PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 [59] 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88

ghadeer
04-04-2013, 23:19
سلام دوستان جمعه ها تا ساعت 2 رایگان محسوب میشه؟
باسمه تعالی
سلام دوست عزیز ، نه دیگه رایگان نیست خیلی وقته اونو برداشتن .

faramobile
05-04-2013, 00:52
سلام دوستان جمعه ها تا ساعت 2 رایگان محسوب میشه؟

خیر اون واسه قدیم بود تموم شد دیگه

pcgamer
05-04-2013, 01:54
من نمی دونم چرا سند من انقدر بالاست در صورتی که اپلود ندارم و همش دانلود دارم . مثلا دیشب یک گیگ دانلود داشته باشم 1.3 گیگ اپلود در صورتی که من هیچی اپلود نمی کنم ., و معمولا سرعت اپلود باید خیلی کمتر دانلود باشه ! بنظرتون علتش چیه .. مثلا عددی که الان زیر SEND نوشته 57.043
این یعنی 57 مگ ؟ یا واحدش ی چیز دیگس
در ضمن منم خیلی نوسان دارم و سرعتم الان خیلی بده تو 50 دقیقه 18 مگ رسیو داشتم 57 تا سند!

alipezhman
05-04-2013, 02:02
دوستان 3 تا سوال: سرعت شبانه شما هم این دو سه روز اخیر افت داشته؟ واسه من لامصب گند شده! ....آیا قیمتها افزایش داشته؟ دو شب پیش شارژ کردم (128 4 گیگ یک ماهه) گرون شده بود از 14500 رسیده به 19000!....سوال آخر اینکه صفحه Ecare قدیمی از دسترس خارج شده؟ لینکشو دارید؟

Tornado2800
05-04-2013, 02:34
افتضاح شده
کلا دقیق نگاه ساعت میکنم به 2 میرسه
میپوکه ، ظاهرا ملت دانلودشون زیاده این شبها

faramobile
05-04-2013, 03:03
افتضاح شده
کلا دقیق نگاه ساعت میکنم به 2 میرسه
میپوکه ، ظاهرا ملت دانلودشون زیاده این شبها

دقیقا فاجعه شده مخصوصا امشب که دیگه زور میزنه به ۳۰ میرسه !

MEEA499
05-04-2013, 04:02
دقیقا فاجعه شده مخصوصا امشب که دیگه زور میزنه به ۳۰ میرسه !
گل گفتی:n14:

e.khafan!
05-04-2013, 05:02
من کل 18 ماهی که مبین نتی هستم، این بار دومم هست که شب بیدارم و میخوام یه فایل دانلود کنم، سرویسم هم 1 مگ 6 ماهه 24 گیگ.
اصلن مضحکه، حتی حاضرم از حجمم کم کنه، ولی یه امشب که بیدارم سرعتم خوب باشه، نهایت سرعتم 6 کیلوبایته! این یعنی چی واقعا؟ :n27:

خداروشکر دارم از مبین نت میرم آسیاتک، البته اگر این طلسم ای دی اس اال ما بشکنه، اونم یه ماهه میخوام بگیرم، هنوز موفق نشدم :n08:اولم که ای دی اسل نگرفتم برا این بود که هرکاری میکردم به یه در بسته ای میخوردم، گویا بعد از 18 ماه هنوزم طلسمه نشکسته

faramobile
05-04-2013, 05:11
من کل 18 ماهی که مبین نتی هستم، این بار دومم هست که شب بیدارم و میخوام یه فایل دانلود کنم، سرویسم هم 1 مگ 6 ماهه 24 گیگ.
اصلن مضحکه، حتی حاضرم از حجمم کم کنه، ولی یه امشب که بیدارم سرعتم خوب باشه، نهایت سرعتم 6 کیلوبایته! این یعنی چی واقعا؟ :n27:

خداروشکر دارم از مبین نت میرم آسیاتک، البته اگر این طلسم ای دی اس اال ما بشکنه، اونم یه ماهه میخوام بگیرم، هنوز موفق نشدم :n08:اولم که ای دی اسل نگرفتم برا این بود که هرکاری میکردم به یه در بسته ای میخوردم، گویا بعد از 18 ماه هنوزم طلسمه نشکسته

اگه رفتی آسیا تک سرعت دانلود شبانت رو حتما اینجا بزار ما هم اگه خوب باشه بیایم آسیاتک ، سرعت بالا بگیر ازشون مثلا ۲ مگ ببین چقدر سرعت دانلود میده شبا
شاید ما هم قسمت شد از این مبین نت خلاص شدیم

pcgamer
05-04-2013, 05:29
دوستان 3 تا سوال: سرعت شبانه شما هم این دو سه روز اخیر افت داشته؟ واسه من لامصب گند شده! ....آیا قیمتها افزایش داشته؟ دو شب پیش شارژ کردم (128 4 گیگ یک ماهه) گرون شده بود از 14500 رسیده به 19000!....سوال آخر اینکه صفحه Ecare قدیمی از دسترس خارج شده؟ لینکشو دارید؟

بله گرون کردن و اگه کیفیت رو بیارن پایین مخصوصا شبانشو ارزش نداره دیگه .خواهشا برین تعرفه های وایمکس ایرانسل رو ببینید... خیلی ارزون تره . من الان از 2 تا الان بیدارم 400 تا دانلود کردم یک ساعت دیگه هم ک تموم فایده نداره اینجوری

feri2009
05-04-2013, 05:45
کاملا مشخصه کار خودشونه یه شبه که نمیشه سرعت اینطوری بپوکه,سیاستشونه این مدت تعطیلات واسه فروش رفتن این طرح ویژه عید , خرید حجم بیشتر از طرف کاربر ها و...سرعت رو زیاد کرده بودن الان هم با تموم شدن تعطیلات فیتیله رو کشیدن پایین ,امشب وضعیت برگشته به سه چهار ماه پیش سرویس دو مگ بالای 50 تا نمیره تایم اوت که حرفش رو نزن کلهم یعنی مبین نت ری.... یکی هم نیست بهش بگه آب قعطه:n08:

mahday8
05-04-2013, 11:03
آقا!
ساعت از 2 که می گذره سرعت می شه در حد دیال آپ! من اشتراک دو مگ دارم اما از 2 به بعد صفحه به زور باز می کنه.
بدتر از همه می دونید چیه؟ همون وقتی که صفحه به زور باز می شه و سرعت دانلود زیر 20 هست تست سرعتی که مبین نت روی سایتش گذاشته سرعت دانلود من رو بالای 2000 کیلوبیت نشون می ده!
جل الخالق!
الان این یعنی چی؟!
اشتراک دو مگ با ضریب اشتراک 1 به 4 در بدترین حالت باید 62 کیلوبایت سرعت دانلود بده دیگه! الان این سرعت 16 یعنی چی؟!
چه کنیم دوستان؟ بزنگم مبین نت فایده ای داره؟

امیر انصاری
05-04-2013, 11:25
بدتر از همه می دونید چیه؟ همون وقتی که صفحه به زور باز می شه و سرعت دانلود زیر 20 هست تست سرعتی که مبین نت روی سایتش گذاشته سرعت دانلود من رو بالای 2000 کیلوبیت نشون می ده!
جل الخالق!
الان این یعنی چی؟!

اون سرعت کاملاً درسته. چون با سرور داخل ایران سنجیده میشه. کلاً سایت های داخل کشور تو ساعات شبانه هم سرعتشون خوبه. شما با سرورهای خارجی تست بگیر، اونوقت میبینی که سرعتت حدود 120 کیلوبیته.

ghadeer
05-04-2013, 11:47
باسمه تعالی
سلام ، صفحه E-Care قدیمی همچنان کار میکنه اینم آدرسش :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad_87
05-04-2013, 15:13
سلام
من فکر کردم سرعت من بد شده.دیشب سرعتم بالاتر از 20 نمیرفت.هی مودم رو بالا پایین میکردم تاثیری نداشت.الان با همون وضعیت و سیگنال دیشب،همون فایل با نهایت سرعت داره میره.جالبه که ساعت 1:45 نیمه شب زنگ زدم پشتیبانی،35 نفر توی نوبت بودند!!!!

faramobile
05-04-2013, 15:37
سلام
من فکر کردم سرعت من بد شده.دیشب سرعتم بالاتر از 20 نمیرفت.هی مودم رو بالا پایین میکردم تاثیری نداشت.الان با همون وضعیت و سیگنال دیشب،همون فایل با نهایت سرعت داره میره.جالبه که ساعت 1:45 نیمه شب زنگ زدم پشتیبانی،35 نفر توی نوبت بودند!!!!

نه همه اینطوری شدن ، کلا شبانه به فنا رفته بود دیشب ، منم کشتم خودمو بیشتر ۲۵ تا ۳۰ نمیشد !

saeeddeeas
05-04-2013, 15:39
سلام

6 صبح با پیسی سرعتم 30 بود
اما
نت رو با وای فای شیر کردم با نرم افزار مایکت روی گوشی دانلود کردم سرعتم 250 بود حدود 700 مگ صبح با گوشی دانلود کردم البته بازی موبایل بودن همهشون مزخرف

MEEA499
05-04-2013, 15:52
کلا ما که فردا مخابرات یوزر و پسمون رو میده میریم پی کارمون دیگه مبیننت بی مبین نت

R.E.S
05-04-2013, 16:06
میبن نت زیاد جالب نیست من که رفقا دارن راضی نیستن خودمم میرم پیششون سرعتش جالب نسیت

mohammad_87
05-04-2013, 18:15
میبن نت زیاد جالب نیست من که رفقا دارن راضی نیستن خودمم میرم پیششون سرعتش جالب نسیت
مبین نت سه تا مشکل اساسی داره:
1.قیمتها بسیار گرونه(هم نسبت به adsl و هم نسبت به ایرانسل)
2.دانلود شبانه گاهی دایل آپه(اکثر سرویسهای adsl شبانه سرعت روز رو دارند یا حداقل سرعت اسمی رو)
3.سرویسها burst نیستند.(یعنی سرعت 1 مگ نهایتا 124 هستش و بالاتر نمیبندند.نمی دونم چرا این کاررو نمی کنن.(بجز چند سرویس خاص.))
------
سرعت هم کاملا خانه به خانه فرق داره.

امیر انصاری
05-04-2013, 18:26
مبین نت سه تا مشکل اساسی داره:
1.قیمتها بسیار گرونه(هم نسبت به adsl و هم نسبت به ایرانسل)
2.دانلود شبانه گاهی دایل آپه(اکثر سرویسهای adsl شبانه سرعت روز رو دارند یا حداقل سرعت اسمی رو)
3.سرویسها burst نیستند.(یعنی سرعت 1 مگ نهایتا 124 هستش و بالاتر نمیبندند.نمی دونم چرا این کاررو نمی کنن.(بجز چند سرویس خاص.))
------
سرعت هم کاملا خانه به خانه فرق داره.

1- کاملاً درسته، بزرگترین مشکلش همینه. کاربرای قدیمی تر میدونن قبلاً قیمتا خیلی بهتر بود. مثلاً 1 مگ با 10 گیگ ترافیک 35 تومن بود، الان 512 با 6 گیگ ترافیک 33 تومنه! کلاً سرعت و ترافیک رو کم میکنن، قیمت رو زیاد! یه زمانی 1 مگ پر مصرف داشتیم با 60 گیگ ترافیک حدود 80 تومن.
2- درسته ولی راه حل داره. هرچند بازم این نقط ضعف رو نمیشه نادیده گرفت.
3- کلاً دوستان از burst خوششون نمیاد اصرار نفرمایید.
در مورد سرعت هم من جزء ساعات رایگان هیچ وقت مشکل نداشتم. در کل مهم ترین مشکل از نظر من قیمته که بسیار گرونه.
من قبلاً به دوستانم توصیه میکردمش، دیگه نمیکنم.

and-roid2
05-04-2013, 18:54
1- کاملاً درسته، بزرگترین مشکلش همینه. کاربرای قدیمی تر میدونن قبلاً قیمتا خیلی بهتر بود. مثلاً 1 مگ با 10 گیگ ترافیک 35 تومن بود، الان 512 با 6 گیگ ترافیک 33 تومنه! کلاً سرعت و ترافیک رو کم میکنن، قیمت رو زیاد! یه زمانی 1 مگ پر مصرف داشتیم با 60 گیگ ترافیک حدود 80 تومن.
2- درسته ولی راه حل داره. هرچند بازم این نقط ضعف رو نمیشه نادیده گرفت.
3- کلاً دوستان از burst خوششون نمیاد اصرار نفرمایید.
در مورد سرعت هم من جزء ساعات رایگان هیچ وقت مشکل نداشتم. در کل مهم ترین مشکل از نظر من قیمته که بسیار گرونه.
من قبلاً به دوستانم توصیه میکردمش، دیگه نمیکنم.

اقا دلت خوشه ها...
اولش ۱ مگ نامحدود رو ۸۰ میداد
بعد ۱مگ رو کرد۸۰ گیگ
بعد ۶۰ گیگ
بعد ۴۰ گیگ ۸۰ تومن
و حالا
.
.
.

خیلی قیمتاش زیاد شده..

امیر انصاری
05-04-2013, 19:02
اقا دلت خوشه ها...
اولش ۱ مگ نامحدود رو ۸۰ میداد
بعد ۱مگ رو کرد۸۰ گیگ
بعد ۶۰ گیگ
بعد ۴۰ گیگ ۸۰ تومن
و حالا
.
.
.

خیلی قیمتاش زیاد شده..

نه آقا دلمون خوش نیست، خیلی ام دردمنده. دقیقش همینطور بود که شما گفتی. نامحدودشم یادمه، البته مثل نامحدود الان دو نوع نبود. پله پله کم شد تا افتضاح فعلی.

and-roid2
05-04-2013, 19:15
نه آقا دلمون خوش نیست، خیلی ام دردمنده. دقیقش همینطور بود که شما گفتی. نامحدودشم یادمه، البته مثل نامحدود الان دو نوع نبود. پله پله کم شد تا افتضاح فعلی.

من نمیدونم اینا برای چی قیمت سرویس ها رو بالا بردن؟!
در حالیکه isp های Adsl اینکارو نکردن!!!

بجای رقابت با اونا افزایش قیمت میده!!

bastami
05-04-2013, 20:03
مبین نت اصلا رقیب adsl محسوب نمیشه. نیازی به رقابت با اونا نداره. کاربرای مبین نت خاص اند. یا کسانی اند که نیاز به اینترنت با قابلیت جابجایی دارن یا کیای اند که بنا به علل مختلف نمی تونن adsl بگیرن مثلا خطشون رانژه نمیشه یا صاحبخونه نیستن یا ... به همین دلیل مقایسه قیمت ها و خدمات مبین نت با adsl ها کاملا اشتباه هست. رقیب اصلی مبین نت در خال خاضر وایمکس ایرانسل است که جدیدا خیلی افتضاح شده. خب وقتی رقیب اصلی اش خوب کار نکنه و مبین نت خیالش از این بابت راحت باشه خیلی راحت خودش رو انحصارگر فرض می کنه و قیمت هاش رو با بدترین خدمات بالا میبره... حداقل تا زمانی که ایرانسل رقابت اش رو با مبین نت واقعی نکنه و رایتل و 3G به طور کامل و واقعی جا نیفته اوضاع مبین نت همین طور و بلکه بدتر هم خواهد بود.

faramobile
05-04-2013, 20:23
امشب هم به مبین نت فرصت میدم سرعتش اگه مثل ۲ شب پیش باشه میرم adsl از آسیا تک میگیرم راحت ترم

D3vil_A
05-04-2013, 21:40
سلام دوستان...
من تو این یک ماهه شدیدا با مودمم مشکل دارم ! اصلا خوب آنتن نمیده ....و دائما قطع میشه و مثلا 1MB هست ! یک خط آنتن پر میکنه (مودم DX350) مثلا 40 50KB سرعت میده و دائما قطع میشه...
تغییر خواصی وجود نداره که من تو تنظیمات مودم بدم مثلا تغییر فرکانس ها و....تا این وضعیت یک مقدار بهتر بشه..؟!

