PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 [70] 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88

امیر انصاری
20-08-2013, 22:09
از سایتش می تونی برنامه و تنظیمات رو انجام بدی (برای ویندوز 7)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته یه برنامه دیگه هم هست کارش اینه که یه رنچ DNS رو چک می کنه و بهترینش رو بهتون معرفی میکنه. برنامه اش رو سیستم خونه هست ولی اسمش یادم نیست رفتم نگاه می کنم:n13::n06:

تو تنظیمات مشکلی ندارم، منظورم اینه که من تغییری حس نمیکنم. میخواستم ببینم تغییرات مد نظر ایشون چیه؟

ninipc
20-08-2013, 22:38
برا من هم همینطوره ولی میتونی اطلاعات دقیق رو با این روش که میگم بگیری:

میری همون جا که میزان مصرف رو نشون میده و به صورت دستی اون جایی که نوشته از تاریخ رو میذازی روی روز گذشته یا دو روز گذشته(یه بازه کوتاه) مثلا امروز که 26ام هست باید بداری مثلا روی 24ام .اون قسمت که نوشته تا تاریخ رو هم دست نزن .حالا صدور گذارش رو بزن اطلاعات دقیق رو میده.

این چیزی که گفتین رو اجرا کردم و تنها حجم مصرف شده رو نشون می‌ده و چیزی که من شدید نیاز دارم حجم باقیمونده درست هست. امروز دو بار زنگ زدم پشتیبانی و طرف بار اول گفت ۴ گیگا و بار دوم گفت که نمی‌تونه دقیق بگه و باید فردا زنگ بزنم که سیستم بتونه جواب بده. مال اونهایی که می‌گن دقیق هست شاید واقعاً اینطور نیست و فکر می‌کنن دقیق هست. آیا برای تست یکی دو بار حجم مونده رو با پشتیبانی چک کردن؟ گفتم یکی دو بار که با تست امروز خودم دیدم که حتی پشتیبانی هم با بودن توی مرکز دیتا باز هم می‌تونه مشکل داشته باشه.

ninipc
20-08-2013, 22:48
نظر من این برنامه ها بدرد ما نمی خوره چون dns تو تنظیمات مودم ست شده و قابل تغییر نیست. برا کسایی خوبه که می تونن تنظیمات مودمشون رو دستکاری کنند. وقتی dns مودم ست شده است تغییر dns ویندوز مشکلی رو حل نمی کنه

قبلا که مبین زرت داشتم یک بار پشتیبانی dns رو برای من عوض کرد از تو مودم نگاه کردم دیدم عوض شده از توی پشتیبانی باید تغییر داد.

اتفاقاً همون اوایل کار که سیستم DNS رو دستکاری کرده بودن که مشکل رفتن به یوتیوب و جاهای مشابه ایجاد شده بود، من خودم چون از قبل تجربه داشتم DNS رو روی مال گوگل ست کرده بودم و بدون مشکل کار می‌کردم. اما توی همون روزها وقتی برای مشکل مزمن و همیشگی سرعت به پشتیبانی زنگ زدم، دیدم که بدون توضیحات اضافه که این تنظیمات برای چی هست و غیره، خودش بهم راهنمایی داد که برم از تنظیمات شبکه مربوط به وایمکس و البته تنها بخش IPv4 رو عوض کنم که سرعتم بهتر بشه. یعنی خودشون بطور فنی تائید می‌کنن که تغییر DNS از اونجا موثر و مفید هست و نباید حتماً از مودم عوض کرد.
بماند مدتی بعد این کلک دیگه نتونست سایتهایی مثل یوتیوب رو باز کنه و حدس می‌زنم خاصیتش توی سرعت هم از دست رفته باشه.

ninipc
20-08-2013, 22:50
سلام دوستان ب قول دوستمان مبین نت مردمو خر فرض کرده
کسانی که مشکل سیگنال یا پایین بودن سرعت دارن یا قطعی اینترنت دارن به سایت سازمان تنظیم مقررات وارتباط رادیویی برن اونجا در خواست شکایت کنند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من 60 روزی هست سیگنال ندارم کسی نیست یه جواب قانع کننده به ما بده

همیشه وقتی این بحث شکایت پیش می‌یاد کنجکاو می‌شم که آیا کسی تابحال شده که به اون شماره پیگیری شکایت که باید خود مبین‌نت بده، دسترسی داشته یا نه؟ من که توی این چند ساله اشتراک و بارها تماس و حتی دو بار اعزام کارشناس به محل هرگز همچین کد و شماره‌ای رو ندیدم.

mohammad_87
21-08-2013, 01:03
سلام
از دوستان کسی از آریا شهر و فردوس شرق-سلیمی جهرمی و یا اطراف هست ؟
لطفا بگه وضعیت از نظر سرعت و سیگنال منطقه چطوره؟
من داخل منزل نمیتونم کانکت بشم ولی مودم رو بیرون که میگیرم سه تا چراغ روشن میشه!کسی میدونه bs های این منطقه کجاها هستند؟

mojtaba0007
21-08-2013, 01:19
سلام
از دوستان کسی از آریا شهر و فردوس شرق-سلیمی جهرمی و یا اطراف هست ؟
لطفا بگه وضعیت از نظر سرعت و سیگنال منطقه چطوره؟
من داخل منزل نمیتونم کانکت بشم ولی مودم رو بیرون که میگیرم سه تا چراغ روشن میشه!کسی میدونه bs های این منطقه کجاها هستند؟

