PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88

shahab.hiro
16-04-2013, 20:10
پسورد وایفا رو عوض کنید و در صورت لزوم یه مدت برای بررسی خاموش و استفاده نکنید
اول از همه مطمئن شید آپدیت اتومتیک ویندوز خاموش باشه
از یه نرمافزار کنترل پهنای باند استفاده کنید هر برنامه مشکوکی که بهش اعتماد ندارید جز لیست سیاه بزنید

البته مبین نت قیمتاش خیلی بالاست دانلود شبانشو که تعطیل کرده کلا شانسه اینترنت نامحدودش که ... ولی من تا حالا ازش دز*دی ندیدم

دانلود شبانش رو تعطیل کرده؟:n04:

mohammad ahmadi
16-04-2013, 22:46
دوستان یک بنده خدایی مودم dx350 میفروشه 110 تومن، بخرم؟؟؟؟؟؟؟؟
دزدی نباشه؟؟؟!!
مودمی که جعبه داره نمیتونه دزد باشه در ضمن قیمت خیلی پایینی داده ممکنه مودم مشکل داشته باشه

*Forgotten*
16-04-2013, 22:49
دانلود شبانش رو تعطیل کرده؟:n04:

منظورم کیفیت بد دانلود و سرعت و قطع و وصل شدن حین دانلود

امیر انصاری
17-04-2013, 13:18
یه مشکلی عجیبی برای من پیش اومده، هیچ سایتی باز نمیشه، مگر با استفاده از فری گیت!

*Forgotten*
17-04-2013, 13:24
یه مشکلی عجیبی برای من پیش اومده، هیچ سایتی باز نمیشه، مگر با استفاده از فری گیت!

من مشکلی ندارم باید منطقه ای باشه

*Forgotten*
17-04-2013, 13:25
یه سوال
این آداپتور مودم رو از کجا باید جدا تهیه کنم ؟؟ خود نمایندگی ها دارن یانه ؟

hossein019940
17-04-2013, 13:30
یه سوال
این آداپتور مودم رو از کجا باید جدا تهیه کنم ؟؟ خود نمایندگی ها دارن یانه ؟
فکر نکنم که نمایندگی ها قطعات جانبی رو داشته باشن باید از الکترونیک بخری چون دوستم از اونجا گرفت

امیر انصاری
17-04-2013, 13:47
من مشکلی ندارم باید منطقه ای باشه

فکر کنم مشکل از سیستم خودم بود. درست شد:n01:

mostafadc
17-04-2013, 16:01
امروز يه خبر خوندم كه تو ژاپن, اينترنت خانگي با سرعت 2 گيگابيت در ثانيه ميدن..با ماهي حدود 52 دلار...يعني شما يه همچين اينترنتي كه بگيري, براي صد خونه وار ميتوني Share كني...يعني هر خونه وار ماهي 52 سنت ميدن و اينترنت با سرعت 20 مگابيت رو ميتونن داشته باشن..يعني با دلار آزاد با ماهي حداكثر 2 هزار تومن, اينترنتي ده برابر سريع تر از سريع ترين اينترنتي كه در ايران ارايه ميشه رو ميتونن داشته باشن..(البته يه هزينه راه اندازي اوليه هم داره كه الان اگر از طريق اينترنت درخواست كنن, اون هزينه رو هم نميدن.....)
اونوقت ما بايد كلي پول اينترنت بديم, برا سرعت هاي لاكپشتي و تازه مدام هم قطع بشه , حجم تموم ميشه ..آنتن بپره,فيبر نوري رو كوسه ميخوره يا لنگر كشتي قطع ميكنه!!! و هزار تا مشكل ديگه
خدايا به نظر تو واقعا عدالت در ايران داره اجرا ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

امیر انصاری
17-04-2013, 16:11
امروز يه خبر خوندم كه تو ژاپن, اينترنت خانگي با سرعت 2 گيگابيت در ثانيه ميدن..با ماهي حدود 52 دلار...يعني شما يه همچين اينترنتي كه بگيري, براي صد خونه وار ميتوني Share كني...يعني هر خونه وار ماهي 52 سنت ميدن و اينترنت با سرعت 20 مگابيت رو ميتونن داشته باشن..يعني با دلار آزاد با ماهي حداكثر 2 هزار تومن, اينترنتي ده برابر سريع تر از سريع ترين اينترنتي كه در ايران ارايه ميشه رو ميتونن داشته باشن..(البته يه هزينه راه اندازي اوليه هم داره كه الان اگر از طريق اينترنت درخواست كنن, اون هزينه رو هم نميدن.....)
اونوقت ما بايد كلي پول اينترنت بديم, برا سرعت هاي لاكپشتي و تازه مدام هم قطع بشه , حجم تموم ميشه ..آنتن بپره,فيبر نوري رو كوسه ميخوره يا لنگر كشتي قطع ميكنه!!! و هزار تا مشكل ديگه
خدايا به نظر تو واقعا عدالت در ايران داره اجرا ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیر، شما چرا نیمه ی خالی لیوان رو میبینی؟ با این سرعت میخوای چه کار کنی؟ یکی از دوستان تو همین پی سی ورلد استدلال درستی آورده بود. با این سرعت خیلی زود هارد پر میشه. بعد از کجا پول بیاریم هی هارد بخریم؟ خدا رو به خاطر سرعت کمی که داری شاکر باش.

mostafadc
17-04-2013, 17:30
دوست عزیر، شما چرا نیمه ی خالی لیوان رو میبینی؟ با این سرعت میخوای چه کار کنی؟ یکی از دوستان تو همین پی سی ورلد استدلال درستی آورده بود. با این سرعت خیلی زود هارد پر میشه. بعد از کجا پول بیاریم هی هارد بخریم؟ خدا رو به خاطر سرعت کمی که داری شاکر باش.

