PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88

shahab.hiro
16-04-2013, 20:10
پسورد وایفا رو عوض کنید و در صورت لزوم یه مدت برای بررسی خاموش و استفاده نکنید
اول از همه مطمئن شید آپدیت اتومتیک ویندوز خاموش باشه
از یه نرمافزار کنترل پهنای باند استفاده کنید هر برنامه مشکوکی که بهش اعتماد ندارید جز لیست سیاه بزنید

البته مبین نت قیمتاش خیلی بالاست دانلود شبانشو که تعطیل کرده کلا شانسه اینترنت نامحدودش که ... ولی من تا حالا ازش دز*دی ندیدم

دانلود شبانش رو تعطیل کرده؟:n04:

mohammad ahmadi
16-04-2013, 22:46
دوستان یک بنده خدایی مودم dx350 میفروشه 110 تومن، بخرم؟؟؟؟؟؟؟؟
دزدی نباشه؟؟؟!!
مودمی که جعبه داره نمیتونه دزد باشه در ضمن قیمت خیلی پایینی داده ممکنه مودم مشکل داشته باشه

*Forgotten*
16-04-2013, 22:49
دانلود شبانش رو تعطیل کرده؟:n04:

منظورم کیفیت بد دانلود و سرعت و قطع و وصل شدن حین دانلود

امیر انصاری
17-04-2013, 13:18
یه مشکلی عجیبی برای من پیش اومده، هیچ سایتی باز نمیشه، مگر با استفاده از فری گیت!

*Forgotten*
17-04-2013, 13:24
یه مشکلی عجیبی برای من پیش اومده، هیچ سایتی باز نمیشه، مگر با استفاده از فری گیت!

من مشکلی ندارم باید منطقه ای باشه

*Forgotten*
17-04-2013, 13:25
یه سوال
این آداپتور مودم رو از کجا باید جدا تهیه کنم ؟؟ خود نمایندگی ها دارن یانه ؟

hossein019940
17-04-2013, 13:30
یه سوال
این آداپتور مودم رو از کجا باید جدا تهیه کنم ؟؟ خود نمایندگی ها دارن یانه ؟
فکر نکنم که نمایندگی ها قطعات جانبی رو داشته باشن باید از الکترونیک بخری چون دوستم از اونجا گرفت

امیر انصاری
17-04-2013, 13:47
من مشکلی ندارم باید منطقه ای باشه

فکر کنم مشکل از سیستم خودم بود. درست شد:n01:

mostafadc
17-04-2013, 16:01
امروز يه خبر خوندم كه تو ژاپن, اينترنت خانگي با سرعت 2 گيگابيت در ثانيه ميدن..با ماهي حدود 52 دلار...يعني شما يه همچين اينترنتي كه بگيري, براي صد خونه وار ميتوني Share كني...يعني هر خونه وار ماهي 52 سنت ميدن و اينترنت با سرعت 20 مگابيت رو ميتونن داشته باشن..يعني با دلار آزاد با ماهي حداكثر 2 هزار تومن, اينترنتي ده برابر سريع تر از سريع ترين اينترنتي كه در ايران ارايه ميشه رو ميتونن داشته باشن..(البته يه هزينه راه اندازي اوليه هم داره كه الان اگر از طريق اينترنت درخواست كنن, اون هزينه رو هم نميدن.....)
اونوقت ما بايد كلي پول اينترنت بديم, برا سرعت هاي لاكپشتي و تازه مدام هم قطع بشه , حجم تموم ميشه ..آنتن بپره,فيبر نوري رو كوسه ميخوره يا لنگر كشتي قطع ميكنه!!! و هزار تا مشكل ديگه
خدايا به نظر تو واقعا عدالت در ايران داره اجرا ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

امیر انصاری
17-04-2013, 16:11
امروز يه خبر خوندم كه تو ژاپن, اينترنت خانگي با سرعت 2 گيگابيت در ثانيه ميدن..با ماهي حدود 52 دلار...يعني شما يه همچين اينترنتي كه بگيري, براي صد خونه وار ميتوني Share كني...يعني هر خونه وار ماهي 52 سنت ميدن و اينترنت با سرعت 20 مگابيت رو ميتونن داشته باشن..يعني با دلار آزاد با ماهي حداكثر 2 هزار تومن, اينترنتي ده برابر سريع تر از سريع ترين اينترنتي كه در ايران ارايه ميشه رو ميتونن داشته باشن..(البته يه هزينه راه اندازي اوليه هم داره كه الان اگر از طريق اينترنت درخواست كنن, اون هزينه رو هم نميدن.....)
اونوقت ما بايد كلي پول اينترنت بديم, برا سرعت هاي لاكپشتي و تازه مدام هم قطع بشه , حجم تموم ميشه ..آنتن بپره,فيبر نوري رو كوسه ميخوره يا لنگر كشتي قطع ميكنه!!! و هزار تا مشكل ديگه
خدايا به نظر تو واقعا عدالت در ايران داره اجرا ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیر، شما چرا نیمه ی خالی لیوان رو میبینی؟ با این سرعت میخوای چه کار کنی؟ یکی از دوستان تو همین پی سی ورلد استدلال درستی آورده بود. با این سرعت خیلی زود هارد پر میشه. بعد از کجا پول بیاریم هی هارد بخریم؟ خدا رو به خاطر سرعت کمی که داری شاکر باش.

mostafadc
17-04-2013, 17:30
دوست عزیر، شما چرا نیمه ی خالی لیوان رو میبینی؟ با این سرعت میخوای چه کار کنی؟ یکی از دوستان تو همین پی سی ورلد استدلال درستی آورده بود. با این سرعت خیلی زود هارد پر میشه. بعد از کجا پول بیاریم هی هارد بخریم؟ خدا رو به خاطر سرعت کمی که داری شاکر باش.

:n08:
مساله اينجاست كه اونجا هارد هم ارزونه..ولي جدا از شوخي, قيمت اينترنت اينجا رو با اونجا مقايسه كنيد..اينترنت اونجا در حد مجاني براشون ميفته...البته سرعت بالا, باعث ميشه آدم كارهاي اينترنتيش رو زودتر انجام بده...يعني باعث ميشه آدم وقت كمتري صرف كنه..وقت هم كه طلاست(البته نه تو ايران)

*Forgotten*
17-04-2013, 17:43

دیگه نیازی به هارد نیست راحت دانلود میکنی استفاده میکنی لازیم شد پاک میکنی اگه احیانا باز هم لازم شد دورباره همونو برنامه رو دانلود میکنی چون دانلودت وقت نمیبره فوقش چند دقیقه :n02:
دیگه با چنین سرعتی نیاز به دانلود زیاد نیست مثلا سایتی مثل digital tutors همه آموزشاهاش آنلاینه میتونی آنلاین تماشا کنی فقط یه هزینه ماهیانه داره

در کل عقده دانلود دیگه کسی نداره

mostafadc
17-04-2013, 18:05
دیگه نیازی به هارد نیست راحت دانلود میکنی استفاده میکنی لازیم شد پاک میکنی اگه احیانا باز هم لازم شد دورباره همونو برنامه رو دانلود میکنی چون دانلودت وقت نمیبره فوقش چند دقیقه :n02:
دیگه با چنین سرعتی نیاز به دانلود زیاد نیست مثلا سایتی مثل digital tutors همه آموزشاهاش آنلاینه میتونی آنلاین تماشا کنی فقط یه هزینه ماهیانه داره

درسته
مثلا يه فيلم BlueRay با بالاترين و خفن ترين كيفيت پنجاه گيگابايتي رو در عرض 200 ثانيه(فوقش 4 دقيقه) آدم دانلود ميكنه..ديگه چه احتياجي هست آدم, اين همه فيلم رو آرشيو كنه رو هاردش؟؟؟
اگر اين فيلم هاي فشرده شده با پسوند MKV رو بگيريم كه از يك تا 5 كه بشمريم, برامون دانلود شده :n19:

mohammad_87
17-04-2013, 18:54
گل بود و به سبزه آراسته شد........
به سلامتی یکی از bt های شهرری جمع آوری شد حالا کل ترافیک رفت روی فقط یک bts
دوستانی که از شهرری هستند لطفا به لینک زیر بروند و از این اقدام انتقاد و شکایت کنند.امیدوارم یه حرکتی بشه.الان وضعیت فاجعه شده.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

امیر انصاری
17-04-2013, 19:24
ری 5 تا Bt داره. شما بر چه مبنا میگی فقط یکی داره سرویس میده؟

mohammad_87
17-04-2013, 19:34
پشتیبانی گفت.
5 تا؟شما از کجا دیدید؟توی خود سایت هم که تعداد نداره.

امیر انصاری
17-04-2013, 19:40
پشتیبانی گفت.
5 تا؟شما از کجا دیدید؟توی خود سایت هم که تعداد نداره.

من بر مبنای نقشه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])میگم. اگر دقت کنید 5 ناحیه ی پوشش هر Bt مشخصه. پس احتمالاً تعداد کم شده و نقشه به روز نشده.

pcgamer
17-04-2013, 19:52

موافقم. الان کشور های دیگه ب خاطر سرعت بالای نتشون امکاناتی براشون فراهم شده ک اصلا نیاز ب هارد ندارن .از شبکه های کابلی گرفته تا بازی های انلاین ک نیاز ب هارد و نصب نداره تا دیدن فیلم از سایت ها و یا حتی کنسول های بازی مثلا ایکباکس 360 ک من چندین بار دیدم ک فیلم های خوبی برای تماشا می زارن .نه دانلود البته .کلیک می کنی و برات پلی می کنه سایت های اینجوری هم هستن ک مبلغ کمی می گیرن . چند وقت پیش با این نت مبین نت رفتم توی منو اینترنت تی وی .تی وی اسمارت سامسونگ 3d دارم خواستم ب دوری تو صفحاتش بزنم سرعت اینترنت هم ب قول خودمون خوب بود رو 80 بود .انقدر صفحات سنگین باز می شد ک همین نشون می ده چقدر ما نت مون داغونه . ی قسمت بازی kid رفتم 2 سانیه نشون می داد دوباره لود 20 ثانیه باید صبر می کردی .بروزرش ک اصلا باز نمیشد چ برسه شبکه بخوام باش تست کنم ا خیرش گذشتم ..مثلا این همه پول تی وی دادیم ک سی پی یو 2 هسته ای باشه ب خاطر این نت مسخر ایران نمی شه ضره ای ازش استفاده کرد.از خیرش گذشتم.

The Jok3r
17-04-2013, 20:11
تو کشوری که به به ریخت و لباس آدم هم حتی تو خیابون گیر میدن و کسایی که راهپیمایی سکوت میکنن، بدترین بلاها رو سرشون میارن و کلاً همه چیزش با همه دنیا فرق داره، میخواین اینترنتش مثل بقیه جاها باشه؟ یه چیزی میگیا!

