PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 [78] 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88

Joaquin
09-12-2013, 20:33
یکی از دوستان من طرح نامحدود داشت از 8 صبح تا 8 شب . 5 روز پیش زمان اتمام ماهیانه بود ولی الان 5 روز هست که اکانتش غیر فعال نشده و بدون تمدید داره ادامه میده. جالب اینه که الان خود به خود شده 24 ساعته و توی صفحه کاربریش هم نوشته که زمان اتمام طرحش دی ماه هست یعنی انگار یک ماه دیگه تمدید کرده . به نظرتون چیکار کنه ؟
ویرایش به دلیل ...

taassof
09-12-2013, 20:42
برای سلامتی سربازان اسلام صلوات

saeeddeeas
09-12-2013, 20:49
ویرایش...........

taassof
09-12-2013, 21:09
جدای از شوخی تعرفه های جدید قرار بود آبان اعلام بشه و هنوز خبری نیست ؟

saeeddeeas
09-12-2013, 21:14
جدای از شوخی تعرفه های جدید قرار بود آبان اعلام بشه و هنوز خبری نیست ؟

مرسی برادر
اره اعلام شد

دو سه تا طرح تغییر داشتن و گرون شدن
فکر کنم 512 و 2 مگ رو یکم گرون کردن

taassof
09-12-2013, 21:16
الو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تعرفه های جدید ؟
دانلود با طرح 1 به 10 (68 تومن ) چند میده معمولا ؟ شب و روز فرق داره ؟

taassof
09-12-2013, 21:17
مرسی برادر
اره اعلام شد

دو سه تا طرح تغییر داشتن و گرون شدن
فکر کنم 512 و 2 مگ رو یکم گرون کردن
آقا من اینجا نمیتونم بهت پیام بدم . یک راهی بگو چند تا سوال فنی دارم نمیخوام تاپیک خراب بشه

saeeddeeas
09-12-2013, 21:20
آقا من اینجا نمیتونم بهت پیام بدم . یک راهی بگو چند تا سوال فنی دارم نمیخوام تاپیک خراب بشه

بیا اینجا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeeddeeas
09-12-2013, 21:21
الو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تعرفه های جدید ؟
دانلود با طرح 1 به 10 (68 تومن ) چند میده معمولا ؟ شب و روز فرق داره ؟

1-10 اصلا بدرد نمیخوره اصلا سراغش نرو در حد دیال اپه

EmpireWorld
09-12-2013, 21:47
مگه مبین‌نت برای تنظیم و فریم‌ویر پول هم می‌گیره؟ مدل جدید هست؟

نه من به یه بنده خدایی پول دادم تا مودم رو غیر حضوری تبدیل کنم به مبین نت
اونم برای آموزش+ثبت نام توی مبین نت+ارسال فایل های مربوطه 20 تومن ازم گرفت
مدل 632 هم هست مودمم.و واقعا هم تفاوت بین این مودم و مودم های دیگه برام محسوسه

EmpireWorld
09-12-2013, 22:17
ویرایش به دلیل ...

چرا پس؟ :n02: روش خوبی بود که :n08:
پ.خ کن دلیلشو :n19::n20:

Joaquin
09-12-2013, 22:51
چرا پس؟ :n02: روش خوبی بود که :n08:
پ.خ کن دلیلشو :n19::n20:
خواستم پ.خ کنم ولی گفتم اینجا بنویسم که همه بخونن:

آقایان و خانم ها
بنده یه غلطی کردم و در پاسخ به عزیزی یه پست زدم (که چیز خاصی هم نبود) که الان دارم اظهار پشیمونی میکنم. خواهشا به بزرگی خودتون ببخشید.

از طرف حداقل 6 نفر هر کدوم 3 - 4 تا به من پ.خ دادن و توی پروفایلم پیام دادن (که تایید هم نکردم هنوز) که فلانی قربون دستت اون پست رو ویرایش کن.

خواهشا این بحث همین جا تموم بشه.

MasterGeek
10-12-2013, 00:15
دوستان ظاهرا مشکلاتی که توی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خیلی از سایتها هست از مبین‌نته:

من اینجا یه تریس رو هم گذاشتم

ninipc
10-12-2013, 00:48
حساس نشو:n02:

اگر دقت کرده باشین، در انتها نوشته :«افزایش برد کارت شبکه و اکسس پوینت یا روتر بی سیم». تا جایی که من میدونم سوکت آنتن مودم رومیزی برای تقویت وایمکسه.

اتفاقاً من هم سوای قضیه فرکانس سر همین سه مورد گفتم مال وایمکس نیست چون بهتر می‌دونید کار روتر یا اکسس‌پوینت تغذیه سیستمهای وای‌.فای هست. درصورتیکه وایمکس حتماً یه طرفش دکل BTS هست و نمی‌شه وایمکس رو گرفت و مجدد به یه دستگاه دیگه فرستاد. درضمن برای مثال 9200 جای سه آنتن داره که یکیش آنتن وای‌فای و دو تای دیگه وایمکس هست. گفتم که شبیه هم هستن و شاید حتی سایز پیچ‌شون به هم بخوره. ولی توی مشخصات به وضوح فرکانس وای‌فای رو گفته که کمتر از فرکانس وایمکس هست.
البته شاید هم کار کنه، منتهی اگه کسی تست کرده باشه.

