PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 [63] 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88

Joaquin
31-05-2013, 17:58
بچه ها بنده این تاپیک رو اینجا زدم لطفا یه نگاه کنید و اطلاع رسانی بشه:

اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mr.Aras
31-05-2013, 18:00
هه رفتم اعتراض دادم الان دوباره قطع شد :D بابا خیلی با حالن:))

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

اینترنت منم عصر قطع شد الان تازه وصل شد.
بدبختی اینجاست من دیشب کار داشتم اصلا دانلود نمیخواستم بکنم، یه فایل بود میخواستم ایمیل کنم اومدم دیدم اینترنت قطعه، با یک بدبختی آپلودش کردم، اشکم درومد.

*Forgotten*
31-05-2013, 18:06
امروز عصر دوباره قطع شد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خیلی کند شده یه فرم اداری داشتم 4 بار مجوبور شدم دوباره پر کنم :weird:

Joaquin
31-05-2013, 18:08
بچه ها بنده این تاپیک رو اینجا زدم لطفا یه نگاه کنید و اطلاع رسانی بشه:

اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

pcgamer
31-05-2013, 22:20
بچه ها دوباره 3 ساعت قطع شده الان وصل شد ! فکر کنم امشبم قط کنن . :n24: وضعیت شما ها چطوره؟

mohammad_87
31-05-2013, 22:33
این مبین نت هیچ احترامی برای مشتری قائل نیست.
من در این دو سالی که مبین نت داشتم بالای ده بار مسایل مختلف رو از روشهای مختلف به مبین نت نوشتم که حتی یکبار هم پاسخی از مبن نت ندیدم.
قطعی ها حتی اگه طبق برنامه باشه بدون هیچ اطلاع رسانی به مشتری،صورت میگیره.
در این مواقع پشتیبانی هم که میگه ما اطلاعی نداریم.نه از علت قطعی و نه از زمان اتصال مجدد،
هیچ خسارتی هم به کاربران داده نمیشه

pcgamer
31-05-2013, 22:42
این مبین نت هیچ احترامی برای مشتری قائل نیست.
من در این دو سالی که مبین نت داشتم بالای ده بار مسایل مختلف رو از روشهای مختلف به مبین نت نوشتم که حتی یکبار هم پاسخی از مبن نت ندیدم.
قطعی ها حتی اگه طبق برنامه باشه بدون هیچ اطلاع رسانی به مشتری،صورت میگیره.
در این مواقع پشتیبانی هم که میگه ما اطلاعی نداریم.نه از علت قطعی و نه از زمان اتصال مجدد،
هیچ خسارتی هم به کاربران داده نمیشه

با شماره 096790 هم تماس گرفتید؟ لطفا اگه وقتشو دارید تماس بگیرید و مکالمه تون رو ضبط کنید همین متنی که الان نوشتید رو براشون بگید فایل صوتی رو اینجا اپلود کنید . چون اینا طبق قرار دادشون باید خسارت بدن .

ببشخید مدام دارن توش می کنن دیگه :n29: بخدا از کارو زندگی افتادم تو پایان ترمام هست مدام به اینترنت واسه پروژه هام و .. نیاز دارم .ی پول می خواستم جابجا کنم مدام قطع بود کارت ورود ب جلسه ارشد رو می خواستم بگیرم قطع بود ..اینترنت داریم همش داریم پول کافی نت می دیم.

امیر انصاری
31-05-2013, 23:36
برای منم دیشب (جمعه صبح) قطع بود. من ساعت 6 بیدار شدم، دیدم قطه، ضد حال خوردم خوابیدم.

امیر انصاری
31-05-2013, 23:41
جالبه امروز کارشناس تماس گرفته میگه ما میایم چک می کنیم فقط اگه مودمت مشکل داشت تعویضش می کنیم مودم بیرونی نداریم بهت بدیم .. کلا میگه مبین نت دیگه مودم بیرونی نداره !!
میگم من ک سیگنالم خیلی ضعیفه پس چکار کنم ؟ میگه خب چرا از اول اومدی سراغ مبین نت ؟ میگم خب دو سه سال پیش بود کف دستم رو که بو نکردم ...
واقعا که ! :|
مثل اینکه دچار کمبود مودم بیرونی شدن. چند وقت پیش به دوست من زنگ زده بودن مودمشو ازش بخرن. خیلی عجیبه!

Joaquin
01-06-2013, 10:25
یه سوال:

با طرح نوروزی شب حدودا چه مقدار دانلود میشه کرد و سرعت اون وقتی که فقط یک فایل با idm در حال دانلود باشه، چقدره؟؟

امیر انصاری
01-06-2013, 10:32
یه سوال:

با طرح نوروزی شب حدودا چه مقدار دانلود میشه کرد و سرعت اون وقتی که فقط یک فایل با idm در حال دانلود باشه، چقدره؟؟

بستگی به سرور داره، مثلاً من دیشب از سرور 5 پی سی دانلود 5 گیگ دانلود کردم، اما معمولاً شبی 3 گیگ رو میگیرم. البته اوایل سال چن شب سرعت خیلی بد بود اصلاً سیستمو خاموش کردم. سرور پی سی دانلود حدود 270 تا 300 کیلوبایت سرعت میده، سرور مایکروسافتم خوبه، اونم بالای 250 کیلوبایت سرعت میده.

arash59b
01-06-2013, 10:55
واسه من که دیشب خیلی بد بود فقط 500 مگ دانلود داشتم

mrmostafa
01-06-2013, 11:18
الان تو هشتگرد هم بنر بزرگ زدن اينترنت مبين نت ساوجبلاغ. كلا دارن اضافه ميكنن سيستم هاشون رو. ديروز كه موبال همراه اول هم قطع بود حالا همه مناطق رو نميدونم.

mehrshadmmm
01-06-2013, 11:55
مال من دیشب خوب بود...فک کنم 1گیگ دان کرده بود...تا الان هم قطع نشده.سرعتشم عادیه

arash59b
01-06-2013, 13:56
سرعت دانلود تو روز بالای 300 تو شب زیر 30

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اخه تا کی بیشعوری تا کی گدابازی تاکی دزدی تا کی...........:n21:

faramobile
01-06-2013, 14:29

موافقم داداش واقعا دیشب فقط کم مونده بود خواستیم دانلود کنیم یه صفحه باز بشه بگن آقا عمرا بزاریم مفت دانلود کنی !! حالا یکی نیست بگه لامصب اینهمه پول میگیری فقط واسه روز ؟؟؟؟؟

من که تقریبا هر شب دارم شکایت میفرستم براشون تو صدای مشتری به همه دوستان هم گفتم بفرستن ...

Joaquin
01-06-2013, 15:29

این طرح نوروزیه؟

Joaquin
01-06-2013, 15:31
من که میخام یه vps از ایران بگیرم ، فایل هایی که میخوام دی ال کنم رو بریزم روش بعد شب با سرعت بالا دانلود کنم. الان vps آلمان دارم، پینگ خوب میده ولی سرعتش پایینه. باید از ایران بگیرم. با سرعت 512 جدید، از vps ایران یکی از بچه ها تو ساعت رایگان تونستم با سرعت 130 دانلود کنم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

امیر انصاری
01-06-2013, 15:38
بهتره سایت های که سرور دانلود تو ایران دارن رو پیدا کنین، اونایی که میگن این بحث به این تاپیک ربط نداره، کاملاً در اشتباهن. دونستنش کمک کننده س. مثلاً من امروز چنتا از سایت های دانلود معروف تر رو که بررسی میکردم، دیدم بعضی از سرورهای دانلودشون تو ایرانه، از جمله:
دانلودها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
میهن دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و سرور پنجم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پی سی دانلود
محل نقطه چین رو با نام این سایت ها پر کنید. برای اطمینان در ساعات رایگان 5 گیگ از پی سی دانلود گرفتم. با نهایت سرعت دانلود شد.
ایده ی وی پی اس ایران هم فکر خوبیه، ولی من که نه پولشو دارم، نه نیازشو.
گرجی جان منظورت از وی پی اس ایران همین سرور 2 پی سی دانلوده؟ اینکه ظاهراً هلندیه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])!

Joaquin
01-06-2013, 15:58
بهتره سایت های که سرور دانلود تو ایران دارن رو پیدا کنین، اونایی که میگن این بحث به این تاپیک ربط نداره، کاملاً در اشتباهن. دونستنش کمک کننده س. مثلاً من امروز چنتا از سایت های دانلود معروف تر رو که بررسی میکردم، دیدم بعضی از سرورهای دانلودشون تو ایرانه، از جمله:
دانلودها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
میهن دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و سرور پنجم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پی سی دانلود
محل نقطه چین رو با نام این سایت ها پر کنید. برای اطمینان در ساعات رایگان 5 گیگ از پی سی دانلود گرفتم. با نهایت سرعت دانلود شد.
گرجی جان منظورت از وی پی اس ایران همین سرور 2 پی سی دانلوده؟ اینکه ظاهراً هلندیه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])!
نه، وی پی اس شخصیه دوستم.

and-roid2
01-06-2013, 16:01

میشه یکم در مرود وی پی اس توضیح بدی؟
چطور کار میکنه؟
فقط میدونم که سرور مجازیه!
الان منی که اسیاتک دارم شبا سرعتم رو 1مگ بسته میشه ایا تاثیری تو سرعت دانلود + پینگ داره؟

Joaquin
01-06-2013, 16:01
خودم هم چند شب پیش یه لینک گیر اوردم، مال ایران نبود، لیزوب هلند بود ولی سرعت خییییلی بالایی داشت (توی ساعت رایگان)

arash59b
01-06-2013, 16:05
این طرح نوروزیه؟

بله

اره سرعت بهتره ولی اونم بگیر نگیر داره

کاشکی یکی از مبین نت میومد میگفت واقعا هدف و خط مشی شرکت چیه. اگه بگه ما نمی خوایم دانلود شبانه بدیم بازم خوبه. حداقل تکلیف خودمون رو بدونیم

Joaquin
01-06-2013, 16:08
میشه یکم در مرود وی پی اس توضیح بدی؟
چطور کار میکنه؟
فقط میدونم که سرور مجازیه!
الان منی که اسیاتک دارم شبا سرعتم رو 1مگ بسته میشه ایا تاثیری تو سرعت دانلود + پینگ داره؟
ببینید وی پی اس جزئئ از یک کامپیوتر سروره که میتونه تو هر کجا باشه (ایران، آمریکا ، و ....). وی پی اس برای خودش مثل یک کامپیوتر عمل میکنه و شما با خرید یک وی پی اس مثلن با رم 256 و هارد 50 گیگ در واقع یک کامپیوتر رو با این مشخصات اجاره کردید. حالا شما میتونید کنترل اون کامپیوتر رو از همین جا و بدون رفتن به اون سر دنیا به دست بگیرید و روش فایل جابه جا کنید، بازی نصب کنید (برای ساخت سرور بازی) و .. . . .. . . مثلا برای انتقال فایل از یک سایت دیگه به هارد وی پی اس خودتون، از ترافیک شما مصرف نمیشه و ترافیک اون کامپیوتر vps مصرف میشه! بعد شما فایلتون رو از اون vps که شخصیه خودتون هست دانلود میکنید و بستگی به محل و قدرت vps قدرت و سرعت متفاوتی دریافت میکنید.

وقتی میگم مثلا میخوام یک وی پی اس از ایران بگیرم، فایل هام رو از هر لینکی که دارم و حتی تورنت رو در اون vps مستقیم میکنم و بعد چون دیتاسنتر اون vps داخلیه بنابراین میتونم اون رو با سرعت بسیار بالاتری (حتی در برخی مواقع تا 4 برابر بالا تر از سرور خارجی) دانلود کنم.

توضیحات بیشتر در ویکیپدیا و سرچ در گوگل و استفاده از همین انجمن

Joaquin
01-06-2013, 16:11
کاشکی یکی از مبین نت میومد میگفت واقعا هدف و خط مشی شرکت چیه. اگه بگه ما نمی خوایم دانلود شبانه بدیم بازم خوبه. حداقل تکلیف خودمون رو بدونیم
هدف خاصی وجود ندارد!:n08:

and-roid2
01-06-2013, 16:16
ببینید وی پی اس جزئئ از یک کامپیوتر سروره که میتونه تو هر کجا باشه (ایران، آمریکا ، و ....). وی پی اس برای خودش مثل یک کامپیوتر عمل میکنه و شما با خرید یک وی پی اس مثلن با رم 256 و هارد 50 گیگ در واقع یک کامپیوتر رو با این مشخصات اجاره کردید. حالا شما میتونید کنترل اون کامپیوتر رو از همین جا و بدون رفتن به اون سر دنیا به دست بگیرید و روش فایل جابه جا کنید، بازی نصب کنید (برای ساخت سرور بازی) و .. . . .. . . مثلا برای انتقال فایل از یک سایت دیگه به هارد وی پی اس خودتون، از ترافیک شما مصرف نمیشه و ترافیک اون کامپیوتر vps مصرف میشه! بعد شما فایلتون رو از اون vps که شخصیه خودتون هست دانلود میکنید و بستگی به محل و قدرت vps قدرت و سرعت متفاوتی دریافت میکنید.

وقتی میگم مثلا میخوام یک وی پی اس از ایران بگیرم، فایل هام رو از هر لینکی که دارم و حتی تورنت رو در اون vps مستقیم میکنم و بعد چون دیتاسنتر اون vps داخلیه بنابراین میتونم اون رو با سرعت بسیار بالاتری (حتی در برخی مواقع تا 4 برابر بالا تر از سرور خارجی) دانلود کنم.

الان این سایت vps رایگان میده
من وقتی لوگین میشم یه محیط ویندوز میاد بعدش باید چکار کنم؟
به اینترنت متصل نبود!

یه سوال:

شما میتونید کنترل اون کامپیوتر رو از همین جا و بدون رفتن به اون سر دنیا به دست بگیرید و روش فایل جابه جا کنید، بازی نصب کنید (برای ساخت سرور بازی)

یعنی اگر من وی پی اس بگیرم وقتی اطلاعات رو دریافت کردم میتونم مستقیم رو کامپیوترم منتقل کنم؟(برام این قضیهش گنگه)
ممنون:n16:

Joaquin
01-06-2013, 16:21
الان این سایت vps رایگان میده
من وقتی لوگین میشم یه محیط ویندوز میاد بعدش باید چکار کنم؟
به اینترنت متصل نبود!

یه سوال:

یعنی اگر من وی پی اس بگیرم وقتی اطلاعات رو دریافت کردم میتونم مستقیم رو کامپیوترم منتقل کنم؟(برام این قضیهش گنگه)
سوال اول:

اصلن رایگان و مایگان رو وللش. وی پی اس رایگان یعنی Nothing
در ضمن باید هنگام خرید به وضعیت محل دیتاسنتر حتما توجه کرد.

