PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 [70] 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88

امیر انصاری
20-08-2013, 22:09
از سایتش می تونی برنامه و تنظیمات رو انجام بدی (برای ویندوز 7)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته یه برنامه دیگه هم هست کارش اینه که یه رنچ DNS رو چک می کنه و بهترینش رو بهتون معرفی میکنه. برنامه اش رو سیستم خونه هست ولی اسمش یادم نیست رفتم نگاه می کنم:n13::n06:

تو تنظیمات مشکلی ندارم، منظورم اینه که من تغییری حس نمیکنم. میخواستم ببینم تغییرات مد نظر ایشون چیه؟

ninipc
20-08-2013, 22:38
برا من هم همینطوره ولی میتونی اطلاعات دقیق رو با این روش که میگم بگیری:

میری همون جا که میزان مصرف رو نشون میده و به صورت دستی اون جایی که نوشته از تاریخ رو میذازی روی روز گذشته یا دو روز گذشته(یه بازه کوتاه) مثلا امروز که 26ام هست باید بداری مثلا روی 24ام .اون قسمت که نوشته تا تاریخ رو هم دست نزن .حالا صدور گذارش رو بزن اطلاعات دقیق رو میده.

این چیزی که گفتین رو اجرا کردم و تنها حجم مصرف شده رو نشون می‌ده و چیزی که من شدید نیاز دارم حجم باقیمونده درست هست. امروز دو بار زنگ زدم پشتیبانی و طرف بار اول گفت ۴ گیگا و بار دوم گفت که نمی‌تونه دقیق بگه و باید فردا زنگ بزنم که سیستم بتونه جواب بده. مال اونهایی که می‌گن دقیق هست شاید واقعاً اینطور نیست و فکر می‌کنن دقیق هست. آیا برای تست یکی دو بار حجم مونده رو با پشتیبانی چک کردن؟ گفتم یکی دو بار که با تست امروز خودم دیدم که حتی پشتیبانی هم با بودن توی مرکز دیتا باز هم می‌تونه مشکل داشته باشه.

ninipc
20-08-2013, 22:48
نظر من این برنامه ها بدرد ما نمی خوره چون dns تو تنظیمات مودم ست شده و قابل تغییر نیست. برا کسایی خوبه که می تونن تنظیمات مودمشون رو دستکاری کنند. وقتی dns مودم ست شده است تغییر dns ویندوز مشکلی رو حل نمی کنه

قبلا که مبین زرت داشتم یک بار پشتیبانی dns رو برای من عوض کرد از تو مودم نگاه کردم دیدم عوض شده از توی پشتیبانی باید تغییر داد.

اتفاقاً همون اوایل کار که سیستم DNS رو دستکاری کرده بودن که مشکل رفتن به یوتیوب و جاهای مشابه ایجاد شده بود، من خودم چون از قبل تجربه داشتم DNS رو روی مال گوگل ست کرده بودم و بدون مشکل کار می‌کردم. اما توی همون روزها وقتی برای مشکل مزمن و همیشگی سرعت به پشتیبانی زنگ زدم، دیدم که بدون توضیحات اضافه که این تنظیمات برای چی هست و غیره، خودش بهم راهنمایی داد که برم از تنظیمات شبکه مربوط به وایمکس و البته تنها بخش IPv4 رو عوض کنم که سرعتم بهتر بشه. یعنی خودشون بطور فنی تائید می‌کنن که تغییر DNS از اونجا موثر و مفید هست و نباید حتماً از مودم عوض کرد.
بماند مدتی بعد این کلک دیگه نتونست سایتهایی مثل یوتیوب رو باز کنه و حدس می‌زنم خاصیتش توی سرعت هم از دست رفته باشه.

ninipc
20-08-2013, 22:50
سلام دوستان ب قول دوستمان مبین نت مردمو خر فرض کرده
کسانی که مشکل سیگنال یا پایین بودن سرعت دارن یا قطعی اینترنت دارن به سایت سازمان تنظیم مقررات وارتباط رادیویی برن اونجا در خواست شکایت کنند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من 60 روزی هست سیگنال ندارم کسی نیست یه جواب قانع کننده به ما بده

همیشه وقتی این بحث شکایت پیش می‌یاد کنجکاو می‌شم که آیا کسی تابحال شده که به اون شماره پیگیری شکایت که باید خود مبین‌نت بده، دسترسی داشته یا نه؟ من که توی این چند ساله اشتراک و بارها تماس و حتی دو بار اعزام کارشناس به محل هرگز همچین کد و شماره‌ای رو ندیدم.

mohammad_87
21-08-2013, 01:03
سلام
از دوستان کسی از آریا شهر و فردوس شرق-سلیمی جهرمی و یا اطراف هست ؟
لطفا بگه وضعیت از نظر سرعت و سیگنال منطقه چطوره؟
من داخل منزل نمیتونم کانکت بشم ولی مودم رو بیرون که میگیرم سه تا چراغ روشن میشه!کسی میدونه bs های این منطقه کجاها هستند؟

mojtaba0007
21-08-2013, 01:19
سلام
از دوستان کسی از آریا شهر و فردوس شرق-سلیمی جهرمی و یا اطراف هست ؟
لطفا بگه وضعیت از نظر سرعت و سیگنال منطقه چطوره؟
من داخل منزل نمیتونم کانکت بشم ولی مودم رو بیرون که میگیرم سه تا چراغ روشن میشه!کسی میدونه bs های این منطقه کجاها هستند؟

من گلستان هستم . سیگنالم قوی و سرعتم خوبه. البته جلوی خونه بازه و طبقه پنجم هم هستم. rssi بین 35 تا 38 هست. 2مگ دارم سرعت روی 262 هست. جای دکل ها رو نمیدونم.

mohammad_87
21-08-2013, 01:28
من گلستان هستم . سیگنالم قوی و سرعتم خوبه. البته جلوی خونه بازه و طبقه پنجم هم هستم. rssi بین 35 تا 38 هست. 2مگ دارم سرعت روی 262 هست. جای دکل ها رو نمیدونم.
ممنونم.
فکر کنم منظور شما cinr بوده.
شما چند تا bs در scanner دارید؟یعنی چند تا دکل پیدا شده؟

mojtaba0007
21-08-2013, 01:58
ممنونم.
فکر کنم منظور شما cinr بوده.
شما چند تا bs در scanner دارید؟یعنی چند تا دکل پیدا شده؟

نه منظورم rssi بود. البته یه منفی نذاشتم.
این وضعیت سیگنال:

4 تا bs دارم

mohammad_87
21-08-2013, 02:43
نه منظورم rssi بود. البته یه منفی نذاشتم.
این وضعیت سیگنال:

4 تا bs دارم
ممنونم.پس باید حداقل یکی دوتاش رو بتونم من بگیرم چون در مناطق دیگه مشکلی نداشتم.
به پشتیبانی زنگ زدم میگم bs ها در این منطقه کجا هستند میگه شما به سیگنال دقت کن و.......
بی زحمت شما اینها رو هم پاسخ بده شاید یه نتایجی گرفتم:
1.شما حدودا کجای گلستان هستید؟
2.مودم شما رو به کدوم جهت هستش؟
3.اگه ممکنه از وضعیت scanner هم یک عکس بذارین.
ممنونم :n16:

mojtaba0007
21-08-2013, 03:17
ممنونم.پس باید حداقل یکی دوتاش رو بتونم من بگیرم چون در مناطق دیگه مشکلی نداشتم.
به پشتیبانی زنگ زدم میگم bs ها در این منطقه کجا هستند میگه شما به سیگنال دقت کن و.......
بی زحمت شما اینها رو هم پاسخ بده شاید یه نتایجی گرفتم:
1.شما حدودا کجای گلستان هستید؟
2.مودم شما رو به کدوم جهت هستش؟
3.اگه ممکنه از وضعیت scanner هم یک عکس بذارین.
ممنونم :n16:

1. یک خونه تا بلوار فردوس فاصله دارم و شمال بلوار فردوس هستم.
2. به سمت جنوب هست و دیدش هم خیلی خوب هست و ساختمون های اکباتان هم به خوبی دیده میشن.
3.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mr.Aras
21-08-2013, 09:36
همیشه وقتی این بحث شکایت پیش می‌یاد کنجکاو می‌شم که آیا کسی تابحال شده که به اون شماره پیگیری شکایت که باید خود مبین‌نت بده، دسترسی داشته یا نه؟ من که توی این چند ساله اشتراک و بارها تماس و حتی دو بار اعزام کارشناس به محل هرگز همچین کد و شماره‌ای رو ندیدم.

من قبلا دوبار که از طریق سایت شکایت کرده بودم این شماره را میداد، ولی آخرین بار بعد از اون قطعی های چند روزه که شکایت کردم شماره نداد.

mohammad_87
21-08-2013, 14:28
1. یک خونه تا بلوار فردوس فاصله دارم و شمال بلوار فردوس هستم.
2. به سمت جنوب هست و دیدش هم خیلی خوب هست و ساختمون های اکباتان هم به خوبی دیده میشن.
3.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بازم ممنونم.ولی در این عکس شما،دکلی پیدا نشده.چون باید مشخصات rssi و cinr داشته باشه مثل عکس زیر که دوتا پیدا کرده(امروز صبح،انتهای اشرفی اصفهانی):
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
البته اینکه در اسکنر گاهی مشخصات هچ دکلی پیدا نمیشه برای من هم اتفاق افتاده در حالیکه کانکت بودم.

m187
21-08-2013, 16:12
سرویس 2 مگ 3 گیگ ماهیانه گرفتم اینم سرعتش 3 روزه گرفتم زدم پشتیبانی میگه خیلی خوب داره سرعت بهت میده چون یک به چهاره این طوریه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:n04:
واقعا 30 تومان دادم این سرعت باشه میگه از سرور ایران دانلود نکن سرعت پایینه از ماکروسافت دانلود کن سرعش بالاست میگم ماکروسافت میخوام چه کار میگه پس همینه دیگه
سرویس 512 میگرفتم 60 تا 70 کیلوبایت دانلود میداد 2 مگ هم گرفتم 70 تا 80 سرعت دانلود میده 4 تا دکل رو امتحان کردم همین طوریه مدم هم بیرونیه و بهترین حالت سیگنال رو دارم -44db

Joaquin
21-08-2013, 16:30
سرویس 2 مگ 3 گیگ ماهیانه گرفتم اینم سرعتش 3 روزه گرفتم زدم پشتیبانی میگه خیلی خوب داره سرعت بهت میده چون یک به چهاره این طوریه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:n04:
واقعا 30 تومان دادم این سرعت باشه میگه از سرور ایران دانلود نکن سرعت پایینه از ماکروسافت دانلود کن سرعش بالاست میگم ماکروسافت میخوام چه کار میگه پس همینه دیگه
سرویس 512 میگرفتم 60 تا 70 کیلوبایت دانلود میداد 2 مگ هم گرفتم 70 تا 80 سرعت دانلود میده 4 تا دکل رو امتحان کردم همین طوریه مدم هم بیرونیه و بهترین حالت سیگنال رو دارم -44db

عجیبه. برای من سرویس 2 مگ 1 ماهه یادمه شبیه 1 مگ نوروزی سرعت میداد.

alimail3248
21-08-2013, 16:40

فکر کنم بنده بارها و بارها توی تاپیک های مختلف این انجمن گفتم از هیچ سرویس دهنده ای 2 مگ نگیرید .2 مگ کلا نوسانش زیاده خودشون هم دارن میگن .حداکثر 1 مگ بگیرید ولی با ثبات ترین تعرفه در تمام سرویس دهنده ها 512 هست برای همینه که 80 درصد مردم حتی ادارات با اینکه از جهت هزینه مشکل ندارند اما از 512 استفاده میکنند.

arash59b
21-08-2013, 17:10

نباید اینطور باشه

سرعت های دیگه ای که گرفتی چطور بودن؟ ا

یه دلیل مهم برای سرعت بدت اینه که به مزخرف ترین ip مبین نت (یعنی افروزنت) وصل شدی. سعی کن IPت رو عوض کنی. حدیدا برای من ای پی 5 مبین نت خیلی خوب شده.

m187
21-08-2013, 17:21
512 گرفتم ماه پیش خوب بود سرعت 60 تا 70 میداد ولی 2 مگ داغونه حالا دارم سعی میکنم ای پی های دیگه هم تست کنم

faramobile
21-08-2013, 18:06
من که از تهران اومدم چند روز مشهد ، جلوی بازار رضا هتل داریم ، انواع آیپی ها رو میده اینجا همشونم سرعت توپ ، 178 از همه بهتره ، 130 هم عالی هست ، 91 هم خیلی خوبه حتی با سرور خارجی ۲۶۰ پایین تر نمیاد سرعت دانلودش

فقط آیپی 94 بدرد نمیخوره که ماله افروز هست

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

arash59b
21-08-2013, 18:24
من که از تهران اومدم چند روز مشهد ، جلوی بازار رضا هتل داریم ، انواع آیپی ها رو میده اینجا همشونم سرعت توپ ، 178 از همه بهتره ، 130 هم عالی هست ، 91 هم خیلی خوبه حتی با سرور خارجی ۲۶۰ پایین تر نمیاد سرعت دانلودش

پ می خواستی اونجا سرعت خوب نباشه. کلا هرچی به حرم نزدیک تر باشی سیگنال قویتر میشه. مبین نت که جای خودش :n06:

ما هم التماس دعا داریم :n12:

امیر انصاری
21-08-2013, 21:35

همونطور که دوستان گفتن با آی پی های مختلف امتحان کنید. برای من هم هیمنطوره، در تست سرورهای خارجی سرعت پایینی دارم، باید مدام آی پی عوض کنم تا آی پی مطلوب خودمو پیدا کنم. مثلاً یه بار با آی پی رنج 5 سرعت خارجی پایینی داشتم، آی پی 130 گرفتم سرعتم عالی شد. شمام همینکارو بکن. البته در تست سرورهای داخلی همه ی آی پی ها خوب جواب میدن. در حال حاضر ظاهراً رنج 5 خوب جواب میده:

tap10
22-08-2013, 01:56
[QUOTE=faramobile;7829129]من که از تهران اومدم چند روز مشهد ، جلوی بازار رضا هتل داریم ، انواع آیپی ها رو میده اینجا همشونم سرعت توپ ، 178 از همه بهتره ، 130 هم عالی هست ، 91 هم خیلی خوبه حتی با سرور خارجی ۲۶۰ پایین تر نمیاد سرعت دانلودش

اونجاکه همه چی اوکی هست من پارسال با ایرانسل کانکت بودم از هتل ترنم التماس دعا. الانم که اون هستی :n02::n02: عزیز اگر از پنجره هتل یک وب بدی ما هم یک سلامی بدیم به اقا:n03:

faramobile
22-08-2013, 04:24
پ می خواستی اونجا سرعت خوب نباشه. کلا هرچی به حرم نزدیک تر باشی سیگنال قویتر میشه. مبین نت که جای خودش :n06:

ما هم التماس دعا داریم :n12:

قربونت آرش جان ، محتاجیم به دعا

بله اینجا همه وصلن به بالا ، ولی خیلی خوبه جدا هر بار مودم رو خاموش میکنم یه آیپی رنج جدید میده که یکی از یکی بهتر هست ، تا الان ۶ رنج مختلف گرفتم بدون هیچ زحمتی ، فقط و فقط هم این آیپی افروز سرعتش داغونه ، بقیشون عالی هستن

faramobile
22-08-2013, 04:30
[QUOTE=faramobile;7829129]من که از تهران اومدم چند روز مشهد ، جلوی بازار رضا هتل داریم ، انواع آیپی ها رو میده اینجا همشونم سرعت توپ ، 178 از همه بهتره ، 130 هم عالی هست ، 91 هم خیلی خوبه حتی با سرور خارجی ۲۶۰ پایین تر نمیاد سرعت دانلودش

اونجاکه همه چی اوکی هست من پارسال با ایرانسل کانکت بودم از هتل ترنم التماس دعا. الانم که اون هستی :n02::n02: عزیز اگر از پنجره هتل یک وب بدی ما هم یک سلامی بدیم به اقا:n03:

مخلصم داداش ، خواستی یه پیام بده ساعتی که هستی بگو از هتل وب بدم مستقیم وصل شی چون طبقه ۹ هستیم راحت میبینی حرم رو

خلاصه دم مشهدیا گرم خیلی وضعشون خوبه اینجا الان شبی ۶ گیگ راحت دانلود میکنم اینجا سرعت هم اصلا زیر ۲۶۰ نمیاد

تازه هتل هم واسه این طبقه یه ۱ مگ نامحدود مبین نت گذاشته اونم پسوردش رو گرفتم الان چند ساعت دارم دانلود میکنم باهاش زیر ۱۲۵ نمیاد و کلا خیلی عالی کار میکنه

arash59b
22-08-2013, 05:33
[QUOTE=tap10;7830038]

خلاصه دم مشهدیا گرم خیلی وضعشون خوبه اینجا الان شبی ۶ گیگ راحت دانلود میکنم اینجا سرعت هم اصلا زیر ۲۶۰ نمیاد

اره قبول دارم. خداییش خدا نعمت رو واسشون تموم کرده

برادرم مشهد زندگی می کنه از مخابرات ADSL می گیره تازه اوج سرعتش شب ها تو ساعت رایگانه سرعت تا 600 هم میره ماهی 10 تومن میده. این سری رفته بودم پیشش خط اش قطع بود. گفت مخابرات یه مقدار گرونش

کرده دیگه واسم نمی صرفه پولم رو بدم بالاش!!! :n29:

saeeddeeas
22-08-2013, 05:34
ببخشید یه سوال حاشیه ای داشتم
اگه از اکانت اپلودباز دو نفر استفاده کنیم ایا مسدود میشه؟ یعنی از دو سیستم متفاوت

arash59b
22-08-2013, 05:49
ببخشید یه سوال حاشیه ای داشتم
اگه از اکانت اپلودباز دو نفر استفاده کنیم ایا مسدود میشه؟ یعنی از دو سیستم متفاوت

نه فکر نکنم.

