PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88

maasen
19-10-2010, 00:27
رییس هیات مدیره دفاتر خدمات ارتباطی:
ارایه سرویس وایمکس مبین نت در دفاتر خدمات ارتباطی ممکن شد

وایمکس نیوز - علی فلاح حقیقی در گفت وگو با خبرنگار ما با بیان اینکه هم اکنون تعدادی از دفاتر خدمات ارتباطی به صورت پالوت، فروش خدمات اینترنت پرسرعت مبین نت را آغاز کرده اند، گفت: طی چند روزآینده ارایه خدمات اپراتور سراسری وایمکس مبین نت در تمامی دفاتر انجام خواهد شد.
وی با بیان اینکه متقاضیان می توانند با مراجعه به دفاتر در خصوص خرید مودم مبین نت اقدام کنند، افزود: کارشناسان دفاتر خدمات ارتباطی بررسی های لازم را انجام داده و تقاضای افراد را ثبت می کنند سپس مودم لازم را در اختیار مشتریان قرار می دهند.
وی ادامه داد: تقاضاهای متقاضیان در زمینه دریافت خدمات مبین نت به دفاتر به صورت الکترونیکی به بخش فنی مبین نت ارجاع داده می شود و سپس کارشناسان فنی این اپراتور براساس زمان بندی های خود در زمینه ارایه این سرویس اقدامات لازم را انجام می دهد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

lurenzo
19-10-2010, 02:38
پس من با دلی خوش و خجسته برم قرارداد یکساله (300 هزار تومن) با مبین نت ببندم که مودمم هم رایگان بشه؟
ضمنا من قبلا ADSL از یه شرکت داشتم که 512 بود سرعتم از 60 کیلوبایت کمتر نمیشد، شبهاشم سرعت روی 300 تا 400 می رفت و من می تونستم فایل مثلا 200 مگی رو در عرض 5 مین دانلود کنم و قطعی اینترنتم خیلی خیلی کم و کوتاه بود
با این اوصاف مبین نت منو می تونه راضی نگه داره؟

دوستان دیگه بدرستی جواب شما رو در پست های قبلی دادن!
اون سرعتی هم که شما شب ها با ADSL داشتید ، یک سرعت کاملا نجومی برای اینترنت ایران بحساب میاد!
به هر حال اگر با این ذهنیت میخواهید از مبین نت سرویس بگیرید سخت در اشتباهید! (حداقل در حال حاضر!!!)

Milad4171
19-10-2010, 11:37
به جای این بحثا. یه نظر سنجی راه بندازیم. کی از مبین نت راضی هست؟
ماشالله دوستانی که دارن و میخوان بگیرن دیگه مشخصه
کیا راضی هستن کیا ناراضی؟؟؟
راستش من که کلا از عملکردشون راضی نیستم.

اومدن تبلیغ کردن
یه ملت رو کشوندتن سمت خودشون
و با اینکه هنوز به بهره برداری نرسیده بود
و حالا یه مشت یوزر بیچاره با سرعت دیال آپی دارن عذاب میکشن و مبین نت جیگر داره bts هاش رو با پول ملت چال میکنه تو زمین!!!!!:18:

yusef
19-10-2010, 13:37
یه سوال
هر دفعه که مثلا مودم outdoor خودم رو از برق درمیارم و میزنم بعضی موقع ها کامپیوتر سریع به اینترنت وصل میشه ولی گاهی اوقات چند ساعت طول میکشه.
با این که چراغ ثابت میشه ولی بازهم اینترنت تا چند ساعت وصل نمیشه.
راستی امکان درست کردن اکانت مثل ADSL هست؟

pirouz3
19-10-2010, 13:41
در اهواز دیروز اینترنت مبین نت واقعا افتضاح بود! شب هم قطع شد! سرعت هم که افتضاح! به زور صفحه بالا میآورد! کی گفته تو اهواز درست شده! شما گفتید rssi من بالاست واسه همین سرعت پایینه! اگه اینطوره چطور با همون rssi یک روز پینگم 220 میشه، ولی 3 روز 1900؟

---------- Post added at 01:41 PM ---------- Previous post was at 01:39 PM ----------

یه سوال
هر دفعه که مثلا مودم outdoor خودم رو از برق درمیارم و میزنم بعضی موقع ها کامپیوتر سریع به اینترنت وصل میشه ولی گاهی اوقات چند ساعت طول میکشه.

من هم هر وقت اینترنتم قطع میشه! اون سیمشو میکنم دوباره میزنم و در 80 درصد مواقع وصل میشه دوباره با این کار! چرا؟

saeid223
19-10-2010, 13:53
اصلا مبین نمی تونه با اون adsl که داشتی راضیت کنه. چه بسا شبا و جمعه ها سرعتت پایین تر از 64 هم میاد. خدا به دادت برسه. دارم اون روزی رو میبینم که میای اینجا و ..!
شایدم پوشش منطقت خوب باشه و تعداد کاربراشم کم و مشکل نداشته باشی! شاید!!

اتفاقا ما تو منطقه خیابون پیروزی تهران، خیابون شکوفه هستیم دقیقا لب مرز منطقه indoor و outdoor پوشش شبکه

هرگز مبین نت نمی تونه شما رو راضی کنه حیفه اون ای دی اس ال نازتو ازدست نده بی خیال مبین شو
من چاره ای نداشتم مجبور شدم مبین بگیرم اما شما این کار و نکن حیفه

منم جامو عوض کردم و حالا که اینجا اومدیم دوباره خط pcm هست جای قبلی که بودیم رفتم به مدیریت مرکز نامه زدم خط اونجا رو از pcm در آورد امروز هم واسه خط این خونه رفتم یه چک کرد دید این منطقه تو بن بسته
زیر درخواستم نوشت که اگه راه داره و جا دارن خطمو آزاد کنه
گفت اکه ظرفیتش نبود تا یکماهه دیگه منطقه یه کابل برگردون داره و مشکل حل میشه
کلا مدیریت این مرکز خیلی باحاله تا جایی که بتونه کارو راه میندازه، دفعه قبلم گفت ظرفیتمون پره اما اینبار انگار واقعا جا ندارن چون از تکنسینشون خواست بره چک بکنه (چقد هم عزت و احترام گذاشت)، تکنسین گفت بن بسته اما باز درخواستمو فرستاد واسه واحد فنی که دقیق تر چک کن
گفت تو این یک ماه هم بگرد یا سعی خودتو بکن ببین راه حلی پیدا نمی تونی بکنی (خط تلفن کسی تو آپارتمان که pcm نباشه و ... )

به هیچ وجه با سرعت بالاتر از سرویست نمیتونی دانلود کنی. (حتی یک کیلوبایت) فقط شانس بیاری افت سرعت و قطعی نداشته باشی.
ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــ
دوستانی هم که گفتن با IDM سرعت بالاتر نشون میده باید بگم سرعت واقعی رو SpeedTest و نرم افزار های
مانیتورینگ ترافیک نشون میده. به طور مثال وقتی داری با IDM دانلود میکنی ممکنه مثلا بزنه 14 کیلوبایت در صورتی که شما چند ثانیه است کابل مودم رو قطع کردی! بعدش سرعت کم کم میاد پایین در صورتی که کاملا ارتباط قطعه.

اینها که گفتیو می دونم با speed test هم امتحان کردم دوست خوبم، این سرعت کهکشانی 300-400 کیلو هم واسه خودم قابل هضم نبود، اما اولین بار یه چک محکم :31: به خودم زدم دیدم نخیر سرعت ریل هست و من فایل 200 و خرده مگی رو در عرض 5 مین دانلود کردم و این سرعت هم اصلا موضعی نبود چون اون شب اول نزدیک 10 گیگ دانلود کردم، حالا نمی دونم الان که چهار ماهه از اونجا ADSL ندارم هنوزم همونطوری سرعتش هست یا نه
راستی من پارسال واسه 512 از دانشگاه نامه بردم آخرسال 88 فارغ التحصیل شدم واسه همین نامه ی قبلی رو اسکن کردم تو پی سی دارم با دستکاری تصویرش تاریخ و اسمشو عوض می کنم واسه جای جدید:31:

میشه اسم شرکت رو بدی ما هم بگیریم ؟ :31: :18:
نمی خواستم بگم اما من که خودم فعلا دستم بهش نمیرسه، اگه تبلیغ نباشه باید بگم که شرکت عصر انتقال داده که PAP هم هست :8:

دوستان دیگه بدرستی جواب شما رو در پست های قبلی دادن!
اون سرعتی هم که شما شب ها با ADSL داشتید ، یک سرعت کاملا نجومی برای اینترنت ایران بحساب میاد!
به هر حال اگر با این ذهنیت میخواهید از مبین نت سرویس بگیرید سخت در اشتباهید! (حداقل در حال حاضر!!!)
از همه ی دوستان و به خصوص شما کمال تشکرو دارم
تا حالا ندیده بودم از حرفم این همه نقل قول زده باشن:27:
دوستان دمتون گرم، احتمالا صبر میکنم تا خطم از PCM در بیاد، سال پیش هم در عرض یک هفته دیدم سیم بان اومد دم خونه خطو رله کرد، یه شیرینی هم گذاشتیم تو جیبش:31:

adcomputer
19-10-2010, 14:05
رییس هیات مدیره دفاتر خدمات ارتباطی:
ارایه سرویس وایمکس مبین نت در دفاتر خدمات ارتباطی ممکن شد

وایمکس نیوز - علی فلاح حقیقی در گفت وگو با خبرنگار ما با بیان اینکه هم اکنون تعدادی از دفاتر خدمات ارتباطی به صورت پالوت، فروش خدمات اینترنت پرسرعت مبین نت را آغاز کرده اند، گفت: طی چند روزآینده ارایه خدمات اپراتور سراسری وایمکس مبین نت در تمامی دفاتر انجام خواهد شد.
وی با بیان اینکه متقاضیان می توانند با مراجعه به دفاتر در خصوص خرید مودم مبین نت اقدام کنند، افزود: کارشناسان دفاتر خدمات ارتباطی بررسی های لازم را انجام داده و تقاضای افراد را ثبت می کنند سپس مودم لازم را در اختیار مشتریان قرار می دهند.
وی ادامه داد: تقاضاهای متقاضیان در زمینه دریافت خدمات مبین نت به دفاتر به صورت الکترونیکی به بخش فنی مبین نت ارجاع داده می شود و سپس کارشناسان فنی این اپراتور براساس زمان بندی های خود در زمینه ارایه این سرویس اقدامات لازم را انجام می دهد.

میدونستین وایمکس نیوز مال مبین نته؟

---------- Post added at 02:03 PM ---------- Previous post was at 02:00 PM ----------

یه سوال

مال ترافیک شبکشونه- پیشنهاد میکنم هر وقت سرعت کمه (مخصوصاً زمانی که پینگ به نسبت قبل رفته بالا) مودم رو خاموش یا ریبوت نکنی چون دیگه وصل شدنش با خداست!

---------- Post added at 02:05 PM ---------- Previous post was at 02:03 PM ----------

در اهواز دیروز اینترنت مبین نت واقعا افتضاح بود! شب هم قطع شد! سرعت هم که افتضاح! به زور صفحه بالا میآورد! کی گفته تو اهواز درست شده! شما گفتید rssi من بالاست واسه همین سرعت پایینه! اگه اینطوره چطور با همون rssi یک روز پینگم 220 میشه، ولی 3 روز 1900؟

---------- Post added at 01:41 PM ---------- Previous post was at 01:39 PM ----------

من هم هر وقت اینترنتم قطع میشه! اون سیمشو میکنم دوباره میزنم و در 80 درصد مواقع وصل میشه دوباره با این کار! چرا؟

ما که اینجا اینقدر بالبال زدیم همه گفتن خوبه! من که زنگ میزنم پشتیبانی میگه توی اهواز فقط شما مشکل داری!
البته من که همیشه عصر ها مشکل داشتم اما اینبار (دیشب) خیلی بدتر بود

adcomputer
19-10-2010, 14:21
دوستان لطفاً این فرمان رو توی CMD بزندید:

بعد ببینید کجاها براتون ستاره میزنه ( اگه توی یک خط همش رو ستاره بزنه یعنی 100% پکت لاست)

این مورد برای بازی آنلاین و سرویس هایی مثل Skype و... خیلی مهمه ( پکت لاست رو میگم!)

adcomputer
19-10-2010, 14:29
در مورد سرعت دانلود دوستمون saeid223 هم باید بگم سرعت بعضی از سرویس دهندگان مثل سرویس دهنده ADSL شما اینطوری هست که اگه شبکشون توانش رو داشته باشه سرعت بیشتر میشه اما در مورد مبین نت حتی یک کیلو بایت سرعت بیشتر هم نمیتونید داشته باشید و سرعت ها کاملا محدود است

maasen
19-10-2010, 14:47
[QUOTE=adcomputer;5533211]میدونستین وایمکس نیوز مال مبین نته؟

آره می دونستم.

saeed0611
19-10-2010, 16:09
دوستان من از اهوازم من مودم واي فاي دارم و هميشه از 5تا چراغ سيگنال 4تاش روشن بود اما الان يه ده روزي ميشه فقط 2تا چراغش روشن ميشه ويعضي وقتها همون چراغ دومي هم ميرو مياد در كل افتضاح شده!!!!!! دوستان يه سوال داشتم از كجاي پنل مودم ميتونمجستجوي سيگنا كنم كه شايد خوب بشه وچطور ميتونم يه فركانس جديد بتونم بهش بدم؟ سوال دوم چطوري ميشه مودم رو ريست كنم ممنون ميشم يكي جوابمو بده:10:

amin-g
19-10-2010, 20:47
دوستان من از اهوازم من مودم واي فاي دارم و هميشه از 5تا چراغ سيگنال 4تاش روشن بود اما الان يه ده روزي ميشه فقط 2تا چراغش روشن ميشه ويعضي وقتها همون چراغ دومي هم ميرو مياد در كل افتضاح شده!!!!!! دوستان يه سوال داشتم از كجاي پنل مودم ميتونمجستجوي سيگنا كنم كه شايد خوب بشه وچطور ميتونم يه فركانس جديد بتونم بهش بدم؟ سوال دوم چطوري ميشه مودم رو ريست كنم ممنون ميشم يكي جوابمو بده:10:
سلام...
منم اهوازم.منم مودم اوتدور دارم چند روزه فقط چراغ شماره 1 روشنه قبلا شماره 3 روشن بود.من زیتون کارمندیم. از کجا میشه فهمید bts مبین نت کدوم منطقه زیتون است.

sei_pm
19-10-2010, 21:13
عزت و احترام گذاشت)، تکنسین گفت بن بسته اما باز درخواستمو فرستاد واسه واحد فنی که دقیق تر چک کن
گفت تو این یک ماه هم بگرد یا سعی خودتو بکن ببین راه حلی پیدا نمی تونی بکنی (خط تلفن کسی تو آپارتمان که pcm نباشه و ... )
:31:

با عرض تاسف اگر قسمت آخر رو دقیقا همینجور گفته باشه یعنی سر کارتون گذاشته . چون خودشون می دونند کدوم خطها pcm نیست که براتون جابجاش بکنند.

wiimax
19-10-2010, 23:58
به به سلام دوستان
من چرا زودتر نیومدم اینجـا :D

Firebirds
20-10-2010, 10:06
یه خبر از شرکت رقیب بزارم اینجا

گویا ایرانسل قابلیت Routing را توی مودم هاش فعال کرده ( یعنی اینکه شما شناسه تون را داخل مودمش تنظیم میکنید و دیگر لازم نیست برای هر بار وصل شدن به اینترنت برید توی سایتش یوزر / پسورد تون را بزنید یه بار که وارد تنظیمات مودمتون بکنید دیگه همه چی تمومه و هر موقعه مودمتون را روشن کنید اینترنت دارید )

منبع :

adcomputer
20-10-2010, 11:53
[QUOTE=adcomputer;5533211]میدونستین وایمکس نیوز مال مبین نته؟

آره می دونستم.

خوب داره واسه خودش به صورت غیر مستقیم شاید هم مستقیم تبلیغ میکنه به اسم اخبار!
به روباه میگن شاهدت کیه؟ میگه دمم! وایمکس نیوز هم دم مبین نت. از هر صد تا خبر مبین نت یک خبر ایرانسل داره.

---------- Post added at 11:53 AM ---------- Previous post was at 11:50 AM ----------

یه خبر از شرکت رقیب بزارم اینجا

گویا ایرانسل قابلیت Routing را توی مودم هاش فعال کرده ( یعنی اینکه شما شناسه تون را داخل مودمش تنظیم میکنید و دیگر لازم نیست برای هر بار وصل شدن به اینترنت برید توی سایتش یوزر / پسورد تون را بزنید یه بار که وارد تنظیمات مودمتون بکنید دیگه همه چی تمومه و هر موقعه مودمتون را روشن کنید اینترنت دارید )

منبع :

جداً ایرانسل اینطوری بوده؟ مبین نت پس جلوتره

hamijoon
20-10-2010, 13:42
دوستان من داشتم تو نت ميچرخيدم يهو چشمم افتاد به اين قطعه مشكيه . بعد واسه من هميشه چراغ شماره 3 روشن بود . ايندفعه ديدم شماره 1 روشنه . بعد با SpeedTest تست كردم ديدم زياد تغيري نكرده و پينگم يكم زياد شده ...

حالا چيكار كنم برگرده رو همون چراغ 3 ؟؟ يعني از پشت بوم مشكلي پيش اومده ؟؟ بايد برم جاشو تغيير بدم ؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

lurenzo
20-10-2010, 13:52
دوستان من داشتم تو نت ميچرخيدم يهو چشمم افتاد به اين قطعه مشكيه . بعد واسه من هميشه چراغ شماره 3 روشن بود . ايندفعه ديدم شماره 1 روشنه . بعد با SpeedTest تست كردم ديدم زياد تغيري نكرده و پينگم يكم زياد شده ...

حالا چيكار كنم برگرده رو همون چراغ 3 ؟؟ يعني از پشت بوم مشكلي پيش اومده ؟؟ بايد برم جاشو تغيير بدم ؟؟

بنظر من اگر روی پشت بوم محکم فیکسش کرده بودی ، اصلا بهش دست نزن چون الان هم وضعیتت خیلی خوبه!
برای من این هشتمین روزه که نوسان شدید دارم و بالاخره یکنفر از مبین نت اومد! کلی کلنجار رفت و وقتی سرعت دانلودم رو دید گفت سرویست صد و بیست و هشته یا یه مگ؟!!:31:
سرانجام نتونست کاری کنه و گفت برات میزنم مودم مشکل داره تا مودمت رو عوض کنن!:41:
حالا ببینم با تعویض مودم مشکل حل میشه یا نه! که در غیر اینصورت احتمالا سرویس منم جمع بشه!:19::41::19:

hamijoon
20-10-2010, 13:59
آره از بالا فيكس گفتم يهو اينجوري شد حتما تكون خورده ...
پينگش يكم بالا رفته ميترسم نتونم لايو بازي كنم

Firebirds
20-10-2010, 14:11
[QUOTE=maasen;5533335]

خوب داره واسه خودش به صورت غیر مستقیم شاید هم مستقیم تبلیغ میکنه به اسم اخبار!
به روباه میگن شاهدت کیه؟ میگه دمم! وایمکس نیوز هم دم مبین نت. از هر صد تا خبر مبین نت یک خبر ایرانسل داره.

