PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 [65] 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88

timemachine2029
30-06-2013, 23:07
سلام
من مورم 632 دارم میخواستم ببینم میتونم ازش بجای روتر استفاده کنم؟(من adsl گرفتم و مودم لن، البته کارت وایرلس دارم)
مثلا با مودم لن رو وصل کنم به مودم وایمکس بعد با مودم وایمکس شیر کنم/

mosi_alfa
30-06-2013, 23:54
دوستان سرویس یک مگ نوروزی دارم و با جابجایی سیگنال و کیفیت به 100 رسیده خدا رو شکر:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
به نظر شما پینگم زیاد نیست؟ چند باشه خوبه؟ واسه کم شدنش کار دیگه ای میشه کرد؟

امیر انصاری
01-07-2013, 00:24
دوستان سرویس یک مگ نوروزی دارم و با جابجایی سیگنال و کیفیت به 100 رسیده خدا رو شکر:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من با سیگنال 55 درصد تقریباً هیچ وقت همچین پینگی نداشتم. پیشنهاد میکنم با سرورهای دیگه امتحان کنید. سرورهای ایران نباید پینگ بالای 90 داشته باشند. البته پینگ من با همین سرور بهتر از تست شماس:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نمیدونم چرا برای من آپلود این سرور ضعیفه.
اینم سرور ایرانت:
اینم لندن:
طبق آزمایش های تجربی من اگر از مودم دور بشین، پینگ میره بالا (در صورت اتصال وایرلس).

arash59b
01-07-2013, 10:04
تا دیروز از اینکه بچه ها از قطعی زیاد شکایت می کردن تعجب می کردم ولی الان از ساعت 8 صبح به بعد قطع شده؟ سراسریه یا نه؟

سلام
من مورم 632 دارم میخواستم ببینم میتونم ازش بجای روتر استفاده کنم؟(من adsl گرفتم و مودم لن، البته کارت وایرلس دارم)
مثلا با مودم لن رو وصل کنم به مودم وایمکس بعد با مودم وایمکس شیر کنم/

نه نمیشه

ماله منم درهمین حد هست

mehdi700007
01-07-2013, 10:22
از دیروز بعد ظهر قطع شده مشکل سراسری هستش

امیر انصاری
01-07-2013, 10:28
تا دیروز از اینکه بچه ها از قطعی زیاد شکایت می کردن تعجب می کردم ولی الان از ساعت 8 صبح به بعد قطع شده؟ سراسریه یا نه؟

من تا صبح وصل بودم و حدود 3 گیگ دانلود کردم، ولی صبح که سیستمو روشن کردم (حدود ساعت 10) تا دقایقی پیش وایمکس قطع بود، الانم با سیگنال ضعیف وصله.

arsalan655
01-07-2013, 11:14
سلام بچه ها دو تا سوال دارم یکی این که سرعت 128 مبین نت با IDM چند kb میندازه معمولا ؟

و سوال دوم اینکه اگه user pass مبین نت رو داشته باشی تو تنظیمات یه مودم دیگه واردش کنی میتونی ازش استفاده کرد؟

mehdi700007
01-07-2013, 11:33
سلام بچه ها دو تا سوال دارم یکی این که سرعت 128 مبین نت با IDM چند kb میندازه معمولا ؟

و سوال دوم اینکه اگه user pass مبین نت رو داشته باشی تو تنظیمات یه مودم دیگه واردش کنی میتونی ازش استفاده کرد؟
سلام با دانلود منیجر معمولا بین 30 تا 35 هستش
نه این امکان وجود نداره اگه این کارو انجام بدی شبکه mac هر دو مودم میسوزنه و شما میمونی دو تا مودم سوخته:n01:

MasterGeek
01-07-2013, 11:38
من در حال حاضر مشکلات یاد شده رو ندارم، اما شما ضمن اعتراض میتونی ایمیل هاتو با آتلوک دریافت کنی، رمزنگاریشم فعال کن. نباید مشکلی باشه :)

اگر به privacy اهمیت میدین ایمیل‌هاتونو رو با riseup چک کنین میشه فوروارد رو تنظمی کرد ( ایمن ترین سروییس موجود از نظر رعایت حریم خصوصی هست). ولی بحث من سر این نیست که، کلا کارشون خلاف و غیرقانونی هست و من شخصا کنار نمیام! اوایل فقط چندتا سایت مبتذل فیلتر بود بعد دامنه‌اش به اورکات و شبکه‌هی اجتماعی کشید بعد نصف اینترنت فیلتر شد، امروز جیمیل فردا یاهو و هاتمیل پس‌فردا لابد سیستم اینترانت برادران کره‌شمالی....خب اگر (فرض محال)‌ جامعه‌ی فضای مجازی واکنش شدیدی نشون میداد اینطور نمیشد. میدونم مسائل به این سادگی نیست ولی بخشیش هم مسئولش خودمون هستیم. بار اولی که جیمیل رو فیتلر کردن یه موج تشکیل شد که در سطح وزیر مجبور به فرافکنی شدن و دو سه روزه بازش کردن بعد دیگه قطع جیمیل مثل اینکه واسمون عادی شده...

پ.ن:امروز صبح کلا قطع بود.

پ.ن: ایمیل باید با رمزنگاری بالا بیاد و تحت http به معنی وصل بودن نیست.

barcaboy10
01-07-2013, 12:07
آقا من صفحات رو هم بزور لود ميكنم. همچنين مشكلي دارين؟

mohammad_87
01-07-2013, 14:40
اگر به privacy اهمیت میدین ایمیل‌هاتونو رو با riseup چک کنین میشه فوروارد رو تنظمی کرد ( ایمن ترین سروییس موجود از نظر رعایت حریم خصوصی هست). ولی بحث من سر این نیست که، کلا کارشون خلاف و غیرقانونی هست و من شخصا کنار نمیام! اوایل فقط چندتا سایت مبتذل فیلتر بود بعد دامنه‌اش به اورکات و شبکه‌هی اجتماعی کشید بعد نصف اینترنت فیلتر شد، امروز جیمیل فردا یاهو و هاتمیل پس‌فردا لابد سیستم اینترانت برادران کره‌شمالی....خب اگر (فرض محال)‌ جامعه‌ی فضای مجازی واکنش شدیدی نشون میداد اینطور نمیشد. میدونم مسائل به این سادگی نیست ولی بخشیش هم مسئولش خودمون هستیم. بار اولی که جیمیل رو فیتلر کردن یه موج تشکیل شد که در سطح وزیر مجبور به فرافکنی شدن و دو سه روزه بازش کردن بعد دیگه قطع جیمیل مثل اینکه واسمون عادی شده...

پ.ن:امروز صبح کلا قطع بود.

پ.ن: ایمیل باید با رمزنگاری بالا بیاد و تحت http به معنی وصل بودن نیست.
کاملا درسته.ایمیل نباید بدون امنیت استافاده بشه.من تمام ایمیلهام رو بخاطر امنیت گوگل روی جیمیلم فوروارد کردم حالا خود جیمیل مشکل داره!!!
من فقط مبین نت دارم اما فکر کنم این مشکل جیمیل رو الان فقط مبین نت داره.دوستان همگی باید متحد باشیم و پیگیر.چه دلیل قانونی وجود داره که جیمیل بسته باشه؟

Viren
01-07-2013, 18:09
دیگه مبین واقعا ر**ه

هر 10 دقیقه به مدت 10-15 ثانیه قطع میشه میره رو اعصاب.چند روزه اینطوریه

بزنم مودم رو بشکونم راحت شم...:n24:

hamidcivil
01-07-2013, 18:56
من طرحم یه هفته پیش تموم شد ...حالا خود به خود بدون اینکه پولی بدم به نت دسترسی دارم ...قضیه چیه بنظرتون؟

ali nemesis
01-07-2013, 19:36
من طرحم یه هفته پیش تموم شد ...حالا خود به خود بدون اینکه پولی بدم به نت دسترسی دارم ...قضیه چیه بنظرتون؟

احتمالا از اعتبارتون داره کم میشه :o

barcaboy10
01-07-2013, 20:16
آقا من هر چي مودمو ريست ميكنم تغييري تو وضعيت شارژم نميبينم

قضيه چيه؟

mohammad_87
01-07-2013, 23:17
طرح نوروزی اگه تموم بشه قابلیت تمدید داره؟
برای تابستان هنوز طرحی ندادن؟

arash59b
02-07-2013, 05:26
دیشب ساعت 12 تا 1.5 که خوابیدم قطع شد ولی صبح ساعت 6 که سیستم رو روشن کردم سرعت عالی شده بود یعنی ممکنه واقعا کیفیت رو بالا برده باشند :n28::n28: هرچند با یه گل بهار نمیشه

طرح نوروزی اگه تموم بشه قابلیت تمدید داره؟
برای تابستان هنوز طرحی ندادن؟

تو صفحه مشترکین اگه بتونی انتخابش کنی پس هست

برای تابستون هم بعید می دونم بدن. اینا اینقدر گدان حاضر نشدن برای نیمه شعبان یه طرحی یه تخفیف مودمی یه چیزی بدن دیگه برای تابستون ...:n27:

آقا من هر چي مودمو ريست ميكنم تغييري تو وضعيت شارژم نميبينم

قضيه چيه؟

ربطی به ریست مودم نداره خود مبین نت میگه بعضی وقتا تا چند ساعت طول میکشه که تغییرات اعمال بشه

faramobile
02-07-2013, 06:09
مرسی دوست عزیز

دوستانی که طرح های دیگر رو تست کردند لطفا درباره سرعت اطلاعات بدهند.ممنونم

فقط نوروزی بگیر یا نامحدود اداری ۸ تا ۸

faramobile
02-07-2013, 06:14
دیشب ساعت 12 تا 1.5 که خوابیدم قطع شد ولی صبح ساعت 6 که سیستم رو روشن کردم سرعت عالی شده بود یعنی ممکنه واقعا کیفیت رو بالا برده باشند :n28::n28: هرچند با یه گل بهار نمیشه

عمرن مبین یه کار مثبت انجام بده مطمئن باش پس فردا می خوان این به اصطلاح افزایش کیفیت که ما هیچی ازش احساس نکردیم ( شده مثل انرژی هسته ای !) با بالا بردن دوباره قیمت بکنن تو پاچمون ...

arash59b
02-07-2013, 06:21
عمرن مبین یه کار مثبت انجام بده مطمئن باش پس فردا می خوان این به اصطلاح افزایش کیفیت که ما هیچی ازش احساس نکردیم ( شده مثل انرژی هسته ای !) با بالا بردن دوباره قیمت بکنن تو پاچمون ...

همونطور که نماینده مبین نت گفت بیشترین تغییرات و اضافه شدن سرویس تو این هفته مربوط به شیراز و اهواز هست. شاید بخاطر اینه. هرچند واقعا با یه شب و دوشب نمیشه گفت چیزی بهتر شده.

در هر صورت منم دیگه اعتماد نمی کنم و امروز یه خط دوم واسه اینترنت رو راه می ندازم

Mo5tafa
02-07-2013, 06:45
به طرز شگفت آوری اینترنت من الان خوب شده!
دیروز bit rate دانلود ام داغون بود اما الان دوباره درست شده، البته ساعت حدود 1 صبح کلا آنتن رفته بود و من کامپیوترم رو روشن نگه داشتم که از ساعت 2 شروع به دانلود کنه، الان که بیدار شدم دیدم سرعت دانلود حدود 300 هست (طرح 1 مگ نوروزی)

barcaboy10
02-07-2013, 09:55
ربطی به ریست مودم نداره خود مبین نت میگه بعضی وقتا تا چند ساعت طول میکشه که تغییرات اعمال بشه

اقا الان يه روزه بروز نكردن. قضيهش چيه؟

mohammad ahmadi
02-07-2013, 10:56
مال منم دیشب قطع بود:n03::n03:

pcgamer
02-07-2013, 11:25
کلا مبین نت خیلی علاقه به قطع کردن اینترنت بدون دلیل داره.مخصوصا نزدیک ب ساعت دانلود شبانه. ماله من از 10 شب قطع شد .

Mr.Aras
02-07-2013, 12:27
ای خدا من نمیدونم، مسولین روابط عمومی مبین نت را از کجا اوردن. اصلا تخصصی در این زمینه دارن! من چطوری بهشون حالی کنم اگر به هر دلیلی قراره شبکه را قطع کنن خوب اینو تو سایتشون اعلام کنن. والله به الله سایت مثل ویترین مغازه نیست که فقط جنسامون رو بچینیم پشتش، سایت ماله اطلاع رسانیه. اگر قراره قطعی اتفاق بیافته چه سراسری چه منطقه ای اگر تو سایت اعلام بشه دیگه اینقدر تماس با مرکز مشتریان گرفته نمیشه به خدا برای خود شرکت بهتره. اگرم میترسین بعد مدرک بشه که این تعداد قطعی داشتید و دردسر بشه، نترسید اینجا ایرانه از مسولین کسی حال پیگیری نداره.

Joaquin
02-07-2013, 15:41
اهواز پس از 20 ساعت قطعی بلاخره یه چند ساعتی میشه وصل شده. آنتن دهی من خیلی بهتر شده ولی سرعت تغییری نکرده.

amin_v30
02-07-2013, 16:22
دوستان من تازه میخوام وایمکس بگیرم به خاطر نویز زیاد خطم و پریدن چراغ لینک که اعصاب واسه ادم نمیذاره،میخوام بدونم آیا میشه این مودم هایی که برای فروش گذاشتن رو مثل adsl با کابل lan به کیس وصل کرد چون مورد استفاده من کیس هست
و اینکه سرعت دانلودش تو ساعت رایگانش با سرعت 1 مگ تو تهران چقدر هست؟
و اینکه با کارت دانشجویی سرعت 1 مگ میدن راحت؟
با تشکر

mohammad_87
02-07-2013, 17:02
تو صفحه مشترکین اگه بتونی انتخابش کنی پس هست
برای تابستون هم بعید می دونم بدن. اینا اینقدر گدان حاضر نشدن برای نیمه شعبان یه طرحی یه تخفیف مودمی یه چیزی بدن دیگه برای تابستون ...:n27:
تو صفحه مشترکین که این طرح رو اصلا نذاشتند.ضمنا من الان دارم از همین طرح استفاده میکنم و معمولا طرح در حال استفاده در صفحه مشترکین نیست.کسی تا حالا طرح نوروزی رو تمدید کرده؟پشتیبانی میتونه در حالت pending بذاره؟الان همین طرح رو دارم.

