PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 [72] 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88

aminharirchi
09-09-2013, 16:19
دقت کردین این آهنگ انتظار پشتیبانی چقدر رو اعصابههه:n28:

snsd32
09-09-2013, 16:52
دقت کردین این آهنگ انتظار پشتیبانی چقدر رو اعصابههه:n28:

اره والا...:n02::n08:

aminharirchi
09-09-2013, 16:57
اینم سرعت دانلود من از سایت ایرانی و پینگ!سرویسم هم طرح 1 مگ عید بوده.به نظرتون چطوره؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

snsd32
09-09-2013, 17:11
اینم سرعت دانلود من از سایت ایرانی و پینگ!سرویسم هم طرح 1 مگ عید بوده.به نظرتون چطوره؟

عالیه...یک مگ داریو و سرعتت تا 265 میره....من دو مگ دارم به زور تا 250 میره:n13:

ham33d
09-09-2013, 17:15
از دسته مبین نت اشغال راحت شدم
فقط های وب

ham33d
09-09-2013, 17:15
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ham33d
09-09-2013, 17:20
1mb
های وب
جون

snsd32
09-09-2013, 17:23
1mb
های وب
جون

وای چرا با ما اینکارو میکنی:n28::n15:

aminharirchi
10-09-2013, 00:45
1mb
های وب
جون
های وب مگه وایمکس داره؟

pharm
10-09-2013, 01:25
1mb
های وب
جون

شبانه است؟

faramobile
10-09-2013, 03:22
های وب مگه وایمکس داره؟
نه فقط adsl داره

شبانه است؟
بعید میدونم

Sent from my iPhone using Tapatalk 2 Pro

m187
10-09-2013, 10:35
دوستان سرویس 2 مگ دارم 1 ماه نشده 7 روز دیگه تا 1 ماه دارم امروز مبین نت اس ام اس داره مشترک گرامی با توجه به الگوی مصرف شما در ساعات رایگان سبب
پایمال شدن حقوق دیگر کاربران شده است خواهشمندیم مصرف شبانه خود را تعدیل فرمایید
تا حالا برای کسی این طوری اس ام اس فرستادن ؟؟؟؟ اگر مصرف شبانه رو کم نکنم چه کار میکنن ؟؟؟؟

Saleh
10-09-2013, 10:40
سلام دوستان
برای کی این SMS اومده؟

مشترک گرامی
با توجه به اینکه الگوی مصرف شما در ساعات رایگان سبب پایمال شدن حقوق دیگر کاربران شده است، خواهشمندیم مصرف شبانه خود را تعدیل فرمایید.
شناسه اشتارک: ...
شناسه پرداخت: ...
من قبلا شبانم خیلی خوب الان دو سه هفته هست که شبا فوقش 3 گیگ میشه معمولا 2 یا 2.5 میشه!
اینم مثل پارس انلاین و شاتل حتما میخواد قانون استفاده عادلانه رو شبا اجرا کنه!

alirezaveis
10-09-2013, 10:56
دوستان سرویس 2 مگ دارم 1 ماه نشده 7 روز دیگه تا 1 ماه دارم امروز مبین نت اس ام اس داره مشترک گرامی با توجه به الگوی مصرف شما در ساعات رایگان سبب
تا حالا برای کسی این طوری اس ام اس فرستادن ؟؟؟؟ اگر مصرف شبانه رو کم نکنم چه کار میکنن ؟؟؟؟
واسه منم اومده. شبو گذاشتن واسه دانلود نه واسه وب گردی. مگه طرف روانیه 2 شب تا 8 صبح وب گردی کنه. در ضمن اگه فکر میکنن حق کاربراشون پایمال شده اون هم شبا دانلود کنن حق ما رو پایمال کنن. اینا زورشون میاد مصرف روزانه پایین باشه ولی مصرف شبانه بالا. مبین نت روز به روز داره طنابی که انداخته گردن مصرف کننده رو سفت تر میکنه. خدا ازشون نگذره

m187
10-09-2013, 11:10
من که گوش نمیکنم به مسخره بازی های مبین نت که هیچ احترامی به حق مشتری نمیزاره اکثر شرکتها مثل پارس آنلاین هم به همین شکله
ساعات رایگان داره ساعت 2 شب کی میره وب گردی ؟؟؟ شاید 1 درصد اونم به دلایل بی خوابی شدید توهین به حق مشتری تا کی باید از طرف
مبین نت باشه اگر این ساعت رایگانشم بردارن و یا محدود کنن فکر میکنم کسی براشون نمونه جز یه عده خاص کلا من خودم فقط به خاطر ساعت رایگانشه
که دارم ازش استفاده میکنم اگر محدود بشه که اولین نفریم که تجهیزات وایمکسمو میفروشم درشم برای همیشه گل میگیرم

.:Bardia:.
10-09-2013, 11:12
نه فقط adsl داره

بعید میدونم

شبانه های وب مثل روز هست فرقی نداره .

10-09-2013, 11:13
دیشب خیلی داغون بود ...

بین 10 تا 20 سرعت می چرخید ... :n03:

*Forgotten*
10-09-2013, 11:19
سلام دوستان
برای کی این SMS اومده؟

من قبلا شبانم خیلی خوب الان دو سه هفته هست که شبا فوقش 3 گیگ میشه معمولا 2 یا 2.5 میشه!
اینم مثل پارس انلاین و شاتل حتما میخواد قانون استفاده عادلانه رو شبا اجرا کنه!

این sms برای منم الان اومد

اینا که الان اصلا قانون مسخره مصرف منصفانه رو هنوز نزاشتن که میگن پیمال کردید خیلی مسخرست اول قانونشو بزارن بعد sms بفرستن

فک کنم دیگه دارن به ته خط میرسن

یحتمل منظور از پایمال شدن همون حق خودشونو

اینا به کاربر کی اهمیت دادن
:n21:

osta_ali
10-09-2013, 11:31
سلام دوستان
برای کی این SMS اومده؟

مشترک گرامی
با توجه به اینکه الگوی مصرف شما در ساعات رایگان سبب پایمال شدن حقوق دیگر کاربران شده است، خواهشمندیم مصرف شبانه خود را تعدیل فرمایید

همین الان برا من هم اومد.
خیلی مسخرست یعنی چی پایمال شدن حق دیگران !؟

amir200812
10-09-2013, 11:35
من سرویس 1مگ نامحدود، تر 8 صبح تا 8 شب دارم!
از 8 صبح تا ساعت 11 عالی هست! ولی بعد ساعت 11 خیلی افت سرعت دارم!

این طبیعی هست؟

یادش بخر، زمستان 91 سرویس 2 مگ داشتم که روی 3 مگ بشته بودن! هر شب تا 7.5 گیگ دانلود داشتم! ولی حالا...:n14:

arash59b
10-09-2013, 11:39
اولا مگه شب چقدر میشه دانلود کرد که بخوایم منصفانه اش کنیم؟ احتمالا منصفانه اش میشه شبی 500 مگ :n21:

دوما مگه خودشون چقدر منصفانه رفتار میکنن که از دیگران همین انتظار رو دارن

بعدش هم اگه همین دانلود شبانه مبین نت نباشه که دیگه به چه درد میخوره؟ تنها به این درد میخوره برم در دفتر شون مودم رو تو سر شون خورد کنم تا حس منصفانه بودن بهم دست بده

Mr.Aras
10-09-2013, 11:54
مشترک گرامی
با توجه به اینکه الگوی مصرف شما در ساعات رایگان سبب پایمال شدن حقوق دیگر کاربران شده است، خواهشمندیم مصرف شبانه خود را تعدیل فرمایید.
شناسه اشتارک: ...
شناسه پرداخت: ...
واقعا هردم از این باغ بری میرسد!!!
مسخره ترین چیزی که تو عمرم دیدم این قانون مصرف منصفانه شرکت های اینترنتی هست، مگه ما چه کار کردیم که مصرف غیرمصفانه باشه. بیشتر از سرعتی که شرکت داده که نمیتونیم دانلود کنیم. یه زمانی میگفتن یه عده با یه سری روش ها بیشتر از سرعت اسمیشون دانلود میکنن اونا را تو لیست سیاه میذارن، حالا کلا هرکی چند شب پشت سر هم شبا دانلود کنه (شرکت شاتل) شده مصرف غیرمنصفانه، اینم از مبین نت که معلوم نیست تعریفش از مصرف منصفانه چیه؟ حالم از این همه انصاف بهم میخوره :n21:

Living DEATH
10-09-2013, 12:08
مشترک گرامی
با عرض سلام
به استحضار می رساند: با توجه به اینکه الگوی مصرف شما در ساعات رایگان سبب پایمال شدن حقوق دیگر کاربران شده است، خواهشمندیم مصرف شبانه خود را تعدیل فرمایید.
با تشکر

وایمکس مبین نت

این ایمیل تازه برای من هم اومد
واقعا فاتحه ی خودشو خوند با این کارش
من نصف روزای هفته رو شبانه میزارم دانلود بشه . اونم شبی 1.5 تا 2 گیگ دان میشه

WHICH1
10-09-2013, 12:27
یعنی چی؟ اینهمه پول مودم دادیم ماه 60 هزار تومان پول میدیم تازه تا 8 صبح تا 8شب اینترنت داریم منطقه ما هم شلوغ هست هی باید مودم خاموش روشن کنم آی پی خوب بده دانلود داشته باشم یعنی اگه این کار رو بکنه خودم هر روز میام تمام مشکلات مبین نت رو به کاربرهای جدید میگم تا جای که امکان داره از خرید مبین نت جلوگیری میکنم خیلی زوره این همه پول مودم دادن خوب اگه اینطور باشه adsl چه فرقی داره ؟! این کلید ساز که میگفت جوانان رو تخریب شخصیت نکنین تحقییر نکنین پس چی شده در 15 روز تمام مشکلات رو میگیم وزیر ارتباطات پنهای باند چند گیگابایتی اینترنت ارزان تر رفع فیلترینگ و... همش بازی فریب و دروغ قفل ساز یکجور و کلید ساز هم همنجور اینترنت گوگل بیاد اینترنت هم میشه مثل صدا و سیما هیچکس طرفش نمیره آی بخندیم اون روز ....

sasanv
10-09-2013, 12:56

برای منم اومده . حقوق دیگران رو اینجور وقتها فقط یادشونه !
:n23:پس اون 3هفته ای که داشتن آپولو هوا میکردن (تعمیرات) و ملت نتشون مالید چی میشه ؟! آیا جبران شد؟
من تو 20 روز گذشته به علت مسافرت کلا روز و شب جمعا 500 مگ هم دان نداشتم . دیشبم به زور 3 گیگ دان کردم. حالا کی حق کیو خورده ؟ پرتقال فروش .:n13:

10-09-2013, 13:07
برای من S نیومده ولی سرعتم از دیشب پایین اومد ...

فکر کنم رفتم بلک لیست .... :n27:

fabregasmm
10-09-2013, 13:45
الان حقوق مصرف کننده یعنی چی دقیقا ؟؟؟ پول طرح 1 مگ رو دادم ولی دو هفتس سرعت دانلود روزانه از 30 بیشتر نمیشه از هیچ سروری ؟؟؟
شکایت کنیم تاثییر داره ( صدای مشتری !!) منطقه خیلی شلوغه .
برا من هم اس اومده شبی 1 gig بیشتر نمی تونم دان کنم ...

arash59b
10-09-2013, 13:52
من چند شبه دانلود ندارم دیشب چندتا عکس که مجموعشون حدود 250 کیلوبایت بود رو میخواستم اپلود کنم حدود 20 دقیقه طول کشید. ایا منصفانه است پول سرعت 1 مگ رو بدم سرعت اپلودم 0.2 باشه؟؟

بهترین کار اینه که همه نامه بنویسیم به مبین نت بگیم ما از حق مون گذشتیم تا دیگران دانلود کنند تو واسه ما دلت نسوزه

کشته شدن 44 تا ادم دیشب و بیست و خورده ای چند ماه پیش تو جاده اهواز- اصفهان هم حتما از انصاف شرکت اسکانیا بوده. کلا همه با انصافا بجز ملت بدبخت که قدر اینهمه انصاف رو نمیدونن

alimail3248
10-09-2013, 14:12
اولا مگه شب چقدر میشه دانلود کرد که بخوایم منصفانه اش کنیم؟ احتمالا منصفانه اش میشه شبی 500 مگ :n21:

دوما مگه خودشون چقدر منصفانه رفتار میکنن که از دیگران همین انتظار رو دارن

بعدش هم اگه همین دانلود شبانه مبین نت نباشه که دیگه به چه درد میخوره؟ تنها به این درد میخوره برم در دفتر شون مودم رو تو سر شون خورد کنم تا حس منصفانه بودن بهم دست بده

به درد یه کار دیگه هم میخوره. اوراقش کنی و از قطعات داخلش فیض ببری یا اینکه یادگاری نگهش داری ببینی تکنولوژی 100 سال اینده چقدر پیشرفته تر هست از وایمکس:n19:

m187
10-09-2013, 14:13
دوستان این به ظاهر شرکت مبین نت باید صدای اعتراض همه مارو بشنوه و بفهمه وقتی کار اشتباهی میکنه باید با واکنش رو برو بشه
ما نشستیم اینجا این فروم داریم پست میزنیم باید یه جا متمرکز بشیم یه صفحه تشکیل بدیم و اونجا اعتراض کنیم بعد هم باید به گوش خودشون که
کر شدن برسونیم ببینید هرچی صدای اعتراضمون رو نشنون امروز پیغام دادن فردا هر کاری خواستن میکنن پس تا دیر نشده یه همت میخواد اعتراض کنیم
همه با هم

alimail3248
10-09-2013, 14:14
الان حقوق مصرف کننده یعنی چی دقیقا ؟؟؟ پول طرح 1 مگ رو دادم ولی دو هفتس سرعت دانلود روزانه از 30 بیشتر نمیشه از هیچ سروری ؟؟؟
شکایت کنیم تاثییر داره ( صدای مشتری !!) منطقه خیلی شلوغه .
برا من هم اس اومده شبی 1 gig بیشتر نمی تونم دان کنم ...

فقط مبین نت نیست من الان با ایرانسلم همین مشکل رو دارم اون تازه 2 مگ هست سرعت بین 14 تا 29 در اوج ترافیک و اول صبح که ترافیک کمه بین 50 تا 260

10-09-2013, 14:16
دوستان این به ظاهر شرکت مبین نت باید صدای اعتراض همه مارو بشنوه و بفهمه وقتی کار اشتباهی میکنه باید با واکنش رو برو بشه
ما نشستیم اینجا این فروم داریم پست میزنیم باید یه جا متمرکز بشیم یه صفحه تشکیل بدیم و اونجا اعتراض کنیم بعد هم باید به گوش خودشون که
کر شدن برسونیم ببینید هرچی صدای اعتراضمون رو نشنون امروز پیغام دادن فردا هر کاری خواستن میکنن پس تا دیر نشده یه همت میخواد اعتراض کنیم
همه با هم

از این کار ها زیاد شده ...
همه بی نتیجه بودن ...
آخر سر اینطوری میشه :

مدیر مبین نت
:n09:
پشتیبانی
:n08:
کاربران
:n28:

Joaquin
10-09-2013, 14:27
پدرسگا.

این sms مستحجن برای من هم اومد. لعنت به ..... :angry:

پس این ها هم رفتن تو کار بلک لیست. شیطونه میگه عین اسپلینتر سل بلک لیست برم دخل تک تکشون رو بیارم...

faramobile
10-09-2013, 14:41
شبانه های وب مثل روز هست فرقی نداره .