---------- Post added at 11:53 AM ---------- Previous post was at 11:50 AM ----------

جداً ایرانسل اینطوری بوده؟ مبین نت پس جلوتره

قبلا کاربران ایرانسل هربار که میخواستن اینترنت استفاده کنند حتما باید میرفتن توی سایتش یوزر / پسورد شون را میزدن که اینترنت دار بشن که این موضع برای خیلیا اذیت کنند بود و علل خصوص به افراد این امکان را نمی داد که اینترنت شون را توی دستگاه های مختلف استفاده کنند و آن را شیر کنند که انگار ایرانسل این مشکل را بر طرف کرده

goody_good
20-10-2010, 15:24
دوستان توجه کنید که اصلا نمیشه گفت که کیفیت مبین نت برای شما چگونه خواهد بود!
من خودم از کاربرای راضی مبین نت بودم و حدود 40 روز بدون مشکل استفاده کردم ولی الان شش روزه که نوسان و افت سرعت دارم.
همین الان که این پست رو میزنم خیلی از کاربرا مشکل دارن و خیلی ها هم قبلا مشکل داشتن و الان برطرف شده و تعدادی هم از اول بدون مشکل بودن!
پس باور کنید هیچکدوم از بچه های این تایپیک نمیتونه بطور قطع به شما بگه که بگیرید یا نگیرید!!!:10:

مرسی خیلی ممنونم از پاسخ شما.....
اطلاع دارین که بین ایرانسل و مبین نت کدوم بهتره؟ یا در مورد اونم نمیشه گفت؟ چون قیمت های ایرانسل خیلی ارزونتره.......
مرسی از راهنمایی:11:

goody_good
20-10-2010, 15:26
آقا بالاخره من وایمکس مبین نت بگیرم یا برم مخابرات منطقه کلنجار بزنم که خط تلفنم رو از pcm در بیاره واسه ADSL؟

چجوری؟
اگه تونستین به منم بگین که منم همین کارو کنم :41:
به من که گفتن نمی تونیم... امکانات نداریم !!!!

sei_pm
20-10-2010, 15:43
بنظر من اگر روی پشت بوم محکم فیکسش کرده بودی ، اصلا بهش دست نزن چون الان هم وضعیتت خیلی خوبه!
برای من این هشتمین روزه که نوسان شدید دارم و بالاخره یکنفر از مبین نت اومد! کلی کلنجار رفت و وقتی سرعت دانلودم رو دید گفت سرویست صد و بیست و هشته یا یه مگ؟!!:31:
سرانجام نتونست کاری کنه و گفت برات میزنم مودم مشکل داره تا مودمت رو عوض کنن!:41:
حالا ببینم با تعویض مودم مشکل حل میشه یا نه! که در غیر اینصورت احتمالا سرویس منم جمع بشه!:19::41::19:

هزینه ای هم بابت این کار ازتون گرفتند؟
چقدر طول کشید تا اومدن و با کجا تماس گرفتید؟

wiimax
20-10-2010, 16:34
دوستان منم مودم Indoor از مبین نت گرفتم، من ساکن گرگان هستم

دیشب تا همین الان سرعتم خدا بود که خیلی راضی بودم. تا الانم نخوابیدم :D همش داشتم دانلود میکردم دیروز که پول ریختم و شارژ کردم 2 ساعت که استفاده کردم قطع شد تا ساعت 11 شب..
زنگ زدم شرکت گفتم آقا این چه وضعشه هنوز 2 ساعت استفاده نکردم قطع شده .
بعد یارو گفت : =))) معذرت میخوام این دستگاه مثل تلویزیون که رو ساعت میزاری ( Sleep ) بعد خاموش میشه عمل میکنه =)) احتمالآ شما تنظیماتشو دست زدی :))) گفتم حاجی با بیشعور که صحبت نمی کنی درسته چیزی حالیم نیست اما دیگه نه اینقد ، بعد یارو گفت نه آقا اختیار داری :))) این چه حرفیه مودمو بیارید فردا درست کنیم .
من ساعت 7شب زنگ زدم اینترنت ساعت 11 وصل شد بدون اینکه دست به مودم بزنم و جاشو تغییر بدم !!
اصلآ خیلی عجیبه !!
الان که راضی ام فعلآ :D

Andaron
20-10-2010, 17:15
دوستان منم مودم Indoor از مبین نت گرفتم، من ساکن گرگان هستم

دیشب تا همین الان سرعتم خدا بود که خیلی راضی بودم. تا الانم نخوابیدم :D همش داشتم دانلود میکردم دیروز که پول ریختم و شارژ کردم 2 ساعت که استفاده کردم قطع شد تا ساعت 11 شب..
زنگ زدم شرکت گفتم آقا این چه وضعشه هنوز 2 ساعت استفاده نکردم قطع شده .
بعد یارو گفت : =))) معذرت میخوام این دستگاه مثل تلویزیون که رو ساعت میزاری ( Sleep ) بعد خاموش میشه عمل میکنه =)) احتمالآ شما تنظیماتشو دست زدی :))) گفتم حاجی با بیشعور که صحبت نمی کنی درسته چیزی حالیم نیست اما دیگه نه اینقد ، بعد یارو گفت نه آقا اختیار داری :))) این چه حرفیه مودمو بیارید فردا درست کنیم .
من ساعت 7شب زنگ زدم اینترنت ساعت 11 وصل شد بدون اینکه دست به مودم بزنم و جاشو تغییر بدم !!
اصلآ خیلی عجیبه !!
الان که راضی ام فعلآ :D
دوست عزیز می تونی به سوالات من پاسخ بدی
اول اینکه چه سرویس گرفتی و قیمت ماهیانش چه قدر هستش

دوم شبا سرعت دانلود چه قدر هستش
سوم روزها سرعت شما چقدر هستش

---------- Post added at 05:15 PM ---------- Previous post was at 05:12 PM ----------

چه سرویس گرفتی که سرعت دانلودت 512 هستش

wiimax
20-10-2010, 17:31
[QUOTE=Andaron;5536745]دوست عزیز می تونی به سوالات من پاسخ بدی
اول اینکه چه سرویس گرفتی و قیمت ماهیانش چه قدر هستش

دوم شبا سرعت دانلود چه قدر هستش
سوم روزها سرعت شما چقدر هستش

---------- Post added at 05:15 PM ---------- Previous post was at 05:12 PM ----------

بله دوست من

من 128 گرفتم ماهیانه 20 هزار تومن + 600 تومن
( البته اگه بخوای بگیری 23 هزار تومن باید پول نصب بدی که با پول مودم میشه 123600 تومن ) ( پول زور ) :10:

شب و روز نداره دوست عزیز سرعت کلآ بالا پایین میره مثلآ الان سرعت دانلود متوسط رو 15K e که الآن خوبه خوبه یعنی اگه بخواد بالا تر بره فوقش رو 18e که واسه من که یه عمر با دیال آپ میومدم بالا زیاده چون قدرشو میدونم، خونه ی ما جایی هست که هیچ شرکتی خدمات نمیده جز مخابرات که اونجارم با دوستان آباد کردیم هر روز که آخر مارو انداختن بیرون .

بنده هم از رو ناچاری مجبور شدیم اینو بگیریم . که توصیه میشه به دوستانی که میتونن ADSL بگیرن حتمآ این کارو بکنن اما نه از مخابرات از شرکت بگیرن که حد اقل بالا پایین نداره .

wiimax
20-10-2010, 17:38
دوستانی که میخوان وایمکس بگیرن حتمآ اول اطلاعات بگیرن .

lurenzo
20-10-2010, 19:42
مرسی خیلی ممنونم از پاسخ شما.....
اطلاع دارین که بین ایرانسل و مبین نت کدوم بهتره؟ یا در مورد اونم نمیشه گفت؟ چون قیمت های ایرانسل خیلی ارزونتره.......
مرسی از راهنمایی:11:

خواهش میکنم!
والا در زمینه ایرانسل اطلاعی ندارم و خیلی بهتر است که توی تایپیک مربوط به ایرانسل سوالتون رو مطرح کنید تا به نتیجه مطمئن تری برسید!
فقط در مورد قیمت ها بگم که قیمت هاشون نزدیک به هم هستش منتها ایرانسل سرویس های با حجم پایین هم ارائه میده ولی مبین نت چنین کاری نکرده که این یکی از برتری های ایرانسل در جذب مشتری میتونه باشه!

هزینه ای هم بابت این کار ازتون گرفتند؟
چقدر طول کشید تا اومدن و با کجا تماس گرفتید؟

روز شنبه همین هفته با مرکز تماس مبین نت بخش پشتیبانی تماس گرفتم.گفتم از چهارشنبه توی سرعت دانلودم نوسان شدید دارم.بعد از چک کردن پارامترهای همیشگی برام فرم پیگیری پر کرد. امروز یعنی چهارشنبه نصاب با من تماس گرفت که آقا فلان ساعت اگر خونه هستید من بیام. که سر وقت هم اومد! و ادامه ماجرا ....
شما اگر به پشتیبانی زنگ بزنید و یه نفر رو بفرستند به هیچ عنوان وجهی دریافت نمیکنن.یه جور خدمات پس از فروشه!!!

Mr.Pooya
20-10-2010, 20:03
گفتم از چهارشنبه توی سرعت دانلودم نوسان شدید دارم.

سلام

نوسان شدید که میگید یعنی چی ؟؟ سرعت تو محدوده خاصی نوسان داشت ؟؟ منظورم اینه که مثلاً یه دقیقه 110 بعد 150 بعد 70 اینطوری بود یا نه ؟؟ ممنون میشم توضیح بدید .

با تشکر

lurenzo
20-10-2010, 22:00
سلام

نوسان شدید که میگید یعنی چی ؟؟ سرعت تو محدوده خاصی نوسان داشت ؟؟ منظورم اینه که مثلاً یه دقیقه 110 بعد 150 بعد 70 اینطوری بود یا نه ؟؟ ممنون میشم توضیح بدید .

با تشکر

سلام

فکر میکنم تصویر زیر که مربوط به برنامه DU Meter هست بیانگر همه چیز باشه!

نکته : خط ماکزیمم سرعت 1 مگابیت هستش!

hajmasoud
21-10-2010, 01:34
سلام
این اکانت تست تا کی فعاله؟
به من 2 مگابیت دادن و گفتن 128 مگ برای تسته
اما هنوز که هنوزه دانلود میده با سرعت 250 کیلو
با یوزر خودم توی ecare هم نمیتونم لاگین کنم.انگار فعال نیست

sei_pm
21-10-2010, 11:09
سلام
این اکانت تست تا کی فعاله؟
به من 2 مگابیت دادن و گفتن 128 مگ برای تسته
اما هنوز که هنوزه دانلود میده با سرعت 250 کیلو
با یوزر خودم توی ecare هم نمیتونم لاگین کنم.انگار فعال نیست

سرویس 2 مگ اصلا تو سایتشون نزدن شما چجوری گرفتید؟

Firebirds
21-10-2010, 16:23

دقیقا ! منم زنگ زده بودم گفتن ما دو مگ نداریم حالا نمیدونم چه جوری به ایشون دادن !

B.J.U
21-10-2010, 16:29
آقا من کلی تحقیق کردم . به هیجا نرسیدم
میخواست ببینم مبین نت ارزش خرید داره؟
توی عباس آباد تهران(خ خرمشهر) خوب سرویس میده یا نه

Firebirds
21-10-2010, 17:13
آقا من کلی تحقیق کردم . به هیجا نرسیدم
میخواست ببینم مبین نت ارزش خرید داره؟
توی عباس آباد تهران(خ خرمشهر) خوب سرویس میده یا نه

کاملا شانسیه !
ولی اگه از من بپرسی میگم آیندش روشنه !

B.J.U
21-10-2010, 17:53
کاملا شانسیه !
ولی اگه از من بپرسی میگم آیندش روشنه !

یعنی چی شانسیه؟
یعنی چی آیندش روشنه؟
زیر دیپلم جواب بدید لطفــــــــــــــــــــــ ـــــــا!!!!!!!!!!!!!

Mr.Pooya
21-10-2010, 18:11
یعنی چی شانسیه؟
یعنی چی آیندش روشنه؟
زیر دیپلم جواب بدید لطفــــــــــــــــــــــ ـــــــا!!!!!!!!!!!!!

شانسیه یعنی معلوم نیست که کیفیت وایمکس مبین نت برای شما چطور باشه باید خودتون امتحان کنید . ممکنه بگیرید کیفیت عالی باشه ممکنم هست بگیرید و آشغال باشه . آینده داره هم یعنی وایمکس در آینده ممکن رشد چشم گیری داشته باشه و جایگزین ADSL بشه در کل در آینده پیشرفت داشته باشه .

موفق باشید.

payymon
21-10-2010, 22:32
بالاخره فردا اشتراکم تموم میشه...
جمع بندی توی یه ماهی که استفاده کردم:
1) هفته اول سرعت پایین نوسان شدید غیر قابل کار کردن!
2) هفته دوم سرعت متوسط پینگ بالا
3) هفته سوم سرعت بسیار بالا پینگ خیلی خوب حتی بهتر از ADSL,!
4) هفته چهارم تکرار هفته اول و دوم!
و این آخری هم که صبح ها سرعت و نوسان متوسط و بقیه روز بد و...

در کل از 25 گیگ تونستم 15 گیگ دانلود کنم . ولی به احتمال 90% میرم دنبال ADSL

hajmasoud
21-10-2010, 23:12

دقیقا ! منم زنگ زده بودم گفتن ما دو مگ نداریم حالا نمیدونم چه جوری به ایشون دادن !

امروز که پرسیدم متوجه شدم اکانت به اصطلاح دمو رو نمایندگی میده
نصاب ها به من گفتن 2 مگابیت برای تست میدن ولی حجم نگفتن
که امروز مدیدم 128 مگ بوده
به هر حال امروز 512 حجمی مارو فعال کردن.فعلا که شکر خدا همه چی خوبه ولی اون 260 کیلو سرعت کجا و این کجا ....

mahanramzi
22-10-2010, 11:00
دوستان دلیل نوسان سرویس مبین نت bts هاش چون تعدادش کمه سیگنال ها قدرت کمی دارند ، من فکر می کنم با زیاد شدن bts هاش ، مخصوصا تو تهران خیلی مشکلشون حل بشه :15: چون من خودم به شخصه هر موقعه سرعتم می یاد پایین مودم رو در جا یه کم جابجا می کنم درست می شه ....

yusef
22-10-2010, 15:53
این BTS هاش چه شکلیه؟:31:
مثل موبایله؟
راستی یه سوال
مودم من outdoor ولی یه روز چراغ 4 روشنه و مثلا 2 روز بعدش چراغ 2 و همینطوری الی آخر
چرا اینطوریه؟

behnoom
22-10-2010, 18:07
با سلام دوستان من نزدیک 12 روز وایمکس از مبین نت گرفتم هیچ نوسانی ندارم سرعت دانلود هم همیشه 130 میده نامحدود گرفتم

1 مگ

اینم یک سایت برای تست

=CYBER=
22-10-2010, 21:19
با سلام دوستان من نزدیک 12 روز وایمکس از مبین نت گرفتم هیچ نوسانی ندارم سرعت دانلود هم همیشه 130 میده نامحدود گرفتم

1 مگ

اینم یک سایت برای تست
کدوم شهر هستید شما ؟

Cyber-PC
23-10-2010, 04:01
من یک هفته میشه که از مشترکین مبین نت شدم (سرویس 1024)
نوسان داره ولی نسبت به adsl و wireless هایی که قبلا استفاده کردم از نظر قیمت و همینطور کیفیت بسیار مناسب تر هست.

B.J.U
23-10-2010, 14:26
آقا سایت مبین نت رو میشه بدید؟!

sei_pm
23-10-2010, 14:28
آقا سایت مبین نت رو میشه بدید؟!

بفرمایید:

blackspider
23-10-2010, 15:50
دوستان شما حجم مصرفی رو از کجا می بینید؟؟

behnoom
23-10-2010, 17:48
کدوم شهر هستید شما ؟

سلام من از شهر اردبیل

Cyber-PC
23-10-2010, 18:40

من چون از طرح نا محدود استفاده میکنم زیاد پی گیر حجم مصرفی نبودم ولی تصور میکنم در E-care آمارش درج بشه
همینطور از آخرین زمانی که CPE رو روشن کردین حجم download و Upload در CPE Panel در Status -> Wimax درج میشه.

ab.mahmoodi
23-10-2010, 20:44

در ECare در بخش Query Business Info سپس Summary Usage Record وارد شويد. Remaining باقيمانده حجم مصرفي شماست.

ataomega
23-10-2010, 21:39
سلام. من اینجا (اردبیل) ADSL پارس آنلاین دارم. سرویس 128 . سرعت دانلودم اکثرا 100-130 هستش حداقل هم 40-50 نوسان داره ولی بدک نی

می خوام وایمکس مبین نت بگیرم سرویس 512 اداریشو.

بظرشما همون ADSL رو تمدید کنم یا وایمکس؟

درسته که گفتن سرویس ها حق جابجایی ندارن. ولی مودم رو می تونم هم تو محل کار هم خونه استفاده کنم درسته؟ فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاد. درسته حق دادن سرویس با امکان جابجایی ندارن ولی فکر نمی کنم جلوشو گرفته باشن
کسایی که استفاده می کنن، در کل راضی هستین؟

ممنون

-----------
ویرایش : البته الآن سرعت دانلودم 130 بود شد 18-20
مجددا اصلاح می کنم سرعت دانلود فعلی 145
:دی اصلا نوسان نداره

Firebirds
23-10-2010, 22:03

1 مگ

اینم یک سایت برای تست

لطفا از سایت های زیر تست بگیرید و نتیجه را برامون بزارید

با تشکر

Mr.Pooya
23-10-2010, 22:20
سلام. من اینجا (اردبیل) ADSL پارس آنلاین دارم. سرویس 128 . سرعت دانلودم اکثرا 100-130 هستش حداقل هم 40-50 نوسان داره ولی بدک نی

می خوام وایمکس مبین نت بگیرم سرویس 512 اداریشو.

بظرشما همون ADSL رو تمدید کنم یا وایمکس؟

درسته که گفتن سرویس ها حق جابجایی ندارن. ولی مودم رو می تونم هم تو محل کار هم خونه استفاده کنم درسته؟ فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاد. درسته حق دادن سرویس با امکان جابجایی ندارن ولی فکر نمی کنم جلوشو گرفته باشن

ممنون

-----------
ویرایش : البته الآن سرعت دانلودم 130 بود شد 18-20
مجددا اصلاح می کنم سرعت دانلود فعلی 145
:دی اصلا نوسان نداره

سلام
شما که ADSL به این خوبی داری برا چی میخوای وایمکس بگیری ؟؟

وایمکس معلوم نمیکنه که کیفیتش خوب باشه یا نه . خیلی از عوامل تو وایمکس تاثیر دارند از جمله منطقه شما وضعیت آب و هوایی و غیره . به نظرم شما همون ADSL شارژ کن که 128 داری با 140 دانلود میکنه عالیه . حالا چرا افتادی تو فکر وایمکس ؟؟

جابجایی هم اطلاعی ندارم از خودشون بپرس ببین چی میگن .

peyman hamrah
23-10-2010, 22:44
سلام به همگی

من هم در گرگانم و مبین نت را در ماه اول با 256 کیلو تجربه کردم و ماه دوم 512 گرفتم همانطور که دوستان دیگه گفتن خیلی نوسان داره و سرعت دانلود گاهی اوقات به 80 کیلو میرسه ولی گاهی هم افت شدیدی داره وبه 4 کیلو میرسه
تنها مزیتش نسبت به ای دی اس ال اینه که هر جا که سیگنال و برق هست میتونی اینترنت داشته باشی و تقریبا کشوری هستش.در کل برای دوستانی که مشکل خط تلفن دارن خوبه.فقط اگه مودمش کوچکتر باشه بهتره

اینم تست سرعت

ataomega
23-10-2010, 23:15
سلام
شما که ADSL به این خوبی داری برا چی میخوای وایمکس بگیری ؟؟

وایمکس معلوم نمیکنه که کیفیتش خوب باشه یا نه . خیلی از عوامل تو وایمکس تاثیر دارند از جمله منطقه شما وضعیت آب و هوایی و غیره . به نظرم شما همون ADSL شارژ کن که 128 داری با 140 دانلود میکنه عالیه . حالا چرا افتادی تو فکر وایمکس ؟؟

جابجایی هم اطلاعی ندارم از خودشون بپرس ببین چی میگن .

از جوابتون ممنون
راضیم اینترنت ذغالی با سرعت 1 کیلو داشته باشم ولی نوسان نداشته باشه :دی
هــــــــــــــــــــــیچ اعتباری به این ADSL پارس آنلاین نیست.
سرعتای بالا لحظه ای نهایتا دقیقه ای ان. یه فایل سنگین بخوای دانلود کنی پدر که سهله بابای آدمم در میاد :-P

در مورد جابجایی ممکنه امکانش باشه ولی اگه از خودشون بپرسی مسلما میگن نه نمی شه ...

حالا سرویس 512 مبین نت در چه حدیه؟ می گن سرعت 50 هست. حداقل این سرعت ثابته؟ بیشتر بخاطر محدودیت بالای پهنای باندش تمایل به وایمکس دارم و احتمال اینکه بتونم هم تو چاپخونه استفاده کنم هم خونه البته فاصله زیادیــ هم ندارنــــــــا

سرویس فعلیم هم پینگش افتضاحه هم نوسان سرعتش.
این مبین نت هم پاش هنوز به زندگیم باز نشده باعث شد بعد 3 سال عضویت تو این فروم اولین پستمو امروز بزنم

Mr.Pooya
23-10-2010, 23:38
از جوابتون ممنون
سرعتای بالا لحظه ای نهایتا دقیقه ای ان. یه فایل سنگین بخوای دانلود کنی پدر که سهله بابای آدمم در میاد :-P

در مورد جابجایی ممکنه امکانش باشه ولی اگه از خودشون بپرسی مسلما میگن نه نمی شه ...

حالا سرویس 512 مبین نت در چه حدیه؟ می گن سرعت 50 هست. حداقل این سرعت ثابته؟ بیشتر بخاطر محدودیت بالای پهنای باندش تمایل به وایمکس دارم و احتمال اینکه بتونم هم تو چاپخونه استفاده کنم هم خونه البته فاصله زیادیــ هم ندارنــــــــا

این مبین نت هم پاش هنوز به زندگیم باز نشده باعث شد بعد 3 سال عضویت تو این فروم اولین پستمو امروز بزنم

سلام
راستش من وایمکس ندارم . الان اکثر کاربرای مبین نت ناراضی هستند البته این دلیل نمیشه که شما هم مبین نت بگیری سرعتش بد باشه چون به خیلی چیز ها بستگی داره ولی در مورد دانلودش باید از دوستانی که وایمکس دارند بپرسید .

موفق باشید

mahanramzi
23-10-2010, 23:48
از جوابتون ممنون

در مورد جابجایی باید بگم که شما از مودمتون در هر قسمت از نقاط تحت پوشش در کل کشور می تونید استفاده کنید.
من الان مبین نت دارم تا سرویسم راه افتاد درگیری زیاد با هاشون داشتم چون تازه کارند ولی الان ازش خیلی راضیم

ataomega
24-10-2010, 00:10
در مورد جابجایی باید بگم که شما از مودمتون در هر قسمت از نقاط تحت پوشش در کل کشور می تونید استفاده کنید.
من الان مبین نت دارم تا سرویسم راه افتاد درگیری زیاد با هاشون داشتم چون تازه کارند ولی الان ازش خیلی راضیم

ممنون از جوابتون.

شما چه سرویسی گرفتین؟ سرعت دانلودتون چطوره؟

mahanramzi
24-10-2010, 00:32
ممنون از جوابتون.

شما چه سرویسی گرفتین؟ سرعت دانلودتون چطوره؟

خواهش می کنم.
من 256 گرفتم ، سرعت دانلودم به همون اندازه 256 نه بیشت(32-36) . تو پست های قبلیم تست سرعت گذاشتم.

ataomega
24-10-2010, 00:56
خواهش می کنم.
من 256 گرفتم ، سرعت دانلودم به همون اندازه 256 نه بیشت(32-36) . تو پست های قبلیم تست سرعت گذاشتم.