:n08:
مساله اينجاست كه اونجا هارد هم ارزونه..ولي جدا از شوخي, قيمت اينترنت اينجا رو با اونجا مقايسه كنيد..اينترنت اونجا در حد مجاني براشون ميفته...البته سرعت بالا, باعث ميشه آدم كارهاي اينترنتيش رو زودتر انجام بده...يعني باعث ميشه آدم وقت كمتري صرف كنه..وقت هم كه طلاست(البته نه تو ايران)

*Forgotten*
17-04-2013, 17:43

دیگه نیازی به هارد نیست راحت دانلود میکنی استفاده میکنی لازیم شد پاک میکنی اگه احیانا باز هم لازم شد دورباره همونو برنامه رو دانلود میکنی چون دانلودت وقت نمیبره فوقش چند دقیقه :n02:
دیگه با چنین سرعتی نیاز به دانلود زیاد نیست مثلا سایتی مثل digital tutors همه آموزشاهاش آنلاینه میتونی آنلاین تماشا کنی فقط یه هزینه ماهیانه داره

در کل عقده دانلود دیگه کسی نداره

mostafadc
17-04-2013, 18:05
دیگه نیازی به هارد نیست راحت دانلود میکنی استفاده میکنی لازیم شد پاک میکنی اگه احیانا باز هم لازم شد دورباره همونو برنامه رو دانلود میکنی چون دانلودت وقت نمیبره فوقش چند دقیقه :n02:
دیگه با چنین سرعتی نیاز به دانلود زیاد نیست مثلا سایتی مثل digital tutors همه آموزشاهاش آنلاینه میتونی آنلاین تماشا کنی فقط یه هزینه ماهیانه داره

درسته
مثلا يه فيلم BlueRay با بالاترين و خفن ترين كيفيت پنجاه گيگابايتي رو در عرض 200 ثانيه(فوقش 4 دقيقه) آدم دانلود ميكنه..ديگه چه احتياجي هست آدم, اين همه فيلم رو آرشيو كنه رو هاردش؟؟؟
اگر اين فيلم هاي فشرده شده با پسوند MKV رو بگيريم كه از يك تا 5 كه بشمريم, برامون دانلود شده :n19:

mohammad_87
17-04-2013, 18:54
گل بود و به سبزه آراسته شد........
به سلامتی یکی از bt های شهرری جمع آوری شد حالا کل ترافیک رفت روی فقط یک bts
دوستانی که از شهرری هستند لطفا به لینک زیر بروند و از این اقدام انتقاد و شکایت کنند.امیدوارم یه حرکتی بشه.الان وضعیت فاجعه شده.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

امیر انصاری
17-04-2013, 19:24
ری 5 تا Bt داره. شما بر چه مبنا میگی فقط یکی داره سرویس میده؟

mohammad_87
17-04-2013, 19:34
پشتیبانی گفت.
5 تا؟شما از کجا دیدید؟توی خود سایت هم که تعداد نداره.

امیر انصاری
17-04-2013, 19:40
پشتیبانی گفت.
5 تا؟شما از کجا دیدید؟توی خود سایت هم که تعداد نداره.

من بر مبنای نقشه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])میگم. اگر دقت کنید 5 ناحیه ی پوشش هر Bt مشخصه. پس احتمالاً تعداد کم شده و نقشه به روز نشده.

pcgamer
17-04-2013, 19:52

موافقم. الان کشور های دیگه ب خاطر سرعت بالای نتشون امکاناتی براشون فراهم شده ک اصلا نیاز ب هارد ندارن .از شبکه های کابلی گرفته تا بازی های انلاین ک نیاز ب هارد و نصب نداره تا دیدن فیلم از سایت ها و یا حتی کنسول های بازی مثلا ایکباکس 360 ک من چندین بار دیدم ک فیلم های خوبی برای تماشا می زارن .نه دانلود البته .کلیک می کنی و برات پلی می کنه سایت های اینجوری هم هستن ک مبلغ کمی می گیرن . چند وقت پیش با این نت مبین نت رفتم توی منو اینترنت تی وی .تی وی اسمارت سامسونگ 3d دارم خواستم ب دوری تو صفحاتش بزنم سرعت اینترنت هم ب قول خودمون خوب بود رو 80 بود .انقدر صفحات سنگین باز می شد ک همین نشون می ده چقدر ما نت مون داغونه . ی قسمت بازی kid رفتم 2 سانیه نشون می داد دوباره لود 20 ثانیه باید صبر می کردی .بروزرش ک اصلا باز نمیشد چ برسه شبکه بخوام باش تست کنم ا خیرش گذشتم ..مثلا این همه پول تی وی دادیم ک سی پی یو 2 هسته ای باشه ب خاطر این نت مسخر ایران نمی شه ضره ای ازش استفاده کرد.از خیرش گذشتم.