سوال دوم:

اطلاعات رو روی اون vps منتقل میکنید و از طریق pc خودتون دانلود میکنید

اگه فک میکنید نمیتونید از vps استفاده کنید به هیچ عنوان سمتش نرید که خیییییلی گرونه

arash59b
01-06-2013, 16:36

فکر کن که با یه ریموت به دسکتاپ یه کامپیوتر دیگه وصل شدی

شما اول فایل رو رو vpsت دانلود (مستقیم) می کنی بعد از اون رو سیستم خودت دانلود می کنی. تا اینجا مثل یه لیچر و مستقیم کننده عمل می کنه

فکر کنم اگه بشه یه لیچر و مستقیم کننده که سرورش تو ایران باشه پیدا کرد از این کار راحت تر باشه (ولی بعید می دونم باشه)

vps لینک زیر تو مشهد هست

هزینش هم ماهی 30 تومن ناقابه

mohammd1
01-06-2013, 16:40
سلام دوستان
بنده ساکن شیراز هستم و قصد دارم به مبین نت سوییچ کنم
نظر شما چیه؟ سرعتش تو روز؟ شب؟
راستی من ایرانسل دارم

faramobile
01-06-2013, 17:20

دوست عزیزم ، من الان یه vps تو انگلیس دارم ، یکی هم تو آمریکا ، هر جفتشم پهنای باندش نا محدوده یعنی اگه چیزی دانلود کنی یا از سرور دانلود بشه مشکلی نیست حتی ۱ ترا دانلود کنی ! تو خارج پهنای باند ارزون و به همین دلیل نامحدوده ، ولی شما که میگی میخوای از ایران بگیری به پهنای باندشون دقت کردی ؟؟؟ ماهانه ۳۰ گیگ ، ۵۰ گیگ !!! یعنی اینقدر با سرورت انتقال بدی سرورت خلاصه ! چون تو ایرانه و پهنای باند گرونه !

این قضیه سرعت هم کاملا به پورت اون سروری که دانلود میکنید ازش مربوطه که اگه ضعیف باشه و یا شلوغ باشه سرعت دانلود کم میشه چون نمیتونه کل ظرفیت سرور رو بزاره و تو ساعت رایگان که محدودیت میزارن رو کانکشن ها اگه سرور پورت قوی و خلوت نداشته باشه سرعت دانلود کمی میده

مثلا شما از سرور اپل دانلود کن تو ساعات رایگان ببین چه سرعتی میده !!

الان بین این ۲ سرور من که واسه خودم دارم انگلیس سرعت شبانه ازش خوب نیست ولی آمریکا خیلی خوبه و دارم فایل هامو منتقل میکنم روش

pcgamer
01-06-2013, 22:42
سلام دوستان
بنده ساکن شیراز هستم و قصد دارم به مبین نت سوییچ کنم
نظر شما چیه؟ سرعتش تو روز؟ شب؟
راستی من ایرانسل دارم

من ایرانسل نداشتم بتونم مقایسه کنم ولی خوب نسبت به ایرانسل خیلی گرون تره . مبین نت خیلی قطعی داره یعنی سر موقع دانلود شبانه قطع می کنن معمولا ..من کلا 2 ماه این اشتراک رو گرفتم و تو این دو ماه اندازه 2 هفته قطعی داشتم که متاسفانه قطعی ها رو اصلا به قرار داد اضافه نمی کنن حتیا گه پیگیری کنید.البته به این معنی نیست که روزها تا حالا قطعی نداشتن شده 1-2 روز هم قطع بوده
موضوع بد دیگه هم اینه که بدون اطلاع قبلی قطع می کنن ... بدون هیچ خبری من پری شب کامپیوترم الکی روشن بود .:n23:
این تاپیک بالا هم بخونی بد نیست .. در کل یه 10-15 صفحه از همین تاپیک رو صفحات اخر بخون نظرات دوستان هم می تونه کمکتون کنه که تو این مدت چی گذشته . موفق باشید

Joaquin
02-06-2013, 10:35
دوست عزیزم ، من الان یه vps تو انگلیس دارم ، یکی هم تو آمریکا ، هر جفتشم پهنای باندش نا محدوده یعنی اگه چیزی دانلود کنی یا از سرور دانلود بشه مشکلی نیست حتی ۱ ترا دانلود کنی ! تو خارج پهنای باند ارزون و به همین دلیل نامحدوده ، ولی شما که میگی میخوای از ایران بگیری به پهنای باندشون دقت کردی ؟؟؟ ماهانه ۳۰ گیگ ، ۵۰ گیگ !!! یعنی اینقدر با سرورت انتقال بدی سرورت خلاصه ! چون تو ایرانه و پهنای باند گرونه !

این قضیه سرعت هم کاملا به پورت اون سروری که دانلود میکنید ازش مربوطه که اگه ضعیف باشه و یا شلوغ باشه سرعت دانلود کم میشه چون نمیتونه کل ظرفیت سرور رو بزاره و تو ساعت رایگان که محدودیت میزارن رو کانکشن ها اگه سرور پورت قوی و خلوت نداشته باشه سرعت دانلود کمی میده

مثلا شما از سرور اپل دانلود کن تو ساعات رایگان ببین چه سرعتی میده !!

الان بین این ۲ سرور من که واسه خودم دارم انگلیس سرعت شبانه ازش خوب نیست ولی آمریکا خیلی خوبه و دارم فایل هامو منتقل میکنم روش
اولا هر کسی چیز خوبی میخواد ، باید خرج کنه. دوما قرار نیست هر چی میخوای دانلود کنی بزاری روی اون وی پی اس که بعدا مشکل پهنای باند پیش بیاد. برای فایل های بزرگ که سرور خارجیشون سرعت نمیده استفاده کنید. دقت کنید الان مثلن سایت هایی که دیتاسنترشون لیزوب هست (فرقی نمیکنه ، هلند، آلمان ، سوئیس) سرعت بسیار بالایی میدن (با اینکه خارجی هستن) اما خیلی از این سایت های دیگه از دیتاسنتر های آشغال مثل هتزنر و رد استیشن گرفتن که سرعتت میاد پایین و با منتقل کردن فایل هات به vps ایرانت میتونی با سرعت بالا دانلودشون کنی.
یه خوبی دیگه ای که وی پی اس ایران داره اینه که میتونی از بعضی سایت ها که آی پی رو محدود کردن و فقط به آی پی ایران اجازه ی دانلود کردن میدن ، دانلود کنی، مثلا سافت 98

سرعت پورت هم توی ایران همشون 100 مگ هستن که اگه واقعا از دیتاسنتر معتبری بگیری ، سرعت خوبی بهت میده. من خودم وی پی اس ایران رو از دیتاسنتر تبیان و یا پارس آنلاین پیشنهاد میکنم.

faramobile
02-06-2013, 10:53
اولا هر کسی چیز خوبی میخواد ، باید خرج کنه. دوما قرار نیست هر چی میخوای دانلود کنی بزاری روی اون وی پی اس که بعدا مشکل پهنای باند پیش بیاد. برای فایل های بزرگ که سرور خارجیشون سرعت نمیده استفاده کنید. دقت کنید الان مثلن سایت هایی که دیتاسنترشون لیزوب هست (فرقی نمیکنه ، هلند، آلمان ، سوئیس) سرعت بسیار بالایی میدن (با اینکه خارجی هستن) اما خیلی از این سایت های دیگه از دیتاسنتر های آشغال مثل هتزنر و رد استیشن گرفتن که سرعتت میاد پایین و با منتقل کردن فایل هات به vps ایرانت میتونی با سرعت بالا دانلودشون کنی.
یه خوبی دیگه ای که وی پی اس ایران داره اینه که میتونی از بعضی سایت ها که آی پی رو محدود کردن و فقط به آی پی ایران اجازه ی دانلود کردن میدن ، دانلود کنی، مثلا سافت 98

سرعت پورت هم توی ایران همشون 100 مگ هستن که اگه واقعا از دیتاسنتر معتبری بگیری ، سرعت خوبی بهت میده. من خودم وی پی اس ایران رو از دیتاسنتر تبیان و یا پارس آنلاین پیشنهاد میکنم.

خب عزیز یعنی شما حاضری ماهی ۳۰ تومن حداقل ( که کمترین قیمت موجود اینه ) بدی برای کلا ۳۰ گیگ پهنای باند که اکه مثلا بخوای ۱۰ گیگ دانلود کنی باید در اصل یه ۱۰ گیگ منتقل کنی رو سرور بعد ۱۰ گیگ دانلود کنی که این یعنی ۲۰ گیگ از اون ۳۰ گیگ پرید !! فقط واسه ۱۰ گیگ دانلود !!
خب اینو بدی اینایی که تو اینترنت دانلود میکنن گیگی میگیرن مثلا ۳۰۰ تومن که هم سریعتر میگیری هم ارزون تر !

mohammad_87
02-06-2013, 11:33
اولا هر کسی چیز خوبی میخواد ، باید خرج کنه. دوما قرار نیست هر چی میخوای دانلود کنی بزاری روی اون وی پی اس که بعدا مشکل پهنای باند پیش بیاد. برای فایل های بزرگ که سرور خارجیشون سرعت نمیده استفاده کنید. دقت کنید الان مثلن سایت هایی که دیتاسنترشون لیزوب هست (فرقی نمیکنه ، هلند، آلمان ، سوئیس) سرعت بسیار بالایی میدن.....
چجوری میشه فهمید که دیتاسنتر یک سایت کدوم هست؟

Joaquin
02-06-2013, 11:45
خب عزیز یعنی شما حاضری ماهی ۳۰ تومن حداقل ( که کمترین قیمت موجود اینه ) بدی برای کلا ۳۰ گیگ پهنای باند که اکه مثلا بخوای ۱۰ گیگ دانلود کنی باید در اصل یه ۱۰ گیگ منتقل کنی رو سرور بعد ۱۰ گیگ دانلود کنی که این یعنی ۲۰ گیگ از اون ۳۰ گیگ پرید !! فقط واسه ۱۰ گیگ دانلود !!
خب اینو بدی اینایی که تو اینترنت دانلود میکنن گیگی میگیرن مثلا ۳۰۰ تومن که هم سریعتر میگیری هم ارزون تر !
بعدشم حتما باید بایستم تا برام با پست cd بفرستن؟؟!!

دست بردار بابا!

Joaquin
02-06-2013, 11:46
چجوری میشه فهمید که دیتاسنتر یک سایت کدوم هست؟
راه های زیادی هست ، مثلا این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سایت

arash59b
02-06-2013, 13:06
مسلما نیازهای هرکس فرق می کنه و بسته به اون یه VPS رو انتخاب می کنه

مثلا من که تو ماه حداکثر 10-15 فیلم دانلود می کنم همون پهنای باند ایران کافیه ولی برای کسی که میخواد دانلود فایل به اشتراک بزاره نه.

بهتره دوستان اگه VPS خوبی چه خارجی و چه ایرانی سراغ دارند معرفی کنند تا هرکس بتونه بسته به شرایط خودش تست کنه

شاید همین VPSی که برای شما خوبه برای دیگری سرعت خوبی نده

faramobile
02-06-2013, 13:22
بعدش باید بایستم تا برام با پست cd بفرستن؟؟!!

نه عزیز مثلا من تهران میشناسم کسی رو سرعت دانلودش ۵ مگ به بالاست ( ۱۰ مگ بود قدیم الان یکم کم شده ) بهش سفارش دانلود میدادم ۳۰۰ گیگ لینکاشو میفرستادم ، ۲، ۳ روزه آماده میشد هارد میدادم بهش بعد از ظهر بهم تحویل میداد به همین راحتی ( سفارش زیر ۱۰ گیگ هم دادم بهش به سرعت برام آماده کرده ) قیمتش هم از ۳۵۰ تا ۲۵۰ هست بسته حجم دانلود ،

حالا من چون تهرانم تو تهران پیدا کردم این دانلودر رو ، تو شهر های دیگه هم دیدم دوستان تبلیغ دادن همین کارو میکنن ، مثلا مشهد ، رشت ، تبریز

*Forgotten*
02-06-2013, 14:04

والا الان قیمت هر گیگ دانلود حدود 400 میافته + قیمت دی وی دی و رایت که اگه من 300 گیگ حساب کنم میشه 120 تومن فقط دانلود + قیمت هر دی وی دی 500 حساب کنم میشه حدود 70 دی وی دی که میشه 38 تومن و رایت و پول پست و از این حرفا میشه 200 تومن برات آب میخوره

در مورد vps باید بگم کسی که vps داره نمیاد پول لیچر از این حرفا بده که یعنی هزینه های اضافش که برای لیچ میده راحت میده برای vps بدون دقدقه و مشکل دانلود میکنه خیلی هم با صرفصت

الان من خودم طرح نوروزی مبینو دارم که 6 ماه 80 تومن دادم که روی 3 گیگ دانلود کنم میشه 540 گیگ توی این 6 ماه فقط با 80 تومن بدون هیچ هزینه ای

italodance
02-06-2013, 14:23
نه عزیز مثلا من تهران میشناسم کسی رو سرعت دانلودش ۵ مگ به بالاست ( ۱۰ مگ بود قدیم الان یکم کم شده ) بهش سفارش دانلود میدادم ۳۰۰ گیگ لینکاشو میفرستادم ، ۲، ۳ روزه آماده میشد هارد میدادم بهش بعد از ظهر بهم تحویل میداد به همین راحتی ( سفارش زیر ۱۰ گیگ هم دادم بهش به سرعت برام آماده کرده ) قیمتش هم از ۳۵۰ تا ۲۵۰ هست بسته حجم دانلود ،

حالا من چون تهرانم تو تهران پیدا کردم این دانلودر رو ، تو شهر های دیگه هم دیدم دوستان تبلیغ دادن همین کارو میکنن ، مثلا مشهد ، رشت ، تبریز

اصلا صرف نداره

مگه سرعت بالا داشتن حسن برتر هست خیر
ان موجود بودن و دارا بودن منبع دانلود حسن هست

این دوستمون gorjy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) حتما منبعی داره برای استفاده شخصی که چه بسا فلان فرد شما اصلا نمیتونه دسترسی داشته باشه به منبع ایشون مثلا یوز و پسورد و ای پی و...میخواد

پس عقل حکم میکنه ادم خودش باشه نه دیگری

من خودم ماهی 250 گیگ دانلود دارم از منبعهایی که مخصوص خودم هست و همون کفایت میکنه اصلا اینترنت من 100000 باشه سرعتش منبع نداشته باشم به چه دردم میخوره حالا 10 گیگ بگیر یا 10000 گیگ

Joaquin
02-06-2013, 17:52
بچه ها این لینک رو لطفا تست کنید ببینین سرعت دانلودش تو ساعت رایگان برای شما چطوره. نمیخواد کامل دانلودش کنیدا! فقط ببینید سرعتش چطوره:

لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].rar)

arash59b
02-06-2013, 18:02

اگه vps های معتبر تو ایران همین تبیان و پارس انلاین و افرانت هستند که واقعا گرون حساب می کنند و اصلا به صرفه در نمیاد

(خداییش واقعا هزینه VPS تو ایران اینقدر درمیاد یا اینا هم فقط به فکر جیب خودشون هستند)

Joaquin
02-06-2013, 18:05
اگه vps های معتبر تو ایران همین تبیان و پارس انلاین و افرانت هستند که واقعا گرون حساب می کنند و اصلا به صرفه در نمیاد

(خداییش واقعا هزینه VPS تو ایران اینقدر درمیاد یا اینا هم فقط به فکر جیب خودشون هستند)
از خودشون نگیرید. از ریسلرهاشون بگیرید که ارزون تر دربیاد.

arash59b
02-06-2013, 18:07
از خودشون نگیرید. از ریسلرهاشون بگیرید که ارزون تر دربیاد.