ninipc
10-12-2013, 00:51
نه روی مدم هم جای انتن برای وایرلس هست میگم این میخوره به مودم؟
برا افزایش وایرلس؟؟

برای تقویت وایرلس که اگه پیج اون بخوره که مشکل فنی نبایستی داشته باشه چون هر دو فرکانس‌شون یکی هست. بخصوص اون مدل آنتن پشت‌بومی که گفته ۲۴ دسیبل تقویت می‌کنه گویا تا حدود ۵۰ کیلومتر هم برد داره. هر چند فکر کنم بیشتر کاربرد شرکتی داشته باشه تا خونگی.

ninipc
10-12-2013, 01:08
نه من به یه بنده خدایی پول دادم تا مودم رو غیر حضوری تبدیل کنم به مبین نت
اونم برای آموزش+ثبت نام توی مبین نت+ارسال فایل های مربوطه 20 تومن ازم گرفت
مدل 632 هم هست مودمم.و واقعا هم تفاوت بین این مودم و مودم های دیگه برام محسوسه

پس یعنی یه مودم غیرشرکتی متفرقه رو تونستین وارد سیستم مبین‌نت کنید و استفاده کنید؟
راستش فکر چیزی تو مایه‌های JTAG و مشابه انجام دادین که هزیه هم بابتش دادین. توی سایتهای خارجی خوندم که گویا همچین کاری می‌شه، ولی نمی‌دونم چطور.

ninipc
10-12-2013, 01:12
خواستم پ.خ کنم ولی گفتم اینجا بنویسم که همه بخونن:

آقایان و خانم ها
بنده یه غلطی کردم و در پاسخ به عزیزی یه پست زدم (که چیز خاصی هم نبود) که الان دارم اظهار پشیمونی میکنم. خواهشا به بزرگی خودتون ببخشید.

از طرف حداقل 6 نفر هر کدوم 3 - 4 تا به من پ.خ دادن و توی پروفایلم پیام دادن (که تایید هم نکردم هنوز) که فلانی قربون دستت اون پست رو ویرایش کن.

خواهشا این بحث همین جا تموم بشه.

والله من فقط به تیتراژ آخر فیلم رسیدم، و نفهمیدم کی بروس‌لی بود و کی آدم بد فیلم. ولی چون گفتین بحثی نشه مجبورم فقط بگم :n13: :n13: :n13: :n13:

osta_ali
10-12-2013, 12:31
یعنی تو این 1 سال مشکلی نداشتید؟؟ اکثرا میگن میسوزه بعد چند ماه!! چقدر گارانتی داره؟؟؟

نه خوشبختانه هیچ مشکلی نداشته.
والا نمیدونم یا اونا بدشانس بودن یا من خوشانس!
گارانتیش رو دقیقا نمیدونم الان هم رفتم مدارک مودم رو نیگا کردم چیزی پیدا نکردم.نمایندگی گفت همون جعبش حکم کارت گارانتی رو داره و مدتش رو الان یادم نیست چقدر گفت.ولی باید مثل بقیا مودم ها باشه فکر نکم با اونا فرق کنه.(فکر کنم یا 6ماه یا 1سال بود!)

pcgamer
10-12-2013, 12:56
بچه ها لطفا کمک کنید .
تو سایت مودم وایمکس که میریم 192.168.1.1. منظورمه . وارد قسمت lan < سپس wlan که میشیم .یک قسمت داره نوشته Wireless Packet و سند و رسیو رو به Byte نوشته ..

ماله منو نوشته 719288878 Byte دریافتمه و ارسالم 4692131 Byte .
این دقیقا چند مگ میشه ؟ اینجور که من حساب کردم 800 مگ حدودا میشه که با عقل جور در نمیاد واسه همین واقعا گیج شدم . یعنی از وقتی من مودم رو خریدم کلا این مقدار فقط از طریق وایرلس استفاده شده ؟ یا من تو تبدیل واحد اشتبا کردم .
ممنون میشم راهنماییم کنید

mrmostafa
10-12-2013, 15:22
پس یعنی یه مودم غیرشرکتی متفرقه رو تونستین وارد سیستم مبین‌نت کنید و استفاده کنید؟
راستش فکر چیزی تو مایه‌های JTAG و مشابه انجام دادین که هزیه هم بابتش دادین. توی سایتهای خارجی خوندم که گویا همچین کاری می‌شه، ولی نمی‌دونم چطور.

منم تونستم اين كار رو بكنم البته بعد از كلي برو بيا و اذيت و آخر هم 40 هزار تومان از ما گرفتن. نماينده مبين نت گلشهر. اگر ميرفتم مودم ميخريدم اين رو ميفروختم خيلي بهتر بود. تازه مودم هنوز به نام خودم نيست.

ninipc
10-12-2013, 15:58
بچه ها لطفا کمک کنید .
تو سایت مودم وایمکس که میریم 192.168.1.1. منظورمه . وارد قسمت lan < سپس wlan که میشیم .یک قسمت داره نوشته Wireless Packet و سند و رسیو رو به Byte نوشته ..

این دقیقا چند مگ میشه ؟ اینجور که من حساب کردم 800 مگ حدودا میشه که با عقل جور در نمیاد واسه همین واقعا گیج شدم . یعنی از وقتی من مودم رو خریدم کلا این مقدار فقط از طریق وایرلس استفاده شده ؟ یا من تو تبدیل واحد اشتبا کردم .