*Forgotten*
02-07-2013, 17:24
به طرز شگفت آوری اینترنت من الان خوب شده!
دیروز bit rate دانلود ام داغون بود اما الان دوباره درست شده، البته ساعت حدود 1 صبح کلا آنتن رفته بود و من کامپیوترم رو روشن نگه داشتم که از ساعت 2 شروع به دانلود کنه، الان که بیدار شدم دیدم سرعت دانلود حدود 300 هست (طرح 1 مگ نوروزی)

از این شگفتیها مبین برای منم تا 1 هفته پیش داشت ولی بهتره زیاد دلخوش به این نباشید:n02:
برای دانلود حدود 4 گیگ گذاشته بودم صبح بلند شدم ببینم چقد گرفته دیدم تا 7 صبح همه رو دان کرده از تعجب شاخ دراوردم
ولی این مهم چند روزی بیشتر دوام نداشت:n09:

DariushGreat
02-07-2013, 17:30
دوستان من تازه میخوام وایمکس بگیرم به خاطر نویز زیاد خطم و پریدن چراغ لینک که اعصاب واسه ادم نمیذاره،میخوام بدونم آیا میشه این مودم هایی که برای فروش گذاشتن رو مثل adsl با کابل lan به کیس وصل کرد چون مورد استفاده من کیس هست
و اینکه سرعت دانلودش تو ساعت رایگانش با سرعت 1 مگ تو تهران چقدر هست؟
و اینکه با کارت دانشجویی سرعت 1 مگ میدن راحت؟
با تشکر

سلام
آره عزیز میشه. خروجی لن هم دارن.
سرعت دانلود 1 مگ در ساعات رایگان بستگی به فاصله تون از آنتن، محل قرار گیری مودم، ارتفاع ساختمون های مجاور و ارتفاعتون از سطح زمین داره. معمولا بین 20 تا 128 در نوسانه.
با کارت دانشجویی خیلی راحت 2 مگ هم میدن

شاد باشی :n06:

ham33d
02-07-2013, 18:03
اهواز پس از 20 ساعت قطعی بلاخره یه چند ساعتی میشه وصل شده. آنتن دهی من خیلی بهتر شده ولی سرعت تغییری نکرده.
اتفاقا انتن دهی بدتر شده:n09::n10::n04:
هر روز بدتر دیروز
دیگه خسته شدم از مبین نتـــــــــــــــ:n03::n28:

امیر انصاری
02-07-2013, 18:26
تو صفحه مشترکین که این طرح رو اصلا نذاشتند.ضمنا من الان دارم از همین طرح استفاده میکنم و معمولا طرح در حال استفاده در صفحه مشترکین نیست.کسی تا حالا طرح نوروزی رو تمدید کرده؟پشتیبانی میتونه در حالت pending بذاره؟الان همین طرح رو دارم.

من تمدید کردم (طرح 6 ماهه رو 80 روزه تموم کردم)، دیگه گزینه ی مناسب تری نداشتم. طرحی رو که داری نمیشه دید، اما لینکشو داشته باشی میشه. من با استفاده از لینک اقدام به تمدید کردم، هزینه رو ریختم، ولی فعال نمیشد. آخرشم باز مجبور شدم باهاشون تماس بگیرم تا طرح فعلی رو باطل و مجدداً فعال کنن. نگران پندینگ و این حرفام نباش. به نظر من این طرح ور دارن دیگه اصلاً طرح قابل قبولی نخواهند داشت. اما باز اگر میخوای اینکارو بکنی، فکر نکنم بیشتر از 24 ساعت برات نگهش دارن.

arash59b
02-07-2013, 18:50
هر روز بدتر دیروز

بعد از قطعی ها برای من که خوب شده بود 6-8 صبح سرعت دانلود رو 300 بود.

یه چند روز صبر کنیم ببینیم چطور میشه امیدوارم بهتر بشه.

ما که بجز مبین نت دستمون به جای دیگه وصل نیست اهواز خراب شده هم که همه جاش یا فیبر نوریه یا pcm.

Joaquin
02-07-2013, 22:24
هر روز بدتر دیروز
چطور میگید خراب تر شده؟؟ کجای اهوازید؟ (من کورش)

من مقدار rssi ام قبلا 75- بود ولی الان شده 50-
همچنین cinr هم از 28 شده 33

pcgamer
02-07-2013, 22:55
من تمدید کردم (طرح 6 ماهه رو 80 روزه تموم کردم)، دیگه گزینه ی مناسب تری نداشتم. طرحی رو که داری نمیشه دید، اما لینکشو داشته باشی میشه. من با استفاده از لینک اقدام به تمدید کردم، هزینه رو ریختم، ولی فعال نمیشد. آخرشم باز مجبور شدم باهاشون تماس بگیرم تا طرح فعلی رو باطل و مجدداً فعال کنن. نگران پندینگ و این حرفام نباش. به نظر من این طرح ور دارن دیگه اصلاً طرح قابل قبولی نخواهند داشت. اما باز اگر میخوای اینکارو بکنی، فکر نکنم بیشتر از 24 ساعت برات نگهش دارن.

امیر جون من که یک ساله نوروزی با مودم طرحمه ی 2-3 ماهی بیشتر نیست دارم تا چند وقت دیگه حجمم تموم میشه اگه بخوام همین طرحمو فقط تمدید کنم یعنی با مشکل روبرو می شم؟ مثلا بخوام4 گیگ اضافه کنم !؟ طرح من یک ساله هست نه 6 ماه ... برام صرفش اینه که تمدید کنم واسه شبانش

ham33d
02-07-2013, 23:37
چطور میگید خراب تر شده؟؟ کجای اهوازید؟ (من کورش)

همچنین cinr هم از 28 شده 33
دوست عزیز ما سلطانمنش هستیم ماله من قبله قطع شدن خوب بود :n03:
قبلا rssi=60
cinr=21

ولی حالا ریده:n28:

rssi=81
cinr=30
اینطور که شما گفتن خوب شده فکر کنم دکل جفته خونه ما بود ولی حالا کندن بردنش پیشه خونه شما
(کورش):n04::n09::n10:
داداش اینو میگی داخله تنظیمات مودم هست شماره دکل هست
BSID؟

mrmostafa
03-07-2013, 08:30
دوستان من ديروز براي مودمم كه داده بودم تبديل كنن رفته بودم نمايندگي با طرف رفيق شدم و كلي حرف زديم و خيلي هم آدم واردي هست و جاهايي آنتن ميگيرن كه هر كسي نتونسته. بعد خودش ميگفت كه مدتي هست مرتب اينترنت قطع ميشه كه خود ما هم اينجا ميخواهيم كار كاربرارو انجام بديم به مشكل خورديم. گفت از مبين نت پيگير شديم تو جلسه گفتن به خاطر بهبود سازي بستر جديد هست و يه مدت به اين شكل هست بعد درست ميشه.
گفت تكنولوژي LTE رو هم راه اندازي كردن ولي فعلا مديران مبين نت و همراه اول دارن استفاده ميكنن يه مودم هست كه خودش سيمكارت داخلش هست و استفاده ميكني.
انحصار رايتل هم كه برداشته شده و سرويس 3G كه همراه اوئل ارائه بده ميگفت بهتر از بقيه هست. ايرانسل هم كلا اعضاي هيات مديره اش همه براي همراه اول هستن.
ولي ميگفت اگر تحريم ها اينطوري ادامه پيدا كنه همشون بايد جمع كنن. يه دكل BTS ميگفت 200 ميليون براش آب ميخوره سال اول ضرر هست تا سال دوم كه ميافته به سود دهي و دكل هواوي 1000 تا پورت داره و دكل نوكيا 4000 تا ولي الان كه تحريم هست بايد 1 ميليارد پول بده و هواوي هم كه تحريم كرده نميفروشه.
در كل اميدواريم اين شرايط بهتر بشه.

alimail3248
03-07-2013, 08:43
[QUOTE=gorjy;7726637]چطور میگید خراب تر شده؟؟ کجای اهوازید؟ (من کورش)

همچنین cinr هم از 28 شده 33[/QUOTE
تمام اهواز تحت پوشش هست دکل ها به تدریج روشن میشن و 16 یا 17 هم قراره همشون روشن باشن افزایش انتن دهی به همین دلیل هست ولی فکر نمیکنم تاثیری توی سرعت داشته باشه چون به قضیه شیر بودنشون برمیگرده...

امیر انصاری
03-07-2013, 09:25
امیر جون من که یک ساله نوروزی با مودم طرحمه ی 2-3 ماهی بیشتر نیست دارم تا چند وقت دیگه حجمم تموم میشه اگه بخوام همین طرحمو فقط تمدید کنم یعنی با مشکل روبرو می شم؟ مثلا بخوام4 گیگ اضافه کنم !؟ طرح من یک ساله هست نه 6 ماه ... برام صرفش اینه که تمدید کنم واسه شبانش

یک ساله ی نوروزی کدومه؟:n02:
طرح های سالانه که با خرید مودم ارائه میشه فکر نکنم قابل تمدید باشه، اما حجم اضافه حتماً میتونی بخری و تا اونجا که میدونم حجم اضافه ی این طرح ها از طرح های عادی مبین نت ارزون تره.

Joaquin
03-07-2013, 10:20
دوست عزیز ما سلطانمنش هستیم ماله من قبله قطع شدن خوب بود :n03:
قبلا rssi=60
cinr=21

ولی حالا ریده:n28:

rssi=81
cinr=30
اینطور که شما گفتن خوب شده فکر کنم دکل جفته خونه ما بود ولی حالا کندن بردنش پیشه خونه شما
(کورش):n04::n09::n10:
داداش اینو میگی داخله تنظیمات مودم هست شماره دکل هست
BSID؟

امیر انصاری
03-07-2013, 11:28
گرجی جان وضعت خوبه ها!:n02:
سه تا فرستنده در دسترس داری که ضعیف ترینش از بهترین تنظیم من قوی تره:n02:
من به یک فرستنده بیشتر دسترسی ندارم.

pcgamer
03-07-2013, 15:24
یک ساله ی نوروزی کدومه؟:n02:
طرح های سالانه که با خرید مودم ارائه میشه فکر نکنم قابل تمدید باشه، اما حجم اضافه حتماً میتونی بخری و تا اونجا که میدونم حجم اضافه ی این طرح ها از طرح های عادی مبین نت ارزون تره.

:دی همون که می گی که با مودم ارائه می شه رو دارم ... منظورم همون خرید گیگ اضافه بود تمدید که با این اوضاعی که داره نمی کنم یک سال تموم شد می رم سمت وایمکس ایرانسل :دی

arash59b
03-07-2013, 15:35
[QUOTE=pcgamer;7727602].... با این اوضاعی که داره نمی کنم یک سال تموم شد می رم سمت وایمکس ایرانسل :دی[/QUOTE

درسته مبین نت مشکلات زیادی داره ولی اگه با توجه به همه پارامترهایی که استفاده از اینترنت داره به موضوع نگاه کنیم به نظرم هنوز تو ایران بعد از ADSL، مبین نت بهتر و بصرفه تره. و حداقل از نظر تعرفه ها از ایرانسل بهتره.

mehdi700007
03-07-2013, 16:47
این مبین نت کی میخواد تعرفه هاش رو برای تابستان عوض کنه این تعرفه های الانش که هر کدوم یه مشکلی دارن و هیچ کدوم به صرفه نیستن :n15::n15:

ham33d
03-07-2013, 17:44
سلام
با پشتیبانی تماس گرفتم چرا اهواز توی انتی دهی مشکل داره
یارو گفت نزدیک به 1میلیون مودم توی اهواز وجود داره ما همش 3 دکل توی اهواز نصب شده ولی جوابگو نیست:n04:
گفتم حالا باید چیکار کرد با این مشکل
گفت نصب دکل جدید 1سال طول میکشه حالا باید یه طور مبین نت کنار بیایی

بگو اخه لامصب مبین نت باید فکر امروز را می کردی :n28:

arash59b
03-07-2013, 18:28
سلام
یارو گفت نزدیک به 1میلیون مودم توی اهواز وجود داره ما همش 3 دکل توی اهواز نصب شده ولی جوابگو نیست:n04:

3 دکل؟؟ بغید می دونم اینطور باشه اگه به نقشه انتن دهی مبین نت تو شهر اهواز نگاه کنی میشه گفته دکل ها بیشتر از اینها هستند. مودم من الان معمولا 3 تا فرستنده رو تو منطقمون پیدا می کنه(هرچند ممکنه هرسه تاشون مربوط به یه دکل باشن)

در ضمن مبین نت دکل های غیرفعال زیادی تو اهواز داره که فقط کافی فعالشون کنه و احتیاجی به نصب دکل جدید نداره. نمونه اش دکل شهرک نفت.

این حرف های هم با حرف های نماینده دفتر مرکزی مبین نت که اینجا پست میزاره یکی نیست و به نظرم حرف ایشون قابل قبول تره تا پشتیبانی مبین نت.

امیر انصاری
03-07-2013, 19:27
سلام

ایشون یا مزاح کردن یا چرند گفتن. کل کاربران مبین نت فکر نکنم به 1 میلیون برسه. تازه این رقم با جمعیت اهواز همخوانی نداره.

امیر انصاری
03-07-2013, 19:29
:دی با این اوضاعی که داره نمی کنم یک سال تموم شد می رم سمت وایمکس ایرانسل :دی

ایرانسل هم گرون کرد، دیگه فکر نکنم تفاوت چندانی داشته باشن.

DariushGreat
03-07-2013, 19:35
سلام

یه بار از یکی که بهش می خورد اهل فن باشه شنیدم که مبین نت از دکل های همراه اول برای پوشش دهی استفاده می کنه. به این شکل که فرستنده های خودشو روی این دکل ها سوار می کنه. با توجه به این که شهرداری ها معمولا خیلی برای اپراتورها سخت مجوز می دن، این حرکت به نظر منطقی میاد. اگه فرض بگیریم این دوستمون درست گفته باشه، نتیجه می گیریم که اون پشتیبان محترم چرت فرموده اند!!!

Mr.Aras
03-07-2013, 19:44
...

