PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 [78] 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88

Joaquin
09-12-2013, 20:33
یکی از دوستان من طرح نامحدود داشت از 8 صبح تا 8 شب . 5 روز پیش زمان اتمام ماهیانه بود ولی الان 5 روز هست که اکانتش غیر فعال نشده و بدون تمدید داره ادامه میده. جالب اینه که الان خود به خود شده 24 ساعته و توی صفحه کاربریش هم نوشته که زمان اتمام طرحش دی ماه هست یعنی انگار یک ماه دیگه تمدید کرده . به نظرتون چیکار کنه ؟
ویرایش به دلیل ...

taassof
09-12-2013, 20:42
برای سلامتی سربازان اسلام صلوات

saeeddeeas
09-12-2013, 20:49
ویرایش...........

taassof
09-12-2013, 21:09
جدای از شوخی تعرفه های جدید قرار بود آبان اعلام بشه و هنوز خبری نیست ؟

saeeddeeas
09-12-2013, 21:14
جدای از شوخی تعرفه های جدید قرار بود آبان اعلام بشه و هنوز خبری نیست ؟

مرسی برادر
اره اعلام شد

دو سه تا طرح تغییر داشتن و گرون شدن
فکر کنم 512 و 2 مگ رو یکم گرون کردن

taassof
09-12-2013, 21:16
الو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تعرفه های جدید ؟
دانلود با طرح 1 به 10 (68 تومن ) چند میده معمولا ؟ شب و روز فرق داره ؟

taassof
09-12-2013, 21:17
مرسی برادر
اره اعلام شد

دو سه تا طرح تغییر داشتن و گرون شدن
فکر کنم 512 و 2 مگ رو یکم گرون کردن
آقا من اینجا نمیتونم بهت پیام بدم . یک راهی بگو چند تا سوال فنی دارم نمیخوام تاپیک خراب بشه

saeeddeeas
09-12-2013, 21:20
آقا من اینجا نمیتونم بهت پیام بدم . یک راهی بگو چند تا سوال فنی دارم نمیخوام تاپیک خراب بشه

بیا اینجا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeeddeeas
09-12-2013, 21:21
الو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تعرفه های جدید ؟
دانلود با طرح 1 به 10 (68 تومن ) چند میده معمولا ؟ شب و روز فرق داره ؟

1-10 اصلا بدرد نمیخوره اصلا سراغش نرو در حد دیال اپه

EmpireWorld
09-12-2013, 21:47
مگه مبین‌نت برای تنظیم و فریم‌ویر پول هم می‌گیره؟ مدل جدید هست؟

نه من به یه بنده خدایی پول دادم تا مودم رو غیر حضوری تبدیل کنم به مبین نت
اونم برای آموزش+ثبت نام توی مبین نت+ارسال فایل های مربوطه 20 تومن ازم گرفت
مدل 632 هم هست مودمم.و واقعا هم تفاوت بین این مودم و مودم های دیگه برام محسوسه

EmpireWorld
09-12-2013, 22:17
ویرایش به دلیل ...

چرا پس؟ :n02: روش خوبی بود که :n08:
پ.خ کن دلیلشو :n19::n20:

Joaquin
09-12-2013, 22:51
چرا پس؟ :n02: روش خوبی بود که :n08:
پ.خ کن دلیلشو :n19::n20:
خواستم پ.خ کنم ولی گفتم اینجا بنویسم که همه بخونن:

آقایان و خانم ها
بنده یه غلطی کردم و در پاسخ به عزیزی یه پست زدم (که چیز خاصی هم نبود) که الان دارم اظهار پشیمونی میکنم. خواهشا به بزرگی خودتون ببخشید.

از طرف حداقل 6 نفر هر کدوم 3 - 4 تا به من پ.خ دادن و توی پروفایلم پیام دادن (که تایید هم نکردم هنوز) که فلانی قربون دستت اون پست رو ویرایش کن.

خواهشا این بحث همین جا تموم بشه.

MasterGeek
10-12-2013, 00:15
دوستان ظاهرا مشکلاتی که توی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خیلی از سایتها هست از مبین‌نته:

من اینجا یه تریس رو هم گذاشتم

ninipc
10-12-2013, 00:48
حساس نشو:n02:

اگر دقت کرده باشین، در انتها نوشته :«افزایش برد کارت شبکه و اکسس پوینت یا روتر بی سیم». تا جایی که من میدونم سوکت آنتن مودم رومیزی برای تقویت وایمکسه.

اتفاقاً من هم سوای قضیه فرکانس سر همین سه مورد گفتم مال وایمکس نیست چون بهتر می‌دونید کار روتر یا اکسس‌پوینت تغذیه سیستمهای وای‌.فای هست. درصورتیکه وایمکس حتماً یه طرفش دکل BTS هست و نمی‌شه وایمکس رو گرفت و مجدد به یه دستگاه دیگه فرستاد. درضمن برای مثال 9200 جای سه آنتن داره که یکیش آنتن وای‌فای و دو تای دیگه وایمکس هست. گفتم که شبیه هم هستن و شاید حتی سایز پیچ‌شون به هم بخوره. ولی توی مشخصات به وضوح فرکانس وای‌فای رو گفته که کمتر از فرکانس وایمکس هست.
البته شاید هم کار کنه، منتهی اگه کسی تست کرده باشه.

ninipc
10-12-2013, 00:51
نه روی مدم هم جای انتن برای وایرلس هست میگم این میخوره به مودم؟
برا افزایش وایرلس؟؟

برای تقویت وایرلس که اگه پیج اون بخوره که مشکل فنی نبایستی داشته باشه چون هر دو فرکانس‌شون یکی هست. بخصوص اون مدل آنتن پشت‌بومی که گفته ۲۴ دسیبل تقویت می‌کنه گویا تا حدود ۵۰ کیلومتر هم برد داره. هر چند فکر کنم بیشتر کاربرد شرکتی داشته باشه تا خونگی.

ninipc
10-12-2013, 01:08
نه من به یه بنده خدایی پول دادم تا مودم رو غیر حضوری تبدیل کنم به مبین نت
اونم برای آموزش+ثبت نام توی مبین نت+ارسال فایل های مربوطه 20 تومن ازم گرفت
مدل 632 هم هست مودمم.و واقعا هم تفاوت بین این مودم و مودم های دیگه برام محسوسه

پس یعنی یه مودم غیرشرکتی متفرقه رو تونستین وارد سیستم مبین‌نت کنید و استفاده کنید؟
راستش فکر چیزی تو مایه‌های JTAG و مشابه انجام دادین که هزیه هم بابتش دادین. توی سایتهای خارجی خوندم که گویا همچین کاری می‌شه، ولی نمی‌دونم چطور.

ninipc
10-12-2013, 01:12
خواستم پ.خ کنم ولی گفتم اینجا بنویسم که همه بخونن:

آقایان و خانم ها
بنده یه غلطی کردم و در پاسخ به عزیزی یه پست زدم (که چیز خاصی هم نبود) که الان دارم اظهار پشیمونی میکنم. خواهشا به بزرگی خودتون ببخشید.

از طرف حداقل 6 نفر هر کدوم 3 - 4 تا به من پ.خ دادن و توی پروفایلم پیام دادن (که تایید هم نکردم هنوز) که فلانی قربون دستت اون پست رو ویرایش کن.

خواهشا این بحث همین جا تموم بشه.

والله من فقط به تیتراژ آخر فیلم رسیدم، و نفهمیدم کی بروس‌لی بود و کی آدم بد فیلم. ولی چون گفتین بحثی نشه مجبورم فقط بگم :n13: :n13: :n13: :n13:

osta_ali
10-12-2013, 12:31
یعنی تو این 1 سال مشکلی نداشتید؟؟ اکثرا میگن میسوزه بعد چند ماه!! چقدر گارانتی داره؟؟؟

نه خوشبختانه هیچ مشکلی نداشته.
والا نمیدونم یا اونا بدشانس بودن یا من خوشانس!
گارانتیش رو دقیقا نمیدونم الان هم رفتم مدارک مودم رو نیگا کردم چیزی پیدا نکردم.نمایندگی گفت همون جعبش حکم کارت گارانتی رو داره و مدتش رو الان یادم نیست چقدر گفت.ولی باید مثل بقیا مودم ها باشه فکر نکم با اونا فرق کنه.(فکر کنم یا 6ماه یا 1سال بود!)

pcgamer
10-12-2013, 12:56
بچه ها لطفا کمک کنید .
تو سایت مودم وایمکس که میریم 192.168.1.1. منظورمه . وارد قسمت lan < سپس wlan که میشیم .یک قسمت داره نوشته Wireless Packet و سند و رسیو رو به Byte نوشته ..

ماله منو نوشته 719288878 Byte دریافتمه و ارسالم 4692131 Byte .
این دقیقا چند مگ میشه ؟ اینجور که من حساب کردم 800 مگ حدودا میشه که با عقل جور در نمیاد واسه همین واقعا گیج شدم . یعنی از وقتی من مودم رو خریدم کلا این مقدار فقط از طریق وایرلس استفاده شده ؟ یا من تو تبدیل واحد اشتبا کردم .
ممنون میشم راهنماییم کنید

mrmostafa
10-12-2013, 15:22
پس یعنی یه مودم غیرشرکتی متفرقه رو تونستین وارد سیستم مبین‌نت کنید و استفاده کنید؟
راستش فکر چیزی تو مایه‌های JTAG و مشابه انجام دادین که هزیه هم بابتش دادین. توی سایتهای خارجی خوندم که گویا همچین کاری می‌شه، ولی نمی‌دونم چطور.

منم تونستم اين كار رو بكنم البته بعد از كلي برو بيا و اذيت و آخر هم 40 هزار تومان از ما گرفتن. نماينده مبين نت گلشهر. اگر ميرفتم مودم ميخريدم اين رو ميفروختم خيلي بهتر بود. تازه مودم هنوز به نام خودم نيست.

ninipc
10-12-2013, 15:58
بچه ها لطفا کمک کنید .
تو سایت مودم وایمکس که میریم 192.168.1.1. منظورمه . وارد قسمت lan < سپس wlan که میشیم .یک قسمت داره نوشته Wireless Packet و سند و رسیو رو به Byte نوشته ..

این دقیقا چند مگ میشه ؟ اینجور که من حساب کردم 800 مگ حدودا میشه که با عقل جور در نمیاد واسه همین واقعا گیج شدم . یعنی از وقتی من مودم رو خریدم کلا این مقدار فقط از طریق وایرلس استفاده شده ؟ یا من تو تبدیل واحد اشتبا کردم .

دریافت می‌شه حدود ۷۰۲ مگابایت و ارسال حدود ۴ مگابایت. بعد هم این بخش میزان تبادل اطلاعات از آخرین روشن و خاموش شدن رو نشون می‌ده. هر بار مودم رو روشن و خاموش کنید یا از طریق کنترل‌پنل مودم اون رو ریستارت کنید،‌ این کنتور صفر می‌شه. اما قطع با کلید Disconnect From Network یا قطع و وصل اتوماتیک از طرف خود شبکه اون بخش رو صفر نمی‌کنه. مگه قطع و وصل از دکل جوری باشه که انگار مودم ریستارت شده و مجدد کنتور رو صفر می‌کنه.

ninipc
10-12-2013, 15:59
منم تونستم اين كار رو بكنم البته بعد از كلي برو بيا و اذيت و آخر هم 40 هزار تومان از ما گرفتن. نماينده مبين نت گلشهر. اگر ميرفتم مودم ميخريدم اين رو ميفروختم خيلي بهتر بود. تازه مودم هنوز به نام خودم نيست.

اما گویا برای ایشون صرف داشته چون به نظر مودمی رو وارد سیستم کردن که ذاتاً قویتر از مودمهای رایج شرکتی هست و سیگنال بهتری دریافت می‌کنه.

jahangir1400
10-12-2013, 16:14
بچه ها لطفا کمک کنید .

حدودا کمتر از 700 مگ میشه، این عدد از زمانیه که مودم روشن بوده و مجموع کل دریافت و ارساله چه رایگان چه غیر رایگان

shahrouz77
10-12-2013, 16:52
سلام .عزیزان اپدیت کردن مودم به صلاح هست یا نه ؟ چون مودم من swc9200هست میخواستم دوستان راهنمایی کنند این کار رو انجام بدم یا نه ؟ عزیزانی که این مدل مودم رو دارند و اپدیت کردن میتونن لطف کنند بگند مزیت یا معایب اپدیت کردن توی این مدل چیه؟

Joaquin
10-12-2013, 19:38
سلام .عزیزان اپدیت کردن مودم به صلاح هست یا نه ؟ چون مودم من swc9200هست میخواستم دوستان راهنمایی کنند این کار رو انجام بدم یا نه ؟ عزیزانی که این مدل مودم رو دارند و اپدیت کردن میتونن لطف کنند بگند مزیت یا معایب اپدیت کردن توی این مدل چیه؟
آپدیت ها معمولا تفاوت خاصی ایجاد نمیکنن.

shahrouz77
10-12-2013, 21:40
سلام دوست عزیز( x-zarbat).شرمنده که نتونستم تو پیام خصوصی جواب سوال شمارو بدم چون ارسالهای من کمتر از 20تا ست برای همین سیتم اجازه ار سال پیغام خصوصی رو به من نمیده . اما جواب سوال شما باید بگم ازاین مدل من راضیم توی این یکسال اصلا اذیتم نکرده البته به قول قدیمی ها گوش شیطون کر.شاید باور نکنی چون موقعیت من طوری که منزل ما به خاطر موانع انتن نمیداد بردم رو میله انتن پشت بوم وصل کرم الان 5تا چراغش روشنه وبا 20 متر کابل به پشت کیس وصل کردم و البته یه جوری بسته بندیش کردم که بارون وبرف داخلش نره . هنر نزد ایرانیان است وبس

snsd32
10-12-2013, 23:14
واااااااااااااای چرا سرعت روزا دیگه اینجوریه؟

سرعت دانلودم : 14 یا 20 که دیگه اخرشه:n03:

سرعت های شما ها دیگه پایینه؟

saeeddeeas
10-12-2013, 23:21
واااااااااااااای چرا سرعت روزا دیگه اینجوریه؟

سرعت دانلودم : 14 یا 20 که دیگه اخرشه:n03:

سرعت های شما ها دیگه پایینه؟

اره منم سرعتم کمه
اما اگه از سرور داخلی سرعتت خوبه وی پی ان ایرانی بخر سرعتت میاد بالا

snsd32
10-12-2013, 23:48
اره منم سرعتم کمه
اما اگه از سرور داخلی سرعتت خوبه وی پی ان ایرانی بخر سرعتت میاد بالا

منظورتون سرعتتون کمه ست دیگه نه؟:n02:

تا چند میاد مثلا؟؟؟

خوب از کجا بخرم؟ ادرس میدی؟:n12:

EmpireWorld
11-12-2013, 00:43
اما گویا برای ایشون صرف داشته چون به نظر مودمی رو وارد سیستم کردن که ذاتاً قویتر از مودمهای رایج شرکتی هست و سیگنال بهتری دریافت می‌کنه.

بله واقعا تفاوت داره این مودم با مودم های خود مبین نت
البته مدلش همون BM632w هست ولی خب قدرت سیگنال گیریش خیلی بالاتر رفته

تا چند میاد مثلا؟؟؟

تو انجمن پرشین تولز بچه ها میفروشن :n02:

saeeddeeas
11-12-2013, 02:25

تا چند میاد مثلا؟؟؟

نه منظورم سرعتت بالا باشه:n02:
اگه از سرور های ایرانی سرعت بالا داری اما از سرور های خارجی سرعتت کمه با این کار سرعتت خوب میشه
اما اگه با سرور داخلی هم سرعتت کمه دیگه نمیشه کاریش کرد
برای خرید هم اینو توی گوگل سرچ کن
فروش اکانت idownload برات میاد:n02:

ninipc
11-12-2013, 09:39
اگه از سرور های ایرانی سرعت بالا داری اما از سرور های خارجی سرعتت کمه با این کار سرعتت خوب میشه

مشکل اینجاست که برای من سرعت سرور ایرانی و خارجی یکی بود و هر دو هم کمتر از حد معمول یعنی حدود صد کیلوبایت هست که الان تست کردم. با این حساب همچین چیزهایی برای من یکی بدرد نمی‌خوره.
بماند یعنی اگه برای من سرعت داخل و خارج یکی هست آیا می‌شه برای یه کاربر دیگه مبین‌نت این سرعت فرق کنه؟ هر چی باشه بالاخره هر دو از یه سرور استفاده می‌کنیم. البته به شرط یکی بودن شهر.

arash59b
11-12-2013, 09:51
مشکل اینجاست که برای من سرعت سرور ایرانی و خارجی یکی بود و هر دو هم کمتر از حد معمول یعنی حدود صد کیلوبایت هست که الان تست کردم. با این حساب همچین چیزهایی برای من یکی بدرد نمی‌خوره.
بماند یعنی اگه برای من سرعت داخل و خارج یکی هست آیا می‌شه برای یه کاربر دیگه مبین‌نت این سرعت فرق کنه؟ هر چی باشه بالاخره هر دو از یه سرور استفاده می‌کنیم. البته به شرط یکی بودن شهر.