*Saman*
17-04-2013, 20:42
كمبود هارد و سرعت بالا بحثش غير منطقي هر فيلمي كه آدم سالم تا عكسشو ببينه كه نميزاره دانلود بشه هر فيلمي كه ارزش ديدن نداره فيلم هاي كه ارزش نداره پاك ميشه اون فيلمهايي كه زيبا بوده هم دليلي نداره روي هارد بمونه كه هارد فول شه رايت ميشه روي دي وي دي سرعت بالا فقط باعث ميشه كار ها رو برنامه پيش بره و اعصاب آدم هم خورد نشه وگرنه چون سرعتم بالا و حجمم بي نهايت كه همه چيز نبايد دانلود كرد گرفت فيلم ها و سريال هايي كه ميخواي ميگيري و كار هاتو انجام ميدي تمام.

mohammad_87
17-04-2013, 20:48
بله آپدیت نشده.البته در این عکس اون پوشش بالا مربوط به شهرری نیست.پایینی هم بنظر میرسه 2 یا 3 باشه که الان فقط یدونه هست.متاسفانه مشکلات پایین شهربودنه دیگه.رسیدگی پایینتر از صفر
-------------------------
دوستان فراموش نکنند.اگه مشکل دارید حتما بیان کنید:

دوستانی که از شهرری هستند لطفا به لینک زیر بروند و از این اقدام انتقاد و شکایت کنند.امیدوارم یه حرکتی بشه.الان وضعیت فاجعه شده.

-----------------------------
من در بهترین حالت rssi رو -74 دریافت میکنم و پینگم بالای 100 رسیده.راه حلی برای کاهش پینگ و دریافت بهتر سیگنال هست؟
اون روش چسباندن فویل که خوب جواب نداد.فقط 2-3 تا......

امیر انصاری
17-04-2013, 20:58
من با استفاده از فویل از 80- به 73- منفی رسیدم. شمام یه خورده تلاش کن، باید مؤثر باشه. البته روی پینگ و سرعت دانلودم اثری نذاشته، فقط سرعت آپلودم به سقفش رسیده. اون دو تا بالایی ام که میگی جزء ری نیست، شهرک شریعتیه.

hossein_0907
17-04-2013, 21:50
سلام دوستان بهترین مودم indoor مبین نت کدومه؟
BM632W
یا
SWC9200
یا
DX350
؟

با تشکر

mohammad ahmadi
17-04-2013, 22:19
سلام دوستان بهترین مودم indoor مبین نت کدومه؟
BM632W
یا
SWC9200
یا
DX350
؟

با تشکر
من هم قبل از خرید دنبال همین بودم تا اینکه dx350 گرفتم خیلی خوبه راضیم

mohammad_87
17-04-2013, 23:01
من با استفاده از فویل از 80- به 73- منفی رسیدم. شمام یه خورده تلاش کن، باید مؤثر باشه. البته روی پینگ و سرعت دانلودم اثری نذاشته، فقط سرعت آپلودم به سقفش رسیده. اون دو تا بالایی ام که میگی جزء ری نیست، شهرک شریعتیه.
سرعت دانلودم خوبه.گاهی نوسان داره که مهم نیست.اما قبلا که فرکانس بهتری داشتم،پینگم هم خوب بود.جالب اینکه بخاطر موقعیت bt باید مودم رو به دیوار باشه تا به بهترین وضعیت برسه.الان فویل رو به قسمت پشتی میزنم دو سه تا کمتر میشه.درست انجام میدم؟

امیر انصاری
17-04-2013, 23:09
من اینطوری تنظیمش کردم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فرستنده هم در راستای بخش جلویی مودم قرار داره. یعنی میشه گفت دید مستقیم داره (با فرض عدم وجود ساختمون، فرستنده از این پنجره دیده میشه)، اما اینکارو تو یه اتاق دیگه که به فرستنده دید نداشت انجام دادم، زیاد مؤثر نبود. امیدوارم توضیحاتم به دردت بخوره.

arash59b
18-04-2013, 10:25
من اینطوری تنظیمش کردم:

فرستنده هم در راستای بخش جلویی مودم قرار داره. یعنی میشه گفت دید مستقیم داره (با فرض عدم وجود ساختمون، فرستنده از این پنجره دیده میشه)، اما اینکارو تو یه اتاق دیگه که به فرستنده دید نداشت انجام دادم، زیاد مؤثر نبود. امیدوارم توضیحاتم به دردت بخوره.

منم همین مودم رو دارم ولی تا جایی که می دونم انتن گیرنده سمت چپ مودم قرار داره (وقتی که از رو برو به مودم نگاه می کنی) برای همین باید این طرف رو به سمت فرستده قرار داد. (البته واسه من اینجوره)

alireza.h
18-04-2013, 12:03

تایید میشه.الان یک ماهه که به اون btsی که همیشه وصل میشدم نمی تونم وصل شم.بردم مودمو گذاشتم رو پشت بوم!چون تو خونه سیگنال ندارم.من به BSID d1:10 وصل میشم.شما و بقیه دوستانو نمی دونم.rssi -75-cinr20/12.سرعتم اصلا خوب نیست یه وقتایی در حد دایل اپ میشه.من دو دفعه شکایت کردم.میگن یا وایسا درست میشه(که 1 ماهه درست نشده) یا میایم مودمو جمع می کنیم.من مودمم جعبه نداره.قبول می کنن بگم بیان جمع کنن؟

mohammad_87
18-04-2013, 14:26
تایید میشه.الان یک ماهه که به اون btsی که همیشه وصل میشدم نمی تونم وصل شم.بردم مودمو گذاشتم رو پشت بوم!چون تو خونه سیگنال ندارم.من به BSID d1:10 وصل میشم.شما و بقیه دوستانو نمی دونم.rssi -75-cinr20/12.سرعتم اصلا خوب نیست یه وقتایی در حد دایل اپ میشه.من دو دفعه شکایت کردم.میگن یا وایسا درست میشه(که 1 ماهه درست نشده) یا میایم مودمو جمع می کنیم.من مودمم جعبه نداره.قبول می کنن بگم بیان جمع کنن؟
شما شهرری هستی؟کدوم محله؟

hossein_0907
18-04-2013, 14:34
من ثبت نام که کردم خودشون bm632w را برام اوردند ولی به نظر میاد swc9200 از همش بهتر باشه.
کسی اطلاع نداره؟

bastami
18-04-2013, 18:33
سرویس 1 مگ نوروزی!!!!

bastami
18-04-2013, 18:38
اینم یکی دیگه از 1 مگ نوروزی!!! امروز چه خبره؟

saeeddeeas
19-04-2013, 15:08
امروز خیلی قططعی زیاد شده سرعتم بدجور کم شده از 130 رسیده به 50
هر 10 دقیقه قطع میشه

امیر انصاری
19-04-2013, 16:01
دوباره مدتیه که سرعت بین المللی اینترنت کم شده. فکر می کردم فقط مبین نت اینجوری شده، اما دیروز که پیش یکی از دوستان ADSL دار بودم، تست کردم دیدم مال اونم به همین شکله:
تست مبین نت با لندن:

ADSL 1 مگ نامحدود مخابرات با تهران:

همون با لندن (همون سرور):

mosi_alfa
19-04-2013, 16:51
سرویس 1 مگ نوروزی!!!!

تو ساعت های غیر رایگان چیز عجیبی نیست، تازه به نفع خود شرکت هم هست:n15:

mohammad_87
19-04-2013, 17:57
دوباره مدتیه که سرعت بین المللی اینترنت کم شده. فکر می کردم فقط مبین نت اینجوری شده، اما دیروز که پیش یکی از دوستان ADSL دار بودم، تست کردم دیدم مال اونم به همین شکله:
.........

دو ماه دیگه انتخاباته.تجربه نشون داده تو این مدت کیفیت اینترنت بالا پایین میشه،قطع میشه،محدود میشه،اختلال داره و..............

and-roid2
19-04-2013, 18:00
اینم یکی دیگه از 1 مگ نوروزی!!! امروز چه خبره؟

شما مشترک جدید هستید یا قدیم؟
شبانش چقدر میده؟

bastami
20-04-2013, 21:11
من از مهر 91 شروع کردم. فکر کنم خوب موقعی بود چون اینطوری احتمال زیادی وجود داره که همیشه بتونم راحت سرویس های ویژه نوروزی و پاییزه رو بگیرم
البته من معتقدم محل قرار گیری آنتن بسیار تاثیر گذاره. جاتون خالی هفته پیش شمال بودیم محمود آباد و محلی که بودیم 20 - 30 متر بیشتر تا ساحل فاصله نداشت. طبقه ششم... دانلود روزانه ام معادل 3 مگ یا بیشتر شده بود و شبها هم اگر اشتباه نکنم یک مگ یا یکم بیشتر.......

امیر انصاری
21-04-2013, 01:35
امشب تو ساعات رایگان تست های راضی کننده ای داشتم:
سرور ایران که همیشه خوب بوده:
سرور لندن:

and-roid2
21-04-2013, 16:46
دوستان من میخوام طرح 1مگ نوروزی بگیرم
سرعت روزانه و شبانش معمولا رو چنده؟؟

ممنون میشم زود جواب بدید
عجله دارم میخوام طرح جدید بگیرم

امیر انصاری
21-04-2013, 16:58
دوستان من میخوام طرح 1مگ نوروزی بگیرم
سرعت روزانه و شبانش معمولا رو چنده؟؟

ممنون میشم زود جواب بدید
عجله دارم میخوام طرح جدید بگیرم

من در کل راضی ام. روز کلاً 2 مگابیته (داخل و خارج کشور هر دو)، اما شبانه شو من زیاد تست نکردم. دیشب که عالی بود (بالای 270 کیلوبایت)، یه شب دیگه ام که تست کردم بین 100 تا 200 متغیر بود. یه زمان هایی ام بوده که تست خارج کشورش افت داشته که ظاهراً سراسری بوده. به هر حال انتخاب با خودتونه. احیاناً اگر این طرح رو خریدید، نتایج خودتونو به اشتراک بزارید.

and-roid2
21-04-2013, 17:37
من در کل راضی ام. روز کلاً 2 مگابیته (داخل و خارج کشور هر دو)، اما شبانه شو من زیاد تست نکردم. دیشب که عالی بود (بالای 270 کیلوبایت)، یه شب دیگه ام که تست کردم بین 100 تا 200 متغیر بود. یه زمان هایی ام بوده که تست خارج کشورش افت داشته که ظاهراً سراسری بوده. به هر حال انتخاب با خودتونه. احیاناً اگر این طرح رو خریدید، نتایج خودتونو به اشتراک بزارید.

ممنون
روزا یعنی مطمین باشم که رو 2مگ هست؟

امیر انصاری
21-04-2013, 17:43
چی بگم؟! گویا از دوستان همه از سرعت روزش راضی بودن، سرعت شبانه س که پایدار نیست. فکر نکنم با روزانه ش مشکلی داشته باشی:n01: البته باز یادآوری کنم که یه چند روزی بود که تست سرعت روزانه با سرورهای خارج کشور پایین بود که من با مخابرات هم تست کردم اونم پایین بود. یعنی به مبین نت ربطی نداشت.

and-roid2
21-04-2013, 17:59
چی بگم؟! گویا از دوستان همه از سرعت روزش راضی بودن، سرعت شبانه س که پایدار نیست. فکر نکنم با روزانه ش مشکلی داشته باشی:n01: البته باز یادآوری کنم که یه چند روزی بود که تست سرعت روزانه با سرورهای خارج کشور پایین بود که من با مخابرات هم تست کردم اونم پایین بود. یعنی به مبین نت ربطی نداشت.