پس حیف که من نمیتونم ازش بگیرم چون هموز تو مرکز ما در حال راه اندازی هست :(

faramobile
10-09-2013, 14:55
پدرسگا.

این sms مستحجن برای من هم اومد. لعنت به ..... :angry:

پس این ها هم رفتن تو کار بلک لیست. شیطونه میگه عین اسپلینتر سل بلک لیست برم دخل تک تکشون رو بیارم...

فعلا برای من چیزی نیومده ، ولی فقط منتظر اون لحظه هستم که اس ام اس یا ایمیلش بیاد !! اونوقت زیر ۱ هفته کل مودم و اکانت و هرچی که بهش مربوط میشه میفروشم میرم همون adsl میگیرم ، من که شبی کلا ۵ گیگ دانلود میکنم با این اگه قرار به این مسخره بازیا باشه حاضرم برم گرون تر پول بدم واسه همون شبی ۵ گیگ ولی از این دیوونه ها اینترنت نگیرم !!

*Forgotten*
10-09-2013, 15:32
فعلا برای من چیزی نیومده ، ولی فقط منتظر اون لحظه هستم که اس ام اس یا ایمیلش بیاد !! اونوقت زیر ۱ هفته کل مودم و اکانت و هرچی که بهش مربوط میشه میفروشم میرم همون adsl میگیرم ، من که شبی کلا ۵ گیگ دانلود میکنم با این اگه قرار به این مسخره بازیا باشه حاضرم برم گرون تر پول بدم واسه همون شبی ۵ گیگ ولی از این دیوونه ها اینترنت نگیرم !!

والا من نامحدود مخابرات دارم 5 گیگ رو راح دانلود میکنه طی 1 روز 25 تومن هم برای یک ماه
خیلی از مشترکین فقط برای دانلود شبانش میان طرف مبین نت اونم که دارن محدود میکنن یعنی خودکشی شرکت

البته این مبین نت مارمولکو من خوب میشناسم
اون زمان که جمعه هارو رایگان کرده یادتونه یجوری اون طرحو برداشت که حتی یه کلمه هم توی سایتش اطلاع رسانی نکرده بود که خیلی از کاربرا هنوز هم اینجا میپرست جمعه ها رایگانه؟!
الانم مطمئنم که در مورد این sms بازی مسخرشون کوچکترین اشاره توی اخبار و سایتش نمیکنه تا بتونن باز هم سر مشترکین جدیدشون کلاه بزارن

شرکت های دیگه حداقل توی سایتشون همه چی رو توضیح میدن

برای همین میگم این مارمولکو من میشناسم طی این چند سال :n24:

تا جای ممکنه اطلاع رسانی کنید تا کاربرای جدید سمتش نیان

WHICH1
10-09-2013, 15:42
شکایت کجا بکنیم وقتی خود وزیر هم حرفهاش دروغه بخش خصوصی رو تهدید کرد اما مخابرات کل کشور که دست خودشه هیچ تغییری نکردن! من خودم جو گیر شده بودم و خام ! آقا همچی کلیدساز میگفت به جون ها احترام بگذارید تحقیر و... نکنید گفتیم بیام برای برداشتن نامحدود و فیبرنوری مشهد دادن به بخش خصوصی نداشتن شبانه به وزیر جدید شکایت کنیم این مخابرات مشهد رو عوض کنن روزنامه و همه صداشون دراومد از وضعیت اینترنت وزیر جدید اومد گفت آره 25 گیگ(دقیق یادم نیست) پهنای اضافه میشه فیلترینگ و قیمت اینترنت درست میشه و ارزون آخر سر هم به بخش خصوصی مهلت داد که اگه اینترنت و قیمت ها درست نشه دیگه خودشون میدونن فرداش همه شرکت ها خصوصی برعکس انجام دادن گرونتر و سرعت کمتر حالا شرکت خصوصی هیچ آقای وزیر که اینهمه حرف و قول دادی اگر میخواست اینترنت رو درست کنه اول مخابرات که دست خودشه درست میکرد هیچی مخابرات هم بدتر شد یعنی از همون بالا تا پایین همش دروغ و همش بازی جالب اینجاست هی پول بیشتر میگیرن ولی بدتر میشه و دزدتر میشن و همشون زیر قرداد کیفیت و سرعت اینترنت میزنن یعنی هیچی این جا معنا نداره همش دروغ و سیاه بازی از خود کلیدساز و وزیر هاش تا حرفهاشون هممون سرکاریم وضعیت از 8 سال پیش هم بدتر میشه

arash59b
10-09-2013, 16:19
شکایت کجا بکنیم وقتی خود وزیر هم حرفهاش دروغه بخش خصوصی رو تهدید کرد اما مخابرات کل کشور که دست خودشه هیچ تغییری نکردن! من خودم جو گیر شده بودم و خام ! آقا همچی کلیدساز میگفت به جون ها احترام بگذارید تحقیر و... نکنید گفتیم بیام برای برداشتن نامحدود و فیبرنوری مشهد دادن به بخش خصوصی نداشتن شبانه به وزیر جدید شکایت کنیم این مخابرات مشهد رو عوض کنن روزنامه و همه صداشون دراومد از وضعیت اینترنت وزیر جدید اومد گفت آره 25 گیگ(دقیق یادم نیست) پهنای اضافه میشه فیلترینگ و قیمت اینترنت درست میشه و ارزون آخر سر هم به بخش خصوصی مهلت داد که اگه اینترنت و قیمت ها درست نشه دیگه خودشون میدونن فرداش همه شرکت ها خصوصی برعکس انجام دادن گرونتر و سرعت کمتر حالا شرکت خصوصی هیچ آقای وزیر که اینهمه حرف و قول دادی اگر میخواست اینترنت رو درست کنه اول مخابرات که دست خودشه درست میکرد هیچی مخابرات هم بدتر شد یعنی از همون بالا تا پایین همش دروغ و همش بازی جالب اینجاست هی پول بیشتر میگیرن ولی بدتر میشه و دزدتر میشن و همشون زیر قرداد کیفیت و سرعت اینترنت میزنن یعنی هیچی این جا معنا نداره همش دروغ و سیاه بازی از خود کلیدساز و وزیر هاش تا حرفهاشون هممون سرکاریم وضعیت از 8 سال پیش هم بدتر میشه

تابوده همین بوده. حالا احمدی نژاد بار اولش بود تاره اومده بود کسی از گذشته اش خبر نداشت اینا که از دوران هاشمی و خاتمی دوباره اومدن سر کار اون موقع چه گلی زدن به سرمون که الان بخوان

بهترش رو رو کنند. تازه ادم سرپیری محافظه کارتر و انعطاف ناپذیرتر میشه. من هیچوقت گول این جماعت رو نخوردم چون عقبه اشون کاملا مشخصه.

تازه چندروز پیش وزیر ارتباطات گفت یه ispها اجازه میدیم به شرط بهترکردن کیفیت قیمت هارو بالا ببرند. یکی نیست بگه ادم حسابی چطور می خوای ثابت کنی که کیفیت رو بهتر کردن یا نه تا الان چند بار

تونستید یه شرکت رو بخاطر کیفیت بدش توبیخ کنید که الان دومین بار باشه. مخابرات خودتون که گل سر سبد دادن کیفیت هست تازه بقیه شرکت ها میان از شما یاد می گیرن. همین پالس ها رو فرستاده

که مبین نت این شده. حالا ببیندی همین مبین نت تا قرون اخر پول همین SMS ها رو سرشکن می کنه رو همه تا انصاف رو رعایت کرده باشه.

Mr.Aras
10-09-2013, 16:35
کسی از اوضاع و احوال اینترنت های ما*واره ای خبر داره؟ قبل از فراگیرشدن ADSL خیلی باب بود ولی الان نمیدونم؟ با این کاراشون آدم را مجبور میکنن به دنبال گزینه های دیگه هم باشه.

arash59b
10-09-2013, 16:46
کسی از اوضاع و احوال اینترنت های ما*واره ای خبر داره؟ قبل از فراگیرشدن ADSL خیلی باب بود ولی الان نمیدونم؟ با این کاراشون آدم را مجبور میکنن به دنبال گزینه های دیگه هم باشه.

اوضاعش از همه انواع دیگه بهتره

فقط وقت ازاد می خواد که بشینی پاش (اگه میخوای خودت -- کنی)

گروه اش هم تو انجمن هست می تونی عضو بشی

snsd32
10-09-2013, 17:11
واسه منم هنوز این اس ام اسی که میگین نیومده...ولی خدا کنه نیااااااااااااااااد که اونوقت پا میشم میرم حساب همه شونو میرسم:n24:

مگه ما شب چند گیگ دان میکنیم که اینا از خدا بی خبر اینطوری میکنن؟!

منکه دو گیگ رو به خدا به زور دان میکنم.........

راستی بچه ها این جریان لیست سیاه چیه!!؟؟؟

اگه برای منم این اس ام اس اومد(البته خدا نکنه) و من به حرفشون گوش ندم و بازم دان کنم..چیکار میکنن!؟!؟!؟!

ham33d
10-09-2013, 17:31
نه فقط adsl داره

بعید میدونم

برای من که فرقی نداره سرعت یکسان است:n02:

faramobile
10-09-2013, 17:38
برای من که فرقی نداره سرعت یکسان است:n02:

خوش به حالت ، بجای ما هم لذت ببر

البته از یه شرکتی درخواست adsl دادم واسه ۱ ماه تست کنم ، گفته شبانه ۴۰۰ سرعت دانلود رو تضمین میکنه از ساعت ۲ تا ۸ هم رایگانه ، فردا وصل میشه تست میکنم اگه اوکی باشه که خیلی عالی میشه

ham33d
10-09-2013, 17:45
خوش به حالت ، بجای ما هم لذت ببر

البته از یه شرکتی درخواست adsl دادم واسه ۱ ماه تست کنم ، گفته شبانه ۴۰۰ سرعت دانلود رو تضمین میکنه از ساعت ۲ تا ۸ هم رایگانه ، فردا وصل میشه تست میکنم اگه اوکی باشه که خیلی عالی میشه

دوستان اگه دسترسی به خط تلفن دارین طرفه مبین نت و ایرانسل نرین
اخه چه کاری دیگه
مطمئن باشین adsl2از همه لحاظ بهتره:n02::n20:

WHICH1
10-09-2013, 18:27
تابوده همین بوده. حالا احمدی نژاد بار اولش بود تاره اومده بود کسی از گذشته اش خبر نداشت اینا که از دوران هاشمی و خاتمی دوباره اومدن سر کار اون موقع چه گلی زدن به سرمون که الان بخوان

بهترش رو رو کنند. تازه ادم سرپیری محافظه کارتر و انعطاف ناپذیرتر میشه. من هیچوقت گول این جماعت رو نخوردم چون عقبه اشون کاملا مشخصه.

تازه چندروز پیش وزیر ارتباطات گفت یه ispها اجازه میدیم به شرط بهترکردن کیفیت قیمت هارو بالا ببرند. یکی نیست بگه ادم حسابی چطور می خوای ثابت کنی که کیفیت رو بهتر کردن یا نه تا الان چند بار

تونستید یه شرکت رو بخاطر کیفیت بدش توبیخ کنید که الان دومین بار باشه. مخابرات خودتون که گل سر سبد دادن کیفیت هست تازه بقیه شرکت ها میان از شما یاد می گیرن. همین پالس ها رو فرستاده

که مبین نت این شده. حالا ببیندی همین مبین نت تا قرون اخر پول همین SMS ها رو سرشکن می کنه رو همه تا انصاف رو رعایت کرده باشه.

واقعا تا بوده همین بوده و همین خواهد بود فقط شعار تبلیغاتی دورغ که واقعا جای تاسف داره شما ببین راحت ترین کار و اولین کاری که میتونستن برای جوان ها انجام بدن همین اینترنت بود از این کار ساده تر ! بعد این ها وقتی یک اینترنت رو نمیتونن درست کنن میخوان بقول خودشون بیکاری 8 تا 10 میلیونی درست کنن بعد میخوانن تحریم هارو بردارن اگه میتونی تعامل کنی با کلید تدبیر و امید اول برای اینترنت با شرکت زیر ساخت تعامل کن بعد با دنیا تعامل کن هیچ تحریمی هم دیگه روی کامپیوتر و موبایل و اینترنت همه میدونیم نیست ولی فقط تحریم رو بهانه میکنن این ها فقط بفکر خودشون و جیب مبارک هستند

100% اگه کسی خط مسی داره نیاد وایمکس که خیلی زوره حداقل اولش باید حدودا 300 هزار تومان خرج مودم و... بشه بعد مصرف منصفانه کاش میرفتم رایتل فقط 200 هزار تومان هزینه بیشتر داشت ولی نه مصرف منصفانه داشت هم اینکه هیچ محدودیت حجمی و زمانی نداشت

faramobile
10-09-2013, 18:35
واقعا تا بوده همین بوده و همین خواهد بود فقط شعار تبلیغاتی دورغ که واقعا جای تاسف داره شما ببین راحت ترین کار و اولین کاری که میتونستن برای جوان ها انجام بدن همین اینترنت بود از این کار ساده تر ! بعد این ها وقتی یک اینترنت رو نمیتونن درست کنن میخوان بقول خودشون بیکاری 8 تا 10 میلیونی درست کنن بعد میخوانن تحریم هارو بردارن اگه میتونی تعامل کنی با کلید تدبیر و امید اول برای اینترنت با شرکت زیر ساخت تعامل کن بعد با دنیا تعامل کن هیچ تحریمی هم دیگه روی کامپیوتر و موبایل و اینترنت همه میدونیم نیست ولی فقط تحریم رو بهانه میکنن این ها فقط بفکر خودشون و جیب مبارک هستند

100% اگه کسی خط مسی داره نیاد وایمکس که خیلی زوره حداقل اولش باید حدودا 300 هزار تومان خرج مودم و... بشه بعد مصرف منصفانه کاش میرفتم رایتل فقط 200 هزار تومان هزینه بیشتر داشت ولی نه مصرف منصفانه داشت هم اینکه هیچ محدودیت حجمی و زمانی نداشت

رایتل هم مصرف منصفانه داره و بیشتر ۲۰ گیگ بشه قطع میکنه ( البته الان میگن شده ۱۵ گیگ )

Mr.Aras
10-09-2013, 18:47
اوضاعش از همه انواع دیگه بهتره

فقط وقت ازاد می خواد که بشینی پاش (اگه میخوای خودت -- کنی)

گروه اش هم تو انجمن هست می تونی عضو بشی

نه نمیخوایم آفلاین دانلود کنیم همش بشینیم پاش، یه لینک دانلود 8 مگ میگیریم بین 4 نفر تقسیم می کینم، تازه دیگه چیزترینگ هم نیست، وقتی مجبور می کنن آدمو دیگه چاره ای نیست.