دریافت می‌شه حدود ۷۰۲ مگابایت و ارسال حدود ۴ مگابایت. بعد هم این بخش میزان تبادل اطلاعات از آخرین روشن و خاموش شدن رو نشون می‌ده. هر بار مودم رو روشن و خاموش کنید یا از طریق کنترل‌پنل مودم اون رو ریستارت کنید،‌ این کنتور صفر می‌شه. اما قطع با کلید Disconnect From Network یا قطع و وصل اتوماتیک از طرف خود شبکه اون بخش رو صفر نمی‌کنه. مگه قطع و وصل از دکل جوری باشه که انگار مودم ریستارت شده و مجدد کنتور رو صفر می‌کنه.

ninipc
10-12-2013, 15:59
منم تونستم اين كار رو بكنم البته بعد از كلي برو بيا و اذيت و آخر هم 40 هزار تومان از ما گرفتن. نماينده مبين نت گلشهر. اگر ميرفتم مودم ميخريدم اين رو ميفروختم خيلي بهتر بود. تازه مودم هنوز به نام خودم نيست.

اما گویا برای ایشون صرف داشته چون به نظر مودمی رو وارد سیستم کردن که ذاتاً قویتر از مودمهای رایج شرکتی هست و سیگنال بهتری دریافت می‌کنه.

jahangir1400
10-12-2013, 16:14
بچه ها لطفا کمک کنید .

حدودا کمتر از 700 مگ میشه، این عدد از زمانیه که مودم روشن بوده و مجموع کل دریافت و ارساله چه رایگان چه غیر رایگان

shahrouz77
10-12-2013, 16:52
سلام .عزیزان اپدیت کردن مودم به صلاح هست یا نه ؟ چون مودم من swc9200هست میخواستم دوستان راهنمایی کنند این کار رو انجام بدم یا نه ؟ عزیزانی که این مدل مودم رو دارند و اپدیت کردن میتونن لطف کنند بگند مزیت یا معایب اپدیت کردن توی این مدل چیه؟

Joaquin
10-12-2013, 19:38
سلام .عزیزان اپدیت کردن مودم به صلاح هست یا نه ؟ چون مودم من swc9200هست میخواستم دوستان راهنمایی کنند این کار رو انجام بدم یا نه ؟ عزیزانی که این مدل مودم رو دارند و اپدیت کردن میتونن لطف کنند بگند مزیت یا معایب اپدیت کردن توی این مدل چیه؟
آپدیت ها معمولا تفاوت خاصی ایجاد نمیکنن.

shahrouz77
10-12-2013, 21:40
سلام دوست عزیز( x-zarbat).شرمنده که نتونستم تو پیام خصوصی جواب سوال شمارو بدم چون ارسالهای من کمتر از 20تا ست برای همین سیتم اجازه ار سال پیغام خصوصی رو به من نمیده . اما جواب سوال شما باید بگم ازاین مدل من راضیم توی این یکسال اصلا اذیتم نکرده البته به قول قدیمی ها گوش شیطون کر.شاید باور نکنی چون موقعیت من طوری که منزل ما به خاطر موانع انتن نمیداد بردم رو میله انتن پشت بوم وصل کرم الان 5تا چراغش روشنه وبا 20 متر کابل به پشت کیس وصل کردم و البته یه جوری بسته بندیش کردم که بارون وبرف داخلش نره . هنر نزد ایرانیان است وبس

snsd32
10-12-2013, 23:14
واااااااااااااای چرا سرعت روزا دیگه اینجوریه؟

سرعت دانلودم : 14 یا 20 که دیگه اخرشه:n03:

سرعت های شما ها دیگه پایینه؟

saeeddeeas
10-12-2013, 23:21
واااااااااااااای چرا سرعت روزا دیگه اینجوریه؟

سرعت دانلودم : 14 یا 20 که دیگه اخرشه:n03:

سرعت های شما ها دیگه پایینه؟

اره منم سرعتم کمه
اما اگه از سرور داخلی سرعتت خوبه وی پی ان ایرانی بخر سرعتت میاد بالا

snsd32
10-12-2013, 23:48
اره منم سرعتم کمه
اما اگه از سرور داخلی سرعتت خوبه وی پی ان ایرانی بخر سرعتت میاد بالا

منظورتون سرعتتون کمه ست دیگه نه؟:n02:

تا چند میاد مثلا؟؟؟

خوب از کجا بخرم؟ ادرس میدی؟:n12:

EmpireWorld
11-12-2013, 00:43
اما گویا برای ایشون صرف داشته چون به نظر مودمی رو وارد سیستم کردن که ذاتاً قویتر از مودمهای رایج شرکتی هست و سیگنال بهتری دریافت می‌کنه.