ممنون
به امید خدا ببینیم چی از اب در میاد برا ما:n02:

and-roid2
21-04-2013, 22:12

داداش دمت گرم:n16:
1مگ گرفتم سرعتش تقریبا رو همون دو مگ بود!
البته الان که تست کردم سرعتم کم بود.چون شبا معمولا اذیت میکنه
حالا صبح یه تست سرعت میزارم
خداکنه شبانش راضیم کنه:n26:
برا اولین باره که 1مگ میگیرم سرعتش از اسمیش بیشتره:n02:
این تست الانم هست:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینهم با idm(فعلا نوسان داره):

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ham33d
22-04-2013, 00:12
داداش دمت گرم:n16:
1مگ گرفتم سرعتش تقریبا رو همون دو مگ بود!
البته الان که تست کردم سرعتم کم بود.چون شبا معمولا اذیت میکنه
حالا صبح یه تست سرعت میزارم
خداکنه شبانش راضیم کنه:n26:
برا اولین باره که 1مگ میگیرم سرعتش از اسمیش بیشتره:n02:
این تست الانم هست:

اینهم با idm(فعلا نوسان داره):

من 3 سالی هست که مبین نت دارم ولی همچین سرعتی ازش ندیدیم:n04::n10::n09:

mosi_alfa
22-04-2013, 02:32
امشب خوب دارم پوست می کنم از مبین نت :n24:
هم زمان از 6 سرور مختلف فایل می گیرم: رودفایل،اپلودباز،هیپ فایل،اپتوباکس،و یه لیچر متصل به اپتوباکس :n18:
ساعت ویندوز رو هم بزرگنمایی کردم

mosi_alfa
22-04-2013, 02:35
+پوت لاکر...

arash59b
22-04-2013, 08:49
یکی دو شب دانلود شبانه با طرح نوروزی رو امتحان کردم که واقعا افتضاح بود شبی بیشتر از 1.5 گیگ دانلود نمیشه :n21: (هرچند تو روز سرعت دان بالای 250 هست)

با طرح 2 مگ قدیمی شبی میانگین بالای 3 گیگ دانلود داشتم

از اون بدتر هم اینه که دیگه با فیلتر شکن سرعتم بهتر که نمیشه افت هم میکنه :n15:

اینم سرعت الان

pcgamer
22-04-2013, 15:18
والا من ک مبین نت دارم همچین سرعتی ک تو عکس دوستان می زارن نداره

سرعت روزانه من هیچ وقت بالای 100 نرفته ! و معمولا روی 80 الی 90 هست .
در موقع های خوب ..شب ها ساعت 10 تا 12 هم 30 الی 60 .
دیشبم از من تا نیم ساعت بعد فوتبال یونتوس و اینتر قطع بود. بازم خوبه فوتبال بود و الی دیونه می شدم

mohammad_87
22-04-2013, 20:52
والا من ک مبین نت دارم همچین سرعتی ک تو عکس دوستان می زارن نداره

سرعت روزانه من هیچ وقت بالای 100 نرفته ! و معمولا روی 80 الی 90 هست .
در موقع های خوب ..شب ها ساعت 10 تا 12 هم 30 الی 60 .
دیشبم از من تا نیم ساعت بعد فوتبال یونتوس و اینتر قطع بود. بازم خوبه فوتبال بود و الی دیونه می شدم
طرح شما باید 512 قدیمی باشه که این سرعت رو داری.
-------------
این سرعتها که داریم بهش مینازیم رو در سرویس 256 adsl هم میدن.
من هم طرح نوروزی دارم روز سرور داخلی روی دو مگه سرور خارجی نوسان داره.شبانه چندتا لینک دارم که قبلا با 512 کل ساعات شبانه روی نهایت سرعتش میرفت یعنی 64 ولی الان با هر دوزو کلکی که بزنم دور رو بر 100 میره.

heivan
22-04-2013, 22:24
خسته نباشید.من که واقعا گیج شدم:n04::n04::n04:من تازه مبین نت گرفتم.الان هم طرح 512 3g فعاله-روزا سرعتم خوبه حتی بعضی وقتا به 80 میرسه ولی چه فایده.شبا سرعتم نوسان داره یعنی 40 میشه 50 میشه 30 میشه.شما میگید چیکار کنم کدوم طرح رو بخرم؟؟؟

امیر انصاری
23-04-2013, 00:02
پس 512 ام دیگه ثبات نداره. به نظر من شما اگر نیاز شبانه روزی نداری، 512 اداری (CB1101) بخر . 8 صبح تا 8 شب نامحدود 42 تومن. فکر کنم حدود 80 90 تا سرعت دانلودش باشه. البته من خودم تجربه شو نداشتم. اگرم شبانه روزی نیاز داری، 1 مگ نوروزی رو بخر.

faramobile
23-04-2013, 02:46
من که دیگه خسته شدم واقعا ، ۲ مگ طرح قدیم دارم ، تا مرداد هم اعتبار داره ، سرعت روزانم ۴۰۰ راحت دانلود میکنه ، شبانه میکشه خودشو رو ۵۰ تا ۱۰۰ هست !!!

حالا میخوام ببینم کسی هست سرعت روزانه اداری نامحدود رو بدونه ؟ به نظرتون اداری نامحدود ۱ مگ بگیرم واسه دانلود جواب میده ؟ یا اگه adsl خوب که سرعت زمان رایگانش بالای ۲۷۰ تا ۳۰۰ بده میشناسین بگین برم بگیرم

ممنون

seetherali
23-04-2013, 03:26
مبين نت روز به روز داره بي شرف تر ميشه ! طرح پرداخت ريالي رو برداشته و گيگابايتي كرده. حالا مني كه 4 روز از طرحم مونده و پول هم ندارم, بايد به خاطر استفاده از شبانه 12 تومن بدم ! قبلا 100 تومن واريز ميكردي وصل ميشد...

امیر انصاری
23-04-2013, 03:41
اینو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])امتحان کن ببین جواب میده؟

Citrix Systems
23-04-2013, 09:19
مبين نت روز به روز داره بي شرف تر ميشه ! طرح پرداخت ريالي رو برداشته و گيگابايتي كرده. حالا مني كه 4 روز از طرحم مونده و پول هم ندارم, بايد به خاطر استفاده از شبانه 12 تومن بدم ! قبلا 100 تومن واريز ميكردي وصل ميشد...

شما هوزم میتونی 100 تومن بریزی وصل بشه !! برو تو سایت مبین گوشه سمت چپ پرداخت اینترنتی بزن از اونجا افزایش اعتبار کن !!

saeediranzad
23-04-2013, 10:03
خسته نباشید.من که واقعا گیج شدم:n04::n04::n04:من تازه مبین نت گرفتم.الان هم طرح 512 3g فعاله-روزا سرعتم خوبه حتی بعضی وقتا به 80 میرسه ولی چه فایده.شبا سرعتم نوسان داره یعنی 40 میشه 50 میشه 30 میشه.شما میگید چیکار کنم کدوم طرح رو بخرم؟؟؟
شما سرعت شبانه ات خیلی هم خوبه.
ساعت رایگان را روی 128 میبندند. (البته گاهی از دستشون درمیره.)

امیر انصاری
23-04-2013, 10:11
شما هوزم میتونی 100 تومن بریزی وصل بشه !! برو تو سایت مبین گوشه سمت چپ پرداخت اینترنتی بزن از اونجا افزایش اعتبار کن !!
همین که شما میگی دیشب اینجوری نبود. توش یه راهنما گذاشته بود و توضیح داده بود که برای افزایش اعتبار به ecare مراجعه کنید.

seetherali
23-04-2013, 12:03

تا ديشب اينكارو ميكردم ولي ديگه برش داشتن.

saeeddeeas
23-04-2013, 12:14
من که دیگه خسته شدم واقعا ، ۲ مگ طرح قدیم دارم ، تا مرداد هم اعتبار داره ، سرعت روزانم ۴۰۰ راحت دانلود میکنه ، شبانه میکشه خودشو رو ۵۰ تا ۱۰۰ هست !!!

حالا میخوام ببینم کسی هست سرعت روزانه اداری نامحدود رو بدونه ؟ به نظرتون اداری نامحدود ۱ مگ بگیرم واسه دانلود جواب میده ؟ یا اگه adsl خوب که سرعت زمان رایگانش بالای ۲۷۰ تا ۳۰۰ بده میشناسین بگین برم بگیرم

ممنون

من نامحدود اداری 1مگ دارم سرعتش خوبه ثابته 130-140

روی تصویر کلیک کنید

heivan
23-04-2013, 16:41
کسی طرح cb1101 رو امتحان کرده؟؟یعنی طرح نامحدود 512 8 صبح تا8 شب.راستی طرح ویژه نوروزی شبا سرعت دانلودش چقدره؟؟

and-roid2
23-04-2013, 16:47
کسی طرح cb1101 رو امتحان کرده؟؟یعنی طرح نامحدود 512 8 صبح تا8 شب.راستی طرح ویژه نوروزی شبا سرعت دانلودش چقدره؟؟

این تست یه مگ نوروزی هست:

شبانش هم بین 60 تا 100 متغیره
نوسان داره

امیر انصاری
23-04-2013, 17:03
من دیشب و پریشب بالای 260 دانلود میکردم، چه داخل کشور، چه خارج کشور. امیدوارم همیشه همینجوری بمونه.

and-roid2
23-04-2013, 17:30
من دیشب و پریشب بالای 260 دانلود میکردم، چه داخل کشور، چه خارج کشور. امیدوارم همیشه همینجوری بمونه.

سلام
امیر جان شما دیشب در کل چند گیگ دانلود کردی؟
شما مودمت رو ساعت 2 ریست میکنی؟(برای اینکه سیستم حجم ازت کم نکنه)
من دیشب مودمم رو وقتی ریست کردم سرعتم کم شد!
یعنی اولش سرعتم حدود 100 تا 200 بود. بعد که ریست کردم اروم اروم کم شد!

امیر انصاری
23-04-2013, 19:24
سلام
امیر جان شما دیشب در کل چند گیگ دانلود کردی؟
شما مودمت رو ساعت 2 ریست میکنی؟(برای اینکه سیستم حجم ازت کم نکنه)
من دیشب مودمم رو وقتی ریست کردم سرعتم کم شد!
یعنی اولش سرعتم حدود 100 تا 200 بود. بعد که ریست کردم اروم اروم کم شد!

آقا من زیاد دانلود نمیکنم. فقط چیزی رو که نیاز دارم میگیرم. دیشبم 1 گیگ بیشتر نداشتم که تو 2 ساعت گرفتم.
من ریست میکنم، ولی برای تفکیک گزارش، نه برای کم نشدن حجم. در اون مورد نیازی به ریست نیست.
بعدش یه نکته ای که دوستان دیگه گفتن رو منم تکرار میکنم: اگر دانلود یه فایل حداکثر سرعت رو نمیده، یه فایل دیگه هم در کنارش بگیر. دیشب اولین فایل من نهایت سرعت رو نمیداد، من فایل دوم رو هم اضافه کردم (از همون سرور)، اینا هر کدوم با سرعت بین 130 تا 140 دانلود میشدن که روی هم به سرعت دلخواه میرسیدن. فایلای بعدی سرور بهتری داشتن و به تنهایی به 270 و بالاتر میرسیدن. شمام اگر سرعتت کم بود، ترفند دانلود همزمان چنتا فایل رو تست کن، شاید جواب بده.