چند وقت پیش یه خبر اومده بود که مبین نت در حال ضرردهی هست، چون باید به 4 میلیون مشترک میرسید اما الان تنها 500 هزارتا مشترک داره، اونوقت چطور میتونه تنها یک میلیون مشترک تو اهواز داشته باشه؟

امیر انصاری
03-07-2013, 19:50
یه بار از یکی که بهش می خورد اهل فن باشه شنیدم که مبین نت از دکل های همراه اول برای پوشش دهی استفاده می کنه. به این شکل که فرستنده های خودشو روی این دکل ها سوار می کنه. با توجه به این که شهرداری ها معمولا خیلی برای اپراتورها سخت مجوز می دن، این حرکت به نظر منطقی میاد. اگه فرض بگیریم این دوستمون درست گفته باشه، نتیجه می گیریم که اون پشتیبان محترم چرت فرموده اند!!!

درست فرمودن، از دکل های همراه اول استفاده میشه، ولی دکل های مستقل هم وجود داره. دو دکلی که نزدیک ما هست، یکی مهمون همراه اوله، یکی دیگه مستقله.

alimail3248
03-07-2013, 20:21
سلام

من بیشتر دکل های فعال مبین زرت رو از نزدیک دیدم حداقل 6 تا رو دیدم اونوقت چطور 3 تا داره ؟ حرف مفت زده همونطور که گفتم 80 درصد اهواز تحت پوشش هست ولی بعضی از دکل ها چند ساله که خاموش هستند و نیازی به نصب دکل نیست تمام این ها رو از نزدیک دیدم فکر نکنی از خودم گفتم الان هم مبین نت داره یکی از دکل ها رو روشن میکنه که فکر میکنه قسمت پر مصرف تری رو تحت پوشش قرار میده در عوض یه دکل بیخودی که نزدیکش هست رو خاموش میکنه برا همینه این هفته انتن دهی بعضی ها بهتر شده و برای بعضی ها بدتر

alimail3248
03-07-2013, 20:23
لطفا مدیران این پست من رو پاک کنند تکراری هست

ham33d
03-07-2013, 21:22
دوستان من مبین نتم فقط یا قطع است از 3 چراغ سیگنال مودم فقط یکیشون روشن میشه 2روزی است این طور شده بعد از همون روزی ک 24ساعتی قطع شده بود
پشتیبانی فقط بلده چرت وپد تحویل مردم بده:n19:
حالا من باید چیکار کنم
طرحم 7روز دیگه تموم میشه 5گیگ حجم دارم :n28:
مبین نت هم ریده کسی جوابگو نیست:n27:
اصلا مدیریت خوبی نداره:n03:

pcgamer
03-07-2013, 21:40
[QUOTE=pcgamer;7727602].... با این اوضاعی که داره نمی کنم یک سال تموم شد می رم سمت وایمکس ایرانسل :دی[/QUOTE

درسته مبین نت مشکلات زیادی داره ولی اگه با توجه به همه پارامترهایی که استفاده از اینترنت داره به موضوع نگاه کنیم به نظرم هنوز تو ایران بعد از ADSL، مبین نت بهتر و بصرفه تره. و حداقل از نظر تعرفه ها از ایرانسل بهتره.

من 2-3 ماه پیش که تعرفه هارو مقایسه کردم ایرانسل خیلی خیلی ارزون تر بود الان نمی دونم گرون شده شما این حرف رو می زنی!؟ مبین نت گیگی 6 تا 12 تومنه ولی ایرانسل همه طرح هاش 5 تومن بود اگه هم مثلا چند گیگ با هم سفارش بدی تخفیف می ده ولی مبین نت این خبرا نیست

arash59b
03-07-2013, 23:08
دوستان من مبین نتم فقط یا قطع است از 3 چراغ سیگنال مودم فقط یکیشون روشن میشه 2روزی است این طور شده بعد از همون روزی ک 24ساعتی قطع شده بود
پشتیبانی فقط بلده چرت وپد تحویل مردم بده:n19:
حالا من باید چیکار کنم
طرحم 7روز دیگه تموم میشه 5گیگ حجم دارم :n28:
مبین نت هم ریده کسی جوابگو نیست:n27:
اصلا مدیریت خوبی نداره:n03:

مودم رو ریست کن شاید بهتر بشه

sia10
04-07-2013, 09:00
میدون شوش
محل کار یکی از دوستان
نوع سرویس:1 مگ 8تا8.
با این قیمت های مبین و با توجه به نا محدود بودنش سرعتش راضی کنندست .فقط به جای 8تا8, 9صبح تا 10 شب بود بهتر بود(برای خانگی):n02:

مبین نت
04-07-2013, 09:24
سلام

استان خوزستان با ضریب نفوذ 70% تا پایان سال 91 تعداد 80531 یوزر داشته است

and-roid2
04-07-2013, 09:32

واقعا بی انصافیه در حق این استان![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
استانی که انقدر مشترک داره مبین نت نباید انقدر بی فکر باشه....

قیمت هاش که بالا هست. ترافیک کم هست. کیفیتم افتضاح...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط بدرد وبگردی میخوره و هیچ

من خودم مشترک مبین نت قم هستم. با این وضع که بخواد پیش بره میندازمش یه گوشه خاک بخوره!! تا یکی دوسال دیگه که 4g و 3g همراه اول و ایرانسل ارایه بدن فکر نکنم مشترکی برای مبین نت باقی بمونه!!

همینطوریش هم طبق امار ها کاربر کمی مبین نت نسبت به برنامه ریزی ها گرفته[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من از اوایل با مبین نت بودم! یادم نمیره چه سیاست گذاری ها کرد تا مشترک جذب کنه! 1مگ نامحدود رو میداد 80 تومن!!! ولی الان؟؟!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

barcaboy10
04-07-2013, 10:02
آقا من حس ميكنم مبينت داره زيادي از ترافيكم كم ميكنه

ديشب ساعت 2 ديديم 2/19 ترافيكم بود امروز صبح كه هيچ استفاده اي نداشتم 2/17

شك كرده بودم الان مطمئن شدم

arash59b
04-07-2013, 10:33
تا یکی دوسال دیگه که 4g و 3g همراه اول و ایرانسل ارایه بدن فکر نکنم مشترکی برای مبین نت باقی بمونه!!

موقعی که بیان میبینی قیمت هاشون خیلی بالاتر از مبین هست. همیشه تکنولوژی جدید گرون تر خواهد بود حتی تو خود کشورهای پیشرفته

آقا من حس ميكنم مبينت داره زيادي از ترافيكم كم ميكنه

ديشب ساعت 2 ديديم 2/19 ترافيكم بود امروز صبح كه هيچ استفاده اي نداشتم 2/17

شك كرده بودم الان مطمئن شدم

ساعت 2 مودم رو خاموش روشن کردی؟

ممکنه حجم قبلی باشه که تازه بهتون اضافه شده

and-roid2
04-07-2013, 10:36
موقعی که بیان میبینی قیمت هاشون خیلی بالاتر از مبین هست. همیشه تکنولوژی جدید گرون تر خواهد بود حتی تو خود کشورهای پیشرفته

حداقل 3g ارزونتر میشه!
بدلیل رقابت میان 3 اپراتور رایتل و همراه اول و ایرانسل و شاید بعدا تالیا....

Facon_Archi
04-07-2013, 10:41
آقا چی کار میشه کرد واسه آنتن دهی بهتر ِ مودم؟
از یه اتاق به اتاق دیگه کلا wi-fi نصف میشه :|

arash59b
04-07-2013, 11:01
حداقل 3g ارزونتر میشه!
بدلیل رقابت میان 3 اپراتور رایتل و همراه اول و ایرانسل و شاید بعدا تالیا....

خدا کنه اینطور باشه

تا جایی که میدونم تو ایران هر سه تا اپراتور میشینن با هم توافق می کنن چطور قیمت رو بالا بدن. کافیه یکی گرون کنه اون یکی هم گرون می کنه (نمونش همین وایمکس یا ISPهای وایرلس اهواز) و حتی سازمان حمایت از مصرف کننده هم حق رو میده بهشون (نمونش بحث خودرو)

بنظرم تقریبا همون قیمت رایتل رو میدن ولی چون دو اپراتور دیگه شهرت، گستره زیرساخت بالا و توانایی مالی بالاتری دارند خود بخود مشترکان رو جذب می کنند

آقا چی کار میشه کرد واسه آنتن دهی بهتر ِ مودم؟
از یه اتاق به اتاق دیگه کلا wi-fi نصف میشه :|

اگه انتن دهی وای فای رو می خوای بهتر کنی باید روتر وایرلس بگیری

Facon_Archi
04-07-2013, 11:21
اگه انتن دهی وای فای رو می خوای بهتر کنی باید روتر وایرلس بگیری

درست میشه بعدش؟ یا بازم داستان داریم با آنتن دهیش؟
از کجا روتر بگیرم؟

arash59b
04-07-2013, 11:35
درست میشه بعدش؟ یا بازم داستان داریم با آنتن دهیش؟
از کجا روتر بگیرم؟

از بازار:n27:

بهترین مارک هم مثل همیشه DLink هست. بسته به بزرگی محیط خونه تون و قدرت انتن دهی روتر باید یه مدل رو انتخاب کنی

یکی از بهترین مدل هاش که خودم استفاده می کنم ِDIR-615 هست (البته اگه هنوز تو بازار باشه). که جزء مول های قوی حساب میشه. می تونی راحت به یه مجتمع اینترنت بدی.

البته تعجب می کنم میگی وایفای مودم شما ضعیف هست. حتی همون نصف هم باید کافی باشه

m3hrd4d
04-07-2013, 15:16
من نزدیک دو ساله طرح 1 مگ نامحدود 8 صبح تا 8 شب استفاده می کنم ولی حدود 1 ماهی میشه سرعتش افت کرده به نظر شما علتش چیه؟:n03:

.:Bardia:.
04-07-2013, 15:29
من نزدیک دو ساله طرح 1 مگ نامحدود 8 صبح تا 8 شب استفاده می کنم ولی حدود 1 ماهی میشه سرعتش افت کرده به نظر شما علتش چیه؟:n03:

تو مناطق دیگه مشکلی نداره .
از منطقه شماست .
مودم رو آپدیت کنید شاید درست شد .:n13:

ham33d
04-07-2013, 19:44
حالا باید چیکار کرد مودم من 4 روزی هست قطع شده :n03:
تا حالا 5 تماس گرفتم با پشتیبانی هر کدومشون یه دورغی میگه :n10:
نظر دوستان اساتید چیه :n13:

DariushGreat
04-07-2013, 20:05

دونه دونه سیگنال ها رو چک کن. اول 3449000 کیلوهرتز، بعد 3459000 کیلوهرتز، بعد 3549000 و آخر سر هم 3559000 کیلوهرتز. برای هر کدوم هم یه دقیقه وایستا ببین آنتن و سیگنال چطورین. بهترین رو امتحان کن و بذار روی همون.

alimail3248
04-07-2013, 21:22

اگر فرکانس ها رو دونه دونه زدی کانکت نشد به خاطر خاموش شدن دکل هست .

DariushGreat
04-07-2013, 21:33
اگر فرکانس ها رو دونه دونه زدی کانکت نشد به خاطر خاموش شدن دکل هست .
واسه چی خاموش کنن؟! (البته از این دیوونه ها بعید نیست! احساس کنن کم عذاب میدن، رو به شیوه های نوین برای زجرکش کردن کاربرا میارن :n15:)

barcaboy10
04-07-2013, 21:39
ساعت 2 مودم رو خاموش روشن کردی؟

ممکنه حجم قبلی باشه که تازه بهتون اضافه شده

آره اتفاقا مودمو ريست كردم

بله ممكنه حجم قثبي باشه ولي اخرين حجمو زده بود تا ساعت 1:45 دقيقه بامداد

alimail3248
05-07-2013, 09:33
واسه چی خاموش کنن؟! (البته از این دیوونه ها بعید نیست! احساس کنن کم عذاب میدن، رو به شیوه های نوین برای زجرکش کردن کاربرا میارن :n15:)

دکل های جدید رو به خاطر پوشش جدید روشن میکنن و احتمالا اونایی که اضافه باشن خاموش میکنن..

arash59b
05-07-2013, 09:41
دیشب سرعت خیلی افتضاح بود به زور 1 گیگ دانلود شد

آره اتفاقا مودمو ريست كردم

بله ممكنه حجم قثبي باشه ولي اخرين حجمو زده بود تا ساعت 1:45 دقيقه بامداد

اینقدر مودم رو ریست نکن فقط کافی خاموش روشن اش کنی. چون با هربار ریست کردن به مودم شوک واردمیشه و ممکنه خود مودم یا فرمورک اون اسیب ببینه

ریست تو هر دستگاهی فقط برای موارد خاص و اورژانس گذاشته میشه.

Joaquin
05-07-2013, 09:52
دیشب سرعت خیلی افتضاح بود به زور 1 گیگ دانلود شد

اینقدر مودم رو ریست نکن فقط کافی خاموش روشن اش کنی. چون با هربار ریست کردن به مودم شوک واردمیشه و ممکنه خود مودم یا فرمورک اون اسیب ببینه

سرعت که واقعا افتضاح بود. معمولا همیشه از ساعت 5 به بعد سرعت واقعی و خوب میشد ولی دیشب به زور رسید به 80 و بالاتر هم نمیرفت.

شوک وارد شدن به مودم؟؟ نه همچین چیزی نیست. هر چند بار هم که آدم ریست کنه هیچ اتفاق خاصی نمیوفته. مشکلی نیست.

mehr1362
05-07-2013, 16:48
سلام

دوستان لطفا هر کدوم ازین 3 طرحی که پائین گذاشتم رو نگاه کنید و اگر قبلا گرفتید بگید سرعت دانلود چقدر بوده (متوسط سرعت )

البته مشخص هست که سومی سرعت بهتری نسبت به دوتای دیگه داره ولی ممکن هست همون سرعت پائین برای کاری که من میخوام جوابگو باشه! لطفا متوسط سرعت رو بگین ....از همتون ممنونم

CR41
128Kbps
یک به ده
ندارد

368.000

CB41
256Kbps
یک به ده
ندارد

414.000

CB1101

512Kbps

یک به چهار

8 الی 20

400.000

mosi_alfa
05-07-2013, 16:53
کمک فوری دوستان

بخاطر جابجایی های که داشتم از تهران به شهرستان کمی قطعی هام زیاد شده بود که گفتم مودم رو ریست کنم ببینم چی میشه
از این قسمت ریست کردم

حالا چراغای مودم که روی 4 و 5 تا در نوسان بود بین 1 تا 5 در نوسانه در حالت connecting مونده
چیکار کنم؟:n27:

and-roid2
05-07-2013, 16:57
کمک فوری دوستان

بخاطر جابجایی های که داشتم از تهران به شهرستان کمی قطعی هام زیاد شده بود که گفتم مودم رو ریست کنم ببینم چی میشه
از این قسمت ریست کردم

حالا چراغای مودم که روی 4 و 5 تا در نوسان بود بین 1 تا 5 در نوسانه در حالت connecting مونده

من فکر میکنم حساب شما به حالت تعلیق در اومده بخاطر جابجایی بین شهری!
باید زنگ بزنی تا برات فعال کنن.