یعنی چی دو نفر همزمان؟؟ اگه برای دانلود میگی که 1000 نفرهم با هم دانلود کنن مشکلی نیست اصلا واسه همین کاره

اگه دسترسی به اکانت تون رو می گی بازم بی معنیه. نهایتش اینه که وقتی یوزر اولی وصل هست دومی رو نمیزاره وارد بشه

فکر کنم من تا الان شده این کار رو بکنم یعنی یه لینک رو با pc گذاشتم یکی رو با لپ تاپ.

برای اطمینان بیشتر تو تاپیک خودشون بپرس.

M0hsen3D
22-08-2013, 05:56

برادرم مشهد زندگی می کنه از مخابرات ADSL می گیره تازه اوج سرعتش شب ها تو ساعت رایگانه سرعت تا 600 هم میره ماهی 10 تومن میده. این سری رفته بودم پیشش خط اش قطع بود. گفت مخابرات یه مقدار گرونش

یه سر اومدم مبین نت ببینم چه خبره دیدم دارین از نت مشهد تعریف میکنین!!:n04:
والا اینجا شرکتا که بدترین سرویس دهی رو دارن! 1 مگ پارس که خودم دارم شبی شانس بیاری 1 گیگ بزنی با سرعت ثابت 66!! میمونه مخابرات که خودم تست نکردم. برادر شما کدوم مرکز مخابراتی هستن؟و طرحی که داشتن چی بود؟

دوستان مبین نتی تو مشهد غیر از اطراف حرم جاهای دیگه تست کردین ببینین چطوره؟

arash59b
22-08-2013, 06:16
والا اینجا شرکتا که بدترین سرویس دهی رو دارن! 1 مگ پارس که خودم دارم شبی شانس بیاری 1 گیگ بزنی با سرعت ثابت 66!! میمونه مخابرات که خودم تست نکردم. برادر شما کدوم مرکز مخابراتی هستن؟و طرحی که داشتن چی بود؟

طرح و مرکز مخابراتش رو نمیدونم ولی کوهسنگی میشینن. مخابرات مثل مبین نت نیست که منطقه به منطقه کیفیت فرق کنه معمولا تو استان تقریبا برای همه یجوره.

amir200812
22-08-2013, 09:44
مبین نت ظاهرا تعطیل کرده و رفته!!!

از صبح هر یک ساعت، 5 دقیقه کانکت میشه و دوباره پر...
خدمات مشترکینم که کلا جواب نمیده!
سایتم که بالا نمیاد!

فکر کنم واقعا تعطیل کردند!

حالا این مودم رو به کی بفروشم:n02:

alimail3248
22-08-2013, 09:48
[QUOTE=faramobile;7830108]

ولی تا جایی که من شنیدم اینترنت مشهد داغونه همه دارن ازش مینالن .احتمالا اینی که گفتی جزو استثناعات مخابراته...:n09:

zerolight
22-08-2013, 10:08
دوستان کسی تو کیش از مبین نت و مودم همراهش استفاده کرده؟؟ چه طوره؟
سرعت طرح ۱۲۸ ، ۱ سال ه ۳۰ گیگ چه قدر هست؟

saeeddeeas
22-08-2013, 11:44
از امروز نت من داغون شده از هر 100 تا سایت یکیش باز میشه کسی مشکل نداره؟

yuzarsiff
22-08-2013, 12:06
واس منم داغونه .. تماس هم گرفتم گفت 70 نفر توی صف مکالمه هستند ! فک کنم دوباره ی خبری شده ...

ham33d
22-08-2013, 13:32
کار بران مبین نت هر چی سرتون میاد حقتونه کسی به حرفا ما گوش نمیده این تازه اول مشکلات بود
مبین نت مردمو خر فرض کرده:n10::n09:
هر کاری هم می کنه کسی صداش در نمیاد:n24::n25::n07::n28:

ham33d
22-08-2013, 13:37

ارش جان قید مبین نت را بزن
هیچیadsl2نمیشه
منم منتظرم تا خط تلفن را وصل کنم برم سراغ adsl2
دوستم های وب گرفته سرعت 512 دانلود بینه 300الی 400

mosi_alfa
22-08-2013, 13:49

راهنمایی،فلسطین، طرح یه مگ شب ها سرعت 150 تا 250

arash59b
22-08-2013, 13:51
[QUOTE=arash59b;7830122]
ارش جان قید مبین نت را بزن
هیچیadsl2نمیشه
منم منتظرم تا خط تلفن را وصل کنم برم سراغ adsl2
دوستم های وب گرفته سرعت 512 دانلود بینه 300الی 400

با این خط PCM ما ADSL مون کجابود :n13:. همه خلق خدا از بد حادثه در خونه مبن نت اومدن.

فعلا با همین 3 گیگ دانلود شبانه سر می کنیم از سرمون هم زیاده.

امیر انصاری
22-08-2013, 14:43
از امروز نت من داغون شده از هر 100 تا سایت یکیش باز میشه کسی مشکل نداره؟

برای من از صب تا حدود ساعت 11 قطع بود، از وقتی ام وصل شده CINR Reuse1 و CINR Reuse3 ضعیف تر شده، اما مشکلی نداره و درست کار میکنه.

ham33d
22-08-2013, 14:50
[QUOTE=ham33d;7830669]

با این خط PCM ما ADSL مون کجابود :n13:. همه خلق خدا از بد حادثه در خونه مبن نت اومدن.

فعلا با همین 3 گیگ دانلود شبانه سر می کنیم از سرمون هم زیاده.
بلاخره از ما گفتن بود
مبین نت +قیمت بالا +قطعی زیاد+پینگ بالا+سرعت دانلود پایین+پشتیبانی اشغال=مبین دزد
دوستم با های وب شبی 5الی 6دانلود می کنه قیمتا پایین (512)8گیگ را میده 25هزار
(512) ولی مبین نت 3گیگ را میده20هزار
ادما همیشه باید دنباله بهترین ها باشه:n10::n09:

5320xm
22-08-2013, 15:22
سلام دوستان

من مودم outdoor دارم

وقتی از security گزینه root certificate رو disable میکنم نتم برقرار می شه ولی وقتی enable هست نت ندارم و دیسکانکت می شم

کسی میدونه این root certificate کارش چیه؟فعال یا غیر فعال بودنش مهمه؟

ممنون :n12:

MasterGeek
22-08-2013, 20:19
البته من مشکل سرعت و قطعی خیلی زیاد پینگ رو ندارم اما با طرح‌ها، مدیریت ترافیک و از همه مهمتر قیمت گران و غیرمنطقی مبین‌نت مشکل دارم. بالاخره هم ADSL رو نصب خواهم کرد اما چون مسافرت میرم کماکان از مبین‌نت استفاده می‌کنم.

توی سایتش یه نظر سنجی گذاشته که فرصت خوبی هست که چندتا کلیک کنید و نظرتون رو بگین من آخر نظرسنجی هم یه گزارش مبسوط از مشکلات رو بهشون نوشتم (یه ۱۰ موردی بود). بهرحال باید بخاطر مشکلاتی که داره اعتراض کرد و حداقل نق زد،‌ نه سازش....

WHICH1
22-08-2013, 20:25

نه آقا شما اگه شما با دزد طرف هستی ما با شاه دزدی طرف هستیم که نمونه اش تو کل استان های ایران مشهد تنها استانی هست نامحدود نداره چند وقت پیش شبانه رایگان هم برداشتند سرعت پینگ افتضاح اصلا قابل تحمل نیست شما کاربر فعالی هستی خراسان رضوی رو بخونید یک مشت بیسواد مطلق مخابرات مشهد هستند که همش دوستان ایمیل و شکایت میکنن به تهران که انشالا این دزد بیسواد هارو بدارن برادر شما استثنا بوده اونم برای چند پیش هست الان کل خراسان رضوی افتضاح مثل مبین نت اهواز تازه ADSL

WHICH1
22-08-2013, 20:34

بخاطر اینکه تا چند کیلومتری حرم خونه نیست و کاربر وجود نداره تازه بعد چند کیلومتر دور حرم خونه پیدا کنی بشترشون از اقشار ضعیف و خیلی ضعیف جامعه هستند که اگه PC داشته باشن با دایل آپ وصل میشن و مشهد فرقی نداره مخصوصا منطقه های که آپارتمان زیاد و همه فیبر نوری هستند مثل وکیل آباد هاشمیه مبین نت بخاطر کاربر زیاد همین وضعیت افتضاح رو ذاره کلا اینترنت مشهد بدترین و گندترین شهر ایرانه برید تایپک خراسان رضوی رو بخونید اینجا اینترنت خود جهنمه

Joaquin
22-08-2013, 20:56
من دیشب 5 گیگ گرفتم. چند شبه همش همین حدود میگیرم.

alipezhman
22-08-2013, 22:35
دوستان منظورتون از اینکه میگید آی پی عوض میکنید چیه؟ تو سرعت دانلود تاثیر داره؟ میشه توضیح بدبد لطفا

.:Bardia:.
22-08-2013, 23:09
دوستان منظورتون از اینکه میگید آی پی عوض میکنید چیه؟ تو سرعت دانلود تاثیر داره؟ میشه توضیح بدبد لطفا

بله تاثیر داره ...
چند صفحه قبل رو بخویند ؛
کامل حرف زدن دوستان .

ham33d
23-08-2013, 00:48
من دیشب 5 گیگ گرفتم. چند شبه همش همین حدود میگیرم.
عمرا بتونی ساعات رایگان مبین نت 5گیگ دان کنی:n03::n27:
من 2سالی هست مبین نت دارم از سرعت 512تا 2048 هم داشتم فوقش 3 گیگ دان می کردم:n22::n10::n09:
میشه توضیح بدی چیکار کردی 5گیگ دان کردی:n04::n19:
از ترفندی استفاده کردی؟؟؟؟؟:n09::n10:

faramobile
23-08-2013, 02:33
من 2سالی هست مبین نت دارم از سرعت 512تا 2048 هم داشتم فوقش 3 گیگ دان می کردم:n22::n10::n09:

چون شما نمیتونی بگیری دلیل نمیشه که بقیه هم نباید بتونن بگیرن !! یادش به خیر چندین ماه پیش هم ۲ تا از کاربر های دیگه هم بودن من و اقا امیر مقدار سرعتمون رو میگفتیم ، خیلی شلوغ کردن که نه امکان نداره !! چون مثل شما فکر میکردن چون خودشون یا چند نفر که میشناسن سرعتشون بده ، بقیه هم باید سرعتشون بد باشه !!! که خب با مدرک و تست سرعت و فیلم از دانلود جوابشون رو گرفتن

من از اول هم بیشتر از ۵ گیگ تو ساعات رایگان دانلود میکردم سندشم با فیلم و عکس تو صفحات چند ماه قبل همین تاپیک موجوده که قرار دادم و اون موقع ها چون سرعت دانلودم رو ۳۸۰ تا ۴۰۰ بود ( اکانت ۲ مگ ۶ ماهه ) راحت شبی ۷ گیگ رو میگرفتم ، الانم که ۱ ماه میشه تقریبا دوباره تمدید کردم ( اکانت ۶ ماهه ۲ مگ ۱۲ گیگ ) البته سرعتم رو نامردا رو ۲۷۰ بستن که منم شبا با همون سرعت دانلود میکنم و ۵ گیگ تا ۵.۲ گیگ شبی میگیرم الان تو این ۱ ماهه اخیر

ترفند هم نداره و کاملا به منطقه مورد استفاده شما بستگی داره که چقدر شلوغ باشه و چه پهنای باندی روی دکل های اون منطقه باشه ، حتی رنج آیپی های خوبی مثل 178 که من همیشه ازش استفاده میکنم حداکثر سرعت رو میده تو خیلی مناطق اصلا نمیتونن به این رنج آیپی ها وصل بشن در نتیجه سرعتشون کم میشه

Joaquin
23-08-2013, 07:10
قرار نیست چون شما نتونستی، پس امکان نداشته باشه.
من با همین مبین نت یادمه 8 گیگ هم دانلود کردم. (با سرور ایران). ولی چند وقتیه که با همین آپلود باز (اکانت پریمیوم) 5-6 گیگ هر شب دانلود میکنم.

--------------
در ضمن یه اتفاق جالب امروز صبح افتاد ( دقیقا ساعت 7:43 دقیقه) 3 تا فایل از سرور های مختلف خارجی در حال دانلود در idm داشتم که یکدفعه دیدم همشون برای چند ثانیه سرعتشون رفت روی 1.5 مگ برثانیه (درسته دقیقا 1.5 mb/s) و بعد آروم آروم سرعت پایین تر اومد و رسید به 800 کیلوبایت بر ثانیه بعد پایین تر اومد و به سرعت عادی رسید. متاسفانه اون موقع کامپیوترم مشغول چند پردازش سنگین دیگه هم بود و نتونستم عکس بگیرم.

mohammad_87
23-08-2013, 15:07
---------------
در ضمن یه اتفاق جالب امروز صبح افتاد ( دقیقا ساعت 7:43 دقیقه) 3 تا فایل از سرور های مختلف خارجی در حال دانلود در idm داشتم که یکدفعه دیدم همشون برای چند ثانیه سرعتشون رفت روی 1.5 مگ برثانیه (درسته دقیقا 1.5 mb/s) و بعد آروم آروم سرعت پایین تر اومد و رسید به 800 کیلوبایت بر ثانیه بعد پایین تر اومد و به سرعت عادی رسید. متاسفانه اون موقع کامپیوترم مشغول چند پردازش سنگین دیگه هم بود و نتونستم عکس بگیرم.
شما به سرعتهای idm اعتنا نکن.همینجوریه بالا پایین زیاد میشه ولی اگه با برنامه هایی مثل dumeter یا networx به نمودار لحظه ای توجه کنید متوجه میشید که در بهترین حالت به نهایت سرعت سرویستون میرسید.یعنی سقفی که در downlink مودم براتون نوشته شده.

امیر انصاری
23-08-2013, 15:23
چون شما نمیتونی بگیری دلیل نمیشه که بقیه هم نباید بتونن بگیرن !! یادش به خیر چندین ماه پیش هم ۲ تا از کاربر های دیگه هم بودن من و اقا مقدار سرعتمون رو میگفتیم ، خیلی شلوغ کردن که نه امکان نداره !! چون مثل شما فکر میکردن چون خودشون یا چند نفر که میشناسن سرعتشون بده ، بقیه هم باید سرعتشون بد باشه !!! که خب با مدرک و تست سرعت و فیلم از دانلود جوابشون رو گرفتن

من از اول هم بیشتر از ۵ گیگ تو ساعات رایگان دانلود میکردم سندشم با فیلم و عکس تو صفحات چند ماه قبل همین تاپیک موجوده که قرار دادم و اون موقع ها چون سرعت دانلودم رو ۳۸۰ تا ۴۰۰ بود ( اکانت ۲ مگ ۶ ماهه ) راحت شبی ۷ گیگ رو میگرفتم ، الانم که ۱ ماه میشه تقریبا دوباره تمدید کردم ( اکانت ۶ ماهه ۲ مگ ۱۲ گیگ ) البته سرعتم رو نامردا رو ۲۷۰ بستن که منم شبا با همون سرعت دانلود میکنم و ۵ گیگ تا ۵.۲ گیگ شبی میگیرم الان تو این ۱ ماهه اخیر

ترفند هم نداره و کاملا به منطقه مورد استفاده شما بستگی داره که چقدر شلوغ باشه و چه پهنای باندی روی دکل های اون منطقه باشه ، حتی رنج آیپی های خوبی مثل 178 که من همیشه ازش استفاده میکنم حداکثر سرعت رو میده تو خیلی مناطق اصلا نمیتونن به این رنج آیپی ها وصل بشن در نتیجه سرعتشون کم میشه

کلاً هر کس شبی 5 گیگ بگیره کارمند مبین نته:n09:

hajoo
23-08-2013, 15:33
این حرفتون خیلی مسخره است.اصلا چرا شما باید بتونی شبی 5 گیگ بگیرید ولی تعداد زیادی از ما حتی با سرعت 2 مگ نصف اینم نگیریم؟؟

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 4

arash59b
23-08-2013, 15:41
این حرفتون خیلی مسخره است.اصلا چرا شما باید بتونی شبی 5 گیگ بگیرید ولی تعداد زیادی از ما حتی با سرعت 2 مگ نصف اینم نگیریم؟؟

ای بابا صلوات بفرستید. بازم خوبه 2 نفر سرعت شون درسته دارن از حق شون استفاده می کنند.

یه سوال

وقتی مودم روشنه ولی هیچیکاری انجام نمیدیم باز یه مقدار از پهنای باند مصرف میشه. برای شما چقدر هست؟

برای من تو یه ساعت 10-15 مگ و بیشتر میرسه.:n03:

faramobile
23-08-2013, 15:51
ای بابا صلوات بفرستید. بازم خوبه 2 نفر سرعت شون درسته دارن از حق شون استفاده می کنند.

یه سوال

وقتی مودم روشنه ولی هیچیکاری انجام نمیدیم باز یه مقدار از پهنای باند مصرف میشه. برای شما چقدر هست؟

برای من تو یه ساعت 10-15 مگ و بیشتر میرسه.

من هر وقت مصرف نمیکنم از ادمین مودم میزنم دیسکانت نتورک بشه هر وقت خواستم مصرف کنم کانکت میکنم که دیگه هیچ شک و شبهه ای توش نباشه که چیزی مصرف میکنه

ولی در حالت عادی واسه ما یکم زیاده این ۱۵ مگ ، یه برنامه مونیتورینگ بزار بیین چه برنامه ای داره مصرف میکنه

faramobile
23-08-2013, 15:57

الان حرف شما هم حتما کاملا درسته و اصلا مسخره نیست ؟؟ بله ؟؟!!!!