پ.ن: خدا وکیلی وایمکس ایرانسل سگش می ارزه به این مبین نت آشغال....! اصلا قطعی نداره چون من از این اینترنت برای شیرینگ ری-سیور هم استفاده میکنم اصلا از مبین نت نمیشه استفاده کرد ولی ایرانس 4 5 ساعت بدون قطع شدن کار میکنه فقط تنها مشکلش دانلود شبانه و عدم پوشش در شهرستان ها هست.

mahmoodsoft
05-04-2013, 22:00
امشب هم به مبین نت فرصت میدم سرعتش اگه مثل ۲ شب پیش باشه میرم adsl از آسیا تک میگیرم راحت ترم

فعلا هیچکی ADSL نگیره
من آسیاتک 128 محدود دارم سرعت از 10 کیلو بالاتر نمیاد:n21: دوسه روزه این مشکل هست
شرکتای دیگه هم همینطور .
هر چی میکشیم از این شرکت زیرساخت:n29:

mohammad_87
05-04-2013, 23:00
من جای شما بودم سریع میرفتم میگرفتم.نمی دونم با این تفاوت قیمتها چجوری وایمکس رو انتخاب کردید..

سلام دوستان...
من تو این یک ماهه شدیدا با مودمم مشکل دارم ! اصلا خوب آنتن نمیده ....و دائما قطع میشه و مثلا 1MB هست ! یک خط آنتن پر میکنه (مودم DX350) مثلا 40 50KB سرعت میده و دائما قطع میشه...
تغییر خواصی وجود نداره که من تو تنظیمات مودم بدم مثلا تغییر فرکانس ها و....تا این وضعیت یک مقدار بهتر بشه..؟!

پ.ن: خدا وکیلی وایمکس ایرانسل سگش می ارزه به این مبین نت آشغال....! اصلا قطعی نداره چون من از این اینترنت برای شیرینگ ری-سیور هم استفاده میکنم اصلا از مبین نت نمیشه استفاده کرد ولی ایرانس 4 5 ساعت بدون قطع شدن کار میکنه فقط تنها مشکلش دانلود شبانه و عدم پوشش در شهرستان ها هست.
منم توی دو سه هفته اخیر قطعی زیاد داشتم.پشتیبانی یا میگفت مشکل از منطقه خودتونه یا می گفت ممکنه در حال ارتقا باشند.جالبه که الان با فرکانس کمتری دارم سیگنال میگیرم درحالیکه مودم جاش تغیری نکرده.به این میگن ارتقا...
--------------------
قطعی ها و مشکلات دیشب مثل اینکه سراسری بوده و adsl ها هم همین مشکل رو داشتند.احتمالا بخاطر اینکه تعطیلی ها رو به پایان بوده و بار ترافیکی زیاد بوده این کاررو کردند.

faramobile
05-04-2013, 23:16
من جای شما بودم سریع میرفتم میگرفتم.نمی دونم با این تفاوت قیمتها چجوری وایمکس رو انتخاب کردید..

من دانلود زیاد میکنم ، و فقط واسه دانلود شبانه اینو داشتم که خیلی هم خوب جواب میداد ، ولی اگه قرار باشه اینجوری باشه میرم جای دیگه برای دانلود ، خودم برای روز ها adsl دارم ، اینترنت رایتل هم دارم ، ولی مشکل دانلود شبانه بود

mohammad_87
05-04-2013, 23:43
من دانلود زیاد میکنم ، و فقط واسه دانلود شبانه اینو داشتم که خیلی هم خوب جواب میداد ، ولی اگه قرار باشه اینجوری باشه میرم جای دیگه برای دانلود ، خودم برای روز ها adsl دارم ، اینترنت رایتل هم دارم ، ولی مشکل دانلود شبانه بود
شما از کدوم شرکت adsl داری؟
فقط محض راهنمایی میگم که حتی برای دانلود شبانه adsl گزینه بهتریه.یه نگاهی به انجمنهای آسیاتک،صبانت،پارس آنلاین بندازید متوجه میشید که اکثر در ساعات دانلود شبانه یا سرعت اسمی رو دارند یا حتی به سرعت burst هم میرسند یعنی همون سرعتهای بالای روزانه.بخصوص صبانت که خودم هم قبل از فیبری شدن داشتم و به شخصه تجربه داشتم.

faramobile
06-04-2013, 00:17
شما از کدوم شرکت adsl داری؟
فقط محض راهنمایی میگم که حتی برای دانلود شبانه adsl گزینه بهتریه.یه نگاهی به انجمنهای آسیاتک،صبانت،پارس آنلاین بندازید متوجه میشید که اکثر در ساعات دانلود شبانه یا سرعت اسمی رو دارند یا حتی به سرعت burst هم میرسند یعنی همون سرعتهای بالای روزانه.بخصوص صبانت که خودم هم قبل از فیبری شدن داشتم و به شخصه تجربه داشتم.

من رو مخابراتم و مخابرات متاسفانه دقیقا همون سرعت اسمی رو میده بهت و اگه بخوام مثلا ۲ مگ بگیرم روش باید ۷۰ تومن ماهی بدم !

saeeddeeas
06-04-2013, 00:59
اقا قضیه این نا محدود 8صبح تا 8 شب چیه؟ کیفیتشون چطوره کسی امتحان کرده؟

faramobile
06-04-2013, 01:05
الان زدم دانلود ، ۱:۵۹ دقیقه سرعت رو ۳۹۰ بود بعد دقیقاً ساعت ۲:۰۱ دقیقه سرعت شد ۳۰ !! تابلو خودشون کم میکنن سرعت رو ، خب نمیخواین دانلود شبانه بزارین شفاف بگین دیگه این چه کاریه آخه !!

osta_ali
06-04-2013, 01:31
منم قبلا سرعتم رو 95 ثابت بود ولی الان حدود یه هفته میشه که سرعت خیلی کم شده برام حدود 30 فقط یکی دو ساعت اخر دوباره خوب میشه.(512)

omniahd
06-04-2013, 01:35
سلام منم با سرویس 128 شبا سرعتم رو مرز 100 بود اما دیشب و امشب نهایتش 30 میشه. خطم پی سی ام و از مجبوری مبین نت گرفتم. بنظرتون درست میشه؟ تازه میخاستم سرویس یک مگ بگیرم از این به بعد

saeeddeeas
06-04-2013, 01:43
سرعت 10 کیلو یعنی حالم داره بهم میخوره مثلا طرح دو مگ دارم

pcgamer
06-04-2013, 05:32
من تا الان ب خاطر بارندگی نمی دونم ب خاطر چی قطع بودم .
بچه ها ی چیز مهم دقت کردم در مورد مصرف پهنای باند .
من بیشتر نصف مصرفی حجمم ارسالی هست !!!در صورتی که هیچی اپلود نمی کنم!! وبگردی ساده و دانلود دارم . شما هم چک کنید ببینید همینطوره!
ممکنه از طرف مبین نت دستکاری شده باشه!!؟ اخه این همه ارسالی واسه چی !

مثلا 2 ساعت تو نت هستم دریافتم 200 مگ هست ارسالم 250 مگ!! دانلود موزیک و تو سایت ها چرخیدن ک انقدر اپلودی نداره شما ها هم چک کنید بی زحمت نتیجشو بم بگید

omniahd
06-04-2013, 06:02
من بیشتر نصف مصرفی حجمم ارسالی هست !!!در صورتی که هیچی اپلود نمی کنم!! وبگردی ساده و دانلود دارم . شما هم چک کنید ببینید همینطوره!

مثلا 2 ساعت تو نت هستم دریافتم 200 مگ هست ارسالم 250 مگ!! دانلود موزیک و تو سایت ها چرخیدن ک انقدر اپلودی نداره شما ها هم چک کنید بی زحمت نتیجشو بم بگید

من 700 مگ دانلود داشتم 67 مگ سند (آپلود) هیچ چیزیم آپلود نکردم فقط دانلود و وبگردی. امیدوارم کمکت کرده باشم

amir9000amir
06-04-2013, 06:08
سرعت روزانه من 140 شبانه شده 30
خط 1مگ
واقعا چرا ؟

amir9000amir
06-04-2013, 06:26
من الان 1 مگ اداری دارم. سرعت دانلودم تقریباً همیشه بین130 تا 150 کیلوبایته.

مال منم همینه اما شبا کم شده
ولی اینایی که طرح نوروزی گرفتم انگار 1/5 برابره سرعتشون

pcgamer
06-04-2013, 06:36
من 700 مگ دانلود داشتم 67 مگ سند (آپلود) هیچ چیزیم آپلود نکردم فقط دانلود و وبگردی. امیدوارم کمکت کرده باشم

مرسی عزیز .من رو ایکون کانکشن کنار ساعت کلیک می کنم رسیوم رو زده 300.000 سندمم زده 308.000 خیلی برام عجیبه ..شاید واحد سندم ی چیز دیگس یا قاطیه . حالا باید تو روز ی تست بزنم ببنم چند مگ ازم کم می کنه :n13:

feri2009
06-04-2013, 06:55
من دو مگ طرح قدیمی داشتم که دیروز تموم شد و مجبور شدم از این طرح های جدید بگیرم سرعتم دقیقا نصف شده قبلا 200-250 بود الان اومده رو 120-150, یعنی در واقع سرویس 1 مگ کردن تو پاچمون دزدی تو روز روشن, همینطور از وقتی سرویس جدید فعال شده هنگ کردم هزینه بیشتر واسه همون سرویس دو مگ بدی اما سرعت عملا نصف ,واقعا مبین نت انصافت رو شکر:n30:

Mr.World.Wide
06-04-2013, 07:39
من سرعت 1 مگ رو دارم
دیشب حدود 2.5 گیگ دانلود داشتم
با دانلود منیجر 2 دقیقه قبل از دو زدم سرعتم 140 بود
حدود ساعت 2.10 دقیقه سرعت کم شد حدود 30 رسید
بعد همزمان دو تا دانلود دیگه رو هم گذاشتم و هر سه با هم سرعتشون 30 بود
صبح پا شدم اون دو تا یه 500 مگ بود و یه 900 مگ دانلودش تموم شده بود
اون اولی هم حدود 900 مگ دانلود شده بود.
به نظرم اینجوری بهتره که چند تا دانلود بذارم به صورت همزمان و از سرعت استفاده کنم

saeediranzad
06-04-2013, 12:17
مرسی عزیز .من رو ایکون کانکشن کنار ساعت کلیک می کنم رسیوم رو زده 300.000 سندمم زده 308.000 خیلی برام عجیبه ..شاید واحد سندم ی چیز دیگس یا قاطیه . حالا باید تو روز ی تست بزنم ببنم چند مگ ازم کم می کنه :n13:
فیل---ترشکن سند را زیاد میکنه.
البته بستگی به نوعش و نوع کار شما هم داره؛ مثلاْ بازی.

امیر انصاری
06-04-2013, 12:50
مبین نت اصلا رقیب adsl محسوب نمیشه. نیازی به رقابت با اونا نداره. کاربرای مبین نت خاص اند. یا کسانی اند که نیاز به اینترنت با قابلیت جابجایی دارن یا کیای اند که بنا به علل مختلف نمی تونن adsl بگیرن مثلا خطشون رانژه نمیشه یا صاحبخونه نیستن یا ... به همین دلیل مقایسه قیمت ها و خدمات مبین نت با adsl ها کاملا اشتباه هست. رقیب اصلی مبین نت در خال خاضر وایمکس ایرانسل است که جدیدا خیلی افتضاح شده. خب وقتی رقیب اصلی اش خوب کار نکنه و مبین نت خیالش از این بابت راحت باشه خیلی راحت خودش رو انحصارگر فرض می کنه و قیمت هاش رو با بدترین خدمات بالا میبره... حداقل تا زمانی که ایرانسل رقابت اش رو با مبین نت واقعی نکنه و رایتل و 3G به طور کامل و واقعی جا نیفته اوضاع مبین نت همین طور و بلکه بدتر هم خواهد بود.

چرا آقا قابل مقایسه اند. حداقل قابل مقایسه بودند. زمانی که ما میخواستیم اینترنت پر سرعت تهیه کنیم، بین ADSL و وایمکس تردید داشتیم. اون موقع قیمتا به هم نزدیک بود و حتی قیمتای مبین نت بهتر بود. از طرفی وایمکس سیار بود و به خط تلفن وابستگی نداشت. این شد که ما وایمکس رو انتخاب کردیم و تا الانم راضی بودیم. الانم مشکل فقط قیمتشه که اصلاً به صرفه نیس. کیفیتش برای ما مطلوب بوده.

mohammad_87
06-04-2013, 15:18
اقا قضیه این نا محدود 8صبح تا 8 شب چیه؟ کیفیتشون چطوره کسی امتحان کرده؟
یعنی شما 12 ساعت سرویس داری دقیقا از 8 صبح سرویست وصل میشه و ساعت 8 شب قطع میشه.دانلود شبانه نداری ولی محدودیت حجمی هم نداری.سرعت هم طبق تستی که دوستان گذاشتند سرعت اسمی رو میده و کم نمیشه.

منم قبلا سرعتم رو 95 ثابت بود ولی الان حدود یه هفته میشه که سرعت خیلی کم شده برام حدود 30 فقط یکی دو ساعت اخر دوباره خوب میشه.(512)
+

سلام منم با سرویس 128 شبا سرعتم رو مرز 100 بود اما دیشب و امشب نهایتش 30 میشه. خطم پی سی ام و از مجبوری مبین نت گرفتم. بنظرتون درست میشه؟ تازه میخاستم سرویس یک مگ بگیرم از این به بعد
قبلا بله ولی الان همه سرویسها سرعت اسمی دارند.اگه سرعتتون بیش از یک چهارم از سرعت اسمی کم شده قانونا می تونید شکایت کنید و به پشتیبانی بگید.

مشکل از مبین نت نیست.شما یا مشکلت همون فیل.تر شکنه یا شاید برنامه ای جاسوسی روی سیستمت نصبه.

سرعت روزانه من 140 شبانه شده 30
خط 1مگ
واقعا چرا ؟
افت سرعت در دانلود شبانه رو همه دارن.

arash288
06-04-2013, 15:26
سلام دوستان من یک راهنمایی لازم دارم.

من می خوام وایمکس جیبی مبین نت رو بگیرم. برای من مهم اینه که اینترنت قطعی یا packet loss نداشته باشه. آیا این خصوصیت رو داره این اینترنت ؟
اگه نداره چه اینترنتی رو پیشنهاد می کنید ؟

ممنون

saeeddeeas
06-04-2013, 16:50
+

قبلا بله ولی الان همه سرویسها سرعت اسمی دارند.اگه سرعتتون بیش از یک چهارم از سرعت اسمی کم شده قانونا می تونید شکایت کنید و به پشتیبانی بگید.

