PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 [63] 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88

Joaquin
31-05-2013, 17:58
بچه ها بنده این تاپیک رو اینجا زدم لطفا یه نگاه کنید و اطلاع رسانی بشه:

اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mr.Aras
31-05-2013, 18:00
هه رفتم اعتراض دادم الان دوباره قطع شد :D بابا خیلی با حالن:))

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

اینترنت منم عصر قطع شد الان تازه وصل شد.
بدبختی اینجاست من دیشب کار داشتم اصلا دانلود نمیخواستم بکنم، یه فایل بود میخواستم ایمیل کنم اومدم دیدم اینترنت قطعه، با یک بدبختی آپلودش کردم، اشکم درومد.

*Forgotten*
31-05-2013, 18:06
امروز عصر دوباره قطع شد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خیلی کند شده یه فرم اداری داشتم 4 بار مجوبور شدم دوباره پر کنم :weird:

Joaquin
31-05-2013, 18:08
بچه ها بنده این تاپیک رو اینجا زدم لطفا یه نگاه کنید و اطلاع رسانی بشه:

اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

pcgamer
31-05-2013, 22:20
بچه ها دوباره 3 ساعت قطع شده الان وصل شد ! فکر کنم امشبم قط کنن . :n24: وضعیت شما ها چطوره؟

mohammad_87
31-05-2013, 22:33
این مبین نت هیچ احترامی برای مشتری قائل نیست.
من در این دو سالی که مبین نت داشتم بالای ده بار مسایل مختلف رو از روشهای مختلف به مبین نت نوشتم که حتی یکبار هم پاسخی از مبن نت ندیدم.
قطعی ها حتی اگه طبق برنامه باشه بدون هیچ اطلاع رسانی به مشتری،صورت میگیره.
در این مواقع پشتیبانی هم که میگه ما اطلاعی نداریم.نه از علت قطعی و نه از زمان اتصال مجدد،
هیچ خسارتی هم به کاربران داده نمیشه

pcgamer
31-05-2013, 22:42
این مبین نت هیچ احترامی برای مشتری قائل نیست.
من در این دو سالی که مبین نت داشتم بالای ده بار مسایل مختلف رو از روشهای مختلف به مبین نت نوشتم که حتی یکبار هم پاسخی از مبن نت ندیدم.
قطعی ها حتی اگه طبق برنامه باشه بدون هیچ اطلاع رسانی به مشتری،صورت میگیره.
در این مواقع پشتیبانی هم که میگه ما اطلاعی نداریم.نه از علت قطعی و نه از زمان اتصال مجدد،
هیچ خسارتی هم به کاربران داده نمیشه

با شماره 096790 هم تماس گرفتید؟ لطفا اگه وقتشو دارید تماس بگیرید و مکالمه تون رو ضبط کنید همین متنی که الان نوشتید رو براشون بگید فایل صوتی رو اینجا اپلود کنید . چون اینا طبق قرار دادشون باید خسارت بدن .

ببشخید مدام دارن توش می کنن دیگه :n29: بخدا از کارو زندگی افتادم تو پایان ترمام هست مدام به اینترنت واسه پروژه هام و .. نیاز دارم .ی پول می خواستم جابجا کنم مدام قطع بود کارت ورود ب جلسه ارشد رو می خواستم بگیرم قطع بود ..اینترنت داریم همش داریم پول کافی نت می دیم.

امیر انصاری
31-05-2013, 23:36
برای منم دیشب (جمعه صبح) قطع بود. من ساعت 6 بیدار شدم، دیدم قطه، ضد حال خوردم خوابیدم.

امیر انصاری
31-05-2013, 23:41
جالبه امروز کارشناس تماس گرفته میگه ما میایم چک می کنیم فقط اگه مودمت مشکل داشت تعویضش می کنیم مودم بیرونی نداریم بهت بدیم .. کلا میگه مبین نت دیگه مودم بیرونی نداره !!
میگم من ک سیگنالم خیلی ضعیفه پس چکار کنم ؟ میگه خب چرا از اول اومدی سراغ مبین نت ؟ میگم خب دو سه سال پیش بود کف دستم رو که بو نکردم ...
واقعا که ! :|
مثل اینکه دچار کمبود مودم بیرونی شدن. چند وقت پیش به دوست من زنگ زده بودن مودمشو ازش بخرن. خیلی عجیبه!

Joaquin
01-06-2013, 10:25
یه سوال:

با طرح نوروزی شب حدودا چه مقدار دانلود میشه کرد و سرعت اون وقتی که فقط یک فایل با idm در حال دانلود باشه، چقدره؟؟

امیر انصاری
01-06-2013, 10:32
یه سوال:

با طرح نوروزی شب حدودا چه مقدار دانلود میشه کرد و سرعت اون وقتی که فقط یک فایل با idm در حال دانلود باشه، چقدره؟؟

بستگی به سرور داره، مثلاً من دیشب از سرور 5 پی سی دانلود 5 گیگ دانلود کردم، اما معمولاً شبی 3 گیگ رو میگیرم. البته اوایل سال چن شب سرعت خیلی بد بود اصلاً سیستمو خاموش کردم. سرور پی سی دانلود حدود 270 تا 300 کیلوبایت سرعت میده، سرور مایکروسافتم خوبه، اونم بالای 250 کیلوبایت سرعت میده.

arash59b
01-06-2013, 10:55
واسه من که دیشب خیلی بد بود فقط 500 مگ دانلود داشتم

mrmostafa
01-06-2013, 11:18
الان تو هشتگرد هم بنر بزرگ زدن اينترنت مبين نت ساوجبلاغ. كلا دارن اضافه ميكنن سيستم هاشون رو. ديروز كه موبال همراه اول هم قطع بود حالا همه مناطق رو نميدونم.