سرعت دانلودتون که 32-36 هست شبانه و جمعه ها که رایگانه چقدر فرق می کنه سرعتتون؟

اینجا پارس آنلاین شبانه رو کلان قطع کنه خیلی بهتره چون در حد دیال آپ هم نیست

راستی شما کدوم شهر تشریف دارین؟

Gamexland
24-10-2010, 02:35
مودم توسط پورت شبکه به کامپیوتر وصل میشه؟؟اگر کسی فقط مودم indoor داشته باشه معمولی.میتونه کابل شبکه رو بزنه به یه سوئیچ و اینترنتو شیر کنه مثل adsl؟؟

sei_pm
24-10-2010, 07:11
مودم توسط پورت شبکه به کامپیوتر وصل میشه؟؟اگر کسی فقط مودم indoor داشته باشه معمولی.میتونه کابل شبکه رو بزنه به یه سوئیچ و اینترنتو شیر کنه مثل adsl؟؟

مودم داخلی خودش روتر 4 پورته می تونید 4 تا سیستم رو بدون سوئیچ و با کابل بهش وصل کنید .

ab.mahmoodi
24-10-2010, 09:59

من حدود 2 ماهه در تهران وايمكس 256 از مبين گرفتم سرعتش تقريبا هميشه ثابته روي 32، و مشكل قطعي هم نداشتم. البته روزهاي جمعه و شبها هم سرعتش خوبه.

pirouz3
24-10-2010, 14:03
امروز در اهواز
512
من با این اینترنت چکار کنم؟ بازی آنلاین!!!! غیر ممکنه!
دانلود؟؟؟؟؟!!!!! با این قطعی ها و این سرعت یه فایل 200 مگی تو سه روز تمام میشه!!!
وب گردی؟؟؟؟ فقط سایت های سبک!!!!!!

دیشب هم از ساعت 12 شب قطع شد تا صبح!!!!!
دوستان اهوازی اگه هنوز مشکل دارن بیان بگن ببینیم چی به چیه تو این خراب شده!!!!!!

Firebirds
24-10-2010, 14:20
امروز در اهواز
512
من با این اینترنت چکار کنم؟ بازی آنلاین!!!! غیر ممکنه!
دانلود؟؟؟؟؟!!!!! با این قطعی ها و این سرعت یه فایل 200 مگی تو سه روز تمام میشه!!!
وب گردی؟؟؟؟ فقط سایت های سبک!!!!!!

دیشب هم از ساعت 12 شب قطع شد تا صبح!!!!!
دوستان اهوازی اگه هنوز مشکل دارن بیان بگن ببینیم چی به چیه تو این خراب شده!!!!!!

من واقعا نمی دونم چرا به داد این اهوازیا نمیرسن !
دوست من به نظر من شما یه پست که این جا میزنی برو توی وب لاگ رسمی مبین نت هم آدرس پست را توی قسمت نظرات بزن تا شاید این جماعت بفهمن که ملت فقط توی واب لاگ مبین نت در مورد سرویسشون حرف نمیزنن بلکه از رو رفتنو اومدن وضعیت اهواز را درست کردن

وبلاگ رسمی مبین نت :

=CYBER=
24-10-2010, 14:37
من واقعا نمی دونم چرا به داد این اهوازیا نمیرسن !
دوست من به نظر من شما یه پست که این جا میزنی برو توی وب لاگ رسمی مبین نت هم آدرس پست را توی قسمت نظرات بزن تا شاید این جماعت بفهمن که ملت فقط توی واب لاگ مبین نت در مورد سرویسشون حرف نمیزنن بلکه از رو رفتنو اومدن وضعیت اهواز را درست کردن

وبلاگ رسمی مبین نت :

به وبلاگ هم زیاد توجه ندارن ، من 1 ماه پیش 1 سوال پرسیدم هنوز جواب ندادن :31:

pirouz3
24-10-2010, 14:56
دوستان اهوازی شما هم هنوز عین من مشکل دارید؟ rssi و cinr خودتونم بگید! فقط اهوازی ها!

kakmak
24-10-2010, 15:14
سلام..اقا پیروز...منم میخوام مبین نت بگیرم..چه کار کنم ؟منم اهوازم...شما کجای اهوازید ؟

pirouz3
24-10-2010, 16:03
سلام..اقا پیروز...منم میخوام مبین نت بگیرم..چه کار کنم ؟منم اهوازم...شما کجای اهوازید ؟
سلام! من شهرک نفتم! جایی که ما هستیم تو محدوده تحت پوشش مبین نت که تو سایتش زده قرار نداره! سیگنالمم نسبت به جاهای دیگه ضعیف تره! واسه من افتضاحه! اما چرا واسه من چند روز اول عالییی بود بعد یه دفعه افتضاح شد! فکر نکنم اشکال از سیگنال من باشه! اشکال از خودشونه! آخه همین جا هم چند تا اهوازی اومدن گفتن خرابه واسه ما هم! حتی اونایی که سیگنالشون خوب بود!
پیشنهاد می کنم از چند نفر دیگه که مبین نت دارن بپرسید!
نظر من: سمت مبین نت نرید! البته ممکنه واسه بعضی ها تو اهواز خوب باشه! اما من که هر کی رو دیدم ناراضی بود!!!!

nickcarter
24-10-2010, 19:35
سلام

یک عدد مودم outdoor مبین نت با یک قیمت خوب به فروش رسانده میشود

100 هزار تومان 09124305797

wiimax
24-10-2010, 20:07
بچه ها یه سوال، زمانی که محدودیت دانلود تموم بشه ( یعنی 6 گیگ دانلود کرده باشم ) اینترنت قطع میشه یا فقط دانلود بسته میشه !؟

آیا میشه ساعت 2 تا 8 و جمعه ها بازم دانلود داشته باشم ؟

SIMON137
24-10-2010, 20:18
من می خوام یه یک میگ بگیرم ، سرعت و پینگ و این صحبتاش خوبه ؟

Cyber-PC
24-10-2010, 20:42
من می خوام یه یک میگ بگیرم ، سرعت و پینگ و این صحبتاش خوبه ؟

اینطور که من متوجه شدم از یک شهر به شهر دیگه و در شهر های بزرگ مثل تهران ار یک منطقه تا منطقه دیگه کیفیتش متفاوت هست.
شما شهر و منطقتون رو بگید تا دوستانی که از همون منطقه هستند راهنمایی کنند.

البته اگه به خود مبین نت هم آدرس رو بگید بهتون راهنمایی خوبی میکنند.

kakmak
24-10-2010, 20:50
سلام! من شهرک نفتم! جایی که ما هستیم تو محدوده تحت پوشش مبین نت که تو سایتش زده قرار نداره! سیگنالمم نسبت به جاهای دیگه ضعیف تره! واسه من افتضاحه! اما چرا واسه من چند روز اول عالییی بود بعد یه دفعه افتضاح شد! فکر نکنم اشکال از سیگنال من باشه! اشکال از خودشونه! آخه همین جا هم چند تا اهوازی اومدن گفتن خرابه واسه ما هم! حتی اونایی که سیگنالشون خوب بود!
پیشنهاد می کنم از چند نفر دیگه که مبین نت دارن بپرسید!
نظر من: سمت مبین نت نرید! البته ممکنه واسه بعضی ها تو اهواز خوب باشه! اما من که هر کی رو دیدم ناراضی بود!!!!

اقا منم شهرک ملی حفاری میشینم..پس نزدیکمیم...فاز چندی ؟

میدونی که واسه ما adsl ساپورت نمیکنه..نه ما ...نه شما شهرکی ها...به هر حال مرسی...خبری شد..بگو..از کجا گرفتی ؟

طالقانی..یا بلوار پاسداران..یا کیانپارس ؟

mahanramzi
24-10-2010, 21:02
سرعت دانلودتون که 32-36 هست شبانه و جمعه ها که رایگانه چقدر فرق می کنه سرعتتون؟

اینجا پارس آنلاین شبانه رو کلان قطع کنه خیلی بهتره چون در حد دیال آپ هم نیست

راستی شما کدوم شهر تشریف دارین؟

جمعه ها هیچ مشکلی نداره ، ولی بعضی شبها نوسان داره ،اما من شب ها رو زیاد تست نکردم کلا.
من تهرانم

lurenzo
24-10-2010, 23:41
بچه ها یه سوال، زمانی که محدودیت دانلود تموم بشه ( یعنی 6 گیگ دانلود کرده باشم ) اینترنت قطع میشه یا فقط دانلود بسته میشه !؟

آیا میشه ساعت 2 تا 8 و جمعه ها بازم دانلود داشته باشم ؟

دانلود با وبگردی فرقی با هم ندارن! توی جفتشون دارید حجم مصرف میکنید.پس هر وقت حجمتون تمام شد اینترنتتون قطع میشه!!!
وقتی اینترنتتون قطع بشه دیگه روز و شب و جمعه ها فرقی ندارن! کلا نمیتونید استفاده کنید!

yusef
25-10-2010, 05:43
ببخشید که سوال خیلی تکراری میپرسم.
برای شارژ اینترنتی شماره ای که باید وارد کرد کدومشه؟
منظورم Customer id یا payment یا چیز دیگه ای؟

mghrm
25-10-2010, 10:38
آقا اینا واقعا دزدن دقیقا 12 گیگ دانلود رو واسه من تو 9 ساعت زدن آخه با سرعت 512 من چطور همچین دانلودی میشه کرد باید حدود 3 مگ سرعت داشته باشم که دانلود اینجوری بشه کرد هر روز هم زنگ میزنم 20 دقه پشت خط کلی دادو هوار آخرش میگن بررسی میکنیم سرعت دانلودمم بین 25 تا 40 کیلو هستش با نوسان زیاد

mahanramzi
25-10-2010, 15:39
آقا اینا واقعا دزدن دقیقا 12 گیگ دانلود رو واسه من تو 9 ساعت زدن آخه با سرعت 512 من چطور همچین دانلودی میشه کرد باید حدود 3 مگ سرعت داشته باشم که دانلود اینجوری بشه کرد هر روز هم زنگ میزنم 20 دقه پشت خط کلی دادو هوار آخرش میگن بررسی میکنیم سرعت دانلودمم بین 25 تا 40 کیلو هستش با نوسان زیاد
من تا الان هرچی تست کردم دیدم درست محاسبه کردن حجم مصرفیم رو ، شما Dumeter روی سیستمتون نصب کنید میزان دقیق مصرفتون رو روی سیستم نشون می ده بعد ببینید با حجم کل مصرفی که تو سایت نشون می ده هماهنگی داشته باشه.

wiimax
25-10-2010, 20:12
دانلود با وبگردی فرقی با هم ندارن! توی جفتشون دارید حجم مصرف میکنید.پس هر وقت حجمتون تمام شد اینترنتتون قطع میشه!!!
وقتی اینترنتتون قطع بشه دیگه روز و شب و جمعه ها فرقی ندارن! کلا نمیتونید استفاده کنید!

شما مطمئنید که وایمکس هم اینطوریه ؟ من زنگ زدم شرکت گفتن نه اینطور نیست فقط دانلود قطع میشه / چمیدونم والله

pdvhbr
25-10-2010, 20:42
دوستان من ساکن تهران ،سعادت آباد پایین تر از اتوبان نیایش هستم... کسی از شما تو این منطقه یا نزدیک به اینجا سرویس وایمکس مبین نت گرفته؟؟ اگه آره آیا راضی هستین ازش؟؟ بهشون چند وقت پیش زنگ زدم گفتند که منطقه شما فقط مودم خارجی جواب می ده...با توجه به بالا بودن قیمتش ترجیح می دم ریسک نکنم.برای من پینگ و عدم نوسان سرعت مهمتر از خود بالا بودن سرعته

adcomputer
25-10-2010, 22:56
من مشکل دارم دو سه روزه که دیگه تقریبا با اینترنت قطع شده تفاوتی نداره قبلا حداقل صبح ها پینگ و سرعت خوب بود شب ها بد میشد الان صبح ها بده شبها غیر قابل استفاده! پینگ 1800ms میده
rssi هم -56 و cinr 25 سیستمشون داغونه اینا فکر میکنن مشکلی نیست حتماً به پشتیبانی زنگ بزنید بگید خودشون همون موقع باتون تماس بگیرند بعد براشون توضیح بدین و نگذارین بگن چک میکنیم فردا یا یک ساعت دیگه زنگ میزنیم در عرض 1 دقیقه چک میکنن کلاً قطع نکنن تلفونو بهتره. من امروز دو سه ساعت باهاشون صحبت کردم. و بهشون گفتم که این پینگ خیلی بالاست سرعت خیلی نوسان داره ایمیل یارو رو گرفتم با نرم افزار و سایت پینگ تست و اسپید تست هم براشون عکس فرستادم.
در کل اگه جمعیت زیاد باشه میفهمن مشکل جدیه. چند روز پیش زنگ زده بودم میگفت فقط شما توی اهواز مشکل داری.
بعد میام اینجا میبینم این همه مشکل دارن. به هر حال اگه میخواین سرویستون درست بشه باید بهشون گیر بدید.

mahanramzi
25-10-2010, 23:01
دوستان من ساکن تهران ،سعادت آباد پایین تر از اتوبان نیایش هستم... کسی از شما تو این منطقه یا نزدیک به اینجا سرویس وایمکس مبین نت گرفته؟؟ اگه آره آیا راضی هستین ازش؟؟ بهشون چند وقت پیش زنگ زدم گفتند که منطقه شما فقط مودم خارجی جواب می ده...با توجه به بالا بودن قیمتش ترجیح می دم ریسک نکنم.برای من پینگ و عدم نوسان سرعت مهمتر از خود بالا بودن سرعته
من هم تو همین منطقه هستم ولی تو قسمتی هستم که ایندور جواب می ده
من الان ازش راضیم البته تا سرویسم رو راه انداختن و تونستم جای مناسب مودم رو پیدا کنم کلی کلنجار رفتم ولی الان
نوسان ندارم پینگم هم خوبه . به پست های قبلیم یه سری بزن کامل توضیح دادم.

lurenzo
25-10-2010, 23:13
شما مطمئنید که وایمکس هم اینطوریه ؟ من زنگ زدم شرکت گفتن نه اینطور نیست فقط دانلود قطع میشه / چمیدونم والله

ممکنه سرعت اینترنت رو بقدری پایین بیارن که اصلا نشه دانلود کرد ، حتی به زور هم بشه وبگردی کرد!!!

reza-ps3
26-10-2010, 00:14
سلام دوستان عزیز من که از دست این مبین نت خلاص شدم الان هم دارم با ADSL حال میکنم :8:
راستی اگر خواستید مودمتونو پس بدید من میتونم راهنماییتون کنم :10: من خودم بازور مودمو پس دادم و پول شارژ رو هم ازشون گرفتم :18:

payymon
26-10-2010, 01:13
میشه بگید چه جوری مودم رو پس دادید؟

مال من هم خوشبختانه تموم شده دارم ADSL استفاده می کنم.

pirouz3
26-10-2010, 03:34
من مشکل دارم دو سه روزه که دیگه تقریبا با اینترنت قطع شده تفاوتی نداره قبلا حداقل صبح ها پینگ و سرعت خوب بود شب ها بد میشد الان صبح ها بده شبها غیر قابل استفاده! پینگ 1800ms میده
rssi هم -56 و cinr 25 سیستمشون داغونه اینا فکر میکنن مشکلی نیست حتماً به پشتیبانی زنگ بزنید بگید خودشون همون موقع باتون تماس بگیرند بعد براشون توضیح بدین و نگذارین بگن چک میکنیم فردا یا یک ساعت دیگه زنگ میزنیم در عرض 1 دقیقه چک میکنن کلاً قطع نکنن تلفونو بهتره. من امروز دو سه ساعت باهاشون صحبت کردم. و بهشون گفتم که این پینگ خیلی بالاست سرعت خیلی نوسان داره ایمیل یارو رو گرفتم با نرم افزار و سایت پینگ تست و اسپید تست هم براشون عکس فرستادم.
در کل اگه جمعیت زیاد باشه میفهمن مشکل جدیه. چند روز پیش زنگ زده بودم میگفت فقط شما توی اهواز مشکل داری.
بعد میام اینجا میبینم این همه مشکل دارن. به هر حال اگه میخواین سرویستون درست بشه باید بهشون گیر بدید.

سلام همشهری! بابا واسه من هم دیگه بدتر از قبل شده! پینگم بالای 1700!!! سرویسم هم 512 ولی 10 روزه که سرعت دانلود بیشتر از 20 رو ندیدم!!!!!! افتضاح!!!!!! چه کار کنیم؟ بیا هماهنگ کنیم! اصلا هم ربطی به Rssi نداره! من rssi همیشه واسم از 67 پایین تر نمیاد! ولی با همین rssi و حتی بالاتر از اون چند روز اول واسم عالییی بود! اصلا هیچ ربطی به این عددا نداره!

adcomputer
26-10-2010, 12:09
100% این سرعت پایین نمیتونه از سیگنال باشه. شما هم تماس بگیر و مشکلت رو بگو.

saeed0611
26-10-2010, 15:18
دوستان منم از اهوازم من تو پادادشهر هستم و مودم ايندور جواب ميده من مودم واي فاي دارم و هميشه 4 تا چراغ سيگنالش روشن بوده الان چند روزه به زور 2چراغش روشن ميشه. پينگش هم بالاي 1700 هست به زور وب لاگ باز ميكنه ادم كلافه ميشه الان كه پينگ رو نگاه كردم 2791 كه واقعا جاي تاسف داره

=CYBER=
26-10-2010, 23:23
دوستان توصیه می کنم مستقیم با تهران تماس بگیرید و مشکلتون رو بگید.
من تو شهرستان ( ارومیه ) هستم ، اینجا که نمایندگی هیچی جواب نمیده :دی ، زنگ می زنم تهران تو 2 مین جواب میده و تمام.
خودم هنوز نگرفتم اما برادرم داره 512 محدود ، سرعت دانلود بین 65-70 ، همیشه اینطوری ثابت هست فقط جمعه ها میگه سرعت میاد پایین.

adcomputer
26-10-2010, 23:37
دوستان منم از اهوازم من تو پادادشهر هستم و مودم ايندور جواب ميده من مودم واي فاي دارم و هميشه 4 تا چراغ سيگنالش روشن بوده الان چند روزه به زور 2چراغش روشن ميشه. پينگش هم بالاي 1700 هست به زور وب لاگ باز ميكنه ادم كلافه ميشه الان كه پينگ رو نگاه كردم 2791 كه واقعا جاي تاسف داره

تازه سرعت دانلود هم اومده پایین اصلا با اینترنت قطع شده تفاوتی نداره.

adcomputer
27-10-2010, 00:19
امروز در ادامه صحبتهام با پشتیبانی حدود 15 -16 تا عکس فرستادم به ایمیل طرف. سرعت دانلودم توی اسپید تست 2 کیلوبایت بود اما در واقع با نوسانی که داشت کمتر هم بود بعد عکسارو دیده میگه خب سرعت 128 همینه دیگه چون اینترنت شما اشتراکیه و... بعد گفت اینطور ها هم که شما میگید اینترنتتون غیر قایل استفاده است، نیست! عکس ها رو به بخش شبکشون فرستادن و بعد گفتند: همکاران ما تلاش میکنند تا این مشکلو حل کنند...

یکی دو هفته دیگه سرویسم تموم میشه. رفتم یک کافینتی وایمکس ایرانسل داشت(پادادشهر) پینگ و تریس گرفتم سرعتش خوب بود اما پینگش اول 500 میزد بعد شد حدود دویست با توجه به اینکه اینترنتش رو شیر کرده بود و... فکر کنم خوب باشه. با نمایندگی ایرانسل صحبت کردم گفت مک مودمتو میدی وصل میکنیم مشکلی نداره.
خوبیش اینکه برای سرویس های 128 و 256 هزینه ی نصب نمیگیرن و میشه یک ماه بدون خرج اضافه تست کرد ببینیم چطوره اگه خوب بود از ایرانسل سرویس بگیریم. تازه ارزون تر هم هست ولی به نظر میاد ایرانسل هم مشکلات خودشو داره مثلاً برای وصل شدن به پشتیبانی باید خیلی منتظر موند.

به عقیده من هنوز برای قضاوت در مورد مبین نت زوده اما اگه اینطور پیش بره توی شهر هایی که ایرانسل سرویس وایمکس میده جایی نداره.

amin-g
27-10-2010, 01:33
امروز در ادامه صحبتهام با پشتیبانی حدود 15 -16 تا عکس فرستادم به ایمیل طرف. سرعت دانلودم توی اسپید تست 2 کیلوبایت بود اما در واقع با نوسانی که داشت کمتر هم بود بعد عکسارو دیده میگه خب سرعت 128 همینه دیگه چون اینترنت شما اشتراکیه و... بعد گفت اینطور ها هم که شما میگید اینترنتتون غیر قایل استفاده است، نیست! عکس ها رو به بخش شبکشون فرستادن و بعد گفتند: همکاران ما تلاش میکنند تا این مشکلو حل کنند...

یکی دو هفته دیگه سرویسم تموم میشه. رفتم یک کافینتی وایمکس ایرانسل داشت(پادادشهر) پینگ و تریس گرفتم سرعتش خوب بود اما پینگش اول 500 میزد بعد شد حدود دویست با توجه به اینکه اینترنتش رو شیر کرده بود و... فکر کنم خوب باشه. با نمایندگی ایرانسل صحبت کردم گفت مک مودمتو میدی وصل میکنیم مشکلی نداره.
خوبیش اینکه برای سرویس های 128 و 256 هزینه ی نصب نمیگیرن و میشه یک ماه بدون خرج اضافه تست کرد ببینیم چطوره اگه خوب بود از ایرانسل سرویس بگیریم. تازه ارزون تر هم هست ولی به نظر میاد ایرانسل هم مشکلات خودشو داره مثلاً برای وصل شدن به پشتیبانی باید خیلی منتظر موند.