والا اونام گرون میدن

مگه اونا ازش چی کم می کنن که ارزون تر در میاد؟

*Forgotten*
02-06-2013, 18:11
والا اونام گرون میدن

این سایت هست که خودشم اشاره کرده برای تورنت اشکال ایجاد نمیشه البته من ازش خرید نکردم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Joaquin
02-06-2013, 18:12
والا اونام گرون میدن

چیزی کم نمیکنن فقط به صورت ریسلر که بگیرن، تخفیف میگیرن.

----------------------

این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) وی پی اس ایران میده. پکیج اولش رو من چند روز دیگه میخوام بگیرم. قیمت هاش هم مناسبه. فقط لینوکسه

faramobile
02-06-2013, 21:07
بچه ها این لینک رو لطفا تست کنید ببینین سرعت دانلودش تو ساعت رایگان برای شما چطوره. نمیخواد کامل دانلودش کنیدا! فقط ببینید سرعتش چطوره:

لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].rar)

لینکتون که هاستش ساسبند شده !

راستی اون دیتا سنتری که گفتین تو هلند لیزوب ، امشب یکی سفارش دادم ازش سرور برسه دستم سرعت دانلود شبانه رو ازش تست میکنم بینم چطوره !

Milad4171
02-06-2013, 21:44

من هم مبین نت دارم هم ایرانسل
الان با ایرانسل این لینک رو دانلود کردم در بالاترین سرعت دانلود میکنه
۰
من تو غرب تهران از مبین نت استفاده میکنم سرعت خیلی عالیه (‌ البته روزانه)‌ ۲ مگ دارم. ولی خوب سرعتش نصبت به ۱ مگی که از ایرانسل گرفتم تقریبا مثه هم هستن. ینی سرعت مبین نت کمتر از ایرانسل هست .
-
امیدوارم این وضعیت بهت بشه چون واسه یه سری شهرستان ها ایرانسل آنتن نمیده. مجبورم از مبین نت استفاده کنم

Joaquin
02-06-2013, 22:43
لینکتون که هاستش ساسبند شده !

راستی اون دیتا سنتری که گفتین تو هلند لیزوب ، امشب یکی سفارش دادم ازش سرور برسه دستم سرعت دانلود شبانه رو ازش تست میکنم بینم چطوره !
نه الان لینکه کار میکنه. (سایتشون هی پهنای باند کم میاره ، ساسپند میشه)

-----------------------
از کدوم سایت سفارش دادید؟؟ novin vps ??

Joaquin
02-06-2013, 22:44
بچه ها لطفا بقیه هم این لینک رو لطفا تست کنید ببینین سرعت دانلودش تو ساعت رایگان برای شما چطوره. نمیخواد کامل دانلودش کنیدا! فقط ببینید سرعتش چطوره:

attaghi
02-06-2013, 22:51
بچه ها لطفا بقیه هم این لینک رو لطفا تست کنید ببینین سرعت دانلودش تو ساعت رایگان برای شما چطوره. نمیخواد کامل دانلودش کنیدا! فقط ببینید سرعتش چطوره:

سلام دوست عزيزم
سرور اين لينك واقعا فوق العادس :

Joaquin
02-06-2013, 23:29
سلام دوست عزيزم
سرور اين لينك واقعا فوق العادس :

بله. :n01: به همین جهت گفتم دوستان تستش کنن. اگه بتونم از این دیتاسنترش وی پی اس بگیرم میتونه تو ساعت شبونه خییییلی کمک باشه!

attaghi
02-06-2013, 23:33
. . . . . . . . .

Joaquin
02-06-2013, 23:36
دوست عزيزم آخه اين ملاك تست نميشه چون خيلي محدودن سرورهايي كه اين وضعيت رو دارن . براي تست بهترينش و متعادلترينش به نظر من سايت خود ماكرو سافته كه مشخص ميشه ماكزيمم پهناي باند چقدر هست . اين مورد براي دانلود بازي سايت خيلي خوبي هست .
خوب بخاطر همین محدودیته که ما چند صفحه قبل بحث وی پی اس ایران انجام دادیم دیگه! در ضمن این سایت تمام لینک هاش از ایران نیستا! فقط این لینک بود.

الان این 2 تا لینک رو مقایسه کنید:

1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].rar)
2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].rar)

و لطفا توجه کنیدکه:

من گشتم و فهمیدم که این لینک 2 روی ایران میزبانی میشه. بخاطر همینه که میگم vps از ایران خیلی سرعت بالا میده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

attaghi
02-06-2013, 23:38
لطفا توجه کنید:

من گشتم و فهمیدم که این لینک روی ایران میزبانی میشه. بخاطر همینه که میگم vps از ایران خیلی سرعت بالا میده:

پس چرا سرور سايت هاي ديگه كه روي ايران هستن همچين وضعيتي ندارن ؟

Joaquin
02-06-2013, 23:41
پس چرا سرور سايت هاي ديگه كه روي ايران هستن همچين وضعيتي ندارن ؟
پستم رو ادیت کردم لطفا دوباره بخونید.

---------------------------------------------

بله. همه این طوری نیستن. مثلا من شنیدم سایت هایی که روی شاتل هستن سرعت پایینی دارن. اکثر سایت هایی که روی ایران هستن سرعت دسترسی بالایی دارن. مثلا leader.ir رو با microsoft.com مقایسه کنید. پینگ رو هم نگاه کنید. سرعت دانلود رو هم نگاه کنید.

Joaquin
02-06-2013, 23:43
همون طور که میشه دید لینک 1 سرعت پایینی داره ولی لینک 2 سرعت خیلی بالایی

attaghi
02-06-2013, 23:48
همون طور که میشه دید لینک 1 سرعت پایینی داره ولی لینک 2 سرعت خیلی بالایی

بله درسته . لينك 1 براي من نهايتا 380 تا سرعت دانلود ميده . در صورتي كه سرعت لينك 2 تقريبا ده برابر لينك 1 هست .

Joaquin
02-06-2013, 23:50
بله درسته . لينك 1 براي من نهايتا 380 تا سرعت دانلود ميده . در صورتي كه سرعت لينك 2 تقريبا ده برابر لينك 1 هست .
بله . دقیقا و در صورتی که هر 2 تا 1 فایلن با 1 حجم ولی در 2 سرور جدا

Joaquin
03-06-2013, 00:26
اون دوستی که وی پی اس لیزوب گرفته بود، لطفا تست سرعت دانلودش رو بذاره. :n12:

arash59b
03-06-2013, 01:08

دورو بره 300 کیلو

Joaquin
03-06-2013, 01:13
دورو بره 300 کیلو
با چه طرحی؟

*Forgotten*
03-06-2013, 08:41

قبلش بگم دیشب سرعت دانلود فاجعه بود با IDM طرح 1 مگ نوروزی 35 و دانلود از تورنت 5 بود:n21:

من لینک شما رو با 512 طرح قدیم تست کردم بیشترین ثبات دانلودش روی 95 بود البته لحظاتی میرفتی روی 120 و لحظاتی رو 60 کمتر از 1 ثانیه
با 1 مگ نوروزی یادم رفت

این لینکش مال سرورهای داخلی بود !؟

Joaquin
03-06-2013, 09:02
قبلش بگم دیشب سرعت دانلود فاجعه بود با IDM طرح 1 مگ نوروزی 35 و دانلود از تورنت 5 بود:n21:

من لینک شما رو با 512 طرح قدیم تست کردم بیشترین ثبات دانلودش روی 95 بود البته لحظاتی میرفتی روی 120 و لحظاتی رو 60 کمتر از 1 ثانیه
با 1 مگ نوروزی یادم رفت

این لینکش مال سرورهای داخلی بود !؟
بله مال سرور داخلیه. حتما با طرح نوروزی هم لطفا یه تست کنید. من با 1 مگ ماهی 4 گیگ با سرعت متوسط 170 دانلود کردم. این لینک روی سرور داخلیه

arash59b
03-06-2013, 09:14
با چه طرحی؟

......نوروزی

arash59b
03-06-2013, 09:26
به نظرم ادم بجای vps از طرح های 8-8 استفاده کنه همونقدر میتونه دان داشته باشه اگه هزینه طرح مبین نت رو هم حساب کنید تقریبا یه قیمت می شه

faramobile
03-06-2013, 09:54
بله مال سرور داخلیه. حتما با طرح نوروزی هم لطفا یه تست کنید. من با 1 مگ ماهی 4 گیگ با سرعت متوسط 170 دانلود کردم. این لینک روی سرور داخلیه

سرور من از لیزوب صبح بدستم رسید ،

یه لینک ازش میزارم تا شب تست کنیم ببینیم چطوره !

امیدوارم مثل سرور ایران باشه ، چون سرور ایران با این پهنای باند گرون اصلا نمیصرفه

mohammad_87
03-06-2013, 10:20
من از همون سایت چندتا بازی کم حجم گذاشته بودم برای دانلود و همه رو هم از لینکهای داخل استفاده کرده بودم.هر فایل مستقل دانلود شد.ساعت دانلود هم از 4 تا 7 طول کشید و سرعتم در ساعت 4 متوسط 130 بوده و در ساعت 7 به 200 رسیده.طرح 1 مگ نوروزی

faramobile
03-06-2013, 12:15

عزیز این لینکم که دادی همه دانلود کردن و سرعتش خوبه از ایران نیست که !! اون سرور خود سایت هست که ایرانه یعنی bazikids.com !

این لینک شما روی سرور دانلود این سایت هست dl.bazikids.com که آی پیش اینه : 95.211.184.56 , در هلند هست همون دیتاسنتر لیزوب !!

Joaquin
03-06-2013, 12:25
عزیز این لینکم که دادی همه دانلود کردن و سرعتش خوبه از ایران نیست که !! اون سرور خود سایت هست که ایرانه یعنی bazikids.com !

این لینک شما روی سرور دانلود این سایت هست dl.bazikids.com که آی پیش اینه : 95.211.184.56 , در هلند هست همون دیتاسنتر لیزوب !!
این لینک گویا از لیزوبه ولی من به ادمینش گفتم و گفت از hostiran دو تا وی پی اس گرفته یکی برای سایت و یکی برای بازی های با حجم کمتر از ۲ گیگ که سرعتش از لیزوب هم بالاتره

Joaquin
03-06-2013, 12:27

تست وی پی استون چی شد؟؟ بزار بابا ببینیم اگه خوب بود مام بگیریم

mrmostafa
03-06-2013, 13:11
هفته پيش مودم ايرانسل دادم كه تبديل كنن گفتن شنبه حالا گفت 2شنبه حالا ميگه 3 شنبه هفته ديگه. يه مودم تبديل كردن مگه چقدر كار داره. نمايندگي گلشهر دادم داده به تهران تا درست بشه بفرستن خودم ميبردم مبين نت زودتر انجام ميشد. پول بدي اين همه هم الافي بگشي زور داره.

M0RTEZA_R
03-06-2013, 13:52
اقا این صفحه مشترکین چرا اشتباه نشون میده حجم باقی مونده رو؟
چرا سایفون استفاده میکنم دیگه بدون سایفون نمیشه؟ویندوز عوض کردم.راه حلی نداره؟

mohammd1
03-06-2013, 15:11
چرا سایفون استفاده میکنم دیگه بدون سایفون نمیشه؟ویندوز عوض کردم.راه حلی نداره؟
سایـ*ون به طور خودکار تنظیمات مرورگر شما تغیر میده که فقط با پروکـ*ی باز بشه...
اگه از کروم استفاده می کنید به این آدرس برید و تیک use a proxy server for your LAN رو بردارید. اضافه کنم دکمه customize and control google chrom بالا سمت راست هست

توی بقیه مرورگرها هم تقریبا به همین صورت هست...

and-roid2
03-06-2013, 15:15
سایـ*ون به طور خودکار تنظیمات مرورگر شما تغیر میده که فقط با پروکـ*ی باز بشه...
اگه از کروم استفاده می کنید به این آدرس برید و تیک use a proxy server for your LAN رو بردارید. اضافه کنم دکمه customize and control google chrom بالا سمت راست هست

توی بقیه مرورگرها هم تقریبا به همین صورت هست...
الان این برنامه ای که شما گفتی سرعتش خوبه؟

faramobile
03-06-2013, 15:17
الان این برنامه ای که شما گفتی سرعتش خوبه؟

آخرین نسخش باشه سرعتش خیلی خوبه - الان نسخه 56 آخریش هست فکر میکنم

Joaquin
03-06-2013, 15:39
آخرین نسخش باشه سرعتش خیلی خوبه - الان نسخه 56 آخریش هست فکر میکنم
سایفون ولی من 2 هفته پیش خواستم استفاده کنم اصلا وصل نمیشد

faramobile
03-06-2013, 16:01
نسخه جدیدش رو بگیر کار میکنه خیلی راحت اون قدیمیش نسخه 55 وصل نمیشه

faramobile
03-06-2013, 17:15
این لینک رو تست کنید از سرور آمریکا خودم هست و واسه خودم این سرور خوب جواب داده , فعلا اینو تست کنید تا سرور لیزوب هم آماده بشه اونم بزارم مقایسه کنید سرعت کدوم بهتره :

لینک دانلود 1 برای تست سرعت مبین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Joaquin
03-06-2013, 17:58
این لینک رو تست کنید از سرور آمریکا خودم هست و واسه خودم این سرور خوب جواب داده , فعلا اینو تست کنید تا سرور لیزوب هم آماده بشه اونم بزارم مقایسه کنید سرعت کدوم بهتره :

لینک دانلود 1 برای تست سرعت مبین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سرعت خوبی داره ولی هنوز به پای لیزوب نمیرسه.

arash59b
03-06-2013, 18:11

درحد لینک دومی که اقای گرجی گذاشته بودن هست و به خوبی لینک اول نیست

ولی باید دید شب چطوره !...

faramobile
03-06-2013, 18:14
سرعت خوبی داره ولی هنوز به پای لیزوب نمیرسه.

این لیزوب هم داره آماده میشه ، سیستم عاملش رو اشتباه نصب کرده بودن ۳۲ بیت الان دارن ۶۴ بیت نصب میکنن برام
اوکی بشه از اونم میزارم بیینیم چطوریاس

ببین چیکار کردی مارو تو خرج انداختیا تو این بی پولی :)

Joaquin
03-06-2013, 18:18
این لیزوب هم داره آماده میشه ، سیستم عاملش رو اشتباه نصب کرده بودن ۳۲ بیت الان دارن ۶۴ بیت نصب میکنن برام

بابا من خودم اول همین ماه یعنی میخواستم یه وی پی اس پرسرعت بگیرم، آخرش یه کاملن معمولیش از آلمان گیرم اومد. پولم هدر رفت. مبین نت هم که غیر قابل تغییره حداقل باید تلاش کنیم با راه های غیر مستقیم سرعتمون رو بالا ببریم.