می تونه فرق کنه چون به چیزهای دیگه مثل ترافیک پهنای باند و کیفیت اینترنت ای پی شما فرق می کنه

احتمالا زیاد مشکل شما از کمبود پهنای باند دکل بخاطر شلوغی اون هست. به غیر از این بخاطر تعداد زاید شرکت های طرف قرارداد مبین نت و ای پی های مختلف می تونه سرعت و کیفیت متفاوت باشه

بغیر از اینها اگه فرض کنیم همه اینها برای دو نفر یکسان باشه باز مسیر تریس دو نفر می تونه متفاوت باشه که در نتیجه باعث متفاوت بودن پینگ و سرعت هم خواهد بود چون دادن مسیر دسترسی دست هیچ شرکتی نیست و فقط دست سازمان زیرساخت

هست

*Forgotten*
11-12-2013, 10:12

من روزانه مبین رو با اکانت تست البته ، همه جوره تست کردم
ولی اصلا ازش بخاری نمیاد بیرون یعنی سرعتش تغییری نکرد حتی چند کیلوبایت کمتر شد
ظاهرا برای مبین نت از این روش امیدی نیست

اگه کسی شبانه رو تست کرد خبرشو بده

pcgamer
11-12-2013, 10:39
دریافت می‌شه حدود ۷۰۲ مگابایت و ارسال حدود ۴ مگابایت. بعد هم این بخش میزان تبادل اطلاعات از آخرین روشن و خاموش شدن رو نشون می‌ده. هر بار مودم رو روشن و خاموش کنید یا از طریق کنترل‌پنل مودم اون رو ریستارت کنید،‌ این کنتور صفر می‌شه. اما قطع با کلید Disconnect From Network یا قطع و وصل اتوماتیک از طرف خود شبکه اون بخش رو صفر نمی‌کنه. مگه قطع و وصل از دکل جوری باشه که انگار مودم ریستارت شده و مجدد کنتور رو صفر می‌کنه.

خوب اگه برق بره بیاد هم پس صفر میشه .
حالا من چجوری میتونم کنترل کنم که در ماه یا سال چه میزان حجم از طریق وایرلس مودم مصرف شده ؟ برنامه ای چیزی هست که با خاموش روشن شدن صفر نشه .
چون ما تو خونه اینترنت رو شر کردیم خودمم فقط lan وصل میشم ولی بقیه از وایرلس . اینجوری من امار ندارم هزینه بقیه رو هم باید بدم :n03:

arash59b
11-12-2013, 10:49
حالا من چجوری میتونم کنترل کنم که در ماه یا سال چه میزان حجم از طریق وایرلس مودم مصرف شده ؟ برنامه ای چیزی هست که با خاموش روشن شدن صفر نشه .
چون ما تو خونه اینترنت رو شر کردیم خودمم فقط lan وصل میشم ولی بقیه از وایرلس . اینجوری من امار ندارم هزینه بقیه رو هم باید بدم :n03:

می تونید از برنامه های مانیتورینگ پهنای باند مثل Networx استفاده کنید (درصورتی که همه صداقت داشته باشند) و درحالت پیشرفته تر باید از روتر مخصوص که قابلیت تعیین یوزرهای مختلف رو داشته باشه کمک بگیرید.

saeeddeeas
11-12-2013, 12:34
من روزانه مبین رو با اکانت تست البته ، همه جوره تست کردم
ولی اصلا ازش بخاری نمیاد بیرون یعنی سرعتش تغییری نکرد حتی چند کیلوبایت کمتر شد
ظاهرا برای مبین نت از این روش امیدی نیست

اگه کسی شبانه رو تست کرد خبرشو بده

والا برای من که خوب جواب داده تا الان
من 1 مگ نامحدودم از سرور ایرانی سرعتم 125 هست اما با خارجی 60 هست باید چندتا لینک بزنم تا برسه به حداکثر اما با این روش سرعت خارج مثل داخل میشه
علاوه بر این باز کردن سایت های مثل جیمیل گوگل مپ و غیره که یکم کند باز میشن خیلی سریع باز میشن
در کل ارزشش رو داره واسه من،شبانه تاحالا تست نکردم اصلا شبا دانلود نمیکنم هیچوقت

yuzarsiff
11-12-2013, 13:46
یک هفته ست سرعت روزانم شده دیال آپ :| تماس هم میگری میگه 60 نفر تو نوبتند ! امیدمون به نت روزانه بود که اونم کم کم دارن ازمون میگیرن .. پیج ها همه نصفه نیمه باز میشن یا اصن باز نمیشن .. دوران احمدی نژاد انگار مبین بهتر بود !!! :))

*Forgotten*
11-12-2013, 13:47
من 1 مگ نامحدودم از سرور ایرانی سرعتم 125 هست اما با خارجی 60 هست باید چندتا لینک بزنم تا برسه به حداکثر اما با این روش سرعت خارج مثل داخل میشه
علاوه بر این باز کردن سایت های مثل جیمیل گوگل مپ و غیره که یکم کند باز میشن خیلی سریع باز میشن
در کل ارزشش رو داره واسه من،شبانه تاحالا تست نکردم اصلا شبا دانلود نمیکنم هیچوقت

کلا الان اوضاع پهنای باند کشور بحرانی شده و خیلی از ISP ها پهنای باند کم آوردن

سرویس 8 8 برای من تا حالا که چندین مرتبه استفاده کرده بودم (آخرین بار 3 ماه پیش) با لینکای خارجی همون اسمی رو میداد حالا جدیدا اینجوری شده نمیدونم

اگه جواب داده پس شبانه رو میشه امید بهش بست

امیر انصاری
11-12-2013, 14:21

منم با ADSL مخابرات تست کردم جواب داد. سرعت خارج بدون این روش فوقش 500 کیلوبیت برسه، اما با این روش به 1 مگ رسید. حالا اگر حسش بود با شبانه ی مبین نت هم تست میکنم.
البته این روش به نظر من مشکوکه. فکر نکنم قابل اطمینان باشه.

*Forgotten*
11-12-2013, 14:25
منم با ADSL مخابرات تست کردم جواب داد. سرعت خارج بدون این روش فوقش 500 کیلوبیت برسه، اما با این روش به 1 مگ رسید. حالا اگر حسش بود با شبانه ی مبین نت هم تست میکنم.

منتظریم:n02:
از چه نظر قابل اطمینان نیست ؟
منظورتون encrypt نمیشن اطلاعات؟

EmpireWorld
11-12-2013, 15:34

مگه چه فایل هایی قراره گرفته بشه که نیاز به encrypt داشته باشن؟ :n02:
در ضمن باید ببینیم تعریف این دوستمون از قابل اطمینان بودن چیه؟!
ولی به نظر میرسه که سرویس خوبی باشه.5 6 تومنم میرزه

pcgamer
11-12-2013, 15:42
می تونید از برنامه های مانیتورینگ پهنای باند مثل Networx استفاده کنید (درصورتی که همه صداقت داشته باشند) و درحالت پیشرفته تر باید از روتر مخصوص که قابلیت تعیین یوزرهای مختلف رو داشته باشه کمک بگیرید.

ممنون ارش جان . گمونم این برنامه نمیتونه میزان مصرف وایرلس رو جدا از lan حساب کنه . چون میدونید دیگه مودم وایمکس رو خود مودمش وای فای داره کاری به کامپیوتر نداره که این برنامه بتونه محاسبه انجام بده . همه گی صداقت دارن ولی متاسفانه کاریش انگار نمیشه کرد . ی سری برنامه ترافیک هم رو موبایل هاشون نصب کردم ولی برنامه ها بعد یک ماه استفاده 60 مگ نشون میده استفاده کردن!!! که اصلا با عقل جور در نمیاد کسی که 10 ساعت در روز از موبایل فیس بوک باشه انقدر مصرف داشته باشه .موندم چکار کنم:n03::n14:

pcgamer
11-12-2013, 15:48
:n03::n14:

pcgamer
11-12-2013, 16:30
ادیت : امکان پاک کردن پست پیدا نکردم ببخشید

PedramIV
11-12-2013, 16:52
من احساس میکنم مبین نت داره ازم دزدی میکنه چون واقعا همون 700 مگی هم که تو wlan مودم نشون میده ما استفاده نکردیم. 60هزار تومن 2 ماه پیش شارژ کردم استراکم رو نمیدونم چطور صفر شده :n28:
مثلا من الان از سایت 192.168.1.1. پسورد وایرلس رو عوض کردم و هیچ کس پسورد رو نداره و اصلا هیچ استفاده ای هم نشده تو این 1 ساعت 5mb ریسو انداخته ! این عادی هست یا نه ؟ مثلا این 5 مگ از حجم من کم میشه ؟؟؟
به طور عادی باید میزان رسیو رو صفر نشون بده وقتی هیچ کس استفاده نداره .

یک سری از برنامه ها به طور خودکار شروع به آپدیت یا ارسال اطلاعات می کنند، باید ببینی کدوم یک از این برنامه ها داره اطلاعات میگیره یا میفرسته.

مثلا انویدیا جدیدا آپدیت سرور راه انداخته که اگر جلوش رو نگیری دانلودت زیاد میشه، آپدیت خودکار ویندوز و آنتی ویروست رو هم ببند.

امیر انصاری
11-12-2013, 22:23

ببینید پهنای باند تو ایران خیلی گرونه. حالا یه همچین سرویسی با ماهی 5 تومن، اونم نامحدود، مشکوک نیست؟ جالب اینجاست که سرور سرویس به شرکت شاتل تعلق داره، بعد کاربرای شاتل هم برای دور زدن محدودیت شاتل از این سرویس استفاده میکنن.

jahangir1400
11-12-2013, 23:52

تو برنامه Networx که آرش جان هم گفتن در setting تب advanced تیک ...synchronise usage data with other اگه بزنید در صورتی که سیستم ها شبکه باشه شما میتونید میزان مصرف تمام سیستم هایی که networx روشون نصبه رو هم ببینید خودم از همین روش دارم استفاده میکنم

ninipc
12-12-2013, 00:27

تا اینجا که به نظر راه اصولی و دقیق برای کنترل همه پورتها ندارین. چون مصرف هر کس مجزا از طریق سیستم خودش هست و مودم دیگه کاری نداره که کی با سیم وصل شده و کی با وای‌.فای چون همه رو یکی می‌کنه و نشون می‌ده. چک کردم و دیدم حتی بخش Log مودم هم نمی‌تونه مصرف زمانی مثل ماهیانه یا سالیانه رو نشون بده و به قول آرش عزیز تنها راه نصب برنامه‌های کنترل روی همه سیستم‌ها هست و بعد همه منصفانه حجم واقعی مصرفشون رو حساب کنن. هر چند فکر کنم اینجور برنامه‌ها، برای موبایل خیلی مفید و کارآمد نباشن.

ninipc
12-12-2013, 00:31

مشکلی که به نظرم می‌یاد این هست که حتی اگه واقعاً تغییر سرعت محسوس هم باشه، اصولاً مصرف از سرور ایرانی مگه چقدر هست که بیارزه؟!! یه سایت دانلود فایل که گفته از سرور ایرانی استفاده می‌‌کنه رو باز کردم و دیدم چیز خاصی نداره که من بخوام. یعنی فیلم و سریال و آهنگ و حتی بازیهای بدون‌دستکاری رو باید از سرور خارجی گرفت. مگه سایتهایی باشن که قیلتر نباشن و پر از فایلهای خوب باشن و من ازشون بی‌خبرم. همچین جاهایی داریم؟

ninipc
12-12-2013, 00:35

راستش جایی خوندم که گویا این روش با استفاده از همون VPN وطنی هست که می‌یاد IP خارج رو می‌گیره و از اون طریق تبدیل به IP ایران می‌کنه. برای همین با وجود VPN بودن مثل یه VPN واقعی نمی‌تونه قیلتر رو رد کنه. یعنی دیدم که فروشنده بارها تذکر داده که حواستون باشه باید فایل و سایت‌تون باز و بدون محدودیت باشه تا بشه از این روش براش استفاده کرد.

امیر انصاری
12-12-2013, 00:52
راستش جایی خوندم که گویا این روش با استفاده از همون VPN وطنی هست که می‌یاد IP خارج رو می‌گیره و از اون طریق تبدیل به IP ایران می‌کنه. برای همین با وجود VPN بودن مثل یه VPN واقعی نمی‌تونه قیلتر رو رد کنه. یعنی دیدم که فروشنده بارها تذکر داده که حواستون باشه باید فایل و سایت‌تون باز و بدون محدودیت باشه تا بشه از این روش براش استفاده کرد.

دقیقاً همینطوره. 4 تا سرور داره که من دو تا از سرورهاشو تست کردم. یکی شاتله، اون یکی پارس آنلاین.

EmpireWorld
12-12-2013, 01:18
مشکلی که به نظرم می‌یاد این هست که حتی اگه واقعاً تغییر سرعت محسوس هم باشه، اصولاً مصرف از سرور ایرانی مگه چقدر هست که بیارزه؟!! یه سایت دانلود فایل که گفته از سرور ایرانی استفاده می‌‌کنه رو باز کردم و دیدم چیز خاصی نداره که من بخوام. یعنی فیلم و سریال و آهنگ و حتی بازیهای بدون‌دستکاری رو باید از سرور خارجی گرفت. مگه سایتهایی باشن که قیلتر نباشن و پر از فایلهای خوب باشن و من ازشون بی‌خبرم. همچین جاهایی داریم؟

دانلود ها و پی سی دی هر بازی ای که میذارن زیرش تیم ریلیز کننده رو هم مینویسن
مثلا ریلودد یا اسکایدرو و یا غیره ... .در ضمن همیشه هم نسخه های معتبر رو میذارن
و نیازی نیس که شما بری توی سایت های خارجی و از لینک غیر ایرانی و غیر مستقیم دانلود کنی
برای دانلود فیلم و سریال و آهنگ و موزیک ویدئو هم میتونید از آپلودباز استفاده کنید + اکانت پرمیومش
که خب آپلودبازم چون سرورش خارجه و سرعتش پایین آخرش باید از روش گفته شده استفاده کرد

ninipc
12-12-2013, 01:39
دانلود ها و پی سی دی هر بازی ای که میذارن زیرش تیم ریلیز کننده رو هم مینویسن
مثلا ریلودد یا اسکایدرو و یا غیره ... .در ضمن همیشه هم نسخه های معتبر رو میذارن
و نیازی نیس که شما بری توی سایت های خارجی و از لینک غیر ایرانی و غیر مستقیم دانلود کنی
برای دانلود فیلم و سریال و آهنگ و موزیک ویدئو هم میتونید از آپلودباز استفاده کنید + اکانت پرمیومش
که خب آپلودبازم چون سرورش خارجه و سرعتش پایین آخرش باید از روش گفته شده استفاده کرد

این سایت که گفتین دانلود می‌ذاره کدوم سایت ایرانی هست؟
درضمن مظنورتون این هست با IDM سرعتم از حالا که حدود ۱۲۰ کیلوبایت برای اکانت یک مگابیت هست هم بیشتر می‌شه یا اینکه سرعت تک‌کانکشن بیشتر می‌شه اما مجموع از حد اکانت بیشتر نمی‌شه؟

EmpireWorld
12-12-2013, 01:56
این سایت که گفتین دانلود می‌ذاره کدوم سایت ایرانی هست؟
درضمن مظنورتون این هست با IDM سرعتم از حالا که حدود ۱۲۰ کیلوبایت برای اکانت یک مگابیت هست هم بیشتر می‌شه یا اینکه سرعت تک‌کانکشن بیشتر می‌شه اما مجموع از حد اکانت بیشتر نمی‌شه؟

برای دانلود بازی و برنامه :
D*ownloadha.com
P*30day.com
S*oft98.ir
برای دانلود فیلم و سریال :
b*aranmovie107.in
برای دانلود موزیک ویدئو :
d*lera.org
(ستاره ها رو باید از توی اسم سایت برداری)

در مورد سرعت هم اینطوریه که شما سرعت دانلودت با IDM از سرور های خارجی (فرقی نمیکنه تک لینک یا چند تا لینک) با سرعت دانلود از سرور های ایرانی
یکی میشه و میتونی از نهایت سرعتت برای دانلود از سرور های خارجی استفاده کنی.
ولی نهایت سرعتی که به شما میده با اکانت 1 مگ همون 120 کیلوبایته.

ninipc
12-12-2013, 02:26
D*ownloadha.com
P*30day.com
S*oft98.ir
b*aranmovie107.in
d*lera.org

در مورد سرعت هم اینطوریه که شما سرعت دانلودت با IDM از سرور های خارجی (فرقی نمیکنه تک لینک یا چند تا لینک) با سرعت دانلود از سرور های ایرانی

پس به نظر بدرد من نمی‌خوره. من الان یک ربع به ۲ دو و بعدش یک ربع بعد از ۲ با اکانت تست و بدون اکانت تست، فایل گرفتم و توی سرور ایرانی و خارجی تفاوت خاصی ندیدم. تنها تفاوت در این بود که قبل از ساعت مجانی سرعت حدود ۲۵۶ کیلوبیت بود و بعد به حدود ۱۲۸ افت کرد. نظرات سایتهای مرتبط رو می‌خوندم و به نظر این قضیه برای ADSL بخصوص مال مخابرات بیشتر عملیاتی هست تا وایمکس. انگار مبین‌نتی‌ها شیر آب رو همچین تنظیم کردن که بیشتر از حد فشار نداشته باشه.
برای معرفی سایتها هم ممنون.

Joaquin
12-12-2013, 09:45
D*ownloadha.com
P*30day.com
S*oft98.ir
b*aranmovie107.in
d*lera.org

الان من 1 مگ نوروزی که دارم روی 2.5 مگ بسته شده و برای من چه درر ساعت رایگان و چه در غیر رایگان و چه سرور داخلی و چه خارجی سرعت 280 کیلوبایت بر ثانیس.

saeeddeeas
12-12-2013, 13:05
البته سایت های اکسپرس لیچ و اپلود بوی جدیدا سرور ایرانی گرفتن و سرعت بالای دارن مخصوصا اپلودبوی
راج سرعت دانلود هم،خب مسلما بر فرض اگه شما 1 مگ دارید خب این روش سرعت شمارو تبدیل به 2 مگ نمیکنه
فقط بعضی مواقع به دلایل خاصی دسترسی به خارج ایران کند میشه یا سرعت میاد پایین که برای من خیلی پیش میاد با این روش میتونم حداکثر سرعت رو بگیرم

Mr.Aras
12-12-2013, 16:19
الان من 1 مگ نوروزی که دارم روی 2.5 مگ بسته شده و برای من چه درر ساعت رایگان و چه در غیر رایگان و چه سرور داخلی و چه خارجی سرعت 280 کیلوبایت بر ثانیس.

چطوری هنوز نوروزی داری؟ داره نوروز سال بعد از راه میرسه!!!