پارسال یکی از دوستانم بخاطر مسافرت به شهر دیگه حسابش غیر فعال شد و به شبکه وصل نمیشد! تا این زنگ زد براش فعال کردن

mosi_alfa
05-07-2013, 17:12
من وصل بودم به شبکه فقط قطعی هام زیاد بودن، گفتم ریست کنم شاید کمتر بشه، کلا دیگه کانکت نمیشه!

and-roid2
05-07-2013, 17:18
من وصل بودم به شبکه فقط قطعی هام زیاد بودن، گفتم ریست کنم شاید کمتر بشه، کلا دیگه کانکت نمیشه!

شاید bts منطقتون دچار مشکل شده. ولی اگر میگی با ریست فکتوری مودم دیگه وصل نمیشه به نظرم موضوع رو با پشتیبانی در میون بزاری بهتر کمکت کنن!

mehdi700007
05-07-2013, 17:26
کمک فوری دوستان

از این قسمت ریست کردم

دوست عزیز مشکل شما با یه بار ریست سخت افزاری حل میشه پشت مودم یه سوراخ ریزی هست که کنارش نوشته ریست یه سوزن به مدت 40 ثانیه اونجا فشار بدهید مودم ریست میشه و مشکلش برطرف میشه

mosi_alfa
05-07-2013, 17:30
حل شد دوستان، چه راه هایی سختی ارائه دادید!
فقط یوزر ایدی و پسوورد رو ویرایش کردم درست شد. خدا شکر، نیم ساعتی مجبور شدم با دایال اپ باشم، یاد گذشته بخیر، عجب صبری داشتیم...
ممنون از راهنمایی ها.

Joaquin
05-07-2013, 17:37
حل شد دوستان، چه راه هایی سختی ارائه دادید!
فقط یوزر ایدی و پسوورد رو ویرایش کردم درست شد. خدا شکر، نیم ساعتی مجبور شدم با دایال اپ باشم، یاد گذشته بخیر، عجب صبری داشتیم...
ممنون از راهنمایی ها.
اتفاقا خواستم همین راه رو بهت بگم که دیگه خودت فهمیدی!

امیر انصاری
05-07-2013, 18:18
من فکر میکنم حساب شما به حالت تعلیق در اومده بخاطر جابجایی بین شهری!
باید زنگ بزنی تا برات فعال کنن.

پارسال یکی از دوستانم بخاطر مسافرت به شهر دیگه حسابش غیر فعال شد و به شبکه وصل نمیشد! تا این زنگ زد براش فعال کردن

خیلی عجیبه! من همیشه در حال جابجایی هستم و هیچ وقت مشکلی هم نداشتم!

niloo re
05-07-2013, 18:33
ولی من از مبین نت استفاده می کنم خدماتشون خوب بوده تا حالا هر موقع مشکلی داشتم ایمیل زدم سریع جواب دادن و پگیری کردن حتی یه بار زنگ زدن تلفنی مشکلم رو پیگیری کردن مطمئنم ایرانسل از این کارا نمی کنه چون از خدمات سیم کارتش پیداست.آره وضع اینترنت که خرابه ولی من از مبین نت راضی بودم بین بقیه سرویس دهنده ها

and-roid2
05-07-2013, 18:36

پارسال که اینطور بود امیر جان
منم برام عجیب بود!

Joaquin
05-07-2013, 19:06
منم برام عجیب بود!
این مبین نت برای پوشش سراسری و قابلیت جابه جاییشه که این همه ادعا داره. اگه قرار باشه برای هر جابه جاشدنی به اون پشتیبانی مزخرف زنگ زد که دیگه واویلا!

امیر انصاری
05-07-2013, 20:49
منم برام عجیب بود!

تو این دو سال که مبین نت دارم همیشه هر جا رفتم مودمو با خودم بردم، آخرین بارشم عید امسال بود. هیچ وقت مشکلی نبوده:n05:

and-roid2
05-07-2013, 21:04
تو این دو سال که مبین نت دارم همیشه هر جا رفتم مودمو با خودم بردم، آخرین بارشم عید امسال بود. هیچ وقت مشکلی نبوده:n05:

این مبین نت برای پوشش سراسری و قابلیت جابه جاییشه که این همه ادعا داره. اگه قرار باشه برای هر جابه جاشدنی به اون پشتیبانی مزخرف زنگ زد که دیگه واویلا!

باور کنید اردیبهشت یا خرداد پارسال رفیقم رفته بود مشهد این وضع براش پیش اومده بود!:n02:
بعد که اومد قم من پیشش بودم
برای اینکه بتونه از اینترنت استفاده کنه استفاده کنه باید زنگ میزد!
اخرش 40 دقیقه منتظر موندیم تا با یکی از برادران پشتیبانی صحبت کنیم تا اینترنتو فعال کنن که انقدر شلوغ بود موفق نشدیم!!

دلیلش طبق گفته مبین نت که به رفیقم گفته بودن این بود که اگر کسی مودمو کسی سرقت کرد تا در شهر دیگه استفاده کنه نتونه تا وقتی که زنگ بزنه!

حالا اینکه میگید الان نیست شاید بردوشته باشن....

امیر انصاری
05-07-2013, 21:18
دلیلش طبق گفته مبین نت که به رفیقم گفته بودن این بود که اگر کسی مودمو کسی سرقت کرد تا در شهر دیگه استفاده کنه نتونه تا وقتی که زنگ بزنه!

عجب حرفی زده! مودم دزدی که به درد نمیخوره. مالک اصلی میتونه اعلام کنه مک آدرسشو بلوکه کنن!

arash59b
06-07-2013, 07:33
سلام

انگار ترفند قدیمی بالا بردن سرعت دوباره کار می کنه دیشب تونستم حدود 3 گیگ دانلود کنم.

mosi_alfa
06-07-2013, 09:28
سلام

انگار ترفند قدیمی بالا بردن سرعت دوباره کار می کنه دیشب تونستم حدود 3 گیگ دانلود کنم.
فایل های هم زمان؟؟

arash59b
06-07-2013, 10:14
فایل های هم زمان؟؟

نه پیلترشکن. از بعد از عید سرعت با و بدون اون یکی بود اما دیشب وقتی راهش انداختم سرعت رو برد رو 150.

88 روز از طرح نوروزیم مونده ولی 200 مگ از حجمش بیشتر نمونده. کلا گزاشتمش واسه دانلود شبانه و تو روز با gprs میام.

تعجب می کنه 24 ساعت کامل با GPRS تو نت چرخیدم و همون کارایی رو کردم که قبلا انجام میدادم ولی فقط 70 مگ مصرف شده. اگه با مبین نت بود الان باید بالای 500 مگ از حسابم می رفت!!!!

راستی قیمت طرح نوروزی دقیقا چند بود؟ اگه لینکش رو هم دارید بزاربد.

Joaquin
06-07-2013, 10:45
نه پیلترشکن. از بعد از عید سرعت با و بدون اون یکی بود اما دیشب وقتی راهش انداختم سرعت رو برد رو 150.

88 روز از طرح نوروزیم مونده ولی 200 مگ از حجمش بیشتر نمونده. کلا گزاشتمش واسه دانلود شبانه و تو روز با gprs میام.

تعجب می کنه 24 ساعت کامل با GPRS تو نت چرخیدم و همون کارایی رو کردم که قبلا انجام میدادم ولی فقط 70 مگ مصرف شده. اگه با مبین نت بود الان باید بالای 500 مگ از حسابم می رفت!!!!

چه نوع هیتلرشکنی؟

امیر انصاری
06-07-2013, 10:56

آرش جان این لینکش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، ولی به هر صورت باید زنگ بزنی. از طریق لینک اقدام کنی، فقط اعتبارت زیاد میشه و تا زنگ نزنی طرح تمدید نمیشه. پس چه بهتر که از اول زنگ بزنی. قیمتشم 84800 تومنه.

arash59b
06-07-2013, 10:56
چه نوع هیتلرشکنی؟

فکر نکنم فرقی بکنه ولی من از سوکس و فری.گ.یت استفاده می کنم

DariushGreat
06-07-2013, 11:03
منم تست کردم جواب داد! خیلی توپه

Lord007
06-07-2013, 11:08
از کجا میتونم اطلاعاتی که موقع ثبت سرویس دادمو ببینم؟توو صفحه ی ecare.mobinnet.ir که فقط اطلاعات مربوط به ترافیک و هستش.

mohammad ahmadi
06-07-2013, 12:01
از وقتی صفحه قدیمی care بسته شده منم نمیتونم اطلاعاتمو ببینم:n14:

06-07-2013, 12:39
از کجا میتونم اطلاعاتی که موقع ثبت سرویس دادمو ببینم؟توو صفحه ی ecare.mobinnet.ir که فقط اطلاعات مربوط به ترافیک و هستش.

تو Care جدید فکر کنم برداشتنش ...:n13:

arash59b
06-07-2013, 13:02
تو Care جدید فکر کنم برداشتنش ...:n13:

تو صفحه جدید فقط می تونید اسم و فامیل مالک رو ببینید. از طرفی هم مبین نت موقع تمدید و یا تغییر حساب، حسابی سوال پیچتون می کنه تا مطمئن بشه شما مالک اصلی مودم هستید یا نه و گرنه به مشکل می خورید

mehr1362
06-07-2013, 17:16
سلام

دوستان لطفا هر کدوم ازین 3 طرحی که پائین گذاشتم رو نگاه کنید و اگر قبلا گرفتید بگید سرعت دانلود چقدر بوده (متوسط سرعت )

البته مشخص هست که سومی سرعت بهتری نسبت به دوتای دیگه داره ولی ممکن هست همون سرعت پائین برای کاری که من میخوام جوابگو باشه! لطفا متوسط سرعت رو بگین ....از همتون ممنونم

CR41
128Kbps
یک به ده
ندارد
368.000

CB41
256Kbps
یک به ده
ندارد
414.000

CB1101
512Kbps
یک به چهار
8 الی 20
400.000

06-07-2013, 18:05
سلام

CR41
128Kbps
یک به ده
ندارد
368.000

CB41
256Kbps
یک به ده
ندارد
414.000

CB1101
512Kbps
یک به چهار
8 الی 20
400.000

اصلاً سراغ 1 به 10 نرو ...
Dial-UP
512 الان فکر کنم 60 - 70 باشه ولی قبلن تا 90 می داد .

Joaquin
06-07-2013, 21:26
فکر نکنم فرقی بکنه ولی من از سوکس و فری.گ.یت استفاده می کنم
من اکانت سوکس که ندارم ولی آخرین باری (حدود 2 ماه پیش) هم که از فری.گیت استفاده کردم، سرعتش پایین بود.

arash59b
06-07-2013, 22:25
من اکانت سوکس که ندارم ولی آخرین باری (حدود 2 ماه پیش) هم که از فری.گیت استفاده کردم، سرعتش پایین بود.گفتم که از بعد از تغییر قیمت طرح ها و مخصوصا بعداز عید دیگه جواب نمیداد تا همین یکی دوشب اخیر.شاید اتفاقی بوده

mohammad_87
07-07-2013, 00:31
گفتم که از بعد از تغییر قیمت طرح ها و مخصوصا بعداز عید دیگه جواب نمیداد تا همین یکی دوشب اخیر.شاید اتفاقی بوده
من دیشب دانلود داشتم.بدون قیلترشکن سرعتم روی 70-80 بود وقتی قیلترشکن زدم سرعتم یه پنج دقیقه ای به 200 رسید دوباره رسید به 70-80 سرور خارجی هم بود.
سرعتم در شب بزور به 80 میرسه حتی از سرورهای داخلی.در روز هم کیفیت سابق رو نداره(طرح نوروزی) مودم رو از پشت ریست کنم ممکنه درست بشه؟با ریست مودم چه تنظیماتی رو باید دوباره وارد کنم؟

MasterGeek
07-07-2013, 02:33
دوستان کسی هست تورنت استفاده کنه؟ من از Vuze استفاده می‌کنم با خیلی از فایل‌ها ولو اینکه تورنتش هم خوب باشه به نظر میاد سرعت پائين هست. شما از پورت خاصی استفاده می‌کنین؟ پورت پیشفرضش رو که تست کردم بسته بود...

Joaquin
07-07-2013, 09:55
دوستان کسی هست تورنت استفاده کنه؟ من از Vuze استفاده می‌کنم با خیلی از فایل‌ها ولو اینکه تورنتش هم خوب باشه به نظر میاد سرعت پائين هست. شما از پورت خاصی استفاده می‌کنین؟ پورت پیشفرضش رو که تست کردم بسته بود...
من با bittorent توی ساعت رایگان تا 400 کیلو هم گرفتم. (چند شب پیش) با حدود 12 سید و 5 لیچ

MasterGeek
07-07-2013, 12:17
همین من سرویس ۱ مگ دارم البته IDM هم فعاله و شاید تا ۳۰۰ هم بره (متوسط ۲۰۰)‌ که البته بستگی به سرورش داره. اما من با Vuze توی تورنت بالاتر از ۳۰ کیلوبایت نگرفتم به پورتها هم دست نزدم ولی توی اینترنت یه چیزائی راجع به پورتها گفته بودند که نتونستم امتحان کنم به نظر میاد مبین‌نت همه‌ی پورتهای غیر رسمی رو بسته حداقل با تست خود نرم‌افزار نتونستم پورت بازی رو تو رنج بالای ۲۰۰۰۰ پیدا کنم..

saeeddeeas
07-07-2013, 12:40
اینجا باز قطعه کسی مشکلی نداره؟

Sent from my LT29i using Tapatalk 2

saeediranzad
07-07-2013, 12:45
شاخصهای عددی خوبه. ولی پینگ بالا ست و بدتر اینکه Packet loss خیلی داره.
میشه گفت قطعه.

saeeddeeas
07-07-2013, 13:27
بی تی اس تغییر دادم درست شد ولی نوسانش زیاده

Sent from my LT29i using Tapatalk 2

mosi_alfa
07-07-2013, 14:10
از وقتی اومدم شهرستان، سرعت شبانه که پیش کش، دائم no int accses میشه...
سروکله زدن با پشتیبانی ارزششو داره؟ هر بار میام شهرمون همین داستان هست.