The Jok3r
17-04-2013, 20:11
تو کشوری که به به ریخت و لباس آدم هم حتی تو خیابون گیر میدن و کسایی که راهپیمایی سکوت میکنن، بدترین بلاها رو سرشون میارن و کلاً همه چیزش با همه دنیا فرق داره، میخواین اینترنتش مثل بقیه جاها باشه؟ یه چیزی میگیا!

*Saman*
17-04-2013, 20:42
كمبود هارد و سرعت بالا بحثش غير منطقي هر فيلمي كه آدم سالم تا عكسشو ببينه كه نميزاره دانلود بشه هر فيلمي كه ارزش ديدن نداره فيلم هاي كه ارزش نداره پاك ميشه اون فيلمهايي كه زيبا بوده هم دليلي نداره روي هارد بمونه كه هارد فول شه رايت ميشه روي دي وي دي سرعت بالا فقط باعث ميشه كار ها رو برنامه پيش بره و اعصاب آدم هم خورد نشه وگرنه چون سرعتم بالا و حجمم بي نهايت كه همه چيز نبايد دانلود كرد گرفت فيلم ها و سريال هايي كه ميخواي ميگيري و كار هاتو انجام ميدي تمام.

mohammad_87
17-04-2013, 20:48
بله آپدیت نشده.البته در این عکس اون پوشش بالا مربوط به شهرری نیست.پایینی هم بنظر میرسه 2 یا 3 باشه که الان فقط یدونه هست.متاسفانه مشکلات پایین شهربودنه دیگه.رسیدگی پایینتر از صفر
-------------------------
دوستان فراموش نکنند.اگه مشکل دارید حتما بیان کنید:

دوستانی که از شهرری هستند لطفا به لینک زیر بروند و از این اقدام انتقاد و شکایت کنند.امیدوارم یه حرکتی بشه.الان وضعیت فاجعه شده.

-----------------------------
من در بهترین حالت rssi رو -74 دریافت میکنم و پینگم بالای 100 رسیده.راه حلی برای کاهش پینگ و دریافت بهتر سیگنال هست؟
اون روش چسباندن فویل که خوب جواب نداد.فقط 2-3 تا......

امیر انصاری
17-04-2013, 20:58
من با استفاده از فویل از 80- به 73- منفی رسیدم. شمام یه خورده تلاش کن، باید مؤثر باشه. البته روی پینگ و سرعت دانلودم اثری نذاشته، فقط سرعت آپلودم به سقفش رسیده. اون دو تا بالایی ام که میگی جزء ری نیست، شهرک شریعتیه.

hossein_0907
17-04-2013, 21:50
سلام دوستان بهترین مودم indoor مبین نت کدومه؟
BM632W
یا
SWC9200
یا
DX350
؟

با تشکر

mohammad ahmadi
17-04-2013, 22:19
سلام دوستان بهترین مودم indoor مبین نت کدومه؟
BM632W
یا
SWC9200
یا
DX350
؟

با تشکر
من هم قبل از خرید دنبال همین بودم تا اینکه dx350 گرفتم خیلی خوبه راضیم

mohammad_87
17-04-2013, 23:01
من با استفاده از فویل از 80- به 73- منفی رسیدم. شمام یه خورده تلاش کن، باید مؤثر باشه. البته روی پینگ و سرعت دانلودم اثری نذاشته، فقط سرعت آپلودم به سقفش رسیده. اون دو تا بالایی ام که میگی جزء ری نیست، شهرک شریعتیه.
سرعت دانلودم خوبه.گاهی نوسان داره که مهم نیست.اما قبلا که فرکانس بهتری داشتم،پینگم هم خوب بود.جالب اینکه بخاطر موقعیت bt باید مودم رو به دیوار باشه تا به بهترین وضعیت برسه.الان فویل رو به قسمت پشتی میزنم دو سه تا کمتر میشه.درست انجام میدم؟

امیر انصاری
17-04-2013, 23:09
من اینطوری تنظیمش کردم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فرستنده هم در راستای بخش جلویی مودم قرار داره. یعنی میشه گفت دید مستقیم داره (با فرض عدم وجود ساختمون، فرستنده از این پنجره دیده میشه)، اما اینکارو تو یه اتاق دیگه که به فرستنده دید نداشت انجام دادم، زیاد مؤثر نبود. امیدوارم توضیحاتم به دردت بخوره.

arash59b
18-04-2013, 10:25
من اینطوری تنظیمش کردم:

فرستنده هم در راستای بخش جلویی مودم قرار داره. یعنی میشه گفت دید مستقیم داره (با فرض عدم وجود ساختمون، فرستنده از این پنجره دیده میشه)، اما اینکارو تو یه اتاق دیگه که به فرستنده دید نداشت انجام دادم، زیاد مؤثر نبود. امیدوارم توضیحاتم به دردت بخوره.