من گلستان هستم . سیگنالم قوی و سرعتم خوبه. البته جلوی خونه بازه و طبقه پنجم هم هستم. rssi بین 35 تا 38 هست. 2مگ دارم سرعت روی 262 هست. جای دکل ها رو نمیدونم.

mohammad_87
21-08-2013, 01:28
من گلستان هستم . سیگنالم قوی و سرعتم خوبه. البته جلوی خونه بازه و طبقه پنجم هم هستم. rssi بین 35 تا 38 هست. 2مگ دارم سرعت روی 262 هست. جای دکل ها رو نمیدونم.
ممنونم.
فکر کنم منظور شما cinr بوده.
شما چند تا bs در scanner دارید؟یعنی چند تا دکل پیدا شده؟

mojtaba0007
21-08-2013, 01:58
ممنونم.
فکر کنم منظور شما cinr بوده.
شما چند تا bs در scanner دارید؟یعنی چند تا دکل پیدا شده؟

نه منظورم rssi بود. البته یه منفی نذاشتم.
این وضعیت سیگنال:

4 تا bs دارم

mohammad_87
21-08-2013, 02:43
نه منظورم rssi بود. البته یه منفی نذاشتم.
این وضعیت سیگنال:

4 تا bs دارم
ممنونم.پس باید حداقل یکی دوتاش رو بتونم من بگیرم چون در مناطق دیگه مشکلی نداشتم.
به پشتیبانی زنگ زدم میگم bs ها در این منطقه کجا هستند میگه شما به سیگنال دقت کن و.......
بی زحمت شما اینها رو هم پاسخ بده شاید یه نتایجی گرفتم:
1.شما حدودا کجای گلستان هستید؟
2.مودم شما رو به کدوم جهت هستش؟
3.اگه ممکنه از وضعیت scanner هم یک عکس بذارین.
ممنونم :n16:

mojtaba0007
21-08-2013, 03:17
ممنونم.پس باید حداقل یکی دوتاش رو بتونم من بگیرم چون در مناطق دیگه مشکلی نداشتم.
به پشتیبانی زنگ زدم میگم bs ها در این منطقه کجا هستند میگه شما به سیگنال دقت کن و.......
بی زحمت شما اینها رو هم پاسخ بده شاید یه نتایجی گرفتم:
1.شما حدودا کجای گلستان هستید؟
2.مودم شما رو به کدوم جهت هستش؟
3.اگه ممکنه از وضعیت scanner هم یک عکس بذارین.
ممنونم :n16:

1. یک خونه تا بلوار فردوس فاصله دارم و شمال بلوار فردوس هستم.
2. به سمت جنوب هست و دیدش هم خیلی خوب هست و ساختمون های اکباتان هم به خوبی دیده میشن.
3.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mr.Aras
21-08-2013, 09:36
همیشه وقتی این بحث شکایت پیش می‌یاد کنجکاو می‌شم که آیا کسی تابحال شده که به اون شماره پیگیری شکایت که باید خود مبین‌نت بده، دسترسی داشته یا نه؟ من که توی این چند ساله اشتراک و بارها تماس و حتی دو بار اعزام کارشناس به محل هرگز همچین کد و شماره‌ای رو ندیدم.

من قبلا دوبار که از طریق سایت شکایت کرده بودم این شماره را میداد، ولی آخرین بار بعد از اون قطعی های چند روزه که شکایت کردم شماره نداد.

mohammad_87
21-08-2013, 14:28
1. یک خونه تا بلوار فردوس فاصله دارم و شمال بلوار فردوس هستم.
2. به سمت جنوب هست و دیدش هم خیلی خوب هست و ساختمون های اکباتان هم به خوبی دیده میشن.
3.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بازم ممنونم.ولی در این عکس شما،دکلی پیدا نشده.چون باید مشخصات rssi و cinr داشته باشه مثل عکس زیر که دوتا پیدا کرده(امروز صبح،انتهای اشرفی اصفهانی):
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
البته اینکه در اسکنر گاهی مشخصات هچ دکلی پیدا نمیشه برای من هم اتفاق افتاده در حالیکه کانکت بودم.

m187
21-08-2013, 16:12
سرویس 2 مگ 3 گیگ ماهیانه گرفتم اینم سرعتش 3 روزه گرفتم زدم پشتیبانی میگه خیلی خوب داره سرعت بهت میده چون یک به چهاره این طوریه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:n04:
واقعا 30 تومان دادم این سرعت باشه میگه از سرور ایران دانلود نکن سرعت پایینه از ماکروسافت دانلود کن سرعش بالاست میگم ماکروسافت میخوام چه کار میگه پس همینه دیگه
سرویس 512 میگرفتم 60 تا 70 کیلوبایت دانلود میداد 2 مگ هم گرفتم 70 تا 80 سرعت دانلود میده 4 تا دکل رو امتحان کردم همین طوریه مدم هم بیرونیه و بهترین حالت سیگنال رو دارم -44db