بله واقعا تفاوت داره این مودم با مودم های خود مبین نت
البته مدلش همون BM632w هست ولی خب قدرت سیگنال گیریش خیلی بالاتر رفته

تا چند میاد مثلا؟؟؟

تو انجمن پرشین تولز بچه ها میفروشن :n02:

saeeddeeas
11-12-2013, 02:25

تا چند میاد مثلا؟؟؟

نه منظورم سرعتت بالا باشه:n02:
اگه از سرور های ایرانی سرعت بالا داری اما از سرور های خارجی سرعتت کمه با این کار سرعتت خوب میشه
اما اگه با سرور داخلی هم سرعتت کمه دیگه نمیشه کاریش کرد
برای خرید هم اینو توی گوگل سرچ کن
فروش اکانت idownload برات میاد:n02:

ninipc
11-12-2013, 09:39
اگه از سرور های ایرانی سرعت بالا داری اما از سرور های خارجی سرعتت کمه با این کار سرعتت خوب میشه

مشکل اینجاست که برای من سرعت سرور ایرانی و خارجی یکی بود و هر دو هم کمتر از حد معمول یعنی حدود صد کیلوبایت هست که الان تست کردم. با این حساب همچین چیزهایی برای من یکی بدرد نمی‌خوره.
بماند یعنی اگه برای من سرعت داخل و خارج یکی هست آیا می‌شه برای یه کاربر دیگه مبین‌نت این سرعت فرق کنه؟ هر چی باشه بالاخره هر دو از یه سرور استفاده می‌کنیم. البته به شرط یکی بودن شهر.

arash59b
11-12-2013, 09:51
مشکل اینجاست که برای من سرعت سرور ایرانی و خارجی یکی بود و هر دو هم کمتر از حد معمول یعنی حدود صد کیلوبایت هست که الان تست کردم. با این حساب همچین چیزهایی برای من یکی بدرد نمی‌خوره.
بماند یعنی اگه برای من سرعت داخل و خارج یکی هست آیا می‌شه برای یه کاربر دیگه مبین‌نت این سرعت فرق کنه؟ هر چی باشه بالاخره هر دو از یه سرور استفاده می‌کنیم. البته به شرط یکی بودن شهر.

می تونه فرق کنه چون به چیزهای دیگه مثل ترافیک پهنای باند و کیفیت اینترنت ای پی شما فرق می کنه

احتمالا زیاد مشکل شما از کمبود پهنای باند دکل بخاطر شلوغی اون هست. به غیر از این بخاطر تعداد زاید شرکت های طرف قرارداد مبین نت و ای پی های مختلف می تونه سرعت و کیفیت متفاوت باشه

بغیر از اینها اگه فرض کنیم همه اینها برای دو نفر یکسان باشه باز مسیر تریس دو نفر می تونه متفاوت باشه که در نتیجه باعث متفاوت بودن پینگ و سرعت هم خواهد بود چون دادن مسیر دسترسی دست هیچ شرکتی نیست و فقط دست سازمان زیرساخت

هست

*Forgotten*
11-12-2013, 10:12

من روزانه مبین رو با اکانت تست البته ، همه جوره تست کردم
ولی اصلا ازش بخاری نمیاد بیرون یعنی سرعتش تغییری نکرد حتی چند کیلوبایت کمتر شد
ظاهرا برای مبین نت از این روش امیدی نیست

اگه کسی شبانه رو تست کرد خبرشو بده

pcgamer
11-12-2013, 10:39
دریافت می‌شه حدود ۷۰۲ مگابایت و ارسال حدود ۴ مگابایت. بعد هم این بخش میزان تبادل اطلاعات از آخرین روشن و خاموش شدن رو نشون می‌ده. هر بار مودم رو روشن و خاموش کنید یا از طریق کنترل‌پنل مودم اون رو ریستارت کنید،‌ این کنتور صفر می‌شه. اما قطع با کلید Disconnect From Network یا قطع و وصل اتوماتیک از طرف خود شبکه اون بخش رو صفر نمی‌کنه. مگه قطع و وصل از دکل جوری باشه که انگار مودم ریستارت شده و مجدد کنتور رو صفر می‌کنه.

خوب اگه برق بره بیاد هم پس صفر میشه .
حالا من چجوری میتونم کنترل کنم که در ماه یا سال چه میزان حجم از طریق وایرلس مودم مصرف شده ؟ برنامه ای چیزی هست که با خاموش روشن شدن صفر نشه .
چون ما تو خونه اینترنت رو شر کردیم خودمم فقط lan وصل میشم ولی بقیه از وایرلس . اینجوری من امار ندارم هزینه بقیه رو هم باید بدم :n03:

arash59b
11-12-2013, 10:49
حالا من چجوری میتونم کنترل کنم که در ماه یا سال چه میزان حجم از طریق وایرلس مودم مصرف شده ؟ برنامه ای چیزی هست که با خاموش روشن شدن صفر نشه .
چون ما تو خونه اینترنت رو شر کردیم خودمم فقط lan وصل میشم ولی بقیه از وایرلس . اینجوری من امار ندارم هزینه بقیه رو هم باید بدم :n03:

می تونید از برنامه های مانیتورینگ پهنای باند مثل Networx استفاده کنید (درصورتی که همه صداقت داشته باشند) و درحالت پیشرفته تر باید از روتر مخصوص که قابلیت تعیین یوزرهای مختلف رو داشته باشه کمک بگیرید.

saeeddeeas
11-12-2013, 12:34
من روزانه مبین رو با اکانت تست البته ، همه جوره تست کردم
ولی اصلا ازش بخاری نمیاد بیرون یعنی سرعتش تغییری نکرد حتی چند کیلوبایت کمتر شد
ظاهرا برای مبین نت از این روش امیدی نیست