WHICH1
10-09-2013, 19:09
رایتل هم مصرف منصفانه داره و بیشتر ۲۰ گیگ بشه قطع میکنه ( البته الان میگن شده ۱۵ گیگ )

ممنون از اطلاع رسانی پس رایتل هم قفل شد کلیدساز کجای

شیطونه میگه برم صفحه فیس بوک ظریف اطلاع رسانی کنم یک بحثی هم انجام بدم بگم کلید تدبیر و امیدت تو حلقم بیا با شرکت زیر ساخت تعامل کن اینترنت و کامپیوتر چه سخت افزاری چه نرم افزاری هیچ تحریمی نیست انقدر شعار تبلیغاتی دروغ نگین به ایران و دنیا ساده ترین کار رو نمیتونن انجام بدین

saeedss
10-09-2013, 19:21
سلام
من میخوام وایمکس بگیرم.
یعنی دیروز که روز آخر جشنواره بود رفتم ثبت نام کردم اما نمیدونستم همون دیروز باید برم پول رو پرداخت کنم تا شامل جشنواره بشم و خلاصه امروز دیدم باید پول کامل مودم رو پرداخت کنم و فرصت جشنواره رو از دست دادم.
حالا دو سه سوال دارم
1-مودم وایمکس دست دوم میشه تهیه کرد؟شنیدم مالکیت مودم رو نمیشه تغییر داد. درسته؟
2-رایتل بگیرم بهتره یا وایمکس؟
3-سرعت رایتل نسبت به adsl و وایمکس چطوره؟

10-09-2013, 19:32
سرعت خیلی پایین اومده ... البته وبگردی بد شده ولی دانلود خوبه ... اینجا بارونه فکر کنم واسه همین اینطوری شده . :n13:

10-09-2013, 19:33
سلام
من میخوام وایمکس بگیرم.
یعنی دیروز که روز آخر جشنواره بود رفتم ثبت نام کردم اما نمیدونستم همون دیروز باید برم پول رو پرداخت کنم تا شامل جشنواره بشم و خلاصه امروز دیدم باید پول کامل مودم رو پرداخت کنم و فرصت جشنواره رو از دست دادم.
حالا دو سه سوال دارم
1-مودم وایمکس دست دوم میشه تهیه کرد؟شنیدم مالکیت مودم رو نمیشه تغییر داد. درسته؟

مالکیت رو فکر نکنم بشه ...

وایمکس ارزون تره نسبت به 3G ؛

از ADSL هر دو پایین ترن .

djsash
10-09-2013, 19:38
در مورد این مصرف منصفانه مبین نت من زنگ زدم مرکز خدمات جواب سربالا می دن کسی تماس گرفته جواب می دن یا نه؟
بخدا از فحش هم بدتره توهین بالاتر از این به مشترکشون که داره بالاترین نرخ اینترنت رو توی کشور پرداخت می کنه

امیر انصاری
10-09-2013, 19:53
سلام
من میخوام وایمکس بگیرم.
حالا دو سه سوال دارم

سلام
1- بله میشه، مالکیتش هم قابل انتقاله.
2- رایتل فقط برای رفع نیاز خوبه، اگر مصرفتون بالاس نمیصرفه. اگر به دنبال رایتل هستید سیم کارت دائمی بخرید که حداقل از طرح اسماً بی نهایتشون استفاده کنید.
3- رایتل تا سقف 1 مگابیت سرعت میده، اما وایمکس 2 مگابیت و ADSL هم که تا 8 مگابیت هم قابل تهیه هست. البته ممکنه رایتل در آینده سرعت های بالاتر هم ارائه بده. ظرفیتش بیشتر از این حرفاس.
از لحاظ پینگ رایتل تو این 3 تا آخره، بعدش وایمکسه و بهترین پینگ رو هم ADSL داره.

در مورد این مصرف منصفانه مبین نت من زنگ زدم مرکز خدمات جواب سربالا می دن کسی تماس گرفته جواب می دن یا نه؟

بخدا از فحش هم بدتره توهین بالاتر از این به مشترکشون که داره بالاترین نرخ اینترنت رو توی کشور پرداخت می کنه

توضیح میدید دقیقاً چی گفتن؟

djsash
10-09-2013, 19:59
اول زنگ زدممی گن در حد اطلاع رسانیه می گم پس چرا یه جورایی به همه پیام دادید می گه خب شاید مصرف شما از حد متعارف زیاده می گم ببخشید می شه بگید مصرف متعارف چیه می گه اون رو باید از مسولین مبین نت سوال کنید می گم خب حالا اگه من از حد متعارف بیش مصرف کنم چی میشه می گه چیزی به ما اطلاع ندادند

امیر انصاری
10-09-2013, 20:02
امیدوارم فقط در حد همین پیام باقی بمونه (مثلاً برای ترسوندن کاربرا) و محدودیتی اعمال نشه. هر جای دیگه ای بودیم اونقدر سرویس های حجم بالا می گرفتیم که دیگه نیازی به دانلود شبانه نبود، اونم با قیمت های خیلی مناسب تر. والا افغانستانم ازین بازیا در نمیارن.

hamed m2m
10-09-2013, 20:50
من مشکلم حل نشد:n28:
چراغای وایمکس هی میره هی میاد.ازچیه؟
گفتین شاید جات خوب نیست و ضعیفه و فلان,وایمکس دوستمو گرفتم بدون مشکل بود سیگنال ضعیف نیست
اما بازم کانفیگ نمیشه شانس قهوه ایه ما:n02:
این رفتن و اومدن چراغها از چیه؟ثبات نداره
یه راه حل خوب بگید کلافه شدم دیگه:n27:

faramobile
10-09-2013, 21:08
من مشکلم حل نشد:n28:
چراغای وایمکس هی میره هی میاد.ازچیه؟
گفتین شاید جات خوب نیست و ضعیفه و فلان,وایمکس دوستمو گرفتم بدون مشکل بود سیگنال ضعیف نیست
اما بازم کانفیگ نمیشه شانس قهوه ایه ما:n02:
این رفتن و اومدن چراغها از چیه؟ثبات نداره
یه راه حل خوب بگید کلافه شدم دیگه:n27:

از فرکانس هست ، احتمالا فرکانس هاتون اشتباه وارد شده که نمیتونه کانکت بشه و هی زور میزنه ولی دوباره کل چراغا خاموش میشه یعنی نتونست وصل بشه و از اول ...

امیر انصاری
10-09-2013, 21:29
شما نام کاربری و رمز عبور رو وارد کردی؟
من چندین بار مودمو ریست کردم. تا زمانی که نام کاربری و رمز عبور رو وارد نکرده بودم دقیقاً نشونه هایی که شما گفتی رو میدیدم. سیگنال میرفت و میومد. بعد از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور سیگنال ثابت می شد و آی پی میگرفت.

hamed m2m
10-09-2013, 21:45
از فرکانس هست ، احتمالا فرکانس هاتون اشتباه وارد شده که نمیتونه کانکت بشه و هی زور میزنه ولی دوباره کل چراغا خاموش میشه یعنی نتونست وصل بشه و از اول ...Sent from my iPhone using Tapatalk 2 Proفرکانس مبین نت دیگهاگر از فرکانس هست بگید چیکارش کنم

arash59b
10-09-2013, 22:23
نه نمیخوایم آفلاین دانلود کنیم همش بشینیم پاش، یه لینک دانلود 8 مگ میگیریم بین 4 نفر تقسیم می کینم، تازه دیگه چیزترینگ هم نیست، وقتی مجبور می کنن آدمو دیگه چاره ای نیست.

منم منظورم انلاین بود. اگه خودت بخوای ه.ک کنی یکم وقت گیره

اگه جای خوبی پیدا کردی حداکثز 30 تومن به منم یه ندایی بده دم و دستگاه رو دوباره راه بندازم

*Forgotten*
10-09-2013, 23:00
من سرویس 1مگ نامحدود، تر 8 صبح تا 8 شب دارم!
از 8 صبح تا ساعت 11 عالی هست! ولی بعد ساعت 11 خیلی افت سرعت دارم!

این طبیعی هست؟

یادش بخر، زمستان 91 سرویس 2 مگ داشتم که روی 3 مگ بشته بودن! هر شب تا 7.5 گیگ دانلود داشتم! ولی حالا...:n14:

نه طبیعی نیست
شما در واقع برای 15 روز (هر روز 12 ساعتی) نزدیکه 60 تومن با مالیات داری میدی اونم 1/4 هستش نباید حتی یه لحظه سرعتت از 130 کمتر بشه بهتره پیگیر باشی

*Forgotten*
10-09-2013, 23:12
سلام
من میخوام وایمکس بگیرم.
حالا دو سه سوال دارم

adsl بگیر

رایتل که کلا فاجعس قیمتاش از مبین نت هم بدتره کلا " سرگردنه .." مصرف منصفانه هم داره که همون اول که اومد اعلام کرد برای نابود کردن پولتون عالیه

مبین نت هم الان بفکر این دو کلمه چندش آور افتاده
امروز هم به کلی کاربر کهنه کارش توی sms توهین کرد و گفت ""شما حق کاربرای مارو خوردید با این دانلودتون ...""

خود دانید دیگه

Mr.Aras
10-09-2013, 23:39
منم منظورم انلاین بود. اگه خودت بخوای ه.ک کنی یکم وقت گیره

اگه جای خوبی پیدا کردی حداکثز 30 تومن به منم یه ندایی بده دم و دستگاه رو دوباره راه بندازم

نه بابا کی حوصله ه.ک داره، تا اونجایی هم که من میدونم امنیتشونم بردن بالا دیگه نمیشه به این راحتیا فرکانس را ه.ک کرد.

taassof
11-09-2013, 00:32
کسی از سرویس 1024 نا محدود مبین نت CB43 ( اونی که 8 صبح تا 8 شب هست رو نمیگم ) که اشتراک 1 به 10 هست خبر داره ؟ خیلی داغونه سرعتش ؟ دانلود چند میده ؟

*Forgotten*
11-09-2013, 08:37
کسی از سرویس 1024 نا محدود مبین نت CB43 ( اونی که 8 صبح تا 8 شب هست رو نمیگم ) که اشتراک 1 به 10 هست خبر داره ؟ خیلی داغونه سرعتش ؟ دانلود چند میده ؟

اینجا چندین بار کاربرا گفتن که وضعیت خوبی نداره و حتی در حد دایلاپ هم میرسه

11-09-2013, 10:46
2 مگ :

and-roid2
11-09-2013, 13:36
کیفیت در حد 20
1 مگ نوروزی:n21:

EmpireWorld
11-09-2013, 17:41
دوستان مبین نت جدیدا چرا اینقدر آشغال شده؟
من از وقتی که مخابرات گرفتم دیگه اینو شارژ نکردم
ترافیکش گیگی 3700 تومنه که 2 مگ مبین نت گیگی 12000 تومنه
پینگ مخابراتم که همه دیگه میدونن چطوریه.بهترین پینگ رو داره نسبت به بقیه
سرعتمم که همیشه روی 220 تاست.فقط دانلود شبانه نداره
که اونم فعلا نیازی نیس

and-roid2
11-09-2013, 17:51
دوستان مبین نت جدیدا چرا اینقدر آشغال شده؟
من از وقتی که مخابرات گرفتم دیگه اینو شارژ نکردم
ترافیکش گیگی 3700 تومنه که 2 مگ مبین نت گیگی 12000 تومنه
سرعتمم که همیشه روی 220 تاست.فقط دانلود شبانه نداره
که اونم فعلا نیازی نیس

یکی از دلایلی که انقدر بد شده اینه که افضاح ترین مسیر رو بهش دادن!
مسیر امریکا فوق العاده افتضاحه از لحاظ پینگ و سرعت.

امیر انصاری
11-09-2013, 18:50

تعجب میکنم ازین حرفتون! من که با سرعت های مختلف، چه 256، چه 512 و چه 1 مگابیت ندیدم پینگ ایرانش زیر 70 بیاد. تا جایی که من تجربه کردم پینگ مخابرات نسبت به سایر رقبا آشغاله و بسیار پر نوسان. یه بار پینگ 70 میده، یه بار 300. اما برای کاربرای پردانلود مناسبه.

taassof
11-09-2013, 19:40
الان با صرفه ترین و بهترین سرویس مبین نت کدومه برای کسانی که دانلود زیادی دارند ؟

امیر انصاری
11-09-2013, 19:46
چیزی به اسم به صرفه که وجود نداره، اما به نظر من 1 مگابیت نامحدود اداری (58 تومن در ماه) و 1 مگابیت 8 گیگ ماهانه (اونم همین حدود قیمت) بهترین طرح های موجود هستند.

saeedss
11-09-2013, 20:06
سلام
1- بله میشه، مالکیتش هم قابل انتقاله.
2- رایتل فقط برای رفع نیاز خوبه، اگر مصرفتون بالاس نمیصرفه. اگر به دنبال رایتل هستید سیم کارت دائمی بخرید که حداقل از طرح اسماً بی نهایتشون استفاده کنید.
3- رایتل تا سقف 1 مگابیت سرعت میده، اما وایمکس 2 مگابیت و ADSL هم که تا 8 مگابیت هم قابل تهیه هست. البته ممکنه رایتل در آینده سرعت های بالاتر هم ارائه بده. ظرفیتش بیشتر از این حرفاس.
از لحاظ پینگ رایتل تو این 3 تا آخره، بعدش وایمکسه و بهترین پینگ رو هم ADSL داره.

ممنون
راستش برا داداشم میخوام که الان تلفن خونشون نداره و مستاجر هم هست.تلفن هم داشته باشه به این دلیل که هر سال باید نقل مکان کنه جایی دیگه و هی باید بره شرکت و کارهای انتقال و اینا رو انجام بده که نمیصرفه بخاد adsl بگیره
وگرنه من خودم adsl شاتل دارم
پس رایتل رو کلا بیخیال میشم و میرم دنبال وایمکس.
حالا که میشه مالکیت رو انتقال داد پس میگردم دنبال مودم دست دوم
بازم ممنون برا راهنماییتون

and-roid2
11-09-2013, 20:48
ممنون
راستش برا داداشم میخوام که الان تلفن خونشون نداره و مستاجر هم هست.تلفن هم داشته باشه به این دلیل که هر سال باید نقل مکان کنه جایی دیگه و هی باید بره شرکت و کارهای انتقال و اینا رو انجام بده که نمیصرفه بخاد adsl بگیره
وگرنه من خودم adsl شاتل دارم
پس رایتل رو کلا بیخیال میشم و میرم دنبال وایمکس.
حالا که میشه مالکیت رو انتقال داد پس میگردم دنبال مودم دست دوم
بازم ممنون برا راهنماییتون

نیازی نیست از شرکت دیگه ای بگیرید!
اگر همون شرکت در منزل جدید سرویس میده کافیه بگید سرویس رو در خط قدیم جمع و در خط جدید راه اندازی کنه...
تنها هزینه ای که میدید بابت رانژه کردن خط جدید هست.(بین 10 تا 15ت)

EmpireWorld
11-09-2013, 22:43
تعجب میکنم ازین حرفتون! من که با سرعت های مختلف، چه 256، چه 512 و چه 1 مگابیت ندیدم پینگ ایرانش زیر 70 بیاد. تا جایی که من تجربه کردم پینگ مخابرات نسبت به سایر رقبا آشغاله و بسیار پر نوسان. یه بار پینگ 70 میده، یه بار 300. اما برای کاربرای پردانلود مناسبه.