فکر نمیکنم هیچکدوم از سرویس ها سرعت اسمی رو هم داشته باشن؛چون توی سایتش زده 1 به 4 و یه حساب کنیم میبینیم که سرعت 2 مگ باید حدود 400-500 باشه دانلودش اما بهترین حالتش میشه 1 به 8 که حدود 250 هست

.:Bardia:.
06-04-2013, 16:55
فکر نمیکنم هیچکدوم از سرویس ها سرعت اسمی رو هم داشته باشن؛چون توی سایتش زده 1 به 4 و یه حساب کنیم میبینیم که سرعت 2 مگ باید حدود 400-500 باشه دانلودش اما بهترین حالتش میشه 1 به 8 که حدود 250 هست

دوست عزیز ، سرویس ها به کیلو بیت هست نه کیلو بایت .
بنابراین حتی اگه ضریب 1 به 1 یا همون اختصاصی باشه 2 مگابیت میشه 256 کیلوبایت .

mosi_alfa
06-04-2013, 17:04
لطفا زود به زود سرعت شبانه طرح نوروزی رو بذارید ممنون

امیر انصاری
06-04-2013, 17:05
دوست عزیز ، سرویس ها به کیلو بیت هست نه کیلو بایت .
بنابراین حتی اگه ضریب 1 به 1 یا همون اختصاصی باشه 2 مگابیت میشه 256 کیلوبایت .

این موضوع خیلی تکرار شده، ولی باز خیلیا اشتباه میکنن و متأسفانه یه عده هم بر اشتباه خودشون تأکید دارن و خیلی عالمانه دیگران رو در اشتباه میدونن! (البته منظورم شخص خاصی نیست). جا داره یه تاپیک مجزا برای توضیح این موضوع زده بشه!
همونطور که دوستان گفتن، تا سرعت از یک چهارم سرعت فروخته شده کمتر نشه (در مورد اشتراک 1 به 4) حق اعتراض نداریم. یعنی من که سرویس 1 مگابیت دارم، اگر سرعت دانلودم بالای 30 کیلوبایت باشه، باید خوشحالم باشم. شبانه هم که کلاً هیچ تعهد بهش ندارن.

mohammad ahmadi
06-04-2013, 17:07
سلام دوستان من یک راهنمایی لازم دارم.

من می خوام وایمکس جیبی مبین نت رو بگیرم. برای من مهم اینه که اینترنت قطعی یا packet loss نداشته باشه. آیا این خصوصیت رو داره این اینترنت ؟
اگه نداره چه اینترنتی رو پیشنهاد می کنید ؟

ممنون

مودم جیبی بدرد نمیخوره بهترین اینترنت رو هم پارس آنلاین میده

saeediranzad
06-04-2013, 17:14
این موضوع خیلی تکرار شده، ولی باز خیلیا اشتباه میکنن و متأسفانه یه عده هم بر اشتباه خودشون تأکید دارن و خیلی عالمانه دیگران رو در اشتباه میدونن! (البته منظورم شخص خاصی نیست). جا داره یه تاپیک مجزا برای توضیح این موضوع زده بشه!
همونطور که دوستان گفتن، تا سرعت از یک چهارم سرعت فروخته شده کمتر نشه (در مورد اشتراک 1 به 4) حق اعتراض نداریم. یعنی من که سرویس 1 مگابیت دارم، اگر سرعت دانلودم بالای 30 کیلوبایت باشه، باید خوشحالم باشم. شبانه هم که کلاً هیچ تعهد بهش ندارن.
البته قرار نیست پهنای یک مگابیت را برای چهار نفر خریدار یک مگابیت share کنند.
باید بالاتر ببندند که متأسفانه به قدر کافی بالا نمیبندند. مثلاً 512 را روی 768 میبندند و برای چهار نفر مشترک میکنند.
پس در بهترین حالت اشتراک512؛ سرعت 96 میده و خیلی وقتها به 64 نمیرسه.

امیر انصاری
06-04-2013, 17:16
جناب ایران زاد، بر طبق گفته های دوستان 512 هم واقعی شده.

saeediranzad
06-04-2013, 17:21
واقعی؟ همیشه همینطور بوده. میبینید که الآن که ساعت شلوغیه هم بالاتره.

امیر انصاری
06-04-2013, 17:25
بنده که خیلی وقته 512 نداشتم. دوستان اینطور میگن. این طرح قدیمه؟ میشه کد طرح رو اعلام کنید؟

saeediranzad
06-04-2013, 17:29
RP_B1114_512_18GB_6_months :

امیر انصاری
06-04-2013, 17:35
ممنون. پس طرح از طرح های قدیمی هست. الان حجم این طرح به 12 گیگ کاهش پیدا کرده، احتمالاً سرعتشم واقعی شده. منم طرح قدیم داشتم سرعتم 1.5 مگ بود. خدا رحتمش کنه.

saeeddeeas
06-04-2013, 17:40
منم که 2 مگ دارم زیاد با 512 فرقی نداره

.:Bardia:.
06-04-2013, 20:01
منم که 2 مگ دارم زیاد با 512 فرقی نداره

این خیلی پایینه ! ( واسه 2 مگ )
اگه همیشه اینطوریه پیگیری کنید ...

arash59b
06-04-2013, 20:19
1 مگ عیدی !!!

mahday8
06-04-2013, 20:46
چرا آقا قابل مقایسه اند. حداقل قابل مقایسه بودند. زمانی که ما میخواستیم اینترنت پر سرعت تهیه کنیم، بین ADSL و وایمکس تردید داشتیم. اون موقع قیمتا به هم نزدیک بود و حتی قیمتای مبین نت بهتر بود. از طرفی وایمکس سیار بود و به خط تلفن وابستگی نداشت. این شد که ما وایمکس رو انتخاب کردیم و تا الانم راضی بودیم. الانم مشکل فقط قیمتشه که اصلاً به صرفه نیس. کیفیتش برای ما مطلوب بوده.

امیر جان
حدس می زنم تا حالا ADSL نداشتی یا حداقل خوبش رو نداشتی. سیار بودن که مزیت وایمکسه اما در مورد کیفیت و سرعت حتی قابل مقایسه نیستند.
فقط همینو بگم که 128 پارس آنلاین در مقابل 2 مگ مبین نت کم نمی آورد از نظر سرعت. از نظر پایداری و نوسان سرعت هم که چیزی نگم بهتره.
برای دوستان جدیدی که ممکنه این پست ها رو بخونن برای بار چندم تکرار می کنم و دوستان پای ثابت از تکرارش خسته نشن:
فقط و فقط در صورتی که نیاز اساسی به اینترنت قابل حمل دارید و یا مستاجرید و خط تلفن شما فیبره وایمکس بگیرید. در غیر این صورت سگ ADSL شرف داره.

خود من با اینکه مستاجرم اولین کاری که کردم این بود ببینم ADSL می تونم بگیرم که متاسفانه خط تلفن خونه فیبر نوری بود. الانم اگه برم خونه جدید ADSL می گیرم. کل هزینه نصب و مودم و اشتراک و حجم دو طرف رو که محاسبه کنی می بینی صرفه با ADSL هست.

SHAHAB-P30
06-04-2013, 20:47
یه زمانی خیلی خوب بود

الآن

ولی سرعت شبانه خیلی کمه حدود 100 اینا شما سرعت شبانتون چجوریه ؟

yusef
06-04-2013, 21:09
سلام دوستان
من مودم out door دارم
برای وارد شدن به setting باید چه آی پی وارد کنم؟
بعد انگار راهی هست که مودم رو روی دکل بهتر سوییچ کرد در همین setting.دقیقا چه طوریه؟

با تشکر فراوان

mohammad ahmadi
06-04-2013, 21:35
سلام دوستان من تازگی یه مشکلی پیدا کردم با اینکه مودم وایمکسم روشن میشه و آنتن رو پیدا میکنه اما نمیدونم چرا بعضی مواقع وای فایش فعال نمیشه ولی چراغ وای فای روشنه این تازگی بیشتر شده:n28::n28::n28:

mohammad ahmadi
06-04-2013, 22:23
سلام دوستان
من مودم out door دارم
بعد انگار راهی هست که مودم رو روی دکل بهتر سوییچ کرد در همین setting.دقیقا چه طوریه؟

با تشکر فراوان
توی مرورگر اینترنت 192.168.1.1 رو وارد کن
بعد ازت یوزرنیم و پسوورد میخواد جای جفتش admin رو وارد کن

saeeddeeas
06-04-2013, 22:31
سلام دوستان
من مودم out door دارم

با تشکر فراوان

برای مودم out door

yusef
06-04-2013, 22:39
ممنون
گفتن یه روشی هست که با پاک کردن چیزهایی و گذاشتن یکی سرعت با ثبات تر میشه.
الان 4-5 تا هستن که شامل فرکانس و این حرفا میشن.
جلوش هم گزینه حذف هست.حالا کدوم رو حذف کنم؟اونایی که بالاترین فرکانس رو دارن یا پایین تر؟

saeeddeeas
06-04-2013, 23:18
ممنون
گفتن یه روشی هست که با پاک کردن چیزهایی و گذاشتن یکی سرعت با ثبات تر میشه.
الان 4-5 تا هستن که شامل فرکانس و این حرفا میشن.
جلوش هم گزینه حذف هست.حالا کدوم رو حذف کنم؟اونایی که بالاترین فرکانس رو دارن یا پایین تر؟
بزار تجربه خودمو بگم بهت
من همرو دستکاری کردم کلا نتم قط شد زنگ زدم پشتیبانی دوباره بهم یسری چیزایی گفتن وارد کردم سرعتم 4 برابر کم شد قبلا روزا سرعتم 200-250 بود اما الان 50-100

yusef
06-04-2013, 23:45
من دانشجوی اصفهانم و از درد مجبوری مبین نت گرفتم.
امروز بعد از 1 ماه که اصفهان نبودم گفتم شارژ کنم.
512 نامحدود
سرعتش خداوکیلی خیلی خیلی بده
دقیقا مثل دایل آپ
نمیشه طرح رو عوض کرد؟

mohammad_87
07-04-2013, 00:04
واقعی؟ همیشه همینطور بوده. میبینید که الآن که ساعت شلوغیه هم بالاتره.
البته شما هم احتمالا موقع تمدید طرحتون به سرعت اسمی میرسه.
512 3 گیگ یکماهه.downlink دقیقا 512 بسته شده.دقیق!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من دانشجوی اصفهانم و از درد مجبوری مبین نت گرفتم.
امروز بعد از 1 ماه که اصفهان نبودم گفتم شارژ کنم.
512 نامحدود
سرعتش خداوکیلی خیلی خیلی بده
دقیقا مثل دایل آپ
نمیشه طرح رو عوض کرد؟
نامحدودت اداریه یا 1 به 10؟اگه اداریه که وضع منطقون خیلی خرابه اما اگه نا محدود 1 به 10 داشته باشی باید طرحت رو تغییر بدی چون افتضاحه.یجورایی سیاست خودشونه معلوم نیست توی چه پهنای باندی با چند نفر شیر میکنند که افتضاح میشه.
برای فرکانسها هم یکی گفته بود اگه مگاهرتز رو به 5 تغییر بدی به اون آنتن وصل نمیشه.یه تست کن اگه جواب نداد دوباره به اعداد قبل برگردون یا مودم رو ریست کن.
------------------------
این تست برای آسیا تک 128 حجمی هست:
یعنی روی 2مگ بسته شده.گرونترین سرویس 128 آسیاتک 16800 تومان هست.حالا این سرعت دو مگ در مبین نت چنده؟ارزونترینش 32000 تومان.اینجاست که burst به اقتصاد خانواده می اندیشد!!

pcgamer
07-04-2013, 01:53
لطفا راهنماییم کنید.
بچه ها من ادامه صحبتم تو کانکشن کنار ساعت دریافت منو زده الان 201.00 و ارسالم رو زده 235.000 ولی وقتی از قسمت لاگین مبین نت می رم ارسال و دریافتم رو نگاه می کنم نوشته 227 مگ دانلود و 19 مگ اپلود . حالا این منطقیتر هست ولی چرا یکسان نشون نمی ده .رو کدوم بیشتر می شه اعتماد کرد؟
ب نظرتون چرا کانکشن کنار ساعت مقدار اپلود رو انقدر بالا نشون می ده ..ممکنه واحدهاشون ی چیز دیگه باشه ..ایا هنوز می گید ک ممکنه نرم افزار جاسوسی رو سیستمم نصب باشه ؟ استفاده من تو این اعداد که گفتم فقط وبگردی و دانلود بوده بدون قند شکن

saeediranzad
07-04-2013, 02:41
نه واحدش همون بایته. من دو احتمال میدم:
1- شما شبکه داخلی دارید؛ یعنی فایل با سیستم دیگه شیر میکنید.
2-آپلودتون ریست نشده. یعنی سند به 1 گیگ میرسه و ریست میشه؛ ولی رسیو هنوز به یک نرسیده.

faramobile
07-04-2013, 02:54
------------------------
این تست برای آسیا تک 128 حجمی هست:
یعنی روی 2مگ بسته شده.گرونترین سرویس 128 آسیاتک 16800 تومان هست.حالا این سرعت دو مگ در مبین نت چنده؟ارزونترینش 32000 تومان.اینجاست که burst به اقتصاد خانواده می اندیشد!!

آسیا تک شبانه برای همین سرویسی که الان تست سرعت گذاشتین سرعتش چنده ؟

pcgamer
07-04-2013, 03:37
نه واحدش همون بایته. من دو احتمال میدم:
1- شما شبکه داخلی دارید؛ یعنی فایل با سیستم دیگه شیر میکنید.
2-آپلودتون ریست نشده. یعنی سند به 1 گیگ میرسه و ریست میشه؛ ولی رسیو هنوز به یک نرسیده.