داداش عزیز خب این چه حرفیه آخه میزنی شما ! چون شما نمیتونی خوب دانلود کنی یا سرعتتون کمه به هزار تا دلیل میتونه ربط داشته باشه که یکیش سرور هایی هست که ازش دانلود میکنید ، یکی دیگش اینکه شاید ترافیک منطقتون بالاست و همونطور که میدونید مبین نت خودم گفته اینترنتش بین کاربر. های منطقه یا دکلی که بهش وصل میشید اشتراک گذاری میشه و سرعت پخش میشه ، حالا واسه شما به هر دلیلی سرعتش کمه دلیل نمیشه که بقیه کاربر های مبین نت که توی یه منطقه دیگه یا حتی شهر دیگه هستن سرعت خوب نداشته باشن !

این حرف شما مثل اینکه بگید دیگی که واسه من نمیجوشه میخوام سر ...

arash59b
23-08-2013, 15:58
من هر وقت مصرف نمیکنم از ادمین مودم میزنم دیسکانت نتورک بشه هر وقت خواستم مصرف کنم کانکت میکنم که دیگه هیچ شک و شبهه ای توش نباشه که چیزی مصرف میکنه

منم همین کارو می کنم ولی بعضی وقت ها نمیشه مثلا موقع دانلود شبانه یا وقتی از خونه میری بیرون و میخوای مودم سر ساعت شروع به کار کنه

ولی در حالت عادی واسه ما یکم زیاده این ۱۵ مگ ، یه برنامه مونیتورینگ بزار بیین چه برنامه ای داره مصرف میکنه

چیزی پیدا نکردم

faramobile
23-08-2013, 16:00
منم همین کارو می کنم ولی بعضی وقت ها نمیشه مثلا موقع دانلود شبانه یا وقتی از خونه میری بیرون و میخوای مودم سر ساعت شروع به کار کنه

چیزی پیدا نکردم

بزار ببینم چی میتونم برات پیدا کنم اسمش رو میگم همینجا

امیر انصاری
23-08-2013, 16:02

یعنی امکان نداره شما تو یه صف شلوغ نون وایستاده باشی و بهت نون نرسه، بعد یکی 4 تا نون بگیره؟

یه سوال

برای من تو یه ساعت 10-15 مگ و بیشتر میرسه.:n03:

من اندازه نگرفتم، ولی به نظرم بیشتر از این مقدار باشه. برای همین من هر وقت به اینترنت نیاز ندارم وایرلس لپ تاپو خاموش میکنم.

arash59b
23-08-2013, 16:11
تجربه (نه جندان علمی) من میگه هرچی فاصله تون از دکل کمتر باشه یا RSSI تو بزرگتر باشه شانستون برای دانلود با سرعت بیشتر بالاتر میره. حتی اگه دکل منطقتون شلوغ باشه

بزار ببینم چی میتونم برات پیدا کنم اسمش رو میگم همینجا

منظورم این بود که برنامه ای که پهنای باندم رو مصرف می کنه رو تو مانیتورینگ نیست. احتمال زیاد از برنامه خاصی نمی تونه باشه خود ارتباط مودم با دکل این مقدار رو مصرف می کنه

اگه چیزی هم پیدا کردی بزار شاید بکاربیاد

من اندازه نگرفتم، ولی به نظرم بیشتر از این مقدار باشه. برای همین من هر وقت به اینترنت نیاز ندارم وایرلس لپ تاپو خاموش میکنم.

منم مشکلم دانلود شبانه است که بعضی مواقع باید مودم رو 2-3 ساعت زودتر روشن بزارم و برم

faramobile
23-08-2013, 16:13

پس شما احتمالا خیلی نرم افزار های مختلف دارید که از اینترنت استفاده میکنن ، مثلا آنتی ویروس ، یا حتی قندشکن مثل پروک س ی فایر ، آپدیت ویندوز ، مرورگر باز که صفحاتی مثل فیس ب وک توش باز باشن که هی رفرش میشن و خیلی برنامه های دیگه

بهترین راه هم اینه که توس فایروال ویندوز یه رول تعرف کنید بزنید all programs رو تو اینبوند ترافیک ببندید و بعدش هر چیزی که میخواید بتونه وصل بشه به اینترنت یه رول براش ایجاد کنید که اجازه اینکار رو بده ، من رو سرورم همین کارو کردم ( البته برای جلوگیری از ابیوز ) که کل ترافیک رو محدود به برنامه های مجاز خودتون میکنه

arash59b
23-08-2013, 16:21
پس شما احتمالا خیلی نرم افزار های مختلف دارید که از اینترنت استفاده میکنن ، مثلا آنتی ویروس ، یا حتی قندشکن مثل پروک س ی فایر ، آپدیت ویندوز ، مرورگر باز که صفحاتی مثل فیس ب وک توش باز باشن که هی رفرش میشن و خیلی برنامه های دیگه

بهترین راه هم اینه که توس فایروال ویندوز یه رول تعرف کنید بزنید all programs رو تو اینبوند ترافیک ببندید و بعدش هر چیزی که میخواید بتونه وصل بشه به اینترنت یه رول براش ایجاد کنید که اجازه اینکار رو بده ، من رو سرورم همین کارو کردم ( البته برای جلوگیری از ابیوز ) که کل ترافیک رو محدود به برنامه های مجاز خودتون میکنه

اکثر این برنامه ها رو که گفتی من استفاده نمی کنم یا قطع شون کردم

اینترنت سیکوریتیم هم اواست هست که همه برنامه ها رو مانیتورینگ می کنه و اکثر برنامه های غیرضروری رو هم با هاش بلاک کردم. خودش هم که نزاشتم اپدیت بشه

حالا که بحث به اینجا کشید یه سوال من اکربات ریدر پرو فشنال دارم که هم تو اینترنت سیکوریتی و هم تو فایروال بلاکش کردم ولی باز یه برنامه به اسم adob application update هست که همیشه تا

ویندوز بالا میاد اونم بالا میاد و توی منو بار پایین ظاهر میشه هیچحوره هم نمیشه حذفش کرد هیچ جا هم محل نصبش رو تو هارد پیدا نمی کنم تو اینترنت سیکوریتی هم نیستش که بلاکش کنم می دونی

چطور میشه حذفش کرد؟

hajoo
23-08-2013, 16:39
دوستان شما شبی 5 گیگ میگیرین نوش جونت یه لیوان آبم روش.
اول اینکه از هزار سرور دانلود کردم لطفا حرف پشتیبانی مبین نت رو تکرار نکنید.
ولی چرا سرعت من کمه؟اینکه شلوغه مشکل از منه؟
خوب به تعداد کمتری سرویس بده این مشکل پیش نیاد. در ضمن من تماس گرفتم گفتن آنتن منطقه شما مشکل داره وصل شدید به یکی دیگه ترافیک بالاست.
گفتن تماس میگرن برای پس گرفتن مودم. ولی هیچ خبری نشد.
حالا با تشبیه نون بربری تون اینو توجیح کنید

امیر انصاری
23-08-2013, 16:43
خب دوست عزیز تو ام که داری حرف منو میزنی. خودت میگی به یه آنتن دورتر وصل شدی، خب اونا دانلود میکنن به شما نمیرسه دیگه!
در ضمن منم همیشه شبی 5 گیگ نمیگیرم (اصولاً خیلی وقتا نیاز من به 1 گیگ هم نمیرسه). بعضی شبا خیلی بد میشه، ولی اینکه کسی هر شب 5 گیگ بگیره اصلاً برای غیر قابل باور نیست.

hajoo
23-08-2013, 16:46
عزیز افت سرعت همیشه بوده.به جز یکی دو ماه اول هیچ وقت سرعت درست و حسابی نداشتم. ولی اون موقع که در حد دیال آپ شد گفتن، آنتن مشکل داره.
در ضمن 9 ماه از اون موقع میگذره هنوز برای پس گرفتن مودم تماس نگرفتن

امیر انصاری
23-08-2013, 16:48
من به شما پیشنهاد میکنم منتظر تماس اونا نباشید، اگر هم بخرن قیمت مناسبی نخواهند داد. بهتره تو انجمن اعلام کنید، مطمئناً به قیمت بهتری فروش میره.

امیر انصاری
23-08-2013, 16:50
----------

faramobile
23-08-2013, 18:21
اکثر این برنامه ها رو که گفتی من استفاده نمی کنم یا قطع شون کردم

اینترنت سیکوریتیم هم اواست هست که همه برنامه ها رو مانیتورینگ می کنه و اکثر برنامه های غیرضروری رو هم با هاش بلاک کردم. خودش هم که نزاشتم اپدیت بشه

حالا که بحث به اینجا کشید یه سوال من اکربات ریدر پرو فشنال دارم که هم تو اینترنت سیکوریتی و هم تو فایروال بلاکش کردم ولی باز یه برنامه به اسم adob application update هست که همیشه تا

ویندوز بالا میاد اونم بالا میاد و توی منو بار پایین ظاهر میشه هیچحوره هم نمیشه حذفش کرد هیچ جا هم محل نصبش رو تو هارد پیدا نمی کنم تو اینترنت سیکوریتی هم نیستش که بلاکش کنم می دونی

چطور میشه حذفش کرد؟

برو از تو استارت آپ تیکش رو بردار بعد یه رستارت کن حله دیگه نمیاد

faramobile
23-08-2013, 18:27
خوب به تعداد کمتری سرویس بده این مشکل پیش نیاد. در ضمن من تماس گرفتم گفتن آنتن منطقه شما مشکل داره وصل شدید به یکی دیگه ترافیک بالاست.

خب پس شما میخوای مودمت رو بفروشی کلا خلاص بشی از مبین درسته ؟

اگه آره یه قیمت بگو برام پیام خصوصی کن ببینم اگه قیمت مد نظرتون مناسب باشه میتونم براتون تو پرشین تولز بفروشمش یا اینکه خودتون ۲ تا عکس با نام کاربری بگیرید تو همون انجمن راحت میخرنش ، شما چه طرحی داری الان ؟ و مودمت کدوم مدل هست ؟

arash59b
23-08-2013, 20:28
برو از تو استارت آپ تیکش رو بردار بعد یه رستارت کن حله دیگه نمیاد

اونجا هم نیست. کلا تو قبلا تیک همه رو بجز فایل های سیستمی و انتی ویروس و IDM رو برداشتم

faramobile
23-08-2013, 21:33
اونجا هم نیست. کلا تو قبلا تیک همه رو بجز فایل های سیستمی و انتی ویروس و IDM رو برداشتم

آرش جان فکر کنم شما رفتی تو قسمت برنامه های استارت آپ ، شما برو تو قسمت سرویس ها هر چی که به adobe ربط داره تیکش رو بردار

ham33d
23-08-2013, 21:59

دوست عزیز مودم منو هم قرار بود پس بگیرن بعد زدن زیرش
مبین نت داره با ما بازی می کنه
من 60 روزی هر شب تماس میگیرم با پشتیبانی 100 نفر این قسمت کار می کند هر کدوم یه حرفی به ما زد:n13::n29::n22::n04:
همین دیشب تلفنی باپشتبانی نیم ساعت صبحت کردم طرف گفت اقا حق با شماست من حرفی برای گفتن ندارم:n04:
ولی هر حرفی از زبونم در اومد بشون گفتن (خدا وکیلی) مبین نت کلاهبرداره -صاحب نداره-مبین نت مردم خر فرض کرده و غیره......
دوست عزیز یا شکایت کن یا برو سمت adsl2خیلی هم از مبین نت بهتره :n02:

ghadeer
23-08-2013, 22:00

باسمه تعالی

سلام دوست عزیز ، دو راه به نظرم میرسه :

1- برید تو control panel --> administrative tools --> services بعد دنبال اون نرم افزار بگردید ، دوبار روش کلیک کنید، در تب general یه گزینه هست(startup type) اونو بذارید رو disabled حالا برید به تب recovery سه گزینه پشت سرهم هست اونا رو take no action کنید .

یا

2- نرم افزار Revo Unistaller Pro رو نصب کنید از قسمت Tools -> Autorun Manager رو انتخاب کنید احتمالا اینجا میتونید پیداش کنید و تیکش رو بردارید.

با یکی از این دو روش احتمالا مشکلتون حل میشه.

ham33d
23-08-2013, 22:06
قرار نیست چون شما نتونستی، پس امکان نداشته باشه.
من با همین مبین نت یادمه 8 گیگ هم دانلود کردم. (با سرور ایران). ولی چند وقتیه که با همین آپلود باز (اکانت پریمیوم) 5-6 گیگ هر شب دانلود میکنم.

--------------
شاید شما توی شرکت مبین نت اشنا داری شیره سرعتو تا اخر برات بازم می کنه
همین تاپیک تا حالا 1733 صحفه ایجاد شده ولی کسی تا حالا نگفته بالای4 گیگ دان کردم:n04::n19:

23-08-2013, 22:22
همین تاپیک تا حالا 1733 صحفه ایجاد شده ولی کسی تا حالا نگفته بالای4 گیگ دان کردم:n04::n19:

شما هر جور می خواید فکر کنید !
باور کنید میشه با آنتن پر اینقدر دان کرد .
اگه منطقه خلوت باشه .

hajoo
23-08-2013, 22:33
عزیز ما منکر این نمیشیم که سرعت بعضیا خوبه. ولی خودت داری میگی اگه خلوت باشه. چرا مبین نت اینقدر زیاد سرویس میده که شلوغ بشه سرعت همه بیاد پایین؟

hajoo
23-08-2013, 22:34
دوست عزیز مودم منو هم قرار بود پس بگیرن بعد زدن زیرش
مبین نت داره با ما بازی می کنه
من 60 روزی هر شب تماس میگیرم با پشتیبانی 100 نفر این قسمت کار می کند هر کدوم یه حرفی به ما زد:n13::n29::n22::n04:
همین دیشب تلفنی باپشتبانی نیم ساعت صبحت کردم طرف گفت اقا حق با شماست من حرفی برای گفتن ندارم:n04:
ولی هر حرفی از زبونم در اومد بشون گفتن (خدا وکیلی) مبین نت کلاهبرداره -صاحب نداره-مبین نت مردم خر فرض کرده و غیره......
دوست عزیز یا شکایت کن یا برو سمت adsl2خیلی هم از مبین نت بهتره :n02:

مجبوریم وگرنه خیلی وقت پیش قیدشو زده بودیم

Joaquin
23-08-2013, 22:40
ای بابا...
من چه دلیلی دارم که به شما دروغ بگم؟؟؟
نه آشنایی دارم نه چیزی.
کار هایی که من میکنم:

1- لینک پریمیوم میزارم برای دانلود
2- همزمان 3 فایل برای دانلود میزارم

ham33d
23-08-2013, 23:05
عزیز ما منکر این نمیشیم که سرعت بعضیا خوبه. ولی خودت داری میگی اگه خلوت باشه. چرا مبین نت اینقدر زیاد سرویس میده که شلوغ بشه سرعت همه بیاد پایین؟

هدفش اینه فقط پول جمع کنه:n10:
براش مهم نیست که کاربران مشکل دارن:n09:

ham33d
23-08-2013, 23:09
ای بابا...
من چه دلیلی دارم که به شما دروغ بگم؟؟؟
نه آشنایی دارم نه چیزی.
کار هایی که من میکنم:

1- لینک پریمیوم میزارم برای دانلود
2- همزمان 3 فایل برای دانلود میزارم
خوش به حالت
ما ک خیری از مبین نت ندیدم توی این 2 سال:n03::n22::n28:

امیر انصاری
23-08-2013, 23:18
عزیز جان شما که به گزینه ی بهتری دسترسی داری، اینکه ناراحتی نداره. از ADSL استفاده کن.
من و امثال من حتماً به گزینه ی بهتری دسترسی نداریم، داشتیم منتظر دعوت دیگران نمیموندیم.
من خودم تقریباً به جز قیمت مشکل دیگه ای ندارم. اگر به گزینه های دیگه با قیمت های مناسب تر دسترسی داشتم حتماً مبین نت رو کنار میگذاشتم.

ham33d
23-08-2013, 23:40
رفیق منم قبول دارم همه از مجبوری میرن طرفه مبین نت
دلیل: یا منطقه شون فبیر نوری هست یا دسترسی به خط تلفن ندارن:n02:

امیر انصاری
23-08-2013, 23:50
رفیق منم قبول دارم همه از مجبوری میرن طرفه مبین نت
دلیل: یا منطقه شون فبیر نوری هست یا دسترسی به خط تلفن ندارن:n02:

گزینه سومی ام هست: یا فقط به مخابرات دسترسی دارند. البته مخابراتم شنیدم خیلی جاها عالی هست (مثلاً مازندران)، ولی منطقه ی ما خیلی افتضاحه.

faramobile
24-08-2013, 00:40
گزینه سومی ام هست: یا فقط به مخابرات دسترسی دارند. البته مخابراتم شنیدم خیلی جاها عالی هست (مثلاً مازندران)، ولی منطقه ی ما خیلی افتضاحه.