mehrshadmmm
01-06-2013, 11:55
مال من دیشب خوب بود...فک کنم 1گیگ دان کرده بود...تا الان هم قطع نشده.سرعتشم عادیه

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

arash59b
01-06-2013, 13:56
سرعت دانلود تو روز بالای 300 تو شب زیر 30

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اخه تا کی بیشعوری تا کی گدابازی تاکی دزدی تا کی...........:n21:

faramobile
01-06-2013, 14:29

موافقم داداش واقعا دیشب فقط کم مونده بود خواستیم دانلود کنیم یه صفحه باز بشه بگن آقا عمرا بزاریم مفت دانلود کنی !! حالا یکی نیست بگه لامصب اینهمه پول میگیری فقط واسه روز ؟؟؟؟؟

من که تقریبا هر شب دارم شکایت میفرستم براشون تو صدای مشتری به همه دوستان هم گفتم بفرستن ...

Joaquin
01-06-2013, 15:29

این طرح نوروزیه؟

Joaquin
01-06-2013, 15:31
من که میخام یه vps از ایران بگیرم ، فایل هایی که میخوام دی ال کنم رو بریزم روش بعد شب با سرعت بالا دانلود کنم. الان vps آلمان دارم، پینگ خوب میده ولی سرعتش پایینه. باید از ایران بگیرم. با سرعت 512 جدید، از vps ایران یکی از بچه ها تو ساعت رایگان تونستم با سرعت 130 دانلود کنم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

امیر انصاری
01-06-2013, 15:38
بهتره سایت های که سرور دانلود تو ایران دارن رو پیدا کنین، اونایی که میگن این بحث به این تاپیک ربط نداره، کاملاً در اشتباهن. دونستنش کمک کننده س. مثلاً من امروز چنتا از سایت های دانلود معروف تر رو که بررسی میکردم، دیدم بعضی از سرورهای دانلودشون تو ایرانه، از جمله:
دانلودها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
میهن دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و سرور پنجم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پی سی دانلود
محل نقطه چین رو با نام این سایت ها پر کنید. برای اطمینان در ساعات رایگان 5 گیگ از پی سی دانلود گرفتم. با نهایت سرعت دانلود شد.
ایده ی وی پی اس ایران هم فکر خوبیه، ولی من که نه پولشو دارم، نه نیازشو.
گرجی جان منظورت از وی پی اس ایران همین سرور 2 پی سی دانلوده؟ اینکه ظاهراً هلندیه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])!

Joaquin
01-06-2013, 15:58
بهتره سایت های که سرور دانلود تو ایران دارن رو پیدا کنین، اونایی که میگن این بحث به این تاپیک ربط نداره، کاملاً در اشتباهن. دونستنش کمک کننده س. مثلاً من امروز چنتا از سایت های دانلود معروف تر رو که بررسی میکردم، دیدم بعضی از سرورهای دانلودشون تو ایرانه، از جمله:
دانلودها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
میهن دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و سرور پنجم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پی سی دانلود
محل نقطه چین رو با نام این سایت ها پر کنید. برای اطمینان در ساعات رایگان 5 گیگ از پی سی دانلود گرفتم. با نهایت سرعت دانلود شد.
گرجی جان منظورت از وی پی اس ایران همین سرور 2 پی سی دانلوده؟ اینکه ظاهراً هلندیه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])!
نه، وی پی اس شخصیه دوستم.

and-roid2
01-06-2013, 16:01

میشه یکم در مرود وی پی اس توضیح بدی؟
چطور کار میکنه؟
فقط میدونم که سرور مجازیه!
الان منی که اسیاتک دارم شبا سرعتم رو 1مگ بسته میشه ایا تاثیری تو سرعت دانلود + پینگ داره؟

Joaquin
01-06-2013, 16:01
خودم هم چند شب پیش یه لینک گیر اوردم، مال ایران نبود، لیزوب هلند بود ولی سرعت خییییلی بالایی داشت (توی ساعت رایگان)

arash59b
01-06-2013, 16:05
این طرح نوروزیه؟

بله

اره سرعت بهتره ولی اونم بگیر نگیر داره

کاشکی یکی از مبین نت میومد میگفت واقعا هدف و خط مشی شرکت چیه. اگه بگه ما نمی خوایم دانلود شبانه بدیم بازم خوبه. حداقل تکلیف خودمون رو بدونیم

Joaquin
01-06-2013, 16:08
میشه یکم در مرود وی پی اس توضیح بدی؟
چطور کار میکنه؟
فقط میدونم که سرور مجازیه!
الان منی که اسیاتک دارم شبا سرعتم رو 1مگ بسته میشه ایا تاثیری تو سرعت دانلود + پینگ داره؟
ببینید وی پی اس جزئئ از یک کامپیوتر سروره که میتونه تو هر کجا باشه (ایران، آمریکا ، و ....). وی پی اس برای خودش مثل یک کامپیوتر عمل میکنه و شما با خرید یک وی پی اس مثلن با رم 256 و هارد 50 گیگ در واقع یک کامپیوتر رو با این مشخصات اجاره کردید. حالا شما میتونید کنترل اون کامپیوتر رو از همین جا و بدون رفتن به اون سر دنیا به دست بگیرید و روش فایل جابه جا کنید، بازی نصب کنید (برای ساخت سرور بازی) و .. . . .. . . مثلا برای انتقال فایل از یک سایت دیگه به هارد وی پی اس خودتون، از ترافیک شما مصرف نمیشه و ترافیک اون کامپیوتر vps مصرف میشه! بعد شما فایلتون رو از اون vps که شخصیه خودتون هست دانلود میکنید و بستگی به محل و قدرت vps قدرت و سرعت متفاوتی دریافت میکنید.

