PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 [82] 83 84 85 86 87 88

danielo
22-02-2014, 16:27
کلا ایرانی هستیم و هیچ کاری هم ازمون بر نمی اد و راحت میزنن تو سرمون.این اتفاقم افتاد و هیچ غلطی نمیتونیم بکنیم.
دوستان خواهشا به این سوالم جواب بدید.
میشه از این مودم برای مودم وایمکس ایرانسل استفاده کرد؟؟

osta_ali
22-02-2014, 16:28
دوستان برید به این لینک و اعتراض کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نظرتونو زیر خبر بنویسید

من نوشتم ولی از اینا بعیده به حرف مشترکین کوچکترین اهمیتی بدن.

alichoopa
22-02-2014, 17:10
خب من طرح 6 ماه 15 گیگ دارم میشه 30 گیگ یعنی 5 گیگ در ماه حالا چیکار کنم!!

:n21:

:n28:

:n22:

alichoopa
22-02-2014, 17:34
فکر نمیکنید شرایط جدید برای طرحای جدید باشن؟؟

saeeddeeas
22-02-2014, 17:48
فکر نمیکنید شرایط جدید برای طرحای جدید باشن؟؟

نه نوشته برای طرح های فعلی و جدید

pcgamer
22-02-2014, 18:19
کلا ایرانی هستیم و هیچ کاری هم ازمون بر نمی اد و راحت میزنن تو سرمون.این اتفاقم افتاد و هیچ غلطی نمیتونیم بکنیم.
دوستان خواهشا به این سوالم جواب بدید.
میشه از این مودم برای مودم وایمکس ایرانسل استفاده کرد؟؟

شما خودت چیکار کردی؟ زنگ زدی اوپراتور ؟ شکایت نوشتی تو سایت؟

من نوشتم ولی از اینا بعیده به حرف مشترکین کوچکترین اهمیتی بدن.
ثبت نشده .منم نوشتم. دوستان اینجا شکایت بزارید واسه مبین نت

خب من طرح 6 ماه 15 گیگ دارم میشه 30 گیگ یعنی 5 گیگ در ماه حالا چیکار کنم!!

:n22:

هیچی .تو 2 شب تموم میشه !

نه نوشته برای طرح های فعلی و جدید

سعید زنگ زدی اوپراتور؟؟

هر چی فکر میکنم میبینم دیگه به هیچ دردی نمیخوره

Joaquin
22-02-2014, 18:20
منم زنگ زدم گفتم بهتره تجدید نظر کنن. اگه این کار رو نکردن، تا جایی که بتونم این تاپیک رو روی سرشون خراب میکنم.

لطفا همگی زنگ بزنید به این از خدا بی خبرا. حداقل کاری که میشه کرد اینه که کار رو براشون سخت کرد.

تازه مسئله ای که هست اینه که داخل سایت اصلی لعنتیشون اونجایی که طرح ها رو نوشته و زیرش نوشته: ساعت رایگان از 3 تا 7 دیگه ذکر نکرده که حجمش هم محدوده... یعنی کسی که تازه میخواد بیاد از این به اصطلاح شرکت چیزی بخره نمیدونه که حجمش محدوده. خداییش دزدی از این واضح تر؟؟؟؟

emproor
22-02-2014, 18:27
دوستان من دوسال با حجم 12 گیگ دارم من اون بند دوم رو نفهمیدم اصلا چی هست ؟
کسی پرسیده اگه بیشتر مصرف کنی چی میشه قطع میکنن یا از حجم کم میشه

pcgamer
22-02-2014, 18:29
منم زنگ زدم گفتم بهتره تجدید نظر کنن. اگه این کار رو نکردن، تا جایی که بتونم این تاپیک رو روی سرشون خراب میکنم.

اقا شما که ناظم انجمنی وارد تر مایی .چطوری امضا جم میکنن . یک قدمی بردارین من اولین نفرم که امضا میکنم.
اخه ما گیر افتادیم تنها انتخاب برام وایمکسه .واقعا ماهی 5 گیگ واسه من 1 فیلم با 10 تا موزیک ویدیو بیشتر نمیشه در ماه هنوز gravity رو دانلود نکردم میخواستم سه بعدی 10 گیگشو بگیرم .خیلی نامردن

emproor
22-02-2014, 18:33
میگم اینجا هم شکایت رو بفرستید
من فرستادم حق ندارن شبانه رو حجمی محدود کنن شب باید همیشه رایگان باشه همه جا دارن
اینا دارن تو روز روشن خلاف ایین نامه عمل میکنن شکایت بفرستید

emproor
22-02-2014, 18:54
خب اینم متن شکایت منه دوستان اینطوری بفرستید حتما تو اون ادرسی که دادم بفرستید 100% رسیدگی میشه (پست پشت سر هم دادم ناظم لطفا ادغام کنید)

اين شركت داره خلاف عهد نامه عمل ميكنه هر شركتي بايد يك زمان مشخصي رو به عنوان بازه رايگان معرفي كند و به كاربر تعلق دهد ولي اين شركت با بازي با كلمات اين بند رو دور زده و زمان رايگان را برداشته است لطفا رسيدگي كنيد

Joaquin
22-02-2014, 19:00
سلام

موقعی که ما این مودم ها رو خریدیم و رسما کاربر مبین نت شدیم، این شرکت منحوس ادعا میکرد که ساعت رایگان از 2 تا 8 بامداد هست و هیچ محدودیت ترافیکی در اون ساعات برقرار نیست. اما الان داره خلاف وعدش عمل میکنه:

سایت قدیم مبین نت و زمانی که ما با این ادعا کاربر مبین نت شدیم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

وبلاگ مبین نت و تاریخ 2 اسفند 92:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کاملا خلاف قوانین.

زنگ هم که زدم گفت حق کاملا با شماست. شکایت کنید.

حالا لطفا همگی برای شکایت به سایت سازمان مقررات برن و شکایت رو مطرح کنن. خودم همین الان این کار رو کردم و کد رهگیری رو گرفتم. کاملا محترمانه متن رو بنویسید. و از عکس های بالا هم میتونید برای کامل کردن شکایت استفاده کنید. لطفا همگی انجام بدید.

لینک مطرح کردن شکایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

pcgamer
22-02-2014, 19:18
میگم اینجا هم شکایت رو بفرستید
من فرستادم حق ندارن شبانه رو حجمی محدود کنن شب باید همیشه رایگان باشه همه جا دارن
اینا دارن تو روز روشن خلاف ایین نامه عمل میکنن شکایت بفرستید

نوع سرویس رو فنا اوری طلاعات بزنید بعد وایمکس اضافه میشه
تو خود سایت مبین نت هم شکایت نوشتم .به اوپراتورهم زنگ زدم :(

saeeddeeas
22-02-2014, 19:30
سعید زنگ زدی اوپراتور؟؟

هر چی فکر میکنم میبینم دیگه به هیچ دردی نمیخوره

من اره زدم یه مشت چرت و پرت گفت،گفتم رو میدونی یعنی چی؟ بعدش قطع کردم خخخ
من دیگه بدنم بی حس شده هیچی نمیشه دان کنم مثل مرده متحرک شدم:n02:

اقا شما که ناظم انجمنی وارد تر مایی .چطوری امضا جم میکنن . یک قدمی بردارین من اولین نفرم که امضا میکنم.
اخه ما گیر افتادیم تنها انتخاب برام وایمکسه .واقعا ماهی 5 گیگ واسه من 1 فیلم با 10 تا موزیک ویدیو بیشتر نمیشه در ماه هنوز gravity رو دانلود نکردم میخواستم سه بعدی 10 گیگشو بگیرم .خیلی نامردن

اخ اخ گراویتی رو حتما نگاه کن اونم 1080 :n09:
دیگه مجبوریم فیلما و سریال هارو با نسخه 3GP دان کنیم

danielo
22-02-2014, 19:34
خیلی از کاربران مبین نت اطلاعی از این موضوع ندارند و معمولا به این انجمن ها هم نمیان که مطلع بشند.
کاش میشد در فیسبوک کسی پیج باز کنه تا برای اعتراض اطلاع رسانی بشه

pcgamer
22-02-2014, 19:38
من عکس ها رو الان دیدم و ضمیمه نکردم ! امیدوارم رسیدگی کنن به منم کد پیگیری داد . منم عامل رو کم فروشی زدم و تو توضیحات نوشتم این شرکت خلاف تعهد نامه خود که مبنی بر ارائه خدمات رایگان از ساعت 2 تا 8 صبح میباشید عمل کرده و از طرفی با کم فروشی و گران فروشی هیچ انتخابی برای کاربرها باقی نگذاشته و عملا ساعتی به عنوان ساعت رایگان وجود نداره حجم ساعت شبانه دو برابر حجم خریداری شده است . چند سطر دیگه هم نوشتم که ایا میتونه شرکت خدمات رایگان خودشو حذف کنه ؟

pcgamer
22-02-2014, 19:51
من اره زدم یه مشت چرت و پرت گفت،گفتم رو میدونی یعنی چی؟ بعدش قطع کردم خخخ
من دیگه بدنم بی حس شده هیچی نمیشه دان کنم مثل مرده متحرک شدم:n02:

اخ اخ گراویتی رو حتما نگاه کن اونم 1080 :n09:
دیگه مجبوریم فیلما و سریال هارو با نسخه 3GP دان کنیم

کی بود میومد هر شب میگفت من 2.5 گیگ دانلود کردم ؟ الان ماهی 5 گیگ قراره سهمیت بشه برو عوض این حرفا شکایت کن این سایت خیلی خوبه ماله شکایته
اگه بجای نرسه دیگه فیلم و سریال و موزیک و نرم افزار فاتحش خوندس

خیلی از کاربران مبین نت اطلاعی از این موضوع ندارند و معمولا به این انجمن ها هم نمیان که مطلع بشند.
کاش میشد در فیسبوک کسی پیج باز کنه تا برای اعتراض اطلاع رسانی بشه

بله خبر رسانی اس ام اسی جرعت نکردن بکنن .تو گروه ها میشه پست داد و اطلاع رسانی کرد . لینک شکایت بالا رو هم گذاشت .عجیبه هنوز این خبر تو گوگل میزنی هیچ جا پخش نشده !

yuzarsiff
22-02-2014, 20:32
دوستان باور کنید با اعتراض میشه حقمونو بگیریم .. کاملا دارن خلاف مقررات عمل می کنند .. شرکت های دیگه لیست سیاه درست می کنند که سرعت رو محدود کنند اما هیچ وقت حجم رو محدود نمی کنند !!!
حق چنین کاری نداره مبین نت ..
حالا یا اینه که اینو تو وبلاگ آورده تا ی عده ببینن و از ترسشون دانلود رو کم کنند ، و تو سایت اصلی نزده .. چون من ز ک زدم گفت از حجم کم نمیشه اما دیگه اجازه دانلود ندارید ! خب این شرکت مبین نت از کجا میخواد بفهمه من در اون بازه ی زمانی دارم پیج باز می کنم یا دانلود می کنم ؟! اینجوری اگه باشه که کلا بساط سایت باز کردن هم کلا بهم میریزه ! من میگم اینی که میگن الکیه
اما از هر راهی می تونید اعتراض کنید .. چند بار در روز زنگ بزنید ، توی صدای مشتری بنویسید .. باالخره نمی تونه شرکت بی تفاوت بمونه .. نشد باید به تنظیم مقررات شکایت کنیم که این شرکت داره خلاف مقررات عمل می کنه

yuzarsiff
22-02-2014, 21:05
من هم از طریق [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شکایتم رو مطرح کردم .. توی صدای مشتری هم شکایتمو ثبت کردم.
از راهی میتونید اعتراض کنید.
به نظرتون پیج توی فیسبوک جواب میده ؟
اگه خواستید من درست می کنم

NINTENDO_DS
22-02-2014, 21:11
من هم از طریق [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شکایتم رو مطرح کردم .. توی صدای مشتری هم شکایتمو ثبت کردم.
از راهی میتونید اعتراض کنید.
به نظرتون پیج توی فیسبوک جواب میده ؟
اگه خواستید من درست می کنم

آره درست کن یکدونه هم واسه ایرانسل درست کن بی زحمت
آقا الکامپ دور بعدیش کیه؟فکر کنم باید تو الکامپ اندفعه شلوغ کنیم

Sent from my SM-C105 using Tapatalk

emproor
22-02-2014, 21:16
دوستان میدونید چیه این مبین نت داره کلاه برداری میکنه مثل پارس انلاین همین چند ماه پیش کرد حسابی هم سود کرد برای نامحدود همه سرویس ها رو محدود کردش مردم خفن شکایت کردن بعد دوماه دوباره درست کرد تو این دو ماه هم حسابی سود کرد و به دهنش مزه کرد :n09:
مبین نت هم داره همین کار رو میکنه تا ما شکایتمون اجرایی بشه 15 روز گذشته حالا مبین نت بیاد درستش بکنه 2 یا 1 ماه میگذره تو این مدت جساب کنید چقدر ادم خرید میکنن این ها هم حسابی سود کردن رفته :n24:

osta_ali
22-02-2014, 21:47
منم به همون لینکی که دوستان گذاشته بودن شکایت کردم و عکس ها رو هم ضمیمه کردم و کد رهگیری هم گرفتم.
کسی میدونه چقدر طول میکشه تا پیگیری کنن؟

SAMCRO
22-02-2014, 21:49
چی کار باید کرد ؟
از فردا می رم دنبال ای دی اس ال ... ماهی ۴۰ ۵۰ تومن دارم اینجا می دم اگه (نصفشو) بدم واسه ای دی اس ال یه چیز خیلی خیلی بهتری رو می تونم بگیرم ... حتی اگه بخواد تا دم مخابرات سیم بکشم ...
دزدا همون موقع که اون یه گیگو دادن معلوم بود می خوان یه کارایی کنن ...

امیر انصاری
22-02-2014, 22:12
دوستان من یه مدت به انجمن سر نزده بودم! الان این خبرای عجیب غریبو خوندم. خدا رو شکر من به موقع از شر این مسخره بازیا راحت شدم!:n20:
امیدوارم شمام یه گزینه ی بهتر پیدا کنید.

alichoopa
22-02-2014, 23:03
دوستان یه پیشنهاد:بیاین زودتر مقدار حجم دانلود شبانه مونو تموم کنیم اگه محدود نشدیم که هیج ولی اگه محدود کرد وشبا قطع شدن دیگه میشه مصداق بارز کم فروشی!!
وشکایت ها فک کنم موثر تر باشه

ninipc
23-02-2014, 00:09
مدتها سعی می‌کردم بگم که مبین‌نت اگه اوایل برای جذب مشتری سعی به گول زدن مردم داشت، الان که رسماً اعلام می‌کنه که فقط مشتری سازمانی براش مهم هست دیگه حساب کنید با ماها چه می‌کنه. یعنی شکی ندارم که اگه مشتریهاش قهر کنن و برن تازه جشن هم می‌گیره.
می‌مونه برخورد قانونی که فکر کنم همینقدر که شکایتها بیشتر بشه، شاید یه تکونی بشه به مبین‌نت داد. بخصوص که شنیدم طبق قانون چیزی هست که با تصویب قوانین "عطف به سابق" نداریم. برای مثال اگه کسی با قانون قدیمی قردادی رو بسته دیگه با قانون قدیمی نمی‌یان قرارداد قدیمی رو لغو کنن. یا با توافق دو طرف هست یا با گرفتن خسارت از طرفی که قرارداد رو زیر پا گذاشته.

yuzarsiff
23-02-2014, 00:15
شکایت ها وقتی موثر میشه که تعداد بالا بره .. هر کسی رو می شناسید که مبین نت داره رو ترغیب به شکایت کنید .. توی متن مربوط به صدای مشتری هم قید کنید حتما که این کار غیر قانونی هست و به تنظیمات مقررات هم شکایت شده

ninipc
23-02-2014, 00:17

لطفا همگی زنگ بزنید به این از خدا بی خبرا. حداقل کاری که میشه کرد اینه که کار رو براشون سخت کرد.

تازه مسئله ای که هست اینه که داخل سایت اصلی لعنتیشون اونجایی که طرح ها رو نوشته و زیرش نوشته: ساعت رایگان از 3 تا 7 دیگه ذکر نکرده که حجمش هم محدوده... یعنی کسی که تازه میخواد بیاد از این به اصطلاح شرکت چیزی بخره نمیدونه که حجمش محدوده. خداییش دزدی از این واضح تر؟؟؟؟

کلاً اگه جز این بود از مبین‌نت بعید بود. الان هم شکایت کردم ولی بعید هست سازمان مقررات بخواد کاری بکنه. مبین‌نت هنوز مجوز وایمکس متحرک مثل رایتل رو نداره، ولی راحت اکانت با مودم سیار می‌فروشه و سازمان مقررات هم بدون شک خبر داره و کاری نمی‌کنه. الان هم فکر کنم فقط تماشا می‌کنن.

ninipc
23-02-2014, 00:23
من عکس ها رو الان دیدم و ضمیمه نکردم ! امیدوارم رسیدگی کنن به منم کد پیگیری داد . منم عامل رو کم فروشی زدم و تو توضیحات نوشتم این شرکت خلاف تعهد نامه خود که مبنی بر ارائه خدمات رایگان از ساعت 2 تا 8 صبح میباشید عمل کرده و از طرفی با کم فروشی و گران فروشی هیچ انتخابی برای کاربرها باقی نگذاشته و عملا ساعتی به عنوان ساعت رایگان وجود نداره حجم ساعت شبانه دو برابر حجم خریداری شده است . چند سطر دیگه هم نوشتم که ایا میتونه شرکت خدمات رایگان خودشو حذف کنه ؟

از کم‌فروشی بهتر عبارت "قطع خدمات به مشتريان خارج از مقاد قرارداد" هست . چون برخلاف تعهد قبلی هم ساعتها رو کم کرده و هم از نظر حجمی محدود کرده.

saeeddeeas
23-02-2014, 00:39
کم کردن ساعت رو میشد تحمل کرد ولی اینکه حجم رو هم محدود کردن دیگه خداییش خیلی ستمه
حساب کن داری واسه 4 گیگ 30 تومن میدی،دلاری 3 هزار هم باشه میشه 10 دلار برای 4 گیگ!!!!!!!
حالا پیدا کنید بهشت گمشده را!!
نه تنها این بلکه توی همه مسایل،یه مشت ادم.... جمع شدن و به فکر خودشون و جیب خودشون هستن،اگه توی امریکا(ببخشید ولی نمیشه نگم) شرکتی همچین کاری کنه،بزنه زیر قراردادش،از ریشه خشکش میکنن،ولی اینجا چی؟

ninipc
23-02-2014, 00:51
کم کردن ساعت رو میشد تحمل کرد ولی اینکه حجم رو هم محدود کردن دیگه خداییش خیلی ستمه
حساب کن داری واسه 4 گیگ 30 تومن میدی،دلاری 3 هزار هم باشه میشه 10 دلار برای 4 گیگ!!!!!!!
حالا پیدا کنید بهشت گمشده را!!
نه تنها این بلکه توی همه مسایل،یه مشت ادم.... جمع شدن و به فکر خودشون و جیب خودشون هستن،اگه توی امریکا(ببخشید ولی نمیشه نگم) شرکتی همچین کاری کنه،بزنه زیر قراردادش،از ریشه خشکش میکنن،ولی اینجا چی؟

این وسط از همه بیشتر سرعتهای دو مگ ضرر می‌کنن چون حجم‌هاشون از همه کمتر. تصور کنید کسی ماهی ۳ گیگ حجم داره که با قانون جدید می‌تونه فقط ۶ گیگ در ماه مجانی دانلود کنه که روزی حدود ۲۰۰ مگابایت بیشتر نمی‌شه.

تازه همین چند وقت پیش یه کم‌فروشی جدید دیگه هم اضافه کرده که پول ۳۰ روز رو می‌گیره، ولی فقط ۲۸ روز تمدید می‌کنه. ماهی دو روز کم‌فروشی می‌شه سالی ۲۴ روز دزدی از کاربرها که این هم تابحال بی‌جواب مونده و جناب مبین‌نت بدون ترس از کسی داره انجامش می‌ده.

ninipc
23-02-2014, 01:17
نمیخوام دوستان رو نا امید کنم ولی این اعتراض ها به جایی نمیرسه،اخه وقتی همه چی دست دولته کی به کیه؟ بماند همون خصوصی ها هم جور دیگه جیب ملتو خالی میکنن
بخدا دیگه هیچی نیست ادم توی این مملکت دلش بهش خوش باشه،حتی دانشگاه میری جای اینکه انگیزه بگیری بی انگیزه تر میشی:n09:

متاسفانه مشکل اینجاست که از اولش هم امیدی به مبین‌نت نبود که حالا بخواهیم اون رو منفی و ناامیدی کنیم. حساب کنید توی همین یک ماه کمتر چقدر خلف وعده و کم‌فروشی می‌کنه. از حذف اکانتهای نامحدود و دو روز سرقت از اکانتهای ماهیانه بگیر تا این کم کردن ساعت و الان هم که محدودیت حجم. متاسفانه جایی ندیدم که یه مرجع قانونی حتی ظاهری و بصورت شفاهی هم به مبین‌نت اخطار قانونی بده.
علت هم نبود رقابت واقعی بین شرکتهای اینترنتی هست. امروز حتی شنیدم که گویا شاتل هم جدیداً دانلود شبانه‌اش رو ورداشته. ایرانسل هم که دانلود شبانه رو فقط به طرحهای ویژه که مدت زمان مشخص دارن، می‌ده و عمومی نیست. به نظر که همه شرکتها در نبود قانون جدی دارن هم گروون می‌کنن و هم کم‌فروشی و کسی هم جلودارشون نیست. اینجوری اگه بریم به سمت ADSL هم وضعیت خوبی نخواهیم داشت.

yuzarsiff
23-02-2014, 02:30
یه مسئله ای هست .. حسابشو بکنید شما بیشتر از مقدار مقرر دانلود داشتید و به اصطلاح دانلودی دیگه برای شما وجود نداره .. حالا توی بازه ی زمانی 3 تا 7 شاید خواستید ی سایت موزیک باز کنید .. اینم به نوعی دریافت اطلاعات هست دیگه .. پس عملا نمیتونید !
من که میگم این قط نوعی ترسوندن مشترکین هست که کم دانلود کنند .. بعید میدونم همچین چیز مضحکی اجرا بشه .. اصلا چنین طرحی تا به حال جایی اجرا شده ؟!

ninipc
23-02-2014, 02:47
یه مسئله ای هست .. حسابشو بکنید شما بیشتر از مقدار مقرر دانلود داشتید و به اصطلاح دانلودی دیگه برای شما وجود نداره .. حالا توی بازه ی زمانی 3 تا 7 شاید خواستید ی سایت موزیک باز کنید .. اینم به نوعی دریافت اطلاعات هست دیگه .. پس عملا نمیتونید !
من که میگم این قط نوعی ترسوندن مشترکین هست که کم دانلود کنند .. بعید میدونم همچین چیز مضحکی اجرا بشه .. اصلا چنین طرحی تا به حال جایی اجرا شده ؟!