منم همین مودم رو دارم ولی تا جایی که می دونم انتن گیرنده سمت چپ مودم قرار داره (وقتی که از رو برو به مودم نگاه می کنی) برای همین باید این طرف رو به سمت فرستده قرار داد. (البته واسه من اینجوره)

alireza.h
18-04-2013, 12:03

تایید میشه.الان یک ماهه که به اون btsی که همیشه وصل میشدم نمی تونم وصل شم.بردم مودمو گذاشتم رو پشت بوم!چون تو خونه سیگنال ندارم.من به BSID d1:10 وصل میشم.شما و بقیه دوستانو نمی دونم.rssi -75-cinr20/12.سرعتم اصلا خوب نیست یه وقتایی در حد دایل اپ میشه.من دو دفعه شکایت کردم.میگن یا وایسا درست میشه(که 1 ماهه درست نشده) یا میایم مودمو جمع می کنیم.من مودمم جعبه نداره.قبول می کنن بگم بیان جمع کنن؟

mohammad_87
18-04-2013, 14:26
تایید میشه.الان یک ماهه که به اون btsی که همیشه وصل میشدم نمی تونم وصل شم.بردم مودمو گذاشتم رو پشت بوم!چون تو خونه سیگنال ندارم.من به BSID d1:10 وصل میشم.شما و بقیه دوستانو نمی دونم.rssi -75-cinr20/12.سرعتم اصلا خوب نیست یه وقتایی در حد دایل اپ میشه.من دو دفعه شکایت کردم.میگن یا وایسا درست میشه(که 1 ماهه درست نشده) یا میایم مودمو جمع می کنیم.من مودمم جعبه نداره.قبول می کنن بگم بیان جمع کنن؟
شما شهرری هستی؟کدوم محله؟

hossein_0907
18-04-2013, 14:34
من ثبت نام که کردم خودشون bm632w را برام اوردند ولی به نظر میاد swc9200 از همش بهتر باشه.
کسی اطلاع نداره؟

bastami
18-04-2013, 18:33
سرویس 1 مگ نوروزی!!!!

bastami
18-04-2013, 18:38
اینم یکی دیگه از 1 مگ نوروزی!!! امروز چه خبره؟

saeeddeeas
19-04-2013, 15:08
امروز خیلی قططعی زیاد شده سرعتم بدجور کم شده از 130 رسیده به 50
هر 10 دقیقه قطع میشه

امیر انصاری
19-04-2013, 16:01
دوباره مدتیه که سرعت بین المللی اینترنت کم شده. فکر می کردم فقط مبین نت اینجوری شده، اما دیروز که پیش یکی از دوستان ADSL دار بودم، تست کردم دیدم مال اونم به همین شکله:
تست مبین نت با لندن:

ADSL 1 مگ نامحدود مخابرات با تهران:

همون با لندن (همون سرور):

mosi_alfa
19-04-2013, 16:51
سرویس 1 مگ نوروزی!!!!

تو ساعت های غیر رایگان چیز عجیبی نیست، تازه به نفع خود شرکت هم هست:n15:

mohammad_87
19-04-2013, 17:57
دوباره مدتیه که سرعت بین المللی اینترنت کم شده. فکر می کردم فقط مبین نت اینجوری شده، اما دیروز که پیش یکی از دوستان ADSL دار بودم، تست کردم دیدم مال اونم به همین شکله:
.........

دو ماه دیگه انتخاباته.تجربه نشون داده تو این مدت کیفیت اینترنت بالا پایین میشه،قطع میشه،محدود میشه،اختلال داره و..............

and-roid2
19-04-2013, 18:00
اینم یکی دیگه از 1 مگ نوروزی!!! امروز چه خبره؟

شما مشترک جدید هستید یا قدیم؟
شبانش چقدر میده؟

bastami
20-04-2013, 21:11
من از مهر 91 شروع کردم. فکر کنم خوب موقعی بود چون اینطوری احتمال زیادی وجود داره که همیشه بتونم راحت سرویس های ویژه نوروزی و پاییزه رو بگیرم
البته من معتقدم محل قرار گیری آنتن بسیار تاثیر گذاره. جاتون خالی هفته پیش شمال بودیم محمود آباد و محلی که بودیم 20 - 30 متر بیشتر تا ساحل فاصله نداشت. طبقه ششم... دانلود روزانه ام معادل 3 مگ یا بیشتر شده بود و شبها هم اگر اشتباه نکنم یک مگ یا یکم بیشتر.......