*Forgotten*
23-04-2013, 22:09
من یه طرح قدیمی دارم که حدود یه سالی میشه فعالش کردم
این شایعه راسته دیگه طرح های قدیمی رو فعال نمیکنن؟

حالا خوبه مبین نت این طرح نوروزی رو گذاشته ولی متاسفانه همیشگی نیست ، اگه برش داره طرح های دیگه میشن فاجعه

آخه این چیه واقعا خنده دار نیست ؟

R1402 128Kbps 18GB 990.000 شش ماه :n21:

امیر انصاری
23-04-2013, 22:20
درسته دیگه طرح های قدیمی تمدید نمیشن.
خودشونم میدونن طرح های فعلیشون خیلی مسخره س. دائم از حجم طرح ها کم میشه، به قیمت اضافه میشه. واسه همین این طرح نوروزی رو دادن تا اعتراضات کمتر بشه. تا قبل از این من قیمتای مبین نت رو با ایرانسل مقایسه میکردم که نسبت به مبین نت خیلی بهتر بود، الان ایرانسلم گرون کرده. برای یادآوری این جدول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%A7%D8%AA.%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D 8%AA.%D9%88%D8%A7%DB%8C%D9%85%DA%A9%D8%B3-wimaxprices.html)رو ببینید. قبل از این طرح ها هم طرح های نامحدود وجود داشته که کم کم حجمی شدن و هی از حجمشون کم شده.

*Forgotten*
23-04-2013, 22:29
الان از طرحم حدود 50 روز باقی مونده بنظرتون این طرح نوروزی رو فعال کنم یانه ؟ میترسم برش دارن بمونم با این جک پایینی

B1408 1024Kbps 8GB 560.000 یکماه:16:

امیر انصاری
23-04-2013, 22:36
به نظر من که اگر حجم باقیمونده چشمگیر نیست، کنسلش کنید. اگر حجم زیادی مونده زودتر تمومش کنید، این طرح رو بگیرید. وگرنه در آینده نزدیک باید 1 مگ با 500 مگ ترافیک رو به قیمت 100 تومن خریداری کنی.

*Forgotten*
23-04-2013, 22:53
من الان تو e care که رفتم برای افزایش اعتبار روش حجمی رو آوردن ظاهرا طرحم به خاطر قدیمی بودم غیر فعال نمیشه میتونم حجم بخرم
بهتر نیست صبر کنم ؟
دقیقا کدوم طرح هارو میگن قدیمی؟:n02:
طرحم الان اینه :

512 10گیگ 3ماه 50 تومن

امیر انصاری
24-04-2013, 00:05
یعنی چی؟ یعنی شما تغییر طرح ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ندارید؟

and-roid2
24-04-2013, 00:13
به نظر من که اگر حجم باقیمونده چشمگیر نیست، کنسلش کنید. اگر حجم زیادی مونده زودتر تمومش کنید، این طرح رو بگیرید. وگرنه در آینده نزدیک باید 1 مگ با 500 مگ ترافیک رو به قیمت 100 تومن خریداری کنی.

من که از یه مگ نوروزی راضی بودم
و به همین جهت یه یه مگ نوروزی دیگه رو حالت pending برا خودم کنار گذوشتم تا اگر بردوشته شد از این فرصت بی نصیب نمونم:n02:

امیر انصاری
24-04-2013, 00:17
حرکت جالبی پیاده کردی. تلفنی یا از Ecare؟ از Ecare جدید که نمیشه اینکارو کرد. Ecare قدیم هم نمیدونم به چه علت دیگه اجازه ی برداشتن سرعت بالای 128 رو به من نمیده. فقط میمونه زنگ زدن که حسش نیست.

and-roid2
24-04-2013, 00:24
حرکت جالبی پیاده کردی. تلفنی یا از Ecare؟ از Ecare جدید که نمیشه اینکارو کرد. Ecare قدیم هم نمیدونم به چه علت دیگه اجازه ی برداشتن سرعت بالای 128 رو به من نمیده. فقط میمونه زنگ زدن که حسش نیست.

زنگ زدم
بنظرت میشه بازم یکی دیگه کنار بزارم برا خودم؟

امیر انصاری
24-04-2013, 00:37
آقا من نمیدونم!:n13: ولی مسلماً اگر من اینکارو بکنم، بلافاصله طرح های حجیم و ارزون قیمت ارائه میشه، پولم هدر میره:n09:

*Forgotten*
24-04-2013, 15:59
من امروز صبح طرح نوروزی رو فعال کردم
ولی مودمم اصلا آنتن نداره آنتنش صفره ولی به نت وصل هستم و وقتی دانلودش رو تست کردم روی 250 بود

هرچی مودم رو حرکت مودم حتی یه آنتنش هم پر نمیشه

حالا این مشکل عجیب از چیه

مدل مودمم BM632w
و این جا هموضعیتشو رو میبینید همونجور که میبینید آنتنش صفر شده !!!!؟؟؟

Joaquin
24-04-2013, 18:02
ولی مودمم اصلا آنتن نداره آنتنش صفره ولی به نت وصل هستم و وقتی دانلودش رو تست کردم روی 250 بود

مدل مودمم BM632w

احتمالا مربوط به مشکلات فریم ور باشه. شاید با یه ریست فکتوری حل بشه. شما وقتی وصلی به نت دیگه چیکار به این کارا داری؟:n02:

Joaquin
24-04-2013, 18:09
میگم طرح 512 6 گیگ رو برداشتند؟؟؟ نیستش.... من مدت طرحم که همون بود تموم شد خواستم بگیرم تو منوی طرح ها نبود... ولی رفتم از قسمت افزایش اعتبار تمدیدش کردم...

mohammad_87
24-04-2013, 18:25
میگم طرح 512 6 گیگ رو برداشتند؟؟؟ نیستش.... من مدت طرحم که همون بود تموم شد خواستم بگیرم تو منوی طرح ها نبود... ولی رفتم از قسمت افزایش اعتبار تمدیدش کردم...
ecare این مشکل رو داره که طرحی که ازش استفاده میکنی در لیست نیست و فقط برای تغییر طرح باید از داخل e-care انجام بدی.
برای اینکه متوجه بشید چه طرحهایی قابل استفاده هستند هم به جدول تعرفه ها باید بروید:

*Forgotten*
24-04-2013, 19:56

مدل مودمم BM632w

خوب حل شد الحمد الله

*Forgotten*
24-04-2013, 20:01
دوستان یه سوال

من میتونم مودمو یه جایی بزارم که کیفیت سیگنال میشه 100 درصد ولی فاصله مودم از کامپیوتر 10 متر میشه

از وایفا نمیخام استفاده کنم بجاش میخام از کابل استفاده کنم یه کابل شبکه 10 متری

سوال اینجاست با کابل 10 متری مشکلی در دانلود و یا احتمال خراب کردن دانلود پیش نماید ؟/؟؟

mohammad_87
24-04-2013, 21:02
دوستان یه سوال

من میتونم مودمو یه جایی بزارم که کیفیت سیگنال میشه 100 درصد ولی فاصله مودم از کامپیوتر 10 متر میشه

از وایفا نمیخام استفاده کنم بجاش میخام از کابل استفاده کنم یه کابل شبکه 10 متری

سوال اینجاست با کابل 10 متری مشکلی در دانلود و یا احتمال خراب کردن دانلود پیش نماید ؟/؟؟
نه منم الان یه کابل 12 متری بهش وصل کردم.فقط یخورده به جنسی که میخری توجه داشته باش.

omniahd
25-04-2013, 07:27
دوستان دیشب وایمکس شما ها هم کامل قطع بود؟

*Forgotten*
25-04-2013, 07:27
یعنی چی؟ یعنی شما تغییر طرح ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ندارید؟

من تغییر طرح با e care جدید دادم بعد از واریز آنلاین نوشت که سرویست 10 دقیقه دیگه فعال میشه که همین جور هم شد به جایی نیاز نیست زنگ بزنی همه چی رو اتومات کردن

*Forgotten*
25-04-2013, 07:28

بله از ساعت 12:30 به بعد

omniahd
25-04-2013, 07:32
خیلی هم عالی!!! فدای سرشون!!!!!!!!:n04:

مرسی که جواب دادی دوست عزیز:n12:

امیر انصاری
25-04-2013, 08:00
برای من هم از 12 قطع بود. ساعت 7 صبح که بیدار شدم دیدم وصله. بعدش تا اومدم این پست رو ارسال کنم دوباره ترکید.

amir200812
25-04-2013, 08:29
من تغییر طرح با e care جدید دادم بعد از واریز آنلاین نوشت که سرویست 10 دقیقه دیگه فعال میشه که همین جور هم شد به جایی نیاز نیست زنگ بزنی همه چی رو اتومات کردن

همیشه اینطوری نیمشه! من سرویس 1 مگ نا محدود از ساعت 8 تا 8 رو انتخاب کردم و واریز کردم! بعد پیام داد که تا 10 دقیقه فعال میشه، ولی بجای اینکه طرح فعال بشه اعبار حساب رو زیاد کردند و مجبور شدم زنگ بزنم بگم تا درستش کنن.

** درضمن حدود یک ساعته وایمکس کانکت نمیشه...

Citrix Systems
25-04-2013, 08:55
همین که شما میگی دیشب اینجوری نبود. توش یه راهنما گذاشته بود و توضیح داده بود که برای افزایش اعتبار به ecare مراجعه کنید.

تا ديشب اينكارو ميكردم ولي ديگه برش داشتن.

نه میشه ! به خاطر این میگن برید اونجا که پول کامل بدید !! شما هنوزم میتونی پول بریزی افزایش اعتبار کنی خود من همیشه اینطوری میریزم

Mr.Aras
25-04-2013, 09:36
برای من هم از 12 قطع بود. ساعت 7 صبح که بیدار شدم دیدم وصله. بعدش تا اومدم این پست رو ارسال کنم دوباره ترکید.

وایمکس من هم از 12 دیشب قطع شده، هنوزم قطعه. الان با ایرانسل اینجام.

yuzarsiff
25-04-2013, 09:51
الان نزدیک یازده ساعته ک قطعه ... تماس هم ک گرفتم گفت 69 نفر در صف انتظار ........ کلا بیخیال شدم :|

Mr.Aras
25-04-2013, 10:18
اینم جواب پشتیبانی به ایمیل من :

با سلام و احترام
مشترک گرامی در حال حاضر درکل شبکه اختلال وجود دارد . خواهشمند است تا رفع مشکل بوجود آمده شکیبا باشید

با تشکر
کارشناس پشتیبانی مشترکین انبوه

Mr.World.Wide
25-04-2013, 10:32
ای بابا برا من هم قطعه
الان از نت موسسه م اینجا هستم
زنگ زدم پشتیبانی 92 نفر در صف بودند من هم گیر دادم و منتظر نشستم تا وصل شدم به یه خانمه میگه که مشکل سراسریه
میگم خب کی درست میشه میگه اعلام نکردن
میگم خب ما الان چی کار کنیم میگه هیچ چی
میگم خب کسی پاسخگویی نمیکنه میگه برید تو صفحه صدای مشترکین شکایتتون رو ارسال کنید
میگم خب اونجا هم یکی مثل شما هستند دیگه میگه نه اینجا پشتیبانیه
میگم واقعا مبین نت نمیخواد جبران کنه بعدا برامون میگه تو صفحه صدای مشتری مطرح کنید
میگم واقعا ما بیچاره ها نمیتونیم کاری کنیم میگه همون صدای مشتری باید برید
یعنی خیلی بی شعورن واقعا
نکنه این بخواد تا ظهر وصل نشه؟؟؟؟؟
بابا من کلی کار دارم به خدا
دیشب خیر سرم فیلم Mama و 4 قسمت آخر L WORD رو برا دانلود گذاشته بودم که هیچی چی دیگه همش کنسل شد
واقعا ما نمیتونیم کاری کنیم؟؟؟
شکایتی ؟؟؟
حرفی ؟؟
اعتراضی؟؟؟
جبرانی؟؟؟

امیر انصاری
25-04-2013, 11:03
الان وصله، ولی سیگنالم خیلی ضعیف شده، 4 چراغ شده دو چراغ!

and-roid2
25-04-2013, 11:59
مال من هموزم قطعه!!
پشتیبانیش که ترکیده. اشغال شده.