والله توی این یک ماه کمتر اینقدر چیزها از مبین‌نت دیده شده که این هم می‌تونه درست باشه. اول هم باورش سخت هست، ولی بعدش ماندگار می‌شه. مثل حذف نامحدودها و یا دو روز کم کردن از اکانتهای ماهیانه و آخری دو ساعت کم کردن از ساعت مجانی. به قول دوستان یا مازاد رو از حجم اصلی کم می‌کنه یا اینکه شبها اکانت تموم شده رو قطع می‌کنه. من که حدسم به اولی هست چون اینجوری بیشتر می‌تونه پول از مصرف‌کننده بکشه و بیشتر بهش فشار بیاره.

new_folder
23-02-2014, 03:01
سلام دوستان. من مودمم را برای آنتن دهی بهتر توی حیاط گذاشتم (مودم داخلی) آیا مشکلی براش پیش میاد ؟

MasterGeek
23-02-2014, 03:26
دوست عزیز اتفاقا مشکل متاسفانه ازین مسائل گذشته و تا حدی برعکسه...مثلا رئیس شرکت مخابرات مظفر پوررنجبر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هست (حالا من باب مثال از ایشون اسم میبرم). ایشون رئیس شرکت اعتماد مبین هم هست که سهامدار عمده‌ی مخابرات هست (و صاحب همین مبین‌نت خودمون). ایرانسل هم بودن در اپراتور ؟سوم؟ و چهارم هم دست دارن. خلاصه این مبین‌نت که شما میگی یه مبین‌نت میشنوی ولی پشت پرده دست همه‌ی اینا خودشون یه جورائی شبکه‌اند:n09: و مشکل همینه که کل این صنعت رو عملا دادن دست یه شرکت خاص(هر چند رایتل دست سازمان تامین اجتماعی هست ولی بهرحال بازار رو تقریبا یه بنگاه اقتصادی کنترل میکنه،‌ کل بازار رو). بازار مخابرات ایران یه چیزی دقیق مثل بازار خودرو هست کاملا انحصاری و کاملا نرخ‌های گل و گشاد و غیررقابتی به خاطر رانت‌ها و فساد عظیم. بهرحال مخابرات دومین گاو شیرده ایران بعد از نفت هست و به این راحتی کسی دست از سرش بر نمیداره.

حتی طوری که در این موضوع مرگ‌های مشکوک هم مشاهده شده مثل مرگ مدیرعامل کنسرسیومی که مخابرات رو خرید (دکتر مجید سلیمانی و همسرش) دو ماه بعد از واگذاری بر اثر گاز گرفتگی:n30: میتونی توی اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B9%D9%87_%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D 9%85%D8%A7%D8%AF_%D9%85%D8%A8%DB%8C%D9%86)بخون ی:

اینم یه سری لینک دیگه که با یه سرچ از اسم یه فرد بدست اومد یه چیز عیان و آشکاره حالا فرض کنید یه تحقیق ژورنالیستی یا دولتی اگه بشه چه موضوعاتی ممکنه وجود داشته باشه...

خلاصه زیاد به این اسامی توجه نکنین. قضیه هم اینطوری نیست که رقابتی به نفع مشتری در کار باشه. اینجا اقتصاد برادرانه است نه رقابتی:n06:. در ضمن موضوع آوردن اسم پوررنجبر بیشتر به این خاطر هست که یادآوری کنم که شرکت مبین‌نتی که ما این‌همه ازش ناراضیم در واقع بزک شده‌ی همون شرکت مخابرات و اقمار دیگه‌اش هست و ما کاربران نهائی زیر چرخ رانت‌ها و اسم‌های صوری و بازار غیررقابتی و قیمت گران و کیفیت و سرعت پائین اینها داریم خرد میشیم و یه عده هم مشکل دعواهای کلان خودشون هستند. ما این وسط باید برای یه خدمات بنجل ماهی ۵۰ الی ۶۰ تومن هزینه کنیم واقعا انصاف نیست بعد اونوقت مهندس فیضی مدیر دولت قبلی واسه خودش پاداش صدملیونی توی مخابرات می‌گیره دو قورت و نیمش هم باقیه، احتمالا واسه اینکه ملت اینترنت بالای ۱۲۸ داشته باشند باید کارت دانشجوئی ارائه بدن مشکل اخلاقی/حرفه‌ای نداره چون توی روزمرگی روابط سطح بالا گم شده، ۵۰ تومن در ماه هم که چیزی نیست...

یاد این پست خودم افتام که «به اصطلاح شرکت‌ها خصوصی» در حال چاپیدنن...
من که مدتی از سرویس دیگه استفاده می‌کردم اما دوباره که برگشتم مکان فعلی به خاطر مشکل خط تلفن مبین‌نت رو شارژ کردم متاسفانه، بعد اومدم که از وضعیت عجیب سرعت دانلود شبانه و همینطور درخواست عجیب‌تر در صفحه‌ی مودم 192.168.1.1 که میخواست به سرویس کلود (جائي که بخشی از سرویس‌های سایت هست) وصل بشه!!! اونم وقتی اینترنت قطعه!! یعنی یه تغییراتی در firmware شاید دادن...نمیدونم اصلا حوصله‌ی بحث و پیگیری موضوع رو نداشتم....اومدم اینجا دیدم بعله، خبریه!!
بهرحال رفتم واسه ADSL اگرچه واسه نصبش یه کم دردسر خواهم داشت. اونجا توده‌ی ملت متصل هستن و خب سیاست‌گذاری در چاپش یه کم نرم‌تر و با اینرسی بیشتری صورت می‌گیره...

pcgamer
23-02-2014, 06:51
اگه کسی 2 تا 8 هنوزم گذاشته خبر بده کم کرده یا نه چون ممکنه طرح رو هنوز اجرا نکرده باشن چون اطلاع رسانیشون فقط تو سایت بوده اس ام اس نزدن

NINTENDO_DS
23-02-2014, 08:03
من تا 8 گذاشتم چیزی از حسابم کم نشد البته من تازه مشترک مبین نت شدم شاید این قانون واسه قدیمیها یا اوناییه که زیاد دانلود داشتن

NINTENDO_DS
23-02-2014, 08:15
الان یک ربع هم گذشته چیزی کم نشده
شاید زمانو کردن از سه تا 9 چون من از ساعت 2 نزاشتم دانلود

snsd32
23-02-2014, 09:27
ایشالا حضرت عباس تو کمرشون بزنه!!
دیگه شورشو در اوردن به خدا
منکه سه روز دیگه بیشتر از طرح فعلیم نمونده که تموم بشه
همین که تموم شد کاری که مدت ها دلم میخواستم انجام بدم رو انجام میدم!!!!!
یعنی میزنم مودممو تیکه تیکه اش میکنم...پدر سوخته ی دزد عوضی رو...به خدا هر وقت چشمم بهش میخوره حالت تهوع بهم دست میده..:n21:

DarkLord783
23-02-2014, 09:55
یعنی واقعا مبین نت از 3-7 شده مجانیش؟
من امروز یک عالمه دان کردم :n02:
عجب ادم هایی هستن چرا خبر نمیدن که مجانی اینطوری شده من عمرا این مبین نت رو نگه دارم میردم اسیا تک :n03::n28:

ehsanshz
23-02-2014, 11:54
من که شخصا خیلی برام مهمه که دانلود رایگان شبانه داشته باشم. بابا اینجوریفیلم نمیشه دانلود کرد. مثلا فرض کنید طرح 1024- 18 گیگ- 6ماهه یه طرح که از نظر قیمتتوجیه داره بخوای بگیری، اونوقت از 30 روز ماه فقط سه- چهار شب بزاری دانلود حجمت تموممیشه. حالا باید حجم اضافه بخری 10000 تومن. خدایش میرزه؟ اگه بگی نمی خوام هم مودمشوبال گردنت حالا بگرد که یکی زیر قیمت ازت بخره.

من زنگ زدم . گفتن "برای رفاه حال مشترکینیکه شب ها استفاده می کنن این کارو کردیم سرعت اون موقع ها خیلی کم میشه". آخهاگه سرعت مثلا 512 فروختی باید شبکه ات در تمام طول شبانه روز ظرفیت این سرعت رو داشتهباشه تازه اگه ساعت 2 کسی بیدار باشه. از اون گذشته ساعت رو کم کردین به خاطر رفاهحال مشترکین، محدودیت حجم به خاطر رفاه حال کیه شرکت یا مشترکین؟ بابا من هم جز مشترکینهستم.

osta_ali
23-02-2014, 11:57
اگه کسی 2 تا 8 هنوزم گذاشته خبر بده کم کرده یا نه چون ممکنه طرح رو هنوز اجرا نکرده باشن چون اطلاع رسانیشون فقط تو سایت بوده اس ام اس نزدن

منم دانلود کردم کم نکرده.نمیدونم قضیه چیه!

saeeddeeas
23-02-2014, 12:04
منم دانلود کردم کم نکرده.نمیدونم قضیه چیه!

دوستان فکر کنم چند ساعت بعد بروز میشه حجمتون،چند ساعت بعد نگاه کنید البته مودم رو روشن خاموش کنید

danielo
23-02-2014, 12:12
در care.mobinnet.ir
در قسمت تغییر و تمدید طرح هنوز این متن نوشته شده

راهنمای تغییر طرح

در هنگام خرید و یا تغییر طرح به نکات ذیل توجه بفرمایید :
ضریب اشتراک پیش‌فرض طرح‌های اشتراکی یک به چهار می‌باشد.
کلیه طرح های اشتراکی از ساعت ۲ تا ۸ صبح رایگان میباشند.

NINTENDO_DS
23-02-2014, 12:21
راست میگین حجم کم کرده
2.20 بود الان 1.8 شده من تا 8:15 استفاده کردم اون یک ربع هم یک فایل 50 مگی گرفتم
عجب نامردایین والا البته تو نامردی بازم به پای ایرانسل دزد نمیرسن

منم از فروردین adsl میگیرم خیال خودمو راحت میکنم

NINTENDO_DS
23-02-2014, 12:28
اینو الان تو سایتشون دیدم

در همه طرح‌ها، مصرف از ساعات ۳ تا ۷ صبح رایگان است.
پایین شرایط عمومی و خدمات

emproor
23-02-2014, 13:03
106 مگ ازم کم با اینکه شب از 3 تا 7 گذاشته بودم :n24: نمیدونم والله چه خبره خدا ازشون نگذره حجم دزدی هم باز هست

yuzarsiff
23-02-2014, 13:07
والله توی این یک ماه کمتر اینقدر چیزها از مبین‌نت دیده شده که این هم می‌تونه درست باشه. اول هم باورش سخت هست، ولی بعدش ماندگار می‌شه. مثل حذف نامحدودها و یا دو روز کم کردن از اکانتهای ماهیانه و آخری دو ساعت کم کردن از ساعت مجانی. به قول دوستان یا مازاد رو از حجم اصلی کم می‌کنه یا اینکه شبها اکانت تموم شده رو قطع می‌کنه. من که حدسم به اولی هست چون اینجوری بیشتر می‌تونه پول از مصرف‌کننده بکشه و بیشتر بهش فشار بیاره.

نه از حجم چیزی کم نمی کنه من پرسیدم از پشتیبانی .. گفت اون ساعات دیگه نمی تونید دانلود داشته باشید !

yuzarsiff
23-02-2014, 13:08
106 مگ ازم کم با اینکه شب از 3 تا 7 گذاشته بودم :n24: نمیدونم والله چه خبره خدا ازشون نگذره حجم دزدی هم باز هست

دوست عزیز 106 مگ رو از ساعت 22:41 حساب کرده فک نمی کنم مربوط به ساعات رایگان بشه یعنی شما قبل ساعات رایگان 106 مگ استفاده داشتی

emproor
23-02-2014, 13:16
نه ساعت ده مودم رو من روشن میکنم تمام برنامه به جز IDM هم تو فایروال گذاشتم بعدش هم میرم میخوابم :n02:
دیشب کلا 600 مگ دانلود داشتم شبانه

ninipc
23-02-2014, 13:18
نه از حجم چیزی کم نمی کنه من پرسیدم از پشتیبانی .. گفت اون ساعات دیگه نمی تونید دانلود داشته باشید !

این که بد هست چون اگه حجم تموم بشه و کار واجب هم داشته باشه دیگه شبها باید اینترنت دایال‌آپ یا سیم‌کارتی مصرف داشته باشیم. بدترش این هست که هنوز جایی هم معلوم نیست که طرف شبها چقدر مصرف کرده و چقدر مونده. اینجوری اگه بخوان نامردی کنن و حجم رو کم کنن که دستشون هم باز هست.

ninipc
23-02-2014, 13:20
دوست عزیز 106 مگ رو از ساعت 22:41 حساب کرده فک نمی کنم مربوط به ساعات رایگان بشه یعنی شما قبل ساعات رایگان 106 مگ استفاده داشتی

ایشون ۳ تا ۷ دانلود کرده ولی به نظر چون مودم رو ریستارت نکرده بودن یه بخش هم توی زمان اصلی افتاده و یه بخش توی ساعت مجانی.

emproor
23-02-2014, 13:24
ایشون ۳ تا ۷ دانلود کرده ولی به نظر چون مودم رو ریستارت نکرده بودن یه بخش هم توی زمان اصلی افتاده و یه بخش توی ساعت مجانی.

یعنی ساعت صبح باید بیدار باشیم مودم رو ریستارت کنیم اگه نکنیم حجم رو راحت میخورن

pcgamer
23-02-2014, 14:04
خخخخخ
دیگه همون فیلم جنگی هم نمیشه دان کنیم
اهنگ تتلو هم نمیتونیم،باید عکسای تتلو دان کنیم خخخخ:n08:

مودم 99 تومنی چیه؟:n04:

مثلا خواستن توی سبک خارجیا که میزنن 499 دلار...
تو روحشون

اینه که تو لینک گذاشتم البته شده119 تومن .فقط usb داره بازم خوبه لااقل ایرانسل6 ساعت شبانش استواره .بهتره 14 فروردین به بعد مودم رو بخریم که بدونیم ایرانسل شبانشو حذف نکرده باشه ...یوقت اونم میبینه مبین نت اینکارو کرده میکنه..شما هم بفکر باش 12 گیگ ماهیانه دانلود که ماله 1هفتتم تا دیروز نبوده! دلت خوشه ؟ :دی اونم 60 تومن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]انواع مودم

ادیت:البته 119 هزارو خورده ای .تا 5 ریال اخرشم نوشته :دی فکرکنم مدیر اون ایرانسل اشغال هم راننده تاکسی بوده قبلا ..قیمت گذاری هاشو طورو خدا مثلا323هزار455 تومنو 75 قرون

pcgamer
23-02-2014, 14:11
یعنی ساعت صبح باید بیدار باشیم مودم رو ریستارت کنیم اگه نکنیم حجم رو راحت میخورن

الان بحثی که مهمه اینه که شبانه محدود شده .دیگه رایگان نیست . نسبت به طرحی که میخری چند گیگ واسه شب داری.
یعنی دیگه ارزشی نداره که بخوایم راجب این موضوع حرف بزنیم . مثلا شما در ماه 4 شب میتونی رایگان دانلود کنی .دیگه این 4 شب رو هر طور میخوای میگذرونی . قرار نیست که هر شب بتونی دانلود کنی .مثلا کسی که طرح 6 ماه داشته برفرض30گیگ دانلود داره تو 2هفته تموم میشه. یعنی2 هفته شبانه رایگان در 6 ماه!
اینو گفتم چون بعضی ها به عمق فاجعه پی نبردن هنوز که هنوزه
شب هم 3:15 بزار تا 6:45 که از حجم روزانت کم نشه

NINTENDO_DS
23-02-2014, 14:28
اینه که تو لینک گذاشتم البته شده119 تومن .فقط usb داره بازم خوبه لااقل ایرانسل6 ساعت شبانش استواره .بهتره 14 فروردین به بعد مودم رو بخریم که بدونیم ایرانسل شبانشو حذف نکرده باشه ...یوقت اونم میبینه مبین نت اینکارو کرده میکنه..شما هم بفکر باش 12 گیگ ماهیانه دانلود که ماله 1هفتتم تا دیروز نبوده! دلت خوشه ؟ :دی اونم 60 تومن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]انواع مودم

ادیت:البته 119 هزارو خورده ای .تا 5 ریال اخرشم نوشته :دی فکرکنم مدیر اون ایرانسل اشغال هم راننده تاکسی بوده قبلا ..قیمت گذاری هاشو طورو خدا مثلا323هزار455 تومنو 75 قرون

مجانی ای که نتونی 500 مگ هم دانلود کنی سنار نمی ارزه من از ایرانسل اومدم مبین نت ایرانسل شدیدا سرعتو محدود میکنه طوری که شبانه سرعت دانلودت میرسه به 10 کیلوبایت عمرا با این سرعت بتونی تو ساعات رایگان 800 مگ تا 1 گیگ هم دانلود کنی

NINTENDO_DS
23-02-2014, 14:32
الان بحثی که مهمه اینه که شبانه محدود شده .دیگه رایگان نیست . نسبت به طرحی که میخری چند گیگ واسه شب داری.
یعنی دیگه ارزشی نداره که بخوایم راجب این موضوع حرف بزنیم . مثلا شما در ماه 4 شب میتونی رایگان دانلود کنی .دیگه این 4 شب رو هر طور میخوای میگذرونی . قرار نیست که هر شب بتونی دانلود کنی .مثلا کسی که طرح 6 ماه داشته برفرض30گیگ دانلود داره تو 2هفته تموم میشه. یعنی2 هفته شبانه رایگان در 6 ماه!
اینو گفتم چون بعضی ها به عمق فاجعه پی نبردن هنوز که هنوزه
شب هم 3:15 بزار تا 6:45 که از حجم روزانت کم نشه

چاره چیه؟اینا که هیچکدوم به حرف ما گوش نمیکنن فقط اگرم به اینترنت نیاز دارین یک کار میتونیم بکنیم یا از مبین نت استفاده نکنیم که نمیشه چون ما ده بیست نفرم نکنیم به جاییشون بر نمیخوره یا ترغیب کنیم اونایی که سرعت بالا دارن تغییر به 128 بدن شاید اونطوری شرکت ضرر بکنه

ولی خب اینو بسنجین تو این کشور مصرف کننده هیچ حقی در قبال پولی که میده و جنس میگیره نداره من ایده ای به نظرم نمیرسه حداقل کاری که حتما انجام میدم اینه که ایرانسلمو دیگه تمیدید نمیکنم

ninipc
23-02-2014, 14:36

وقتی قراره کامپیوتر و برنامه‌هایی مثل IDM رو برای تنظیم شبانه آماده کنید، یه مودم رو هم ریستارت کنید و بخوابید. کلاً طرف این مبین‌نت می‌رید کلاهتون رو دو دستی بچسبید که ورنداره. از این نظر خیلی شرکت بدسابقه و بدنامی هست. بجز همین یک گیگ مجانی که معلوم نشد برای چی داده تابحال که ازش خیری ندیده بودم و بابت اشتراکهاش هر چقدر پول می‌دادم، کمترش رو ازش می‌گرفتم و می‌گیرم.

pcgamer
23-02-2014, 14:39
مجانی ای که نتونی 500 مگ هم دانلود کنی سنار نمی ارزه من از ایرانسل اومدم مبین نت ایرانسل شدیدا سرعتو محدود میکنه طوری که شبانه سرعت دانلودت میرسه به 10 کیلوبایت عمرا با این سرعت بتونی تو ساعات رایگان 800 مگ تا 1 گیگ هم دانلود کنی

پس شبی 300 مگ مبین نت خوبه
من ی ساله مشترک مبین نتم شما تازه اومدی . سرعتو پینگتو الان انقدر خوب بستن که تبلیغ منفی نکنی بسردرد هاشم میرسی

ninipc
23-02-2014, 14:42
اخه داداش من پستهای اطلاعاتی زیاد میزارم از مبین فک نمیکردم کسی قبول نکنه ....

از یکی از اشناها که کار میکنه اطلاعات گرفتم

یه چیز دیگه هم اضافه کنم طرح های نامحدود از سال جدید اضافه میشه :دی

Sent from my iPad using Tapatalk HD

با وضعیت جدید دیگه شک دارم مبین‌نت بره طرف طرحهای نامحدود، اون هم وقتی که اینجور دانلود شبانه رو محدود و کمتر می‌کنه. ایشون هم دیگه بعد از این خبر، مطلب جدیدی نگفتن که ببینم مبین‌نت تا شب عید دیگه چه خوابهایی برامون دیده. به احتمال زیاد گروون کردن هم داریم چون هر سال شب عید گروون هم می‌کرد.

yuzarsiff
23-02-2014, 14:43
این که بد هست چون اگه حجم تموم بشه و کار واجب هم داشته باشه دیگه شبها باید اینترنت دایال‌آپ یا سیم‌کارتی مصرف داشته باشیم. بدترش این هست که هنوز جایی هم معلوم نیست که طرف شبها چقدر مصرف کرده و چقدر مونده. اینجوری اگه بخوان نامردی کنن و حجم رو کم کنن که دستشون هم باز هست.

خب منم همینو میگم .. یعنی دیگه تو ساعات رایگان ی سایت هم دیگه نمیشه باز کرد ! .. من بازم میگم چنین چیزی اجرا نمیشه ، سرعت رو شاید محدود کنند اما حجم رو نه ؛ چرا چون اجازه ندارند 5 ساعت اینترنت رو بگیرن ؛ داریم برای کل روز پول پرداخت می کنیم.
____
فعلا باید ببینیم شکایات به کجا میرسه ..

pcgamer
23-02-2014, 14:44
چاره چیه؟اینا که هیچکدوم به حرف ما گوش نمیکنن فقط اگرم به اینترنت نیاز دارین یک کار میتونیم بکنیم یا از مبین نت استفاده نکنیم که نمیشه چون ما ده بیست نفرم نکنیم به جاییشون بر نمیخوره یا ترغیب کنیم اونایی که سرعت بالا دارن تغییر به 128 بدن شاید اونطوری شرکت ضرر بکنه

ولی خب اینو بسنجین تو این کشور مصرف کننده هیچ حقی در قبال پولی که میده و جنس میگیره نداره من ایده ای به نظرم نمیرسه حداقل کاری که حتما انجام میدم اینه که ایرانسلمو دیگه تمیدید نمیکنم

من قبلا هم گفتم من فقط واسه دانلود موزیک و فیلم اینترنت میگیرم .این طرحمم ماه دیگه تموم میشه بعید میدونم تمدید کنم شما ها تمدید کنین اگه با 60 تومن هزینه و 12 گیگ شبانه براتون صرف داره و کل فیلم ها و کلیپ هاتون 12 گیگ میشه .

ninipc
23-02-2014, 14:51
شنیدین می‌گن آفتابه لگن هفت دست، شام و نهار هیچی؟ مبین‌نت هم اینجوری شده. توی وبلاگش تا می‌تونه برای خودش نوشابه باز می‌کنه و جایزه‌های خوشگلش رو به رخ می‌کشه. ولی موندم این شرکت بدقول و دروغگو چطور می‌تونه این جایزه‌ها رو بگیره؟!؟ بخصوص که می‌گه ایزو هم داره. این هم لیست بلندبالای تعریف از خودش:

pcgamer
23-02-2014, 14:53
خب منم همینو میگم .. یعنی دیگه تو ساعات رایگان ی سایت هم دیگه نمیشه باز کرد ! .. من بازم میگم چنین چیزی اجرا نمیشه ، سرعت رو شاید محدود کنند اما حجم رو نه ؛ چرا چون اجازه ندارند 5 ساعت اینترنت رو بگیرن ؛ داریم برای کل روز پول پرداخت می کنیم.
____

پس چرا باید صحبت از محدود کردن حجم شبانه تو سایت بکنن ؟

الان نت مخابرات همینطوره 24 ساعتش پولی هست ! شبانه نداره ... فقط حیف پول مودمی که به مبین نت دادیم

ninipc
23-02-2014, 14:53
من قبلا هم گفتم من فقط واسه دانلود موزیک و فیلم اینترنت میگیرم .این طرحمم ماه دیگه تموم میشه بعید میدونم تمدید کنم شما ها تمدید کنین اگه با 60 تومن هزینه و 12 گیگ شبانه براتون صرف داره و کل فیلم ها و کلیپ هاتون 12 گیگ میشه .