به عقیده من هنوز برای قضاوت در مورد مبین نت زوده اما اگه اینطور پیش بره توی شهر هایی که ایرانسل سرویس وایمکس میده جایی نداره.
سلام...
منم زیتون کارمندیم و مبین نت گرفتم واقعا افتضاحه.
شما کدوم نمایندگی ایرانسل تو اهواز رفتی؟
اگر سرویسمو عوض کنم و از ایرانسل بگیرم و مثلا دو ماه بعد دوباره بخوام از مبین نت بگیرم باید هزینه نصب به مبین نت بپردازیم؟

alpha007
27-10-2010, 09:15
کیفیت مبین نت (سرعت دانلود و وبگردی و...) تو منطقه تهرانپارس چه طوریه؟

Gamexland
27-10-2010, 12:01
کیفیت مبین نت (سرعت دانلود و وبگردی و...) تو منطقه تهرانپارس چه طوریه؟

0 هستش.:41:

denzelmovie
27-10-2010, 14:05
دوستان من میخواستم از وایمکس ایرانسل استفاده کنم
فقط چند سوال داشتم که ممنون میشم راهنمایی کنید
اول اینکه اگه من برای اینترنت 256 برای شش ماه یکجا پرداخت کنم مودم رایگان بهم میدهند؟
یعنی من اگه 70000 تومان پرداخت کنم مودم رایگان هست یا نه؟ مودم Wi-Fi
و به غیر از مودم به چیزی دیگه ای هم نیاز هست یا نه ؟

Mr.Pooya
27-10-2010, 14:58
دوستان من میخواستم از وایمکس ایرانسل استفاده کنم
فقط چند سوال داشتم که ممنون میشم راهنمایی کنید
اول اینکه اگه من برای اینترنت 256 برای شش ماه یکجا پرداخت کنم مودم رایگان بهم میدهند؟
یعنی من اگه 70000 تومان پرداخت کنم مودم رایگان هست یا نه؟ مودم Wi-Fi
و به غیر از مودم به چیزی دیگه ای هم نیاز هست یا نه ؟

سلام
اینجا تاپیک مبین نت هست لطفاً سوال خود را در تاپیک مبین نت مطرح فرمایید تا سریع تر جواب بگیرید .

ممنون

pny8gb
27-10-2010, 15:55
قیمت سرویس ها مبین نت چقدر است

Mr.Pooya
27-10-2010, 16:02
قیمت سرویس ها مبین نت چقدر است

سلام
این صفحه را ببینید :

Mds
27-10-2010, 16:47
کسی تو علی آباد تهران ( کنار نازی آباد ) هست ؟ کیفیت مبین نت اونجا چطوره ؟

ab.mahmoodi
27-10-2010, 18:24
کسی تو علی آباد تهران ( کنار نازی آباد ) هست ؟ کیفیت مبین نت اونجا چطوره ؟

من نزديك ترمينال جنوب هستم. ضلع شمالي پارك بعثت. 256 دارم.

در كل راضي بودم. مشكلي باهاش نداشتم.

adcomputer
27-10-2010, 18:58
سلام...
منم زیتون کارمندیم و مبین نت گرفتم واقعا افتضاحه.
شما کدوم نمایندگی ایرانسل تو اهواز رفتی؟
اگر سرویسمو عوض کنم و از ایرانسل بگیرم و مثلا دو ماه بعد دوباره بخوام از مبین نت بگیرم باید هزینه نصب به مبین نت بپردازیم؟

- من تلفنی با یکی از نمایندگان ایرانسل که آدرس و شماره تلفنشون رو میتونید توی سایت ایرانسل پیدا کنید صحبت کردم.

- اگر قرار باشه که هزینه نصب بپردازیم که مثل ADSL میشه. برای ADSL حق داشتن پول بگیرند چون باید میرفتن خطمون رو ردیف کنند! اما این هزینه نصب وایمکس فقط برای سود کردنشون است مگر نه کار خاصی انجام نمیدن(فکر کنم همش نرم افزاریه)

من خودم هنوز این کار رو نکردم اما اگه انجام شد میام میگم. شما هم بهتره زنگ بزنی برای پرسیدن(بخوانید "گرفتن") حالشون که دیگه در نیان بگن توی اهواز مشکلی نداریم و فقط شما مشکل داری.
ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ

همان طور که قبلاً گفتم به دلیل سرویس دهی ضعیفشون من باهاشون صحبت کرده بودم و عکس و تست فرستادم اونا هم میگفتند مشکل خاصی ندارین.(بخش شبکشون به پشتیبانی میگفت و اون هم به من)(چرا پینگ بالاست؟ چرا وقتی تریس میگیریم خط دوم همیشه تایم آوت میده؟و...) زمانی که قطع میشد هم میگفتند همش بعداً اضافه میشه اما زمان دقیق رو نمیگفتند.. بعد که جواب درست و حسابی نداشتن بهم بدن گفتم خوب وصل کن به قسمت شبکتون ببینم حرف حسابشون چیه. اون هم گفت خوب یه چند لحظه صبر کنید بعد اومد گفت اونا حاضر به صحبت کردن نیستند گفتم اگه چیزی سرشون میشد و ریگی توی کفششون نبود که نمی ترسیدند اصلاً شما نمیدونید مشکل کجاست الکی میگید درست میشه و... به هر حال من تا اتمام شارژم منتظرم درست بشه اگه نشد باید پولمو کامل + شارژها پس بدین تازه خسارت سرویس دهی بدتون و پول تلفن و ... هیچ. دیگه داشت اشکش در میومد که دلم براش سوخت و قطع کردم.

حالا فرداش(امروز) زنگ میزنه میگه دلیلش ممکه شلوغیه زیاد سی پی یوی BTS باشه! که باید تقویت بشه. آخه BTS هامون کامپیوتر های کوچیکی دارند که... یا اگر هم کاربرا زیاد باشن باید BTS جدید بزنیم.

alpha007
27-10-2010, 19:20
0 هستش.:41:
شما تهرانپارس هستی؟
چه سرویسی رو گرفتی؟
دوستان دیگه چی؟ تو این منطقه کیفیت چه طوریه؟

=CYBER=
27-10-2010, 21:45
دوستان عزیز به نظر من نیاز به سوال کردن نیست ، سرویس رو خریداری کنید در صورتی که مشکل سرعت تو منطقه شما وجود داشت می تونید سرویس رو پس بدید و پولتون رو به طور کامل پس بگیرید .

mehryar1973
27-10-2010, 21:55
دوستان عزیز به نظر من نیاز به سوال کردن نیست ، سرویس رو خریداری کنید در صورتی که مشکل سرعت تو منطقه شما وجود داشت می تونید سرویس رو پس بدید و پولتون رو به طور کامل پس بگیرید .

چه کاریه
اگر قرار به این باشه پس این تاپیک وتاپیک های مشابه به چه دردی میخوره

Firebirds
28-10-2010, 00:06
چه کاریه
اگر قرار به این باشه پس این تاپیک وتاپیک های مشابه به چه دردی میخوره

آخه مشکل این جاست که BTS به BTS قضیه فرق میکنه ( یعنی حتی ممکنه توی ساختمون شما خوب باشه ولی ساختمون بقلی اصلا کیفیت نداشته باشه درست عین موبایل ) پس هیچ کس نمیتونه تضمین کنه که برای شما حتما کیفیت عالیه

به نظرم این تاپیک رو هم بزاریم برای غر زدن و یا تعریف کردن از سرویس ( مطمن باشید مبین نتی ها هم به این تاپیک سر میزنند ) تا شاید به فکر افزایش کیفیت سرویسشون افتادن !

Mansour62
28-10-2010, 00:08
سلام دوستان با تشکر از اطلاعات مفیدی که تو فروم گذاشتین، نظرتون در مورد این سرویس edge چیه؟ سرعت و کیفیتش واقعی یا قابل قبول هست؟

اینترنت را با خود حمل کنید

nickcarter
28-10-2010, 04:32
سلام دوستان با تشکر از اطلاعات مفیدی که تو فروم گذاشتین، نظرتون در مورد این سرویس edge چیه؟ سرعت و کیفیتش واقعی یا قابل قبول هست؟

اینترنت را با خود حمل کنید

سلام

بنده کار کردم خیلی مزخرف هست پشنهاد میکنم امتحان نکنید

Mansour62
28-10-2010, 12:54
سرویس وایمکس منو با مودم داخلی وای فای 11 روز پیش راه انداختن سرعتش خوب نبود 2 روز بعد قطع کردن و هنوز نیومدن مودمو ببرن و پولمو با دستکم 8 تومن ضرر(خودشون گفتن) پس بدن. چندین بار تماس گرفتم امروز و فردا میکنن تکلیف چیه؟

alpha007
28-10-2010, 13:13
این از اون حرفها بودا
با این اوصاف تحقیق و پرس و جو کلا کار کشکیه نه؟
میتونی همین موضوع رو برای خواستگاریت هم پیاده کنی.اگه دختر مورد نظرت مناسب نبود پسش بده !
:46:

lurenzo
28-10-2010, 13:56
این از اون حرفها بودا
با این اوصاف تحقیق و پرس و جو کلا کار کشکیه نه؟
میتونی همین موضوع رو برای خواستگاریت هم پیاده کنی.اگه دختر مورد نظرت مناسب نبود پسش بده !
:46:

ببین دوست عزیز ، تحقیق و پرس و جو اصلا کار بدی نیست بلکه لازم هم هست! ولی شما موقعی میتونی توی تحقیق و پرس و جو به نتیجه مطلوبی برسی که در مورد چیز مشخصی تحقیق کنی مثلا راجع به دوربین فیلمبرداری پاناسونیک مدل TM700! ولی در مورد اینترنت وایمکس و ADSL حداقل توی ایران نمیشه با تحقیق به نتیجه قطعی رسید.
مثلا شما در مورد وایمکس حتما باید از کسی بپرسی کیفیت اینترنتش چطوره که به BTS ای وصله که شما هم اگر وایمکس گرفتی به همون BTS وصل میشی! این شرط لازم برای تحقیق در مورد وایمکس بود ولی کافی نیست! مثلا دیدی که از خونه به اون BTS دارید هم شرطه و کلی مورد دیگه!
پس از حرف دوستانی که میگن در مورد وایمکس نمیشه با فقط تحقیق کردن به نتیجه قطعی رسید ، ناراحت نشید!
جواب این دوستمون هم که در زیر گذاشتم ، درسته! ( با اینکه ایشون خودشون وایمکس ندارن ولی چون در این زمینه تخصص دارن میدونن که نمیشه به کسی گفت وایمکس بگیر یا نگیر!)

آخه مشکل این جاست که BTS به BTS قضیه فرق میکنه ( یعنی حتی ممکنه توی ساختمون شما خوب باشه ولی ساختمون بقلی اصلا کیفیت نداشته باشه درست عین موبایل ) پس هیچ کس نمیتونه تضمین کنه که برای شما حتما کیفیت عالیه

alpha007
28-10-2010, 18:52
ببین دوست عزیز ، تحقیق و پرس و جو اصلا کار بدی نیست بلکه لازم هم هست! ولی شما موقعی میتونی توی تحقیق و پرس و جو به نتیجه مطلوبی برسی که در مورد چیز مشخصی تحقیق کنی مثلا راجع به دوربین فیلمبرداری پاناسونیک مدل TM700! ولی در مورد اینترنت وایمکس و ADSL حداقل توی ایران نمیشه با تحقیق به نتیجه قطعی رسید.
مثلا شما در مورد وایمکس حتما باید از کسی بپرسی کیفیت اینترنتش چطوره که به BTS ای وصله که شما هم اگر وایمکس گرفتی به همون BTS وصل میشی! این شرط لازم برای تحقیق در مورد وایمکس بود ولی کافی نیست! مثلا دیدی که از خونه به اون BTS دارید هم شرطه و کلی مورد دیگه!
پس از حرف دوستانی که میگن در مورد وایمکس نمیشه با فقط تحقیق کردن به نتیجه قطعی رسید ، ناراحت نشید!
جواب این دوستمون هم که در زیر گذاشتم ، درسته! ( با اینکه ایشون خودشون وایمکس ندارن ولی چون در این زمینه تخصص دارن میدونن که نمیشه به کسی گفت وایمکس بگیر یا نگیر!)
دوست عزیز اینطور هم دیگه نیست که شما میفرمایید
مشت نمونه خرواره
درباره adsl و وایمکس نمیشه بطور کلی نظر داد ولی به یه جمع بندی تقریبی میشه رسید
بطور مثال تو ارتفاعات یا اطراف تهران که سیگنال دهی میتونه کاهش داشته باشه نظر چند نفر که تو این مناطق در حال استفاده از وایمکس هستن میتونه راهگشا باشه
این درباره سایر مناطق هم میتونه صادق باشه

:11:

barslona2006
28-10-2010, 19:09
سلام دوستان از کجا میشه دید که چقدر واسم شارژ برام مونده

lurenzo
28-10-2010, 21:33
مشت نمونه خرواره
بطور مثال تو ارتفاعات یا اطراف تهران که سیگنال دهی میتونه کاهش داشته باشه نظر چند نفر که تو این مناطق در حال استفاده از وایمکس هستن میتونه راهگشا باشه

خوب فرمایش شما صحیح!
ولی اینو در نظر بگیرید که مثلا دوستان از سرویسشون تعریف میکنن و شما میرید وایمکس میگیرید و می بینید سرویس شما دائما افت سرعت و نوسان داره! اونوقت از دوستان دلگیر نمیشید؟!! نمیگید که چرا اشتباه شما رو راهنمایی کردن؟ خوب بنده خدا ها تقصیری ندارن وایمکس فعلا مثل تخم مرغ شانسیه که ظاهرا فعلا بیشتر پوچ درمیاد!
حالا من قضیه خودمو میگم :
اگر تا دو هفته پیش کسی از من میپرسید از سرویس مبین نت راضی هستی یا نه ، میگفتم کاملا رضایت دارم.برای من 40 روز بدون افت سرعت و حتی نوسان شدید کار کرد! ولی الان دو هفته است که همش افت سرعت و نوسان دارم! یعنی اگر الان کسی از من بپرسه میگم از سرویسم رضایت ندارم! خوب بنظر شما وقتی سروریس دهی جوریه که من هی نظرم راجع بهش عوض میشه چجوری میتونم یه نفر دیگه رو راهنمایی کنم تا بتونه تصمیم قطعی بگیره؟!!
لااقل سرویس دهی مبین نت جوریه که واقعا نمیشه راجع بهش نظر داد!

sei_pm
28-10-2010, 23:24
سلام دوستان از کجا میشه دید که چقدر واسم شارژ برام مونده

alpha007
28-10-2010, 23:26
خوب فرمایش شما صحیح!
ولی اینو در نظر بگیرید که مثلا دوستان از سرویسشون تعریف میکنن و شما میرید وایمکس میگیرید و می بینید سرویس شما دائما افت سرعت و نوسان داره! اونوقت از دوستان دلگیر نمیشید؟!! نمیگید که چرا اشتباه شما رو راهنمایی کردن؟ خوب بنده خدا ها تقصیری ندارن وایمکس فعلا مثل تخم مرغ شانسیه که ظاهرا فعلا بیشتر پوچ درمیاد!
حالا من قضیه خودمو میگم :
اگر تا دو هفته پیش کسی از من میپرسید از سرویس مبین نت راضی هستی یا نه ، میگفتم کاملا رضایت دارم.برای من 40 روز بدون افت سرعت و حتی نوسان شدید کار کرد! ولی الان دو هفته است که همش افت سرعت و نوسان دارم! یعنی اگر الان کسی از من بپرسه میگم از سرویسم رضایت ندارم! خوب بنظر شما وقتی سروریس دهی جوریه که من هی نظرم راجع بهش عوض میشه چجوری میتونم یه نفر دیگه رو راهنمایی کنم تا بتونه تصمیم قطعی بگیره؟!!
لااقل سرویس دهی مبین نت جوریه که واقعا نمیشه راجع بهش نظر داد!
شما از چه سرویسی استفاده میکنید و چه سرعتی؟

lurenzo
28-10-2010, 23:42
شما از چه سرویسی استفاده میکنید و چه سرعتی؟

من سرویسم 1 مگابیت نامحدوده و تهران هستم. دو روز دیگه ، 2 ماه میشه که من سرویس وایمکس مبین نت رو استفاده میکنم!
اینم چند تا تست که تازه گرفتم :

Firebirds
29-10-2010, 00:16

کاملا درست میفرمایند

مشت نمونه خرواره

جمع بندی تفریبی : شبکه وایمکس مبین در ابتدای کار هست و در تلاش برای بهبود آن ولی تا سطح ایده آل فاصله ی بسیاری دارد ( در کل شبکه طوری نیست که از ابتدا برای این تعداد کاربر پیاده سازی شده باشد و همان طوری که تعداد مشتریانشان زیاد میشود سعی در بهبود آن میکنند )

و اما در مورد قسمت دوم صحبتون
به طور کلی چیزی که سیگنال دهی را در تهران و شهر های بزرگ مشکل میکنه ساختمان های بلند سطح شهر هست که مانند سدی جلو سیگنال عمل میکنند پس سیگنال رسانی به مناطقی که در ارتفاع قرار گرفتن و جلوی آنها محصور نشده راحت تر است.
در کل اینکه وایمکس توی خونه شما خوب سیگنال بده به خیلی چیزا بستگی داره که حتی جنس دیوار های خونتون هم شاملش میشه !
وضیعت الان وایمکس مبین درست مثل وضیعت سال ها ابتدایی همه گیری موبایل البته اندکی بهتر

t2download
29-10-2010, 03:18
دوستان شنیدم سرعت وایمکس از adsl کمتر هست ؟ راسته ؟
و چرا مبین نت هزینه وایمکس 6 ماهه میشه 200 هزار بالا نیست ؟

alpha007
29-10-2010, 08:32
کاملا درست میفرمایند

جمع بندی تفریبی : شبکه وایمکس مبین در ابتدای کار هست و در تلاش برای بهبود آن ولی تا سطح ایده آل فاصله ی بسیاری دارد ( در کل شبکه طوری نیست که از ابتدا برای این تعداد کاربر پیاده سازی شده باشد و همان طوری که تعداد مشتریانشان زیاد میشود سعی در بهبود آن میکنند )

و اما در مورد قسمت دوم صحبتون
به طور کلی چیزی که سیگنال دهی را در تهران و شهر های بزرگ مشکل میکنه ساختمان های بلند سطح شهر هست که مانند سدی جلو سیگنال عمل میکنند پس سیگنال رسانی به مناطقی که در ارتفاع قرار گرفتن و جلوی آنها محصور نشده راحت تر است.
در کل اینکه وایمکس توی خونه شما خوب سیگنال بده به خیلی چیزا بستگی داره که حتی جنس دیوار های خونتون هم شاملش میشه !
وضیعت الان وایمکس مبین درست مثل وضیعت سال ها ابتدایی همه گیری موبایل البته اندکی بهتر
منظور از ارتفاعات ساختمونهای بلند نبود:13:
منظور ارتفاعات تهرانه ...
الان تو قسمتهایی از شمال تهران مشکل شدید سیگنال دهی هست

sei_pm
29-10-2010, 11:22
دوستان شنیدم سرعت وایمکس از adsl کمتر هست ؟ راسته ؟
و چرا مبین نت هزینه وایمکس 6 ماهه میشه 200 هزار بالا نیست ؟

بسته به منطقه و نوع سرویس میتونه بهتر هم باشه.
اون طرح ویژه هست که اگر بگیرید مودم مجانی هم می دند.

ab.mahmoodi
30-10-2010, 08:48
مهمترین معایب وایمکس در ایران
معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با اعلام برخی معایب و کاستی های وایمکس در ایران گفت: مشترکان وایمکس می‌توانند موارد و مشکلات احتمالی را به سازمان رگولاتوری اطلاع دهند.

حسن رضوانی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص وضعیت فعلی ارائه اینترنت پرسرعت بی سیم در کشور اظهار داشت: ارایه دهندگان وایمکس در ابتدای کار خود با مشکلاتی همچون عدم آشنایی و آگاهی مشترکان و بهره‌برداران از سرویس مذکور، کمبود فضاهای زیرساختی برای نصب آنتن‌های BTS و افزایش ظرفیت مواجه هستند که تا حدی این موارد طبیعی است.
وی گفت: به رغم کاستی‌ها و نواقصی که ارایه دهندگان سرویس وایمکس با آنها مواجه هستند تعداد شکایاتی که از این سرویس دریافت شده انگشت شمار است.

رضوانی تاکید کرد: سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با بررسی موارد و مشکلات موجود در ارائه این سرویس با رعایت اصول رقابت، شفافیت و قواعد رگولاتوی در راستای اهداف خود در حال انجام وظایف نظارتی است.

معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی افزود: بازدیدهای دوره‌ای از امکانات و تجهیزات و سایت‌های اپراتورهای وایمکس و همچنین انجام تست‌های میدانی دوره‌ای مختلف برای بررسی و اندازه‌گیری کیفیت شبکه از جمله فعالیت‌های این سازمان است.

وی گفت: رگولاتوری برای رفع معایب و کاستی‌های موجود جلسات متعددی با دارندگان پروانه وایمکس برگزار می‌کند که مشترکان می‌توانند موارد و مشکلات احتمالی خود را برای مطرح کردن در این جلسات از طریق سایت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام کنند.

ab.mahmoodi
30-10-2010, 13:53
دوستان من اخيرا وقتي با download manager دانلود ميكنم نوساني در سرعت دانلود وجود نداره ولي وقتي با browser دانلود ميكنم خيلي نوسان داره.
ميدانيد علت چيست؟

Firebirds
30-10-2010, 14:39
دوستان من اخيرا وقتي با download manager دانلود ميكنم نوساني در سرعت دانلود وجود نداره ولي وقتي با browser دانلود ميكنم خيلي نوسان داره.
ميدانيد علت چيست؟

تعداد کاربران وایمکس مبین نت زیاد شده

swamp
30-10-2010, 17:54
سلام
از دوستان اگه کسی در منطقه پیروزی بلوار ابوذر (شرق تهران) از این سرویس استفاده میکنه یه راهنمایی کنه که این سیستم ارزش خرید داره یا نه؟!

athryal
30-10-2010, 19:34
راهنمای پس دادن سرویس:

اگر سرویس تون بد بود و خواستین پس بدین اول چیزی که باید بدونید اینه که مبین نت و همراه اول 1868 در پیچوندن خیلی زرنگن، و به هیچوجه معمولا مشکل بد بودن سرویس رو تلفنی یا با ایمیل حل نمی کنند، مثلا اگر زنگ زدین و گفتین که سرویس تون بده و میخوان پس بدین میگن شماره رو بدین ما بهتون زنگ میزنیم! که عمرا" اینکار رو نمی کنند! گول اینکه به داخلی 299 مبین نت که شماره شکایات هست زنگ بزنید رو نخورید.
پول مودم رو 1868 باید پس بده و پول اشتراک رو خود مبین نت(که خود اینم یه معضلیه)
بنابراین اگر سرویستون مدتیه که خرابه و اعصابتون رو خورد کرده مستقیم برید شرکتشون و محکم بهشون بگین که ناراضی هستین و میخواین که پس بدین و پولتون رو بگیرید، اینا اصلا و ابدا" آدم هایی نیستن که مثل شرکتهای خصوصی برخوردشون با مشتری مناسب باشه، اگر سرویستون خوب باشه که شانس اوردین اگر هم بد شانس بودین نذارید که مدت اکانتون بگذره و پولتون بسوزه سریع برید اونجا و پولتون رو پس بگیرید.