دوست عزیز
پینگ من الان با سرور های کانتر از آسیاتک و خود مخابرات روی 50 هستش
از سرور های کال آف آلمان 100 هستش
و از سرور های معمولی آلمانی هم 150
فک نمیکنم هیچ شرکتی همچین پینگی داشته باشه
در صورتی که با مبین نت از سرور های ایران پینگم 150 بود
حالا اونای دیگه بماند

ali1497
11-09-2013, 23:00
با سلام.
واقعاٌ مبین نت لعنتی دیگه شورشو در آورده با این سرعت نامطلوب و عذاب آور. ناسلامتی سرعت 1024 به قیمت پول خون گرفتیم اما با دایل آپ برابری میکند.
خدا ریشه این خونخوارهای بی مروت را از بیخ و بن بر کند که فقط چاپیتن جیب مشتری برایشان اهمیت دارد.

aminharirchi
11-09-2013, 23:11
با سلام.
واقعاٌ مبین نت لعنتی دیگه شورشو در آورده با این سرعت نامطلوب و عذاب آور. ناسلامتی سرعت 1024 به قیمت پول خون گرفتیم اما با دایل آپ برابری میکند.
خدا ریشه این خونخوارهای بی مروت را از بیخ و بن بر کند که فقط چاپیتن جیب مشتری برایشان اهمیت دارد.
به قرآن اصلا بد وضعی شده.
512 رو همین الان تمدید کردم همش تایم اوت داره یا سرعتش در حد دایل آپه.کوفتشون شه 19 تومنی که دادم

ultrasahand
11-09-2013, 23:36
این مبین نت مسخره می دونه اگه سرعت دانلود شبانه اینترنت ۲ مگ رو بیاره رو ۵۱۲ درجا عوضش می کنم؟؟؟؟!!!
این ایمیل چرت و پرت چیه فرستاده ؟؟؟؟؟
خر که نیستم گیگ ۱۲ تومن بخرم

MasterGeek
11-09-2013, 23:40
من سرویس ۲ مگ دارم اما الان چند شبه اوضاع دانلود شبانه تقریبا ۴۰ تا ۵۰ درصد افت کرده دوستان هم همین وضعیتو دارند؟

امیر انصاری
11-09-2013, 23:54
دوست عزیز
پینگ من الان با سرور های کانتر از آسیاتک و خود مخابرات روی 50 هستش
از سرور های کال آف آلمان 100 هستش
و از سرور های معمولی آلمانی هم 150
فک نمیکنم هیچ شرکتی همچین پینگی داشته باشه
در صورتی که با مبین نت از سرور های ایران پینگم 150 بود
حالا اونای دیگه بماند

چه عرض کنم! شاید جدیداً بهتر شده. البته من فقط با سرویس های نامحدودش تست کردم، شما هم نامحدودی؟

من سرویس ۲ مگ دارم اما الان چند شبه اوضاع دانلود شبانه تقریبا ۴۰ تا ۵۰ درصد افت کرده دوستان هم همین وضعیتو دارند؟

من چند روزه دانلود نکردم. شاید امشب یه توری بندازم. بعداً نتیجه رو اطلاع میدم.

tap10
12-09-2013, 03:29
من 1مگ نوروزی دارم روزها خوبه اما شبها یک بار روی 10یکبار 20 بعضی شبها 50 استثنا هم گاهی 100 اما نزدیک 5تا 7 صبح بهتر میشه 7ونیم تا 8 هم 200 تا 250

*Forgotten*
12-09-2013, 08:49
هنوزم این sms های توهین آمیز ادامه داره یا نه؟

MasterGeek
12-09-2013, 08:53
دوستان اگر کسی هست بتونه توی این دوتا مورد کمک کنه یا اطلاعی داشته باشه؟

۱. من wifi رو بین ۳ نفر شیر کردم میشه مدیریتش کرد؟ یا حداقل میشه از وضعیت مصرف یوزرها آگاهی داشت؟ فقط توی تنظیمات مودم ip ها رو دیدم.

۲. من دیشب مودم رو خاموش/روشن کردم تا قسمت آمار اترنتش صفر بشه تا اونجائی که میدونم این قسمت میزان دانلود و آپلود مودم رو با کلاینت‌ها نشون میده. اما عددی که نشون میده خیلی کمتر از دانلود دیشب هست (مثلا من ۴ گیگ دانلود داشتم ولی ۸۰۰ مگ دانلود نشون میده) یعنی می‌تونه مربوط به ساعت غیررایگان باشه؟؟ اگر اینطور باشه یه کم عجیبه ۸۰۰ مگ چون درست نیم ساعت قبل از ۲ ریست کردم و ساعت ۹ هم چک کردم ۸۰۰ مگ دانلود یه کم بعیده!

12-09-2013, 09:31
هنوزم این sms های توهین آمیز ادامه داره یا نه؟

واسه من که نیومده ...

12-09-2013, 09:33

واسه من 2 شبه قابل تحمل شده ...
دیشب 1.5 گیگ گرفت .
قبلش 10 بود سرعتش ؛
البته قبل از اینکه پایین بیاد شبی 3.5 گیگ میگرفنم .

arash59b
12-09-2013, 09:39
دوستان اگر کسی هست بتونه توی این دوتا مورد کمک کنه یا اطلاعی داشته باشه؟

۱. من wifi رو بین ۳ نفر شیر کردم میشه مدیریتش کرد؟ یا حداقل میشه از وضعیت مصرف یوزرها آگاهی داشت؟ فقط توی تنظیمات مودم ip ها رو دیدم.

۲. من دیشب مودم رو خاموش/روشن کردم تا قسمت آمار اترنتش صفر بشه تا اونجائی که میدونم این قسمت میزان دانلود و آپلود مودم رو با کلاینت‌ها نشون میده. اما عددی که نشون میده خیلی کمتر از دانلود دیشب هست (مثلا من ۴ گیگ دانلود داشتم ولی ۸۰۰ مگ دانلود نشون میده) یعنی می‌تونه مربوط به ساعت غیررایگان باشه؟؟ اگر اینطور باشه یه کم عجیبه ۸۰۰ مگ چون درست نیم ساعت قبل از ۲ ریست کردم و ساعت ۹ هم چک کردم ۸۰۰ مگ دانلود یه کم بعیده!

با خود مودم نمیشه چک کرد باید از نرم افزار های مخصوص استفاده کرد البته بعضی از روترها این قابلیت رو دارند

تو قسمت تنظیمات wimax تمام پهنای باند مصرفی رو نشون میده که از مودم گذشته فرقی نمیکنه شبانه باشه یا روزانه احتمالا دیشب برای شما یبار خودش دیسکنکت شده دوباره وصل شده (ای پی عوض شده) یا اینکه از پروک.سی استفاده کردی در این صورت هم تا وقتی اونو

خاموش نکردی اطلاعات رفرش نمیشه

yuzarsiff
12-09-2013, 11:57
دوستان سرعت کسی مشکلی نداره ؟
واس من سرعت پیچ باز کردن دو روزه شده در حد دیال آپ :|

WHICH1
12-09-2013, 12:10
این نرم افزار رو سرچ کنید لینک دانلود و توضیحاتش هست نرم افزار کاربردی برای وایمکس هست

مشاهده سیستم های متصل به مودم بی سیم Whos On My WiFi 2.1.9 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

12-09-2013, 12:56

برای من عادیه .

امیر انصاری
12-09-2013, 13:09

من دیشب یه دو ساعتی دانلود کردم. عالی نبود، ولی بدم نبود. با دو لینک همزمان دانلود میکردم. سرعت روی هم رفته بالای 100 بود و هر چه به 4 نزدیک تر میشدم به 200 نزدیک تر میشد. البته این لینکا خارج کشور بودن. لینک های داخلی مثل همیشه نهایت سرعت رو داشتن.
یه مدتیه پینگ من یه مقدار زیاد شده و مثل سابق نیست. قبلاً پینگ ایرانم حدود 70 بود، الان به 90 رسیده. پینگ انگلیس هم زیر 300 و اکثراً زیر 250 بود، الان زیر 300 نمیاد.

ali1497
12-09-2013, 13:58
برای من هم سرعت لود صفحات بسیار کند و ملال آور است.

WHICH1
12-09-2013, 14:08

این وضعیت بهترین آی پی اونوقت وضعیت آی پی ها دیگه که دایلاپ 5 که مرخص
2 هفته بیشتر نیست خریدم اشتباه خیلی بزرگی بود اینهمه پول مودم و.. دادن چاره هم نداشتم دلم نمیخوتد 1 گرون به حساب گلدنت شرکت خصوصی مخابرات مشهد بره اگر نه سرعت تو روز که خوبه گیگ هم ارزون حجم بالا بخری میشه 2500 تومان در برابر گیگ 10 تا 20 هزارتومانی مبین نت پینگ مخابرات هم شانس من خیلی خوب شده از امروز در خدمت مبین نت دزد با این همه سود پول مودم و...
کسی مبین نت نگیره خیلی ضرره همون رو خرج گیگ خریدن بکنید عقلا پولتون حرم نمیشه محدود دوستان گفتن سرعت دایلاپ وضعیت شبانه افتضاح وضعیت نامحدود هم من گفتم تهیه نکنید ضرر میکنید

mosi_alfa
12-09-2013, 16:20
افت سرعت تایید میشه
یک مگ نوروزی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

arash59b
12-09-2013, 16:27
اینطور که معلومه فقط مبین نت مشکل سرعت داره بقیه جاها خوبه

نکننه محدودتون کرده رفتین تو بلاک لیست :n02:

saeeddeeas
12-09-2013, 16:31
منم 1 مگ نامحدود اداری سرعتم نوسان داره امروز

and-roid2
12-09-2013, 16:40
دوستان عزیز این افت سرعت و افزایش پینگی که برای مبین نت پیش اومده یکی از دلایل اصلیش بخاطر تغییر مسیر ها هست!

همونطور که در تصویر میبنید مسیر تلیا سوئیس هست. مسیر امریکا هم افتاده برای مبین نت.
این دو مسیر فوق العاده افتضاح هستن در سرعت....

قبل از اینکه این مشکلات پیش بیاد مسیر مبین نت روس تلکام + انگلیس بود.که هیچ گونه افت سرعت نداشت.

این تصویر برای قبل از خرابی ها هست:
هم پینگ پایینتر بود و هم اینکه سرعت عالی بود!

arash59b
12-09-2013, 17:04
دوستان عزیز این افت سرعت و افزایش پینگی که برای مبین نت پیش اومده یکی از دلایل اصلیش بخاطر تغییر مسیر ها هست!

همونطور که در تصویر میبنید مسیر تلیا سوئیس هست. مسیر امریکا هم افتاده برای مبین نت.
این دو مسیر فوق العاده افتضاح هستن در سرعت....

قبل از اینکه این مشکلات پیش بیاد مسیر مبین نت روس تلکام + انگلیس بود.که هیچ گونه افت سرعت نداشت.

این تصویر برای قبل از خرابی ها هست:
هم پینگ پایینتر بود و هم اینکه سرعت عالی بود!

مسیر خط وایرلس من هم اغلب امریکاست ولی نه افت سرعت دارم ونه پینگ نامتعارف.

کیفیت مبین نت دیگه از این حرفا گذشته داره راه شرکت های خودروسازی رو میره

T I M S A R
12-09-2013, 17:09
سلام
حجم دانلود مجاز سرویس های نامحدودایرانسل(«خط مشی مصرف صحیح») روزانه چقدره؟

and-roid2
12-09-2013, 17:14
مسیر خط وایرلس من هم اغلب امریکاست ولی نه افت سرعت دارم ونه پینگ نامتعارف.

کیفیت مبین نت دیگه از این حرفا گذشته داره راه شرکت های خودروسازی رو میره

های وب یه مدتی مسیرش امریکا بود. از لحاظ پینگ بالای 250 واز لحاظ سرعت هم بسیار بد بود.
احتمالا شما درگاه مسیر امریکا خط وایرلست با مبین نت فرق میکنه.
===
مسیر فعلی های وب الان ایتالیا هست ولی ایتالیا انگاری دو درگاه داره.
همین ایتالیا رو به مخابرات تبریز دادن پینگش بالای 200 بود.ولی همین ایتالیا درگاه خوبش برای های وب پینگش زیر 140 هست.
====
به نظر من تا وقتی که مسیر انگلیس یا روسیه رو به مبین نت ندن نمیشه تصمیم گرفت.
من سرعت سرور داخلیم خوبه اما با خارجی مشکل دارم با مسیر سوئیس و امریکا!

arash59b
12-09-2013, 17:14
سلام
حجم دانلود مجاز سرویس های نامحدودایرانسل(«خط مشی مصرف صحیح») روزانه چقدره؟

عزیز زنگ رو اشتباه زدی، یه نگاه به اسم تاپیک بنداز

arash59b
12-09-2013, 17:21
های وب یه مدتی مسیرش امریکا بود. از لحاظ پینگ بالای 250 واز لحاظ سرعت هم بسیار بد بود.
احتمالا شما درگاه مسیر امریکا خط وایرلست با مبین نت فرق میکنه.
===
مسیر فعلی های وب الان ایتالیا هست ولی ایتالیا انگاری دو درگاه داره.
همین ایتالیا رو به مخابرات تبریز دادن پینگش بالای 200 بود.ولی همین ایتالیا درگاه خوبش برای های وب پینگش زیر 140 هست.
====
به نظر من تا وقتی که مسیر انگلیس یا روسیه رو به مبین نت ندن نمیشه تصمیم گرفت.
من سرعت سرور داخلیم خوبه اما با خارجی مشکل دارم با مسیر سوئیس و امریکا!

اره مال منم قبلش از ایتالیا میگذره

and-roid2
12-09-2013, 17:31
اره مال منم قبلش از ایتالیا میگذره

مسیر ایتالیا در این تصویر ندیدم؟!
منظورت مسیر سوئیس هست؟

arash59b
12-09-2013, 17:46
مسیر ایتالیا در این تصویر ندیدم؟!
منظورت مسیر سوئیس هست؟

اره سویس هست فکر کردم 213 مال ایتالیاست

پس خوبه

12-09-2013, 20:34
برای من سرعتم ثابته ! فقط بعد از ظهر کمی افت داشت ...

ultrasahand
13-09-2013, 07:46
برای اونایی که می خوان نوسان سرعت تو ساعت ترافیک مجانی ببینن
از ۲ تا ۸ صبح[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

13-09-2013, 09:48
برای اونایی که می خوان نوسان سرعت تو ساعت ترافیک مجانی ببینن
از ۲ تا ۸ صبح[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من زیاد از مک سر در نمیارم :n13:
سرعت شما 12 کیلو هست ؟!