وقتی میگم مثلا میخوام یک وی پی اس از ایران بگیرم، فایل هام رو از هر لینکی که دارم و حتی تورنت رو در اون vps مستقیم میکنم و بعد چون دیتاسنتر اون vps داخلیه بنابراین میتونم اون رو با سرعت بسیار بالاتری (حتی در برخی مواقع تا 4 برابر بالا تر از سرور خارجی) دانلود کنم.

توضیحات بیشتر در ویکیپدیا و سرچ در گوگل و استفاده از همین انجمن

Joaquin
01-06-2013, 16:11
کاشکی یکی از مبین نت میومد میگفت واقعا هدف و خط مشی شرکت چیه. اگه بگه ما نمی خوایم دانلود شبانه بدیم بازم خوبه. حداقل تکلیف خودمون رو بدونیم
هدف خاصی وجود ندارد!:n08:

and-roid2
01-06-2013, 16:16
ببینید وی پی اس جزئئ از یک کامپیوتر سروره که میتونه تو هر کجا باشه (ایران، آمریکا ، و ....). وی پی اس برای خودش مثل یک کامپیوتر عمل میکنه و شما با خرید یک وی پی اس مثلن با رم 256 و هارد 50 گیگ در واقع یک کامپیوتر رو با این مشخصات اجاره کردید. حالا شما میتونید کنترل اون کامپیوتر رو از همین جا و بدون رفتن به اون سر دنیا به دست بگیرید و روش فایل جابه جا کنید، بازی نصب کنید (برای ساخت سرور بازی) و .. . . .. . . مثلا برای انتقال فایل از یک سایت دیگه به هارد وی پی اس خودتون، از ترافیک شما مصرف نمیشه و ترافیک اون کامپیوتر vps مصرف میشه! بعد شما فایلتون رو از اون vps که شخصیه خودتون هست دانلود میکنید و بستگی به محل و قدرت vps قدرت و سرعت متفاوتی دریافت میکنید.

وقتی میگم مثلا میخوام یک وی پی اس از ایران بگیرم، فایل هام رو از هر لینکی که دارم و حتی تورنت رو در اون vps مستقیم میکنم و بعد چون دیتاسنتر اون vps داخلیه بنابراین میتونم اون رو با سرعت بسیار بالاتری (حتی در برخی مواقع تا 4 برابر بالا تر از سرور خارجی) دانلود کنم.

الان این سایت vps رایگان میده
من وقتی لوگین میشم یه محیط ویندوز میاد بعدش باید چکار کنم؟
به اینترنت متصل نبود!

یه سوال:

شما میتونید کنترل اون کامپیوتر رو از همین جا و بدون رفتن به اون سر دنیا به دست بگیرید و روش فایل جابه جا کنید، بازی نصب کنید (برای ساخت سرور بازی)

یعنی اگر من وی پی اس بگیرم وقتی اطلاعات رو دریافت کردم میتونم مستقیم رو کامپیوترم منتقل کنم؟(برام این قضیهش گنگه)
ممنون:n16:

Joaquin
01-06-2013, 16:21
الان این سایت vps رایگان میده
من وقتی لوگین میشم یه محیط ویندوز میاد بعدش باید چکار کنم؟
به اینترنت متصل نبود!

یه سوال:

یعنی اگر من وی پی اس بگیرم وقتی اطلاعات رو دریافت کردم میتونم مستقیم رو کامپیوترم منتقل کنم؟(برام این قضیهش گنگه)
سوال اول:

اصلن رایگان و مایگان رو وللش. وی پی اس رایگان یعنی Nothing
در ضمن باید هنگام خرید به وضعیت محل دیتاسنتر حتما توجه کرد.

سوال دوم:

اطلاعات رو روی اون vps منتقل میکنید و از طریق pc خودتون دانلود میکنید

اگه فک میکنید نمیتونید از vps استفاده کنید به هیچ عنوان سمتش نرید که خیییییلی گرونه

arash59b
01-06-2013, 16:36

فکر کن که با یه ریموت به دسکتاپ یه کامپیوتر دیگه وصل شدی

شما اول فایل رو رو vpsت دانلود (مستقیم) می کنی بعد از اون رو سیستم خودت دانلود می کنی. تا اینجا مثل یه لیچر و مستقیم کننده عمل می کنه

فکر کنم اگه بشه یه لیچر و مستقیم کننده که سرورش تو ایران باشه پیدا کرد از این کار راحت تر باشه (ولی بعید می دونم باشه)

vps لینک زیر تو مشهد هست

هزینش هم ماهی 30 تومن ناقابه

mohammd1
01-06-2013, 16:40
سلام دوستان
بنده ساکن شیراز هستم و قصد دارم به مبین نت سوییچ کنم
نظر شما چیه؟ سرعتش تو روز؟ شب؟
راستی من ایرانسل دارم

faramobile
01-06-2013, 17:20

دوست عزیزم ، من الان یه vps تو انگلیس دارم ، یکی هم تو آمریکا ، هر جفتشم پهنای باندش نا محدوده یعنی اگه چیزی دانلود کنی یا از سرور دانلود بشه مشکلی نیست حتی ۱ ترا دانلود کنی ! تو خارج پهنای باند ارزون و به همین دلیل نامحدوده ، ولی شما که میگی میخوای از ایران بگیری به پهنای باندشون دقت کردی ؟؟؟ ماهانه ۳۰ گیگ ، ۵۰ گیگ !!! یعنی اینقدر با سرورت انتقال بدی سرورت خلاصه ! چون تو ایرانه و پهنای باند گرونه !