Joaquin
21-08-2013, 16:30
سرویس 2 مگ 3 گیگ ماهیانه گرفتم اینم سرعتش 3 روزه گرفتم زدم پشتیبانی میگه خیلی خوب داره سرعت بهت میده چون یک به چهاره این طوریه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:n04:
واقعا 30 تومان دادم این سرعت باشه میگه از سرور ایران دانلود نکن سرعت پایینه از ماکروسافت دانلود کن سرعش بالاست میگم ماکروسافت میخوام چه کار میگه پس همینه دیگه
سرویس 512 میگرفتم 60 تا 70 کیلوبایت دانلود میداد 2 مگ هم گرفتم 70 تا 80 سرعت دانلود میده 4 تا دکل رو امتحان کردم همین طوریه مدم هم بیرونیه و بهترین حالت سیگنال رو دارم -44db

عجیبه. برای من سرویس 2 مگ 1 ماهه یادمه شبیه 1 مگ نوروزی سرعت میداد.

alimail3248
21-08-2013, 16:40

فکر کنم بنده بارها و بارها توی تاپیک های مختلف این انجمن گفتم از هیچ سرویس دهنده ای 2 مگ نگیرید .2 مگ کلا نوسانش زیاده خودشون هم دارن میگن .حداکثر 1 مگ بگیرید ولی با ثبات ترین تعرفه در تمام سرویس دهنده ها 512 هست برای همینه که 80 درصد مردم حتی ادارات با اینکه از جهت هزینه مشکل ندارند اما از 512 استفاده میکنند.

arash59b
21-08-2013, 17:10

نباید اینطور باشه

سرعت های دیگه ای که گرفتی چطور بودن؟ ا

یه دلیل مهم برای سرعت بدت اینه که به مزخرف ترین ip مبین نت (یعنی افروزنت) وصل شدی. سعی کن IPت رو عوض کنی. حدیدا برای من ای پی 5 مبین نت خیلی خوب شده.

m187
21-08-2013, 17:21
512 گرفتم ماه پیش خوب بود سرعت 60 تا 70 میداد ولی 2 مگ داغونه حالا دارم سعی میکنم ای پی های دیگه هم تست کنم

faramobile
21-08-2013, 18:06
من که از تهران اومدم چند روز مشهد ، جلوی بازار رضا هتل داریم ، انواع آیپی ها رو میده اینجا همشونم سرعت توپ ، 178 از همه بهتره ، 130 هم عالی هست ، 91 هم خیلی خوبه حتی با سرور خارجی ۲۶۰ پایین تر نمیاد سرعت دانلودش

فقط آیپی 94 بدرد نمیخوره که ماله افروز هست

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

arash59b
21-08-2013, 18:24
من که از تهران اومدم چند روز مشهد ، جلوی بازار رضا هتل داریم ، انواع آیپی ها رو میده اینجا همشونم سرعت توپ ، 178 از همه بهتره ، 130 هم عالی هست ، 91 هم خیلی خوبه حتی با سرور خارجی ۲۶۰ پایین تر نمیاد سرعت دانلودش

پ می خواستی اونجا سرعت خوب نباشه. کلا هرچی به حرم نزدیک تر باشی سیگنال قویتر میشه. مبین نت که جای خودش :n06:

ما هم التماس دعا داریم :n12:

امیر انصاری
21-08-2013, 21:35

همونطور که دوستان گفتن با آی پی های مختلف امتحان کنید. برای من هم هیمنطوره، در تست سرورهای خارجی سرعت پایینی دارم، باید مدام آی پی عوض کنم تا آی پی مطلوب خودمو پیدا کنم. مثلاً یه بار با آی پی رنج 5 سرعت خارجی پایینی داشتم، آی پی 130 گرفتم سرعتم عالی شد. شمام همینکارو بکن. البته در تست سرورهای داخلی همه ی آی پی ها خوب جواب میدن. در حال حاضر ظاهراً رنج 5 خوب جواب میده:

tap10
22-08-2013, 01:56
[QUOTE=faramobile;7829129]من که از تهران اومدم چند روز مشهد ، جلوی بازار رضا هتل داریم ، انواع آیپی ها رو میده اینجا همشونم سرعت توپ ، 178 از همه بهتره ، 130 هم عالی هست ، 91 هم خیلی خوبه حتی با سرور خارجی ۲۶۰ پایین تر نمیاد سرعت دانلودش

اونجاکه همه چی اوکی هست من پارسال با ایرانسل کانکت بودم از هتل ترنم التماس دعا. الانم که اون هستی :n02::n02: عزیز اگر از پنجره هتل یک وب بدی ما هم یک سلامی بدیم به اقا:n03:

faramobile
22-08-2013, 04:24
پ می خواستی اونجا سرعت خوب نباشه. کلا هرچی به حرم نزدیک تر باشی سیگنال قویتر میشه. مبین نت که جای خودش :n06:

ما هم التماس دعا داریم :n12:

قربونت آرش جان ، محتاجیم به دعا

بله اینجا همه وصلن به بالا ، ولی خیلی خوبه جدا هر بار مودم رو خاموش میکنم یه آیپی رنج جدید میده که یکی از یکی بهتر هست ، تا الان ۶ رنج مختلف گرفتم بدون هیچ زحمتی ، فقط و فقط هم این آیپی افروز سرعتش داغونه ، بقیشون عالی هستن

faramobile
22-08-2013, 04:30
[QUOTE=faramobile;7829129]من که از تهران اومدم چند روز مشهد ، جلوی بازار رضا هتل داریم ، انواع آیپی ها رو میده اینجا همشونم سرعت توپ ، 178 از همه بهتره ، 130 هم عالی هست ، 91 هم خیلی خوبه حتی با سرور خارجی ۲۶۰ پایین تر نمیاد سرعت دانلودش

