشتری و کیفیت و چیز شعر .کاش مدیر ها اجازه میدادن تو این تاپیک استثنا بشه هر حرفی زد باور کنید خیلی جلو خودمو میگیرم

میگم از وقتی که تو این 5-6 سال اخیر یادم میاد همش وزیر ارتباطات و کوفت میگه سرعت اینترنت رو بالا بردیم.
بخدا اگر بالا برده بودن تا حالا باید سرعتمون از کره جنوبی بیشتر میشد.
یه بنده خدایی هم اومد گفت اینترنتتون رو درست میکردیم.
صد رحمت به اون قبلیه.

shahin-slt
03-03-2014, 01:32
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تست کنیدو سرعت شبانه رو بگین

NINTENDO_DS
03-03-2014, 01:43

مال من که بیخودی فعلا قطعه هرکاری هم کردم چراغ وایمکس ثابت نشد به خدا خسته شدم همه زندگیمون شده مثیبت و استرس

ali nemesis
03-03-2014, 04:33

شاتل خیلی شاخه یکی از دوستام واسه کافی نت سرویس گرفته خیلی عالی بود خودش که خیلی راضی بود حبف که اصلا تلفن نداریم.
خدایا هیچ جوانی را محتاج حجم اینترنت اشغال نت نکن:n30:

ali nemesis
03-03-2014, 04:43
اشتراک 512

ali nemesis
03-03-2014, 04:50
این هم از خبر نحسشون که تکمیل و اجرایی شد:n21:

NINTENDO_DS
03-03-2014, 06:46
این هم از خبر نحسشون که تکمیل و اجرایی شد:n21:

همش در مورد سازمانها میگه همه کشکن فقط سازمانها خوبن آخه کدوم سازمان ۲ نصف شب اصلا بازه و سرکارن که مثلا ارتباط تصویری بخوان

NINTENDO_DS
03-03-2014, 07:04
توروخدا یکی به من‌کمک کنه
من مودمم با اینکه همه پارامترهاش درسته چراغ وایمکسش همش چشمک میزنه تا پریشب اوکی بود از دیرو این داستانه با هیچ آنتنی نه تو هفت تیر نه تو دروس کانکت نمیشه یوزر و پس هم چک کردم درسته پشتیبانی هم جوابی نمیده

حالا اینا جهنم من ۸۰۰۰۰ تومن تو حسابمه اگر مودمه درست نشه چه جوری میتونم پولمو پس بگیرم؟ حسابم ۴ گیگ یکماهه است که تموم شده چهار گیگ این ۸۰ تومن حجم اضافست

NINTENDO_DS
03-03-2014, 07:10
من دوماهه شروع کردم با این شرکت ما رو سرپیس کرد موندم شماها چی کشیدین باز صد رحمت به پشتیبانی ایرانسل که میگه اختلال شبکه داریم این که کلا انگار طرف چیزی از مودم و اینترنت حالیش نیست

ninipc
03-03-2014, 12:31

سرعت من که بین یک تا دو بود. البته تا وقتی که بالای سرش بودم هیچ وقت به دو نزدیک نشد و بیشتر یک بود.

بعد هم این لیستی که دادین بدردبخور و باکیفیت هست که بشه تست رو رسمی کرد و یکی دو تا رو دانلود کرد؟

ninipc
03-03-2014, 12:33
مال من که بیخودی فعلا قطعه هرکاری هم کردم چراغ وایمکس ثابت نشد به خدا خسته شدم همه زندگیمون شده مثیبت و استرس

من هم دیشب و پریشب یه یکی دو ساعت اول شب قطعی داشتم. البته مودم سیگنال داشت و وصل بود، ولی IPv4 رو قطع می‌زد. کلاً فکر نکنم بشه روزی برسه که مبین‌نت حداقل یک ماه پشت سر هم بدون قطعی و با کیفیت در دسترس باشه.
یه مشکل ذاتی وایمکس هم اینه که نویز و پارازیت روی اون تاثیر داره. یعنی امکان داره که جدیداً مشکل سیگنال پیدا کرده باشین که می‌ره روی حالت چشمک زدن و پیدا کردن آنتن. البته اگه روی آنتنی که بهش وصل می‌شید اگه ترافیک شدید باشه که خود سیستم اتوماتیک می‌تونه مودم رو قطع کنه و دیگه به این راحتی هم نتونه وصل بشه. بعید هم می‌دونم نیاز به ریست کردن داشته باشین،‌ ولی اگه همه چی خراب بود که یه ریست هم بکنید. البته اگه با روشش آشنا نیستین که از پشتیبانی کمک بخواهید.

ninipc
03-03-2014, 12:40
"تا حداکثر دو برابر حجم طرح خریداری شده"