امیر انصاری
21-04-2013, 01:35
امشب تو ساعات رایگان تست های راضی کننده ای داشتم:
سرور ایران که همیشه خوب بوده:
سرور لندن:

and-roid2
21-04-2013, 16:46
دوستان من میخوام طرح 1مگ نوروزی بگیرم
سرعت روزانه و شبانش معمولا رو چنده؟؟

ممنون میشم زود جواب بدید
عجله دارم میخوام طرح جدید بگیرم

امیر انصاری
21-04-2013, 16:58
دوستان من میخوام طرح 1مگ نوروزی بگیرم
سرعت روزانه و شبانش معمولا رو چنده؟؟

ممنون میشم زود جواب بدید
عجله دارم میخوام طرح جدید بگیرم

من در کل راضی ام. روز کلاً 2 مگابیته (داخل و خارج کشور هر دو)، اما شبانه شو من زیاد تست نکردم. دیشب که عالی بود (بالای 270 کیلوبایت)، یه شب دیگه ام که تست کردم بین 100 تا 200 متغیر بود. یه زمان هایی ام بوده که تست خارج کشورش افت داشته که ظاهراً سراسری بوده. به هر حال انتخاب با خودتونه. احیاناً اگر این طرح رو خریدید، نتایج خودتونو به اشتراک بزارید.

and-roid2
21-04-2013, 17:37
من در کل راضی ام. روز کلاً 2 مگابیته (داخل و خارج کشور هر دو)، اما شبانه شو من زیاد تست نکردم. دیشب که عالی بود (بالای 270 کیلوبایت)، یه شب دیگه ام که تست کردم بین 100 تا 200 متغیر بود. یه زمان هایی ام بوده که تست خارج کشورش افت داشته که ظاهراً سراسری بوده. به هر حال انتخاب با خودتونه. احیاناً اگر این طرح رو خریدید، نتایج خودتونو به اشتراک بزارید.

ممنون
روزا یعنی مطمین باشم که رو 2مگ هست؟

امیر انصاری
21-04-2013, 17:43
چی بگم؟! گویا از دوستان همه از سرعت روزش راضی بودن، سرعت شبانه س که پایدار نیست. فکر نکنم با روزانه ش مشکلی داشته باشی:n01: البته باز یادآوری کنم که یه چند روزی بود که تست سرعت روزانه با سرورهای خارج کشور پایین بود که من با مخابرات هم تست کردم اونم پایین بود. یعنی به مبین نت ربطی نداشت.

and-roid2
21-04-2013, 17:59
چی بگم؟! گویا از دوستان همه از سرعت روزش راضی بودن، سرعت شبانه س که پایدار نیست. فکر نکنم با روزانه ش مشکلی داشته باشی:n01: البته باز یادآوری کنم که یه چند روزی بود که تست سرعت روزانه با سرورهای خارج کشور پایین بود که من با مخابرات هم تست کردم اونم پایین بود. یعنی به مبین نت ربطی نداشت.

ممنون
به امید خدا ببینیم چی از اب در میاد برا ما:n02:

and-roid2
21-04-2013, 22:12

داداش دمت گرم:n16:
1مگ گرفتم سرعتش تقریبا رو همون دو مگ بود!
البته الان که تست کردم سرعتم کم بود.چون شبا معمولا اذیت میکنه
حالا صبح یه تست سرعت میزارم
خداکنه شبانش راضیم کنه:n26:
برا اولین باره که 1مگ میگیرم سرعتش از اسمیش بیشتره:n02:
این تست الانم هست:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینهم با idm(فعلا نوسان داره):

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ham33d
22-04-2013, 00:12
داداش دمت گرم:n16:
1مگ گرفتم سرعتش تقریبا رو همون دو مگ بود!
البته الان که تست کردم سرعتم کم بود.چون شبا معمولا اذیت میکنه
حالا صبح یه تست سرعت میزارم
خداکنه شبانش راضیم کنه:n26:
برا اولین باره که 1مگ میگیرم سرعتش از اسمیش بیشتره:n02:
این تست الانم هست:

اینهم با idm(فعلا نوسان داره):

من 3 سالی هست که مبین نت دارم ولی همچین سرعتی ازش ندیدیم:n04::n10::n09:

mosi_alfa
22-04-2013, 02:32
امشب خوب دارم پوست می کنم از مبین نت :n24:
هم زمان از 6 سرور مختلف فایل می گیرم: رودفایل،اپلودباز،هیپ فایل،اپتوباکس،و یه لیچر متصل به اپتوباکس :n18:
ساعت ویندوز رو هم بزرگنمایی کردم

mosi_alfa
22-04-2013, 02:35
+پوت لاکر...

arash59b
22-04-2013, 08:49
یکی دو شب دانلود شبانه با طرح نوروزی رو امتحان کردم که واقعا افتضاح بود شبی بیشتر از 1.5 گیگ دانلود نمیشه :n21: (هرچند تو روز سرعت دان بالای 250 هست)

با طرح 2 مگ قدیمی شبی میانگین بالای 3 گیگ دانلود داشتم

از اون بدتر هم اینه که دیگه با فیلتر شکن سرعتم بهتر که نمیشه افت هم میکنه :n15:

اینم سرعت الان

pcgamer
22-04-2013, 15:18
والا من ک مبین نت دارم همچین سرعتی ک تو عکس دوستان می زارن نداره

سرعت روزانه من هیچ وقت بالای 100 نرفته ! و معمولا روی 80 الی 90 هست .
در موقع های خوب ..شب ها ساعت 10 تا 12 هم 30 الی 60 .
دیشبم از من تا نیم ساعت بعد فوتبال یونتوس و اینتر قطع بود. بازم خوبه فوتبال بود و الی دیونه می شدم

mohammad_87
22-04-2013, 20:52
والا من ک مبین نت دارم همچین سرعتی ک تو عکس دوستان می زارن نداره