اگه کسی شبانه رو تست کرد خبرشو بده

والا برای من که خوب جواب داده تا الان
من 1 مگ نامحدودم از سرور ایرانی سرعتم 125 هست اما با خارجی 60 هست باید چندتا لینک بزنم تا برسه به حداکثر اما با این روش سرعت خارج مثل داخل میشه
علاوه بر این باز کردن سایت های مثل جیمیل گوگل مپ و غیره که یکم کند باز میشن خیلی سریع باز میشن
در کل ارزشش رو داره واسه من،شبانه تاحالا تست نکردم اصلا شبا دانلود نمیکنم هیچوقت

yuzarsiff
11-12-2013, 13:46
یک هفته ست سرعت روزانم شده دیال آپ :| تماس هم میگری میگه 60 نفر تو نوبتند ! امیدمون به نت روزانه بود که اونم کم کم دارن ازمون میگیرن .. پیج ها همه نصفه نیمه باز میشن یا اصن باز نمیشن .. دوران احمدی نژاد انگار مبین بهتر بود !!! :))

*Forgotten*
11-12-2013, 13:47
من 1 مگ نامحدودم از سرور ایرانی سرعتم 125 هست اما با خارجی 60 هست باید چندتا لینک بزنم تا برسه به حداکثر اما با این روش سرعت خارج مثل داخل میشه
علاوه بر این باز کردن سایت های مثل جیمیل گوگل مپ و غیره که یکم کند باز میشن خیلی سریع باز میشن
در کل ارزشش رو داره واسه من،شبانه تاحالا تست نکردم اصلا شبا دانلود نمیکنم هیچوقت

کلا الان اوضاع پهنای باند کشور بحرانی شده و خیلی از ISP ها پهنای باند کم آوردن

سرویس 8 8 برای من تا حالا که چندین مرتبه استفاده کرده بودم (آخرین بار 3 ماه پیش) با لینکای خارجی همون اسمی رو میداد حالا جدیدا اینجوری شده نمیدونم

اگه جواب داده پس شبانه رو میشه امید بهش بست

امیر انصاری
11-12-2013, 14:21

منم با ADSL مخابرات تست کردم جواب داد. سرعت خارج بدون این روش فوقش 500 کیلوبیت برسه، اما با این روش به 1 مگ رسید. حالا اگر حسش بود با شبانه ی مبین نت هم تست میکنم.
البته این روش به نظر من مشکوکه. فکر نکنم قابل اطمینان باشه.

*Forgotten*
11-12-2013, 14:25
منم با ADSL مخابرات تست کردم جواب داد. سرعت خارج بدون این روش فوقش 500 کیلوبیت برسه، اما با این روش به 1 مگ رسید. حالا اگر حسش بود با شبانه ی مبین نت هم تست میکنم.

منتظریم:n02:
از چه نظر قابل اطمینان نیست ؟
منظورتون encrypt نمیشن اطلاعات؟

EmpireWorld
11-12-2013, 15:34

مگه چه فایل هایی قراره گرفته بشه که نیاز به encrypt داشته باشن؟ :n02:
در ضمن باید ببینیم تعریف این دوستمون از قابل اطمینان بودن چیه؟!
ولی به نظر میرسه که سرویس خوبی باشه.5 6 تومنم میرزه

pcgamer
11-12-2013, 15:42
می تونید از برنامه های مانیتورینگ پهنای باند مثل Networx استفاده کنید (درصورتی که همه صداقت داشته باشند) و درحالت پیشرفته تر باید از روتر مخصوص که قابلیت تعیین یوزرهای مختلف رو داشته باشه کمک بگیرید.

ممنون ارش جان . گمونم این برنامه نمیتونه میزان مصرف وایرلس رو جدا از lan حساب کنه . چون میدونید دیگه مودم وایمکس رو خود مودمش وای فای داره کاری به کامپیوتر نداره که این برنامه بتونه محاسبه انجام بده . همه گی صداقت دارن ولی متاسفانه کاریش انگار نمیشه کرد . ی سری برنامه ترافیک هم رو موبایل هاشون نصب کردم ولی برنامه ها بعد یک ماه استفاده 60 مگ نشون میده استفاده کردن!!! که اصلا با عقل جور در نمیاد کسی که 10 ساعت در روز از موبایل فیس بوک باشه انقدر مصرف داشته باشه .موندم چکار کنم:n03::n14:

pcgamer
11-12-2013, 15:48
:n03::n14:

pcgamer
11-12-2013, 16:30
ادیت : امکان پاک کردن پست پیدا نکردم ببخشید

PedramIV
11-12-2013, 16:52
من احساس میکنم مبین نت داره ازم دزدی میکنه چون واقعا همون 700 مگی هم که تو wlan مودم نشون میده ما استفاده نکردیم. 60هزار تومن 2 ماه پیش شارژ کردم استراکم رو نمیدونم چطور صفر شده :n28:
مثلا من الان از سایت 192.168.1.1. پسورد وایرلس رو عوض کردم و هیچ کس پسورد رو نداره و اصلا هیچ استفاده ای هم نشده تو این 1 ساعت 5mb ریسو انداخته ! این عادی هست یا نه ؟ مثلا این 5 مگ از حجم من کم میشه ؟؟؟
به طور عادی باید میزان رسیو رو صفر نشون بده وقتی هیچ کس استفاده نداره .

یک سری از برنامه ها به طور خودکار شروع به آپدیت یا ارسال اطلاعات می کنند، باید ببینی کدوم یک از این برنامه ها داره اطلاعات میگیره یا میفرسته.

مثلا انویدیا جدیدا آپدیت سرور راه انداخته که اگر جلوش رو نگیری دانلودت زیاد میشه، آپدیت خودکار ویندوز و آنتی ویروست رو هم ببند.