موندم منظور واقعی از این حجم چی می‌تونه باشه. یعنی اینقدر عقل توی کله‌شون هست که حجم اولیه رو با حجم شارژ اضافی رو جمع کنن و بعد حساب کنن یا نکنه نامردها فقط همون حجم اولی رو حساب می‌کنن. کسی تابحال در این مورد از پشتیبانی سئوال کرده؟

pcgamer
03-03-2014, 12:41
همش در مورد سازمانها میگه همه کشکن فقط سازمانها خوبن آخه کدوم سازمان ۲ نصف شب اصلا بازه و سرکارن که مثلا ارتباط تصویری بخوان

والا منم موندم چه سازمانیه که ۲ نصف شب ارتباط صوتی و تصویری بر قرار میکنه !! نکنه کسایی که وب میدن رو میگه :n04: بعد این حجم شکایات مشتریان کجاست ما بدونیم . الان که با این کارشون اعتراضات تازه شروع شده. تو سایت خبر انلاین که خبر کلاه برداری مبین نت رو فاش کردن که همه مخالف بودن .

احتیاج به غیرفعال کردن نیست کافیه وقتی مودم رو می خوای بفروشی کارت ملی فروشنده رو ازش بگیری و از طریق نمایندگی های مبین نت تغییر مالکیت بدی البته معمولا یه 10 تومنی هزینه داره

بستگی به جاش داره معمولا بین 10-25 تومن هست مراحلی هم نداره کافیه مک ادرس مودم شما تو شبه ایرانسل ثبت بشه و فریمور ایرانسل رو هم رو مودم نصب کنی

اگه خط جدید بگیرید باز هم فیبرنوری یا PCM خواهد بود مگر اینکه بتونی یه پارتی خوب پیدا کنی البته پارتی تو مخابرات نمی خوای بلکه یکی رو از پیمانکارهای طرف قرار داد مخابرات رو پیداکنی کافیه

یه راه دیگه استفاده از اینترنت وایرلس هست اگه تو منطقه تون ارایه میشه

واقعا با ۲۵ تومن میشه مودم مبین نت رو تبدیلبه ایرانسل کرد ؟؟ لطفا بیشتر توضیح بدید باید چیکار کنم ؟:n16:

majid_sd2009
03-03-2014, 13:09
من مودمم با اینکه همه پارامترهاش درسته چراغ وایمکسش همش چشمک میزنه تا پریشب اوکی بود از دیرو این داستانه با هیچ آنتنی نه تو هفت تیر نه تو دروس کانکت نمیشه یوزر و پس هم چک کردم درسته پشتیبانی هم جوابی نمیده

حالا اینا جهنم من ۸۰۰۰۰ تومن تو حسابمه اگر مودمه درست نشه چه جوری میتونم پولمو پس بگیرم؟ حسابم ۴ گیگ یکماهه است که تموم شده چهار گیگ این ۸۰ تومن حجم اضافست

اخوب چرا همون لحظه که تموم میشه دوباره همون طرح رو فعال نمیکنید؟ یک ماهه که ارزش شارژ حساب برای حجم نداره! شما چهار گیگ حجم ده هزار تومنی بخری میشه حدود 43 هزار تومن.
بعد یک مگ با چهار گیگ حجم میشه 32 هزار تومن! کدومش به صرفه تره؟
یا اگه حجم زیاد میخواین 1 مگ با 8 گیگ حجم بخرید حدود 60 تومن که 20 هزار تومن اختلاف قیمت داره با هشت گیگابایت حجم اضافه خریداری شده.

در مورد چشمک زدن هم اون مودمهایی که سه تا انتن داره این مشکل رو خیلی داشتن که با اپدیت درست میشد.
ولی من از این 632 ها دارم که خیلی وقتها با این مشکل مواجه میشم و با ریست درست میشه!(البته قبلش باید اطلاعات وایمکس رو یه جا یاداشت کنید و بعد ریست، دوباره قسمتهای مربوطه رو پر کنید وگرنه همونجوری مشکل انتن دارید.
الان هم یه جوری شده فقط خونه خودمون انتن میده و میبرم یه شهر دیگه باید دوباره یا ریست کنم و یا دستی فرکانس بدم و فرکانس رو ثابت کنم! وگرنه مدام فرکانسش تغییر میکنه و چراغ انتن کامل خاموش میشه و باز پر میشه و باز میبینی تا وسط اومد!
یه بار رفتیم شمال مودم رو روشن کردم دو تا چراغ از بالا روشن شد! فک کنم از اون موقع این بلا سرش اومد!

امیر انصاری
03-03-2014, 13:40
گیری افتادیم به خدا ...