Joaquin
13-09-2013, 13:18
من زیاد از مک سر در نمیارم :n13:
سرعت شما 12 کیلو هست ؟!
حداقل 12 کیلوبایت و حداکثر 256 کیلوبایت در اون بازه

EmpireWorld
13-09-2013, 16:52
حداقل 12 کیلوبایت و حداکثر 256 کیلوبایت در اون بازه

واقعا هر روز داره بدتر میشه
این که خیلی افتضاح
من به نمایندگی میگم سرعت دانلود سرویس 512 چقدره؟
میگه باید حداقل 140 150 تا باشه
حالا اومدیم تست کردیم در حد 128 تا 256 هم به زور میرسه
oh FuK :n24:

Joaquin
13-09-2013, 18:31
واقعا هر روز داره بدتر میشه
این که خیلی افتضاح
من به نمایندگی میگم سرعت دانلود سرویس 512 چقدره؟
میگه باید حداقل 140 150 تا باشه
حالا اومدیم تست کردیم در حد 128 تا 256 هم به زور میرسه
oh FuK :n24:
این سرعتی رو که پشتیبانی گفته مال قبل از عید بوده. احتمالا این احمق های پشتیبانی خودشون هم نمیدونن سرعتا از بعد از عید واقعی شده.

o457
13-09-2013, 18:59
سلام دوستان،
کسی اینجا مودم وایمکس مبین نت ترو تمیز و سالم برای فروش داره؟ البته بگم که من خودم وایمکس ایرانسل دارم و میخوام مبین نت هم داشته باشم. ولی مودم گرون شده نمیشه نو خرید. بی زحمت پی ام بدین. مرسی

ham33d
13-09-2013, 19:51
سلام دوستان هنوز مشکل دکلا اهواز برطرف نشده
کسانی ک مشکل داشتن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n13:

ultrasahand
14-09-2013, 04:12
امشب من محدودیت سرعت رو به چشم دیدم ... سرعت دانلود بالای ۳ ک ب نمیره در صورتی که اینترنت مبین نت دوستم در همین نزدیکی هست داره با ۲۵۰ ک ب دانلود می کنه

Joaquin
14-09-2013, 06:19
امشب من محدودیت سرعت رو به چشم دیدم ... سرعت دانلود بالای ۳ ک ب نمیره در صورتی که اینترنت مبین نت دوستم در همین نزدیکی هست داره با ۲۵۰ ک ب دانلود می کنه
من دارم از لینک putlocker با 220 دانلود میکنم همین حالا.

and-roid2
14-09-2013, 06:26

سایت وطنی هم 130 میده.

ip 5

alirezaveis
14-09-2013, 07:10
از وقتی که sms واسم فرستادن سرعت دانلود شبانم خیلی بهتر شده. منم رحم نمیکنم با تمام قدرت دانلود میکنم

Joaquin
14-09-2013, 07:22
از وقتی که sms واسم فرستادن سرعت دانلود شبانم خیلی بهتر شده. منم رحم نمیکنم با تمام قدرت دانلود میکنم
خوب کاری میکنی.

snsd32
14-09-2013, 08:17
بچه ها تا همین چند شب پیش برای من از ساعت 3 به بعد سرعت 250 میداد ولی الان دیگه نمیده...
مردم از ای پی عوض کردن...ولی به جز این ای پی ها دیگه هیچ ای پی بهم نمیده: 5, 2, 37, 91, 79
اینا هم به درد هیجی نمیخورن البته واسه من....اوه راستی از وقتی که این اس ام اس های که شماها گفتین واستون اومده..سرعتم افت کرده..البته این اس ام اس برای من که نیومده..ولی هرچی که هست از وقتی این اس ام اس لعنتی پیداش اینجوری شده ...:n21:

14-09-2013, 08:28

سایت وطنی هم 130 میده.

ip 5
واسه من داخلی 200 تا میده .

*Forgotten*
14-09-2013, 09:07
با 1 مگ نوروزی من دیشب نتونستم از تورنت بیشتر از 200 مگ دان کنم
حالا نمیدونم رفتم بلک لیست یا مشکل با آی پی بود یا تورنت رو محدود کردن خلاصه خیلی افتضاحه که کامپوتر برای 200 مگ تا صبح روشن باشه روشن باشه
کسی تونست امشب تست کنه

arash59b
14-09-2013, 09:10
بچه ها تا همین چند شب پیش برای من از ساعت 3 به بعد سرعت 250 میداد ولی الان دیگه نمیده...
مردم از ای پی عوض کردن...ولی به جز این ای پی ها دیگه هیچ ای پی بهم نمیده: 5, 2, 37, 91, 79

شما به بهترین ای پی ها وصل میشید دیگه نمی دونم چه ای پی دیگه ای می خواید پیدا کنید که بهتر باشه

حالا نمیدونم رفتم بلک لیست یا مشکل با آی پی بود یا تورنت رو محدود کردن خلاصه خیلی افتضاحه که کامپوتر برای 200 مگ تا صبح روشن باشه روشن باشه
کسی تونست امشب تست کنه

بعد از یه 10 روزی امشب می خوام بزارم برای دانلود ببینم چطور میشه

بدبختی از طرح نوروزیم فقط 17 روز مونده، اگه دانلود نداشتم فعلا دیگه با این اشغال تمدید نمی کنم

یادش بخیر پارسال اینموقع 15 تومن میدادیم برای سرعت 2 مگ. (تو این مملکت همه چیز چقدر زود تبدیل میشه به نوستالوزی)

hajoo
14-09-2013, 10:12
دوستان از کجا میفهمید که چند درصد سیگنال دارید ؟ از رو چراغ های روی مودم؟
بهترین آی پی چیه؟
سریع ترین راهی که میشه ای پی عوض کرد چیه ؟

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 4

snsd32
14-09-2013, 10:29
[QUOTE=arash59b;7876551]شما به بهترین ای پی ها وصل میشید دیگه نمی دونم چه ای پی دیگه ای می خواید پیدا کنید که بهتر باشه

اخه از اونجایی که تعریف ای پی های»178 , 131 رو زیاد شنیدم دوست دارم حداقل یکبار بهشون وصل بشم...که میدونم نمیشم:n30:

and-roid2
14-09-2013, 10:33
[QUOTE=arash59b;7876551]شما به بهترین ای پی ها وصل میشید دیگه نمی دونم چه ای پی دیگه ای می خواید پیدا کنید که بهتر باشه

اخه از اونجایی که تعریف ای پی های»178 , 131 رو زیاد شنیدم دوست دارم حداقل یکبار بهشون وصل بشم...که میدونم نمیشم:n30:

دوست عزیز بحث ip مهم هست.
اما اینم باید در نظر داشته باشی که پهنای باند bts و تعداد یوزر در حال استفاده هم اهمیت داره!

بالاخره اگر همه بخوان از یه bts استفاده کنند پهنای باندی باقی نمیونه/

arash59b
14-09-2013, 10:43
دوستان از کجا میفهمید که چند درصد سیگنال دارید ؟ از رو چراغ های روی مودم؟
بهترین آی پی چیه؟
سریع ترین راهی که میشه ای پی عوض کرد چیه ؟

از توی نتظیمات مودم قسمت wimax هم می تونی مقدار و کیفیت سیگنال رو ببینی هم از همونجا برای عوض کردن ای پی دی سی و کانکت کنی

شما به بهترین ای پی ها وصل میشید دیگه نمی دونم چه ای پی دیگه ای می خواید پیدا کنید که بهتر باشه

مبین نت ای پی ها رو تو مناطق مختلف پخش کرده و همه ای پی ها همه جای ایران قابل دسترسی نیستند

الان 178 و 131 بیشتر برای شهرهای نیمه شمالی ایران قابل دسترسی هست هرچند که تا قبل از عید اینجا راحت میشد به 131 وصل شد ولی الان دیگه نمیشه

به قول دوستمون داشتن ای پی خوب شرط لازم هست ولی کافی نیست به مبین نت باید مثل یه معادله n مجهولی نگاه کنی. :n09:

Joaquin
14-09-2013, 10:52
کسی تونست امشب تست کنه
خیلی کلی گفتید. در تورنت مهم ترین نکته تعداد سید و لیچ هست . اگه میخواید با سرعت بالا از تورنت دانلود کنید باید اون فایل تورنت تعداد سید بالا و لیچ پایین داشته باشه.

snsd32
14-09-2013, 11:34
دوست عزیز بحث ip مهم هست.
اما اینم باید در نظر داشته باشی که پهنای باند bts و تعداد یوزر در حال استفاده هم اهمیت داره!

بالاخره اگر همه بخوان از یه bts استفاده کنند پهنای باندی باقی نمیونه

بله درسته ولی میشه بگین bts چیه؟:n02:

snsd32
14-09-2013, 11:37
مبین نت ای پی ها رو تو مناطق مختلف پخش کرده و همه ای پی ها همه جای ایران قابل دسترسی نیستند

الان 178 و 131 بیشتر برای شهرهای نیمه شمالی ایران قابل دسترسی هست هرچند که تا قبل از عید اینجا راحت میشد به 131 وصل شد ولی الان دیگه نمیشه

اهان پس به خاطر همینه که نمیتونم وصل بشم....ای تو روحش:n15:

and-roid2
14-09-2013, 11:41
بله درسته ولی میشه بگین bts چیه؟:n02:

همون دکلایی که ازش سیگنال میگیرید و به شبکه مبین نت وصل میشید.

*Forgotten*
14-09-2013, 12:38
خیلی کلی گفتید. در تورنت مهم ترین نکته تعداد سید و لیچ هست . اگه میخواید با سرعت بالا از تورنت دانلود کنید باید اون فایل تورنت تعداد سید بالا و لیچ پایین داشته باشه.

سیدش بالاست همون تورنت رو با نامحدود روز دانلود میکنم سرعت 100 تارو میده ولی دیشب برای شبانه گذاشتم همش 200 مگ گرفته بود
سیدش بالای 1000 تاست

Joaquin
14-09-2013, 15:45
سیدش بالاست همون تورنت رو با نامحدود روز دانلود میکنم سرعت 100 تارو میده ولی دیشب برای شبانه گذاشتم همش 200 مگ گرفته بود
سیدش بالای 1000 تاست
من اتفاقا بعضی شب ها وقتی تورنتی رو میذارم برای دانلود (علاوه بر اون همزمان سه فایل هم در idm در حال دانلوده) با سید حدود 30 و لیچ حدود 7 سرعت دانلود 350 رو میده (سرعتی که idm به ندرت میده) که همزمان با کمترین افت سرعت در idm میتونم جمعا سرعت حدود 450 رو بگیرم. (البته من خیلی کم از تورنت استفاده میکنم)

EmpireWorld
14-09-2013, 17:47
من اتفاقا بعضی شب ها وقتی تورنتی رو میذارم برای دانلود (علاوه بر اون همزمان سه فایل هم در idm در حال دانلوده) با سید حدود 30 و لیچ حدود 7 سرعت دانلود 350 رو میده (سرعتی که idm به ندرت میده) که همزمان با کمترین افت سرعت در idm میتونم جمعا سرعت حدود 450 رو بگیرم. (البته من خیلی کم از تورنت استفاده میکنم)

سرعت 450؟ :n04:
با کدوم سرویسش 450 تا در مجموع میگیری داداش؟

Joaquin
14-09-2013, 19:54
سرعت 450؟ :n04:
با کدوم سرویسش 450 تا در مجموع میگیری داداش؟
یادمه قبلا عکسش رو هم گذاشته بودم. با سرویس 1 مگ نوروزی. سه فایل همزمان از هاستی در ایران (پی سی دانلود) + تورنت با سید بالا

taassof
14-09-2013, 19:59
این سرعت دانلودی که شماها میگید کهکشانیه . من خوابشم نمی بینم . با طرح 2048 بهم دانلود میده نهایتاً 50 . هر سرور دانلودی فرق نمیکنه . اونقت شماها از 200 و 150 و 300 صحبت می کنید:n29:

EmpireWorld
14-09-2013, 20:01
این سرعت دانلودی که شماها میگید کهکشانیه . من خوابشم نمی بینم . با طرح 2048 بهم دانلود میده نهایتاً 50 . هر سرور دانلودی فرق نمیکنه . اونقت شماها از 200 و 150 و 300 صحبت می کنید:n29:

نه باو اینم ماله زمان های خیلی دوره :n28:
الان دیگه همون 50 رو هم بهت بده باید بری خودتو بندازی تو آتشفشان :n02:

14-09-2013, 20:21
نه باو اینم ماله زمان های خیلی دوره :n28:
الان دیگه همون 50 رو هم بهت بده باید بری خودتو بندازی تو آتشفشان :n02:

برای من در شب اگه خوب باشه 200 تا میده .

Joaquin
14-09-2013, 20:37

hajoo
14-09-2013, 23:26
1 دوستان ای پی داخلی مودوم داخلی و بیرونی چیه؟
2 بهترین و بدترین ای پی ها چیه ؟
3 تا وقتی دی سی نشدی ای پی عوض نمیشه ؟

*Forgotten*
14-09-2013, 23:27

سلام عزیز

از اولشم گفتم شما کلا خر شانسید :n02:
مبین فقط برای شما ساختن
1 در میلیون یکی شانس میاره، ما که ازین شانسا نداریم :n03:

sasanv
14-09-2013, 23:43

آی پیتون یکیه ؟

malakhak
15-09-2013, 00:01
سلام

من الان نزدیک یه هفته است که هر چی شب دانلود میکنم از ترافیکم کم میشه

شما این مشکلو ندارین ؟

ultrasahand
15-09-2013, 00:32
کلی مودم خاموش روشن کردم آی پی عوض کردم ... هنوز به مبین نت زنگ نزدم شکایت کنم صبر می کنم ببینم امشب چشکلی می شه ... دیشب نیم ساعت تونستم دانلود کنم بعدش سرعت ۰ تا ۵ ک ب ... دانلود رو استاپ می کردم بعد از ریزوم سرعت یکدفعه ۱۰۰ می شد بعد ۵ ثانیه میومد روی ۵ ک ب

ultrasahand
15-09-2013, 02:22
همه ی اونایی که دارن با ۲۵۶ ک ب دانلود می کنند٬ نوش جونشون ... من رو بردن تو بلک لیستشون سرعت دانلودم ۵ ک ب شده ... مواظب باشید این بلا سرتون نیاد
برای همسایمون مبین نت گرفتم کلی هم تعریف کردم الان رفتم تو صفحه ۱۹۲.۱۶۸.۱.۱ دیدم داره با ۲۶۰ ک ب دانلود می کنه اونوقت اینترنت من ریده ... زبونم لال شه اگه از این اینترنت تعریف کنم

ultrasahand
15-09-2013, 09:03
دانلود از ساعت ۲ تا ۸ ... کارد بهم بزنین خونم نمیاد ... خط آبی دانلود٬ قرمز آپلود

mohammad ahmadi
15-09-2013, 09:17
سرعت مال من هم دیشب از 0 تا 5 کیلوبایت بود :n22: ولی من خیلی وقت بود دیگه شبانه دانلود نکرده بودم

arash59b
15-09-2013, 09:45
دبشب متوسط ساعتی 550 گیگ دانلود داشتم با ای پی گسترش ارتباطات

دانلود از ساعت ۲ تا ۸ ... کارد بهم بزنین خونم نمیاد ... خط آبی دانلود٬ قرمز آپلود

شما دیشب به کدوم ای پی وصل بودید؟

بعدش هم یکی از معیار های دانلود خوب داشتن IDM هست که متاسفانه ورژن مک نداره تجربه خودم نشون داده میزان دانلود با برنامه های دانلود منیجر مک هیچوقت به گردپای idm نمیرسه.

15-09-2013, 10:08

بعدش هم یکی از معیار های دانلود خوب داشتن IDM هست که متاسفانه ورژن مک نداره تجربه خودم نشون داده میزان دانلود با برنامه های دانلود منیجر مک هیچوقت به گردپای idm نمیرسه.

550 مگ دیگه ؟

15-09-2013, 10:08
سرعت مال من هم دیشب از 0 تا 5 کیلوبایت بود :n22: ولی من خیلی وقت بود دیگه شبانه دانلود نکرده بودم

آی پی تون چند بود ؟

15-09-2013, 10:10
سلام

من الان نزدیک یه هفته است که هر چی شب دانلود میکنم از ترافیکم کم میشه

شما این مشکلو ندارین ؟

نه .
اگه تو پنل ساعت از 2 تا 8 باشه زنگ بزنید براتون درست میکنند .

Joaquin
15-09-2013, 10:10

:n04:
---------------------------------

15-09-2013, 10:11
1 دوستان ای پی داخلی مودوم داخلی و بیرونی چیه؟
2 بهترین و بدترین ای پی ها چیه ؟
3 تا وقتی دی سی نشدی ای پی عوض نمیشه ؟

1 - متوجه منظورتون نشدم .
2 - بدترین که تقریباً همه ؛ برای من 5 و 3 خوبه .
3 - گاهی اوقات خود به خود آی پی عوض میشه و برای چند ثانیه دی سی میشید .

hajoo
15-09-2013, 10:23
1 - متوجه منظورتون نشدم .
2 - بدترین که تقریباً همه ؛ برای من 5 و 3 خوبه .
3 - گاهی اوقات خود به خود آی پی عوض میشه و برای چند ثانیه دی سی میشید .