مودم همون وایرلس هست ولی من با کابل lan وصل کردم .مثلا با چه سیستمی شیر می شه ؟کسی پسورد منو نداره .اگه هم داشته باشه معمولا دانلود می کنن کلا خیلی غیر منطقی هست سرعت اپلود 100 تا 100 تا هم می ره در صورتی که سرعت تو سایت سپید تست زدم اپلودم 24 تا بود.
مورد دومتون که نه این نیست اون حجمی ک گفتم ماله 1 ساعتی بود ک روشن بود هم رسیو هم سند عددشون صفر بود الان هم هر دو شدن 700 تا ولی سندم بیشتره 770 هست . ممکنه این کانکشن کنار ساعت اشتبا نشون بده؟
چون تو صفحه لاگین مبین نت یعنی این ادرس 192.168.1.1 مقدار اپلود رو 19 تا نشون داده بود .

mohammad_87
07-04-2013, 06:18
آسیا تک شبانه برای همین سرویسی که الان تست سرعت گذاشتین سرعتش چنده ؟
نمی دونم اون تست برای یکی از کاربران بود.توی انجمن خود آسیاتک سوال کن.

saeediranzad
07-04-2013, 09:42
مودم همون وایرلس هست ولی من با کابل lan وصل کردم .مثلا با چه سیستمی شیر می شه ؟کسی پسورد منو نداره .اگه هم داشته باشه معمولا دانلود می کنن کلا خیلی غیر منطقی هست سرعت اپلود 100 تا 100 تا هم می ره در صورتی که سرعت تو سایت سپید تست زدم اپلودم 24 تا بود.
مورد دومتون که نه این نیست اون حجمی ک گفتم ماله 1 ساعتی بود ک روشن بود هم رسیو هم سند عددشون صفر بود الان هم هر دو شدن 700 تا ولی سندم بیشتره 770 هست . ممکنه این کانکشن کنار ساعت اشتبا نشون بده؟
چون تو صفحه لاگین مبین نت یعنی این ادرس 192.168.1.1 مقدار اپلود رو 19 تا نشون داده بود .
نه؛ من منظورم این بود که تو خونه خودتون شبکه دارید و بین سیستمها فایل شیر میکنید که انگار اینطور نیست.
تورنت استفاده میکنید؟

alirezaveis
07-04-2013, 12:43
درود دوستان. من الان از 2مگ سه گیگ ماهیانه استفاده میکنم. سرعتش خوبه دقیقا روی 2مگ بستن. می خوام آخر ماه 2مگ 12گیگ 6ماهه رو فعال کنم . حالا میخواستم بدونم آیا این دو تا طرح فقط تفاوت حجم دارن و یا نه سرعتشونم فرق میکنه؟ آخه قبلا 2مگ 2گیگ ماهیانه داشتم رو 3مگ بسته بودن . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

saeeddeeas
07-04-2013, 17:41
کسی تاحالا از سرویس نامحدود 1 مگ هشت صبح تا هشت شب استفاده کرده؟ سرعتش چطوره؟ بالای 100 میرسه؟

ali feri
07-04-2013, 17:47
سلام .من طرح قدیمی داشتم ولی الان با این وضع قیمتا میخوام adsl بگیرم بصرفه تره.از بجه های مبین نتی کسی هست adsl هم داشته باشه یا کسی رو بشناسه از کدوم شرکت بگیرم؟

hamed m2m
07-04-2013, 17:51
طرح2048یک ماه رو ورداشتن؟!!:n29:
الان صفحه مشترکین رو چک کردم فقط2048واسه 6ماه هست
این چکاریه؟؟

ss7000
07-04-2013, 22:41
سلام دوستان من ساکن بندرعباس هستم و تلفن خونمون اولش 4 هست فکر کنم فیبر باشه الان مبین نت دارم آیا خوبه از مخابرات adsl بگیرم یا همین مبین نت بهتره؟

e.khafan!
07-04-2013, 23:11
آقا نمیشه با مودم گرین پکت 350 رفت رو ایرانسل؟
طرح جایگزینی وایمکس با یا دی اسل من با شکست روبرو شد، و کلی پول از دست دادم این وسط. سر اینکه هیچکس نمیدونس خط ما فیبره!

alirezaveis
08-04-2013, 00:20
طرح2048یک ماه رو ورداشتن؟!!:n29:
الان صفحه مشترکین رو چک کردم فقط2048واسه 6ماه هست
این چکاریه؟؟
نه ورنداشتنش. توی صفحه مشترکین طرحی رو که داری و فعاله دیگه بهش دسترسی نداری و باید با تماس تلفنی تمدیدش کنی

pcgamer
08-04-2013, 06:06
سلام دوستان من ساکن بندرعباس هستم و تلفن خونمون اولش 4 هست فکر کنم فیبر باشه الان مبین نت دارم آیا خوبه از مخابرات adsl بگیرم یا همین مبین نت بهتره؟
سلام
بستگی ب خودتون داره اگه از کیفیتش مثل خیلی از دوستان راضی نیستی و برای شما هم افت داشته بد نیست ب خاطر قیمت هاش بری سمتش خوب مخابرات خیلی ارزون تره گیگی 2500 هست ولی مبین نت 6تا 8 تومنه .
راه اندازه 2030 مخابرات هم هزینه ای نداره مودم هاش ارزون هستن نسبت ب مبین نت .
ی کافی نتی اطراف محلتون پیدا کنه برو سرعتش رو هم تست کن من خودم ی بار تست کردم سرعتش خوب بود درسته اسمش 128 هست ولی سرعتش اندازه همین 512 مبین نته با 70 تا سرعت دانلود می کرد

faramobile
08-04-2013, 11:10
سلام
بستگی ب خودتون داره اگه از کیفیتش مثل خیلی از دوستان راضی نیستی و برای شما هم افت داشته بد نیست ب خاطر قیمت هاش بری سمتش خوب مخابرات خیلی ارزون تره گیگی 2500 هست ولی مبین نت 6تا 8 تومنه .
راه اندازه 2030 مخابرات هم هزینه ای نداره مودم هاش ارزون هستن نسبت ب مبین نت .
ی کافی نتی اطراف محلتون پیدا کنه برو سرعتش رو هم تست کن من خودم ی بار تست کردم سرعتش خوب بود درسته اسمش 128 هست ولی سرعتش اندازه همین 512 مبین نته با 70 تا سرعت دانلود می کرد

مخابرات نامحدود مه من دارم دقیقا سرعتی اسمی رو میده نه ۱ کیلوبایت بالاتر نه ۱ کیلوبایت پایین تر

mohammad ahmadi
08-04-2013, 15:29
سلام .من طرح قدیمی داشتم ولی الان با این وضع قیمتا میخوام adsl بگیرم بصرفه تره.از بجه های مبین نتی کسی هست adsl هم داشته باشه یا کسی رو بشناسه از کدوم شرکت بگیرم؟

من تا دو ماه پیش پارس آنلاین داشتم خیلی عالی بود الانم اگه مجبور نمیشدم مبین نت نمیگرفتم

shahrouz77
08-04-2013, 15:30
سلام به عزیزان:n18:.دوتا سوال داشتم از دوستان.تو سایت مبین یه صفحه ای هست برای بروز رسانی مودم ها.میخواستم از دوستان بپرسم ببینم صلاح هست که من مودممو اپدیت کنم یا نه چون از مبین نت بعید نیست به جایی که عملکرد دستگاه روبهتر کنه بدترش کنه درضمن مدل مودمم swc9200,ورژن 1.04هست میخوام به ورژن 1.05 ارتقائ بدم(مودمو اپدیت کنم با ورژن بالاتر یا نه؟) سوال دومم اینه که از عزیزان کسی با این مدل که swc9200 هست اشنایی کامل داره که من بتونم یه چند تا سوال در مورد بعضی از قسمتهاش بپرسم ؟ با تشکر

alipezhman
08-04-2013, 15:37
دوستان این مبین نت بیشرف نزدیک 4-5 روزه که سرعت منو لیمیت کرده!!! من 128 چهار گیگ یک ماهه دارم تا چند روز پیش سرعت دانلودم 35 الی 40 بود ولی الان تو روز به زور به 15 یا 20 میرسه!! :( اشکال از چیه؟ همگانیه؟؟

mohammad ahmadi
08-04-2013, 15:42
سلام به عزیزان:n18:.دوتا سوال داشتم از دوستان.تو سایت مبین یه صفحه ای هست برای بروز رسانی مودم ها.میخواستم از دوستان بپرسم ببینم صلاح هست که من مودممو اپدیت کنم یا نه چون از مبین نت بعید نیست به جایی که عملکرد دستگاه روبهتر کنه بدترش کنه درضمن مدل مودمم swc9200,ورژن 1.04هست میخوام به ورژن 1.05 ارتقائ بدم(مودمو اپدیت کنم با ورژن بالاتر یا نه؟) سوال دومم اینه که از عزیزان کسی با این مدل که swc9200 هست اشنایی کامل داره که من بتونم یه چند تا سوال در مورد بعضی از قسمتهاش بپرسم ؟ با تشکر

یکی دوتا از دوستان آپدیت کردن بدتر شد سرعتشون پایین اومد دنبال ورژن قبلیش میگشتن تا دوباره به حالت اول برش گردونن :n05:

mohammad ahmadi
08-04-2013, 15:43
دوستان این مبین نت بیشرف نزدیک 4-5 روزه که سرعت منو لیمیت کرده!!! من 128 چهار گیگ یک ماهه دارم تا چند روز پیش سرعت دانلودم 35 الی 40 بود ولی الان تو روز به زور به 15 یا 20 میرسه!! :( اشکال از چیه؟ همگانیه؟؟

چند وقته این طرح رو داری؟:n17:

saeediranzad
08-04-2013, 15:45
سلام
کسی این طرح نوروزی را گرفته؟ خیلی وسوسه کننده است.
میخوام بدونم سرعتش چطوره.

faramobile
08-04-2013, 15:54

همگانیه عزیز

alipezhman
08-04-2013, 15:55
چند وقته این طرح رو داری؟

10 ماهه که دارم...علتش چی میتونه باشه؟

mohammad_87
08-04-2013, 15:58
10 ماهه که دارم...علتش چی میتونه باشه؟
یا از منطقتونه یا از خود مبین نت.توی مودم ببین downlink رو چنده.تقسیم بر 1024 و بعد تقسیم بر 8 کن نهایت سرعتت بدست میاد.
سرعت قانونی 128 باید همونی باشه که الان داری.512 هم قبلا مثل 1 مگ بود الان شده همون 512.

alipezhman
08-04-2013, 16:09
یا از منطقتونه یا از خود مبین نت.توی مودم ببین downlink رو چنده.تقسیم بر 1024 و بعد تقسیم بر 8 کن نهایت سرعتت بدست میاد.
سرعت قانونی 128 باید همونی باشه که الان داری.512 هم قبلا مثل 1 مگ بود الان شده همون 512
ممنون از پاسخ گویی دوست عزیز. ولی طرح من 1 به چهار هست ...یعنی قاعدتا تا اونجایی که من میدونم سرعتم نباید زیر 30 بیاد ولی الان به زور به 15 میرسه!! downlink رو متوجه نشدم کجا باید ببینم؟؟؟

root3r
08-04-2013, 16:31
سلام دوستان،
من مودم Outdoor BM8301 دارم، قبلا دانلود شبانم به 80 الی 90 میرسید وقتی آپدیت کردم Firmware رو الان سرعت دانلود زیر 10 هست و گاهی اوقات قطع! ( طرح 512 ، 6 گیگ )
الان طرحم 256 نامحدود هست با ضریب اشتراک یک به ده ، سرعت دانلودم به زور به 5 کیلوبایت میرسه!
RSSI هم -66 و CINR هم حدود 18 هست.تمام حالت ها رو هم تست کردم و مودم رو در بهترین جاها و حالت ها قرار دادم ولی بهتر از این نشد!
الان به نظر شما راهی هست برای بهبود سرعت؟ واقعا از سرویس دهی مبین نت ناراضی هستم و صد البته از پشتیبانیش!

alipezhman
08-04-2013, 16:39
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اینطور که دوستان میگن ظاهرا همگانی شده این افت سرعت...من خودم 4-5 روز پیش سرعتم 35 الی 40 بود ولی الان تو روز به زور به 15 میرسه(128 4گیگی یک ماهه)

alipezhman
08-04-2013, 16:41
سلام دوستان،
من مودم Outdoor BM8301 دارم، قبلا دانلود شبانم به 80 الی 90 میرسید وقتی آپدیت کردم Firmware رو الان سرعت دانلود زیر 10 هست و گاهی اوقات قطع! ( طرح 512 ، 6 گیگ )
الان طرحم 256 نامحدود هست با ضریب اشتراک یک به ده ، سرعت دانلودم به زور به 5 کیلوبایت میرسه!
RSSI هم -66 و CINR هم حدود 18 هست.تمام حالت ها رو هم تست کردم و مودم رو در بهترین جاها و حالت ها قرار دادم ولی بهتر از این نشد!
الان به نظر شما راهی هست برای بهبود سرعت؟ واقعا از سرویس دهی مبین نت ناراضی هستم و صد البته از پشتیبانیش!
اینطور که دوستان میگن ظاهرا همگانی شده این افت سرعت...من خودم 4-5 روز پیش سرعتم 35 الی 40 بود ولی الان تو روز به زور به 15 میرسه(128 4گیگی یک ماهه)

root3r
08-04-2013, 16:44
من 41000 تومن برای این طرح دادم ولی سرعت دانلودش به 5 KB/s به زور میرسه! من الان بسته همراه اول فعال کنم سرعتش دانلودش بیشتره، پس چرا پر سرعت گرفتم؟
من که از این ماه دیگه شارژ نمیکنم و تصمیم دارم ADSL بگیرم.

yasaroj
08-04-2013, 18:17
سلام
کسی این طرح نوروزی را گرفته؟ خیلی وسوسه کننده است.
میخوام بدونم سرعتش چطوره.
راستش اوایل که گرفته بودم سرعت دانلودش به زور به 64 می رسید ولی جدیدا حتی شبانه اش هم سرعت دانلود 256 هست یعنی سرعت 2 مگ و من سه شب هست که دارم شبی نزدیک 4 گیگ دانلود می کنم
انصافا بعد از این همه نارضایتیم از مبین نت اینبار واقعا کیفیت خوب شده برام (البته همین امروز بعد از ظهر نمی دونم چرا سرعت اومده پایین که امیدوارم موقتی باشه)

kamygame
08-04-2013, 18:44
سلام دوستان تورو خدا جواب سوالم رو بدید . من میخوام مودمم رو ببرم به حالت pppoe ولی هر موقع فعالش میکنم اینترنتم قطع میشه . به مبین نت گفتم یه یوزر و پسورد فرستاد گفت اینها رو وارد بعد فعال کن باز هم هرچی فعال میکنم اینترنتم قطع میشه. مبین نت چند روز هست اصلا جواب نمیده . ممنون میشم پاسخ بدید :n28:

legend761
08-04-2013, 18:48
سلام دوستان یه سوال فقط نخندینا . میگم آپلود کردن فایل هم از حجم اینترنت کم میکنه .

mohammad ahmadi
08-04-2013, 18:53
سلام دوستان یه سوال فقط نخندینا . میگم آپلود کردن فایل هم از حجم اینترنت کم میکنه .

آره مجموع آپلود و دانلود میشه حجم مصرفی شما :n16:

and-roid2
08-04-2013, 20:14
یعنی لعنت بر این مبین نت!!!:n21:

دیروز طرح جدید با قیمت بیشتر گرفتم سرعتم از 100 به 64 رسید!!

512

mosi_alfa
08-04-2013, 22:24
زنگ زدم پشتیبانی میگم این طرح نوروزی تا کی قابل انتخابه میگه هنوز چیزی نگفتن! راست میگه ممکنه خبر نداشته باشه؟؟!
گفتم طرحو پندیگ بذاره برام.

kamygame
08-04-2013, 22:42
سلام
پورت فوروارد کجا هست تو 192.168.1.1 ؟

faramobile
08-04-2013, 22:55
یعنی لعنت بر این مبین نت!!!:n21:

دیروز طرح جدید با قیمت بیشتر گرفتم سرعتم از 100 به 64 رسید!!

512

آقا فاجعس این طرح های جدید اصلا نگیرید ، هم گرون تره و هم سرعت پایین تر

تا حالا ۷ تا از دوستای من گرفتن اصلا راضی نیستن ، قبل از این هم از طرح های قدیمی استفاده میکردن که بسیار خوب و راضی بودن ولی این جدیدا اصلا ۲زار نمی ارزه

amir9000amir
09-04-2013, 05:53
من ایمیل زدم شرکت در مورد کندی سرعت شبانه ...اینم پاسخشون :

مشترک گرامی
با سلام
کندی سرعت به چند علت متفاوت که هرکدام به صورت جداگانه قابل بررسی است، اتفاق می افتد.
ضعف سیگنال : که در این صورت با جابه جایی و تقویت آن مشکل برطرف می گردد.