Joaquin
12-12-2013, 16:34
چطوری هنوز نوروزی داری؟ داره نوروز سال بعد از راه میرسه!!!
27 ام تموم میشه

osta_ali
12-12-2013, 17:17
چرا طرح های نامحدو 8تا8 رو برداشتن؟
من میخواستم هفته دیگه 1مگ نامحدود بگیرم الان میبینم ار تو سایت کامل برداشتن!!! حالا چیکار کنم اون 1به 10 هم که داغونه.
نمیشه به نمایندگی بگم اونا برام طرح 8تا8 رو بگیرن؟

امیر انصاری
12-12-2013, 17:39
من میخواستم هفته دیگه 1مگ نامحدود بگیرم الان میبینم ار تو سایت کامل برداشتن!!! حالا چیکار کنم اون 1به 10 هم که داغونه.

فکر کردم مثل دوستان قبلی شما هم چون طرح رو انتخاب کردی نمیتونی ببینییش، اما الان که چک کردم دیدم حق با شماست. نامحدودهای اداری برداشته شده. کلاً فکر کنم شرکت داره تعطیل میشه:n02:

osta_ali
12-12-2013, 18:07
فکر کردم مثل دوستان قبلی شما هم چون طرح رو انتخاب کردی نمیتونی ببینییش، اما الان که چک کردم دیدم حق با شماست. نامحدودهای اداری برداشته شده. کلاً فکر کنم شرکت داره تعطیل میشه:n02:

دیگه شورش رو در آوردن!!
عجب اشتباهی کردم زودتر نگرفتم. :n14:
حالا نماینگی ها نمیتونن یه کاری کنن من این دفعه رو بتونم بگیرم؟(من برا بازی آنلاین نیاز دارم محدود ها اصلا به کارم نمیاد چون مصرف بازی آنلاین بالاست)

*Forgotten*
12-12-2013, 18:18
چرا این مبین برعکس عمل میکنه

بجای اینکه اون نامحدود های دالاپی رو برداره اون خوباشو برداشت

یک شاهکار دیگه از مبین :n02:

arash59b
12-12-2013, 18:53
احتمالا می خواد گرونشون کنه بعید هست خذف بشن چون خیلی از اداره ها و سازمان ها دارن از این طرح استفاده می کنند

osta_ali
12-12-2013, 19:13
الان زنگ زدم پشتیبانی بعد از 15دقیقه انتظار اول گفت هست ولی بعدش گفت اره درسته حذف شده! چک کرد گفت یه ایمیل هم در این مورد برامون اومده.
گفت احتمال داره شنبه یا یکشنبه برگرده ولی اگه تا اون موقع برنگشت دیگه نمیاد!

saeeddeeas
12-12-2013, 20:48
دیگه شورش رو در آوردن!!
عجب اشتباهی کردم زودتر نگرفتم. :n14:
حالا نماینگی ها نمیتونن یه کاری کنن من این دفعه رو بتونم بگیرم؟(من برا بازی آنلاین نیاز دارم محدود ها اصلا به کارم نمیاد چون مصرف بازی آنلاین بالاست)

بهت گفتم بگیرش که یه خبرایی هست:n02:
من 25 روزی دارم بعدش اواره میشیم:n21:

osta_ali
12-12-2013, 21:08
بهت گفتم بگیرش که یه خبرایی هست:n02:
من 25 روزی دارم بعدش اواره میشیم:n21:

دست رو دلم نذار که خونه :n14:
اخه هنوز یه مقدار از طرحم مونده بود و هم اینکه 5شنبه آینده جلسه دفاع از پایانامه .گفتم بذار هم ترافیکم تموم شه هم پایانامم با خیال راحت میشینم بازی میکنم.:n28:

بهنازی
12-12-2013, 22:50
با سلام خدمت دوستان عزیز پس این طرح نیستش دیگه الان ؟
با سلام امروز از امور مشترکین لیست تعرفه جدیدرو گرفتم چند نمونه رو مینویسم چطورن:
یه ماهه 128 2گیگ قیمت 8000 تومن
یه ماهه 512 2گیگ قیمت 10000 تومن
شش ماه128 12 گیگ قیمت 54000 تومن
به نظرتون چطورن؟ قیمتشون خیلی عالیه سرعتش چطوره ؟
برای استفاده بریا خونه و مغازه کدوم مودمشو پیشنهاد میدین؟
در مقایسه با رایتل سرعتش چطوره؟

بابا کاتالوگشو خودم از امور مشترکین گرفتم

من صبح برای مغازه وشب برای خونه میخام استفاده کنم بیشتر هم وب گردیو و دانلود مختصر به نظرتون بهترین طرح برای من چیه ؟قیمتش هم مناسب باشه ؟ و همین طور مودم هم میدن یا باید خودم بخرم؟
چه مودم خوب جواب میده؟

با تشکر

ninipc
12-12-2013, 22:54

همین فقط یک ماه پیش ۲۷ نوع طرح برای اشتراک داشتن. توی این عکس که بعنوان آرشیو گرفتم هست:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اما الان فقط شده ۱۸ طرح که یعنی ۹ طرح رو از سیستمشون حذف کردن. اینجوری پیش بره شاید در آینده حتی به اندازه انگشتهای یه دست هم امکان انتخاب نداشته باشیم. یه عکس هم از این صفحه جدید گرفتم که ببینم مثلاً یک یا دو ماه دیگه وضعیت چی می‌شه.

EmpireWorld
13-12-2013, 02:06
همین فقط یک ماه پیش ۲۷ نوع طرح برای اشتراک داشتن. توی این عکس که بعنوان آرشیو گرفتم هست:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اما الان فقط شده ۱۸ طرح که یعنی ۹ طرح رو از سیستمشون حذف کردن. اینجوری پیش بره شاید در آینده حتی به اندازه انگشتهای یه دست هم امکان انتخاب نداشته باشیم. یه عکس هم از این صفحه جدید گرفتم که ببینم مثلاً یک یا دو ماه دیگه وضعیت چی می‌شه.

من که فردا به محض اینکه تموم بشه دیگه تمدید نمیکنم
اینطوری اصلا نمیصرفه بابا.2 مگ 4 گیگ 40000 تومن :n29::n28:
یادش بخیر سه هفته پیش شبی 4 4.5 گیگ میگرفتم :n02::n03:
حیف که اینجا خط تلفن مون PCM هستش وگرنه کلا وایمکس نمیگرفتم

Joaquin
13-12-2013, 12:20
با سلام خدمت دوستان عزیز پس این طرح نیستش دیگه الان ؟
با سلام امروز از امور مشترکین لیست تعرفه جدیدرو گرفتم چند نمونه رو مینویسم چطورن:
یه ماهه 128 2گیگ قیمت 8000 تومن
یه ماهه 512 2گیگ قیمت 10000 تومن
شش ماه128 12 گیگ قیمت 54000 تومن
به نظرتون چطورن؟ قیمتشون خیلی عالیه سرعتش چطوره ؟
برای استفاده بریا خونه و مغازه کدوم مودمشو پیشنهاد میدین؟
در مقایسه با رایتل سرعتش چطوره؟

بابا کاتالوگشو خودم از امور مشترکین گرفتم

من صبح برای مغازه وشب برای خونه میخام استفاده کنم بیشتر هم وب گردیو و دانلود مختصر به نظرتون بهترین طرح برای من چیه ؟قیمتش هم مناسب باشه ؟ و همین طور مودم هم میدن یا باید خودم بخرم؟
چه مودم خوب جواب میده؟

با تشکر
انشالله قراره چند بار دیگه این پست رو بزنید؟؟ به من که pm دادید ، اینجا هم که چند صفحه ی پیش نوشتید و دوستان هم جواب دادن، اصلا اونا رو خوندید؟؟ این طرح های عجیب رو از کجا میارید؟؟ لطف کنید وقتی پستی میزنید یا پیامی میدید جواب اون رو هم بخونید.
------------------------------------------------------
الان هم که به سلامتی وارد ecare نمیشه...

ardal 254
13-12-2013, 13:16
اقا تو کرج کسى داره شباش چجوره واسه دانلود کردن راضى هستين؟
راهنمايى کنين ثواب داره روانى شديم از دست اين شرکتا

EmpireWorld
13-12-2013, 13:50
اقا تو کرج کسى داره شباش چجوره واسه دانلود کردن راضى هستين؟
راهنمايى کنين ثواب داره روانى شديم از دست اين شرکتا

اینجا که دهن من یکی صاف شد بابت شبانه
شبی 1.2 به زور میتونم بگیرم اونم با سرویس 2 مگ :n15:
هر شرکتی باشی بهتر از مبین نته

x_zarbat
13-12-2013, 14:02
دوستان کسی میدونه این چیز پی ان های داخلی که باعث میشه دانلود از سرور های خارجی هم مثل داخلی حساب بشه و سرعت بره بالا کجا میفروشن؟ پی ام بده لطفا...

ninipc
13-12-2013, 14:30
دوستان کسی میدونه این چیز پی ان های داخلی که باعث میشه دانلود از سرور های خارجی هم مثل داخلی حساب بشه و سرعت بره بالا کجا میفروشن؟ پی ام بده لطفا...

اینجا گفته شده:

ardal 254
13-12-2013, 15:14
اینجا که دهن من یکی صاف شد بابت شبانه
شبی 1.2 به زور میتونم بگیرم اونم با سرویس 2 مگ :n15:
هر شرکتی باشی بهتر از مبین نته

مرسی که راهنمایی کردی هر جا میرم همه ناراضین تف تو اینترنت این مملکت

saeeddeeas
13-12-2013, 15:38
این طرح 8-8 برداشته شده پس برای همینه که همه رو یک ماه تمدید کردن بصورت 24 ساعتی شده:n02:

امیر انصاری
13-12-2013, 15:45
آره برای یکی از دوستان من هم اینجوری شده. اونم دیگه نمیخواد تمدید کنه، داره آخرین بهره ها رو میکشه:n09:

*Forgotten*
13-12-2013, 15:54
بنظرتون الان این نامحدود های 24 خودش رو گذاشته سرعتش در حد دایلاپ هنوز!؟

arash59b
13-12-2013, 16:28
بنظرتون الان این نامحدود های 24 خودش رو گذاشته سرعتش در حد دایلاپ هنوز!؟

اگه 8-8 ها رو دوباره اضافه نکنه احتمالش هست

این وسط یه مرد میخوایم بره امتحان کنه :n09:

*Forgotten*
13-12-2013, 16:40
اگه 8-8 ها رو دوباره اضافه نکنه احتمالش هست

این وسط یه مرد میخوایم بره امتحان کنه :n09:

مرد شم پیدا میشه :n02:

البته این سوالو با توجه به این پرسیدم که چند روز پیش 88 بچه ها 24 ساعتی شده و یک ماه براشون تمدید کردن گفتم شاید اون 88 که الان هنوز دارن الان همین 1/10 24 باشه فعلا همش حدسو گمانه

MasterGeek
13-12-2013, 16:48
دوستان مستقیم به این سایت‌ها دسترسی دارید؟ (از طریق کروم یا اپرا، بدون فایرفاکس):

اینم یه تریس جالب که بیش از اندازه (سایر شرکت‌ها)‌ هاپ داره شاتل با ۹ تا ولی مبین با ۲۱ تا!

از سرورهای خارجی (غیرمستقیم) همین تریس رو امتحان کردم فقط یکی دو تا هاپ داره!! آخه این چه وضعیه که اینترنت ما داره!!!!!!

__________________________________________________ ___________________________

4.2.2.4 ip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) whois ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) dnsbl ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ptr/24 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) srv ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) dnstrace ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) search ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Traceroute from an IPduh host to 4.2.2.4,
with maximum probe wait time 3 sec,
through 28 hops max,
using 60b packets.

1)
149.14.12.49 149.14.12.49 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) AS174 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [0.631 ms]
te1-7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).ccr01 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).sxb03 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).atlas ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).cogentco ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). 149.11.26.17 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) AS174 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [0.717 ms]
149.14.12.45 149.14.12.45 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) AS174 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [0.847 ms]

2)

te1-7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).ccr01 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).sxb01 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).atlas ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).cogentco ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). 154.54.62.193 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) AS174 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [0.645 ms] [0.697 ms]
te4-7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).ccr01 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).sxb01 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).atlas ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).cogentco ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). 154.54.62.197 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) AS174 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [0.775 ms]

3)

te0-7-0-9 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).mpd21 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).fra03 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).atlas ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).cogentco ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). 154.54.75.13 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) AS174 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [3.848 ms]
te0-5-0-0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).ccr21 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).fra03 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).atlas ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).cogentco ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). 154.54.75.5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) AS174 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [3.920 ms] [3.979 ms]

4)

be2306 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).rcr21 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).fra06 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).atlas ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).cogentco ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). 154.54.74.82 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) AS174 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [4.270 ms]
be2304 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).rcr21 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).fra06 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).atlas ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).cogentco ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). 154.54.74.74 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) AS174 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [4.604 ms]
be2305 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).rcr21 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).fra06 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).atlas ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).cogentco ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). 154.54.74.78 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) AS174 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [4.218 ms]

5)

ntl ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).lon01 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).atlas ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).cogentco ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). 130.117.15.194 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) AS174 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [3.929 ms] [3.862 ms] [3.892 ms]

6)

d ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).resolvers ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).level3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).net ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). 4.2.2.4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) AS3356 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [16.089 ms] [15.969 ms] [15.806 ms]

osta_ali
13-12-2013, 18:26
مرد شم پیدا میشه :n02:

البته این سوالو با توجه به این پرسیدم که چند روز پیش 88 بچه ها 24 ساعتی شده و یک ماه براشون تمدید کردن گفتم شاید اون 88 که الان هنوز دارن الان همین 1/10 24 باشه فعلا همش حدسو گمانه

اگه کسی 1به 10 ها رو داره یا میخواد بگیره بگه وضعیتش چطوره,اگه خوب بود ما هم بگیریم.

Microsoft Windows
13-12-2013, 18:38
دوستان 6 روز از طرح من مونده بود گه امروز تمدید کردم حالا زده 31 روز و حجم رو هم همون حجم باقی مونده ،قضیه چیه؟

arash59b
13-12-2013, 18:45
دوستان 6 روز از طرح من مونده بود گه امروز تمدید کردم حالا زده 31 روز و حجم رو هم همون حجم باقی مونده ،قضیه چیه؟

اگه مشکلت با تاریخ هست که درسته

اگه حجم هست معمولا بعد از یه مدت خودش اپدیت میشه

بهنازی
13-12-2013, 19:06
چه مودم خوب جواب میده؟

با تشکر

Joaquin
13-12-2013, 19:25
دوستان مستقیم به این سایت‌ها دسترسی دارید؟ (از طریق کروم یا اپرا، بدون فایرفاکس):

من با کروم بدون مشکل بازشون میکنم.

-------------

انگار دارن ورشکست میشن... بهتر.... پول این مودم ها رو پس بده دیگه راحت بشیم...

saeed22s
13-12-2013, 20:19
دوستان کسی امروز مشکلی با باز شدن سایتها نداره؟

parsbin
13-12-2013, 20:36
بیست و پنج روز از طرح دو مگم مونده بود
بیخیالش شدم رفتم پارس آنلاین
جونم آزاد شد :n02::n01:

Microsoft Windows
13-12-2013, 21:01
اگه مشکلت با تاریخ هست که درسته

اگه حجم هست معمولا بعد از یه مدت خودش اپدیت میشه

پس اون 6 روز چی میشه؟

arash59b
13-12-2013, 21:15
پس اون 6 روز چی میشه؟

هیچ isp اجازه فعال بودن همزمان 2 سرویس رو نمیده. همیشه طرح قبلی کنسل میشه بعد طرح جدید فعال میشه.

ninipc
13-12-2013, 22:00

با IE که تست کردم و هر دو بدون مشکل باز هستن.

Mr.Aras
13-12-2013, 23:00
بیست و پنج روز از طرح دو مگم مونده بود
بیخیالش شدم رفتم پارس آنلاین
جونم آزاد شد :n02::n01:

مشخصات اکانتت را بده ما استفاده کنیم، یه دعاییم به جونت بکنیم. :n10::n02: اوضاع اقتصادی خرابه.

ninipc
14-12-2013, 00:33
مشخصات اکانتت را بده ما استفاده کنیم، یه دعاییم به جونت بکنیم. :n10::n02: اوضاع اقتصادی خرابه.

مگه همچین چیزی شدنیه. یعنی می‌شه مک‌آدرس یه مودم رو به یه مودم دیگه خوروند؟

MasterGeek
14-12-2013, 00:43
من با کروم بدون مشکل بازشون میکنم.

-------------

انگار دارن ورشکست میشن... بهتر.... پول این مودم ها رو پس بده دیگه راحت بشیم...

با IE که تست کردم و هر دو بدون مشکل باز هستن.

ممنون دوستان
نمیدونم مشکل از کجاست (از پروتکل TLS/SSL هست ظاهرا بخصوص ack کردن) به همین خاطر کروم واسه من مشکل داره (آپدیت و بروز هست و تنظیمات رو هم به حالت اولیه برگردوندم اما تاثیر نداشت) با خیلی ازین سایتهای [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دار بجز گوگل. در حالیکه فایرفاکس و IE تقریبا بدون مشکل کار می‌کنن! نتونستم حلش کنم.