من که منتظر بودم نسخه اصل سه بعدی هابیت ۲ بیاد و دانلودش کنم. ولی فکر کنم بالای ۱۰ گیگ بشه و اینجوری مصرف چند ماه شبانه‌ام رو فقط باید پای یک فیلم بذارم که دیگه نمی‌صرفه.

pcgamer
23-02-2014, 14:59
جوک سال : ))))))))))))))))))))))
سه نشان بین‌المللی دیگر در کلکسیون افتخارات مبین‌نت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بین مللی !!
قیافه هارو مرده انگار ابدارچیه لوح افتخارو مثل سینی چای گرفته اون یارو اون بالارو !!! حروم خورا اینان ؟؟

yuzarsiff
23-02-2014, 15:04
پس چرا باید صحبت از محدود کردن حجم شبانه تو سایت بکنن ؟

الان نت مخابرات همینطوره 24 ساعتش پولی هست ! شبانه نداره ... فقط حیف پول مودمی که به مبین نت دادیم

مخابرات 24 ساعت پولی هست اما هیچ وقت ساعات مشخصی نتت رو قطع نمی کنند به بهانه ی دانلود بیش از حد !
دقت کنید این خبر فقط تو وبلاگ اومده ... تو سایت اصلی فقط گفته 3 تا 7 صبح .. این فقط نوعی اولتیماتوم هست به مشترکین پر مصرف که کم دانلود کنید که به قول خودش پهنای باند تعدیل بشه و همه سرعت یکسان داشته باشند .

hamijoon
23-02-2014, 15:11
با وضعیت جدید دیگه شک دارم مبین‌نت بره طرف طرحهای نامحدود، اون هم وقتی که اینجور دانلود شبانه رو محدود و کمتر می‌کنه. ایشون هم دیگه بعد از این خبر، مطلب جدیدی نگفتن که ببینم مبین‌نت تا شب عید دیگه چه خوابهایی برامون دیده. به احتمال زیاد گروون کردن هم داریم چون هر سال شب عید گروون هم می‌کرد.

چيزي كه اطلاع دادن اين بوده كه قراره طرح هاي نامحدود از سال جديد اضافه بشه . خبر جديد ديگه اي ندارم .

مطمئن باشين خبر ديگه اي بشه بلافاصله اطلاع ميدم بهتون

Joaquin
23-02-2014, 15:12
جواب پشتیبانی مبین نت به شکایت:

مشترک گرامی
با سلام و احترام

به استحضار می رساند طرح ها با توجه به نیاز اکثر مشترکین ایجاد شده و نحوه محاسبه قیمت طرح ها و یا هر نوع خدمات دیگر در شرکت مبین نت توسط تیم مدیریتی و تحقیقاتی موجود در بازاریابی انجام پذیرفته و مورد تایید مدیران ارشد سازمان نیز می باشد.
اما در این راستا نیز نظرات، پیشنهادات و رضایت مشترکین در الویت این تصمیم گیری قرار دارد.
ضمن تشکر و قدردانی از ارتباط شما، نظرات شما به واحد مربوطه ارجاع خواهد گردید.

با آرزوی موفقیت روز افزون
کارشناس پشتیبانی مشترکین انبوه

pcgamer
23-02-2014, 15:24
نامحدوداش که افضاحه! درحددایال اپ وبرفرض اضافه شه ضریب اشتراکش 1 به 10 هست ولی شبانمون 1به 4 بود. چون طرحمون محدود بود

من که منتظر بودم نسخه اصل سه بعدی هابیت ۲ بیاد و دانلودش کنم. ولی فکر کنم بالای ۱۰ گیگ بشه و اینجوری مصرف چند ماه شبانه‌ام رو فقط باید پای یک فیلم بذارم که دیگه نمی‌صرفه.
مگه این 11 گیگی که من دانلود کردم فیک هست؟؟؟ من راجب گراویتی منبع معتبر دارم که نسخه های فعلی فیک هست حتی 30 گیگیش تبدیل شده به 3 بعدی ! با یک برنام تبدیلی جدیدا این کارو میکنن .گراویتی نسخه اصلیش 25فبریه تازه رو بلوری میاد بیرون که تا 27 تم رو نت نسخه اصلی سه بعدیش میاد . حالا هابیت امیدوارم فیک دانلود نکرده باشم :(

جواب پشتیبانی مبین نت به شکایت:

مشترک گرامی
با سلام و احترام

به استحضار می رساند طرح ها با توجه به نیاز اکثر مشترکین ایجاد شده و نحوه محاسبه قیمت طرح ها و یا هر نوع خدمات دیگر در شرکت مبین نت توسط تیم مدیریتی و تحقیقاتی موجود در بازاریابی انجام پذیرفته و مورد تایید مدیران ارشد سازمان نیز می باشد.
اما در این راستا نیز نظرات، پیشنهادات و رضایت مشترکین در الویت این تصمیم گیری قرار دارد.

سلام چی نوشته بودین؟ و این جواب توکامنت صفحه مشترکین اومده؟؟ واس من چیزی نیومده! جوابشون به شما بی ربطه مربوط به حذف شبانه و کم شدن ساعت شب نیست....

pcgamer
23-02-2014, 15:41
____

رسما اعلام کردن ! تو پیغام ها صفحه مشترکینتون برید برای من الان اومد نوشته
به منظور توزیع عادلانه‌ و متعادل پهنای باند بین مشترکین گرامی، به اطلاع می‌رسانیم: 1- از ابتدای اسفند ماه، بازه‌ی زمانی استفاده‌ی رایگان شبانه از اینترنت پرسرعت وایمکس مبین‌نت، از ساعت 3 تا 7 بامداد تعیین شده است. 2- هم‌چنین مشترکین می‌توانند با توجه به طرح انتخابی و فعلی خود، در مدت زمان فعال‌ بودن طرح‌شان، تنها به میزان دو برابر حجم طرح خريداري شده، از حجم رایگان در ساعات شبانه استفاده نمایند.
بی شرف تر مبین نت خودشه :n27:
حالا خنده دار تر اینکه هر کسی به این ذلت تن بده و تمدید کنه وقتی مثلا حجم شبانه طرح 6 ماهش تموم شد دیگه با خرید حجم اضافه شبانش تمدید نمیشه .یعنی باید بره طرح جدید بخره :n29:
ادیت :
من امروز صبح ۵۰ مگ از ۷:۱۰ تا ۷:۳۰ انجام دادم الان تاریخ ثبت گزارشم اپدیت شد رو نگاه کردم اصلا ثبت نشده !! کلا این ساعت ثبت نمیشه .یعنی تا 7 صبح ثبت شده و مجدد از 9 صبح به بعد ثبت شده فکر کنم اگه تا 9 هم میزاشتم کم نمیشد یکی از اعضا هم تو پست های قبل ی چیزی نوشته بود
طرحشون هنوز مرحله اجرا نرسیده !
من امشب ۲ تا ۸ میزارم یوقت می بینین تا عید اجرا نشد شما هم بزارید نهایتش ۲-۳ تومن از دست میدید و دیگه از فرداش نمیزارید .

pcgamer
23-02-2014, 15:52
من تو سایت تنظیم مقررات شکایات که میرم
قسمتی که نوشته پیگیری کد شکایت . کد پیگیریم رو میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته .چرا ؟
من یک کد پیگیری و یک کد ارجاع رو گوشیم یادداشت کردم .که کد پیگیری 6 رقمی هست همینه ؟ شک دارم که این کد ماله دانشگاه جایی باشه ممنون میشم دوستان که شکایت کردن جواب بدن

yuzarsiff
23-02-2014, 16:49
دوستان نا امید نشید .. اگه بگید کاری نمیشه کرد و باید قبول کرد و این حرفا پس فردا بدتر این سرمون میارن .. خواهشا خواهشا خواهشا از هر طریقی می تونید اعتراض کنید .. من امروز فردا هم ی پیج تو فیس میزنم
الان تازه ماییم ک اطلاع داریم از این موضوع .. اگه واقعا این سیستم اعمال بشه و افرادی بی اطلاع دانلود شبانه به مقدار دلخواه داشته باشند وقتی ببینند دیگه نمی تونند دانلود کنند تماس مییگرن پشتیبانی و اون موقع سیل اعتراضات بیشتر بالا میگیره.

Joaquin
23-02-2014, 17:11
من تو سایت تنظیم مقررات شکایات که میرم
قسمتی که نوشته پیگیری کد شکایت . کد پیگیریم رو میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته .چرا ؟
من یک کد پیگیری و یک کد ارجاع رو گوشیم یادداشت کردم .که کد پیگیری 6 رقمی هست همینه ؟ شک دارم که این کد ماله دانشگاه جایی باشه ممنون میشم دوستان که شکایت کردن جواب بدن
کد پیگیری برای من 10 رقمیه و از حروف انگلیسی و عدد تشکیل شده و وقتی واردش میکنم میگه که شکایت شما در حال پیگیریه

Joaquin
23-02-2014, 17:14
سلام چی نوشته بودین؟ و این جواب توکامنت صفحه مشترکین اومده؟؟ واس من چیزی نیومده! جوابشون به شما بی ربطه مربوط به حذف شبانه و کم شدن ساعت شب نیست....
دیروز از طریق قسمت صدای مشتری شکایت کردم و این جوابش بود. این متن زیر ایمیل کامل متن شکایت و جواب اون هاست:

توضیحات فعالیت:
سلام از خدا بترسید. دزدی فقط به بالا رفتن از دیوار خونه مردم نمیگن. این کار شما از دزدی هم بدتره. چرا؟ چون دزدی اسمش روشه ولی شما اسم کارتون دزدی نیست ولی عملا کاری بجز اون انجام نمیدید. طرح ها رو که کم کردید. نامحدود رو برداشتید. ساعت رایگان رو کم کردید. حالا حجمش رو هم محدود کردید؟؟ خوب کلا بیاید جمش کنید دیگه... 200 تومن پول دادم مودم خریدم. بیاید این رو از من بخرید که من راحت بشم. یا این که ساعت رایگان رو وضعش رو مثل گذشته کنید.

آخرین وضعیت فعالیت:
در دست بررسی لایه یک

توضیحات:
مشترک گرامی
با سلام و احترام

خالقی

** برای پاسخ به کاربر عملیات، به همین ایمیل پاسخ دهید. **

mehr1362
23-02-2014, 17:23
عجب بدبختی نداریم !!!

من 6 ماهه دو مگ گرفتم الان 130 روز باقی مونده دارم و 9 گیگ حجم .
یعنی دیگه تا اخر این 130 روز میتونم فقط 30 گیگ دانلود کنم؟ ( دو برابر 15 گیگ 6 ماهه )

من اینطوری متوجه شدم !

تکلیف اینهمه پولی که دادیم چی میشه؟ 175 تومن پول دادم برای 6 ماه

به خدا زنگ میزنم تا میتونم فحش میدم به اینا ، زورگیریه ؟

مملکتی که شاه دزداش ول میتابه ، اینطوری هم راحت عین آب خوردن از ما میدزدن .

mehr1362
23-02-2014, 17:34
دوستان درباره این تناقض نظرتون چیه ؟
در این لینک :
گفته 3 تا 7 رایگان هست ولی نگفته محدودیت حجم داره شبانه اما در این لینک :

ظاهرا گفته مثلا من که 6 ماهه دو مگ گرفتم با 15 گیگ حجم ، الان در شبانه رایگان فقط 30 گیگ میتونم مصرف کنم !

من اینطوری متوجه شدم ، نظر بدین:n28:

--------------------------------------------------

خداوکیلی اگه این طرح رو پیاده کردن دیگه از مبین نت اینترنت نگیرید .
من 10 ساله کاربر اینترنتم ، 8 سال دیال آپ بودم ، 2 سال gprs ، الان 4 ماهه اومدم مبین نت گرفتم.

من میرم دوباره سراغ gprs ، ولی الان زورم میاد دارن راحت پول من رو میخورن.
اینکارو کنن زنگ میزنم هر چی تو دهنمه بارشون میکنم !!!!

mehr1362
23-02-2014, 18:23
یه نکته دیگه :
به فرض که شبانه رایگان دو برابر حجم طرح خریداری شده باشه ، از کجا بفهمیمم چقدر ازون شبانه مصرف شده ؟!
تا الان که فقط مثل سابق مصرف روزانه رو میشه دید !

من یکساعت هست خبر دار شدم و توی 4 شب گذشته حدود 9 گیگ دانلود زدم از 2 تا 8 صبح ، ولی از حجم روزانه کم نشده.

من از الان این پی رو به تنم مالیدم که 175 تومن پول طرح 6 ماهه با 170 تومن پول مودم ( که از یه نفر دیگه خریدم ) ، دود شد رفت هوا !

اعصابم بد جور به هم ریخته ، من برای 6 ماه شبانه 2 تا 8 پول دادم نه برای 3 تا 7 و این مدل شبانه !

الان با زمانی که راهزن ها سر گردنه ملت رو لخت میکردن فرقی نکرده ، فقط الان به جای عبا کت و شلوار تنشون هست و به جای سبیل سه تیغ کردن ، دزدیشون شیک و مدرن شده ، اون هم تو مملکتی که ادعا داره بهترین دین دنیا رو داره و بهترین قوانین رو !

pcgamer
23-02-2014, 18:35
دوستان درباره این تناقض نظرتون چیه ؟
در این لینک :
گفته 3 تا 7 رایگان هست ولی نگفته محدودیت حجم داره شبانه اما در این لینک :

ظاهرا گفته مثلا من که 6 ماهه دو مگ گرفتم با 15 گیگ حجم ، الان در شبانه رایگان فقط 30 گیگ میتونم مصرف کنم !

من اینطوری متوجه شدم ، نظر بدین:n28:

--------------------------------------------------

خداوکیلی اگه این طرح رو پیاده کردن دیگه از مبین نت اینترنت نگیرید .
من 10 ساله کاربر اینترنتم ، 8 سال دیال آپ بودم ، 2 سال gprs ، الان 4 ماهه اومدم مبین نت گرفتم.

من میرم دوباره سراغ gprs ، ولی الان زورم میاد دارن راحت پول من رو میخورن.
اینکارو کنن زنگ میزنم هر چی تو دهنمه بارشون میکنم !!!!
بله متاسفانه درست متوجه شدید من همون روز که خود مبین نت اعلام کرد دیگه مطمئن شدیم خبر راسته قاطی کردم زنگ زدم اوپراتور

کد پیگیری برای من 10 رقمیه و از حروف انگلیسی و عدد تشکیل شده و وقتی واردش میکنم میگه که شکایت شما در حال پیگیریه

من کد پیگیریم رو گم کردم چیکار کنم ؟راهی نیست پیداش کنم یا باید از نو بنویسم؟ انقدر عصابم خورد بود یادم رفت یادداشت کنم.
ادیت : یک شکایت جدید نوشتم .تازه فهمیدم کد رهگیری رو SMS کرده بود من فکر کردم گم کردم .طوری نیست هرچقدر از این مبین نت بی شرف شکایت بشه کمشه

pcgamer
23-02-2014, 18:42
یه نکته دیگه :
به فرض که شبانه رایگان دو برابر حجم طرح خریداری شده باشه ، از کجا بفهمیمم چقدر ازون شبانه مصرف شده ؟!

من یکساعت هست خبر دار شدم و توی 4 شب گذشته حدود 9 گیگ دانلود زدم از 2 تا 8 صبح ، ولی از حجم روزانه کم نشده.

من از الان این پی رو به تنم مالیدم که 175 تومن پول طرح 6 ماهه با 170 تومن پول مودم ( که از یه نفر دیگه خریدم ) ، دود شد رفت هوا !

اعصابم بد جور به هم ریخته ، من برای 6 ماه شبانه 2 تا 8 پول دادم نه برای 3 تا 7 و این مدل شبانه !

الان با زمانی که راهزن ها سر گردنه ملت رو لخت میکردن فرقی نکرده ، فقط الان به جای عبا کت و شلوار تنشون هست و به جای سبیل سه تیغ کردن ، دزدیشون شیک و مدرن شده ، اون هم تو مملکتی که ادعا داره بهترین دین دنیا رو داره و بهترین قوانین رو !
تو این صفحه شکایت کنید .بله کاملا دود شد رفت هوا .سه تیغ هم نیستن :n02: تو وبلاگ مبین نت برید نوشتن که مقام بین المملی و جازه تو کل دنیا گرفتن :n04: عکس هم انداختن یک اخوند هم تو عکس دیده میشه .ابدارچیشونم مدال گرفته حتی! یعنی اینا چقدر کار درستن ایشالا که مبارکشون باشه

ninipc
23-02-2014, 18:46
دوستان نا امید نشید .. اگه بگید کاری نمیشه کرد و باید قبول کرد و این حرفا پس فردا بدتر این سرمون میارن .. خواهشا خواهشا خواهشا از هر طریقی می تونید اعتراض کنید .. من امروز فردا هم ی پیج تو فیس میزنم
الان تازه ماییم ک اطلاع داریم از این موضوع .. اگه واقعا این سیستم اعمال بشه و افرادی بی اطلاع دانلود شبانه به مقدار دلخواه داشته باشند وقتی ببینند دیگه نمی تونند دانلود کنند تماس مییگرن پشتیبانی و اون موقع سیل اعتراضات بیشتر بالا میگیره.

پر کردن نظرسنجی توی بخش مشترکین رو هم انجام بدین،‌البته اگه قبلاً پر نکردین. همین که ببینن چقدر دوستشون داریم دیگه توی وبلاگشون کمتر برای خودشون نوشابه باز می‌کنن. معرفی وضعیت واقعی شرکت به دوستان و آشنایان هم خوبه. اینجوری بره جلو یه مدت بعد فقط خودش می‌مونه و سازمانهایی که براش مهمتر هستن. دیدم که مبین‌نت روی بخش وایمکس سیار و مودمهای جیبی خیلی تبلیغ کرده و براش حساب باز کرده. وقتی ببینه با کار خودش مشتریهاش فرار کردن، شاید یه تکونی به خودش بده.
چند وقت پیش با یکی از کسانی که توی این تاپیک فعال بود سر همین قضیه ساعات مجانی و اینکه توی قرارداد هست یا نه بحثی بود. همون موقع هم گفتم که دشمن شماره یک مبین‌نت خودش هست که داره اینجور نامردانه با مشتریهاش رفتار می‌کنه.

ninipc
23-02-2014, 18:49
یه نکته دیگه :

این مشکلی هست که با وجود سوپرکارشناسهای فنی مبین‌نت حالا حالا هم درست نمی‌شه. دیده باشین بخش مشترکین رو هنوز می‌زنه بتا و بعد از این همه سال نتونستن یه صفحه مشترکین درست و سالم و بدون نقص بنویسن که به روز آپدیت بشه و اطلاعات ماه قبل رو نشون نده. البته این احتمال هم هست که عمداً اینجوری نگه داشتن که توی آب گل‌آلود صفحه مشترکین کسی نفهمه که دقیق چقدر مصرف کرده و چقدر ازش کم شده.
با این وضعیت فهمیدن این که چقدر از اون دو برابر شبانه مصرف شده هم روی هوا هست.

mehr1362
23-02-2014, 20:38
تو این صفحه شکایت کنید .بله کاملا دود شد رفت هوا .سه تیغ هم نیستن :n02: تو وبلاگ مبین نت برید نوشتن که مقام بین المملی و جازه تو کل دنیا گرفتن :n04: عکس هم انداختن یک اخوند هم تو عکس دیده میشه .ابدارچیشونم مدال گرفته حتی! یعنی اینا چقدر کار درستن ایشالا که مبارکشون باشه

اقا من فرم شکایت رو پر کردم ولی بعد از زدن ارسال شکایت فقط دایره میچرخه وسط صفحه و خود صفحه عوض نمیشه یا پیامی بده که ارسال شده ، الان ثبت شده یا نه؟

zxzxcvcv
23-02-2014, 21:14
اقا من فرم شکایت رو پر کردم ولی بعد از زدن ارسال شکایت فقط دایره میچرخه وسط صفحه و خود صفحه عوض نمیشه یا پیامی بده که ارسال شده ، الان ثبت شده یا نه؟
اگه اس ام اس یا ایمیلی براتون ارسال شده یعنی ثبت شده.از یک مرورگر دیگه استفاده کنید ممکنه مشکل رفع بشه

pcgamer
23-02-2014, 22:19

ماله اینه که خیلی طولش دادی منم همینجوری شدم کل صفحه رو کامل ببند از اول برو تو سایت و فورم ها بنویس .متن رو از قبل اماده کن و کپی پیست کن .
وقتی ارسال رو بزنی سریع میره تو یک صفحه و کد پیگیری بت میده و اس ام اس برات میاد.

yuzarsiff
24-02-2014, 00:08
پر کردن نظرسنجی توی بخش مشترکین رو هم انجام بدین،‌البته اگه قبلاً پر نکردین. همین که ببینن چقدر دوستشون داریم دیگه توی وبلاگشون کمتر برای خودشون نوشابه باز می‌کنن. معرفی وضعیت واقعی شرکت به دوستان و آشنایان هم خوبه. اینجوری بره جلو یه مدت بعد فقط خودش می‌مونه و سازمانهایی که براش مهمتر هستن. دیدم که مبین‌نت روی بخش وایمکس سیار و مودمهای جیبی خیلی تبلیغ کرده و براش حساب باز کرده. وقتی ببینه با کار خودش مشتریهاش فرار کردن، شاید یه تکونی به خودش بده.
چند وقت پیش با یکی از کسانی که توی این تاپیک فعال بود سر همین قضیه ساعات مجانی و اینکه توی قرارداد هست یا نه بحثی بود. همون موقع هم گفتم که دشمن شماره یک مبین‌نت خودش هست که داره اینجور نامردانه با مشتریهاش رفتار می‌کنه.

میدونید جالب ترین قسمت ماجرا شعار مشتری مداری مبین نت هست ! این دیگه خیلی آدمو می سوزونه ..
حتی اگه اعتراضاتمون هیچ فایده ای نداشته باشه حداقلش اینه که اعتراضمون رو انجام دادیم و مبین نت پیش خودش نمیگه آفرین چ مشترکین خوبی هر بلایی خواستم سرشون میارم جیک هم نمیزنن ! اینجوری پیش بره پرروتر میشه و ب جایی میرسه ک میگه شما کلا باید ماهیانه هزینه طرحتونو بدید ولی حق ندارید از نت استفاده کنید ! :دی
من فردا تماس میگیرم با تنظیم مقررات ببینم تلفنی چی میگن و چکار می تونیم بکنیم.

ahad_judo
24-02-2014, 00:13
بهترین کار همون کوچ از اشغال نت به یه isp دیگه هست.
شورشو دراوردن دزدهای سر گردنه.

ahad_judo
24-02-2014, 00:25
جوک سال : ))))))))))))))))))))))
سه نشان بین‌المللی دیگر در کلکسیون افتخارات مبین‌نت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بین مللی !!
قیافه هارو مرده انگار ابدارچیه لوح افتخارو مثل سینی چای گرفته اون یارو اون بالارو !!! حروم خورا اینان ؟؟
دوست عزیز این نشانه های ایزو همش برای مدیریت هست و از کیفیت سروریس دهی نتیجه نمیشه.
شما همین نماینده ایزو رو بیار اگر من برات نشان ایزوی شخصی نگرفتم...
رفیقم تو بستنی ... کار میکرد بعنوان کارشناس فنی.میگفت یه پولی میذاشتن کف دست اون یارو خارجی با یه فرش و ... یه ایزو میگرفتن.

amirmohammad_49
24-02-2014, 00:27
واقعا مزخرفترین سرویس دهنده اینترنت تو کل ایران، من خونمون یه طوری بود که به خاطر نوساز بودن منطقه و نبود تجهیزات مخابراتی مجبور به استفاده از مبین نت شدم ولی اینقدر تون این مدت از دست دزدیها و سرویس افتضاحشون اعصاب خوردی داشتم که مجبور شدم خدود 500 هزینه کنم و تجهیزات وایرلس راه بندازم،
یه مدت که خیلی سریع حجم اینترنتم کم میشد باهاشون تماس گرفتم و گقتم فک کنم دانلود شبانتون داره از حجم روزانه من کم میکنه، کارشناس!!! محترم هم فرمودن شما جهت اطمینان شبها ساعت 2 بیدار بشین مودمو خاموش و روشن کنین!!!!!!:n19:
خدایی دوستان هرکس براش امکانش هست سرویس اینترتشو از این شرکت مزخرف تغییر بده

pcgamer
24-02-2014, 00:38
بهترین کار همون کوچ از اشغال نت به یه isp دیگه هست.
شورشو دراوردن دزدهای سر گردنه.

من و خیلی های دیگه مجبوریم هیچ isp بجز وایمکس مبین نت و ایرانسل برای من که وجود نداره .

ninipc
24-02-2014, 01:13
من و خیلی های دیگه مجبوریم هیچ isp بجز وایمکس مبین نت و ایرانسل برای من که وجود نداره .