---------- Post added at 07:34 PM ---------- Previous post was at 07:31 PM ----------

من سرویسم 1 مگابیت نامحدوده و تهران هستم. دو روز دیگه ، 2 ماه میشه که من سرویس وایمکس مبین نت رو استفاده میکنم!
اینم چند تا تست که تازه گرفتم :

اگر به خودشون زنگ بزنید و بگین بهتون میگن که این وضعیت برای سرویس یک مگ عادیه!:18: من حتی با یکی از مدیراشون هم که صحبت کردم این رو گفت سرعت شما برای سرویس یک مگ باید بین 60 تا 80 باشه یعنی
اینا حتی سرعت 60 تا 80 رو برای یک مگ خوب می دونستن! همین کمی سرعت و افت و نوسان زیا باعث شد که هفته قبل سرویسم رو پس بدم.

lurenzo
30-10-2010, 20:08
راهنمای پس دادن سرویس:

اگر سرویس تون بد بود و خواستین پس بدین اول چیزی که باید بدونید اینه که مبین نت و همراه اول 1868 در پیچوندن خیلی زرنگن، و به هیچوجه معمولا مشکل بد بودن سرویس رو تلفنی یا با ایمیل حل نمی کنند، مثلا اگر زنگ زدین و گفتین که سرویس تون بده و میخوان پس بدین میگن شماره رو بدین ما بهتون زنگ میزنیم! که عمرا" اینکار رو نمی کنند! گول اینکه به داخلی 299 مبین نت که شماره شکایات هست زنگ بزنید رو نخورید.
پول مودم رو 1868 باید پس بده و پول اشتراک رو خود مبین نت(که خود اینم یه معضلیه)
بنابراین اگر سرویستون مدتیه که خرابه و اعصابتون رو خورد کرده مستقیم برید شرکتشون و محکم بهشون بگین که ناراضی هستین و میخواین که پس بدین و پولتون رو بگیرید، اینا اصلا و ابدا" آدم هایی نیستن که مثل شرکتهای خصوصی برخوردشون با مشتری مناسب باشه، اگر سرویستون خوب باشه که شانس اوردین اگر هم بد شانس بودین نذارید که مدت اکانتون بگذره و پولتون بسوزه سریع برید اونجا و پولتون رو پس بگیرید.

---------- Post added at 07:34 PM ---------- Previous post was at 07:31 PM ----------

اگر به خودشون زنگ بزنید و بگین بهتون میگن که این وضعیت برای سرویس یک مگ عادیه!:18: من حتی با یکی از مدیراشون هم که صحبت کردم این رو گفت سرعت شما برای سرویس یک مگ باید بین 60 تا 80 باشه یعنی
اینا حتی سرعت 60 تا 80 رو برای یک مگ خوب می دونستن! همین کمی سرعت و افت و نوسان زیا باعث شد که هفته قبل سرویسم رو پس بدم.

ممنون از راهنماییت!
کاملا صحیح میفرمایید که پشتیبانی بصورت تلفنی کاری انجام نمیده! فقط ملت رو سرکار میذاره. یه مورد جالب برای من پیش اومد که با یکنفر از پشتیبان ها بصورت تلفنی صحبت کردم و مشکلم رو مطرح کردم.بعد از کلی بحث گفت پیگیری میکنم و شماره تلفنم رو گرفت و گفت باهات تماس میگیرم. بعد از چهار روز که کسی باهام تماس نگرفت زنگ زدم به پشتیبانی که ببینم چی شده ، از قضا همون طرف اومد پشت خط. بهش گفتم چهار روز پیش به من گفتید که پیگیری میکنید و باهام تماس میگیرید ، به کل همه چیز رو منکر شد و اصلا چیزی یادش نیومد.(اینم از پیگیری!!!:31::19:)

من امروز فرداست که سرویسم تموم بشه!
منم فعلا دو هفته هست که سر کارم.
من از نمایندگی یوسف آباد سرویس گرفتم و امروز با خودشون که صحبت کردم قرار شد پیگیر کارم باشن!(احتمالا اینم مثل پیگیری پشتیبانیه!:31:)
اگر بازم سرکارم گذاشتن ، میدونم چکار کنم!:21:

athryal
31-10-2010, 10:41
من از نمایندگی یوسف آباد سرویس گرفتم و امروز با خودشون که صحبت کردم قرار شد پیگیر کارم باشن!(احتمالا اینم مثل پیگیری پشتیبانیه!:31:)
اگر بازم سرکارم گذاشتن ، میدونم چکار کنم!:21:
دوست عزیز متاسفانه نمایندگی ها صرفا فروشنده مودم و فرستند نصاب هستن و بس! از نظر رفع خرابی و بهبود کیفیت فنی بهشون هیچ امیدی نداشته باشین.(حداقل 1868 که اینجوری بود)
با توجه به اینکه اکانتتون داره تمام میشه مواظب باشید که یک ماه بهتون اینترنت آشغال ندن. تشریف ببرید خود مبین نت و حقتون رو ازشون بگیرید.

adcomputer
31-10-2010, 11:29
ميدانيد علت چيست؟

نرم افزار BWmeter رو نصب کن تا میزان واقعی نوسان رو ببینی. نوسان خیلی زیاده. دلین نشون دادن واقعی سرعت در این نرم افزار اینکه روی شبکه نصب میشه. که مرورگر و دانلود منیجر ها اینطور نیستند (و نباید هم باشند)

hajmasoud
31-10-2010, 19:07
سلام
مودم من ریست فکتوری شده :2:
چجوری میشه آیپی و دی ان اس رو وارد کرد ؟

pcmasster
31-10-2010, 20:24
ببخشید من اگه وایمکس 256 بخوام بهم میدن یا باید کارمندی چیزی باشم؟؟چجوری میتونم بگیرم،باید شرکت داشته باشیم یا به کاربرای خونگی هم 256 میدن

pcmasster
31-10-2010, 22:58
خواهشا یکی کمک کنه چجوری شما کاربرای خانگی 1 mb میگیرین؟راهی داره؟

lurenzo
31-10-2010, 23:01
ببخشید من اگه وایمکس 256 بخوام بهم میدن یا باید کارمندی چیزی باشم؟؟چجوری میتونم بگیرم،باید شرکت داشته باشیم یا به کاربرای خونگی هم 256 میدن

شما اگر دانشجو هستی که از دانشگاهت یه معرفی نامه بگیر!
اگر هم شرکت آشنایی داری یه معرفی نامه ازش بگیر!
یکی از این دو راه رو باید بری!

mohsen121
01-11-2010, 11:44
مبین نت اسپانسر اول نمایشگاه الکامپ شده .

amin-g
01-11-2010, 19:20
سلام...
کسی از دوستان مودم مبین نت داشته بعد با همون مودم از ایرانسل سرویس گرفته باشه؟

amin-g
01-11-2010, 19:30

سلام...
من چند تا از نمایندگی هاش تو اهواز رو رفتم گفتن نمیشه. شما کدوم نمایندگیش بهتون گفت میشه؟

adcomputer
02-11-2010, 18:54
سلام...
من چند تا از نمایندگی هاش تو اهواز رو رفتم گفتن نمیشه. شما کدوم نمایندگیش بهتون گفت میشه؟

حرفشون غیر عقلانیه. زمانی که بگی یه مودم دارم مال یک شرکتیه مثل مال خودتون مک بهتون بدم ردیفه؟ میگه آره بعد رفتم اونجا میگم مال مبین نته میگه چون این ها رقیب هستند نمیشه(آخه مگه میشه نشه؟) بعد هم میگه خودت برو تو سایتش ثبت نام کن بعد مودم رو انتخاب نکن به جاش مک مودمتو باید بدی. البته خودم هنوز این کارو نکردم.(خودش هم گفت ما هم اینترنتی ثبت نام میکنیم با این تفاوت که با شماره ی پرتالمون این کار رو میکنیم.) اگر هم میترسی توی دردسر بیوفتی میتونی صبر کنی ببینی وضعیت من چی میشه.
------------------
ادامه داستان: بعد از این همه درد سر که پشتیبانی میگه خیالتون راحت پولتونو کامل پس میدن. قبلاً هم که قطع میشد میگفتن بعداً اضافه میشه به اکانتتون. شما صبر کنید درست میشه حالا زنگ میزنم به نمایندگی میگه چون مودمتون اوت دور بود بیرون از منزل کهنه شده. بعد میگم حالا چقدر از 240 تومن به اضافه 20 تومن شارژ برای ماه بعد رو میدید؟ میگه پول شارژ رو که نمیتونیم بدیم پول مودم رو هم 150 تومن میدیم(قبلاً که میگفت پس نمیگیریم).

راستی نمایندگی گفت مشکل سرعت و پینگ و... به دلیل پر شدن پهنای باند اهوازه تا پنجشنبه همین هفته حل میشه. پشتیبانی هم یک لینک داد گفت برای تست سرعت، کیفیت و... است که بعد از تست همکارانشون میتونن نتیجه رو ببینن و مشکل سرعت رو پیگیری کنن و گفت شنبه تماس بگیر. من هم تا همون طرفها اکانتم تموم میشه.
این داستان همچنان ادامه دارد...

این هم لینک تستش:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداونجا باید شناسه کاربریتون هم وارد کنید. Java Runtime Environment رو هم نصب کنید.
شبیه به همونه که توی سایت itc.ir هست. یه جوری گفت همکاران ما سرویسی رو ترتیب دادن گفتم...
به هر حال این مال شبکه داخلیه؛ هیچ تازه خیلی سریع هم تست میگیره که باعث میشه یه کم غیر واقعی باشه اما خوبه. نمیدونم برای شهر های دیگه هم نتیجه خوب بده یا نه چون توی سایت itc.it توی شهر های بزرگ سرور زدن که نتیجه واقعی تر(بخوانید غیر واقعی تر) ارائه بده.(غیر واقعی تر به این دلیل که اگه قرار باشه ما سرعتمونو با شبکه داخلی بسنجیم که دیگه اینترنت محسوب نمیشه. میشه شبکه داخلی.)

pirouz3
04-11-2010, 14:54
من از دیروز تا الان سرعتم تقریبا خوب شده! اشکالم از خودشون بوده! چرا؟ چون الان واسه من rssi=74 و cinr=21 هستش!
سرعت دانلودم خیلی بهتر شده و سرعت بالا آوردن وب هم خوب شده! هر چند هنوز اونی که باید باشه نشده! سرویس 512

B.J.U
04-11-2010, 19:33
دوستان سلام
من میخوام یکی از سرویس های این شرکت رو بگیرم
به نظر شما اگه اینترنتی سفارش بدم عیبی نداره؟
در ضمن من خونگی هستم اگه بخوام 512 بگیرم چطوری اون فرم درخواست دانشگاه یا اداره رو بهشون بدم؟

lurenzo
04-11-2010, 22:46
دوستان سلام
من میخوام یکی از سرویس های این شرکت رو بگیرم
به نظر شما اگه اینترنتی سفارش بدم عیبی نداره؟
در ضمن من خونگی هستم اگه بخوام 512 بگیرم چطوری اون فرم درخواست دانشگاه یا اداره رو بهشون بدم؟

سلام دوست عزیز!

والا اون اوایل که اگر اینترنتی ثبت نام میکردی بعد از یکماه باهات تماس میگرفتن برای ادامه کارها! الان رو نمیدونم بهتر شده یا بدتر!
ولی مثلا من از طریق نمایندگی اقدام کردم و بعد از 5 روز سرویسم وصل شد!
به هر حال اگر اینترنتی ثبت نام کنی وقتی نصاب برای نصب و راه اندازی سرویست میاد معرفی نامه رو باید بهش تحویل بدی!

B.J.U
05-11-2010, 13:44
معرفی نامه
معرفی نامه چیه؟
از کجا باید اوردش؟

sei_pm
05-11-2010, 13:51
سلام...
کسی از دوستان مودم مبین نت داشته بعد با همون مودم از ایرانسل سرویس گرفته باشه؟

خودایرانسل قبول میکنه فقط باید مک مودم رو بهشون بدید.

معرفی نامه چیه؟
از کجا باید اوردش؟

برای سرعت 128 به بالا باید از شرکت یا دانشگاه معرفینامه ببرید.

B.J.U
05-11-2010, 15:18
برای سرعت 128 به بالا باید از شرکت یا دانشگاه معرفینامه ببرید.
آها
اون رو دارم
حالا سرویس ویژه ی512 خوبه؟
P932؟

B.J.U
05-11-2010, 15:36
بالاخره درست جواب ندادید.
من اینترنتی سفارش دادم دیروز
امیروز که جمعه هست.فردا که شنبه باشه باهام تماس میگیرن؟
پول رو کی باید بدم؟سرویس P932 خوبه؟مودم Indoor Wifi Voip توی خ نوبخت طرف های عباس آباد سیگنال میده؟

Mr.Pooya
05-11-2010, 18:28
آها
اون رو دارم
حالا سرویس ویژه ی512 خوبه؟
P932؟

شما باید به نیازتون از اینترنت نگاه کنید یکی هست با 128 کارش را می افته یک نفر با 2 مگ هم جواب نیاز هاش رو نمیده .

بالاخره درست جواب ندادید.
من اینترنتی سفارش دادم دیروز
امیروز که جمعه هست.فردا که شنبه باشه باهام تماس میگیرن؟
پول رو کی باید بدم؟سرویس P932 خوبه؟مودم Indoor Wifi Voip توی خ نوبخت طرف های عباس آباد سیگنال میده؟

اینترنتی سفارش دادید معلوم نیست که فردا تماس بگیرند یا نه . دوستانی مه اینترنتی سفارش دادند باید راهنمایی کنند .
پول رو هم که از خودشون بپرسید یا باید به حساب واریز کنید یا باید به نصاب بدید . مودم هم اگه از خودشون می پرسیدید بهتر بود ولی دوستانی که تو منطقه شما هم هستند می تونند راهنمایی کنند .

موفق باشید .:11:

arashsard
06-11-2010, 02:29
خیلی سرعتتون کمه.اینم سرعت من:

ali1497
06-11-2010, 08:33
فقط ايرانسل از طريق سفارش اينترنتي در طول يك روز تمامي مراحل ثبت و واگذاري را انجام ميدهد.
من صبح روز سه شنبه از طريق سايت ثبت نام و پول را واريز كردم. بعد از ظهر با تماس و حضور در محل مودم نصب شد

lurenzo
06-11-2010, 11:26
فقط ايرانسل از طريق سفارش اينترنتي در طول يك روز تمامي مراحل ثبت و واگذاري را انجام ميدهد.
من صبح روز سه شنبه از طريق سايت ثبت نام و پول را واريز كردم. بعد از ظهر با تماس و حضور در محل مودم نصب شد

بله زمان پروسه ثبت نام و راه اندازی سرویس یه قسمت قضیه است.
قسمت مهمتر کیفیت سرویس هاست که ایرانسل هم کاربرای ناراضی بسیاری داره.در حال حاضر کیفیت سرویس دهی وایمکس این دو شرکت همه کاربر ها رو نمیتونه راضی نگه داره!

B.J.U
06-11-2010, 15:07
بله زمان پروسه ثبت نام و راه اندازی سرویس یه قسمت قضیه است.
قسمت مهمتر کیفیت سرویس هاست که ایرانسل هم کاربرای ناراضی بسیاری داره.در حال حاضر کیفیت سرویس دهی وایمکس این دو شرکت همه کاربر ها رو نمیتونه راضی نگه داره!
کاملا موافقم
ایرانسل بسیار بد برخورد هست.
و پول رو نزدیک 1 ماه طول کشید تنا دوباره بهم برگردونن.

سلام.ورودتون رو به انجمت های p30world خوشامد میگوییم!
ولی باید بگم:
دلیل نمیشه
مال شما شرکت آریا رسانه تدبیر یا همون شاتل هست.
اینجا تاپیک مبین نت هست.
در ضمن شما نگفتید چه سرعتی رو دارید

ab.mahmoodi
06-11-2010, 20:43

دوست عزيز بايد بگم شاتل بعد از 5 سال به اينجا رسيده البته اوايل مشكلات زياد داشت و هنوز هم توي خيلي از مناطق نوسان سرعتش بسيار بالاست.

Mr.Pooya
06-11-2010, 21:12
دوست عزيز بايد بگم شاتل بعد از 5 سال به اينجا رسيده البته اوايل مشكلات زياد داشت و هنوز هم توي خيلي از مناطق نوسان سرعتش بسيار بالاست.

سلام
ممنون از اطلاع رسانی شما .

دوست من این تاپیک شرکت مبین نت هست بهتر بود شما تست شاتل را در تاپیک شاتل به آدرس زیر :

قرار می دادید .

موفق باشید :11:

ab.mahmoodi
07-11-2010, 10:06
سلام
ممنون از اطلاع رسانی شما .

دوست من این تاپیک شرکت مبین نت هست بهتر بود شما تست شاتل را در تاپیک شاتل به آدرس زیر :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدقرار می دادید .

موفق باشید :11:

آقاي محترم اگر دقت بفرماييد بنده اون پست رو نزدم. و فقط پاسخ دادم.

Mr.Pooya
07-11-2010, 10:19
آقاي محترم اگر دقت بفرماييد بنده اون پست رو نزدم. و فقط پاسخ دادم.

سلام
بله میدونم من منظورم این بود :

شما بهتر بود تست سرعت را در تاپیک مخصوص :

قرار می دادید .

mohsen255
07-11-2010, 13:06
سلام به همه دوستان
از دوستانی که شرق تهران مبین نت گرفتن ، میخواستم بدونم که ایا راضی هستند و ایا انتن دهی خوبی داره و در کل بهتر از adsl هست یا نه ؟؟
با تشکر

arminjahanshahr
07-11-2010, 13:44
مبین نت حامی طلایی نمایشگاه الکامپ 89 سالن 41
17-20 آبان
نمایشگاه تلکام 2010 سالن 7 (در سالن مخابرات ایران)
22-25 آبان

Mr.Pooya
07-11-2010, 14:45
سلام به همه دوستان
از دوستانی که شرق تهران مبین نت گرفتن ، میخواستم بدونم که ایا راضی هستند و ایا انتن دهی خوبی داره و در کل بهتر از adsl هست یا نه ؟؟
با تشکر

سلام
شما باید منطقه خودتون را بگید تا دوستانی که تو منطقه شما وایمکس گرفتند پاسخ دهند.

ولی در مورد اینکه از ADSL بهتر هست یا نه هیچ کس به طور قطع نمیتونه بگه که وایمکس بهتر یا ADSL چون در هر دو به غیر از خود شرکت، عوامل زیادی در کیفیت اینترنت شما تاثیر دارند. ولی به نظرم اگر شما امکان تهیه ADSL را دارید بی خیال وایمکس بشید.

h.yazdani67
07-11-2010, 23:28
بچه ها امروز سرویس شما هم پینگش بالا بود؟؟؟؟؟؟
بی زحمت از ping 4.2.2.4 یک تست بگیرید نتیجشو اینجا بگین. واس من که روی 600 تا بود

mohsen255
08-11-2010, 13:41
ممنون ....
ما نارمک هستیم
میشه بگین کدو شرکت با کیفیت تر هست تو adsl
من به شاتل زنگ زدم گفت الان پورت خالی نداریم باید بمونید تو نوبت ....

Mr.Pooya
08-11-2010, 14:42
ممنون ....
ما نارمک هستیم
میشه بگین کدو شرکت با کیفیت تر هست تو adsl
من به شاتل زنگ زدم گفت الان پورت خالی نداریم باید بمونید تو نوبت ....

سلام

سوال شما هیچ ربطی به اینجا نداشت در تاپیک زیر سوال کنید :

adcomputer
08-11-2010, 17:29
بچه ها امروز سرویس شما هم پینگش بالا بود؟؟؟؟؟؟
بی زحمت از ping 4.2.2.4 یک تست بگیرید نتیجشو اینجا بگین. واس من که روی 600 تا بود

به نظر میاد دیروز کلاً اینترنت مشکل داشته

adcomputer
08-11-2010, 17:43

دوستان پیشنهاد میکنم روی عکس هایی که لینکشون از سایت اسپید تست نیست زیاد حساب نکنید.(تازه این که شاتله)

amin-g
08-11-2010, 17:46
منم که اهوازم 5 روزه از پنجشنبه تا حالا اینترنتم خوب شده البته بجز دیروز که یکشنبه بود البته هنوز یا ایده ال فاصله داره ولی خب بهتر از قبله.

adcomputer
08-11-2010, 18:51
منم که اهوازم 5 روزه از پنجشنبه تا حالا اینترنتم خوب شده البته بجز دیروز که یکشنبه بود البته هنوز یا ایده ال فاصله داره ولی خب بهتر از قبله.