منم امیدوارم این شرکت زودتر ورشکست بشه حیف وقت ندارم پیگیری کنم ADSL رو راه بندازن...

arash59b
14-12-2013, 01:09
مگه همچین چیزی شدنیه. یعنی می‌شه مک‌آدرس یه مودم رو به یه مودم دیگه خوروند؟

ربطی به مک ادرس نداره

یوزر و پسورد هر مودمی رو که تو مودم خودت ست کنی با همون اکانت وصل میشی

ایرانسلیا که زیاد از این کارا می کنند ولی مبین نت میگه نکنید خیرقانونیه :n09:

ninipc
14-12-2013, 02:03
ربطی به مک ادرس نداره

یوزر و پسورد هر مودمی رو که تو مودم خودت ست کنی با همون اکانت وصل میشی

ایرانسلیا که زیاد از این کارا می کنند ولی مبین نت میگه نکنید خیرقانونیه :n09:

پس اینکه می‌گن باید مودم هر چی باشه (شرکتی یا غیرشرکتی) اول مک‌آدرسش رو توی سیستم ثبت کنن تا بعد بشه به شبکه وصل شد چه نیازی بهش هست؟

Microsoft Windows
14-12-2013, 02:04
هیچ isp اجازه فعال بودن همزمان 2 سرویس رو نمیده. همیشه طرح قبلی کنسل میشه بعد طرح جدید فعال میشه.
دو تا سرویس نیست من همون طرحم رو قبل از اینکه تموم بشه تمدید کردم ولی 6 روز تا پایانش مونده بود یعنی انتظار داشتم بشه 36 روز ولی الان نوشته 31 روز.حالا اون حجم قبلی تا چند روز باقی میمونه همونی که الان با تمدید طرح از قبلی به این منتقل شد.

Mr.Aras
14-12-2013, 09:08
پس اینکه می‌گن باید مودم هر چی باشه (شرکتی یا غیرشرکتی) اول مک‌آدرسش رو توی سیستم ثبت کنن تا بعد بشه به شبکه وصل شد چه نیازی بهش هست؟

ما که نمیخوایم با مودم یه شرکت دیگه مثلا با مودم ایرانسل به مبین نت وصل بشیم که نیاز به ثبت مک آدرس باشه. شما با استفاده از مودم های خود اون شرکت مثلا مبین نت، به جای این که با نام کاربری و کلمه عبور خودت به شبکه وصل بشی میتونی از نام کاربری و کلمه عبور یه کاربر دیگه مبین نت استفاده کنی و به شبکه وصل بشی.

EmpireWorld
14-12-2013, 12:16

اون ماله اینه که یه مودم بتونه بره تو شبکه مبین نت :n02:
وقتی که خرش از پل گذشت دیگه میتونی روش هر اکانتی بذاری
البته هر اکانت حداکثر روی یه مودم میتونه فعالیت همزمان داشته باشه
یعنی اگه یه اکانت روی دو تا مودم ست بشه همزمان فقط روی یکیش کار میکنه

yuzarsiff
14-12-2013, 15:40
دقیقا از روز چهارشنبه تاکنون هیچ پیجی نتونستم باز کنم ! سیگنال هم به افتضاح ترین شکل ممکن حتی با تغییر فرکانس هم وضع همینه ..
تماس که می گیرم میگه اصفهان که مشکلی نداره ما چکار کنیم شاید مبین نت دیگه منطقتون رو پوشش نمیده !!
واقعا من فک نمی کنم دیگه آی اس پی بدتر مبین نت وجود داشته باشه !
فک کنم آخرش مجبور بشم کوچ کنم به ایرانسل ! :/

ninipc
14-12-2013, 15:42
ما که نمیخوایم با مودم یه شرکت دیگه مثلا با مودم ایرانسل به مبین نت وصل بشیم که نیاز به ثبت مک آدرس باشه. شما با استفاده از مودم های خود اون شرکت مثلا مبین نت، به جای این که با نام کاربری و کلمه عبور خودت به شبکه وصل بشی میتونی از نام کاربری و کلمه عبور یه کاربر دیگه مبین نت استفاده کنی و به شبکه وصل بشی.

راستش من به هوای دو مورد که الان توی بخش راهنمای مبین‌نت دیده می‌شه و یه مورد که زمان ثبت‌نام می‌گه که چطور می‌شه یه مودم جدید رو به سیستم معرفی کرد، گفتم که مگه می‌شه؟ اگه تست کردین و جواب هم گرفتین که معلومه باز بخش راهنمای سایت مبین‌نت حرف اشتباه گفته:

2. MAC Address چیست؟
مک آدرس یک آدرس سخت‌افزاری منحصر به فرد است که روی تمام دستگاه‌ها حک شده است و مودم شما از طریق آن در شبکه وایمکس مبین‌نت شناسایی می‌شود. این آدرس ۴۸ بیتی و به صورت هگزادسیمال است

33.آیا میتوانم یک طرح اشتراک را بر روی دو مودم فعال کنم؟
خیر

arash59b
14-12-2013, 16:28
راستش من به هوای دو مورد که الان توی بخش راهنمای مبین‌نت دیده می‌شه و یه مورد که زمان ثبت‌نام می‌گه که چطور می‌شه یه مودم جدید رو به سیستم معرفی کرد، گفتم که مگه می‌شه؟ اگه تست کردین و جواب هم گرفتین که معلومه باز بخش راهنمای سایت مبین‌نت حرف اشتباه گفته:

2. MAC Address چیست؟
مک آدرس یک آدرس سخت‌افزاری منحصر به فرد است که روی تمام دستگاه‌ها حک شده است و مودم شما از طریق آن در شبکه وایمکس مبین‌نت شناسایی می‌شود. این آدرس ۴۸ بیتی و به صورت هگزادسیمال است

خیر

شاید منظورشون این بوده که در ان واحد نمیشه

منم اون موقع که خط وایرلس گرفتم همین سوال رو کردم و بخش پشتیبانی شرکت ارائه دهنده وایرلس گفت نمیشه

ولی الان در ان واحد سه تا اشتراک و طرح رو وایرلسم فعال هست که دوتاش مربوط به یه شرکت هست و سومیش ماله یه ISP دیگه به هرکدومش هم که بخوام می تونم وصل بشم. تازه به اون دوتا اشتراک که مربوط یه یه شرکت هست می تونم

بطور همزمان متصل بشم و ............ :n06:

هیچوقت به حرف این شرکت ها اعتماد نکن و همه چی رو خودت امتحان کن.

Viren
14-12-2013, 21:26
دیگه کلا اعصاب ندارم از دست این مبین چرت

روزی 10-20 بار قطع میشه
1-2 ماهه اینطوری شده
لعنت به اجدادتون

m2d1
14-12-2013, 21:50
ای تو روح این مبین نت تازه یه هفته سرعتم خوب بود هم شب هم روز ولی اینا کلا دوست دارن فحش بخورن الان میخوام سایت باز کنم یکی در میون باز میکنه یعنی الان رو لینک کنم شاید باز نشه ولی 30 ثانیه دیگه کلیک کنم باز شه...
دوستان کسی اینجوری شده؟؟؟برا من دو روزه اینطوریه؟؟؟
ولی اگه سایتو باز کنه سریع باز میکنه...نمیدونم چه مرگشه دیگه

EmpireWorld
14-12-2013, 22:11

منم اون موقع که خط وایرلس گرفتم همین سوال رو کردم و بخش پشتیبانی شرکت ارائه دهنده وایرلس گفت نمیشه

ولی الان در ان واحد سه تا اشتراک و طرح رو وایرلسم فعال هست که دوتاش مربوط به یه شرکت هست و سومیش ماله یه ISP دیگه به هرکدومش هم که بخوام می تونم وصل بشم. تازه به اون دوتا اشتراک که مربوط یه یه شرکت هست می تونم

دقیقا
همیشه دنبال این باشید که باگ بگیرید از سیستم های نرم افزاری :n09:
مخصوصا با این سیستم هایی که توی ایرانه و کلی مشکل داره

EmpireWorld
14-12-2013, 22:13
ای تو روح این مبین نت تازه یه هفته سرعتم خوب بود هم شب هم روز ولی اینا کلا دوست دارن فحش بخورن الان میخوام سایت باز کنم یکی در میون باز میکنه یعنی الان رو لینک کنم شاید باز نشه ولی 30 ثانیه دیگه کلیک کنم باز شه...
دوستان کسی اینجوری شده؟؟؟برا من دو روزه اینطوریه؟؟؟
ولی اگه سایتو باز کنه سریع باز میکنه...نمیدونم چه مرگشه دیگه

من جدیدا یه رنج پیدا کردم که کیفیت و سرعت فوق العاده ای داره
ولی حیف که نتم دیروز تموم شد و معلوم هم نیس دیگه با این قیمت ها تمدید کنم
آخرین شب مبین نتو ترکوندم و تا تونستم دانلود کردم :n02:

روانپریش
14-12-2013, 22:23
دوستان من میخواستم برم سمت وایمکس اما نظرات کاربرا که خوندم منصرف شدم چرا وایمکس انقدر ضعیفه تو ایران؟

arash59b
14-12-2013, 22:25
دقیقا
همیشه دنبال این باشید که باگ بگیرید از سیستم های نرم افزاری :n09:
مخصوصا با این سیستم هایی که توی ایرانه و کلی مشکل داره

البته این دو مورد که دربارش صحبت شد باگ نیستند. فقط دارن از عدم اگاهی و دانش کاربرها سوء استفاده می کنند

بالاخره ادم باید هرچی میشنوه رو با اطلاعات اندکی که از IT داره سبک سنگین کنیم ببینه شدنیه یا نه

من جدیدا یه رنج پیدا کردم که کیفیت و سرعت فوق العاده ای داره
ولی حیف که نتم دیروز تموم شد و معلوم هم نیس دیگه با این قیمت ها تمدید کنم
آخرین شب مبین نتو ترکوندم و تا تونستم دانلود کردم :n02:

حالا چقدر دان کردی؟؟ با چه طرحی؟:n01:

m2d1
14-12-2013, 22:33
دوستان کسی میدونه این tx power چیه؟ مقدارش چقد باید باشه؟؟الان فرکانس رو عوض کردم درست شد ولی cinrام پایین تو این فرکانس تو فرکانس قبلی که cinr و اینا خوب بود این tx power مدام عوض میشه بعدشم ul mcs و dl mcs عوض میشه...

Mr.Aras
14-12-2013, 22:46

2. MAC Address چیست؟

خیر

هر دو این پاسخ ها درسته
درباره پاسخ دوم باید بگم، بله اگر یه مودم با یه اشتراک به شبکه وصل باشه. نمیشه با یه مودم دیگه با همون اشتراک وصل شد ولی اگر مودم اول از شبکه بیرون بره مودم دوم میتونه وصل بشه ولی همزمان نمیتونن هر دوشون وصل بشن.

EmpireWorld
15-12-2013, 00:12
حالا چقدر دان کردی؟؟ با چه طرحی؟:n01:

روی 4.5 گیگ و حدود 5
طرح 2 مگ 3 گیگ ماهیانه

ninipc
15-12-2013, 00:59

راستش یه بار تست کردم و مک‌آدرس رو دستکاری کردم و دیگه وصل نشد تا مجدد ریستش کردم. برای همین فکر می‌کردم که مبین‌نت فقط اشتراک رو با یه مک‌آدرس چفت می‌کنه که با صحبت شما اینجور نیست. به نظر هم اون شرکتی که گفتین، اصولاً کار خاصی با مک‌آدرس نداره که همزمان می‌شه بهش وصل شد.

arash59b
15-12-2013, 01:07
راستش یه بار تست کردم و مک‌آدرس رو دستکاری کردم و دیگه وصل نشد تا مجدد ریستش کردم. برای همین فکر می‌کردم که مبین‌نت فقط اشتراک رو با یه مک‌آدرس چفت می‌کنه که با صحبت شما اینجور نیست. به نظر هم اون شرکتی که گفتین، اصولاً کار خاصی با مک‌آدرس نداره که همزمان می‌شه بهش وصل شد.

دقیقا همینطوره

یادتونه اون قدیم ها کارت اینترنت دیالوپ می فروختن که روش یوزر و پسورد بود الان هم دقیقا همونجوره هر شرکتی فقط به کاربرهاش یوزر و پسورد میده و بعد وصل میشی به اینترنت

حتی دیدم بچه هایی که ADSL از یه شرکت دارن همینکار رو می کنند

saeeddeeas
15-12-2013, 01:18
بیشترین سرعتی که شبکه وایمکس میتونه ارائه بده چنده؟

Mr.Aras
15-12-2013, 09:13
بیشترین سرعتی که شبکه وایمکس میتونه ارائه بده چنده؟
وایمکس نسل های مختلفی داره ولی بطور متوسط میشه گفت تا 70 Mb را میتونه ساپورت کنه. ولی خب هرچی از دکل فاصله ات بیشتر بشه به علت عوامل مختلف سرعت افت میکنه.

timsar jackson
15-12-2013, 17:41
کسی از این مودمای جیبی جدید مبین نت که باتری داره داشته؟ اینا بهتره یا اون مودمای usb?

EmpireWorld
15-12-2013, 18:09
کسی از این مودمای جیبی جدید مبین نت که باتری داره داشته؟ اینا بهتره یا اون مودمای usb?

هر جفتش آشغاله
USB ها که آنتن نمیدن و حداقل یه تقویت کننده میخواد
جیبی ها رو هم که دیگه بچه ها تو صفحات قبل گفتن چه وضعی داره

timsar jackson
15-12-2013, 18:33
هر جفتش آشغاله

بین اون 2 تا مودم رومیزیش کدوم بهتره؟

EmpireWorld
15-12-2013, 19:06
بین اون 2 تا مودم رومیزیش کدوم بهتره؟

بین اون دو تا هم فرق خاصی نیس.ولی 632 بهتر فروش میره
ولی بین BM632 و FMM-130 خیلی تفاوت هست

timsar jackson
15-12-2013, 19:10
بین اون دو تا هم فرق خاصی نیس.ولی 632 بهتر فروش میره
ولی بین BM632 و FMM-130 خیلی تفاوت هست

کدومش بهتره؟

روانپریش
15-12-2013, 21:03
هر جفتش آشغاله

مودم های بیرونی فک کنم خیلی قوی تر باشن درسته؟

alimail3248
15-12-2013, 21:46
مودم های بیرونی فک کنم خیلی قوی تر باشن درسته؟

خیر تفاوت چندانی نداره فقط در برابر دما مقاومه و ضد ابه .شما اگر همین مودم رومیزی رو توی ارتفاع زیاد قرار بدی کار همون مودم بیرونی رو میکنه.من از خودم درنیاوردم هر دو مورد رو تست کردم.

3aman021
15-12-2013, 21:49
دوستانی که مبین دارن راضی هستن؟نسبت به ایرانسل چطوره؟قیمت مودم هاش چطوره؟

yuzarsiff
16-12-2013, 02:37
دوستان واسه افزایش سیگنال راهکاری سراغ دارید ؟ من روز به روز داره سیگنالم بدتر میشه ... میترسم کلا دیگه اصن به صفر برسه همه چی :n27:

B.i.r.i.y.a
16-12-2013, 11:30
برای منم نزدیک به دو ماهه که سرعت خیلی اومده پایین. و سیگنال هم داره کمتر و کمتر میشه. تا چند ماه پیش ۵ تا چراغ آنتن پر میشد اما الان گاهی وقتا با ۲ یا ۳ تا چراغ وصل میشه!
چیه جریان این مبین نت؟!
نه به چند ماه پیشش نه به حالاش :(

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

saeeddeeas
16-12-2013, 12:09
این طرح 8-8 برداشته شده اما با نرم افزار موبایل رفتم میشد تمدیدش کنم و گزینش فعال بود اگه از اونجا تمدید کنم مشکلی پیش نمیاد؟

farhad_sadeghi
16-12-2013, 12:11
این مودم های جیبیش چطوره؟ بدرد می خوره؟

yuzarsiff
16-12-2013, 12:51
برای منم نزدیک به دو ماهه که سرعت خیلی اومده پایین. و سیگنال هم داره کمتر و کمتر میشه. تا چند ماه پیش ۵ تا چراغ آنتن پر میشد اما الان گاهی وقتا با ۲ یا ۳ تا چراغ وصل میشه!
چیه جریان این مبین نت؟!
نه به چند ماه پیشش نه به حالاش :(

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

برو خدا رو شکر کن 3 چراغشو داری مال من به یکی رسیده اون به زور وصله دیگه و چند دقیقه به چند دقیقه قطع میشه ... اصن معلوم نیست چ خبره !

Joaquin
16-12-2013, 13:22
خیر تفاوت چندانی نداره فقط در برابر دما مقاومه و ضد ابه .شما اگر همین مودم رومیزی رو توی ارتفاع زیاد قرار بدی کار همون مودم بیرونی رو میکنه.من از خودم درنیاوردم هر دو مورد رو تست کردم.
به هیچ عنوان این طور نیست. مودم بیرونی قدرت دریافت سیگنال رو به صورت 360 درجه داره و بسیار قوی تره.

3aman021
16-12-2013, 16:57
دوستان پس رو این حساب سمت مبین نت نرم؟

alimail3248
16-12-2013, 16:59
به هیچ عنوان این طور نیست. مودم بیرونی قدرت دریافت سیگنال رو به صورت 360 درجه داره و بسیار قوی تره.

پس بهتره خودتون یک بار در شرایط یکسان تست کنید.

osta_ali
16-12-2013, 18:13
بچه ها پینگ توی طرح های مختلف فرق میکنه؟
مثلا پینگ طرح 512 با 1مگ یا 2مگ یکی هست یا نه فرق میکنه؟

روانپریش
16-12-2013, 18:47

برو...کی :n02:
ولی زیر 1 مگ نگیر تا حداقل بتونی یه وبگردی ساده باهاش بکنی

Joaquin
16-12-2013, 20:47
اگه تست نکرده بودم نمیگفتم. من حتی جایی رفتم که مودم داخلی (حتی توی پشت بام) به هیچ عنوان آنتن نمیداد مودم بیرونی به خوبی سیگنال دریافت میکرد.