امیر انصاری
11-12-2013, 22:23

ببینید پهنای باند تو ایران خیلی گرونه. حالا یه همچین سرویسی با ماهی 5 تومن، اونم نامحدود، مشکوک نیست؟ جالب اینجاست که سرور سرویس به شرکت شاتل تعلق داره، بعد کاربرای شاتل هم برای دور زدن محدودیت شاتل از این سرویس استفاده میکنن.

jahangir1400
11-12-2013, 23:52

تو برنامه Networx که آرش جان هم گفتن در setting تب advanced تیک ...synchronise usage data with other اگه بزنید در صورتی که سیستم ها شبکه باشه شما میتونید میزان مصرف تمام سیستم هایی که networx روشون نصبه رو هم ببینید خودم از همین روش دارم استفاده میکنم

ninipc
12-12-2013, 00:27

تا اینجا که به نظر راه اصولی و دقیق برای کنترل همه پورتها ندارین. چون مصرف هر کس مجزا از طریق سیستم خودش هست و مودم دیگه کاری نداره که کی با سیم وصل شده و کی با وای‌.فای چون همه رو یکی می‌کنه و نشون می‌ده. چک کردم و دیدم حتی بخش Log مودم هم نمی‌تونه مصرف زمانی مثل ماهیانه یا سالیانه رو نشون بده و به قول آرش عزیز تنها راه نصب برنامه‌های کنترل روی همه سیستم‌ها هست و بعد همه منصفانه حجم واقعی مصرفشون رو حساب کنن. هر چند فکر کنم اینجور برنامه‌ها، برای موبایل خیلی مفید و کارآمد نباشن.

ninipc
12-12-2013, 00:31

مشکلی که به نظرم می‌یاد این هست که حتی اگه واقعاً تغییر سرعت محسوس هم باشه، اصولاً مصرف از سرور ایرانی مگه چقدر هست که بیارزه؟!! یه سایت دانلود فایل که گفته از سرور ایرانی استفاده می‌‌کنه رو باز کردم و دیدم چیز خاصی نداره که من بخوام. یعنی فیلم و سریال و آهنگ و حتی بازیهای بدون‌دستکاری رو باید از سرور خارجی گرفت. مگه سایتهایی باشن که قیلتر نباشن و پر از فایلهای خوب باشن و من ازشون بی‌خبرم. همچین جاهایی داریم؟

ninipc
12-12-2013, 00:35

راستش جایی خوندم که گویا این روش با استفاده از همون VPN وطنی هست که می‌یاد IP خارج رو می‌گیره و از اون طریق تبدیل به IP ایران می‌کنه. برای همین با وجود VPN بودن مثل یه VPN واقعی نمی‌تونه قیلتر رو رد کنه. یعنی دیدم که فروشنده بارها تذکر داده که حواستون باشه باید فایل و سایت‌تون باز و بدون محدودیت باشه تا بشه از این روش براش استفاده کرد.

امیر انصاری
12-12-2013, 00:52
راستش جایی خوندم که گویا این روش با استفاده از همون VPN وطنی هست که می‌یاد IP خارج رو می‌گیره و از اون طریق تبدیل به IP ایران می‌کنه. برای همین با وجود VPN بودن مثل یه VPN واقعی نمی‌تونه قیلتر رو رد کنه. یعنی دیدم که فروشنده بارها تذکر داده که حواستون باشه باید فایل و سایت‌تون باز و بدون محدودیت باشه تا بشه از این روش براش استفاده کرد.

دقیقاً همینطوره. 4 تا سرور داره که من دو تا از سرورهاشو تست کردم. یکی شاتله، اون یکی پارس آنلاین.

EmpireWorld
12-12-2013, 01:18
مشکلی که به نظرم می‌یاد این هست که حتی اگه واقعاً تغییر سرعت محسوس هم باشه، اصولاً مصرف از سرور ایرانی مگه چقدر هست که بیارزه؟!! یه سایت دانلود فایل که گفته از سرور ایرانی استفاده می‌‌کنه رو باز کردم و دیدم چیز خاصی نداره که من بخوام. یعنی فیلم و سریال و آهنگ و حتی بازیهای بدون‌دستکاری رو باید از سرور خارجی گرفت. مگه سایتهایی باشن که قیلتر نباشن و پر از فایلهای خوب باشن و من ازشون بی‌خبرم. همچین جاهایی داریم؟

دانلود ها و پی سی دی هر بازی ای که میذارن زیرش تیم ریلیز کننده رو هم مینویسن
مثلا ریلودد یا اسکایدرو و یا غیره ... .در ضمن همیشه هم نسخه های معتبر رو میذارن
و نیازی نیس که شما بری توی سایت های خارجی و از لینک غیر ایرانی و غیر مستقیم دانلود کنی
برای دانلود فیلم و سریال و آهنگ و موزیک ویدئو هم میتونید از آپلودباز استفاده کنید + اکانت پرمیومش
که خب آپلودبازم چون سرورش خارجه و سرعتش پایین آخرش باید از روش گفته شده استفاده کرد

ninipc
12-12-2013, 01:39
دانلود ها و پی سی دی هر بازی ای که میذارن زیرش تیم ریلیز کننده رو هم مینویسن
مثلا ریلودد یا اسکایدرو و یا غیره ... .در ضمن همیشه هم نسخه های معتبر رو میذارن
و نیازی نیس که شما بری توی سایت های خارجی و از لینک غیر ایرانی و غیر مستقیم دانلود کنی
برای دانلود فیلم و سریال و آهنگ و موزیک ویدئو هم میتونید از آپلودباز استفاده کنید + اکانت پرمیومش
که خب آپلودبازم چون سرورش خارجه و سرعتش پایین آخرش باید از روش گفته شده استفاده کرد