منظورم آیپی که میزنید وارد تنظیمات مودم میشید. چیزی شبیه اینه : 192.168.1.1

arash59b
15-09-2013, 10:31
550 مگ دیگه ؟

:n04:
---------------------------------

مــــــــــگـــــــــــــ ـــــــــــــــــ :n02:

(یاد اینترنت افلاین بخیر شبی 150 گیگ دانلود میشد تازه تنظیمش می کردم هر اشغالی رو نگیره)

گرجی جان از پر.وکسی هم استفده می کنی؟. مال من فقط با پر.وکسی این سرعت رو میده

arash59b
15-09-2013, 10:36

تا اونجا کهیادمه ای پی مودم اوت دور 192.168.0.1 بود

Joaquin
15-09-2013, 11:06
سلام

نه. من اگه از شروکسی استفاده کنم اکثر اوقات سرعتم پایین تر میاد. تموم این فایل ها رو با اکانت پریمیوم از uptobox دانلود کردم

Joaquin
15-09-2013, 11:09
اون آی پی بستگی به این داره که شما چند تا مودم ، روتر داشته باشید، بستگی به سیستم عامل داره، بستگی به نرم افزار های روی سیستم داره (مثلا آپاچی).

مال من (مودم بیرونی)

192.168.1.1

hajoo
15-09-2013, 11:28
دوستان دیروز داشتم تو خرت و پرتا میگشتم یه مودم داخلی پیدا کردم وصلش کردم دیدم فعاله 3 ماه وقت داره. اینترنت 128 داشت. فکر کنم رو تلویزیون داده بودن.باهاش دانلود کردم سرعت 100-150 :n04: در حالی که تا چند ماه پیش که دو مگ داشتم سرعتم اینقد نبود.

----------
یه سوال: دقیقا کدوم بخش میشه کیفیت سیگنال رو بینیم ؟

Joaquin
15-09-2013, 11:37
دوستان دیروز داشتم تو خرت و پرتا میگشتم یه مودم داخلی پیدا کردم وصلش کردم دیدم فعاله 3 ماه وقت داره. اینترنت 128 داشت. فکر کنم رو تلویزیون داده بودن.باهاش دانلود کردم سرعت 100-150 :n04: در حالی که تا چند ماه پیش که دو مگ داشتم سرعتم اینقد نبود.

----------
یه سوال: دقیقا کدوم بخش میشه کیفیت سیگنال رو بینیم ؟
از داخل تنظیمات مودم. همون آی پی مودم.

saeeddeeas
15-09-2013, 11:43
اقا این طرح نامحدود اداری 1 مگ برداشته شده؟
کسی میتونه توی ecare نگاه بندازه
واسه من تو لیست نیس
تمدید هم نمیشه
خاک بر سرشون برن درشو گل بگیرن

ultrasahand
15-09-2013, 12:13

ربطی به این نداره من تا همین چند روز پیش شبی ۴ گیگ دانلود داشتم

Joaquin
15-09-2013, 12:33
اقا این طرح نامحدود اداری 1 مگ برداشته شده؟
کسی میتونه توی ecare نگاه بندازه
واسه من تو لیست نیس
تمدید هم نمیشه
خاک بر سرشون برن درشو گل بگیرن
واسه من موجوده. شما اگه قبل این طرح رو داشتی دیگه نمیتونی اونجا ببینیش و باید هزینش رو از واریز کنی تا تمدید شه.

15-09-2013, 12:38
مــــــــــگـــــــــــــ ـــــــــــــــــ :n02:

(یاد اینترنت افلاین بخیر شبی 150 گیگ دانلود میشد تازه تنظیمش می کردم هر اشغالی رو نگیره)

یکم درباره آفلاین توضیح میدی ؟
دقیقاً چه جوری هست ؛ شنیدم چیزایی که بقیه دانلود میکنن رو باید دانلود کنی . همینطوریه ؟

15-09-2013, 12:38

اگه با IDM بودید 5 گیگ دان میکردید !

Joaquin
15-09-2013, 12:40
دقیقاً چه جوری هست ؛ شنیدم چیزایی که بقیه دانلود میکنن رو باید دانلود کنی . همینطوریه ؟

بحث درباره ی آفلاین توی انجمن ممنوعه ولی میتونید به گروهش برید و اونجا سوال کنید/

saeeddeeas
15-09-2013, 12:54
واسه من موجوده. شما اگه قبل این طرح رو داشتی دیگه نمیتونی اونجا ببینیش و باید هزینش رو از واریز کنی تا تمدید شه.

منم قبلا هزینه واریز میکردم اما الان گزینه حجم اضافه که میزنم سه تا پیغام میده که یا طرح موجود نیس یا زمانش تموم شده....
حاالا چجوری واریز کنم؟
شما میتونی روی طرح بزنی ببینید اصلا فاکتور میده؟

arash59b
15-09-2013, 13:05

خلاصه idm یه چیزه دیگه اس من که تا وقتی می تونم از idm دان کنم سراغ مک نمی رم

اره
چون سیگنالی که میاد برای همه قابل دسترسه

saeeddeeas
15-09-2013, 13:12
چجوری طرحمو تمدید کنم هزینه پرداخت کنم؟ اقا فوری بگید خیلی نیاز دارم
گزینه حجم اضافه هم کار نمیکنه

arash59b
15-09-2013, 13:26
چجوری طرحمو تمدید کنم هزینه پرداخت کنم؟ اقا فوری بگید خیلی نیاز دارم
گزینه حجم اضافه هم کار نمیکنه

برای یکی از اشنا هامون هم ایجوری شده بود زنگ زد به من از سایت براش پرداخت کردم

لینک پرداخت خود سایت

اینم پیش فاکتور

hajoo
15-09-2013, 13:59
دوستان من تو لیست تمدید فقط 128 داره. چطور میتونم بفیه رو اضافه کنم ؟

arash59b
15-09-2013, 14:52
دوستان من تو لیست تمدید فقط 128 داره. چطور میتونم بفیه رو اضافه کنم ؟

وقتی مجوز بالای 128 رو بهشون دادی

faramobile
15-09-2013, 16:37
دیشب خیلی عجیب بود چون مثل هرشب سرعت دانلودم 260 تا 270 بود ولی هر 30 ثانیه یهو سرعت 0 میشد دوباره 2 ثانیه بعد میرسید به 270 و همینجوری ادامه داشت !! فکر کرد مثلا ایمنجوری بازی در بیاره بیخیال دانلود میشم ! منم گفتم حالا که بازی در میاری عمرا ولت کنم خلاصه تا ساعت 8 ازش 3 گیگ دانلود کردم که متاسفانه برای اولین بار کمتر از 5 گیگ هر شبم شد

کس دیگه هم دیشب این مشکل رو داشته ؟؟؟؟
---------------------------------------------------------------------------

راستی که ADSL سفارش دادم بالاخره امروز وصل شد !! سرعتش هم خیلی خوبه فعلا و 2 تا 8 رایگان داره

اینترنت 1 مگ 5 گیگ ماهانه :

15-09-2013, 16:45
دیشب خیلی عجیب بود چون مثل هرشب سرعت دانلودم 260 تا 270 بود ولی هر 30 ثانیه یهو سرعت 0 میشد دوباره 2 ثانیه بعد میرسید به 270 و همینجوری ادامه داشت !! فکر کرد مثلا ایمنجوری بازی در بیاره بیخیال دانلود میشم ! منم گفتم حالا که بازی در میاری عمرا ولت کنم خلاصه تا ساعت 8 ازش 3 گیگ دانلود کردم که متاسفانه برای اولین بار کمتر از 5 گیگ هر شبم شد

---------------------------------------------------------------------------

راستی که ADSL سفارش دادم بالاخره امروز وصل شد !! سرعتش هم خیلی خوبه فعلا و 2 تا 8 رایگان داره

شما خوشحال باش 3 گیگ داری !
سرعت خیلیا تو شبانه دایال آپه !

and-roid2
15-09-2013, 16:47

جهت اطلاع بگم:

شهراد زیر مجموعه اسیاتک هست و توسط مدیر اسیاتک مدیریت میشه.
از خود اسیاتک هم بهتر داره سرویس میده.

شبانش هم بین 5 الی 13 گیگ میشه گرفت.

arash59b
15-09-2013, 16:50

چندوقت پیش یه جایی بودم همین اتفاق واسه من هم افتاد فقط همیشه بین ساعت 6-8 بود و هر بار چند دقیقه Limited میشد بعد دوباره راه میافتاد

مبارکه چیزه خوبی باید باشه شبانه اش هم همین سرعت رو میده؟

Saleh
15-09-2013, 17:08
سلام دوستان
من طرح یک مگ نوروزی دارم میخواستم بدونم بعد یه ماه که ماله من تموم میشه همین طرح رو میتونم تمدید کنم؟ یا باید طرح جدید انتخاب کنم؟

ممنون

and-roid2
15-09-2013, 17:13
سلام دوستان
من طرح یک مگ نوروزی دارم میخواستم بدونم بعد یه ماه که ماله من تموم میشه همین طرح رو میتونم تمدید کنم؟ یا باید طرح جدید انتخاب کنم؟

ممنون

باید طرح جدید بگیرید.

faramobile
15-09-2013, 17:26
شما خوشحال باش 3 گیگ داری !
سرعت خیلیا تو شبانه دایال آپه !

خب اون خیلیا کلا شبی ۸ گیگ و ۵ گیگ که من دانلود داشتم رو همیشه نداشتن و اگه همین ۳ گیگ هم بگیرن کلی راضین

ولی من که همیشه حداقل ۵ گیگ رو بدون کم و کاست دانلود شبانه دارم برام خیلی سخته بشه ۳ گیگ !! کلا از عرش به فرش اومدن خیلی سخته :)))

جهت اطلاع بگم:

شهراد زیر مجموعه اسیاتک هست و توسط مدیر اسیاتک مدیریت میشه.
از خود اسیاتک هم بهتر داره سرویس میده.

شبانش هم بین 5 الی 13 گیگ میشه گرفت.
آره تو تبلیغشون هم زده زیر مجموعه آسیاتک هستن ولی با پهنای باند اختصاصی خودشون و مشتری کمتر که میشه سرعت بهتر نسبت به آسیا تک

چندوقت پیش یه جایی بودم همین اتفاق واسه من هم افتاد فقط همیشه بین ساعت 6-8 بود و هر بار چند دقیقه Limited میشد بعد دوباره راه میافتاد

مبارکه چیزه خوبی باید باشه شبانه اش هم همین سرعت رو میده؟
والا نمیدونم چی بود این قضیه 0 شدن سرعت ولی کم نیوردم و با قدرت به دانلود ادامه دادم که نفس راحت نکشه !!!

دیشب تست کردم همین سرعت دانلود میداد یعنی حدود ۶۵۰ حالا شب های بعد کم بشه دیگه نمیدونم !! تا ۵۰۰ هم راضیم ولی دیگه کمتر نشه که جمش میکنم !!

سلام دوستان

ممنون

طرح شما خیلی وقته دیگه نمیشه تمدید یا ثبت نامش کرد ، من خودم میخواستم بگیرمش که ۲ روز دیر جنبیدم برش داشتن وگرنه الان به جای سرعت دانلود ۲۷۰ شبانه ، سرعت دانلود ۴۲۰ بود حدودا !!

ham33d
15-09-2013, 18:37
اهوازیا کسی مشکلی با سیگنال ندارم
حالا وضعیت مبین نت چطوره توی اهواز؟؟؟؟؟؟

mohsengolshan
15-09-2013, 19:48
دوستان سیگنال مودم من گاهی اوقات خالی میشه باید سیم برقشو بکشم دوباره بزنم تا سیگنالش برگرده. مخصوصا دانلود رایگان شبانه. مشکلش چیه؟ :n13:

*Forgotten*
16-09-2013, 09:07
متاسفانه تورنت رو برای من یا به صورت سرتاسری محدود کردن شبانه با 1 مگ نوروزی دوباره چک کردم سرعت روی 2 کیلو بود

16-09-2013, 10:12
دوستان سیگنال مودم من گاهی اوقات خالی میشه باید سیم برقشو بکشم دوباره بزنم تا سیگنالش برگرده. مخصوصا دانلود رایگان شبانه. مشکلش چیه؟ :n13:

نه واسه من اینطوری نیست ...

fashist_v
16-09-2013, 17:23
سلام دوستان.
من الان طرح 512k سه گیگ یک ماهه دارم. 10 روز ازش مونده اما حجمم تموم شده. میخوام بجای اینکه گیگ اضافه بخرم دوباره همین طرحو بزنم که به صرفه تر از گیگ اضافه هست.
میتونم اینکارو بکنم؟
اگه میشه لینک پیش فاکتورشو برام میذارید چون طرح فعلی تو بخش تغییر طرح ecare نمیاد.

arash59b
16-09-2013, 17:39
سلام دوستان.
من الان طرح 512k سه گیگ یک ماهه دارم. 10 روز ازش مونده اما حجمم تموم شده. میخوام بجای اینکه گیگ اضافه بخرم دوباره همین طرحو بزنم که به صرفه تر از گیگ اضافه هست.
میتونم اینکارو بکنم؟
اگه میشه لینک پیش فاکتورشو برام میذارید چون طرح فعلی تو بخش تغییر طرح ecare نمیاد.

میشه

از توسایت مبین نت مقدار هزینه طرح رو پرداخت کن بعد تماس بگیر تا پشتیبانی برات فعالش کنه

16-09-2013, 17:47
میشه

از توسایت مبین نت مقدار هزینه طرح رو پرداخت کن بعد تماس بگیر تا پشتیبانی برات فعالش کنه

به پشتیبانی نیازی نیست ...

مودم رو خاموش کنید بعد 10 دقیقه فعال میشه .

حداقل واسه من اینطوریه ...

arash59b
16-09-2013, 17:50
به پشتیبانی نیازی نیست ...

مودم رو خاموش کنید بعد 10 دقیقه فعال میشه .

حداقل واسه من اینطوریه ...

ایشون هنوز 10 روز از طرحشون مونده سیستم که علم غیب نداره بفهمه طرف وقتی حسابش رو شارژ می کنه منظورش چیه :n06:

پشتیبانی اول باید طرح قبلی رو کنسل کنه تا جدیده فعال بشه

mohsengolshan
16-09-2013, 19:24
دوستان طرح من حجمش تموم شده چند گیگ اضافه خریدم ولی موقع دانلود رایگان شبانه از تراز مالیم کم میکنه.
یعنی دیگه از دانلود رایگان شبانه نمیتونم استفاده کنم؟؟

arash59b
16-09-2013, 19:51
دوستان طرح من حجمش تموم شده چند گیگ اضافه خریدم ولی موقع دانلود رایگان شبانه از تراز مالیم کم میکنه.
یعنی دیگه از دانلود رایگان شبانه نمیتونم استفاده کنم؟؟

از کجا فهمیدین که شبانه کم می کنه؟ یه عکس از ترافیک صفحه مشترکینت بزار

mohsengolshan
16-09-2013, 20:44
از کجا فهمیدین که شبانه کم می کنه؟ یه عکس از ترافیک صفحه مشترکینت بزار
من دوروز پیش مبلغ 6000 هزار تومان شارژ کردم دیشب حدود 400mb گذاشتم دانلود. امروز که نگاه کردم تراز مالیم شده 1000 تومان:n13:

arash59b
16-09-2013, 21:12
من دوروز پیش مبلغ 6000 هزار تومان شارژ کردم دیشب حدود 400mb گذاشتم دانلود. امروز که نگاه کردم تراز مالیم شده 1000 تومان:n13:

شما بیشتر از 2 روز یه سره وصل بودی این 400 مگ مربوط به ترافیک روزانه هست ترافیک شبانه رو اصلا حساب نمی کنه

ali1497
16-09-2013, 22:16
با سلام.
این مبین نت لعنتی هر از گاهی ساعت 12 نیم شب به بعد سوئیچ میکنه به اینترانت ملی و دیگه سایتهای خارجی را باز نمیکند.
فقط فارس نیوز و چند تا سایت آشغال داخلی.
نمیدونم پشت پرده تو کله پوکشون چه نقشه ای دارند پیاده میکنند.
خدا ما را از دست چنین کلاهبردارهائی اعم از ایرانسل و مبین نت نجات دهد انشاء الله.

alimail3248
16-09-2013, 22:32
با سلام.