بچه ها پینگ توی طرح های مختلف فرق میکنه؟
مثلا پینگ طرح 512 با 1مگ یا 2مگ یکی هست یا نه فرق میکنه؟

پینگ هیچ ربطی به طرح (سرعت) نداره

m187
16-12-2013, 20:56
من هم مودم بیرونی دارم جایی که هستم سیگنال مبین نت اصلا خوب نیست مودم داخلی هیچ کجای خونه جواب نداد حتی در ارتفاع بالا
ولی مودم بیرونی با سیگنال تقریبا خوب تونست سیگنال رو بگیره مودم های بیرونی برای جاهایی که سیگنال مبین نت با مودم های داخلی قابل دریافت نیست عالی جواب میده
خیلی هم از مودم های داخلی قویتر عمل میکنه اینو شک نکنید چون تست کردم

saeeddeeas
16-12-2013, 21:59

من مودم بیرونی دارم و جایی که هستم اصلا توی نقشه پوشش مبین نت نیست و مودم داخلی اصلا جواب نمیده ولی مودم بیرونی کار پنجره رو به فضای باز گذاشتم سیگنالم -75 هست که خیلی جواب میده و هیچ مشکلی نداره

alimail3248
16-12-2013, 22:23
من مودم بیرونی دارم و جایی که هستم اصلا توی نقشه پوشش مبین نت نیست و مودم داخلی اصلا جواب نمیده ولی مودم بیرونی کار پنجره رو به فضای باز گذاشتم سیگنالم -75 هست که خیلی جواب میده و هیچ مشکلی نداره

والا برای ما که هر دو یه سیگنال میدادن و توی ارتفاعی که بیرونی نصب بود و رومیزی در اتاق انتن نمیداد تست کردم و رومیزی هم به همون اندازه سیگنال بهم داد .شاید اون اوت دوره استثناعن تعطیل بوده.

روانپریش
16-12-2013, 22:27
اگه تست نکرده بودم نمیگفتم. من حتی جایی رفتم که مودم داخلی (حتی توی پشت بام) به هیچ عنوان آنتن نمیداد مودم بیرونی به خوبی سیگنال دریافت میکرد.

پینگ هیچ ربطی به طرح (سرعت) نداره

هر کسی کوچیکترین اطلاعاتی درباره الکرتومغناتیس داشته میدونه که کلا گیرنده های بیرونی خیلی قوی تر هستن
العان قیمت بهترین مودم بیرونی چقدره؟

m2d1
16-12-2013, 23:38
هر کسی کوچیکترین اطلاعاتی درباره الکرتومغناتیس داشته میدونه که کلا گیرنده های بیرونی خیلی قوی تر هستن
العان قیمت بهترین مودم بیرونی چقدره؟
مودم out doorمبین اگه دوباره گرون نشده باشه 400

ninipc
17-12-2013, 00:47
من هم مودم بیرونی دارم جایی که هستم سیگنال مبین نت اصلا خوب نیست مودم داخلی هیچ کجای خونه جواب نداد حتی در ارتفاع بالا
ولی مودم بیرونی با سیگنال تقریبا خوب تونست سیگنال رو بگیره مودم های بیرونی برای جاهایی که سیگنال مبین نت با مودم های داخلی قابل دریافت نیست عالی جواب میده
خیلی هم از مودم های داخلی قویتر عمل میکنه اینو شک نکنید چون تست کردم

مگه کسی هم شک داشت؟ طبیعی هم هست چون قدرت آنتن‌ مودمهای بیرونی عمداً قویتر از نوع داخلی انتخاب می‌شه. اگه اینجور نبود که خوش نقض غرض می‌شد.

ninipc
17-12-2013, 01:05
مودم out doorمبین اگه دوباره گرون نشده باشه 400

جدی ۴۰۰ شده؟ همین نچندان دور که فکر نکنید دوران دایناسورها منظورم هست، ۲۰۰ بود. اینقدر کم به بازار تزریق کردن که کمبود درست شده و قیمت رفته بالا. توی سایت هر وقت دیدم نوشته موجود نیست.

EmpireWorld
17-12-2013, 01:05
مگه کسی هم شک داشت؟ طبیعی هم هست چون قدرت آنتن‌ مودمهای بیرونی عمداً قویتر از نوع داخلی انتخاب می‌شه. اگه اینجور نبود که خوش نقض غرض می‌شد.

استاد فلسفه مونم وارد شد :n07::n09:

ninipc
17-12-2013, 01:26
استاد فلسفه مونم وارد شد :n07::n09:

به خاطر گل روی شما که ذاتاً مخالفی، می‌گم که مودم بیرونی بدترین نوع مودم هست و هر کس داره همین الان از پنجره پرتش کنه بیرون. :34:

saeeddeeas
17-12-2013, 09:27
جدی ۴۰۰ شده؟ همین نچندان دور که فکر نکنید دوران دایناسورها منظورم هست، ۲۰۰ بود. اینقدر کم به بازار تزریق کردن که کمبود درست شده و قیمت رفته بالا. توی سایت هر وقت دیدم نوشته موجود نیست.

چند وقت پیش پرسیدم گفتن بالای 450 تا 500 هست از مبین نت سوال کردم

MasterGeek
17-12-2013, 10:07
دو شب متوالیه با سرعت ۲ مگ زیر ۱ گیگ دانلود دارم پریشب با IP ۲ بود دیشب با 178 مشکل سراسریه؟ بعضی از دوستان شکایت داشتن ولی من افت محسوسی قبلا نداشتم (حداقل ۲ گیگ دان رو داشتم بگذریم که قبلنا خیلی بیشتر بود) حالا می‌خوام بدونم عمق فاجعه در چه حده! سیاست جدید مبین‌دزده؟‌ عملا ماهی ۵۰ الی ۶۰ تومن پول اینترنت میدم!!!

alimail3248
17-12-2013, 10:42
دو شب متوالیه با سرعت ۲ مگ زیر ۱ گیگ دانلود دارم پریشب با IP ۲ بود دیشب با 178 مشکل سراسریه؟ بعضی از دوستان شکایت داشتن ولی من افت محسوسی قبلا نداشتم (حداقل ۲ گیگ دان رو داشتم بگذریم که قبلنا خیلی بیشتر بود) حالا می‌خوام بدونم عمق فاجعه در چه حده! سیاست جدید مبین‌دزده؟‌ عملا ماهی ۵۰ الی ۶۰ تومن پول اینترنت میدم!!!
با کانکشن اینترانت هم همینطوره ؟

osta_ali
17-12-2013, 13:02

دوست عزیز من با 512 شبی 1.8 گیگ دانلود دارم پس بعید میدونم سراسری باشه.البته بعد از یک ربع تعویض IP و پیدا کردن IP مناسب به این مقدار دانلود میرسم(من طرحم 1سالست)

osta_ali
17-12-2013, 13:04
اگه تست نکرده بودم نمیگفتم. من حتی جایی رفتم که مودم داخلی (حتی توی پشت بام) به هیچ عنوان آنتن نمیداد مودم بیرونی به خوبی سیگنال دریافت میکرد.پینگ هیچ ربطی به طرح (سرعت) نداره

ممنون

جدا یعنی چه من 128 داشته باشم چه 2 مگ همون پینگ همیشگی رو دارم؟!

rozpatogh
17-12-2013, 13:28
دوستانی که ازاینترنت مبین نت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده میکنند اینترنت نامحدودخیلی خیلی سرعت کمی داره :n05:سرعت نداره:n02:

ninipc
17-12-2013, 14:11

راستش من که مدتهاست توی غرب تهران به زور به IP با آدرس 5.223 وصل می‌شم که در مقایسه با باقی تعریفی نداره. حوصله قطع و وصل و پیدا کردن یه آدرس بهتر هم ندارم. در کل هم ساعتهای اولیه مجانی سرعتم بین ۲۵۶ و نهایت ۵۱۲ هست که نصف سرعت اسمی اکانت هست. هر چی هست به نظر منطقه‌ای که من توش هستم ترافیک خیلی زیاد شده.

sharpy
17-12-2013, 14:27
طرح 512 با 3 گیگ یک ماه 18 تومات تبدیل شد به 4 گیگ 25 تومان .برا من که مصرفم پایینه نمیصرفه .من فقط روی گوشی استفاده دارم به نظرتون رایتل بگیرم بهتر نیست ؟؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Joaquin
17-12-2013, 14:46
طرح 512 با 3 گیگ یک ماه 18 تومات تبدیل شد به 4 گیگ 25 تومان .برا من که مصرفم پایینه نمیصرفه .من فقط روی گوشی استفاده دارم به نظرتون رایتل بگیرم بهتر نیست ؟؟

اگه پوشش خوبی توی منظقه ی مورد نظرتون داره و طرح مناسبی هم گیر اوردید چرا که نه...

----------------------

این لاگ دانلود دیشب (تمام سرور ها خارجی):

osta_ali
17-12-2013, 17:16
اگه پوشش خوبی توی منظقه ی مورد نظرتون داره و طرح مناسبی هم گیر اوردید چرا که نه...

----------------------

این لاگ دانلود دیشب (تمام سرور ها خارجی):

طرحت 2 مگه؟

ninipc
17-12-2013, 18:36
امروز برای بار اول یه IP جدید دیدم که اولش 130.255 هست. اینجوری این شد چهارمین IP که برام انتخاب می‌شه. خودش رو هم The Only National Wimax Service Provider In Iran معرفی کرده. خدا می‌دونه این یکی چه وضعیتی داره. کسی قبلاً ازش استفاده کرده و ازش با خبر هست؟

Joaquin
17-12-2013, 19:27
طرحت 2 مگه؟
یک مگ نوروزی که تا 27 ام جا داره

EmpireWorld
17-12-2013, 22:12
امروز برای بار اول یه IP جدید دیدم که اولش 130.255 هست. اینجوری این شد چهارمین IP که برام انتخاب می‌شه. خودش رو هم The Only National Wimax Service Provider In Iran معرفی کرده. خدا می‌دونه این یکی چه وضعیتی داره. کسی قبلاً ازش استفاده کرده و ازش با خبر هست؟

فوق العاده این آی پی آشغاله
شدیدا محدود شده به حالتی که سرعتش برای من 20 30 کیلوبایت بود

osta_ali
17-12-2013, 22:20
یک مگ نوروزی که تا 27 ام جا دارهخیلی خوبه سرعتت.فک کنم رو 2مگ بستن نوروزی رو درسته؟

3aman021
17-12-2013, 23:28
دوستان آی پی192.168.1.16 چطوره؟سرعتش رو تست کردم در وضعیت سیگنال ضعیف بین 50 تا 100 بود.

ninipc
18-12-2013, 00:00
دوستان آی پی192.168.1.16 چطوره؟سرعتش رو تست کردم در وضعیت سیگنال ضعیف بین 50 تا 100 بود.

همچین آدرسی داریم؟ به نظر که شبیه آدرس کنترل‌پنل خود مودم هست. توی گوگل هم که گشتم دیدم همه سایتهای ردیابی می‌گن که همچین IP هیچ جا ثبت نشده و مال هیچ شرکتی نیست. شاید آدرسی هست که خود مودم به دستگاهای متصل بهش می‌ده و Local هست.

امیر انصاری
18-12-2013, 00:04
اصلاً متوجه منظور این دوستمون نشدم. این آدرس لوکال هست. شاید ایشون شوخی کرده باشن:n13:

EmpireWorld
18-12-2013, 00:05

داداش این که IP لوکاله
وارد پنلت شو و از قسمت check آی پی خودتو ببین

اصلاً متوجه منظور این دوستمون نشدم. این آدرس لوکال هست. شاید ایشون شوخی کرده باشن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شاید
چرا که نه :n02:

3aman021
18-12-2013, 00:12
همچین آدرسی داریم؟ به نظر که شبیه آدرس کنترل‌پنل خود مودم هست. توی گوگل هم که گشتم دیدم همه سایتهای ردیابی می‌گن که همچین IP هیچ جا ثبت نشده و مال هیچ شرکتی نیست. شاید آدرسی هست که خود مودم به دستگاهای متصل بهش می‌ده و Local هست. نوشته آدرس ip اصلا اثری از local نیست ...عجیبه!!!

ninipc
18-12-2013, 01:04
نوشته آدرس ip اصلا اثری از local نیست ...عجیبه!!!

منظور اینه که یه IP مال سیستم هست که به مودم می‌ده و یه سری IP هم هست که مودم می‌ده به تمام دستگهایی که بهش وصل هستن. چه با سیم و چه با وای‌.فای. شما IP خاصی رو دیدین که مودم فعال کرده و نه شبکه مبین‌نت. دقیقتر بایستی IP رو توی بخش WAN ببینید و نه توی بخش LAN که آدرسها Local هستن.

3aman021
18-12-2013, 02:45
ممنون گرفتم چیو میگی دوست عزیز.

snsd32
18-12-2013, 07:52
وای بچه ها من بلاخره ای دی اس گرفتم:n20:
سرعتش فوق العاده ست تا 750 میره:n10:
یه کلیپ 100 مگی رو توی دو دقیقه میگیره:n20:وای اگه میدونستم که اینقدر سرعت ای دی اس ال بالاست اصلا نمیرفتم سراغ مبین نت:n15:
ولی بازم خدا رو شکر که الان از شرش خلاص شدم:n20:

شوخی کردم بابا من ای دی اس الم کجا بود هههههه:n02:

ا بعد اینکه مبارکم باشه ایشالا, امشب 500 مگ به زور و زحمت دانلود کردم:n02:

Joaquin
18-12-2013, 11:01
خیلی خوبه سرعتت.فک کنم رو 2مگ بستن نوروزی رو درسته؟
بله. مال منم امروز یا فردا تموم میشه، فکر نکنم کس دیگه ای اینجا نوروزی داشته باشه... معلومه حتی روی بیشتر از 2 مگ بستنش...

ninipc
18-12-2013, 11:09
بله. مال منم امروز یا فردا تموم میشه، فکر نکنم کس دیگه ای اینجا نوروزی داشته باشه... معلومه حتی روی بیشتر از 2 مگ بستنش...

اینجوری بیشتر مایه ناراحتی و غصه صاحبان اینجور طرحها نمی‌شه؟ یکی از یه سرعت خوب و عالی بعد از یه زمان خاص بیاد روی یه سرعت بد و ناجور؟

sasanv
18-12-2013, 14:22

مال منم آخراشه . فیکس 2 مگه . موندم از این به بعد چیکار کنم :n13:

rashtonline
18-12-2013, 23:02
عزیزان اشتباه نکنید -بدترن نوع مودم که میشه گرفت همین وایمکس مبین نت هست- که نه انتن دهی درست و حسابی دارن نه خدمات پس از فروش-تازه بعضی از کارمندایی هم که جهت پاسخگویی گذاشتن اطلاعات ندارن و خیلی هم بی ادب هستن من که یه مودم گرفتم از هرچی وایمکس بود بی زار شدم- از خیر اون مودم گذشتم و adsl 'گرفتم گول حرفای قشنگ شونو نخورید همین که مودمه فروختن دیگه هیچ مسئولیتی رو به گردن نمی گیرن.:n23::n23::n28:

ninipc
18-12-2013, 23:48
عزیزان اشتباه نکنید -بدترن نوع مودم که میشه گرفت همین وایمکس مبین نت هست- که نه انتن دهی درست و حسابی دارن نه خدمات پس از فروش-تازه بعضی از کارمندایی هم که جهت پاسخگویی گذاشتن اطلاعات ندارن و خیلی هم بی ادب هستن من که یه مودم گرفتم از هرچی وایمکس بود بی زار شدم- از خیر اون مودم گذشتم و adsl 'گرفتم گول حرفای قشنگ شونو نخورید همین که مودمه فروختن دیگه هیچ مسئولیتی رو به گردن نمی گیرن.:n23::n23::n28:

دروغ چرا، خیلی‌ها مثل من دیگه کار از کار گذشته هستن و کاربر مبین‌نت هستن. بدتر هم اینجاست که شرایط منطقه‌شون مثل نبودن خط مناسب و موارد مشابه مجبورشون کرده برن طرف وایمکس و نه از روی میل و دل خودشون.

DVBS
19-12-2013, 13:48
فکر کنم من هم جزء آخرین بازمانده های طرح نوروزی هستم 26 روز دیگه دارم ولی دائم دارم 1 گیگ 1 گیگ شارژ میکنم از همین الان موندم بعدش چیکار کنم این مخابرات هم از بس خط PCM داده باید فکر adsl رو از ذهنم بیرون کنم.

starpars
19-12-2013, 23:12
واسه منم نوروزی 23 روز مونده ولی دیگه شارژ نکردم فعلا adsl 1m دارم خوب شده داره جواب میده اگه به مشکل بر نخوره که دیگه سمت مبین نت نمیرم

yasaroj
19-12-2013, 23:45
سرعت در حد دایل آپ
1مگ 8 گبگ هم دارم ولی میانگین سرعتم 20kbs هست
متاسفانه در اهواز پروژه های کوچک هم یک قرن طول میکشه
الان 3 ماهه که فیبر انداحتن ولی هنوز خط را از pcm به فیبر نوری تغییر ندادند و در اولین روزی که مشکلش حل بشه از این شرکت مزخرف متواری می شم

Viren
20-12-2013, 01:38
این قضیه تغییر ip چیه چطور باید از تنظیمات مودم تغییر داد؟

ninipc
20-12-2013, 01:48
این قضیه تغییر ip چیه چطور باید از تنظیمات مودم تغییر داد؟

منظورتون کدوم IP هست چون چند مدل داریم؟

Viren
20-12-2013, 02:46
منظورتون کدوم IP هست چون چند مدل داریم؟

همین ip ها که 2 صفحه پیش در موردش صحبت می کنند

ninipc
20-12-2013, 09:31
همین ip ها که 2 صفحه پیش در موردش صحبت می کنند

این IP رو سیستم به مودم می‌ده و تقریباً شانسی هست و بستگی به منطقه و ترافیک‌ محلتون داره. اگه از یکی خوشتون نیومد بایستی مودم و روشن و خاموش کنید (یا از کنترل‌پنل مودم ریستارت کنید) تا بعد از وصل شدن یه آدرس جدید بهتون داده بشه. البته همیشه نمی‌شه امیدوار بود که IP جدید کامل عوض بشه و شاید فقط بخش آخر اون عوض شده باشه. در این صورت مجبورین مجدد روشن و خاموش کنید یا از همون استفاده کنید.

mehr1362
20-12-2013, 16:33
دوستان بگید چه کار کنم ؟ یا چه کار کنیم؟

تازه 2 ماه هست مبین نت گرفتم.این هم به این خاطر که 7 سال با دیال آپ نت میومدم و 2 سال با gprs.

تا امروز واقعا راضی بودم.حداقل میتونستم وبگردی راحتی داشته باشم و به همین راضی بودم.