این قضیه سرعت هم کاملا به پورت اون سروری که دانلود میکنید ازش مربوطه که اگه ضعیف باشه و یا شلوغ باشه سرعت دانلود کم میشه چون نمیتونه کل ظرفیت سرور رو بزاره و تو ساعت رایگان که محدودیت میزارن رو کانکشن ها اگه سرور پورت قوی و خلوت نداشته باشه سرعت دانلود کمی میده

مثلا شما از سرور اپل دانلود کن تو ساعات رایگان ببین چه سرعتی میده !!

الان بین این ۲ سرور من که واسه خودم دارم انگلیس سرعت شبانه ازش خوب نیست ولی آمریکا خیلی خوبه و دارم فایل هامو منتقل میکنم روش

pcgamer
01-06-2013, 22:42
سلام دوستان
بنده ساکن شیراز هستم و قصد دارم به مبین نت سوییچ کنم
نظر شما چیه؟ سرعتش تو روز؟ شب؟
راستی من ایرانسل دارم

من ایرانسل نداشتم بتونم مقایسه کنم ولی خوب نسبت به ایرانسل خیلی گرون تره . مبین نت خیلی قطعی داره یعنی سر موقع دانلود شبانه قطع می کنن معمولا ..من کلا 2 ماه این اشتراک رو گرفتم و تو این دو ماه اندازه 2 هفته قطعی داشتم که متاسفانه قطعی ها رو اصلا به قرار داد اضافه نمی کنن حتیا گه پیگیری کنید.البته به این معنی نیست که روزها تا حالا قطعی نداشتن شده 1-2 روز هم قطع بوده
موضوع بد دیگه هم اینه که بدون اطلاع قبلی قطع می کنن ... بدون هیچ خبری من پری شب کامپیوترم الکی روشن بود .:n23:
این تاپیک بالا هم بخونی بد نیست .. در کل یه 10-15 صفحه از همین تاپیک رو صفحات اخر بخون نظرات دوستان هم می تونه کمکتون کنه که تو این مدت چی گذشته . موفق باشید

Joaquin
02-06-2013, 10:35
دوست عزیزم ، من الان یه vps تو انگلیس دارم ، یکی هم تو آمریکا ، هر جفتشم پهنای باندش نا محدوده یعنی اگه چیزی دانلود کنی یا از سرور دانلود بشه مشکلی نیست حتی ۱ ترا دانلود کنی ! تو خارج پهنای باند ارزون و به همین دلیل نامحدوده ، ولی شما که میگی میخوای از ایران بگیری به پهنای باندشون دقت کردی ؟؟؟ ماهانه ۳۰ گیگ ، ۵۰ گیگ !!! یعنی اینقدر با سرورت انتقال بدی سرورت خلاصه ! چون تو ایرانه و پهنای باند گرونه !

این قضیه سرعت هم کاملا به پورت اون سروری که دانلود میکنید ازش مربوطه که اگه ضعیف باشه و یا شلوغ باشه سرعت دانلود کم میشه چون نمیتونه کل ظرفیت سرور رو بزاره و تو ساعت رایگان که محدودیت میزارن رو کانکشن ها اگه سرور پورت قوی و خلوت نداشته باشه سرعت دانلود کمی میده

مثلا شما از سرور اپل دانلود کن تو ساعات رایگان ببین چه سرعتی میده !!

الان بین این ۲ سرور من که واسه خودم دارم انگلیس سرعت شبانه ازش خوب نیست ولی آمریکا خیلی خوبه و دارم فایل هامو منتقل میکنم روش
اولا هر کسی چیز خوبی میخواد ، باید خرج کنه. دوما قرار نیست هر چی میخوای دانلود کنی بزاری روی اون وی پی اس که بعدا مشکل پهنای باند پیش بیاد. برای فایل های بزرگ که سرور خارجیشون سرعت نمیده استفاده کنید. دقت کنید الان مثلن سایت هایی که دیتاسنترشون لیزوب هست (فرقی نمیکنه ، هلند، آلمان ، سوئیس) سرعت بسیار بالایی میدن (با اینکه خارجی هستن) اما خیلی از این سایت های دیگه از دیتاسنتر های آشغال مثل هتزنر و رد استیشن گرفتن که سرعتت میاد پایین و با منتقل کردن فایل هات به vps ایرانت میتونی با سرعت بالا دانلودشون کنی.
یه خوبی دیگه ای که وی پی اس ایران داره اینه که میتونی از بعضی سایت ها که آی پی رو محدود کردن و فقط به آی پی ایران اجازه ی دانلود کردن میدن ، دانلود کنی، مثلا سافت 98

سرعت پورت هم توی ایران همشون 100 مگ هستن که اگه واقعا از دیتاسنتر معتبری بگیری ، سرعت خوبی بهت میده. من خودم وی پی اس ایران رو از دیتاسنتر تبیان و یا پارس آنلاین پیشنهاد میکنم.