همان طور که در پست های قبلی گفتم به گفته یکی از نمایندگی های مبین نت در اهواز (رفاتک) این مشکل به دلیل پر شدن پهنای باند اهواز بوده و برای من هم از چهارشنبه شب سرویس خیلی بهتر شد.

lurenzo
08-11-2010, 19:07
من چندی پیش اعلام خرابی سرویسم رو کرده بودم و بعد از کش و قوس های فراوان که منجر به این شد که بنده درخواست جمع آوری سرویسم رو بدم ، امروز یه تیم 4 نفره از مبین نت و شرکت خارجی ای که تجهیزات رو فراهم کرده بود اومدن خونمون که اتفاقا یه نفرشون هم خارجی بود!کفم بریده بود!:18: گویا تیم بهینه سازی بودن!
سرویس من یک هفته است که تموم شده ولی برای تستشون یه اکانت با سرعت 2 مگ و با حجم 128 مگ فعال کردن تا وضعیت مودمم رو چک کنن که همه چیز اوکی بود!
حالا سر دوراهی قرار گرفتم که سروسیم رو دوباره شارژ کنم یا سرویس رو جمع کنم!
دوستان در هر جای ایران و بخصوص تهران اعلام وضعیت بکنن که سرعت دانلودشون با نرم افزار مدیریت دانلود (مثل IDM و ...) در چند وقت اخیر چطور بوده؟ ثبات سرعت قابل قبول بوده؟

adcomputer
08-11-2010, 19:51
ادامه داستان:بعد از اینکه دیدم دو سه روزه سرعت خوب شده عملیات پس دادن مودم رو متوقف کردم(!) بلاخره تونستم یک سرویس 512 بگیرم(فعلاً). سرعت مثل قبل نیست و با یک کانکشن نمیشه از تمام پهنای باند استفاده کنید اما پینگ خوب شده و حداقل برای گشت گذار اینترنتی بسیار خوب است.260-300 (بعضی مواقع کمتر یا کمی بیشتر) حالا که 512 گرفتم حتی با 4 کانکشن هم نمیشه به حداکثر سرعت دنلود رسید- با 8 تا خوبه اما بعضی مواقع یک لحظه کم میشه. با 16 تا تقریباً عالیه.دقیقاً 63.6 میشه و یک لحظه روی 65 میره(منظم البته با نرم افزار BWMeter) دلیلش هم اینکه در هنگام دانلود یه کم آپلود هم داریم.
اما به هر حال نمیشه گفت که کیفیت سرویس برای دانلود مناسب است چون اگر با یک کانکشن دانلود کنیم با 128 تفاوت چندانی ندارد.(به جرات میتونم بگم سرعت در بعضی مواقع کمتر از 128 و با نوسان بسیار شدید است)
همین مسئله باعث میشه که در مرور صفحه های اینترنتی یا در هنگام دیدن فیلم به صورت آنلاین سرعت واقعی سرویسمان را نداشته باشیم.در نتیجه هنگام گرفتن تست با اسپید تست با این صحنه رو به رو میشیم:

البته این مورد تنها برای مبین نت نیست و تقریبا (حداقل توی ایران) یک چیز عادی است.

به هر حال من فکر میکنم سرویس نسبت به قبل بهتر شده و مثل اینکه این اواخر به طور کل در شبکه اینترنت مشکل به وجود آمده و با توجه به اینکه اول کار مبین نت است و حتماً در تلاش برای بهبود کیفیت سرویسشون هستند(امیدوارم!)، ماه بعد هم شارژش میکنم.(البته اگر اینطور بمونه)

h.yazdani67
09-11-2010, 00:42
ادامه داستان:بعد از اینکه دیدم دو سه روزه سرعت خوب شده عملیات پس دادن مودم رو متوقف کردم(!) بلاخره تونستم یک سرویس 512 بگیرم(فعلاً). سرعت مثل قبل نیست و با یک کانکشن نمیشه از تمام پهنای باند استفاده کنید اما پینگ خوب شده و حداقل برای گشت گذار اینترنتی بسیار خوب است.260-300 (بعضی مواقع کمتر یا کمی بیشتر) حالا که 512 گرفتم حتی با 4 کانکشن هم نمیشه به حداکثر سرعت دنلود رسید- با 8 تا خوبه اما بعضی مواقع یک لحظه کم میشه. با 16 تا تقریباً عالیه.دقیقاً 63.6 میشه و یک لحظه روی 65 میره(منظم البته با نرم افزار BWMeter) دلیلش هم اینکه در هنگام دانلود یه کم آپلود هم داریم.
اما به هر حال نمیشه گفت که کیفیت سرویس برای دانلود مناسب است چون اگر با یک کانکشن دانلود کنیم با 128 تفاوت چندانی ندارد.(به جرات میتونم بگم سرعت در بعضی مواقع کمتر از 128 و با نوسان بسیار شدید است)
همین مسئله باعث میشه که در مرور صفحه های اینترنتی یا در هنگام دیدن فیلم به صورت آنلاین سرعت واقعی سرویسمان را نداشته باشیم.در نتیجه هنگام گرفتن تست با اسپید تست با این صحنه رو به رو میشیم:

البته این مورد تنها برای مبین نت نیست و تقریبا (حداقل توی ایران) یک چیز عادی است.

به هر حال من فکر میکنم سرویس نسبت به قبل بهتر شده و مثل اینکه این اواخر به طور کل در شبکه اینترنت مشکل به وجود آمده و با توجه به اینکه اول کار مبین نت است و حتماً در تلاش برای بهبود کیفیت سرویسشون هستند(امیدوارم!)، ماه بعد هم شارژش میکنم.(البته اگر اینطور بمونه)
کاملا با حرفات موافقم و خیلی دوست دارم دلیلشو بدونم جرا فقط با دانلود منیجر ها می تونیم از تمام پهنای باندمون استفاده کنیم.
مرورگر ها نمیتونند از تمام پهنای باند مثا منیجرها استفاده کنند در نتیجه با اینکه حتی پینگ خوبه نمیتونیم آنلاین فیلم ببینیم و ...!
البته 3 ساعتی هست که سرویس من در speedtest نتیجه واقعی خودش رو میده یعنی سرعت دانلود روی .51 mbps ولی در اکثر مواقع نتیجه تست من مثل دوستمون هست. دقیقا مثل بالا عکسشو گذاشتند ایشون.
اینترنت واقعی یعنی اینکه بدون استفاده از هیچ منیجری بشه سرعت واقعی رو احساس کرد که به سبب اون سرعت بالا در وبگردی و بسیاری کارهای دیگه مثل اینترنت با سرعت بالا روی گوشی از طریق وای فای و .. را داشت.

ab.mahmoodi
09-11-2010, 08:50

من هم اخيرا همين مشكل را پيدا كردم. بطوريكه وقتي با dap از بعضي سايتها دانلود ميكنم سرعت نوسان داره ولي خيلي از سايتها اينطور نيست و سرعت ثابت است.
چطور ميتونيم در DAP تعداد كانكشنها را افزايش بديم؟

h.yazdani67
09-11-2010, 10:57
شما از DAP استفاده نکن . بنظر من IDM رو داشته باش و در کنارش FLASHGET دقیقا این دوتا مکمل هم هستند بصورتیکه از بعضی سایتا IDM خیلی خوب کانکشن می گیره و از بعضی ها FLASHGET

adcomputer
09-11-2010, 14:08
کاملا با حرفات موافقم و خیلی دوست دارم دلیلشو بدونم جرا فقط با دانلود منیجر ها می تونیم از تمام پهنای باندمون استفاده کنیم.
مرورگر ها نمیتونند از تمام پهنای باند مثا منیجرها استفاده کنند در نتیجه با اینکه حتی پینگ خوبه نمیتونیم آنلاین فیلم ببینیم و ...!
البته 3 ساعتی هست که سرویس من در speedtest نتیجه واقعی خودش رو میده یعنی سرعت دانلود روی .51 mbps ولی در اکثر مواقع نتیجه تست من مثل دوستمون هست. دقیقا مثل بالا عکسشو گذاشتند ایشون.
اینترنت واقعی یعنی اینکه بدون استفاده از هیچ منیجری بشه سرعت واقعی رو احساس کرد که به سبب اون سرعت بالا در وبگردی و بسیاری کارهای دیگه مثل اینترنت با سرعت بالا روی گوشی از طریق وای فای و .. را داشت.

چون با دانلود منیجر ها میتوان از چند کانکشن به صورت همزمان برای دانلود یک فایل استفاده کرد که مرورگر ها اینطور نیستند پس در صورت داشتن اینترنت اشتراکی، با مرورگر ها نمیتوان با سرعت واقعی کار کرد.
به دلیل مشترک بودن پهنای باند ما با افراد دیگر نمیتوان با یک کانکشن به سرعت واقعی دست یافت.
این یک مسئله طبیعی در اینترنت های اشتراکی است.و در ایران به دلیل قیمت بالای اینترنت، اینترنت اشتراکی ارائه میشود که قیمت تمام شده برای سرویس دهنده و البته مشتری پایین تر باشد. البته اینترنت غیر اشتراکی هم هست، اما با قیمت بالاتر. اگر هم میبینید چند ساعت سرعتتان خوب میشود به دلیل این است که کاربران کمتری در حال استفاده هستند.

adcomputer
09-11-2010, 15:17
من هم اخيرا همين مشكل را پيدا كردم. بطوريكه وقتي با dap از بعضي سايتها دانلود ميكنم سرعت نوسان داره ولي خيلي از سايتها اينطور نيست و سرعت ثابت است.
چطور ميتونيم در DAP تعداد كانكشنها را افزايش بديم؟

معمولاً سرعتی را که دانلود منیجر ها میزنند دقیق نیست و نوسان را به خوبی نشان نمیدهد.
این را هم که میگویند بعضی از دانلود منیجر ها با سرعت بسیار بالا (نسبت به بقیه ی منیجر ها) دانلود میکنند کاملاً اشتباه یا از روی کم اطلاعی کاربران و زرنگی شرکت ها و سایت هاست. پس بهتره یکی از بهترین نرم افزار ها یعنی IDM رو نصب کنی. نرم افزار ها فقط امکاناتشون با هم فرق داره نه سرعت دانلود.
حالا اینمورد رو از کجا میتونی بفهمی؟ با نصب نرم افزار BWMeter یا نرم افزار های مشابه میتونی میزان نوسان واقعی و همچنین سرعت دانلود و آپلودت رو داشته باشی. البته امکانات دیگری مثل فایروال و دیدن میزان استفاده از اینترنت رو هم داره.
--------------------------
بعضی از دوستان در پاسخ به کاربران دیگه می گویند که کیفیت اینترنت هر منطقه با منطقه دیگه تفاوت داره اما در اصل این سلیقه و معیار کاربران برای سنجیدن کیفیت اینترنت است که با هم تفاوت دارد.یکی آنلاین بازی میکنه. یکی از رپیدشیر با محدودیت دانلود میکنه. یکی با فلان دانلود منیجر سرعتش رو میگه(که دقیق نیست) یکی از فلان سرور تست میگیره و یکی توی سایت ها دنبال اس ام اس جدید میگرده و میگه سرعت خویه.
مثلا برای وبگردی یک اینترنت 128 و یک پینگ نسبتاً خوب باعث میشه کاربر کاملاً راضی باشه. برای گیم یک پینگ عالی و اینترنت 128. برای دانلود اینترنت 1 مگابیت و پینگ معمولی.

اگر هم مشکلی باشد از پهنای باند کلی است که به آن منطقه یا شهر داده اند( که به نظر میاد در اهواز برای تمام شهر یکی است) از نظر سیگنال هم باید بگم معمولاً وقتی سرعت اینترنت کم میشه سیگنال هم بد میشه.
بنابرین به دوستان پیشنهاد میکنم اون نرم افزار بالا یا نرم افزار های مشابه را نصب کنید تا سرعت واقعی دانلود و آپلود، همچنین نوسان سرعت را بسنجید. مثلا بعد از نصب نرم افزار با یک کانکشن دانلود کنید و ببینید چطوره.
با چند کانکشن به سرعت خریداری شده میرسید و... نوسان هم کاملا مشخص است و هر چقدر نوسان کمتر باشه میشه با تعداد کانکشن کمتری سرعت واقعی را داشت و در هنگام گردش در وب به سرعت واقعی نزدیکتریم.

pirouz3
09-11-2010, 15:25
512

Mr.Pooya
09-11-2010, 15:56
معمولاً سرعتی را که دانلود منیجر ها میزنند دقیق نیست و نوسان را به خوبی نشان نمیدهد.
این را هم که میگویند بعضی از دانلود منیجر ها با سرعت بسیار بالا (نسبت به بقیه ی منیجر ها) دانلود میکنند کاملاً اشتباه یا از روی کم اطلاعی کاربران و زرنگی شرکت ها و سایت هاست. پس بهتره یکی از بهترین نرم افزار ها یعنی IDM رو نصب کنی. نرم افزار ها فقط امکاناتشون با هم فرق داره نه سرعت دانلود.
حالا اینمورد رو از کجا میتونی بفهمی؟ با نصب نرم افزار BWMeter یا نرم افزار های مشابه میتونی میزان نوسان واقعی و همچنین سرعت دانلود و آپلودت رو داشته باشی. البته امکانات دیگری مثل فایروال و دیدن میزان استفاده از اینترنت رو هم داره.
--------------------------
بعضی از دوستان در پاسخ به کاربران دیگه می گویند که کیفیت اینترنت هر منطقه با منطقه دیگه تفاوت داره اما در اصل این سلیقه و معیار کاربران برای سنجیدن کیفیت اینترنت است که با هم تفاوت دارد.یکی آنلاین بازی میکنه. یکی از رپیدشیر با محدودیت دانلود میکنه. یکی با فلان دانلود منیجر سرعتش رو میگه(که دقیق نیست) یکی از فلان سرور تست میگیره و یکی توی سایت ها دنبال اس ام اس جدید میگرده و میگه سرعت خویه.
مثلا برای وبگردی یک اینترنت 128 و یک پینگ نسبتاً خوب باعث میشه کاربر کاملاً راضی باشه. برای گیم یک پینگ عالی و اینترنت 128. برای دانلود اینترنت 1 مگابیت و پینگ معمولی.

اگر هم مشکلی باشد از پهنای باند کلی است که به آن منطقه یا شهر داده اند( که به نظر میاد در اهواز برای تمام شهر یکی است) از نظر سیگنال هم باید بگم معمولاً وقتی سرعت اینترنت کم میشه سیگنال هم بد میشه.
بنابرین به دوستان پیشنهاد میکنم اون نرم افزار بالا یا نرم افزار های مشابه را نصب کنید تا سرعت واقعی دانلود و آپلود، همچنین نوسان سرعت را بسنجید. مثلا بعد از نصب نرم افزار با یک کانکشن دانلود کنید و ببینید چطوره.
با چند کانکشن به سرعت خریداری شده میرسید و... نوسان هم کاملا مشخص است و هر چقدر نوسان کمتر باشه میشه با تعداد کانکشن کمتری سرعت واقعی را داشت و در هنگام گردش در وب به سرعت واقعی نزدیکتریم.

سلام
من وایمکس ندارم ولی با حرف شما مخالفم . یعنی من با سرعت 200 کیلو دارم دانلود می کنم فقط به ظاهر این طوره ؟؟ در واقع سرعت دانلود من کمتره ؟؟ نه من هم IDM هم DAP را امتحان کردم که وقتی با DAP دانلود کردم 4 تا کانکشن ایجاد کرده بود و سرعت دانلود 40-50 همون موقع همون فایل رو با IDM که 16 تا کانکشن ست کرده بودم با سرعت 170-180 دان می کرد ولی IDM از سرور های خوب با 4 کانکشن هم سرعت دانلود 170-190 میده و حتی نوسان هم خیلی زیاد داره . حالا چرا IDM اشتباه میکنه ؟؟ من که اشتباهی نمی بینم .

adcomputer
09-11-2010, 16:52
سلام
من وایمکس ندارم ولی با حرف شما مخالفم . یعنی من با سرعت 200 کیلو دارم دانلود می کنم فقط به ظاهر این طوره ؟؟ در واقع سرعت دانلود من کمتره ؟؟ نه من هم IDM هم DAP را امتحان کردم که وقتی با DAP دانلود کردم 4 تا کانکشن ایجاد کرده بود و سرعت دانلود 40-50 همون موقع همون فایل رو با IDM که 16 تا کانکشن ست کرده بودم با سرعت 170-180 دان می کرد ولی IDM از سرور های خوب با 4 کانکشن هم سرعت دانلود 170-190 میده و حتی نوسان هم خیلی زیاد داره . حالا چرا IDM اشتباه میکنه ؟؟ من که اشتباهی نمی بینم .

دوست عزیز اینطور که شما فکر میکنید نیست. اگر مطلب رو درست میخوندید متوجه میشدید. بعدش هم شما با DAP چهار تا کانکشن میزنید. با IDM شانزده تا بعد فکر میکنید سرعت اینترنت تون رو درست سنجیدید؟
مورد دیگه اینکه من دارم میگم این سرعتی که نرم افزار میزنه دقیق نیست بعد شما اسپید همون نرم افزار رو نگاه میکنید؟ شما با این دو تا دانلود کنید(با شرایط و کانکشن مساوی) بعد با BWMeter سرعتتون رو ببینید.
یک مثال ساده هم میزنم تا خودتون به این مورد پی ببرید:
شما یک فایل بگذارید با IDM دانلود بشه بعد اگر مودمی دارید که با کابل شبکه به کامپیوتر متصل شده اون رو قطع کنید. بعد میبینید که IDM هنوز همون سرعت رو نوشته بعد از چند ثانیه کم کم میاد پایین اما اون نرم افزار در جا سرعت رو صفر نشون میده. دلیلش هم اینکه روی شبکه نظارت داره. دلیلی نمیبینم بیشتر از این توضیح بدم.

h.yazdani67
09-11-2010, 17:44
دوست عزیز اینطور که شما فکر میکنید نیست. اگر مطلب رو درست میخوندید متوجه میشدید. بعدش هم شما با DAP چهار تا کانکشن میزنید. با IDM شانزده تا بعد فکر میکنید سرعت اینترنت تون رو درست سنجیدید؟
مورد دیگه اینکه من دارم میگم این سرعتی که نرم افزار میزنه دقیق نیست بعد شما اسپید همون نرم افزار رو نگاه میکنید؟ شما با این دو تا دانلود کنید(با شرایط و کانکشن مساوی) بعد با BWMeter سرعتتون رو ببینید.
یک مثال ساده هم میزنم تا خودتون به این مورد پی ببرید:
شما یک فایل بگذارید با IDM دانلود بشه بعد اگر مودمی دارید که با کابل شبکه به کامپیوتر متصل شده اون رو قطع کنید. بعد میبینید که IDM هنوز همون سرعت رو نوشته بعد از چند ثانیه کم کم میاد پایین اما اون نرم افزار در جا سرعت رو صفر نشون میده. دلیلش هم اینکه روی شبکه نظارت داره. دلیلی نمیبینم بیشتر از این توضیح بدم.
کلا من تو شبکه خیلی زیاد تجربه ندارم ولی از وقتی مبین نت دار شدم. کلا استاد وایمکس و شبکه شدم. استادی که از راه تجربه به این اطلاعات دست یافته!
عزیز دل باور کن! قبول کن! که شما یگر یک فایل از سرور مایکروسافت یا سرورهای قدرتمندی مثل اصلا همین --------- دانلود کنی با سرعت بیشتر و زمان کمتری مواجه می شوی تا برنامه های دیگه یا سیستم دانلود خود مرورگرها.
حالا چرا IDM اینقدر سریعتر دانلود میکنه. بابا تابلوئه دیگه!!! از همه پهنای باند استفاده میکنه. فقط کافیه DUMETER رو بریزی رو کامپیوترت تا ببینی و متوجه بشی که idm داره موقع دانلود از همه پهنای باندت استفاده می کنه. حالا برخی مواقع که تعداد کاربرا می ره بالا شما باز همون پهنای باند 512 رو دارید ولی نمیتونید با مرورگرتون از همش استفاده کنید و .. این در حالیست که idm همون موقع می تونه با وصل شدن به چندین کانکشن از تمام پهنای باند استفاده کنه.
ولی بعضی موقع ها هم حتی با مرورگرتون و دانلود منیجر مرورگر می تونید از همه پهنای باند استفاده کنید. که اون موقع نشون میده که تعداد کاربرای کمتری دارند استفاده می کنند یا مبین جان پهنای باندشو بیشتر کرده یا خلاصه یکاری کرده دیگه.

adcomputer
09-11-2010, 19:19
کلا من تو شبکه خیلی زیاد تجربه ندارم ولی از وقتی مبین نت دار شدم. کلا استاد وایمکس و شبکه شدم. استادی که از راه تجربه به این اطلاعات دست یافته!
عزیز دل باور کن! قبول کن! که شما یگر یک فایل از سرور مایکروسافت یا سرورهای قدرتمندی مثل اصلا همین --------- دانلود کنی با سرعت بیشتر و زمان کمتری مواجه می شوی تا برنامه های دیگه یا سیستم دانلود خود مرورگرها.
حالا چرا IDM اینقدر سریعتر دانلود میکنه. بابا تابلوئه دیگه!!! از همه پهنای باند استفاده میکنه. فقط کافیه DUMETER رو بریزی رو کامپیوترت تا ببینی و متوجه بشی که idm داره موقع دانلود از همه پهنای باندت استفاده می کنه. حالا برخی مواقع که تعداد کاربرا می ره بالا شما باز همون پهنای باند 512 رو دارید ولی نمیتونید با مرورگرتون از همش استفاده کنید و .. این در حالیست که idm همون موقع می تونه با وصل شدن به چندین کانکشن از تمام پهنای باند استفاده کنه.
ولی بعضی موقع ها هم حتی با مرورگرتون و دانلود منیجر مرورگر می تونید از همه پهنای باند استفاده کنید. که اون موقع نشون میده که تعداد کاربرای کمتری دارند استفاده می کنند یا مبین جان پهنای باندشو بیشتر کرده یا خلاصه یکاری کرده دیگه.

استاد شبکه! BWMeter دانلود منیجر نیست. یک چیزیه مثل همون DUMeter یک گراف هم داره که به صورت لحظه به سرعت دانلود و آپلود رو نشون میده باز هم مثل DUMeter. من نگفتم دانلود منیجر سرعتش کمه. اما نوسان رو درست نشون نمیده و نباید هم نشون بده. وقتی سرعت نوسان داره به جای اینکه با سرویس 512 63 KB دانلود کنی یک لحظه کم میاره میره روی 50 بعد میره روی 70! در نتیجه IDM و نرم افزار های مشابه قاط میزنند و سرعت واقعی رو نشون نمیدن که با این دو نرم افزار میتونید سرعت واقعی رو ببینید( البته من گراف DUMeter رو دوستان عکس گذاشتند دیدم جالب نیست). صحبت هایی هم که کردید توی پست های قبلی من بود. مجبورم نکنید آموزش تصویری بگذارم.