این سایت که گفتین دانلود می‌ذاره کدوم سایت ایرانی هست؟
درضمن مظنورتون این هست با IDM سرعتم از حالا که حدود ۱۲۰ کیلوبایت برای اکانت یک مگابیت هست هم بیشتر می‌شه یا اینکه سرعت تک‌کانکشن بیشتر می‌شه اما مجموع از حد اکانت بیشتر نمی‌شه؟

EmpireWorld
12-12-2013, 01:56
این سایت که گفتین دانلود می‌ذاره کدوم سایت ایرانی هست؟
درضمن مظنورتون این هست با IDM سرعتم از حالا که حدود ۱۲۰ کیلوبایت برای اکانت یک مگابیت هست هم بیشتر می‌شه یا اینکه سرعت تک‌کانکشن بیشتر می‌شه اما مجموع از حد اکانت بیشتر نمی‌شه؟

برای دانلود بازی و برنامه :
D*ownloadha.com
P*30day.com
S*oft98.ir
برای دانلود فیلم و سریال :
b*aranmovie107.in
برای دانلود موزیک ویدئو :
d*lera.org
(ستاره ها رو باید از توی اسم سایت برداری)

در مورد سرعت هم اینطوریه که شما سرعت دانلودت با IDM از سرور های خارجی (فرقی نمیکنه تک لینک یا چند تا لینک) با سرعت دانلود از سرور های ایرانی
یکی میشه و میتونی از نهایت سرعتت برای دانلود از سرور های خارجی استفاده کنی.
ولی نهایت سرعتی که به شما میده با اکانت 1 مگ همون 120 کیلوبایته.

ninipc
12-12-2013, 02:26
D*ownloadha.com
P*30day.com
S*oft98.ir
b*aranmovie107.in
d*lera.org

در مورد سرعت هم اینطوریه که شما سرعت دانلودت با IDM از سرور های خارجی (فرقی نمیکنه تک لینک یا چند تا لینک) با سرعت دانلود از سرور های ایرانی

پس به نظر بدرد من نمی‌خوره. من الان یک ربع به ۲ دو و بعدش یک ربع بعد از ۲ با اکانت تست و بدون اکانت تست، فایل گرفتم و توی سرور ایرانی و خارجی تفاوت خاصی ندیدم. تنها تفاوت در این بود که قبل از ساعت مجانی سرعت حدود ۲۵۶ کیلوبیت بود و بعد به حدود ۱۲۸ افت کرد. نظرات سایتهای مرتبط رو می‌خوندم و به نظر این قضیه برای ADSL بخصوص مال مخابرات بیشتر عملیاتی هست تا وایمکس. انگار مبین‌نتی‌ها شیر آب رو همچین تنظیم کردن که بیشتر از حد فشار نداشته باشه.
برای معرفی سایتها هم ممنون.

Joaquin
12-12-2013, 09:45
D*ownloadha.com
P*30day.com
S*oft98.ir
b*aranmovie107.in
d*lera.org

الان من 1 مگ نوروزی که دارم روی 2.5 مگ بسته شده و برای من چه درر ساعت رایگان و چه در غیر رایگان و چه سرور داخلی و چه خارجی سرعت 280 کیلوبایت بر ثانیس.

saeeddeeas
12-12-2013, 13:05
البته سایت های اکسپرس لیچ و اپلود بوی جدیدا سرور ایرانی گرفتن و سرعت بالای دارن مخصوصا اپلودبوی
راج سرعت دانلود هم،خب مسلما بر فرض اگه شما 1 مگ دارید خب این روش سرعت شمارو تبدیل به 2 مگ نمیکنه
فقط بعضی مواقع به دلایل خاصی دسترسی به خارج ایران کند میشه یا سرعت میاد پایین که برای من خیلی پیش میاد با این روش میتونم حداکثر سرعت رو بگیرم

Mr.Aras
12-12-2013, 16:19
الان من 1 مگ نوروزی که دارم روی 2.5 مگ بسته شده و برای من چه درر ساعت رایگان و چه در غیر رایگان و چه سرور داخلی و چه خارجی سرعت 280 کیلوبایت بر ثانیس.

چطوری هنوز نوروزی داری؟ داره نوروز سال بعد از راه میرسه!!!

Joaquin
12-12-2013, 16:34
چطوری هنوز نوروزی داری؟ داره نوروز سال بعد از راه میرسه!!!
27 ام تموم میشه

osta_ali
12-12-2013, 17:17
چرا طرح های نامحدو 8تا8 رو برداشتن؟
من میخواستم هفته دیگه 1مگ نامحدود بگیرم الان میبینم ار تو سایت کامل برداشتن!!! حالا چیکار کنم اون 1به 10 هم که داغونه.
نمیشه به نمایندگی بگم اونا برام طرح 8تا8 رو بگیرن؟

امیر انصاری
12-12-2013, 17:39
من میخواستم هفته دیگه 1مگ نامحدود بگیرم الان میبینم ار تو سایت کامل برداشتن!!! حالا چیکار کنم اون 1به 10 هم که داغونه.