faramobile
02-06-2013, 10:53
اولا هر کسی چیز خوبی میخواد ، باید خرج کنه. دوما قرار نیست هر چی میخوای دانلود کنی بزاری روی اون وی پی اس که بعدا مشکل پهنای باند پیش بیاد. برای فایل های بزرگ که سرور خارجیشون سرعت نمیده استفاده کنید. دقت کنید الان مثلن سایت هایی که دیتاسنترشون لیزوب هست (فرقی نمیکنه ، هلند، آلمان ، سوئیس) سرعت بسیار بالایی میدن (با اینکه خارجی هستن) اما خیلی از این سایت های دیگه از دیتاسنتر های آشغال مثل هتزنر و رد استیشن گرفتن که سرعتت میاد پایین و با منتقل کردن فایل هات به vps ایرانت میتونی با سرعت بالا دانلودشون کنی.
یه خوبی دیگه ای که وی پی اس ایران داره اینه که میتونی از بعضی سایت ها که آی پی رو محدود کردن و فقط به آی پی ایران اجازه ی دانلود کردن میدن ، دانلود کنی، مثلا سافت 98

سرعت پورت هم توی ایران همشون 100 مگ هستن که اگه واقعا از دیتاسنتر معتبری بگیری ، سرعت خوبی بهت میده. من خودم وی پی اس ایران رو از دیتاسنتر تبیان و یا پارس آنلاین پیشنهاد میکنم.

خب عزیز یعنی شما حاضری ماهی ۳۰ تومن حداقل ( که کمترین قیمت موجود اینه ) بدی برای کلا ۳۰ گیگ پهنای باند که اکه مثلا بخوای ۱۰ گیگ دانلود کنی باید در اصل یه ۱۰ گیگ منتقل کنی رو سرور بعد ۱۰ گیگ دانلود کنی که این یعنی ۲۰ گیگ از اون ۳۰ گیگ پرید !! فقط واسه ۱۰ گیگ دانلود !!
خب اینو بدی اینایی که تو اینترنت دانلود میکنن گیگی میگیرن مثلا ۳۰۰ تومن که هم سریعتر میگیری هم ارزون تر !

mohammad_87
02-06-2013, 11:33
اولا هر کسی چیز خوبی میخواد ، باید خرج کنه. دوما قرار نیست هر چی میخوای دانلود کنی بزاری روی اون وی پی اس که بعدا مشکل پهنای باند پیش بیاد. برای فایل های بزرگ که سرور خارجیشون سرعت نمیده استفاده کنید. دقت کنید الان مثلن سایت هایی که دیتاسنترشون لیزوب هست (فرقی نمیکنه ، هلند، آلمان ، سوئیس) سرعت بسیار بالایی میدن.....
چجوری میشه فهمید که دیتاسنتر یک سایت کدوم هست؟

Joaquin
02-06-2013, 11:45
خب عزیز یعنی شما حاضری ماهی ۳۰ تومن حداقل ( که کمترین قیمت موجود اینه ) بدی برای کلا ۳۰ گیگ پهنای باند که اکه مثلا بخوای ۱۰ گیگ دانلود کنی باید در اصل یه ۱۰ گیگ منتقل کنی رو سرور بعد ۱۰ گیگ دانلود کنی که این یعنی ۲۰ گیگ از اون ۳۰ گیگ پرید !! فقط واسه ۱۰ گیگ دانلود !!
خب اینو بدی اینایی که تو اینترنت دانلود میکنن گیگی میگیرن مثلا ۳۰۰ تومن که هم سریعتر میگیری هم ارزون تر !
بعدشم حتما باید بایستم تا برام با پست cd بفرستن؟؟!!

دست بردار بابا!

Joaquin
02-06-2013, 11:46
چجوری میشه فهمید که دیتاسنتر یک سایت کدوم هست؟
راه های زیادی هست ، مثلا این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سایت

arash59b
02-06-2013, 13:06
مسلما نیازهای هرکس فرق می کنه و بسته به اون یه VPS رو انتخاب می کنه

مثلا من که تو ماه حداکثر 10-15 فیلم دانلود می کنم همون پهنای باند ایران کافیه ولی برای کسی که میخواد دانلود فایل به اشتراک بزاره نه.

بهتره دوستان اگه VPS خوبی چه خارجی و چه ایرانی سراغ دارند معرفی کنند تا هرکس بتونه بسته به شرایط خودش تست کنه

شاید همین VPSی که برای شما خوبه برای دیگری سرعت خوبی نده

faramobile
02-06-2013, 13:22
بعدش باید بایستم تا برام با پست cd بفرستن؟؟!!

نه عزیز مثلا من تهران میشناسم کسی رو سرعت دانلودش ۵ مگ به بالاست ( ۱۰ مگ بود قدیم الان یکم کم شده ) بهش سفارش دانلود میدادم ۳۰۰ گیگ لینکاشو میفرستادم ، ۲، ۳ روزه آماده میشد هارد میدادم بهش بعد از ظهر بهم تحویل میداد به همین راحتی ( سفارش زیر ۱۰ گیگ هم دادم بهش به سرعت برام آماده کرده ) قیمتش هم از ۳۵۰ تا ۲۵۰ هست بسته حجم دانلود ،

حالا من چون تهرانم تو تهران پیدا کردم این دانلودر رو ، تو شهر های دیگه هم دیدم دوستان تبلیغ دادن همین کارو میکنن ، مثلا مشهد ، رشت ، تبریز

*Forgotten*
02-06-2013, 14:04

والا الان قیمت هر گیگ دانلود حدود 400 میافته + قیمت دی وی دی و رایت که اگه من 300 گیگ حساب کنم میشه 120 تومن فقط دانلود + قیمت هر دی وی دی 500 حساب کنم میشه حدود 70 دی وی دی که میشه 38 تومن و رایت و پول پست و از این حرفا میشه 200 تومن برات آب میخوره