Joaquin
03-06-2013, 18:19
درحد لینک دومی که اقای گرجی گذاشته بودن هست و به خوبی لینک اول نیست

ولی باید دید شب چطوره !...
برعکس گفتیدا :n02:
لینک دومی پرسرعته بود!

Joaquin
03-06-2013, 18:40
اینم یه لینک از وی پی اس خودم. آلمان. همونطور که گفتم به نظر من کاملا معمولیه و سرعتش زیاد بالا نیست:
لطفا شما هم یه تست بزنید ببینید چطوره به نظرتون

لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

arash59b
03-06-2013, 18:44

الان بهترین سرورها با بهترین سخت افزار رو هلند داره و المان اصلا به پاش نمی رسه
از طرف دیگه سرورهای هلند واسه ما ایرانی ها که بویی از کپی رایت نبردیم خیلی بهتره. المان رو که حرفش و نزن :n15:

انشاءالله به خوشی استفاده کنی

برعکس گفتیدا :n02:
لینک دومی پرسرعته بود!

ازبس لینک گذاشتی یادم نمیاد:n27:

همون که اول ازهمه گذاشتی بهتر از این بود

faramobile
03-06-2013, 20:04
خب اونیکی سرور هم آماده شد از هلند

دوستان لطفا این 2 تا لینک رو تست کنن سرعتش رو هم در ساعات رایگان هم در ساعات عادی ببینن سرعتشون خوبه ؟

اولی از هلند

دومی از آمریکا

لینک دانلود تست سرعت مبین نت 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])لینک دانلود تست سرعت مبین نت 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Joaquin
03-06-2013, 21:47
خب اونیکی سرور هم آماده شد از هلند

دوستان لطفا این 2 تا لینک رو تست کنن سرعتش رو هم در ساعات رایگان هم در ساعات عادی ببینن سرعتشون خوبه ؟

اولی از هلند

دومی از آمریکا

لینک دانلود تست سرعت مبین نت 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])لینک دانلود تست سرعت مبین نت 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در حال حاضر که به نظرم تفاوت چندانی ندارن. تا ببینم شب چی میشه.

الان با 1 مگ ماهی 4 گیگ با سرور اولی میتونم با 200 تا دانلود کنم.

Joaquin
04-06-2013, 01:18
خب تست ساعت رایگان

سرعتش نصف اون لینکیه که من گذاشتم. ولی با این حال بازم جای شکر باقی ست. الان با سرعت 75 تا دارم دانلود میکنم. که نسبت به 25 تای معمولی مبین نت خیلی بهتره.

faramobile
04-06-2013, 01:28
خب تست ساعت رایگان

سرعتش نصف اون لینکیه که من گذاشتم. ولی با این حال بازم جای شکر باقی ست. الان با سرعت 75 تا دارم دانلود میکنم. که نسبت به 25 تای معمولی مبین نت خیلی بهتره.

لینک سرور آمریکا چطوره ؟

DVBS
04-06-2013, 01:39
نفهمیدیم اینجا تاپیک مبین نت هست یا تست هاست و وی پی اس؟!!!

Joaquin
04-06-2013, 09:13
شما سوالی داری یا مشکلی داری در مورد مبین نت بپرس، ولی وقتی این لعنتی به قدری افتضاحه که دیگه جای بحث باقی نمیذاره، به نظر شما ما در مورد چیش بحث کنیم؟؟

DVBS
04-06-2013, 11:42
شما درست میگید حرف حساب جواب نداره :n13:

hamidcivil
04-06-2013, 12:02
تعرفه های جدید مبین نت کی اعلام میشه؟

*Forgotten*
04-06-2013, 12:49

اگر صرفا در مورد vps بحث بود اونوقت حق باشماست باید بریم تاپیک خودش

ولی مشکل اینجاست وضعت دانلود مبین خیلی محدود و بد شده دوستان در مورد vps شخصی بحث میکنن تا ببینیم دانلود ازش با چه سرعتی میشه کرد

faramobile
04-06-2013, 13:20

حرفتون درسته ، من از طرف خودم معذرت میخوام ، اگه دوستان از بحث پیش اومده ناراضی هستن بگن پست هامو ویرایش کنم

بازم شرمنده ، فقط خواستم به این نتیجه برسیم که کدوم سرور تو ساعات رایگان سرعت بهتری میده که شاید دوستان چند نفری اجاره کنن و فایل هاشون رو با سرعت بهتری دانلود کنن

arash59b
04-06-2013, 13:57
حرفتون درسته ، من از طرف خودم معذرت میخوام ، اگه دوستان از بحث پیش اومده ناراضی هستن بگن پست هامو ویرایش کنم

بازم شرمنده ، فقط خواستم به این نتیجه برسیم که کدوم سرور تو ساعات رایگان سرعت بهتری میده که شاید دوستان چند نفری اجاره کنن و فایل هاشون رو با سرعت بهتری دانلود کنن

ای بابا اگه اینجا تاپیک مبین نته حتما که نیاید تو پست هامون کلمه مبین نت باشه، خود این بحث هم غیرمستقیم به مبین نت مربوطه :n02:

.................................

دیشب نرسیدم لینک هلند رو تست کنم ولی با این حساب که دوستان می گن اخرین راه اینه که سرور های ایران رو هم یه چکی بکنیم

Joaquin
04-06-2013, 17:00
ای بابا اگه اینجا تاپیک مبین نته حتما که نیاید تو پست هامون کلمه مبین نت باشه، خود این بحث هم غیرمستقیم به مبین نت مربوطه :n02:

.................................

دیشب نرسیدم لینک هلند رو تست کنم ولی با این حساب که دوستان می گن اخرین راه اینه که سرور های ایران رو هم یه چکی بکنیم
بله . من دیشب سرور هلند رو چک کردم، سرور آمریکا رو یادم رفت. حالا یه جایگزین برای وی پی اس ایران پیدا کردم. یه هاست مخصوص دانلوده که توسط hostiran ارائه میشه. پکیج اولش حجمش 10 گیگ و پهنای باند 250 گیگ داره (که از وی پی اس خیلی بیشتره) و قیمتش ماهی 10 تومنه. حالا من به پشتیبانیشون تیکت زدم گفتم که آیا در ایران میزبانی میشه ولی هنوز جواب نداده. تا ببینم چه شود.

ekf2000
04-06-2013, 17:26
با سلام
دوستان کسی خبر نداره ایا برای تابستون تعرفه جدید اعلام میشه یانه؟:n13:
واقعا گندش رو در اوردن من فقط پارسال به خاطر تنوع طرح ها بود که اینترنت مبین نت گرفتم
این واقعا ظلمه من تو یکسال هم از 18 گیگ اینترنت 512 روزانه استفاده نمیکنم چه برسه تو شش ماه اونم با قیمت 89 تومن
با 30 تومن بیشتر میشه 20 گیگ اینترنت یکساله گرفت تو شرکت های دیگه
دیگه مثل اینکه مجبوریم مبین نت رو کنار بگذاریم بریم سراغ یک شرکت دیگه با این روند مثل اینکه هدف اینده شرکت مبین نت کلا مشتری پروندن هست
تو سایتش هم مثل اینکه بعلت کمبود مشتری بی تی اس نه شهر رو کلا جمع کرده
خدا لعنتشون کنه تنها چیزی که برای ما داشت 150 تومن مودم بود که دیگه به هیچ دردی نمیخوره:n28:
راستی ایا راهی هست که کلا مودم رو بشه فروخت و به نام یکی دیگه ثبتش کرد ؟اگه میدونید تو ضیح بدید
با تشکر

Joaquin
04-06-2013, 17:30
با سلام
دوستان کسی خبر نداره ایا برای تابستون تعرفه جدید اعلام میشه یانه؟:n13:
واقعا گندش رو در اوردن من فقط پارسال به خاطر تنوع طرح ها بود که اینترنت مبین نت گرفتم
این واقعا ظلمه من تو یکسال هم از 18 گیگ اینترنت 512 روزانه استفاده نمیکنم چه برسه تو شش ماه اونم با قیمت 89 تومن
با 30 تومن بیشتر میشه 20 گیگ اینترنت یکساله گرفت تو شرکت های دیگه
دیگه مثل اینکه مجبوریم مبین نت رو کنار بگذاریم بریم سراغ یک شرکت دیگه با این روند مثل اینکه هدف اینده شرکت مبین نت کلا مشتری پروندن هست
تو سایتش هم مثل اینکه بعلت کمبود مشتری بی تی اس نه شهر رو کلا جمع کرده
خدا لعنتشون کنه تنها چیزی که برای ما داشت 150 تومن مودم بود که دیگه به هیچ دردی نمیخوره:n28:
راستی ایا راهی هست که کلا مودم رو بشه فروخت و به نام یکی دیگه ثبتش کرد ؟اگه میدونید تو ضیح بدید
با تشکر
به نظرم شما طرح نوروزی رو بگیرید به صرفه تره. 1 مگ (که دوستان میگن در اصل روی 2 مگ بسته شده) 18 گیگ - 6 ماهه. 80 تومن. از طریق care قابل خریداری هست.

ekf2000
04-06-2013, 17:48
به نظرم شما طرح نوروزی رو بگیرید به صرفه تره. 1 مگ (که دوستان میگن در اصل روی 2 مگ بسته شده) 18 گیگ - 6 ماهه. 80 تومن. از طریق care قابل خریداری هست.

اخه من گفتم 18 گیگ تو شش ماه استفاده ندارم کاری هم به سرعتش ندارم اکثر دانلود و کار هام رو هم صبح زود ساعت رایگان انجام میدم
شرگت صبا نت یا شاتل مثلا 24 گیگ یک ساله رو حدود 120 میدن این در حالی هست که یکساله مبین نت با این همه قطعی و نوسان حدود 180 تا 160 در میاد
تازه من پسر عموم اینترنت شاتل داره به مناسبت جشن و سال روز تاسیس و ... هر بار یکی دو گیگ جایزه میدن مشتریاشون صبا نت رو هم شنیدم گاها گیگ اضافه میده با این وجود دیگه اینترنت مبین نت کلا ضرر هست
پارسال دوستان با سایقه میگفتن این تعرفه ها فقط برای جلب مشتری و فروش مودم های باد کردشون هست و سریع جمع میشه و اینترنت گرون تر از مابقی شرکت ها میندازن به افراد ما باور نکردیم و باز رفتیم از این شرکت اشتراک گرفتیم امان از جهالت
به نظر من جلو ضرر رو از هرجا بگیری منفعته نهایتش یک مودم خطی میخریم هر شرکتی هم رفتیم جواب میده
تنها مشکلش بافی مونده این مودم بدر نخوره که هیچ شرکتی به جز خود مبین نت ساپورتش نمیکنه:n03:

arash59b
04-06-2013, 20:56
صفحه مشترکین مشکل داره یا واقعا حجم کم نمی کنه؟؟؟!!!

ham33d
04-06-2013, 20:57
سلام دوستان من مودم به اسمه یکی از دوستانم هست چطور باید به اسمه خودم بکنم بهتر روش

از این قسمت نمیشه تغییر داد

ورود به صفحه مشترکین

arash59b
04-06-2013, 21:02
اخه من گفتم 18 گیگ تو شش ماه استفاده ندارم کاری هم به سرعتش ندارم اکثر دانلود و کار هام رو هم صبح زود ساعت رایگان انجام میدم
شرگت صبا نت یا شاتل مثلا 24 گیگ یک ساله رو حدود 120 میدن این در حالی هست که یکساله مبین نت با این همه قطعی و نوسان حدود 180 تا 160 در میاد
تازه من پسر عموم اینترنت شاتل داره به مناسبت جشن و سال روز تاسیس و ... هر بار یکی دو گیگ جایزه میدن مشتریاشون صبا نت رو هم شنیدم گاها گیگ اضافه میده با این وجود دیگه اینترنت مبین نت کلا ضرر هست
پارسال دوستان با سایقه میگفتن این تعرفه ها فقط برای جلب مشتری و فروش مودم های باد کردشون هست و سریع جمع میشه و اینترنت گرون تر از مابقی شرکت ها میندازن به افراد ما باور نکردیم و باز رفتیم از این شرکت اشتراک گرفتیم امان از جهالت
به نظر من جلو ضرر رو از هرجا بگیری منفعته نهایتش یک مودم خطی میخریم هر شرکتی هم رفتیم جواب میده
تنها مشکلش بافی مونده این مودم بدر نخوره که هیچ شرکتی به جز خود مبین نت ساپورتش نمیکنه:n03:

دوست عزیز شما اگه به ADSL دسترسی داری مبین نت بکارت نمیاد

اگه میخوای مبین نت بگیری و مصرفت کمه ، سرعت هم برات مهم نیست می تونی طرح 512 کیلوبیت 6 ماهه برداری 84 تومن میشه، حجم متوسط مصرفیت هم میشه ماهی 2 گیگ.

arash59b
04-06-2013, 21:09
سلام دوستان من مودم به اسمه یکی از دوستانم هست چطور باید به اسمه خودم بکنم بهتر روش

ورود به صفحه مشترکین

نه نمییشه. مبین نت هم دیگه اینقدر بی درو پیکر نیست :n06:

باید مدارکت رو ببری همون نمایندگی که دوستت مودم رو خریده تا برات تغییر بدن (فکر نکنم حضور دوستت هم لازم باشه)

فقط اگه دوستت مجوز بالای 128 داشته ولی تو نداری مواضب باش تو دردسر نیوفتی

hamijoon
04-06-2013, 23:12

ورود به صفحه مشترکین

كارت ملي خودت و دوستت و نامه ارتقا سرعت (اگه بالايه 128 ميخواي) رو به Docs@mobinnet.net بفرست . تو Subject ايميلت هم شناسه اشتراك رو حتما بنويس

Mr.Aras
04-06-2013, 23:19
صفحه مشترکین مشکل داره یا واقعا حجم کم نمی کنه؟؟؟!!!

اگر منظورت توی صفحه اوله، باید یه بار خارج بشی دوباره وارد بشی

saeeddeeas
05-06-2013, 01:34
دیشب سرعت خوب بود
امشب باز داغون شده

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

faramobile
05-06-2013, 04:43
دیشب سرعت خوب بود
امشب باز داغون شده

دیشب هم واسه ما داغون بود ، امشب هم همینطور !!

کلا فکر کنم باید هروقت خوب بود بیایم بگیم وای در اتفاقی نادر دیشب سرعت دانلود مبین نت خوب بود !! لطفا بنویسید در تاریخ !!

*Forgotten*
05-06-2013, 07:39
دیشب هم واسه ما داغون بود ، امشب هم همینطور !!

کلا فکر کنم باید هروقت خوب بود بیایم بگیم وای در اتفاقی نادر دیشب سرعت دانلود مبین نت خوب بود !! لطفا بنویسید در تاریخ !!