اونجاکه همه چی اوکی هست من پارسال با ایرانسل کانکت بودم از هتل ترنم التماس دعا. الانم که اون هستی :n02::n02: عزیز اگر از پنجره هتل یک وب بدی ما هم یک سلامی بدیم به اقا:n03:

مخلصم داداش ، خواستی یه پیام بده ساعتی که هستی بگو از هتل وب بدم مستقیم وصل شی چون طبقه ۹ هستیم راحت میبینی حرم رو

خلاصه دم مشهدیا گرم خیلی وضعشون خوبه اینجا الان شبی ۶ گیگ راحت دانلود میکنم اینجا سرعت هم اصلا زیر ۲۶۰ نمیاد

تازه هتل هم واسه این طبقه یه ۱ مگ نامحدود مبین نت گذاشته اونم پسوردش رو گرفتم الان چند ساعت دارم دانلود میکنم باهاش زیر ۱۲۵ نمیاد و کلا خیلی عالی کار میکنه

arash59b
22-08-2013, 05:33
[QUOTE=tap10;7830038]

خلاصه دم مشهدیا گرم خیلی وضعشون خوبه اینجا الان شبی ۶ گیگ راحت دانلود میکنم اینجا سرعت هم اصلا زیر ۲۶۰ نمیاد

اره قبول دارم. خداییش خدا نعمت رو واسشون تموم کرده

برادرم مشهد زندگی می کنه از مخابرات ADSL می گیره تازه اوج سرعتش شب ها تو ساعت رایگانه سرعت تا 600 هم میره ماهی 10 تومن میده. این سری رفته بودم پیشش خط اش قطع بود. گفت مخابرات یه مقدار گرونش

کرده دیگه واسم نمی صرفه پولم رو بدم بالاش!!! :n29:

saeeddeeas
22-08-2013, 05:34
ببخشید یه سوال حاشیه ای داشتم
اگه از اکانت اپلودباز دو نفر استفاده کنیم ایا مسدود میشه؟ یعنی از دو سیستم متفاوت

arash59b
22-08-2013, 05:49
ببخشید یه سوال حاشیه ای داشتم
اگه از اکانت اپلودباز دو نفر استفاده کنیم ایا مسدود میشه؟ یعنی از دو سیستم متفاوت

نه فکر نکنم.

یعنی چی دو نفر همزمان؟؟ اگه برای دانلود میگی که 1000 نفرهم با هم دانلود کنن مشکلی نیست اصلا واسه همین کاره

اگه دسترسی به اکانت تون رو می گی بازم بی معنیه. نهایتش اینه که وقتی یوزر اولی وصل هست دومی رو نمیزاره وارد بشه

فکر کنم من تا الان شده این کار رو بکنم یعنی یه لینک رو با pc گذاشتم یکی رو با لپ تاپ.

برای اطمینان بیشتر تو تاپیک خودشون بپرس.

M0hsen3D
22-08-2013, 05:56

برادرم مشهد زندگی می کنه از مخابرات ADSL می گیره تازه اوج سرعتش شب ها تو ساعت رایگانه سرعت تا 600 هم میره ماهی 10 تومن میده. این سری رفته بودم پیشش خط اش قطع بود. گفت مخابرات یه مقدار گرونش

یه سر اومدم مبین نت ببینم چه خبره دیدم دارین از نت مشهد تعریف میکنین!!:n04:
والا اینجا شرکتا که بدترین سرویس دهی رو دارن! 1 مگ پارس که خودم دارم شبی شانس بیاری 1 گیگ بزنی با سرعت ثابت 66!! میمونه مخابرات که خودم تست نکردم. برادر شما کدوم مرکز مخابراتی هستن؟و طرحی که داشتن چی بود؟

دوستان مبین نتی تو مشهد غیر از اطراف حرم جاهای دیگه تست کردین ببینین چطوره؟

arash59b
22-08-2013, 06:16
والا اینجا شرکتا که بدترین سرویس دهی رو دارن! 1 مگ پارس که خودم دارم شبی شانس بیاری 1 گیگ بزنی با سرعت ثابت 66!! میمونه مخابرات که خودم تست نکردم. برادر شما کدوم مرکز مخابراتی هستن؟و طرحی که داشتن چی بود؟

طرح و مرکز مخابراتش رو نمیدونم ولی کوهسنگی میشینن. مخابرات مثل مبین نت نیست که منطقه به منطقه کیفیت فرق کنه معمولا تو استان تقریبا برای همه یجوره.

amir200812
22-08-2013, 09:44
مبین نت ظاهرا تعطیل کرده و رفته!!!

از صبح هر یک ساعت، 5 دقیقه کانکت میشه و دوباره پر...
خدمات مشترکینم که کلا جواب نمیده!
سایتم که بالا نمیاد!

فکر کنم واقعا تعطیل کردند!