دوست عزیز! منم مدت ها با همین طرز فکری که شما به مخابرات داری از مخابرات دوری میکردم. دیگه مبین نت بهم فشار آورد، رفتم خط خریدم، مودم خریدم و یه روزه هم سرویسم وصل شد. خدا رو شکر تا حالا اصلن اونجوری که فکر میکردم نبوده و در واقع خیلی ام عالی بوده. راحت شدم. شمام اگر امکان سرویس گرفتن از مخابرات رو داری، شک نکن که اقلاً از مبین نت بهتره، به نظر من اقدام کن.

yuzarsiff
03-03-2014, 14:41

مودم رو ریست بکن و دوباره کانفیگ کن .. اگه درست نشد فرکانسی ک بهش وصل می شدی دچار اختلال شده و باید حذفش کنی تا به ی فرکانس دیگه متصل بشی

yuzarsiff
03-03-2014, 14:46
دوست عزیز! منم مدت ها با همین طرز فکری که شما به مخابرات داری از مخابرات دوری میکردم. دیگه مبین نت بهم فشار آورد، رفتم خط خریدم، مودم خریدم و یه روزه هم سرویسم وصل شد. خدا رو شکر تا حالا اصلن اونجوری که فکر میکردم نبوده و در واقع خیلی ام عالی بوده. راحت شدم. شمام اگر امکان سرویس گرفتن از مخابرات رو داری، شک نکن که اقلاً از مبین نت بهتره، به نظر من اقدام کن.

اخه مخابراتی که شبانه هم نداشته باشه و سرعتش در نوسان به چه درد می خوره .. من قبلا مشترک مخابرات (اصفهان) بودم دو سه سال پیش .. زد شبانشو حذف کرد و کلا همه چی رو تغییر داد کوچ کردم به این مبین نت ! .. خداییش اولا هم مبین نت عالی بود .. اگرم بخوام برگردم به مخابرات پورت خالی ندارند ..

sharpy
03-03-2014, 15:04
من دوماهه شروع کردم با این شرکت ما رو سرپیس کرد موندم شماها چی کشیدین باز صد رحمت به پشتیبانی ایرانسل که میگه اختلال شبکه داریم این که کلا انگار طرف چیزی از مودم و اینترنت حالیش نیست

من 40 دقیقه با تکنسینشون صحبت کردم تا اخر فهمید مودم رو باید از این اتاق ببرم اتاق بقلی.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

امیر انصاری
03-03-2014, 15:10
اخه مخابراتی که شبانه هم نداشته باشه و سرعتش در نوسان به چه درد می خوره .. من قبلا مشترک مخابرات (اصفهان) بودم دو سه سال پیش .. زد شبانشو حذف کرد و کلا همه چی رو تغییر داد کوچ کردم به این مبین نت ! .. خداییش اولا هم مبین نت عالی بود .. اگرم بخوام برگردم به مخابرات پورت خالی ندارند ..

من از اصفهان خبر ندارم، اما تهران نامحدود داره و منم نامحدود گرفتم. دیگه از شر شبانه و این حرفا راحت شدم.
من خودم 2.5 سال کاربر مبین نت بودم، و حداقل 1.5 سال کاملاً عالی بود، ولی کم کم مشکلات شروع شد و هر روز بدتر از دیروز (مشکل اصلی من کم شدن مداوم حجم و بالا رفتن قیمت بود، وگرنه مشکلاتی که دوستان دیگه دارن، مثل کاهش سرعت یا قطعی شامل حالم نبود). شما اگر خود شهر اصفهان هستی میتونی روی وایمکس اسپادان هم فکر کنی، البته الان از تعرفه هاش خبر ندارم، شاید اونم بدتر از مبین نت شده باشه. به استفاده از اینترنت وایرلس هم میتونی فکر کنی.

shahin-slt
03-03-2014, 16:23
سرعت من که بین یک تا دو بود. البته تا وقتی که بالای سرش بودم هیچ وقت به دو نزدیک نشد و بیشتر یک بود.

بعد هم این لیستی که دادین بدردبخور و باکیفیت هست که بشه تست رو رسمی کرد و یکی دو تا رو دانلود کرد؟

آره، فیلم ها با کیفیت هستش، فقط i frankestin کیفیت صداش یکم پایینه.
تست کنید و اطلاع بدین

vitamin1990
03-03-2014, 20:51
دیگه تمدید نکنید ، یعنی چی هر کاری بخوان بکنن ، من با این شرایط سرویس خریدم ، وسط کار که نمیشه عوض کرد که ! من که دارم پیگیری میکنم برم adsl بگیرم ، 9 روز دیگه از دزد مبین نت راحت میشم................ دزد مبین نت .... حرومتون باشه این