امروز دیدم اومده طرح های 3 گیگ رو کرده 4 گیگ و چقدر روی قیمت ها کشیده ! به زور حجم میفروشه.

من به زور 2 گیگ مصرف میکردم.512 از 18 تومن شده 24 تومن که با مالیاتش 26 میشه.2 مگ هم از 30 شده 40 که با مالیات 42 یا 43 میشه.

الان من هیچ چاره ای ندارم جز اینکه یا 6 ماهه 512 بگیرم یا 6 ماهه 2 مگ تا بلکه ارزونتر تموم بشه و به صرفه تر !

نمیدونم به کی باید فحش داد ! به مخابرات ! به منطقه ! به شانسم ! به چی؟!

واقعا 26 تومن برای 512 یکماهه زیاد نیست؟

چند تا راه دارم :

1- مودم رو بفروشم برم با gprs کار کنم !
2- مودم رو نگه دارم طرح 6 ماهه بگیرم .
3- نمیدونم ....

اگه میدونستم اینطوری قراره گرون کنن ماه قبل 6 ماهه میگرفتم.

arash59b
20-12-2013, 16:48

تازه 2 ماه هست مبین نت گرفتم.این هم به این خاطر که 7 سال با دیال آپ نت میومدم و 2 سال با gprs.

تا امروز واقعا راضی بودم.حداقل میتونستم وبگردی راحتی داشته باشم و به همین راضی بودم.

امروز دیدم اومده طرح های 3 گیگ رو کرده 4 گیگ و چقدر روی قیمت ها کشیده ! به زور حجم میفروشه.

من به زور 2 گیگ مصرف میکردم.512 از 18 تومن شده 24 تومن که با مالیاتش 26 میشه.2 مگ هم از 30 شده 40 که با مالیات 42 یا 43 میشه.

الان من هیچ چاره ای ندارم جز اینکه یا 6 ماهه 512 بگیرم یا 6 ماهه 2 مگ تا بلکه ارزونتر تموم بشه و به صرفه تر !

چند تا راه دارم :

3- نمیدونم ....

اگه تاپیک رو مطالعه کرده بودید از 2 ماه قبل نماینده مبین نت گفته بود که طرح ها قراره گرون بشن

شما اگه اینقدر مصرفتون کمه بهتره طرح 6 ماه دومگ رو بردارید مطمئن باشید کارتون به خرید گیگ اضافه می کشه:n09:

با این مصرف پایینی که دارید استفاده از رایتل هم برای شما پیشنهاد میشه. قابلیبت اینترنت تو حرکت رو هم دارید

Joaquin
20-12-2013, 16:54

چند تا راه دارم :

3- نمیدونم ....

راه چهارم:

مودم رو بفروشید و رایتل بگیرید (البته به شرط پوشش در منطقه)

mehr1362
20-12-2013, 18:04
اگه تاپیک رو مطالعه کرده بودید از 2 ماه قبل نماینده مبین نت گفته بود که طرح ها قراره گرون بشن

شما اگه اینقدر مصرفتون کمه بهتره طرح 6 ماه دومگ رو بردارید مطمئن باشید کارتون به خرید گیگ اضافه می کشه:n09:

با این مصرف پایینی که دارید استفاده از رایتل هم برای شما پیشنهاد میشه. قابلیبت اینترنت تو حرکت رو هم دارید

اتفاقا دیدم اینجا گفته شد که قرار هست گرون بشه ولی اصلا فکر نمیکردم اینطوری گرون بشه !
6 ماهه دو گیگ از نظر حجم کم نمیارم ولی هزینش واسم سنگینه

mehr1362
20-12-2013, 18:05
راه چهارم:

من اصفهانم ...اینجا رایتل پوشش داره ؟ اصلا در اصفهان دکل زدن واسش؟

قیمت تعرفه هاش چه طوری هست؟ رایگان شبانه داره؟

mehr1362
20-12-2013, 18:16
الان سایت رایتل رو دیدم... اصلا خوب نیست. قیمت هاش که با مبین نت فرق چندانی نداره.شبانه رایگان هم نداره فقط 4 گیگ شبانه میده در طول یکماه !

درسته که من مصرف کمی دارم ( مثلا موقع وبگردی عکس رو میبندم ) ولی شبانه دانلود میکنم.

به نظر مبین نت دوست بدی هست که باید تحملش کنم.

------------------------------------------------------------------------
اگه کسی مودم مبین نت با طرح یکساله که حداقل 9 ماهش مونده باشه با طرح 2 مگ یا 1 مگ داره میخرم.

paperstar
20-12-2013, 18:59
سلام، یه سوال داشتم. می خوام دانلود رایگان شبانه انجام بدم که از ساعت 2 به بعد رایگانه درسته؟
اگه قبل از ساعت 2 مثلا 12 یا 1 بزارم دانلود و برم به ساعت 2 که برسه خودش رایگان میشه یا از حجمم کم میکنه؟

MasterGeek
20-12-2013, 19:09
شرکت مبین یکی از سهامدارای عمده‌ی مخابراته...رئیسشم الان رئیس مخابرات شده به اپراتور چهارم (فیبرنوری) هم وصلند. قبلا هم ایرانسل بوده، مطمئنم نیستم ولی اصلا بعید نیست که رایتل هم جزء شرکت‌های اقماری این دسته باشه....خلاصه همه به هم وصلند و مشغول چاپیدن ملت دیگه رقابتی...رقابت صوری هست بازار برعکس چیزی که شاید در نگاه اول به نظر بیاد کاملا انحصاری هست، چوب وضعیت خراب خودمون رو میخوریم:4:

Joaquin
20-12-2013, 19:09
سلام، یه سوال داشتم. می خوام دانلود رایگان شبانه انجام بدم که از ساعت 2 به بعد رایگانه درسته؟
اگه قبل از ساعت 2 مثلا 12 یا 1 بزارم دانلود و برم به ساعت 2 که برسه خودش رایگان میشه یا از حجمم کم میکنه؟
فکر نمیکنم کسی بتونه به این سوال جواب قطعی بده... ولی شما چرا میخواید ریسک کنید؟؟ بزارید بعد از ساعت 2 (حدود 10 دقیقه بعدش) دانلود کنید.

paperstar
20-12-2013, 20:05
فکر نمیکنم کسی بتونه به این سوال جواب قطعی بده... ولی شما چرا میخواید ریسک کنید؟؟ بزارید بعد از ساعت 2 (حدود 10 دقیقه بعدش) دانلود کنید.

باشه خیلی ممنون ;)

=CYBER=
20-12-2013, 22:14
دوستان کسی می تونه سرعت دانلود با تک کانکشن از سرورهای خارجی رو تست کنه ؟

pcgamer
20-12-2013, 23:26
تا اینجا که به نظر راه اصولی و دقیق برای کنترل همه پورتها ندارین. چون مصرف هر کس مجزا از طریق سیستم خودش هست و مودم دیگه کاری نداره که کی با سیم وصل شده و کی با وای‌.فای چون همه رو یکی می‌کنه و نشون می‌ده. چک کردم و دیدم حتی بخش Log مودم هم نمی‌تونه مصرف زمانی مثل ماهیانه یا سالیانه رو نشون بده و به قول آرش عزیز تنها راه نصب برنامه‌های کنترل روی همه سیستم‌ها هست و بعد همه منصفانه حجم واقعی مصرفشون رو حساب کنن. هر چند فکر کنم اینجور برنامه‌ها، برای موبایل خیلی مفید و کارآمد نباشن.

ممنون از همه دوستان که جواب دادن . خودم هم به این نتیجه رسیدم که هیچ راهی نیست چون کسایی که از بی سیم مودم وصل میشن هیچ کنترلی روش نیست . متاسفانه همینجوری هم که گفتید برای موبایل هم برنامه های دقیقی نیست یک برنامه برای موبایل های اندروید تو خونه استفاده کردم بعد 2 هفته فیس بوک رفتن و... همش 50 مگ کنتر انداخته :n04: کلا نیمشه کاری کرد هزینه بقیه رو هم باید خودم بدم :n27: موضوع دیگه اون قسمت لاگ مودم هم حتی اگه استفاده نکنید بعد چند ساعت چک کنید میبینید یه 10 مگ کنترل انداخته کلا یک سری محاسبات دیگه هم برای خودش داره اگه هم مشکل برق نبود نمیشد ازش استفاده کرد

ham33d
20-12-2013, 23:34
بزرگترین اشتباه مبین نت این بود که پوشش خیلی از منطقه های ایران را حذف کرده حالا دلیل چی بود خدا میدونه از پشتیبانی سوال کردم گفتن ما اطلاعی نداریم:n02:

Mahdi.p30
20-12-2013, 23:45
آقا ما اومدیم مبین نت گرفتیم از شر مخابرات خلاص شیم ، مثل اینکه اینجا هم همه ناراضی ان
مخابرات سرویس قبضی داشتم ، مشکلش فقط هزینه ش بود که معلوم نبود چجوری حساب میکنه ، ماهی 30 تومن میاورد روی قبض!
حالا اومدیم مبین نت ، با اینم جرات ندارم توی روز مصرف کنم! فقط نصف شب میذارم دانلود!
شرکتای دیگه هم هر کدوم تایپیکشون میرم ، شبانه داغونی دارن!

pcgamer
20-12-2013, 23:46
بزرگترین اشتباه مبین نت این بود که پوشش خیلی از منطقه های ایران را حذف کرده حالا دلیل چی بود خدا میدونه از پشتیبانی سوال کردم گفتن ما اطلاعی نداریم:n02:

بزرگترین اشتباهش به نظر من اینه که گرونه یعنی اگه شبانش نبود واقعا دیوانگی ادم همچین نتی رو بگیره . من با همین ویگردی ساده و یک چک کردن نیوز فیس بوک و .. بدون هیچ دانلودی حتی mp3 هفته ای دارم 2 گیگ مصرف میکنم!! یعنی ماهیانه حساب کردم 40 الی 60 تومان دارم واسه نت میدم:n04: اگه مثل کشور های دیگه ادم یوتیوب و دانلود و .. رو روز انجام میداد دلخوری نداشت ولی واسه وبگردی واقعا زیاده !

Mahdi.p30
20-12-2013, 23:52
راه چهارم:

رایتل که دیگه هیچ!
تعرفه هاش خیلی پرته!
فقط مثلا اون یک ماه 512 که 1 گیگ حجم داره قابل تحمله ، اونم فقط واسه استفاده توی گوشی!

pcgamer
20-12-2013, 23:55
آقا ما اومدیم مبین نت گرفتیم از شر مخابرات خلاص شیم ، مثل اینکه اینجا هم همه ناراضی ان
مخابرات سرویس قبضی داشتم ، مشکلش فقط هزینه ش بود که معلوم نبود چجوری حساب میکنه ، ماهی 30 تومن میاورد روی قبض!
حالا اومدیم مبین نت ، با اینم جرات ندارم توی روز مصرف کنم! فقط نصف شب میذارم دانلود!
شرکتای دیگه هم هر کدوم تایپیکشون میرم ، شبانه داغونی دارن!

از طرفی هم نمیشه که روزانه مصرف نکرد .مثلا شما برای شب میخوای چند تا موزیک ویدیو و ... از سایتهای مختلف بزاری تو دانلود منیجر که شب دانلود بشه همین تو سایت موزیک رفتنو لینک کردن و... بعد 1 ساعت میبینی 50 مگ ترکید :n30: با اینکه هیچی دانلود نکردی
این سایت هایی هم که مثل فیس و .. هیتلر شدن همین هیتلر شدن باعث میشه چند برابر بیشتر حجم بسوزه

MasterGeek
20-12-2013, 23:55
من هنوز مشکلاتی پراکنده توی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دارم بعضی برنامه‌های دسکتاپم رو نتونستم آپدیت کنم یا از سرویس‌های آنلاینشون استفاده کنم (مستقل از مرورگر)...دقیقا نمیدونم چه اتفاقی افتاده قبلا هم توی همین تاپیک مطرح کردم بعضی سایتها تحت کروم و اپرا نمیان ولی تحت فایرفاکس و IE میان...یا مشکل ریز و درشت با چیز.پی.ان و ... یکی از دوستان اینجا می‌گفت سراسریه ولی با خیلیا که چک کردم همچین مشکلی نداشتن.

من ۲ مگ ۴ گیگ ماهانه دارم (هر ماه هم می‌گم این آخرین ماهه) الان ۱۴ روز از حسابم مونده و فقط ۴۰۰ مگ ازون ۴ گیگ رفته یعنی راحت ۵۰ تومن توی ماه هزینه میدم که به نظر من گرونترین تو کل ISPهاست. میگن کیفیتش متفاوته!! من که ندیدم شاید قدیما اینجور بوده ولی الان دیگه شبانه هم دیگه مثل قبل نیست و نصف شده...شرکتهای دیگه هم با یه کم بالا پائین کیفیتیشون اغلب در همین حده یه جوری اسم از کیفیت سرویس میارن که آدم موقع خرید فکر می‌کنه حالا چه خبره!!

Mahdi.p30
21-12-2013, 00:10
از طرفی هم نمیشه که روزانه مصرف نکرد .مثلا شما برای شب میخوای چند تا موزیک ویدیو و ... از سایتهای مختلف بزاری تو دانلود منیجر که شب دانلود بشه همین تو سایت موزیک رفتنو لینک کردن و... بعد 1 ساعت میبینی 50 مگ ترکید :n30: با اینکه هیچی دانلود نکردی
این سایت هایی هم که مثل فیس و .. هیتلر شدن همین هیتلر شدن باعث میشه چند برابر بیشتر حجم بسوزه
دقیقا اینم یه مشکله ، پیدا کردن گرفتن لینک دانلود هم خودش یه مشکله
فیس ک کلا حجم زیاد مصرف میکنه
ولی هر چقد من فکر میکنم ، هزینه اضافی دادم واسه اینترنتی که جرات ندارم استفاده کنم!!

ninipc
21-12-2013, 01:19

دقیقاً من هم اینطور فکر می‌کنم و روزه شک‌دار نمی‌گیرم. اگه یادتون چند وقت همین جا بحث شد که آیا اگه دانلود قطع نشه،‌ خود مبین‌نت مجانی رو از پولی جدا می‌کنه یا نه. راستش چند روز متفاوت تست کردم و حجم مصرفی با حجم بخش کاربری رو مقایسه کردم و به نظرم کم نمی‌کنه. ولی هنوزم بخاطر احتیاط IDM رو جوری تنظیم می‌کنم که ۱۰ دقیقه بعد و قبل از ساعت پولی وصل و قطع بشه. یه مقدار این احتیاط هم برای این هست که به احتمال ساعت سرور مبین‌نت با ساعت کامپیوتر من یکی نیست و اختلاف دارن. البته این به شرطی هست که مبین‌نت یه دفعه نامردی کنه و بخش مجانی رو هم به بخش پولی بچسبونه که به نظر الان اینطور نیست. اما خوب کمی احتیاط هم ضرر نداره.

ninipc
21-12-2013, 01:26

پشتیبانی نخواسته بگه که نکنه براش دردسر بشه، ولی خود رئیس‌ مبین‌نت توی یه مصاحبه مال مهر همین امسال به صراحت گفته که چرا می‌خوان پوشش رو کم کنن. تازه نکته بدتر اینجاست که گفته قراره این کم شدن پوشش خیلی بیشتر هم بشه. اون بخش مصاحبه رو اینجا می‌یارم. اگه خواستین توی گوگل بگردین کل اون رو می‌تونید بخونید:

در تلکام پارسال با هم گفت و گو کردیم وهمانجا شما گفتيد که برای کاهش ميزان تعهدات درخواست داده‌اید .آیا رگولاتوری پاسخی به این درخواست داده است؟
برای یادآوری توضيح بدهم که در برخی شهرها و مناطق به دليل تعداد بسيار اندک مشترک ٬ ارائه وایمکس توجيه ندارد ٬ به همين دليل خواستار کاهش تعهدات راه‌اندازی شبکه شدیم .درخواست مبين‌نت پس از طی مراحل کارشناسی به کميسيون تنظيم مقررات ارجاع شده است که در مرحله اول٬ کميسيون با بخشی از آن موافقت کرد و سایر موارد هنوز در دست بررسی است اعلام نتيجه نشده است.

درخواست مبين‌نت برای کاهش تعهدات پوششی شهرها به چه ميزان بوده است؟
درخواست ما کاهش تعداد شهرها به ۱۲۰ شهر از مجموع ۳۰۷ شهر اشاره شده در ضمائم پروانه است که توسط مبين‌نت در زمان تحویل مدارک شرکت در مزایده ارائه شده بود.

ninipc
21-12-2013, 01:31

متاسفانه سایتها روز به روز از بخشهای مولتی‌مدیا مثل فلش و عکسهای بزرگ و کدهای حجیم و سنگین بیشتر و بیشتر استفاده می‌کنن که به خیال خودشون سایتشون قشنگ و جذابتر بشه. دیگه خبر ندارن که کاربر بدبخت ایرانی با قطره‌چکون حساب دخل و خرج اینترنت به اصطلاح پرسرعتش رو داره. یاد قدیمها می‌‌افتم که اینترنت تازه ایران اومده بود و کیلوبایتی حساب می‌شد (مثل وضعیت الان طرحهای غیرنامحدود) و برای کم شدن هزینه توی IE ست می‌کردیم که زمان وب‌گردی دیگه عکسها رو نشون نده و فقط متن رو دانلود کنه.

pcgamer
21-12-2013, 13:26
متاسفانه سایتها روز به روز از بخشهای مولتی‌مدیا مثل فلش و عکسهای بزرگ و کدهای حجیم و سنگین بیشتر و بیشتر استفاده می‌کنن که به خیال خودشون سایتشون قشنگ و جذابتر بشه. دیگه خبر ندارن که کاربر بدبخت ایرانی با قطره‌چکون حساب دخل و خرج اینترنت به اصطلاح پرسرعتش رو داره. یاد قدیمها می‌‌افتم که اینترنت تازه ایران اومده بود و کیلوبایتی حساب می‌شد (مثل وضعیت الان طرحهای غیرنامحدود) و برای کم شدن هزینه توی IE ست می‌کردیم که زمان وب‌گردی دیگه عکسها رو نشون نده و فقط متن رو دانلود کنه.
الان بقدری اینترنت دنیا از نظر سرعت پیشرفت کرده که کنسول xbox one که جدید اومده بجای اینکه دیگه دیسک بلوری بازی بزارن تو جعبه یک کد همراه کنسول هست که اون کد رو وارد میکنی و بازی رو توسط خود دستگاه دانلود میکنی ..حجم بازی ها حدود 50 گیگ هست بدون قابلیت رزیوم!
حالا این شرکت خون خوار که ادعای اینترنت خفن داره مرده بشینه fifa 14 رو باش دانلود کنه حاج خانم هم نیست مبین نت :n27:

rexi1r
21-12-2013, 16:35
سلام دوستان من یه خط پارس آنلاین دارم که واقعا سرعتش عالیه.می خوام بدونم راهی هست که مودم adsl ام رو به مودم وایمکسم (bm632w) وصل کنم که بتونم از طریق wifi مودم وایمکس از اینترنت پارس آنلاین استفاده کنم.ار نظر تنظیماتش میگم.
مودم خط adsl ام یه مدل ساده d-link 2500U هستش.ممنون میشم کمک کنید.:question::question::question:

mehr1362
21-12-2013, 18:03
اگه کسی مودم مبین نت با طرح یکساله داره ( که حداقل 9 ماهش مونده باشه ) با سرعت 2 مگابیت یا 1 مگابیت میخرم ازش.