حالا این مودم رو به کی بفروشم:n02:

alimail3248
22-08-2013, 09:48
[QUOTE=faramobile;7830108]

ولی تا جایی که من شنیدم اینترنت مشهد داغونه همه دارن ازش مینالن .احتمالا اینی که گفتی جزو استثناعات مخابراته...:n09:

zerolight
22-08-2013, 10:08
دوستان کسی تو کیش از مبین نت و مودم همراهش استفاده کرده؟؟ چه طوره؟
سرعت طرح ۱۲۸ ، ۱ سال ه ۳۰ گیگ چه قدر هست؟

saeeddeeas
22-08-2013, 11:44
از امروز نت من داغون شده از هر 100 تا سایت یکیش باز میشه کسی مشکل نداره؟

yuzarsiff
22-08-2013, 12:06
واس منم داغونه .. تماس هم گرفتم گفت 70 نفر توی صف مکالمه هستند ! فک کنم دوباره ی خبری شده ...

ham33d
22-08-2013, 13:32
کار بران مبین نت هر چی سرتون میاد حقتونه کسی به حرفا ما گوش نمیده این تازه اول مشکلات بود
مبین نت مردمو خر فرض کرده:n10::n09:
هر کاری هم می کنه کسی صداش در نمیاد:n24::n25::n07::n28:

ham33d
22-08-2013, 13:37

ارش جان قید مبین نت را بزن
هیچیadsl2نمیشه
منم منتظرم تا خط تلفن را وصل کنم برم سراغ adsl2
دوستم های وب گرفته سرعت 512 دانلود بینه 300الی 400

mosi_alfa
22-08-2013, 13:49

راهنمایی،فلسطین، طرح یه مگ شب ها سرعت 150 تا 250

arash59b
22-08-2013, 13:51
[QUOTE=arash59b;7830122]
ارش جان قید مبین نت را بزن
هیچیadsl2نمیشه
منم منتظرم تا خط تلفن را وصل کنم برم سراغ adsl2
دوستم های وب گرفته سرعت 512 دانلود بینه 300الی 400

با این خط PCM ما ADSL مون کجابود :n13:. همه خلق خدا از بد حادثه در خونه مبن نت اومدن.

فعلا با همین 3 گیگ دانلود شبانه سر می کنیم از سرمون هم زیاده.

امیر انصاری
22-08-2013, 14:43
از امروز نت من داغون شده از هر 100 تا سایت یکیش باز میشه کسی مشکل نداره؟

برای من از صب تا حدود ساعت 11 قطع بود، از وقتی ام وصل شده CINR Reuse1 و CINR Reuse3 ضعیف تر شده، اما مشکلی نداره و درست کار میکنه.

ham33d
22-08-2013, 14:50
[QUOTE=ham33d;7830669]

با این خط PCM ما ADSL مون کجابود :n13:. همه خلق خدا از بد حادثه در خونه مبن نت اومدن.

فعلا با همین 3 گیگ دانلود شبانه سر می کنیم از سرمون هم زیاده.
بلاخره از ما گفتن بود
مبین نت +قیمت بالا +قطعی زیاد+پینگ بالا+سرعت دانلود پایین+پشتیبانی اشغال=مبین دزد
دوستم با های وب شبی 5الی 6دانلود می کنه قیمتا پایین (512)8گیگ را میده 25هزار
(512) ولی مبین نت 3گیگ را میده20هزار
ادما همیشه باید دنباله بهترین ها باشه:n10::n09:

5320xm
22-08-2013, 15:22
سلام دوستان

من مودم outdoor دارم

وقتی از security گزینه root certificate رو disable میکنم نتم برقرار می شه ولی وقتی enable هست نت ندارم و دیسکانکت می شم

کسی میدونه این root certificate کارش چیه؟فعال یا غیر فعال بودنش مهمه؟

ممنون :n12:

MasterGeek
22-08-2013, 20:19
البته من مشکل سرعت و قطعی خیلی زیاد پینگ رو ندارم اما با طرح‌ها، مدیریت ترافیک و از همه مهمتر قیمت گران و غیرمنطقی مبین‌نت مشکل دارم. بالاخره هم ADSL رو نصب خواهم کرد اما چون مسافرت میرم کماکان از مبین‌نت استفاده می‌کنم.

توی سایتش یه نظر سنجی گذاشته که فرصت خوبی هست که چندتا کلیک کنید و نظرتون رو بگین من آخر نظرسنجی هم یه گزارش مبسوط از مشکلات رو بهشون نوشتم (یه ۱۰ موردی بود). بهرحال باید بخاطر مشکلاتی که داره اعتراض کرد و حداقل نق زد،‌ نه سازش....

WHICH1
22-08-2013, 20:25

نه آقا شما اگه شما با دزد طرف هستی ما با شاه دزدی طرف هستیم که نمونه اش تو کل استان های ایران مشهد تنها استانی هست نامحدود نداره چند وقت پیش شبانه رایگان هم برداشتند سرعت پینگ افتضاح اصلا قابل تحمل نیست شما کاربر فعالی هستی خراسان رضوی رو بخونید یک مشت بیسواد مطلق مخابرات مشهد هستند که همش دوستان ایمیل و شکایت میکنن به تهران که انشالا این دزد بیسواد هارو بدارن برادر شما استثنا بوده اونم برای چند پیش هست الان کل خراسان رضوی افتضاح مثل مبین نت اهواز تازه ADSL