آره گل گفتی

اینم وضعیت ما در هر شب:39:

:n03:
:n19:
:n02:
:n02:

بهتره دیگه دستامونو خسته نکنیم با یه کلیلک وضعیت دانلودو نشون بدیم:n09:

hamidcivil
05-06-2013, 10:17
لینک طرح نوروزی 1 مگ را لطفا قرار بدبد؟

ما که چیزی پیدا نکردیم

arash59b
05-06-2013, 10:36
دیشب برای نمونه یکی از لینک های دانلود سرور ایران سایت bazikids رو گذاشتم دانلود بشه

سرعتش نسبتا خوب بود ولی نه اینقدر که ادم رو راضی کنه. نسبت به شبهای دیگه حدودا 400 مگ بیشتر دانلود داشتم (بطور متوسط سرعت دان رو 65 کیلو بوده)

با این حساب زیاد هم رو سرورهای ایران نمیشه امید داشت.

باید قبول کنیم مبین نت سرعت شبانه رو روی 512 قفل کرده و در بهترین حالت می تونیم حداقل از سرعت کامل همین 512 استفاده کنیم

اگه بعضی شب ها هم سرعت بالاتر هست فقط از دست مبین نت در رفته و هیچ دلیل دیگه ای هم نداره.

خاک تو سر ما که مساله و مشکل زندگیمون که فکرمون رو مشغول کرده سرعت اینترنته. فکر کنم اگه یروزی سرعت اینترنت تو ایران عالی بشه از بیکاری دیگه نمیدونیم چکار کنیم. فکرش رو بکن این تاپیک رو هم میبندن دیگه کسی نمیاد اینجا.:n27:

arash59b
05-06-2013, 10:37
لینک طرح نوروزی 1 مگ را لطفا قرار بدبد؟

ما که چیزی پیدا نکردیم

باید تو صفحه مشترکین قسمت تغییر طرح بری

باید اونجا باشه

ham33d
05-06-2013, 13:34
كارت ملي خودت و دوستت و نامه ارتقا سرعت (اگه بالايه 128 ميخواي) رو به Docs@mobinnet.net بفرست . تو Subject ايميلت هم شناسه اشتراك رو حتما بنويس
اسکن از کارت دانشجوی کافیه میشه بیشتر توضیح بدی رفیق:n13:

pcgamer
05-06-2013, 18:28
دیشب برای نمونه یکی از لینک های دانلود سرور ایران سایت bazikids رو گذاشتم دانلود بشه

سرعتش نسبتا خوب بود ولی نه اینقدر که ادم رو راضی کنه. نسبت به شبهای دیگه حدودا 400 مگ بیشتر دانلود داشتم (بطور متوسط سرعت دان رو 65 کیلو بوده)

با این حساب زیاد هم رو سرورهای ایران نمیشه امید داشت.

باید قبول کنیم مبین نت سرعت شبانه رو روی 512 قفل کرده و در بهترین حالت می تونیم حداقل از سرعت کامل همین 512 استفاده کنیم

اگه بعضی شب ها هم سرعت بالاتر هست فقط از دست مبین نت در رفته و هیچ دلیل دیگه ای هم نداره.

خاک تو سر ما که مساله و مشکل زندگیمون که فکرمون رو مشغول کرده سرعت اینترنته. فکر کنم اگه یروزی سرعت اینترنت تو ایران عالی بشه از بیکاری دیگه نمیدونیم چکار کنیم. فکرش رو بکن این تاپیک رو هم میبندن دیگه کسی نمیاد اینجا.:n27:

دیگه چیکار می شه کرد ... اشتراک تموم شد کوچ کن به وایمکس ایرانسل برای دانلود شبانه بهتره بچه ها می گن! از طرفی قیمت هاش نسبت به وایمکس مبین نت ک خیلی پایین تره اگه روزها هم مصرف داری پهنای باندش خیلی ارزون تره مثل مبین نت فضایی نیست ...بحث سرعت شد نمایشگا موبایل تو روسیه بود بعد طرف داشت گوشی رو تست و معرفی می کرد سرعت دانلود اینترنت موبایل روسیه که اصلا ادعایی هم تو اینترنت نداره 700 بود! توجه گفتم سرعت دانلود !! ادم وقتی این چیزارو می بینه واقعا افسوس می خوره بازم الان خوب شده ی مدت با دیال اپ می شستیم موزیک ویدیو با حجم 20 مگ دانلود می کردیم...:n23:

hamidchi
05-06-2013, 18:44
سلام دوستان

ببخشید یه سوالی ؛ مودم های مبین نت فقط از طریق وای فای به کامپیوتر متصل میشه ؟؟؟ یا این که پورت لن هم داره ؟؟؟
یه مودم میخام حداقل دو تا پورت لن داشته باشه . چنین مودمی موجود هست واسه مبین نت ؟؟؟

arash59b
05-06-2013, 19:12
سلام دوستان

ببخشید یه سوالی ؛ مودم های مبین نت فقط از طریق وای فای به کامپیوتر متصل میشه ؟؟؟ یا این که پورت لن هم داره ؟؟؟
یه مودم میخام حداقل دو تا پورت لن داشته باشه . چنین مودمی موجود هست واسه مبین نت ؟؟؟

پورت لن دارند ولی فکر نمکنم مودمی باشه که بیشتر از 1 پورت لن داشته باشه

Milad4171
05-06-2013, 19:20
وایمکس ایرانسل مشکل شبانه ی مبین نت رو نداره خوشبختانه
من دیشب با سرعت ۱۲۵ تا ۱۲۸ حدودا دانلود داشتم با اشتراک یک مگ. دقیقا همین سرعت هم تو روز دارم. خوشبختانه واسه من سرعت نوسان نداره

and-roid2
05-06-2013, 19:32
من دیشب با سرعت ۱۲۵ تا ۱۲۸ حدودا دانلود داشتم با اشتراک یک مگ. دقیقا همین سرعت هم تو روز دارم. خوشبختانه واسه من سرعت نوسان نداره

چه مدته شما ایرانسل دارید؟
مبین نت معمولا هرکاربری که ازش خرید کنه یک دو ماهه اول همین سیاست رو بکار میبره تا مشترکش راضی باشه!

shahab.hiro
05-06-2013, 20:23
دوستان من تمام هیتلرشکن ها رو تست کردم همه رو بستن

کسی راهی،هیلتر شکن جدیدی چیزی داره معرفی کنه لطفا؟:n27:

faramobile
05-06-2013, 20:48
دوستان من تمام هیتلرشکن ها رو تست کردم همه رو بستن

کسی راهی،هیلتر شکن جدیدی چیزی داره معرفی کنه لطفا؟:n27:

ســـاکــس کار میکنه من الان از سرور خودم تست کردم

arash59b
05-06-2013, 20:52

کسی تو روز با مبین نت مشکل نداره و معمولا سرعت دان حدود 300 هست مشکل همه شبانه است که سرعت رو روی 65 محدود کردن

اصل مشکل هم از عید به بعد شروع شده که هم سرعت افت کرد و هم گرون شد. وگرنه قبل از عید شبی 3 گیگ دان داشتم.برای همین نمی صرفه دوباره برای ایرانسل هزینه کنم. و......

اگه اهل حلال حروم نبودم دوباره اینترنت ماه.واره ای رو راه می نداختم خودم رو راحت می کردم ( ای بابا لعنت به شیطون)

osta_ali
05-06-2013, 21:37
سلام دوستان

اره
من مودمم swc9200 هست 2 تا پورت لن هم داره.

saeeddeeas
05-06-2013, 22:03
دوستان یه سوال دارم امیدوارم منظورمو خوب برسونم:n02:

خب ببینید من دو تا سیستم دارم یکی طبقه اول یکی دوم
روی سیستم دوم یه کارت شبکه وایرلس نصب کردم تا بتونم از وای فای استفاده کنم
اما سیگنال از طبقه دوم ضعیفه و اونجایی که سیستم دوم هست تقریبا سیگنالی وجود نداره تا کنار پنجره فقط هست
حالا می خوام بدونم راهی روشی هست که بتونم مثلا اونجای که انتن وایرلس کیس هست سیمی کابلی اهنی چیزی وصل کنم بکشمش تا پنجره کار میکنه؟:n02::n04:
اخه اون انتن وایرلس پشت کیس باز و بسته میشه گفتم یه چیز بلند تر بچسبونم بهش کسی روشی نداره:n13:

faramobile
05-06-2013, 22:08

اما سیگنال از طبقه دوم ضعیفه و اونجایی که سیستم دوم هست تقریبا سیگنالی وجود نداره تا کنار پنجره فقط هست
حالا می خوام بدونم راهی روشی هست که بتونم مثلا اونجای که انتن وایرلس کیس هست سیمی کابلی اهنی چیزی وصل کنم بکشمش تا پنجره کار میکنه؟:n02::n04:
اخه اون انتن وایرلس پشت کیس باز و بسته میشه گفتم یه چیز بلند تر بچسبونم بهش کسی روشی نداره:n13:

یه راه هست که یکم باید هزینه کنی

یه ریپیتر بخر بزار دم پنجره راحت استفاده کن

arash59b
05-06-2013, 23:01

مودم به کدوم وصله؟ و کدوم طبقه اس

سیستم اول چطوری وصل شده؟

یه بار جابجاشون کن ببین سیگنال بهتر میشه یا نه (یعنی وایرلس رو ببر طبقه اول و مودم رو طبقه دوم)

بهترین و راحت ترین راه اینه که یه روتر وایرلس بگیری یا از یه کارت وایرلس قویتر استفاده کنی

راه کم خرج تر اینه که یه کابل شبکه از طبقه اول تا طبقه دوم بکشی

azady1368
06-06-2013, 00:05
سلام
تو سایت میهن دانلود سرعت شبانه من از 300کمتر نمیشه با مبین نت اونجارو درو کردم چیز بدرد بخوری توش نمونده

ایا به نطر شما اگه یه هاست دانلود بگیرم از میهن دانلو و یه رپیدلیچ نصب کنم بصرفست ؟کسی تست کرد همون سرعت رو خواهم داشت بنظرتون ؟

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4 Beta

reza_t
06-06-2013, 08:17
سلام

سرعت دانلود در ساعات رایگان (2 تا 8 صبح) برای طرح های ویژه با پهنای باند 512kbps و 128kbps چقدره ؟
میخوام ببینم کدومشون ارزش خرید داره؟

saeeddeeas
06-06-2013, 10:08
یه راه هست که یکم باید هزینه کنی

یه ریپیتر بخر بزار دم پنجره راحت استفاده کن
قیمتش چنده؟ کاراییش چیه

مودم به کدوم وصله؟ و کدوم طبقه اس

سیستم اول چطوری وصل شده؟

یه بار جابجاشون کن ببین سیگنال بهتر میشه یا نه (یعنی وایرلس رو ببر طبقه اول و مودم رو طبقه دوم)

بهترین و راحت ترین راه اینه که یه روتر وایرلس بگیری یا از یه کارت وایرلس قویتر استفاده کنی

راه کم خرج تر اینه که یه کابل شبکه از طبقه اول تا طبقه دوم بکشی

تنها راه وایرلس هست و نمیتونم اصلا پیسی جابجا کنم
سیستم اول مودمش adsl هست وای فای میفرسته
سیستم دوم کارت وایرلس تو پیسی نصبه اما ضعیفه

mehrshadmmm
06-06-2013, 10:33
سلام
برای اتصال به وی پ ی ان باید تنظیمات روتر رو تغییر داد?من با گوشی نمیتونم وصل بشم.پشتیبانیش هم میگه باید پرت های فایروالش رو باز کنی...

amin7x
06-06-2013, 10:46
سلام
من 512 سه گیگ دارم (ماهیانه)
سرعت روزش 60 و سرعت شبش رو نپرس.
RSSI: -64.84dBm
CINR: 29.63/27.81(R3/R1)dB

به نظرتون متعادله یا باید سرعت بالاتر باشه؟

saeeddeeas
06-06-2013, 11:43
سلام

من با rssi -80 سرعت شبانم 60 هست

victor008
06-06-2013, 11:54
سلام به همه من به یه مشکل خوردم کسی هست راهنماییم کنه

من مودم
DX350 مبین نت دارم که امروز وای فایش از کار افتاد یعنی چراغش خاموش شده با لب تاپ هم سرچ میکنم پیدا نمیکنه مودم رو یه بارم از اول تنظیم کردم نمیشه؟! انگاری وای فایش از کار افتاده
کسی میدونه چشه؟

arash59b
06-06-2013, 13:02

من مودم
DX350 مبین نت دارم که امروز وای فایش از کار افتاد یعنی چراغش خاموش شده با لب تاپ هم سرچ میکنم پیدا نمیکنه مودم رو یه بارم از اول تنظیم کردم نمیشه؟! انگاری وای فایش از کار افتاده
کسی میدونه چشه؟

سلام
مودم ریست کن ببین درست میشه

shahab.hiro
06-06-2013, 13:32

من مودم
کسی میدونه چشه؟

کلید وای فای که پشت مودمه روچک کردی؟

faramobile
06-06-2013, 14:43
سلام

منم دقیقا همین rssi شما رو دارم و اکانتم ۲ مگ هست ، سرعتم خب قطعا از شما بیشتره ( خیلی بیشتر ) شما سرعت روزانت به نظرم کمه و حداقل باید ۱۰۰ تا ۱۲۰ میشد چون دوستان که اینجا ۵۱۲ دارن ۱۴۰ اینا سرعت روزانه دارن ، ولی خب مبین نته دیگه حساب کتاب نداره اصلا

سرعت شبانه هم که نگفتید - منم نگم بهتره چون میان میگن تبلیغ میکنی !!

ولی rssi شما وضعیت نرمالی داره و به این دلیل نباید سرعتتون پایین باشه ، چند درصد سیگنال داری ؟ ( اون بالا قبل این rssi میزنه )

amin7x
06-06-2013, 16:20
منم دقیقا همین rssi شما رو دارم و اکانتم ۲ مگ هست ، سرعتم خب قطعا از شما بیشتره ( خیلی بیشتر ) شما سرعت روزانت به نظرم کمه و حداقل باید ۱۰۰ تا ۱۲۰ میشد چون دوستان که اینجا ۵۱۲ دارن ۱۴۰ اینا سرعت روزانه دارن ، ولی خب مبین نته دیگه حساب کتاب نداره اصلا

سرعت شبانه هم که نگفتید - منم نگم بهتره چون میان میگن تبلیغ میکنی !!

ولی rssi شما وضعیت نرمالی داره و به این دلیل نباید سرعتتون پایین باشه ، چند درصد سیگنال داری ؟ ( اون بالا قبل این rssi میزنه )

والا من درصدی ندیدم.
ولی با تلاش بیشتر رسوندمش به این مشخصات :

RSSI: -62.01dBm
CINR: 31.99/29.96(R3/R1)dB
TX power: -10dBm
RF Temperature: 31C

ساعت 4:52 با Speed Test

و سرعت دانلود از آپلودباز با IDM :
ولی بعضی موقع ها تا 100KB هم میره ولی نه به مدت خیلی زیاد.

arash59b
06-06-2013, 17:07
والا من درصدی ندیدم.
ولی با تلاش بیشتر رسوندمش به این مشخصات :

RSSI: -62.01dBm
CINR: 31.99/29.96(R3/R1)dB
TX power: -10dBm
RF Temperature: 31C

ساعت 4:52 با Speed Test

و سرعت دانلود از آپلودباز با IDM :
ولی بعضی موقع ها تا 100KB هم میره ولی نه به مدت خیلی زیاد.