خیلی کاراشون جالبه
خوشون هم نمیدونن چه میکنن

shahab.hiro
25-04-2013, 12:15
قم هم قطعه
آنتنم همیشه فول بود الان کاملا خالیه:n05:

shahab.hiro
25-04-2013, 12:17
الانم با ای دی اس ال داداشم اومدم:n02:

DVBS
25-04-2013, 13:08
هنوز وایمکس مبین نت قطعه خاک بر سرشون معلوم نیست چه نرم افزار فیلترینگ دیگه ایی دارند رو سرویس ها نصب میکنند که این مدت همه رو قطع کردند.

mehdi700007
25-04-2013, 13:25
برای‏ ‏منم‏ ‏هنوز‏ ‏قعطه

mohammad_87
25-04-2013, 14:25
قطعی سراسری............
هر روز یه مشکلی دارن که هی میرن رو اعصاب.......:n24:

ali1497
25-04-2013, 14:40
هنوز وایمکس مبین نت قطعه خاک بر سرشون معلوم نیست چه نرم افزار فیلترینگ دیگه ایی دارند رو سرویس ها نصب میکنند که این مدت همه رو قطع کردند.

بله تائید میشود. من هم در حال حاضر به خاطر قطعی مداوم مبین نت با وایمکس ایرانسرطان کانکت هستم. هر دو سرویس دهنده مبین نت و ایرانسل یکی از یکی بدتر هستند. خدا مسببین این مشکلات را از ریشه بخشکاند.
احتمالاٌ به قول شما در حال نقشه ریزی برای یک سیستم خفن فیلترینگ جدیدی هستند که فاتحه همه جور قندشکن، خط شکن... را بخواند.

mohammad_87
25-04-2013, 14:52
بله تائید میشود. من هم در حال حاضر به خاطر قطعی مداوم مبین نت با وایمکس ایرانسرطان کانکت هستم. هر دو سرویس دهنده مبین نت و ایرانسل یکی از یکی بدتر هستند. خدا مسببین این مشکلات را از ریشه بخشکاند.
احتمالاٌ به قول شما در حال نقشه ریزی برای یک سیستم خفن فیلترینگ جدیدی هستند که فاتحه همه جور قندشکن، خط شکن... را بخواند.
البته سیستم قیلترینگ از طرف زیر ساخت تنظیم و اعمال میشه.اگه همه سرویها مثل adsl و ایرانسل هم قطع بود اون موقع احتمالش بیشتر بود.
اینجا دو سه نفر پشتیبانی مبین نت بودند.اگه بیان بگن مشکل چیه و حدودا تا کی ادامه داره ملت اینجوری کار رو زندگیشون به هم نمی ریزه.خیلی ها کار و درآمدشون اینترنتیه........

saeeddeeas
25-04-2013, 15:20
من که طرح نا محدود دارم اینجوری یه روزم حروم میشه باید خسارت رو جبران کنن
یعنی بی در و پیکر ترین مملکت تو دنیا هستیم

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

امیر انصاری
25-04-2013, 15:59
من که طرح نا محدود دارم اینجوری یه روزم حروم میشه باید خسارت رو جبران کنن
یعنی بی در و پیکر ترین مملکت تو دنیا هستیم

صد در صد باید جبران کنن، به نظرم همه باید شکایت کنیم.

and-roid2
25-04-2013, 16:07
خسته نباشید؛:n24:

شرکت ارتباطات مبین‌نت ضمن عرض پوزش، به آگاهی تمامی مشترکین عزیز می‌رساند به دلیل انجام برخی تغییرات اصلاحی در شبکه، امروز پنج‌شنبه 05/02/1392، دسترسی به اینترنت و خدمات مبین‌نت با اختلال موقت مواجه خواهد بود. پیش‌بینی می‌شود تا ساعاتی دیگر، پس از انجام اصلاحات مورد نظر، این مشکل برطرف شود.

روابط عمومی
شرکت ارتباطات مبین‌نت

امیر انصاری
25-04-2013, 16:07
البته سیستم قیلترینگ از طرف زیر ساخت تنظیم و اعمال میشه.اگه همه سرویها مثل adsl و ایرانسل هم قطع بود اون موقع احتمالش بیشتر بود.
اینجا دو سه نفر پشتیبانی مبین نت بودند.اگه بیان بگن مشکل چیه و حدودا تا کی ادامه داره ملت اینجوری کار رو زندگیشون به هم نمی ریزه.خیلی ها کار و درآمدشون اینترنتیه........

درسته. خود من بدون اینترنت بیکار میشم. البته امروزو با رایتل گذروندم.
باید مثل مخابرات به خاطر قطعیا روز یا حجم اضافی به کاربر بدن.

hamijoon
25-04-2013, 16:31
خیر دوستان به خاطر فیلترینگ نیست . به خاطر تغییرات در سیستم هست که حتما بعد از این اختلال جبران میکنن حالا یا از طریق گیگ اضافه یا زمان ...

saeeddeeas
25-04-2013, 16:36
فقط امیدوارم که سرعت کم نشه بعد از این قطعی

hamijoon
25-04-2013, 16:36
تهران تا 15 دقیقه دیگه اوکی میشه ...

amir200812
25-04-2013, 16:42
تهران تا 15 دقیقه دیگه اوکی میشه ...

من ارومیه هستم و حالا کانکت هست!ولی...
سرعت حداقل 1/4 شده! با تا دیروز خیلی راحت با 120 130 دانلود میکردم حالا زیر 30 هست!!!

Mr.Aras
25-04-2013, 16:44
خسته نباشید؛:n24:

شرکت ارتباطات مبین‌نت ضمن عرض پوزش، به آگاهی تمامی مشترکین عزیز می‌رساند به دلیل انجام برخی تغییرات اصلاحی در شبکه، امروز پنج‌شنبه 05/02/1392، دسترسی به اینترنت و خدمات مبین‌نت با اختلال موقت مواجه خواهد بود. پیش‌بینی می‌شود تا ساعاتی دیگر، پس از انجام اصلاحات مورد نظر، این مشکل برطرف شود.

روابط عمومی
شرکت ارتباطات مبین‌نت

من وصل شدم، ولی بعید میدونم این اتفاق از قبل برنامه ریزی شده بود. والله تو همه جای دنیا اگه برنامه ای برای نگهداری شبکه داشته باشن دست کم از یه هفته قبل در این باره اطلاع رسانی میکنن تا کاربرا یه فکری برای اون روز بکنن با این اطلاع رسانی نه کاربرا شکه میشن نه پشتیبانی خودشون با سیلی از تماسا رو به رو میشه. نه اینکه همون روز یه خبر بزنن که به علت تغییرات اصلاحی در شبکه ارتباط مختله.

and-roid2
25-04-2013, 16:52
مال منم وصل شده:
از لحاظ سرعت مشکلی ندارم فعلا:n06::

hamijoon
25-04-2013, 16:58
من ارومیه هستم و حالا کانکت هست!ولی...
سرعت حداقل 1/4 شده! با تا دیروز خیلی راحت با 120 130 دانلود میکردم حالا زیر 30 هست!!!

همه BS ها اوکی نشدن ... کندی سرعت شما به خاطر همین موضوع هستش

and-roid2
25-04-2013, 17:07
دوستان چرا زمان باقی مانده سرویس من اینطوریه؟؟!!:n02:

saeeddeeas
25-04-2013, 17:20
من هنوزم قطعم

amir200812
25-04-2013, 17:25
دوباره رفت...:n24:

DVBS
25-04-2013, 17:34
Connection Status
Connecting

Connect Frequency
0KHz

Upload Data Rate
0 bytes/sec

Download Data Rate
0 bytes/sec

Signal Strength
0%

Link Quality(CINR Reuse1)
0%

Link Quality(CINR Reuse3)
0%

CINR Reuse1
0.00dB

CINR Reuse3
0.00dB

RSSI
0.00dBm

UL_FEC
-

DL_FEC
-

BSID
-

POWER
0.00dBm

heivan
25-04-2013, 17:42
اینترنت من از دیشب ساعت 12 و 7دیقه قطعه زنگ زدم پشتیبانی ...خانوم میگه مشکل داره سیستم.الان 2 ساعته وصل شده سرعتش آشغاله.

yuzarsiff
25-04-2013, 17:45
سیگنال افتضاحه و دوباره قطع شده ...
فک کنم وصل هم بشه گند زده میشه تو همه چی :|

amir200812
25-04-2013, 17:56
دوستان چرا زمان باقی مانده سرویس من اینطوریه؟؟!!:n02:

خوبه دیگه، برای جبران مشکلات امروز حدود 80 سال تمدید کردند:n19:

mohammad_87
25-04-2013, 18:12
درسته. خود من بدون اینترنت بیکار میشم. البته امروزو با رایتل گذروندم.
باید مثل مخابرات به خاطر قطعیا روز یا حجم اضافی به کاربر بدن.
صد در صد باید جبران کنن.داریم پولش رو میدیم.
من ارسال کارهام گاهی با اینترنته.حالا فکر کنید اینترنت قطع بشه تنها جایگزینش هم edge ایرانسل باشه یا نهایتا رایتل!!چه شود....حالا وسط روز میشه رفت کافی نت اما اگه کارم نیمه شب تموم بشه و باید همون موقع ارسال کنم کی جواب میده؟حداقل اطلاع رسانی کنن اینجور موقع ها آدم به زمین و زمان فحش نمیده.....:n25:

همه BS ها اوکی نشدن ... کندی سرعت شما به خاطر همین موضوع هستش
از جوابهاتون بنظر میرسه شما در جریان هستید.شما می دونی علت قطعی ها چی بوده؟

Mr.Aras
25-04-2013, 18:17
دوباره رفت...:n24:

تایید میشه، اینجا هم رفت

hamijoon
25-04-2013, 18:29
از جوابهاتون بنظر میرسه شما در جریان هستید.شما می دونی علت قطعی ها چی بوده؟

دوست عزیز قطعی به خاطر آپدیت BS هاست . بعضی از دکل ها اوکی شدن اما دوباره ...

and-roid2
25-04-2013, 18:31
همچنان قطع........

الان با راتل بالا اومدم!!!!

نمیدونم دارن چه غلطعی میکنن!!

and-roid2
25-04-2013, 18:39
دوست عزیز قطعی به خاطر آپدیت BS هاست . بعضی از دکل ها اوکی شدن اما دوباره ...