07-07-2013, 14:41

اگه آنتن تون پره باهاشون حرف بزنید .
اگه نه که می گن جای مودم رو عوض کن !

alimail3248
07-07-2013, 16:16
بچه ها این یه مگ ماهانه حجمی فرقی با یک مگ نوروزی داره ؟ (از لحاظ کیفیت میگم ) و معمولا دانلودش تا چند میره ؟

07-07-2013, 16:37
بچه ها این یه مگ ماهانه حجمی فرقی با یک مگ نوروزی داره ؟ (از لحاظ کیفیت میگم ) و معمولا دانلودش تا چند میره ؟

یک مگ نوروزی برای 6 ماه هست .
البته کیفیتش ثابت نیست . سرعت دانلودش 300 تا 100 نوسان داره .
1 مگ ماهانه سرعتش 120 .

sasanv
07-07-2013, 16:52
امروز میل اومده:
"مشترک گرامی، به دلیل توسعه و ارتقای شبکه، در حال حاضر دسترسی به شبکه وایمکس مبین ‌نت در شهر اهواز با اختلال مواجه است. با تلاش همکاران، در روزهای آینده شبکه به حالت عادی باز خواهد گشت. از شکیبایی شما سپاس ‌گزاریم.
شرکت ارتباطات مبین نت"
گرچه خودمون چند روزه داریم میبینیم و میدونیم و بهتر بود اقلا یه هفته زودتر خبر میدادین !!. اما همینم یه پیشرفته و جای سپاس داره . نشون میده پستهای این تاپیک خونده میشن پس لطفا به سایر خواسته های بحق و قانونی مشترکین هم توجه کنین.

یه توصیه دوستانه به مسوولین مبین نت و...
باور داشته باشید که هیچ جای دنیا این مشترک/مشتری/شهروند قانع/بیصدا/وفادار/تبلیغگر رو نداریم!!
.در "نارضایتی+سکوت" اولیم .اما شما اونطرف قضیه رو ببینید : در "رضایت نسبی+تبلیغ مجانی و جو دادن " هم اولیم .اصلا چنان تعصب به خرج میدیم و تبلیغ میکنیم که انگار مال بابامونه!! پس بیایید رو "رضایته" حساب بازکنید نه "رو صدا در نیومدنه" !! باور کنین دعاش بیشتره سودشم بیشتره !!

saeeddeeas
07-07-2013, 17:52

منم همین مشکل رو دارم اکثرا ظهر ساعت 12 اینجوری میشه در صورتی که انتن پر هست اما نت نداریم!!:n13:

mohammad_87
07-07-2013, 18:16
..
سرعتم در شب بزور به 80 میرسه حتی از سرورهای داخلی.در روز هم کیفیت سابق رو نداره(طرح نوروزی) مودم رو از پشت ریست کنم ممکنه درست بشه؟با ریست مودم چه تنظیماتی رو باید دوباره وارد کنم؟
راهنمایی کنید مرا...

arash59b
07-07-2013, 18:45
راهنمایی کنید مرا...

برای تو روز سرعت تون خوب نیست.

باریست کردن ممکنه درست بشه. در نهایت مجبوری یوزر و پسوردتون رو دوباره ست کنید

alimail3248
07-07-2013, 18:48
یک مگ نوروزی برای 6 ماه هست .
البته کیفیتش ثابت نیست . سرعت دانلودش 300 تا 100 نوسان داره .
1 مگ ماهانه سرعتش 120 .

ممنون من از لحاظ کیفیتی گفتم مهم نیست یک ماهه هست یا شش ماهه فقط میخوام بدونم کدوم سرعت استیبل تره و افت سرعت نداره و سرعتش از حد نرمال پایین تر نمیاد ؟

keyvan360
07-07-2013, 18:52
از وایمکس مبین نت در حال حرکت میشه استفاده کرد ؟؟

yasaroj
07-07-2013, 19:02
کسی میدونه مشکلات شبکه تو اهواز تا کی برطرف می شه
نزدیک به یک هفته است یا اینترنت نداریم یا با قطعی پی در پی و فراوان و سرعت در حد دایل آپ

07-07-2013, 20:26
ممنون من از لحاظ کیفیتی گفتم مهم نیست یک ماهه هست یا شش ماهه فقط میخوام بدونم کدوم سرعت استیبل تره و افت سرعت نداره و سرعتش از حد نرمال پایین تر نمیاد ؟

هر دو پایدار هستن اگه آنتن داشته باشید .
ولی از نظر به صرفه بودن نوروزی بهتره .

بله ولی کیفیتش تضمین شده نیست .
( در حالت ساکن هم تضمینی نیست :n02: )

امیر انصاری
07-07-2013, 22:08

متأسفانه رگولاتوری به نفع رایتل ارائه ی وایمکس در حال حرکت رو محدود کرده. شما میتونی در حال حرکت استفاده کنی، اما زمان هند اور بین دو فرستنده ارتباط برای لحظاتی قطع میشه. من اینطور شنیدم.

امیر انصاری
07-07-2013, 22:09
راهنمایی کنید مرا...

من چند بار ریست کردم، دقیق خاطرم نیست، ولی فکر کنم هیچ تنظیمی انجام ندادم، نهایتش همونه که آرش خان فرمودن.

sasanv
07-07-2013, 23:56
نزدیک به یک هفته است یا اینترنت نداریم یا با قطعی پی در پی و فراوان و سرعت در حد دایل آپ

تازه امروز گفتن تا چند روز آینده !! :n13:

sasanv
08-07-2013, 00:01

منم تاحالا تو 5 شهر استفاده کرده ام و مشکلی نداشتم .

sharpy
08-07-2013, 00:17
اقا یکی جواب بده بلاخره شبا بیدار بمونیم تا مودم رو ساعت 2 رسیت کنیم یا بخوابیم بزاریم 2 به بعد دانلود شه .

یه بار حجمم رفت دیگه هر شب مجبورم بیدار بمونم

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

mosi_alfa
08-07-2013, 00:55
اقا یکی جواب بده بلاخره شبا بیدار بمونیم تا مودم رو ساعت 2 رسیت کنیم یا بخوابیم بزاریم 2 به بعد دانلود شه .

اجتیاجی به ریست نیست. مطمئن باشید دوست عزیز

arash59b
08-07-2013, 03:30
------------

arash59b
08-07-2013, 03:39
دیشب قبل از ساعت رایگان اهواز قطع بود

الان هم که ساعت 4 هست وصله ولی سیگنال زیره 25% هست و میره و برمیگرده ، مبین نت خسته میشه رو روحمون میشینه شعر میخونه میخنده :n19:

برای بقیه هم همینطوره؟

راستی بچه ها ماه رمضان نزدیکه! یاد پارسال افتادم که ملت تا صبح بیدار می موندن سرعت اندازه دیالوپ شده بود!:n28: گفتم که اماده باشید:n23:

arash59b
08-07-2013, 06:05
ساعت 6:30

وضعیت سیگنال من

سرعت دانلود من

من
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Joaquin
08-07-2013, 06:38
مال من:

and-roid2
08-07-2013, 08:14
مال من:

gorjy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان سرعت شبانه خوب شده؟
طرحت 1 مگ نوروزی هست اره؟

Joaquin
08-07-2013, 09:33
gorjy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان سرعت شبانه خوب شده؟
طرحت 1 مگ نوروزی هست اره؟
سرعت نسبت به چند هفته ی اخیر کمی بهتر شده و لااقل پایدار شده.
طرحم هم 1 مگ نوروزیه

سرعت متوسط من (الان):

MasterGeek
08-07-2013, 14:08
من طرح نوروزی رو دارم ولی متوسط ۲۰۰ و حتی کمتره تا ۳۰۰!

ham33d
08-07-2013, 14:27
گفتن تا چند روز اینده
ولی بعید میدونم راست بگن:n09::n10::n04:

and-roid2
08-07-2013, 14:31
سرعت نسبت به چند هفته ی اخیر کمی بهتر شده و لااقل پایدار شده.
طرحم هم 1 مگ نوروزیه

سرعت متوسط من (الان):

اگر میشه 1 تست از سرور لندن و فرانکفورت بزار...

alimail3248
08-07-2013, 15:21
یه سوال

من rssi -85 هست پینگم از داخل 135 و از خارج دور و بر 500 هست ولی سرعت دانلودم خوبه .حالا اگر سیگنالم مثلا بشه -55 پینگ پایین تر میاد یا ربطی به سیگنال نداره ؟

arash59b
08-07-2013, 15:24
من طرح نوروزی رو دارم ولی متوسط ۲۰۰ و حتی کمتره تا ۳۰۰!تو روز بعضی اوقات مخصوصا بعد و قبل از ساعات رایگان تا 300 میره ولی متوسطش همون 120 تا200 هست

arash59b
08-07-2013, 15:30
یه سوالمن rssi -85 هست پینگم از داخل 135 و از خارج دور و بر 500 هست ولی سرعت دانلودم خوبه .حالا اگر سیگنالم مثلا بشه -55 پینگ پایین تر میاد یا ربطی به سیگنال نداره ؟نه پینگ هیچ دخلی به سیگنال نداره

sasanv
08-07-2013, 17:35
تو روز بعضی اوقات مخصوصا بعد و قبل از ساعات رایگان تا 300 میره ولی متوسطش همون 120 تا200 هست

آرش جان خبر داری بقیه کسایی که 1مگ نوروزی دارن هم همین سرعتا رو میگیرن؟یعنی مال همه رو بالاتر بستن یا شانسیه؟ اگه باشه که خیلی خوبه . من 2مگ 1ماهه دارم.توماه گذشته که عملا روزا 1-1.5 مگ بودم و شبا 0.5-0.7 مگ ! در بهترین حالتم تو روز تو این چند ماه با چند دانلود همزمان و اکانت وی آی پی (سیگنالم همیشه خوبه) به حداکثر اسمی (260-270 kB/s) رسیدم.اگه شما یا سایر دوستان تایید میکنین برم عوض کنم . همین الان 6:30 عصر سرعتم 0.8-1 مگه. با سپاس از همه دوستان :n01:

and-roid2
08-07-2013, 17:39
من که 1 مگ نوروزی دارم سرعتم رو 2مگ بسته شده

امیر انصاری
08-07-2013, 17:52
مال من هم روی 2 مگابیت بسته شده. به گمونم من از خوش شانس های مبین نت هستم. در ساعات عادی که هیچ وقت افت سرعت ندارم، ساعات رایگان هم معمولاً بین 250 تا 300 کیلوبایت سرعت دانلودمه. البته گاهی وقت ها به حدود 100 تا 140 هم کاهش پیدا میکنه که با نزدیک تر شدن به صبح میره بالا. زیاد اهل دانلود شبانه نیستم، اما در کل بیشتر اوقات سرعتم خوب بوده.

mohammad varaste
08-07-2013, 18:13
اینجا کسی هست که تو آبادان هم استفاده کرده باشه ؟

javid_hector
08-07-2013, 18:23
با سلام.
دوستان از شما کسی گوشی اندرویدی با اندروید جیلی بین 4.1.2 نداره؟
اخه چند وقته گوشیمو اپدیت کردم دیگه با وای فای کلا به این مودمه ما وصل نمیشه و این مشکل فقط مشکل من نبوده خیلی ها که مبین نت داشتن گزارش کردن.خواستم ببینم اینجا کسی هست ک این مشکلو داشته باشه ؟( ب بقیه راحت وصل میشه ! )

sasanv
08-07-2013, 18:48
من که 1 مگ نوروزی دارم سرعتم رو 2مگ بسته شده

مال من هم روی 2 مگابیت بسته شده. به گمونم من از خوش شانس های مبین نت هستم. در ساعات عادی که هیچ وقت افت سرعت ندارم، ساعات رایگان هم معمولاً بین 250 تا 300 کیلوبایت سرعت دانلودمه. البته گاهی وقت ها به حدود 100 تا 140 هم کاهش پیدا میکنه که با نزدیک تر شدن به صبح میره بالا. زیاد اهل دانلود شبانه نیستم، اما در کل بیشتر اوقات سرعتم خوب بوده.

مرسی دوستان عزیز.:n01:
تو قسمت سرویس فلو صفحه اول استاتوس مودمتون>دانلینکتون چنده؟ مال من2.097 مگه ولی مال شما از 2 مگ هم یخورده بیشتر میده ظاهرا (300*8=2400 یا 2.4 مگ) ! سایر دوستان هم همینطورن؟:n13:

WHICH1
08-07-2013, 18:53
سلام از طرح های نوروزی مودم usb خوب هست طبقه چهارم هستیم مودم های مبین نت از نظر کیفیت و آنتن دهی با هم دیگه فرق دارن بعد با lan وصل میشه؟

Joaquin
08-07-2013, 18:53
تو قسمت سرویس فلو صفحه اول استاتوس مودمتون>دانلینکتون چنده؟ مال من2.097 مگه ولی مال شما از 2 مگ هم یخورده بیشتر میده ظاهرا (300*8=2400 یا 2.4 مگ) ! سایر دوستان هم همینطورن؟:n13:
مال من هم 2.099 هست

امیر انصاری
08-07-2013, 18:55
مودم من (bm632w) همچین چیزی نداره، اگر داره راهنمایی کنید کجا پیداش کنم؟

and-roid2
08-07-2013, 19:01

مودم منم (bm632w) هست:n02:

WHICH1
08-07-2013, 19:13
سلام از طرح های نوروزی مودم usb خوب هست طبقه چهارم هستیم مودم های مبین نت از نظر کیفیت و آنتن دهی با هم دیگه فرق دارن بعد با lan وصل میشه؟

طرح های نوروزی تا پایان دوره نمیتونی طرح دیگه انتخاب کنی؟

امیر انصاری
08-07-2013, 19:29
سؤال شما گنگ هست! منظور شما از طرح های نوروزی چیه؟ یک طرح نوروزی بیشتر وجود نداره.
مودم usb ابداً توصیه نمیشه.
از لحاظ قدرت مودم بیرونی از همه قوی تره، مودم های رومیزی تقریباً در یک سطح هستند. مودم های جیبی و یو اس بی در مرتبه ی بعدی آنتن دهی قرار دارند. مودم های بیرونی و رومیزی LAN دارن.
در نهایت اینکه شما هر طرحی که انتخاب کنید، در هر زمان که مایل باشید میتونید با طرح دیگه جایگزین کنید، اما حجم و روزهای باقیمونده باطل میشه.