دوست من درصدهای مودمت خوبه و با کمی بهتر شدن هم تاثیری رو سرعت دانلود نداره

باید ببینی سرعت کلی تو شهر و منطقه تون چطوره و با سرعت خودت مقایسه کنی

fabregasmm
06-06-2013, 18:36
سلام دوستان
وضعیت این طرح های یه ساله مبین نت چطوره ؟؟
من فقط میتونم از همین مبین نت استفاده کنم . خط تلفن adsl نمی دن ؟!!؟! ایرانسل هم بندرعباس وایمکس نداره ..
یه مگ سرعت دانلود شبانش چطوره ؟؟؟
یه ساله ارزش داره مبین نت 24 gb و 300 تومن با مودم .

Joaquin
06-06-2013, 21:38
دوست من درصدهای مودمت خوبه و با کمی بهتر شدن هم تاثیری رو سرعت دانلود نداره

باید ببینی سرعت کلی تو شهر و منطقه تون چطوره و با سرعت خودت مقایسه کنی
درسته. تاثیری نداره

pcgamer
06-06-2013, 22:46
سلام دوستان
وضعیت این طرح های یه ساله مبین نت چطوره ؟؟
من فقط میتونم از همین مبین نت استفاده کنم . خط تلفن adsl نمی دن ؟!!؟! ایرانسل هم بندرعباس وایمکس نداره ..
یه مگ سرعت دانلود شبانش چطوره ؟؟؟
یه ساله ارزش داره مبین نت 24 gb و 300 تومن با مودم .

چون چاره ای نداری همین مبین نت رو باید بگیری ولی اگه وایمکس ایرانسل پوشش می ده حتما ایرانسل رو بگیر دانلود شبانه بهتر ..پهنای باند ارزون تر .
در مورد مدت هم من یک ساله دارم ولی اگه یک ساله نگرفته بودم الان یا کوچ می کردم ب ایرانسل یا می رفتم 1 مگ یا 2 مگ می کردم طرحمو ...
ب نظرم یک ماه یا 3 ماه بگیر ببین راضی هستی ..یک سال شوخی نیست ... :دی

ادیت : اصلا اومدم بگم بچه ها شده ی باز مبین نت یک هفته بدون قطعی اینترنت سرویس بده!! من از صبح تا الان قطع بود کلا چراغ هاش خاموش بود انتنو قطع کرده بودن باز :n27:

*Forgotten*
07-06-2013, 09:56
متاسفانه چند وقتی هست که سرعت تورنت برای من به حد بسیار بدی کاهش پیدا کرده و اصلا نمیصرفه مودم و کامپوتر تا صبح روشن باشن

نمیدونم مبین نت میخاد تا کجا پسرفت داشته باشه

البته تا ابن انتخاتات تموم نشه وضعیت اصلا مشخص نمیشه که میخان چیکار کنن

arash59b
07-06-2013, 11:36
متاسفانه چند وقتی هست که سرعت تورنت برای من به حد بسیار بدی کاهش پیدا کرده و اصلا نمیصرفه مودم و کامپوتر تا صبح روشن باشن

نمیدونم مبین نت میخاد تا کجا پسرفت داشته باشه

البته تا ابن انتخاتات تموم نشه وضعیت اصلا مشخص نمیشه که میخان چیکار کنن

به نظر من ربطی به انتخابات نداره و اضاع مبین نت اگه بدتر نشه بهتر نمیشه. چون معمولا اینترنت در ایام انتخابات یا قطع میشه و یا پرت های مهمش رو میبندن در صورتی که مشکل مبین نت اینا نیست.

این کار مبین نت فقط یه معنی داره و اونم منفعت طلبی بی حد. چون تو روز نه کسی از سرعت پایین گله میکنه نه قطعی و نه تغییر ip، ولی امان از وقتی که ساعت از 2 بگذره.

این شرکت می خواد تا می تونیه کاربرها رو به سمت استفاده روزانه سوق بده، مثل من که به فکر افتادم از طرح های 8-8 استفاده کنم که سرعت بالایی دارند (اما کو پولش)

saeeddeeas
07-06-2013, 11:39
منم باز باید دوباره برم سمت 8-8
دفعه قبل حدود 90 گیگ دانلود کردم تو یک ماه

mehrshadmmm
07-06-2013, 11:51

خوب بابا آخه یکی بعد ساعت ۸ نت بخواد باید چه گلی به کلش بماله... :( قیمتش خیلیم بد نیست ولی بیشتر به درد اداره ها میخوره که بعد ۸ کسی وصل نمیشه و صرفه جویی بشه.ولی متاسفانه واسه خونه اکثر مردم تازه ساعت ۸ میشینن پای دستگاه.

faramobile
07-06-2013, 12:59
خوب بابا آخه یکی بعد ساعت ۸ نت بخواد باید چه گلی به کلش بماله... :( قیمتش خیلیم بد نیست ولی بیشتر به درد اداره ها میخوره که بعد ۸ کسی وصل نمیشه و صرفه جویی بشه.ولی متاسفانه واسه خونه اکثر مردم تازه ساعت ۸ میشینن پای دستگاه.

عزیز شما باید یه اینترنت دیگه مثلا رایتل در کنارش داشته باشه که از ساعت ۸ به بعد واسه وب گردی استفاده کنی

ولی خب باید پولشم داشته باشید دیگه

faramobile
07-06-2013, 13:07

عزیز شما باید یه اینترنت دیگه مثلا رایتل در کنارش داشته باشه که از ساعت ۸ به بعد واسه وب گردی استفاده کنی

ولی خب باید پولشم داشته باشید دیگه

arash59b
07-06-2013, 13:15

با کدوم طرح و سرعتش؟

سرعت رو دقیقا می بندن یا بالاتر؟

Viren
07-06-2013, 15:10
بچه ها ecare جدید برای من کار نمیکنه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم باز نمیشه

چیکار کنم؟آدرس دیگه نداره؟

*Forgotten*
07-06-2013, 16:26

فقط 90 گیگ !؟
اگه نامحدود شما همون 1 به 4 سرعت 1 مگ بود باید بگم شما باید 170 گیگ دانلود میکردی تو 1 ماه
اگه همینو داشتید و 90 گیگ دانلود کردید پس هیچی دانلود نکردید

saeeddeeas
07-06-2013, 18:22
فقط 90 گیگ !؟
اگه نامحدود شما همون 1 به 4 سرعت 1 مگ بود باید بگم شما باید 170 گیگ دانلود میکردی تو 1 ماه
اگه همینو داشتید و 90 گیگ دانلود کردید پس هیچی دانلود نکردید

با کدوم طرح و سرعتش؟

سرعت رو دقیقا می بندن یا بالاتر؟

من برای ساعت های قطعیش از ایرانسل استفاده میکنم

سرعتش خوبه ثابت هست برای 1 مگ 130 هست

من خب کامل شب تا صبح دانلود نداشتم اون 90 گیگ رو میانگین دان کردم .اکثرا روزی 2.5 تا 3.5 گیگ
البته 2-3 روز هم کلا مبین نت قطع بود که روزش به ما اضافه نشد

amin7x
07-06-2013, 22:52
اگه تعداد کانکشن ها با اینترنت اسپید رو توی IDM بالا ببرم تاثیری داره؟

and-roid2
07-06-2013, 23:01
دوستانی که طرح 1مگ نوروزی دارن ایا سرعتشون هنوز رو 2مگ هست؟

من انگار سرعتم رو 1 مگ بسته شده

arash59b
07-06-2013, 23:21
دوستانی که طرح 1مگ نوروزی دارن ایا سرعتشون هنوز رو 2مگ هست؟

من انگار سرعتم رو 1 مگ بسته شده

اگه منظورتون همین ساعت هست اره مال من هم 1 مگه ولی تو روز که خوب بود

بعضی وقتا بهتر میشه، بهتره خودت امتحان کنی

mrmostafa
08-06-2013, 09:45

اين نامه ها كه ميديم فرماليتست درسته. چون دوستمم تو شركت مبين نت هست گفت همينطور ميذارن تو پرونده. من براي 3 جا از شركت گرفتم دادم ولي ديگه همان نامه رو اسمش تغيير دادم به يه شركت ديگه هم دادم.

DariushGreat
08-06-2013, 10:20
سلام
2 مگ وضعیتش چطوره؟ من الان 512 دارم خیلی کلافم کرده! اصلا نشد با خیال آسوده این ماه دانلود داشته باشم!!!!!

pcgamer
08-06-2013, 12:01

اره عزیز .. ولی اختلاف 8 کانکشن با 16 کانکشن در حد 2-3 کیلوبایت :دی اگه از نرم افزار ویندوز دانلود کنی 10 تا کمتره . کلا این چیزا بیشتر ب سرعت اینترنت بستگی داره کشش نرم افزارا برای افزایش سرعت ناچیزه :n06:

MoSoMi
08-06-2013, 12:39
واسه تابستونم طرح میدن ؟
بعد نوروزی کدوم طرح خوبه ؟

hossein019940
08-06-2013, 12:40
دوستان وایمکس هزینه نصب و راه اندازی و قیمت سرویس ها از adsl بیشتره؟
سرعتش چطوره؟
چقدر زمان میبره تا نصب بشه؟

Joaquin
08-06-2013, 15:36
اگه منظورتون همین ساعت هست اره مال من هم 1 مگه ولی تو روز که خوب بود

بعضی وقتا بهتر میشه، بهتره خودت امتحان کنی
میگم این 1 مگ نوروزی ساعت رایگان به طور متوسط چه سرعتی میده؟ مثلا از همون ساعت 2 تا 2 و نیم چه سرعتی میده؟

sia10
08-06-2013, 16:27
برای من ملیه.ساعت رایگان بعضی سایت ها 16 یا زیر 16.خیلی ها رو حدو 60(آپلودباز با اکانت پرمیوم) و از سایت های که تو ایران باشند مثل بعضی از سرور های پی سی دانلود-میهن و بازی کید که شما معرفی کردین بالای 200 تا(حدود 220).1 گیگ میشه زیر 1:30 گرفت:n13:

روزها هم تقریبا همیشه همون 2 مگه بعضی وقت 1 مگ:n24:

arash59b
08-06-2013, 17:26
میگم این 1 مگ نوروزی ساعت رایگان به طور متوسط چه سرعتی میده؟ مثلا از همون ساعت 2 تا 2 و نیم چه سرعتی میده؟

تو روز بین 100 تا 350 متغیره و معمولا رو 2 مگ هست

Living DEATH
08-06-2013, 18:26
سلام
دوستان من از طریق صفحه مشترکین مبین نت و از طریق پرداخت اینترنتی 1 گیگ ترافیک خریدم و پولش از حسابم کم شده ولی به ترافیکم اضافه نشده 1 گیگ
چیکار باید بکنم ؟؟
ممنون

*Forgotten*
08-06-2013, 18:39
سلام
دوستان من از طریق صفحه مشترکین مبین نت و از طریق پرداخت اینترنتی 1 گیگ ترافیک خریدم و پولش از حسابم کم شده ولی به ترافیکم اضافه نشده 1 گیگ
چیکار باید بکنم ؟؟
ممنون

با دفتر مرکزی بخش فروش تماس بگیرید

arash59b
08-06-2013, 21:19
مبینم طرح نوروزیم در بهترین حالت 3 ماهه تموم میشه تازه 90% کارام هم تنها وبگردی بوده!!! یعنی ماهی حدودا 29 تومن پام افتاده

بنظرم بهتره خیال خودم رو راحت کنم برم طرح 512 ازنوع 8-8 بردام. روزی حدودا 3 گیگ دانلود میشه کرد تازه شب ها هم نیازی نیست سیستم روشن باشه

برای کارهای اضطراری هم میشه از gprs استفاده کرد.

دوستانی که این طرح رو دارن لطف کنن بگن سرعتش چطوره؟

Living DEATH
08-06-2013, 21:33
با دفتر مرکزی بخش فروش تماس بگیرید
به info@mobinnet.net ایمیل زدم
راستی این وضعیت تراز مالی چیه تو صفحه مشترکین؟ نوشته 53000 ریال !

DariushGreat
08-06-2013, 22:29
سلام
2 مگ وضعیتش چطوره؟ من الان 512 دارم خیلی کلافم کرده! اصلا نشد با خیال آسوده این ماه دانلود داشته باشم!!!!!
...؟ :n01:

arash59b
08-06-2013, 23:25
به info@mobinnet.net ایمیل زدم
راستی این وضعیت تراز مالی چیه تو صفحه مشترکین؟ نوشته 53000 ریال !

مقدار پول اضافه ای هست که تو حساب شما باقی مونده

می توید برای طرح بعدی به اندازه لازم بهش اضافه کنید یا اگه حجم تون زودتر تموم شد به عنوان مصرف ازاد ازش کم میشه

hossein019940
08-06-2013, 23:36
سرویس وایمکس میخوام بخرم
شرکت مبینت خوبه کلا نوسان زیاد داره یا سرعتش ثابته؟
پشتیبانیش چطوره؟

saeeddeeas
08-06-2013, 23:39
مبینم طرح نوروزیم در بهترین حالت 3 ماهه تموم میشه تازه 90% کارام هم تنها وبگردی بوده!!! یعنی ماهی حدودا 29 تومن پام افتاده

بنظرم بهتره خیال خودم رو راحت کنم برم طرح 512 ازنوع 8-8 بردام. روزی حدودا 3 گیگ دانلود میشه کرد تازه شب ها هم نیازی نیست سیستم روشن باشه

برای کارهای اضطراری هم میشه از gprs استفاده کرد.