امیر جان من خودم هم به adsl دسترسی دارم هم فیبر نوری نیستم که فقط مخابرات بهم سرویس بده ، همین الانم مخابرات ۵۱۲ دارم که خب بیشتر از ۶۰ نمیشه سرعتش و ماهی ۲۰ تومن میگیره فقط هم برای وبگردی ازش استفاده میکنم چون سرعت ۶۰ اصلا جواب دانلود های منو نمیده

یه رایتل هم دارم انداختم تو آیفونم که فقط برای اینترنتش استفاده میکنم اونم فقط تو گوشی

یه مبین نت ۲ مگ ۶ ماهه هم دارم فقط برای دانلود شبانه که قبلا شبی ۷ تا ۸ گیگ میگرفتم ، الان شبی ۵ تا ۵.۲ گیگ میگیرم که برای اینم ۱۳۴ تومن دادم واسه ۶ ماه

حالا شما یا دوستان دیگه اگه پیشنهاد بهتری دارید که با ۱۳۴ تومن ۶ ماه بشه شبی ۵ گیگ حداقل ( قبلا که ۸ گیگ بود ) بگیرم و قیمتش بهتر از این باشه و یا حجم بالاتری بتونم دانلود کنم خب پیشنهاد بدید میرم اونو میگیرم چون هیچ تعلق خاطری به مبین نت ندارم و هر جا به نفعم باشه و بتونم بیشتر دانلود کنم میرم همونجا

mohammad_87
24-08-2013, 00:47
نه حمید جان.من خودم با اکانت یک مگ حدود 3 گیگ دانلود میکردم.اما اوایل
اوایل منظورم حدود یک سال و هشت ماه پیش هست.من یک مگ داشتم که روزانه و شبانه هیچ تفاوتی نداشت.حالا شما حساب کن: حداقل 120 سرعت دانلود ضربدر 3600 ثانیه(یک ساعت) میشه 432 مگ در یک ساعت.حالا ضربدر 8 ساعت میشه حدود 3.5 گیگ
تا چند ماهی این وضعیت ادامه داشت که با فراگیر شدن مبین نت،محدودیت دانلود شبانه آغاز شد.اما در اون زمان با استفاده از قیلتر شکن،سرعت در ساعات رایگان دوباره میچسبید به سقف!
با تحریمها و رفتن نمایندگان هواوی و پشت سرگذاشتن مشکلاتی که گاهی هم شیرین بود(حساب نشدن حجم در حدود یک هفته ده روز)با اضافه شدن لحظه ای کاربران و عدم توانایی در اضافه کردن سخت افزاری سرویسها،وضعیت طوری شد که ساعات رایگان به یک کابوس مبدل شد.یادمه در یکی از پستها یک نمودار با این شکلکها درست کرده بودم که سرعتم با اکانت یک مگ در ساعت 1:59 124 بود ولی ساعت 2:00 میشد 34.بعد ساعت به ساعت کمی میرفت بالا...........
قسمت آخر این تحولات برمیگرده به جابجایی دکلها!!!یکی از دکلهای منطقه ما معلوم نیست به کدوم شهر مهاجرت کرد و از اون موقع تا الان سرعت حتی در روز به سرعت اسمی نمیرسه چه برسه به شبانه.دقیقا با همون مودم و دکلی که یک زمانی من ساعت 2 بامداد،سرعت 124 داشتم،الان 20-30 دارم.
خدا رو شکر حداقل این فاجعه آخر همزمان شد با رفع مشکلات adsl و یجورایی خدا برام رسوند!
ضمنا در یکی دو ماه اخیر،من در چندین منطقه تهران تست سرعت داشتم و در برخی از اونها شبانه هم تست گرفتم.مثلا یکبار مودم رو در شرکت گذاشتم و طبق آمار du meter ساعت 2 تا 3 سرعت 90 بود و 3 تا 6 که دانلودها تموم شده بودند با سرعت 120 دانلود کرده بود.من همیشه از لینکهای مستقیم و اکانتهای پرمیوم استفاده میکنم.
این بود داستان ما......طبق تجربه من،مهمترین عامل در کیفیت،ترافیک منطه و عدم محدودیت در اون منطقه هست و بعد میرسیم به لینک مستقیم و .....

شما هر جور می خواید فکر کنید !
باور کنید میشه با آنتن پر اینقدر دان کرد .
اگه منطقه خلوت باشه .

چراغ که مهم نیست،سیگنال مهم تره و مهمتر از اون هم منطقه :n02:

hajoo جان شما کدوم شرکت رو دیدی که کیفیت رو فدای کمیت نکنه؟شرکتهای خودروسازی که دارن با جون من و شما بازی میکنن دوزار عذاب وجدان ندارن حداقل کیفیت رو در محصولاتشون اعمال کنن حالا یک شرکت دولتی بیاد بخاطر تکمیل ظرفیت در یک منطقه،از پول و سودش بگذره؟

..............
حالا شما یا دوستان دیگه اگه پیشنهاد بهتری دارید که با ۱۳۴ تومن ۶ ماه بشه شبی ۵ گیگ حداقل ( قبلا که ۸ گیگ بود ) بگیرم و قیمتش بهتر از این باشه و یا حجم بالاتری بتونم دانلود کنم خب پیشنهاد بدید میرم اونو میگیرم چون هیچ تعلق خاطری به مبین نت ندارم و هر جا به نفعم باشه و بتونم بیشتر دانلود کنم میرم همونجا
شما کدوم شهری؟
شرکتهای خصوصی adsl رو هم تست کن برخی هاشون سرعت شبانه شون مثل روز هستش.البته اگه قیمتش بصرفه باشه که معمولا هم هست.

faramobile
24-08-2013, 02:18
شما کدوم شهری؟
شرکتهای خصوصی adsl رو هم تست کن برخی هاشون سرعت شبانه شون مثل روز هستش.البته اگه قیمتش بصرفه باشه که معمولا هم هست.
من تهرانم و تو شرکت هایی که میشناسم هیچ شرکتی با ۱۳۰ تومن تو ۶ ماه ( چیزی حدود ۲۰ تومن در ماه ) شبی ۵ گیگ حداقل رو بهم نمیده ، که اگه میشناسید شرکتی ارزون تر میده یا حجم بیشتری میده شبانه دانلود کنم با همین قیمت معرفی کنید ، در ضمن مثلا من چند روز گذشته رو رفته بودم مشهد مودم رو زدم زیر بغلم بردم اونجا باز هم با همین سرعت و شبی ۵ گیگ گرفتم که اگه adsl بود نمیشد بردش ! الانم که دارم این متن رو میزنم تو قطارم دارم بر میگردم تهران و با ایرانسل وصلم چون رایتلم تو بیابون آنتن نداد و فقط ایرانسلم خوب آنتن و اینترنت داد حتی وسط بیابون که داریم رد میشیم !!

saeeddeeas
24-08-2013, 14:52
دوباره سرعتم افتظاح شده
حتی سرور داخل سرعت 25 هست
1 مگ دارم
کسی مشکل نداره؟

امیر انصاری
24-08-2013, 16:54
من الان تست سرعت گرفتم سرعت داخلیم مشکلی نداشت (2 مگابیت سرعت دانلود) ، اما سرعت سرور خارجی زیر 300 کیلوبیت بود. طرح 1 مگابیت نوروزی.

Mr.Aras
24-08-2013, 17:22
من الان تست سرعت گرفتم سرعت داخلیم مشکلی نداشت (2 مگابیت سرعت دانلود) ، اما سرعت سرور خارجی زیر 300 کیلوبیت بود. طرح 1 مگابیت نوروزی.

من فکر میکنم مشکل کشوریه، چون با 512 ایرانسلم که امتحان کردم وضعش داغونه شده شبیه دیال آپ

امیر انصاری
24-08-2013, 17:46
نمیدونم کشوریه یا نه، اما من با آی پی های رنج 178 و 130 نتیجه های بهتری میگیرم. نمونه ش رنج 178:

اینم یه تست با آی پی هندی، همینطوری تفریحی تست گرفتم:

arash59b
24-08-2013, 18:02
نمیدونم کشوریه یا نه، اما من با آی پی های رنج 178 و 130 نتیجه های بهتری میگیرم. نمونه ش رنج 178:

اینم یه تست با آی پی هندی، همینطوری تفریحی تست گرفتم:

نه واقعا مثل اینکه سراسریه. بقیه تاپیک ها هم هم شروع کردم به فحش دادن :n09:

Joaquin
24-08-2013, 19:27
به من IP فنلاند داده مبین نت:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

zerolight
24-08-2013, 20:31
دوستان کسی تو کیش مبین نت رو داره؟ یا استفاده کرده؟
بعد اینکه کلا سرویس ۱۲۸ چه قدر سرعت میده؟ واقعی یا مثل ۱۲۸ های دیگه سرعتش بالاست؟؟

faramobile
24-08-2013, 20:58

بله این آیپی رو من مشهد بودم بهم میداد که خیلی هم عالی هست حتی با سرور خارجی و تک لینک سرعت دانلود رو حداکثر بود

Milad4171
24-08-2013, 21:09
دوستان کسی در استان مازنداران و گیلان از سرویس مبین نت استفاده کرده؟؟؟
بیشتر منظورم شهرهای ساحلی هست

babriman
24-08-2013, 21:26
سلام
کسی تو تهران، خیابان محبوب مجاز غربی اینترنت مبین نت داره یا محل دکل ها رو می دونه که توی این منطقه کجاست؟
من می خوام مبین نت بگیرم اما نمی دونم این جا خوب هست یا نه. یک دفعه نگیرم بعد سرعت دانلودم خوب نباشه و ...
کلاً به جز قرض گرفتن مودم راهی هست که بشه فهمید توی منطقتون آنتن دهی و سرعت دانلود و کلاً سرویس مبین نت خوب هست یا نه؟
با تشکر.

امیر انصاری
24-08-2013, 21:34

منم یه بار این آی پی رو گرفته بودم، اما یادم نیست دقیقاً با چه عددی شروع میشد. فکر کنم 94 یا 91 بود. اگر شما یا faramobile یادتون هست بگید تا بعداً روش کار کنم :)

دوستان کسی تو کیش مبین نت رو داره؟ یا استفاده کرده؟
بعد اینکه کلا سرویس ۱۲۸ چه قدر سرعت میده؟ واقعی یا مثل ۱۲۸ های دیگه سرعتش بالاست؟؟
من شنیدم در حد 256 کیلوبیت سرعت میده، یعنی سرعت دانلود حدوداً 32 خواهد بود (و شک نکن که از سرعت اسماً 128 ADSL خبری نخواهد بود). با توجه به قیمتش اصلاً نمیصرفه. مخصوصاً اگر به ADSL دسترسی داشته باشی.

سلام
کسی تو تهران، خیابان محبوب مجاز غربی اینترنت مبین نت داره یا محل دکل ها رو می دونه که توی این منطقه کجاست؟
من می خوام مبین نت بگیرم اما نمی دونم این جا خوب هست یا نه. یک دفعه نگیرم بعد سرعت دانلودم خوب نباشه و ...
کلاً به جز قرض گرفتن مودم راهی هست که بشه فهمید توی منطقتون آنتن دهی و سرعت دانلود و کلاً سرویس مبین نت خوب هست یا نه؟
با تشکر.

دوست عزیز قرض گرفتن مودم ارزششو داره! به نظر من حتماً اینکارو بکن. حداقل 24 ساعت استفاده کن تا مطمئن بشی. به هر حال منطقه ی شما در پوشش داخلی (پوشش قوی) قرار داره و احتمالاً نباید مشکلی داشته باشی.

faramobile
24-08-2013, 22:27
منم یه بار این آی پی رو گرفته بودم، اما یادم نیست دقیقاً با چه عددی شروع میشد. فکر کنم 94 یا 91 بود. اگر شما یا faramobile یادتون هست بگید تا بعداً روش کار کنم :)

رنج آیپی با 91 شروع میشه

اون 94 برای افروز اطلاع رسان هست که مضخرف ترین آیپی مبین هست

babriman
24-08-2013, 23:22
دوست عزیز قرض گرفتن مودم ارزششو داره! به نظر من حتماً اینکارو بکن. حداقل 24 ساعت استفاده کن تا مطمئن بشی. به هر حال منطقه ی شما در پوشش داخلی (پوشش قوی) قرار داره و احتمالاً نباید مشکلی داشته باشی.

آخه کسی رو پیدا نمی کنم که مودم داشته باشه.
راهی نیست؟ نه؟
شما احتمال میدی که اگه بگیرم، مشکلی نداشته باشه؟

Joaquin
24-08-2013, 23:25
آخه کسی رو پیدا نمی کنم که مودم داشته باشه.
راهی نیست؟ نه؟
شما احتمال میدی که اگه بگیرم، مشکلی نداشته باشه؟
خود نمایندگی ها مودم دارن برای تست. البته یه 10-20 تومنی میگیرن.

new_chater
25-08-2013, 07:45
با سلام

دوستان من Frimware قدیمی مودم IX350P رو نیاز دارم

اگه کسی داره لطفا لینک دانلود بزاره

مرسی

and-roid2
25-08-2013, 08:08
ip منم با 91 شروع میشه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
1 مگ نوروزی
سرعتش خوبه:n01:
تک کانکشن هم خیلی عالی....

and-roid2
25-08-2013, 08:36
عجب اشتباهی کردم مودمو ریبوت کردم!!!!!!! ای پی 5 برام افتاد...
سرعتش بسیار افتضاحه!!:n21:
بعد از یه عمری مبین نتو روشن کردم:n02:..این خوشی تبدیل به عذا شد با ای پی 5

25-08-2013, 08:56
دوستان کسی در استان مازنداران و گیلان از سرویس مبین نت استفاده کرده؟؟؟
بیشتر منظورم شهرهای ساحلی هست

بله من دارم ؛
سوالی هست بفرمایید .

MasterGeek
25-08-2013, 09:43

من سرویس ۲ مگ دارم، این IP ۵ که میگین واسه من خیلی هم بد نیست معمولا همون ۲ مگ رو میده توی تست سرعت، البته الان یه کم کم شد فکر کنم به خاطر کانکشن‌های تورنت هست...

دیشب ساعات اولیه‌ی رایگان که چک می‌کردم با IDM با دوتا دانلود همزمان (هرکدوم ۱۶ کانکشن) ، لینک مستقیم رپیدباز در مجموع 240 KB/s رو میداد. بعد که تورنت رو کار انداختم تورنت حدود ۱۰۰ کیلوبود و IDM حدود ۱۴۰ در مجموع یعنی باز ۲۴۰ تا رو داشتم.

به نظر من ایراد بزرگ مبین‌نت یکی مدیریت حجمش هست یکی قیمت بالائی که در سطح خدماتش نیست.

babriman
25-08-2013, 10:20
خود نمایندگی ها مودم دارن برای تست. البته یه 10-20 تومنی میگیرن.

سلام
من زنگ زدم به مبین نت.
گفت که فقط برای فروش داریم و قرض نمیدن.

امیر انصاری
25-08-2013, 10:22
ip منم با 91 شروع میشه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
1 مگ نوروزی
سرعتش خوبه:n01:
تک کانکشن هم خیلی عالی....

برای من که این آی پی افتضاح جواب میده. بعدشم این آی پی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم مال خود مبین نته، نمیدونم چرا اسپید تست فنلاند نشونش میده.

عجب اشتباهی کردم مودمو ریبوت کردم!!!!!!! ای پی 5 برام افتاد...
سرعتش بسیار افتضاحه!!:n21:
بعد از یه عمری مبین نتو روشن کردم:n02:..این خوشی تبدیل به عذا شد با ای پی 5
خب انقدر کانکت و دیسکانکت کن تا همون آی پی رو بگیری. اگر اشتباه نکنم شما آسیاتک گرفته بودی و خیلی راضی بودی. هنوز خوبه؟ راضی هستی؟

and-roid2
25-08-2013, 10:29
برای من که این آی پی افتضاح جواب میده. بعدشم این آی پی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم مال خود مبین نته، نمیدونم چرا اسپید تست فنلاند نشونش میده.

خب انقدر کانکت و دیسکانکت کن تا همون آی پی رو بگیری. اگر اشتباه نکنم شما آسیاتک گرفته بودی و خیلی راضی بودی. هنوز خوبه؟ راضی هستی؟

امیر جان اسیاتک داشتم ولی یه ماهه که جمع اوری کردم...
افتضاح به تمام معنا بود اسیاتک...
پینگش بالا بود. سرعت سرور خارجی زیر 1.5 مگ بود ولی داخلی بالای 500!!کلا کارش کم فروشیه.
الانم به تاپیکش سر بزنی همه ناراضین....
==
تا الان حدود 30 بار مودمو ریبوت کردم...فقط ای پی 178 و 130 و 5 میگیره!:n03:

امیر انصاری
25-08-2013, 10:34
ای بابا! من رو حساب قیمتای مناسبش و تعاریف شما به آشناهام توصیه کردمش، حالا کی جواب اونارو باید بده؟:n02:
130 و 178 هم نباید بد باشن، ولی به هر حال ادامه بده، حتماً موفق میشی.

and-roid2
25-08-2013, 10:44
ای بابا! من رو حساب قیمتای مناسبش و تعاریف شما به آشناهام توصیه کردمش، حالا کی جواب اونارو باید بده؟:n02:
130 و 178 هم نباید بد باشن، ولی به هر حال ادامه بده، حتماً موفق میشی.

جواب اونارو خودت باید بدی:n02:
امیر جان اوایلش خوب بود.ولی به سبب همین قیمت مناسبش کاربر بیش از حد جذب کرد و کمبود پهنای باند اورده!
الانم برای یه عده بسیار کمی این اسیاتک خوبه ولی 99 درصد خوب نیست.....:n15:
یکی از کاربرا داره میگه راضیه ولی من مطمینم چنین وضعیتی براش دووم نمیاره:

سرعت دانلود :

پینگ داخلی :

پینگ خارجی :

=====

امیر جان من شانس ندارم...هر چی ریبوت میکنم نمیشه.
هرزگاهی شانسی شاید بشه.
کلا شهر ما اکثرا ای پی 5 میگیره!

shah994
25-08-2013, 11:08
درود
سرعت شبانه سرویس ها واقعین ؟
یعنی اگه 2 مگ بگیرم 256 کیلو بهم سرعت میده ؟

hajoo
25-08-2013, 11:11
درود

دورد
بله.البته تو خواب :)

saeeddeeas
25-08-2013, 11:13
ایپی 37 از 5 بهتره
در کل 5 خیلی مزخرفه

arash59b
25-08-2013, 11:16
درود

هندونه سربسته است ممکنه بدتر باشه یا حتی بهتر از 256

ایپی 37 از 5 بهتره
در کل 5 خیلی مزخرفه

دقت کن دوتا 37 هست یکی 37.98 که ماله مبین نته و 37.12x که ماله گسترش ارتباط هست

برای من معمولا 5 مبین نت از 37اش بگی نگی بهتره

ham33d
25-08-2013, 11:22
178-130 برای من افتضاح هست

arash59b
25-08-2013, 11:31
178-130 برای من افتضاح هست

عجیبه تو اهواز تا حالا این دوتا رونگرفتم

91 هم مثل اینکه تازه راه افتاده چون اویل ماه رمضان که داشتن تغییرات رو اعمال می کردن چند بار بهش وصل میشدم ولی کلا قطع بود.

and-roid2
25-08-2013, 11:34
91 خیلی خوبه....باهاش حال کردم.
سرعت تک کانشکنش عالی بود....
فعلا هر کاری میکنم نمیتونم بهش کانکت بشم

ham33d
25-08-2013, 11:42
عجیبه تو اهواز تا حالا این دوتا رونگرفتم

91 هم مثل اینکه تازه راه افتاده چون اویل ماه رمضان که داشتن تغییرات رو اعمال می کردن چند بار بهش وصل میشدم ولی کلا قطع بود.
من بعضی وختا به این دو تا ای پی وصل میشم
فقط 5

Joaquin
25-08-2013, 12:41
من همین الان به 91 وصلم. خیلی خوبه.

and-roid2
25-08-2013, 12:44
من همین الان به 91 وصلم. خیلی خوبه.