WHICH1
22-08-2013, 20:34

بخاطر اینکه تا چند کیلومتری حرم خونه نیست و کاربر وجود نداره تازه بعد چند کیلومتر دور حرم خونه پیدا کنی بشترشون از اقشار ضعیف و خیلی ضعیف جامعه هستند که اگه PC داشته باشن با دایل آپ وصل میشن و مشهد فرقی نداره مخصوصا منطقه های که آپارتمان زیاد و همه فیبر نوری هستند مثل وکیل آباد هاشمیه مبین نت بخاطر کاربر زیاد همین وضعیت افتضاح رو ذاره کلا اینترنت مشهد بدترین و گندترین شهر ایرانه برید تایپک خراسان رضوی رو بخونید اینجا اینترنت خود جهنمه

Joaquin
22-08-2013, 20:56
من دیشب 5 گیگ گرفتم. چند شبه همش همین حدود میگیرم.

alipezhman
22-08-2013, 22:35
دوستان منظورتون از اینکه میگید آی پی عوض میکنید چیه؟ تو سرعت دانلود تاثیر داره؟ میشه توضیح بدبد لطفا

.:Bardia:.
22-08-2013, 23:09
دوستان منظورتون از اینکه میگید آی پی عوض میکنید چیه؟ تو سرعت دانلود تاثیر داره؟ میشه توضیح بدبد لطفا

بله تاثیر داره ...
چند صفحه قبل رو بخویند ؛
کامل حرف زدن دوستان .

ham33d
23-08-2013, 00:48
من دیشب 5 گیگ گرفتم. چند شبه همش همین حدود میگیرم.
عمرا بتونی ساعات رایگان مبین نت 5گیگ دان کنی:n03::n27:
من 2سالی هست مبین نت دارم از سرعت 512تا 2048 هم داشتم فوقش 3 گیگ دان می کردم:n22::n10::n09:
میشه توضیح بدی چیکار کردی 5گیگ دان کردی:n04::n19:
از ترفندی استفاده کردی؟؟؟؟؟:n09::n10:

faramobile
23-08-2013, 02:33
من 2سالی هست مبین نت دارم از سرعت 512تا 2048 هم داشتم فوقش 3 گیگ دان می کردم:n22::n10::n09:

چون شما نمیتونی بگیری دلیل نمیشه که بقیه هم نباید بتونن بگیرن !! یادش به خیر چندین ماه پیش هم ۲ تا از کاربر های دیگه هم بودن من و اقا امیر مقدار سرعتمون رو میگفتیم ، خیلی شلوغ کردن که نه امکان نداره !! چون مثل شما فکر میکردن چون خودشون یا چند نفر که میشناسن سرعتشون بده ، بقیه هم باید سرعتشون بد باشه !!! که خب با مدرک و تست سرعت و فیلم از دانلود جوابشون رو گرفتن

من از اول هم بیشتر از ۵ گیگ تو ساعات رایگان دانلود میکردم سندشم با فیلم و عکس تو صفحات چند ماه قبل همین تاپیک موجوده که قرار دادم و اون موقع ها چون سرعت دانلودم رو ۳۸۰ تا ۴۰۰ بود ( اکانت ۲ مگ ۶ ماهه ) راحت شبی ۷ گیگ رو میگرفتم ، الانم که ۱ ماه میشه تقریبا دوباره تمدید کردم ( اکانت ۶ ماهه ۲ مگ ۱۲ گیگ ) البته سرعتم رو نامردا رو ۲۷۰ بستن که منم شبا با همون سرعت دانلود میکنم و ۵ گیگ تا ۵.۲ گیگ شبی میگیرم الان تو این ۱ ماهه اخیر

ترفند هم نداره و کاملا به منطقه مورد استفاده شما بستگی داره که چقدر شلوغ باشه و چه پهنای باندی روی دکل های اون منطقه باشه ، حتی رنج آیپی های خوبی مثل 178 که من همیشه ازش استفاده میکنم حداکثر سرعت رو میده تو خیلی مناطق اصلا نمیتونن به این رنج آیپی ها وصل بشن در نتیجه سرعتشون کم میشه

Joaquin
23-08-2013, 07:10
قرار نیست چون شما نتونستی، پس امکان نداشته باشه.
من با همین مبین نت یادمه 8 گیگ هم دانلود کردم. (با سرور ایران). ولی چند وقتیه که با همین آپلود باز (اکانت پریمیوم) 5-6 گیگ هر شب دانلود میکنم.

--------------
در ضمن یه اتفاق جالب امروز صبح افتاد ( دقیقا ساعت 7:43 دقیقه) 3 تا فایل از سرور های مختلف خارجی در حال دانلود در idm داشتم که یکدفعه دیدم همشون برای چند ثانیه سرعتشون رفت روی 1.5 مگ برثانیه (درسته دقیقا 1.5 mb/s) و بعد آروم آروم سرعت پایین تر اومد و رسید به 800 کیلوبایت بر ثانیه بعد پایین تر اومد و به سرعت عادی رسید. متاسفانه اون موقع کامپیوترم مشغول چند پردازش سنگین دیگه هم بود و نتونستم عکس بگیرم.

mohammad_87
23-08-2013, 15:07
---------------
در ضمن یه اتفاق جالب امروز صبح افتاد ( دقیقا ساعت 7:43 دقیقه) 3 تا فایل از سرور های مختلف خارجی در حال دانلود در idm داشتم که یکدفعه دیدم همشون برای چند ثانیه سرعتشون رفت روی 1.5 مگ برثانیه (درسته دقیقا 1.5 mb/s) و بعد آروم آروم سرعت پایین تر اومد و رسید به 800 کیلوبایت بر ثانیه بعد پایین تر اومد و به سرعت عادی رسید. متاسفانه اون موقع کامپیوترم مشغول چند پردازش سنگین دیگه هم بود و نتونستم عکس بگیرم.
شما به سرعتهای idm اعتنا نکن.همینجوریه بالا پایین زیاد میشه ولی اگه با برنامه هایی مثل dumeter یا networx به نمودار لحظه ای توجه کنید متوجه میشید که در بهترین حالت به نهایت سرعت سرویستون میرسید.یعنی سقفی که در downlink مودم براتون نوشته شده.