حالا اپدیتش یخاطر چی هست؟

hamijoon
25-04-2013, 18:44
آپ دلایل زیادی داره . در حال حاضر برای بالا بردن قدرت سیگنال . یه بار برای از کار افتادن بعضی از سکتورها بود ...

and-roid2
25-04-2013, 18:52
آپ دلایل زیادی داره . در حال حاضر برای بالا بردن قدرت سیگنال . یه بار برای از کار افتادن بعضی از سکتورها بود ...
حالا شما اطلاعات دقیق داری که چه موقع قراره اینترنت وصل بشه؟

hamijoon
25-04-2013, 18:57
گفته بودن از 12 دیشب تا 8 صبح ولی هنوز ادامه داره ... دقیقا نگفتن کی برطرف میشه

and-roid2
25-04-2013, 19:45
وصل شد...
امیدوارم دوباره قطع نشه
:n02:

Mr.Aras
25-04-2013, 20:17
وصل شد :n19:

hamijoon
25-04-2013, 20:44
فعلا برطرف شده ...

*Forgotten*
25-04-2013, 20:51
تا زمانی که انتخاتات تموم نشه همین آشو همین کاسه از این بدتر هم میشه

این که چیزی نبود اگه یادتون باشه اوایل نوروز یک هفته ترکیده بود یا قطع بود یا سرعت دایلاپ

omniahd
25-04-2013, 20:52
برای منم وصل شده
فقط کاش 2 به بعد قطع نشه:n01:

ham33d
25-04-2013, 21:30
سلام دوستان قطعی 24 ساعته سراسری بود:n01::n02:

saeed22s
25-04-2013, 21:41
وصل شده ولی سرعت دانلود افتضاح هستش سرویس دو مگ سرعت دانلود از پنجاه کیلوبایت بالاتر نمیره تازه ثابت هم نیست نوسان داره.

sepand_salehi
25-04-2013, 21:43
بالاخره وصل شد.
دوستان وضعیت آنتن دهی های مودم هاتون چجوریه؟ واسه من که مودم خودم از -53 الان شده -46 که یعنی بهترین آنتن دهی. اما یک مودم دیگر مال یکی از آشناهامون تغییری نکرده.
با speedtest هم تست سرعت گرفتم سرعتم تغییری نداشته.
این قطعی د.باره اتفاق خواهد افتاد؟

hamijoon
25-04-2013, 22:01
یه سری IP اضافه کردن . قطعا تو بهتر شدن کیفیت تاثیر میزاره

shahab.hiro
25-04-2013, 22:12
واسه من باز قطع شده.آنتنم فوله ها اما نتم قطعه
شما هم این مشکلو دارید یا فقط واسه من اینجوریه:n13:

hamijoon
25-04-2013, 22:15
واسه من باز قطع شده.آنتنم فوله ها اما نتم قطعه
شما هم این مشکلو دارید یا فقط واسه من اینجوریه:n13:

وارد کانفیگ مودم بشین . WAN IP رو چک کنید اگه با 94, 80 شروع میشه مودم رو از برق بکشین بعد از 5 دقیقه به برق بزنین اوکی میشه

kamygame
25-04-2013, 22:19
پس برا همه قطع بوده :n04:

shahab.hiro
25-04-2013, 22:23
وارد کانفیگ مودم بشین . WAN IP رو چک کنید اگه با 94, 80 شروع میشه مودم رو از برق بکشین بعد از 5 دقیقه به برق بزنین اوکی میشه

نه دوست عزیز با
94.101شروع میشه
:n03:

hamijoon
25-04-2013, 22:24
خب دیگه 94 هم هست دیگه . زدم که

shahab.hiro
25-04-2013, 22:29
آهان:n09:
الان از برق کشیدم تا ببینم فرجی میشه یانه
یعنی آی پی ها رو عوض کردن و من با همون آی پی سابق کانکت شده بودم؟

shahab.hiro
25-04-2013, 22:30
پس برا همه قطع بوده :n04:

ظاهرا بعععععله:n14:

hamijoon
25-04-2013, 22:30
نه اینا IP جدید هستن که فعلا مشکل دارن

shahab.hiro
25-04-2013, 22:32
ماشاالله همه دوستان ریختن تو تاپیک:n19:
مثل گروه هلال احمر بعد زلزله:n02:

ham33d
25-04-2013, 22:35
مبین نت هر روز بدتر از دیروز:n10::n09::n02::n28:

Joaquin
سلام
من چرا وقتی 192.168.1.1 رو میزنم، صفحه تنظیمات مودم نمیاد.... قبل میومد... تا چند ساعت پیش... اینترنتم هم وصله

shahab.hiro
نه اینا IP جدید هستن که فعلا مشکل دارن

الان آی پیم با62 شروع شده اما بازم نت ندارم:n27:

hamijoon
25-04-2013, 22:40
اینا همه IP های جدید هستش . Ip هایی که فعلا OK هستن : 5 , 37 , 178

ehsan_
25-04-2013, 22:41
هنوز قطع هست
چیکار کنم از دست مبین نت منه دانشجو؟!

hamijoon
25-04-2013, 22:42
سلام
من چرا وقتی 192.168.1.1 رو میزنم، صفحه تنظیمات مودم نمیاد.... قبل میومد... تا چند ساعت پیش... اینترنتم هم وصله

تنظیمات پرو ک سی رو بردارین ( اگه ف یلتر ش کن باز باشه صفحه کانفیگ باز نمیشه )

ham33d
25-04-2013, 22:46
هیچ تغییری نکرده مثله قبلا هست 3 بار خاموش و روشن کردم پیش شماره 138- 130-5

shahab.hiro
25-04-2013, 22:47
اینا همه IP های جدید هستش . Ip هایی که فعلا OK هستن : 5 , 37 , 178

راهی هس بتونم به آی پی های فعال وصل شم؟

ham33d
25-04-2013, 22:47
]هیچ تغییری نکرده مثله قبلا هست 3 بار خاموش و روشن کردم پیش شماره ای پی 138- 130-5

hamijoon
25-04-2013, 22:49
نه متاسفانه امکانش نیست

Joaquin
25-04-2013, 22:52
تنظیمات پرو ک سی رو بردارین ( اگه ف یلتر ش کن باز باشه صفحه کانفیگ باز نمیشه )
به پ ر و ک س ی وصل نیستم... میتونم پینگش رو بگیرم ولی صفحش باز نمیشه... تا آدرسش رو مینویسم تو مرورگر، ارور میده.. با هر مرورگری که بگید تست کردم...
آقا کسی اگه میتونه لطفا کمک کنه

hamijoon
25-04-2013, 22:55
Ip دستی بدین لطفا . وقتی پینگ داره ولی پیج باز نمیکنه یا IP دستی یا یه بار هم دستگارو ریست کنید ولی با آی پی دستی حتما OK میشه

*Forgotten*
25-04-2013, 23:26
یه جا برای مودم در کنار سقف و پنجره درست کردم اینم وضعیتش:n02:

hamijoon
25-04-2013, 23:30
به احتمال زیاد ساعت 2 دوباره قطع میشه

ham33d
25-04-2013, 23:36
کی گفته بابا شایعه درست نکنید:n02::n04::n24:

and-roid2
25-04-2013, 23:37

ای بابا.......................................... .....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:4: مبین نت حالا وقت گیر اورده؟!
همه امیدمون به دانلود شبانس:n04::n28:

hamijoon
25-04-2013, 23:38
دادا من خودم اینجام میگم دیگه:n02:

shahab.hiro
25-04-2013, 23:46
بالاخره وصل شدم
اما سرعتم افتضاحه

shahab.hiro
25-04-2013, 23:49
ای دی اس ال داداشم با سرعت128سرعتش بالاتر از مبین نت1مگی منه

عجب گله بی چوپان شدن ملت این مملکت...

and-roid2
25-04-2013, 23:53
بالاخره وصل شدم
اما سرعتم افتضاحه

همشهری سرعت من که خوبه:

ازادگان-کشوری
شما کجایی؟

راستی اسم isp من عوض شده!!(به عکس نگاه کن)

Afrooz etela resan شده:n02:

and-roid2
26-04-2013, 00:00
یه نکته به همه دوستان:

ip هایی که با 94 شروع میشن isp انها Afrooz etela resan هست
و
ip هایی که با 5 شروع میشن isp انها مبین نت هست!!

shahab.hiro
26-04-2013, 00:15
تو رو قران این نته من دارم؟

shahab.hiro
26-04-2013, 00:28
اینم با سرور داخلی:

and-roid2
26-04-2013, 01:22
دوباره قطع شد!!!
اه

faramobile
26-04-2013, 01:37
بله دوباره قطع کردن احمقا

خب یدفعه بگن دانلود شبانه هم ندارید خلاص
مسخرشو در اووردن دیگه ...

hamijoon
26-04-2013, 01:59
دوستان یه چیزی بگم خدمتتون . میدونم همه از این مشکلی که بوجود اومده شاکی هستین اما نه ربطی به دانلود شبانه داره نه انتخاباتو از این حرفا...

مبین نت 3 تا رنج آیپی اضافه کرده 94 , 80 , 65 ولی هنوز یکم مشکل داره . مطمئن باشید این آیپی ها مشکلش برطرف بشه تا یه مدت خیلی زیادی دیگه مشکل پیدا نمیشه تو مبین نت

pcgamer
26-04-2013, 03:58
واقعا برای شرکت مبین نت و کسایی ک تبلیغ این شرکت رو می کنن متاسفم...اقا چه وضعشه 2 روزه اینترنت وایکمس اصفهان کلا قطع شده امروز فقط یک ساعت وصل بود! الانم کله صبحه تا دیدم وصل شد اومدم نت همینو بگم می دونم باز قطع می شه. واقعا این چه اشغالی ک ب ملت می دین اخه بی شرف ها اسکناس پاره بتون دادیم حرس چیو از مال دنیا می زنین ک این وضع نتتون و سرویستون هست .من از اول اردبهشت 20 بار قطعی 2 ساعته داشتم الانم ک رفت قطعی کلی تو روز سوم.
گیگی 8 تومن دارین می گیرین این مودم اشغالتون ک هیچ دکمه حتی ی دکمه پاور هم نداره و کلش یک لامپ توشه رو 220 تومن فروختین دیگه قطع کردن اینترنت چیه ... واقعا متاسفم واقعا کارام عقب موند . پروژه های پایان ترمم می خوساتم تو این دوروز پیش برم . چقدر بی شعورن ک حتی جواب گو نیستن ..

اقاا برادرانه اگه می تونین حتی اینترنت مخابراتو بگیرین اصلا سمت وایمکس مبین نت نیاین اگه هم اومدین برید سمت ایرانسل لااقل 3 نصف شبم زنگ بزنی ی عده نشستن جواب می دن اینا ک ساعت اداری هم جواب نمی دن

saeeddeeas
26-04-2013, 05:51
اقا هنوز قطه؟
من امروز باید کلی کار انجام بدم وگرنه بدبخت میشم

seetherali
26-04-2013, 06:16
من كه ساعت 5 صبح بيدار شدم ديدم وصل شده, فعلا با نهايت سرعت دارم دانلود ميكنم, تا ببينيم كي قطع ميشه دوباره

amir200812
26-04-2013, 07:40
دوستان یه چیزی بگم خدمتتون . میدونم همه از این مشکلی که بوجود اومده شاکی هستین اما نه ربطی به دانلود شبانه داره نه انتخاباتو از این حرفا...

مبین نت 3 تا رنج آیپی اضافه کرده 94 , 80 , 65 ولی هنوز یکم مشکل داره . مطمئن باشید این آیپی ها مشکلش برطرف بشه تا یه مدت خیلی زیادی دیگه مشکل پیدا نمیشه تو مبین نت

خوب این درست!