سرعت روزانه من هیچ وقت بالای 100 نرفته ! و معمولا روی 80 الی 90 هست .
در موقع های خوب ..شب ها ساعت 10 تا 12 هم 30 الی 60 .
دیشبم از من تا نیم ساعت بعد فوتبال یونتوس و اینتر قطع بود. بازم خوبه فوتبال بود و الی دیونه می شدم
طرح شما باید 512 قدیمی باشه که این سرعت رو داری.
-------------
این سرعتها که داریم بهش مینازیم رو در سرویس 256 adsl هم میدن.
من هم طرح نوروزی دارم روز سرور داخلی روی دو مگه سرور خارجی نوسان داره.شبانه چندتا لینک دارم که قبلا با 512 کل ساعات شبانه روی نهایت سرعتش میرفت یعنی 64 ولی الان با هر دوزو کلکی که بزنم دور رو بر 100 میره.

heivan
22-04-2013, 22:24
خسته نباشید.من که واقعا گیج شدم:n04::n04::n04:من تازه مبین نت گرفتم.الان هم طرح 512 3g فعاله-روزا سرعتم خوبه حتی بعضی وقتا به 80 میرسه ولی چه فایده.شبا سرعتم نوسان داره یعنی 40 میشه 50 میشه 30 میشه.شما میگید چیکار کنم کدوم طرح رو بخرم؟؟؟

امیر انصاری
23-04-2013, 00:02
پس 512 ام دیگه ثبات نداره. به نظر من شما اگر نیاز شبانه روزی نداری، 512 اداری (CB1101) بخر . 8 صبح تا 8 شب نامحدود 42 تومن. فکر کنم حدود 80 90 تا سرعت دانلودش باشه. البته من خودم تجربه شو نداشتم. اگرم شبانه روزی نیاز داری، 1 مگ نوروزی رو بخر.

faramobile
23-04-2013, 02:46
من که دیگه خسته شدم واقعا ، ۲ مگ طرح قدیم دارم ، تا مرداد هم اعتبار داره ، سرعت روزانم ۴۰۰ راحت دانلود میکنه ، شبانه میکشه خودشو رو ۵۰ تا ۱۰۰ هست !!!

حالا میخوام ببینم کسی هست سرعت روزانه اداری نامحدود رو بدونه ؟ به نظرتون اداری نامحدود ۱ مگ بگیرم واسه دانلود جواب میده ؟ یا اگه adsl خوب که سرعت زمان رایگانش بالای ۲۷۰ تا ۳۰۰ بده میشناسین بگین برم بگیرم

ممنون

seetherali
23-04-2013, 03:26
مبين نت روز به روز داره بي شرف تر ميشه ! طرح پرداخت ريالي رو برداشته و گيگابايتي كرده. حالا مني كه 4 روز از طرحم مونده و پول هم ندارم, بايد به خاطر استفاده از شبانه 12 تومن بدم ! قبلا 100 تومن واريز ميكردي وصل ميشد...

امیر انصاری
23-04-2013, 03:41
اینو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])امتحان کن ببین جواب میده؟

Citrix Systems
23-04-2013, 09:19
مبين نت روز به روز داره بي شرف تر ميشه ! طرح پرداخت ريالي رو برداشته و گيگابايتي كرده. حالا مني كه 4 روز از طرحم مونده و پول هم ندارم, بايد به خاطر استفاده از شبانه 12 تومن بدم ! قبلا 100 تومن واريز ميكردي وصل ميشد...

شما هوزم میتونی 100 تومن بریزی وصل بشه !! برو تو سایت مبین گوشه سمت چپ پرداخت اینترنتی بزن از اونجا افزایش اعتبار کن !!

saeediranzad
23-04-2013, 10:03
خسته نباشید.من که واقعا گیج شدم:n04::n04::n04:من تازه مبین نت گرفتم.الان هم طرح 512 3g فعاله-روزا سرعتم خوبه حتی بعضی وقتا به 80 میرسه ولی چه فایده.شبا سرعتم نوسان داره یعنی 40 میشه 50 میشه 30 میشه.شما میگید چیکار کنم کدوم طرح رو بخرم؟؟؟
شما سرعت شبانه ات خیلی هم خوبه.
ساعت رایگان را روی 128 میبندند. (البته گاهی از دستشون درمیره.)

امیر انصاری
23-04-2013, 10:11
شما هوزم میتونی 100 تومن بریزی وصل بشه !! برو تو سایت مبین گوشه سمت چپ پرداخت اینترنتی بزن از اونجا افزایش اعتبار کن !!
همین که شما میگی دیشب اینجوری نبود. توش یه راهنما گذاشته بود و توضیح داده بود که برای افزایش اعتبار به ecare مراجعه کنید.

seetherali
23-04-2013, 12:03

تا ديشب اينكارو ميكردم ولي ديگه برش داشتن.

saeeddeeas
23-04-2013, 12:14
من که دیگه خسته شدم واقعا ، ۲ مگ طرح قدیم دارم ، تا مرداد هم اعتبار داره ، سرعت روزانم ۴۰۰ راحت دانلود میکنه ، شبانه میکشه خودشو رو ۵۰ تا ۱۰۰ هست !!!