به روش زیر می توانید سیگنالهای دریافتی را در تنظیمات مودم بررسی نمایید:
یک صفحه اینترنتی باز کرده و در قسمت آدرس بار، آدرس زیر را تایپ نمایید:
برای مودم های داخلی:
صفحه ای مربوط به مبین نت باز می شود که از شما نام کاربری و رمز عبور میخواهد. در صورتی که تا به حال تغییر رمز نداده اید:
Username : admin
Password : admin

Status ->Wimax

پارامترهای سیگنال را در قسمت زیر چک کنید:
RSSI : شدت سیگنال که یک عدد منفی است و میبایست بین 50- تا 70- باشد. چنانچه قدرمطلق شدت سیگنال از 70 بزرگتر باشد، سیگنال ضعیف است.
CINR : نسبت سیگنال به نویز که عددی مثبت است و میبایست بین 15 تا 30 باشد. چنانچه عدد مذکور از 15 کمتر باشد، میزان نویز زیاد است.
درصورتی که سیگنالها ضعیف باشد لازم است مودم جابه جا شود و ترجیحاً رو به پنجره و فضای باز قرار داده شود و ساختمان های بلند اطراف آن نباشد.
اگر با جابه جایی سیگنال بهتری دریافت نمی گردد اطلاع رسانی نمایید
در صورت سیگنالدهی خوب از صفحه ی مربوطه پرینت اسکرین بگیرید

1. استفاده از انواع فیلترشکن و ------
2. به روش زیر مرورگر خود را در حالت استاندارد قرار دهید:
Internet Explorer
Tools - > Internet Options - > General Tab - > Browsing History - > Delete
در قسمت بالا تمام گزینه ها را انتخاب کرده و در نهایت روی گزینه حذف کلیک نمایید.
 Tools - > Internet Options - > Connections - > Never dial a connections
Tools - > Internet Options - >Connections - > LAN Setting
در قسمت بالا هیچ گزینه ای مارک نشده باشد.
Tools - > Internet Options - >Advanced - > Restore advanced setting
¬و در پایان :
Apply - > OK
Mozilla Firefox
Tools - >Clear Resent History - >Time range to clear - >Everything- > Clear Now
 Tools - >Options - > Advanced - > Network - > Connections - > Settings- > no proxy

3. Firewall - > off
4. استفاده از آنتی ویروسهایی که پهنای باند زیادی اشغال می کنند.
5. پس از بررسی تمام موارد بالا و بر قرار بودن مشکل کندی سرعت وارد سایت تست سرعت شده و تست را انجام دهید:
در سه بازه نیم ساعت انجام و اکنون میتوانید میزان سرعت و پهنای باند مورد استفاده را بسنجید.
در صورتی که نتیجه تست از بازه پهنای باند تعریف شده کمتر باشد از صفحه ی مورد نظر 3 پرینت اسکرین به فاصله 3 نیم ساعت گرفته و به همراه پرینت اسکرین از صفحه ی سیگنالهای موجود به این ایمیل ارسا ل نمایید.همچنین به اطلاع میرساند که بر اساس مصوبه سازمان تنظیم مقررات رادیویی در خصوص تقسیم پهنای باند به چند مشترک، پهنای باند دریافتی شما اختصاصی نبوده و میان 4 ، 8 و یا 10 نفر تقسیم می گردد.
چنانچه سرویس مورد استفاده شما میان 4 نفر تقسیم گردد، حداقل و حداکثر نرخ دانلود و پهنای باند شما به صورت زیر است:

256kbps < Bandwidth ≤ 1024 kbps
32KBps< Speed ≤ 128 KBps : 1024

saeediranzad
09-04-2013, 11:07
راستش اوایل که گرفته بودم سرعت دانلودش به زور به 64 می رسید ولی جدیدا حتی شبانه اش هم سرعت دانلود 256 هست یعنی سرعت 2 مگ و من سه شب هست که دارم شبی نزدیک 4 گیگ دانلود می کنم
انصافا بعد از این همه نارضایتیم از مبین نت اینبار واقعا کیفیت خوب شده برام (البته همین امروز بعد از ظهر نمی دونم چرا سرعت اومده پایین که امیدوارم موقتی باشه)
واقعاْ؟
خدا کنه تا آخر فروردین برش ندارند. ممنون.
یه اسفند دود کن دور مودمت! یه خرما هم برای رفتگان مبین نت خیرات کن.

امیر انصاری
09-04-2013, 11:13
کسی تاحالا از سرویس نامحدود 1 مگ هشت صبح تا هشت شب استفاده کرده؟ سرعتش چطوره؟ بالای 100 میرسه؟

سرعت دانلود من بین 130 تا 150 هست. تست های سرعتش هم اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ارائه کرده بودم. نسبت به شرکتای دیگه قیمتش خیلی گرونه.

mohammad_87
09-04-2013, 16:12
ممنون از پاسخ گویی دوست عزیز. ولی طرح من 1 به چهار هست ...یعنی قاعدتا تا اونجایی که من میدونم سرعتم نباید زیر 30 بیاد ولی الان به زور به 15 میرسه!! downlink رو متوجه نشدم کجا باید ببینم؟؟؟
ببین سرویسهایی که گفته میشه 128-256-512-1 مگ ،اینها بر اساس کیلوبیت هستند.در idm و speedtest معمولا سرعتها بر اساس بایت نوشته میشوند.
شما سرویس 128 کیلوبیت داری که سرعت دانلودت میشه 16 کیلوبایت.(برای تبذیل بیت به بایت)حالا چون بین 4 نفر شیر میشه،16 تقسیم بر 4 میشه 4!!
برای downlink هم برو داخل تنظیمات مودم یعنی برو به 192.168.1.1 با یوزر و پسورد admin وارد بشو.در قسمت Service Flow یه جدولی هست که مشخصات سرویس بسته شده رو نشون میده.دو ردیف به نامهای uplink و downlink داره.در هرکدوم از اونها در قسمت max rate یه عددد 6-7 رقمی هست.اگه پیدا کردی اینجا بنویس چند بوده یا یه عکس ازش بذار.

saeeddeeas
09-04-2013, 16:39
ببین سرویسهایی که گفته میشه 128-256-512-1 مگ ،اینها بر اساس کیلوبیت هستند.در idm و speedtest معمولا سرعتها بر اساس بایت نوشته میشوند.
شما سرویس 128 کیلوبیت داری که سرعت دانلودت میشه 16 کیلوبایت.(برای تبذیل بیت به بایت)حالا چون بین 4 نفر شیر میشه،16 تقسیم بر 4 میشه 4!!
برای downlink هم برو داخل تنظیمات مودم یعنی برو به 192.168.1.1 با یوزر و پسورد admin وارد بشو.در قسمت Service Flow یه جدولی هست که مشخصات سرویس بسته شده رو نشون میده.دو ردیف به نامهای uplink و downlink داره.در هرکدوم از اونها در قسمت max rate یه عددد 6-7 رقمی هست.اگه پیدا کردی اینجا بنویس چند بوده یا یه عکس ازش بذار.

این قسمت برای مودم بیرونی هم وجود داره؟

mohammad_87
09-04-2013, 17:05
نمی دونم.منوهای داخلی ها هم با هم فرق داره.با ادمین وارد مودم بشو و توی همه منوها یه گشتی بزن.احتمالا باید باشه چون مشخصات سرویس بسته شده هست.

yasaroj
09-04-2013, 18:18

خیر
وجود نداره

saeeddeeas
09-04-2013, 20:32
نگاه کردم همچین چیزی نبود

saeeddeeas
09-04-2013, 20:41
ترفندی پیشنهادی چیزی روشی .. . وجود نداره که سرعت بیشتر بشه؟؟ ظلمه طرح 2 مگ بزنی سرعت زیر 70 باشه

castilla_ht
09-04-2013, 21:05
سلام دوستان
مودم جیبی مبن نت خریدم
از سایت خود مبین نت فایل آپگریدش رو دانلود کردم ، وقتی می خوام مودم را آپدیت کنم خطای
binary file error
می ده
چه کنم
فایل مخصوص به همین مودم را دانلود کردم و چند با هم دانلود کردم که ناقص دانلود نشده باشه
ممنون
حامد

mohammad ahmadi
09-04-2013, 21:46
ترفندی پیشنهادی چیزی روشی .. . وجود نداره که سرعت بیشتر بشه؟؟ ظلمه طرح 2 مگ بزنی سرعت زیر 70 باشه

نمیدونم چرا مال شما اینطوریه ولی طرح 2 مگ حداقل سرعت 300 میده

mohammad_87
09-04-2013, 22:11
300؟من دو مگ داشتم زیاد جالب نبود.در بهترین وضعیت به همون 240 می رسید.شما طرح بلند مدت یا از طرحهای قدیمی داری؟

saeeddeeas
09-04-2013, 22:27

توی عید روزا به 250 میرسید اما الان شب و روز زیر 70 هست لعنت به مبین نت لعنت
مخابرات 1مگ نامحدود ماهی 45 میده اما خونه ما دوره خط نمیدن

parsbin
09-04-2013, 22:30
روی طرح نوروزی
شبانه رایگان هستش همچنان دیگه؟
من ساعت 2:05 دقیقه مودم رو ریست میدم .
ولی انگار از من کم میکنه
شما تجربه ای ندارین در این مورد؟

mohammad ahmadi
09-04-2013, 22:32
توی عید روزا به 250 میرسید اما الان شب و روز زیر 70 هست لعنت به مبین نت لعنت
مخابرات 1مگ نامحدود ماهی 45 میده اما خونه ما دوره خط نمیدن

شما هرشب چقدر رایگان دانلود میکنید؟

alipezhman
09-04-2013, 22:48
ممنون از شما
uplink:65536
downlink131072:

alipezhman
09-04-2013, 22:52
بین سرویسهایی که گفته میشه 128-256-512-1 مگ ،اینها بر اساس کیلوبیت هستند.در idm و speedtest معمولا سرعتها بر اساس بایت نوشته میشوند.
یعنی با این حساب من باید کلاهمو بندازم بالا که سرعت 4 نیست بلکه 16

masoud glx
09-04-2013, 23:05
دوستان درود
من سرویس یک ساله 512 داشتم و رو به اتمام هستش .
راضی هستم از این سرویس ، حدود 120 روزانه و 100 شبانه دانلود می کردم . حدود 200 گیگ دانلود شبانه داشتم این مدت ...
اما حالا در مورد انتخاب سرویس جدید مردد هستم .
سرویس ها هم ظاهرا عوض شدن . به نظر شما ماهیانه بگیرم یا سالیانه یا 6 ماهه و الی آخر ... ؟
بعضی دوستان می گفتن که یک مگابایت چندان اختلاف سرعت عملی براشون نداشته ! یعنی همون 100 و خرده ای دانلود می کردن . این صحیحه ؟ یعنی 1 نگیرم ؟
ممنون .

*Forgotten*
10-04-2013, 00:43
دوستان درود
راضی هستم از این سرویس ، حدود 120 روزانه و 100 شبانه دانلود می کردم . حدود 200 گیگ دانلود شبانه داشتم این مدت ...
سرویس ها هم ظاهرا عوض شدن . به نظر شما ماهیانه بگیرم یا سالیانه یا 6 ماهه و الی آخر ... ؟
بعضی دوستان می گفتن که یک مگابایت چندان اختلاف سرعت عملی براشون نداشته ! یعنی همون 100 و خرده ای دانلود می کردن . این صحیحه ؟ یعنی 1 نگیرم ؟
ممنون .

اگه میتونی همینو شارژ کن البته به این علت که میگی شبانش عالیه
یادت باشه کلا انتخاب یه سرویس دیگه بستگی به شانست داره
کلا تو این کشور همه چی شانسه البته 1 در میلیون

*Forgotten*
10-04-2013, 00:45

در واقع اگه سرعتت از 4 پایینتر اومد اونوقت میتونی یقشونو بگیری وگرنه فقط پول تلفنت زیاد میشه

o3n
10-04-2013, 01:49
سلام
من مودم BM632w را آپدیت کردم اما با لن نمیتونم وارد تنظیمات مودم بشم و صفحه پسورد ادمین نمیاد وقتی هم با وایرلس میخوام وصل بشم ازم پسورد میخاد باید چکار کنم آیا رمز پیش فرض دارد که باید وارد کنم

mohammad ahmadi
10-04-2013, 05:38
سلام
من مودم BM632w را آپدیت کردم اما با لن نمیتونم وارد تنظیمات مودم بشم و صفحه پسورد ادمین نمیاد وقتی هم با وایرلس میخوام وصل بشم ازم پسورد میخاد باید چکار کنم آیا رمز پیش فرض دارد که باید وارد کنم

یوزرنیم و پسورد پیش فرض admin است

mohammad_87
10-04-2013, 05:47
ممنون از شما
uplink:65536
downlink131072:
خب با این وضعیت دانلود شما حداکثر 16 و آپلود حداکثر به 8 خواهد رسید.

خب سرویس 128 همینه دیگه.من همیشه میگم که یکی از بدی های مبین نت اینه که سرعت سرویسهاش رو بالاتر از سرعت اسمی نمیبنده.مثلا اگه شما همین 128 رو در adsl بگیری سرعت 512 کیلوبیت یا 1 مگابیت برات میبندن ولی در مبین نت همون 128 کیلوبیت خواهد بود.