ولی خسارت منی که سرویس نا محدود دارم رو جبران میکنن؟ فکر نکنم همچین کاری بکنن!
و این میشه دزدی!(از من پول استفاده نا محدود از اینترنت رو گرفتن( ولی سرویس ندادن، من که نتونستم اسم دیگه ای براش پیدا کنم!)

Citrix Systems
26-04-2013, 09:04
خیر این رنج آی پی ها فیک هستش و در حال برطرف شدن هست..

arash59b
26-04-2013, 10:15
اینجا هم 24 ساعت قطع بود ولی الان که اومدم خونه دیدم وصل شده

اینم سرعت 1 مگ

Joaquin
26-04-2013, 11:01
Ip دستی بدین لطفا . وقتی پینگ داره ولی پیج باز نمیکنه یا IP دستی یا یه بار هم دستگارو ریست کنید ولی با آی پی دستی حتما OK میشه
آقا مشکل حل شد. دست شما درد نکنه.
-----------
وقتی آدرس 192.168.1.1 رو میزدم و بلافاصله ارور میداد دکمه ی reload مرورگر رو زدم و صفحه اومد ولی نه کاملا. با همون حالت یوزر و پس رو وارد کردم و داخل شد بعد دوباره چند بار دکمه ی reload رو زدم و صفحه کامل اومد. در نهایت از طریق همون صفحه مودم رو ریبوت کردم. مشکل حل شد.:n01:

hamijoon
26-04-2013, 11:02
خوب این درست!

ولی خسارت منی که سرویس نا محدود دارم رو جبران میکنن؟ فکر نکنم همچین کاری بکنن!
و این میشه دزدی!(از من پول استفاده نا محدود از اینترنت رو گرفتن( ولی سرویس ندادن، من که نتونستم اسم دیگه ای براش پیدا کنم!)

دقیقا حق با شماست . خیلی از مشترکین تو این 2 3 روز تماس گرفتن مثل شما بودن ما هم ارجاع دادیم به قسمت مربوطه که یه تایمی به مشترکین نامحدود اضافه کنن باید منتظر بمونیم ببینیم جواب میدن یا نه

saeeddeeas
26-04-2013, 12:46
اقا اینجا از ساعت 11 خودی تا الان هم مبین نت هم همراه اول و هم ایرانسل کلا قطع شدن با هم دیگه قطع شدن
الان دوباره وصل شدن
معلوم نیس دارن چیکار میکنن

saeeddeeas
26-04-2013, 15:39
اههههههههههه خیلی سرعت کم شده هر روز یه مشکلی داره حیف 60 تومن که دادم طرح

mohammad_87
26-04-2013, 16:24
در همه bs ها قدرت سیگنال بالا میره؟
بعد از قطعی اول من با rssi -63 کانکت بودم اما الان دوباره با ip 94 رسیده به -72 یعنی همون وضعیت دوسه روز پیش.(البته قبل از عید بدترین وضعیتم -60 -63 بود)
تغییر ip در سیگنال دریافتی که تاثیر نداره نه؟

hamijoon
26-04-2013, 17:10
بیشتر به خاطر اضافه کردن رنج آیپی هست . خیلی کم پیش میاد مشترکی دیسکانکت باشه دیگه

hellpatrol
26-04-2013, 18:14
بچه ها من خودم کاربر قدیمی مبینم ولی 512 داشتم همیشه.میخواستم ببینم1024 هنوز رو 512 بسته شده یا بهتر شده که بگیرم ؟, چون یه ذره سرعت بیشتر هم برام ارزش داره :n06:

and-roid2
26-04-2013, 18:22
بچه ها من خودم کاربر قدیمی مبینم ولی 512 داشتم همیشه.میخواستم ببینم1024 هنوز رو 512 بسته شده یا بهتر شده که بگیرم ؟, چون یه ذره سرعت بیشتر هم برام ارزش داره :n06:

شما یه مگ نوروزی بگیر
سرعتش روزا 2مگ فیکسه
512 دیگه مثل قدیم نیست!

hellpatrol
26-04-2013, 18:41
ممنونم دوست عزیز , ساعت رایگانش چطوره این طرح نوروزی ؟ تو صفحه مشترکین که این طرح نیست باید در خواست جدید از اول انگار:n13:

hellpatrol
26-04-2013, 18:43
شما یه مگ نوروزی بگیر
سرعتش روزا 2مگ فیکسه
512 دیگه مثل قدیم نیست!

512 من هیچ فرقی نکرده سرعتم فقط این قطعیا بود که واسه همه بود , دانلود شبانم همیشه بین 90 تا 100

and-roid2
26-04-2013, 20:01
دانلود شبانش بین 60 تا 150 متغیر هست. ومعمولا شبی 1.5 تا 2.5 گیگ اگر شرایط خوب باشه میشه گرفت.

hellpatrol
26-04-2013, 21:19
دانلود شبانش بین 60 تا 150 متغیر هست. ومعمولا شبی 1.5 تا 2.5 گیگ اگر شرایط خوب باشه میشه گرفت.

این طرح کجای صفحه مشترکین هست که من نمی بینم؟ فقط طرحهای معمولی اونجاس...این طرح تو صفحه اصلی سایت واسه مشترکین جدیده که ؟؟؟؟

sepand_salehi
26-04-2013, 21:56
این طرح کجای صفحه مشترکین هست که من نمی بینم؟ فقط طرحهای معمولی اونجاس...این طرح تو صفحه اصلی سایت واسه مشترکین جدیده که ؟؟؟؟
احتمالا چون فروردین تموم شده ورش داشتن. چون واسه منم دیگه این مورد نیست.

hamijoon
26-04-2013, 22:04
خیر هنوز هست اگه نیست با پشتیبانی تماس بگیرید

bhessam
26-04-2013, 22:57
دوستان برای دانلود شبانه حتما بعد از ساعت 2 مودم رو خاموش کنیم یه بار یا نه ؟

and-roid2
26-04-2013, 23:18
احتمالا چون فروردین تموم شده ورش داشتن. چون واسه منم دیگه این مورد نیست.

این طرح طبق حرف پشتیبانی تا اواخر خرداد اعتبار دارد.

alirezaveis
27-04-2013, 00:25
دوستان برای دانلود شبانه حتما بعد از ساعت 2 مودم رو خاموش کنیم یه بار یا نه ؟
نه نیازی نیست

and-roid2
27-04-2013, 00:30
نه نیازی نیست

پشتیبانی گفته بتید حتما ریست کنیم!

alirezaveis
27-04-2013, 00:34
پشتیبانی گفته بتید حتما ریست کنیم!
والا من که ریست نمیکنم چیزی هم از حجم کم نشده. اگه قرار باشه هر شب تا ساعت 2 بیدار موند واسه دانلود شبانه که باید به کل قید کار و زندگی رو زد.

mohammad_87
27-04-2013, 00:39
لازم نیست ریستارت کنید.هزارباررررر

and-roid2
27-04-2013, 00:44
لازم نیست ریستارت کنید.هزارباررررر
برای من چند بار تا ساعت ۲:۳۰ ریست نکردم حجم کم کرده
شما مطمینی؟

mohammad_87
27-04-2013, 01:33
برای من چند بار تا ساعت ۲:۳۰ ریست نکردم حجم کم کرده
شما مطمینی؟
بله عزیز من برای خودم رو چک کردم مشکلی نبود.
شما برای اینکه مطمئن بشی،دو شب قبل از 2 و بعد از 8 صبح مودم رو ریستارت کن و بعد از هر ریستارت،حجم باقی مونده و گزارش کارکرد رو چک کن.اگه از حجمت کم کرد حتما با پشتیبانی تماس بگیر.اینجا هم اعلام کن همراه با گزارش ها......
ضمنا،گزارشی که در e-care نوشته میشه مثلا( از دوشنبه تا چهارشنبه 1 گیگ حجم مصرف شده)یعنی در بین ساعات 8 صبح تا 2 شب استفاده شده و دانلود شبانه در اون لحاظ نشده.

GHOST RECON
27-04-2013, 02:07
نوشته شده توسط mohammad_87 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])<br />
لازم نیست ریستارت کنید.هزارباررررر<br />
برای من چند بار تا ساعت ۲:۳۰ ریست نکردم حجم کم کرده<br />
شما مطمینی؟
از ۲-۳ دقیقه قبل از ۲ دیگه حجم کم نمیکنه
مطمئن

Sent from my HTC Desire using Tapatalk 2

Mr.Aras
27-04-2013, 06:49
البته من یک روزه که دارم از طرح نوروزی استفاده می کنم، همین طور که بچه ها گفتن روزا روی 2 مگ بسته شده ولی شبانه اش برای من روی 256 بود. اگر اینجوری باشه دیگه شبانه اش فایده نداره !!! :n28: 512 شبانه اش همون 512 بود.

amir200812
27-04-2013, 08:25
سرویس 1 مگ نا محدود از 8 صبح تا 8 شب دیگه نیست؟
من حالا دارم از این سرویس استفاده میکنم، میتونم تمدید کنم؟

*Forgotten*
27-04-2013, 08:53
سرویس 1 مگ نا محدود از 8 صبح تا 8 شب دیگه نیست؟
من حالا دارم از این سرویس استفاده میکنم، میتونم تمدید کنم؟

سرويس كه سر جاشه
اسم سرويس CB1102

*Forgotten*
27-04-2013, 08:57
دیشب سرویس نوروزی خیلی افتضاح بود دوروبره 9 میچرخید از ساعت 6 به بعد شده بود 20

کلا دایلاپ رو از قبر کشیدن بیرون گذاشتن جلو چشم کاربر

hellpatrol
27-04-2013, 10:16
این طرح طبق حرف پشتیبانی تا اواخر خرداد اعتبار دارد.
پشتیبانی حرف مفت زیاد میزنه,فقط تو قسمت اشتراک جدید هستش.حالا تو قسمت مشترکین 1mb یا 2mb بهتر هست سرعت دانلودش از 512 ؟

امیر انصاری
27-04-2013, 12:20
دوستان یه خبری در ارتباط با وضعیت اینترنت کشور خوندم فکر کنم بد نباشه این جا مطرحش کنم:
مروری بر مشکلات اینترنت کشور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

and-roid2
27-04-2013, 13:15
ممنونم دوست عزیز , ساعت رایگانش چطوره این طرح نوروزی ؟ تو صفحه مشترکین که این طرح نیست باید در خواست جدید از اول انگار:n13:

این میزان دانلود دیشب من:

amir200812
27-04-2013, 15:54
سرويس كه سر جاشه
اسم سرويس CB1102

مشکل همینه دیگه، CB1101 هست که سرعتش 512 ولی خبری از CB1102 نیست!:n04:
فکر کردم کلا حذفش کردن، ولی ظاهرا فقط من نمیبینمش...

and-roid2
27-04-2013, 16:15
دوباره داره قطع و وصل میشه بصورت مداوم:

saeediranzad
27-04-2013, 16:28
دوستان یه خبری در ارتباط با وضعیت اینترنت کشور خوندم فکر کنم بد نباشه این جا مطرحش کنم:
مروری بر مشکلات اینترنت کشور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این کشور همه اش همیطوری اداره میشه.
بی قانون و شهر هرت.
تلویزیون را هم که روشن میکنی هر مهمانی که دارند از سیاست دولت رشته کاری خودش گله داره.
یعنی اگه کسی بگه دولت در فلان زمینه خوب نظارت و اداره کرده؛ باید تعجب کرد.

saeeddeeas
27-04-2013, 17:13
ای بابا سرعت خیلی پایین اومد هیچ سایتی باز نمیشه

Mr.Aras
27-04-2013, 19:05
دوباره داره قطع و وصل میشه بصورت مداوم:

جای مودمت را عوض کن اختلاف R1 و R3 زیاده

and-roid2
27-04-2013, 19:11
جای مودمت را عوض کن اختلاف R1 و R3 زیاده

جاش خوبه:n02:
من با وضعیت بدتر از این بهرین کیفیت سرویس رو داشتم:n02::n20:
الان دیگه فعلا قطعی ندارم!