من به 2 وصل بودم چند دقیقه پیش. پینگ 4.2.2.4 زیر 200 بود.

الان در جستو جوی 91 هستم:n02:
از صبح تا الان

saeeddeeas
25-08-2013, 12:58
هندونه سربسته است ممکنه بدتر باشه یا حتی بهتر از 256

دقت کن دوتا 37 هست یکی 37.98 که ماله مبین نته و 37.12x که ماله گسترش ارتباط هست

برای من معمولا 5 مبین نت از 37اش بگی نگی بهتره

37.98.102.89 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
برای مبین هستم
البته دیروز یه ایپی بود نوشته بود ایلیا شمارش یادم نیست اما مزخرف بود

بدترین ایپی 94 هست

and-roid2
25-08-2013, 13:06
خب بالاخره به 91 وصل شدم
ولی در کمال تعجب سرعتش الان پایینه:

arash59b
25-08-2013, 13:06
37.98.102.89 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
برای مبین هستم
البته دیروز یه ایپی بود نوشته بود ایلیا شمارش یادم نیست اما مزخرف بود

بدترین ایپی 94 هست

اره
94، 62، 64 ماله افروزنت هستند هرسه مزخرف. میگن دزد از دزد، دزدی میکنه همینه.

ham33d
25-08-2013, 15:56
مثه اینکه تعمیرات دکل های اهواز هنوز ادامه داره(به گفته شرکت مبین نت)
پشتبانی گفت تعمیرات شیراز 6ماه طول کشیده بچه های شیراز تائید می کنید راست با دورغ:n13::n04:

and-roid2
25-08-2013, 16:31
ip 94 افروز:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arash59b
25-08-2013, 16:37
ip 94 افروز:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چند پست قبل گفتم همه ای پی های مبین نت و شرکا، تو روز خوبن و کم پیش میاد سرعت بیاد پایین

مهم دانلود شبانه است که خوب رو از بد جدا می کنه. اگه تونستی تو شب هم همین تست رو بزاری خوبه

faramobile
25-08-2013, 17:05
چند پست قبل گفتم همه ای پی های مبین نت و شرکا، تو روز خوبن و کم پیش میاد سرعت بیاد پایین

مهم دانلود شبانه است که خوب رو از بد جدا می کنه. اگه تونستی تو شب هم همین تست رو بزاری خوبه

دقیقا همینه

تجربه ۱ ساله استفاده من از مبین نت آیپی های متداول رو به صورت زیر از بالا به پایین اینجوری میتونم طبقه بندی کنم ( شبانه )

رنج آیپی 91 : بهترین رنج آیپی هست که خیلی به ندرت وصل میشه ولی همینش باعث شده تعداد کابر کمی بهش وصل بشن و سرعت دانلود بالایی حتی در شبانه و حتی فقط با ۱ لینک به کاربر بده .

رنج آیپی 178 : رنج آیپی بسیار مناسبی جهت دانلود شبانه هست که متاسفانه تو کل کشور قابل استفاده نیست و توی بعضی شهر ها میشه بهش وصل شد ولی سرعت خوبی داره ( حداقل برای تهران و مشهد که تست کردم عالی بود )

رنج آیپی 130 : این آیپی در طول روز عالی هست و تقریبا در حد آیپی 178 هست ولی شبانه سرعتش نصف میشه حتی با بهترین سیگنال ( این آیپی رو من تو تهران نتونستم بگیرم و بیشتر در شهرهای شمالی ایران قابل دریافت هست و البته در شهر هایی مثل اهواز هم قابل دریافته که سرعتش خیلی بالا پایین میشه )

رنج آیپی 5 : این آیپی هم روزانه خوبه ( عالی نیست ) ولی اصلا رو شبانش حساب نکنید !! چون حتی من که همیشه حداکثر سرعت رو در منطقه خودم دارم با این آیپی سرعتم نصف میشه !! جالبیش هم اینکه اولش که در دانلود شبانه با این آیپی شروع به دانلود میکنید سرعت رو حداکثر میره جلو ولی فقط ۳۰ ثانیه اینجوری هست و انگار محدودیت کانکشن روش گذاشتن که به سرعت میفهمه کانکشن بالا بهش وصل شده و سرعت دانلود رو نصف میکنه !!

رنج آیپی معروف 94 , 62 , ... : خب اینم آیپی افروز اطلاع رسان معروف به بدردنخورترین آیپی که مبین نت به کاربراش میده که بی شک این لقب مناسبشه !! چون کلا دانلود شبانش بیشتر از ۲۰ تا ۳۰ سرعت نمیده و فکر کنم باید ۱۰۰۰۰۰ کانکشن بهش وصل کنید که بتونید حداقل ۵۰۰ مگ دانلود کنید تو ساعات شبانه !! روزانش هم عشقی هست و بیشتر مواقع در عین ناباوری حتی روزانش هم داغونه ولی خب بعضی اوقات سرعت روزانش هم متوسط میشه که بتونه پهنای باند و ترافیک کاربر ها رو تموم کنه !!

Sent from my iPhone using Tapatalk 2 Pro

and-roid2
25-08-2013, 17:11
دقیقا همینه

تجربه ۱ ساله استفاده من از مبین نت آیپی های متداول رو به صورت زیر از بالا به پایین اینجوری میتونم طبقه بندی کنم ( شبانه )
رنج آیپی 91 : بهترین رنج آیپی هست که خیلی به ندرت وصل میشه ولی همینش باعث شده تعداد کابر کمی بهش وصل بشن و سرعت دانلود بالایی حتی در شبانه و حتی فقط با ۱ لینک به کاربر بده .
رنج آیپی 178 : رنج آیپی بسیار مناسبی جهت دانلود شبانه هست که متاسفانه تو کل کشور قابل استفاده نیست و توی بعضی شهر ها میشه بهش وصل شد ولی سرعت خوبی داره ( حداقل برای تهران و مشهد که تست کردم عالی بود )
رنج آیپی 130 : این آیپی در طول روز عالی هست و تقریبا در حد آیپی 178 هست ولی شبانه سرعتش نصف میشه حتی با بهترین سیگنال ( این آیپی رو من تو تهران نتونستم بگیرم و بیشتر در شهرهای شمالی ایران قابل دریافت هست و البته در شهر هایی مثل اهواز هم قابل دریافته که سرعتش خیلی بالا پایین میشه )

رنج آیپی 5 : این آیپی هم روزانه خوبه ( عالی نیست ) ولی اصلا رو شبانش حساب نکنید !! چون حتی من که همیشه حداکثر سرعت رو در منطقه خودم دارم با این آیپی سرعتم نصف میشه !! جالبیش هم اینکه اولش که در دانلود شبانه با این آیپی شروع به دانلود میکنید سرعت رو حداکثر میره جلو ولی فقط ۳۰ ثانیه اینجوری هست و انگار محدودیت کانکشن روش گذاشتن که به سرعت میفهمه کانکشن بالا بهش وصل شده و سرعت دانلود رو نصف میکنه !!

رنج آیپی معروف 94 , 62 , ... : خب اینم آیپی افروز اطلاع رسان معروف به بدردنخورترین آیپی که مبین نت به کاربراش میده که بی شک این لقب مناسبشه !! چون کلا دانلود شبانش بیشتر از ۲۰ تا ۳۰ سرعت نمیده و فکر کنم باید ۱۰۰۰۰۰ کانکشن بهش وصل کنید که بتونید حداقل ۵۰۰ مگ دانلود کنید تو ساعات شبانه !! روزانش هم عشقی هست و بیشتر مواقع در عین ناباوری حتی روزانش هم داغونه ولی خب بعضی اوقات سرعت روزانش هم متوسط میشه که بتونه پهنای باند و ترافیک کاربر ها رو تموم کنه !!

من که خیلی وقت بود از مبین نت استفاده نکرده بودم...
امشب تست میکنم نتیجه رو میگم...
تقریبا همه این رینج ای پی هایی که گفتی رو من امروز گرفتم بغیر از 62!

and-roid2
25-08-2013, 17:39
faramobile ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان وضعیت ای پی 185 یا افرانت به چه صورته؟
من الان رو اینip افتادم :

WHICH1
25-08-2013, 17:41
دقیقا همینه

مدل مودم شما چیه؟! نامحدودی ۱به ۴ اداری داشتین سرعتش چند ؟

WHICH1
25-08-2013, 17:51
زنگ زدم نمایندگی میگه سرعت نامحدود اداری ۱ به ۴ اصلا خوب نیست ۱ مگ سرعت بین ۵۰ تا ۶۰ هست کسی استفاده کرده تایید میکنید ؟

faramobile
25-08-2013, 17:53
faramobile ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان وضعیت ای پی 185 یا افرانت به چه صورته؟

اینو که اصلا نمیشد گرفت چندین ماه قبل من فقط یبار وصل شدم به افرانت رنج آیپی یادم نیست دقیقا همین بود یا نه ولی یادمه افرانت بود ، افرانت خیلی عالیه ، اگه بتونی بهش وصل بشی همیشه حداکثر سرعت رو میده ( البته یادمه تو افرانت باید از قند شکن استفاده میکردی تا حداکثر سرعت رو بده ) کلا از بهترین دیتا سنتر هاست تو ایران

faramobile
25-08-2013, 17:55
مدل مودم شما چیه؟! نامحدودی ۱به ۴ اداری داشتین سرعتش چند ؟

سرعت ۱ مگ این طرح روی ۱۲۰ تا ۱۳۰ هست ( البته با آیپی 178 تست کردم )

مودمم bm63w هست داخلی رومیزی

arash59b
25-08-2013, 18:10

اینو که اصلا نمیشد گرفت چندین ماه قبل من فقط یبار وصل شدم به افرانت رنج آیپی یادم نیست دقیقا همین بود یا نه ولی یادمه افرانت بود ، افرانت خیلی عالیه ، اگه بتونی بهش وصل بشی همیشه حداکثر سرعت رو میده ( البته یادمه تو افرانت باید از قند شکن استفاده میکردی تا حداکثر سرعت رو بده ) کلا از بهترین دیتا سنتر هاست تو ایران

مشهورترین ای پی افرانت 79 هست. اوایل برای من خیلی خوب بود ولی این اواخر معمولی شده. مثل اینکه فهمیده زیادی حال داده و اینقدر ها هم احتیاج نبوده به مبین نت سرویس خوب بده

بعد از ماه رمضان امشب دانلودم اینقدر شده که از اول شب بزارم واسه دانلود . تورمون رو میندازیم تو دریای مبین نت ببینیم IP چی گیرمون میاد. الهی به امید تو.

yuzarsiff
25-08-2013, 18:53
من الان به آی پی 2 وصل شدم ... تا حالا این آی پی گیرم نیومده بود .. البته من همچنان افت سرعت دارم ....

faramobile
25-08-2013, 19:04
من الان به آی پی 2 وصل شدم ... تا حالا این آی پی گیرم نیومده بود .. البته من همچنان افت سرعت دارم ....

واسه من آیپی 2 زیاد جالب نبودش ، همیشه سرعت دانلود محدود شده روش

آیپی 2 بیشتر واسه خود مخابرات هست که کلا زیاد مناسب دانلود نیست

ولی فکر کنم پینگ خوبی میده

faramobile
25-08-2013, 19:07
مشهورترین ای پی افرانت 79 هست. اوایل برای من خیلی خوب بود ولی این اواخر معمولی شده. مثل اینکه فهمیده زیادی حال داده و اینقدر ها هم احتیاج نبوده به مبین نت سرویس خوب بده

بعد از ماه رمضان امشب دانلودم اینقدر شده که از اول شب بزارم واسه دانلود . تورمون رو میندازیم تو دریای مبین نت ببینیم IP چی گیرمون میاد. الهی به امید تو.

من که با آیپی 178 راحتم ، همیشه با ۲ بار دیسکانکت کردن میده بهم و سرعت هم همیشه رو ۲۷۰ یعنی حداکثر دانلود طرح ۲ مگ که بسته شده

اگه نوروزی داشتم قطعا رو ۴۰۰ بود ( مثل طرح ۲ مگ قدیمی که داشتم ) چون رو ۴۰۰ بسته شده ولی خب خیلی از دوستان نمیتونن به حداکثر سرعت برسن

mohammad1983
25-08-2013, 19:44
طرح 2 مگ 12 گیگ برای 6 ماه امروز فعال شد.مودم رو هم از نمایندگیشون گرفتم اما به هیچ وجه کانکت نمیشه و وایمکس استتوس رو حالت کانکتینگ میمونه
به پشتیبانی هم زنگ زدم راهنمایی مسخره می کنند که مودم و ریبوت کردیم و دوباره تنظیمات رو ست کردیم اما بازم اصلا سیگنال نیست یا یک لحظه 4 تا خط میاد و میره
کسی همچین مشکلی داشته؟؟ پشتیبانی دیگه چیزی به ذهنش نرسید و گفت مودم رو ببر نمایندگی.

25-08-2013, 19:56
طرح 2 مگ 12 گیگ برای 6 ماه امروز فعال شد.مودم رو هم از نمایندگیشون گرفتم اما به هیچ وجه کانکت نمیشه و وایمکس استتوس رو حالت کانکتینگ میمونه
به پشتیبانی هم زنگ زدم راهنمایی مسخره می کنند که مودم و ریبوت کردیم و دوباره تنظیمات رو ست کردیم اما بازم اصلا سیگنال نیست یا یک لحظه 4 تا خط میاد و میره
کسی همچین مشکلی داشته؟؟ پشتیبانی دیگه چیزی به ذهنش نرسید و گفت مودم رو ببر نمایندگی.

تو منطقه تحت پوشش هستید ؟
بزارید دم پنجره مودمو .

and-roid2
25-08-2013, 20:21
gorjy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان شما هم با 91 الان مشکل سرعت داری؟

صبر کنم سرعتش درست میشه؟

arash59b
25-08-2013, 20:57
داشتم تست های قدیمی رو نگاه می کردم دیدم قبل از عید زیاد ipهای 130 و 178 وصل میشدم

ببینم امشب میشه گرفت یا نه

and-roid2
25-08-2013, 21:04
ارش من همین 91 رو نگه میدارم برای دانلود شبانه.....
فقط یه سوال:
در این مدت با این ip های خوب سرعت شبانت به چه صورت بوده و چقدر تونسنی بگیری؟

faramobile
25-08-2013, 21:12
gorjy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان شما هم با 91 الان مشکل سرعت داری؟

صبر کنم سرعتش درست میشه؟

ای بابا چیکار کردین با این آیپی :)

ولی به نظرم اگه خیلی حوصله داری یه ریست کن دوباره بهش وصل شو شاید بهتر بشه ، من که تو شبانه بهترین سرعت رو با این داشتم ، البته من کلا سرعتم خوبه و الان که سرعتم رو ۲۷۰ حداکثر بسته شده شبی ۵ گیگ رو راحت میگیرم حالا چه با این آیپی چه با 178
با این آیپی فکر کنم اون شب ۵.۳ گیگ گرفتم

and-roid2
25-08-2013, 21:18
ای بابا چیکار کردین با این آیپی :)

ولی به نظرم اگه خیلی حوصله داری یه ریست کن دوباره بهش وصل شو شاید بهتر بشه ، من که تو شبانه بهترین سرعت رو با این داشتم ، البته من کلا سرعتم خوبه و الان که سرعتم رو ۲۷۰ حداکثر بسته شده شبی ۵ گیگ رو راحت میگیرم حالا چه با این آیپی چه با 178
با این آیپی فکر کنم اون شب ۵.۳ گیگ گرفتم

مشکل سرعتم حل شد::n06:

از علت هایی که سرعت مبین نت با سرور خارجی خوبه اینه که مسیرش انگلیس هست....
مسیر انگلیس سرعتش خیلی خوبه ولی متاسفانه از پینگ بالایی برخوردار هست!

شما با سرور خارجی شبی 5 گیگ میگیرید ؟

arash59b
25-08-2013, 21:26
والا من متوسط شبی 3 گیگ میگیرم

بیشتر اوقات هم سرور خارجی وصل میشم

and-roid2
25-08-2013, 21:39
والا من متوسط شبی 3 گیگ میگیرم

بیشتر اوقات هم سرور خارجی وصل میشم

میانگین سرعت در هر ساعت چنده؟
اینطور که معلومه سرعت شما زیر 200 هست.
اگر سرعت در هرساعت 200 باشه شما میتونی 4گیگ دانلود کنی.

ساعات رایگان همون 2 تا 8 هست؟

faramobile
25-08-2013, 21:47
مشکل سرعتم حل شد::n06:

از علت هایی که سرعت مبین نت با سرور خارجی خوبه اینه که مسیرش انگلیس هست....
مسیر انگلیس سرعتش خیلی خوبه ولی متاسفانه از پینگ بالایی برخوردار هست!