اگه کسی فروشنده هست اطلاع بده چونکه اخر این هفته حجمم تموم میشه مجبور میشم شارژش کنم.

Tombstone1
21-12-2013, 20:31
سلام
دوستان میخواستم سرویس وایمکس مبین نت تهیه کنم برای اتصال اینترنت به گوشی همراه از طریق Wifi
اولا میخواستم ببینم که کدوم مودم مبین نت را توصیه میکنید که تهیه کنم؟؟ میخوام هم بتونم باهاش به اینترنت از طریق کامپیوتر وصل بشم و هم از طریق Wifi گوشی
دوم اینکه آیا قطعی داره؟ ثباتش چه طوری هست؟
ساعت رایگان دانلود داره؟
سرعت دانلود سرویس 128 چند هست در ساعات روز و رایگان شب؟
و اینکه بین مبین نت و ایرانسل، کدوم رو توصیه میکنید؟؟
ممنون

rexi1r
21-12-2013, 21:13
سلام دوست من.اینجا که ظاهرا کسی جواب نمیده.می دونی چرا چون مبین نت افتضاحه.قطعیش زیاده حالا نمی دونم چرا (البته خودشون میگن شبکه در حال توسعه است یا تعمیراته).سرعتش استاندارده استاندارده یعنی 512 من بیشتر از 64 دانلود نمی کنه.پشتیبانیش خوب نیست از این جهت که وقتی یه مشکلی پیش میاد باید 10 دقیقه (ممکنه بیشتر بشه یا کمتر) پشت خط وایسی.تازه کلا 2 تا چیز بیشتر بلد نیستن1-ping بگیر 2- مودم رو رسیت کن.مشکل سوم که جدیدا اتفاق افتاده اینه که اگه زیاد رو یه سایت درخواست بفرستی سرورهاشون اون سایت رو واست می بندن.مثلا من سایت tfs یا varzesh3 رو زیاد چک می کنم الان دیگه واسه من بالا نمیان و فقط با استفاده از پ.....رک.....30 می تونم واردشون بشم.اها مهمترین مهمترین اصلی ترین مشکل.قیمت هاش به جای اینکه کم بشه زیاد میشه.هر چند وقت یبار قیمت هاش یه تکونی می خوره(رو به بالا).
کلا اگه مشکل جابجایی نداشتم اجازه نمی دادم جنازه لپ تاپمم به مبین نت وصل بشه.

Joaquin
21-12-2013, 23:05
سلام دوست من.اینجا که ظاهرا کسی جواب نمیده.می دونی چرا چون مبین نت افتضاحه.قطعیش زیاده حالا نمی دونم چرا (البته خودشون میگن شبکه در حال توسعه است یا تعمیراته).سرعتش استاندارده استاندارده یعنی 512 من بیشتر از 64 دانلود نمی کنه.پشتیبانیش خوب نیست از این جهت که وقتی یه مشکلی پیش میاد باید 10 دقیقه (ممکنه بیشتر بشه یا کمتر) پشت خط وایسی.تازه کلا 2 تا چیز بیشتر بلد نیستن1-ping بگیر 2- مودم رو رسیت کن.مشکل سوم که جدیدا اتفاق افتاده اینه که اگه زیاد رو یه سایت درخواست بفرستی سرورهاشون اون سایت رو واست می بندن.مثلا من سایت tfs یا varzesh3 رو زیاد چک می کنم الان دیگه واسه من بالا نمیان و فقط با استفاده از پ.....رک.....30 می تونم واردشون بشم.اها مهمترین مهمترین اصلی ترین مشکل.قیمت هاش به جای اینکه کم بشه زیاد میشه.هر چند وقت یبار قیمت هاش یه تکونی می خوره(رو به بالا).
سایت ورزش 3 که برای من باز میشه

----------------------

بلاخره اون طرح نوروزی من هم تموم شد. طرح 512 با 4 گیگ یک ماهه گرفتم.

ninipc
22-12-2013, 00:03

به نظر برای این جواب نبوده که اهل فن که تست عملی کردن، اینجا رو ندیدن یا فرصت جواب نداشتن و باقی که مثل من هستن هم نخواستن با یه جواب ناقص مشکل رو براتون بیشتر کنن. اما در مورد این قضیه توی این صفحات صحبتهایی شده که شاید با خوندشون بتونید مشکل رو حل کنید:

درضمن سایت ورزش۳ رو تست کردم و برای من باز بود. قدری بعید هست که مبین‌نت خودش راساً سایتی رو صرف مصرف زیاد ببنده. یعنی برای شما صفحه peyvandha.ir بجای سایت اصلی باز می‌شه؟ اگه نه که شاید مشکل دسترسی از جای دیگه هست.

rexi1r
22-12-2013, 00:51
دوستان من رشتم کامپیوتره.قطعا چیزایی که میگم رو بارها تست کردم.اره الان واسه منم باز میشه.فرض کنید تو یه روز 100 بار سایت varzesh3 رو سر میزنم بعضی وقتا میبینیم که دیگه سایت باز نمیشه (نه اینکه سایت peyvandha.ir رو نشون بده ، باز نمیشه) این رو روی چندین دستگاه هم که از اینترنت من استفاده می کردن تست کردم.حتی روی اینترنت یکی از دوستام که اونم مبین نت بود تست کردم.
فک می کنم مشکل از سرورهای مبین نت باشه و اساسا درخواست های زیاد رو به اشتباه حمله در نظر میگیره و می بنده.
البته قطعا من نمی تونم این قضیه رو برای پشتیبانای مبین نت توضیح بدم به دو دلیل یکی اینکه اصلا حال ندارم 10 دقیقه تو صف انتظار باشم و دوم اینکه واقعا اپراتورهای معمولی ان و توضیح دادن این قضیه بهشون خیلی سخته.امیدوارم یه روزی برسه که اول بررسی کنن ببینن یه شرکت توانایی خدمات کشوری رو داره یا نه بعد این مجوز رو بهش بدن.هیچ نظارتی رو مبین نت نیست.

sharpy
22-12-2013, 01:38
من 2 گیگ از سرویس قبلیم که زماتش تموم شده مونده اگه طرح جدید بخرم انتقال پیدا میکنه .این 2 گیگ رو چجور میشه زنده کرد !؟
راجعب به دوست بالایی این که مبینت اپت رو بلاک نکرده سرور سایت varzesh3.com این رو حمله دونسته .
بابا گوگل هم 100 بار باز کنی بلاکت میکنه :دی

MasterGeek
22-12-2013, 01:51
دوستان من رشتم کامپیوتره.قطعا چیزایی که میگم رو بارها تست کردم.اره الان واسه منم باز میشه.فرض کنید تو یه روز 100 بار سایت varzesh3 رو سر میزنم بعضی وقتا میبینیم که دیگه سایت باز نمیشه (نه اینکه سایت peyvandha.ir رو نشون بده ، باز نمیشه) این رو روی چندین دستگاه هم که از اینترنت من استفاده می کردن تست کردم.حتی روی اینترنت یکی از دوستام که اونم مبین نت بود تست کردم.
فک می کنم مشکل از سرورهای مبین نت باشه و اساسا درخواست های زیاد رو به اشتباه حمله در نظر میگیره و می بنده.
البته قطعا من نمی تونم این قضیه رو برای پشتیبانای مبین نت توضیح بدم به دو دلیل یکی اینکه اصلا حال ندارم 10 دقیقه تو صف انتظار باشم و دوم اینکه واقعا اپراتورهای معمولی ان و توضیح دادن این قضیه بهشون خیلی سخته.امیدوارم یه روزی برسه که اول بررسی کنن ببینن یه شرکت توانایی خدمات کشوری رو داره یا نه بعد این مجوز رو بهش بدن.هیچ نظارتی رو مبین نت نیست.

دوست عزیز اتفاقا مشکل متاسفانه ازین مسائل گذشته و تا حدی برعکسه...مثلا رئیس شرکت مخابرات مظفر پوررنجبر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هست (حالا من باب مثال از ایشون اسم میبرم). ایشون رئیس شرکت اعتماد مبین هم هست که سهامدار عمده‌ی مخابرات هست (و صاحب همین مبین‌نت خودمون). ایرانسل هم بودن در اپراتور ؟سوم؟ و چهارم هم دست دارن. خلاصه این مبین‌نت که شما میگی یه مبین‌نت میشنوی ولی پشت پرده دست همه‌ی اینا خودشون یه جورائی شبکه‌اند:n09: و مشکل همینه که کل این صنعت رو عملا دادن دست یه شرکت خاص(هر چند رایتل دست سازمان تامین اجتماعی هست ولی بهرحال بازار رو تقریبا یه بنگاه اقتصادی کنترل میکنه،‌ کل بازار رو). بازار مخابرات ایران یه چیزی دقیق مثل بازار خودرو هست کاملا انحصاری و کاملا نرخ‌های گل و گشاد و غیررقابتی به خاطر رانت‌ها و فساد عظیم. بهرحال مخابرات دومین گاو شیرده ایران بعد از نفت هست و به این راحتی کسی دست از سرش بر نمیداره.

حتی طوری که در این موضوع مرگ‌های مشکوک هم مشاهده شده مثل مرگ مدیرعامل کنسرسیومی که مخابرات رو خرید (دکتر مجید سلیمانی و همسرش) دو ماه بعد از واگذاری بر اثر گاز گرفتگی:n30: میتونی توی اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B9%D9%87_%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D 9%85%D8%A7%D8%AF_%D9%85%D8%A8%DB%8C%D9%86)بخون ی:

لازم به ذكر است كه مديرعامل شركت ايران مبين در مدّت زمان كوتاهي پس از مزايده مذكور و خريد بلوك 50 درصد بعلاوه 1 سهم شركت ملّي مخابرات ايران، به همراه همسرش در منزل مسكوني خود بر اثر خفگي ناشي از اشباع شدن فضاي خانه از دود و گازهاي آلاينده در شرايطي كه در خواب شبانگاهي بودند دار فاني را ودا گفت. در گزارش تيم ويژه بررسي عامل مرگ اين دو نفر اينجنين ذكر شده بود : گازهاي آلاينده كه عمده آنرا CO تشكيل مي‌داد، به همراه دود كه از موتورخانه ساختمان متصاعد شده بود از طريق شكاف‌ها و درز‌هاي موجود در ديوارها و درز درب‌هاي آپارتمان به داخل خانه نشت و نفوذ كرده و در طي مدّت چندين ساعت كه قربانيان اين حادثه در خواب بوده‌اند، ابتدا موجب بروز سستي و بيهوشي در آندو گرديده و نهايتاً با گذشت زمان و افزايش حجم گازهاي عامل حادثه، موجب جان باختن قربانيان حادثه مي‌گردد.

اینم یه سری لینک دیگه که با یه سرچ از اسم یه فرد بدست اومد یه چیز عیان و آشکاره حالا فرض کنید یه تحقیق ژورنالیستی یا دولتی اگه بشه چه موضوعاتی ممکنه وجود داشته باشه...

خلاصه زیاد به این اسامی توجه نکنین. قضیه هم اینطوری نیست که رقابتی به نفع مشتری در کار باشه. اینجا اقتصاد برادرانه است نه رقابتی:n06:. در ضمن موضوع آوردن اسم پوررنجبر بیشتر به این خاطر هست که یادآوری کنم که شرکت مبین‌نتی که ما این‌همه ازش ناراضیم در واقع بزک شده‌ی همون شرکت مخابرات و اقمار دیگه‌اش هست و ما کاربران نهائی زیر چرخ رانت‌ها و اسم‌های صوری و بازار غیررقابتی و قیمت گران و کیفیت و سرعت پائین اینها داریم خرد میشیم و یه عده هم مشکل دعواهای کلان خودشون هستند. ما این وسط باید برای یه خدمات بنجل ماهی ۵۰ الی ۶۰ تومن هزینه کنیم واقعا انصاف نیست بعد اونوقت مهندس فیضی مدیر دولت قبلی واسه خودش پاداش صدملیونی توی مخابرات می‌گیره دو قورت و نیمش هم باقیه، احتمالا واسه اینکه ملت اینترنت بالای ۱۲۸ داشته باشند باید کارت دانشجوئی ارائه بدن مشکل اخلاقی/حرفه‌ای نداره چون توی روزمرگی روابط سطح بالا گم شده، ۵۰ تومن در ماه هم که چیزی نیست...

ninipc
22-12-2013, 02:17

اگه صرفاً Refresh صفحه کافی هست که بشه اون ۱۰۰ بار که گفتین رو عملی کنه، باید بگم که تست کردم. یعنی روی سایت گوگل که سریع بالا می‌یاد حدود ۱۵۰ بار صفحه رو رفرش کردم و هنوز برام باز بود. به عبارت بهتر تجربه در مورد من یکی جواب نداد و مگه باقی هم تست کنن. البته اگه حوصله دارن.

darkeliden
22-12-2013, 04:22
سلام ، بنظرتون من نامحدود بگیرم ‌؟ خسته شدم از بی گیگ خریدم:(
اگه آره کدوم طرح ؟

saeeddeeas
22-12-2013, 09:25
سلام ، بنظرتون من نامحدود بگیرم ‌؟ خسته شدم از بی گیگ خریدم:(
اگه آره کدوم طرح ؟

دیر اومدی داداش تموم شد:n21::n02:

یه طرح نسبتا خوب داشت که اونم این ماه برداشته شد و عملا چیزی به نام نامحدود نمونده
اونی هم که مونده بدرد خودش میخوره

Mr.Aras
22-12-2013, 10:34
... اینجا اقتصاد برادرانه است نه رقابتی:n06:...

اقتصاد برادرانه را خوب اومدی، بابا یه سفره ای پهنه همه دور هم دارن میخورن دیگه. وقتی چیزی انحصاری باشه مردم هم کاری نمیتونن بکنن. مگر این اینترنت بالنی گوگل یه کاری بکنه

Viren
22-12-2013, 12:08
یه سوال

سرعت دانلود شبانه سرویس 2 مگ و 512 یکیه؟ هر کدوم سرعتشون چقدره؟

Joaquin
22-12-2013, 13:04
یه سوال

512

سرعت روز و شب : 64

mehr1362
22-12-2013, 16:08
یه سوال

من هر دو رو داشتم در طی این دوماه اخیر

512 = 65 الی 70 تا

2 مگ = 210 الی 240 تا

pooyatrix
22-12-2013, 17:26
سرعت دانلود این طرح ها چقدره؟
۵۱۲ نامحدود
۵۱۲ محدود
۱۰۲۴ نامحدود

fabregasmm
22-12-2013, 22:19
عملا من با طرح یه مگ بالایی 30 کیلوبایت سرعت ندارم:n03: در تمام ساعات روز یه ماهی می شه . شکایت کنم تاثیری داره ؟؟؟

Joaquin
22-12-2013, 22:32
عملا من با طرح یه مگ بالایی 30 کیلوبایت سرعت ندارم:n03: در تمام ساعات روز یه ماهی می شه . شکایت کنم تاثیری داره ؟؟؟
مسلما باید شکایت کنید. سرعت شما حداقل باید 128kb/s باشه.

kian2006
22-12-2013, 23:17
مبین نت کلا یک ریال هم ارزش نداره اشغالههههه
همش قطع میشه سرعتش داغونه شبها افت سرعت داره...

mehr1362
23-12-2013, 11:29
من دو ماه هست مبین نت دارم. در طی این دوماه واقعا راضی بودم ازش.

فقط یکبار نصف شب به مدت 4 ساعت قطع بود ولی از نظر سرعت مشکلی نداشتم.

با 512 سرعت 70 بود و با 2 مگ بین 210 تا 240 بود.سرعت شبانه هم مثل روز بود و افتی نداشت.

بعد از اون قطعی دو هفته قبل کیفیت سیگنال برای من خیلی بهتر شد طوری که از 54 الان شده 66 .

ضمن اینکه در نقشه مبین نت در سبز کمرنگ هستم و با حاشیه سبز پر رنگ 200 متر فاصله دارم.حدودا بین 800 متر تا 1 کیلومتر از دکل دورم.

واقعا همه چیزش برای من خوب بوده تنها مشکلی که دارم باهاش قیمت تعرفه هاش هست که واقعا گرونه.

اگر شبانه رایگان رو نداشت فکر نمیکنم حتی اونایی که مجبورن میرفتن مبین نت میگرفتن.

ninipc
23-12-2013, 15:09

با 512 سرعت 70 بود و با 2 مگ بین 210 تا 240 بود.سرعت شبانه هم مثل روز بود و افتی نداشت.