متاسفانه همین انحصار و اجباری سراغش رفتن باعث شده که اینجور به مشتری و حقوقش بی‌توجه باشه.

mehr1362
24-02-2014, 01:23

به نظر من خیلی هم اجباری نیست.

من اگه تو 4 ماه باقی مونده از طرحم حالت قبلی باشه نکهش میدارم بعدا مودم رو 100 تومن میفروشم.
اگرم از الان اجرا کنه با همین طرح روش میفروشم میرم همون gprs میگیرم.

پول ریختن تو جیب این دزدها اول حیانت به خودمون بعد خیانت به دیگرانه .

ahad_judo
24-02-2014, 02:14
ماشالا مشکل یکی دو تا هم نیست.میدونی چرا؟
چون مخابرات به خودش زحمت نمیده تا همه بتونن از امکانات adsl استفاده کنن.
شده جریان ریل قطار ساختناشون که 50 سال طول میکشه.اینا هم تا سیستم مخابراتیشون درست بشه فکر کنم ما پیر بشیم دیگه.
من که به زودی این مودم رو میفروشم و میرم adsl میگیرم.
بخدا داره به شعورم توهین میشه.
برای شما هم فکر کنم مخابرات(اسیاتک) وایرلس بده.یه سوالی بپرس.

alichoopa
24-02-2014, 02:20
دوستان فک کنم هنوز شبانه رو کم نکردن!!

danielo
24-02-2014, 02:58
بدبختی من هم این هست که فقط این2 گزینه را دارم.

1:مبین نت
2:شاتل
شاتل که از قبل دزدیش مشخص شد و محدود میکنه .مبین نت هم که شروع کرد به محدود کردن

osta_ali
24-02-2014, 11:43

اره من دارم استفاده میکنم.
امیدوارم یک هو نزنه همو رو کم کنه!

mehr1362
24-02-2014, 12:25

کلا تو مملکت ما رویه کار همین بوده و هست ، اول ذهن مخاطب یا بهتر بگم ملت رو آماده پذیرش اتفاقی بد میکنند بعدا آروم آروم ...
به تجربه دیدم هر چیزی حرفش رو زدن حتی در حد شایعه ، اگه به ضرر مردم بودم نهایتا اجرایی کردن.
دیر یا زود اینکارو میکنن ، سوال اینجاست اونایی که مثل من چند ماهه طرح گرفتن و پول برای چیز دیگری دادند الان تکلیفشون چی میشه !
اگه یکماهه طرح داشتم اصلا غصه نمیخورم ، میرفتم یه راست سراغ gprs.
ولی اونجای کار زور داره که 175 دادم برای اینکه شبانه دانلود کنم ! هنوز بیش از 4 ماه طرح رو دارم که یه کلاه گشاد سرم گذاشتن.

ashkan_b_boy
24-02-2014, 12:35
شما نگران 4 ماهی من نگران 11 ماه باقی مونده هستم که نمیدونم چطور میتونم کلا تو یک سال آینده 50 گیگ فقط دانلود داشته باشم!از روی اجبار تنها انتخواب واسم همین مبین نت بود و adsl نمیتونستم بگیرم الان با این وضعت نمیدونم چطور میشه ادامه داد 435 هزار تومن هم پول دادم پای این اشغال

mehr1362
24-02-2014, 12:48
شما نگران 4 ماهی من نگران 11 ماه باقی مونده هستم که نمیدونم چطور میتونم کلا تو یک سال آینده 50 گیگ فقط دانلود داشته باشم!از روی اجبار تنها انتخواب واسم همین مبین نت بود و adsl نمیتونستم بگیرم الان با این وضعت نمیدونم چطور میشه ادامه داد 435 هزار تومن هم پول دادم پای این اشغال

داداش منم خیلی کمتر شما ندادم ، 170 تومن مودم + 175 تومن طرح 6 ماهه ، دو ماهی هم رو که ماهانه شارژ کردم حساب نکردم هنوز .

من هم شکایت خودم رو ثبت کردم ، هر چند فکر نمیکنم فرقی کنه ولی حداقل بزار یه صدایی کرده باشیم.
هی زدن تو سرمون مثل بره ، صدامون در نیومده ، اینه که میگن عجب مردم خوبی هستن اینا !
دوستانی که داخل فروم های دیگه فعال هستند لطفا لینک شکایت رو منتشر کنند .

yuzarsiff
24-02-2014, 13:04
دوستان این دو شماره رو داشته باشید
دفتر نظارت بر سرويس هاي فناوري اطلاعات : 8812676, 88112584
من امروز دیر تماس گرفتم مث اینکه الان کسی نیست .. فردا اگه اول وقت تونستید تماس بگیرید

pcgamer
24-02-2014, 15:35

شما رو که رسما دیگه نابود کرد :n04: من دقیقا بر عکس شما هستم یعنی 11 ماه دانلود کردم 1 ماهش مونده حالم بد جوری گرفته ! دیگه وای بحال شما .من واقعا تمام تلاشم رو کردم هر جایی شد زنگ زدم شکایت هم پر کردم و تا تونستم اطلاع رسانی کردم شما هم باید اطلاع رسانی کنی و لینک بدی برن حقشون رو بگیرن .خیلی ها نمیدونن میشه شکایت کرد و واقعا حق شما نیست چون شما بخاطر دانلود رایگان 2تا8 رفتی طرح رو خریدی . یعنی کلاه برداری هست دیگه یا بهتر بگم دزدی چون برفرض شما تو این یک سال میتونستی حدود 700 گیگ دانلود کنی الان شده 50 گیگ . دقیق حساب نکردم ولی تو همین مایه میشه

ehsanshz
24-02-2014, 17:38
بالاخره یک سایت خبری حاضر شد این خبر رو منتشر کنه :

همه باید تا می تونیم راجع به این موضوع اطلاع رسانی کنیم. باید جوری بشه که کسی سراغ مبین نت نره و حداقل بقیه تویه باتلاق مبین نت گرفتار نشن.

ninipc
24-02-2014, 17:56
شما رو که رسما دیگه نابود کرد :n04: من دقیقا بر عکس شما هستم یعنی 11 ماه دانلود کردم 1 ماهش مونده حالم بد جوری گرفته ! دیگه وای بحال شما .من واقعا تمام تلاشم رو کردم هر جایی شد زنگ زدم شکایت هم پر کردم و تا تونستم اطلاع رسانی کردم شما هم باید اطلاع رسانی کنی و لینک بدی برن حقشون رو بگیرن .خیلی ها نمیدونن میشه شکایت کرد و واقعا حق شما نیست چون شما بخاطر دانلود رایگان 2تا8 رفتی طرح رو خریدی . یعنی کلاه برداری هست دیگه یا بهتر بگم دزدی چون برفرض شما تو این یک سال میتونستی حدود 700 گیگ دانلود کنی الان شده 50 گیگ . دقیق حساب نکردم ولی تو همین مایه میشه

اینجا کسی نیست اشتراک دو ساله رو تازه گرفته باشه؟ جدی می‌خوام ببینم الان وضعیت حس و حالش چطوره؟ توی ایران اکانت اینترنت بیشتر از ۶ ماه گرفتن ریسک هست، چون اصلاً به شرکتهای اینترنتی نمی‌شه اعتماد کرد.

yuzarsiff
24-02-2014, 20:25
بالاخره یک سایت خبری حاضر شد این خبر رو منتشر کنه :

همه باید تا می تونیم راجع به این موضوع اطلاع رسانی کنیم. باید جوری بشه که کسی سراغ مبین نت نره و حداقل بقیه تویه باتلاق مبین نت گرفتار نشن.

ایول خیلی خوب شد .. اگه کاری کنیم سایت های خبری دیگه هم این موضوع رو نشر بدهند خیلی عالی میشه ... اگه کسی آشنایی چیزی سراغ داره لطفا این کارو انجام بده خیلی تاثیر داره.

ehsanshz
24-02-2014, 21:30
دزدی های مبین نت که حد و حصر نداره !!!

اینترنت یک ماهه گرفتیم 29 روز شارژ می کنند. این عکس رو امروز از صفحه مشترکین گرفتم.شروع طرح یک ماهه 25 بهمن است ولی 24 اسفند پایان اون اعلام شده.

new_folder
25-02-2014, 05:40
مملکت اینترنتش با تف گیره

nimajoon66
25-02-2014, 06:23
با سلام به همه دوستان
من خيلي وقت بود به اينجا سر نزده بودم
اخبار مبين نت و هم امشب فهميدم
تو وبلاگش نوشته بود
نظرات بچه ها رو که ميخوندم واقعا حسابي ناراحت شدم
مخصوصا اون عزيزاني که طرح 6 ماهه فعال کردن
بدجور جوش آوردم و زنگ زدم مبين نت
بخدا هرچي از دهنم در اومد گفتم
آخرشم گفتم واسه ماه بعد فعال نميکنم و مودمم ريز ريزش ميکنم
اما طرف داشت واسه خودش شر و ور ميگفت که اين تغييرات واسه رفاه حال بقيست
گفتم بله حتما واسه دزدي بهتره
دوستاي گلم بخدا بهترين کار ميدونيد چيه ؟؟
حتي از شکايتم به نظرم بهتر جواب ميده
بهترين کار فعااااااااااااااااااااااا ااال نکردن هيچ طرحي واسه ماه بعد هست
بخدا هيچيمون نميشه اگه ماه بعد اينترنت پر سرعت (مثلا ) نداشته باشيم
ما خونمون حتي خط تلفن هم نداريم که بخام برم سراغ adsl
مخابرات هم رفتم و گفتن محدوده شما کلا adsl نداره
بخدا قول ميدم ماه بعد فعال نکنم و با gprs ايرانسل بسازم
فک کنم ديگه کلا خداحافظ مبين نت
من خودم خ اهل دانلود سريال هستم اما ديگه وقتي کارد به استخوان برسه به درک و بيخيال سريال ها
ميدونم با يکي دو نفر درست نميشه اما بايد از يه جايي شروع کرد
ماه بعد مطمعن باشيد فعال نميکنم
حتي اگه موقع عيدم بخواد اين گند کارياشو جمع کنه و وعده هاي خوب بده بازم گولشو نميخورم
خداحافظ مبين نت
به ارزوي اون روز که خبر 20:30 بگه مبين هشتاد درصد کاربراي خانگيش و از دست داد و شرکت ها هم سراغش نميرن و در آستانه ورشکستگي قرار گرفته
هر چند ميدونم محاله اما بالاخره ارزو که عيب نيست
الهيييييييييييييييي امين

pcgamer
25-02-2014, 07:23
با سلام به همه دوستان
تو وبلاگش نوشته بود
من خودم خ اهل دانلود سريال هستم اما ديگه وقتي کارد به استخوان برسه به درک و بيخيال سريال ها
حتي اگه موقع عيدم بخواد اين گند کارياشو جمع کنه و وعده هاي خوب بده بازم گولشو نميخورم
خداحافظ مبين نت
به ارزوي اون روز که خبر 20:30 بگه مبين هشتاد درصد کاربراي خانگيش و از دست داد و شرکت ها هم سراغش نميرن و در آستانه ورشکستگي قرار گرفته
الهيييييييييييييييي امين

لطفا شکایت کنید . ما اینجا یک جمع دوستانه محدود هستیم . اتحادی هم باشه تعدادمون کمه از طرفی یکی طرحش ممکنه ۵ ماه دیگه یکی ۱۱ ماه دیگه یکی ۲ ماه دیگه و ... تموم بشه بهترین راحش شکایت هست به همین ۲ لینکی که زیر نوشتم و همینطور اطلاع رسانی به بقیه که اونا هم شکایت کنن. قبلا هم گفتم خیلی ها نمیدونن میشه شکایت کرد .

SAMCRO
25-02-2014, 09:04
:n04::n04:
این چیه ؟

alirezaveis
25-02-2014, 09:19
درود دوستان. خیلی وقت بود که این طرفا نیومده بودم. میدونید چرا ؟ چون واقعا هیچ موقع نشده بود یه سر اینجا بزنم و یه پدر سوختگی جدید از مبین نت نبینم. در کل منم شکایت میکنم و چون تنها 2 ماه از طرح 6 ماهم باقی مونده اگه اوضاع درست نشه دیگه طرح فعال نمیکنم و مودم رو هم به نمایندگی پس میدم. والا دیگه دیگع اعصاب خوردی و استرس هم حدی داره. اون از گرون کردن تعرفه هاش اینم از محدود کردن دانلود شبانه. تنها عاملی که باعث میشد دلم خوش باشه و واسه اینترنت اینقدر هزینه کنم دانلود شبانش بود. این رو هم اضافه کنم که نمیتونم ADSL بگیرم چون محلمون کلا کافوی نوریه و مخابرات منطقمون هم دو ساله داره وعده سر خرمن میده که 6 ماه دیگه ردیف میشه. من با صحبتای دوستمون nimajoon6 موافقم. بهتره که بقیه دوستانم دیگه طرح جدید نگیرن یا تمدید نکنن. مطمئن باشید اگه همچین اتفاق بیفته این شرکت بی همه چیز به گه خوردن میفته. ببخشید که سرتون رو درد آوردم. موفق و موید باشید و این رو بدونید که مطمئنا یه روز خوب میاد...

pcgamer
25-02-2014, 10:40
درود دوستان. خیلی وقت بود که این طرفا نیومده بودم. میدونید چرا ؟ چون واقعا هیچ موقع نشده بود یه سر اینجا بزنم و یه پدر سوختگی جدید از مبین نت نبینم. در کل منم شکایت میکنم و چون تنها 2 ماه از طرح 6 ماهم باقی مونده اگه اوضاع درست نشه دیگه طرح فعال نمیکنم و مودم رو هم به نمایندگی پس میدم. والا دیگه دیگع اعصاب خوردی و استرس هم حدی داره. اون از گرون کردن تعرفه هاش اینم از محدود کردن دانلود شبانه. تنها عاملی که باعث میشد دلم خوش باشه و واسه اینترنت اینقدر هزینه کنم دانلود شبانش بود. این رو هم اضافه کنم که نمیتونم ADSL بگیرم چون محلمون کلا کافوی نوریه و مخابرات منطقمون هم دو ساله داره وعده سر خرمن میده که 6 ماه دیگه ردیف میشه. من با صحبتای دوستمون nimajoon6 موافقم. بهتره که بقیه دوستانم دیگه طرح جدید نگیرن یا تمدید نکنن. مطمئن باشید اگه همچین اتفاق بیفته این شرکت بی همه چیز به گه خوردن میفته. ببخشید که سرتون رو درد آوردم. موفق و موید باشید و این رو بدونید که مطمئنا یه روز خوب میاد...
مودم رو خود نمایندگیش بر میداره ازمون ؟ چند میخره ؟
دیشب برق منطقه ما رفته بود الان که گزارش هامو نگاه میکنم تو همون ساعتی که برق رفته بود دقیقا تو همون ساعت ۰.۰۲ مگ از حجمم رفته ! :n08:

alirezaveis
25-02-2014, 11:59
مودم رو خود نمایندگیش بر میداره ازمون ؟ چند میخره ؟
دیشب برق منطقه ما رفته بود الان که گزارش هامو نگاه میکنم تو همون ساعتی که برق رفته بود دقیقا تو همون ساعت ۰.۰۲ مگ از حجمم رفته ! :n08:
باید مودم رو پس بگیرن چون با این مودم شما فقط میتونی از این شرکت سرویس بگیری و در غیر اینصورت به دردت نمیخوره. در مورد قیمت هم مطمئن نیستم ولی فکر کنم نیم بها برمیدارن. در ضمن من دیشب دانلود داشتم نزدیک 4 گیگ گرفته بود. از حجم طرحمم چیزی کم نشده بود. به نظر من منتظر واکنش مصرف کننده ها هستن تا این طرحشون رو عملی کنن.

mehr1362
25-02-2014, 12:43
باید مودم رو پس بگیرن چون با این مودم شما فقط میتونی از این شرکت سرویس بگیری و در غیر اینصورت به دردت نمیخوره. در مورد قیمت هم مطمئن نیستم ولی فکر کنم نیم بها برمیدارن. در ضمن من دیشب دانلود داشتم نزدیک 4 گیگ گرفته بود. از حجم طرحمم چیزی کم نشده بود. به نظر من منتظر واکنش مصرف کننده ها هستن تا این طرحشون رو عملی کنن.

درسته ، منتظر واکنش ما هستند .

واکنش ما مشخص هست : تحریم

mehr1362
25-02-2014, 12:51
با سلام به همه دوستان
تو وبلاگش نوشته بود
خداحافظ مبين نت
الهيييييييييييييييي امين

با همه حرفای شما 1000 درصد موافقم !
من خودم 8 سال با دیال آپ و gprs اومدم نت ، هنوزم زنده ام ، نمردم !
طرحم تموم بشه دیگه تمدید نمیکنم ، مگه پول علف خرسه ؟ میرم gprs میگیرم اگه قراره فقط وبگردی کنم.
نصف مشتری هاش تن به این حقارت ندن که تمدید کنن ، به غلط کردن میفته

alichoopa
25-02-2014, 14:11
دوستان دیشب داشتم وبگردی میکردمو لینک واسه دانلود پیدا میکردم تا دقیقا سر ساعت دو نتم قطع شد که اصلا اولین بار بود اینجور میشد یعنی آنتن پر بود ولی روی کانکشن اینترنت علامت تعجب بود چند بار خاموش روشن کردمو آیپی عوض کردم ولی نشد که نشد گفتم شاید از ویندوز باشه واسه همین به یکی دیگه ویندوز سوییچ کردم ولی باز وصل نشد بعدشم با وایفای وصل شدم بازم نرفت تو اینترنت نکنه شبانمو محدود کرده باشن؟؟؟ من طرح 6ماهه 2مگ گرفته بودم 5 ماهش مونده اگه اینجوری بمونه رو مودم بنزین میریزم آتیشش میزنم میرم یه خط تلفن میخرم اینترنت مخابراتو میگیرم 6 ماهه دو مگ میده 100 تومن!!!! تازه شبانه هم داره سرعتش 300 هستش!!!!!

yuzarsiff
25-02-2014, 14:14
دوستان دیشب داشتم وبگردی میکردمو لینک واسه دانلود پیدا میکردم تا دقیقا سر ساعت دو نتم قطع شد که اصلا اولین بار بود اینجور میشد یعنی آنتن پر بود ولی روی کانکشن اینترنت علامت تعجب بود چند بار خاموش روشن کردمو آیپی عوض کردم ولی نشد که نشد گفتم شاید از ویندوز باشه واسه همین به یکی دیگه ویندوز سوییچ کردم ولی باز وصل نشد بعدشم با وایفای وصل شدم بازم نرفت تو اینترنت نکنه شبانمو محدود کرده باشن؟؟؟ من طرح 6ماهه 2مگ گرفته بودم 5 ماهش مونده اگه اینجوری بمونه رو مودم بنزین میریزم آتیشش میزنم میرم یه خط تلفن میخرم اینترنت مخابراتو میگیرم 6 ماهه دو مگ میده 100 تومن!!!! تازه شبانه هم داره سرعتش 300 هستش!!!!!

نه منم اینجور بود تماس گرفتم گفته شد برای انجام تغییرات اصلاحی شبکه با اختلال مواجه است . احتمالا دیشب تازه ساعات شبانه رو تغییر دادند

ninipc
25-02-2014, 15:35

من که دیشب قطع شد یه لحظه گفتم نکنه بچه خوبی شدن و سیستم رو به حالت قبل برگردوندن. اما امروز توی وبلاگش دیدم که نه تنها این کار رو نکرده که تازه یه جایزه الکی دیگه هم گرفته. گویا مبین‌نت هر چی بیشتر مشتریهاش رو اذیت می‌کنه، بیشتر جایزه می‌گیره. جالبترش اینجاست که آسیاتک هم که توی نامردی دست کمی از مبین‌نت نداره هم جایزه گرفته. گویا این جایزه‌ها رو واقعاً به شرکتهایی که با مشتری بد تا می‌کنن، می‌دن و نه شرکتهای واقعاً خوب.
بماند با این وضعیت از کسانی که اینجور فرت فرت مفتی بهش جایزه می‌دن هم نمی‌شه انتظار داشت طرف کاربرها رو بگیرن و کاری بکنن. تنها راه همون ترک مبین‌نت و البته معرفی نامردیهاش به مشتریهای احتمالی هست.

ashkan_b_boy
25-02-2014, 15:49
منم دیشب از 2 تا 8 گذاشتم واسه دانلود امروز نگاه کردم چیزی کم نشده این سوال واسم پیش امده مثلا بعدا ما از کجا باید بفمیم چقدر دانلود شبانه داشتم و چقدر دیگه از حجممون مونده؟یعنی ت سایت یک قسمت واسه شبانه هم میزارن؟همه از شاتل بد میگن ولی من قبلا شاتل داشتم با 128 ماهی 18 تومن سرعت دانلودم 260 بود ماهی هم شبانه نزدیک 20 گیگ دانلود داشتم الان این همه پول اینو دادم خیر سرش 1 مگ هست سرعت دانلودم 130 هست شبانه هم که اینجوری شده!!ی کاش میشد ادم جمع کنیم بریزیم تو شرکتشون تجمع کنیم!اینجوری رسانه ای هم مشید!من خودم حاضر از شهر خودمون (رشت) پاشم بیام واسه این کار!!

pcgamer
25-02-2014, 16:20
خیلی جالبه ماها اولش میگفتیم از 3تا7 دیگه چیزی نمیشه دانلود کرد بعد مبین نت نوشت نه تنها 3تا7 بلکه دیگه نمیتونی هر چقدر هم بخوای دانلود کنی ماهی 2 تا فیلم بسته برو .

از 100 تا فوش هم بدتره ...
جدی ماها که عشق فیلم و سریالیم چکار کنیم ؟؟؟

چقدر اذیت میکنن .تو امریکا شما میتونی لپ تاپ رو ببری تو یک تریا یا رستوران از اینترنت وایرلس اونجا بشینی سریالتون مستقیم ببینی .یا هر چقدر میخوای دانلود کنی هیچ هزینه ای هم نداره بعد اینجا مودم اختصاصی بخر قیمت 2 برابر خارج بده و سرعت 10 برابر کمتر بگیر بعدم تازه محدود و حجمی استفاده کن
واقعااا متاسفم

mehr1362
25-02-2014, 18:08
توسط یکی از دوستان به اتاق خبر تو و من گزارش شد ...
اینکارو کنن مودم رو میندازم سظل آشغال !

mehr1362
25-02-2014, 18:18
خیلی جالبه ماها اولش میگفتیم از 3تا7 دیگه چیزی نمیشه دانلود کرد بعد مبین نت نوشت نه تنها 3تا7 بلکه دیگه نمیتونی هر چقدر هم بخوای دانلود کنی ماهی 2 تا فیلم بسته برو .