دوستانی که این طرح رو دارن لطف کنن بگن سرعتش چطوره؟
داداش گلم به نظر من 1 مگ 8-8 بگیر خیلی بهتره
512 خیلی نوسان داره و اینکه حدود 42 تومن قیمتشه به نظرم 1 مگ بگیر حدود 58 تومن در میاد خیلی از 512 بهتره اصلا نوسان نداره
اینارو چون خودم جفتشو تجربه کردم گفتم از همه طرح های مبین نت همین 1 مگ 8-8 خیلی بهتره کمی گرونه اما کاریش نمیشه کرد دیگه مجبوریه

saeeddeeas
08-06-2013, 23:40
سرویس وایمکس میخوام بخرم
شرکت مبینت خوبه کلا نوسان زیاد داره یا سرعتش ثابته؟
پشتیبانیش چطوره؟

به عنوان گزینه اخر خوبه اما ای دی اس ال به شدت پیشنهاد میشه
وایمکس گرونه و قطعی زیاد داره

hossein019940
08-06-2013, 23:43
هزینه اولیش چقدره و اینکه سرعت سرویس 128 چنده؟

Lord007
08-06-2013, 23:43
کجای تنظیمات مودم میتونم پسوردی که آی اس پی داده رو ببینم؟کجا میتونم اسم مودمو عوض کنم؟

saeeddeeas
08-06-2013, 23:44
هزینه اولیش چقدره و اینکه سرعت سرویس 128 چنده؟

هزینه اولیه که باید مودم بخرید که فک کنم فقط مودم داخلی میدن قیمتشم اشتباه نکنم 220 اینا هست
128 از 18 تومن هست تا 99 تومن بدون مالیات

hossein019940
08-06-2013, 23:45
پس ولش کن همون ای دی اس ال رو داریم:n02:

arash59b
08-06-2013, 23:50
داداش گلم به نظر من 1 مگ 8-8 بگیر خیلی بهتره
512 خیلی نوسان داره و اینکه حدود 42 تومن قیمتشه به نظرم 1 مگ بگیر حدود 58 تومن در میاد خیلی از 512 بهتره اصلا نوسان نداره
اینارو چون خودم جفتشو تجربه کردم گفتم از همه طرح های مبین نت همین 1 مگ 8-8 خیلی بهتره کمی گرونه اما کاریش نمیشه کرد دیگه مجبوریه

ای بابا یعنی 512 اینقدر وضعش خرابه!! شما تو ماه تونستی چقدر باهاش دانلود کنی؟؟

والا 58 تومن گرونه (1 ماه 2 ماه که نیست)، نزدیک 60 تومن اونم فقط واسه 12 ساعت برای من نمی ارزه شاید دوباره همین نوروزی رو برداشتم

می خوستم برم مودم خودم رو با مودم ایرانسل برادرم عوض کنم ولی تعرفه های ایرانسل رو که دیدم خیلی پرت و پلاتر از مبین نت بود بی خیال شدم.

Living DEATH
09-06-2013, 00:03
مقدار پول اضافه ای هست که تو حساب شما باقی مونده

می توید برای طرح بعدی به اندازه لازم بهش اضافه کنید یا اگه حجم تون زودتر تموم شد به عنوان مصرف ازاد ازش کم میشه

آخه این دقیقا همون مبلغیه که بابت خرید ترافیک از حسابم کم شده ولی چیزی به ترافیکم اضافه نشد
مصرف ازاد چیه دقیقا؟
مگه ترافیک میخریم به حجم گیگابایت اضافه نمیشه؟

Lord007
09-06-2013, 00:07
کجای تنظیمات مودم میتونم پسوردی که آی اس پی داده رو ببینم؟کجا میتونم اسم مودمو عوض کنم؟

بلد نیستین؟

Sent from my LT15i using Tapatalk 2

*Forgotten*
09-06-2013, 00:12

والا 58 تومن گرونه (1 ماه 2 ماه که نیست)، نزدیک 60 تومن اونم فقط واسه 12 ساعت برای من نمی ارزه شاید دوباره همین نوروزی رو برداشتم

می خوستم برم مودم خودم رو با مودم ایرانسل برادرم عوض کنم ولی تعرفه های ایرانسل رو که دیدم خیلی پرت و پلاتر از مبین نت بود بی خیال شدم.

کلا این طرح های نا محدود برای کسی خوبه که میخاد ازش درامدی داشته باشه یا تجربه کوتاه

فقط نامحدود مخابرات میصرفه

کلا همه شرکت ها نامحدودشون خیلی گرونن

و کلا اینترنت ایران فقط بدرد ایمیل باز کردن و نالیدن از نت توی انجمن ها خوبه:n03:

saeeddeeas
09-06-2013, 00:20

والا من تجربه خودمو گفتم یبار تو یک ماه 3 بار طرح عوض کردم:n28:
شما 512 بگیر شاید جواب بده
من با 512 زیاد دانلود نداشتم خیلی نوسان داشت مشکل از سیگنال هم نبود چون بلافاصله طرح 1 مگ زدم سرعتش درست شد
فکر کنم چون اکثرا 512 بر میدارن نامحدود سرعتش کمتره
:n13:

arash59b
09-06-2013, 01:04
کلا این طرح های نا محدود برای کسی خوبه که میخاد ازش درامدی داشته باشه یا تجربه کوتاه

فقط نامحدود مخابرات میصرفه

کلا همه شرکت ها نامحدودشون خیلی گرونن

و کلا اینترنت ایران فقط بدرد ایمیل باز کردن و نالیدن از نت توی انجمن ها خوبه:n03:

والا از صدقه سر نداشتن adsl تقریبا همه نوع اینترنت رو تجربه کردم.(از GPRS بگیر تا وایرلس، ماهواره ای،وایمکس مبین نت و ایرانسل...) تو هر کار دیگه این قدر پشتکار و هزینه گذاشته بودم به یه جایی رسیده بودم:n27:

والا من تجربه خودمو گفتم یبار تو یک ماه 3 بار طرح عوض کردم:n28:
شما 512 بگیر شاید جواب بده
من با 512 زیاد دانلود نداشتم خیلی نوسان داشت مشکل از سیگنال هم نبود چون بلافاصله طرح 1 مگ زدم سرعتش درست شد
فکر کنم چون اکثرا 512 بر میدارن نامحدود سرعتش کمتره
:n13:

پس به ریسکش نمی ارزه

نمی دونم شاید همون نوروزی رو برداشتم یا دوباره برگشتم به وایرلس هرچند اونم ارزونتر از این نیست

(یادش بخیر قبل از عید 16 تومن میدادم طرح 2 مگ شبی هم 3 گیگ دانلود می کردم:n28:)

arash59b
09-06-2013, 01:11
بلد نیستین؟

برای تغییر اسم مودم و گذاشتن و تغییر پسورد وای فای تو تنظیمات مودم برو به

Basic---->WLAN ----> SSID & WPA

hossein019940
09-06-2013, 08:06
سلام دوستان وایمکس هم مشکل پیدا کرده؟
نوسان سرعت رو میگم

Lord007
09-06-2013, 08:17
ممنونم.من اون یوزر نیم پسوردیو میخوام که آی اس پی داده و باهاش به اینترنت وصل میشید.اونو از کجا میتونم ببینم؟
منظورم URI و پسوردشه.

saeeddeeas
09-06-2013, 08:25
6 ساعت از دیشب تا صبح فقط 500 مگ دانلود شد
اصلا ارزش نداره سیستمو شب روشن بزارم

hossein019940
09-06-2013, 08:27
سرعت سرویس 512 تو روز چقدره؟
64 میده یا بالا میبنده حجمی

and-roid2
09-06-2013, 08:34

اقا سراغ مبین نت نیا که پشیمونی داره
اسیاتک بگیری سنگین تری....

حداقل روزانه اسیاتک بالاست

mrmostafa
09-06-2013, 09:15

براي مبين نت 1 به 4 هست بايد 128 بده البته بستگي به منطقه و ساپورت خوب امواج هست. من كه هم ايرانسل داشتم هم الان مبين نت مبين نت سرعتش بهتره. ايرانسل 1 به 8 و 1 به 10 هستش سرويس 512 من سرعتش روي 64 بود خيلي وقت ها هم پائين تر بود. ولي ايرانسل 3 سال داشتم كلا 3 بار قطعي داشت. مبين نت رو نميدونم

Lord007
09-06-2013, 09:51
آقا من پسووردمو یادم رفته توی مودمم پسورد به صورت ستاره سیو شده.چیکار میتونم بکنم؟
پسورد شبکه منظورمه.نه پسورد وایرلس.

DariushGreat
09-06-2013, 10:00
آقا من پسووردمو یادم رفته توی مودمم پسورد به صورت ستاره سیو شده.چیکار میتونم بکنم؟

پسورد رو اصلا نمی تونی ببینی
یه بار اپراتور بهم گفت که پسورد همونیه که زیر مودم نوشته شده.

DariushGreat
09-06-2013, 10:02
ممنون از راهنمایی هاتون! ما که رفتیم همون 2 مگ رو برداریم. یا بخت یا اقبال!!! ایشالله که خوب در بیاد

saeeddeeas
09-06-2013, 10:25
ممنون از راهنمایی هاتون! ما که رفتیم همون 2 مگ رو برداریم. یا بخت یا اقبال!!! ایشالله که خوب در بیاد

یه تست سرعت هم بزار
من 400 مگ دیگه بیشتر ندارم بعدش می خوام طرح بزنم

saeeddeeas
09-06-2013, 10:26
براي مبين نت 1 به 4 هست بايد 128 بده البته بستگي به منطقه و ساپورت خوب امواج هست. من كه هم ايرانسل داشتم هم الان مبين نت مبين نت سرعتش بهتره. ايرانسل 1 به 8 و 1 به 10 هستش سرويس 512 من سرعتش روي 64 بود خيلي وقت ها هم پائين تر بود. ولي ايرانسل 3 سال داشتم كلا 3 بار قطعي داشت. مبين نت رو نميدونم

512 مبین نت روی 64 هست سرعت دانلود

hossein019940
09-06-2013, 10:46
محدود هم روی 64 هست؟

arash59b
09-06-2013, 10:50

مگه رو جعبه نداریش؟

به صفحه مشترکین وصل هستی؟ اگه اره شاید با این برنامه های بازیابی پسورد ویندوز بشه کاری کرد

زنگ بزن پشتیبانی بپرس

arash59b
09-06-2013, 10:53

اگه مثل قبلا بشه شبها با سرععت بالای 120 ازش دانلود کرد خوبه

matarsaak
09-06-2013, 19:29
من مودم بیرونی دارم که همونطور که می دونید مودم بیرونی وایرلس نداره که بتونی با لپ و تاپ و گوشی هم وصل شی
حالا من اگه بخوام اینترنتم رو وایرلس هم کنم باید چکار کنم؟ باید اکسس پوینت بگیرم و وصل کنم به مودم وایمکسم یا مودم ای دی اس ال وایرلس دار بگیرم و وصل کنم به مودم وایمکسم؟

Joaquin
09-06-2013, 19:38
من مودم بیرونی دارم که همونطور که می دونید مودم بیرونی وایرلس نداره که بتونی با لپ و تاپ و گوشی هم وصل شی
حالا من اگه بخوام اینترنتم رو وایرلس هم کنم باید چکار کنم؟ باید اکسس پوینت بگیرم و وصل کنم به مودم وایمکسم یا مودم ای دی اس ال وایرلس دار بگیرم و وصل کنم به مودم وایمکسم؟
احتمالا با این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بتونی.

saeeddeeas
09-06-2013, 19:53

یدونه کارت شبکه وایرلس بگیر من 1 سال یش یدونه تی پی لینک خریدم 23 تومن الان حدود 40 تومنه
وصل کن توی کیس حالشو ببر

alirezaveis
10-06-2013, 00:43
2 مگ 6 ماهه 12 گیگ

arash59b
10-06-2013, 01:12
1 مگ نوروزی چند دقیقه قبل از شروع تایم شبانه (یه لحظه رکورد مبن نتم شکسته شد)

حالا چند دقیق بعد.....

یه جمله ای هست که میگه پول رو بزاری رو سنگ، سنگ آب میشه

شب خوش

Mehrdad092000
10-06-2013, 05:43
راهی هست هم از وایمکس استفاده کنی هم از Adsl حالا یکیش با lan یکی با wifi

mehrshadmmm
10-06-2013, 06:40

روی یک دستگاه با هم یک زمان نه....اگه بخواید به یکی وصل بشید اون یکی رو باید دیس کانکت کنید

Mr.Aras
10-06-2013, 09:21

با یه سری نرم افزارها میشه این کار را کرد، ولی نه اینکه فکر کنی مثلا دوتا 128 داری باهم میشن 256. نه یه سری از برنامه ها را میگی با adsl کار کنن یه سری دیگه را میگی با وایمکس.

مبین نت
10-06-2013, 10:10

.:Bardia:.
10-06-2013, 11:52
2 مگ 6 ماهه 12 گیگ

چرا اسم ISP اینطوریه ؟:n27:

*Forgotten*
10-06-2013, 11:56
2 مگ 6 ماهه 12 گیگ

من خودم دنبال این طرح بود ببینم وضعیتش چطوره

این تستی که شما گذاشتید اصلا بدر نمیخوره

لطفا یه تست با سرور خارجی مثلا لندن بزارید + تست هم از ساعت 2 شب به بعد مثلا 2:30 :n09:

hajoo
10-06-2013, 12:24
یه سری برنامه هست این کارو میکنه که زیاد خوب کار نمیکنه.ولی دستگاه هایی هستند به نام load balancer که این کار انجام میدن و خیلی خوب جواب میدن.یه مدل خوبش peplink هست. قیمت دستگاه ها بالاست.فکر کنم ارزونترینش 1.200 تا 1.300 باشه

arash59b
10-06-2013, 13:25

یه سری برنامه هست این کارو میکنه که زیاد خوب کار نمیکنه.ولی دستگاه هایی هستند به نام load balancer که این کار انجام میدن و خیلی خوب جواب میدن.یه مدل خوبش peplink هست. قیمت دستگاه ها بالاست.فکر کنم ارزونترینش 1.200 تا 1.300 باشه

بهترین و حرفه ای ترین مودم ها برای لودبالانسینگ مودم های میکروتیک هستند و قیمتشون هم تا قبل از گرونی ها حدود 200 تومن بود. این مودم ها معمولا دارای 2 تا پورت wlan هستند

برای اطلاعات بیشتر می تونین به انجمن های پرشین.نتورک و پرشین.ادمین سر بزنید.

البته یسری برنامه و نرم افزار هم هست ولی کار باهاشون بسیار مشکل و ناپایدار هست و دانش و اطلاعات شبکه شما باید درحد عالی باشه.

Lord007
10-06-2013, 13:42
مگه رو جعبه نداریش؟

به صفحه مشترکین وصل هستی؟ اگه اره شاید با این برنامه های بازیابی پسورد ویندوز بشه کاری کرد

زنگ بزن پشتیبانی بپرس

جعبش دم دست نیست.به پشتیبانی که زنگ بزنم چی باید بگم که پسوردمو بده؟uri رو بگم کافیه؟

arash59b
10-06-2013, 14:13
جعبش دم دست نیست.به پشتیبانی که زنگ بزنم چی باید بگم که پسوردمو بده؟uri رو بگم کافیه؟

والا تا حالا ندیدم کسی مشکل شما رو داشته باشه فعلا زنگ بزن بپرس چکار باید بکنی

البته مسلما دادن هر گونه اطلاعات به شما مستلزم اینه که مودم به اسم شما باشه وگرنه....

and-roid2
10-06-2013, 14:17
اختلالات اینترنت تکراری شده است.... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])(کلیک کن)

alirezaveis
10-06-2013, 17:00
من خودم دنبال این طرح بود ببینم وضعیتش چطوره

این تستی که شما گذاشتید اصلا بدر نمیخوره

لطفا یه تست با سرور خارجی مثلا لندن بزارید + تست هم از ساعت 2 شب به بعد مثلا 2:30 :n09:

دوست عزیز با همین شرایطی که شما قبولش نداری من دارم شبی 4.8 گیگ میگیرم . توی روزم که سرعت دانلودم زیر بین 240 تا 270 کیلو متغیره. در ضمن از اکانت سی سی کم که نیاز به پینگ پایینی داره بدون هیچ مشکلی دارم استفاده میکنم. البته اینم بگه شهر به شهر و منطقه به منطقه شرایط فرق میکنه.

saeediranzad
10-06-2013, 18:20
سلام
دوستان همه با فرض و گمان پاسخ داده اند. کاش یه نفر یه لینک میگذاشت.
من خودم دنبال این قضیه بودم و به جای درستی نرسیدم.
حتا اگر بشه نرم افزارهای متفاوت را روی کانکشن جداگانه ست کرد که خیلی خوبه.
شما دوتا دانلود منیجر نصب میکنی؛ والسلام.
ولی من راه شدنی پیدا نکردم. اگر کسی میگه هست؛ لطفاْ لینک بده.