فکر کردم مثل دوستان قبلی شما هم چون طرح رو انتخاب کردی نمیتونی ببینییش، اما الان که چک کردم دیدم حق با شماست. نامحدودهای اداری برداشته شده. کلاً فکر کنم شرکت داره تعطیل میشه:n02:

osta_ali
12-12-2013, 18:07
فکر کردم مثل دوستان قبلی شما هم چون طرح رو انتخاب کردی نمیتونی ببینییش، اما الان که چک کردم دیدم حق با شماست. نامحدودهای اداری برداشته شده. کلاً فکر کنم شرکت داره تعطیل میشه:n02:

دیگه شورش رو در آوردن!!
عجب اشتباهی کردم زودتر نگرفتم. :n14:
حالا نماینگی ها نمیتونن یه کاری کنن من این دفعه رو بتونم بگیرم؟(من برا بازی آنلاین نیاز دارم محدود ها اصلا به کارم نمیاد چون مصرف بازی آنلاین بالاست)

*Forgotten*
12-12-2013, 18:18
چرا این مبین برعکس عمل میکنه

بجای اینکه اون نامحدود های دالاپی رو برداره اون خوباشو برداشت

یک شاهکار دیگه از مبین :n02:

arash59b
12-12-2013, 18:53
احتمالا می خواد گرونشون کنه بعید هست خذف بشن چون خیلی از اداره ها و سازمان ها دارن از این طرح استفاده می کنند

osta_ali
12-12-2013, 19:13
الان زنگ زدم پشتیبانی بعد از 15دقیقه انتظار اول گفت هست ولی بعدش گفت اره درسته حذف شده! چک کرد گفت یه ایمیل هم در این مورد برامون اومده.
گفت احتمال داره شنبه یا یکشنبه برگرده ولی اگه تا اون موقع برنگشت دیگه نمیاد!

saeeddeeas
12-12-2013, 20:48
دیگه شورش رو در آوردن!!
عجب اشتباهی کردم زودتر نگرفتم. :n14:
حالا نماینگی ها نمیتونن یه کاری کنن من این دفعه رو بتونم بگیرم؟(من برا بازی آنلاین نیاز دارم محدود ها اصلا به کارم نمیاد چون مصرف بازی آنلاین بالاست)

بهت گفتم بگیرش که یه خبرایی هست:n02:
من 25 روزی دارم بعدش اواره میشیم:n21:

osta_ali
12-12-2013, 21:08
بهت گفتم بگیرش که یه خبرایی هست:n02:
من 25 روزی دارم بعدش اواره میشیم:n21:

دست رو دلم نذار که خونه :n14:
اخه هنوز یه مقدار از طرحم مونده بود و هم اینکه 5شنبه آینده جلسه دفاع از پایانامه .گفتم بذار هم ترافیکم تموم شه هم پایانامم با خیال راحت میشینم بازی میکنم.:n28:

بهنازی
12-12-2013, 22:50
با سلام خدمت دوستان عزیز پس این طرح نیستش دیگه الان ؟
با سلام امروز از امور مشترکین لیست تعرفه جدیدرو گرفتم چند نمونه رو مینویسم چطورن:
یه ماهه 128 2گیگ قیمت 8000 تومن
یه ماهه 512 2گیگ قیمت 10000 تومن
شش ماه128 12 گیگ قیمت 54000 تومن
به نظرتون چطورن؟ قیمتشون خیلی عالیه سرعتش چطوره ؟
برای استفاده بریا خونه و مغازه کدوم مودمشو پیشنهاد میدین؟
در مقایسه با رایتل سرعتش چطوره؟

بابا کاتالوگشو خودم از امور مشترکین گرفتم

من صبح برای مغازه وشب برای خونه میخام استفاده کنم بیشتر هم وب گردیو و دانلود مختصر به نظرتون بهترین طرح برای من چیه ؟قیمتش هم مناسب باشه ؟ و همین طور مودم هم میدن یا باید خودم بخرم؟
چه مودم خوب جواب میده؟

با تشکر

ninipc
12-12-2013, 22:54

همین فقط یک ماه پیش ۲۷ نوع طرح برای اشتراک داشتن. توی این عکس که بعنوان آرشیو گرفتم هست:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اما الان فقط شده ۱۸ طرح که یعنی ۹ طرح رو از سیستمشون حذف کردن. اینجوری پیش بره شاید در آینده حتی به اندازه انگشتهای یه دست هم امکان انتخاب نداشته باشیم. یه عکس هم از این صفحه جدید گرفتم که ببینم مثلاً یک یا دو ماه دیگه وضعیت چی می‌شه.

EmpireWorld
13-12-2013, 02:06
همین فقط یک ماه پیش ۲۷ نوع طرح برای اشتراک داشتن. توی این عکس که بعنوان آرشیو گرفتم هست:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اما الان فقط شده ۱۸ طرح که یعنی ۹ طرح رو از سیستمشون حذف کردن. اینجوری پیش بره شاید در آینده حتی به اندازه انگشتهای یه دست هم امکان انتخاب نداشته باشیم. یه عکس هم از این صفحه جدید گرفتم که ببینم مثلاً یک یا دو ماه دیگه وضعیت چی می‌شه.

من که فردا به محض اینکه تموم بشه دیگه تمدید نمیکنم
اینطوری اصلا نمیصرفه بابا.2 مگ 4 گیگ 40000 تومن :n29::n28:
یادش بخیر سه هفته