حالا میخوام ببینم کسی هست سرعت روزانه اداری نامحدود رو بدونه ؟ به نظرتون اداری نامحدود ۱ مگ بگیرم واسه دانلود جواب میده ؟ یا اگه adsl خوب که سرعت زمان رایگانش بالای ۲۷۰ تا ۳۰۰ بده میشناسین بگین برم بگیرم

ممنون

من نامحدود اداری 1مگ دارم سرعتش خوبه ثابته 130-140

روی تصویر کلیک کنید

heivan
23-04-2013, 16:41
کسی طرح cb1101 رو امتحان کرده؟؟یعنی طرح نامحدود 512 8 صبح تا8 شب.راستی طرح ویژه نوروزی شبا سرعت دانلودش چقدره؟؟

and-roid2
23-04-2013, 16:47
کسی طرح cb1101 رو امتحان کرده؟؟یعنی طرح نامحدود 512 8 صبح تا8 شب.راستی طرح ویژه نوروزی شبا سرعت دانلودش چقدره؟؟

این تست یه مگ نوروزی هست:

شبانش هم بین 60 تا 100 متغیره
نوسان داره

امیر انصاری
23-04-2013, 17:03
من دیشب و پریشب بالای 260 دانلود میکردم، چه داخل کشور، چه خارج کشور. امیدوارم همیشه همینجوری بمونه.

and-roid2
23-04-2013, 17:30
من دیشب و پریشب بالای 260 دانلود میکردم، چه داخل کشور، چه خارج کشور. امیدوارم همیشه همینجوری بمونه.

سلام
امیر جان شما دیشب در کل چند گیگ دانلود کردی؟
شما مودمت رو ساعت 2 ریست میکنی؟(برای اینکه سیستم حجم ازت کم نکنه)
من دیشب مودمم رو وقتی ریست کردم سرعتم کم شد!
یعنی اولش سرعتم حدود 100 تا 200 بود. بعد که ریست کردم اروم اروم کم شد!

امیر انصاری
23-04-2013, 19:24
سلام
امیر جان شما دیشب در کل چند گیگ دانلود کردی؟
شما مودمت رو ساعت 2 ریست میکنی؟(برای اینکه سیستم حجم ازت کم نکنه)
من دیشب مودمم رو وقتی ریست کردم سرعتم کم شد!
یعنی اولش سرعتم حدود 100 تا 200 بود. بعد که ریست کردم اروم اروم کم شد!

آقا من زیاد دانلود نمیکنم. فقط چیزی رو که نیاز دارم میگیرم. دیشبم 1 گیگ بیشتر نداشتم که تو 2 ساعت گرفتم.
من ریست میکنم، ولی برای تفکیک گزارش، نه برای کم نشدن حجم. در اون مورد نیازی به ریست نیست.
بعدش یه نکته ای که دوستان دیگه گفتن رو منم تکرار میکنم: اگر دانلود یه فایل حداکثر سرعت رو نمیده، یه فایل دیگه هم در کنارش بگیر. دیشب اولین فایل من نهایت سرعت رو نمیداد، من فایل دوم رو هم اضافه کردم (از همون سرور)، اینا هر کدوم با سرعت بین 130 تا 140 دانلود میشدن که روی هم به سرعت دلخواه میرسیدن. فایلای بعدی سرور بهتری داشتن و به تنهایی به 270 و بالاتر میرسیدن. شمام اگر سرعتت کم بود، ترفند دانلود همزمان چنتا فایل رو تست کن، شاید جواب بده.

*Forgotten*
23-04-2013, 22:09
من یه طرح قدیمی دارم که حدود یه سالی میشه فعالش کردم
این شایعه راسته دیگه طرح های قدیمی رو فعال نمیکنن؟

حالا خوبه مبین نت این طرح نوروزی رو گذاشته ولی متاسفانه همیشگی نیست ، اگه برش داره طرح های دیگه میشن فاجعه

آخه این چیه واقعا خنده دار نیست ؟

R1402 128Kbps 18GB 990.000 شش ماه :n21:

امیر انصاری
23-04-2013, 22:20
درسته دیگه طرح های قدیمی تمدید نمیشن.
خودشونم میدونن طرح های فعلیشون خیلی مسخره س. دائم از حجم طرح ها کم میشه، به قیمت اضافه میشه. واسه همین این طرح نوروزی رو دادن تا اعتراضات کمتر بشه. تا قبل از این من قیمتای مبین نت رو با ایرانسل مقایسه میکردم که نسبت به مبین نت خیلی بهتر بود، الان ایرانسلم گرون کرده. برای یادآوری این جدول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%A7%D8%AA.%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D 8%AA.%D9%88%D8%A7%DB%8C%D9%85%DA%A9%D8%B3-wimaxprices.html)رو ببینید. قبل از این طرح ها هم طرح های نامحدود وجود داشته که کم کم حجمی شدن و هی از حجمشون کم شده.