در مورد vps باید بگم کسی که vps داره نمیاد پول لیچر از این حرفا بده که یعنی هزینه های اضافش که برای لیچ میده راحت میده برای vps بدون دقدقه و مشکل دانلود میکنه خیلی هم با صرفصت

الان من خودم طرح نوروزی مبینو دارم که 6 ماه 80 تومن دادم که روی 3 گیگ دانلود کنم میشه 540 گیگ توی این 6 ماه فقط با 80 تومن بدون هیچ هزینه ای

italodance
02-06-2013, 14:23
نه عزیز مثلا من تهران میشناسم کسی رو سرعت دانلودش ۵ مگ به بالاست ( ۱۰ مگ بود قدیم الان یکم کم شده ) بهش سفارش دانلود میدادم ۳۰۰ گیگ لینکاشو میفرستادم ، ۲، ۳ روزه آماده میشد هارد میدادم بهش بعد از ظهر بهم تحویل میداد به همین راحتی ( سفارش زیر ۱۰ گیگ هم دادم بهش به سرعت برام آماده کرده ) قیمتش هم از ۳۵۰ تا ۲۵۰ هست بسته حجم دانلود ،

حالا من چون تهرانم تو تهران پیدا کردم این دانلودر رو ، تو شهر های دیگه هم دیدم دوستان تبلیغ دادن همین کارو میکنن ، مثلا مشهد ، رشت ، تبریز

اصلا صرف نداره

مگه سرعت بالا داشتن حسن برتر هست خیر
ان موجود بودن و دارا بودن منبع دانلود حسن هست

این دوستمون gorjy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) حتما منبعی داره برای استفاده شخصی که چه بسا فلان فرد شما اصلا نمیتونه دسترسی داشته باشه به منبع ایشون مثلا یوز و پسورد و ای پی و...میخواد

پس عقل حکم میکنه ادم خودش باشه نه دیگری

من خودم ماهی 250 گیگ دانلود دارم از منبعهایی که مخصوص خودم هست و همون کفایت میکنه اصلا اینترنت من 100000 باشه سرعتش منبع نداشته باشم به چه دردم میخوره حالا 10 گیگ بگیر یا 10000 گیگ

Joaquin
02-06-2013, 17:52
بچه ها این لینک رو لطفا تست کنید ببینین سرعت دانلودش تو ساعت رایگان برای شما چطوره. نمیخواد کامل دانلودش کنیدا! فقط ببینید سرعتش چطوره:

لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].rar)

arash59b
02-06-2013, 18:02

اگه vps های معتبر تو ایران همین تبیان و پارس انلاین و افرانت هستند که واقعا گرون حساب می کنند و اصلا به صرفه در نمیاد

(خداییش واقعا هزینه VPS تو ایران اینقدر درمیاد یا اینا هم فقط به فکر جیب خودشون هستند)

Joaquin
02-06-2013, 18:05
اگه vps های معتبر تو ایران همین تبیان و پارس انلاین و افرانت هستند که واقعا گرون حساب می کنند و اصلا به صرفه در نمیاد

(خداییش واقعا هزینه VPS تو ایران اینقدر درمیاد یا اینا هم فقط به فکر جیب خودشون هستند)
از خودشون نگیرید. از ریسلرهاشون بگیرید که ارزون تر دربیاد.

arash59b
02-06-2013, 18:07
از خودشون نگیرید. از ریسلرهاشون بگیرید که ارزون تر دربیاد.

والا اونام گرون میدن

مگه اونا ازش چی کم می کنن که ارزون تر در میاد؟

*Forgotten*
02-06-2013, 18:11
والا اونام گرون میدن

این سایت هست که خودشم اشاره کرده برای تورنت اشکال ایجاد نمیشه البته من ازش خرید نکردم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Joaquin
02-06-2013, 18:12
والا اونام گرون میدن

چیزی کم نمیکنن فقط به صورت ریسلر که بگیرن، تخفیف میگیرن.

----------------------

این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) وی پی اس ایران میده. پکیج اولش رو من چند روز دیگه میخوام بگیرم. قیمت هاش هم مناسبه. فقط لینوکسه

faramobile
02-06-2013, 21:07
بچه ها این لینک رو لطفا تست کنید ببینین سرعت دانلودش تو ساعت رایگان برای شما چطوره. نمیخواد کامل دانلودش کنیدا! فقط ببینید سرعتش چطوره:

لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].rar)

لینکتون که هاستش ساسبند شده !

راستی اون دیتا سنتری که گفتین تو هلند لیزوب ، امشب یکی سفارش دادم ازش سرور برسه دستم سرعت دانلود شبانه رو ازش تست میکنم بینم چطوره !

Milad4171
02-06-2013, 21:44

من هم مبین نت دارم هم ایرانسل
الان با ایرانسل این لینک رو دانلود کردم در بالاترین سرعت دانلود میکنه
۰
من تو غرب تهران از مبین نت استفاده میکنم سرعت خیلی عالیه (‌ البته روزانه)‌ ۲ مگ دارم. ولی خوب سرعتش نصبت به ۱ مگی که از ایرانسل گرفتم تقریبا مثه هم هستن. ینی سرعت مبین نت کمتر از ایرانسل هست .
-
امیدوارم این وضعیت بهت بشه چون واسه یه سری شهرستان ها ایرانسل آنتن نمیده. مجبورم از مبین نت استفاده کنم

Joaquin
02-06-2013, 22:43
لینکتون که هاستش ساسبند شده !

راستی اون دیتا سنتری که گفتین تو هلند لیزوب ، امشب یکی سفارش دادم ازش سرور برسه دستم سرعت دانلود شبانه رو ازش تست میکنم بینم چطوره !
نه الان لینکه کار میکنه. (سایتشون هی پهنای باند کم میاره ، ساسپند میشه)

-----------------------
از کدوم سایت سفارش دادید؟؟ novin vps ??