خدا ما را از دست چنین کلاهبردارهائی اعم از ایرانسل و مبین نت نجات دهد انشاء الله.

آمییییییییییییییییین

ham33d
16-09-2013, 22:38
کاربران مبین نت ف ی س ب و ک بدونه قند شکن باز میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

*Forgotten*
16-09-2013, 22:45
ساکس برای من از کار افتاد سایتای فیلو نمیتونه باز کنه

arash59b
16-09-2013, 23:00

فریگیت و v.p.n برای من کار می کنه. همون سایتی که بهم معرفی کردی ولی سرعت کند شده

*Forgotten*
16-09-2013, 23:06
تجربه نشون داده که اینا برای یه سوپرایز جدید دارن آماده میشن

پورت 443 رو احتمالا یه بلایی سرش آوردن فیل شکن های مجانی هم دچار مشکل شدن

تورنت هم احتمالا توی همین قضیست

Joaquin
16-09-2013, 23:41
از افزونه ی گوگل کروم به اسم ZenMate for google chrome استفاده کنید. راحت و سریع با یک کلیک قطع و وصل میشه. سرعت بالا. مخفی کردن ip و تغییر اون به چند کشور مختلف.

faramobile
17-09-2013, 02:59
کاربران مبین نت ف ی س ب و ک بدونه قند شکن باز میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بله با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باز میشه بدون فیلترشکن !!

هر کی مشکل فیلتر شکن داره بگه بهش از سرور خودم بدم مثل هلو هم باز میکنه !

*Forgotten*
17-09-2013, 08:38
بله با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باز میشه بدون فیلترشکن !!

هر کی مشکل فیلتر شکن داره بگه بهش از سرور خودم بدم مثل هلو هم باز میکنه !

ربطی به سرور نداره این مشکلات سرتاسریه توی تاپیکای دیگه هم دارن بحث میکنن بخصوص تاپیک مخابرات تهران

saeeddeeas
17-09-2013, 11:03
من از سرویس pm9 استفاده میکنم سرعتش عالیه همه سایت هارو باز میکنه

17-09-2013, 11:35
من از سرویس pm9 استفاده میکنم سرعتش عالیه همه سایت هارو باز میکنه

یه تست با pm9 از Speedtest میزاری ؟

faramobile
17-09-2013, 12:10
ربطی به سرور نداره این مشکلات سرتاسریه توی تاپیکای دیگه هم دارن بحث میکنن بخصوص تاپیک مخابرات تهران

دوست عزیز اونو که همینجا هم گفتن همه هم میدونن الان ساک س رو بستن یعنی پورت 443 ، وقتی میگم از سرور خودم میدم حتما اینشم میدونم که میگم یعنی یه سرویس دیگه میدم که براحتی کار کنه

saeeddeeas
17-09-2013, 12:12
یه تست با pm9 از Speedtest میزاری ؟

اینم تست
البته با idm سرعتش دانلودم 130 هست

snsd32
17-09-2013, 12:15
دوست عزیز اونو که همینجا هم گفتن همه هم میدونن الان ساک س رو بستن یعنی پورت 443 ، وقتی میگم از سرور خودم میدم حتما اینشم میدونم که میگم یعنی یه سرویس دیگه میدم که براحتی کار کنه

ممنون میشم اگه بدین..:n01::n16:

mosi_alfa
17-09-2013, 12:24
دوستان من وایرلسم نیم ساعتی یا اصلا بطور رندوم limited accses میشه، صفحه کنسول مودم هم بالا نمیاد(کانکتینگ میمونه)، باید خود وایرلسو دیسکانکت/کانکت کنم تا درست بشه، چیکار کنم؟

mahmoodsoft
17-09-2013, 12:49

سرویس دیگتون اسمش چی هست؟

arash59b
17-09-2013, 14:07
دوستان من وایرلسم نیم ساعتی یا اصلا بطور رندوم limited accses میشه، صفحه کنسول مودم هم بالا نمیاد(کانکتینگ میمونه)، باید خود وایرلسو دیسکانکت/کانکت کنم تا درست بشه، چیکار کنم؟

مشکل از دکل است ربطی به شما نداره

faramobile
17-09-2013, 14:57
مشکل از دکل است ربطی به شما نداره

بعید میدونم فقط به دکل مربوط باشه

چون میگه صفحه تنظیمات مودم هم نمیاد ، احتمالا مشکل از کامپیوتر که نمیتونه آیپی بگیره و کانکت بشه به مودم

faramobile
17-09-2013, 14:59

یکبار مودم و همینطور کامپیوترت رو رستارت کن مشکل احتمالا حل میشه ، مشکل limited هم شاید حل بشه شایدم اینترنتت قطعی داشته باشه مه اینشو دیگه باید صبر کنی درست بشه ولی مشکل وصل شدن به مودم و بالا اومدن تنظیمات مودم حل میشه

mosi_alfa
17-09-2013, 15:55
یکبار مودم و همینطور کامپیوترت رو رستارت کن مشکل احتمالا حل میشه ، مشکل limited هم شاید حل بشه شایدم اینترنتت قطعی داشته باشه مه اینشو دیگه باید صبر کنی درست بشه ولی مشکل وصل شدن به مودم و بالا اومدن تنظیمات مودم حل میشه

دیشب ساعت 2 و خورده ای به مدت 10 دقیقه انتن همه فرکانسا تو محدوده ما پرید، مودم دوستان هم قطع شده بود، حدود 2:20 دوباره وصل شد، انگار که همه بی خیال دانلود خوابیده باشن، من از شانس خوبم بیدار موندم سرعت چسبونده بود به سقف، 2.1Mb ثابت تا خود 8:00
اما بخاطر این مشکل کلا 1.3گیگ بیشتر دانلود نشد، بدشانس ترین خوش شانس دنیام من:n15:

به نظرتون درایور وایرلسو دوباره بریزم درست میشه؟

arash59b
17-09-2013, 16:28
دیشب ساعت 2 و خورده ای به مدت 10 دقیقه انتن همه فرکانسا تو محدوده ما پرید، مودم دوستان هم قطع شده بود، حدود 2:20 دوباره وصل شد، انگار که همه بی خیال دانلود خوابیده باشن، من از شانس خوبم بیدار موندم سرعت چسبونده بود به سقف، 2.1Mb ثابت تا خود 8:00
اما بخاطر این مشکل کلا 1.3گیگ بیشتر دانلود نشد، بدشانس ترین خوش شانس دنیام من:n15:

اینطور که شما میگی مبین نت و دکل منطقه شما مشکل داره

تا مطمئن نشدید که مشکل از مودم شما است انگلوکش نکن. مخصوصا اپدیت که هیچوقت توصیه نمیشه مگه اینکه مجبور باشید (کلا اپدیت مودم وایمکس یه چیز بیخود هست و ضررش بیشتر از نفعشه.)

هروقت بخوان تغییراتی به نفع خودشون اعمال کنند فریمور جدید میدن بیرون وگرنه ندیدم تا الان هیچ فایده ای برای کاربر داشته باشه.

faramobile
17-09-2013, 18:05

تا مطمئن نشدید که مشکل از مودم شما است انگلوکش نکن. مخصوصا اپدیت که هیچوقت توصیه نمیشه مگه اینکه مجبور باشید (کلا اپدیت مودم وایمکس یه چیز بیخود هست و ضررش بیشتر از نفعشه.)

هروقت بخوان تغییراتی به نفع خودشون اعمال کنند فریمور جدید میدن بیرون وگرنه ندیدم تا الان هیچ فایده ای برای کاربر داشته باشه.

دیشب واسه منم از ساعت 1:05 دقیقه تا 1:45 دقیقه به هیچ فرکانسی وصل نمیشد بعدش وصل شد و مثل همیشه با حداکثر سرعت 270 دانلود میکرد تا خود 8

پس به دکل مربوط نمیشه حالا از ما گفتن

کاری که گفتم کردید نشد ؟

mosi_alfa
17-09-2013, 18:24

منظور بنده درایور کارت وایرلس لپتاپه، فریم ور که دسکاریش واقعا عاقلانه نیس

دیشب واسه منم از ساعت 1:05 دقیقه تا 1:45 دقیقه به هیچ فرکانسی وصل نمیشد بعدش وصل شد و مثل همیشه با حداکثر سرعت 270 دانلود میکرد تا خود 8

پس به دکل مربوط نمیشه حالا از ما گفتن

کاری که گفتم کردید نشد ؟
درست نشد

M0RTEZA_R
17-09-2013, 18:44
دوستان چرا درگاه های پرداخت باز نمیشه؟

arash59b
17-09-2013, 19:24
دوستان چرا درگاه های پرداخت باز نمیشه؟

برای من که مشکلی نداره

از فیلتر.شکن یا پرو.کسی که استفاده نمی کنی؟

M0RTEZA_R
17-09-2013, 20:27
اخه این چه فایروالیه که high باشه اینجورس میشه
چند روزه میگم چرا نه پروگسی کار میکنه نه درگاه باز میشه نگو خودم تو تنظیمات مودم فایروال رو روی High قرار دادم.:n02:

*Forgotten*
17-09-2013, 23:10
کسی از دوستان جدیداً سرویس CB43 (نامحدود 1 مگ ضریب 1/10 ) رو فعال کرده؟؟ میخام بدونم اوضاع سرعتش چطوره روی چند ثابته؟

arash59b
18-09-2013, 06:22
سه ماه بود داشتم با 1 گیگ شارژ شبانه استفاده می کردم دیروز IDM بی مصرف نمیدونم چرا ساعت 8 خاموش نشده حجم رو خورد الانم دوهفته از طرح نوروزیم مونده بنظرتون طرح جدید بردارم یا ممکنه مثل پارسال مبین نت طرحی چیزی را تو مهر ارائه بده؟

کسی از دوستان جدیداً سرویس CB43 (نامحدود 1 مگ ضریب 1/10 ) رو فعال کرده؟؟ میخام بدونم اوضاع سرعتش چطوره روی چند ثابته؟

کی جرات داره این کار رو کنه :n02: ادم پولش رو بده اسموک کنه وجدانش راحت تره تا بده این رو چک کنه:n09:

faramobile
18-09-2013, 09:20
سه ماه بود داشتم با 1 گیگ شارژ شبانه استفاده می کردم دیروز IDM بی مصرف نمیدونم چرا ساعت 8 خاموش نشده حجم رو خورد الانم دوهفته از طرح نوروزیم مونده بنظرتون طرح جدید بردارم یا ممکنه مثل پارسال مبین نت طرحی چیزی را تو مهر ارائه بده؟

من که بعید میدونم خبری بشه

ولی خب میتونی چند روزی دست نگه داری اگه نداد طرح بزنی

این ۲ هفته هم که راحت یه ۵۰۰ تومن شارژ کن شبانشو حالشو ببر

*Forgotten*
18-09-2013, 09:31
کی جرات داره این کار رو کنه :n02: ادم پولش رو بده اسموک کنه وجدانش راحت تره تا بده این رو چک کنه

نه بابا این ملت از سر مجبوری هر کاری میکنن بالاخره یک نفر پیدا میشه:n27:

arash59b
18-09-2013, 10:00
من که بعید میدونم خبری بشه

ولی خب میتونی چند روزی دست نگه داری اگه نداد طرح بزنی

این ۲ هفته هم که راحت یه ۵۰۰ تومن شارژ کن شبانشو حالشو ببر

ای بابا مگه نمی دونی اون زمانا دیگه گذشته

الان فقط می تونی گیگ بخری که هر گیگش میشه ده تومن

salar79
18-09-2013, 10:42
نه بابا این ملت از سر مجبوری هر کاری میکنن بالاخره یک نفر پیدا میشه

چرا باید مجبور باشن

بابا اگه می خوای بگیری من میگم نگیر چون کسی که بیاد این قدر پول بده 24 ساعته در حال دانلوده پس یه مگ بین 10 نفر که معمولا خیلی از اینترنت استفاده دارن تقسیم میشه:n28:

اصلا نمیارزه :n15:

faramobile
18-09-2013, 14:58
خب ایننرنت Adsl هم بعد از ۳ روز تقاضای جمع آوری دادم تا شنبه خالی میکنن !! فعلا وایمکس بهتر از همشون داره برام جواب میده و شبانه مبین نت ۵ گیگ رو راحت بهم میده ولی Adsl شهراد که که گرفتم شبانه دقیقا میشه سرعت اسمی !! منم کل ۲۰ گیگ حجم روزانش رو با سرعت ۶۵۰ که روزا میداد دیروز دانلود کردم امروزم دستور جمع آوری دادم

اگه شرکت دیگه ای میشناسید که شبانه بتونم حجم بالا دانلود کنم ممنون میشم معرفی کنید

الان با پارس آنلاین صحبت کردم ۲ مگ ۶ گیگ ۲ ماهه میده ۲۴ تومن به گفته خودشون تا ۴ مگ باز هست و شبانه هم با همین سرعت هست

اگه شرکت دیگه ای میشناسید حتی ناشناس باشه معرفی کنید ، ممنون

mehr1362
18-09-2013, 15:08
سلام

دوستان عزیز لطفا راهنمایی کنید.

دو مدل مختلف مودم کارکرده هست که قصد دارم یکی از اونها رو بخرم.

1- مدل BM632W که پیشنهاد 165 دادن

2- مدل DX350 که پیشنهاد 145 دادن

-----------------

هر دو مدل از نظر قابلیت ها به نظر شرایط یکسانی دارند جز اینکه چراغ هایی که مدل اول داره رو ظاهرا مدل دوم نداره.درست منوجه شدم؟

از نظر قدرت دریافت سیگنال هم شما بگین کدوم مدل بهتر هست ؟ و در کل کدوم رو بگیرم بهتره؟

ممنون از دوستانی که راهنمایی میکنن...:n16:

faramobile
18-09-2013, 15:37
سلام

-----------------

هر دو مدل از نظر قابلیت ها به نظر شرایط یکسانی دارند جز اینکه چراغ هایی که مدل اول داره رو ظاهرا مدل دوم نداره.درست منوجه شدم؟

از نظر قدرت دریافت سیگنال هم شما بگین کدوم مدل بهتر هست ؟ و در کل کدوم رو بگیرم بهتره؟

مدل اول یعنی bm632w گیرندگی بالاتری داره ولی نه اونقدر که خیلی فرق داشته باشن ولی خب من تست کردم درصد سیگنال با مدل اول بهتر بود

18-09-2013, 16:02
سلام

-----------------

BM632W بهتره ...

DX ظاهر خوبی نداره و حمل و نقل سختی هم داره .