از 100 تا فوش هم بدتره ...
جدی ماها که عشق فیلم و سریالیم چکار کنیم ؟؟؟

چقدر اذیت میکنن .تو امریکا شما میتونی لپ تاپ رو ببری تو یک تریا یا رستوران از اینترنت وایرلس اونجا بشینی سریالتون مستقیم ببینی .یا هر چقدر میخوای دانلود کنی هیچ هزینه ای هم نداره بعد اینجا مودم اختصاصی بخر قیمت 2 برابر خارج بده و سرعت 10 برابر کمتر بگیر بعدم تازه محدود و حجمی استفاده کن
واقعااا متاسفم

چیمون مثل امریکاست که اینمون باشه ! بهترین کار تمدید نکردنه ، خلاص شد رفت

emproor
25-02-2014, 18:30
دوستان من دیگه میخوام از شر این مبین نت خلاص بشم مودم رو ببرم نمایندگی نقد ازم میخرن ؟؟
بفروشم بهشون ؟

دوستان برید تو قسمت اعلانات و اطلاعات اون جا هم این پیغام رو زده

Roteil
25-02-2014, 19:33
منم شکایت کردم تف تو ذات دزدشون
قیمت گیگ اضافه که برای این دو مگی که هیچوقت سرعتش 256 کیلوبایت هم نیست 12700 پول بدی همه قیمت ها بیشتر سرعت از قانونیش کمتر بعد شبانه رو هم عملا برداشتن
دیگه چه ارزشی داره بخوای شارژ کنی صفحات رو که درصد کمیش رو با سرعت خوب باز می کنه اصلا نمیصرفه دیگه شارژ کنی
یک سال یک ماه که دارم دیشب حساب کردم برای این نت بی خود 550000 خرج کردم حیف پول حیف
شکایت کنید
منم میرم سراغ همون gprs مخابرات اینجا هم نمی خواد از pcm ی خط ها رو در بیار تو جنگل زندگی می کنیم دزد ها

mehr1362
25-02-2014, 20:09
دوستان من دیشب تا صبح دانلود زدم از حجم روزانه کم نکرده ، چیزی هم نیست که بخواهیم ببینیم شبانه ای کم میشه یا نه !
من امشب هم 2 تا 8 میزنم دانلود ، نهایتش شارژ میشه 0 میندازم دورش ، آب از سرم گذشته

pcgamer
25-02-2014, 20:39
دوستان من دیشب تا صبح دانلود زدم از حجم روزانه کم نکرده ، چیزی هم نیست که بخواهیم ببینیم شبانه ای کم میشه یا نه !
من امشب هم 2 تا 8 میزنم دانلود ، نهایتش شارژ میشه 0 میندازم دورش ، آب از سرم گذشته

درسته منم این ریسک رو میکنم ولی هر لحظه ممکنه طرح به مرحله اجرا برسه و کم بشه ! فعلا مهندساش یا پا منقلن وقت نکردن و یا دارن با جایزه های بین المللی و جهانشیون عکس میگیرن .
و اینجاست که شاعر میگه مبین نت حیا کن
اینترنت را رها کن
:n18:

Ali_N8
25-02-2014, 20:46
لعنت بهشون .. .. من 2 روز پیش 2 تا 8 گذاشتم واسه دانلود اومدم دیدم حجمم 2 گیگ کم شده .. بعد جالبیش اینجاس ساعتی که خانه نبودم و مودم خاموش بوده 100 مگ هم دانلود شده .. ..
دلمون به دانلود شبانه خوش بود که اونم ..........

pcgamer
25-02-2014, 20:47
منم شکایت کردم تف تو ذات دزدشون
قیمت گیگ اضافه که برای این دو مگی که هیچوقت سرعتش 256 کیلوبایت هم نیست 12700 پول بدی همه قیمت ها بیشتر سرعت از قانونیش کمتر بعد شبانه رو هم عملا برداشتن
دیگه چه ارزشی داره بخوای شارژ کنی صفحات رو که درصد کمیش رو با سرعت خوب باز می کنه اصلا نمیصرفه دیگه شارژ کنی
یک سال یک ماه که دارم دیشب حساب کردم برای این نت بی خود 550000 خرج کردم حیف پول حیف
شکایت کنید
منم میرم سراغ همون gprs مخابرات اینجا هم نمی خواد از pcm ی خط ها رو در بیار تو جنگل زندگی می کنیم دزد ها

من تا قبل مبین نت با gprs وصل میشدم 2 گیگ میداد اخر ماه که میشد 400 مگش اضافه میومد همه کارم باش میکردیم از انجمن و اخبار و فیس بوک و موزیکو ... هر جوری هم بود اون 400 مگ رو میسوزوندمش که 10 تومن :n02: هزینه اینترنتم حروم نشه :n08:
حالا اینجا طرح یک سالو 6 ماه میخری بعد 2 ماه تموم میشه هی حجم اضافه میخری 2 گیگ شارژ میکنی 10 روز بعد تموم شده . گزارششم که دقیق نیست یدفه میزنه از 20 تا 26 شما 870 مگ مصرف کردی!! هی ادم باید از خودش بپرسه وجدانن؟؟ کی ؟ کجا رفتم ؟ چیزی هم دانلود نکردم ! عجیبه !

Ali_N8
25-02-2014, 21:03
اینجا هم گذاشته :

pcgamer
25-02-2014, 21:28
اینجا هم گذاشته :

دمشون گرم .نوشته وایمکس مبین نت گران بود خسیس نیز شد :n08:
وایمکس ایرانسل واسه دانشجو ها مودم را تا اخر سال 50 تومن میده . نظرتون چیه تا نخورده به تعطیلات اخر سال خوبه بخریم ؟ تعرفه هاشو ببینید از لینک زیر .نامحدود 512 ماهیانه داره 60 تومن دیگه 24 ساعت.فکر کنم بقیه طرح هاشم 1تا7 مجانیه ولی جایی ننوشته کسی تونست لینکشو پیدا کنه .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5%D9%84%20%D8%AA%D8%B9%D8%B1%D9%81%D9%87%E2%80%8C% D9%87%D8%A7
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5%D9%84%20%D8%AA%D8%B9%D8%B1%D9%81%D9%87%E2%80%8C% D9%87%D8%A7

mehr1362
25-02-2014, 22:45
اینجا هم گذاشته :

همه گفتنی هارو گفته به نظرم ...

مخصوصا این قسمت حرف دل من و سوال اصلیم رو پرسیده :
آیا یک شرکت خدمات اینترنتی، می‌تواند شرایط فعلی طرح کاربران را تغییر دهد؟ کاربری که طرح ۶ ماهه، یک‌ساله و یا حتی بیشتر خریداری نموده، با در نظر گرفتن «شرایط اعلام شده» انتخاب خود را انجام داده است. آیا می‌توان شرایط یک «قرارداد» را یک‌طرفه تغییر داد؟ آیا مشترکین مبین‌نت، می‌توانند از ادامه طرح خودداری کرده و از این بابت خسارتی درخواست کنند؟

اون عکسی که گذاشته یه سند بدون خدشه هست ، امثال من پول دادن برای 6 ماه اینترنت 2 تا 8 رایگان یا یکساله !

من امشب هم میزنم دانلود قشنگ 4 گیگ میگیرم تا صبح :n24:

ashkan_b_boy
25-02-2014, 23:12
خداییش اگه یه قراری بزاریم که یک روز معین و یک ساعت معین با هم بریم دفتر مرکزیشون بیشتر باز خوردو داره!تماسو فرم شکایت به جایی نمیرسه!40 50 نفرم باشیم کافیه

pcgamer
25-02-2014, 23:15

آیا یک شرکت خدمات اینترنتی، می‌تواند شرایط فعلی طرح کاربران را تغییر دهد؟ کاربری که طرح ۶ ماهه، یک‌ساله و یا حتی بیشتر خریداری نموده، با در نظر گرفتن «شرایط اعلام شده» انتخاب خود را انجام داده است. آیا می‌توان شرایط یک «قرارداد» را یک‌طرفه تغییر داد؟ آیا مشترکین مبین‌نت، می‌توانند از ادامه طرح خودداری کرده و از این بابت خسارتی درخواست کنند؟

اون عکسی که گذاشته یه سند بدون خدشه هست ، امثال من پول دادن برای 6 ماه اینترنت 2 تا 8 رایگان یا یکساله !

برفرض هم بیاد به مشترکین قدیمی بگه شماها ۲تا۸ مجانی .که بعید میدونم . تکلیف من که میخواستم ماه دیگه ۶ ماه یک مگ یا ۲ مگ تمدید کنم چیه ؟

حتی مشترکین قدیمی هم واسه ۶ یا یک سال نرفتن هزینه یک مودم رو بدن و بعد کلی ضرر کنن و مودم رو بزار گوشه خونه خاک بخوره .
واقعا کی میاد ۲۲۰ هزینه مودم بده مثلا واسه ۶ ماه استفاده ؟
اون مودم مثل ماشین میمونه
و اون تعرفه و حجم مثل بنزین
شما ماشین میخرید ۴۰ میلیون و بعد میگن که بنزین این ماشین واسه یک ماه ۱۰ میلیون ولی همیشه هم نمیتونی بیای بیرون .اگه میخوای همیشه بیای بیرون باید جریمه ( حجم اضافه) هم بدی . :n28:

alichoopa
25-02-2014, 23:25
دمشون گرم .نوشته وایمکس مبین نت گران بود خسیس نیز شد :n08:
وایمکس ایرانسل واسه دانشجو ها مودم را تا اخر سال 50 تومن میده . نظرتون چیه تا نخورده به تعطیلات اخر سال خوبه بخریم ؟ تعرفه هاشو ببینید از لینک زیر .نامحدود 512 ماهیانه داره 60 تومن دیگه 24 ساعت.فکر کنم بقیه طرح هاشم 1تا7 مجانیه ولی جایی ننوشته کسی تونست لینکشو پیدا کنه .
دوستان نظرتون چیه که بریم زیر این پست تو خبرآنلاین شلوغ کنیم بعدش لینکشو بفرستیم مبین نت تا یکم بترسه!؟؟؟؟ یه پیشنهادهم بهشون بدیم که مثلا شبانه ی طرح های شش ماهه رو مثل قبل کنن؟؟؟

pcgamer
25-02-2014, 23:28
خداییش اگه یه قراری بزاریم که یک روز معین و یک ساعت معین با هم بریم دفتر مرکزیشون بیشتر باز خوردو داره!تماسو فرم شکایت به جایی نمیرسه!40 50 نفرم باشیم کافیه

امیدوارم همچین اتفاقی بیوفته شاید یک درصد از مشتری های مبین نت فقط الان این خبر رو میدونن تا وقتی با sms به همه اطلاع ندن نمیشه دید چه اتفاقی میوفته . من که تهران نیستم و الی از الان بات هماهنگ میکردم
واقعا خیلی زورم میاد برم هزینه مودم ایرانسل رو بدم و بعد هم یوقت اونم همینکارو میکنه .
ترجیح میدم همین مبین نت رو با شکایت و فشار و حتی تحریم وادار به تغییر کنیم .

ashkan_b_boy
25-02-2014, 23:30
فقط ۶ ماهه؟ما یک ساله ها چی پس؟:n28:

Joaquin
25-02-2014, 23:33
دوستان نظرتون چیه که بریم زیر این پست تو خبرآنلاین شلوغ کنیم بعدش لینکشو بفرستیم مبین نت تا یکم بترسه!؟؟؟؟ یه پیشنهادهم بهشون بدیم که مثلا شبانه ی طرح های شش ماهه رو مثل قبل کنن؟؟؟
این طوری یعنی شما از حق اساسی خودتون کنار کشیدین و به یه ذره قانع شدید؟؟

نه عزیز . این ها باید بفهمن که باید کار رو به روال قبل برگردونن و دیگه از این غلطا نکنن.

mehr1362
25-02-2014, 23:35

این وسط همه ضرر میکنند ، یکی بیشتر یکی کمتر ، اما همه به یک اندازه حق و حقوق دارند حتی کسی که مودمش الان طرح نداره ، یک روزی به خاطرش هزینه کرده

pcgamer
25-02-2014, 23:35
فقط ۶ ماهه؟ما یک ساله ها چی پس؟

یعنی من مودم خریدم فقط واسه یک سال ؟

یا خود شما راضی هستی چند ماه 2تا8 استفاده کنی بعد اینکه دورت تموم شد حجمی شبانه استفاده کنی ؟ بنظرم باید هر کاری کرد که طرح اجرا نشه واقعا همه ما ضرر میکنیم

Joaquin
25-02-2014, 23:38
کسی اینجا نباشه که شکایت نکرده باشه ها...

همه باید شکایت کنن. حقتونه.

لینک شکایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

pcgamer
25-02-2014, 23:40
کسی اینجا نباشه که شکایت نکرده باشه ها...

همه باید شکایت کنن. حقتونه.

لینک شکایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لطفا شما هم مثل ما لینک شکایت به مبین نت رو تو امضاتون قرار بدین.
اینجوری تو سرتاسر فروم و همینطور گوگل راحت تر پخش میشه و اطلاع رسانی بهتری میشه .

Ali_N8
25-02-2014, 23:41
به تمام سایت خبری هم گزارش دادم .. شکایت هم کردم .. پدر اینارو باید در آووورد .. شده از GPRS استفاده کنم بدون اینترنت بمونم پدر اینارو باید در بیارم

alichoopa
25-02-2014, 23:46
من میخوام شکایت کنم ولی شهرمون تو لیستش نیست!!!!! انگار نه انگار مرکز استانه ها(ساری)

yuzarsiff
26-02-2014, 00:13

دمشون گرم دیروز باهاشون صحبت کردم و لینک دادم که منتشر کنند ..
---
دوستان زیر این خبر یادتون نره نظر بذارید .

ninipc
26-02-2014, 00:59

دقیقاً اصل مطلب هم همین هست که مبین‌نت حق نداره یک طرفه قرارداد رو بهم بزنه و اگه زد بایستی جریمه بده. مگه قرارداد مبین‌نت فرقش با قراردادهایی مثل خرید یا اجاره خونه و موارد مشابه چی هست؟ متاسفانه مبین‌نت چون ازش بازخواست نمی‌شه، حسابی داره سوءاستفاده می‌کنه و حق مشتری رو پایمال می‌کنه.
دوستانی هم که می‌گن پس تکلیف آینده چیه که باید بهشون بگم قانونش هست، ولی مبین‌نت به اتکاء قدرتش اجرا نمی‌کنه. وگرنه سازمان تنظیم مقرارت گفته که یه اکانت رو مشترک حق داره تا سه بار بدون افزایش قیمت یا تغییر مفاد، مجدد تمدید کنه. اما مبین‌نت به کدوم قانون پایبند هست که به این باشه؟!؟ تابحال هم که ندیدم کسی ازش بازخواست کنه. فکر کنم برای همین هم اینجور بی‌تفاوت به حقوق مشتریان شده.

ninipc
26-02-2014, 01:03

توی طرحهای ویژه داریم دو مدل سرعت ۵۱۲ که دو ساله هستن و معلومه طرف به امید دانلود شبانه می‌ره سراغشون. تصور کنید کسی که همین هفته پیش یه طرح دو ساله گرفته و حالا باید سوای ۳۰ گیگابایت خودش تنها ۶۰ گیگابایت شبانه دانلود کنه که ماهی می‌شه فقط ۵/۷ گیگابایت یا روزی فقط ۲۵۰ مگابایت با حجم اصلی و شبانه روی هم. یعنی طرف چند سایت خبری و ایمیل باز کنه و چند تا برنامه مثل آنتی‌ویروس رو آپدیت کنه دیگه اینترنت نداره و باید حجم بخره.

ninipc
26-02-2014, 01:05
این وسط همه ضرر میکنند ، یکی بیشتر یکی کمتر ، اما همه به یک اندازه حق و حقوق دارند حتی کسی که مودمش الان طرح نداره ، یک روزی به خاطرش هزینه کرده

اتفاقاً سوای مشتریها، نمایندگی‌ها هم ضرر می‌کنن. وقتی مشتری کم بشه، درآمد اونها هم کمتر می‌شه. چون شکی نیست که سازمانها و ارگانها مستقیم از خود شرکت اکانت می‌گیرن و سراغ نمایندگی‌ نمی‌رن و این مشتریها هستن که سود نمایندگی‌ها رو تامین می‌کنن. دیده باشین توی نظرات خبرآنلاین یکی از طرف نمایندگی به این کار مبین‌نت اعتراض داده بود.

mehr1362
26-02-2014, 01:29
دوستان صفحه مشترکین رو نگاه کنید الان !!!:n04:

دارن زهر خودشون رو میریزن :n23:

Joaquin
26-02-2014, 01:33
من میخوام شکایت کنم ولی شهرمون تو لیستش نیست!!!!! انگار نه انگار مرکز استانه ها(ساری)
یه شهر دیگه انتخاب کن. شهر زیاد اهمیت نداره.

mehr1362
26-02-2014, 01:43
داشتن صفحه مشترکین رو تغییر میدادن تا چند دقیقه قبل ، الان کلا صفحش لود نمیشه

تا صبح باید منتظر خبرهای بد باشیم ! فردا صبح تلفن رو بر دارید زنگ بزنید ... باقیشم خودتون بلدید !

*Forgotten*
26-02-2014, 07:40
من الان باز یک ماه شارژ نکردم
الان خبرای فوق وحشتناکو دیدم
مبین رفت رسما توی فاضلاب

اینم برای قبرش: بیاد اون روزها که جمعه ها رایگان بود :sq_19:

mehr1362
26-02-2014, 09:33
صفحه مشترکین رو تغییر دادند ، در قسمت تغییر / تمدید طرح ساعت رو از 3 تا 7 کردن.
ولی همچنان ما نفهمیدیم مشترک باید از کجا میزان کارکرد شبانه رو متوجه بشه .

pcgamer
26-02-2014, 11:04
صفحه مشترکین رو تغییر دادند ، در قسمت تغییر / تمدید طرح ساعت رو از 3 تا 7 کردن.
ولی همچنان ما نفهمیدیم مشترک باید از کجا میزان کارکرد شبانه رو متوجه بشه .

حالا شما چه علاقه ای به دونستن اینکه چقدر شب مصرف کردی داری؟ میخوای تمدید کنی ؟
یعنی یک قسمت اضافه بشه بنویسه شما تو شب چقدر مصرف داشتی . حله ؟

من اگه میدونستم مبین نت میخواد بعد یک سال شبانشو حذف کنه ایرانسل میگرفتم .اشتبا کردم . شاید تا فردا مودم ایرانسل رو خریدم تا اخر سال تخفیف داره 50 تومن پولی نیست.پول یک ماه اشتراک مبین نت بعد عید هم نمیشه

alirezaveis
26-02-2014, 11:08
دوستان این شرایط جدید واسه کسایی که تازه طرح میگیرن یا طرح های قدیمی رو هم شامل میشه ؟ اگه فقط واسه کسایی که طرح جدید میگیرن این مدت که باقی مونده از خجالت این شرکت بی همه چیز در بیایم !!

Joaquin
26-02-2014, 12:09
دوستان این شرایط جدید واسه کسایی که تازه طرح میگیرن یا طرح های قدیمی رو هم شامل میشه ؟ اگه فقط واسه کسایی که طرح جدید میگیرن این مدت که باقی مونده از خجالت این شرکت بی همه چیز در بیایم !!
واسه همه. قدیمی و جدید.

شکایت کنید. هم سایت مبین نت هم سایت سازمان تنظیم مقررات. لینکش چند صفحه پیش هست.

امیر انصاری
26-02-2014, 12:41
توضیحات مبین‌نت در خصوص تغییر ساعات رایگان شبانه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مشترکین گرامی با سلام و درود فراوان؛ در خصوص تغییرات اعمال شده در ساعت‌های رایگان شبانه، توضیحات زیر خدمت شما تقدیم می‌شود:
۱- حجم بالای اعتراض مشترکین در مورد کاهش کیفیت خدمات در ساعات رایگان شبانه، به‌ویژه برای ارتباطات صوتی و تصویری، که به دلیل مصرف بی‌رویه‌‌ی تعدادی از مشترکین ایجاد شده بود، منجر به اتخاذ این تصمیم شد تا طبق الگوهای مصرف عادلانه‌ی اپراتورهای مطرح تغییراتی در زمان استفاده‌ی رایگان شبانه اعمال شود.
۲- شرکت ارتباطات مبین‌نت، اپراتوری است با اهداف و رسالت ملی، که به منظور ارایه‌ی خدمات ارتباطی باندپهن بی‌سیم بر بستر فناوری وایمکس، ۳۱ استان کشور را تحت پوشش قرار داده است. هم‌اینک علاوه بر صدها هزار مشترک، بسیاری از سازمان‌ها، شرکت‌ها و مؤسسه‌های مهم نیز که در سراسر کشور خدمات شبانه‌روزی ارایه می‌دهند از شبکه‌ی وایمکس مبین‌نت برای انتقال اطلاعات حیاتی خود استفاده می‌کنند. اما متأسفانه وجود ترافیک شدید در ساعات رایگان شبانه به دلیل مصرف بی‌رویه‌ی مشترکین باعث شده بود، ارایه‌ی خدمات این دسته از سازمان‌ها با اختلالاتی مواجه شودکه با متعادل‌سازی مصرف شبانه و تغییر ساعت، این مشکلات برطرف می‌شود.
۳- اعمال این تغییرات و محاسبه‌ی مصرف رایگان شبانه از ۱۰ اسفند اجرایی می‌شود. از همه‌ی شما عزیزان درخواست داریم، مبین‌نت را در اجرای برنامه‌های پیش‌رو برای افزایش سطح کیفیت خدمات و رضایت‌مندی هر چه بیش‌تر مشترکین یاری دهید. سربلند و پیروز باشید.
ما که از شرش راحت شدیم. به امید ورشکستگی این شرکت. وقتی به این مدتی فکر میکنم که مشتری این شرکت بودم، می بینم مبین نت مصداق هر روز بدتر از دیروزه. درست موقعی که فکر میکنم از این بدتر نمیشه، یه ترفند جدید رو میکنه. پس بعد عید باید منتظر خبرای خوبی بود:n10:

ehsanshz
26-02-2014, 12:46
توضیحات من در خصوص توضیحات مبین نت

مصرف بی رویه!!!
شبکه شما باید متناسب با تعداد کاربر و سرعتی که فروختید ظرفیت داشته باشد. واضح است که بعد از ساعت 2 تعداد کاربران به شدت کم میشه و اگر عده ای دانلود بزارن تاثیر شدیدی نخواهد داشت. من شخصا امتحان کردم و شب ها سرعت مثل روزها بود. این فقط و فقط یک بهانه است.
می تونین اون مشترکینی که به قول خودتون "حجم بالای اعتراض را داشتن" نگه دارید (البته اگه کسی باشه). من که طرحم تموم شه از شر مبین نت خلاص می شم.

yuzarsiff
26-02-2014, 13:01
بشین تا مبین نت رو یاری دهیم ! اون شرکت رو روی سرتون خراب می کنیم بی شرف ها
تو ک پهنای باندت نمی کشه این همه مشترکین خانگی و سازمان ها رو ساپورت کنی غلط می کنی این همه مشترک میگیری !
داره عملا مشترکین عادی رو فدای سازمان ها می کنه که توی کار اونا اختلالی پیش نیاد !!
خب تو بیا پول ما رو تمام و کمال پس بده و بچسب به مشترکین سازمانی .. چ کاریه آخه !

nimajoon66
26-02-2014, 13:59
قبلنا یه مودم از این usb ها که سیمکارت میخوردن داشتم که بعد خریدن مودم "مبین گوه" گمش کرده بودم
امروز پیداش کردم و منتظرم تا طرحم تموم شه تا gprs فعال کنم :n02:

yuzarsiff
26-02-2014, 14:31
دوستان اون دو شماره ای که قبلا اینجا قرار دادم مث اینکه عوض شده
من الان با چند جا توی سازمان تنظیم مقررات که تماس گرفتم بعد از چند بار پاس دادن بالاخره موفق شدم با مسئول مربوطه صحبت کنم
تشریح کردم وضعیتمونو براش خیلی خوب گوش کرد و گفت میگم که سریعتر به مسئله ی مربوط به مبین نت رسیدگی کنند.
این شمارش هست : 02188113770 آقای صاری خانی
تا ساعت 4 و نیم هم هستند
تعداد تماس ها بالاتر بره به نظرم بهتره .. هر کی میتونه تماس بگیره

pcgamer
26-02-2014, 14:44
موندم این سازمانی که 2 شب کار اداری داره اسمش چیه ؟؟ دروغ به بچه میگه .
تو فکرم که مودم ایرانسل بخرم ولی از طرفی فکر میکنم اگه بخرم اونم 100درصد حالا که رقیبش شبانشو قطع کرده اونم کم کم جمع میکنه . دلیلی نداره سرویس مجانی دیگه بده

نمیدونم واقعا چکار کنم .
راستی وقتی زنگ میزنید اوپراتور راحت فوش بدید تا زنه حرف میزنه بگید خفه شو فقط گوش بده . واسه من از رو کاغذ بلغور نکن ... حالا که مشتری هاشو از دست داد دیگه نیاز به این همه اوپراتور و تلفن چی نداره .میتونه یک سری از کارمنداشم معاف کنه

pcgamer
26-02-2014, 14:49
دوستان اون دو شماره ای که قبلا اینجا قرار دادم مث اینکه عوض شده
من الان با چند جا توی سازمان تنظیم مقررات که تماس گرفتم بعد از چند بار پاس دادن بالاخره موفق شدم با مسئول مربوطه صحبت کنم
تشریح کردم وضعیتمونو براش خیلی خوب گوش کرد و گفت میگم که سریعتر به مسئله ی مربوط به مبین نت رسیدگی کنند.
این شمارش هست : 02188113770 آقای صاری خانی
تا ساعت 4 و نیم هم هستند
تعداد تماس ها بالاتر بره به نظرم بهتره .. هر کی میتونه تماس بگیره