Joaquin
02-06-2013, 22:44
بچه ها لطفا بقیه هم این لینک رو لطفا تست کنید ببینین سرعت دانلودش تو ساعت رایگان برای شما چطوره. نمیخواد کامل دانلودش کنیدا! فقط ببینید سرعتش چطوره:

attaghi
02-06-2013, 22:51
بچه ها لطفا بقیه هم این لینک رو لطفا تست کنید ببینین سرعت دانلودش تو ساعت رایگان برای شما چطوره. نمیخواد کامل دانلودش کنیدا! فقط ببینید سرعتش چطوره:

سلام دوست عزيزم
سرور اين لينك واقعا فوق العادس :

Joaquin
02-06-2013, 23:29
سلام دوست عزيزم
سرور اين لينك واقعا فوق العادس :

بله. :n01: به همین جهت گفتم دوستان تستش کنن. اگه بتونم از این دیتاسنترش وی پی اس بگیرم میتونه تو ساعت شبونه خییییلی کمک باشه!

attaghi
02-06-2013, 23:33
. . . . . . . . .

Joaquin
02-06-2013, 23:36
دوست عزيزم آخه اين ملاك تست نميشه چون خيلي محدودن سرورهايي كه اين وضعيت رو دارن . براي تست بهترينش و متعادلترينش به نظر من سايت خود ماكرو سافته كه مشخص ميشه ماكزيمم پهناي باند چقدر هست . اين مورد براي دانلود بازي سايت خيلي خوبي هست .
خوب بخاطر همین محدودیته که ما چند صفحه قبل بحث وی پی اس ایران انجام دادیم دیگه! در ضمن این سایت تمام لینک هاش از ایران نیستا! فقط این لینک بود.

الان این 2 تا لینک رو مقایسه کنید:

1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].rar)
2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].rar)

و لطفا توجه کنیدکه:

من گشتم و فهمیدم که این لینک 2 روی ایران میزبانی میشه. بخاطر همینه که میگم vps از ایران خیلی سرعت بالا میده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

attaghi
02-06-2013, 23:38
لطفا توجه کنید:

من گشتم و فهمیدم که این لینک روی ایران میزبانی میشه. بخاطر همینه که میگم vps از ایران خیلی سرعت بالا میده:

پس چرا سرور سايت هاي ديگه كه روي ايران هستن همچين وضعيتي ندارن ؟

Joaquin
02-06-2013, 23:41
پس چرا سرور سايت هاي ديگه كه روي ايران هستن همچين وضعيتي ندارن ؟
پستم رو ادیت کردم لطفا دوباره بخونید.

---------------------------------------------

بله. همه این طوری نیستن. مثلا من شنیدم سایت هایی که روی شاتل هستن سرعت پایینی دارن. اکثر سایت هایی که روی ایران هستن سرعت دسترسی بالایی دارن. مثلا leader.ir رو با microsoft.com مقایسه کنید. پینگ رو هم نگاه کنید. سرعت دانلود رو هم نگاه کنید.

Joaquin
02-06-2013, 23:43
همون طور که میشه دید لینک 1 سرعت پایینی داره ولی لینک 2 سرعت خیلی بالایی

attaghi
02-06-2013, 23:48
همون طور که میشه دید لینک 1 سرعت پایینی داره ولی لینک 2 سرعت خیلی بالایی

بله درسته . لينك 1 براي من نهايتا 380 تا سرعت دانلود ميده . در صورتي كه سرعت لينك 2 تقريبا ده برابر لينك 1 هست .

Joaquin
02-06-2013, 23:50
بله درسته . لينك 1 براي من نهايتا 380 تا سرعت دانلود ميده . در صورتي كه سرعت لينك 2 تقريبا ده برابر لينك 1 هست .
بله . دقیقا و در صورتی که هر 2 تا 1 فایلن با 1 حجم ولی در 2 سرور جدا

Joaquin
03-06-2013, 00:26
اون دوستی که وی پی اس لیزوب گرفته بود، لطفا تست سرعت دانلودش رو بذاره. :n12:

arash59b
03-06-2013, 01:08

دورو بره 300 کیلو

Joaquin
03-06-2013, 01:13
دورو بره 300 کیلو
با چه طرحی؟

*Forgotten*
03-06-2013, 08:41

قبلش بگم دیشب سرعت دانلود فاجعه بود با IDM طرح 1 مگ نوروزی 35 و دانلود از تورنت 5 بود:n21:

من لینک شما رو با 512 طرح قدیم تست کردم بیشترین ثبات دانلودش روی 95 بود البته لحظاتی میرفتی روی 120 و لحظاتی رو 60 کمتر از 1 ثانیه
با 1 مگ نوروزی یادم رفت

این لینکش مال سرورهای داخلی بود !؟

Joaquin
03-06-2013, 09:02
قبلش بگم دیشب سرعت دانلود فاجعه بود با IDM طرح 1 مگ نوروزی 35 و دانلود از تورنت 5 بود:n21:

من لینک شما رو با 512 طرح قدیم تست کردم بیشترین ثبات دانلودش روی 95 بود البته لحظاتی میرفتی روی 120 و لحظاتی رو 60 کمتر از 1 ثانیه
با 1 مگ نوروزی یادم رفت