Mr.Aras
08-07-2013, 19:40
به این نکته هم توجه کردید که وقتی ترافیک طرح نوروزیمون تموم شد باید گیگی 10 هزار تومن شارژ کنیم. :n10:
من ADSL میخوام ای خدا !!!!!!!!!!!!!!!! :n14:

امیر انصاری
08-07-2013, 19:46
من که نخریدم، طرحو ابطال کردم، مجدداً خریدم! حجم اضافه که اصلاً به صرفه نیس!

sasanv
08-07-2013, 19:46
مال من هم 2.099 هست

1مگ نوروزی دارین؟

WHICH1
08-07-2013, 19:53
سؤال شما گنگ هست! منظور شما از طرح های نوروزی چیه؟ یک طرح نوروزی بیشتر وجود نداره.
مودم usb ابداً توصیه نمیشه.
از لحاظ قدرت مودم بیرونی از همه قوی تره، مودم های رومیزی تقریباً در یک سطح هستند. مودم های جیبی و یو اس بی در مرتبه ی بعدی آنتن دهی قرار دارند. مودم های بیرونی و رومیزی LAN دارن.
در نهایت اینکه شما هر طرحی که انتخاب کنید، در هر زمان که مایل باشید میتونید با طرح دیگه جایگزین کنید، اما حجم و روزهای باقیمونده باطل میشه.

همون طرح ویژه با اشتراک 1 به 4 که سه نوع مودم داره که lan مادربرد من دچار مشکله باید usb باشه شما چه پیشنهادی دارید ممنون

mohammad_87
08-07-2013, 19:59
سلام
برای من هم دقیقا روی دو مگابیت بسته شده و در بهترین حالت سرعتم به 240-250 میرسه و بالاتر نرفته و با افتی که این چند وقته داشته،حالا به 200 هم به سختی میرسه.شبانه هم که زیر 100 هستش حتی با ترفندهای مختلف!

سلام
در مودم dx190 در قسمت زیر قرار داره.ممکنه در مودم شما اصلا وجود نداشته باشه:
با یوزر ادمین وارد بشید،در قسمت wimax status در تب status به قسمت Service Flow بروید.یک جدول مشخصات سرویس بسته شده رو نشون میده و با متغیرهای downlink و uplink دانلود و آپلود مشخص شده.

Mr.Aras
08-07-2013, 20:00
همون طرح ویژه با اشتراک 1 به 4 که سه نوع مودم داره که lan مادربرد من دچار مشکله باید usb باشه شما چه پیشنهادی دارید ممنون

به نظر من یه کارت شبکه وایرلس بخری، حدود 50 - 60 تومن با یه مودم داخلی بهتره. اینطوری راحتتر میتونی مودم را از کامپیوتر دور کنی و بذاری یه جایی که گیرندگی سیگنالش بهتر باشه. ضمنا مگه مبین نت هم مودم usb داره؟

sasanv
08-07-2013, 20:02

امیر انصاری
چون لن سیستمون خرابه نباید خودتونو گرفتار مصیبت مودم usb کنید. یا یک کارت لن تهیه کنید، یا یک دانگل وایفای (اولی برای اتصال کابلی، دومی برای اتصال بی سیم)، زیاد قیمت نداره.
پیشنهاد من اینه که اصلاً گول این طرح های به اصطلاح مودم رایگان رو نخورید. به نظر من یک مودم رومیزی خام بخرید و بعد طرح 1 مگابیت نوروزی رو فعال کنید.

Mr.Aras
من که نخریدم، طرحو ابطال کردم، مجدداً خریدم! حجم اضافه که اصلاً به صرفه نیس!

چطوری این کار را کردی ؟

امیر انصاری
08-07-2013, 20:05

اینکه گرین پکته:n02:
عرض کردم که مال من bm632wه.

sasanv
08-07-2013, 20:05
[QUOTE=mohammad_87;7737204]سلام
برای من هم دقیقا روی دو مگابیت بسته شده و در بهترین حالت سرعتم به 240-250 میرسه و بالاتر نرفته و با افتی که این چند وقته داشته،حالا به 200 هم به سختی میرسه.شبانه هم که زیر 100 هستش حتی با ترفندهای مختلف!

سلام
مال منم دقیقا همینطوره.
شما سرویستون چیه؟

امیر انصاری
08-07-2013, 20:06
چطوری این کار را کردی ؟

بعد تموم شدن حجم زنگ بزن بگو من روزهای باقیمونده رو نمیخوام، میخوام از نو بخرمش.

sasanv
08-07-2013, 20:07
اینکه گرین پکته:n02:
عرض کردم که مال من bm632wه.

ببخشید مال شما رو نمیدونم اما بعید میدونم نداشته باشه .

Mr.Aras
08-07-2013, 20:09
بعد تموم شدن حجم زنگ بزن بگو من روزهای باقیمونده رو نمیخوام، میخوام از نو بخرمش.

اینطوری که خیلی خوبه، ولی مگه شرکت بلانسبت مغز خر خورده که چنین کاری میکنه؟!!!!!

08-07-2013, 20:16
اینطوری که خیلی خوبه، ولی مگه شرکت بلانسبت مغز خر خورده که چنین کاری میکنه؟!!!!!

مغز خر واسه چی ؟
همه ISP ها این کارو می کنن .
اینطوری زود تر هم پول به جیب می زنن .:n13:

امیر انصاری
08-07-2013, 20:17
والا من نمیدونم چی خورده:n02:

Mr.Aras
08-07-2013, 20:24
مغز خر واسه چی ؟
همه ISP ها این کارو می کنن .
اینطوری زود تر هم پول به جیب می زنن .:n13:

اگر اینطوری بود که دیگه مدت نمیذاشتن میگفتن 18 گیگ 80 تومن هروقت تموم شد دوباره بیا بخر ولی اگه کاربر مجبور باشه گیگ اضافه بخره چون گرونتره بیشتر سود می کنن.

alimail3248
08-07-2013, 20:31
بچه ها من الان از صبح هر چی تست میگیرم به یک نکته عجیب برخوردم هر چی هم خاموش روشن کردم تغییری نکرده و اون اینه که به جای مبین نت توی تست مینویسه AFROOZ Etela Resan Company Ltd و مهمتر از همه اینکه سرور ای اس پی رو توی اسلواکی نشون میده نه ایران چند ماهی تست نگرفته بودم خبر ندارم از کی اینطوری شده اما یادمه قبلا میزد مبین نت ولی الان اینو میزنه من یه ای پی میدم یه نفر کار بلد امارشو دربیاره ببینم داستانش چیه ؟ تمام ای پی هایی که بهم میده توی همین رنجه..

62.102.130.100

تصویر تست با سروری که خودش انتخاب میکنه

WHICH1
08-07-2013, 20:32
چون لن سیستمون خرابه نباید خودتونو گرفتار مصیبت مودم usb کنید. یا یک کارت لن تهیه کنید، یا یک دانگل وایفای (اولی برای اتصال کابلی، دومی برای اتصال بی سیم)، زیاد قیمت نداره.
پیشنهاد من اینه که اصلاً گول این طرح های به اصطلاح مودم رایگان رو نخورید. به نظر من یک مودم رومیزی خام بخرید و بعد طرح 1 مگابیت نوروزی رو فعال کنید.

از مودم های داخلی کدوم بهتره فرقی دارن از نظر امکانات ولی قیافه مدل
SWC9200 به مودم شبیه تر هست بعد حتما باید مودم خود مبین نت باشه مودم برند دیگه فعال میکنن ؟

WHICH1
08-07-2013, 20:34
به نظر من یه کارت شبکه وایرلس بخری، حدود 50 - 60 تومن با یه مودم داخلی بهتره. اینطوری راحتتر میتونی مودم را از کامپیوتر دور کنی و بذاری یه جایی که گیرندگی سیگنالش بهتر باشه. ضمنا مگه مبین نت هم مودم usb داره؟

آره مودم های طرح نوروزی سه نوع هست مودم داخلی و جیبی و usb

WHICH1
08-07-2013, 20:47

خونه طبقه چهارم هست و فاصله با پنجره یک متر حالا مودم داخلی با بیرونی کنار پنجره فرق داره مودم بیرونی فضای روی پشت بام بهتره یا همون کنار پنجره فرقی نداره از مودم های داخلی کدوم بهتر هست و امکانات بیشتری داره قیافه مدل
SWC9200 به مودم شبیه تر هست و مودم با برند دیگه نمایندگی فعال میکنه ببخشید سوال ها زیاد هست

امیر انصاری
08-07-2013, 20:47
بچه ها من الان از صبح هر چی تست میگیرم به یک نکته عجیب برخوردم هر چی هم خاموش روشن کردم تغییری نکرده و اون اینه که به جای مبین نت توی تست مینویسه AFROOZ Etela Resan Company Ltd و مهمتر از همه اینکه سرور ای اس پی رو توی اسلواکی نشون میده نه ایران چند ماهی تست نگرفته بودم خبر ندارم از کی اینطوری شده اما یادمه قبلا میزد مبین نت ولی الان اینو میزنه من یه ای پی میدم یه نفر کار بلد امارشو دربیاره ببینم داستانش چیه ؟ تمام ای پی هایی که بهم میده توی همین رنجه..

62.102.130.100

تصویر تست با سروری که خودش انتخاب میکنه

اطلاعات آی پی ارائه شده ی شما:

inetnum: 62.102.128.0 - 62.102.135.255
netname: TehranAir
descr: TehranAir ways Subnet
country: sk
admin-c: srm13-ripe
tech-c: srm13-ripe
status: ASSIGNeD PA
mnt-by: afrooz-mnt
source: RIPE # Filtered

person: seyed roohollah marashi
address: sadad abad meydane kaj borj sharyar
address: no 12 4nd floor
org: ORG-AFRZ1-RIPE
phone: +98 09121301496
nic-hdl: srm13-ripe

route: 62.102.128.0/21
descr: TehranAir
origin: as43395

origin: as56552

alimail3248
08-07-2013, 21:00
اطلاعات آی پی ارائه شده ی شما:

inetnum: 62.102.128.0 - 62.102.135.255
netname: TehranAir
descr: TehranAir ways Subnet
country: sk
admin-c: srm13-ripe
tech-c: srm13-ripe
status: ASSIGNeD PA

person: seyed roohollah marashi
address: sadad abad meydane kaj borj sharyar
address: no 12 4nd floor
org: ORG-AFRZ1-RIPE
phone: +98 09121301496
nic-hdl: srm13-ripe

origin: as43395

origin: as56552

خوب خودم بعضی از اینا رو میدونم منتها میخام ببینم چرا مبین نت نمیزنه ؟ و چرا سرور رو خارج از کشور نشون میده ؟

امیر انصاری
08-07-2013, 21:06
بنده در این مورد اطلاعات ندارم، اما بعضی از دوستان میگن در زمان کمبود پهنای باند مبین نت از شرکت هایی مثل این شرکت کمک میگیره. این مورد در تست سرعت اپراتور رایتل هم دیده میشه، خیلی وقتا که تست سرعت رایتل میگیرم، آی اس پی رو داتک میزنه.

arash59b
08-07-2013, 21:32
به این نکته هم توجه کردید که وقتی ترافیک طرح نوروزیمون تموم شد باید گیگی 10 هزار تومن شارژ کنیم. :n10:

من الان 4 روزه طرح نوروزیم رو 170 مگ مونده. برای اینکه مجبور نشم گیگ اضافه بخرم فقط دانلود شبانه باهاش انجام میدم :n06:

به این نتیجه رسیدم که با توجه شرایط و برای اینکه دست ادم خالی نباشه بهتره از چند شرکت سرویس بگیرم. زنگ زدم فردا بیان خط وایرلس رو راه بندازن می خوام برای وب گردی یه سرعت 128 بگیرم (ماهی 8 تومن)، و از اونجا که اگه چشم نزنیم وضع دانلود شبانه داره

کم کم مثل قبل از عید میشه، 170 مگ باقی مونده رو تا سه ماه اینده فقط دانلود شبانه انجام بدم (کاری می کنم که مبین نت ورشکست بشه :n02:)

فقط خدا کنه تو ماه رمضان خراب نشه.

من 5-6 سال دونبال ADSL بودم ولی هروقت قکر کردم بدستش اوردم از دستش دادم کم کم به این نتیجه رسیدم که تو این کشور ADSL یه چیزیه که وقتی به دنیا میاید تو قسمت و تقدیره بعضی ها هست و برای بعضی ها نیست.

Joaquin
08-07-2013, 21:35
مال من رو زده Information Technology که کسایی که از مخابراته adsl گرفتن براشون اینو میزنه:

امیر انصاری
08-07-2013, 21:41
خونه طبقه چهارم هست و فاصله با پنجره یک متر حالا مودم داخلی با بیرونی کنار پنجره فرق داره مودم بیرونی فضای روی پشت بام بهتره یا همون کنار پنجره فرقی نداره از مودم های داخلی کدوم بهتر هست و امکانات بیشتری داره قیافه مدل
SWC9200 به مودم شبیه تر هست و مودم با برند دیگه نمایندگی فعال میکنه ببخشید سوال ها زیاد هست

اگر آنتن دهی منطقه ی شما جواب بده، قطعاً مودم رومیزی گزینه ی بهتریه، هر کدوم شد بگیر، فرق چندانی ندارن، تفاوت در تعداد پورت لن هست که مدل مد نظر شما دو تا داره.

and-roid2
08-07-2013, 21:47
مال من رو زده Information Technology که کسایی که از مخابراته adsl گرفتن براشون اینو میزنه:

چی از خودشون مایه گذوشتن؟:n02:

این وضعش از رایتل هم بدتره....

and-roid2
08-07-2013, 21:53
این باگه صفحه مشترکین حل نشد؟
من زمان باقی مانده سرویسم تا سال 1478 هست!!
واقعا همینطوره؟:n02:

alimail3248
08-07-2013, 22:00
من الان 4 روزه طرح نوروزیم رو 170 مگ مونده. برای اینکه مجبور نشم گیگ اضافه بخرم فقط دانلود شبانه باهاش انجام میدم :n06:

به این نتیجه رسیدم که با توجه شرایط و برای اینکه دست ادم خالی نباشه بهتره از چند شرکت سرویس بگیرم. زنگ زدم فردا بیان خط وایرلس رو راه بندازن می خوام برای وب گردی یه سرعت 128 بگیرم (ماهی 8 تومن)، و از اونجا که اگه چشم نزنیم وضع دانلود شبانه داره

کم کم مثل قبل از عید میشه، 170 مگ باقی مونده رو تا سه ماه اینده فقط دانلود شبانه انجام بدم (کاری می کنم که مبین نت ورشکست بشه :n02:)

فقط خدا کنه تو ماه رمضان خراب نشه.