شما با سرور خارجی شبی 5 گیگ میگیرید ؟

من اصلا از سرور ایرانی دانلود ندارم ، چون اکثرا فیلم و سریال دانلود میکنم ، آرشیو چند ترایی دارم و هر روز باید آپدیت کنم

حداقل ۵ گیگ میگیرم ، بعضی اوقات به ۵.۵ هم میرسه

arash59b
25-08-2013, 21:47
میانگین سرعت در هر ساعت چنده؟
اینطور که معلومه سرعت شما زیر 200 هست.
اگر سرعت در هرساعت 200 باشه شما میتونی 4گیگ دانلود کنی.

ساعات رایگان همون 2 تا 8 هست؟

سرعت برای من 2 ساعت اول حدود80-90 هست دوساعت بعد حدود 150 و هرچی بگذره بهتر میشه. بعضا تو دو ساعت اخر می شه ساعتی 080-900 مگ دان کرد

ساعات رایگان همون 2 تا 8 هست

faramobile
25-08-2013, 21:49
سرعت برای من 2 ساعت اول حدود80-90 هست دوساعت بعد حدود 150 و هرچی بگذره بهتر میشه. بعضا تو دو ساعت اخر می شه ساعتی 080-900 مگ دان کرد

ساعات رایگان همون 2 تا 8 هست

من ساعتی دقیقا ۸۰۰ تا ۹۰۰ مگ میگیرم ، بین ۸۰۰ تا ۹۰۰ مگ ساعتی کم و زیاد میشه
تمام ساعات هم همینه حجم دانلود و از ۸۰۰ مگ کمتر نمیشه ( بر اساس گزارش du meter )

and-roid2
25-08-2013, 22:28
در کمال تعجب میبینم مودم بدون اینکه ریبوت بشه ای پی شده 94!!:n21:
حالا باید دنبال 91 بگردم باز:n02:

mahmoodsoft
25-08-2013, 22:39

سلام مهدی جان
میبینم بی خیال های وب شدی!!:n02:
چرا؟؟

arash59b
25-08-2013, 22:41
من ساعتی دقیقا ۸۰۰ تا ۹۰۰ مگ میگیرم ، بین ۸۰۰ تا ۹۰۰ مگ ساعتی کم و زیاد میشه
تمام ساعات هم همینه حجم دانلود و از ۸۰۰ مگ کمتر نمیشه ( بر اساس گزارش du meter )

چون معمولا از برو.کسی استفاده می کنم این برنامه های مانیتورینگ دانلود دقیق رو به من نشون نمیده

با توجه به فایل های دان شده تو IDM بطور متوسط میزان دانلود 500- 600 مگ بر ساعت هست

اگه از تو تنظیمات هم دیسکانکت کنی باز ip عوض میشه

and-roid2
25-08-2013, 22:47
سلام مهدی جان
میبینم بی خیال های وب شدی!!:n02:
چرا؟؟
سلام
محمود جان فعلا بدلیل مشکلاتی که در قم داره گذاشتمش کنار تا هر وقت مشکلش حل شد ازش استفاده کنم...
بالاخره باید از مبین نتم استفاده کنم....58 روز دیگه با 11 گیگ داره نباید بیکار بمونه:n02:

اگه از تو تنظیمات هم دیسکانکت کنی باز ip عوض میشه

ارش جان میشه بگی چطوری؟

arash59b
25-08-2013, 22:55
ارش جان میشه بگی چطوری؟

تو تنظیمات مودم برو به قسمت wimax همونجا که درصد سیگنال رو نشون میده. دکمه ای برای کانکت و دیس کانکت مودم بصورت نرم افزاری داره

snsd32
25-08-2013, 23:56
:n28::n28::n28:
چرا اینقدر کمه!؟
من 512 دارم..خاک تو سرش کنن سرعت دانلودم از 60 بالاتر نمیره...:n28:
به نظرتون باید چیکار کنم سرعت زیاد شه؟!:n28:

faramobile
26-08-2013, 01:38
منم اینقدر تلاش کردم الان برای اولین بار از تهران تونستم وصل بشم به آیپی 91 !!! چه شب خوبی دارم امشب با نهایت سرعت دانلود میده !! ( البته هر شب میده با 178 ولی خب تا حالا با 91 تو تهران نتونسته بودم وصل شم )

اینم یه عکس از وضعیت سرعت و دانلودم در حال حاضر با آیپی 91 :

yuzarsiff
26-08-2013, 02:01
من که با آیپی 178 راحتم ، همیشه با ۲ بار دیسکانکت کردن میده بهم و سرعت هم همیشه رو ۲۷۰ یعنی حداکثر دانلود طرح ۲ مگ که بسته شده

اگه نوروزی داشتم قطعا رو ۴۰۰ بود ( مثل طرح ۲ مگ قدیمی که داشتم ) چون رو ۴۰۰ بسته شده ولی خب خیلی از دوستان نمیتونن به حداکثر سرعت برسن

بله آی پی های 2 و 5 پینگ خوبی دارن در عوض سرعت دانلود محدود شده ... آی پی های 178 و 91 و اینا بر عکس هستند

and-roid2
26-08-2013, 04:11
شانس بد من دوباره خودکار ای پی عوض شده بود!!:n04:
178 بود شده بود 2....:n03:

الان به 178 وصل شدم سرعتش خوبه:
(دو لینک سرور خارجی در حال دانلود....)

دوستان اگر یه مدت از مودم استفاده نشه ip خودش عوض میشه؟

===
از دوست خوبم faramobile ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بابت در اختیار گذاشتن تجربشون متشکرم....

and-roid2
26-08-2013, 05:02
دوستان یکی هست به من بگه چرا انقدر ip عوض میشه؟

ip شده 5 ولی سرعتش ثابت رو 2مگ هست....

faramobile
26-08-2013, 05:04
شانس بد من دوباره خودکار ای پی عوض شده بود!!:n04:
178 بود شده بود 2....:n03:

الان به 178 وصل شدم سرعتش خوبه:
(دو لینک سرور خارجی در حال دانلود....)

دوستان اگر یه مدت از مودم استفاده نشه ip خودش عوض میشه؟

===
از دوست خوبم faramobile ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بابت در اختیار گذاشتن تجربشون متشکرم....

فقط وقتی که نوسان تو سیگنال داشته باشی یا اون آیپی که داری دیگه سند و ریسیو نداشته باشه مودم به صورت خودکار یه ریست میده به نتورک که آیپی هم عوض میشه و در نتیجه در دسترس ترین آیپی رو دوباره به مودم اختصاص میدن ، که حالا میتونه از شانس یه آیپی خوب باشه یا یه آیپی بیخود مثل 94 !!

در ضمن الان سرعتی که داری بازم برای ۱ مگ نوروزی کمه و به حداکثرش نرسیده ! چون ۱ مگ نوروزی رو با مودم یکی از دوستام تو خونه خودم تست کردم ۱ شب ، راحت ۳۸۰ به بالا دانلود میداد و زیر ۳۸۰ نیومد ، الان فکر کنم سرعت دانلودی که با 178 دارین رو ۲۵۰ تا ۲۶۰ هست که به نظرم باید بیشتر باشه ( البته دیگه شاید به خاطر ترافیک منطقتون هم باشه )

and-roid2
26-08-2013, 05:10
فقط وقتی که نوسان تو سیگنال داشته باشی یا اون آیپی که داری دیگه سند و ریسیو نداشته باشه مودم به صورت خودکار یه ریست میده به نتورک که آیپی هم عوض میشه و در نتیجه در دسترس ترین آیپی رو دوباره به مودم اختصاص میدن ، که حالا میتونه از شانس یه آیپی خوب باشه یا یه آیپی بیخود مثل 94 !!

در ضمن الان سرعتی که داری بازم برای ۱ مگ نوروزی کمه و به حداکثرش نرسیده ! چون ۱ مگ نوروزی رو با مودم یکی از دوستام تو خونه خودم تست کردم ۱ شب ، راحت ۳۸۰ به بالا دانلود میداد و زیر ۳۸۰ نیومد ، الان فکر کنم سرعت دانلودی که با 178 دارین رو ۲۵۰ تا ۲۶۰ هست که به نظرم باید بیشتر باشه ( البته دیگه شاید به خاطر ترافیک منطقتون هم باشه )

بازم یه کار دیگه هست که میشه انجام داد و محدودیت دانلود از سرور خارجی رو دور زد و با حداکثر سرعتی که اون خط بسته شده دانلود کرد ( رو اکثر سرویس دهنده ها و نه فقط مبین نت ) ولی متاسفانه چون اختصاصی هست و اشتراک گذاریش سرعت رو کاهش میده نمیتونم باز کنم اینجا ... فقط میتونم بگم به یه سری آیپی خاص احتیاج هست که همینش بده چون اگه چند نفر ازشون استفاده کنن چیزی از سرعت نمیمونه !

RSSI من -81 هست...بخاطر اون هست؟:n02:
عزیز من سرعتم روی 2 مگ بسته شده.یعنی اگر بهترین رنج ای پی رو هم بگیرم بیشتر از 250 نمیتونم بگیرم! ایا راهی هست که بتونم پشتیبانی رو متقاعد کنم سرعت رو روی 3 مگ یا بیشتر ببندن؟
من همین الان با همین رنج ای پی 5 دارم حداکثر سرعت(260) رو میگیرم....
پس باید یه کاری کنم مثل دوستتون اکانتینگ سرعتم بیشتر از 2مگ بسته بشه.

بازم ممنون...به مبین نت امیدوارم کردی:n12::n02:

snsd32
26-08-2013, 05:19
دوستان یه سوالی میخواستم بپرسم خوشحال میشم اگه جوابمو بدین
من میخوام طرحمو عوض کنم .به نظرتون کدوم طرحو بگیرم که سرعتش خوب باشه؟ مخصوصا شبای که رایگانه؟!!؟!؟

arash59b
26-08-2013, 07:00
دیشب با ای پی 91 وصل شدم برای من در حد ای پی 5 هم نبود

عزیز من سرعتم روی 2 مگ بسته شده.یعنی اگر بهترین رنج ای پی رو هم بگیرم بیشتر از 250 نمیتونم بگیرم! ایا راهی هست که بتونم پشتیبانی رو متقاعد کنم سرعت رو روی 3 مگ یا بیشتر ببندن؟

مقدار rssi شما خوب نیست. البته نباید زیاد ره سرعت ربط داشته باشه ولی تجربه من میگه اگه rssi زیر 55-60 باشه تو داشتن سرعت بالا خیلی دخیل هست.

دوستان یه سوالی میخواستم بپرسم خوشحال میشم اگه جوابمو بدین
من میخوام طرحمو عوض کنم .به نظرتون کدوم طرحو بگیرم که سرعتش خوب باشه؟ مخصوصا شبای که رایگانه؟!!؟!؟

با این حساب بهتره 2 مگ رو امتحان کنی

and-roid2
26-08-2013, 07:10
دیشب با ای پی 91 وصل شدم برای من در حد ای پی 5 هم نبود
مقدار rssi شما خوب نیست. البته نباید زیاد ره سرعت ربط داشته باشه ولی تجربه من میگه اگه rssi زیر 55-60 باشه تو داشتن سرعت بالا خیلی دخیل هست.

ارش جان درسته وضعیت سیگنال باید خوب باشه.ولی من معتقدم منطقه ای که خلوت باشه با بدترین وضع سیگنال هم میشه بهترین سرعت رو گرفت.(خودم به این نتیجه رسیدم)
دوستانی بودن که بهترین وضعیت سیگنال رو داشتن اما سرعتشون تعریفی نداشت...
===
خب من امروز در 3 ساعت اخر تونستم 2.3 گیگ بگیرم...
اگر در 3ساعت اول لینکام دو کانکشن نبود وضعیتم بهتر بود...یادم رفت روی 16 کانکشن بزارم:n02:
نکته ای که برام قابل توجه بود ip 5 هم مانند 178 و 91 سرعت بسیار خوبی برام داشت و بیشترین زمان دانلودم رو با این ip سپری کردم...
ip 130 هم سرعتش زیر 200 بود همراه با نوسان شدید...

arash59b
26-08-2013, 07:41
ارش جان درسته وضعیت سیگنال باید خوب باشه.ولی من معتقدم منطقه ای که خلوت باشه با بدترین وضع سیگنال هم میشه بهترین سرعت رو گرفت.(خودم به این نتیجه رسیدم)
دوستانی بودن که بهترین وضعیت سیگنال رو داشتن اما سرعتشون تعریفی نداشت...
===

گفتم که نظرم تجربیه وقتی اتصال شما به دکل از کیفیت خیلی خوبی برخوردار باشه حتی اگه دکل شلوغ باشه شما می تونید بیشترین استفاده رو ببرید

به نظر من درسته دکل سرعت رو بین یوزرها . تقسیم می کنه ولی نه مساوی کسی که اتصال بهتری داشته باشه سهم بیشتری میبره. پهنای باند بهتری هم خواهد داشت

26-08-2013, 08:54
IP 155 با یک / دو آنتن »

alimail3248
26-08-2013, 09:06
IP 155 با یک / دو آنتن »

دوست عزیز میشه اسم این نرم افزار رو بگی ؟

and-roid2
26-08-2013, 09:10
دوست عزیز میشه اسم این نرم افزار رو بگی ؟

Networx هست

IP 155 با یک / دو آنتن »

یه عکس هم از قسمت( میزان استفاده ساعتی) قرار بدید..

GNesh
26-08-2013, 09:41
تو سايت مبين نت نوشته از ساعت دو تا هشت صبح رايگانه
منظورشون اينكه هرچي دانلود كنيم از حجم بسته كم نميشه؟

arash59b
26-08-2013, 09:42
تو سايت مبين نت نوشته از دو تا هشت رايگانه
منظورشون اينكه هرچي دانلود كنيم از حجم بسته كم نميشه؟

نه کم نمیشه

GNesh
26-08-2013, 09:45
نه کم نمیشه

ممنون از جواب سريعت
يه سوال ديگه هم دارم
من الان طرح ٢Mb يه ماهه دارم رنج سرعتم رو چند بايد بشه؟

and-roid2
26-08-2013, 09:56
ممنون از جواب سريعت
يه سوال ديگه هم دارم
من الان طرح ٢Mb يه ماهه دارم رنج سرعتم رو چند بايد بشه؟

اگر 2مگ قدیم باشه تا 400 ولی اگر طرح جدید باشه همون 250

GNesh
26-08-2013, 10:50
اگر 2مگ قدیم باشه تا 400 ولی اگر طرح جدید باشه همون 250

من هفته پیش شارژ کردم ولی سرعتم به 200 نمیرسه نهایت 190 هستش!
چرا اینجوریه؟

and-roid2
26-08-2013, 10:53
من هفته پیش شارژ کردم ولی سرعتم به 200 نمیرسه نهایت 190 هستش!
چرا اینجوریه؟

ببینید سرعت به عوامل زیادی مربوط باشه.
به تعداد یوزر در منطقه- پهنای باند شهر و منطقه و....

حالا شما از سایت زیر ip خودتون رو ببینید چنده؟

به ip هم ربط داره تا حدود زیادی....

26-08-2013, 11:12
Networx هست

یه عکس هم از قسمت( میزان استفاده ساعتی) قرار بدید..

ساعت آخر دانلوم تموم شد ... وگرنه بیشتر می شد ...

arash59b
26-08-2013, 11:13
ببینید سرعت به عوامل زیادی مربوط باشه.
به تعداد یوزر در منطقه- پهنای باند شهر و منطقه و....

حالا شما از سایت زیر ip خودتون رو ببینید چنده؟

به ip هم ربط داره تا حدود زیادی....

برای دیدن ip از همون تنظیمات مودم نگاه کنید اینقدر به مبین نت سود نرسونید.:n06:

GNesh
26-08-2013, 11:16
آیپی من 5 هستش
اون عدد اولیه رو باید بگیم دیگه؟
اون عدد اولیه پنج هست

26-08-2013, 11:17
برای دیدن ip از همون تنظیمات مودم نگاه کنید اینقدر به مبین نت سود نرسونید.:n06:

از کدوم قسمت ؟ :n13:

and-roid2
26-08-2013, 11:20
آیپی من 5 هستش
اون عدد اولیه رو باید بگیم دیگه؟
اون عدد اولیه پنج هست

اره همون عدد اولیه هست...
ip 5 زیاد خوب نیست...
از داخل مودم دیسکانکت کنید تا یه ip با رنج 91,130,178 بگیرید...و تست کنید ببنید چطوره؟!
نتیجه رو بگید...

برای دیدن ip از همون تنظیمات مودم نگاه کنید اینقدر به مبین نت سود نرسونید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همش مگه چقدر حجم کم میکنه؟!
برای بار اول سایت در کش مرورگر ذخیره میشه و دفعات بعدی خیلی کمتر مصرف میکنه!

arash59b
26-08-2013, 11:24
از کدوم قسمت ؟ :n13:

از قسمت status .

wlan یا lan الان مودم روشن نیست دقیق بگم کدومشه

arash59b
26-08-2013, 11:27
همش مگه چقدر حجم کم میکنه؟!
برای بار اول سایت در کش مرورگر ذخیره میشه و دفعات بعدی خیلی کمتر مصرف میکنه!