واسه کل ایران این شمارس یا فقط واسه تهران ؟ کسایی که شهرستان هستن با چه شماره ای پیگیری کنن .
چی گفتی بش؟
اصلا قانونی هست که بشه ساعت 2تا8 رایگان رو برگردوند یا فقط شکایت راجب قرار داد فعلیتون هست . چون من که 1 ماه دیگه تموم میشه حالا 3 هفتشو حروم خوری کنن مهم نیست دیگه .

nimajoon66
26-02-2014, 15:19
من الان زنگ زدم
نیم ساعت باهاشون حرفیدم
کلا طرف مبین نت و گرفت
صد مورد از کلاه برداری های مبین نت و گفتم و فقط تو همون یک مورد تغییر ساعت دانلود شبانه گفت حق با مشتریاست
اما در کل بخدا اینا همشون دستشون تو یه کاسست :n28:
چون اینجا ایران است

alichoopa
26-02-2014, 15:26
من که هیچ امیدی به برگشتن شبانه به وضعیت قبلش ندارم

*Saman*
26-02-2014, 15:27
آقايون خودتوتو بيخود گول نزنين كسي زورش به مبين نت نميرسه نميگم شكايت نكنين حقتونه اما اتفاق خاصي نميفته مگر اينكه بري سرويس جديد بگيري ديگه تمديد نكني اونوقت كه چيزي ميشه من با گرونيش ساختم گفتم مشكلي نيست با سرعت كمش ساختم فقط فقط بخاطر تايم مجاني حتي همين 3 تا 7 مشكلي ندارم اگه محدود نباشه اما اينم فوق محدود شد حالا كه تايم مجاني كلا برداشتن اميدوارم خيلي ها شبيه من پيدا بشن اونوقت ديگه اينقدر خلوت ميشه كه هيچ شركتي به قول مبين نت برای انتقال اطلاعات حیاتی خودش ساعت 3 صبح لنگ نميمونه.

nimajoon66
26-02-2014, 15:37
بخدا تنها راه حل فقط خداحافظی با این شرکته
هر کس اگه میتونه بره سراغ شرکت های دیگه
اونایی ام که مثل من تو محدوده adsl نیستن با gprs بسوزن و بسازن :n28:

Joaquin
26-02-2014, 16:34
واسه کل ایران این شمارس یا فقط واسه تهران ؟ کسایی که شهرستان هستن با چه شماره ای پیگیری کنن .
چی گفتی بش؟
اصلا قانونی هست که بشه ساعت 2تا8 رایگان رو برگردوند یا فقط شکایت راجب قرار داد فعلیتون هست . چون من که 1 ماه دیگه تموم میشه حالا 3 هفتشو حروم خوری کنن مهم نیست دیگه .
وقتی که شما که مودم رو خریدید گفته بود در تمام طرح ها 2 تا 8 رایگانه و اسمی هم از محدودیت حجمی نبرده بود.

alichoopa
26-02-2014, 17:21
من این سه چهار ماهو با مبین نت دزد سر میکنم تا حجمم تموم شه دیگه هم تمدید نمیکنم مگه مغز خر خوردم؟؟

ninipc
26-02-2014, 17:33
توضیحات مبین‌نت در خصوص تغییر ساعات رایگان شبانه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مشترکین گرامی با سلام و درود فراوان؛ در خصوص تغییرات اعمال شده در ساعت‌های رایگان شبانه، توضیحات زیر خدمت شما تقدیم می‌شود:
۱- حجم بالای اعتراض مشترکین در مورد کاهش کیفیت خدمات در ساعات رایگان شبانه، به‌ویژه برای ارتباطات صوتی و تصویری، که به دلیل مصرف بی‌رویه‌‌ی تعدادی از مشترکین ایجاد شده بود، منجر به اتخاذ این تصمیم شد تا طبق الگوهای مصرف عادلانه‌ی اپراتورهای مطرح تغییراتی در زمان استفاده‌ی رایگان شبانه اعمال شود.
۲- شرکت ارتباطات مبین‌نت، اپراتوری است با اهداف و رسالت ملی، که به منظور ارایه‌ی خدمات ارتباطی باندپهن بی‌سیم بر بستر فناوری وایمکس، ۳۱ استان کشور را تحت پوشش قرار داده است. هم‌اینک علاوه بر صدها هزار مشترک، بسیاری از سازمان‌ها، شرکت‌ها و مؤسسه‌های مهم نیز که در سراسر کشور خدمات شبانه‌روزی ارایه می‌دهند از شبکه‌ی وایمکس مبین‌نت برای انتقال اطلاعات حیاتی خود استفاده می‌کنند. اما متأسفانه وجود ترافیک شدید در ساعات رایگان شبانه به دلیل مصرف بی‌رویه‌ی مشترکین باعث شده بود، ارایه‌ی خدمات این دسته از سازمان‌ها با اختلالاتی مواجه شودکه با متعادل‌سازی مصرف شبانه و تغییر ساعت، این مشکلات برطرف می‌شود.
۳- اعمال این تغییرات و محاسبه‌ی مصرف رایگان شبانه از ۱۰ اسفند اجرایی می‌شود. از همه‌ی شما عزیزان درخواست داریم، مبین‌نت را در اجرای برنامه‌های پیش‌رو برای افزایش سطح کیفیت خدمات و رضایت‌مندی هر چه بیش‌تر مشترکین یاری دهید. سربلند و پیروز باشید.
ما که از شرش راحت شدیم. به امید ورشکستگی این شرکت. وقتی به این مدتی فکر میکنم که مشتری این شرکت بودم، می بینم مبین نت مصداق هر روز بدتر از دیروزه. درست موقعی که فکر میکنم از این بدتر نمیشه، یه ترفند جدید رو میکنه. پس بعد عید باید منتظر خبرای خوبی بود:n10:

چرا مبین‌نت باید بیشتر از توانش مشتری بگیره که حالا اینجور توی گل بمونه؟ یادتون باشه چند وقت پیش هم از مدیرش یه مصاحبه فرستادم که توش گفته بود دلشون می‌خواد شهرهای بیشتری رو حذف کنن، اما سازمان تنظیم مقررات مخالف هست. یعنی اینها قبل از کندن چاه، منار رو دزدیدن.

اما از اون مهمتر این دو تا دروغ ابلهانه‌ای است که گفته.

اولش گفته که حجم بالای اعتراض بوده که باعث این تصمیم شده. کی بود که رفته به اینها شکایت کرده؟ آیا تعداد اون شکایتها بیشتر بوده یا شکایتهای الان. درضمن همه می‌دونن مشکل عمده کم شدن سرعت بخاطر پائین کشیدن فیتیله دانلود توی شبها هست و نه فقط بخاطر زیاد بودن مشتری پای خط.

و دوم و نهایت اینکه مبین‌نت رسماً مشتری‌هاش رو ساده‌لوح فرض کرده که اینجور دروغ بچه‌گانه می‌گه. مگه تابحال سرعت کلی بین طرح حجمی و نامحدود یکی بوده. یعنی با اعمال ضریب اشتراک سرعت نامحدود رو در کل کمتر از حجمی محدود می‌کردن. پس وقتی مثل آب خوردن می‌تونن اینکار رو بکنن الان هم می‌تونن اون سازمانهای ادعا شده رو با اشتراک یک به یک تامین کنن تا عملاً حتی توی ساعتهای مجانی شب هم افت سرعت نداشته باشن. مشکل اینجاست که مبین‌نت دروغ می‌گه و تمام این حرفها بهونه بچه‌گانه هست.

همچین هم می‌گه رسالت ملی که انگار اگه مشتری اعتراض بده، شده ضدملی و جلوی آپلو هوا کردن مبین‌نت رو گرفته. به قول pcgamer عزیز هم کدوم سازمان احمقی می‌یاد اهداف ملی و رسالت مهمش رو بسپره دست سیستم وایمکس ایران که سرتاسر پر از عیب و مشکل هست و چیزهایی مثل نویز و پارازیت هم اضافه بر سازمان مزاحمت ایجاد می‌کنن. طرف یا کابل مخصوص می‌کشه یا اگه بانک یا جاهای مشابه هم هست از روش دید مستقیم نقطه به نقطه استفاده می‌کنه که خیلی امن‌تر و سریعتر و البته بدون قعطی هست. البته روش استفاده از دیش ماهواره که الان خیلی از بانکها به این روش کار می‌کنن هم که دیگه قدیمی شده. این جواب مبین‌نت فقط برای گول زدن مشتری از همه جا بی‌خبر هست و نه واقعیت.

ninipc
26-02-2014, 17:47
آقايون خودتوتو بيخود گول نزنين كسي زورش به مبين نت نميرسه نميگم شكايت نكنين حقتونه اما اتفاق خاصي نميفته مگر اينكه بري سرويس جديد بگيري ديگه تمديد نكني اونوقت كه چيزي ميشه من با گرونيش ساختم گفتم مشكلي نيست با سرعت كمش ساختم فقط فقط بخاطر تايم مجاني حتي همين 3 تا 7 مشكلي ندارم اگه محدود نباشه اما اينم فوق محدود شد حالا كه تايم مجاني كلا برداشتن اميدوارم خيلي ها شبيه من پيدا بشن اونوقت ديگه اينقدر خلوت ميشه كه هيچ شركتي به قول مبين نت برای انتقال اطلاعات حیاتی خودش ساعت 3 صبح لنگ نميمونه.

من هم متعقدم وقتی وسط این خرابکاری مبین‌نت، ۵ اسفند می‌یان بهش جایزه هم می‌دن معلومه که بازرس و ناظر هم رفیقش هستن و کاری باهاش ندارن. اما بیشتر از شکایت این سر و صدا کردن کاربرها حسنش این هست که مردم خبردار بشن و بخصوص توی بخش اشتراک با مودم جییبی که رسماً کلاهبرداری مبین‌نت حساب می‌شه کسی جلو نیاد که بعداً ضرر کنه. بدبخت می‌یاد قرارداد دو ساله می‌بنده و مبین‌نت هم مدام توی این دو سال هر کاری خواست می‌کنه و مدام قرارداد رو به نفع خودش عوض می‌کنه.

sharpy
26-02-2014, 18:12
دانلود شبانه برداشته شد یا نه ؟؟
من که دو شب اخیر چیزی کم نکرد .!!
مبینت با فروش سازمانی هم سود خودش رو میکنه و کاربرای خانگی براش ضرر هستن .
توی خیلی از شهرای کوچیک هم تجهیزاتش رو جمع کرده .

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

mehr1362
26-02-2014, 19:35
حالا شما چه علاقه ای به دونستن اینکه چقدر شب مصرف کردی داری؟ میخوای تمدید کنی ؟
یعنی یک قسمت اضافه بشه بنویسه شما تو شب چقدر مصرف داشتی . حله ؟

من اگه میدونستم مبین نت میخواد بعد یک سال شبانشو حذف کنه ایرانسل میگرفتم .اشتبا کردم . شاید تا فردا مودم ایرانسل رو خریدم تا اخر سال تخفیف داره 50 تومن پولی نیست.پول یک ماه اشتراک مبین نت بعد عید هم نمیشه

نه داداش من ، نمیخوام تمدید کنم !
4 ماه دیگه از طرحم مونده ! چکارش کنم؟ باید سر کنم تموم بشه
لعنت بر اول و آخرشون

yuzarsiff
26-02-2014, 19:49
چی گفتی بش؟

بله برای کل ایران هست .. گفت حق با شماست و پی گیری میشه ..
خواهشا همه تماس بگیرید تا سریعتر پیگیری کنند
اینکه امروز مبین نت توی وبلاگ اومده توضیح داده ی نکته ی مثبته .. مجبور شده چند خط لااقل توضیح چرند داشته باشه

mehr1362
26-02-2014, 19:51
خداوکیلی هر کی طرحش تموم شد تمدید نکنه ! دوباره خام نشید بگید چاره نداریم ها .... با اینکار هم به خودتون خیانت میکنید هم به دیگران .
منم تموم بشه میرم دنبال GPRS

به قبرستان گذر کردم کم و بیش ، بدیدم قبر دولتمند و درویش
نه درویش بی کفن در خاک خفته ، نه دولتمند برده یک کفن بیش

بزار خوب دزدی کنن ، بزار جیباشون رو پر پول کنن ، آخرش جاشون تو گور هست

چقدر حرص بخوریم تو این مملکت ؟ واسه همه چی باید حرص بخوریم .

اقتصاد .... که میگن منظور همینه ! بسازید و بسوزید و بگید خیلی ممنونم ! به به خیلی عالیه

pcgamer
26-02-2014, 20:18
من که هیچ امیدی به برگشتن شبانه به وضعیت قبلش ندارم

منم همینطور . دیگه نمیتونیم فیلم و سریال بگیریم :n03:

من این سه چهار ماهو با مبین نت دزد سر میکنم تا حجمم تموم شه دیگه هم تمدید نمیکنم مگه مغز خر خوردم؟؟

ولی مبین نت زرنگ تر این حرفاست . فکر میکنید فکر اینجاهاشو نکرده .. مثلا 4 تا طرح و تعرفه میده که شما با پول بیشتری بتونی یه چیزی مثل قبل دانلود کنی .

یک زمانی مخابرات همه میگفتن اه اه چیه شبانه هم نداره الان جوری شده که من یک بار سفارش دادم تا چند ماه پیگیری کردم همش بم میگفت که ظرفیت خالی نداریم باید یکی تو منطقتون دیگه اشتراکشو نخواد بدیم شما! در این حد! ملت عجیبی هستیم
اگه فردا همه تمدید کنن تعجب نمیکنم ولی اگه ملت تمدید نکردن تعجب میکنم

ninipc
26-02-2014, 20:43
بله برای کل ایران هست .. گفت حق با شماست و پی گیری میشه ..
خواهشا همه تماس بگیرید تا سریعتر پیگیری کنند
اینکه امروز مبین نت توی وبلاگ اومده توضیح داده ی نکته ی مثبته .. مجبور شده چند خط لااقل توضیح چرند داشته باشه

راستش توضیحش بیشتر توهین به شعور کاربرها بود تا توضیح واقعی یا حتی دلجویی. فکر کرده همه از مخ تعطیل هستن که سازمانها رو بهونه کرده. مگه همین الان توی بخش خدماتش یه بخش ویژه سازمانی نداره؟ مگه همین الان نمی‌گه که "پهنای باند اختصاصی" به سازمانها می‌ده که راحت باشن؟ پس وقتی این کارها رو قبلش هم داشت کدوم سازمان می‌اومد با همین سیستم مودمهای رومیزی یا حتی بدتر مودم جیبی برای سازمان و نهاد خودش اینترنت بگیره. بیشتر اینها اینترنت نقطه به نقطه دارن و یا حداقل مودم خارجی که مدتی هست به کاربر عادی نمی‌فروشه.
پس می‌بینید که بهونه کردن سازمانها یه بهونه بچه‌گانه هست.

ولی حتی اگه برفرض محال قبول کنیم که یه سازمان اینقدر دیگه بدبخت شده که برای خودش با مودم جیبی اینترنت می‌گیره که باز مبین‌نت می‌تونست با کم کردن تعداد ضریب اشتراک و حتی یک به یک کردن اون در تمام ساعات شبانه‌روز مشکل رو حل کنه و دیگه بهونه کم کردن ساعت و یا محدود کردن رو نیاره.

باور کنید تمام این توجیهات دروغ مطلق هست و توهین به شعور تمام کسانی که مشترک مبین‌نت هستن.

ninipc
26-02-2014, 20:55
اگه فردا همه تمدید کنن تعجب نمیکنم ولی اگه ملت تمدید نکردن تعجب میکنم

من یکی که رفتم دنبال ADSL. یعنی کافیه امکان وصل شدن مهیا باشه تا دیگه برای همیشه با مبین‌نت خداحافظی کنم. فعلاً یه مدت موقت می‌مونم که جابجایی انجام بدم و بعدش مبین‌نت بمونه و مشتریهای سازمانیش.

pcgamer
26-02-2014, 21:27
من یکی که رفتم دنبال ADSL. یعنی کافیه امکان وصل شدن مهیا باشه تا دیگه برای همیشه با مبین‌نت خداحافظی کنم. فعلاً یه مدت موقت می‌مونم که جابجایی انجام بدم و بعدش مبین‌نت بمونه و مشتریهای سازمانیش.

مودمشو به کجا باید بفروشیم ؟
منم فردا میرم نمایندگی ایرانسل یک سوالی میکنم . اگه adsl میتونی بگیری حتما بگیر .هیچی adsl نمیشه تو تاپیکش الان بودم صحبت سرعت های بالای 300 و دانلود شبانه 4 گیگ و ... بود قیافم اینجوری شده بود :n29: بسکه تو این مبین نت سرعت خوبمون 90 بوده و شبی 1-2 گیگ گرفتیم

امیر انصاری
26-02-2014, 22:48
راستش توضیحش بیشتر توهین به شعور کاربرها بود تا توضیح واقعی یا حتی دلجویی. فکر کرده همه از مخ تعطیل هستن که سازمانها رو بهونه کرده. مگه همین الان توی بخش خدماتش یه بخش ویژه سازمانی نداره؟ مگه همین الان نمی‌گه که "پهنای باند اختصاصی" به سازمانها می‌ده که راحت باشن؟ پس وقتی این کارها رو قبلش هم داشت کدوم سازمان می‌اومد با همین سیستم مودمهای رومیزی یا حتی بدتر مودم جیبی برای سازمان و نهاد خودش اینترنت بگیره. بیشتر اینها اینترنت نقطه به نقطه دارن و یا حداقل مودم خارجی که مدتی هست به کاربر عادی نمی‌فروشه.

ولی حتی اگه برفرض محال قبول کنیم که یه سازمان اینقدر دیگه بدبخت شده که برای خودش با مودم جیبی اینترنت می‌گیره که باز مبین‌نت می‌تونست با کم کردن تعداد ضریب اشتراک و حتی یک به یک کردن اون در تمام ساعات شبانه‌روز مشکل رو حل کنه و دیگه بهونه کم کردن ساعت و یا محدود کردن رو نیاره.

باور کنید تمام این توجیهات دروغ مطلق هست و توهین به شعور تمام کسانی که مشترک مبین‌نت هستن.
1- طرح های سازمانی کلاً با این طرح ها فرق دارن و بر اساس نیاز سازمان طراحی میشن. اصلاً افت سرعت ندارن. مگه اینکه سازمان در پیت باشه و از همین طرح های معمولی استفاده کنه، که اونوقت این سؤال پیش میاد که همچین سازمان فقیری چطور شب تا صبح هم دایره؟
2- دوستانی که به ADSL دسترسی ندارن میتونن مودمو بفروشن یه کم بزارن روش رادیوی وایرلس بگیرن. دیگه با این قیمت های مبین نت فکر می کنم هر سرویس دهنده ی وایرلسی رو که پیدا کنید به صرفه تر باشه.

abolfazl201358
26-02-2014, 23:50
اب تو هاونگ کوبیدن اینکار منم مبی دارم ولی این خط _____ اینم نشونش @ دست هیچ کودممون به جای نمیرسه بیخودی تقلا میکنیم
چارش فقط تمدید نکردنه وبس مودم ها رو هم پس ندید چون میدن به ی عده بیخبر دیگه ی پول یا مفت دیگه میگیرند غیده مبلغشو بزنید بزاریدکنار

ahad_judo
27-02-2014, 00:51
دوست عزیز همه اینا پشتشون به یه جایی گرمه.
همین شرکت دایتی پشتش به ...گرمه هنوز حقوق کارگراشو نداده و شکایت کارگران هم به جایی نرسیده.
نهایتش یه کلکی سوار میکنن دوباره به کارشون ادامه میدن.
پشت همه این حقه بازی ها برنامه ریزی های چند ساله هست.

Ali_N8
27-02-2014, 01:08
من که شکایترو انجام دادم 5 روز پیشم تمدید کرده بودم که این داستانارو نمیدونستم .. الان 3500 تومان تو حسابم بیشتر نیست و 4 گیگم کامل تو ساعت رایگان مصرف شده
ولی همانطور که گفتم دیگه زیر خفت و زورگویی این شرکت نمیرم .. شده باشه سریالو اینارم بزارم کنار .. ترجیحآ میرم میخرم تا به اینا پول بدم .. وب گردیمونم فعلآ با GPRS ادامه میدیم
ایشالا 1 هفته بدون اینترنتی سر میکنیم تا ADSL نصب شه .. هم حجم اضافش قیمت هاش منصفانس هم واسه شبانه محدودیت نداره

yuzarsiff
27-02-2014, 01:40

درسته واقعا توهین بود اما منظورم اینه که بالاخره مجبور شد چند خطی خزعبلات سر هم کنه

AliROCK
27-02-2014, 03:02
خدا رو شکر من که 6 ماهه از این شرکت دیگه سرویس نگرفتم :n02:

ali nemesis
27-02-2014, 05:20
این یعنی واقعا توهین به شعور کاربر

new_folder
27-02-2014, 06:05
این است جمهوری اسلامی

pcgamer
27-02-2014, 09:54
1- طرح های سازمانی کلاً با این طرح ها فرق دارن و بر اساس نیاز سازمان طراحی میشن. اصلاً افت سرعت ندارن. مگه اینکه سازمان در پیت باشه و از همین طرح های معمولی استفاده کنه، که اونوقت این سؤال پیش میاد که همچین سازمان فقیری چطور شب تا صبح هم دایره؟
2- دوستانی که به ADSL دسترسی ندارن میتونن مودمو بفروشن یه کم بزارن روش رادیوی وایرلس بگیرن. دیگه با این قیمت های مبین نت فکر می کنم هر سرویس دهنده ی وایرلسی رو که پیدا کنید به صرفه تر باشه.

یک سازمان که ۴ صبح اینترنت نیاز داشته باشه مثال بزنید ؟ من هر چی فکر میکنم عقلم به جایی قد نمیده
رادیوی وایرلس چیه ؟ شبانه هم داره ؟

pcgamer
27-02-2014, 09:58

:n04: این ماله خودته !!! ؟ ماله هر کسی هست خدا بش صبر بده ..
ولی خدا وکیلی اصلا مصرف نداشته تو یک سال ۱۰ گیگ مصرف کرده! من که ۳-۴ ماه همش دارم حجم میخرم اون اصلیه خیلی وقته تموم شده

MasterGeek
27-02-2014, 11:44
دوست عزیز همه اینا پشتشون به یه جایی گرمه.
همین شرکت دایتی پشتش به ...گرمه هنوز حقوق کارگراشو نداده و شکایت کارگران هم به جایی نرسیده.
نهایتش یه کلکی سوار میکنن دوباره به کارشون ادامه میدن.
پشت همه این حقه بازی ها برنامه ریزی های چند ساله هست.

پشت مبین‌نت به سپاه گرمه. «شرکت اعتماد مبین» رو سرچ بزنید سهامدار عمده‌ی مخابرات هم هست. چند جا دیگه هم دست دارن. مدیرعاملشم کلا توی حوزه‌ی مخابرات ایران همه جا بوده. چه رقابتی؟ بیخود نیست تو رتبه‌ی شفافیت اقتصادی و عدم فساد اون ته‌های لیست هستیم...