امیر انصاری
23-08-2013, 15:23
چون شما نمیتونی بگیری دلیل نمیشه که بقیه هم نباید بتونن بگیرن !! یادش به خیر چندین ماه پیش هم ۲ تا از کاربر های دیگه هم بودن من و اقا مقدار سرعتمون رو میگفتیم ، خیلی شلوغ کردن که نه امکان نداره !! چون مثل شما فکر میکردن چون خودشون یا چند نفر که میشناسن سرعتشون بده ، بقیه هم باید سرعتشون بد باشه !!! که خب با مدرک و تست سرعت و فیلم از دانلود جوابشون رو گرفتن

من از اول هم بیشتر از ۵ گیگ تو ساعات رایگان دانلود میکردم سندشم با فیلم و عکس تو صفحات چند ماه قبل همین تاپیک موجوده که قرار دادم و اون موقع ها چون سرعت دانلودم رو ۳۸۰ تا ۴۰۰ بود ( اکانت ۲ مگ ۶ ماهه ) راحت شبی ۷ گیگ رو میگرفتم ، الانم که ۱ ماه میشه تقریبا دوباره تمدید کردم ( اکانت ۶ ماهه ۲ مگ ۱۲ گیگ ) البته سرعتم رو نامردا رو ۲۷۰ بستن که منم شبا با همون سرعت دانلود میکنم و ۵ گیگ تا ۵.۲ گیگ شبی میگیرم الان تو این ۱ ماهه اخیر

ترفند هم نداره و کاملا به منطقه مورد استفاده شما بستگی داره که چقدر شلوغ باشه و چه پهنای باندی روی دکل های اون منطقه باشه ، حتی رنج آیپی های خوبی مثل 178 که من همیشه ازش استفاده میکنم حداکثر سرعت رو میده تو خیلی مناطق اصلا نمیتونن به این رنج آیپی ها وصل بشن در نتیجه سرعتشون کم میشه

کلاً هر کس شبی 5 گیگ بگیره کارمند مبین نته:n09:

hajoo
23-08-2013, 15:33
این حرفتون خیلی مسخره است.اصلا چرا شما باید بتونی شبی 5 گیگ بگیرید ولی تعداد زیادی از ما حتی با سرعت 2 مگ نصف اینم نگیریم؟؟

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 4

arash59b
23-08-2013, 15:41
این حرفتون خیلی مسخره است.اصلا چرا شما باید بتونی شبی 5 گیگ بگیرید ولی تعداد زیادی از ما حتی با سرعت 2 مگ نصف اینم نگیریم؟؟

ای بابا صلوات بفرستید. بازم خوبه 2 نفر سرعت شون درسته دارن از حق شون استفاده می کنند.

یه سوال

وقتی مودم روشنه ولی هیچیکاری انجام نمیدیم باز یه مقدار از پهنای باند مصرف میشه. برای شما چقدر هست؟

برای من تو یه ساعت 10-15 مگ و بیشتر میرسه.:n03:

faramobile
23-08-2013, 15:51
ای بابا صلوات بفرستید. بازم خوبه 2 نفر سرعت شون درسته دارن از حق شون استفاده می کنند.

یه سوال

وقتی مودم روشنه ولی هیچیکاری انجام نمیدیم باز یه مقدار از پهنای باند مصرف میشه. برای شما چقدر هست؟

برای من تو یه ساعت 10-15 مگ و بیشتر میرسه.

من هر وقت مصرف نمیکنم از ادمین مودم میزنم دیسکانت نتورک بشه هر وقت خواستم مصرف کنم کانکت میکنم که دیگه هیچ شک و شبهه ای توش نباشه که چیزی مصرف میکنه

ولی در حالت عادی واسه ما یکم زیاده این ۱۵ مگ ، یه برنامه مونیتورینگ بزار بیین چه برنامه ای داره مصرف میکنه

faramobile
23-08-2013, 15:57

الان حرف شما هم حتما کاملا درسته و اصلا مسخره نیست ؟؟ بله ؟؟!!!!

داداش عزیز خب این چه حرفیه آخه میزنی شما ! چون شما نمیتونی خوب دانلود کنی یا سرعتتون کمه به هزار تا دلیل میتونه ربط داشته باشه که یکیش سرور هایی هست که ازش دانلود میکنید ، یکی دیگش اینکه شاید ترافیک منطقتون بالاست و همونطور که میدونید مبین نت خودم گفته اینترنتش بین کاربر. های منطقه یا دکلی که بهش وصل میشید اشتراک گذاری میشه و سرعت پخش میشه ، حالا واسه شما به هر دلیلی سرعتش کمه دلیل نمیشه که بقیه کاربر های مبین نت که توی یه منطقه دیگه یا حتی شهر دیگه هستن سرعت خوب نداشته باشن !