Joaquin
10-06-2013, 18:58
2 مگ 6 ماهه 12 گیگ

مبین نتی هستی شما؟؟ نیستی... فک نکنم باشی...

amin7x
10-06-2013, 19:03
مبین نتی هستی شما؟؟ نیستی... فک نکنم باشی...

واسه منم بعضی موقع ها ISP رو اشتباه میزنه.

amin7x
10-06-2013, 19:03
راستی من کامپیوترم اگه بعد از 1 الی 2 ساعت ازش استفاده نشه خاموش میشه فکر کنم میره رو حالت Power Saving میدونید باید چه کارش کنم خاموش نشه؟

بعد IDM رو چه طوری تنظیم کنم که سر ساعت 7:30 کامپیوتر رو خاموش کنه؟

arash59b
10-06-2013, 19:19
سلام
دوستان همه با فرض و گمان پاسخ داده اند. کاش یه نفر یه لینک میگذاشت.
من خودم دنبال این قضیه بودم و به جای درستی نرسیدم.
حتا اگر بشه نرم افزارهای متفاوت را روی کانکشن جداگانه ست کرد که خیلی خوبه.
شما دوتا دانلود منیجر نصب میکنی؛ والسلام.
ولی من راه شدنی پیدا نکردم. اگر کسی میگه هست؛ لطفاْ لینک بده.

تو انجمن های معروف نتورک که تو پست قبلی معرفی کردم خیلی در این مورد بحث شده و چون خودم هم قبلا دونبالش رو گرفتم می دونم که بدون داشتن سخت افزار مخصوص یا مودم های مخصوص که بهترینشون ساخت شرکت میکروتیک هست راه دیگه ای وجود نداره .

کسایی هم که همیشه ادعا کردن با نرم افزار این کار رو انجام دادن هیچوقت در عمل نتونستن گفته شون رو اثبات کنند که یه دلیلش تنظیمات پیشرفته شبکه و تغییر تنظیمات از یه سیستم تا سیستم دیگه هست

arash59b
10-06-2013, 19:25

جابجا نشون دادن شهر رو دیدم ولی بعید میدونم تو نشون دادن isp این اتفاق بیافته!! شما با واسطه از مبین نت سرویس میگیرید؟

راستی من کامپیوترم اگه بعد از 1 الی 2 ساعت ازش استفاده نشه خاموش میشه فکر کنم میره رو حالت Power Saving میدونید باید چه کارش کنم خاموش نشه؟

بعد IDM رو چه طوری تنظیم کنم که سر ساعت 7:30 کامپیوتر رو خاموش کنه؟

تو قسمت schedule زمان رو مشخص کن و تیک 4 باکس پایینش رو بزن

7:30 خوب نیست بزار رو 7:57 دقیقه

مواضب هم باش زمان سیستمت درست و دقیق باشه وگرنه....

kingmostafa
10-06-2013, 19:25
سلام روزتون خوش
من امروز برای اینترنت اقدام کردم که متاسفانه متوجه شدم خطم فیبره یعنی نمی تونم از شرکت ها استفاده کنم:n03: و مخابرات هم پورت هاش پر بود برای همین مجبورم از مبین نت سرویس بگیرم
به نظر شما با شرایطی که دارم چه سرویس هاییش خوبه؟؟؟ در کل مبین نت سرعتش و کیفیتش چجوریه؟؟؟
مشتری نسبتا پرمصرف هستم و تاماه پیش نامحدود شاتل داشتم که خیلی عالی بود :n03:

smk1981
10-06-2013, 19:44
تو انجمن های معروف نتورک که تو پست قبلی معرفی کردم خیلی در این مورد بحث شده و چون خودم هم قبلا دونبالش رو گرفتم می دونم که بدون داشتن سخت افزار مخصوص یا مودم های مخصوص که بهترینشون ساخت شرکت میکروتیک هست راه دیگه ای وجود نداره .

کسایی هم که همیشه ادعا کردن با نرم افزار این کار رو انجام دادن هیچوقت در عمل نتونستن گفته شون رو اثبات کنند که یه دلیلش تنظیمات پیشرفته شبکه و تغییر تنظیمات از یه سیستم تا سیستم دیگه هست

از این نرم افزار استفاده کنید پشیمون نمیشید Connectify Dispatch

rzabgy
10-06-2013, 19:45
1 مگ 6 ماهه سرور لندن و سرور اصفهان

rzabgy
10-06-2013, 19:57
1 مگ 6 ماهه سرور لندن و سرور اصفهان

دقت داشته باشین که با وجود این تست سرعت دانلود یه فایل کوچولو از ایمیلم (یاهو ) فقط 20 kb/s هستش !!! دقیقا اندازه سرعت دانلود 512 شیش ماهه که قبلا داشتم:n24::n02:

*Forgotten*
10-06-2013, 21:45
سلام روزتون خوش
من امروز برای اینترنت اقدام کردم که متاسفانه متوجه شدم خطم فیبره یعنی نمی تونم از شرکت ها استفاده کنم:n03: و مخابرات هم پورت هاش پر بود برای همین مجبورم از مبین نت سرویس بگیرم
به نظر شما با شرایطی که دارم چه سرویس هاییش خوبه؟؟؟ در کل مبین نت سرعتش و کیفیتش چجوریه؟؟؟
مشتری نسبتا پرمصرف هستم و تاماه پیش نامحدود شاتل داشتم که خیلی عالی بود :n03:

اگه چاره ای جز وایمکس ندارید پس بهتره بعد از انتخابات اقدام کنید فعلا اوضاع گرگ و میشیه :sq_17:

Joaquin
10-06-2013, 22:53
دقت داشته باشین که با وجود این تست سرعت دانلود یه فایل کوچولو از ایمیلم (یاهو ) فقط 20 kb/s هستش !!! دقیقا اندازه سرعت دانلود 512 شیش ماهه که قبلا داشتم:n24::n02:
به خاطر سرور yahoo و محدودیت تک کانکشن هست

Joaquin
10-06-2013, 22:54
اگه چاره ای جز وایمکس ندارید پس بهتره بعد از انتخابات اقدام کنید فعلا اوضاع گرگ و میشیه :sq_17:
فرقی نداره هر موقع میخواید بگیرید

pcgamer
10-06-2013, 23:35
فرقی نداره هر موقع میخواید بگیرید

تایید می شه همین الان بره بگیره فرقی نداره با بعد انتخابات کیفیت همیشه همینطور افتضاح بوده با قطعی ها بدون اعلام

Mr.Aras
10-06-2013, 23:53
تا اطلاع ثانوی اینترنت تعطیله دیگه :n30: بزنیم خودمون رو به دنده بی خیالی وگرنه دیونه میشیم :22:با این اوضاع اگر نامه هامون را با کبوتر بفرستیم، راحتتر و زودتر از ایمیل میرسه.

osta_ali
11-06-2013, 01:09
جابجا نشون دادن شهر رو دیدم ولی بعید میدونم تو نشون دادن isp این اتفاق بیافته!! شما با واسطه از مبین نت سرویس میگیرید؟

برا من هم بعضی وقتا این اتفاق میفته!

mehrshadmmm
11-06-2013, 01:35
به به به...بنازم به ای اینترنت 512 که از ساعت ۲ تا ۲:۲۰ موشکه بعد میشه dial-up :D الان 20مگ فایلو نوشته نیم ساعت طول میکشه...:)در ضمن رکورد پینگ دست خودمه با 3160 ms..به به :D
دو تای اولی مال الانه :)

faramobile
11-06-2013, 10:14
دیشب شبانه رو کلا قطع میکردن بهتر بود ! سرعت دانلود طرح. ۲ مگ ۶ ماهه ، خودشو میکشت ۳۵ میشد ! یه چند ساعتی هم رو ۱۶ تا ۲۹ بود !!!!

amin7x
11-06-2013, 11:37

من از دفتر فروش رسمی مبین نت گرفتم.
الان درست شده ولی بعضی موقع ها اشتباه میکنه.

تو قسمت schedule زمان رو مشخص کن و تیک 4 باکس پایینش رو بزن

7:30 خوب نیست بزار رو 7:57 دقیقه

مواضب هم باش زمان سیستمت درست و دقیق باشه وگرنه....

میشه بگید دقیقا کدوم قسمت این schedule.
با این کار سیستم دیگه خاموش نمیشه؟

arash59b
11-06-2013, 11:40
به به به...بنازم به ای اینترنت 512 که از ساعت ۲ تا ۲:۲۰ موشکه بعد میشه dial-up :D الان 20مگ فایلو نوشته نیم ساعت طول میکشه...:)در ضمن رکورد پینگ دست خودمه با 3160 ms..به به :D
دو تای اولی مال الانه :)

اتفاقا کشورهای دیگه هم مثل ما هستند فقط جای سرعت دانلود با پینگ جابه جا شده

(با این پینگ خودت دستی اطلاعات رو ببری کمتر وقتت تلف میشه)

saeeddeeas
11-06-2013, 12:34
1 مگ نامحدود

امیر انصاری
11-06-2013, 12:45

برای منم قدیما یه وقتایی افرانت میزد.

arash59b
11-06-2013, 13:10
برای منم قدیما یه وقتایی افرانت میزد.

مطمئنا اسپیدتست اشتباه نمی کنه

احتمالا مبین نت یه قراردادی با ispهای دیگه بسته موقع کمبود پهنای باند از اونا میگیره!!

امیر انصاری
11-06-2013, 13:25
نمیدونم! تازه رایتلم دارم، اونم یه وقتایی آی اس پی رو داتک میزنه!

saeeddeeas
11-06-2013, 15:22
دارم با برنامه conectifiy به صورت وای فای اینترنت شیر میکنم چجوری میشه سرعت رو محدود کنم؟ مثلا روی 10 یا 20 . ..

fabregasmm
11-06-2013, 18:05
دوستان جاهایی که تو سایت مبین نت سبز کم رنگ هستش پوشش چه جوریاست ؟؟
می شه با سرعت یه مگ روی سرعت 80 شبانه حساب باز کرد ؟؟ ( در شرایط عادی :n06: )

saeeddeeas
11-06-2013, 18:21
دوستان جاهایی که تو سایت مبین نت سبز کم رنگ هستش پوشش چه جوریاست ؟؟
می شه با سرعت یه مگ روی سرعت 80 شبانه حساب باز کرد ؟؟ ( در شرایط عادی :n06: )

این نقشه ها اصلا نمیشه روش حساب باز کرد

من خونمون حتی توی پوشش بیرونی هم نیس اما سیگنالم قویه

and-roid2
11-06-2013, 18:33
دارم با برنامه conectifiy به صورت وای فای اینترنت شیر میکنم چجوری میشه سرعت رو محدود کنم؟ مثلا روی 10 یا 20 . ..

با برنامه net limiter میتونی اینترنت رو محدود کنی...

امیر انصاری
11-06-2013, 18:45
دوستان در صورت امکان در ساعات رایگان این فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کم حجم رو دانلود و سرعت دانلودتون و همچنین طرح در حال استفاده رو اعلام کنید.

MoSoMi
11-06-2013, 18:57
1 مگ نامحدود
این 8-8 هست یا اون یکی؟

امیر انصاری
11-06-2013, 19:16
با توجه به سرعتش، 100 درصد اداری یا همون 8 تا 8.

Mehrdad092000
12-06-2013, 01:53
دوستان دانولد شبانه 1 میگ باید چنتا باشه ؟
من انتنم 1 دونس بعضی وقت ها 2 تا میشه مودم داخلی
میانگین دانلود روی 115 و اغلب موقع ها 120 هستش درسته ؟روز ها هم تقریبا همینه

mrmostafa
12-06-2013, 07:27
رفته بودم نمايندگي مبين نت مودم كه داده بودم تبديل كنم بگيرم. طرف خيلي مودم outdoor داشت ميگفت مودم dx كه ديگه پيدا نميشه خيلي عاليه ميگفت جاهايي كه آنتن نبوده با اين 2 خط آنتن گرفته اگه اين جواب نده ميرن سراغ مودم بيروني.
گفت از سال ديگه روي 2084 همچين چيزي ست ميشه مياد بهتر ميشه ولي قيمتش هم بالاست. 500 هزار تومان. كلا كجاي دنيا براي اينترنت 2 مگ به بالا 500 هزار تومان ميدن؟! محروم از تكنولوژي

Mr.Aras
12-06-2013, 08:42
رفته بودم نمايندگي مبين نت مودم كه داده بودم تبديل كنم بگيرم. طرف خيلي مودم outdoor داشت ميگفت مودم dx كه ديگه پيدا نميشه خيلي عاليه ميگفت جاهايي كه آنتن نبوده با اين 2 خط آنتن گرفته اگه اين جواب نده ميرن سراغ مودم بيروني.
گفت از سال ديگه روي 2084 همچين چيزي ست ميشه مياد بهتر ميشه ولي قيمتش هم بالاست. 500 هزار تومان. كلا كجاي دنيا براي اينترنت 2 مگ به بالا 500 هزار تومان ميدن؟! محروم از تكنولوژي

عزیزم به پول و درآمد ما خیلی میشه، 500 هزار تومن با دلار 3500 میشه تقریبا 143 دلار، اگر حداقل دستمزد خارج را 1500 دلار حساب کنی میشه 10 درصد درآمدشون. حالا حداقل دستمزد ما چقدره؟

saeeddeeas
12-06-2013, 09:14
با برنامه net limiter میتونی اینترنت رو محدود کنی...
منظورم نتی که دارم وای فای میکنم محدود شه
با این میشه؟

saeeddeeas
12-06-2013, 09:15
این 8-8 هست یا اون یکی؟

8-8
راحت شدم دیگه شبا عذاب نمیکشم
هرچی بخوام روز دانلود میکنم

mrmostafa
12-06-2013, 09:17
دوستان روي مودم Bm632w ميشه و ي پ ي ان ست كرد كه هر دستگاهي كه وصل ميشه بهش مستقيم ازش استفاده كنه. چون ريسيور هم دارم واي فاي داره ميخوام ازش استفاده كنم. ممنون ميشم راهنمايي كنيد.