Cyber-PC
09-11-2010, 19:35
بزای دوستانی که به بعضی برنامه های مدیریت دانلود اعتماد ندارند و میخوان سرعت connection خودشون رو بسنجند این راه رو هم میشه توصیه کرد
یک فایل حدود 100mb رو از یک سرور مطمئن مثل rapidshare دانلود کنند و زمان دقیق شروع و پایان رو محاسبه کنند.
و بعد حجم رو بر حسب kb تقسیم بر زمان بر حسب ثانیه کنند این کار بهتون سرعت متوسط رو میده.

h.yazdani67
09-11-2010, 20:49
استاد شبکه! BWMeter دانلود منیجر نیست. یک چیزیه مثل همون DUMeter یک گراف هم داره که به صورت لحظه به سرعت دانلود و آپلود رو نشون میده باز هم مثل DUMeter. من نگفتم دانلود منیجر سرعتش کمه. اما نوسان رو درست نشون نمیده و نباید هم نشون بده. وقتی سرعت نوسان داره به جای اینکه با سرویس 512 63 KB دانلود کنی یک لحظه کم میاره میره روی 50 بعد میره روی 70! در نتیجه IDM و نرم افزار های مشابه قاط میزنند و سرعت واقعی رو نشون نمیدن که با این دو نرم افزار میتونید سرعت واقعی رو ببینید( البته من گراف DUMeter رو دوستان عکس گذاشتند دیدم جالب نیست). صحبت هایی هم که کردید توی پست های قبلی من بود. مجبورم نکنید آموزش تصویری بگذارم.
من BWMETER رو هم ریختم . اونم عینن همین DUMETER هیچ فرقی ندارند . فقط BWMETER یکم حرفه ای تره نمودارا و از اینجور حرفاش که خودت دیکه استادش شدی از بس این چند وقته زدی تو کار تست مبین تا استفاده بهینه ازش (بابا گیر نده دیگه همینیه که هست!) می خوای چیو به ما ثابت کنی؟بخدا اگه adsl می دادن بهمون دیوانه نبودیم بریم WIMAX بگیریم.
استاد من بکش بیرون از این تست کردنای مبین نت بجاش بشین 2 تا فیلم قشنگ دانلود کن با هم عشق کنیم. راستی فیلماتو با IDM دانلود کن. در ضمن IDM خیلی هم قشنگ نوسان رو نشون می ده شما احتمالا نسخه های اولیش رو هنوز رو سیستمت داری. این جدیداش همه چیو از افت سرعت گرفته تا جون آدمیزادو نشون میده.
وقتی سرعت 64 هست اونجا می نویسه 64 قشتگ بعد که میشه 50 مینویسه 50 قشنگ!!
بخدا راست می گم خودم دیدم. مدارکشم موجوده

hypoos
09-11-2010, 21:14
سلام دوستان:
من چند وقتی هست مبین نت 512 استفاذه میکنم تو قسمت

Usage Record

مصرف اینترنت در ساعات رایگان رو هم حساب میکنند چیکار باید بکنم؟

هی حجم دانلودم بالا میره ولی من تو زمان 2 صبح تا 7:30 صبح دانلود کردم

چیکار کنم که حجمم استفاده نشه؟:11:

اینم تست سرعتم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]

arminjahanshahr
10-11-2010, 23:33
بچه های اهواز دیگه نگران نباشند جدیدا پهنای باند شهرتون به stm1 ارتقا پیدا کرده یعنی 64 تا دو مگ , به خاطر اینه که دیگه مشکل ندارین

saeed0611
10-11-2010, 23:48
سلام دوستان من سرويس 256 با مودم واي فاي دارم عكس تست ميزارم ببينيد براي 256 خوبه يا نه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeed0611
10-11-2010, 23:58
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Fc.Barcelona/Desktop/sss.jpg[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 11:58 PM ---------- Previous post was at 11:57 PM ----------

چطور ميشه عكس تستو بذارم من بلد نيستم

saeed0611
11-11-2010, 00:03
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] esktop%5Csss.jpg

Mr.Pooya
11-11-2010, 09:43
چطور ميشه عكس تستو بذارم من بلد نيستم

سلام
شما بعد از اینکه از Speedtest.net تست گرفتید بعد از تمام شدن تست گزینه Copy Link Location که پایین عکس وجود دارد را بزنید بعد لینک اون را به صورت عکس اینجا قرار دهید .

Firebirds
11-11-2010, 13:01
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] esktop%5Csss.jpg

همجوری که دوستمون هم گفتم
بعد از انجام تست روی Copy Forum Link کلیک میکنی و میای توی فروم در هنگام ارسال جواب ( توی محیطی که داری متن تو مینویسی ) کنترل + وی ( Ctrl + V ) را میزنی

و تموم
یه کار مفید دیگه هم که توی اسپید تست میتونی بکنی بعد از انجام تست میتونی به جایی که از اینترنت گرفتی امتیاز بدی با پر کردن تعداد ستاره ها

pirouz3
11-11-2010, 19:52
دو سه روز خیلی خوب شد!
اما الان 48 ساعته که پینگ خیلی خوبه اما سرعت در حد 128 هست!
سرویس من: 512 اهواز

h.yazdani67
11-11-2010, 20:08
دو سه روز خیلی خوب شد!
مودمتو یکم جابجا کن درست میشه

saeed0611
11-11-2010, 20:24
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اينم عكس تست من كه 256 است به نظرتون خوبه؟ يه سوال ديگه اي هم داشتم من الان 3ماه مبين نت دارم 2ماه اول 128 بود اما الان 256 گرفتم اما يه چيزي براي من عجيبه زماني كه 128 داشتم و به نت وصل ميشدم تو قسمت lan ميزد كه با 100 وصل شدي حالاهم كه 256 دارم ميزنه با 100 وصل شدي اما در صورتي كه سرعت دانلودم روي 32 ثابت هست

saeed0611
11-11-2010, 20:33
اينم يه تست ديگه دوستان راهنمايي كنيد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mr.Pooya
11-11-2010, 21:52
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اينم عكس تست من كه 256 است به نظرتون خوبه؟ يه سوال ديگه اي هم داشتم من الان 3ماه مبين نت دارم 2ماه اول 128 بود اما الان 256 گرفتم اما يه چيزي براي من عجيبه زماني كه 128 داشتم و به نت وصل ميشدم تو قسمت lan ميزد كه با 100 وصل شدي حالاهم كه 256 دارم ميزنه با 100 وصل شدي اما در صورتي كه سرعت دانلودم روي 32 ثابت هست

اينم يه تست ديگه دوستان راهنمايي كنيد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خوب این تست دومی آراه خوبه برای 256 ولی اولی نه .

اوم سرعت شبکه LAN است که شما مودم را توسط LAN به کامپیوتر وصل کرده اید و هیچ ربطی به سرعت شما نداره .

mohsen_21p
11-11-2010, 23:09
سلام بین مبین نت و ایرانسل کدوم بهتره منطقه عباس اباد؟این طرح 6ماهه با مودم رایگان به صرفه واسه سرعت128 یا طرح مبین نت 6ماهه200ت مودم رایگان البته محدود 128 6گ

adcomputer
11-11-2010, 23:31
دو سه روز خیلی خوب شد!

دقیقاً برای من هم چند روز خوب بود. 24 ساعته پینگ خوبه اما سرعت باز داغونه - من هم 512 - اهواز

pirouz3
12-11-2010, 02:46
چطور میشه به یه فرکانس دلخواه کانکت شد؟ من میخوام به 3459000 که قبلا بهش وصل بودم کانکت شم اما خود به خود به 3449000 وصل میشه!

adcomputer
12-11-2010, 18:21
چطور میشه به یه فرکانس دلخواه کانکت شد؟ من میخوام به 3459000 که قبلا بهش وصل بودم کانکت شم اما خود به خود به 3449000 وصل میشه!

بقیه رو پاک کن و save کن و جلوی Clean History Channel List روی apply هم کلیک کن

feryshad
12-11-2010, 19:30
با سلام

تصمیم به استفاده دوباره از اینترنت پرسرعت دارم ولی چون مصرفم برای دانلود از تورنت اونم به صورت 24 ساعته هست سرویس خوبی تو بابل برای اینکار نداریم
تو سایت مبین نت که رفتم دیدم تنها سرویس نامحدودش 1مگه که قیمتش ماهی 80 تومنه
این 80 تومن درسته یا من اشتباه میکنم؟ آخه خیلی ارزونه برای این سرعت ...

دوستانی هم که از مبین نت استفاده میکنن کسی برای دانلود از تورنت استفاده میکنه؟
تو دانلود p2p سرعتش چجوریه؟

نظراتتون رو در این زمینه بدید

با تشکر

lurenzo
13-11-2010, 00:11
با سلام

تصمیم به استفاده دوباره از اینترنت پرسرعت دارم ولی چون مصرفم برای دانلود از تورنت اونم به صورت 24 ساعته هست سرویس خوبی تو بابل برای اینکار نداریم
تو سایت مبین نت که رفتم دیدم تنها سرویس نامحدودش 1مگه که قیمتش ماهی 80 تومنه
این 80 تومن درسته یا من اشتباه میکنم؟ آخه خیلی ارزونه برای این سرعت ...

دوستانی هم که از مبین نت استفاده میکنن کسی برای دانلود از تورنت استفاده میکنه؟
تو دانلود p2p سرعتش چجوریه؟

نظراتتون رو در این زمینه بدید

با تشکر

سلام.

80 تومنی که دیدید ، درسته!
همین ارزونیش هم باعث شد خیلی ها مثل من برن سمتش! (البته من الان سرویسم تموم شده و دیگه شارژ نکردم!)
از پشتیبانیش هم شنیدم که دیگه سرعت 1 مگ نمیدن. میگفت شبکمون فعلا دیگه برای این سرعت جوابگو نیست! حالا باید دید راسته یا نه!!؟
من اصلا اهل تورنت نیستم ولی اون اوایلی که مبین نت آغاز بکار کرد و سرعتاش خوب بود ، با سرعت حدود 120 کیلوبایت یه فایل 50 مگی رو از تورنت گرفتم! ولی الان سرعتش افت کرده و نمیدونم الان چه وضعی داره!دوستانی که درحال حاضر سرویس دارن میتونن راهنماییتون کنن!

arminjahanshahr
13-11-2010, 17:24
سلام.

80 تومنی که دیدید ، درسته!
همین ارزونیش هم باعث شد خیلی ها مثل من برن سمتش! (البته من الان سرویسم تموم شده و دیگه شارژ نکردم!)
از پشتیبانیش هم شنیدم که دیگه سرعت 1 مگ نمیدن. میگفت شبکمون فعلا دیگه برای این سرعت جوابگو نیست! حالا باید دید راسته یا نه!!؟
من اصلا اهل تورنت نیستم ولی اون اوایلی که مبین نت آغاز بکار کرد و سرعتاش خوب بود ، با سرعت حدود 120 کیلوبایت یه فایل 50 مگی رو از تورنت گرفتم! ولی الان سرعتش افت کرده و نمیدونم الان چه وضعی داره!دوستانی که درحال حاضر سرویس دارن میتونن راهنماییتون کنن!

من الان یک ماهه تو تهران سرویس 512 دارم سرعتم نوسان داره اما بالا وپایین میره سرعت 64 ثابت نیست
اما کاملا نامحسوسه
من که راضیم

hypoos
13-11-2010, 22:53
وایمکس مبین نت و ایرانسل در منطقه مخابراتی قدس (8833)
سلام دوستان:
من با 1000 امید و آرزو حدود 30 روز پیش برای وایمکس مبین نت ثبت نام کردم.
این تایپیک رو زدم کی دوستانی که تو منطقه کارگر شمالی میخوان مبین نت بگیرن استفاده کنن چون اینجا تمام پورت های شرکتهای adslپره و آدم مجبور میشه به وایمکس روی بیاره.
دوستانی که در این منطقه وایمکس ایران سل هم دارن بیان تا مقایسه کنیم کفیتهای این دو رو با هم.
در کل من از مبین نت راضی نیستم چون پشتیبانی ضعیفی داره تو این 10 روز که وصل شدم خیلی مکافات داشتم قعطی زیاد و عدم پاسخ گویی مناسب پشتیبانی آدم رو ناراحت میکنه.
تو 2 روز خوب بود (روز تست که 180مگابایت پهنای باند تست میدن)ولی تو 8 روز بقیه تعریفی نداشت قطع و وصل زیاد وهمچنین محدودیت سرعت و قطعی در روزهای جمعه وساعات 2 تا 8 صبح که دلیل اصلی من برای اشتراک مبین نت بود هم اضافه میکنم.
آدم فکر میکنه یه جورایی سرش کلاه رفته 236900 تومان از دست رفت.
ولی جای امیدی هست که چون مودمش با ایران سل یکی هست شاید بعدا به سمت ایرانسل برم .
بچه های ایرانسلی هم بگن مقایسه کنیم.
در کل چون ایرانسل معروف تره شاید سرویس بهتری بده.... حالا دوستان ایرنسلی باید بیان نظر آخر رو بدن.
امیدوارم مفید فایده بوده باشه.

amin-g
14-11-2010, 12:50
وایمکس مبین نت و ایرانسل در منطقه مخابراتی قدس (8833)
سلام دوستان:
من با 1000 امید و آرزو حدود 30 روز پیش برای وایمکس مبین نت ثبت نام کردم.
این تایپیک رو زدم کی دوستانی که تو منطقه کارگر شمالی میخوان مبین نت بگیرن استفاده کنن چون اینجا تمام پورت های شرکتهای adslپره و آدم مجبور میشه به وایمکس روی بیاره.
دوستانی که در این منطقه وایمکس ایران سل هم دارن بیان تا مقایسه کنیم کفیتهای این دو رو با هم.
در کل من از مبین نت راضی نیستم چون پشتیبانی ضعیفی داره تو این 10 روز که وصل شدم خیلی مکافات داشتم قعطی زیاد و عدم پاسخ گویی مناسب پشتیبانی آدم رو ناراحت میکنه.
تو 2 روز خوب بود (روز تست که 180مگابایت پهنای باند تست میدن)ولی تو 8 روز بقیه تعریفی نداشت قطع و وصل زیاد وهمچنین محدودیت سرعت و قطعی در روزهای جمعه وساعات 2 تا 8 صبح که دلیل اصلی من برای اشتراک مبین نت بود هم اضافه میکنم.
آدم فکر میکنه یه جورایی سرش کلاه رفته 236900 تومان از دست رفت.
ولی جای امیدی هست که چون مودمش با ایران سل یکی هست شاید بعدا به سمت ایرانسل برم .
بچه های ایرانسلی هم بگن مقایسه کنیم.
در کل چون ایرانسل معروف تره شاید سرویس بهتری بده.... حالا دوستان ایرنسلی باید بیان نظر آخر رو بدن.
امیدوارم مفید فایده بوده باشه.
سلام...
ایرانسل با مودم مبین نت بهتون اینترنت نمیده.
من دو هفته دنبالش بودم بازم ندادن.
مودمها یه مارک یه مدل اونوقت میگفت به شبکه ما نمیخوره فکر میکرد با هالو طرفه.

mss_195
14-11-2010, 21:05
آقا ببخشید میدونم ممکنه سوالم تکراری باشه، ولی لطفا کسایی که استفاده کردن بگن وایمکس ایرانسل بهتره یا مبین و اینکه آیا سرعتاش قابل قبوله؟ من میخوام یه 512 ایرانسل بگیرم. ممنون میشم سریع کمکم کنید...من توی تهران، رسالت میشینم...

hiva_obs
15-11-2010, 14:14
سلام برهمگی
میخواستم بدونم فقط مودم های indoor رو میشه همه جا برد؟یعنی اگر بخوایی تو تهران همیشه اینترنت داشته باشی باید مودم indoor بگیریم یا مودمهای outdoor رو هم میشه جابجا کرد

sei_pm
15-11-2010, 14:21
سلام برهمگی
میخواستم بدونم فقط مودم های indoor رو میشه همه جا برد؟یعنی اگر بخوایی تو تهران همیشه اینترنت داشته باشی باید مودم indoor بگیریم یا مودمهای outdoor رو هم میشه جابجا کرد

فقط مودمهای Indoor قابل جابجایی هستن. مودمهای Outdoor چون معمولا روی پشتبام نصب میشوند و سایزشون بزرگتره شما نمی تونید جابجاش کنید.

Cyber-PC
16-11-2010, 20:39
دقیقا از شروع ماه دوم اشتراکم سرعت از 128 KB دانلود به چیزی بین 30 تا 45 رسیده و از نظر مبین نت هم همه چیز نرمال هست !

زمان خرید می فرمودند سرعت 1Mb چیزی بین 64 تا 128 KB هست ولی حالا ... !

athryal
16-11-2010, 22:01
دقیقا از شروع ماه دوم اشتراکم سرعت از 128 KB دانلود به چیزی بین 30 تا 45 رسیده و از نظر مبین نت هم همه چیز نرمال هست !

زمان خرید می فرمودند سرعت 1Mb چیزی بین 64 تا 128 KB هست ولی حالا ... !

برای من هم دقیقا" همین اتفاق افتاد با سرویس یک مگ سرعت دانلود حداکثر 30-40 بود! منم بردم پسشون دادم و پولم رو گرفتم

luches
16-11-2010, 23:39
کاملا واضحه مبین نت لقمه بزرگتر از دهنش برداشته !! عمرا اونفدر پهنای باند نداره که بتونه به همه 1 مگ بده و حالا هم داره گندش در میاد !
جالبه چند وقت پیش وزیر محرتم ارتباطات میگفت ما هیچ مشکلی نداریم و به هر کس هر چقدر پهنای باند بخواد میدیم . جاابه الان بزرگترین شرکت ارائه وایمکس با 106 میلیارد تومان سرمایه گذاری از دادن سرویش 1 مگ نامحدود عاجز است و دودش داره بلند میشه ^^
عمرا هیچ شرکتی تجربه دادن سروس 1 مگ نامحدود به این همه مشتری دانلودر رو نداره و یک دفعه دیدن اصلا نمیکشه شبکه و کم اوردن. حالا هم دارن از سرش میزنن.

Cyber-PC
17-11-2010, 03:12
من تصور میکنم ماه اول رو آزمایشی آزاد میزارن تا میزان مصرف کاربر دستشون بیاد و اگه از حد مورد نظر خودشون بالاتر بود و برآشون به صرفه نبود از ماه دوم بقول معروف فیتیله چراغ اون کاربر میکشن پایین !!! :31:

adcomputer
17-11-2010, 11:42
ادامه داستان: بعد از افت سرعت شدید با پشتیبانی تماس گرفتم و بعد از گرفتن BS ID و دیدن نتیجه تست سرعتم با من تماس گرفتند و گفتند: فعلاً وضعیت اینترنت اهواز همینه و کاریش نمیشه کرد. گفتم آیا اینترنت کل اهواز مشکل داره و همه ISP ها اینطوری هستند؟ گفت بله. (به نظر میاد درست میگه)

arashsard
17-11-2010, 17:54
سلام بچها.من اومدم.شما با این سرعتا چه جوری دانلود میکنید.من 2 مگ شاتل دارم.هیچ گونه قطی نداره.فیلم آنلاین هم با کیفیت دی وی دی میبینم بدون قطی.هم اسپید تست گذاشتم هم به صورت مستقیم.

mahanramzi
18-11-2010, 01:17
سلام بچها.من اومدم.شما با این سرعتا چه جوری دانلود میکنید.من 2 مگ شاتل دارم.هیچ گونه قطی نداره.فیلم آنلاین هم با کیفیت دی وی دی میبینم بدون قطی.هم اسپید تست گذاشتم هم به صورت مستقیم.

خوش به حال شما که ماهی چهار صد هزار تومان داری که بدی پای اینترنت :5:

sei_pm
18-11-2010, 08:48
خوش به حال شما که ماهی چهار صد هزار تومان داری که بدی پای اینترنت :5:

شاید منظورشون 2 مگ با 3 گیگ حجم ماهیانه هست.

arashsard
18-11-2010, 12:20
من اگه بهت بگم سه ماه 53 تمن میدم شاید باور نکنی.البته ترافیک کمه.6گیگ.ولی شبانه از ساعت 1 تا 7 صبح رایگانه.میتونی بری سایت شاتل و قسمت آفیس رو ببینی.

lurenzo
18-11-2010, 15:03
من اگه بهت بگم سه ماه 53 تمن میدم شاید باور نکنی.البته ترافیک کمه.6گیگ.ولی شبانه از ساعت 1 تا 7 صبح رایگانه.میتونی بری سایت شاتل و قسمت آفیس رو ببینی.

اینجا جای بحث راجع به شرکت شاتل نیست!!!

ولی توی خود سایت شاتل هم زده که سرعت 2 مگ با حجم 10 گیگ به قیمت 53900 تومان هست که ترافیک شب رایگان نداره! ( احتمالا از شما خوششون اومده و ترافیک شبانه رایگان دادن!:31:)

arashsard
18-11-2010, 21:13
اینجا جای بحث راجع به شرکت شاتل نیست!!!