من 5-6 سال دونبال ADSL بودم ولی هروقت قکر کردم بدستش اوردم از دستش دادم کم کم به این نتیجه رسیدم که تو این کشور ADSL یه چیزیه که وقتی به دنیا میاید تو قسمت و تقدیره بعضی ها هست و برای بعضی ها نیست.

در این که adsl از وایمکس و سرویس های مشابه بهتر و ارزونتره شکی نیست ولی همین adsl هم بعضی وقتها اعصاب خورد کن میشه برو توی تاپیک شرکت های مختلف نگاه کن ببین مردم چه زجری دارن میکشن .کلا اینترنت چه وایمکس باشه چه ای دی اس ال و ... برای بعضی ها راضی کنندس و برای بعضی ها هم اینه دق این دیگه شانسیه

alimail3248
08-07-2013, 22:03
چی از خودشون مایه گذوشتن؟:n02:

این وضعش از رایتل هم بدتره....

همین قدر که اسم مبین فرت اون زیر نباشه مایه افتخار ماست.

Mr.Aras
08-07-2013, 22:13
در این که adsl از وایمکس و سرویس های مشابه بهتر و ارزونتره شکی نیست ولی همین adsl هم بعضی وقتها اعصاب خورد کن میشه برو توی تاپیک شرکت های مختلف نگاه کن ببین مردم چه زجری دارن میکشن .کلا اینترنت چه وایمکس باشه چه ای دی اس ال و ... برای بعضی ها راضی کنندس و برای بعضی ها هم اینه دق این دیگه شانسیه

حرف شما درسته، چیزی که توی ایران اصلا اهمیت نداره کیفیت خدماته حالا میخواد ای دی اس ال باشه یا وایمکس، ضمانت تلویزیون 7 میلیونی باشه یا فلش 20 تومنی. ولی خداییش هزینه وایمکس خیلی سنگینه، تقریبا 6 گیگ 512 با adsl میشه 20 هزار تومن اونوقت 3 گیگ 512 با وایمکس میشه 18 تومن. خیلی زور داره

Mr.Aras
08-07-2013, 22:18
از مودم های داخلی کدوم بهتره فرقی دارن از نظر امکانات ولی قیافه مدل
SWC9200
به مودم شبیه تر هست بعد حتما باید مودم خود مبین نت باشه مودم برند دیگه فعال میکنن ؟

بعید میدونم بتونی انتخاب کنی، هرچی داشته باشن بهت میدن ولی طبق شنیده ها DX350 بهتره.
من این صفحه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را دیده بودم توی جدول را ندیده بودم که USB هم داره.

ham33d
08-07-2013, 22:36
کلا اهواز با انتن دهی مشکل داره یا فقط منطقه ما مشکل داره حالا 8روز شده:n03:؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

WHICH1
08-07-2013, 22:36

مبین نت تک لینک سرعت خوبه تورنت سرور خارجی داخلی فرقی داره شبانه باید چند لینک برای دانلود داشته باشید ؟ مخابرات راحت از حجم دزدی میکنن مثل اب خوردن مبین نت حساب کتاب داره با این هزینه نامحدود 1 به 4 بصرفه تره برای من

arash59b
08-07-2013, 22:51
کلا اهواز با انتن دهی مشکل داره یا فقط منطقه ما مشکل داره حالا 8روز شده:n03:؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟شما کجای اهواز هستیدیکی دوروزه سیگنال من هم کم و زیاد میشه مخصوصا این موقع شب ولی اگه قطع نباشه با کیفیت سیگنال 10-15 درصد هم سرعت فولهاگه نمایندگی مبین نت تو منطقه شما هست باهاشون تماس بگیری اونا بهتر خبر دارند.
مبین نت تک لینک سرعت خوبه تورنت سرور خارجی داخلی فرقی داره شبانه باید چند لینک برای دانلود داشته باشید ؟ مخابرات راحت از حجم دزدی میکنن مثل اب خوردن مبین نت حساب کتاب داره با این هزینه نامحدود 1 به 4 بصرفه تره برای منخدا رو شکر حجم دزدی نداره یا لااقل کسی تا الان نتونسته ثابت کنهدو تا طرح 1-10 هستند که به درد نمی خورده بقیه هم که 1به 4 هستند و می تونید یکی رو انتخاب کنید

mohammad_87
08-07-2013, 23:15

سلام
مال منم دقیقا همینطوره.
شما سرویستون چیه؟
یک مگ نوروزی

and-roid2
08-07-2013, 23:24
این باگه صفحه مشترکین حل نشد؟
من زمان باقی مانده سرویسم تا سال 1478 هست!!
واقعا همینطوره؟:n02:

کسی نظری نداره؟

mohammad_87
08-07-2013, 23:37
کسی نظری نداره؟
اولش همینجوری میشه برای خودم و چند نفر دیگه از دوستان هم اینجوری شده بود بعد از چند روز درست میشه.
-------
مودم رو چجوری از پشت ریست کنم؟ :دی
دکمه پشتش رو چند ثانیه که نگه میدارم همه چراغها روشن میمونه ولی ریست نمیشه و در همین حالت چراغ روشن! باقی میمونه تا از برق بکشم.

ham33d
09-07-2013, 00:32
کلا اهواز با انتن دهی مشکل داره یا فقط منطقه ما مشکل داره حالا 8روز شده:n03:
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sasanv
09-07-2013, 01:55
کلا اهواز با انتن دهی مشکل داره یا فقط منطقه ما مشکل داره حالا 8روز شده
:n03:
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من آنتنم از 73 رسیده به 65 . اما سرعت 10 روزه فاجعست . سرویس 2 مگ اما روزا 1-1.4 مگ الانم 2:50 صبح مگ 0.450 !11
:n28::n27:

and-roid2
09-07-2013, 05:02
اولش همینجوری میشه برای خودم و چند نفر دیگه از دوستان هم اینجوری شده بود بعد از چند روز درست میشه.
-------
دکمه پشتش رو چند ثانیه که نگه میدارم همه چراغها روشن میمونه ولی ریست نمیشه و در همین حالت چراغ روشن! باقی میمونه تا از برق بکشم.

مال من از موقعی که این طرحو خریدم چند ماهه که درست نشده:n02:

در مورد سوالت بگم امتحان نکردم..

mrmostafa
09-07-2013, 07:18
اين مبين نت واقعا يه ذره مشتري مداري بلد نيست. 2 ماه يه مودم ايرانسل ميخوان تبديل كنن سرويس كردن ما رو پول همه چي رو گرفتن همش امروز و فردا ميكنن. تحريم ها نابودشون كرده ولي نميخوان قبول كنن تو تلويزيون حضرات ميگن تحريم ها هيچكاري نميكنه. وقتي مودم بخوان تبديل كنن بايد يه مك آدرس مودم از رده خارج رو بدن چون كه اين مودم ها با رجيستريش فروخته ميشه و فقط مبين نت تبديل مودم انجام ميده. در كل اعصاب ما رو خورد كردن.

arash59b
09-07-2013, 08:48
اين مبين نت واقعا يه ذره مشتري مداري بلد نيست. 2 ماه يه مودم ايرانسل ميخوان تبديل كنن سرويس كردن ما رو پول همه چي رو گرفتن همش امروز و فردا ميكنن. تحريم ها نابودشون كرده ولي نميخوان قبول كنن تو تلويزيون حضرات ميگن تحريم ها هيچكاري نميكنه. وقتي مودم بخوان تبديل كنن بايد يه مك آدرس مودم از رده خارج رو بدن چون كه اين مودم ها با رجيستريش فروخته ميشه و فقط مبين نت تبديل مودم انجام ميده. در كل اعصاب ما رو خورد كردن.

ای بابا این تبدیل مودم هم واسه شما شد قوزبالاقوز. خدا بخیر کنه

شاید بلایی سر مودم اوردن؟ برو بگو نخواستیم.

ham33d
09-07-2013, 09:23
شما کجای اهواز هستیدیکی دوروزه سیگنال من هم کم و زیاد میشه مخصوصا این موقع شب ولی اگه قطع نباشه با کیفیت سیگنال 10-15 درصد هم سرعت فولهاگه نمایندگی مبین نت تو منطقه شما هست باهاشون تماس بگیری اونا بهتر خبر دارند
کوی سلطان منش هی که تماس میگیری با پشتیبانی هی میگن 2 الی 3 دیگه درست میشه :n04:

alimail3248
09-07-2013, 12:33
کسی توی اهواز هست که سیگنالش خیلی خیلی کم شده باشه مثلا دور و بر -85

arash59b
09-07-2013, 12:46

من شده ولی تاثیری تو سرعت نزاشته

alimail3248
09-07-2013, 13:48
من شده ولی تاثیری تو سرعت نزاشته

برای من با -88 تا 300 میره ولی پیج باز کردنش دقیقا مثل دیال اپ هست..

yasaroj
09-07-2013, 14:41
برای من با -88 تا 300 میره ولی پیج باز کردنش دقیقا مثل دیال اپ هست..

برای من سیگنال خوبه ولی تقریبا 1 هفته هست یا اینترنتم قطعه یا وقتی وصله سرعتش از دایل آپ هم کمتره(صد رحمت به دایل اپ:n21:)

ham33d
09-07-2013, 15:47
شما کدوم منطقه اهواز هستن
ماله منم این طور شده:n27:

saeeddeeas
09-07-2013, 16:28
برای مبین نت متاسفم
از دو تا انتن bts یکیشون تو شهر ما خاموش شده و همه ترافیک رفته روی یکی و سرعت شده بوققققققق

mohammad_87
09-07-2013, 18:11
-------
برای من چرا ریست نمیشه؟
ضمنا در قسمت downlink قسمت Modulation روی QAM-16 مونده و بالاتر نمیره در حالیکه قبلا با همین وضعیت سیگنال، به 64 میرسد.چجوری ببرمش بالاتر؟

saeediranzad
09-07-2013, 18:27
سلام
مودم با دکمه ریست نمیشه. (دکمه نداره.)
نوک خودکار را فروکنید در سوراخ پشتش و نگهدارید. (نیت بد نکنید)
خودش ریست میشه.
راه دیگه اش هم رفتن به تنظیمات مودم در قسمت ادمین و دیوایس هست.

faramobile
09-07-2013, 19:02

من که الان ۶ ماهه دارم استفاده میکنم همیشه هم مودم روشن بوده و خودش ساعت ۲ شروع به دانلود میکنه تا ساعت ۸ که زمان گذاشتن قطع شه ، تا حالا هم حجم کم نکرده تو این تایم ، البته چند بار در حده ۵ مگ کم شده بود

Joaquin
09-07-2013, 20:48
اه.

لعنتی چقدر پکت لاست داره.
10%

امیر انصاری
09-07-2013, 22:38
اه.

لعنتی چقدر پکت لاست داره.
10%

با کدوم سرور؟

Joaquin
09-07-2013, 22:55
با کدوم سرور؟
از سایت pingtest که تست گرفتم

--------------

:n19::n19::n19:
پیوندها برای من داون هست!!!

arash59b
09-07-2013, 23:36
امروز وایرلس رو راه انداختم

گفتم یه تست بزارم واسه بیچه ها اهواز شاید خواستن

سرعت 128 محدود 5 گیگ 19 تومن(سرعت دانلود رو روی 512 بستن)

سرور تهران

لندن

امیر انصاری
10-07-2013, 00:14
از سایت pingtest که تست گرفتم

--------------

:n19::n19::n19:
پیوندها برای من داون هست!!!

خب منم همونو میگم با کدوم سرور.
برای من پکت لاست رو نشون نمیده، میگه جاوا باید نصب باشه، با اینکه نصبه. نمیدونم مشکل از چیه.
من سایت پیوندها رو به لیست سیاه فایروالم اضافه کردم، دانم نباشه نمی بینمش:n19:

sasanv
10-07-2013, 02:17
دوستان آدرس فروم "[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما هم شیلتر شده ؟
بدون چیز شکن صفحه باز نمیشه .

arash59b
10-07-2013, 02:35
دوستان آدرس فروم "[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما هم شیلتر شده ؟
بدون چیز شکن صفحه باز نمیشه .

نه مشکلی نداره

پ.ن: از همین اول نماز و روزه همه قبول باشه

سر سفره سحر و افطار واسه ما هم دعا کنید.

Joaquin
10-07-2013, 09:31

سرور تهران

لندن
مبارک باشه. شما دقیقا کجای اهوازید؟

arash59b
10-07-2013, 09:46
مبارک باشه. شما دقیقا کجای اهوازید؟

سلام، گلستان

alimail3248
10-07-2013, 10:02

سرور تهران

لندن

خوبه مبارکه .پیج بازکردنش نسبت به وایمکس و adsl چه جوریه ؟

arash59b
10-07-2013, 10:22
خوبه مبارکه .پیج بازکردنش نسبت به وایمکس و adsl چه جوریه ؟

تو روز که سرعت وایمکس خیلی بیشتره و بهتر باز می کنه اما تو باز کردن یکی دو صفحه باهم زیاد تفاوتی ندارند

تو این چند سال از چند تا ISP وایرلس داشتم. میشه گفت مزیت کلی وایرلس نسبت به وایمکس کیفیت و پایداری بهتر اینترنت (اعصاب اروم تر) و پینگ پایین تر هست.