*Forgotten*
23-04-2013, 22:29
الان از طرحم حدود 50 روز باقی مونده بنظرتون این طرح نوروزی رو فعال کنم یانه ؟ میترسم برش دارن بمونم با این جک پایینی

B1408 1024Kbps 8GB 560.000 یکماه:16:

امیر انصاری
23-04-2013, 22:36
به نظر من که اگر حجم باقیمونده چشمگیر نیست، کنسلش کنید. اگر حجم زیادی مونده زودتر تمومش کنید، این طرح رو بگیرید. وگرنه در آینده نزدیک باید 1 مگ با 500 مگ ترافیک رو به قیمت 100 تومن خریداری کنی.

*Forgotten*
23-04-2013, 22:53
من الان تو e care که رفتم برای افزایش اعتبار روش حجمی رو آوردن ظاهرا طرحم به خاطر قدیمی بودم غیر فعال نمیشه میتونم حجم بخرم
بهتر نیست صبر کنم ؟
دقیقا کدوم طرح هارو میگن قدیمی؟:n02:
طرحم الان اینه :

512 10گیگ 3ماه 50 تومن

امیر انصاری
24-04-2013, 00:05
یعنی چی؟ یعنی شما تغییر طرح ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ندارید؟

and-roid2
24-04-2013, 00:13
به نظر من که اگر حجم باقیمونده چشمگیر نیست، کنسلش کنید. اگر حجم زیادی مونده زودتر تمومش کنید، این طرح رو بگیرید. وگرنه در آینده نزدیک باید 1 مگ با 500 مگ ترافیک رو به قیمت 100 تومن خریداری کنی.

من که از یه مگ نوروزی راضی بودم
و به همین جهت یه یه مگ نوروزی دیگه رو حالت pending برا خودم کنار گذوشتم تا اگر بردوشته شد از این فرصت بی نصیب نمونم:n02:

امیر انصاری
24-04-2013, 00:17
حرکت جالبی پیاده کردی. تلفنی یا از Ecare؟ از Ecare جدید که نمیشه اینکارو کرد. Ecare قدیم هم نمیدونم به چه علت دیگه اجازه ی برداشتن سرعت بالای 128 رو به من نمیده. فقط میمونه زنگ زدن که حسش نیست.

and-roid2
24-04-2013, 00:24
حرکت جالبی پیاده کردی. تلفنی یا از Ecare؟ از Ecare جدید که نمیشه اینکارو کرد. Ecare قدیم هم نمیدونم به چه علت دیگه اجازه ی برداشتن سرعت بالای 128 رو به من نمیده. فقط میمونه زنگ زدن که حسش نیست.

زنگ زدم
بنظرت میشه بازم یکی دیگه کنار بزارم برا خودم؟

امیر انصاری
24-04-2013, 00:37
آقا من نمیدونم!:n13: ولی مسلماً اگر من اینکارو بکنم، بلافاصله طرح های حجیم و ارزون قیمت ارائه میشه، پولم هدر میره:n09:

*Forgotten*
24-04-2013, 15:59
من امروز صبح طرح نوروزی رو فعال کردم
ولی مودمم اصلا آنتن نداره آنتنش صفره ولی به نت وصل هستم و وقتی دانلودش رو تست کردم روی 250 بود

هرچی مودم رو حرکت مودم حتی یه آنتنش هم پر نمیشه

حالا این مشکل عجیب از چیه

مدل مودمم BM632w
و این جا هموضعیتشو رو میبینید همونجور که میبینید آنتنش صفر شده !!!!؟؟؟

Joaquin
24-04-2013, 18:02
ولی مودمم اصلا آنتن نداره آنتنش صفره ولی به نت وصل هستم و وقتی دانلودش رو تست کردم روی 250 بود

مدل مودمم BM632w

احتمالا مربوط به مشکلات فریم ور باشه. شاید با یه ریست فکتوری حل بشه. شما وقتی وصلی به نت دیگه چیکار به این کارا داری؟:n02:

Joaquin
24-04-2013, 18:09
میگم طرح 512 6 گیگ رو برداشتند؟؟؟ نیستش.... من مدت طرحم که همون بود تموم شد خواستم بگیرم تو منوی طرح ها نبود... ولی رفتم از قسمت افزایش اعتبار تمدیدش کردم...

mohammad_87
24-04-2013, 18:25
میگم طرح 512 6 گیگ رو برداشتند؟؟؟ نیستش.... من مدت طرحم که همون بود تموم شد خواستم بگیرم تو منوی طرح ها نبود... ولی رفتم از قسمت افزایش اعتبار تمدیدش کردم...
ecare این مشکل رو داره که طرحی که ازش استفاده میکنی در لیست نیست و فقط برای تغییر طرح باید از داخل e-care انجام بدی.
برای اینکه متوجه بشید چه طرحهایی قابل استفاده هستند هم به جدول تعرفه ها باید بروید:

*Forgotten*
24-04-2013, 19:56

مدل مودمم BM632w

خوب حل شد الحمد الله

*Forgotten*
24-04-2013, 20:01
دوستان یه سوال

من میتونم مودمو یه جایی بزارم که کیفیت سیگنال میشه 100 درصد ولی فاصله مودم از کامپیوتر 10 متر میشه

از وایفا نمیخام استفاده کنم بجاش میخام از کابل استفاده کنم یه کابل ش