دوستان درود
ممنون .
اینجور که معلومه،همه سرویسهای جدید سرعتشون فقط سرعت اسمی هست.شما سرعت خیلی خوبی داشتی ولی احتمال اینکه بعد از تمدید،دانلودت به 64 محدود بشه زیاده حداقل در سرویسهای یکماهه اینجور خواهد بود.

mostafadc
10-04-2013, 06:19
سلام دوستان
مودم جیبی مبن نت خریدم
از سایت خود مبین نت فایل آپگریدش رو دانلود کردم ، وقتی می خوام مودم را آپدیت کنم خطای
binary file error
می ده
چه کنم
فایل مخصوص به همین مودم را دانلود کردم و چند با هم دانلود کردم که ناقص دانلود نشده باشه
ممنون
حامد

آپديت نكني بهتره.

saeeddeeas
10-04-2013, 07:15

چند شب هست اصلا چیزی دانلود نمیکنم
ساعت ۲ تا ۶ صبح سرعت ۴۰-۵۰ هست
۶ تا ۸ هم بزور ۶۰-۷۰
ارزش نداره خوابمو خراب کنم

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

*Forgotten*
10-04-2013, 08:49
چرا توی این e care جدید نمیشه مدارکی رو که برای ثبت نام دادیم ببینید؟؟

راه حلی هست؟

امیر انصاری
10-04-2013, 11:04
من هم 1 مگ نوروزی مبین نت رو گرفتم. فعلاً این تست ها رو داشته باشید تا بعداً تست شبانه هم بزارم:
امیدوارم همیشه همینجوری باشه، مخصوصاً ساعات رایگان.

saeeddeeas
10-04-2013, 11:34

چند شب هست اصلا چیزی دانلود نمیکنم چون 3 ساعت اولش سرعت 30 هست بعدش بزور میرسه به 70

saeeddeeas
10-04-2013, 11:49
خجالت اوره

root3r
10-04-2013, 12:38
این چه وضعشه من 256 نامحدود دارم سرعت 5 کیلوبایت به زور میرسه! خیلی مسخرست! یعنی اینترنت پر سرعت چه معنی ای میده؟

mahbod-khan
10-04-2013, 13:38
این windows live نمیذاره میل سند بشه
ایمیل واسه پارس آنلاینه و زنگ زدم کلی ور رف آخرش گف smtp مبین نت رو باید وارد بکنی
کسی میدونه چنده؟

*Forgotten*
10-04-2013, 13:45
این چه وضعشه من 256 نامحدود دارم سرعت 5 کیلوبایت به زور میرسه! خیلی مسخرست! یعنی اینترنت پر سرعت چه معنی ای میده؟

سرویستون 1 به 10 هستش که کمترین سرعتی که مبین براتون گارانتی کرده میشه 3 کیلوبایته و بیشترین 32
اگه سرعتتون از 3 کمتر شد اونوقت میتونید شاکی شید وگرنه سرعت تضمین شدست:n02:

e.khafan!
10-04-2013, 14:19
دوستان هیچ راهی نیست مودم dx350 مبین نتو ببریم رو شبکه ایرانسل؟

*Forgotten*
10-04-2013, 14:24
اگه اینترنت ماه واری ارزون بشه البته نامحدودش میرم دوباره راهندازی میکنم از دست این شرکت های مسخره هم راحت میشیم

چند سالی هست که سممتش نرفتم بخاطر گرون بودنش :n24:

اگه کسی جایی مطمئن سراغ داره برای فروش لطفا پیغام خصوصی کنه :n16:

o3n
10-04-2013, 17:29
سلام

یوزرنیم و پسورد پیش فرض admin است
ببخشيد مثل اينكه بد توضيح دادم وقتي ip 192.168.1.1 را وارد ميكنم اصلا صفحه يوزر و پسورد نمياد مشكل از درايور لن هم نيست مشكل از وقتي دستگاه آپديت كردم بوجود اومده بدون لن هم يعني با وايرلس هم ميخام وصل بشم از هم پسورد سكوريتي ميخواد كه من اون پسورد را ندارم

meys34
10-04-2013, 18:53
به سراغ مبین نت اگرمی آیید نرم و آهسته بیاید - که مبادا ترک بردارد چینی نازک تنهایی من

mohammad ahmadi
10-04-2013, 22:05
دوستان من این مودم ها رو آپدیت نکنید بهتر که نمیشن هیچ، همون سرعت اندک رو هم از دست میدید:n15::n15:

yasalex
10-04-2013, 23:05
سلام
بچه ها واسه شما اسکایپ کار می کنه؟

alipezhman
11-04-2013, 01:26
خب با این وضعیت دانلود شما حداکثر 16 و آپلود حداکثر به 8 خواهد رسید.
از ااین میسوزم که تا چند روز پیش سرعتم تا 40 هم میومد ولی الان نصف شده....حدود 10 ماه دارم مبین نت رو ولی الان یه هفته اس افت کرده

saeeddeeas
11-04-2013, 01:55
دارم از سرور های داخلی مثل ir-tci و p 30 downdloadبا سرعت 250 دانلود میکنم دیگه مجبوریه

دوستان سایت دانلود خوب که سرور تو ایران باشه سراغ ندارید؟

mostafadc
11-04-2013, 04:22
سلام

ببخشيد مثل اينكه بد توضيح دادم وقتي ip 192.168.1.1 را وارد ميكنم اصلا صفحه يوزر و پسورد نمياد مشكل از درايور لن هم نيست مشكل از وقتي دستگاه آپديت كردم بوجود اومده بدون لن هم يعني با وايرلس هم ميخام وصل بشم از هم پسورد سكوريتي ميخواد كه من اون پسورد را ندارم
اگر بلدي مودم رو كانفيگ كني و يا همه تنظيمات اصلي رو ميدوني كه چيا هستن, ميتوني مودم رو Reset كني(از طريق دكمه Reset كه در قسمتي از مودم بصورت يه سوراخ ريز هست) فكر كنم بايد چند ثانيه با يه چيزي كه بره اون تو نگهش داري
ولي اگر تنظيمات مودم رو بلد نيستي, بهتره ريست نكني و زنگ بزني پشتيباني و از اونا كمك بخواي و يا ببري پيش همون نمايندگي كه ازش مودم رو گرفتي.

*Forgotten*
11-04-2013, 09:23
برای من مبین نت از 11 شب به بعد قطع بود
ولی کلا چند روزیه که سرعت افت کرده و قطع و وصل میشه
دیگه داره گند اینترنت در میاد
الان جوری شده هر دوروز یه بلایی سر اینترنت میارن

saeed22s
11-04-2013, 11:04
بنده اکانت دو مگ گرفتم سرعت شبانه که افتضاح هستش سرعت روزانه هم نوسان زیاد داره.

amir200812
11-04-2013, 11:35
کسی سرویس CB1102 رو امتحان کرده؟ کیفیت در چه حدی هست؟(همون سرویسی که 8 صبح تا 8 شب فعال هست)

درضمن این سرویس نهایتش 1مگ هست؟سرعت 2مگ نداره؟

Tornado2800
11-04-2013, 13:01
مبین نت شده همراه اول قبل از ایرانسل
تا زمانی که رقیب جدی براش نیاد وضع از این هم بدتر میشه .

root3r
11-04-2013, 13:02
سلام دوستان
فقط بگم 256 نامحدود ضریب 1 به 10 نگیرید که پولتون رو بدید سگ بخوره بهتره!

Tornado2800
11-04-2013, 13:11
سلام دوستان
فقط بگم 256 نامحدود ضریب 1 به 10 نگیرید که پولتون رو بدید سگ بخوره بهتره!
اخه دوست عزیز 1 مگابیتش کمه ! دیگه شما 256 گرفتید؟؟ اونم 1 به 10 !!!
برای 1 به 10 بهترین سرعت ! 10 مگابیته !

root3r
11-04-2013, 13:11
سلام دوستان
یکی لطف میکنه از صفحه تنظیمات قسمت Bandwidth یه پرینت اسکرین بگیره!
این آدرس برای مودم BM8301 اوت دور هست : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون!

saeeddeeas
11-04-2013, 13:46
سلام دوستان
یکی لطف میکنه از صفحه تنظیمات قسمت Bandwidth یه پرینت اسکرین بگیره!
این آدرس برای مودم BM8301 اوت دور هست : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون!
اسکرین شات برای مودم بیرونی

saeeddeeas
11-04-2013, 13:54
ضریب اشتراک طرح های 8صبح تا 8 شب چنده؟

mehdi700007
11-04-2013, 13:55
من طرح 1 مگ نوروزی رو فعال کردم سرعت دانلودش با سرورهای داخل ایران بین 200 تا 250 هستش ولی با خارج ایران سرعت حداکثر ب به زحمت به 60 میرسه یا مثلا اگه بخوای gmail رو از کنی بیچارت میکه دوستان بقیه هم این مشکل رو دارن؟

mehdi700007
11-04-2013, 13:56
ا به 4 هستش دوست عزیز

I.LIKE.U
11-04-2013, 14:05
من وایمکس ایرانسل 512 دارم چند وقتی هست که سرعتم خیلی اومده پایین سرعت دانلود حدود 50-60 هست که قبلاً 70-80 بوده این مسئله ای نیست ولی سرعت خود اینترنت و وب گردی خیلی اومده پایین.
مبین نت چه جوریاست سرعت وب گردیش اگه بهتر هست نسبت به ایرانسل من مبین نت بگیرم .
قیمت هاش که نسبت به ایرانسل بهتره.

saeeddeeas
11-04-2013, 14:08
من طرح 1 مگ نوروزی رو فعال کردم سرعت دانلودش با سرورهای داخل ایران بین 200 تا 250 هستش ولی با خارج ایران سرعت حداکثر ب به زحمت به 60 میرسه یا مثلا اگه بخوای gmail رو از کنی بیچارت میکه دوستان بقیه هم این مشکل رو دارن؟

من طرح 2 مگ ماهیانه دارم دقیقا همینجوریه شب و روز سرعت زیر 70

root3r
11-04-2013, 14:18
ممنون از شما، واسه من هم دقیقا همون بود!
آیا امکانش هست از این صفحه هم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه پرینت اسکرین بزارید؟
ای کاش آپگرید نمیکردم! قبل آپگرید BM8301 سرعت شبانم 100 بود الان قطع میشه اصلا! ورژن فعلی : 4.03.08-10 کسی دانگرید رو نداره برگردونم به ورژن قبلی؟
ممنون

saeeddeeas
11-04-2013, 14:23
ممنون از شما، واسه من هم دقیقا همون بود!
آیا امکانش هست از این صفحه هم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه پرینت اسکرین بزارید؟
ای کاش آپگرید نمیکردم! قبل آپگرید BM8301 سرعت شبانم 100 بود الان قطع میشه اصلا! ورژن فعلی : 4.03.08-10 کسی دانگرید رو نداره برگردونم به ورژن قبلی؟
ممنون
منم متاسفانه از وقتی اپدیت کردم هم شب و هم روز سرعتم اومده بشدت پایین الان یه اهنگ دانلود کردم سرعتم 45 بود!!!

mehdi700007
11-04-2013, 14:43
من وایمکس ایرانسل 512 دارم چند وقتی هست که سرعتم خیلی اومده پایین سرعت دانلود حدود 50-60 هست که قبلاً 70-80 بوده این مسئله ای نیست ولی سرعت خود اینترنت و وب گردی خیلی اومده پایین.
مبین نت چه جوریاست سرعت وب گردیش اگه بهتر هست نسبت به ایرانسل من مبین نت بگیرم .
مبین نت سرعتش خیلی نوسان داره و پینگش اکثر اوقات بالاست دوست عزیز کلا توصیه می کنم مبین نت نگیری و اگه میتونی adsl بگیر.

vahidboush
11-04-2013, 16:10
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])طرح 1024 اراک

yasin 1362
11-04-2013, 16:36
یک مگ نوروزی

mehrdad_goleyakh
11-04-2013, 16:39
سلام
آقا منم با اسکایپ مشکل دارم لاگین نمیشه،با ADSL راحت میرم،شما هم این مشکل رو دارید؟

sasanv
11-04-2013, 17:16
بنده اکانت دو مگ گرفتم سرعت شبانه که افتضاح هستش سرعت روزانه هم نوسان زیاد داره.

دقیقا مال من هم همینطوره(2مگ/3گیگ/1ماهه) . دوستانی که طرح نوروزی دارن لطفا بگن وضعیتشون این 2-3 روز چطور بوده .

mohammad_87
11-04-2013, 17:29
یک مگ نوروزی

با سرورهای خارجی تست بگیرید.

Ali_tk
11-04-2013, 18:01
چرا مبین نت داره ضعیف عمل میکنه
مگه بالا تر ازایرانسل نباید باشه مثلا 30 استانه ! پس چرا کاری نمیکنه ؟

از دوستان در خواست دارم این تایپیکرو فعال با اطلاعاتشون نگه دارند
ممنون

چون تو شهرهایی که رقیب نداره یکه تازه و ضرورتی برای بهبود کیفت کارش.و قیمتش نمیبینه ولی ایرانسل تو هر شهری هست یک رقیب (مبین نت) رو داره
البته رقیب اصلیه مبین نت شرکت های adsl هستن ولی بعضی جاها هم چون پورت ها پره فیبر نوریه و این صحبتها بازم بی رقیبه

Sent from my WT19i using Tapatalk 2

kamygame
11-04-2013, 23:48
من خر رو بگو تغییر طرح دادم از 1 مگ 6 ماهه (2 ماه مونده بود) به 1 مگ نوروزی :n03:

saeeddeeas
12-04-2013, 00:15
من خر رو بگو تغییر طرح دادم از 1 مگ 6 ماهه (2 ماه مونده بود) به 1 مگ نوروزی :n03:

انگار شانسی شده هر کسی میزنه یه سرعتی داره
من 512 اول فردوردین گرفتم سرعتش شب و روز 80 بود
5 فروردین 2 مگ گرفتم سرعتش 60 بزور 70 میشه روزا

sasanv
12-04-2013, 00:19

بلانسبت شما. پس به نظر میرسه کلا مبین زده ترکونده همه رو !! چشونه آخه ؟

and-roid2
12-04-2013, 00:58
یک مگ نوروزی

این که مال مخابراته!؟!

yasin 1362
12-04-2013, 08:53
اینم تست

kb24s
12-04-2013, 10:10

دوست عزیز, من یک مگش رو دارم , از ساعت 8 صبح وصل میشه و دقیقا ساعت 8 شب قطع میشه
سرعتش اصلا نوسان نداره , همش بین 115 تا 130 هست. حداکثر دانلودی که من داشتم توی یک روز 5.5 گیگ بود. ولی اکثرا 5 گیگ میشه دانلود کرد.

mosi_alfa
12-04-2013, 12:45
512 سه گیگ
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اینقدر ثبات داره سرویس که ادم به نتیجه نتیجه خاصی نمی رسه!!!

amiva
12-04-2013, 13:55
سا ک س برای کسی مشکل پیدا نکرده؟! امروز کلا باز نمیشه ...

mehdi700007
12-04-2013, 17:07
1 مگ نوروزی:n01:

and-roid2
12-04-2013, 17:13
این طرح 1 مگ نوروزی خرید هر گیگ ترافیکش چنده و تا کی این طرح اعتبار داره؟

شبانش چطوره؟

Mr.Aras
12-04-2013, 19:11

چطوری بهتره؟
ایرانسل که تعرفه هاش کمتره، ایرانسل از گیگی 4000 تومن شروع میشه ولی مبین نت از 4500 شروع میشه میره بالا

yuzarsiff
12-04-2013, 19:19
واقعا این چند روز بعد دیگه مبین نت افضاح تر از افتضاح شده ... صفحه ها نصفه نیمه باز میشه .. با این قیمت های بالا این چه اینترنتیه آخه ! کافیه ی سایت حجیم باز کنم دیگه اصن فاتحش خوندست ..
دانلود هم که هیچ .. شبانه هم که من بوسیدم گذاشتم کنار شبی 300 400 مگ ب درد عمه شون میخوره ..
چه گیری افتادیم به خدا با این جماعت زالو صفت ..

*Forgotten*
12-04-2013, 19:23
تست باسرور ملبورن استرالیا سرعت 512

ولی نمیدونم چرا زده افرا نت

*Forgotten*
12-04-2013, 19:39
دارم از سرور های داخلی مثل ir-tci و p 30 downdloadبا سرعت 250 دانلود میکنم دیگه مجبوریه

دوستان سایت دانلود خوب که سرور تو ایران باشه سراغ ندارید؟

این سایت هست

ولی نمیدونم سرور های دانلودش مال داخله یا خارجه
ضمنا برای دانلود باید پول ماهیانه بدید
بیشترین منابع دانلودش بازی و گرافیکه

saeeddeeas
12-04-2013, 22:23
این سایت هست

ممنون ولی ماهی 14900 تومن هزینه می خواد !!!
یه سایتی مثل پیسی دانلود باشه که همه چی داره توش سرعتش شبانه هم 270 هست من ازش شبی4 گیگ دانلود دارم همین دیشب دو تا بازی دانلود کردم

mohammad_87
12-04-2013, 23:37
این سایت هست

سرورش آلمانه.