برای من که با 5 تومن تو حسابم می خوام 3 ماه سرکنم (هنوزم 38 روزه دیگه مونده) همین چند کیلو خیلی مهمه :n09:

faramobile
26-08-2013, 11:36

پس از شانسته که رو ۲ مگ بسته شده چون من هرکی رو که میشناسم ۱ مگ نوروزی داره رو ۴۰۰ بستن سرعتش رو ،

پشتیبانی که امکان نداره کاری کنه مثلا روی ۳ مگ بسته بشه ! اگه بگی بهشون فکر کنم رو ۱ مگ میبندن !
واسه شما ها ۵ خوبه پس ، چون واسه من تو تهران همیشه با افت سرعت همراه بوده ، در ضمن من یادم رفت بگم تو آیپی ۵ شانسی هست چون یه دفعه میبینی ۵ خیلی خوب سرعت میده ( انگار خیلی خلوت هست ) ولی یه بار دیگه به آیپی دیگه با همین رنج وصل میشی خوب نیست ! چندبار تست کردم و کاملا مشهود بود که آیپی های ۵ خیلی با هم دیگه فرق دارن و شانسی سرعت بالا و پایین میدن ( البته پایین که میگم منطورم سرعت دانلود شبانه رو ۲۰۰ هست به جای ۲۶۰ )

راستی اون rssi که گفتی یکم بالاست ولی تجربه به من ثابت کرده در جاهای مختلف که وصل شدم حتی با rssi بالای ۹۰ هم سرعت عالی داشتم و حتی سیگنالم فقط ۱ آنتن داشته ولی سرعتم بالای ۲۰۰ بوده حتی در دانلود شبانه ( اینم تو شمال که رفته بودم تست کردم یه جا که اصلا آنتن نمیداد با ۱ دونه آنتن سرعت خیلی عالی بود )

and-roid2
26-08-2013, 11:55
پس از شانسته که رو ۲ مگ بسته شده چون من هرکی رو که میشناسم ۱ مگ نوروزی داره رو ۴۰۰ بستن سرعتش رو ،

پشتیبانی که امکان نداره کاری کنه مثلا روی ۳ مگ بسته بشه ! اگه بگی بهشون فکر کنم رو ۱ مگ میبندن !
واسه شما ها ۵ خوبه پس ، چون واسه من تو تهران همیشه با افت سرعت همراه بوده ، در ضمن من یادم رفت بگم تو آیپی ۵ شانسی هست چون یه دفعه میبینی ۵ خیلی خوب سرعت میده ( انگار خیلی خلوت هست ) ولی یه بار دیگه به آیپی دیگه با همین رنج وصل میشی خوب نیست ! چندبار تست کردم و کاملا مشهود بود که آیپی های ۵ خیلی با هم دیگه فرق دارن و شانسی سرعت بالا و پایین میدن ( البته پایین که میگم منطورم سرعت دانلود شبانه رو ۲۰۰ هست به جای ۲۶۰ )

راستی اون rssi که گفتی یکم بالاست ولی تجربه به من ثابت کرده در جاهای مختلف که وصل شدم حتی با rssi بالای ۹۰ هم سرعت عالی داشتم و حتی سیگنالم فقط ۱ آنتن داشته ولی سرعتم بالای ۲۰۰ بوده حتی در دانلود شبانه ( اینم تو شمال که رفته بودم تست کردم یه جا که اصلا آنتن نمیداد با ۱ دونه آنتن سرعت خیلی عالی بود )

اره متاسفانه از شانس ماست...
هر چی هم بهشون گفتم رو 3 مگ ببندن قبول نکردن...

بله درسته..من با rssi 100 هم تونستم بهترین سرعت رو دریافت کنم...

راستی ip 91 زیاد برای من خوب نیست.سرعتش نوسان داره اکثر اوقات و پینگش بالاست...
ولی بقیه ip ها حداقل یکی از dns ها (8.8.8.8 و 4.2.2.4) پینگشون زیر 250 هست.

arash59b
26-08-2013, 12:00
بله درسته..من با rssi 100 هم تونستم بهترین سرعت رو دریافت کنم...

بنظرم این حرف وقتی درسته که دکل خلوت باشه اون وقت مهم نیست با چه کیفیتی به دکل وصل میشی

ولی برای دکل های شلوغ و پرترافیک پایین بودنش مهمه مثل دکل های اهواز.

WHICH1
26-08-2013, 12:00
:n28::n28::n28:
چرا اینقدر کمه!؟
من 512 دارم..خاک تو سرش کنن سرعت دانلودم از 60 بالاتر نمیره...:n28:
به نظرتون باید چیکار کنم سرعت زیاد شه؟!:n28:

512 محدود دارین یا نامحدود ؟

arash59b
26-08-2013, 12:08
بنظرتون چرا مبین نت اینقدر اپ رو کم می ینده؟

اگه زنگ بزنم واسم زیادش می کنند؟

and-roid2
26-08-2013, 12:24
این گزینه زیر در مودم Bm632_w برای چی هست؟

فعالش کردم اثری نداشت....

arash59b
26-08-2013, 12:52

تا وقتی که انتن بهش وصل نکنی فعال کردن یانکردنش یکیه

همونطور که پشت مودم مشخصه یه جا برای اضافه کردن انتن برای افزایش قدرت سیگنال دریافتی وجود داره

انتنش هم هیچ جایی پیدا نمیشه. درکل بالااستفاده است مثل همون پورت تلفن.

pirouz3
26-08-2013, 13:53
امروز، اهواز شهرک نفت. timeout فوق العاده زیاد... 3 تا reply میده، 2 تا timeout

snsd32
26-08-2013, 15:25
محدود:n28:

26-08-2013, 16:30
محدود:n28:

مودم رو restart کنید ؛
ip های دیگه رو تست کنید .

faramobile
26-08-2013, 16:51

تا وقتی که انتن بهش وصل نکنی فعال کردن یانکردنش یکیه

همونطور که پشت مودم مشخصه یه جا برای اضافه کردن انتن برای افزایش قدرت سیگنال دریافتی وجود داره

انتنش هم هیچ جایی پیدا نمیشه. درکل بالااستفاده است مثل همون پورت تلفن.

اون برای آنتن پشت مودم هست که باید براش بخری

آنتنش هم هست من تو بازار امجد سمت جمهوری کلی دیدم میفروشن ( البته این آنتن ربطی به وایمکس نداره و فقط برای افزایش برد وایرلس هست )

snsd32
26-08-2013, 17:08
مودم رو restart کنید ؛
ip های دیگه رو تست کنید .

چجوری restart کنم؟

and-roid2
26-08-2013, 17:12
چجوری restart کنم؟
ریستارت نیاز نیست.....
دیسکانکت کنید:

snsd32
26-08-2013, 17:14
باشه مرسی الان دیسکانکت میکنم:n20:

snsd32
26-08-2013, 17:20
دیسکانکت هم کردم ولی سرعتم بازم همونه 60 و 50
البته من شب میخوام طرحمو عوض کنم, 2 مگ بگیرم 6 ماهه
به نظرتون خوبه؟!

and-roid2
26-08-2013, 17:27
دیسکانکت هم کردم ولی سرعتم بازم همونه 60 و 50
البته من شب میخوام طرحمو عوض کنم, 2 مگ بگیرم 6 ماهه
به نظرتون خوبه؟!

ببین دوست عزیز یه نکته ای که دوستان بهتون نگفتن اینه که سرعت همه سرویس ها اسمی هست.
من به عنوان یه کاربر قدیمی مبین نت از طرح های این شرکت خبر دارم که قبلا به چه صورت بوده.
زمانی که ضریب اشتراک ها 1 به 4 شد سرعت سرویس 512 که من داشتم تا 100 فیکس میداد.
اما وقتی چند ماه بعدش تعرفه ها گرون شد سرعت باز برگشت به همون سرعت اسمی....

تا اینکه شرکت عید طرحی به نام 1مگ نوروزی داد. علاوه بر قمیت مناسبش سرعتا بیشتر از اون چیزی بود که بسته شده...
من 1مگ نوروزی دارم سرعتم روی دو مگ بسته شده.حتی دیگر دوستان شنیدم روی 3مگ هم بسته شده براشون...

حالا شما هر طرحی بگیری سرعتش همونی هست که میخری.
مثلا 2مگ روی همون 256 کیلوبایت بهتون سرعت میده....
البته جدیدا نمیدونم سرعتا هنوز بالاتر بسته میشن یانه؟!

snsd32
26-08-2013, 17:33
ببین دوست عزیز یه نکته ای که دوستان بهتون نگفتن اینه که سرعت همه سرویس ها اسمی هست.
من به عنوان یه کاربر قدیمی مبین نت از طرح های این شرکت خبر دارم که قبلا به چه صورت بوده.
زمانی که ضریب اشتراک ها 1 به 4 شد سرعت سرویس 512 که من داشتم تا 100 فیکس میداد.
اما وقتی چند ماه بعدش تعرفه ها گرون شد سرعت باز برگشت به همون سرعت اسمی....

تا اینکه شرکت عید طرحی به نام 1مگ نوروزی داد. علاوه بر قمیت مناسبش سرعتا بیشتر از اون چیزی بود که بسته شده...
من 1مگ نوروزی دارم سرعتم روی دو مگ بسته شده.حتی دیگر دوستان شنیدم روی 3مگ هم بسته شده براشون...

حالا شما هر طرحی بگیری سرعتش همونی هست که میخری.
مثلا 2مگ روی همون 256 کیلوبایت بهتون سرعت میده....
البته جدیدا نمیدونم سرعتا هنوز بالاتر بسته میشن یانه؟!

مرسی که بهم گفتین:n16:

arash59b
26-08-2013, 18:35
آنتنش هم هست من تو بازار امجد سمت جمهوری کلی دیدم میفروشن ( البته این آنتن ربطی به وایمکس نداره و فقط برای افزایش برد وایرلس هست )

تا جایی که می دونم اون علامت علامت قدرت سگینال رادیو هست نه wifi

اون چیزی هم که تو بازار ایران هست مورد تایید نیست اسما می گن برای وای فای هست ولی تا اونجا که می دونم مورد تایید مبین نت نیست.

علامت تجاری وایرلس و رادیو وایرلس

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .svg.hi.png

به عکس اخری دقت کنید

کلا مشکل مودم های وایمکس قدرت وای فای اونا نیست بلکه قدرت دریافت وایرلس یا همون وایمکس هست.

faramobile
26-08-2013, 19:20

اون چیزی هم که تو بازار ایران هست مورد تایید نیست اسما می گن برای وای فای هست ولی تا اونجا که می دونم مورد تایید مبین نت نیست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .svg.hi.png

به عکس اخری دقت کنید

کلا مشکل مودم های وایمکس قدرت وای فای اونا نیست بلکه قدرت دریافت وایرلس یا همون وایمکس هست.

والا تا اونجایی که حتی من از خود مبین نت هم پرسیدم ( نمایندگی سبز و یکی دیگه از نمایندگی ها که اسمش یادم نیست و برام مودم ایرانسل رو مجانی تبدیل کرد به مبین نت ) گفتن برای وایرلس هست ، من خودمم از این نمایندگی آنتنش رو خریدم و استفاده میکنم و تو تستی که انجام دادم فقط برد وایرلسم زیاد شد و اصلا حتی ۱۰ در صد هم تو سیگنال وایمکس تغییری نکرد ، الان هم که بازش میکنم فقط برد وایرلسم مقداری کم میشه که طبقه پایین آنتنشون از ۳ تا به ۲ تا کاهش پیدا میکنه

mojtaba0007
26-08-2013, 19:37
اگه ترافیک روزانه تموم شه دانلود شبانه پابرجاست یا اون هم قطع میشه؟

WHICH1
26-08-2013, 19:41
یک سوال مهم ؟؟؟؟؟؟ :n01::n01::n06:

تا حالا کسی امتحان کرده؟؟؟؟ میشه دوتا طرح خرید مثلا یک طرح محدود یک طرح نامحدود بعد هر کدوم خواستیم استفاده میکنیم ؟ :n02:

اگه هر طرح به اسم یکنفر باشه مبینت هم نمیفهمه !
:n02:

faramobile
26-08-2013, 19:45
اگه ترافیک روزانه تموم شه دانلود شبانه پابرجاست یا اون هم قطع میشه؟

قطع میشه

faramobile
26-08-2013, 19:47
یک سوال مهم ؟؟؟؟؟؟ :n01::n01::n06:

تا حالا کسی امتحان کرده؟؟؟؟ میشه دوتا طرح خرید مثلا یک طرح محدود یک طرح نامحدود بعد هر کدوم خواستیم استفاده میکنیم ؟ :n02:

اگه هر طرح به اسم یکنفر باشه مبینت هم نمیفهمه !
:n02:

باید ۲ تا مودم داشته باشی ، به اسم ۱ نفر هم باشه ایرادی نداره

ولی اصلا راهی نداره بشه فقط طرح بدون مودم خرید مگه اینکه از کسی که قبلا خریده و مودمش رو فروخته بگیری

امیر انصاری
26-08-2013, 19:51

به عکس اخری دقت کنید

ضمن تأیید حرف های آرش جان، اگر به راهنمای مودم bm632w هم مراجعه کنید، نوشته برای اطمینان از دریافت مطلوب سیگنال های شبکه، آنتن بیرونی رو در فضای باز و بدون موانع پیرامونی قرار بدین (Place the external antenna in an open space without any obstacle surrounded, to ensure good
reception of network signals.). مسلماً منظورش تقویت سیگنال خود مودم هست و نه وایرلس. راهنمای مودم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

mohammad_87
26-08-2013, 19:51
سلام
وقتی طرح زمانش تموم بشه تا چه مدت میشه هیچ طرحی انتخاب نکرد؟

امیر انصاری
26-08-2013, 19:54
من یادمه یکبار یک ماه تمدید نکردم. الان شاید قوانینشون فرق کرده باشه.

mojtaba0007
26-08-2013, 20:09
سلام

این مودمی که الان 02 روزه طرح جدید فعال کردم روش حدود 6 ماه بدون طرح بود و خیلی راحت طرح جدید رو روش فعال کردم.

Joaquin
26-08-2013, 21:25
این مودمی که الان 02 روزه طرح جدید فعال کردم روش حدود 6 ماه بدون طرح بود و خیلی راحت طرح جدید رو روش فعال کردم.
این یکی از معدود خوبی های وایمکس در برابر adsl هست که میتونید تا هر وقت بخواید تمدید نکنید ولی حسابتون رو هنوز فعال داشته باشید.

faramobile
26-08-2013, 21:38
ضمن تأیید حرف های آرش جان، اگر به راهنمای مودم bm632w هم مراجعه کنید، نوشته برای اطمینان از دریافت مطلوب سیگنال های شبکه، آنتن بیرونی رو در فضای باز و بدون موانع پیرامونی قرار بدین (Place the external antenna in an open space without any obstacle surrounded, to ensure good
reception of network signals.). مسلماً منظورش تقویت سیگنال خود مودم هست و نه وایرلس. راهنمای مودم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

ممنون امیر جان بابت راهنمای مودم

و ممنون از آرش جان که این مساله رو گفتن چون من تا الان فکر میکردم اون آنتن فقط بدرد وایرلس میخوره طبق حرفی که نمایندگی های بیسواد مبین نت بهم گفتن و همینطور تستی که کردم رو مودم و دیدم تاثیری نداره

امشب آنتن مودم رو دوباره میبندم روش ببینم چه تاثیری میزاره

alipezhman
26-08-2013, 23:04
دوستان عزیز میخواستم بدونم تغییر آی پی چه تغیری تو سرعت داره؟ میشه یکی بگه اصلا چطور باید این کار رو کرد؟

arash59b
26-08-2013, 23:31
ممنون امیر جان بابت راهنمای مودم

و ممنون از آرش جان که این مساله رو گفتن چون من تا الان فکر میکردم اون آنتن فقط بدرد وایرلس میخوره طبق حرفی که نمایندگی های بیسواد مبین نت بهم گفتن و همینطور تستی که کردم رو مودم و دیدم تاثیری نداره

امشب آنتن مودم رو دوباره میبندم روش ببینم چه تاثیری میزاره

مساله اینجاست که انتن شما هیچ تاثیری رو گیرندگی سیگنال وایمکس نداره چون فرکانسش یه فرکانس خاص هست. تا اونجایی هم که می دونم بجز یک بار هیچ وقت انتن مخصوص وایمکس به ایران وارد نشد. به این تاپیک زیرخاکی هم یه نگاه بندازچ

faramobile
27-08-2013, 00:18
مساله اینجاست که انتن شما هیچ تاثیری رو گیرندگی سیگنال وایمکس نداره چون فرکانسش یه فرکانس خاص هست. تا اونجایی هم که می دونم بجز یک بار هیچ وقت انتن مخصوص وایمکس به ایران وارد نشد. به این تاپیک زیرخاکی هم یه نگاه بندازچ

نه آرش جان آنتن وایمکس هست تو بازار و قیمت آنچنانی هم نداره ( حدودا ۵۰ تومن هست ) آنتن های وایرلس خیلی بشن میشه ۲۰ تومن ، ولی حرف شما درسته الان خیلی جاها به اسم وایمکس میفروشن و در شکل ظاهری هم هیچ تفاوتی بین آنتن وایمکس و وایرلس نیست ، سعی میکنم فردا برم بازار آنتن خودمم ببرم ببینم ازش میتونم پیدا کنم و قیمتش رو اینجا اعلام میکنم اگه کسی خواست بگه براش میگیرم ( من چون در پرشین تولز تاپیک فروش هارد دارم و کلا کارم فروش سخت افزار هست اگه باشه توبازار قطعا پیداش میکنم )

امیر انصاری
27-08-2013, 00:51
شما بخر و میزان تأثیرگذاریش رو اعلام کن. ممکنه منم بخرم. سپاسگزارم:n06:

27-08-2013, 07:48
با IP3 دیشب 3.89 گیگ دان شد :

*Forgotten*
27-08-2013, 08:09
سلام

من طرح 3 ماه 10 گیگ داشتم که میگفت این طرح تو لیست وجود نداره و باید تغییر طرح بدید

الان 4 ماهه تمدید نکرده بودم ولی دیروز طرح نامحدود 1 مگ 1/4 رو برداشتم که بعد از 10 دقیقه خودش فعال شد

ولی یه چیزی این طرح مثل قدیم نیست قبلش سرعت روی 120 تا 130 ثابت بود الان افتضاح شده سرعا نوسان بالایی داره خیلی وقتا روی 60 بزور تا 90 میرسه

arash59b
27-08-2013, 08:25
دیشب قبل از ساعت رایگان به ای پی 91 وصل شدم ولی تست سرعتش برای نوروزی رو 1 مگ بود عوضش کردم رفتم رو 79 افرانت که تست سرعتش بالای 2 مگابیت بودو پینگ بهتری هم داشت

با این حال در کل به زحمت 3 گیگ گرفت اونم با بروکسی

تست کردم جدیدا سرور های رپیدباز بهتر از اپلودباز سرعت میدن ولی متاسفانه دیگه زیاد رو شون فیلم اپ نمیشه

با IP3 دیشب 3.89 گیگ دان شد :

اولین باره 3 می بینم، ماله خود مبن نت بود؟

من طرح 3 ماه 10 گیگ داشتم که میگفت این طرح تو لیست وجود نداره و باید تغییر طرح بدید

الان 4 ماهه تمدید نکرده بودم ولی دیروز طرح نامحدود 1 مگ 1/4 رو برداشتم که بعد از 10 دقیقه خودش فعال شد

ولی یه چیزی این طرح مثل قدیم نیست قبلش سرعت روی 120 تا 130 ثابت بود الان افتضاح شده سرعا نوسان بالایی داره خیلی وقتا روی 60 بزور تا 90 میرسه

شما هم ببین ip چنده؟

کلا اوضاع اینترنت بعضی شرکت ها خوب نیست

afshin b
27-08-2013, 09:22
سلام دوستان
من یک مودم وایمکس دارم که روی تلویزون سامسونگ هدیه دادن.
روش یه شماره هایی هست که تو سایت مبین نت میزنم لاگین نمیشه. می گن باید فعالش کنم، شما میدونین چطور باید فعالش کرد؟
سپاس

27-08-2013, 09:51
سلام دوستان
روش یه شماره هایی هست که تو سایت مبین نت میزنم لاگین نمیشه. می گن باید فعالش کنم، شما میدونین چطور باید فعالش کرد؟
سپاس

مبین نت هست دیگه ؟
شنیدم ایرانسل میده ...
ببرید نمایندگی فعال کنند .