ولی توی خود سایت شاتل هم زده که سرعت 2 مگ با حجم 10 گیگ به قیمت 53900 تومان هست که ترافیک شب رایگان نداره! ( احتمالا از شما خوششون اومده و ترافیک شبانه رایگان دادن!:31:)

این سرویس 1 ماه بیشتر نیومده.من قبلش 512 بودم.وقتی ارتقا دادم از میون دوره اومدم.گفتن تا پایان دوره طبق روال قبل با شبانه رایگان برید.از دوره بعد 10 گیگ بهتون میدیم بدون شبانه.البته من میخوام دوباره شبانه رایگان داشته باشم.اگه قبول کنن خیلی خوب میشه.

adcomputer
19-11-2010, 14:16
اهواز هنوز هم سرعت چندین برابر کمتر از dial up است. حالا خوبه 512 دارم. اما دو روزه دیگه اصلا هیچ صفحه ای باز نمیکنه. سرعت دانلود کمتر از 1 کیلو بایت. حدود 12 ساعت یک فایل رو از شب تا صبح گذاشتم برای دانلود و کمتر از 15 مگابایتش دانلود شد. الان سرویس همینطوریه فقط دو روزه دارم تلاش میکنم P30world رو باز کنم تا الان موفق شدم. مبین نت هم میگه به ما گذارشی نشده.

amin-g
19-11-2010, 15:47
منم که اهوازم دقیقا همینطوریه.تا الان مرورگر هیچ سایتیو باز نمیکرد.و اون نوار سبز رنگه مرورگر تا نصفه پر میشد. ولی وقتی پینگ میگیرم خیلی پینگش خوبه و با شرینگ اینترنتی هم مشکلی نداشت.همین الانم که صفحه باز میکنه بازم اون نوار سبز رنگه مال مرورگر تا آخر پر نمیشه مال شما هم همینطوریه؟

adcomputer
19-11-2010, 17:19
منم که اهوازم دقیقا همینطوریه.تا الان مرورگر هیچ سایتیو باز نمیکرد.و اون نوار سبز رنگه مرورگر تا نصفه پر میشد. ولی وقتی پینگ میگیرم خیلی پینگش خوبه و با شرینگ اینترنتی هم مشکلی نداشت.همین الانم که صفحه باز میکنه بازم اون نوار سبز رنگه مال مرورگر تا آخر پر نمیشه مال شما هم همینطوریه؟

بله- برای من هم اینطوریه و این مورد به دلیل کیفیت پایین سرویسشونه. یکی دو ساعت پیش زنگ زدم بعد از کلی بحث کردن گفت آره شبکمون یه چند روزه افت سرعت داره( انگار میترسید همون اول بگه) تا شنبه درست میشه. همشون اول که زنگ بزنی میگن شبکه مشکلی نداره. امروز صبح هم تا بعد از ظهر هر چقدر در ساعات مختلف به پشتیبانی زنگ زدم کسی گوشی رو بر نمیداشت. لطفاً اگر سرویستون مشکل داره حتماً در ساعات کاری بهشون زنگ بزنید و بگید تا بفهمن مشکل داره. انگار اونا فقط من رو از اهواز میشناسند و فکر میکنند فقط من مشکل دارم!

از تمام همشهری ها تقاضا دارم در صورت مشکل پیدا کردن سرویسشون حتماً با پشتیبانی مطرح کنند و نگذارند حقشون بیشتر از این خورده بشه.

yasaroj
19-11-2010, 18:37
بله- برای من هم اینطوریه و این مورد به دلیل کیفیت پایین سرویسشونه. یکی دو ساعت پیش زنگ زدم بعد از کلی بحث کردن گفت آره شبکمون یه چند روزه افت سرعت داره( انگار میترسید همون اول بگه) تا شنبه درست میشه. همشون اول که زنگ بزنی میگن شبکه مشکلی نداره. امروز صبح هم تا بعد از ظهر هر چقدر در ساعات مختلف به پشتیبانی زنگ زدم کسی گوشی رو بر نمیداشت. لطفاً اگر سرویستون مشکل داره حتماً در ساعات کاری بهشون زنگ بزنید و بگید تا بفهمن مشکل داره. انگار اونا فقط من رو از اهواز میشناسند و فکر میکنند فقط من مشکل دارم!

از تمام همشهری ها تقاضا دارم در صورت مشکل پیدا کردن سرویسشون حتماً با پشتیبانی مطرح کنند و نگذارند حقشون بیشتر از این خورده بشه.

سلام دوست عزیز
من از EDGE همراه اول استفاده می کنم تو اهواز و 2 روزه که به شدت سرعت اینترنتش پایین اومده. الانم به زور تونستم این صفحه را باز کنم ببینم بقیه هم مشکل دارن یانه. که انگار شما هم که از وایمکس مبین نت استفاده می کنین همین مشکل را دارید
به نظرم مشکل کلی برای اینترنت تو اهواز پیش اومده. (لعنت به این شهر و این استان که داغون تر ازش پیدا نمیشه:41: کی بشه راحت شیم از این استان )

Cyber-Dude
20-11-2010, 00:09

سلام دوست عزیز
من از EDGE همراه اول استفاده می کنم تو اهواز و 2 روزه که به شدت سرعت اینترنتش پایین اومده. الانم به زور تونستم این صفحه را باز کنم ببینم بقیه هم مشکل دارن یانه. که انگار شما هم که از وایمکس مبین نت استفاده می کنین همین مشکل را دارید
به نظرم مشکل کلی برای اینترنت تو اهواز پیش اومده. (لعنت به این شهر و این استان که داغون تر ازش پیدا نمیشه:41: کی بشه راحت شیم از این استان )

دوست عزیز من وایمکس ایرانسل دارم و مشکلی نداشته این چند روزه بجز 4شنبه که یه قطعی چند ساعته داشت.فقط خدا روشکر میکنم که مبین نت خونمون انتن نداشت اصلا و رفتم سراغ ایرانسل.ایرانسل با اینکه 2چراغ بیشتر روشن نیست ولی سرعت دانلودش خوبه.به نظرم مبین نت بدون امکانات کافی اینهمه خدماتشو گسترش داده.رضایت مشتریم که کشک.
همراه اول قبلنا سرعتش چطور بود؟ به نظر من که تا اونجا که امتحان کردم edge نداشت اصلا و سرعتش حداکثر رو 4 و 5 بود.
چشه شهرمون؟... بهترین امکاناتو داریم..خاک کربلا...

Gamexland
20-11-2010, 07:17
اهواز بیشترین کاربران نت رو توی مرکز استان های کشور داره(بعد از تهران).حتی اصفهان و مشهد و تبریز هم به پاش نمیرسن!!.
اما بدترین کیفیت نت و خطوط ارتباط و رادیویی رو داره!!

behnam-k
20-11-2010, 11:24
مبین نت برای طرحهای محدود جمعه ها رایگان رو هنوز داره یا نه ؟:19:

SNOW PATROL
20-11-2010, 11:29
اهواز بیشترین کاربران نت رو توی مرکز استان های کشور داره(بعد از تهران).حتی اصفهان و مشهد و تبریز هم به پاش نمیرسن!!.
اما بدترین کیفیت نت و خطوط ارتباط و رادیویی رو داره!!

میشه منبع این حرفتون رو بگید؟؟!!:18::18:

adcomputer
20-11-2010, 11:40
ادامه داستان:
امروز با پشتیبانی تماس گرفتم. زمانی که مشکلم رو مطرح کردم گفت:
- دو سه روزه به طور کلی سرعت اینترنت در کشور کاهش پیدا کرده.
- خوب کی درست میشه؟ گفت: تا چند روز آینده.
- احیاناً خودشون از عمد سرعت رو کم نکردن؟ آخه روز قدس هم اینترنت رو به طور کل قطع کرده بودن و گفتن کابل های فیبر نوری قطع شده و فردا هم وصل شد ( چه سرعت عملی)
- نه! ما چیزی در پیش نداریم که سرعت رو کم کنند! ما در چند روز گذشته 50 مگابیت به پهنای باند اینترنت کشور اضافه کردیم و در تلاشیم تا مشکل رو برطرف کنیم.
- خوب خیلی ممنون
- خواهش میکنم
- خداحافظ
- خداحافظ

yasaroj
20-11-2010, 11:58
دوست عزیز من وایمکس ایرانسل دارم و مشکلی نداشته این چند روزه بجز 4شنبه که یه قطعی چند ساعته داشت.فقط خدا روشکر میکنم که مبین نت خونمون انتن نداشت اصلا و رفتم سراغ ایرانسل.ایرانسل با اینکه 2چراغ بیشتر روشن نیست ولی سرعت دانلودش خوبه.به نظرم مبین نت بدون امکانات کافی اینهمه خدماتشو گسترش داده.رضایت مشتریم که کشک.
همراه اول قبلنا سرعتش چطور بود؟ به نظر من که تا اونجا که امتحان کردم edge نداشت اصلا و سرعتش حداکثر رو 4 و 5 بود.
چشه شهرمون؟... بهترین امکاناتو داریم..خاک کربلا...

معمولا سرعت EDGE همراه اول اگه با IDM دانلود كني بين 20 تا 25 هست تو منطقه ما (زيتون كارمندي)
جالبه تو اين چند روز من دانلود ميتونستم بكنم با سرعت بين 5 تا 25 ولي صفحات را يا اصلا باز نميكرد يا با جون به لبم مي كرد تا باز بشه

Cyber-PC
20-11-2010, 12:01
من 5 روز رسما فقط به اینترنت وصل بودم سرعت اینقدر پایین بود که google هم باز نمیشد !
حالا هی میگفتن با سایت خود مبین نت تست سرعت بگیر ! غافل از اینکه اینقدر سرعت پایینه برنامه جاواشون load نمیشه !
الانم که مثلا وصل شده با تعرفه 1Mb دارم 10 KB دانلود میگیرم !!
بجای حامی طلایی الکامپ 89 شدن باید بخاطر اینهمه کم فروشی و دزدی درشو تخته کنن!

Firebirds
20-11-2010, 18:08
من 5 روز رسما فقط به اینترنت وصل بودم سرعت اینقدر پایین بود که google هم باز نمیشد !
حالا هی میگفتن با سایت خود مبین نت تست سرعت بگیر ! غافل از اینکه اینقدر سرعت پایینه برنامه جاواشون load نمیشه !

کـــــــــــو گوش شنوا
برید تو قسمت نظرات وب لاگشون آدرس پستون بزنید شاید اومدن تو باغ

arminjahanshahr
20-11-2010, 18:08

دوست عزیز اصلا اینجوری قضاوت نکن سرویس من الان 1 مگ هست سرعت دانلودم اکثر اوقات بالای 140 150 هست خیلی کم به 128 می رسه
من که 6 ماهه دارم استفاده می کنم راحت دو ماهه بدون قطعی هست
ارتقاء کیفیت کاملا محسوسه
الان مبین تو اکثر استانها حداقل یک stm1 پهنای باند داره تو هر جا هم کم بیاره سریع درخواست یک stm1 دیگه می کنه, هر stm1 64 تا 2مگابیت هست
فکر نمی کنم هیچ isp یک stm1 داشته باشه چه برسه مبین که تو هر استان یکی داره و بعضی جاها بیشتر

Mds
20-11-2010, 18:23
دوست عزیز اصلا اینجوری قضاوت نکن سرویس من الان 1 مگ هست سرعت دانلودم اکثر اوقات بالای 140 150 هست خیلی کم به 128 می رسه
الان مبین تو اکثر استانها حداقل یک stm1 پهنای باند داره تو هر جا هم کم بیاره سریع درخواست یک stm1 دیگه می کنه, هر stm1 64 تا 2مگابیت هست
فکر نمی کنم هیچ isp یک stm1 داشته باشه چه برسه مبین که تو هر استان یکی داره و بعضی جاها بیشتر

حداقل یه جوری از سرویس آشغال مبین نت دفاع می کردی که ضایع نباشه ذی نفعی :13:

arminjahanshahr
20-11-2010, 18:32
حداقل یه جوری از سرویس آشغال مبین نت دفاع می کردی که ضایع نباشه ذی نفعی :13:

برادر من دینفع چیه پدر من یک کارمند تو اون شرکت نه بیشتر چیزیش به ما نمی ماسه که بخوایم دفاع کنیم
این شرکت هم تقریبا دولتیه
نمیدونم کدوم استان هستید که انقدر شاکی هستی؟

lurenzo
20-11-2010, 19:35

شما قبلا 512 نداشتی؟
والا به من دو سه هفته پیش گفتن دیگه مبین نت 1 مگ نمیده!!؟ (شبکمون نمیکشه!) اگر اینطور باشه که یعنی دیگه سرویس نامحدود نخواهد داشت و این خیلی ضعف بزرگیه!

masa_1379
20-11-2010, 22:41
مبین نت در اهواز همچنان قطع می باشد وایمکس ایرانسل مشکلی ندارد

behnam-k
20-11-2010, 22:53
یکی نیست جواب سوال ما رو بده
مبین نت برای طرحهای محدود جمعه ها کلا رایگان رو هنوز داره یا نه؟
اگه آره سرعت خوبه یا بد؟

sei_pm
20-11-2010, 23:15
یکی نیست جواب سوال ما رو بده
مبین نت برای طرحهای محدود جمعه ها کلا رایگان رو هنوز داره یا نه؟
اگه آره سرعت خوبه یا بد؟

بله هنوز شبانه و جمعه ها رایگان رو داره.
درمورد سرعت هم هم منطقه ای های شما باید نظر بدهند.

behnam-k
20-11-2010, 23:19
بله هنوز شبانه و جمعه ها رایگان رو داره.
درمورد سرعت هم هم منطقه ای های شما باید نظر بدهند.
یه سوال دیگه البته mp3 میگم:31:
بهترین مودم wifi چه مارکیه و قیمتش چنده و بردش تا چقدره؟
مرسی :10:

sei_pm
20-11-2010, 23:43
یه سوال دیگه البته mp3 میگم:31:
بهترین مودم wifi چه مارکیه و قیمتش چنده و بردش تا چقدره؟
مرسی :10:

این سوالت که 2 صفحه جواب داره و به این تاپیک هم مربوط نمیشه :31:
من هم Mp4 جواب میدم :46:
مودمهای Linksys مودمهای خوبی هستند بردشون به ساختار خونه و خیلی چیزهای دیگه بستگی داره ولی 150 مترمربع و 2 طبقه رو خوب جواب میدهند دید مستقیم هم حدود 100 تا 200 متر هست.

athryal
21-11-2010, 00:09

مبین حدودا دوماهه که سرویسش راه افتاده چجوریه که شش ماهه شما دارین استفاده می کنید؟
بحث سر امکانات یا پهنای باند نیست ساختار این شرکت به شدت اشکال داره، از بخش فنی و پشتیبانیش بگیر تا اون آقای خاکی مدیرش!
من تا الان هیچ کس هم ندیدم از مبین راضی باشه از 1868 و نصاب ها گرفته که دوستانی که کاربر این سرویس بودن.
البته در بعضی از مناطق قبول دارم که خوب بوده، ولی منکه فقط هفته اول سرویسم درست بود.

Cyber-PC
21-11-2010, 10:49

آرمین عزیز
اگه من یا دوستان دیگه مسئله رو مطرح میکنیم و یا به قول معروف شاکی هستیم بخاطر مشکلاتی هست که به سرمون میاد وگرنه اگه isp درست کارش رو انجام بده که مشکلی نیست ,هم ما راضی میشیم هم خود isp بخاطر محبوبیتش پیشرفت میکنه اینجام همه فقط تعریف میکنن.

اینم بگم بعد از 11 روز الان سرعتم خوب شده (گوش شیطون کر ==> :8: )

athryal
21-11-2010, 14:50
اینم بگم بعد از 11 روز الان سرعتم خوب شده (گوش شیطون کر ==> :8: )
چه خوب که دیگه درست شد، اما از من میشنوی حتما این روزایی که خراب بوده رو یقه شون رو بگیر که به اکانتت اضافه کنن گول پشتیبانشون رو هم نخور که میگه خودکار اضافه میکنم! من سه هفته خرابی داشتم یه دفعه دیدم اشتراکم رو تموم کرده اعلام کردن و زنگ زدن میگن پول بده!

P.30.MAN
21-11-2010, 17:34
سلام.
دوتا سوال دارم:
اولیش اینکه پینگ مبین نت تو چه حدودیه ؟؟؟و به درد بازی میخوره؟؟
مودم وایمکس رو از طریق کابل شبکه هم میشه وصل کرد؟؟

Cyber-PC
21-11-2010, 19:14
سلام.
دوتا سوال دارم:
اولیش اینکه پینگ مبین نت تو چه حدودیه ؟؟؟و به درد بازی میخوره؟؟
مودم وایمکس رو از طریق کابل شبکه هم میشه وصل کرد؟؟

1 - والا برای من که بد نیست اکثر سایت ها حدود 220 ms هستش (البته وقتایی که وصل باشم !)
2 - من CPE داخلی دارم که فقط به lan متصل میشه

---------- Post added at 09:14 PM ---------- Previous post was at 09:10 PM ----------

چه خوب که دیگه درست شد، اما از من میشنوی حتما این روزایی که خراب بوده رو یقه شون رو بگیر که به اکانتت اضافه کنن گول پشتیبانشون رو هم نخور که میگه خودکار اضافه میکنم! من سه هفته خرابی داشتم یه دفعه دیدم اشتراکم رو تموم کرده اعلام کردن و زنگ زدن میگن پول بده!

اتفاقا امروز زنگ زدم از 2 نفرشون پرسیدم که تکلیف این 11 روز قطعی من چی میشه که گفتن با همون سیستم فوق پیشرفته محاسبه میکنن !
اینقدر تو ایران زندگی کردیم که بفهمیم معنی این جمله چیه :31:

rhdbp
21-11-2010, 22:44
دوستان، گویا شرکت مبین نت(mobinnet) در قبال اجاره بهای هنگفتی که صاحبان ساختمون میده، داره دکلهایی رو جهت اینترنت پرسرعت، برروی پشت بام برخی از ساختمونهای تهران(از جمله ساختمان ما[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نصب میکنه!

میخام بدونم که آیا امواج دکلها برای ساکنین ساختمون و منطقه، بخصوص طبقات بالا ضرر نداره؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خواهش میکنم از کسایی که در این باره اطلاعات موسخ دارند جواب بدن.

یه دنیا ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

adcomputer
22-11-2010, 15:38

هر چقد تلاش کردم میگه فعلاً برنامه ای برای اینکار نداریم. البته بعضیاشون به دروغ میگن اضافه میشه. یکی میگه به صورت خودکار. یکی میگه آخر ماه. یکی میگه حتماً! اونم دو برابر!

کسی تونسته به اکانتش اضافه کنه؟

SNOW PATROL
22-11-2010, 16:39
دوستان، گویا شرکت مبین نت(mobinnet) در قبال اجاره بهای هنگفتی که صاحبان ساختمون میده، داره دکلهایی رو جهت اینترنت پرسرعت، برروی پشت بام برخی از ساختمونهای تهران(از جمله ساختمان ما[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نصب میکنه!

میخام بدونم که آیا امواج دکلها برای ساکنین ساختمون و منطقه، بخصوص طبقات بالا ضرر نداره؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه دنیا ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز این هم مثل همون قضیه پارا ز یت هست هنوز به طور صد درصد تاثیرش مشخص نیست اما قطعا بی تاثیر نیست ولی با این اوضاع اقتصادی اگه من بودم قبول میکردم :41:

ali_bah
22-11-2010, 20:44
سلام
سرعت دانلود سرویس دانلود 128 یا 512 مبین نت چقدره؟
پینگ چطور؟
پشتیبانی چطور؟

از کیفیتش تو کرج خبر دارید یا نه!؟

خیلی ممنون

Firebirds
22-11-2010, 20:51

با سلام

برو صبح یه تخم مرغ بزار دقیقا زیر آنتن شب بیا ورش دار تخم مرغ پخته یا عسلی نوش جان کن ( کاملا جدی گفتم ) :11:

Cyber-PC
22-11-2010, 21:33

در مورد آنتن ایرانسل من یک مورد دیدم 3-4 سال پیش منزل ی بنده خدایی کار گذاشتن و هنوز همگی سالما :10: !!! از درآمدشم شدیدا راضی هستن :21:

100% نبودش بهتره ولی خب نسبت به بحث مالیش من بودم حتما قرارداد میبستم :31:

--
اون آزمایش تخم مرغ رو که دوستمون گفتن با موبایل معمولی هم میشه بهش رسید

yusef
22-11-2010, 22:37
این تاثیر امواج با وجود مطالعات خیلی زیادی که شده ولی هنوز هیچ جایی نتونسته با مدرک ضرری براش پیدا کنه.
بعدشم دیگه حالا کل محیط حالا هر جا که میخواد باشه پر از امواج الکترو معناطیسیه.از موبایل و تلویزیون و رادیو گرفته تا هزار جور چیز دیگه.
برای همین اگه میخواید نگران باشید نگران همشون باشید.

Firebirds
22-11-2010, 23:14
این تاثیر امواج با وجود مطالعات خیلی زیادی که شده ولی هنوز هیچ جایی نتونسته با مدرک ضرری براش پیدا کنه.
بعدشم دیگه حالا کل محیط حالا هر جا که میخواد باشه پر از امواج الکترو معناطیسیه.از موبایل و تلویزیون و رادیو گرفته تا هزار جور چیز دیگه.
برای همین اگه میخواید نگران باشید نگران همشون باشید.

دوست عزیز یه موردی که شما فراموش کردی اینکه شما هرچی به منبع نزدیک تر باشی قدرت امواج هم بیشتره و هرچی ازش فاصله میگیری از قدرت این امواج کم میشه
فراموش نکنید این آنتن ها کار گزاشته میشن که به مسافت ها طولانی سرویس بدن اونم نه فقط در یک جهت خاص بلکه 360 درجه

موفق و پیروز باشید

---------- Post added at 01:14 AM ---------- Previous post was at 01:09 AM ----------

در مورد آنتن ایرانسل من یک مورد دیدم 3-4 سال پیش منزل ی بنده خدایی کار گذاشتن و هنوز همگی سالما :10: !!! از درآمدشم شدیدا راضی هستن :21:

100% نبودش بهتره ولی خب نسبت به بحث مالیش من بودم حتما قرارداد میبستم :31:

--
اون آزمایش تخم مرغ رو که دوستمون گفتن با موبایل معمولی هم میشه بهش رسید

بر عکس من شنیدم این تجهیزات که روی یه ساختمانی کار گزاشتن اهالی اونجا بعد از اون دچار سردرد های مظمن شدن
به هر حال صلاح خویش خسروان دانند
من یکی که حاضر نیستم برم زیر همچین قرار دادی

sei_pm
23-11-2010, 19:10
اینجا کسی هست که مودم INdoor داشته باشه و مانیتورش CRT باشه ؟ می خوام یک تست انجام بدید .

adcomputer
23-11-2010, 21:40
دیشب اهواز چندین ساعت قطع بود. کلاً هر هفته میانگین حداقل 24 ساعت قطعه یا مشکل داره.
من تا حالا به جز دو بار نتونستم جمعه ها از ساعات رایگان درست استفاده کنم.

yusef
25-11-2010, 09:23
یه سوال از دوستانی که اینترنت 1 مگ دارن.
غیر از مسایل قطعی و از این حرفها سرعتشون در مواقع نرمال چقدره؟

Cyber-PC
25-11-2010, 13:41
یه سوال از دوستانی که اینترنت 1 مگ دارن.
غیر از مسایل قطعی و از این حرفها سرعتشون در مواقع نرمال چقدره؟

به طور متوسط من 130 دانلود میکنم.