یه سایتی مثل پیسی دانلود باشه که همه چی داره توش سرعتش شبانه هم 270 هست من ازش شبی4 گیگ دانلود دارم همین دیشب دو تا بازی دانلود کردم
سافت گذر سرورش ایرانه

*Forgotten*
13-04-2013, 00:02

اوه اوه خیلی گرونش کرده همین تابستون سال قبل ماهی 5000 تومن بود 3 برابر شده

از سایتایه ایرانی نمیشه انتظار داشت همچی توش پیدا بشه
بیشتر بازی هایی که میزارن فقط بازی های معروف و جدیدن
اگه یه زمانی دنبال بازی های خاص و یا نرم افزار خاصی بگردی باید دور سایتای دانلود ایرونی رو خط بکشی

من پیشنهادم فعلا براتون تورنت هست مجانی :n02:

*Forgotten*
13-04-2013, 00:06
سرورش آلمانه.

سافت گذر سرورش ایرانه

من یه سایت میشناسم که اطلاعاتی در مورد سایت های مختلف از جمله مکان سرورا میده ولی هر وقت سایتی با ir وارد میکردم اصلا نمیشناخت

میشه بپرسم راه حلتون برای پیدا کردن مکان سرور های سایت های مختلف چیه؟

اگه لیچر های ایرانی هم میدونی که سرورشون مال داخله معرفی کن حتما:n02:

امیر انصاری
13-04-2013, 01:21

من برای فایرفاکس از این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])استفاده میکنم.
از خود سایتش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هم میشه جستجو کرد.

arash59b
13-04-2013, 09:10
من یه سایت میشناسم که اطلاعاتی در مورد سایت های مختلف از جمله مکان سرورا میده ولی هر وقت سایتی با ir وارد میکردم اصلا نمیشناخت

امیر انصاری
13-04-2013, 14:46
1 مگابیت نوروزی، ساعات رایگان:
تفاوتی که الان نسبت به گذشته وجود داره اینه که قبلاً تو ساعات رایگان سرورهای داخلی هم تست سرعت افتضاحی داشتن، اما الان در ساعات رایگان فقط تست سرعت سرورهای خارجی مشکل داره و سرورهای داخل مشکلی ندارن.
البته با این اوصاف سرعت دانلود منیجر حتی در دانلود از سرورهای خارجی در حد مناسبی بود و معمولاً از 150 کمتر نمی شد. البته برای من اینطور بود.

saeeddeeas
13-04-2013, 15:59
بچه ها هیچ فایلی نمیتونم دانلود کنم IDM میزنه مجوز داده نشد
نکنه مبین نت دانلود رو قطع کرده؟نمیدونم والا سایت باز مییشه اما دانلود نمیشه کرد

امیر انصاری
13-04-2013, 16:06
نه دوست عزیز! مشکل از مبین نت نیست. احتمالاً خود IDM مشکل داره.

pcgamer
13-04-2013, 18:46
بچه ها مبین نت دارم چرا انقدر کار کردن با فیس ب و ک سنگینه مربوط ب اینترنت مبین نت می شه؟
من واقعا صفحات فیس رو با سختی باز می کنم و مدام ریفلش می کنم دیشب 4 ساعت طول کشید یک عکس را اپدیت کنم ! تا 90 درصد می ره و بعد گیر می کنه و وقتی هم اپدیت شد صفحات بدش پست رو زدم خراب شد از نو .. رو قسمت مسیج جدید کلیک می کنی هیچ عکس العملی نداره چند باز می زنه بعد 2 دقیقه می ره توش !
ردصورتی ک سایت های ک هیتلر نیستن سریع باز می شه در حد 2 ثانیه و حتی سایت های مثل یو ت یوب سریع باز می شه ولی فیس اذیت می کنه .. قند شکن هم از اولت را و فری گ ی ت استفاده می کنم .
چیکار کنم اینجوری ک نمی شه استفاده کرد؟

iliafshar
13-04-2013, 20:07
1 مگ

هر وقت سرعت پایین بود میومدم اینجا تست می گذاشتم گفتم حالا که خوب شده هم یه تست سرعت بزارم

saeeddeeas
13-04-2013, 20:26
فردا 1 مگ اداری بزنم ببینم چی میشه امیدوارم پشیمون نشم

mohammad_87
13-04-2013, 21:21

اگه لیچر های ایرانی هم میدونی که سرورشون مال داخله معرفی کن حتما:n02:
راهش رو که دوستان هم گفتند.منم از flagfox روی فایرفاکس استفاده میکنم.
اون ir و com و ... دامنه سایت هست و ربطی به سرور نداره.ممکنه سایتی با دامنه ir باشه ولی سرورش در ایران نباشه و بالعکس.نمونش همون سایتهایی که صفحه قبل مثال زدیم.
----------------------
دوستان چند وقتی هست که سیگنال دریافتی من خراب شده.قبلا خوب بود داشت بهتر هم میشد اما از نزدیکهای عید یکدفعه افتضاح شد و هنوز به وضعیت قبل برنگشته.قبلا وقتی مودم رو ریست میکردم سریع وصل میشد اما الان چند ساعت روی تک چراغ یا دو چراغ(از سه چراغ)مدام در حالت خاموش روشن میمونه و کانکت نمیشه.پینگم هم از 60-70 رسیده به 110-120 با سرورهای داخلی
من دوتا bts فقط پیدا میکنم که یکیشون خیلی افتضاحه.
و اون bts که متصل میشم الان این مشخصات رو داره:

RSSI:
-75.76dBm

CINR:
24.45/20.05(R3/R1)dB

TX power:
16dBm

مودم هم در بهترین مکان هستش.کنار پنجره و ساختمان بلند هم جلوش نیست.البته دانلودم نهایت سرعت رو داره اا پینگش برام مهمه.
راهی به ذهنتون میرسه تا شرایط رو بهتر کنم؟اصلا چرا وضعیت سیگنال،با همون موقعیتهای قبل،تفاوت داره؟

saeeddeeas
13-04-2013, 22:12
اون ir و com و ... دامنه سایت هست و ربطی به سرور نداره.ممکنه سایتی با دامنه ir باشه ولی سرورش در ایران نباشه و بالعکس.نمونش همون سایتهایی که صفحه قبل مثال زدیم.
----------------------
دوستان چند وقتی هست که سیگنال دریافتی من خراب شده.قبلا خوب بود داشت بهتر هم میشد اما از نزدیکهای عید یکدفعه افتضاح شد و هنوز به وضعیت قبل برنگشته.قبلا وقتی مودم رو ریست میکردم سریع وصل میشد اما الان چند ساعت روی تک چراغ یا دو چراغ(از سه چراغ)مدام در حالت خاموش روشن میمونه و کانکت نمیشه.پینگم هم از 60-70 رسیده به 110-120 با سرورهای داخلی

RSSI:
-75.76dBm

CINR:
24.45/20.05(R3/R1)dB

TX power:
16dBm

مودم هم در بهترین مکان هستش.کنار پنجره و ساختمان بلند هم جلوش نیست.البته دانلودم نهایت سرعت رو داره اا پینگش برام مهمه.
راهی به ذهنتون میرسه تا شرایط رو بهتر کنم؟اصلا چرا وضعیت سیگنال،با همون موقعیتهای قبل،تفاوت داره؟

منم شدیدا همین وضعیت دارم قبلا RSSI: 68 بود ولی الان 75 هست
پینگم هم رفته بالا
خیلی هم طول میکشه که مودم وصل شه بعضی وقتا چند بار باید ریست کنم تا وصل شه

and-roid2
13-04-2013, 22:18
1 مگ

هر وقت سرعت پایین بود میومدم اینجا تست می گذاشتم گفتم حالا که خوب شده هم یه تست سرعت بزارم

سلام
داداش شما یه مگ نوروزی گرفتید؟
کمترین سرعت این طرح چند بوده؟
سرعت شبانش چطوره؟
_________

من که 512 طرح جدید گرفتم سرعتم از 100 به 60 70 رسید:n21:

pcgamer
14-04-2013, 01:31
سلام
سرعت شبانش چطوره؟
_________

بازم خوبه ی مدت 100 بوده من ک هیچ وقت 100 رو نزدیکشم نشدم

seetherali
14-04-2013, 10:21
مبين نت بد نيس در كل خوبه .. ولي من ديگه توان همچين اينترنت پرهزينه اي رو ندارم ! طرح دو مگ با 3 گيگ با ماليات ميشه 33 تومن ! كه توي كمتر از دو هفته هم تموم ميشه .پس پيش به سوي اي دي اس ال مخابرات ... خدا رو خوش نمياد مردم به خاطر اينترنت همچين هزينه هايي رو بدن.

hasanoooooooo
14-04-2013, 11:18
یک چند شبی هست که دانلود شبانه برای من مدام سرعت 0 میشه و بعد از چند دقیقه خودبخود سروع بدانلود مکینه .. هر 10 15 دقیقه حتما اینجوری میشه!!! مودم رو ریست کردم فایده نداشت حتی مودم رو دوباره کانفیگ کردم .... کسی این مشکلو نداره؟

*Forgotten*
14-04-2013, 11:50
یک چند شبی هست که دانلود شبانه برای من مدام سرعت 0 میشه و بعد از چند دقیقه خودبخود سروع بدانلود مکینه .. هر 10 15 دقیقه حتما اینجوری میشه!!! مودم رو ریست کردم فایده نداشت حتی مودم رو دوباره کانفیگ کردم .... کسی این مشکلو نداره؟

به احتمال خیلی زیاد از لینک دانلود شماست
از کجا دان میکنید؟

saeeddeeas
14-04-2013, 11:51

منم مودم بیرونی دارم همین مشکل هست کلا بیخیال دانلود شبانه شدم می خوام امروز 1 مگ اداری بزنم

*Forgotten*
14-04-2013, 12:17

البته اگه پینگتون خیلی بالا باشه با توجه به سرور همچین مشکلی پیش میاد
یه speed test در زمانی که اینجوری میشه بگیرید بزارید اینجا

*Forgotten*
14-04-2013, 12:40
مبين نت بد نيس در كل خوبه .. ولي من ديگه توان همچين اينترنت پرهزينه اي رو ندارم ! طرح دو مگ با 3 گيگ با ماليات ميشه 33 تومن ! كه توي كمتر از دو هفته هم تموم ميشه .پس پيش به سوي اي دي اس ال مخابرات ... خدا رو خوش نمياد مردم به خاطر اينترنت همچين هزينه هايي رو بدن.

منم همینطور
تازه خط تلفن ثبت نام کردم
مبین قیمتاش دیگه فضایی شده دانلودم که نداریم باید کوچ کنیم

pcgamer
14-04-2013, 13:05
چقدر زود تموم می شه گیگ تو صفح مشترکین دیدم 2 گیگم رفته در صورتی ک واقعا روزانه کم استفاده می کنم! فکر کنم اینجوری پیش بره اشتراک یک سالم ک 11 ماهش مونده تا اخر تابستون تموم شه:n03: بچه ها اگه پهنای باندم تموم شه اشتراکم لغو می شه؟ یعنی شبانه دیگه ندارم؟ یا ی جور دیگه بگم باید قبل اینکه گیگ اخرش تموم شه پهنای باند اضافی بخرم؟

saeeddeeas
14-04-2013, 13:16
ای باباااااااااااا الان طرح نامحدود اداری زدم سرعتش بزور به 60 میرسه با کلی نوسان
این چه وضعشه

ghahremanimehdi
14-04-2013, 15:42
سلام
دوستان لطف کنند وضعیت دسترسیشون به سایتهای [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مانند گوگل و جیمیل رو در تاپیک زیر مطرح کنند:

hasanoooooooo
14-04-2013, 15:47
البته اگه پینگتون خیلی بالا باشه با توجه به سرور همچین مشکلی پیش میاد
یه speed test در زمانی که اینجوری میشه بگیرید بزارید اینجا

داداش اون لحظه سایتی هم باز نمیشه ها! کلا انگار نت چند ثانیه قطع میشه /// بنظرتون مشکل از کجاست اخه؟

smk1981
14-04-2013, 16:27
داداش اون لحظه سایتی هم باز نمیشه ها! کلا انگار نت چند ثانیه قطع میشه /// بنظرتون مشکل از کجاست اخه؟

نت منم یکی دوبار تو شبانه اینجوری میشه ولی بین 10 تا30 دقیقه تقریبا قطعه و هیچ ربطی هم به لینک دانلود و بروزر نداره مشکل از مبین نته

امیر انصاری
14-04-2013, 17:12
منم دیشب این مشکلو داشتم، اینترنت بین چند ثانیه تا چند دقیقه مختل میشد، ولی سایتای داخل کشور بی هیچ مشکلی باز میشدن!

امیر انصاری
14-04-2013, 17:13
سافت گذر سرورش ایرانه

سرور دانلود سافت گذر تو آلمانه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

faramobile
14-04-2013, 17:33

دیشب دقیقا منم تا ۳۰ دقیقه همین مشکل رو داشتم و بعد از اون دوباره درست شد

and-roid2
14-04-2013, 17:49
من که وضعیتم دیشت افتضاح بود!!!:n21:
اصلا دانلود نمیتونستم بکنم!!

قید دانلود شبانه رو زدم

and-roid2
14-04-2013, 17:52
اهل دانلود شبانه نیستم ولی چند بار اومدم بزارم دانلود همش افتضاح بوده و بیخیال شدم!!!:n30:

pcgamer
14-04-2013, 18:07
چقدر زود تموم می شه گیگ تو صفح مشترکین دیدم 2 گیگم رفته در صورتی ک واقعا روزانه کم استفاده می کنم! فکر کنم اینجوری پیش بره اشتراک یک سالم ک 11 ماهش مونده تا اخر تابستون تموم شه:n03: بچه ها اگه پهنای باندم تموم شه اشتراکم لغو می شه؟ یعنی شبانه دیگه ندارم؟ یا ی جور دیگه بگم باید قبل اینکه گیگ اخرش تموم شه پهنای باند اضافی بخرم؟

بچه ها لطفا جواب بدید ..

امیر انصاری
14-04-2013, 18:17
بچه ها لطفا جواب بدید ..

ترافیک شما تموم بشه، دانلود شبانه هم نخواهید داشت. اما کافیه حسابو یه مبلغ اندک شارژکنید تا بتونید از دانلود شبانه استفاده کنید.
طرح های سالانه حجم خیلی کمی دارند. واقعاً 25 گیگ یا 20 گیگ خیلی کمه. من دوماهه یا نهایتاً 3 ماهه (فقط با وبگردی) تمومش میکنم.

mohammad_87
14-04-2013, 19:43
----------------------

RSSI:
-75.76dBm

CINR:
24.45/20.05(R3/R1)dB

TX power:
16dBm

یکی کمکم کنه...........

سرور دانلود سافت گذر تو آلمانه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).
بله درسته.من اشتباهی سرور خود سایت رو گفتم:

جالبه که اگه توی کادر پایین،سرور دانلود رو سرچ کنین،کانادا رو نشون میده.بنویسید: dl.---------.com

pcgamer
14-04-2013, 19:48
ترافیک شما تموم بشه، دانلود شبانه هم نخواهید داشت. اما کافیه حسابو یه مبلغ اندک شارژکنید تا بتونید از دانلود شبانه استفاده کنید.
طرح های سالانه حجم خیلی کمی دارند. واقعاً 25 گیگ یا 20 گیگ خیلی کمه. من دوماهه یا نهایتاً 3 ماهه (فقط با وبگردی) تمومش میکنم.