امیر انصاری
10-07-2013, 10:48
اینترنت من امروز به شدت مختل شده! دو دقیقه کار میکنه، 5 دقیقه کار نمیکنه، یه سایت باز میشه، 5 تا سایت دیگه باز نمیشه، همون سایتا که باز نمیشن، با روش های دور زدن باز میشن! دوباره مثل چند هفته پیش شده.
حدوداً یک هفته ای هست که سیگنالمم نسبت به گذشته ضعیف تر شده بود، اما مشکلی نبود تا امروز که اینجوری شده.

Mr.Aras
10-07-2013, 11:27
اینترنت من امروز به شدت مختل شده! دو دقیقه کار میکنه، 5 دقیقه کار نمیکنه، یه سایت باز میشه، 5 تا سایت دیگه باز نمیشه، همون سایتا که باز نمیشن، با روش های دور زدن باز میشن! دوباره مثل چند هفته پیش شده.
حدوداً یک هفته ای هست که سیگنالمم نسبت به گذشته ضعیف تر شده بود، اما مشکلی نبود تا امروز که اینجوری شده.

تایید میشه، یه سایتی را که الان باز کردی میخوای یه صفحه دیگه اش را ببینی باز نمیکنه، ولی چند دقیقه بعد باز می کنه.

arash59b
10-07-2013, 12:04

اره منم از دیشب این مشکل رو دارم کلا سیگنالم هم از 100% دو سه روزه در بهترین حالت رو 30یه

omidtb
10-07-2013, 12:04
تو روز که سرعت وایمکس خیلی بیشتره و بهتر باز می کنه اما تو باز کردن یکی دو صفحه باهم زیاد تفاوتی ندارند

تو این چند سال از چند تا ISP وایرلس داشتم. میشه گفت مزیت کلی وایرلس نسبت به وایمکس کیفیت و پایداری بهتر اینترنت (اعصاب اروم تر) و پینگ پایین تر هست.

شما از کدوم شرکت وایرلس گرفتی؟

arash59b
10-07-2013, 12:18
شما از کدوم شرکت وایرلس گرفتی؟

شرکت هایی که وایرلس ارائه میدن بجز یه چندتایی اکثرا محلی هستند

اگه تو تست سرعت چند پست قبل دقت کنی معلومه. "طپش"

امیر انصاری
10-07-2013, 12:26
ضمنا در قسمت downlink قسمت Modulation روی QAM-16 مونده و بالاتر نمیره در حالیکه قبلا با همین وضعیت سیگنال، به 64 میرسد.چجوری ببرمش بالاتر؟

شما دانلودتو شروع کن، اون خودش میشه 64:n09:

Joaquin
10-07-2013, 15:23
من قبلا شبا 2 تا فایل همزمان با هر کدوم 8 کانکشن در IDM میزاشتم برا دانلود. ساعت 2:12 دقیقه که ساعت شروع دانلود منه نهایتا هر کدومشون سرعت 60 میگرفتن (که خوب این سرعت بعد از ساعت 3 به مرور بهتر و کم کم واقعی میشه).
اما الان چند شبه که 4 تا فایل همزمان با هر کدوم 16 کانکشن میزارم برای دانلود و سر همون ساعت 2:12 دقیقه، هر کدومشون سرعت 90 میگیرن! :n02: شما هم امتحان کنید.

ham33d
10-07-2013, 15:38
پس انتی دهی اهواز کی درست میشه 12 روز شد
لعنت بر مبین نت
100 رحمت به دیال اپ

arash59b
10-07-2013, 17:33
من قبلا شبا 2 تا فایل همزمان با هر کدوم 8 کانکشن در IDM میزاشتم برا دانلود. ساعت 2:12 دقیقه که ساعت شروع دانلود منه نهایتا هر کدومشون سرعت 60 میگرفتن (که خوب این سرعت بعد از ساعت 3 به مرور بهتر و کم کم واقعی میشه).
اما الان چند شبه که 4 تا فایل همزمان با هر کدوم 16 کانکشن میزارم برای دانلود و سر همون ساعت 2:12 دقیقه، هر کدومشون سرعت 90 میگیرن! :n02: شما هم امتحان کنید.

برای من فرقی نمی کنه

با چه برنامه ای فایلها رو به 16 کانکشن تقسیم می کنی؟

mohammad_87
10-07-2013, 17:38
شما دانلودتو شروع کن، اون خودش میشه 64:n09:
نمیشه.معمولا وقتی سیگنال به زیر -75 برسه اونهم باید بشه 64 اما الان 70- دارم ولی رو 16 مونده.کاملا روی سرعت دانلود تاثیر داره.الان حدود 100 مگ دانلود داشتم سرعتم از 80 بالاتر نرفت!

برای من همزمان هم همون 90-100 میگیره :n13:

برای من فرقی نمی کنه

با چه برنامه ای فایلها رو به 16 کانکشن تقسیم می کنی؟
idm

alimail3248
10-07-2013, 17:50
جاهایی که توی اهواز سیگنال کم شده دیگه زیاد نمیشه ؟ همینطوری میمونه ؟

امیر انصاری
10-07-2013, 18:17
جاهایی که توی اهواز سیگنال کم شده دیگه زیاد نمیشه ؟ همینطوری میمونه ؟

فکر نکنم فقط اهواز باشه. ظاهراً سراسریه. چند وقت پیش ضعیف شده بود اما باز قوی شد. امیدوارم بازم درست شه، هر چند برای من مشکل ساز نشده.

emaz
10-07-2013, 18:22
2 مگ، 1 ماهه

DariushGreat
10-07-2013, 19:04
فکر نکنم فقط اهواز باشه. ظاهراً سراسریه. چند وقت پیش ضعیف شده بود اما باز قوی شد. امیدوارم بازم درست شه، هر چند برای من مشکل ساز نشده.

با ترفند تغییر سیگنال آنتن تا خرخره پره؛ ولی برعکس شبای پیش سرعت دانلود بسیار زجر آور!!!! :n19::22::34::9::19: محل واقعه هم تهران!

امیر انصاری
10-07-2013, 19:20
چه ترفندی؟

ali1497
10-07-2013, 21:02
با سلام.
سرویس اینترنت من دو روزی هست که قطع شده است. هم حجم دانلود و هم زمان کافی دوره دارم.
با تماس با بخش فنی گفتند که بدلیل اینکه مودم بنام من نیست قطع شده است. و باید اسکن کارت ملی صاحب قبلی و خودم را به Docs@mobinnet.net ایمیل کنم. چندین ایمیل به همان بخش ارسال کردم.
حتی در بخش VOC (صدای مشتری) هم مشکل را مطرح کردم. اما نه نتیجه مثبت و نه جوابی!
آیا کسی یک چنین مشکلی داشته و احتمالاٌ چقدر پروسه طول خواهد کشید؟
با تشکر فراوان

DariushGreat
10-07-2013, 22:06
چه ترفندی؟
از بین چهار فرکانس 3449000، 3459000، 3549000 و 3559000 یکی بهتر از بقیه جواب می ده. اون رو فقط قرار می دی... اگه بلدی عوض کنی که هیچ اگه نه بگو دستور کاملشو بذارم برات

arash59b
10-07-2013, 22:08
با سلام.
سرویس اینترنت من دو روزی هست که قطع شده است. هم حجم دانلود و هم زمان کافی دوره دارم.
با تماس با بخش فنی گفتند که بدلیل اینکه مودم بنام من نیست قطع شده است. و باید اسکن کارت ملی صاحب قبلی و خودم را به Docs@mobinnet.net ایمیل کنم. چندین ایمیل به همان بخش ارسال کردم.
حتی در بخش VOC (صدای مشتری) هم مشکل را مطرح کردم. اما نه نتیجه مثبت و نه جوابی!
آیا کسی یک چنین مشکلی داشته و احتمالاٌ چقدر پروسه طول خواهد کشید؟
با تشکر فراوان

يه سالي ميشه كه مودم رو خوريدم ولي هفته پيش رفتم كه مودم رو به اسم خودم كنم

رفتم نمايدنگي و مدارك رو بهشون دادم حدود 6-7 روز بعد به نام خودم شد

از من مدارك مالك قبلي رو نخواستن فكر كنم خودشون باهاش تماس گرفته بودن (البته بشرطي كه همون نمايندگي بري كه مالك قبلي مودم رو خريده)

arash59b
10-07-2013, 22:11
از بین چهار فرکانس 3449000، 3459000، 3549000 و 3559000 یکی بهتر از بقیه جواب می ده. اون رو فقط قرار می دی... اگه بلدی عوض کنی که هیچ اگه نه بگو دستور کاملشو بذارم برات

تا اونجا كه ميدونم اينا 4 تا فركانس نيستند بلكه دو تان (دو به دو با هم ميشن فركانس اوليه و نهايي)

امیر انصاری
10-07-2013, 22:32

سپاسگزارم:n16:
نیازی به توضیح نیست، قبلاً انجام داده بودم و فکر میکردم روش دیگه ای کشف کردی:n01:
برای من جفت دوم بهتر جواب میده، ولی بازم قدرت سابق رو نداره.

DariushGreat
10-07-2013, 22:48
تا اونجا كه ميدونم اينا 4 تا فركانس نيستند بلكه دو تان (دو به دو با هم ميشن فركانس اوليه و نهايي)

دو به دو قرار داده ولی شما می تونی تکی هم استفاده کنی. مودم من الان روی دو فرکانس 3449000 و 3559000 خوب جواب می ده. ولی سرعت دانلود روی اولی بیشتره در نتیجه من همه رو پاک کردم و فقط فرکانس 3449000 رو تنظیم کردم.

سپاسگزارم:n16:
نیازی به توضیح نیست، قبلاً انجام داده بودم و فکر میکردم روش دیگه ای کشف کردی:n01:
برای من جفت دوم بهتر جواب میده، ولی بازم قدرت سابق رو نداره.

به جای جفت تک به تک امتحان کن. بهتر جواب می گیری.

شاد باشید:n06:

mohammad varaste
10-07-2013, 23:01
بچه ها کسی تو آبادان استفاده کرده ؟ چطور بوده ؟

mohammad_87
11-07-2013, 00:09
چه خوب.دوباره محدودیتها برداشته شده.از بس عادتمون دادند که اینترنت برامون محدودیت داشته باشه،دو تا سایت عمومی و جهانی برامون در حالت عادی باز میشه،غیر عادی جلوه میده.
کاش برای همیشه این محدودیتها برداشته بشه :n01:

5320xm
11-07-2013, 00:25
سلام

تو قسمت Status > Wimax این مقادیر برای من نشون می ده
Current Frequency : DISCONNECT
Connect Status : SS_DL_SYNCHRONIZATION
Bandwidth : 8750 KHz
BS ID : 00:00:00:00:00:00

10-15 روزی هست که نتم قطعه.کسی می دونه مشکل از کجاست؟

mohammad227
11-07-2013, 01:29
سلام
من طرح 512 یک به 4 همین :n21: مبیننت رو دارم سرعت دانلود (چه روز چه شب 65 کیلوبایته) خواستم ببینم نمیشه یا چجوری میشه رسوندش به 100 کیلوبایت بر ثانیه:n13: چون این طور که دیدم همه نزدیک 100 رو گرفتن همین فامیل خودمون با همین طرح سرعتش 126تا 100 کیلو بایته...:n04:

DariushGreat
11-07-2013, 01:53
سلام

تو قسمت Status > Wimax این مقادیر برای من نشون می ده
Current Frequency : DISCONNECT
Connect Status : SS_DL_SYNCHRONIZATION
Bandwidth : 8750 KHz
BS ID : 00:00:00:00:00:00

10-15 روزی هست که نتم قطعه.کسی می دونه مشکل از کجاست؟

از کجا هستید؟ شاید مودمتون ارتباط رو قطع کرده. یه بار از داخل خود مودم کانکت کنید شاید درست بشه ( توی همونجا باید گزینه کانکت / دیسکانکت از شبکه باشه )

شاد باشی:n06:

omniahd
11-07-2013, 02:04
بچه ها من از دیروز صبح مودمم آنتنش قطع شده اول فکر کردم سراسریه اما بعد از 24 ساعت امروز زنگ زدم نمایندگی گفتن دکلی که تو منطقه شما بوده قطع شده. پرسیدم کی درست میشه گفت معمولا یکی دو روزه اما صبح میشه 3 روز و هنوز آنتن ندارم. ممکنه دیگه وصلش نکنن؟ باید چیکار کنم؟ الانم بزور با سیمکارت ایرانسل با موبایل وصل شدم به اینترنت کامپیوتر.حتی مودم دیال آپم ندارم. اصفهانم. یکی بگه چه بکنم؟

DariushGreat
11-07-2013, 03:36
بچه ها من از دیروز صبح مودمم آنتنش قطع شده اول فکر کردم سراسریه اما بعد از 24 ساعت امروز زنگ زدم نمایندگی گفتن دکلی که تو منطقه شما بوده قطع شده. پرسیدم کی درست میشه گفت معمولا یکی دو روزه اما صبح میشه 3 روز و هنوز آنتن ندارم. ممکنه دیگه وصلش نکنن؟ باید چیکار کنم؟ الانم بزور با سیمکارت ایرانسل با موبایل وصل شدم به اینترنت کامپیوتر.حتی مودم دیال آپم ندارم. اصفهانم. یکی بگه چه بکنم؟

دیر و زود داره، سوخت و سوز نداره! بالاخره درستش می کنن. ماکزیمم یه هفته...

ali1497
11-07-2013, 09:50
يه سالي ميشه كه مودم رو خوريدم ولي هفته پيش رفتم كه مودم رو به اسم خودم كنم

رفتم نمايدنگي و مدارك رو بهشون دادم حدود 6-7 روز بعد به نام خودم شد

از من مدارك مالك قبلي رو نخواستن فكر كنم خودشون باهاش تماس گرفته بودن (البته بشرطي كه همون نمايندگي بري كه مالك قبلي مودم رو خريده)

با سلام و تشکر.
سرویس اینترنت من بعد از 2 روز قطعی مجدداٌ وصل شد. (بدلیل بنام نبودن مشخصات)
در سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که بخش ورود کاربری میباشد مشخصات پروفایل کاربر وجود ندارد. قبلاٌ با این آدرس در مرورگر IE و با مودم مبین نت امکان مشاهده مشخصات فردی بود:
اما حالا وارد نمیشود.
من چگونه باید متوجه بشوم که مودم به نام من شده است که دیگر مشکلات قطعی ناشی از عدم تطابق مدارک فروشنده با خریدار نباشد؟
با تشکر فراوان

ali1497
11-07-2013, 09:57
1 مگ 6 ماهه