*Forgotten*
27-04-2013, 19:56

سرویس با فلش مشخص شده این زیر
شما از کدوم ای کر استفاده میکنید؟

heivan
27-04-2013, 22:44
سلام.بچه ها به نظرتون چه طرحی خوبه؟؟من الان 3 گیگ 512 استفاده میکنم.شبا دانلود میکنم سرعتش بین 60-70 هستش.من واسه دانلود میخوام چه طرحی خوبه؟؟

heivan
27-04-2013, 22:54
سلام.طرح 1 مگ نوروزی شبا سرعت دانلودش چطوره؟؟؟

and-roid2
27-04-2013, 22:57
سلام.طرح 1 مگ نوروزی شبا سرعت دانلودش چطوره؟؟؟

من با طرح 1مگ نوروزی دیشب 2گیگ گرفتم
عکسش تو صفحه قبل هست

faramobile
28-04-2013, 00:51
من با طرح 1مگ نوروزی دیشب 2گیگ گرفتم
عکسش تو صفحه قبل هست

آخه بد بختی اینه که اعتمادی به ۱ شب ، ۲ شب نیست، مثلا من ۲ شب پیش با ۲ مگ ۶ ماهه ، کلا ۱ گیگ تونستم دانلود کنم ، دیشب سرعت خوب بود و حدودا ۵.۹ گیگ دانلود کردم

ولی خب اصلا ثبات نداره و اگه یه adsl که شبانه خوب سرعت بده بهم پیدا کنم قطعا بیخیال مبین میشم

*Forgotten*
28-04-2013, 01:24
1 مگ نوروزی ساعت 23: 2 صبح دانلود با idm

ultrasahand
28-04-2013, 01:32
1 مگ نوروزی ساعت 23: 2 صبح دانلود با idm

مال من هم دقیقا همین طوری یه !!!!!
فردا زنگ می زنم اگه ادامه بدن سرویس رو قطع می کنم

and-roid2
28-04-2013, 01:35

مال منم همینطوره
اما با دو دانلود همزمان شده 60!

ali nemesis
28-04-2013, 05:35
سلام دوستان من مودمم را اپدیتن نکردم ‌مشکلی با انتن دهی ندارم مشکلی که بوجود نمیاد مودمم جیبی هست:n02:

and-roid2
28-04-2013, 06:26
دوستانی که 2مگ دارن میانگین سرعتدانلود شبانشون چنده؟
ومعمولا شبی چقدر میشه دانلود کرد؟

*Forgotten*
28-04-2013, 07:16

صحبت کردن با اونا فایده ای نداره
چون سرویس 1 به 4 است و اگه سرعتتون از 32 پایینتر بیاد اونوقت میتونید اعتراض کنید در غیر این صورت طبق قوانین اونها همه چی درسته

saeed22s
28-04-2013, 09:46
دوستانی که 2مگ دارن میانگین سرعتدانلود شبانشون چنده؟ومعمولا شبی چقدر میشه دانلود کرد؟هیچ فرقی ندارن سرعت دانلود بین 16 تا 30 در نوسان هستش.

yuzarsiff
28-04-2013, 11:27
متوجه شدم که توی دانلود شبانه هیچ تفاوتی بین سرویس های 512 و 1 و 2 مگ نیست و اکثرا با یه محدوده ی سرعت دانلود می کنند !
فک کنم شبا اتومات هر سرویسی داشته باشیم میشیم 256 و بالاترین سرعتی که می تونیم باهاش دان کنیم 30 هست ..
البته گفتم حداکثر و نمی دونم اون حداقلی که هیچ تفاوتی بین سرعت روزانه و شبانشون نیس خونشون از ما رنگین تره ؟!

and-roid2
28-04-2013, 12:32
1 مگ:

امیر انصاری
28-04-2013, 12:48
اینترنت من حسابی مختل شده. 4 تا سایت باز میشه، 4 تا سایت دیگه باز نمیشه. چند دقیقه بعد همه درست میشن، دوباره چند دقیقه بعدش همه خراب میشن. جالب اینجاس که با فری گیت هیچ مشکلی نیست، همه چی درست میشه. حال زنگ زدن به پشتیبانی رو هم ندارم.

mohammad_87
28-04-2013, 17:12
اینترنت من حسابی مختل شده. 4 تا سایت باز میشه، 4 تا سایت دیگه باز نمیشه. چند دقیقه بعد همه درست میشن، دوباره چند دقیقه بعدش همه خراب میشن. جالب اینجاس که با فری گیت هیچ مشکلی نیست، همه چی درست میشه. حال زنگ زدن به پشتیبانی رو هم ندارم.
دیروز برای من اینجوری بود سافت گذر نمیومد.جیمیل نمیومد و... الان خوبه.
احتمالا باید از ip باشه.شما یبار ریستارت کن مودم رو،احتمالا درست میشه.
-------------------------------------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوشته شده توسط amir200812 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شما وقتی از یک سرویس استفاده می کنی،از داخل e-care اسم اون سرویس رو نمی بینی چون اون صفحه برای تغییر طرح درنظر گرفته شده و نه تمدید!!!گاف جالبیه.

امیر انصاری
28-04-2013, 18:42
دیروز برای من اینجوری بود سافت گذر نمیومد.جیمیل نمیومد و... الان خوبه.
احتمالا باید از ip باشه.شما یبار ریستارت کن مودم رو،احتمالا درست میشه.

منم همین فکرو میکردم و تا الان چندین بار ریستش کردم. تأثیر داشته، ولی بازم گاهی خراب میشه.

mohammad ahmadi
28-04-2013, 19:58
بچه ها من سرعت 512 دارم سرعت دانلودم از 70 رسیده به 13 مال شما هم همینطوریه؟:n28:

officer
28-04-2013, 21:58
لامصبا پینگشون با سرور خارجی زیر 400 نمیره ، اصن تایم اوت میده ؛ بعد رتبه اول رو هم در تست سرعت کسب کردن :)))

mehdi700007
28-04-2013, 22:44
از‏ ‏۴‏ ‏بعد‏ ‏ظهر‏ ‏هر‏ ‏چی‏ ‏میگذره‏ ‏سرعت‏ ‏کمتر‏ ‏میشه‏ ‏من‏ ‏الان‏ ‏۱‏ ‏مگ‏ ‏نوروزی‏ ‏دارم‏ ‏تاظهر‏ ‏سرعت‏ ‏بالای‏ ‏۲۰۰‏ ‏هستش‏ ‏ولی‏ ‏الان‏ ‏زیر‏ ‏۲۰‏ ‏هستش:n03::n15:

امیر انصاری
28-04-2013, 22:58
شما از کدوم سرور دانلود میکنی؟ من الان با فایل هیپو تست کردم سرعت فول بود!

pcgamer
29-04-2013, 03:41
من تو روز مخصوصا ساعت 9 شب تا یک شب خیلی سرعتم بد می شه یعنی 20 تا 20 تا می ره جلو .و تو فیس هم عکس ها برام خیلی بد لود می شه. بعضی موقع ها می شه بعضی موقع ها هم نمی شه .

ali nemesis
29-04-2013, 05:44
مودم جیبی ۵۱۲ رایگان ۲_۸ صبح هفت تا دانلود از یک‌ سرور سرعت دانلود هر فایل ۱۲ :n19:

and-roid2
29-04-2013, 06:00
یه مگ نوروزی
دانلود با 16 کانکشن سرعت 80 90 کیلوبایت

jaido
29-04-2013, 18:34
دوستانی که 2مگ دارن میانگین سرعتدانلود شبانشون چنده؟
ومعمولا شبی چقدر میشه دانلود کرد؟

من 2مگ یک ماهه دارم تا حالا که راضیم شبی 3گیگ میگرم
سرعت تو روز بین 250تا300 و شبا بین150 تا210 متغیره

and-roid2
29-04-2013, 19:30

شما مشترک قدیم هستید یا جدید؟

چند وقته 2مگ دارید؟
همیشه 3گیگ میگیرید؟

mohammad_87
29-04-2013, 20:43
لامصبا پینگشون با سرور خارجی زیر 400 نمیره ، اصن تایم اوت میده ؛ بعد رتبه اول رو هم در تست سرعت کسب کردن :)))

اول؟؟؟؟؟؟؟!!!:n08:
البته تست سرعت در فروردین و فقط و فقط به لطف طرح نوروزی بوده.حالا به نتایج یک ماه پیش(اسفند) همون سایت دقت کنید(روی 1mbps کلیک کنید):

برای من از 250 بالاتر نمیره.از داخل مودم می تونی ببینی رو چند بسته شده؟

Joaquin
29-04-2013, 20:51
متوجه شدم که توی دانلود شبانه هیچ تفاوتی بین سرویس های 512 و 1 و 2 مگ نیست و اکثرا با یه محدوده ی سرعت دانلود می کنند !
فک کنم شبا اتومات هر سرویسی داشته باشیم میشیم 256 و بالاترین سرعتی که می تونیم باهاش دان کنیم 30 هست ..
البته گفتم حداکثر و نمی دونم اون حداقلی که هیچ تفاوتی بین سرعت روزانه و شبانشون نیس خونشون از ما رنگین تره ؟!
دقیقا همین طوریه. من سرویس های 512 ، 1 مگ ، 2 مگ رو تست کردم. شب همشون یکین.
در صورتی که شنیدم ایرانسل روز با شبش یکیه.

*Forgotten*
29-04-2013, 21:50
باید منتظر رایتل شد تا مبین نت یه رقیب درست حسابی پیدا کنه که روش کم بشه و احساس خطر کنه تا آدم بشه :n24:

and-roid2
30-04-2013, 00:25
دوباره قطع شد!!!

بقیه هم قطع شدن ؟

faramobile
30-04-2013, 00:55
ای تف تو روحشون , بازم قطع شد ...

mohammad_87
30-04-2013, 00:59
تایید قطعی
بازم سراسریه و احتمالا تا صبح وصل نمیشه.امیدوارم حداقل مشکلات این چند روز رو درست کنن که خیلی از سایتها یا باز نمی شدند یا کند بودند.

osta_ali
30-04-2013, 01:13
الان وصله.

arashtn
30-04-2013, 12:56
دوستان یه چیز عجیب الان زنگ زدن گفتند شما مودم اوت دور دارین گفتم بله بعد گفتن ما میتونیم اونو ازتون بگیریم یه مودم جدید بدیم بهتون!!بدون گرفتنه پولی
تو سایت هم نگاه کردم مودم اوت دور نبود واسه فروش !!
به نظرتون خبری شده؟چقدر بفروشمش بهتره؟

امیر انصاری
30-04-2013, 13:03
به نظر من نفروش! احتمالاً به خاطر تحریم مودم کم آوردن!