امیر انصاری
27-02-2014, 11:44
یک سازمان که ۴ صبح اینترنت نیاز داشته باشه مثال بزنید ؟ من هر چی فکر میکنم عقلم به جایی قد نمیده

1- والا من سازمانی نمیشناسم که تو روزم درست خدمت رسانی کنه، چه برسه تا صبح.
2- تجهیزاتی که برای استفاده از اینترنت وایرلس نیاز دارید و مثل مودم بیرونی وایمکس روی بام نصب میشه.
سرویس وایرلس هم از لحاظ تعرفه و دانلود شبانه مثل ADSL متنوعه. بعضی شبانه ی نیم بها دارن، خیلیا هم شبانه ی رایگان. از شرکتی به شرکت دیگه فرق میکنه. اما معمولاً همشون شبانه ی رایگان دارند، پینگشونم برای بازی عالیه، سرعتم بالاتر از سرعت اسمی میدن. باید در منطقه ی خودتون تحقیق کنی ببینی چه شرکتایی سرویس وایرلس میدن.

ali nemesis
27-02-2014, 13:14
:n04: این ماله خودته !!! ؟ ماله هر کسی هست خدا بش صبر بده ..
ولی خدا وکیلی اصلا مصرف نداشته تو یک سال ۱۰ گیگ مصرف کرده! من که ۳-۴ ماه همش دارم حجم میخرم اون اصلیه خیلی وقته تموم شده

اره مال خودمه چون شیفت شب کار میکنم فقط ساعت رایگان میام بهتر نیست طرحم راکنسل کنم یکی دیگه بگیرم الان بابت لغو این طرح چقدر پس میدن طرح رو خود مودم بوده.
من که به همه کس شکایت کردم (خود اشغال نت ، وبگردی بیست و سی ، سازمان مقررات)

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

ali nemesis
27-02-2014, 13:20
دوستان الان این تغییر اعمال شده یا نه؟:confused:

seetherali
27-02-2014, 13:25
جدی مبین نت فک میکنه من ماهی 42 تومن میدم که وبگردی کنم با اون 4 گیگ مزخرفش ؟! نه فقط برای دانلود شبانه بود و بس ! برای پول بیشتر همه کار میکنن اینا ! مشترک های قدیمی حتما یادشونه طرح 2 مگ 3 گیگ بود 30 تومن, بعدش شد 4 گیگ 40 تومن ! هدف چیه جز پول بیشتر از مردم کشیدن !
فعلا که 2 تا 8 دانلود میکنم و از حجم کم نشده . 6 روز هم بیشتر از این طرح نمونده. یک گیگ هدیه رو بگیرم دیگه تمام . امروز میرم تا جایی که میتونم همه نمایندگی های مبین نت میگم مودمم رو میخوام بفروشم,چند میخرین ؟ روزی 50 نفر برن بگن مودم هامون رو میخواییم بفروشیم حساب کار دستشون میاد.
ما که میریم مخابرات .. تا الانشم اگه نرفتم به خاطر تنبلی بوده .. 1 مگ نامحدود میگیره آدم ماهی 40 تومن.

Arsenal2012
27-02-2014, 14:04

نه دوست عزیر از 10 اسفند اجرا میشه
من خودم دیشب طرح 2 مگ دارم از ساعت 2 شب گزاشتم تا ساعت 8 صبح فقط تونستم شاهگوش با پشت صحنه شو دانلود کنم با سرعت میانگین بین 40 تا 50 لامصبا سرعت دانلود تا چند روز پیش شبا 250 تا بود الان شده 50 تا حداکثر...الان هم تو سایت مبین نت قسمت مصرف رو نگاه کردم هیچ حجمی بابت دیشب کم نشده بود

yuzarsiff
27-02-2014, 14:17
دوستان من فک کنم قانون 3 تا 7 از الان اجرا شده .. دیشب ی تست کردم .. من اعتبار کمی ته حسابم بود گفتم از 2 تا 8 بذارم ک ی تستی انجام بدم امروز ک اومدم دیدم نوشته اتمام اعتبار .. پس از حجمم مصرف کرده :|

Ali_N8
27-02-2014, 14:21
دوستان الان این تغییر اعمال شده یا نه؟

از 3 اسفند طرحو اجرا کردن وو دروغ میگن از 10 اسفند ..
دزدنت :n21:

arash59b
27-02-2014, 15:07
یه فنارفتن مبین نت از چندماه قبل مشخص و واضح بود از خبرهایی که دوستان و خود نمایندگی مبین نت تو همین تاپیک میزاشتن و جابجا کردن دکل ها تو تابستون گذشته برای انکه بتونه از هر دکل نهایت استفاده رو بکنه تا برداشتن دکل های مناطق کم جمعیت و کلاهی که سر کاربهای این

مناطق گذاشت و در اخر عمبکردن این شرکت تو گرون کردن دوبار قیمت طرحها و یک بار مودم ها در یک سال مشخص و واضح بود

به احتمال زیاد تو سال اینده خبرورشکسته شدن این شرکت هم میاد چون با انجام این کار ریزش شدیدی تو کاربرهاش ایجاد میشه و وضعیت بد مالی شرکت سیر صعودی شدیدتری میگیره. از نظر تجهیزات هم فکرنکنم شرایط خوبی داشته باشه

کلا دوران وایمکس چه مبین نت و چه ایرانسل گذشته. تنها راه نجاتش اینه که دولت بهش اپراتور چهارم و LTE رو بده که اگه اینطور هم بشه باز شما دوستان ضرر می کنید و مودم ها تون بدون استفاده می مونه

من که بعد از کلی سروکله زدن با این شرکت و این تاپیک یکی دو ماه پیش عطاشو به لقاش بخشیدم مودم رو هم رد کردم رفت. بهتره شما هم عجله کنید ازما گفتن بود.:n27:

Ali_N8
27-02-2014, 15:18
به احتمال زیاد تو سال اینده خبرورشکسته شدن این شرکت هم میاد چون با انجام این کار ریزش شدیدی تو کاربرهاش ایجاد میشه و وضعیت بد مالی شرکت سیر صعودی شدیدتری میگیره. از نظر تجهیزات هم فکرنکنم شرایط خوبی داشته باشه

امیدوارم بزودی شاهد ورشکست شدن این شرکتها باشیم و چهره من اون موقع به این صورته :n20:... یه سری دوستان من هم که مبین نت دارن میخوان جمعش کنن و برن ADSL بگیرن ... این مودم هم باید برم بکوبم تو سر نمایندگی نزدیکمون ..
200 مگ از طرحی که 25 روز ازش منده بیشتر تو حجمم نمونده .. :)) الان با GPRS آنلاین هستم .. مودم مبین نت هم خاموش کردم تا 3 تا 7 .. 8 گیگ رایگانم دانلود کنم بد بندازمش دور .. و خداحافظ تمدید .. خداحافظ دزدنت :n21:

pcgamer
27-02-2014, 15:44
یه فنارفتن مبین نت از چندماه قبل مشخص و واضح بود از خبرهایی که دوستان و خود نمایندگی مبین نت تو همین تاپیک میزاشتن و جابجا کردن دکل ها تو تابستون گذشته برای انکه بتونه از هر دکل نهایت استفاده رو بکنه تا برداشتن دکل های مناطق کم جمعیت و کلاهی که سر کاربهای این

مناطق گذاشت و در اخر عمبکردن این شرکت تو گرون کردن دوبار قیمت طرحها و یک بار مودم ها در یک سال مشخص و واضح بود

کلا دوران وایمکس چه مبین نت و چه ایرانسل گذشته. تنها راه نجاتش اینه که دولت بهش اپراتور چهارم و LTE رو بده که اگه اینطور هم بشه باز شما دوستان ضرر می کنید و مودم ها تون بدون استفاده می مونه

من که بعد از کلی سروکله زدن با این شرکت و این تاپیک یکی دو ماه پیش عطاشو به لغاش بخشیدم مودم رو هم رد کردم رفت. بهتره شما هم عجله کنید ازما گفتن بود.:n27:
مودم رو چند و بکجا فروختین ؟

امیدوارم بزودی شاهد ورشکست شدن این شرکتها باشیم و چهره من اون موقع به این صورته :n20:... یه سری دوستان من هم که مبین نت دارن میخوان جمعش کنن و برن ADSL بگیرن ... این مودم هم باید برم بکوبم تو سر نمایندگی نزدیکمون ..
200 مگ از طرحی که 25 روز ازش منده بیشتر تو حجمم نمونده .. :)) الان با GPRS آنلاین هستم .. مودم مبین نت هم خاموش کردم تا 3 تا 7 .. 8 گیگ رایگانم دانلود کنم بد بندازمش دور .. و خداحافظ تمدید .. خداحافظ دزدنت :n21:
امیدوارم . با gprs که نمیشه دانلود کرد .واسه دانلود میخوای چکار کنی؟

اره مال خودمه چون شیفت شب کار میکنم فقط ساعت رایگان میام بهتر نیست طرحم راکنسل کنم یکی دیگه بگیرم الان بابت لغو این طرح چقدر پس میدن طرح رو خود مودم بوده.
من که به همه کس شکایت کردم (خود اشغال نت ، وبگردی بیست و سی ، سازمان مقررات)

هیچی پس نمیدن! بقول معروف مالیده میشه میره ...:n15:
اشتبا کردی انقدر بشون اعتماد داشتی که طرح 2 ساله گرفتی اون 1سالو چند ماه شبانتو راحت بگم خوردن

ashkan_b_boy
27-02-2014, 15:47
به نظر من مهم ترین چیزی که الان دست مارو واسه شکایت باز میزاره نقض قرار داد هست یعنی این تغییراتو برای همه مشترکین اعمال کردن حتی کسایی که قبلا تمدید کردن یا ثبت نام!منی که رفتم 435 تومن دادم یک ساله گرفتم واسه دانلود 2 تا 8 بوده نه3 تا7!! من قبلا adsl شاتل داشتم چند ماه پیش یک دفعه دانلود رایگان شبانشو برداشت و برای اینکه دانلود شبانه داشته باشی باید ماهی 3500 تومن بیشتر میدادی اون موقع من 3 ماهه تمدید کرده بودم 2 ماه هنوز مونده بود ولی این تغییرات واسه من اعمال نشده بود و واسه کسای بود که تازه میخوان تمدید یا ثبت نام کنن!درستشم همینه!!

Ali_N8
27-02-2014, 15:50
امیدوارم . با gprs که نمیشه دانلود کرد .واسه دانلود میخوای چکار کنی؟
امروز درخواست خط جدید دادم برای نصب ADSL

arash59b
27-02-2014, 17:35
مودم رو چند و بکجا فروختین ؟

قیمت بسته به نوع و تمیزی مودم داره

حدودا 130 فروخته شد

mehr1362
27-02-2014, 18:18
من مودمم رو میفروشم ، هر کسی به دردش میخوره بگه

طرح دو مگ داره با 120 و چند روز و 8.5 گیگ حجم ( 230 تومن )

میرم gprs میگیرم

mehr1362
27-02-2014, 18:34
الان وایمکس ایرانسل رو دیدم ، اون هم گرفتنش اشتباه هست.
طرح های دو مگ رو فقط با حجم بالا میده و قیمت های نجومی
عملا سرعت بیشتر 512 نداره

saeeddeeas
27-02-2014, 18:34
من مودمم رو میفروشم ، هر کسی به دردش میخوره بگه

طرح دو مگ داره با 120 و چند روز و 8.5 گیگ حجم ( 230 تومن )

میرم gprs میگیرم

بدون طرحش میخرم

راستی فکر کنم منو محدود کردن دیشب سرعتم 0 بود تا صبح

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

nimajoon66
27-02-2014, 18:54
تورو خدا این مودم های گوه نت و نفروشید به کس دیگه
اون آدمای بدبخت چه گناهی کردن ؟؟؟؟؟؟؟؟ که اونام بخوان به سرنوشت ما دچار شن
فروختنش به افراد دیگه یجور خیانته
من خودم منتظرم طرحم تموم شه تا بزنم بشکنمش بعد اینطوری خوشحالی کنم :n20: :n02:

dooman553
27-02-2014, 19:20
با سلام و خسته نباشيد
من از امروز بدنبال خاموش كردن wi fi مودم.وسپس مراجعه به تنظيمات مودم.گزينه wifi در تب networkingوجود ندارد و پاك شده است.ممكن است واي فاي مودم خراب شده باشد.لطفا راهنمايي نماييد

ninipc
27-02-2014, 19:44

اگه اکانت خودتون هست که رسماً خودکشی هست. طبق قانون جدید اگه نخواهین شارژ بخرین روزانه در کل فقط می‌تونید ۱۲۵ مگابایت دانلود کنید. تازه از این ۱۲۵ مگابایت حدود ۸۵ مگابایتش ترافیکش شبانه هست. یعنی با این وضعیت دانلود فیلم و آهنگ و حتی برنامه کلاً تعطیل هست. خوندن خبر و چک ایمیل هم شاید کل حجم روزانه رو تموم کنه و دیگه به چیزهای واجبی مثل آپدیت آنتی‌ویروس و مشابه هم قد نده.

تازه بماند سوای حجم کم، این اکانتها مودم جیبی دارن که هنوز هم باید با مشکلات ضعف سیگنال که ذات مبین‌نت هستش، برای دو سال درگیر باشن.

ninipc
27-02-2014, 20:17

چند وقت پیش یکی از بچه‌های اینجا خبری داد که بعضی از ATMهای سیار از وایمکس استفاده می‌کنن و این نهایت نمونه‌ای هست که به ذهنم می‌رسه. اما برای همین مدل هم دو مورد مهم رو نمی‌شه ندید گرفت:
۱ - دو شب تا دم صبح که خیلی کم آدمی باشه بخواهد بره پای ATM. شاید نهایت از ۶ تا ۸ کمی براش مشتری باشه. منتهی یادمون نره که قریب به اتفاق این ATMهای سیار توی ادارات یا فروشگا‌ه‌ها یا جاهای مشابه هست که اکثراً شبها تعطیل هستن.
۲ - مبین‌نت اگه هنوزم هم بخواد می‌تونه حتی برای این جور موارد با کم کردن ضریب اشتراک سرعت رو قطعی و بالا نگه داره. یعنی بحث مصرف کاربرها نیست و داره الکی می‌گه.

ninipc
27-02-2014, 20:19

فعلاً گفتن نه و از ۱۰ اسفند اعمال می‌شه. شاید تازه می‌خوان برای حرفی که زدن یه راه‌حل درست کنن. آخه وقتی مصرف شبانه رو کاربر نمی‌دونه چطور می‌شه که کنترلی روی اون داشته باشه؟ شاید می‌خوان توی بخش کنترل‌پنل کاربری یه تغییراتی بدن.

pcgamer
27-02-2014, 20:26
الان وایمکس ایرانسل رو دیدم ، اون هم گرفتنش اشتباه هست.
طرح های دو مگ رو فقط با حجم بالا میده و قیمت های نجومی
عملا سرعت بیشتر 512 نداره

۲ مگش که خیلی مناسبه ماهانش میشه ۲۷ تومن ۳ گیگ هم داری اگه تموم شد حجم اضافه میخری ! نکنه تعرفه های مبین نت رو دیدی اشتبایی :n02: شبانشم که اینجور که کاربراش میگن از اول مجانی بوده شبانش ولی همیشه به بهانه جشنواره .مثلا الان به بهانه جشنواره زمستونی ۱تا ۷ مجانیه . عید هم به بهانه نوروز ۳ ماه مجانی و تابستون هم :n02:
من احتمالا به ایرانسل کوچ میکنم

emproor
27-02-2014, 20:38
بدون طرحش میخرم

راستی فکر کنم منو محدود کردن دیشب سرعتم 0 بود تا صبح

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

برای منم دیشب کلا صفر بودش:n21:

pcgamer
27-02-2014, 20:49
دوست دارم همه نظر بدن
واقعا به نظرتون یک شرکت انقدر میتونه احمق باشه که بیاد ساعت شبانه رو کم کنه و از طرفی از رایگان بودن در بیاره ؟

یکم این تصمیمشون عجیب و غیر قابل فهم حتی از دیدگاه خود شرکت بنظرم هست.

من خودم نظرم اینه که ممکنه واسه عید طرح ها و تعرفه های بکلی تغییر بده و طرح های خوبی بزاره مثلا ۵۱۲ با حجم ۳۰ گیگ که جبران دانلود شبانش بشه . و یا حتی طرح های نامحدود بزاره . یکمم باید صبر کرد دید.

نمیخوام امید بدم ولی اخر حماقته اگه اینکارو نکنه چون اگه اینکارو نکنه هیچ کس نمیمونه . نه اینکه بخاطر اینکه بمون توهین شده یا ضرر زده بخاطر اینکه اصلا دیگه سودی نداره و منطقی نیست موندن بدون دانلود حدااقل ماهی ۵۰ گیگ شبانه

Ali_N8
27-02-2014, 21:11
دوست دارم همه نظر بدن
واقعا به نظرتون یک شرکت انقدر میتونه احمق باشه که بیاد ساعت شبانه رو کم کنه و از طرفی از رایگان بودن در بیاره ؟

من خودم نظرم اینه که ممکنه واسه عید طرح ها و تعرفه های بکلی تغییر بده و طرح های خوبی بزاره مثلا ۵۱۲ با حجم ۳۰ گیگ که جبران دانلود شبانش بشه . و یا حتی طرح های نامحدود بزاره . یکمم باید صبر کرد دید.

نمیخوام امید بدم ولی اخر حماقته اگه اینکارو نکنه چون اگه اینکارو نکنه هیچ کس نمیمونه . نه اینکه بخاطر اینکه بمون توهین شده یا ضرر زده بخاطر اینکه اصلا دیگه سودی نداره و منطقی نیست موندن بدون دانلود حدااقل ماهی ۵۰ گیگ شبانه

خودتونو گول نزنید .. این شرکت روز به روز داره بدتر میشه که بهتر نمیشه .. تمدید نکنید ..

ninipc
27-02-2014, 21:16
به نظر من مهم ترین چیزی که الان دست مارو واسه شکایت باز میزاره نقض قرار داد هست یعنی این تغییراتو برای همه مشترکین اعمال کردن حتی کسایی که قبلا تمدید کردن یا ثبت نام!منی که رفتم 435 تومن دادم یک ساله گرفتم واسه دانلود 2 تا 8 بوده نه3 تا7!! من قبلا adsl شاتل داشتم چند ماه پیش یک دفعه دانلود رایگان شبانشو برداشت و برای اینکه دانلود شبانه داشته باشی باید ماهی 3500 تومن بیشتر میدادی اون موقع من 3 ماهه تمدید کرده بودم 2 ماه هنوز مونده بود ولی این تغییرات واسه من اعمال نشده بود و واسه کسای بود که تازه میخوان تمدید یا ثبت نام کنن!درستشم همینه!!

راستش به نظرم می‌یاد اینجور شکایتهایی که کردیم یعنی به سازمان مقررات و مشابه بدرد نمی‌خوره. یه وکیل کارکشته و ترجیحاؐ بدون دستمزد نیاز هست که کار رو از طریق نقض قرارداد و زیرپا گذاشتن تعهد پیگیری کنه. البته بگم شک نکنید که الان مبین‌نت هم کلی وکیل مفتخور داره که جیبشون رو با پولهای کاربران بدبخت پر می‌کنه و گذاشته‌شون برای اینجور مواقع. ولی اگه اینکار هم جواب نده که شک دارم وزارت ارتباطات بخواد کاری کنه. شرکت مخابرات هم که صاحب مبین‌نت هست و هیچ وقت خودش رو مجازات نمی‌کنه. مخابرات هم اسمش خصوصی شده و هنوز با وزارتخونه در ارتباط هست. پس تنها راه می‌مونه قوه قضائیه و دادگاه که البته دردسر و هزینه داره.

ninipc
27-02-2014, 21:17
با سلام و خسته نباشيد
من از امروز بدنبال خاموش كردن wi fi مودم.وسپس مراجعه به تنظيمات مودم.گزينه wifi در تب networkingوجود ندارد و پاك شده است.ممكن است واي فاي مودم خراب شده باشد.لطفا راهنمايي نماييد

مدل مودم رو بگید که دقیقتر بشه نظر داد. اگه روی بدنه مودم فیزیکی کلیدی برای روشن و خاموش کردن وای‌.فای هست که اون رو هم تست کنید.

ninipc
27-02-2014, 21:27
دوست دارم همه نظر بدن

شده تابحال خونه‌تون مهمون بیاد اما دلتون بخواد ردش کنید؟ شده کاری کنید که خود مهمون با پای خودش پاشه بره که رفتنش به اسم شما تموم نشه و به قول براتون بد نشه؟
وضعیت مبین‌نت هم همینه. اول شروع کرد به گرفتن مشتری در حد فله‌ای. دیگه کم مونده بود حتی توی توالتهای بین راهی هم تبلیغ کنه. بعد زیرش موند و اول شهرهای زیادی رو حذف کرد. حتی به قول خودشون الان تعدادی شهر هم توی لیست حذف دارن،‌ ولی سازمان تنظیم مقررات مخالف هست. بعد هم قراردادهای چرب و چیلی سازمانی چشمش رو گرفته. بخصوص که توی این قراردادها گرفتن پورسانت و زیرمیزی خیلی رواج داره. خوب اینجوری دیده بهترین راه خرابکاری هست که خود مشتریها با پای خودشون بذارن و برن.

تنها مشکل این تئوری این هست که اگه واقعیت داره پس چرا سازمانهای نظارتی و قضایی همچین کلاهبرداری رو می‌بینن و بجای مجازات مبین‌نت، تازه چپ و راست بهش جایزه هم می‌دن؟ مشکل سر همین بخش هست که باعث شده مبین‌نت این همه به زورش بنازه و برای کسی اهمیت قائل نباشه.

ninipc
27-02-2014, 21:39
۲ مگش که خیلی مناسبه ماهانش میشه ۲۷ تومن ۳ گیگ هم داری اگه تموم شد حجم اضافه میخری ! نکنه تعرفه های مبین نت رو دیدی اشتبایی :n02: شبانشم که اینجور که کاربراش میگن از اول مجانی بوده شبانش ولی همیشه به بهانه جشنواره .مثلا الان به بهانه جشنواره زمستونی ۱تا ۷ مجانیه . عید هم به بهانه نوروز ۳ ماه مجانی و تابستون هم :n02:

ولی انصافاً اگه کسی بتونه ADSL بگیره که خیلی بهتر و بصرفه‌تر هست. الان دیدم یه شرکت که اسمش بماند گفته تا شب عید هر حجمی خریده بشه، اندازه اون جایزه می‌ده. یعنی دیدم برای سرعت ۱۰ مگابیت که توی مبین‌نت باید خوابش رو دید با اکانت ۳ ماهه و خرید ۵۰ مگابایت حجم ﴿با ۵۰ مگابایت مجانی اضافه﴾ می‌شه ماهی حدود ۳۷ گیگ دانلود کرد که تازه شبهاش هم مجانی هست و کل هزینه هم می‌شه حدود ۲۴۰ هزار تومن. البته هزینه مودم رو حساب نکردم چون شاید یه عده داشته باشن.

انصافاً در بهترین شرایط مبین‌نت که شبهاش هنوز ۲ تا ۸ بدون محدودیت باشه و افت سیگنال و قعطی شبانه هم نداشته باشیم و سرعت هم تازه دو مگابیت باشه،‌ آیا می‌شه به اندازه این مثال که زدم با سرعت بالا دانلودهای حجیم داشت؟؟؟ واقعاً در بهترین شرایطش که دیگه وجود هم نداره، مبین‌نت جای مزخرفی هست. البته ایرانسل هم دست کمی از اون نداره و تا کسی مجبور نشده بهتره سراغ وایمکس نره.

yuzarsiff
27-02-2014, 21:40
به نظر من باید از ی راهی به این شرکت ضربه زد ... اینکه بیخیالش شیم و مودم رو بفروشیم یا باهاش بسازیم و ادامه بدیم ی بحثه .. باید تا می تونیم بدنامش کنیم .. تا می تونیم باید موی دماغشون بشیم
همین ک خبر رو چند سایت خبری منتشر کردند فک می کنید مبین نت براش مهم نیست ؟!
حسابشو بکنید این خبر در سطح وسیع پخش بشه .. ایا باز مهم مبین نت بی تفاوته و براش مهم نیست ؟
اگه می خواید بیخیال مبین نت بشید قبلش باید حالشون رو اساسی گرفت .. باور کنید نقض قرارداد چیز کمی نیست مبین نت نمی تونه به راحتی از زیرش در بره ! این کاملا کلاهبرداریه
سازمان تنظیم مقررات یا هر سازمان مرجع دیگه ای وقتی به شکایات اونچنان که باید رسیدگی می کنه که اعتراضات بالا بگیره و تحت فشار قرار بگیرند .. ثبت شکایت تو سایت ی راهشه .. ی راه دیگه همون شماره تماسی هست که قرار دادم (02188113770 ) .. حسابشو بکنید تنظیم مقررات به موضوع رسیدگی کنه موضوع تو سایتای خبری بالا بگیره ایا باز هم مبین نت میتونه بی تفاوت باشه ؟

pcgamer
27-02-2014, 21:47
خودتونو گول نزنید .. این شرکت روز به روز داره بدتر میشه که بهتر نمیشه .. تمدید نکنید ..
تمدید با این شرایط و تعرفه های فعلی اصلا بدردم نمیخوره.
فعلا که بدجوری ضد حال زده .حالا جالب تر هم میشه وفتی از پس فردا طرح اجرا شه و 1-2 هفته بعد تاره ملت میفهمن چی شده .