20 گیگه همش برای یک سال . :n02: واقعا خسته نباشن اپدیت ویندوزو و تمام برنامه هارو منیول گذاشتم ی وقت تو روز اپدیت نکنه :)) دو هفته نشده ک 2 گیگم رفته! اینجور پیش بره 4 ماه دیگه اینترنتم تموم می شه :n03:

saeeddeeas
15-04-2013, 16:25
یه چیزی میگم نخندید
طرح 512 داشتم سیگنال 68 بود
طرح 2 مگ زدم سیگنال شد 75
الان نامحدود زدم شده 81

همه این طرح ها رو هم توی یک ماه زدم

دقیقا بعد از فعالسازی طرح تغییر توی سیگنال بوجود اومده

یه چیز دیگه هم این هست که وقتی میزارم روی دانلود از خونه میرم و میام مبینیم مودم خودش رستارت شده و دانلود قطع شده:n04:

arash59b
15-04-2013, 17:36
نکته ای که وجود داره اینه که سایت سافت گذر از معدود سایت های ایرانی هست که فقط به ایرانی ها اجازه دانلود رو میده و با ip های کشورهای خارجی نمی تونید ازش دانلود کنید بهمین علت سرعت دانلودش واسه ما بیشتر هست.

دانلود سنتر های بزرگ معمولا از سرورهای چند کشور بطور همزمان استفاده می کنند و باز هم معمولا سراغ کشورهایی میرن که به قانون کپی رایت گیر سه پیچ ندن چون اگه ببینن فایل های برنامه های کرک شده به تعداد زیاد رو سرورشون می زارید سریعا شما رو بلاک

خواهند کرد.

اقا شرمنده تو توضیح بالا منظور من سایت سا.فت98 بود نه سافت گذر

سافت گذر که پولی هست به همین خاطر سرعتش هم باید بهترباشه

zi behzad
15-04-2013, 20:56
بلاخره سرعت خوب شد

Mr.Aras
15-04-2013, 21:51
طرح نوروزی مبین‌نت و تجربه تلخ یک کاربر

iliafshar
15-04-2013, 22:02
سلام
سرعت شبانش چطوره؟
_________

بله یک مگ نوروزی گرفتم تو شب هم سرعتش خوبه حدود 3.2 تا 3.7 گیگ دانلود دارم البته از اول اینجوری نبود و 4 الی 5 روزی انقدر خوب شده!البته اینم بگم که من معمولا شب ها برای دانلود مشکلی نداشتم و همون حد معمول سرعت 1 مگ (بین 1.5 تا 2.2 گیگ) رو دانلود میکردم ولی هیچ وقت و به هیچ عنوان سرعتم از 135 KB/S تجاوز نکرده بود ولی خواب چند روزی این سرعت حدودا 1.5 برابر شده.

arash59b
15-04-2013, 22:22
1 مگ نوروزی

متاسفانه اصلا طرحش پایدار نیست و یا فوله یا قطعه شب ها هم مثل قبلا 3-4 ساعت اخر سرعت دانلود فول نمیشه و تو همون رنج 512 می مونه

یه سوال:

V.P.N هنوز رو مبین نت باز هست یا همه پورت هاش بسته شده؟

*Forgotten*
15-04-2013, 22:48
v****pn کار میکنه ولی عملا غیر قابل استفاده شده پورت sstp وصل میشه ولی در باز کردن گوگل میمونه بقیش سرجاش

فک کنم داره نفسای آخرشو میکشه

*Forgotten*
15-04-2013, 22:56
طرح نوروزی مبین‌نت و تجربه تلخ یک کاربر

کاملا از اسمش مشخصه "طرح نوروزی" طرحی که با پایان نوروز میمیرد
بنظرم کلاه برداری بزرگی بود این طرح به این دلیل که طرحرو فقط 6 ماه میده یعنی اگه خریدی و پشیمون شدی یا باید 6 ماه صبر کنی یا ضرر بیشتری برای تغییر طرح متحمل شی

در مورد این طرح های ویژه مبین نت هم باید بگم بزور باید ازش مودم بخری

کلا این شرکت جیب خالی کن شده

امیر انصاری
15-04-2013, 23:12
یه چیزی میگم نخندید
الان نامحدود زدم شده 81

یه چیز دیگه هم این هست که وقتی میزارم روی دانلود از خونه میرم و میام مبینیم مودم خودش رستارت شده و دانلود قطع شده:n04:

منم نامحدود فعال کرده بودم سیگنالم ضعیف تر شده بود، ترسیدم مطرح کنم بهم بخندن! حالا نمیدونم واقعاً دلیلش چی بوده، ولی نامحدود داشتم به زحمت میتونستم 4 تا چراغ بگیرم، الان با طرح نوروزی به راحتی 4 تا چراغ میگیرم. شایدم تصادفی بوده.

امیر انصاری
15-04-2013, 23:16
بنظرم کلاه برداری بزرگی بود این طرح به این دلیل که طرحرو فقط 6 ماه میده یعنی اگه خریدی و پشیمون شدی یا باید 6 ماه صبر کنی یا ضرر بیشتری برای تغییر طرح متحمل شی

6 ماه؟ من خوشبینانه ظرف 2 ماهه تمومش میکنم:n02: البته خوشبختانه تا اینجا از این طرح راضیم. بد نبوده.

*Forgotten*
15-04-2013, 23:21
6 ماه؟ من خوشبینانه ظرف 2 ماهه تمومش میکنم:n02: البته خوشبختانه تا اینجا از این طرح راضیم. بد نبوده.

فرقی نمیکنه شما پول 6 ماه رو دادید:n02:

حالا چرا اینقد زود تمومش میکنید مگه از دانلود شبانش استفاده نمیکنید؟

*Forgotten*
15-04-2013, 23:23
یه چیزی میگم نخندید
الان نامحدود زدم شده 81

نامحدود 1 به 10 یا 1 به 4 ؟

من دو ماهی البته نه پشت سر هم از 1 به 4 ساعتی 8 الی 20 استفاده کردم خوب بود سرعتم رو 135 ثبات داشت
البته این جوری قطع شدن که شما میگید برای منم ایجاد شده بود کلا ضرر

pcgamer
15-04-2013, 23:30
بچه ها لطفا نظرتون رو بگید . من احساس می کنم مبین نت داره الکی از من پهنای باند کم می کنه یعنی خیلی بیشتر از اونی که مصرف دارم کم می کنه !
چون من واقعا انقدر مصرف روزانه ندارم . راجب پسورد و -- اینا هم مطمئن هستم .
مثلا برای من زده از 21 تا 24 حدود 800 مگ استفاده کردم!! من اصلا باورم نمی شه انقدر مصرف تو 3 روز حتی روزا mp3 هم نمی گیرم!

اصلا دقت کنید صفحه مشترکین مبین نت خیلی امار کلی می ده مثلا بعضی موقع ها سه رو یک بار 2 روز یک بار ..
نظرتون چیه؟

ی موضوع دیگه هم بگم .
من از یکی هم شنیدم ک مودم رو برای اینکه پسوردش -ه ک نشه باید موقع استفاده نمی شه خاموش کنید صحت داره؟

امیر انصاری
15-04-2013, 23:30
فرقی نمیکنه شما پول 6 ماه رو دادید:n02:

حالا چرا اینقد زود تمومش میکنید مگه از دانلود شبانش استفاده نمیکنید؟

من حساب کردم اگر دو ماهه تمومش کنم، ماهی 42 تومن برام تموم میشه (با 9 گیگ ترافیک) که با این قیمتای تخیلی باز بهتر از هیچیه (با توجه به اینکه 1 مگ 8 گیگ 56 تومنه).
بعدشم اینکه من اقتضای کارم طوریه که باید زیاد آنلاین باشم. یعنی بدون دانلود حدود ماهی 8 تا 9 گیگ مصرف دارم. زیاد اهل دانلود نیستم، اما برای تست با این طرح دو شب دانلود کردم، به نظرم بد نبود.

امیر انصاری
15-04-2013, 23:35
بچه ها لطفا نظرتون رو بگید . من احساس می کنم مبین نت داره الکی از من پهنای باند کم می کنه یعنی خیلی بیشتر از اونی که مصرف دارم کم می کنه !
مثلا برای من زده از 21 تا 24 حدود 800 مگ استفاده کردم!! من اصلا باورم نمی شه انقدر مصرف تو 3 روز حتی روزا mp3 هم نمی گیرم!

اصلا دقت کنید صفحه مشترکین مبین نت خیلی امار کلی می ده مثلا بعضی موقع ها سه رو یک بار 2 روز یک بار ..
نظرتون چیه؟

ی موضوع دیگه هم بگم .
من از یکی هم شنیدم ک مودم رو برای اینکه پسوردش -ه ک نشه باید موقع استفاده نمی شه خاموش کنید صحت داره؟

شما روزی چند ساعت آنلاینی؟

pcgamer
15-04-2013, 23:37
من هیچی روزا دانلود نمی زنم هیچی فقط وبگردی و فروم گردی همین. روزی 3-4 ساعت.

*Forgotten*
15-04-2013, 23:43

نظرتون چیه؟

ی موضوع دیگه هم بگم .

پسورد وایفا رو عوض کنید و در صورت لزوم یه مدت برای بررسی خاموش و استفاده نکنید
اول از همه مطمئن شید آپدیت اتومتیک ویندوز خاموش باشه
از یه نرمافزار کنترل پهنای باند استفاده کنید هر برنامه مشکوکی که بهش اعتماد ندارید جز لیست سیاه بزنید

البته مبین نت قیمتاش خیلی بالاست دانلود شبانشو که تعطیل کرده کلا شانسه اینترنت نامحدودش که ... ولی من تا حالا ازش دز*دی ندیدم

pcgamer
16-04-2013, 00:01
پسورد وایفا رو عوض کنید و در صورت لزوم یه مدت برای بررسی خاموش و استفاده نکنید
اول از همه مطمئن شید آپدیت اتومتیک ویندوز خاموش باشه
از یه نرمافزار کنترل پهنای باند استفاده کنید هر برنامه مشکوکی که بهش اعتماد ندارید جز لیست سیاه بزنید

البته مبین نت قیمتاش خیلی بالاست دانلود شبانشو که تعطیل کرده کلا شانسه اینترنت نامحدودش که ... ولی من تا حالا ازش دز*دی ندیدم
تشکر امیدوارم همینطور باشه چون همینطور ک می گید ب اندازه کافی قیمتاشون فضایی هست دیگه بخوان...
ی نر افزار کنترل پهنای باند اگه ممکنه بم معرفی کنید و کلا این نرم افزار چه کار انجام می ده؟ البته برنامه netmeter رودارم ولی فکر نکنم همچین برنامه ای مد نظرتون باشه.
اپدیت های همه خاموشه .

راستی سوال دومم رو کسی جواب نداد شماها مودمتون رو خاموش می کنید؟وقتی استفاده ندارید؟ یکی گفت برای اینکه پسوردت -- نشه همیشه خاموش کن! صحت داره؟

امیر انصاری
16-04-2013, 00:06
راستی سوال دومم رو کسی جواب نداد شماها مودمتون رو خاموش می کنید؟وقتی استفاده ندارید؟ یکی گفت برای اینکه پسوردت -- نشه همیشه خاموش کن! صحت داره؟
من که خاموش نمیکنم. پسورد قدرتمندی انتخاب کردم، رمزگزاری رو هم wpa2 انتخاب کردم. فکر نمیکنم -- شدنی باشه. هرچند اطرافمونم شکر خدا خلوته. ولی بر فرض که هکم بشه، یکم دقت کنی متوجه میشی. مثلاً وقتی سیستمت خاموشه و میبینی که چراغ مودم تند تند خاموش روشن میشه، خب معلومه که یکی داره دانلود میکنه. بهتره وقتی خونه نیستی خاموشش کنی.

pcgamer
16-04-2013, 00:23
من که خاموش نمیکنم. پسورد قدرتمندی انتخاب کردم، رمزگزاری رو هم wpa2 انتخاب کردم. فکر نمیکنم -- شدنی باشه. هرچند اطرافمونم شکر خدا خلوته. ولی بر فرض که هکم بشه، یکم دقت کنی متوجه میشی. مثلاً وقتی سیستمت خاموشه و میبینی که چراغ مودم تند تند خاموش روشن میشه، خب معلومه که یکی داره دانلود میکنه. بهتره وقتی خونه نیستی خاموشش کنی.

راست می گید حق با شماست از چراغ مودم می شه فهمید . رمز گزاری wpa2 چیه .ب منم بگید انجام بدم پسوردم خیلی سادس :دی بعنی مامان بزرگا هم می تونن -- کنن :n02:

امیر انصاری
16-04-2013, 00:32
راست می گید حق با شماست از چراغ مودم می شه فهمید . رمز گزاری wpa2 چیه .ب منم بگید انجام بدم پسوردم خیلی سادس :دی بعنی مامان بزرگا هم می تونن -- کنن :n02:

برای مودم من (BM632w) اینجوریه:

faramobile
16-04-2013, 01:30
آقا ما اصلن راضی نیستیم این چه وضعه دانلود هست آخه ، شبانه سرعتم از ۴۰۰ رسیده به ۲۹۰ تا ۳۰۰ ، همونطور که این ۵ ماهه گذشته ۴۰۰ دانلود میکرد میومدم میگفتم الانم میگم سرعت پایین اومده و بده اینجوری دیگه نمیصرفه برام :mad:

roman82
16-04-2013, 02:10
سلام-در هنگام استفاده از سرویس شبانه آیا باز هم میزان آپلود و دانلود مصرفی در سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کنتر میندازه و یا بایدثابت باشه؟
اگه کنتر بندازه یعنی از حجم داره کم میشه؟

saeediranzad
16-04-2013, 04:05
سلام-در هنگام استفاده از سرویس شبانه آیا باز هم میزان آپلود و دانلود مصرفی در سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کنتر میندازه و یا بایدثابت باشه؟
اگه کنتر بندازه یعنی از حجم داره کم میشه؟
اون سایت نیست. بلکه وضعیت مودم شما است.
بله؛ نشون میده که ارسال و دریافت دارید. ولی در حساب شما در سایت مبین نمیآد.

mosi_alfa
16-04-2013, 16:03
دوستان یک بنده خدایی مودم dx350 میفروشه 110 تومن، بخرم؟؟؟؟؟؟؟؟
دزدی نباشه؟؟؟!!

mosi_alfa
16-04-2013, 16:28
عجب،5 نفر انلاین بودن هیچکی جواب نداد:n03:

امیر انصاری
16-04-2013, 16:40
دوستان یک بنده خدایی مودم dx350 میفروشه 110 تومن، بخرم؟؟؟؟؟؟؟؟
دزدی نباشه؟؟؟!!

برای اطمینان از سرقتی نبودن با مبین نت تماس بگیرید، ببینید مالک کیه. به نظر من اگر سالم باشه، میرزه.

arash59b
16-04-2013, 18:34
برای اطمینان از سرقتی نبودن با مبین نت تماس بگیرید، ببینید مالک کیه. به نظر من اگر سالم باشه، میرزه.

البته نیازی به تماس نیست تو صفحه مشترکین همه اطلاعات مالک اصلی هست

قیمتش بستگی داره مودم چقدر کار کرده باشه

از نظر سخت افزاری حواست رو بده و دقت کن بقیش رو هم توکل کن بخدا