این حرف شما مثل اینکه بگید دیگی که واسه من نمیجوشه میخوام سر ...

arash59b
23-08-2013, 15:58
من هر وقت مصرف نمیکنم از ادمین مودم میزنم دیسکانت نتورک بشه هر وقت خواستم مصرف کنم کانکت میکنم که دیگه هیچ شک و شبهه ای توش نباشه که چیزی مصرف میکنه

منم همین کارو می کنم ولی بعضی وقت ها نمیشه مثلا موقع دانلود شبانه یا وقتی از خونه میری بیرون و میخوای مودم سر ساعت شروع به کار کنه

ولی در حالت عادی واسه ما یکم زیاده این ۱۵ مگ ، یه برنامه مونیتورینگ بزار بیین چه برنامه ای داره مصرف میکنه

چیزی پیدا نکردم

faramobile
23-08-2013, 16:00
منم همین کارو می کنم ولی بعضی وقت ها نمیشه مثلا موقع دانلود شبانه یا وقتی از خونه میری بیرون و میخوای مودم سر ساعت شروع به کار کنه

چیزی پیدا نکردم

بزار ببینم چی میتونم برات پیدا کنم اسمش رو میگم همینجا

امیر انصاری
23-08-2013, 16:02

یعنی امکان نداره شما تو یه صف شلوغ نون وایستاده باشی و بهت نون نرسه، بعد یکی 4 تا نون بگیره؟

یه سوال

برای من تو یه ساعت 10-15 مگ و بیشتر میرسه.:n03:

من اندازه نگرفتم، ولی به نظرم بیشتر از این مقدار باشه. برای همین من هر وقت به اینترنت نیاز ندارم وایرلس لپ تاپو خاموش میکنم.

arash59b
23-08-2013, 16:11
تجربه (نه جندان علمی) من میگه هرچی فاصله تون از دکل کمتر باشه یا RSSI تو بزرگتر باشه شانستون برای دانلود با سرعت بیشتر بالاتر میره. حتی اگه دکل منطقتون شلوغ باشه

بزار ببینم چی میتونم برات پیدا کنم اسمش رو میگم همینجا

منظورم این بود که برنامه ای که پهنای باندم رو مصرف می کنه رو تو مانیتورینگ نیست. احتمال زیاد از برنامه خاصی نمی تونه باشه خود ارتباط مودم با دکل این مقدار رو مصرف می کنه

اگه چیزی هم پیدا کردی بزار شاید بکاربیاد

من اندازه نگرفتم، ولی به نظرم بیشتر از این مقدار باشه. برای همین من هر وقت به اینترنت نیاز ندارم وایرلس لپ تاپو خاموش میکنم.

منم مشکلم دانلود شبانه است که بعضی مواقع باید مودم رو 2-3 ساعت زودتر روشن بزارم و برم

faramobile
23-08-2013, 16:13

پس شما احتمالا خیلی نرم افزار های مختلف دارید که از اینترنت استفاده میکنن ، مثلا آنتی ویروس ، یا حتی قندشکن مثل پروک س ی فایر ، آپدیت ویندوز ، مرورگر باز که صفحاتی مثل فیس ب وک توش باز باشن که هی رفرش میشن و خیلی برنامه های دیگه

بهترین راه هم اینه که توس فایروال ویندوز یه رول تعرف کنید بزنید all programs رو تو اینبوند ترافیک ببندید و بعدش هر چیزی که میخواید بتونه وصل بشه به اینترنت یه رول براش ایجاد کنید که اجازه اینکار رو بده ، من رو سرورم همین کارو کردم ( البته برای جلوگیری از ابیوز ) که کل ترافیک رو محدود به برنامه های مجاز خودتون میکنه

arash59b
23-08-2013, 16:21
پس شما احتمالا خیلی نرم افزار های مختلف دارید که از اینترنت استفاده میکنن ، مثلا آنتی ویروس ، یا حتی قندشکن مثل پروک س ی فایر ، آپدیت ویندوز ، مرورگر باز که صفحاتی مثل فیس ب وک توش باز باشن که هی رفرش میشن و خیلی برنامه های دیگه

بهترین راه هم اینه که توس فایروال ویندوز یه رول تعرف کنید بزنید all programs رو تو اینبوند ترافیک ببندید و بعدش هر چیزی که میخواید بتونه وصل بشه به اینترنت یه رول براش ایجاد کنید که اجازه اینکار رو بده ، من رو سرورم همین کارو کردم ( البته برای جلوگیری از ابیوز ) که کل ترافیک رو محدود به برنامه های مجاز خودتون میکنه

اکثر این برنامه ها رو که گفتی من استفاده نمی کنم یا قطع شون کردم

اینترنت سیکوریتیم هم اواست هست که همه برنامه ها رو مانیتورینگ می کنه و اکثر برنامه های غیرضروری رو هم با هاش بلاک کردم. خودش هم که نزاشتم اپدیت بشه

حالا که بحث به اینجا کشید یه سوال من اکربات ریدر پرو فشنال دارم که هم تو اینترنت سیکوریتی و هم تو فایروال بلاکش کردم ولی باز یه برنامه به اسم adob application update هست که همیشه تا

ویندوز بالا میاد اونم بالا میاد و توی منو بار پایین ظ