راستش به نظرم می‌یاد اینجور شکایتهایی که کردیم یعنی به سازمان مقررات و مشابه بدرد نمی‌خوره. یه وکیل کارکشته و ترجیحاؐ بدون دستمزد نیاز هست که کار رو از طریق نقض قرارداد و زیرپا گذاشتن تعهد پیگیری کنه. البته بگم شک نکنید که الان مبین‌نت هم کلی وکیل مفتخور داره که جیبشون رو با پولهای کاربران بدبخت پر می‌کنه و گذاشته‌شون برای اینجور مواقع. ولی اگه اینکار هم جواب نده که شک دارم وزارت ارتباطات بخواد کاری کنه. شرکت مخابرات هم که صاحب مبین‌نت هست و هیچ وقت خودش رو مجازات نمی‌کنه. مخابرات هم اسمش خصوصی شده و هنوز با وزارتخونه در ارتباط هست. پس تنها راه می‌مونه قوه قضائیه و دادگاه که البته دردسر و هزینه داره.

این چیزا فقط ماله فیلماست :n02:
یک عصاب پولادین میخواد و یک جیب پر پول .

من که یک بار مخابرات چند ماه اینترنتم رو خورد نصف همون دوندگی و هزینه کردم اخرشم هیچ .تازه 2-3 ماه 8 صبح حضوری میرفتم دنبال کارام وشکایتم نه مثل الان کنترل از راه دور که هنوز سازمان مقررات جوابی به اون نامه نداده
از طرفی من یک ماه دیگه اشتراک دارم فکر کنم تا بخوام برم شکایت کنم و همون مراحل اولیش اشتراکم تموم میشه :n08:

نتیجه اخلاقی بهترین کار تمدید نکردن ولی این کاری که مبین نت کرد بنظرم خودش داره غیر مستفیم میگه کسایی که دانلود شبانه دارن اصلا نمیخوام مشترکم باشن .خدافظ

ninipc
27-02-2014, 21:47
به نظر من باید از ی راهی به این شرکت ضربه زد ... اینکه بیخیالش شیم و مودم رو بفروشیم یا باهاش بسازیم و ادامه بدیم ی بحثه .. باید تا می تونیم بدنامش کنیم .. تا می تونیم باید موی دماغشون بشیم
حسابشو بکنید این خبر در سطح وسیع پخش بشه .. ایا باز مهم مبین نت بی تفاوته و براش مهم نیست ؟
اگه می خواید بیخیال مبین نت بشید قبلش باید حالشون رو اساسی گرفت .. باور کنید نقض قرارداد چیز کمی نیست مبین نت نمی تونه به راحتی از زیرش در بره ! این کاملا کلاهبرداریه
سازمان تنظیم مقررات یا هر سازمان مرجع دیگه ای وقتی به شکایات اونچنان که باید رسیدگی می کنه که اعتراضات بالا بگیره و تحت فشار قرار بگیرند .. ثبت شکایت تو سایت ی راهشه .. ی راه دیگه همون شماره تماسی هست که قرار دادم (02188113770 ) .. حسابشو بکنید تنظیم مقررات به موضوع رسیدگی کنه موضوع تو سایتای خبری بالا بگیره ایا باز هم مبین نت میتونه بی تفاوت باشه ؟

من الان دنبال ADSL هستم، اما به قول شما بعدش هم تا بتونم به هر کس که در مورد مبین‌نت پرسید، حقیقت رو بهش می‌گم و آگاهش می‌کنم. البته شکایت هم کردم ولی تابحال خبری نشده و برای آینده هم که معلوم نیست خبری بشه یا نه. مودم رو نگه می‌دارم که هم یکی دیگه رو بدبخت نکنم و هم برای مبین‌نت مشتری جمع نکنم.

*Forgotten*
27-02-2014, 21:49
به نظرم اینکه ، اینجا بگیم ، چرا این کارو کرده و چرا های دیگه ، بیاید هر کس تصمیم داره شارژ نکه توی تاپیک اعلام کنه

برای اعلام رسمی "شارژ نمیکنم" هم با فونت قرمز اعلام که اگه نمایندش و مارمولکاش وقتی میان توی تاپیک هر پستی رو که قرمز ببینن سرگیچه بگیرن کلا برشکست شه

Ali_N8
27-02-2014, 22:01
فعلا که بدجوری ضد حال زده .حالا جالب تر هم میشه وفتی از پس فردا طرح اجرا شه و 1-2 هفته بعد تاره ملت میفهمن چی شده .

طرح از 1 اسفند شروع شده .. و واسه سیاه کردن ملت گفتن از 10 ام

pcgamer
27-02-2014, 22:09
شده تابحال خونه‌تون مهمون بیاد اما دلتون بخواد ردش کنید؟ شده کاری کنید که خود مهمون با پای خودش پاشه بره که رفتنش به اسم شما تموم نشه و به قول براتون بد نشه؟
وضعیت مبین‌نت هم همینه. اول شروع کرد به گرفتن مشتری در حد فله‌ای. دیگه کم مونده بود حتی توی توالتهای بین راهی هم تبلیغ کنه. بعد زیرش موند و اول شهرهای زیادی رو حذف کرد. حتی به قول خودشون الان تعدادی شهر هم توی لیست حذف دارن،‌ ولی سازمان تنظیم مقررات مخالف هست. بعد هم قراردادهای چرب و چیلی سازمانی چشمش رو گرفته. بخصوص که توی این قراردادها گرفتن پورسانت و زیرمیزی خیلی رواج داره. خوب اینجوری دیده بهترین راه خرابکاری هست که خود مشتریها با پای خودشون بذارن و برن.

تنها مشکل این تئوری این هست که اگه واقعیت داره پس چرا سازمانهای نظارتی و قضایی همچین کلاهبرداری رو می‌بینن و بجای مجازات مبین‌نت، تازه چپ و راست بهش جایزه هم می‌دن؟ مشکل سر همین بخش هست که باعث شده مبین‌نت این همه به زورش بنازه و برای کسی اهمیت قائل نباشه.
یکباره بگید از سازمان مقررات هم شکایت کنیم :n02: زنگ بزنیم 110 :n02: ولی جدای شوخی زورمون بش نمیرسه این شکایت تو سازمان مقررات براشون مثل قسمت spam ایمیل می مونه . شما همسایتون شاکی باشه هی براتون ایمیل بزنه شما چکار میکنی؟ :n27: ولی اگه بیاد دم خونتون داد بزنه میری دم در یا میری زیر تخت .
بنظرم تنها کار اینه که کسایی که تهران هستن یک ساعتی رو مشخص کنن و یا اینکه از طریق یک سایت امضا شکایت جمع کنیم که هر کی شاکیه تو این سایت امضا کنه . وقتی امضاها به 100 هزار برسه شاید سایت ها و رسانه ها توجه کنن .
چندبار هم گفتم هیچ کس هیچ کاری نمیکنه فقط ببخشید میایم اینجا هارتو پورت میکنیم.

موافقم امیدوارم این اتفاق بیوفته

yuzarsiff
27-02-2014, 22:20
من الان برای سایت های وبلاگینا ، ممتاز نیوز و سیتنا هم خبر رو ارسال کردم و ی شرح وضعیتی دادم ..
اگه سایت خبری می شناسید که احتمالش هست این خبر رو پوشش بده لطفا آدرسش رو برام ارسال کنید یا خودتون براشون ارسال خبر کنید.

mehr1362
27-02-2014, 22:27

اون جدول که زده 27 تومن نوشته تعرفه های زمستانه !
یعنی اینکه بعدا دستخوش تغییر میشه ، چه بسا مثل مبین نت یه کلاه گشاد دیگه سر مشتری بذاره.
حالا شما طرح نداری میری راحت انتخاب میکنی.
من که دو ماه قبل 175 ریختم واسه مبین نت و 4 ماه قبل 170 تومن مودم رو خریدم چکار کنم؟
توی 4 ماه 400 تومن خرج اینترنت کردم ریختم تو جیب این دزدها ، دیگه چطوری برم باز 300 تومن خرج ایرانسل کنم؟!

تازه همه این ها به کنار ! من نه دانشجو هستم نه جواز کسب دارم ، 2 مگ نمیتونم بگیرم

pcgamer
27-02-2014, 22:36
اون جدول که زده 27 تومن نوشته تعرفه های زمستانه !
یعنی اینکه بعدا دستخوش تغییر میشه ، چه بسا مثل مبین نت یه کلاه گشاد دیگه سر مشتری بذاره.
حالا شما طرح نداری میری راحت انتخاب میکنی.
من که دو ماه قبل 175 ریختم واسه مبین نت و 4 ماه قبل 170 تومن مودم رو خریدم چکار کنم؟
توی 4 ماه 400 تومن خرج اینترنت کردم ریختم تو جیب این دزدها ، دیگه چطوری برم باز 300 تومن خرج ایرانسل کنم؟!

تازه همه این ها به کنار ! من نه دانشجو هستم نه جواز کسب دارم ، 2 مگ نمیتونم بگیرم

خوب به دانشجو ها مودم رو تا اخر سال 50 میدن .من میخوام مودم رو بخرم بزارم گوشه خونه .تا ماه دیگه مبین نت دارم طرحم هنوز هست .
بنظرم کار عاقلانه ای هست
ریسکشم هست که بخواد دیگه جشنواره نزاره ولی خوب تاحالا که گذاشته همیشه این ساعت رایگان رو داشته.
من واقعا حق انتخابی ندارم و الی اصلا وایمکس رو نمیومدم سمتش

mehr1362
27-02-2014, 22:40
به نظرم با توجه به اینکه ایرانسل و مبین نت رقیب هم بودند و مبین نت شبانه رو برداشته ...

الان هیچ توجیهی نداره که ایرانسل شبانه داشته باشه ! یعنی اگر شبانه رو هم برداره کاربر رو سر دو راهی قرار نداده .

کافیه قیمت هارو بدون شبانه رایگان کمتر از مبین نت تعیین کنه .

باید صبر کرد ببینیم بعد عید چی اتفاقاتی میفته ، بعید نیست ایرانسل هم رایگانش رو حذف کنه .

یادتون نره ایرانسل هم سابقه خوبی نداره . حتما gprs رو یادتون هست که به مرور حجم رو کم کرد.

pcgamer
27-02-2014, 22:41
من الان برای سایت های وبلاگینا ، ممتاز نیوز و سیتنا هم خبر رو ارسال کردم و ی شرح وضعیتی دادم ..
اگه سایت خبری می شناسید که احتمالش هست این خبر رو پوشش بده لطفا آدرسش رو برام ارسال کنید یا خودتون براشون ارسال خبر کنید.

دمت گرم این سایت رو ببین لیست کامل سایت های خبری هست کلمه اینترنت که توش سرچ کنید توش سایت ها و مجله هایی که راجب اخبار ای تی و کامپیوتر و فن اوری و اینترنت هست مشخص میشه این سایت ها فکر کنم خبر رو پخش کنن
سایت

mehr1362
27-02-2014, 22:41
خوب به دانشجو ها مودم رو تا اخر سال 50 میدن .من میخوام مودم رو بخرم بزارم گوشه خونه .تا ماه دیگه مبین نت دارم طرحم هنوز هست .
بنظرم کار عاقلانه ای هست
ریسکشم هست که بخواد دیگه جشنواره نزاره ولی خوب تاحالا که گذاشته همیشه این ساعت رایگان رو داشته.
من واقعا حق انتخابی ندارم و الی اصلا وایمکس رو نمیومدم سمتش

اگه 50 بدن فکرت خوبه ، من که دانشجو نیستم چکار کنم !!!

pcgamer
27-02-2014, 22:51
اگه 50 بدن فکرت خوبه ، من که دانشجو نیستم چکار کنم !!!

فقط واسه دانشجو هاست و الی 119 قیمتشه .
چیزی که زیاده دانشجو :n02: بدیش اینه که محلتش داره تموم میشه و الی حق با شماست باید تا بعد عید صبر کنیم ببینیم چی میشه .من میزارم دقیقه 90 میگیرم مودم رو یعنی یک هفته دیگم صبر میکنم ببینم چی میشه
ادیت
تو خود سایت وایمکس ایرانسل برو قسمت طرح ویژه. مودم رو زده

ahad_judo
27-02-2014, 23:47
طی این یکی دو روز دو نفر از دوستام رو از خرید مبین نت منصرف کردم و رفتن از یه شرکت دیگه اینترنت گرفتن.
تو اون لحظه احساس انتقام از مبین نت برام خیلی شیرین بود.:n20:

ninipc
28-02-2014, 02:40
راستی این چند وقته شبها سرعت دانلود کسی هم مثل من شدید کم می‌شه؟ یعنی حتی توی ساعتهای عادی که مجانی نیست. موندم که نکنه بعداً این کندی سرعت که به نظر عمدی هست، رو هم بندازه گردن مصرف ساعات شبانه و باز بهونه‌اش کنه.

ashkan_b_boy
28-02-2014, 02:58
دوستان چند بار گفت بازم میییگم تنها راه اگر میخواید به سرو صدایی کنه مراجه حضوری هست اونم نه یکی 2 نفر حداقل 50 60 نفر با هم سر یک ساعتو تاریخ معین هست حقمونو خوردن پولمونو خوردن باز بعضی ها تو همین تاپیک به شوخی گرفتن خیلی چیزارو و خندیدن!!! حتی دوستانی که میگن مثلا یک ماه دیگه طرحشون تموم میشه شما 200 تومن پول مودم دادی که استفاده کنی نه اینکه بندازی یه گوشه!!بخدا هرچی میکشیم از خودمون هر چی شد ازش جک ساختیم خندیدیم

ali nemesis
28-02-2014, 04:17
اگه اکانت خودتون هست که رسماً خودکشی هست. طبق قانون جدید اگه نخواهین شارژ بخرین روزانه در کل فقط می‌تونید ۱۲۵ مگابایت دانلود کنید. تازه از این ۱۲۵ مگابایت حدود ۸۵ مگابایتش ترافیکش شبانه هست. یعنی با این وضعیت دانلود فیلم و آهنگ و حتی برنامه کلاً تعطیل هست. خوندن خبر و چک ایمیل هم شاید کل حجم روزانه رو تموم کنه و دیگه به چیزهای واجبی مثل آپدیت آنتی‌ویروس و مشابه هم قد نده.

تازه بماند سوای حجم کم، این اکانتها مودم جیبی دارن که هنوز هم باید با مشکلات ضعف سیگنال که ذات مبین‌نت هستش، برای دو سال درگیر باشن.

من که نمی دونستم اینقدر بی شرف هستند :n21:

ali nemesis
28-02-2014, 04:24
دوستان چند بار گفت بازم میییگم تنها راه اگر میخواید به سرو صدایی کنه مراجه حضوری هست اونم نه یکی 2 نفر حداقل 50 60 نفر با هم سر یک ساعتو تاریخ معین هست حقمونو خوردن پولمونو خوردن باز بعضی ها تو همین تاپیک به شوخی گرفتن خیلی چیزارو و خندیدن!!! حتی دوستانی که میگن مثلا یک ماه دیگه طرحشون تموم میشه شما 200 تومن پول مودم دادی که استفاده کنی نه اینکه بندازی یه گوشه!!بخدا هرچی میکشیم از خودمون هر چی شد ازش جک ساختیم خندیدیم

اقا من مراجعه حضوری را پایه هستم اگه کسی در کرمان هست پیام خصوصی بده بریم با هم نمایندگی :n24:

ali nemesis
28-02-2014, 04:42
رسوایی و کلاه برداری میلیاردی مبین نت ار کاربران در خبر انلاین افشا شد

AliROCK
28-02-2014, 05:04
ولی خداییش من شرکتی به بی وجدانی مبین ندیدم ایشالله ور شکست شه دله همه خنک شه:n02:

Mr.Aras
28-02-2014, 11:24

من از تابستان 89 مشترک ایرانسل هستم، اون اوایل شبانه رایگان نداشت. یادم نمیره عید 90 بود که گفت 2 برابر شارژ میده. اون موقع من نمیدونستم از خوشحالی چکار کنم.:n20:تا زمستون 90 مشترک ایرانسل بودم که ماجراهایی پیش اومد و اومدم سراغ مبین نت. اگر اشتباه نکنم تا اون موقع هم ایرانسل شبانه رایگان نداشت بعدا بود که ایرانسل در رقابت با مبین نت طرح شبانه را اضافه کرد. اما الان نگرانیم اینه که، حالا که رقیب پا پس کشیده، ایرانسل هم یه بلایی سر شبانه رایگانش بیاره. همین طرح 2 مگ ماهی 3 گیگ هم تا یکی دو ماه پیش 25 تومن بود که اونم 2 تومن گذاشت روش کردش 27 تومن. ایرانسل نامحدودهای خوبی داشت که اونم جدیدا مصرف منصفانه گذاشته روش کسی هم نمیدونه قانونش چیه؟ :23: الان بحث داغ انجمن ایرانسل همین قانون مصرف منصفانه است.

دوست دارم همه نظر بدن

از این شرکت همه چیز ممکنه، کلا عقلانیت و منطقی بخصوص توی بخش بازرگانی این شرکت من ندیدم.

pcgamer
28-02-2014, 11:46
من از تابستان 89 مشترک ایرانسل هستم، اون اوایل شبانه رایگان نداشت. یادم نمیره عید 90 بود که گفت 2 برابر شارژ میده. اون موقع من نمیدونستم از خوشحالی چکار کنم.:n20:تا زمستون 90 مشترک ایرانسل بودم که ماجراهایی پیش اومد و اومدم سراغ مبین نت. اگر اشتباه نکنم تا اون موقع هم ایرانسل شبانه رایگان نداشت بعدا بود که ایرانسل در رقابت با مبین نت طرح شبانه را اضافه کرد. اما الان نگرانیم اینه که، حالا که رقیب پا پس کشیده، ایرانسل هم یه بلایی سر شبانه رایگانش بیاره. همین طرح 2 مگ ماهی 3 گیگ هم تا یکی دو ماه پیش 25 تومن بود که اونم 2 تومن گذاشت روش کردش 27 تومن. ایرانسل نامحدودهای خوبی داشت که اونم جدیدا مصرف منصفانه گذاشته روش کسی هم نمیدونه قانونش چیه؟ :23: الان بحث داغ انجمن ایرانسل همین قانون مصرف منصفانه است.

از این شرکت همه چیز ممکنه، کلا عقلانیت و منطقی بخصوص توی بخش بازرگانی این شرکت من ندیدم.

مرسی از اطلاعات خوبت.چه مودمی داشتی؟ مودم usb ایرانسل از نظر انتن دهی ضعیف هست یا میشه خرید تا اخر سال 50 تخفیف خورده ؟ نمیخوام الکی 200 دیگه هزینه مودم کنم
در مورد مصرف منصفانه ایرانسل باید بگم در مقابل وضعیت فعلی مبین نت مثل بهشت میمونه بحث سر اینه که مثلا با 2 مگ میشه 120 گیگ دانلود کرد یا 80 گیگ ولی با 2 مگ مبین نت باید 8 گیگ در ماه دانلود کرد :n08: 40 تومنم هزینشه! خودتون مقایسه کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

yuzarsiff
28-02-2014, 13:15
راستی این چند وقته شبها سرعت دانلود کسی هم مثل من شدید کم می‌شه؟ یعنی حتی توی ساعتهای عادی که مجانی نیست. موندم که نکنه بعداً این کندی سرعت که به نظر عمدی هست، رو هم بندازه گردن مصرف ساعات شبانه و باز بهونه‌اش کنه.

من در طول روز هم دچار افت سرعت شدم گاهی هیچ ارسال و دریافتی صورت نمیگیره و انگار نه انگار که داره پیج باز میشه ! نمی دونم والا ...

ninipc
28-02-2014, 15:30
من در طول روز هم دچار افت سرعت شدم گاهی هیچ ارسال و دریافتی صورت نمیگیره و انگار نه انگار که داره پیج باز میشه ! نمی دونم والا ...

باید دید باقی هم همین مشکل رو دارن یا نه. چون اگه عمومی باشه که معلومه عمدی خودشون کند کردن و نمی‌تونن هم بهونه ترافیک ناعادلانه شبها رو بگیرن.

saeeddeeas
28-02-2014, 15:49
باید دید باقی هم همین مشکل رو دارن یا نه. چون اگه عمومی باشه که معلومه عمدی خودشون کند کردن و نمی‌تونن هم بهونه ترافیک ناعادلانه شبها رو بگیرن.

منم سرعتم کمه گوگل حتی باز نمیشه
یعنی هیچی باز نمیشه

Mr.Aras
28-02-2014, 17:16
مرسی از اطلاعات خوبت.چه مودمی داشتی؟ مودم usb ایرانسل از نظر انتن دهی ضعیف هست یا میشه خرید تا اخر سال 50 تخفیف خورده ؟ نمیخوام الکی 200 دیگه هزینه مودم کنم
در مورد مصرف منصفانه ایرانسل باید بگم در مقابل وضعیت فعلی مبین نت مثل بهشت میمونه بحث سر اینه که مثلا با 2 مگ میشه 120 گیگ دانلود کرد یا 80 گیگ ولی با 2 مگ مبین نت باید 8 گیگ در ماه دانلود کرد :n08: 40 تومنم هزینشه! خودتون مقایسه کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مودم من BM632 یا همون کله قند معروفه :n02: مودم usb را یکی، دو جا با همین مودم خودم قایسه کردم تقریبا میزان گیرندگیشون یکی بود، این مودم های usb یه پایه تقویت کننده (بخونید آنتن بزرگتر) هم داره اما نکته ای که هست اینه که کابل usb در حالت عادی حداکثر تا 5 متر جواب میده از این لحاظ تو محدودیت قرار میگیرید. با مودم های معمولی اگر اینجا نگرفت میبری اینور خونه، میبری اونور خونه، میبری بالا پشت بوم بعد با کابل کشی یا بیسیم بهش وصل میشی ولی با مودم usb نمیشه این کار را کرد.

osta_ali
28-02-2014, 17:53
برا من یکمی سرعت کمتر شده ولی پینگم جدیدا خیلی بد شده و زیر 300 نمیاد در صورتی که قبلا 180 /200 بود معمولا!

امیر انصاری
28-02-2014, 19:13

منم سرعتم کمه گوگل حتی باز نمیشه
یعنی هیچی باز نمیشه

دوستان من از شرکت دوست و برادر، مخابرات، ADSL دارم و از امروز صبح منم این مشکلات رو دارم. سایتای خارجی و به ویژه سایت های امن به سختی باز میشه یا کلاً باز نمیشه.
پی نوشت: برای ارسال همین پست هم دهانمان سرویس شد.

alichoopa
28-02-2014, 21:51
دوستان طرحش از امشب شروع میشه یا فردا شب؟؟؟؟؟

:n30:

Joaquin
28-02-2014, 21:55
انگار امروز تمام isp ها مشکل داشتن.

Ali_N8
28-02-2014, 22:23
دوستان طرحش از امشب شروع میشه یا فردا شب؟؟؟؟؟
از نظر من خیلی وقته شروع شده

danielo
28-02-2014, 22:47
من امروز روی یک سایت htpps مشکل پیدا کردم .کسی مثل من این مشکل را داشت؟؟