بعد از اون قطعی دو هفته قبل کیفیت سیگنال برای من خیلی بهتر شد طوری که از 54 الان شده 66 .

ضمن اینکه در نقشه مبین نت در سبز کمرنگ هستم و با حاشیه سبز پر رنگ 200 متر فاصله دارم.حدودا بین 800 متر تا 1 کیلومتر از دکل دورم.

واقعا همه چیزش برای من خوب بوده تنها مشکلی که دارم باهاش قیمت تعرفه هاش هست که واقعا گرونه.

اگر شبانه رایگان رو نداشت فکر نمیکنم حتی اونایی که مجبورن میرفتن مبین نت میگرفتن.

این مورد فاصله و محل دکل رو از روی نقشه چطور متوجه می‌شید. یعنی می‌شه دقیق جاش رو فهمید یا از جای دیگه محل دکل رو پیدا کردین؟

amin7x
23-12-2013, 19:51
سلام
میخواستم بدونم میشه بدون جا به جایی دکلی رو که مودم ازش سیگنال میگیره عوض کرد.
چون روی این دکل سرعت آبلودم ضعیفه!!
ممنون

arash59b
23-12-2013, 20:48
سلام
میخواستم بدونم میشه بدون جا به جایی دکلی رو که مودم ازش سیگنال میگیره عوض کرد.
چون روی این دکل سرعت آبلودم ضعیفه!!
ممنون

اگه تو قسمت اسکن مودم چندتا دکل پیدا می کنی می تونی فرکانس رو روی اونی که بهتر قفل کنی

mehran_3233
23-12-2013, 20:59
اگه تو قسمت اسکن مودم چندتا دکل پیدا می کنی می تونی فرکانس رو روی اونی که بهتر قفل کنی

اسکن مودم کجاست ؟

arash59b
23-12-2013, 21:30
اسکن مودم کجاست ؟

جایی که فرکانس های وایمکس رو نوشته. تو مودم های مختلف ممکنه اسمش فرق کنه

p30jps
23-12-2013, 21:54
جایی که فرکانس های وایمکس رو نوشته. تو مودم های مختلف ممکنه اسمش فرق کنه

میتونید با 096790 تماس بگیری کامل راهنماییت کنه

p30jps
23-12-2013, 21:58

داداش اگر استان گیلان و یا مازندران هستی جای دقیق بی تی اس ها رو میتونم بهت بدم

amlak021
24-12-2013, 00:50
وای امان از این مبین نت.
چشمتان روز بد نبینه.سال پیش برای محل کارمون از این مبین نت سرویس گرفتیم.نصاب اندازه ...... شعور نداشت بعد 3 ساعت که تونست مودم رو کانفیگ کنه تازه 30 تومن بیشتر بابت حق برنامه نویسی و نمی دونم ایاب ذهاب و ..... می خواست(ما هم بهش ندادیم)اونم کلی نامردی کرد که حالا بماند.بعد از 1 هفته که هیچ خبری نبود زنگ زدم مبین نت میگن که شما پول رو کامل نریختین و ما سرویس رو فعال نمی کنیم بعد از کلی دوندگی و تماس های مکرر بالاخره راه افتاد.5 دقیقه بعد از وصل شدن سرویس همه چراغ های مودم رفت و به کل مودم سنگ شد.خلاصه یکی از دوستان که وارد بود اومد برامون درستش کرد و خودش تو 2 دقیقه کانفیگ کرد ولی گفت که تو منطقه شما اصلا مبین نت آنتن نداره راستم می گفت در بهترین حالت 2 چراغ روشن و به طور معمول 1 چراغ.خلاصه کار به شکایت و تهدید رسید تا اینکه با یه ضرر حسابی سرویس رو پس دادیم و بعد 3 ماه اعصاب خوردی و ضرر هنگفت رفتیم داتک گرفتیم که داستان اون باشه برای بعد.

راستی مبین نت خیلی اوایل و حتی تا سال پیش تبلیغ می کرد الان چرا هیچ خبری نیست؟برشکسته شدن؟

ninipc
24-12-2013, 03:21
وای امان از این مبین نت.
چشمتان روز بد نبینه.سال پیش برای محل کارمون از این مبین نت سرویس گرفتیم.نصاب اندازه ...... شعور نداشت بعد 3 ساعت که تونست مودم رو کانفیگ کنه تازه 30 تومن بیشتر بابت حق برنامه نویسی و نمی دونم ایاب ذهاب و ..... می خواست(ما هم بهش ندادیم)اونم کلی نامردی کرد که حالا بماند.بعد از 1 هفته که هیچ خبری نبود زنگ زدم مبین نت میگن که شما پول رو کامل نریختین و ما سرویس رو فعال نمی کنیم بعد از کلی دوندگی و تماس های مکرر بالاخره راه افتاد.5 دقیقه بعد از وصل شدن سرویس همه چراغ های مودم رفت و به کل مودم سنگ شد.خلاصه یکی از دوستان که وارد بود اومد برامون درستش کرد و خودش تو 2 دقیقه کانفیگ کرد ولی گفت که تو منطقه شما اصلا مبین نت آنتن نداره راستم می گفت در بهترین حالت 2 چراغ روشن و به طور معمول 1 چراغ.خلاصه کار به شکایت و تهدید رسید تا اینکه با یه ضرر حسابی سرویس رو پس دادیم و بعد 3 ماه اعصاب خوردی و ضرر هنگفت رفتیم داتک گرفتیم که داستان اون باشه برای بعد.

راستی مبین نت خیلی اوایل و حتی تا سال پیش تبلیغ می کرد الان چرا هیچ خبری نیست؟برشکسته شدن؟

چه نیازی به برنامه‌نویسی هست؟ کلاً مراقب اینجور نصاب‌ها باشید. اگه اشتباهی و سهواً هم ویروس و تروجان وارد کامپیوترتون نکنه، احتمال داره که شیطون توی جلدش رفته باشه و برنامه نامناسب اضافه نصب کنه. درکل اگه کارت شبکه شما قبلاً آماده باشه، تنها کافیه مشخصات کاربری رو به همراه فرکانسها و موارد مشابه وارد مودم بکنه و همین. چیز دیگه‌ای نیاز نیست.

saeed22s
24-12-2013, 10:53
دوستان کسی امروز مشکل با باز کردن سایتها پیدا نکرده؟

p30jps
24-12-2013, 19:38
وای امان از این مبین نت.

دوست عزیز بعد از اینکه نصاب میاد مودم رو نصب میکنه 24 ساعت بعد خود شرکت باهاتون تماس میگیره و سوال میکنه اگر راضی نبودی خوب همون اول میگفتی و شرکت دهن اون عامل رو ... میکرد
پس کوتاهی از خودتون بود

p30jps
24-12-2013, 19:50
چه نیازی به برنامه‌نویسی هست؟ کلاً مراقب اینجور نصاب‌ها باشید. اگه اشتباهی و سهواً هم ویروس و تروجان وارد کامپیوترتون نکنه، احتمال داره که شیطون توی جلدش رفته باشه و برنامه نامناسب اضافه نصب کنه. درکل اگه کارت شبکه شما قبلاً آماده باشه، تنها کافیه مشخصات کاربری رو به همراه فرکانسها و موارد مشابه وارد مودم بکنه و همین. چیز دیگه‌ای نیاز نیست.

دوست عزیز حق با شماست دوستان دقت کنید نصاب هایی که میان براتون نصب میکنن باید کارت عاملیت فنی داشته باشن و تو کارت کد عاملیت اسم شخص و ... همراهش باشه بعضی ها معلوم نیست طرف رو از کجا پیدا میکنن میگن برو نصب کن

p30jps
24-12-2013, 19:51
دوستان کسی امروز مشکل با باز کردن سایتها پیدا نکرده؟

خدا رو شکر که نبوده
جهت اطلاع دوستان مبین نت داره آنتن هاشو تو جا های کم جمعت منطقه ای جمع میکنه در جریان باشید

mehr1362
25-12-2013, 00:04
این مورد فاصله و محل دکل رو از روی نقشه چطور متوجه می‌شید. یعنی می‌شه دقیق جاش رو فهمید یا از جای دیگه محل دکل رو پیدا کردین؟

در نقشه های مبین نت دایره های سبز پر رنگی هستند که پوشش قوی دارند. من مرکز اون دایره رو محل دکل حساب کردم که فکر کنم از نظر منطقی باید دکل رو وسط اون شعاع حساب کرد.
از نظر فاصله هم با توجه به شناختم از اون مناطق حساب کردم بر حسب فاصله هوایی ...

arash59b
25-12-2013, 00:24
در نقشه های مبین نت دایره های سبز پر رنگی هستند که پوشش قوی دارند. من مرکز اون دایره رو محل دکل حساب کردم که فکر کنم از نظر منطقی باید دکل رو وسط اون شعاع حساب کرد.

تقریبا میشه گفت کارتون درسته ولی در واقعیت انتشار سیگنال بصورت دایره ای 360 درجه نیست بلکه بصورت بیضی کشیده است اونم نه در 360 درجه فقط جلو و عقب رادیو

برای همین معمولا رو دکل 2 یا 3 رادیو برای پوشش جهات مختلف قرار میدن. یکی از دلایلی که بعضی از دوستان تو یه منطقه سیگنال خوبی ندارند ولی یکی دیگه تو فاصله خیلی دورتر براحتی از همون دکل سیگنال داره همینه

بهترین روش برای پیدا کردن دکل (که خودم استفاده می کنم) تماس با نزدیک ترین نماینده فروش تو منطقه و شهر است چون امار دکل های اطراف خودشون رو دارند.

amlak021
25-12-2013, 00:40
دوست عزیز بعد از اینکه نصاب میاد مودم رو نصب میکنه 24 ساعت بعد خود شرکت باهاتون تماس میگیره و سوال میکنه اگر راضی نبودی خوب همون اول میگفتی و شرکت دهن اون عامل رو ... میکرد
پس کوتاهی از خودتون بود

نه عزیزم.شرکت هیچ تماسی نگرفت.من خودم روز بعد زنگ زدم به شرکت مبین نت گفتن که باید با خود شرکتی که نصاب رو فرستاده تماس بگیرید.ولی شرکت 10 تا شماره داشت که هیچ کدوم هم جواب نمی دادن.خلاصه بعد از تماس های مکرر با مبین نت و درخواست برای برقراری تماس تونستم با یکی توی شرکت تماس بگیرم که بهانه چند روزشون وارد کردن مدارک بود و بعدش از مبین نت می گفتن پول نریختید و .... داستان ها داشتیم./
در کل شرکت ناجوری مبین نت و مخصوصا نمایندگی های خیلی ناشی و بی سواد.

amlak021
25-12-2013, 00:51
نه عزیزم.شرکت هیچ تماسی نگرفت.من خودم روز بعد زنگ زدم به شرکت مبین نت گفتن که باید با خود شرکتی که نصاب رو فرستاده تماس بگیرید.ولی شرکت 10 تا شماره داشت که هیچ کدوم هم جواب نمی دادن.خلاصه بعد از تماس های مکرر با مبین نت و درخواست برای برقراری تماس تونستم با یکی توی شرکت تماس بگیرم که بهانه چند روزشون وارد کردن مدارک بود و بعدش از مبین نت می گفتن پول نریختید و .... داستان ها داشتیم./
در کل شرکت ناجوری مبین نت و مخصوصا نمایندگی های خیلی ناشی و بی سواد.
یه توصیه کلی به همه به نظر من وایمکس یه تکنولوژی متعلق به آینده هست و حدودا 10 سال دیگه بدرد ایران می خوره.به نظر من الان adsl یا gprs خیلی مطمئن تر هستند.
و البته این درسته که بعضی ها هم خیلی راضی هستن ولی رابطه مستقیمی با نزدیکی به دکل و تعداد مشترکین متصل به اون دکل و میزان نویز محیط داره.
یه لپ تاپ داره یکی از دوستان از آمریکا آورده رو خودش مودم وایمکس داره.از ایرانسل براش کانفیگ کردن.اونم خیلی خوب جواب میده.البته توی خونه خودش میگه مدام قطع میشه.
یه نکته دیگم سرعت لود صفحات هست که واقعا تو وایمکس خیلی پایینه.

ninipc
25-12-2013, 01:20

مشکل اینجاست که توی منطقه من، همه جای اطراف کاملاً سبز هست و دیگه نمی‌شه مرکز که محل دکل هست رو تشخیص داد.

ninipc
25-12-2013, 01:22
تقریبا میشه گفت کارتون درسته ولی در واقعیت انتشار سیگنال بصورت دایره ای 360 درجه نیست بلکه بصورت بیضی کشیده است اونم نه در 360 درجه فقط جلو و عقب رادیو

برای همین معمولا رو دکل 2 یا 3 رادیو برای پوشش جهات مختلف قرار میدن. یکی از دلایلی که بعضی از دوستان تو یه منطقه سیگنال خوبی ندارند ولی یکی دیگه تو فاصله خیلی دورتر براحتی از همون دکل سیگنال داره همینه

بهترین روش برای پیدا کردن دکل (که خودم استفاده می کنم) تماس با نزدیک ترین نماینده فروش تو منطقه و شهر است چون امار دکل های اطراف خودشون رو دارند.

یعنی به این راحتی اطلاعات می‌دن؟ چون من خودم بعد از مدتها تماس و درگیری سر ضعف سیگنال آخرش فقط آدرس یه دکل اون هم بصورت مبهم و کلی رو دادن. انگار که این مشخصات خیلی محرمانه هست و اگه مشتری بدبخت بفهمه و مودم رو نسبت به اون بهتر تنظیم کنه، جای آسمون و زمین عوض می‌شه.

empire_omid
25-12-2013, 02:43
سلام
به نظر دوستان خوبم حالا که شارژ مبین نت من تموم شده، میتونم از مودم HUAWEI BM632w به عنوان مودم adsl استفاده کنم؟

p30jps
25-12-2013, 10:42
سلام
به نظر دوستان خوبم حالا که شارژ مبین نت من تموم شده، میتونم از مودم HUAWEI BM632w به عنوان مودم adsl استفاده کنم؟

نمیشه عزیز

yasaroj
25-12-2013, 23:30
گند ترین سرویس دهنده اینترنت ایران = مبین نت
یعنی من با اینترنت 1 مگ الان 3 روزه به زور می تونم یه صفحه ساده از سایت های داخل کشور را باز کنم خارج از ایران که کلا وصل نمیشه
جالبه که پشتیبانی بعد از 1 ربع موندن پشت خط و بعد از نیم ساعت اراجیف که به تموم کسایی که مشکل دارند تجویل میدهند میگه شما وضعیتت خوبه
به من می گه از سایت مبین نت برو تست سرعت بگیر (آخه مگه مردم مثل خودشون نفهم هستند و فرق شبکه داخلی مبین نت را با اینترنت متوجه نمی شوند) اینقدر چرت گفت که دیدم فایده نداره صحبت کردن باهاش. یعنی ما اصلا اینترنتمون قطع باشه ولی اسپید تست خودشون سرعت بده از نظرشون کافیه:n21:
افتضاح تر از مبین نت تو ایران وجود نداره و اولین روزی که خطم از PCM به فیبر نوری تغییر کنه مودم اوت دورش را با کلیه تشکیلاتش میندازم تو سطل آشغال که حقیقتا جاش همونجاست:n02:
جالبه سایت خودشون هم سرعت 0.3 مگابایت بود و می گفت خوبه:n04:

arash59b
26-12-2013, 00:59
یعنی به این راحتی اطلاعات می‌دن؟ چون من خودم بعد از مدتها تماس و درگیری سر ضعف سیگنال آخرش فقط آدرس یه دکل اون هم بصورت مبهم و کلی رو دادن. انگار که این مشخصات خیلی محرمانه هست و اگه مشتری بدبخت بفهمه و مودم رو نسبت به اون بهتر تنظیم کنه، جای آسمون و زمین عوض می‌شه.

دیگه خودت که سطح شعور بعضی از نماینده های مبین نت رو بهتر میشناسی. حتما فکر کرده اگه جای دکل رو بگه اطلاعات طبقه بندی شده رو فاش کرده.

اینجا هروقت سیگنال تغییر می کنه زنگ می زنم نمایندگی امار جابجایی دکل ها رو ازش می گیرم. حتی ادرس دکل های غیرفعال رو هم از یه نمایندگی گرفتم البته طرف واقعا ادم کار راه بندازی بود

p30jps
26-12-2013, 10:21
دیگه خودت که سطح شعور بعضی از نماینده های مبین نت رو بهتر میشناسی. حتما فکر کرده اگه جای دکل رو بگه اطلاعات طبقه بندی شده رو فاش کرده.

اینجا هروقت سیگنال تغییر می کنه زنگ می زنم نمایندگی امار جابجایی دکل ها رو ازش می گیرم. حتی ادرس دکل های غیرفعال رو هم از یه نمایندگی گرفتم البته طرف واقعا ادم کار راه بندازی بود

آقا چرا منت نماینده رو بکشی زنگ بزن 096790 بهت میگه

ninipc
26-12-2013, 11:07
آقا چرا منت نماینده رو بکشی زنگ بزن 096790 بهت میگه

منطورم از نمایندگی رو اشتباه گفتم و همین مرکز سراسری منظورم بود که با کتک هم حرف نمی‌زنن. فقط موندم نمایندگی که مودم رو نفروخته باشه هم حاضره به هر کس که زنگ زد، جواب بده یا نه.

mehr1362
26-12-2013, 12:45
دو شب هست که سرعت شبانه من گاهی مثل سابق بین 210 تا 240 هست و به نظرم بعد از دو ساعت اول میره روی 80 الی 100 ...
این مدلیش رو کم داشتیم !

p30jps
26-12-2013, 13:57
منطورم از نمایندگی رو اشتباه گفتم و همین مرکز سراسری منظورم بود که با کتک هم حرف نمی‌زنن. فقط موندم نمایندگی که مودم رو نفروخته باشه هم حاضره به هر کس که زنگ زد، جواب بده یا نه.

آقا اصلا بگو کجا هستی من لیست بی تی اس های اونجا رو بدم