18-09-2013, 16:03
خب ایننرنت Adsl هم بعد از ۳ روز تقاضای جمع آوری دادم تا شنبه خالی میکنن !! فعلا وایمکس بهتر از همشون داره برام جواب میده و شبانه مبین نت ۵ گیگ رو راحت بهم میده ولی Adsl شهراد که که گرفتم شبانه دقیقا میشه سرعت اسمی !! منم کل ۲۰ گیگ حجم روزانش رو با سرعت ۶۵۰ که روزا میداد دیروز دانلود کردم امروزم دستور جمع آوری دادم

اگه شرکت دیگه ای میشناسید که شبانه بتونم حجم بالا دانلود کنم ممنون میشم معرفی کنید

الان با پارس آنلاین صحبت کردم ۲ مگ ۶ گیگ ۲ ماهه میده ۲۴ تومن به گفته خودشون تا ۴ مگ باز هست و شبانه هم با همین سرعت هست

اگه شرکت دیگه ای میشناسید حتی ناشناس باشه معرفی کنید ، ممنون

شبانه ، عصر تلکام ، های وب و اگه تو منطقه شما خوب باشه ، مخابرات .

scanme
18-09-2013, 16:15
دوستان من فرکانس های مودم Outdoor رو میخوام کسی اگر داره ممنون میشم بده به من

arash59b
18-09-2013, 16:45
دوستان من فرکانس های مودم Outdoor رو میخوام کسی اگر داره ممنون میشم بده به من

فرکانس اول و دوم رو بین 3349000 تا 3559000 بزار

یا دقیق تر

AB ---> 3449000-3459000
CD---> 3549000-3559000

scanme
18-09-2013, 17:25
فرکانس اول و دوم رو بین 3349000 تا 3559000 بزار

یا دقیق تر

AB ---> 3449000-3459000
CD---> 3549000-3559000

فقط همین 4 تا فرکانس رو داره ؟

arash59b
18-09-2013, 18:00
فقط همین 4 تا فرکانس رو داره ؟

اینا چهارتا فرکانس نیستند بلکه حدود فرکانس کاری وایمکس هستند.

فرکانس کاری وایمکس از حدود 3.4 تا 3.6 مگاهرتز هست حالا هر شرکتی یه فرکانس رو تو این رنج برای خودش انتخاب می کنه.

شما می تونی محدوده کامل رو جستجو کنی (فرکانس اولی که نوشتم) یا فقط محدوده نزدیک به فرکانس های شرکت مبین نت رو (زوج فرکانس دومی). در هر صورت مودم شما بطور اتوماتیک فرکانس نزدیک تر و بهتر رو برای شما پیدا می کنه.

scanme
18-09-2013, 18:49
اینا چهارتا فرکانس نیستند بلکه حدود فرکانس کاری وایمکس هستند.

فرکانس کاری وایمکس از حدود 3.4 تا 3.6 مگاهرتز هست حالا هر شرکتی یه فرکانس رو تو این رنج برای خودش انتخاب می کنه.

شما می تونی محدوده کامل رو جستجو کنی (فرکانس اولی که نوشتم) یا فقط محدوده نزدیک به فرکانس های شرکت مبین نت رو (زوج فرکانس دومی). در هر صورت مودم شما بطور اتوماتیک فرکانس نزدیک تر و بهتر رو برای شما پیدا می کنه.

من مودم indoor دارم و تو محدوده مودم بیرونی هستم مودم های indor سرچ نداره بهترین سیگنالو پیدا کنه میخوام فرکانسایی که توی outdoor هست رو بزارم روی مودمم تست کنم

arash59b
18-09-2013, 19:41
من مودم indoor دارم و تو محدوده مودم بیرونی هستم مودم های indor سرچ نداره بهترین سیگنالو پیدا کنه میخوام فرکانسایی که توی outdoor هست رو بزارم روی مودمم تست کنم

فرکانس یکیه ربطی به ایندور و اوت دور بودن مودم نداره !

همه هم سرچ (اسکن) دارن. کس هم نمیدونه فرکانس دکلی که تو بهش وصل شدی دقیقا چیه هرچی هست تو همین رنجیه که بهت دادم

همون فرکانس هایی رو که دادم تو تنضیمات وایمکس قسمت اسکن (سیگنال اولیه وثانویه) وارد کن خودش پیدا میکنه

Alimohammadi71
19-09-2013, 00:58
اقا ما امروز شارژ کردیم
الان روشن کردم دیدم انتن پیدا نمیکونه چشمک میزنه

EmpireWorld
19-09-2013, 01:28
آقایون مبین نت فک کنم به فنا رفت
من تا 1:15 حدودا بهش وصل بودم
از اون وقت تا حالا چراغای آنتن مودم یهو خاموش شده
هرکاری هم کردم روشن نمیشه
البته نسوخته چون خاموش روشنش که میکنم اول کار همه ش روشن میشه
ریست فکتوری و ریست معمولی هم کردم ولی جواب نداد

faramobile
19-09-2013, 01:36
اقا ما امروز شارژ کردیم
الان روشن کردم دیدم انتن پیدا نمیکونه چشمک میزنه

آقایون مبین نت فک کنم به فنا رفت
من تا 1:15 حدودا بهش وصل بودم
از اون وقت تا حالا چراغای آنتن مودم یهو خاموش شده
هرکاری هم کردم روشن نمیشه
البته نسوخته چون خاموش روشنش که میکنم اول کار همه ش روشن میشه
ریست فکتوری و ریست معمولی هم کردم ولی جواب نداد

مشکل سراسریه ، منم قطع شدم و نمیتونه کانکت بشه به هیچ فرکانسی ، باید صبر کنید تا درست بشه معلوم نیست باز دارن چه غلطی میکنن

EmpireWorld
19-09-2013, 01:42
مشکل سراسریه ، منم قطع شدم و نمیتونه کانکت بشه به هیچ فرکانسی ، باید صبر کنید تا درست بشه معلوم نیست باز دارن چه غلطی میکنن

وای نکنه بخوابیم فردا بلند شیم ببینیم نت ملی شده؟ :n04::n28:
من که از ترس خوابم نمیبره

faramobile
19-09-2013, 02:34
وای نکنه بخوابیم فردا بلند شیم ببینیم نت ملی شده؟ :n04::n28:
من که از ترس خوابم نمیبره

واسه من درست شد الان

EmpireWorld
19-09-2013, 03:43
واسه من درست شد الان

واقعا معلوم نیست چیکار دارن میکنن
یهو وصل میشه یهو قطع میشه
ولی الان که فعلا وصله

arash59b
19-09-2013, 09:38
دیشب با وزیر مخابرات مصاحبه کردن گفت اگه اینترنت ملی بیاد سرعت کاربرها خانگی "2 مگ میشه 2 مگ" .

یجوری با هیجان رو 2 مگ تایید کرد که ریس گوگل رو اعلام اینترنت گیگابایتی اینقدر حرارت نداشت. :n27:

*Forgotten*
19-09-2013, 09:54
من توی شرکت های مختلف اینترنتی این دو خبرو شنیدم :

10 گیگ به پهنای باند کشور اضافه شده (ولی قیمتا اضافه شده سرعت هم افتضاح تر)
کندی اینترنت به علت حملات سایبری بوده ( کوسه ها و نفت کش ها برگشتن )

امروز هم مخابرات منطقه نامحدوداش رو برداشته قیمتاش بالاتر رفته :n28::n21:
مجبورم دوباره بچسپم به مبین نت :n21:

MasterGeek
19-09-2013, 10:17
باور کنید من اگه ۲ تا انگیزه‌ی درست و درمون و درونی واسه خارج رفتن داشته باشم یکیش حتما اینترنته:n02:

Joaquin
19-09-2013, 10:43
باور کنید من اگه ۲ تا انگیزه‌ی درست و درمون و درونی واسه خارج رفتن داشته باشم یکیش حتما اینترنته:n02:
شما فکر میکنی توی این مملکت اینترنت خوب و بی شیلتر نیست؟؟ هست برادر ولی به ما نمیدن، مال از ما بهترونه.

arash59b
19-09-2013, 10:48
اینجا هم میشه اینترنت عالی و بدون محدودیت داشت خرجش یه کارت --- هه.

از بچهای همین سایت می شناسم کسایی رو که ماهی 200 تومن خرج می کنن اینترنت ددیکیت ماه.واره ای می گیرن. حالش رو می برن

هرچند تو کشورهای دیگه هرچی باشه هزینه اینترنت پایین تره

EmpireWorld
19-09-2013, 11:29
دوستان یه سر بیاین انجمن پرشین تولز
برید به قسمت خرید و فروش محصولات اینترنتی
یه سری هستن سفارش دانلود میگیرن
فقط سرعت دانلودشونو حساب کنید هوش از سرتون میپره
یکی هست ترابایتی دانلود میکنه اونجا
--------------------------------------------------------------
مبین نت یه چیزیش شده
مودم دیشب 5 تا آنتن میداد ولی الان بدون هیچ تغییری 4 تا میده
خاموش روشنش کردم دوباره 5 تا میده ولی هیچیش معلوم نیست
دیشبم که کلی قطعی داشت

arash59b
19-09-2013, 11:58
دوستان یه سر بیاین انجمن پرشین تولز
برید به قسمت خرید و فروش محصولات اینترنتی
یه سری هستن سفارش دانلود میگیرن
فقط سرعت دانلودشونو حساب کنید هوش از سرتون میپره
یکی هست ترابایتی دانلود میکنه اونجا

اونا یا خارج کشورهستند یا از مسولین و کارکنان شرکت های خدمات اینترنت و ispها هستند که از سرعت خط اصلی خودشون استفاده می کنند

همین اهواز یه ISP بود قبلا ها اگه دانلود زیاد و فوری داشتم میرفتم پیشش از سرعت خط خودشون تو ایکی ثانیه واسم دانلود میکرد. البته چون به بیشتر به شرکت ها سرویس میدادن فقط بعداز تایم اداری اینکار رو میکرد.

تو انجمن خودمون برو به تاپیک انکودرها ببین چه خبره. فیلمی که من بزور کم حجم شدهء 1 گیگ اش رو دان می کنم اونا کیفت زیر 50 گیگ رو برای دانلودقبول ندارن :n09:

-----------------------------

زیاد به 4 یا 5 چراغ مودمت حساس نباش تو سرعت و دانلود تاثیری نداره

*Forgotten*
19-09-2013, 12:15
اینجا هم میشه اینترنت عالی و بدون محدودیت داشت خرجش یه کارت --- هه.

از بچهای همین سایت می شناسم کسایی رو که ماهی 200 تومن خرج می کنن اینترنت ددیکیت ماه.واره ای می گیرن. حالش رو می برن

هرچند تو کشورهای دیگه هرچی باشه هزینه اینترنت پایین تره

من چند سالی اینترنت ماهی واره استفاده میکردم ولی باید بگم پینگ بسیار وحشتناکی داره در حد 600 تا 800 البته یک طرفه ، دوطرفه رو کلا بیخیال
فقط بدر دانلود میخوره ، برای کارایی که پینگ پایینی میخاد مثل بازی های آنلاین بدر نمیخوره
قیمتش خیلی بالاست ولی جدیدا اکانت رو ه ک میکنن و بین چند نفر تقسیم میکنن که قیمت خیلی پایین میاد که نمیدونم چه جوریه کیفیتش

مشکل اصلی که هست پیدا کردن یه فروشنده قابل اطمینان و قیمت مناسب که الان بخاط همه گیر شدن نامحدودو از این حرفا فروشنده ها دیگه براشون ظاهرا نمیصرفه و خیلی کم شدن

Arsenal2012
19-09-2013, 12:20
سلام دوستان من میخوام یکی از این سه طرح رو بگیرم فقط میخواستم بدونم تو روز و ساعت های رایگان سرعت دانلود با idm چنده و چقدر میشه دانلود کرد؟؟؟ طرح 512 یک ماهه 3 گیگ؟؟؟؟؟....طرح 2 مگ یک ماهه 3 گیگ؟؟؟؟.... طرح 1 مگ یک ماهه 4 گیگ؟؟؟؟؟ ....

EmpireWorld
19-09-2013, 12:31
روزانه همه این طرح ها به خاطر 1 به 4 بودنشون سرعت تقریبا ثابتی دارن
مثلا 512 سرعت 60 تا 70 و 2 مگش سرعت 220 تا 230 رو میده
طرح یه مگ رو هم که قبلا داشتم همینطوری بود
البته
اینایی که گفتم همه ش در صورتیه که 5 تا خط یا دیگه نهایت 4 تا خط بگیرید
CINR Reuse 1 و CINR Reuse 3 و همچنین RSSI و سیگنال استرنج باید بالا باشه
اگه منطقه شلوغی دارید یا آنتن دهی کم دارید باید حدودا رو نصف این سرعتایی که گفتم حساب کنید
ولی خب شبانه ش داغونه
قیمت ترافیکش بالاست گیگی 8 و 12 تومن
پینگ داغونی داره برای آنلاین پلی کردن
قیمت طرح هاشم فقط بدرد کسایی میخوره که مجبورن وایمکس بگیرن
در آخر فقط میتونم بگم :n21:

osta_ali
19-09-2013, 13:03
سلام دوستان من میخوام یکی از این سه طرح رو بگیرم فقط میخواستم بدونم تو روز و ساعت های رایگان سرعت دانلود با idm چنده و چقدر میشه دانلود کرد؟؟؟ طرح 512 یک ماهه 3 گیگ؟؟؟؟؟....طرح 2 مگ یک ماهه 3 گیگ؟؟؟؟.... طرح 1 مگ یک ماهه 4 گیگ؟؟؟؟؟ ....

من 512 دارم و خوشبختانه شبا معمولا سرعتم بین 90 تا 95 هست.

arash59b
19-09-2013, 13:05
من چند سالی اینترنت ماهی واره استفاده میکردم ولی باید بگم پینگ بسیار وحشتناکی داره در حد 600 تا 800 البته یک طرفه ، دوطرفه رو کلا بیخیال
فقط بدر دانلود میخوره ، برای کارایی که پینگ پایینی میخاد مثل بازی های آنلاین بدر نمیخوره
قیمتش خیلی بالاست ولی جدیدا اکانت رو ه ک میکنن و بین چند نفر تقسیم میکنن که قیمت خیلی پایین میاد که نمیدونم چه جوریه کیفیتش

مشکل اصلی که هست پیدا کردن یه فروشنده قابل اطمینان و قیمت مناسب که الان بخاط همه گیر شدن نامحدودو از این حرفا فروشنده ها دیگه براشون ظاهرا نمیصرفه و خیلی کم شدن

پینگ شما همش بدلیل ماهوا.ره ای بودن نبوده بالاخره خط send شما هم تاثیر قابل ملاحضه ای داره.

-- شده ها هم به درد نمی خوره مگه اینکه خودت این کار رو بکنی

اگه دانلود زیاد داری و همین خجم داده شده براتون کاقیه و نیازی به گیگ اضافه پیدا نمی کنی 2 مگ از بقیه بهتره

mosi_alfa
19-09-2013, 17:02
اینایی که گفتم همه ش در صورتیه که 5 تا خط یا دیگه نهایت 4 تا خط بگیرید
CINR Reuse 1 و CINR Reuse 3 و همچنین RSSI و سیگنال استرنج باید بالا باشه
اگه منطقه شلوغی دارید یا آنتن دهی کم دارید باید حدودا رو نصف این سرعتایی که گفتم حساب کنید
:
من در بسیاری از مکان ها و شهرهای مختلف تجربه استفاده داشتم و برای شخص بنده ثابت شده و اظهر و من الشمس هست که 90% سرعت، مربوط به شلوغی منطقه هست
و (مقدار سرعت) ارتباطش با "قدرت سیگنال" یا حتی "مبحث ip" اون قدر کم هست که قابل صرف نظره
تاثیر انتن بیشتر روی پینگه