27-08-2013, 09:52
دیشب قبل از ساعت رایگان به ای پی 91 وصل شدم ولی تست سرعتش برای نوروزی رو 1 مگ بود عوضش کردم رفتم رو 79 افرانت که تست سرعتش بالای 2 مگابیت بودو پینگ بهتری هم داشت

با این حال در کل به زحمت 3 گیگ گرفت اونم با بروکسی

تست کردم جدیدا سرور های رپیدباز بهتر از اپلودباز سرعت میدن ولی متاسفانه دیگه زیاد رو شون فیلم اپ نمیشه

اولین باره 3 می بینم، ماله خود مبن نت بود؟

شما هم ببین ip چنده؟

کلا اوضاع اینترنت بعضی شرکت ها خوب نیست

اول بهم آی پی 5 داد .
ری استارت کردم شدم 3.137 فکر کنم ...
با آی پی 5 سرعت میشه 50 !
با 3 حدود 200 .

Joaquin
27-08-2013, 09:53
سلام دوستان
سپاس
زنگ بزن پشتیبانی بپرس

alimail3248
27-08-2013, 09:54
نه آرش جان آنتن وایمکس هست تو بازار و قیمت آنچنانی هم نداره ( حدودا ۵۰ تومن هست ) آنتن های وایرلس خیلی بشن میشه ۲۰ تومن ، ولی حرف شما درسته الان خیلی جاها به اسم وایمکس میفروشن و در شکل ظاهری هم هیچ تفاوتی بین آنتن وایمکس و وایرلس نیست ، سعی میکنم فردا برم بازار آنتن خودمم ببرم ببینم ازش میتونم پیدا کنم و قیمتش رو اینجا اعلام میکنم اگه کسی خواست بگه براش میگیرم ( من چون در پرشین تولز تاپیک فروش هارد دارم و کلا کارم فروش سخت افزار هست اگه باشه توبازار قطعا پیداش میکنم )

اون خروجی مربوط به افزایش برد وایرلس هست و ربطی به وایمکس نداره اما با یک سری تغییرات سخت افزاری میشه اون رو به خروجی وایمکس تبدیل کرد.چون من یک بار اون رو به انتن دست ساز خودم متصل کردم و گزینه اش رو از داخل پنل مودم فعال کردم ولی تاثیری بر روی سیگنال وایمکس نداشت .باید مودم باز بشه و از داخل چک کنید ببینید ارتباطی بین این خروجی با گیرنده وایمکس موجود در مودم هست یا نه .اگر بود پس احتمالا مربوط به وایمکسه.

arash59b
27-08-2013, 10:48
اون خروجی مربوط به افزایش برد وایرلس هست و ربطی به وایمکس نداره اما با یک سری تغییرات سخت افزاری میشه اون رو به خروجی وایمکس تبدیل کرد.چون من یک بار اون رو به انتن دست ساز خودم متصل کردم و گزینه اش رو از داخل پنل مودم فعال کردم ولی تاثیری بر روی سیگنال وایمکس نداشت .باید مودم باز بشه و از داخل چک کنید ببینید ارتباطی بین این خروجی با گیرنده وایمکس موجود در مودم هست یا نه .اگر بود پس احتمالا مربوط به وایمکسه.

با ساختن انتن دست ساز یا حتی انتن های مودم های دیگه نباید انتظار تغییری رو داشته باشید انتن مورد استفاده دقیقا باید برای دستگاه موردنظر و تحت فرکانس و db خود دستگاه باشه.

همین الان هم شما نمی تونید انتن یه مودم وایرلس رو به یه مودم دیگه بزنید چه برسه به وایمکس که فرکانس کاریش کلا فرق می کنه.

شما وقتی یه انتن مودمرو باز کنید توش فقط یه رشته سیم هست ولی پشت همین کلی محاسبات خوابیده :n01:

WHICH1
27-08-2013, 11:59

دقیقا این حرف رو یکی از نمایندگی ها به من گفت اشتراک 1/4 رو برداشتن کدهای 1102CB بعد یک سوال ساعت استفاده هم برداشتن یا نه هشت شب کامل قطع میشه ؟

alimail3248
27-08-2013, 12:05
با ساختن انتن دست ساز یا حتی انتن های مودم های دیگه نباید انتظار تغییری رو داشته باشید انتن مورد استفاده دقیقا باید برای دستگاه موردنظر و تحت فرکانس و db خود دستگاه باشه.

همین الان هم شما نمی تونید انتن یه مودم وایرلس رو به یه مودم دیگه بزنید چه برسه به وایمکس که فرکانس کاریش کلا فرق می کنه.

شما وقتی یه انتن مودمرو باز کنید توش فقط یه رشته سیم هست ولی پشت همین کلی محاسبات خوابیده :n01:

حرف شما درسته ولی انتن دست ساز گیرنده یک مودم بیرونی وایمکس بود که بردش رو دراوردم و با اون خروجی موازی کردم و همچین یک انتن معمولی هم نبود .دقیقا مال خود مودم وایمکس بود

faramobile
27-08-2013, 12:36
دیشب حتی آیپی 178 هم حدود ۲۰ درصد افت سرعت داشت که با چند بار آیپی عوض کردن بالاخره درست شد ولی انگار دوستان همه ریختن سر آیپی 178 واسه دانلود چون کلی آیپی 178 عوض کردم تا بالاخره یکیش سرعت حداکثر یعنی ۲۶۰ رو بهم داد ولی خب چون وقت گذاشتم براش از زمان دانلود شبانم رفت و دیشب 4.8 گیگ دانلود شد

saeeddeeas
27-08-2013, 12:53
دقیقا این حرف رو یکی از نمایندگی ها به من گفت اشتراک 1/4 رو برداشتن کدهای 1102CB بعد یک سوال ساعت استفاده هم برداشتن یا نه هشت شب کامل قطع میشه ؟

دوست عزیز اون نمایندگی به شما اشتباه گفته
بنده همین الان دارم از 1/4 استفاده میکنم سرعتم 130 هست هشت شب قطع میشه

WHICH1
27-08-2013, 13:04
دوست عزیز اون نمایندگی به شما اشتباه گفته
بنده همین الان دارم از 1/4 استفاده میکنم سرعتم 130 هست هشت شب قطع میشه

مرسی دوست عزیز میخواستم کد 1102 رو بگیرم برای همین به همه نمایندگی ها زنگ زدم همشون فقط طوطی وار یاد گرفتن طرح ویژه تهیه کنید مودم رایگان میشه تهرانم زنگ زدم گفت 1/4 هست بعد شما امتحان کردین میشه 2 تا طرح داشت که 8 شب قطع بشه از اون استفاده کرد ؟

saeeddeeas
27-08-2013, 13:17
مرسی دوست عزیز میخواستم کد 1102 رو بگیرم برای همین به همه نمایندگی ها زنگ زدم همشون فقط طوطی وار یاد گرفتن طرح ویژه تهیه کنید مودم رایگان میشه تهرانم زنگ زدم گفت 1/4 هست بعد شما امتحان کردین میشه 2 تا طرح داشت که 8 شب قطع بشه از اون استفاده کرد ؟

نه داداش 2 تا طرح نمیشه
همینو بگیر روز دانلود کن شب هم با ایرانسلی چیزی بگذرون

pirouz3
27-08-2013, 14:54
دوستان من مودم خارجی دارم. احساس می کنم مودمم هنگ می کنه. اینترنت از خود مرکز قطع نمیشه، خود مودم هنگ می کنه، آیا باید فیرمویر رو آپدیت کنم؟

WHICH1
27-08-2013, 14:57

ممنون گفتین من میخواستم از سایت نمایندگی دلینک آنتن قویتر بخرم که قابل استفاده نیست

saeeddeeas
27-08-2013, 15:18
دوستان من مودم خارجی دارم. احساس می کنم مودمم هنگ می کنه. اینترنت از خود مرکز قطع نمیشه، خود مودم هنگ می کنه، آیا باید فیرمویر رو آپدیت کنم؟

منم مودم بیرونی دارم
تنها راهش اینه وقتی هنگ میکنه گزینه diagnose بزنی تا مشکل حل بشه البته مال من زیاد هنگ نمیکنه

saeediranzad
27-08-2013, 15:22
انواع آنتن برای افزایش برد وایرلس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ham33d
27-08-2013, 15:41
سلام دوستان مودم dx350را چقد بفروشم خوبه مشتری داره2سال کار کرده

zofishel
27-08-2013, 16:21
سلام دوستان
یه سوالی داشتم ممنون میشم اگه می دونید جواب بدید.
من یه طرح یه ساله از مبین نت داشتم که اعتبارش تموم شده و خیلی وقته شارژ نکردم دیگه حالا سوالم اینه که اگه بخوام دوباره فعال کنم فقط کافیه یه طرحی رو انتخاب کنم؟ چون شنیدم می گن باید علاوه بر این که یه طرحی داشته باشی بیان برات مودمو فعال کنن دوباره ؟
ممنون

tap10
27-08-2013, 16:24
دوستان در اهواز کسی ای پی 91 رو داشته؟؟

ham33d
27-08-2013, 16:25
سلام دوستان
یه سوالی داشتم ممنون میشم اگه می دونید جواب بدید.
من یه طرح یه ساله از مبین نت داشتم که اعتبارش تموم شده و خیلی وقته شارژ نکردم دیگه حالا سوالم اینه که اگه بخوام دوباره فعال کنم فقط کافیه یه طرحی رو انتخاب کنم؟ چون شنیدم می گن باید علاوه بر این که یه طرحی داشته باشی بیان برات مودمو فعال کنن دوباره ؟
ممنون
اشکال نداره
اره دیگه
نیازی نیست ببری برات فعال کنند:n02:

ham33d
27-08-2013, 16:26
دوستان در اهواز کسی ای پی 91 رو داشته؟؟
من داشتم هم
91
94
چرا؟؟؟؟؟؟؟/

alimail3248
27-08-2013, 16:29
سلام دوستان مودم dx350را چقد بفروشم خوبه مشتری داره2سال کار کرده

زمان کارکردش مهم نیست اگر ظاهرش تمیز هست نصف قیمت فعلی مناسبه .اگر هم بیشتر بردن خوبه ولی حداقلش همون نصف قیمت هست مگر این که ظاهرش خیلی کهنه باشه.شما 150 قیمت بده اگر کسی نبرد تا 120 بیارش پایین.

zofishel
27-08-2013, 16:35
اشکال نداره
اره دیگه
نیازی نیست ببری برات فعال کنند:n02:
ممنون دوست عزیز:n16:

tap10
27-08-2013, 16:40
من داشتم هم
91
94
چرا؟؟؟؟؟؟؟/

من هر چی دیسکانکت میکنم معمولا به این ای پی ها متصل میشم 5و63و62و37 همشون غیر از 5 اشغال بودن. 5 هم تو بهترین حالت حدود 190 گرفتم. طرحم 1مگ هست منطقه کمپلو.خوبه یا نه؟

ham33d
27-08-2013, 16:53
کمپلو مشکلی با سیگنال نداری
ای پی 2 هم وصل شدم
بستگی به اون دکلی داره که بهش وصل میشی اگه خلوت باشه روی سرعت هم تاثیر میگذاره

arash59b
27-08-2013, 16:54
من هر چی دیسکانکت میکنم معمولا به این ای پی ها متصل میشم 5و63و62و37 همشون غیر از 5 اشغال بودن. 5 هم تو بهترین حالت حدود 190 گرفتم. طرحم 1مگ هست منطقه کمپلو.خوبه یا نه؟

من به 91 وصل میشم زیاد عالی نیست همون 5 خوبه. 79 ام خوبه

ham33d
27-08-2013, 16:55
زمان کارکردش مهم نیست اگر ظاهرش تمیز هست نصف قیمت فعلی مناسبه .اگر هم بیشتر بردن خوبه ولی حداقلش همون نصف قیمت هست مگر این که ظاهرش خیلی کهنه باشه.شما 150 قیمت بده اگر کسی نبرد تا 120 بیارش پایین.
پس خوبه 170 مشتری داره دست ب نقد:n02:
اره تمیز هست مشکلی هم نداره

tap10
27-08-2013, 17:05
کمپلو مشکلی با سیگنال نداری
ای پی 2 هم وصل شدم
بستگی به اون دکلی داره که بهش وصل میشی اگه خلوت باشه روی سرعت هم تاثیر میگذاره

قبلا که هنوز دکلها رو دستکاری نکرده بودن سیگنالم عالی بود اما از برج 4 تا الان مودم رو بردم طبقه بالا به زور سه چراغ روشن دارم اما واقعا کیفیت سرعت اون ثبات قبل رو نداره.

inceptro
27-08-2013, 18:09
سلام.

دوستان سرعت دانلود سرویس محدود 512 مبین نت تو روز و ساعات رایگان بترتیب چنده؟

GNesh
27-08-2013, 18:25
شبا که دانلود رایگان هست سرعت کمتر میشه؟
من دیشب سرعتم حدود 60 بود
بستمم 2 مگ هست!

alimail3248
27-08-2013, 19:15
پس خوبه 170 مشتری داره دست ب نقد:n02:
اره تمیز هست مشکلی هم نداره

این چه مشتریه که حاضر نیست 50 تومن بیشتر بده یه نو بخره ؟

mehr1362
27-08-2013, 19:34
سلام... دوستان عزیز لطفا راهنمایی کنید ...

امروز رفتم فرم پر کردم که فردا بیان تست بزنن و مشترک رسمی مبین نت بشم... چند تا سوال دارم :

برای طرح 128 چقدر باید به عامل فروش بدم؟ + هزینه مودم رومیزی + نصب و راه اندازی
( حرف از 260 الی 270 زد ) در حالی که اگه با هم جمع بزنیم باید 250 بدم.

تنها مودمی که موجود داشت مدل BM632w بود ( همون مدل رومیزی که باریک هست )
این مدل خوبه یا نه ؟ فرقی بین سه مدل مختلف رو میزی هست؟

و سوال اخر که خیلی واسم مهم است اینکه : از کجا بفهمم مودمی که میاره نو هست ؟ آیا آکبند هست ؟ کارتن و اینا داره ؟
نگرانم مودم کارکرده رو جای نو بندازن به من .... لطفا بگین از کجا باید بفهمم مودم صفر کیلومتره....

مرسی از همتون مخصوصا دوستانی که راهنمایی میکنن...

WHICH1
27-08-2013, 20:02
سلام... دوستان عزیز لطفا راهنمایی کنید ...

امروز رفتم فرم پر کردم که فردا بیان تست بزنن و مشترک رسمی مبین نت بشم... چند تا سوال دارم :

برای طرح 128 چقدر باید به عامل فروش بدم؟ + هزینه مودم رومیزی + نصب و راه اندازی
( حرف از 260 الی 270 زد ) در حالی که اگه با هم جمع بزنیم باید 250 بدم.

تنها مودمی که موجود داشت مدل BM632w بود ( همون مدل رومیزی که باریک هست )
این مدل خوبه یا نه ؟ فرقی بین سه مدل مختلف رو میزی هست؟

و سوال اخر که خیلی واسم مهم است اینکه : از کجا بفهمم مودمی که میاره نو هست ؟ آیا آکبند هست ؟ کارتن و اینا داره ؟
نگرانم مودم کارکرده رو جای نو بندازن به من .... لطفا بگین از کجا باید بفهمم مودم صفر کیلومتره....

مرسی از همتون مخصوصا دوستانی که راهنمایی میکنن...

چه طرح افتضاحی چه نمایندگی افتضاحی سرعت 128 حتی از دایلاپ و خط تلفن کمتر 100% عوضش کن که اصلا انگار اینترنت نداری بعد چه نمایندگی عجیبی ! طرح های ویژه رو انتخاب کن یکساله هست و مودم هم ارزونتر میشه 512 با مالیات 328 هزارتومان 1024 381 هزار تومان با اختلاف 50 هزار تومان بیشتر اما اشتراک یکساله مودم هم اجباری هست هر طرحی یک مودم خاص خودش رو داره بقیه موردها هم نگرانیت بی خوده فقط صفحه اول تایپک وایمکس ایرانسل رو بخون آشنا بشی ولی خود نصاب میگه طبقه همکف سیگنال نداره طبقه اول ضعیفتره

27-08-2013, 20:14
شبا که دانلود رایگان هست سرعت کمتر میشه؟
من دیشب سرعتم حدود 60 بود
بستمم 2 مگ هست!

از آی پی تون هست ...
من با همین سرعت شما 3.9 گیگ گرفتم .