این لینکش مال سرورهای داخلی بود !؟
بله مال سرور داخلیه. حتما با طرح نوروزی هم لطفا یه تست کنید. من با 1 مگ ماهی 4 گیگ با سرعت متوسط 170 دانلود کردم. این لینک روی سرور داخلیه

arash59b
03-06-2013, 09:14
با چه طرحی؟

......نوروزی

arash59b
03-06-2013, 09:26
به نظرم ادم بجای vps از طرح های 8-8 استفاده کنه همونقدر میتونه دان داشته باشه اگه هزینه طرح مبین نت رو هم حساب کنید تقریبا یه قیمت می شه

faramobile
03-06-2013, 09:54
بله مال سرور داخلیه. حتما با طرح نوروزی هم لطفا یه تست کنید. من با 1 مگ ماهی 4 گیگ با سرعت متوسط 170 دانلود کردم. این لینک روی سرور داخلیه

سرور من از لیزوب صبح بدستم رسید ،

یه لینک ازش میزارم تا شب تست کنیم ببینیم چطوره !

امیدوارم مثل سرور ایران باشه ، چون سرور ایران با این پهنای باند گرون اصلا نمیصرفه

mohammad_87
03-06-2013, 10:20
من از همون سایت چندتا بازی کم حجم گذاشته بودم برای دانلود و همه رو هم از لینکهای داخل استفاده کرده بودم.هر فایل مستقل دانلود شد.ساعت دانلود هم از 4 تا 7 طول کشید و سرعتم در ساعت 4 متوسط 130 بوده و در ساعت 7 به 200 رسیده.طرح 1 مگ نوروزی

faramobile
03-06-2013, 12:15

عزیز این لینکم که دادی همه دانلود کردن و سرعتش خوبه از ایران نیست که !! اون سرور خود سایت هست که ایرانه یعنی bazikids.com !

این لینک شما روی سرور دانلود این سایت هست dl.bazikids.com که آی پیش اینه : 95.211.184.56 , در هلند هست همون دیتاسنتر لیزوب !!

Joaquin
03-06-2013, 12:25
عزیز این لینکم که دادی همه دانلود کردن و سرعتش خوبه از ایران نیست که !! اون سرور خود سایت هست که ایرانه یعنی bazikids.com !

این لینک شما روی سرور دانلود این سایت هست dl.bazikids.com که آی پیش اینه : 95.211.184.56 , در هلند هست همون دیتاسنتر لیزوب !!
این لینک گویا از لیزوبه ولی من به ادمینش گفتم و گفت از hostiran دو تا وی پی اس گرفته یکی برای سایت و یکی برای بازی های با حجم کمتر از ۲ گیگ که سرعتش از لیزوب هم بالاتره

Joaquin
03-06-2013, 12:27

تست وی پی استون چی شد؟؟ بزار بابا ببینیم اگه خوب بود مام بگیریم

mrmostafa
03-06-2013, 13:11
هفته پيش مودم ايرانسل دادم كه تبديل كنن گفتن شنبه حالا گفت 2شنبه حالا ميگه 3 شنبه هفته ديگه. يه مودم تبديل كردن مگه چقدر كار داره. نمايندگي گلشهر دادم داده به تهران تا درست بشه بفرستن خودم ميبردم مبين نت زودتر انجام ميشد. پول بدي اين همه هم الافي بگشي زور داره.

M0RTEZA_R
03-06-2013, 13:52
اقا این صفحه مشترکین چرا اشتباه نشون میده حجم باقی مونده رو؟
چرا سایفون استفاده میکنم دیگه بدون سایفون نمیشه؟ویندوز عوض کردم.راه حلی نداره؟

mohammd1
03-06-2013, 15:11
چرا سایفون استفاده میکنم دیگه بدون سایفون نمیشه؟ویندوز عوض کردم.راه حلی نداره؟
سایـ*ون به طور خودکار تنظیمات مرورگر شما تغیر میده که فقط با پروکـ*ی باز بشه...
اگه از کروم استفاده می کنید به این آدرس برید و تیک use a proxy server for your LAN رو بردارید. اضافه کنم دکمه customize and control google chrom بالا سمت راست هست

توی بقیه مرورگرها هم تقریبا به همین صورت هست...

and-roid2
03-06-2013, 15:15
سایـ*ون به طور خودکار تنظیمات مرورگر شما تغیر میده که فقط با پروکـ*ی باز بشه...
اگه از کروم استفاده می کنید به این آدرس برید و تیک use a proxy server for your LAN رو بردارید. اضافه کنم دکمه customize and control google chrom بالا سمت راست هست

توی بقیه مرورگرها هم تقریبا به همین صورت هست...
الان این برنامه ای که شما گفتی سرعتش خوبه؟

faramobile
03-06-2013, 15:17
الان این برنامه ای که شما گفتی سرعتش خوبه؟

آخرین نسخش باشه سرعتش خیلی خوبه - الان نسخه 56 آخریش هست فکر میکنم

Joaquin
03-06-2013, 15:39
آخرین نسخش باشه سرعتش خیلی خوبه - الان نسخه 56 آخریش هست فکر میکنم
سایفون ولی من 2 هفته پیش خواستم استفاده کنم اصلا وصل نمیشد

faramobile
03-06-2013, 16:01
نسخه جدیدش رو بگیر کار میکنه خیلی راحت اون قدیمیش نسخه 55 وصل نمیشه

faramobile
03-06-2013, 17:15
این لینک رو تست کنید از سرور آمریکا خودم هست و واسه خودم این سرور خوب جواب داده , فعلا اینو تست کنید تا سرور لیزوب هم آماده بشه اونم بزارم مقایسه کنید سرعت کدوم بهتره :

لینک دانلود 1 برای تست سرعت مبین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Joaquin
03-06-2013, 17:58